1313. szint

Go down

1313. szint Empty 1313. szint

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 09 Feb. 2018, 20:19

A híres nevezetes 1313. szint a bolygóvárosban. Ez a szint és környéke az alvilághoz tartozik, jóhíszemű ember be sem teszi ide a lábát, ha teheti.
1313. szint Nts5HXs
1313. szint MCbQnRs
1313. szint Q2cKeSQ

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1313. szint 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 10 Feb. 2018, 00:01



A neveletlen hercegnő





1313. szint


Résztvevők: Lersan Trasal és Keilara Aleena Kala'myr


1313. szint 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A neveletlen hercegnő
Keilara Aleena Kala'myr
Trónörökös, katona, gerillaharcos


Játékostárs(ak) neve: Lersan Trasal


~ Helyszín: 1313. szint ~
kép:

//Előzmény: 500 Republica//

Mint eddig mindig Kei most is igencsak érdeklődve figyelte, ahogyan Lersan a jedi dolgokról beszélt, szépen kifejtve azt, hogy miket is tanulnak. A lány arcán igencsak nagy meglepettség látszott, ahogyan realizálta, hogy mennyi mindent tanulnak a jedik.
- Akkor mondhatjuk, hogy a jedik műveltebbek a csillagköd legtöbb élőlényénél? – kérdezte.
A lány ismételten csak legyintett, hogy nem kell ilyen reakció Lersan részéről, majd hamarosan úgy döntöttek, hogy neki is vágnak a kirándulásnak, turbolifttel mentek le, ez volt a leggyorsabb. Ahogyan Kei mondta, valóban nagyon könnyedén eltudták hagyni az 500 Republic-at, senki sem állította meg őket. Most még a szenátusi kerületben voltak, itt esélytelen lett volna olyan járművet fogni, amit a páros akart, hogy feltűnésmentesen jussanak el az 1313. szintre. Senki sem ment volna még csak a hely közelébe sem. De amint kiértek a szenátusi kerületből valamelyik másikba, ott már találtak. Igaz még ez sem vitte le őket a 1313-ra, de a közvetlen szomszédságába igen.
Innen pedig már csak némi liftezés és pár perc séta kellett és a páros ott is állt a szint határán. Kei végig érdeklődve nézelődött, de itt profin olyanná váltott, mintha mindig is itt a környéken lakott volna,
- Nos, ez itt már sokkalta otthonosabban néz ki – jegyezte meg mosolyogva. – Akkor készen állunk belépni oda?
Tette még fel a kérdést, ha pedig Lersan igent mond, akkor el is indul előre az ismeretlenbe.

//Bocsánat a rövid reagért.//

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1313. szint 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Lersan Trasal Pént. 16 Feb. 2018, 22:55

A NEVELETLEN HERCEGNŐ

- Erről nem mernék nyilatkozni.- megvakartam az államat. - Én csupán annyira tartom magamat műveltnek, amennyire azt a foglakozásom megköveteli.
Szerény válasznak hangozhatott ez arra vonatkozóan, amit a Jedik általános informáltságáról szeretett volna tudni Kei, azonban valóban így vélekedtem önnön személyemmel kapcsolatban.
- Persze, vannak köztünk tudósok és történészek, akik talán fel tudnák venni a versenyt a Renden kívüliekkel is, habár ezt csak feltételezve mondom. Az igazat megvallva, sosem hallottam vagy láttam hasonló versengési eseményt.- tettem hozzá az említettekhez. A gondolatot mindenesetre érdekesnek ítéltem, s a hiányos ismereteim nem jelentették azt, hogy a történelem folyamán ne lett volna példa a fentebb említettekre. Végül a liftet választottuk az épület elhagyásához, teljes mértékben zökkenőmentesen mentek a dolgaink, a szenátusi őrséget egyáltalában nem érdekelte, merre szerettük volna venni az utunkat. A trónörökös leányzónak igaza volt a dolgokkal kapcsolatban, amikor korábban kikövetkeztette őket. A sikló szerzéssel volt némi nehézség, ám semmi áthidalhatatlan. Megérkeztünk a 1313-as szint mellé, ahonnan némi továbbnyomulással megközelíthettük az alvilág egyik hírhedt gócpontját. A hercegkisasszony intézett egy kérdést az irányomba.
- Hááát... Már itt vagyunk, nemde? Nincs más hátra mint előre.- hangzottak a szavaim kissé bizonytalanul. Kei arcát kémleltem, valamiféle felszabadultság látszott rajta, lassacskán kezdett érthetővé válni számomra a tény, miszerint ebben a környezetben nem ő lesz majd az, aki esetlegesen feltűnést kelthet a viselkedésével, hanem én. Ez némiképp kellemetlenül érintett, így megpróbáltan totálisan neutrális arckifejezéssel ballagni a útitársam oldalán.
- Érzed ezt a szagot?- érdeklődtem halkan tőle, amikor megcsapta az orromat a bűz, amiről őszintén szólva fogalmam sem volt miből eredt, de a tudatlanságomat ebben az esetben áldásnak tituláltam. A helyen pezsgett az élet, tagadhatatlanul.
- Itt aztán mindenféle új arccal találkozhatsz majd. Legalábbis, erősen számítok rá.- mondtam. Igyekeztem mindent alaposan megfigyelni, bámultam a gőzölgő padlózatot, a színes feliratokat, amik egyesek helyek fölött díszelegetek, megpróbáltam semmi olyat nem észrevenni, ami fenyegetően hathatott volna a kirándulásunkra. Ezalatt beszélgetéseket, más itt élők gesztusait értettem, ámbátor akadtak hiányosságaim bőven nyelvtudás és viselkedésismereti szinteken egyaránt.
- Említetted, hogy sokat harcoltál. Elfelejtettem kérdezni tőled, mi a kedvenc fegyvernemed? Miben vagy a legjobb? Csak egy tipp, viszont olyan érzésem van veled kapcsolatban, miszerint tehetséges közelharcos lehetsz. Tévednék?- bombáztam saját kíváncsiságommal Keit.
- Ha a mestereim látnának itt veled, bizony elmondanának egynek s másnak.- mosolyogtam le halványan az orrom alatt. Ámde bizonyos szemszögből nézve nem szegtem meg az utasításaimat, elvégre a lány tanítását bízták rám, ezt fel lehetett fogni afféle tanulmányi kirándulásnak is.
- Van kedved betérni valahová? Lehetőleg ne olyan helyre, ami úgy néz ki, mint ahol azonnal megölnének minket.



felszerelés/egyebek:
Lersan Trasal
Lersan Trasal
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 18 Feb. 2018, 00:01



A neveletlen hercegnő





1313. szint


Résztvevők: Lersan Trasal és Keilara Aleena Kala'myr


1313. szint 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A neveletlen hercegnő
Keilara Aleena Kala'myr
Trónörökös, katona, gerillaharcos


Játékostárs(ak) neve: Lersan Trasal


~ Helyszín: 1313. szint ~
kép:

