Czerka-teszttelep (Ilum)

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 02 Nov. 2017, 23:21

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Már kezdtem felkészülni arra, hogy hamarosan megjelenik a szélesvásznú kivetítő, rajta életem fontosabb és kevésbé fontosabb pillanataival, ami mellé még rágcsálnivalót sem adnak, de még azelőtt, hogy ez bekövetkezhetett volna a fullasztó érzés abbamaradt és a tüdőm újra megtelt levegővel. Ezzel persze köhögés is járt, hisz azért elég hosszasan voltam elválasztva a levegőtől, így fizikai reakció volt. Sokat viszont nem volt lehetőségem pihenni, hisz újabb nevetés, majd fájdalom, izomgörcs és sötétség.
Egy birodalmi hadihajó hídján tértem magamhoz. Amikor sikerült felfognom, hogy hol is vagyok az elképedés és némiképp a csodálkozás vegyese ülhetett ki az arcomra, legalábbis én belül ilyesmit éreztem. Hihetetlen volt, hogy bárki vagy bármi okozta is mindazt amit eddig láttunk és észleltünk, mikre nem képes. Erre abból jöttem rá, hogy különös ellenmondásokat tapasztaltam abban, ami velünk történt. Hogy ha tegyük föl, korábban valóban a mesterem jött volna el azért, mert hibáztam, akkor most biztosan nem lennék itt ezen a hajón, a másik két tanítványról nem is beszélve. Már ott helyben megölt volna. Aztán még ott van a tény, hogy élünk. Akár a kutyákat nézzük, akár a szellemes dolgot, vagy pedig a mesteres részt, mindeniket túléltük. Ráadásul az idióta srác még a fojtogatás mellett is tudott mozogni, amit pedig egy mester aligha engedett volna meg. Tehát akármi is okozza mindezt, vagy nem akar megölni minket, vagy nagyon rossz benne. Ebből mind a kettő a mi malmunkra hajtja a vizet.
A jelenlevő tiszteket és a többit figyelmen kívül hagytam, nem számítottak. Nagyjából annyi jelentőségük lehetett, mint a szellemeknek, a kutyáknak vagy hasonlóknak. Persze ha valamelyik felém rúgott és elég közel volt, akkor biztosan rántottam egyet a lábán. De mindezek mellett felálltam, majd elindultam a híd fő része felé. Egyrészt kíváncsi voltam, hogy a jelenlegi jelenet hogyan játszódik le. Másrészt kezdett nagyon az az érzésem lenni, hogy bármi is történik itt, az mindenképp az önbecsülésünket próbálja aláaknázni. Az elején a félelem, majd az, hogy megszakították a kapcsolatunk az Erővel, a mesterek megjelenése, mind ugyan ebbe az irányba megy.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 03 Nov. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. november 7. (kedd)

” A félelem egy képlékeny fegyver”
- Clone Wars animációs sorozat

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 00120

T-5 kör

Zerae nekilátott megnézni az alakokat, de igazából senkit sem ismert fel, nem is nagyon valószínű, hogy egyszerű hídon szolgáló tiszteket arra méltatott volna korábban, hogy megnézze őket, amikor valamelyik hajón utazott. Azonban a hajó az teljesen tökéletes volt, jobban is, mint emlékezett, semmilyen ide illő nem. Talán annyi, hogy nem egy szabványos hajó belseje volt, hanem egy ritka verzióé. Még senki sem utazott ilyenen, de attól tudhatták, hogy létezik efféle. A rugdosódók lábát azonban le akarta vágni, a fegyverét megtalálta és éppen aktiválta volna, amikor az sistergett és „prüszkölt” végül csak némi füst szállt ki belőle.
Siqsa ekkor próbált felállni, ami azért nem ment olyan könnyedén, még mindig érezte, hogy nagyon gyenge, a torka sajogott, levegőt is nehéz volt venni. Mondjuk ez igaz volt mindenkire, Tormennek pedig még a szája vérrel is tele volt az orrából, de legalább már a vérzés elállt. Siqsa amint felállt azért ellátott a híd elejéig, amennyire látta Korriban körül volt a hajó. És ekkor…
Amint a fegyver észrevehető volt Zerae kezében mindhárom urdrarr tanonc szapora lépteket hallott, majd fegyver élesítést, zaját és végül, ha felnéztek – akinek kellett – majdnem egy tucatnyi Halálosztagos vette őket körbe. Valószínűleg még életükben nem találkoztak a Birodalom legelitebb nem erőhasználó haderejével, de sikereik olyan legendás, hogy mindenki hallott róluk és a teljesen fekete páncéljaikól. Nem egy jedi, vagy áruló urdrarr végezte már a Halálosztag által, a legjobb katonák voltak, mind szárazföldi, mind légierőben. Több hajójuk is volt, egy kisebb mini flottát tudhatott magának a hadtest.
- Dobják el a fegyvert, most! Három másodpercet kapnak, vagy a kivégzés előre lesz hozva urdrarr férgek! – mondta egy férfihang az egyik sisak mögül. – 3… 2…
Közben Zerae hiába próbálkozott azzal, hogy lecsukja a szemét, és kinyissa semmi sem változott, a férfi számolt vissza.

