Sötét dimenzió

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Sötét dimenzió - Page 2 Empty Re: Sötét dimenzió

Témanyitás by Bryde ikrek Pént. 27 Nov. 2015, 18:59

???? ?? ?? – Sötét Dimenzió
Résztvevő: Pokolkutya (egykori Jonathan Bluebird)


- Valóban így van, a mi kutyánk vagy – mondja egy női hang. Ki lehet ez? Majdnem kibukik a kérdés a számon, de ekkor egy hang megszólal a fejemben. Tartsd a szád kutya! Ne kérdezz, amíg nem kérik! Meg is látom a hang gazdáját, egy démonnőt, akit mintha láttam volna már korábban, de mintha mégse. Talán igen, talán nem, a kutya nem tudhatja, mert a kutya csak egy dög, úgy ám.
- Mi küldtünk ide, mert engedetlen voltál – mondja. – De most már tudod, hogy micsoda az engedetlenek sora. Most már engedelmes jószág vagy? - hallom a hangját. Tehát többen vannak, többen vannak, többen vannak? De nem szabad engedetlennek lennem, mert az voltam és megbüntettek, de nem leszek az és akkor nem leszek megbüntetve.
- I..igen...engedelmes jószág vagyok. - nyögöm ki, mert az vagyok, egy engedelmes kutya, úgy ám.
- Kijutsz innen, vagyis kijuthatsz… ha szolgálsz, és jól szolgálsz, akkor jó sorod lesz. ha nem… az örökkévalóságig fog az történni veled, ami az elmúlt röpke száz évben. - mondja a nő, majd alólam eltűnik a kövezet és meglátom magamat. Úuuu, ez lennék én? Valóban? Úgy, de úgy mondanám neki, hogy megértettem, de nem kérte, ezért nem szólok, nem szólok, míg nem kérik. - Igen, már más lettél, egy Pokolkutya… - mondja a nő. Pokolkutya? Igen, bizony, egy Pokolkutya. Egy szánalmas kölyökkutya halt meg itt egy csomószor, de az nem én voltam, nem én, mert én Pokolkutya vagyok, úgy bizony. Jól fogok szolgálni, úgy bizony, úgy bizony, és akkor Pokolkutya meg lesz jutalmazva és nem lesz fenyítve, úgy ám, úgy ám. Engedelmesen szolgálsz, és akkor minden rendben lesz....Pokolkutya

/// Pokolkutya. Elég vagány név és ennyi kínzás után. Valamint ami Denverben is folyik, nagyon érdekessé teszi a dolgokat. Very Happy ////

_________________
- Azért élek, hogy szolgáljak, Inkvizítor úr.
-Nem tudom, miért élsz, de biztos hogy nem ezért.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Sötét dimenzió - Page 2 Empty Re: Sötét dimenzió

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 28 Nov. 2015, 23:32

???? ?? ?? – Sötét Dimenzió
Résztvevő: Pokolkutya

Úgy tűnt, hogy Pokolkutya tényleg megtanulta azt, amit kellett és most csak arra felelt, amire kellett neki. Semmivel sem többre, a nő elégedetten bólintott, bár ő úgyis bizonyosan tudta, hogy száz év kínzás mindenkit megtör. Igazából már jócskán kevesebb, de azért az ő maga szórakoztatására is kell némi mulatság.
- Akkor itt az ideje, hogy kiosszuk az első feladatodat – mondta a nő. – Ausztráliába fogsz menni, túlságosan is nagy arrafelé az angyalok tevékenysége. Őt kell megtalálnod és megölnöd. Valahol a nyugati parton van, többet mi sem tudunk.
Megvárta, hogy megeméssze a férfi a feladatot, majd folytatta.
- Mindezekhez pedig régi/új képességeket adunk – folytatta. – A korábbi képességeid, amivel rendelkeztél egykoron felerősödtek*. Ezentúl, ha szagot fogtál, akkor soha többé nem veszted el a cél szagát, legyen az illető akár azóta a bolygó másik felén. Illetve, hogy a sérülések ne hátráltassanak a feladatod végrehajtásában kapsz regenerációt, ezt, ha eszel, bármit, növelni tudod, hogy gyorsabban menjen végbe ez a feladat. Mennyire vagy hálás a gazdidnak ezekért Pokolkutya? – kérdezte a nő.
Ha a férfi kimutatta a háláját, akkor utána szólalt meg ismét.
- Készen állsz az indulásra? – érdeklődött.