- Csak onnan gondoltam, hogy úgy vélem a legtöbben csak a saját bolygójukon levő dolgokkal törődnek, míg ti nem csak egy bolygóval, hanem sokkal, ez átfogóbb, mintha egyre lebontanánk.
Fejtette ki, hogy mire gondolt mindezzel, a következőkben elhangzottakra is ugyanúgy figyelt, mint eddig, majd az egész végén bólintott, bár ehhez már Kei nem igen tudott hozzászólni, annyira nem volt járatos ebben és nem volt ennyire művelt sem. De legalább jó pár hasznos és új információt hallott, amikkel tágítani tudta az ismereteinek körét.
A megérkezés után Lersan szavaira lelkesen bólintott a lány és el is indulhattak. Ködös, füstös, páragőzös utcák, sikátorok fogadták a párost. A szagok valóban nem voltak kellemesek, ételszag keveredett ürülékkel, vizelettel, a félelem szaga is ott volt a levegőben. Több helyen vér is látszott a padlón, falakon. Mára az első métereken is nagyon sok faj képviselője látszott itt. A páros egyelőre nem igen keltett feltűnést, bár itt sokkalta könnyebb volt elvegyülni mások között, mint odafent, így emiatt Lersannak sem nagyon kellett egyelőre aggódnia. A lány bólintott a feltett kérdésre és mivel valószínűleg látható volt, hogy a fiatal férfi nem tudja, hogy mitől ered, így ő még lelkesen válaszolt is.
- Izzadtság szag vegyülve ürülékkel és valamilyen füstülővel – mondta.
Közben Lersan nézelődött is, igazából minden veszélyes volt és egyben semmi sem. Szinte mindenkinél volt jól látható helyen fegyver, sokan igencsak fenyegetően néztek ki. Sebhelyek tarkították a testeket, arcokat, amiket kínzás, vagy épp valamilyen harc során szereztek. Boltok főleg kantinák, lebujok, kaszinók, fegyverboltok és efféle helyek voltak.
- Igen, látom – bólintott. – Lenyűgöző hely!
Mindezt teljesen őszintén mondta, azt Lersan láthatta, hogy Kei profi katonai felderítő módjára nézi végig a helyet. Végignézett mindent nagyon alaposan, de ez szinte fel sem tűnhetett senkinek sem. Ahogyan haladtak a férfi még fel is hozott egy témát, amire a lány válaszolt is, bár halkan, hogy mások ne hallhassák.
- Távolharc, sugárpisztollyal bánok a legjobban, illetve a nálunk még mindig használatos magos töltényű fegyverekkel – mondta. – De ezenfelül a sugáríjat is szeretem. Te mihez értesz a saját tradicionális fegyvereteken kívül?
Itt lent nagyon okosan nem akarta a fénykardot kimondani, ki tudja talán a falnak is füle van.
- Igen, bemehetünk, de rád bízom a döntést, te vagy a helyi – mosolyodott el.
Körülnézve legalább öt barátságosabb kantinát, vagy büfét látott. Végül úgy tíz perc nézelődés után egy utcai büfés volt az, aminek volt külső és belső része is, amit Lersan a legbiztonságosabbnak ítélhetett meg arra, hogy oda menjenek.
1313. szint XYnCu2B

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1313. szint 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Lersan Trasal Kedd 20 Feb. 2018, 00:26

A NEVELETLEN HERCEGNŐ

Amiket korábban Kei mondott arról, hogy a Jedi Rend jobban odafigyelt más bolygók sorsára, annyiból vitathatatlan lehetett, miszerint valóban törődnünk kellett másokkal, elvégre ez az eszméink egyik alapköve volt. Én mindig azon a véleményen voltam, a Jediknek sosem volt egy kimondott otthonunk a galaxisban, maximum mélyebb történelemmel rendelkező enklávék és templomok. Viszont, azok csupán építményeknek minősültek, legalábbis az én szememben, azok előállítására pedig majdnem mindenhol képesek lehettek a rendtagok. Persze, egyes objektumok nem véletlenül kerültek oda, ahová, csakhogy ez már egy másik történetnek számított. Az utcákon ballagva, a néhol feltűnő száradt vér látványa egyáltalán nem kecsegtetett sok reménnyel, csupán tovább fokozta a megérzéseimet, amelyek szüntelenül azt sugallták, minden egyes sarokban és kornerben veszély leselkedhetett ránk. Az általam elkísért hercegkisasszony viselkedése valamilyen téren bámulatos volt számomra. Valószínűleg egyfajta őszinte tisztelet kezdett bennem kibontakozni iránta, amiért ennyire bátor szívvel rendelkezett. Habár én sem rettegem, hisz a félelem tévútra vezető érzésnek minősült, s ezért távol kellett tartanom szívemtől, aggályokkal kezeltem az egész szituációt. Szinte alig látható, akaratlan mosoly húzódott meg az ajkaimon, ahogyan a trónörökös leányzóra pillantottam menetelésünk közepette. Habár, nyeltem egy a szokottnál nagyobbat, amikor a szagok forrását kezdte röviden ecsetelni.
- Ó... Igazán magával ragadó. Attól tartok, az érzékszerveim nincsenek ráhangolódva erre a szintre. És a gyomrom is felfordult.- jelentettem ki, miközben próbáltam nagy levegőt venni, az esetleges hányingerek elfojtására, ám ezzel csak rontottam a helyzeten, mivelhogy jobban magamba szívtam a 1313-as szint lebilincselő "illatorgiáját". A fegyveres járókelőkre számíthattunk, mert ezen a helyen ostoba lett volna, aki ilyen téren csupaszon vágott volna neki bármiféle kiruccanásnak. Láthatóan távol álltak a legkedvesebb népségétől Coruscantnak, azonban egyelőre mindenféle támadó szándék észlelése nélkül bandukolhattunk előre. Kei lelkesedésére újból vigyor szökött az arcomra.
- Te tényleg élvezed ezt, nem igaz?- tettem fel a költői kérdést. Az én gyengéd kalandvágyam minden bizonnyal eltörpült a Carnelion IV hercegnőével szemben. Nem is beszélve arról a szakértelemről, amit a megfigyelésben nyújtott, legalábbis nekem eléggé olybá tűnt, már amennyire konyítottam valamelyest ezekhez a dolgokhoz. A tippem azonban kellőképpen félrement, amikor Keit a fegyvernemekről kérdeztem. Valahogyan nem néztem volna ki belőle azt a tipikus pisztolypárbaj hősnőt, viszont ebből ismét megtanulhattam, a látszat sokszor kevés. Az érdeklődés visszaérkezett irányomba, kissé zavarodottan vakartam meg a derekamat, mialatt közel a lányéval azonos halksággal feleltem:
- Hát én... igazából semmihez. Tudom hogyan kell megfogni egy pisztolyt és elsütni, viszont ezen kívül semmit. Sosem gyakoroltam a célzott lövés egyik praktikáját sem. Maximum vibropengével tudnék vívni, viszont szerintem az is fura lenne. Talán te megtaníthatnál lőni. Ha van hozzá érzékem egyáltalán. És persze, amennyiben lenne kedved egy kis időt szánni a dologra.
A kikapcsolódásra szolgáló hely keresési felvetésemet Kei szívesen fogadta, bár találnunk kellett egy megfelelő jelentkezőt a dologra.
- Helyi? Heh, kicsit erősen fogalmaztál. Úgy látom, van bőven lehetőségünk, csupán meg kell hoznunk a jó választást.- bölcselkedtem. Beletellett némi időbe, ám a kitartás meghozta gyümölcsét, ráleltünk egy kellemesnek rémlő büfére. Jól beláthatónak tűnt, egyelőre gyanús alakoktól mentesnek.
- Szép napot! Két adagot kérnék a séf specialitásából, plusz ugyanennyit a legjobb italból.- köszöntem, majd adtam le azonnal rendelést a személyzet tagjának.
- Apropó, remélem éhes vagy. A finomságok illata elfeledtetheti velünk a korábbi szörnyű bűzt.- mondtam Keinek. Volt egy kérdés, ami eléggé foglalkoztatott vele kapcsolatban, csakhogy ezidáig megkérdezetlenül hagytam. Végül, miután kényelmesen elhelyezkedtem, s könyökömre támaszkodtam, elérkezettnek találtam az időt.
- Kei, ha túlságosan mélyre szántó a téma, akkor nem muszáj válaszolnod, viszont érdekelne... Milyen emberek a szüleid? Azt mondtad, a szenátor az édesapád, de akkor miért nem ő lesz az uralkodó a nagybátyád halála után? Nálatok nincs nemhez kötve az trónörökség joga? Ne haragudj, ez kicsit több lett egy darab kérdésnél.