Halálosztagos:
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 G8v4htK



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 05 Nov. 2017, 02:35

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
A "felállok és előre megyek a hídra" projekt kicsit túlzás volt. Már a felállás is elég sok gondba és bajba ütközött, hisz elszámoltam magam, a fojtogatás utóhatása meg az egész hercehurca okán még mindig padlón volt az egészségi állapotom, még akkor is, mikor valahogy sikerült lábra állnom. Mikor normálisan sikerült megállnom anélkül, hogy attól kellett volna tartanom, hogy el fogok terülni a földön, akkor már felfedezhettem egy újabb számomra furcsaságot a történetben. Korriban körül voltunk ezzel a hajóval. Ha a korábbi szituáció valós lett volna, akkor az apám biztos nem hozott volna ide azok után amit mondott. Messze többre tartotta magát, mint hogy egy fránya kísérlete ennyire megalázza őt.
Már épp indultam volna meg stabilnak nem nevezhető léptekkel a híd felé, immáron ténylegesen, amikor újabb közjáték következett. Gyors léptek és fegyverélesítés hangja mellett jelentek meg a Halálosztagosok szépen körbe véve minket. Aztán az egyik bebizonyította, hogy a sisak alatt gondok vannak, hisz még nekem is feltűnt, hogy a másik csaj fénykardja kipurcant, erre meg ő kezd el itt előrehozott kivégzésről, meg visszaszámlálásról beszélni. Arról nem is beszélve, hogy halvány lilám nincs arról, hogy a fegyverem a nagy hercehurcában hova a halálba tűnt el. Szóval még csak módomban sem áll eldobni azt.
- Szóval a következő játék a Halálosztag. Aki ráadásul kivégzéssel fenyegetőzik. Ha valóban ki akarnak végezni, akkor a mesterem miért hagyott életben, és miért hoz Korribanra. Ez közel sem olyan játék amit ő művelne, sokkalta sértőbb ez számára. Ráadásul, hogy a halál osztag kelljen kivégezzen, ahelyett, hogy ő tette volna ezt meg? Ennyire gyengének mutatkozzon egy egész birodalom előtt? Legyen vége ennek az értelmetlen színjátéknak. - amennyire tudtam a köhögés és a fájó torok ellenére, komolyságot és nyugalmat erőltettem a hangomra. Ez már rég nem az érzelmek, vagy a képzelet játéka volt. Lehetséges volt, hogy ezzel elvetettem a sulykot és bárki is akar megölni, most nyílt célpontot adtam neki, nem mintha korábban nem tettem volna már hasonlóképpen, de kénytelen voltam ezt a fajta játékot is játszani.
- Persze jöhetnek azzal, hogy parancs és, hogy nem kötelesek válaszolni. Meg sértegethetnek, és fenyegetőzhetnek is. De azzal csak a nyilvánvalót erősítik meg. Ha kívánják játszatok, nem ez lesz az első, de semmire se jutnak vele. - még közel sem tudtam, hogy hova akarok, vagy hova lyukadhatok ki mindazzal amit mondok. AZ is lehet, hogy nem hagyják azt sem, hogy befejezzem. Simán le is lőhetnek. Viszont azzal is egy fajta célt elérek. Azt már tudom, hogy bármi legyen is ez, illúzió vagy káprázat, de veszélyes lehet. Eddig nem volt halálos, de ezután simán lehet. A játéknak viszont folytatódnia kell, és előbb utóbb a végére érünk.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Hétf. 06 Nov. 2017, 20:11

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:


