Czerka-teszttelep (Ilum)

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 07 Szept. 2017, 14:22

A Czerka Corporation egyik bázisa teszttelepe a bolygón. Főleg kísérleteket folytatnak itt, droidokon, fizetett statisztákon tesztelik a legújabb titkos projectjeiket. illetve bányászati tevékenységet folytatnak, lefúrtak a jégmező alá és onnan bányásznak. Ezenfelól a hajónak kinéző dómokban növényeket termsztenek. (Amika képen hajóknak tűnnek, azt épületeknek vegyétek)
Czerka-teszttelep (Ilum) Echobase
Czerka-teszttelep (Ilum) 7OBV11f
A bázis -1. szintjének alaprajza:
Czerka-teszttelep (Ilum) M9tuymi
A bázis -2. szintjének alaprajza:
Czerka-teszttelep (Ilum) Q2rZaBC


A hozzászólást Kaylyn Rix összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 11 Nov. 2017, 09:10-kor.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 08 Szept. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. szeptember 12. (kedd)

” Az én szótáramból hiányzik ez a szó, hogy szerencse, fiatal barátom, legföljebb a különböző tényezők kedvező találkozásáról lehet szó, ami az események ránk nézve előnyös alakulást idéz elő.”
- Obi-Wan Kenobi

Czerka-teszttelep (Ilum) 00120

Videón itt nézhető meg a kaland felvezető!
(zenével+mozgó szöveggel, ugyanaz, mint a képen)

Czerka-teszttelep (Ilum) FHCJuw4

Czerka-teszttelep (Ilum) 00120

A felhívásokra elég sokan jelentkeztek; ki önként, hogy pénzt keressen, ki tényleg azért, hogy segítsen felderíteni az ügyet. Valaki azért, mert a mestere küldte ide, hogy hajtsa végre a feladatot. Annyira nem is fontos, a lényeg az, hogy mindenki megérkezett, akinek nem volt saját hajója, azt a Czekra részvénytársaság hozta el a bolygó körüli űrállomásra. Mivel a bolygókon szinte mindig hatalmas szél volt és rendes akkora űrkikötő, vagy dokk sem volt ezeken a helyeken, hogy le lehessen szállni, így az űrállomásra tudott mindenki bedokkolni. Odalent a bolygón napok óta hatalmas hóvihar tombol, de nem ez volt az oka annak, hogy megszakadt a kapcsolat, máskor is fordult elő már nem egyszer vihar. Valami más volt az ok, a háború végeztével pedig az űrállomásokon főleg karbantartó és kutató személyzet volt, meg droidok, mintsem zsolodosok, akiket leküldhettek volna a felszínre, ezért is hívtak segítséget. A csoportot egy speciális direkt jégbolygóra készült csapatszállítóval vitték le, ami bírta egyrészt az extrém hideget, másrészt pedig a viharok okozta hatalmas széllökéseket is.
A vihar még mindig tartott, így a siklót erősen többször is megdobta a szél. Éppen emiatt, mert ennyire rosszak voltak a körülmények a teljes nagy kiterjedésű bázist egy alagútrendszer is összekötötte, hogy ne kelljen a felszínen közlekedni, hogyha nem muszáj. Mivel a bázis nagy volt, így már a levegőből is látszott az egész, a korábban megkapott térképek szerint a 0. szint is már a föld alatt volt, ez volt az alagútrendszer, amin az épületek között lehetett haladni. Ezen kívül a lakóépületeket a sziklafalba vájták, a főépület pedig csak két földalatti szinttel rendelkezett, aminek a földszintje egy lift volt, amin le lehetett ereszkedni a földalatti szintekre. Más épületek a felszínen voltak csak és nem volt alsóbb szintje. Az adatok szerint mintegy 200-250 fős személyzet dolgozott és élt itt a családjával együtt, amikkel úgy 6-700 fő közötti lakosságot tette ki. Saját maguk termelték az energiát és az élelmet is, és a bázison taun-taunokat is tenyésztettek utazásra.
A csapatszállítók egyből a társaságot a főépület -1. szintjére vitték, volt kinyitható platform a bázison kettő is, ami ha szétnyílt, akkor le lehetett ereszkedni a fedett és védett hangárba, illetve felszállni onnan.* A leszállás után a pilóta ki is nyitja a sikló ajtaját, így mindenki kiszállhat innen. Ami egyből látszik, hogy a hangár nagyjából tele volt, csak azok a helyek voltak üresen, amiket a vendéghajóknak tartottak fenn, az itt dolgozók hajói, siklók, bike-k, felszíni járművek mind-min itt parkoltak.

*a felső képeknél -1.szint, ahonnan a vörös nyíl indul
//Felszereléslistát írjatok!//



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 08 Szept. 2017, 04:15

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Túlságosan naív voltam. Már ha egyáltalán lehet ezt naívságnak nevezni. Én tényleg azt gondoltam, hogy azok után, hogy bemutattam szép méregkeverői képességeimet, megfertőztem egy egész településnyi embert, becsaptam egy tudatlan fiút és még azt a nyavalyás holocront is megszereztem, végre mehetek haza. Odáig nem merészkedtem az elképzelésembe, hogy esetleg fénykardot is kapok a fáradozásaimért, de egy annyit igazán elvártam volna, hogy hagyjanak egy kicsit a magam csendességében nyugodni. De nem az apám kitalálta, hogy mehetek egy másik hülye bolygóra tovább küldetésezni és a nyamvadt kis padawanja még a holocront is elvehette tőlem amit keserves munkával szereztem meg. Komolyan ez az alak lesz akin ki fogom próbálni a következő fénykardomat. Különben is csak holmi értéktelen kis semmirekellő akit az apám csak azért tart maga mellett, hogy legyen aki elvégezze a piszkos munkát.
Persze ez még csak a jövő zenéje. Most adtak meleg cuccot és a jól megszokott séma szerint, minimális felszereléssel, kipakoltak az űrállomáson és elhúztak a francba. Amennyiben ezen a nyamvadt felsőn volt egy kapucni azt a fejembe húztam és úgy oldalogtam oda ahova kellett. Katonák vagy harcképzett személyzet sehol, vagyis nem csoda, hogy mi kellünk ide. Na igen, nem én voltam az egyetlen a gyerekmegőrzőben, hisz úgy tűnik, hogy még kettő került akiket csak így lepasszoltak, mint engem, és mindkettő erőhasználó volt, mint én. Remek. Fogadnék, hogy nem kell sok idő míg kiderül, hogy melyikük érzi magát a legtöbbnek a csapatból és felajánlja, hogy győzelemre vezeti népesnek aligha mondható csapatunkat. Egy biztos, hogy nem én leszek az aki ezt megteszi, maximum csak akkor ha nagyon szükséges vagy névlegesen felkérnek rá.
Még a beszállás előtt kaptunk térképet amit gyorsan át is néztem, amolyan megelőlegező tudás gyanánt, majd engedelmesen beszálltam a siklóba. Különösebben nem voltam odáig és vissza azért, hogy párszor megdobta a szél, hisz nem akartam az életem hátralevő részét hóangyalként vagy hóemberként leélni. Végül minden gond nélkül sikerült és landoltunk. Nyugodtan és komótosan sétáltam ki a hajóból megfigyelve a hangárt hova érkeztünk. Volt ott egy halom különböző féle-fajta jármű, de egy lelket sem láttam.
- Na most merre? - tettem fel a kérdést a "csapatnak". Mintegy katalizátorként, hogy ha eddig nem fedte fel magát "csodálatos" vezetőnk, hát akkor most legyen oka megtenni. Azért biztos ami biztos alapon szétnéztem, hogy hátha kerül a közelbe valamiféle panel vagy számítástechnikai eszköz, ami esetleg nyomokkal szolgálhat arról,
hogy mi is folyik itt.


