Ord Mantell

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 02 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Árulók között





Ord Mantell


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Rhirt Trakk



Következő körváltás: 2017. május 6. (vasárnap)

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


”Aphra: Az információkereskedő teljesen biztos volt benne. Azt mondta, az életét is feltenné rá.
Vader: A kereskedőnek már nincs élete, amivel fogadhatna.”

- Doctor Aphra és Dart Vader; Vader lezuhan képregény

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


Helyi Idő: 14:20 Ord Mantell helyi idő; 90. nap, 3. év a Megérkezés után (14:20 OMHI, 90.3 MU); Első nap
Helyszín: Dreillad falu és Fort Garnik között
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Rhirt Trakk | Tormen Lurien | Zerae’Remur’Arez
Helyiek:
odakint:

Úgy tűnt, hogy a két fiatal urdrarr mindenáron bizonyítani akarnak és át akarják vágni magukat a lehetséges, hogy több száz katonán, hogy egyet elfogjanak és nem hallgatnak a katonára, hanem őt elküldték külön. Már ez is hiba volt, ahogyan azt Rhirt remekül látta, mindez még egy lovagnak, vagy egy jócskán erősebb személynek is gondot okozott volna, nemhogy két bakfisnak. A másik, amire igazából senki sem figyelt a bázis felmérésekor, de ez majd hamarosan ki is derült.

Könnyedén találtak bikert maguknak, amivel el is tudtak indulni, illetve a hadnagy is feltudta venni a helyét, ami könnyebb volt. Ahogyan a két urdrarr haladt az erőd felé a nyílt úton láthatták, hogy már kiszúrták őket az elején, ahogyan azt is, hogy már a bejutással is gondok lesznek, ugyanis az erőd bejáratát sugárpajzs védett. Még „szerencse”, hogy mindezzel nem is kellett foglalkozniuk, ugyanis nagyjából fél távig jutottak csak. Az úton és mellette több barikád is volt, amiket hol kerülni kellett, hol át lehetett menni közöttük. Az első párat könnyedén lehagyták, majd úgy az ötödik mellett elhaladtak, amikor az hangos robbanással felrobbant. Tormen már ekkor lerepült a saját bikeréről és elterült a fűben, szinte azonnal elveszítve az eszméletét. Az ő sérült járműve belecsapódott Zerae-éba és pörögni, forogni kezdett. A lány ekkor esett le róla nagy sebességgel, még látta, hogy tőle úgy húsz-harminc méterre becsapódott a két jármű a földbe és felrobbant, majd ő maga is elvesztette az eszméletét.

Rhirt immáron a helyén láthatta, hogy egy kisebb csapatszállító – LAAT-hoz hasonlító darab – felszállt a robbanást követően szinte azonnal, azaz látták, hogy mennek összeszedni a két ki tudja, hogy életben levő sith-et. Ám mielőtt a hadnagy tehetett volna valamit hirtelen iszonyatos erős migrénje lett. Semmilyen előjele nem volt mindennek a semmiből jött. Olyan erősen, hogy akaratlanul is elhányta magát és képtelen volt a lábain megállni és eldőlt a homokban. A fájdalom pedig csak fokozódott tovább, míg végül úgy egy-két perccel később végre valahára eltudta veszteni az eszméletét a férfi…

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


Helyi Idő: 25:40 OMHI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Dreillad falu és Fort Garnik között
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Rhirt Trakk
Helyiek:
odakint:

Rhirt még mindig lüktető fejfájással ébredt, de ez már egészen elviselhető volt, külön jó volt most neki, hogy hűvös levegő vette körbe, ami úgyszintén jó volt a fejfájására, főleg, hogy egy-két pillanat alatt teljesen el is múlt mindez és a látása is kitisztult. Amit azonnal észlelt, amikor kinyitotta a szemét, hogy besötétedett, ha ellenőrizte az időt, akkor láthatta, hogy mindjárt éjfél. Még mindig ugyanott volt, ahol most, azonban volt valami hiányérzete. Valami miatt olyan érzése volt, hogy be kell mennie a bázisra, valami hívja, valami van ott, ami neki kell, amit imádnia kell. Hiába volt olyan személy, aki megtanulta, hogy visszafogja, elnyomja az érzelmeit, mert ezt elvárták a hadseregen belül, de most mégis olyan elemi erővel tört mindez rá. Olyan kétségbeesést, elveszettséget, egyedüllétet érzett, mint még soha sem és tudta, hogy ott bent mindez megváltozik.
Ahogyan abban is teljesen biztos volt, hogyha odamegy, akkor a többi katona bent nem fogja bántani és ez egy sokkalta jobb hely, mint a birodalom, ahol elnyomják, semmibe veszik. Itt végre önmaga lehet, és nem kell holmi uraknak és úrnőknek engedelmeskednie…

Ord Mantell - Page 2 OR4LJa1


Helyi Idő: 25:40 OMHI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Fort Garnik börtönblokkja
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Tormen Lurien | Zerae’Remur’Arez
Helyiek: 2 ismeretlen személy
börtönblokk:

A párosnak az utolsó emléke a baleset volt, amikor felrobbantották őket. Utána csak egy-két villanás volt az, ami rémlett nekik. Katonák, ahogyan felpakolják őket egy szállítóhajóra, ahogyan bent leteszik őket, iszonyatos fejfájás, ezzel együtt kellemes, meleg érzések, hogy nincsenek egyedül. Néhány szó, ahogyan róluk beszélnek, hogy az erőhasználókra is ugyanaz a hatás. Imádat, végre maguk lehetnek, nem kell a birodalomnak engedelmeskedniük, csak maguknak. Katonák, akik egyenrangúként bánnak velük ez jó érzés volt, végre valahova tartoztak. Aztán bezárják őket egy cellába, a saját érdekük miatt, ők belátták mindezt, energiapajzzsal levédett helyre, ahol nem bánthatja őket senki. Egy testvérpár a velük szemben levő cellában. A nő idegesíti és húzza őket, de nem akarják bántani, csak sajnálják, egy pontig. Az még megvan mind a kettejüknek, hogy elpattan bennük valami és cella ide, vagy oda, de próbálnak a nőnek menni, majd újra sötétség…
Mikor magukhoz kezdtek térni elsőként érezték, hogy egymáson fekszenek, újra a sötétséget, dühöt, haragot, gyűlöletet érezhették, a jól megszokott érzelmeket. És persze, hogy mindenük fáj, a fejük, a bordáik, a teljes testük a baleset nyomán. Zerae bal lába volt rögzítve, mint ahogy törésnél szokott, Tormennek a bal karja. Mind a ketten egy-egy szürke rabruhában voltak, nem volt rajtuk a megszokott ruházatuk és semmilyen felszerelésük sem volt. A folyosó másik végén egy másik cella volt, ott volt a korábbról rémlett testvérpár, egy fiatal férfi és nő. Mind a ketten fehér bőrűek, fekete hajúak és kék szeműek.
a páros:
Birodalmi egyenruhában és címerrel, de a ruhájuk egyik vállán volt csak a megszokott címer a másikon egy ismeretlen szimbólum díszelgett.
- Úrnőm, uram? – szólalt meg a lány. – Végtelenül sajnálom a korábbiakat, hogy felhúztam önöket, ha szükséges vállalom a következményeket. De ugye most már újra önmaguk mind a ketten és nem az a valami irányítja magukat?