* értsd: mindent úgy kapsz meg, ahogyan a lupinenak van írva.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét dimenzió - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sötét dimenzió - Page 2 Empty Re: Sötét dimenzió

Témanyitás by Bryde ikrek Vas. 29 Nov. 2015, 12:06

???? ?? ?? – Sötét Dimenzió
Résztvevő: Pokolkutya


Pokolkutya egy engedelmes kutya és csak akkor, de csak akkor szól, ha kérik, úgy bizony. Mert ha engedetlen, akkor nagyon csúnyán megbüntetnek engem, és azt nem akarom.
- Akkor itt az ideje, hogy kiosszuk az első feladatodat - mondja a nő. Ó igen, ó igen, végre tehetek valamit, hogy bizonyítsam az engedelmességemet, ó igen, a kutya végre cselekszik. – Ausztráliába fogsz menni, túlságosan is nagy arrafelé az angyalok tevékenysége. Őt kell megtalálnod és megölnöd. Valahol a nyugati parton van, többet mi sem tudunk. - mondja, közben pedig meg is látom a célpont pofáját. Ronda kis patkány, aki Ő Fényessége ellen cselekszik. Meg fog halni, úgy bizony, de nem akárhogy, de nem ám, mert nagyon fájdalmas lesz neki a halála, úgy bizony. Én csupán bólintok, mert nem engedte meg, hogy szóljak, de nem ám. - Mindezekhez pedig régi/új képességeket adunk - mondja tovább - A korábbi képességeid, amivel rendelkeztél egykoron felerősödtek*. Ezentúl, ha szagot fogtál, akkor soha többé nem veszted el a cél szagát, legyen az illető akár azóta a bolygó másik felén. Illetve, hogy a sérülések ne hátráltassanak a feladatod végrehajtásában kapsz regenerációt, ezt, ha eszel, bármit, növelni tudod, hogy gyorsabban menjen végbe ez a feladat. Mennyire vagy hálás a gazdidnak ezekért Pokolkutya? - mondja, mire én leborulok előtte.
- Nagyon, de nagyon hálás vagyok ezekért Fényességed. Nagyon. - fejezem ki a hálámat. Pokolkutya nagyon erős lett és ezért a feladatot nagyon, de nagyon jól fogja megcsinálni.
- Készen állsz az indulásra? - érdeklődik. Természetesen lenne felé egy kérdésem, de ő nem azt mondta, hogy van-e kérdésem, csak annyit, hogy készen állok-e, ami pedig nem egyenlő azzal, hogy van-e kérdésem.
- Készen állok. Kész vagyok. - mondom neki. Vajon aki ellenáll, vagy akadályozni akar, azt is megölhetem? Biztosan igen, és miután megöltem őket, meg is eszem őket, úgy ám.

_________________
- Azért élek, hogy szolgáljak, Inkvizítor úr.
-Nem tudom, miért élsz, de biztos hogy nem ezért.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Sötét dimenzió - Page 2 Empty Re: Sötét dimenzió

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 30 Nov. 2015, 00:02

???? ?? ?? – Sötét Dimenzió
Résztvevő: Pokolkutya

A nő elégedett volt a férfi válaszával, ahogyan az kimondta a szavakat.
- Rendben van, akkor mindjárt oda is küldünk téged.
A nő kitárta a karjait és Pokolkutya számára ismeretlen szavakat kezdett mondani, a kezeivel pedig furcsa jeleket rajzolt a levegőbe, amik lilás fényben fel is izzottak. Ez a fény végül felvillant a férfi előtt és szépen lassanként egyre erősebb lett. Semmilyen fájdalmat nem okozott, csak egy kicsit zavarta Pokolkutya szemét. Végül az egész teljesen elvakította és csak egy villanást látott már.
A villanás után Pokolkutya Sydney egyik sikátorában találta magát a fények alapján késő délutáni órákban.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét dimenzió - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sötét dimenzió - Page 2 Empty Re: Sötét dimenzió

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.