felszerelés:



A hozzászólást Ravohra Tirgir összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 15 Szept. 2017, 19:59-kor.
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Szomb. 09 Szept. 2017, 00:00

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

Első kiküldetés. Ideje volt már, hogy végre elküldjön a Mester egy feladatra. Kezdtem beleunni, hogy semmi rendes kihívást nem állít elém. Ajánlom, hogy ez a misszió se legyen valami nevetésges tévedés. A Korribanról vitettettem el magamat majd a Czekra társaság fuvarozott tovább már a célbolygóhoz, és az a körül lévő állomáshoz. Mások is érkeztek ugyan ezzel a feladattal mint én, többen leszünk a végrehajtására. Nem sokat számít. A két másik erőhasználóra csak egy-egy pillantást vetettem a maszkomon át, az oldalamon a fénykardom lógott amit a köpenyem takart a csukjával feldobva a fejemre. A lánnyal kétlem, hogy bármire is fogok menni, ellenben a férfi egyvalamire biztos jó lesz legalább. De így is úgy is, csupán mellékesek.
A hajó ami levisz minket a felszín alá többé kevésbé könnyeden teszi meg az utat odáig. Párszor berázkódik ahogy a kinti hóvihar meglöki a gépet de végig kapaszkodok, ülök amíg nem érünk le, hogy ne essek el. A leszállás után pedig érkezik is az első dolog. A hangár teljesen megvan töltve járművekkel, a helyiekével és csupán a vendég padok vannak üresen. Persze ha ezeket a gépeket használták volna az állomás lakói és munkásai akkor nem lennénk itt hiszen nincs olyan barom az egyetemben aki ne venne egy ilyent észre. Egy tippem van jelenleg, hogy mind meghalt valamiért, mérgezés vagy támadás esetleg.

- Egyértelműen befelé. - meg is teszem az első lépést viszont nincs kedvem csak úgy besétálni, hogy bármi nekem eshessen. Érzékszerveim kiélesítem és úgy folytatom a haladást is és a beszédet is. - A térkép szerint a kantin a legközelebbi nagy terem, én megnézem azt. Keressétek meg a biztonsági szobát és nézzétek meg van-e bármi számunkra hasznos is rögzítve azokban. - Remélhetőleg ezen egyszerű utasításokat képesek lesznek követni is. Még inkább, hogy nem fogják felsütni a feladatot, hiszen elég egyszerű az. Csak a nyápic legénysége az űrállomásnak nem megfelelő arra, hogy meg is oldják a problémát ha fenn áll egyáltalán. Meg kell hagynom, nem éppen a leg élménydúsabb egy fagyos bolygóra átérkezni a Korriban után. Persze a bázison vagyunk és ott mérsékeltebb az idő még is jóvalta hűvösebb mint a sivatag bolygó. Vissza viszont a célra, a kantína a dokkok elhagyása után az első lesz balra majd. Az majd el fog árulni pár dolgot ha csak addigra nem veszek észre bármit a folyosókon mint dulakodási, harci nyomokat a falakon, földön. Felborogatott vagy szétszórt dolgokat esetleg vért vagy tagokat. Ilyesmiket.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Michael Nikostratos Szomb. 09 Szept. 2017, 19:23






Tormen Lurien
Czerka-teszttelep (Ilum) 2r1VnGJ
1. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború 1.


Semmi kedvem nem volt ehhez az egészhez. Nem láttam miben segíthetné a felemelkedésem, vagy az erősödésem az, hogy becsicskulok a Czerka társaságnak, és ilyen alantas dolgokkal foglalkozok. Egy csapat katonát kellett volna ide kiküldeni, és nem az én drága időmet rabolni. Nem értettem, hogy a mesterem mit vár ettől az egésztől, és miért nem intézhetik a birodalmiak, de természetesen nem ellenkeztem. A Czerka saját hajóján hozott ide, vagyis csak az űrállomásra, onnan egy speciális siklóval vittek le minket. Fel tudtam volna robbanni, nem elég, hogy ide kell jönnöm, még ilyen hülyeségekkel is fárasztanak. Átszállás, és hasonlók. A tragacs rázkódott, ahogy lefelé tartottunk, egyre erősebb volt a kísértés, hogy az erő segítségével magam tegyem le ezt a rakás ócskavasat, de egyelőre türtőztettem magam, inkább meditáltam, hagytam hogy átjárjon a gyűlölet, és a körülöttem lévő erő. Ahogy megérkeztünk, felkeltem, és utolsóként szálltam ki a siklóból. Ha valamit megtanultam a Korribanon, akkor az az, hogy sose engedjek a hátam mögé senkit. A társaim ezzel mit sem törődtek. A hangárba érve úgy látszik, hogy minden jármű a helyén van, úgy néz ki nem ezekkel tűntek el. Valószínűleg tartom, hogy még mindig itt vannak. Persze, csak a holttestek. Az egyik társam, akin nincs maszk, megkérdezi hogy merre menjünk. Fiatal, valószínűleg semmit nem csinált még egyedül, a mestere ész nélküli bábja. A másik, a maszkos egyből válaszol rá, kimondja az egyértelműt. Aztán parancsot ad nekünk, miközben még mindig a háta mögött állok. Ez hülye? Bármikor átszúrhatnám a tüdejét, észre se venné. Amilyen zord körülmények vannak, nevetve álcázhatnánk az egészet balesetnek. Sose találnák meg a hulláját. Mindegy, látszólag elindultam a lánnyal. Amikor közeledtünk a biztonsági szobához, intettem neki.
- Te nézd meg a szobát és a felvételeket. Én körülnézek. - mondtam, és hagytam hogy az erő vezessen, próbáltam az uralmam alá hajtani, utasítani, hogy vigyen arra amerre célszerű lehet. A mesterem szerint a jedik ezt úgy használják, hogy teljesen az erőre hagyatkoznak, és hagyják, hogy az erő segítse őket. Egy sötét jedi viszont képes maga uralni az erőt, és parancsolni neki, mint bármi másnak. Sajnos ezt a tudást nem sikerült elsajátítanom, de minden nap egy új esély. Legrosszabb esetben céltalanul barangolok egy kicsit.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 12 Szept. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. szeptember 16. (szombat)

” A gonoszságot nem öröklik, hanem tanulják.”
- Clone Wars animációs sorozat

Czerka-teszttelep (Ilum) 00120

Magában a hangárban senki sem látott terminált, vagy panelt, amin át csatlakozni lehetne a renszerhez, csupán olyan hely volt, amit droid tudna használni. A térkép szerint innen egyből három irányba lehetett menni, jobbra egy társalkodó volt, akik gépekre várnak, azok szoktak ott várakozni a leírás alapján. Balra egy irányító terem, onnan adnak engedélyt a fel és leszállásra, illetve előrefelé az épület belsejébe volt még út. Ha minden igaz, akkor élő személyek által használható gépek a központi nagy csarnokban – a Republic Market feliratú résznél – lesznek leghamarabb. Az volt a központi eligazító helység, ahol szinte mindenki megfordul, vagy pedig az irányítóterem, de ennek az ajtaja le volt zárva és kóddal lehetett bejutni. A fenti várakozó, társalgó szoba egykor lehet, hogy meleg volt, de most hideg volt benne, néhány megfagyott ital, ételmaradvány, társasjátékok, kockák voltak megfagyva az asztalon, a helyi holoprojector lemerülve, ami tévéként szolgált, de életnek nyoma sehol.
Ahogyan kiértek a hangárból egy hideg, és fagyos folyosóra értek, ami megszokott a jégbolygókon, jellemzően a folyosókat nem fűtik, csak a helységeket, energiatakarékosság szempontjából.
Czerka-teszttelep (Ilum) YJEkQxP
Itt lehetett a cantina felé lefordulni, ami úgyszintén havas és jeges volt. Bal belül volt a pult található, körasztalok bent magában a csarnokban, körülöttük több szék is. Itt is megfagyott ital és ételmaradványok látszottak, néhány szék felfordult, de a hóban nyomok sehol, ami nem meglepő, alapból valószínűleg ez is fűtött helység volt, de az ajtó most nem működött, ami ide vezetett, befagyott a falba. Egyelőre sehol sem látszott semmilyen dulakodás, maximum a felborult székek, egy-két pohár a földön, de semmi több. A kantinból vezetett kifelé, vagy befelé – nézőpont kérdése – még egy ajtó a térkép szerint, ami egy hosszú terembe vezet, de ez az ajtó is be volt fagyva és nem lehetett kinyitni a konzollal.