Csettintek megint a nyelvemmel, semmi sem sikerül abból amit terveztem. A felém kapálódzónak hiába kívántam megrövidíteni a lábát a fénykardom csupán sziszegett rám de nem aktiválódott már. A szemem becsukása és elképzelése a valóságba vissza lépésemre, megszabadulni ettől az elhihetetlen hülyeségtől sem sikerült, sőt! Még a fedélzet amin vagyunk egy olyan hajóé amin életünkben eddig egyikünknek sem volt élménye kerülni vagy bárkinek csak úgy, minimum három megfelelő indok és pozíció nélkül. A ránk rontó halál osztagosokra vissza fogom a röhögésemet, főképp mivel nem szeretném ha az erőltetett köhögésbe csapna át. A lány szavaira csak felé nézek, csak az idejét vesztegeti azzal, hogy hozzájuk beszél és még is minek vinnének minket a Korribanra? Nem fűlik a foguk arra, hogy a Szenátust is valami elbaszott jégbolygón jelenítsék meg nekünk? Pedig pont beleillene a növekvő kamusorrendjükbe is.
- Csupán a levegődet pocsékolod, még is milyen degenerált hagyna nálunk egyáltalán a fegyvereinket és az eszközeinket? Kitesznek ide? - mutatok körbe utalva, hogy nem cellában, szobában vagy bármilyen fogsági teremnek csúfolható helyiségben vagyunk hanem a hídon! A hídon az isten szerelmére! - A hajót nem is említve, hogy nem valami mocskos fregatton vagyunk, még, hogy ránk robog a halálosztag fenyegetőzve, hogy lelő...Pff - Itt már nem bírom tovább, ha csak eddigre nem lőttek rám akkor fel is nevetek végre, bár ha így is tesznek sem érdekel hiszen ez az egész egy nagy hazugság. Nem vették el a fegyvereinket, nem vagyunk megbilincselve, nem követtünk el semmiféle árulást még erőltetett nekifutásból sem, cella helyett hanem a hídon! Ezek féleszűek! Bárki találta is ki az eseményt amit ránk kényszerít rossz ízűen, borzalmas egy munkát végzett. Talán a legjobban most az érdekel, hogy ámbár nem találkoztam ezekkel a nagy halálosztagosokkal sosem de igazán érdekelne, hogy vajon küldenek-e egy harminc napos levelet is-e mielőtt megindulnának valakinek a levadászására vagy csak minekünk ilyen kedvesek, hogy számolnak az aranyoskák.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 07 Nov. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. november 11. (szombat)

” Victory by natural selection? An interesting game plan, Solo.”
- Gilad Pellaeon Jacen Solo-nak

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 00120

T-4 kör

Siqsa-nak sikerült elmondania fájdalmak között, amit akart, talán meglepő volt, de még választ is kapott.
- A volt „mestered” halott – mondta a férfi. – Ahogyan a többi Urdrarr is… mindegyik meghal, ez az új császár parancsa. Mostantól csupán kettő maradhat, a császár és a tanítványa. A többi korcsnak nincs létjogosultsága.
E szerint immáron a dolognak nem volt köze a mesterekhez. Ezalatt Zerae felhozta Siqsa-nak, hogy felesleges beszélni, mert hülyeség az egész és még el is nevettet. Erre is érkezett válasz valakitől.
- Mert szórakoztató – hallatszott egy nő hang. – Lőjék le!
A következő pillanatban egyetlen lövés hallatszott és Zerae-t a mellkasa közepén találta el, azonnal a földre zuhant, a ruhája, bőre és húsa megégett a lövést követően, a levegővétel átkozottul fájdalmas volt, sípolt, levegőt vett ugyan, de nagyon kevés jutott belőle a tüdejébe.
A férfi, aki eddig beszélt intett valamit a többieknek, mire hárman léptek ki a halálosztagosok közül egy-egy bilinccsel és nyakörvvel, amiket, amennyiben a trió nem ellenkezik, akkor rájuk is rakják. Miközben a katonák haladtak a trió felé Tormen egyik pillanatról a másikra eszméletlenül rogyott össze le a földre Zerae mellé.