felszerelés/egyebek:
Lersan Trasal
Lersan Trasal
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 21 Feb. 2018, 00:00



A neveletlen hercegnő





1313. szint


Résztvevők: Lersan Trasal és Keilara Aleena Kala'myr


1313. szint 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A neveletlen hercegnő
Keilara Aleena Kala'myr
Trónörökös, katona, gerillaharcos


Játékostárs(ak) neve: Lersan Trasal


~ Helyszín: 1313. szint ~
kép:

Lersan láthatóan nem volt felkészülve arra, ami itt fogadja őt. Főleg a szagok és effélék voltak azok, amik most így elsőre kiborították.
- A szádon vegyél levegőt és az orrodon fújd ki – tanácsolta a lány. – Egyébként az orr fárad a leghamarabb, pár perc és már alig fogsz szagokat érezni.
Ami a rosszullétet illette a férfi könnyedén eltudta rejteni az arcáról, hogy mindez ne látszódjék, hogyha akarta. Még tanonckorában, gyerekként megtanulta azt is, hogy miként távolítsa el a kellemetlen gondolatokat, efféléket. Így, ha mindezt használja, akkor szinte teljesen eltudja nyomni a rosszullétet és háttérbe tudja szorítani. Ezáltal jobban tud a környezetére figyelni. Vagy akár egyszerűbben a ruháját az orra elé is húzhatta, többen is így tettek láthatóan, nem tűnt volna ki mindezzel. Ha így tett, akkor már éppen csak alig érződtek a szagot. Kei-t láthatóan nem zavarták, egy-egy erősebb széllökés után nagyon picit elfintorodott, de ezen kívül nem látszott, hogy zavarta volna. A kérdésre szélesen mosolyodott el és bólintott is.
- Igen, nagyjából olyan, mint otthon voltak a városok ostrom idején, vagy közvetlen utána – mondta. – Még a szagok is.
Nevetett fel; a séta közben arra terelődött a beszélgetés, hogy ki milyen fegyverhez ért. Kei szépen megtudta lepni a fiatal férfit, mert nem ezt nézte volna ki belőle. Utána a lány vissza is kérdezett, hogy Lersan mihez ért a fénykardokon felül. Ismét elmosolyodott, amikor a tanítás került szóba.
- Ügyesség és összpontosítás kell – magyarázta. – Így szerintem annak fényében, amit most tudsz ez is menni fog.
A kiszúrt étterembe be is ment a páros, ott le tudtak ülni, Lersan pedig már rendelt is, a pincér egy fiatalabb ember lány fel is vette a rendelést és elsietett hátra, pár perc türelmet kért, hogy még el kell készülnie. Miközben a férfi beszélt az italok meg is érkeztek, Koréliai sör volt az, ami illegális és tiltott, hiszen embargo volt a bolygón. Így ez igencsak nagy ritkaságnak számított.
- Anya meghalt nagyjából tizenhárom éve – mondta. – Apa meg idős, ahogyan a nagybátyám is, és beteges is. Nem valószínű, hogy túlélné a bátyját. Egyébként nincs nemhez kötve, az összes unokatestvérem meghalt az évek során, én vagyok az egyetlen egyenes ági leszármazott, azért jelöltek engem örökösnek.
Közben a lány tálcán kihozta a fogásokat, fűszeres sült tésztára hasonlító köret volt, ehhez pedig sült szárnyas étel. A húson zöldfűszernövényes sült kéreg is volt, ami kissé csípős és édes is volt, remek összhangot adott a tésztával. Ahhoz képest, hogy milyen lepukkant helyen voltak az étel ízletes. Alig állt neki a páros, amikor egy kyuzo férfi huppant le a páros mellé az asztalhoz.
- Megmondtam Nelrae-nek, hogy ne küldjön ide több jedit információért – mondta. – Ha lesznek, majd én üzenek. Nem biztonságos…
Kei meglepetten nézett, a név pedig igencsak sokat mondott Lersan-nak, a Jedi tanács egyetlen tisztavérű sith/urdrarr tagját (egy nőt) hívtak így…

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1313. szint 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Lersan Trasal Csüt. 22 Feb. 2018, 03:02