A kiélesített érzékszervekkel sem tűnt fel semmi különös egyelőre Zerae számára, csak a fém sírását hallotta, ahogyan ment össze, vagy épp tágult a fém a hideg hatására. Tormen rábízta magát az Erőre, de csak zavart érzett, amit a többiek okoztak, az ő rezdüléseik erősebbek voltak, mint bármi más itt az épületben, azt teljesen kihaltnak érezte.

//Mivel ez az első tényleges kaland és valószínűleg többen nem ismerik áthatóan az univerzumot – értem apró részleteket – így mondom akinek nem tudtam discordon, hogy ingyen felírhatja mindenki a komlinket (rövid távú 100km-en belül működik), HoloProjectort (ez a kézbe való kütyü, hosszútávú kommunikátor, holografikus kivetítéssel, és tud csatlakozni a HoloNet-hez), ezeken felül a datapadot, ami leginkább tabletre hasonlít, lehet adatokat tárolni rajta, menteni hálózatból stb, jól jön, ha nincs droid, beállítható, hogyha idegen nyúl hozzá törlődnek az adatok róla. Így ezeket, ha valaki nem írta fel, nyugodtan szerkesszétek bele a listátokba, ezeket mind ingyen kapjátok, mert alap dolgok.//



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Pént. 15 Szept. 2017, 19:47

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

Bármit is kezdenek el művelni a másik kettő aki érkezett csak ajánlani tudom nekik, hogy hasznos legyen majd. Amennyiben nem direkte engem kezdenek el követni mivel nincs saját képességük arra, hogy kitalálják mit is kéne csinálni akkor fél szemmel de figyelem azt. De ha egyik se jön arra amerre én megyek se figyelek kevésbé a környezetemre, csupán akkor nem direkten figyelek egy vagy két alakot biztosan.
Nem éreztem semmit, hiába élesítettem érzékeim semmi sem volt itt. A hangárból kivezető folyosó ami majd át visz a következő helysébe persze havas, fagyos. Ezen felül viszont se holtestek, se lövés nyomok a falon vagy bármi féle jel sincsen arra, hogy bárki is lenne itt. Még is mivé lett innen az összes nyomoronc? Bármi is képtelenek voltak még vészjelzés leadására is nem hogy a saját gépeikhez eljutni. Nevetséges, hogy még ennyire sem voltak képesek. Az étkező ajtajához érve azt nyitva találom már, a falba fagyva maradt az egész kantína hóba temetve, megfagyva minden benne. Az asztalokon lévő maradék is megfagyva, pár szék el van dőlve ám az egész akár a köz szemét szokása is lehet. Egy lábnyom nincs a hóban, mérem végig az ajtóból a termet. Se fűtés, se áram, minden leállt esetleg egyszerre is akár. Hátra lépve egyet elnézek jobbra is és balra is a folyosón végig. Csak a fém folytonos nyivákolását hallani. Semmi más. A kantin másik végében volt még egy ajtó de az ha ahol álltam már onnan is látható volt, hogy be volt fagyva akkor csak tovább sétáltam. A célom most a központi hangár volt következőnek. Kimérten sétálok az irányba, tartom a fókuszomat tovább, még véletlenségből sem kívánom az esélyét megadni, hogy bármi meglepjen. Ha élők nincsenek is, robotok még lehetnek alvó állapotban, esetleg félig működő biztonsági rendszerek. Bármi ami ha az ember óvatlanul megy hamar kivégezheti. Azt inkább ráhagyom a két másikra. Én személyem szerint sikeresen fogok végezni ezzel a küldetéssel és egyben.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 15 Szept. 2017, 19:59

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Széles mosollyal és boldog arccal fordulok a lány felé, aki eleget téve a célomnak beugrott a vezető szerepbe.
Igaz, hogy ez csupán álarc, és még különösebben semmire sem tartom őt, se pozitív sem pedig negatív irányban, de a megtévesztést mindig is szerettem, és tulajdonképp amiatt vagyok ott, ahol vagyok az életben, nem pedig a szép szemem vagy az éles fegyverem miatt. Mindig is jobban tudtam más hibájából tanulni, mint a sajátomból.A srác ránézésre idősebb volt, bár lehet, hogy mindezt csak a ruhája és a rossz megvilágítás okozhatja. A csapatból talán ő tűnt a legfeszültebbnek. Rossz gyerekszobája lehetett,
vagy a körülményeknek köszönhetően felfázott. Nem tudom.
- Hallottad a főnököt. - fordulok kedves kis mosollyal a fiú felé, miután a maszkos csaj közölte a "tervet", vagyis kiadta a z utasítást. El is indultam ezzel, természetesen figyelve mindenre azért, hisz közel sem vagyunk barátságos környezetben, vagy túlzottan megbízható társakkal sem.
- Kéz és lábtörést. - feleltem az újabb utasításra, ami ezúttal a partneremtől jött. Valahogy nem is lepett meg, hogy nagyon hamar magára akar maradni. Pedig egy annyi bizalma igazán lehetett volna bennem, hogy fölöslegesen nem fogom a vérét ontani, az csak plusz problémát jelentene, és különben is, a halála fontosabb lehet egy olyan szituációban amikor az én életem függhet tőle, nem pedig olyankor amikor tényleg értelmetlen lenne.
Az irányítóterem ajtaja zárva volt, ráadásul kóddal. Ez egy olyan információ amit nem osztottak meg velünk, mármint a kódot. Lehet eszükbe sem jutott, hogy lehet, hogy be akarnánk menni. Amennyiben lenne fénykardom, úgy a bejutást is meg tudnám oldani, hiszen elég lenne egy lyukat vágni, vagy a zárszerkezetben kárt okozni és bejutnék,
de ez most nem áll módomban. Holoprojectorral megpróbálok kapcsolatba lépni az űrbázissal, hogy hátha lennének kedvesek egy ilyen apró dolgot, mint az ajtó zárkódja,
megosztani velem. Amennyiben nem, úgy maximum pár véletlenszerű kódot kipróbálok, és leghamarabb jobb dolog híján elindulok és csatlakozom ahhoz, aki a cantinában van. Nem hiszem, hogy már tovább rohantak volna onnan, vagy akármi.


felszerelés:

Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 15 Szept. 2017, 21:29






Tormen Lurien
Czerka-teszttelep (Ilum) 2r1VnGJ
1. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború 1.



