Utcák

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 04 Május 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – Az új látogatók



Résztvevők: Edward Cahal O'Grady és Chars Westwal



Következő körváltás: 2017. május 8. (hétfő)

” A nők sokkal jobb megfigyelők, mint a férfiak, ezért soha ne feledkezz meg a sliccedről.”
- Stewart Ferris

Utcák - Page 2 00120

A nő nem fogadta el, nem igényelte Cahal segítségét, nélküle is könnyedén oda tudott jutni, ahova kellett. Miközben vizsgálódtak Chars odaérkezett és még a nőnek feltett kérdésre is felel. Azonban egyelőre nem mondta meg, hogy mit is szeretne, így különösebben nem is foglalkoztak vele, hanem elindult még beljebb Cahal és a nő.
Itt már tényleg át kellett menni a lapátok másik oldalára és ott tovább menni a folyosón, vagyis inkább járatban. Ahogyan beljebb haladtak a nő világított és a fluoreszkáló anyag itt is látszott a falakon és a padlón. Hamarosan odaértek a rácsokhoz, aminél most már jobban látták azt, amit távolról, tényleg olyan volt, mintha szétfeszítették volna, azonban furcsa mód nem ember magasságában, hanem boka és kicsit felette a vádli alsó részén.
- Ezt csak én találom furcsának? – kérdezte a nő.
Ebben a pillanatban a talajon – ha Chars is jött utánuk ő is érzi – mintha a kövek alatt valami mocorgott volna. Néhány pillanattal később az oldalsó falakon lehetett effélét látni, hogy a betett téglák mozogtak pár pillanatig.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 05 Május 2017, 15:38

Chars Westwal >> Az új látogatók

- Pff, minek nézel te engem? Majd azok akikhez tartozol.
Na persze, majd megyek bosszú hadjáratra, hogy egy noname valami random emberke akihez közöm sincs ezen kívűl semmi. El van tályolva az öreg, biztos elaludta az agyát, vagy nem tesz jót neki a friss levegő.
- Szűkösnek fest a hely odabenn szal majd meséljetek ha kijöttetek.
Ezzel el is lépek a bejárat rögtönösségétől. Most jöttem ki egy sötét romos épületből, nem mászok be egy sötét lyukba csak a két szép szeméért. Essen csak ő pofára magába. Nyújtózok egyet majd elkeztem piszkálni a fülemet, aztán meg egy kicsit jobban szemügyre veszem azt az épületet kívülről is amiben voltam az előbb bent, meg a többit is. Nem igazán van már itt senki se hála a mérgezéseknek is szóval a csend ami be van ülve ezen az oldalon elég nyomasztó és idegtépő is. Mondjuk, még mindig jobb mint ha kaparászást hallanék. Mindenképpen jobb a csend mint a kaparászás, igen, igen..

Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Vas. 07 Május 2017, 01:00

Cahal meg sem lepődött az önérzetes nőn. Még csak el sem mosolyodott. A civilekkel ez volt a legnagyobb baja. Az önérzet és az ego erősebb volt a közösségnél. Sokan összekeverték a bajtársi segítségnyújtást a gyengeséggel és a megalázással. Ezért is szerette a sereget. Az ilyen eszmékre pedig nosztalgikusan gondolt. Hiszen tudta, a korai olasz szervezetek, a motoros csoportosulások vagy a spanyol anyanyelvű bandák mind az önsegítés és a védelem miatt jöttek létre. Ez alapján szervezte maga is az életét és az életterét. Erre azonban most nem volt ideje. Inkább figyelte a járat furcsaságát és a rács érdekes ívét. ~ Egy nő mondja ki, mit kéne gondolnod...nagyon szép. ~ Gúnyolódott rajta a herceg, de most őt is figyelmen kívül hagyta, mert a szeme sarkából észrevette a mozgást.
-
Oda világítson! - Mutatott a helyre, ahol a téglák az imént furcsán mozdultak és ő is odaszökkent. Meg akarta érinteni a falat, miközben mindenre felkészül.