A NEVELETLEN HERCEGNŐ

Meglehet, egy csöppet puhánynak tűnhetett a viselkedésem Kei előtt, nem ártott volna jobban összeszednem magam, mégis milyen képet festhettem a Jedikről a leányzó számára, hogyha már a levegőben terjedő bűzfellegek is rombolni kezdték kitartásom gátjait. Végül a hercegnő tanáccsal szolgált számomra, mit bólogatás kíséretében követni kezdtem.
- Oké, rád hagyatkozok.- fűztem hozzá a dologhoz, ezt követően az orromon történő lélegzést mellőzni próbáltam, hogy a szájnyílásomon keresztül biztosítsam magamnak a kellő oxigént. Felrémlett, miszerint még a kiképzés alatt felkészítettek hasonló szituációkra, szóval néhány tanórát megkíséreltem felidézni az ifjonc kori nevelésemből, s hála Kei hozzájárulásának és a háttérbe szorult gyakorlatiasságomnak, sikerült elhárítanom a gyomromban kavargó veszélyforrásokat. Egyszeri alkalmú grimaszoláson kívül, az útitársam szinte befolyásolhatatlan volt bármely fajta illatterrorral szemben.
- Jó, azt hiszem megmaradok.- nyugtattam meg a királyi származású hölgyet, ki továbbra is a 1313-as szint csodálatos világának megfigyelésével foglalatoskodott. Az kissé furcsa volt számomra, miként volt képes ennyire pozitívan visszaidézni memóriájából a háborús körülményeket? Persze azt szokták mondani, az idő bizonyos mértékig szebbé tudta varázsolni az emlékeket, hiába tartoztak azok a rosszabbik kategóriába. A pisztollyal való bánásmód témába kerülését Kei igencsak röviden és praktikusan zárta le, valamint arra próbálta terelni a dolgokat, hogy valószínűleg tudnék kezelni egy lőfegyvert, amennyiben komolyabban próbálkoznék.
- Elképzelhető. Hogyha adódik majd alkalom a közeljövőben, próbára fogom magam tenni. De, amint véletlenül lepuffantok valakit, azt fogom mondani, te tanítottál.- vigyorodtam el, természetesen csupán viccnek szántam az iménti megnyilvánulásomat, remélhetőleg a lánynak leesett a poénnak szánt szurkálódás. A kiszemelt büfében egy ember leányzó volt a kiszolgáló. Kíváncsi lettem egy pillanatra, vajon milyen sorsa lehetett ezidáig, ebben az idillinek cseppet sem mondható környezetben? Sajnos még itt, a fővárosban is akadtak nehéz sorsú személyek, hiába volt a Köztársaság annyira nagyra a demokráciával és az arra irányuló törekvéseivel, miszerint mindenkinek egyenlően jó életet biztosít. Habár, a fiatal lány talán a szerencsésebbek közé tartozhatott, elvégre tisztesnek tűnő munkával rendelkezett. Egy kedves mosollyal, hálás gesztussal próbáltam szebbé tenni a napját, amikor a Korélia világából származó italok elénk kerültek.
- Ó, ez sajnálatos.- szólaltam meg elcsukló hangon Kei történetének végighallgatása után, ezt követően pár másodperc némaságba burkolózással igyekeztem kifejezni részvétemet a múltban bekövetkezett veszteségeiért.
- Igyunk a szebb dolgokat tartogató jövőre!- emeltem Keilara irányába az üveget, s amennyiben nem ellenkezett, koccintottam vele. Az étel igencsak hamar meg is érkezett, első ránézésre ínycsiklandó volt, a látványát pedig csak a megízlelése múlta felül.
- Ez nagyon finom! Lehet, hogy magunkkal kellene vinni a szakácsot a felsőbb szintekre.- javasoltam szórakozottan, félig teli szájjal. Sokáig azonban nem élvezhettük a nagyszerű étel és a kellemesen hűsítő ital örömeit, ugyanis egy a kyuzo fajból származó fickó megzavarta időtöltésünket, majd egy olyan kinyilatkoztatás hagyta el a száját, amitől majdnem megakadt a torkomon a falat. Kalapácsütésként hatott elmémben, amikor az újonnan érkezett illető a Jedi tanács egyik tagjának nevét emlegette fel, aki történetesen urdrarr származású volt. A megérzéseim azt súgták, többet kellene megtudnom erről az egész dologról, egy Jedinek pedig támaszkodnia kellett az ösztöneire. Az első pillantásom Keire esett, a tekintetét kerestem, egy alig észrevehető bólintással próbáltam neki jelezni, hogy bízza rám a továbbiakban a kyuzoval való társalgást.
- Nelrae mesternek sok mindenről kell gondoskodnia, elvégre a tanács tagja. Ezáltal, az idő igencsak fontos számára. Bármilyen apró információ vagy fejlemény értékes lenne.- szólaltam végül meg, s csupán reménykedhettem benne, nem sodrom majd nagyobb veszélybe Carnelion IV jövőbeli uralkodónőjét avagy saját magamat.



felszerelés/egyebek:
Lersan Trasal
Lersan Trasal
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 25 Feb. 2018, 00:00



A neveletlen hercegnő





1313. szint


Résztvevők: Lersan Trasal és Keilara Aleena Kala'myr


1313. szint 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A neveletlen hercegnő
Keilara Aleena Kala'myr
Trónörökös, katona, gerillaharcos


Játékostárs(ak) neve: Lersan Trasal


~ Helyszín: 1313. szint ~
kép:

Miután Lersan megfogadta a tanácsot és a tanulmányait is bevetett már kezdte határozottan jobban érezni magát. Ebben egyébként még ezeken felül annak is szerepe volt, hogy az orra úgymond elfáradt és kevésbé kezdte érezni a szagokat. Egyszerűen figyelmen kívül tudta hagyni őket. És mindez láthatóan igencsak sokat dobott egyrészt a gyomra-, másrészt önmaga közérzetén is. Kicsit furcsa volt a férfinak mindaz, ahogyan Kei a háborúhoz állt, de mindenkire más hatással van. Vannak, akik pont úgy viselkednek, mint a lány, az emberek egy része adrenalinfüggő lesz, más depresszióban szenved, másokon ilyen-olyan szindrómák jelentkeznek és lehetne még sorolni.
A haladás közben a páros a fegyvernemekről beszélgetett, ahol a lőfegyverek is szóba kerültek. A férfi szavaira Kei fel is nevetett.
- Akkor, ha legközelebb is téged küldenek, akkor ha gondolod kereshetünk egy edzőtermet és gyakorolhatunk. – ajánlotta fel.
A nézelődés közben találtak is egy kisebb éttermet, ahova betértek, talán az Erő vezérelte őket ide annak fényében, ami kicsit később történt, de addig is még beszélgettek. Arra, hogy sajnálatát fejezte ki a férfi a lány ismét csak legyintett.
- A halál természetes része az élet körforgásának, a hitem szerint pedig a túlvilágon úgyis találkozom velük – mosolyodott el. – Anyámra csak részben emlékszem, az unokatestvéreimet pedig nem is nagyon ismertem.
A vallásuk e szerint részben hasonlított arra, amit a Jedik is vallottak. A lány nem ellenkezett és ő is koccintott, majd beleivott az italba. Az étellel egyet kellett értenie, hogy tényleg jó, de nem volt már ideje arra, hogy feleljen, mert a kéretlen vendég ekkor érkezett meg. Itt az ügyet Lersan azonnal a kezébe vette, Kei pedig alig észrevehetően bólintott, hogy átengedi a férfinak a terepet. A padawan szavai után roppant morcosan nézett rá a másik férfi.
- Attól, hogy a tanács tagja az embereim nem fognak tudni gyorsabban információkat szerezni a birodalomból. A hírszerzés nem így működik! – morgott. – Ha nem tetszik neki, akkor mehet a SIS-hez, de az még lassabb lesz a bürokrácia miatt. Az embereim az életüket kockáztatják, hogy pontos híreket szállítsanak a tanácsnak és a mesterednek, ezt nem lehet sürgetni. Ha lesznek hírek majd én értesítem őt. Már csak azért is veszélyes idelent mászkálni, mert az imp ügynökök bárhol ott lehetnek…

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1313. szint 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Lersan Trasal Szomb. 03 Márc. 2018, 02:32