Kiszálltunk, és az egyik csaj egyből nekikezdett a parancsolgatásnak, amitől feszült lettem, és eljátszottam a gondolattal hogy beleállítom a fénykardom a hátába, de végül lebeszéltem magam. Ekkor viszont a másik kiscsaj, aki ránézésre ezüstkanállal a picsájában születhetett, és még sose volt veszélyes közegben beszólt egy olyat, amire elengedtem az indulataimat, és egy közelemben lévő kisebb szerszámot, ha volt ilyen, próbáltam meg a lehető legnagyobb erővel a nagypofájú csaj felé taszítani nemtetszésem jeleként.
- Nekem itt nincs főnököm. - sziszegtem oda, de lehet hogy elkéstem, és már befordult a sarkon vagy valami, ez esetben azért remélem azért a koppanást hallotta maga mögött. Még egy ilyen megjegyzés, és csak a fénykardom vágta sebre fog pislogni könnyes tekintettel. Lehet, hogy most együtt kellene dolgoznunk, de azt senki sem várhatja el tőlem, hogy hagyjam, hogy ilyen kis picsák sértegessenek. Szóval mindezek után elindulok végig a folyosókon, és csak megyek előre, ha valamerre kanyarodni kell akkor mindig jobbra, amúgy lehetőleg egyenesen, egészen addig amíg nem találok egy zsákutcát. Minél messzebb akarok lenni tőlük amíg kicsit kontrollálni tudom az indulataimat, és nem kezdek mészárlásba. A fenébe Tormen, használd a haragod, ne a haragod használjon téged! Emlékezz arra amit tanultál a Korribanon, gondolkodj hideg fejjel, erősödj meg, szívd fel magad a harag által, de ne gyengítsen meg! Ha nem találok semmit, akkor leülök meditálni, hogy ismét az uralmam alá hajtsam a testem és az elmém.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 16 Szept. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. szeptember 20. (szerda)

”I find your lack of faith disturbing.”
- Darth Vader

Czerka-teszttelep (Ilum) 00120

Az adatokban benne volt, hogy a hely energiáját geotermikus energia adja, amit itt „bányásznak” és hasznosítanak, ez a hő termeli az energiát és adja a fűtést is, így esélyes, hogy az ezt vezérlő számítógép mehetett tönkre, vagy a csövekben lehetett gond, amin át áramlott a hő.
Tormen dühében az apróbb szerszámokat telekinetikával hozzávágja Siqsa-nak, aki éppen fordult volna le az irányítóhoz. Néhány még eltalálja a nő oldalát és az arcát egy kicsit megvágja az egyik csavar. Siqsa ezen apróágok ellenére oda tudott jutni az ajtóhoz, amit ugyan könnyedén kitudott volna nyitnia a vibropengével, de mégsem állt neki, kapcsolatba meg nem tudott lépni a fentiekkel most a vihar miatt, így úgy döntött, hogy Zerae után indul.
Éppen akkor tette meg ezt, amikor Zerae kijött a kantinából, így a két nő együtt tudott elindulni tovább a központi részre, míg Tormen-t magára hagyták hátul. Ezzel sajnos Zerae terve is dugába dőlt, hogy ő egyedül akar maradni. Amint befordultak a sarkon azonnal látták a hatalmas csarnokot, aminek a vége a homályba veszett, hiába volt kiélesített érzékük, a helység túlságosan is hosszú és nagy volt ahhoz, hogy be lehessen látni. Itt is csak minimális fény volt, ami amiatt sok hely homályba borult. Nagyobb tárgyak, konténerek is voltak itt, amiket ki lehetett venni, erős zavart éreztek mind a ketten az Erőben – aminek ezúttal nem a másik volt a forrása – hanem bentről jött a csarnokból. Érezhették, hogy valaki figyeli őket, nem voltak immáron egyedül, az árnyas részek pedig úgy tűntek, mintha mozognának. Hirtelen fémes nyikordulást hallhattak, ezt nem a hideg okozta, hanem valami más, bentről. Néhány pillanat múlva mintha két vörösen izzó szempár tűnt volna fel odabent, majd eltűnt, így nem lehettek biztosak abban, hogy látták-e, vagy csak a képzeletük szórakozott velük.
Czerka-teszttelep (Ilum) EykwiW3

Tormen közben nekilátott lehiggadni és meditálni, de ezt az erős zavart ő maga is érezte, hogy beljebb az épületben belefutott a két társnője valakibe, vagy valamibe…

//Az emberek értelemszerűen nincsenek ott, továbbra is bocsi a rossz és rövid reagért, csak ma pocsékabbul voltam, mint tegnap meg előtte és mára a lázam is felment Sad
A csarnok az, ami fent van, csak az egész homályba vész a sötét miatt. //



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Szomb. 16 Szept. 2017, 20:18

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

A kantint elhagyva és körbenézve nem mást látok meg mint, hogy a másik nő jön az irányomba. Ez elég gyors volt, nem hogy azt se tudja mit kell csinálnia magától de még ha megmondják neki se tudja végre hajtani azt. Még is mit keres itt az ilyen szerencsétlenség? Felesleges jelenlétére kénytelen vagyok figyelni ha más nem azért, hogy ha valamit tenni akarna ellenem azt időben megakadályozzam és megtoroljam is. Viszont a nagy teremig eljutok zavartalan. Elég nagy, a kevés fény hiányán még az érzékeim sem javítanak így szinte a fele, ha nem több is a helységnek sötétségbe vész. Tárolók, konténerek és egyebek vannak a helységben. Semmi különleges nincs és még emberek sem. Viszont valami most már végre bizonyosan hírt adott a jelenlétéről. A zavart amit éreztem az erőben más volt mint amit a mellettem álló generált vagy a harmadikunk aki vissza maradt. Valami figyel. A maszkom alatt elvigyorodom, jó pár éve volt már, hogy ilyesmit éreztem. Fémes nyikorgás hangja, más mint amit előzőekben hallottam, az árnyékok mintha megmozdulnának a következő pillanatban és egy vörös szempár villanásnyi felbukkanása. Az egész kisérteties, valami van itt. Több sem kell nekem se, nem vagyok tébolyult, hogy azt higgyem csak a fantáziám játszik velem. Alig hogy értünk be a terembe, a fal a közelünkben van és a folyosó is mögöttünk. Teszek egy lépést balra a folyosó széle felé majd egyet hátra és a kezembe veszem a fénykardomat. Valami van a sötétben. Próbálom érzékelni az erőben okozott zavart amit keltett, hogy merre lehet. Mekkora lehet az erő a birtokában? A fémes hangok vajon mozgásából jöttek vagy az erővel feszítette a termet? A folyosó fala biztosít legalább annyiról, hogy a balomról nem érkezhet egyenesen és a falat is majd feltudom használni, hogy a mögé fedezékbe tudjak húzódni ha szükséges lenne. Amennyiben viszont a jobbomról vagy bárhogyan másképp jön a támadás amit a fal nem segítene felfogni akkor azonnal bekapcsolva a fénykardomat, hárítva az esetleges felém érkező támadást szökkenek hátra.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 17 Szept. 2017, 00:38