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


// Az Ord Mantelli standard nap 26 órás Smile //

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ord Mantell - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 04 Május 2018, 21:02






Tormen Lurien
Ord Mantell - Page 2 Ygz26i8
2. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború - Árulók között


Elindultunk a tervnek megfelelően, azonban hamar akadt egy-két bökkenő, olyan változók voltak az egyenletben, amikkel nem számoltunk. A katonákkal nem lett volna gond, de sajnos sose jutottunk el addig, hogy megmérkőzzünk velük. Az út mentén több helyen barikádok voltak, az első pár mellett még könnyen elmentünk, azonban hamarosan úgy döntöttek, hogy drasztikus lépéshez folyamodnak, hogy megállítsanak minket. Felrobbant az egyik barikád. Fájdalmas élmény volt, ahogy lezuhantam a bikeremről, és hiába küzdöttem ellene minden erőmmel, mégis elájultam a földet érés után.

Hamarosan egy cellában tértem magamhoz, közben észreveszem, hogy társaim félig rajtam fekszik, valószínűleg így estünk egymásra ahogy kidőltünk. Az emlékeim alapján a földetérés után villant valami, és utána engedelmesek lettünk. Azt mondták, hogy ugyan úgy hat ránk, erőhasználókra, szóval ők se tudták pontosan, hogy mik a képességei. Valószínűleg egy tárgy, fegyver, valami amit itt találhattak. Erre még vissza kell térnem, jobban meg kell vizsgáljam a helyzetet. Most viszont első dolgom, hogy felmérjem a környezetet. Cella, két tag a szemben lévőben, ők zökkentettek ki az irányítás alól. Valószínűleg tudják, hogy mi ez, sőt, használhatták is rajtuk, vagy látták használat közben, különben nem tudták volna, hogy mivel lehet megtörni. Hasznos információk birtokában vannak, és birodalmi jelölés van rajtuk. Potenciális szövetségesek. A saját helyzetem már nem ilyen kedvező, a bal karom érzésre és ránézésre eltört. Mindenem fáj, valószínűleg több helyen repedtek, vagy zúzódtak a testrészeim. Mit nem adnék egy bakta tartályért! Megpróbálok kimászni az urdarr nő alól, és felülni. Úgy tűnik, hogy már ő is önmaga.
- Köszönjük, hogy kizökkentettek minket. Helyesen cselekedtek, nem érdemelnek büntetést. Mi ez az egész? Egy fegyverrel irányítottak minket, vagy képességgel? Honnan tudták, hogy mivel lehet megtörni? Mondjanak el mindent, meséljék el a teljes történetüket, ne hagyjanak ki semmit. Lényeges információ lehet a legapróbb részlet is. - utasítottam őket, miközben figyelmesen hallgattam, ha elkezdenek beszélni. Ha végeztek, akkor visszamegyek az emlékeimben, és felidézem a balesetet, hogy mi történt utána, igyekszem minden részletet megfigyelni. Az érdekel, hogy a saját emlékeim mennyire erősítik meg az elhangzottakat, és hogy mennyire hihető a történet.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Zerae Szomb. 05 Május 2018, 15:13

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Thea Eisahn, Rhirt Trakk
>> Kaland: Hidegháború Az új hajnal
>>Felszerelés/egyéb:
Végül nem vártunk tovább és az egyenes megközelítés tervét követve bike-okra ültünk fel és indultunk meg a bázis felé. Barikádok voltak felhúzva az úton, eleinte könnyen kikerülhetőek voltak de egyre nehezebbé vált ahogy közeledtünk viszont messze nem értünk a célunkhoz oda mikor az egyik barikád felrobbant társamra, nekem pedig nem maradt időm leugrani a bike-ról mielőtt az övé belecsapódott volna az enyémbe aminek elvesztettem az irányítását és heves pörgésbe kezdett engem ledobva magáról. A kemény landolás után még láttam, hogy a gépek felrobbannak majd elmart a sötétség.