A NEVELETLEN HERCEGNŐ

- Rendben, az nagyszerű lenne.- szólaltam meg, a szokásosnál érezhetően nagyobb lelkességgel. - Valószínűleg rám fogják bízni a jövőben is ezt a dolgot, hogyha nem sodorlak komolyabb veszélybe. Tudod, a tanács számára én egy kisebb "teherként" vagyok jelen. Jó, ez meglehetősen radikális kifejezés a helyzetemre vonatkozóan, de nincs mesterem, aki befejezze a lovaggá képzésemet, ezért lényegében a templomba téblábolok, amikor nincs jobb dolgom.
Miközben ezek a szavak hagyták el az ajkaimat, a földet bámulva battyogtam Kei oldalán, s a korábban észrevehető pozitivitásom tovább szállni látszott. Ilyenkor akaratlanul felrémlett bennem az Erővel eggyé vált tanítóm arcképe, ki azon a bizonyos napon életét áldozta az én túlélésemért. A legrosszabb az egészben az volt, hogy gyakran olyan érzés kerített hatalmába, tán sosem leszek méltó az önfeláldozására. Legalábbis, amennyiben az elkövetkezendőkben sem küldenek valakinek a szárnyai alá. Még rengeteg dolgot kellett tanulnom, ezzel teljes mértékben tisztában voltam. A reményt azonban igyekeztem minél erősebben ápolgatni, hisz anno sikerült megmenekülnöm a Sithek karmaiból, kaptam egy új esélyt. Sötét gondolataim fellegét igyekeztem elhessegetni, egy pillanatra fel szerettem volna húzni a felsőm ujját, a tetoválásom megtekintésének céljából, ám gyorsan tudatosult bennem, ez meglehetősen rossz ötletfoszlány volt. Más ugyanúgy észlelhette volna a bőrfestést, ami inkognitónk lelepleződését eredményezhette volna.
- Kezdesz úgy beszélni, mint egy Jedi. Egyetértek. Mégis, a halál sokunk számára nehezen feldolgozható és elfogadható, hiába hiszünk abban, miszerint azzal nem ér véget teljesen az út.- úgy éreztem, a trónörökös lány tényleg nem félt az elmúlás gondolatától.
- Bízom benne, akképpen lesz, ahogyan mondod.- bólintottam, arcomon egy gyengéd mosoly kíséretében. A büfénél történő eseményeket eleinte láthatóan Kei szintúgy élvezte, a koccintásnak sem volt ellenében, viszont a kyuzo fickó jól feladta számomra a leckét. Semmiképp nem akartam kockáztatni a lány épsségét, viszont a saját megvallása szerint Nerlae mester által megbízott figura tartózkodott akármiféle információ kiadását illetően. A tekintetem újra a hercegnőt kereste, aki odáig hallgatott, akár a sír, mindenféle kétely nélkül engedte kezembe a gyeplőt, már ami a hirtelen kialakult szituáció megoldását illette.
- Bocsáss meg! Nem akartam, hogy azt érezd, semmibe vesszük a törekvéseiteket. Nelrae mester is Jedi, ezért az alárendeltjeid bátorságát természetesen nagyra értékeli.- próbáltam egy kicsit hízelegni a fazonnak, hátha sikerül majd valamennyire megpuhítanom az elkövetkezendőkben.
- Birodalmi ügynököknek semmi nyomát nem láttuk errefelé, habár gondolom nem reklámozzák magukat. Tudom, az ilyen mélyebb szintek alkalmasak lehetnek rá, hogy elrejtőzzenek, a helyi kantinokban pedig megfordulhatnak olyanok, akik akár még használható információt is kikotyoghatnak, de... Mégis az az érzésem, tiszták vagyunk eme téren.- kíséreltem meg a kyuzo győzködését.
- Nerlae mester azt mondta, ha segítségre van szükséged, ajánljuk fel magunkat. Én mégiscsak egy Jedi vagyok, a mellettem üldögélő bájos hölgy pedig nagyszerű beszivárgó képességekkel rendelkezik. Nem igaz?- érdeklődtem Keitől, miközben kérlelő szemekkel bámultam rá, hátha együttműködik majd velem ismételten. Direkt nem szólítottam a nevén, s katona révén meglehet részt vett hasonló küldetésekben. Valószínűleg bajba fogom keverni, amennyiben kooperálni fog. Utáltam magam érte, mégis hajtott az igazság utáni kíváncsiság.
- Az embereid számára mindenképp használhatóak lennénk, ezt be kell látnod!- beszéltem ismét a kyuzohoz.




felszerelés/egyebek:
Lersan Trasal
Lersan Trasal
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 04 Márc. 2018, 00:00



A neveletlen hercegnő





1313. szint


Résztvevők: Lersan Trasal és Keilara Aleena Kala'myr


1313. szint 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A neveletlen hercegnő
Keilara Aleena Kala'myr
Trónörökös, katona, gerillaharcos


Játékostárs(ak) neve: Lersan Trasal


~ Helyszín: 1313. szint ~
kép:

Kissé felvonta a szemöldökét arra, hogy teher és a magyarázatra, mindez láthatóan meglepte, de egyelőre nem kérdezett rá mélyebben erre, már csak azért sem, mert jelenleg ott voltak, ahol. Kei nem tudta ugyan, de ez sajnos nem volt egyedi eset, hiszen a háború végnapjaiban elég sok jedi lovag halt meg és sok padawan maradt mester nélkül.
- Azok alapján, amit mondtál róluk, nem hiszem, hogy a terhükre vagy sé biztosan lesz valaki, aki befejezi a tanításodat.
Igyekezett a lehető legsemlegesebben válaszolni Lersan számára. Ott tényleg meglepődött, amikor a jedikhez hasonlította a fiatal férfi.
- A jedik is így vallják, ahogyan a mi vallásunk? – kérdezte továbbra is fenntartva a semlegességet.
A páros beszélgetése a megérkező kyuzo miatt megszakadt, aki igencsak furcsa dolgokkal állt elő. Az biztos volt, hogy jobban kiszúrta a jediket, mint mások és az is, hogy láthatóan az egyik jedi tanácstagnak dolgozott. A férfit keményfából faraghatták, mert a dicséretre még csak nem is rezzent meg, vagy nem látszott, hogy jól esett neki a dicséret.
- A hízelgéssel nálam nem mész semmire – szögezte is le hangosan. – Érdekli őt a fenét… csak az eredmény.
Ahogyan a birodalmi ügynökök kerültek szóba és Lersan kimondta, hogy egyet sem látott a fickó a kezeibe temette az arcát.
- Még szép, hogy nem látszanak és nem lehet kiszúrni őket, profik – mondta. – És pont ugyanúgy néznek ki, beszélnek, mozognak stb., mint egy átlagos másik személy.
Ekkor még tovább próbálkozott a férfi megpuhításával, de ott elbukta, amikor felhozta, hogy a segítségükre lennének.
- Felesleges erőlködnöd… már átlátott rajtad – mondta Kei.
- A hölgy, aki nem Jedi igencsak éles szemű – mondta a férfi. – Szóval nem a mester küldött titeket… mennetek kellene, veszélyes a magatok fajtának ez a szint. Ez hírszerzési munka… hagyjátok azokra, akiket erre képeztek ki.

//Egyébként, ha gondolod Te is mehetsz a szerencsejáték eventre ezzel a játékkal párhuzamosan, ha szeretnél még játszani Smile //

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1313. szint 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Lersan Trasal Szomb. 10 Márc. 2018, 17:19