//Most nem írtam tovább, mert nem tudom, hogy mennyire állnak ellen a karakterek, vagy sem.//

statisztika:



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 07 Nov. 2017, 02:29

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Fogalmam sincs, hogy miért, de irtózatosan kezdtem élvezni ezt az egészet. Az egész érzés nagyjából akkor kezdődött, amikor a férfi közölte, hogy új császár van, a mesterem halott, és az egészre még az is rátett egy lapáttal, hogy a másik csajra rálőttek. Komolyan, sokkal jobban élveztem volna ezt az egészet, hogyha nem lettem volna szörnyen szarul. Arról nem is beszélve, hogy a srác aki még velünk volt, random kidőlt. Fogalmam sem volt róla, hogy az egész csel-e a részéről, vagy valami hasonló, bár biztos voltam benne, hogy ha ilyesmi jár a fejében, akkor nem kizárt, hogy lövedék is fog, ahogy azt a csaj is leszívta. Tudtam én, hogy nem kell túl sokat mondani, mert attól, hogy ez a bármi eddig nem tudott megölni minket, még lehet, hogy később képes rá. Habár meglep, hogy a csaj még életben van. Ha pedig mégsem csel a részéről és tényleg eddig bírta cérnával, akkor gyenge, nagyon gyenge, és még ő volt az, aki engem lehordott, ha!
- Új császár, halott urdrarrok. Kérlek mesélj még, mert úgy látszik mi tudatlanok valahol lemaradtunk, mondjuk egy jégbolygón vagy hasonló helyen. - szólaltam meg, semmiféle szarkazmussal vagy negatív érzelemmel a hangomban, közben küzdve a rosszulléttel. Remélhetőleg a légzésem is túltette magát a fojtogatáson. Kifejezetten érdekelt már, hogy hova megy ez az egész játék. Valaki vagy nagyon okos és kreatív, hogy ilyesmit kitaláljon, vagy valami olyan van akcióban ami a mi, vagyis ahogy haladunk, lassan már csak az én, kreativitásomat használja ki. Akkor meg ász vagyok, de nagyon.
- Akkor ezek szerint Korribanon minket fognak party kelléknek felhasználni. Azt lehetne, hogy mintegy utolsó kérés jogán, legalább táncolhassak egyet a mesterem tetemén? - szólaltam meg, miközben felénk tartottak a katonák bilinccsel és nyakörvvel. Ezt akkor is megkérdeztem volna tőlük, hogyha holt komoly lenne az ügy, és tényleg megölték volna a mesterem. És habár ellenkezhettem volna is, de sok értelmét nem láttam. Egyrészt fegyverem nem volt, fizikailag sem álltam a helyzet magaslatán, főleg nem egy adag felfegyverzett katonával szemben, akik elitnek számítottak, és annyira idióta sem voltam mint a másik kettő. Ez valóban egy játék, és ha játék, akkor vannak szabályai, és vannak lehetőségei. Én még nem fosztottam meg magamat a lehetőségektől, és biztosan kerül majd helyzet ami belefér a játékszabályokba, és számomra is előnyt jelent. Hülyeség lenne, és teljesen értelmetlen, ha nem így volna. Úgyhogy amennyire pillanatnyi egészségi állapotomtól telik előre nyújtom a kezeimet a bilincsek feltételének megkönnyítése érdekében. Nem ez lesz az első alkalom, hogy ilyen helyzetbe kerülök, és ha rajtam múlik, és márpedig rajtam fog, az utolsó sem.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Pént. 10 Nov. 2017, 19:24

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:


Nem ellenkeztem az ellen, hogy rám rakják a bilincseket, nem kerestem az erőt sem hozzá hiszen jobban érdekelt a mellkasom közepén érzett égető érzés. Levegőt alig tudtam venni miatta, hallottam sípolást is minden levegővétel mellé. A földön elfeküdve a lövés miatt csak a sebemhez akartam nyúlni. Fájt rendesen, ha semmi más nem is valóságos vagy ésszerű ahogyan történnie kellene ezt tetvesül eltalálták. Hogy most a másik mestere halálánál az enyémre is értik, hogy ugyan az a sorsa lett csak kizártnak tudom tartani. Nem azért vittem oda a bátyámat, hogy utána meghaljon a testében. Bizonyos vagyok benne, hogy ez is csak egy a következő sor viccükből. Nem hihetik azt, hogy bármit is beveszünk ebből az elme trükkökből. Csak meg kell szabadulni tőle és annyi.
Ami körülöttünk történik még a valóság lehetőségeihez sem áll közel, felesleges felzaklatni magamat az ostobaságokkal. Inkább a figyelmemet a légzésemre koncentrálom. Fojtogatás, Erő villámok és most a lövés is. Bármi is történik a valóságban amitől ezeket érzem is felhalmozódhatnak veszélyes mértékig, hogy csak úgy lesöpörve a vállamról toleráljam mind. Jobb ha össze szedem inkább a lélegzésemet és stabilizálom azt.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 11 Nov. 2017, 09:05