Képek és érzések,rövid jelenet szerűségek. Nem tudom össze rakni, hogy mi is történt pontosan miután elvesztettem az eszméletemet a bike-ról való leesés után. Teljesen zavaros minden, és a kusza emlékek között több pont is olyan volt mintha nem lettem volna a magam ura, dühkitörést, hogy megengedtem magamnak és azok a szívmelengető érzések. Mikor magamhoz térek pedig a cellában vagyok, ide tettek be minket, az érdekünkért? Nem sikerült össze kaparni az események sorozatát. A félig alattam levő mocorgására kezdtem végre jobban fel is fogni, hogy félig rajta félig pedig a cella padlón amikor meg elkezdett kimászni alólam akkor már én is feltápászkodtam, legalább is akartam volna de csak átforogtam és leültem. Mindenem sajgott az egyik lábam viszont nem akart úgy viselkedni ahogy én azt akartam és megnézve pedig láttam is, hogy miért, sínben volt. Nem tudtam eldönteni, hogy mim fájt jobban, vagy melyik részem éppen. Kezemmel a fejemet fogtam egy pillanatra majd megpróbáltam össze szedni magam, de legalább is úgy tenni. Megvizsgáltam a lábamat, egy kis mozgatás is ha ment, hogy tudjam el is van törve a lábam és hogy hol vagy csak egy kis apróbb sérülésről van szó mint egy ficam. Ha semmi komoly baja nem volt a lábamnak akkor felállok én is és úgy hallgatom a két szembe szomszédos cella lakóinak a magyarázatát amivel tudnak szolgálni nekünk, ha nem akkor kénytelen vagyok ülve.
Úgy néz ki, hogy mindenünket elvették. Még át is öltöztettek minket. Ugh, ez iszonyat szánalmas egy helyzet...De először is figyelmesen hallgatom, hogy mit tud mondani a nő a másik cellában, aztán pedig összerakni a memória töredékeimet. Az alapok közé tartozik az a tudás amivel reményeim szerint képes leszek rendezni a zavart az emlékeimben.

_________________
Ord Mantell - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Ord Mantell - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 06 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Árulók között





Ord Mantell


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Rhirt Trakk



Következő körváltás: 2017. május 10. (csütörtök)

Ord Mantell - Page 2 Rs4312o


”Hős voltam, aki azt játssza, hogy olyan ember, aki hajlandó nehéz döntéseket hozni.”
- Eneb Ray; Star Wars első éves különszám képregény

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


Helyi Idő: 25:45 OMHI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Dreillad falu és Fort Garnik között
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Rhirt Trakk
Helyiek:
odakint:

Ugyanaz.

Ord Mantell - Page 2 OR4LJa1


Helyi Idő: 25:45 OMHI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Fort Garnik börtönblokkja
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Tormen Lurien | Zerae’Remur’Arez
Helyiek: 2 ismeretlen személy
börtönblokk:

Amit mind a két tanítvány hamar megérzett, hogy a fájdalom igencsak hamar tompult és csak tompa fájdalomként volt jelen annak ellenére, hogy igencsak fájni kellett volna. Azonnal rájöhetnek, hogy miért, fájdalomcsillapító és egyéb gyógyszerek is lehettek. Tormen azonnal jelentést is kért a párostól, hogy mondjanak el mindent.
- A bázis környékén egy ásatás zajlik, amit a Birodalom és Czerka-részvénytársaság közös projectje. Hogy mit kerestek arról nekünk nem nyújtottak tájékoztatást – kezdte a férfi. – Mi csupán testőri feladatot láttunk el. Nagyjából két hete tartott már az ásatás Lord Salâz vezénylete alatt, amikor egy nagyobb berendezést találtak. Azt áthozták ide az irányító központba és Lord Salâz megvizsgálás után aktivált azt. A szerkezetből valamilyen energia csapott ki, a környék, nagyjából tíz egységes – km – környezetében minden létformát elpusztított és felemésztette Lord Salâz-t és azokat, akik a teremben voltak. Néhány órával később mindenkire gyötrő fejfájás tört és hamarosan elvesztettük az eszméletünket. A következő időkből csak halovány emlékeink vannak.
- Felvillanások, érzelmek, hogy valamit imádni kell, megnyugtató, meleg érzelmek… - mondta ezt már a nő – minden, ami szöges ellentétben áll a birodalom mentalitásával. Illetve – itt felsorolta azokat a dolgokat, amiket a páros is érzett a befolyás alatt – ilyen hatásokkal járt. Mindez – itt mondta a pontos időt, ami egybevágott a jelentéssel, amit kapott a páros is – történt. A Birodalom úgy vélem, hogy küldött embereket, mert hajók tűntek fel és más katonák, a jelentős részük, akik leszálltak ide csatlakoztak ebbe a kaptártudat szerűségbe, a hajókat felrobbantották. Úgy egy standard hete az egyik épületről leszakadt valami antenna és eltalált engem. Az erős fájdalom és valószínűleg a sokkolás hatására a hatás megszűnt és önmagam lettem. Az őrnagyot – pillantott a férfira. – kiütöttem és sokkoltam nem sokkal később, így ő maga is ismét önmaga lett. Mikor próbáltuk elhagyni a bázist a többiek azt hiszem, hogy észlelték, hogy kiszakadtunk a tudatból és elfogtak minket. Pár személyt, nagyjából hat katonát sikerült sokkolnunk, mire ők is jól lettek, de azt nem tudjuk, hogy velük mi lett.
- Azóta itt vagyunk – vette vissza a szót a férfi. – Néhány órája idehozták önöket. Láttuk a sérüléseiket, így feltételezem, hogy tele vannak nyomva gyógyszerekkel és a fájdalmuk igencsak enyhe. Kénytelenek voltunk felidegesíteni önöket, mert önként nem értek volna hozzá az sugárpajzshoz. Ez sokkolta és kiütötte önöket ezáltal megszakadt a kaptártudathoz való kapcsolatuk és önmaguk lettek. Roppantul sajnáljuk, hogy csak ilyen módon lehetett ezt elérni. Valószínűleg hamarosan megérkeznek majd a katonák, hogy ellenőrizzék nem csak kamerák által, hogy mi is történt.

Ebből elég sok minden kiderülhetett a párosnak, a gyógyszerezés pedig valóban megtörtént, erre Tormen ás Zerae is jöhetett rá nagyon hamar, amikor próbált kinyúlni az Erőbe, hogy az emlékeket felidézze, de nem tudta megtenni. De azok alapján, ami rémlett neki a homályos bevillanások azok teljesen alátámasztották mindezt. Lord Salâz neve pedig ismerő volt, az apja alatt dolgozott a technológiai szférában ősi technológiákkal foglalkozott. Közben pedig Zerae megnézte a bokáját, amit érzett, hogy nincs eltörve, csak ficam és egy zúzódás volt maximum, esetleg szalagszakadás, de semmi esetre sem törés, így tud vele járni, főleg most, hogy a fájdalomcsillapítóktól is alig érzi a fájdalmat.

Itt hallgatható meg milyen hangja van a férfinak Smile

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ord Mantell - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Zerae Szer. 09 Május 2018, 08:48