A NEVELETLEN HERCEGNŐ

Csak később jutott eszembe, talán nem kellett volna ennyire nyíltan beszélnem egy ilyen helyen a Jedi ügyekről, hiszen ezen a környéken eléggé sok rosszakarója lehetett a Tanácsnak. Egy pillanatra vészjóslóan fordítottam körbe a fejemet, nem-e mégiscsak hangosabban szivárogtattam ki néhány olyan alapdolgot, melyek bajba keverhették volna az inkognitónkat? Megkönnyebbülve nyugtáztam, hogy egyelőre ennek semmiféle jele nem merült fel. Ezidáig.
- Jó lenne, ha a jóslatod szerint folynának le a dolgok a jövőmet illetően. Majd meglátjuk. A mesterek azt mondják, a jövő mindig mozgásban van.- válaszoltam Keinek egy már korábban az idősebb Jediktől tanult dologgal. Nem szerettem volna túlságosan bölcselkedőnek tűnni, az ilyen általános dolgok már reflexből jöttek elő belőlem, hiszen oly sokszor hallottam őket, szinte személyiségem részeivé váltak az elmúlt évek sodrásában.
- Nem teljes mértékben. Mi azt valljuk, ha valaki eltávozik az élők sorából, az eggyé válik az Erővel. Persze, amennyiben a halálban mindenki egyenlő, akkor nincs kizárva a másikkal való találkozás. Csak egy másik formában. Amit mondtam, a mondatod első részére koncentrálva értettem. A halált mi sem féljük, igyekszünk minél inkább elfogadni, minél jobban megbékélni vele, elvégre elkerülhetetlen a folyamat, a félelem pedig a Sötét Oldal szolgája.- magyaráztam meg a korábbi mondandóimat a Carnelion IV jövőbeli uralkodónőjének. Később a kyuzo fazonnak hiába jártattam a számat annyira lelkesen, legalábbis egyre inkább olybá tűnt, nem lesz nagy segítségemre azt illetően, miféle dolgokon munkálkodtak ők itt Nerlae mesterrel karöltve a coruscanti alvilágban. Addig mindenféle próbálkozásom kudarcot vallott.
- Eszem ágában sem volt hízelegni. Attól, mert te ilyen elfogultan vélekedsz a mesterről, még nem biztos, hogy az is az igazság.- vágtam vissza a férfinek, valamennyivel kellemetlenebb hangvételben.
- Valóban? Pedig azt hittem a homlokukra van írva, hogy "birodalmi ügynök vagyok", igazán kifizetődő lenne számukra a Köztársaság fővárosában, nem?- tettem fel szarkasztikusan a kérdést. Talán nem voltam teljesen gyakorlott az alvilággal és egyéb settenkedős ügyletekkel történő foglalkozásban, ám ettől függetlenül nem ejtettek teljes mértékben a fejemre. Egyes illetőknél a szelídebb, s kedvesebb bánásmód nem vezetett hatékonyságra, persze erőszakot sem alkalmazhattam a férfin a vallatás érdekében. Az ütközött volna Jedi elveimmel.
- Te most velem vagy, vagy ellenem? Ezzel nem segítesz sokat.- súgtam oda Keinek, a megnyilvánulását követően. A hírszerzéssel megbízott fazon teljesen "elhidegült" tőlünk. Azonban láttam még egy utolsó esélyt, ami talán beválhatott. Nagy levegőt vettem, lehunytam szemeimet, koncentrálni kezdtem az áramló Erőre, megpróbáltam minden egyes kintről érkező zajt, szagot, egyéb befolyásoló tényezőt kizárni magam körül. Csupán egy dologra szerettem volna összpontosítani, méghozzá a kyuzo férfi gondolataira. Hogyha már szóba került a téma, talán elkezdett járni az esze az említetteken, s ebben az esetben esetleg rájöhetek néhány apróbb dologra az Erő segítségével. Amennyiben kísérletezésem kudarcba fog fulladni, szimplán elengedem az ügyet, megpróbálom további atrocitások nélkül elfogyasztani az ételt Kei társaságában.

// Köszönöm az ajánlatot, játszanék szívesen, de sajnos elég sok a teendőm manapság. :/ //



felszerelés/egyebek:
Lersan Trasal
Lersan Trasal
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 12 Márc. 2018, 00:01



A neveletlen hercegnő





1313. szint


Résztvevők: Lersan Trasal és Keilara Aleena Kala'myr


1313. szint 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A neveletlen hercegnő
Keilara Aleena Kala'myr
Trónörökös, katona, gerillaharcos


Játékostárs(ak) neve: Lersan Trasal


~ Helyszín: 1313. szint ~
kép:

Ahogyan Lersan kimondta, hogy a jedik miként vélekednek a jövőről és mindenről látszott a lány arcán, hogy ő maga teljesen másképpen gondolja. Mindennek pedig hangot is adott.
- Érdekes elgondolás – mondta Kei. – Én úgy hiszem, hogy a sorsunk meg van írva a csillagokban már sok-sok esztendővel azelőtt, hogy megszülettünk volna. Hogy minden el van rendeltetve. Ezáltal a szabadság is csak puszta illúzió. Hogy mi csak statiszták vagyunk valami hatalmasok, istenek, vagy effélék játszmájában.
Mindazonáltal egyelőre a fiatal férfi aggodalmai úgy tűnt, hogy alaptalanok, mert senki sem figyelt fel a tömegben kettejükre és a szavaikra, ami misztikus és ezoterikus volt. Lersan tovább beszélt minderről, ez sem lehetett gyanús, hiszen nem csak a jedik, hanem sokan mások is vélekedtek így, efféle nézetben. Szerencsére.
- Roppant érdekes – mondta őszintén. – E szerint a „vallásotok” szerint vissza is lehet térni a halálból, van feltámadás, vagy reinkarnáció?
Már az étteremben a kyuzo szavaira némileg elvesztette Lersan a türelmét és nyugalmát és némileg nyersen válaszolt a férfinak. Az csak megvont a vállát minderre.
- Ha ki akarják robbantani a háborút, akkor kinézem belőlük, hogy megteszik – mondta.
Az előző részre, az elfogultságra nem is felelt. Kei a súgásra kissé meglepetten nézett és védekezően emelte fel a kezeit.
- A tieden – mondta. – Csak tényt közöltem.
Mindezt meglehetősen szelíden és barátságosan mondta, olyannyira, hogy nem is lehetett volna kinézni belőle, hogy egy harcosról van szó. Lersan ekkor az Erőhöz folyamodott és igyekezett kifürkészni a férfi gondolait. Itt nagyjából azt tudta leszűrni kivenni, hogy a férfi köztársasági, ex-SIS ügynök, aki otthagyta a köztársasági hírszerzést többed magával, saját céget hoztak létre és most jelenleg a Jedi rendnek – egészen pontosan a jedik által vezetett cégeknek – dolgoznak. Ezt tudta összetenni abból, hogy magában szitkozódott a férfi, hogy nem azért kezdett el így dolgozni, hogy a jedik türelmetlenségükben amatőröket küldjenek ide és veszélyeztessenek mindent.

//Április végéig tart az event, ha közben lesz időd, nézz be ^^ //

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1313. szint 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Lersan Trasal Vas. 25 Márc. 2018, 22:36