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Az a szánalmas kis féreg. Igaz, hogy már a nagy része elől elhaladtam, de a felém hajított dolgok egy része az oldalamat elkapta és még az arcomat is felsértette egy csavar. Az ujjammal megnéztem, hogy vérzik-e egyáltalán a sérülés, majd megvontam a vállamat és gyorsan megnyaltam, hogy a természetes gyógyulást felgyorsítsam minimálisan. Elhiszem, hogy vannak akiket a puszta létezés is feszélyez, de hogy valaki ennyire gyökér legyen az már nekem is sok. Azt sem értem, hogy egyáltalán hogyan is jutott el idáig és miiért nem mészárolták le a legelső sarkon az értelmesebb tetvek. Nagyon remélem, hogy lassú és kínkeserves halált hal minél hamarabb.
A kommunikációval nem jutottam sokra, így az ajtó zárva maradt, lévén a véletlenszerű kódokkal sem volt szerencsém. Viszont a csajra olyan nagy előszeretettel mosolyogtam rá, amikor találkozott a tekintetünk, mintha évek óta először látnám életem legjobb barátnőjét. Nagyon reménykedem benne, hogy ettől a gyomra legalább két hátra szaltót dob, ha nem többet. Az most igazán sokat segítene a lelki békémen. De mindazonáltal némán és amennyire lehet hangtalanul követem őt. A csarnokig különösebb gondunk sem volt, viszont odaérve hamar kiderült, hogy nem egy teljesen elhagyatott szellembázison vagyunk.
A vadász és túlélő ösztönök amiket nem kevés erőfeszítéssel neveltek belém hamar életbe léptek. Amennyire gyorsan és csendben lehetett hagytam ott partnernőmet,
hogy bármi hülyeséget akar is csinálni, csinálja egyedül, majd elindulta az árnyak irányába és igyekeztem úgy feltérképezni a csarnokot, hogy közbe magamra ne vonjam a minket figyelő bárminek is a figyelmét. Szinte biztos vagyok benne, hogy ezt a másik csaj megteszi majd helyettem. Közben némi koncentrálással az érzékszerveimet is igyekeztem felerősíteni. Születési adottságból ez számomra hasznosabb lehet, mint más számára, hisz igaz, hogy kevés fény volt itt, de ez számomra cseppet sem okozhat gondot. Leginkább először is az ellenfelet igyekszem megtalálni akár látás útján, vagy bármilyen más érzékkel. Majd ha kellően figyelemmel tudom tartani, hogy hol van és merre járkál, akkor egy magaslati pozíciót keresek a jobb rálátás érdekében. Persze a kezemet végig a fegyverem markolatán tartom, annak érdekében, hogy ha bárki legyen az ellenség, vagy részben ellenség, akkor gyorsan és effektíven tudjak hárítani és ellentámadni.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:

Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 19 Szept. 2017, 19:25






Tormen Lurien
Czerka-teszttelep (Ilum) 2r1VnGJ
1. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború 1.



Majdnem felnevettem a gyengeség nyílt kinyilvánításán, ahogy fülét farkát behúzva eloldalgott a kis nevelésem után. Szánalmas, hogy egyesek ennyire meghunyászkodjanak, hogy hagyják, mások lábtörlőnek használják őket. Ettől csak még mérgesebb leszek, nem hiszem el, hogy pocsékoltam rá a figyelmemet. Szívem szerint megöltem volna már csak azért is, hogy magára vonta a figyelmem, de ezzel megint csak oda jutottam, hogy miért pocsékolok rá gondolatokat. Úgyhogy szépen elvonultam, hogy kicsit magányosan legyen a gondolataimmal, és összeszedjem magam. Leültem meditálni, a haragra, gyűlöletre összpontosítottam, de nem hagytam szabadon folyni át rajtam, hanem irányítottam, fegyverré kovácsoltam. Nem hagyhatom, hogy a harag használjon engem, nekem kell használnom a haragomat, ami egy kétélű fegyver, és éppoly veszélyes rám nézve mint másokra. Ahogy azt az előbb is megtapasztaltam. Azonban a nagy meditálásomat megszakítva valami, egy még nálunk is nagyobb zavar az erőben. Hideg mosolyra húzom a számat, és kiélesítem az érzékszerveimet, miközben koncentrálok az eseményekre. Nem akarom magamat védtelenül hagyni, nem akarok célpont lenni ha valami be akarna cserkészni, de amennyire tudom figyelemmel akarom követni a "társaimat", akik épp most találkoznak valamivel, amivel nekem eszem ágában sincs találkozni. Legalábbis most még.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 20 Szept. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. szeptember 24. (vasárnap)

” A jövő szüntelen mozgásban van, nem egy lehetséges jövő van, hanem sok.”
- Yoda mester

Czerka-teszttelep (Ilum) 00120

Ahogyan Zerae próbált rájönni, hogy mekkorák lehetnek a lények azt kellett megéreznie, hogy a lényeket nagyon is átjárta az erő, jobban, mint egy átlagos személyt, az érzés az erőérzékenyekre hajazott és több is volt belőlük. Siqsa némileg jobban látott, de bent vaksötét volt, így csak az elmosódott árnyakat látta. Akkor pillantotta meg a lényeket, kettőt is, amikor közelebb jöttek ez még az elindulása előtt volt, a lények felbukkanása megakadályozta mindezt. Mind a kettő csontos, szikár, de mégis izmos lények voltak, erős karmokkal, tűhegyes hatalmas fogakkal, a hátuk végén végig a gerincnél kiálló tüskékkel. Ahogyan közelebb érkeztek úgy már Zerae is megpillantotta a leginkább kutyára hasonlító lényeket. Zarea már látott ilyeneket, amikor az őse sírboltját kereste fel, akkor a többi piramis környékén voltak ilyen dögök. Többet sajnos nem igen tudott róluk.
Czerka-teszttelep (Ilum) 3Fs81rf
Czerka-teszttelep (Ilum) KiY9f1y
Azok egyre közelebb és közelebb jöttek, vicsorogtak és morogtak. Nagyjából ember nagyságúak voltak, az egyik pedig nagyobb mint a másik. Mindkettőnek értelem ült a szemeiben, a tekintetükben. A nagyobbik pedig morgás és vicsorgás közben mintha valami más hangot is kiadott volna, ami ismerős volt a párosnak. Pár pillanat kellett ahhoz, hogy a két fiatal nő rájöjjön miért… a lény ősi urdrarr/sith nyelven beszélt valamit. Egyelőre nem támadtak, de amikor úgy három-négy méterre értek, ami már ugrási távolság volt, mind a ketten felborzolták a bundájukat, hogy még fenyegetőbbnek és ijesztőbbnek tűnjenek a fogaikat is láttatni engedték ezen cél érdekében.

Tormen továbbra is hátramarad, és az Erőn át igyekszik figyelni a társait. Ennek köszönhetően ő maga is érezte, hogy lényeket nagyon is átjárta az erő, jobban, mint egy átlagos személyt, az érzés az erőérzékenyekre hajazott és több is volt belőlük, a pontos létszámot nem tudta megállapítani, csak azt, hogy nem egy van belőle. A sötét oldal erejét érezhette a lényekből, ami talán ijesztő, hogy erősebben, mint amennyire önmagában megvan mindez. Harcra egyelőre nem került sor, de a fenyegetés az állatok részéről nyilvánvaló volt.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 23 Szept. 2017, 19:14