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: -

” Még a legkisebb kétség is képes megrengetni a legerősebb hitet”
- Clone Wars animációs sorozat

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 00120

Zerae igyekezett gondolkodni, de egyre nehezebben ment, a légzését próbálta volna kontrollálni, de egyre jobban sípolt, köhögnie kellett, a köhögés nyomán égett vérrel telt meg a szája a világ pedig egyre jobban feketedni kezdett. Elvontan, elnyúltan hallotta csak Siqsa beszédét, minden kezdett homályos lenni.
Siqsa további információkat próbált kicsikarni a Halálosztagosokból, de végül a szeme sarkából láthatta, hogy hátulról valaki megemeli kezét, a fegyverek rá és a többiekre szegeződtek.
A katonák egyszerre tüzeltek, mindkét nő még érezte a fájdalmas lézernyaláb találatokat mielőtt el nem vesztették a fájdalomtól és a sérülésektől az eszméletüket…

~ Epilógus ~
Néhány nappal később:

Mindenki néhány nappal később ébredt fel, egy kellemes, kényelmes melegágyban. A helység falai fehérek voltak és néhány medikus droid mászkált az ágyak között. Mindenki teljesen friss volt, kipihent, aki Erőérzékeny az újra érezte, hogy az Erő is ott van, már nem volt elvágva tőle. Akinek volt korábban sebhelye, mert megsérült a bázison tapasztalhatta, hogy nincsenek sérülései. Ez nem volt teljesen igaz, a kutyák, vagy éppen a Halálosztagosok okozta sebek nem voltak meg senkin. Csak azok, amiket a társaság egymásnak okozott, vagy épp Tormen elesése, illetve az ősz tincsek, ami most már látszott. De az őszülés később elmúlik magától majd.*
Nem sokkal az ébredésük után egy Urdrarr Lord jött be a helységbe egy Czerka-szimbólumos tudóssal, vagy inkább orvossal együtt, aki egy datapadon nézte az adatokat.
- Üdvözlöm önöket – mondta a férfi. – Először is elnézést kérek a félrevezetésükért, de szükséges volt mindez. Egy teljesen üres bázison voltak, ahol önökön kívül nem volt senki volt, a megrendelőink kérésére volt ez a teszt.
Itt a mellette álló alakra, aki vele együtt jött be, pillantott.
- Egy új különleges szer hatása álltak, laboratóriumi körülmények között, ami aeroszol formában létezik. Többet nem mondhatok erről sajnos. Egyfajta irányított pszichózist hozott létre, ez okozhatta önöknek a közös hallucinációt, hogy ugyanazt látták, de mindez jellemzően a tudatalattijukból táplálkozott. Minél több ideig voltak ennek kitéve, annál erőteljesebbek lettek a látomások. Amennyiben ez valakinek kellemetlenséggel járt, elnézését kérjük és természetesen magas összeggel honoráljuk a fáradozásaikat. Három nap telt el azóta, hogy elvesztették az eszméletüket, egészen addig tartottuk önöket mélyaltatásban, amíg a szer ki nem tisztult a szervezetükből, így már nem lehetnek további hallucinációik, sem pedig a pszichózis okozta fájdalmuk. A felszerelésüket visszakapják, amint felöltöztek és elhagyják a gyengélkedőt. El sem mondhatom, hogy mekkora szolgálatot tettek mind a Czerka-részvénytársaságnak, mind a saját frakciójuknak. Köszönöm!
Ezzel a tudós ki is siet a helységből, csak a korábban vele bejött személy marad, hogyha valaki törni/zúzni, vagy támadni akarna, akkor megakadályozhassa. A felöltözés után valóban mindenki hiánytalanul visszakapott mindent, működőképesen is, ezek után kifizették a társaságot és távozhattak is ezen helyről.

Vége.

statisztika:

//Akkor Serenity és Saku 2-2 pontot kapnak és 10k creditet. Raten 1 pont és 5k credit. 9 kör volt a választóvonal, 9 reagnál, vagy kevesebbnél járt 1 pont. Az őszülésnek nem kell megmaradni, csak ha akarod. Mindenkitől kérem szépen majd a bővítést a következő kalandja/játéka előtt. Köszönöm a játékot!//



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.