A NEVELETLEN HERCEGNŐ

Miközben azt hallgattam, hogyan vélekedett Kei a saját másvilágáról, lágyan megvakartam az állam hegyét.
- Nos, ha így is van, akkor nekem azok a bizonyos felsőbbrendű lények minden bizonnyal azt írták elő, hogy a Jedik hitét valljam magaménak.- mosolyodtam el. Kissé jobban belemerengve abba, amit a trónörökös leányzó mondott, a gondolat meglehetősen furcsa érzelmeket ébresztett bennem.
- Nem kényelmetlen egy ilyen vallással együtt élni? Úgy értem, ebben az esetben eléggé lekorlátozottnak, irányítottnak vélheti saját létét az ember, nemde bár?- érdeklődtem a útitársamtól.
- Habár, felteszem, egyfajta értelemben akképpen egyaránt felfogható a dolog, hogy leveszi a súlyt a válladról. Tévednék?- bombáztam tovább az érdeklődésemmel Keit. Kíváncsi voltam a véleményére, igazából nem óhajtottam "áttéríteni" önnön hitvilágomra, ám régebben sokfajta vallással és kultúrával találtam szemben magam, a mesterem pedig folyton arra próbált ösztönözni, miszerint kíséreljem meg elfogadni azokat, megismerni őket. Noha, egy akár több száz vagy ezer éves kultúra tudásának elsajátítása meglehetősen nehéz feladatnak ígérkezett, mégis könnyebben ment a felfogásuk, ha nem porosodó dokumentumokból, de beleszületett élőlényektől hallhattuk a részleteket. A személyes kommunikációt az elejétől fogva jobb tanárnak véltem ezen esetekben. Keilara hercegnővel egy adottságban kétségkívül hasonlítottunk, neki sem esett nehezére, hogy kérdésekkel próbáljon mélyebbre ásni az emlegetett témákban.
- Öhm, erről nincs tudomásom. Viszont, ettől függetlenül létezhet. Őszintén szólva, nekem az a véleményem, a mi rendünk tudásában lehetnek hiányosságok, mármint valószínűleg korántsem sikerül mindent kifürkésznünk az Erő mivoltából. Hiába szenteljük erre életünket, követünk példákat, mégis, egyfajta szemszögből nézve, az Erő mindenkire másképpen hat. A kapcsolatok egyediek.- kíséreltem meg magyarázatot adni Carnelion IV eljövendő uralkodónőjének, s reméltem, nem bonyolítottam túl a beszámolómat, ámbátor oly módon éreztem, ennél egyszerűbben képtelen lettem volna tudomására hozni az elképzeléseimet. A kyuzo illető egészen nemtörődöm stílussal reagálta le a korábbi kinyilatkozásomat. Nem csoda. Hitelünket veszítettünk nála, feltéve, ha volt valamennyi belőle egyáltalán. Innentől kezdve nyilvánvalóan nem nézett bennünket másnak, mintsem valamiféle suhancoknak, akik rossz időben a rossz helyen töltötték szabadidejüket. Kei kedves szavai meglehetősen hamar visszazökkentettek a nyugalmi állapotomba. A lányra egyáltalán nem nehezteltem amúgy sem, úgy véltem kezdett kialakulni közöttünk valamiféle bizalmi kapcsolat, amiből a jövőben talán igencsak jó barátság szövődik majd. Ez kedvemre való gondolatnak számított. A türelmem elvesztése nem volt rám jellemző, valószínűleg a korábbi aggályaim gyengítettek meg annyira, amiknek köszönhetően engedtem idáig "fajulni" egy társalgást. Az Erő viszont mellém állt. Sikerült néhány dologra rájönnöm.
- Bocsáss meg, hogy hazudtam neked, és feltartottunk! A tanácsodat pedig köszönjük. Sok sikert a további tevékenykedéseiben, az Erő legyen veled, s társaiddal!- búcsúztam el az ex-SIS ügynöktől, azután felkeltem a helyemről.
- Ha készen vagy, akár távozhatnánk is. Noha, nem szeretnélek siettetni.- címeztem mondókámat Keilarához. Ameddig a lányra vártam, a krediteket a pultra helyzetem, amikkel tartoztunk, valamint hozzáadtam némi borravalót a kiszolgálólány részére. Még egy barátságos mosolyt megejtettem irányába, ezt követően reflexszerűen kémleltem végig a környezetünket, hátammal a büfé falának dőltem.




felszerelés/egyebek:
Lersan Trasal
Lersan Trasal
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 27 Márc. 2018, 00:00



A neveletlen hercegnő





1313. szint


Résztvevők: Lersan Trasal és Keilara Aleena Kala'myr


1313. szint 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A neveletlen hercegnő
Keilara Aleena Kala'myr
Trónörökös, katona, gerillaharcos


Játékostárs(ak) neve: Lersan Trasal


~ Helyszín: 1313. szint ~
kép:

A páros most főleg a vallásról beszélgetett egymással. A lány elmosolyodott, ahogyan Lersan már ügyesen igyekezett terelni arról, hogy jedi lenne és mint kívülálló hivatkozott rájuk. Kei is elmondta, hogy ők miben hisznek és mosolyogva csóválta meg a fejét, amikor a fiatal férfi rákérdezett a dolgokra.
- Nem – mondta és felnevetett. – Sőt, jól tud jönni, amikor valami csínyért meg akarnak büntetni és közlöd, hogy nem lehet, mert volt rendeltetve. Igazából a többség nem vesz róla tudomást, csak a mélyen vallásosak.
Érezhető volt a szavaiból és a nevetéséből, hogy úgysem jön be az indok, de valószínűleg próbálkoznak vele. A lány végül a feltámadás és effélékre kérdezett rá, a válaszra most is feszülten figyelt.
- Azt akarod mondani, hogy a világos oldal ilyet nem tud, de a sötét igen? – kérdezett rá.
Nagyjából itt zavarta meg az ügynök a párost, akivel nem túl szívderítő beszélgetésben volt része a párosnak. Lersan elég sok mindent megtudott az Erőn keresztül, amikor azzal fürkészte a férfit. Talán szerencsére nem is kellett neki annyira felállni, mert a férfi tette meg előbb, amikor a padawan elköszönt tőle. Egyébként is távozni akart már, ezt még érezte Lersan az irányából. Arra, hogy mehetnek Kei igencsak meglepetten nézett fel, nem meglepő módon semmit sem érzékelt abból, amit Lersan csinált.
- Máris? – kérdezte. – Azt hittem, hogy még befejezzük az ebédet. De ha nagyon menni akarsz, akkor mehetünk.
Így a padawan-on múlt, hogy mi lesz, ha inkább már ment volna, akkor Kei gyorsan megeszik még pár falatot és az ebédje felét otthagyja, azonban úgy dönt a férfi, hogy még maradnak pár percet, akkor a lány igyekszik a lehető leghamarabb megenni azt, ami még a tányérján van.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1313. szint 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Lersan Trasal Kedd 27 Márc. 2018, 16:43