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Már épp indultam volna, hogy a kis tervemet végrehajtsam és a maszkos lányt hagyjam a vesztére, mikor ebben megakadályoztak azok az árnyak, amik jelenlétét érezhettük. A sötétségből lassan kibontakozó két lény eléggé meglepett. Ösztönösen markoltam meg a fegyverem markolatát, az izmok a testemben pedig felkészültek a harcra. Fogalmam sem volt róla, hogy hogyan fogják eldönteni a lények, hogy melyikük melyikünket támadják majd,
vagy, hogy egyszerre támadnak-e egyetlen személyt. Nem tudom melyik lett volna tanácsosabb.
Ami viszont sokkal nagyobb meglepetés volt számomra azok a szavak voltak amik a vicsorgás mellett megütötték a fülemet. Kellett egy pillanat amíg rájöttem, hogy értettem amit mondanak. Igaz ami igaz, nem volt túlságosan bő a szókincsük, de amennyiben legalább egy kevés szerencsém is van, egyfajta nem várt élt adhat ez a dolog nekem a "társaimmal" szemben.
- < Hallgassatok a szavamra, és engedelmeskedjetek nekem. > - nyújtom kicsit feléjük a szabad kezemet, hogy az ősi urdrarr nyelven kimondott szavaimat kicsit az erővel is megnyomatékosítsam. Nem tudom, hogy egyáltalán engedik-e, hogy végig mondjam, vagy hogy viseltetnek a nyelv vagy épp egy parancs hallatán, szóval arra is teljesen kész vagyok, hogy a békésebb megoldást sutba vágva egyből harciasra váltsak. Ebben az esetben kész vagyok a tőlem telhető legjobban kihasználni a vívóstílusomat és az ellenfelem, vagy ellenfeleim gyenge pontjaira menni, vagy a minél nagyobb sebzésre.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:

Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Szomb. 23 Szept. 2017, 20:05

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

Előléptek a lények amik a sötétből figyeltek minket. Nagy testűek, tüskés hátuk végig. Egy pillantás kellett csak, hogy felismerjem a Korribani sírok között is láttam már párat. Sajnálatosan ennél többet nem tudtam róluk, nem foglalkoztam sose a vadakkal és nem is kellett viszont, hogy egy jég, egy hó bolygón találkozzak ilyenekkel. Több mint meglepetéssel ért miután sivatagin láttam őket elsőként és bár vannak hőingások ott is a klíma nagyban eltérő a két bolygó között, hogy ezek honosak legyenek ennek a bolygónak a felszínén. Valaki egy igen veszélyes csomagot postázott ide.
A hörgésük között mintha valami értelmi is kisiklana a torkukból eltorzulva. Ősi Urdarr nyelv, bizonyosan. Ismét egy dolog amire nem tudom rátenni az ujjam tökéletesen. Még egy hiányosság amit kikell mihamarabb küszöbölnöm hisz nem lehet az, hogy Én bármiben is hátra maradjak. Az erő viszont átjárja őket, mintha erőérzékenyek lennének. Ugrás távolságban torpannak meg és borzolják magukat fel még jobban. Fenyegetni akartok? Engem?! Nevetséges! Fintorodok a látványuktól, de támadni fognak biztosan. A mellettem álló másik tanonc szerencsétlenség meg pár szót kinyög, ugyan azon az ősi nyelven még tetézve. Hogy mer egy ilyen korcs mint ő! Még is mit hisz? Majd megnyeri a dögök tetszését? Álljon hát be közéjük, szívesen levágom őt is mint egy veszett kutyát mint ezek előttünk. Báh!
Nem fertőzöm a gondolataimat tovább az ostobával mellettem. Inkább az előttem lévő dögökre figyelek. Kétlem, hogy csupán kettő lenne itt ezért nem fókuszálok be csőlátással rájuk de amint ugrik felém akkor mozdulok is, hogy kitérjek a támadása elől, a fénykardot pedig bekapcsolva azt egy kedvező ponton beleszúrva a testébe ha úgy érkezik, ha feje is elég közel van akkor a hozzáféréstől függően a koponya hátuljánál mártom bele a kardomat, ha szemből van kissé akkor a szemén át kotrok bele a koponyájába. Ha sikeres volt az első döfés akkor egy második is követi. Ha pedig nem mozdulnak felénk akkor próbálom ki tapogatni az erővel, hogy van-e még dög ami a sötétben rejtőzik vagy csuán ezt a kettőt vagyok képes kibogozni a zavarból mindannyiunk között.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 24 Szept. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. szeptember 28. (csütörtök)

” Minden meghal egyszer, még a csillagok is kihunynak.”
- Yoda mester

Czerka-teszttelep (Ilum) 00120

Mind a ketten felkészültek a támadásra, hogy a kutyaszerű lények rájuk fogják vetni magukat. Lehet, hogy mindez megtörtént volna, de Siqsa szavaira megtorpantak mind a ketten. A harmadik lény is előjött mindekkor, ő is a kisebbik méreteivel rendelkezett és odalépelt a nagydarab másik oldalára és leült egyelőre békésen.
< - Nem parancsolsz! – vicsorogta a lény továbbra is ősi urdrarr / kree nyelven. – Mind meghaltok! >
Kivárta a lény, hogy mit is tesznek erre a vele szembenállók, ha nem tesznek igazából semmit – számára nem tűnt fel, hogy Zerae nem beszéli azt a nyelvet, amin ők megszólaltak – akkor ismét megszólalt.
< - Fussatok, édesebb a húsotok! – vicsorgott. >
Ezzel felvonyított, mire a másik kettő is követni kezdte a példáját. Néhány pillanatig a két nő semmilyen furcsaságot nem érzett, utána pedig azt, hogy háborog, zavarog az Erő körülöttük, amit a vonyítás okoz. Másodpercek kellettek csak ahhoz, hogy mind a kettejükben félelem alakuljon ki a lények irányába. Mivel mind a ketten járatosak az Erőhasználatban így pontosan tudták, hogy a kutyák okozzák és immáron nyilvánvaló volt, hogy képesek ők is erőhasználatra.

A távolban meditáló Tormen is hallotta igencsak hangosan a lények vonyítását, ami leginkább kutyára, farkasra emlékeztethette a fiatal férfit.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Szer. 27 Szept. 2017, 20:16

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

Hihetetlen de mintha a dögök megtorpantak volna egy pillanatra. Mellékes mert utána hamar új lendületet találtak magukban és a létszámuk még egy kisebb termetűvel bővült is közben. A harcot nem fogjuk elkerülni de nem is terveztem, megmutatom majd ezeknek a nyamvadt vadaknak, hogy hol a helyük! Legalább is ezt terveztem legelőször is mikor elterveztem, hogy mit teszek azzal amelyik rám meri vetni magát.
Amennyiben ismét felvonyított a dög és megérzem a zavargását az erőnek magam körül is, nem sokra rá követi a félelem érzése is ami mintha csak rám ülepedne a vonyításukkal.
-ch- nyamvadék dögök, nem csak éreztem bennük az erőt de még használni is tudják. Mivé korcsosul ez a világ, hogy holmi vadak is belekóstoljanak ebben. Még, hogy én félni! Ezektől! Idegesség, harag, gyűlölet bőven épült fel a dögök hatására is miközben az általuk generált félelem elnyomásán dolgoztam. Még, hogy én féljek némi dögtől! Kizárt! Próbáltam az egészet kitaszítani magamból, ellen állni a félelemnek. Ez semmi ahhoz képest amit nap mint nap a mesterem éreztetett velem, nem fogok csak úgy össze esni pár mocskos, bolhás dög vonyítása miatt.
Ha viszont nekünk ugranának akkor ugyan azt teszem amit már előre kiterveztem.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 27 Szept. 2017, 21:04