Feleszerelés:
[/color]
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 08 Május 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – Az új látogatók



Résztvevők: Edward Cahal O'Grady és Chars Westwal



Következő körváltás: 2017. május 12. (péntek)

” A rovarokat, ezeket az apró és lenézett lényeket, csodálatra méltóknak és a természet legtökéletesebb alkotásainak tartom. Habár aprók és hangtalanok, mégis világosabban beszélnek, mint a Nagy Alkotó többi műve.”
- Carl von Linné

Utcák - Page 2 00120

Chars kint várakozott, unatkozott igazából, ahogyan nézelődött egy idő után neki is megütötte a fülét, hogy olyan zajokat hallott, mintha a falban mászkált volna valami.
Odabent Cahal kérésére a nő megvilágította a megfelelő helyet, így már jobban látszott hogy valóban ki van tágulva, sőt, nem csak eldeformálódva van, hanem és valami, vagy valaki részben lereszelte a rács belső szélét, mintha nekisúrlódott volna. Nagyjából ennyit sikerült megnézni, amikor a hangokat és a mozgást észlelték a falból. Cahal könnyedén megtudta érinteni a falat, amiből az érintés után egy hatalmas nagyjából fél méter nagyságú trilobitára emlékezető sok tűhegyes foggal rendelkező lény lökte ki magát és a téglákat és próbálta elkapni Cahal kezét, de a férfi szerencsére készült, így még időben vissza tudta rántani azt. A lény is fluoreszkált egyébként, majd hihetetlen gyorsan préselte át magát a kilökött téglákon és próbált apró lábain Cahal felé igyekezni.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Hétf. 08 Május 2017, 10:45

~ VISSZA! ~ Süvített bele a járat sötétjébe és Cahal csendes elméjébe a Herceg figyelmeztetése. Azt szokták mondani, hogy "áramütés" éri az embert és attól rándul meg egy-egy izma. Az itt túl lassú lett volna. Az egyre jobban fejlődő reflexek és a lélektöredék képességei miatt volt képes Cahal a megfelelő sebességgel lereagálni a falból kiugró kis lényt. Ahogy visszarántja a kezét, valójában az egész teste mozdul. Csípőből fordult, majd lábainak párnáival lökte magát hátra kétszer, hogy végül stabilan megállhasson. Látta a fluoreszkáló lényt mozdulni és megindulni felé. Ösztönösen cselekedett baljával már nyúlt is egyik fegyveréért, hogy azonnal előránthassa és támadhasson majd vele. Közben pedig egy jól irányzott rúgással akarja távol tartani magától a kis lényt. Célja az volt, hogy kifelé a lapátok felé rúgja a kis lényt. Ha el is pusztul, a maradványait meg kell vizsgáltatni. Nem hiszi ugyanis, hogy sztenderd tartozéka lenne ez a valami a szellőzőrendszernek.

Feleszerelés:
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 08 Május 2017, 12:56

Chars Westwal >> Az új látogatók

Kicsit már hümmögni is elkezdek mert igazából nézelődök de semmi sincs itt... Nem vagyok turis se, hogy akár egy ici picit is de értékeljem a helyet és igazából minél hamarabb már ki akarok majd húzni innen mert nyomasztó is minden itt.
Aztán hallom mintha valami mocorogna a falakba, nem sokat tudok tenni ellene, hogy feláll a szőr a hátamon a hangtól és már a legrosszabbat képzelem el, hogy patkányok kaparásznak egy lépésnyire tőlem. Megfordulok a hangra már és nézek befelé a szellőző járatba, hogy mi a fene ez a hang mégis csak hiszen az előbb még nem láttam semmit se mozogni ott mikor először benéztem és kétlem, hogy nem indultak volna neki a patkányok már akkor mikor az a kettő bement.
Minta hangosabbak lennének mint voltak egy perce de se sikoltás se sipítás nem jön kifelé és be se látok annyira, hogy lássam, hogy történik-e is valami odabent.
- Hé Cahal, ha rámozdultál a hölgyre tutira eltöri a kezed!
Hírtelen nincsen jobb ötletem, hogy mi lehet ez a kis dulakodás szerű hang ami szűrődik kifelé, nem látok mást ott akivel össze tudna verekedni és eddig is olyan barátságos sugallata volt a csávónak, olyan igazi jó barát akivel iszogatsz egy munkás nap után. De lehet, hogy csak cseszegetni akarom.

Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 12 Május 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – Az új látogatók



Résztvevők: Edward Cahal O'Grady és Chars Westwal



Következő körváltás: 2017. május 16. (kedd)

” Ahol sokat unatkoznak az emberek, és nincs mit csináljanak az idejükkel, ott megesik, hogy bogár lepi el a fejeket belülről.”
- Wass Albert

Utcák - Page 2 00120

Szerencsére Cahal igencsak edzet és jól sportolt volt ahhoz, hogy félre tudjon mozogni és táncolni a lény elől. A mozdulat sikerült, amit akart, hogy a propellerek felé rúgja azt. Ahogyan ezt kivitelezte a lény még sikeresen belekapaszkodott Cahal nadrágjába és eltépte azt. a repülés közben a nő ösztönösen mozdult, eddig az sem látszott, hogy lett volna nála a kard, szinte a semmiből húzta elő és vágta félbe hosszában a lényt. Nagyjából ekkor lehetett hallani Chars bekiabálását kintről, hiszen nem láthatta, hogy mi történik idebent.
- Jól van? – kérdezte a nő Cahalt a szakadt nadrágot nézve. – Remélem nem sérült meg.
A zseblámpával a lényre világított, ritka ronda darab volt és még mindig fluoreszkált, a nő jelenleg éppen háttal volt a falnak, Cahal viszont szemben, így láthatta, hogy a fal mögött valamik mozognak és újabb ilyen lény próbál kimászni onnan azon a résen, amit mostanra döglött lény „robbantott” ki.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Hétf. 15 Május 2017, 01:32

Cahal a hercegnek és saját képességeinek hála sikeresen kerülte el a bajt, majd sikerült legyőzniük a bogarat. Igaz nagy árat fizetett. Az egyik kedvenc nadrágját. Azonban nem sirathatta az elveszett értéket, nem fürödhet a dicsőség fényében. Ugyanis bár a nő a hogyléte felől érdeklődik, egyáltalán nincs ideje foglalkozni vele. Ügyelve arra, hogy ne essen el a saját lába körül érdekesen lengő nadrágjában, előre lendül. Próbálja úgy csökkenteni a távolságot önmaga meg a célterület között, hogy ne öklelje fel a kísérőjét. Ugyanakkor nem kerüli ki nagy ívben. Próbál szembe menni a veszéllyel és az előugró további bogarakkal. Tomahawkjával a kezében a falnál várja, hogy további lények másszanak elő. Célja, hogy egyből lefejezze őket, mielőtt komolyabb támadást intézhessenek ellenük.
-
Vannak még, kell még segítség! - Hadarja jó hangosan.

Feleszerelés:
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 15 Május 2017, 21:09

Chars Westwal >> Az új látogatók

Némi csatazajszerűt hallok már kifelé szűrődni de sokat nem látok befelé aztán jön Cahal kiabálása kifelé amit sokfelé lehet értelmezni de az tuti, hogy valamit talált, harcol épp vele és a bája nem elég meg a hölgyé aki ott van mellette.
- Oké szerzek!
Kiabálok vissza majd elfordulok a bejárattól, valamerre itt volt egy másik hölgy is ahogy láttam, szólok neki elsőnek az biztos. Én nem vagyok harcos szóval azt biztosan elfelejtheti, hogy én bemegyek megverekedni bármivel is az amit magára haragított. Sietős léptekkel mentem megkeresni a másik nőt és amint megtaláltam akkor oda is sietek hozzá.
- Heló! Izé, a többieknek kéne segítség, most. Eléggé csatazajnak hangzott minden. A szellőzőben vannak.
Mutatok is arra rögtön neki, hogy merre is van az arra. Remélem, hogy meg érti rögtön, hogy azt akarom, hogy mennyen segíteni nekik. Remélem is hogy meg is indul és akkor követem vissza a hölgyet oda vagy vezetem de kétlem, hogy ne tudná merre kell menni szóval úgy túlságosan ezen nem aggódok.

Amennyiben nem hallatszódna ki vagy hallanám, hogy mit mondott és történik odabent akkor nem megyek segítséget keresni persze hanem akkor bevilágítok a telefonommal én is feléjük, hogy jobban lássak ha kell és úgy nézek be. Nem kiáltok már be, nem tetszik, hogy semmit se válaszolnak már itt nekem. Az egy dolog, hogy egy órája köbö hogy ha ismerjük egymást Cahallal szóval annyira még rühellni se rühellheti a fejemet, hogy ne válaszoljon nekem de a nő mellette csak szóna! Vagy csak tényleg nincs semmi és nem hallanak... Azért körbe világítok idebenn, hogy mi a fene lehet annyira izgalmas, hogy bemászik a szellőzőbe és ennyire elmerül benne.

Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 16 Május 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – Az új látogatók



Résztvevők: Edward Cahal O'Grady és Chars Westwal



Következő körváltás: 2017. május 20. (szombat)

” Ha sikert akarsz elérni, a titok nyitja, hogy ne engedd, hogy minden aprócska baleset befolyásolja az önmagadról alkotott képet!”
- Bob Gass

Utcák - Page 2 00120

Cahal azonnal mozdult és nem felelt a nő kérdésére, így időben letudta kapni a lényt, mielőtt az a vörösre támadhatott volna. Azonban már az is észlelte mindezt és megpördült a kardjával, így már ő is láthatta a kifele türemkedő lényeket. Mind a nő, mind pedig ő nekilátott annak, hogy lefejezze a lényeket, közben Cahal hangosan kiszólt, amit Chars hallott is, a benti páros még hallotta is, hogy a kinti nem jött be, hanem egyszerűen elfutott. De most nem is nagyon volt idejük arra hogy ezzel foglalkozzanak, mert a hátuk mögött is beszakadt a fal, illetve a fejük felett és onnan is rengeteg ugyanilyen fluoreszkáló trilobitára hasonlító lény kezdett mindent elárasztani itt.

Chars közben nekilátott annak, hogy keressen itt valakit, meg is látta a szőke hajú nőt, nagyjából kétszáz méterre attól a helytől, ahol most voltak. Így oda is tudott rohanni, a nő azonnal felkapta a fejét.
- Mi támadta meg őket? – kérdezte.
Ha Chars tétovázna a válasszal, vagy azt mondaná, hogy nem tudja, akkor a nő ingerülten felel.
- Anélkül nem tudok erősítést hívni, amíg nem mondod, hogy mi ellen kell az! – mondta. – Menj vissza, nézd meg és szólj rádión!
Ezzel egy voki tokit nyomott a srác kezébe és sürgetően intett a légkeverők járatának irányába.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 16 Május 2017, 15:48

Chars Westwal >> Az új látogatók

Megtalálom a nőt, a másikat aki még itt volt lent de nem indul el hanem kérdi, hogy mi támadta meg őket.
- Nem tudom...
Némiképp legyőzötten válaszolom a nőnek aki persze ingerült is lesz rögtön, hogy úgy meg hogy hívjon segítséget.. Lenne ötletem, hogy például azon a rádión át hívhat le mondjuk két embert vagy ő maga is jöhetne, még is csak valkűr... De az én kezembe nyomja azt és vissza siettet oda ahonnan jöttem, hogy nézzem meg és szóljak vissza.
- Jóvan!
Nem hiszem el! GÁH, de idegesítő... mint valami maratoni futó. El is indulok a rádióval a kezemben vissza ahonnan jöttem. Nem hiszem el, hogy nem jön legalább velem! Mit tudom én mivel harcolnak! Nem is akarom tudni. Lehet csak azért kiabált kifelé mert tényleg kapott egy fülest a csajtól Cahal aztán menekülne de nem tud. Na mindegy is, meglátjuk mi lesz.
Ha visszaérek akkor a bejáratához siketek a csőnek és bekiabálok nekik.
- Mivel harcoltok? A szöszi kérdi és addig nem küld segítséget amíg nem tudja!
Megvárom a válaszukat meg és akkor azt vissza ismételem a rádióba a szöszinek, hozzá adva, hogy küldessen akkor valakit le vagy jöjjön ő és vagy is.

Persze abban az esetben ha látom már én is mert idekint is látni azokat az izéket amivel harcolnak akkor nem üvöltök be nekik csak a rádión szólok vissza a szőkének.
- Ezt elég nehéz leírni de szerintem jó lenne pár ember, lángszóróval mondjuk.
Kissé értetlenül mondom, sose láttam még ilyeneket és undorítóan is néznek ki szóval igazán hálás voltam annak, hogy nem tudtam róluk eddig.

Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 20 Május 2017, 00:00

//Paci jelezte, hogy nem tud írni, így szerdán lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 24 Május 2017, 00:00

//Paci még mindig nem írt, vasárnap lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 28 Május 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – Az új látogatók



Résztvevők: Edward Cahal O'Grady és Chars Westwal



Következő körváltás: 2017. június 1. (csütörtök)

” Néha te vagy a szélvédő.
Időnként pedig te vagy a bogár.”

- Mark Knopfler

Utcák - Page 2 00120

Cahal úgy tűnt, hogy lefagyott, így a nő megragadta a kezét és maga mögött a kijárat felé lökdöste, ha a férfi nem ment és láthatóan nem nagyon, akkor erővel tette. Átlökdöste a lapátok között, miközben Chars kiabált kintről. Ezt már ő maga is láthatta, ahogyan azt is, hogy a férfi után nem sokkal a nő is megjelent. Mind a ketten attól a fluoreszkálós anyagtól voltak mocskosak és mögöttük megannyi jó minimum fél méteres trilobitára hasonlatos fluoreszkáló lény kezdett utánuk mászni. A nő próbálta a kardjával még vagdosni őket, majd egy erősebb lökés után Cahal Chars lábai előtt landolt pofára esve. Így most már Chars is láthatta, hogy mik ellen harcolnak és így leadhatta a rádión a jelentést, hogy a lángszóróra lesz szükség.
- Ezekkel! – mondta most a nő.
Rádión - voki tokit – keresztül ekkor szólalt meg a másik nő úgy, hogy mindenki hallhatta.
- Úgy 7-10 perc kell mire a lángszórósok megérkeznek… tartsatok ki!
- Nincs hét-tíz percünk! – mondta hangosan és idegesen a vörös. – Mondd meg neki, hogy szedjék a lábukat!
- Hallottam, megmondom! – érkezett a válasz.
A lények pedig egyre közelebb értek a hármashoz.
- Kellene egy kis segítség, így örömmel venném, ha nem csak nekem kellene irtanom őket!
Mondta még a nő anélkül, hogy hátranézett volna, a kardjával igyekezett szétvágni őket, de látható volt, hogy egyedül nem nagyon boldogul a túlerővel szemben.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Vas. 28 Május 2017, 21:46

~ Emlékszem rég, valamikor ezer vagy tán ezerötszáz évvel ezelőtt jártam egy nagyon mély barlangban, ami egy nagyon mély földről nyílt. Már-már mondhatnánk, hogy misztikus együttállása valósult meg a mélységeknek. Szóval ott láttam hasonló lényeket, amik megzabálták egy lábam. Mozdulj már te SZERENCSÉTLEN! MEG FOGJÁK ENNI A LÁBAM! ~ Visítja a herceg Cahal fülébe, miközben ő maga arccal tompítja éppen az esését. Kell neki néhány szempillantásnyi idő, hogy felfogja: a fémes íz az a vére. Megmozdítja először a jobb mutató ujját. Aztán néhány másodperc múlva már talpon is van, kezeiben tomahawkjával. Roppant egyet nyakán, majd a megindul a nő felé, hogy csatlakozzon hozzá. Alapvető koncepciója, hogy lábaival visszafelé rugdossa a lényeket, fegyvereivel pedig hasogatni szándékszik őket hosszú, íves vágásokkal.

Feleszerelés:
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 31 Május 2017, 20:34

Chars Westwal >> Az új látogatók

Vissza érek a szellőzőhöz és az ottani csaj jött kifelé maga után rántva, húzva Cahalt is aki utána előttem landolt a földön. Mindkettőjüket az a fénylő lé beterítve. Egyenlőre nem mondok semmit mert fontosabb a rádión beszólni, hogy mi a helyzet majd.
Majd persze ha ráérnek mesélek róla nekik de most valami kis, nem túl kicsi inkább túl nagy izék jönnek utána. Be is szóltam a rádión benyújtva az igényt a lángszórókra rögtön, bármik is legyenek ezek tutira kell menni, lángszóróval sose lehet túllőni a célon. A beszélgetésébe a két nőnek segítettem hogy nyomtam neki a gombot így ahogy beszélt áthallatszódott a másiknak mert hát el volt eléggé foglalva a ritkítással. Várnunk kell míg leérnek a lángszórósok persze, hát kénytelenek vagyunk. De majd jól felkel gyújtani ezt az egész helyet is, mármint átvitt értelemben, kell neki egy jó kis purgálás majd. Nem pont végszóra de jó, hogy felpattant Cahal és megragadva a kis fejszéit neki is lódult a csépelésnek ő is.
- Am, egyébként nem akarlak elszomorítani titeket, de kicsit viszább láttam pár döglött patkányt ezzel a foszforeszkáló cuccal beborítva. - várok egy kicsit és teszek egy lépést hátra. - Gondoltam szólok.
Hát nah, nem vagyok épp a bátrak leggyávábja se szóval van ott ez a két kaszanova elintézi majd a csapkodást míg idérnek a tüzes biztosak. Azért körbe nézek, hogy van-e a közelben valami vasrúd vagy ilyesmi, hogy ha kell akkor el baseball-ozzam azért a rusnya bogarakat a közelemből.

Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 01 Jún. 2017, 00:04



Kree Invázió 2 – Az új látogatók



Résztvevők: Edward Cahal O'Grady és Chars Westwal



Következő körváltás: 2017. június 5. (hétfő)

” Bármi történjen velünk, jó vagy rossz, a részünké válik. Sok időbe telt, mire rájöttem, hogy a tapasztalatok nem határoznak meg minket. A döntés a miénk.”
- CSI: Helyszínelők

Utcák - Page 2 00120

Miközben a Herceg Cahal fejében visított, addig az ír férfi képes volt felállni és immáron újra szembefordulni a lényekkel. Közben Chars a lehető legrosszabb időt választotta arra, hogy látott ilyesmi patkányokat is, bár lehet, hogy senki sem fog rá figyelni. A nő és Cahal is vágták a lényeket a machetével és a karddal, eközben a fiatal fiú is talált magának egy kisebb vasrudat és valóban neki is szükséges volt az, hogy a lényeket csapdossa, mert a közelébe is minduntan átjutott néhány.
Nagyjából valóban 10-12 perc telt, eddigre mindenki megizzadt és kezdett is fáradni, még akkor is, ha hozzá volt szokva a harchoz. A lények már nagy kupacban álltak, de még mindig nem nagyon akartak fogyni. Ekkora érkeztek meg hárman lángszórókkal, ha Cahal és a nő félreálltak, akkor azok neki is láttak annak, hogy az egész szellőzőt lángokba borítsák. Noha Chars lábainál és közelében is volt legalább öt lény még volt arra idő, hogy pár tetemet megmentsenek, hogyha akarnak. Nagyjából újabb öt perc telt el mindent az égett dögöt szaga lengett be, már egyetlen egy sem volt életben, elfogytak, csak azok a tetemek maradtak meg épen, amik Chars-nál voltak, vagy kimentették a későbbiekre.
- Elárulná valaki, hogy mik ezek az izék? – kérdezte az egyetlen férfi, aki a lángszórókkal érkezett.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 01 Jún. 2017, 23:34

Chars Westwal >> Az új látogatók

Még jó, hogy felkaptam azért egy közelben lófráló vasrudat én is mert nem sokra rá már én is lengethettem azt, hogy agyon üssem a túl nagyra nőtt bogarakat. Örökkévalóságig-nak tűnt az egész és már rohadt fáradt voltam mire a végére értünk, vagyis, hogy leértek a lángszórósok végre hozzánk és beszálltak a buliba feltekerve a hőmérsékletet. Erősen lihegve az orvosi maszkom alatt alrébb ütök egy-két dögöt ki a lábamtól el a lángszórósoktól. Bármennyire is mondhatom, hogy hulljon a férgese, égjen a mocska és a többi igazán üvölthető tömeg skandálás az agyam messze nincs annyira elborulva, hogy elfelejtsem miért vagyunk itt és bár Cahal állapota igazán hidegen hagy, a hölgyé és a többi társamé annyira nem szóval jó lenne megtartani egy pár ocsmányt, legalább egybe. Bár ha volt még közöttük egy élő akkor azt lenyomom a földre valahogy a vasrúddal, hogy ne lépjen meg. Az egyetlen csávó, de irigylem épp most, aki jött a valkűr lángszóróbrigáddal meg felteszi az igazi kérdést, mi a tököm ezek.
- Ősbogarak? Vegyi támadás? Bármelyik is nevezni ellehet őket később is, most szabaduljatok meg a foszforeszkáló létől mert az a méreg valószínűleg.
Ismétlem meg magam mert az előbb bár jártattam a számat erről de tutira feleslegesen mert jobb dolgunk volt mint ezeknek a kaszabolása szóval kétlem, hogy figyeltek vagy hallottak. És hé! Ha tévedek is láthatok pár jól edzett valkűrt strippet vágni, valszeg tempósan. Erről jut eszembe én is végig nézek magamon, hogy nem került rám sehol se a cuccból és ha igen akkor inkább még most megszabadulok attól a ruhától amire ráment, már a cipőmtől meg az alsómtól persze nem szabadulnék meg ennyire nyilvánosan és letörlöm a bőrömről ha rákerült volna valami horrorisztikus okok miatt.

Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Vas. 04 Jún. 2017, 19:52

~ Megy ez...látod, ott is van egy. Nagyon ügyes vagy te, pánikolás nélkül is... ~ Szórta kétes értékű vagy legalábbis hangvételű dicséreteit a herceg. Cahal valahol a hatodik percnél kezdett izzadni és a hetediknél kezdte elveszíteni a kontrollt a légzése felett. A taktikája meglehetősen hatásosnak tűnt, ahogy észrevette. Illetve ahogy a harc észre engedte venni. Ami viszont feltűnt neki, hogy nem csak hárman próbálják feltartani a bogarak hadát, hanem az általa nem túl hasznosnak tartott kölyök is próbálkozik. Keményen harcol, de amint észleli a felmentő sereget, örömmel átadja nekik a helyét.
-
Kell...KELL MINTA! MENTSETEK KI NÉHÁNY TETEMET! - Adja ki gyorsan az utasítást jó hangosan, mert szükségük lesz néhány bogárra, hogy kivizsgálják őket. Mikor mindennek vége erősen zihálva próbálja visszanyerni tüdejének normál mozgását. Amikor már megnyugszik a teste Charsra néz, meg a körülötte állókra. - Kéne néhány tudós, mágus, xenobiológus..valaki aki ért bármihez ami ezekhez hasonlatos.

Feleszerelés:
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 05 Jún. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – Az új látogatók



Résztvevők: Edward Cahal O'Grady és Chars Westwal



Következő körváltás: 2017. június 9. (péntek)

” Ha tudni akarod az utat, azokat kérdezd, akik visszafelé jönnek.”
- Kínai közmondás

Utcák - Page 2 00120

A páros két ellentétes parancsot adott ki, Chars szerint vesszen az összes ősbogár, míg Cahal gondolkodott és megállította őket, hogy szükség van rájuk minták miatt. Szerencsére a segítség is pontosan úgy gondolkodott, mint az ír, így négy darab lény megúszta az elhamvasztást, a többit azonban tényleg megsemmisítették. Közben még mindenki kapott az arca elé egy ruhadarabot, hogy ne lélegezzék be követlen a füstöt, ki tudja, hogy mi történne akkor. Még egy nagyobb műanyagzsákot és egy lecsukható műanyagtárolót is hoztak, hogy abba tegyék bele a dögöket. A tudósok és effélék említésére a többiek elgondolkodtam, majd a férfi, aki korábban is beszélt ő szólalt meg úgy nagyjából fél perc múlva.
- A semleges részben úgy tudom, hogy van két, vagy három kémikus – mondta. – Droglaborjuk van… asszem mind kémikusok, de lehet, hogy van aki mással is foglalkozik, vagy ismernek mást idelent, aki ért ezekhez.
Bökött a ládára, amiben benne voltak már a trilobitaszerű lények. Kivárt néhány pillanatot, majd folytatta. Közben még Chars is végignézett magán, nem igazán volt rajta semmi, a cipőjére és a nadrágja szárára jutott egy kevés bogármaradvány, ami felfröccsent, amikor agyoncsapta őket. De megnyugodhat a saját bőrével egyik sem érintkezett.
- Ha érdekel titeket, akkor elkísérhetlek oda, nehogy elkeveredjetek.
A válasz függvényében, vagy marad a társaság, vagy pedig követik a fickót, aki a Triád területére, azaz a kínai maffia maradványához viszi a párost a dögökkel.

//Ha mentek, akkor már oda írjatok.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.