A NEVELETLEN HERCEGNŐ

A hercegkisasszony meglehetősen pozitívan kezelte a témát, ráadásul még egy nevetést is megejtett. Tény, sokkal elragadóbb volt, amikor, habár talán pillanatokra, de felvidultnak tűnt.
- Értelek. Ez aztán a kibúvó! Kíváncsi lennék, mit szólnának hozzá a mesterek, hogyha bizonyos cselekedeteimet azzal magyaráznám, miszerint az Erő rendelte így. Bár... Talán annyira mégsem hangzana furcsának számukra. Szerintem akadna is olyan, aki tényleg hitelt adna rá. Ne érts félre, én hiszek valamilyen szinten az elrendeltetett dolgokban, abban, miszerint az Erő akaratát érvényesíti mindannyiunkon, csak... Néha jobban esik, ha az ember akképpen érezheti, hogy saját maga befolyásolja a sorsát.- kíséreltem meg egyre jobban belefolyni a témába, ezzel együtt megpróbáltam jól kifejteni a véleményemet Keilara hercegnő számára. A Sötét Oldalra terelődött a kérdés, s ekkor kissé összerezzentem. Mivel személyesen tapasztalhattam saját bőrömön a Sith erejét, ezért valahogy folyamatosan előidéződtek bennem a kellemetlenségek, mikor az szóba került. Noha, hónapok, sőt évek elteltével sikerült már elég önkontrollt gyakorolnom, ezért szinte feltűnés nélkül tudtam titkolni pillanatnyi megrezdüléseimet.
- Ezt nem tudhatom. A Sötét Oldal titokzatos. Hallottam már olyan Sith vagy Urdrarr szellemekről, akik haláluk után kísértettek, viszont ezeknek semmi tényszerű megalapozását nem ismerem. Ugyanúgy lehet igaz, mint pletyka. Ahogyan ők, úgy mi egyaránt úgynevezett holocronokba gyűjtjük a tudást, melyeket csupán az Erő segítségével lehet feltárni, tanulmányozni. Mondanom sem kell, nem veszélytelen vállalkozás. Talán a Jedi Templomban vannak Sith holocronok a zároltabb szekciókban, ámbár szinte biztos vagyok benne, az ő ősi tudásukat csupán a Rend magas szintű tagjai vizsgálhatnák.- ecseteltem tovább a Jedi szokásokat és tudományokat Kei számára. A kyuzo férfi szépen helybenhagyott bennünket, amikor a rövid, s nem túlságosan tartalmas beszélgetésünk végén búcsút intettem neki szavak formájában. Mikor a büfé falának dőlve, összekulcsolt karokkal a meseszépnek távolról sem mondható vidéket szemléltem, kissé tapintatlan módon, de nem szándékosan, figyelmen kívül hagytam, hogy a trónörökös leányzó még be sem fejezte az előtte elterülő élelem elfogyasztását.
- Ó, ne haragudj, valamiért azt gondoltam, már befejezted. Folytasd csak nyugodtan, addig én itt kinyújtóztatom a lábam, hiszen nem sietünk sehová.- fordítottam a tekintetemet a hölgyeményre, ezt követően ismét a járókelőkre fókuszáltam, valamint a foglalatosságaikra. Halkan, ügyelve arra, hogy csak Keilara füléig juthasson el a mondandóm, megszólaltam:
- Kicsit kutakodtam az újdonsült barátunk elméjében, mielőtt távozott volna. Ő egykoron SIS ügynök volt, ők a Köztársaság hivatásos információszerzői, afféle titkos ügynökök. Csöppet fura nekem ez a dolog, hogy most személyesen a Jedi Tanács egy tagjának tevékenykednek. Persze, a Templom alkalmaz másokat bizonyos feladatok elvégzésre, viszont ilyen jellegű, különálló "cégről" még nem hallottam. Miért nem állítanak rá arra a bizonyos ügyre pusztán néhány őrszemet a Rendből, avagy hivatásos ügynökségi alkalmazottakat? Meglehet, csupán én vagyok paranoiás... Te mit gondolsz erről?




felszerelés/egyebek:
Lersan Trasal
Lersan Trasal
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 29 Márc. 2018, 00:00



A neveletlen hercegnő





1313. szint


Résztvevők: Lersan Trasal és Keilara Aleena Kala'myr


1313. szint 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A neveletlen hercegnő
Keilara Aleena Kala'myr
Trónörökös, katona, gerillaharcos


Játékostárs(ak) neve: Lersan Trasal


~ Helyszín: 1313. szint ~
kép:

A lány gyorsan felelt Lersan-nak.
- Én nem vagyok babonás ennyire, nem hiszek a végzetben, vagy ilyesmiben – magyarázkodott gyorsan. – Vannak, akik teljesen elhiszik, de vannak olyanok is, akik semmiben sem hisznek. Én valahol félúton vagyok. Elhiszem, hogy van, lehet élet a halál után, de azt, hogy a sorsunk elrendeltetett, azt nem. Vannak mifelénk asztrológusok, akik csillagokból vagy egyebekből jövendölnek. Az unokatestvéremnek azt jósolták, hogy hatalmas uralkodó lesz, 13 évesen halt meg. Nekem meg azt, hogy a harmadik születésnapomat sem élem meg. Ők pedig mélyen vallásosak…
Teljesen könnyedén beszélt minderről, így a padawannak nem kellett bocsánatot sem kérnie emiatt. Ahogyan a szellemek és effélékre terelődött a szó a lány rákérdezett a férfi szavai után, hogy akkor ezt a sötét oldaliak tudják-e. Nem látszott Kei-n, hogy észrevette volna-e az összerezdülést, vagy pedig csak nem mutatta mindennek a jelét. Mint mindig most is figyelmesen hallgatta azt, amit Lersan mesélt az Erőről és ezekről.
- Hű, izgalmasan hangzik – mondta tényleg lenyűgözve. – Ezek a szellemek olyasmik lehetnek, mint amiket volt szerencsém holo horrorfilmeken látni.
Az ügynök távozása után Lersan kifizette az ebédet, majd egy kis félreértés után Kei gyorsan nekilátott folytatni az ebédet, amit némileg hanyagolt, amíg a kyuzo ott volt az asztalnál. Amíg a lány evett a padawan körbetudott nézni, mindenki teljesen átlagos dolgokkal volt elfoglalva, beszélgetés, evés, a pincér droid fel és alá gurult, kivitte a tányérokat, begyűjtötte azokat, amiket be lehetett. Közben pedig beszélt is lányhoz, aki a székével némileg közelebb is ült, hogy biztosan hallja a szavakat.
- A hírszerzés mindig bonyolult ügy – mondta Kei. – Én megkérdezném Nelrae mestert erről. Ahogy mondtad a kétely nem a legjobb érzelem a ti köreitekben. Csak ő tud neked ebben választ adni.
Itt néhány pillanatra elhallgatott, majd már csak azt lehetett hallani, hogy az evőeszközöket a tányérra teszi.
- Ha gondolod mehetünk – ajánlotta fel.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1313. szint 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 05 Aug. 2018, 00:02



A neveletlen hercegnő





1313. szint


Résztvevők: Lersan Trasal és Keilara Aleena Kala'myr


1313. szint 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A neveletlen hercegnő
Keilara Aleena Kala'myr
Trónörökös, katona, gerillaharcos


Játékostárs(ak) neve: @Lersan Trasal


~ Helyszín: 1313. szint ~
kép:

A beszélgetés közben, után végül is úgy döntöttek, hogy visszatérnek a legfelső szintre és a padawan hazaviszi a trónörököst. Mindezt mindenféle gond nélkül megtudták tenni, szerencsére mindenféle nehézség nélkül. Senki sem kötött beléjük, nem követte őket senki, nem keltettek feltűnést. Keilara is épségben visszakerült az 500 Republica-ba a saját lakosztályába anélkül, hogy bárkinek feltűnt volna a hiánya.
Éppen ezért Lersan sem került bajba amiatt, hogy ekkora veszélynek tette ki a trónörököst. A templomban, hogyha akart beszélni erről az egészről Nelrae mesterrel, akkor mindazt egy későbbi alkalommal megtehette. Ha a későbbiekben még mindig szeretet volna menni Keilara-hoz, hogy tanítsa és felzárkóztassa a diplomácia és egyéb efféle tanokban, akkor a Tanács örömmel engedte és a trónörökös is örömmel fogadta azt, hogyha a fiatal férfit láthatta még.

Vége.

//Mivel nem tudom, hogy leszel-e még, vagy sem, így lezártam a kalandot. 1,5 pontot kapsz érte és ha majd leszel, akkor a bővítés január végétől szóljon majd addig, amikor újra vagy.//

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1313. szint 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1313. szint Empty Re: 1313. szint

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.