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Látszott a lényeken, hogy nem várt fordulat volt számukra a félszólalásom. Egy pillanatra még a támadást is abbahagyták és még egy, eddig rejtve maradt, társuk is megjelent. Normál esetben talán elbíztam volna magam, főleg, ha több tudással és tapasztalattal rendelkezem, és ha ténylegesen biztos taktikának gondoltam volna azt, hogy majd uralmam alá vonom őket. Persze jó lett volna, nem mondom, de nem zártam ki a tévedés esélyét sem.
- < Rossz döntés. > - szavaimat már aközben mondtam, hogy rugóhoz hasonlatosan el is indultam az irányukba. Sajnos a távolság túlságosan nagy volt közöttünk és ők is túl gyorsan reagáltak. A vonyításukra megtorpantam felkészülve a védekezésre, de semmi sem történt. Majd a következő másodpercben már az erőt éreztem magam körül kavarogni és hamarosan egy olyan érzés kerít hatalmába amit akár régi barátként is üdvözölhetnék. Már szinte meg is feledkeztem róla, hisz Korriban óta nem kellett éreznem egyszer sem. A félelem.
Számomra ezzel az érzéssel egy másik is együtt járt, egy sokkal mélyebb és hatalmasabb erő, mint a félelem. A gyűlölet. Minden egyes percben éreztem a félelem mellett ezt az apám jelenlétében. Gyűlöltem azt, hogy félelmet érzek, talán még az apámnál is jobban. Azt, hogy nem az ereje miatt a félelem tehetetlenné és gyengévé tesz. Ami pedig ebben a pillanatban mindennél is jobban fűtötte az indulatokat bennem az volt, hogy a szavait a fejemben hallottam. Mindet amit ilyenkor a fejemhez vágott, a fizikai tárgyakat leszámítva.
- < Undorító kis dögök. Ha nem fogadjátok el a parancsomat, nekem miért kellene a tieteket? Holmi kis nyüszítés miatt, ami olyan érzést kelt, ami nem új számomra és nem is ellenség? > - minden gyűlöletet összegyűjtöttem magamba, amit az apám iránt érzek, amit amiatt az idióta miatt, amelyik azt gondolta, hogy holmi telekinetikával majd mennyire megijedek az erejétől, amit emiatt a használhatatlan maszkos irányába érzek, mert olyan soknak gondolja magát, és legvégül amit a vakarcsok irányába érzek, mert félelmet mertek kelteni bennem. Csupán azzal a különbséggel, hogy nem az erejüktől félek. Mindezt a gyűlöletet, valamint magát a félelmet is igyekeztem arra felhasználni, hogy megtörjem az érzést, meg mindemelett arra is, hogy támadásba lendüljek. Eleget vártam arra, hogy a gyenge félkegyelműek, akik csupán arra képesek, hogy utasításokat adjanak, de tenni már nem tudnak semmit, csináljanak valamit. Most már véget ért a játék idő, a szórakozás. Ha kell rajtuk is átvágom majd magamat, de ez a nyavalyás probléma hamarabb meg fog oldódni.
A fegyverem markolatát erősebben szorítottam, mintha az a sok gyűlöletet amit érzek egyáltalán bele tudnám irányítani és azzal támadni, nem pedig a fegyver tényleges élével, mint ahogy most igyekeztem. Oda szúrok majd, ahol a legjobban fáj és úgy, hogy a lehető legkevésbé se tudjanak hozzám érni. Lássák, hogy mennyire alávaló kis férgek.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:

Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 28 Szept. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. október 2. (hétfő)

” Ne a félelmeiddel törődj, (...) figyelmedet a jelen kösse le!”
- Qui Gon Jinn

Czerka-teszttelep (Ilum) 00120

Zerae a tanulmányaiból tudta, hogy nem kiűznie kell a félelmet, hanem gyűlöletté konvertálni és abból erőt meríteni, ahogyan a kódexük is szólt. Siqsa pontosan így tett, és ezáltal mind a két nő felkészült a támadásra.
Ahogyan a kutyák is, mindkét fél egyszerre támadott, a három kutya és a két sötét jedi is. A nagydarab a másik kettővel együtt cikk-cakk alakban közeledve rohantak a páros felé, újra felvonyítva, amitől már az erőhasználók is érezték, hogy menekülni akarnak és félnek. Látható volt, hogy taktikát használnak és nem állat módjára vetik rá magukat az áldozatokra, mert úgy könnyedén le lehetne őket lőni, vagy fénykarddal levágni, nem, az ellenfelek gyengepontját keresik és menekülésre igyekeznek az erőhasználattal rávenni őket.
Zerae szemből akarta leszúrni az egyiket, amelyik a nagyobbik volt, de az igencsak gyorsan és roppant mozgékonyan tért ki az útjából, legalább annyira, mintha egy tényleges erőhaszálóval állt volna szemben. A penge csak milliméterekre kerülte el a kutyát, a bundájának a tetejét égette le, aminek roppant kellemetlen, büdös szaga lett. A lény pedig oldalba került a lánynak és úgy próbált az oldalába harapni és ezzel együtt feldönteni őt.
Siqsa-nak maradt a két „kicsi”, aki emiatt kelletlenebb helyzetben volt. Nála is tökéletesen látszott, hogy miként próbálják a gyengeségét kihasználni, az egyik szemben volt vele, a másik addig végig az oldalában és hátában. Éppen emiatt nem igen tudta a szúrásokat, vágásokat kivitelezni, mert a kutyák alapvetően nem mozogtak be belharcba, ha a nő pedig kitámadott, akkor a másik azonnal utána kapott karommal és fogakkal kihasználva azt, hogy nem fog tudni a támadás bevitele előtt visszatámadni. Így a nő vagy kockáztat, hogy egy találat, egy halál és maga is sérül, vagy más taktikát választ.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 01 Okt. 2017, 19:44

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
A kis dögök taktikáztak. Nem elég, hogy nem engedelmeskednek egy egyszerű, és eléggé elfogadható utasításnak, de még létszámfölénnyel akarnak legyőzni. Azt nem tudtam eldönteni, hogy most dicsőséget kéne érezzek, mert rám kettő támadt, míg a maszkos csajra csupán egy, vagy még több dühöt, hogy annyira gyengének néznek, hogy a két kisebbik támadt rám. Ezzel majd ráérek később is foglalkozni, hisz most eléggé patthelyzetbe kerültem, hisz érdemleges támadást nem tudtam bevinni, hacsak abba nem hagytam a védekezést. Ez eléggé leredukálta a lehetőségeimet.
Egy hibát azért mégis csak elkövettek a lények. Ahhoz, hogy a most létrehozott és félelemből átkonvertált dühöt tartani tudhassam folyamatosan szükségem volt arra, hogy egyre erősebben akarják bennem kelteni a félelem érzetét, vagyis ha ezt nem tették volna meg, akkor elég hamar kifogytak volna a készleteim és kénytelen lettem volna a félelem által diktált cselekvéseket végrehajtani. Viszont az új készletnek hála újabb érzelmi tartalékokra tehettem szert azzal, hogy átforgattam őket gyűlöletté és haraggá, ezzel együtt kicsit tisztábban is áttekinthettem a helyzetemet és aszerint változtathattam a tetteimen. Beláttam, hogy ha így folytatjuk, akkor sokkal hamarabb kerülnek helyzeti fölénybe az ellenfeleim, mint én. Kénytelen voltam kockáztatni, és mindezt úgy, hogy abból újabb erőt meríthessek. Amellett döntöttem, hogy bevállalom a sérülést lehetőségét, ha cserébe az egyiket kivégezhetem. Ezt követően pedig, amennyiben a másik támadása eltalál, és ténylegesen megsérülök, akkor a másiknak egy sokkal veszélyesebb ellenféllel kell szembenéznie, hiszen egy sebzett ellenfél, akit ráadásul az erő sötét oldala, a harag és a gyűlölet jár át, nem kizárt, hogy apró kis darabokra fogja felvágni, főleg, hogy most nincs társa aki megakadályozhatná ebben.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:

Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Vas. 01 Okt. 2017, 19:44

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:


A félelmet amit keltenek az erőmmé kell tennem, dühé folyatom át a aljas dögök megfélemlítését. Nem hagyom magamat csak így elnyomni pár veszett dög által. Szánalmas lenne, ha ez sikerülne nekik.
A nagyobbik dög esik nekem ám ki is tért az első szúrásom elől és mellém került, onnan akar az oldalamba harapni meg. Először is hátrálok egyett, hogy a támadása elől térjek ki és elém kerüljön, közben pedig viszonozva a szívességét az oldalát veszem célba. Nem volt normális a kitérése, ez is olyasmi mozdulat volt mint hogy ha csak egy erőhasználóval lenne dolgom így bármennyire is mocskos vadak, nem írhatom le őket ennyivel. Semmiképp nem hagyhatom, hogy megsebesítsenek így úgy mozgok, térek ki a támadása elől a dögnek ahogy tudok, arra összpontosítva, hogy sose tudjon úgy az oldalamba vagy a hátamba kerülni, hogy a következő támadása elől ne tudjak kitérni és csupán akkor veszem fel a támadást ha biztos lehetek benne, hogy el is találom. Nem lenne kedvező egy elmért támadásom után egy harapást vagy karmolást elszenvedni hisz a dög nagyobb nálam, erő összemérésbe belefolyni nem kellene. Fokozatosan leépíteni a testét és utána kivégezni. Igen. Ajánlom a másik nőnek pedig, hogy ne bukjon el a kis vakarékokkal pedig mert az viszont több mint kellemetlen lenne ha mind három nekem esne.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 02 Okt. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. október 6. (péntek)

” Változtassunk stratégiát, Artu!
Hagyjuk nyerni a vukit...”

- C-3PO, Új remény

Czerka-teszttelep (Ilum) 00120

Siqsa nekilátott a kockáztatásnak, hogy hagyja, hogy az egyik lény megsebezze közben kivégzi a másikat. Jelen pillanatban féloldalas helyzetben volt, a Zerae-hez közelebbi volt az, amelyik éppen visszahúzódott és próbálta magára vonni a figyelmét, a másik pedig ekkor kezdett támadni. Valószínűleg a huzavona tovább folytatódott volna, de Siqsa ekkor egy csellel kimozdult a felé, aki eddig támadta, ebben a pillanatban tudta megharapni az oldalát a másik, így őt támadta viszont egy gyors mozdulattal képes volt a kutyaszerű lény fejét leválasztani a nyakáról. A másik pedig ekkor támadott a vér szagára megvadultan, egyenesen Siqsa nyakát nézte ki magának és az ugrás közben azt vette célba, azt igyekezett megragadni és átharapni.
Zerae is úgymond üzemanyagnak használta a félelmet, felhasználva, erőt gyűjtve belőle, jobban gyűlöletet és haragot érezve a lény után, ami megfélemlíteni igyekezett. A nő úgy döntött, hogy apró kisebb vágásokkal fogja szépen lassan leamortizálni a másikat. Mindez úgy-ahogy sikerült több égési sebet is sikerült a lényen okoznia a gyors és elegáns mozgásának hála a fénykardjával. Ahogyan gyűltek ezek a sebek úgy lassult a másik és így egyre könnyebb volt újabb sebeket bevinni. Az égő hús és bunda bűze betöltötte a helyet, de a düh és gyűlölet miatt nem állt le, végül az egyik vágás után már nyüszítés sem hangzott a lény irányából, hanem megcsonkítva, eléggé megégve rogyott össze a földre. Láthatta, hogy egyetlen ellenfél maradt, ami éppen társnője nyakát próbálja elkapni és a nő oldala vérzik.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Csüt. 05 Okt. 2017, 13:14

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

A veszett dög támad de könnyedén kitáncolok, lépek el a támadásai elől. Viszonzásul én pedig egyre több és több helyen sebesítem meg, égetem a testét. Egyre lassabb lesz, lendületet nem veszítve a fortyogó dühömtől amit a dög iránt érzek, hogy nekem mert támadni, hogy meg mert próbálkozni a megfélemlítésemmel nem engedhetem el csak könnyen, nem. A szaggal nem is foglalkozva tettem tönkre az állatot támadást támadással követve ahogy mindeközben elkerültem minden féle sérülést tőle. Még nyüszög a dög pár találat után majd össze esik, vége. Le sújtok a nyakára, a fejének levágása a célom, teljes leszeparálása a holtestéről. Undorral nézek fel csak ezek után a többire, hogy mi a szituáció a maradék hárommal. Reméltem, hogy mikor felnézek a nő már holtan van a földön elterülve ám sajnálatosan még nem és úgy fest, hogy az egyik kis dögöt még levágnia is sikerült neki. Kár, mindegy, egy dög még van ami neki rontani készül a nyakának. Hát tegye, jobb is ha kitépi a torkát a szerencsétlenségnek, had fulladjon bele csak a saját vérébe ahogy az oldalából is folyik már. Magam mellett, a föld felé mutatva a fénykardom hegyével állok meg, jobbomra teszem a testsúlyomat ahogyan kicsit kidőlök is abba az irányba és bele bökök a talajba alig a hegyét eltüntetve a járólapban, majd kihúzom onnan és figyelem a dögöt, hogy ha végezne esetleg a nővel akkor nem adva neki időt ellenkezésre rögtön mögé szökkenve a karomat felemelem egy magasabb pozícióba mozdulás közben  és mikor távba érek egyenesen ledöfök a hátába a gerincét célozva a hátsó lábai felé mintsem a feje felé.
Amennyiben visszakozik a nő a csatájából a maradék egy lénnyel szemben elhagyva a csatát, megfutamodva tőle akkor is végre hajtom a támadásomat amit akkorra terveztem ha a lény megöli a nőt hisz ha már megfutamodik, nem adok esélyt a kutyának, hogy tovább hátráltasson. Persze figyelek arra, hogy nehogy megtudjon lepni se az a szörny ami a torkának esni készül a "társnőmnek" se pedig az, hogy előkerüljön még esetleg több mögöttem. A dög égetett szaga meg rohadt egy büdös dolog lett, de ez van, kénytelen vagyok elviselni egy kissé még.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 05 Okt. 2017, 20:31






Tormen Lurien
Czerka-teszttelep (Ilum) 2r1VnGJ
1. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború 1.



Elégtételt éreztem, miközben az erőn keresztül figyeltem a küzdelmet. Szurkoltam a lényeknek, hogy kerekedjenek felül a társaimon, és iktassák ki legalább a csitrit egyszer és mindenkorra. Szívesen odamentem volna beszállni a lények oldalán a küzdelembe, de nem lett volna célszerű amíg nem mértem fel azok erejét. Ezen kívül nem is biztos, hogy társultak volna velem. Mindegy, túl sok szólt az ellen, hogy ilyen felelőtlenül szálljak velük szembe, és úgy tűnik okosan tettem, hiszen elég könnyedén irtották a bestiákat. Mindenesetre elég volt a meditációból. Felkeltem, és aktiváltam a fénykardomat - hiszen bármikor rám is rám támadhatnak hasonló helybéliek - és elindultam a társaim felé. Közben figyeltem, hogy ne kerüljek hasonló helyzetbe, és úgy döntöttem, hogy koncentrálok továbbra is az érzékelésre, ezzel biztosíthatom be magam a legjobban. Nem futottam, de azért próbáltam sietősen haladni, célirányosan, kellő figyelmet fordítva a környezetemre. Nem szerettem volna egyedül bóklászni, mert akkor könnyedén prédává válhatok. Valami azt súgta, hogy nem csak ezek voltak itt, akikkel a társaim elbántak. Akkor felvehette volna ellenük a harcot a helyi bázis, nem mentek volna végig mindenkin.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.