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Thea Eisahn, Rhirt Trakk
>> Kaland: Hidegháború Az új hajnal
>>Felszerelés/egyéb:
Tompa a fájdalom, tele vagyunk gyógyszerezve, úgy néz ki ellátták a sérüléseinket és tettek róla, hogy ne legyen kispórolva belőlünk a fájdalomcsillapító és ki tudja még mi. Ez bár még problémát fog jelenteni nagy eséllyel később most viszont ettől én is fel tudtam állni a lábamra és úgy hallgatni a szemben lévő páros beszámolóját. Miközben hallgattam őket több dolog is volt ami nem éppen nyerte el a tetszésemet de nem mutattam ezeket csak megfogtam az államat és gondolkozóan hallgattam őket. Ha a Czerka már megint valamit a Birodalomnak végez akkor akár egy egész teszt telepről is beszélhetünk itt vagy egy csúnya nagy balesetről. Lord Salâz volt a megbízott és a tíz egységnyi teljes pusztítás amit említett, az történhetett a faluban ahol jártunk. Nem egy egyszerű fegyverről van szó ha ilyen pusztításra képes ha egyáltalán az a fő célja. Vajon melyik a melléktermék, a pusztítás vagy az agymosás? Bár aktiválták, a bekapcsolódása magában okozta a károkat de utána pár órája már működött mikor ezt a fejfájást keltette és kiütött mindenkit, amit mi is éreztünk írták le és úgy fest, hogy egy funkcionáló közösség jött létre, a hatására akkor viszont biztos ez az agymosás lesz. Más kérdések, mekkora területet fed ez le, mik az elő követelmények ha vannak, egyszer kikerültünk belőle de vajon újra eltudja nyomni a tudatunkat? A szemben lévők úgy tűnnek, hogy jól vannak bár az is lehet, hogy mikor érezni kezdték a fejfájást akkor közel álltak az energiamezőhöz, hogy mikor elájulnak neki essenek ezzel sokkolva magukat azonnal vissza az ép eszükhöz, ezt majd meg kell még tudnunk tőlük hiszen kell egy biztos pont amivel megtudjuk gátolni a befolyásolásunkat, egyébként sehova sem fogunk jutni.
A következők pedig már az előttünk érkezőkről volt. Jelentős részük csatlakozott csak? Valószínűleg harcok lehettek mielőtt még a hatás alá kerültek volna mind, talán. Hogy a sokkolás képes megszüntetni a hatást, talán valamiféle elektromagnetikus vagy hasonló lehet a hullám amit kibocsájt a gép. Ha lekapcsoljuk a gépet azzal megoldhatjuk a probléma forrását, de ha szükséges a hatás alatt lévők sokkolása ennek ellenére is ez problémát okozhat attól függően, hogy hogyan állunk a lekapcsolásakor, hiszen védeni fogják a gépet. Rengeteg dolog van amit nem tudunk erről a helyzetről most és nem is tudom hol kezdjem a kérdéseimet majd meg.
Igazán kellemetlen volt viszont, hogy hiába a próbálkozásnak nem sikerül kinyúlni az erőbe, hogy az emlékeimet felfrissítsem és kibogozzam az új információkkal az egész kavalkádot. A gyógyszerek amivel telenyomtak minket tényleges problémává növi magát. Kell a felszerelésünk is. Körbenézek a cellánkban és a folyosón, kamerák, panelek és minden ami még fontos lehet számunkra. Azt mondják, hogy nemsokára le fognak jönni a katonák, hogy ránk nézzenek a saját szemükkel is ne csak a kamerákkal. Ahhoz, hogy sikeresen elhitessük velük, hogy bárminek is a hatása alatt vannak ők mi is alatta vagyunk túlságosan is keveset tudunk még a helyzetről. Lehetséges, hogy egy tényleges mentális kapcsolat is létrejött közöttük. Még addig kell kérdeznünk a párostól amíg magunk vagyunk, az alap felszerelt kamerák a cellákban csupán képet közvetítenek hacsak ezt nem módosították akkor nem tudják a beszélgetésünket.

- Miután kikerültek a gép hatása alól megtudtak figyelni a katonákról és az állomásról bármit? Esetleg tudják, hogy hogyan néz ki és hol van a szerkezet? Vajon miért nem kerültünk vissza a hatás alá azonnal?
Fordulok a végénél már cellatársam felé bár nem csak neki intéztem ezeket a szavakat. Lehet, hogy nem vagyunk a mezőben, vagy csupán egy kis területen hatásos és ezért nem hatott rögtön sem. Mi van ha ki-be kapcsolják? Mint egy parancs futtatása az agymosáshoz... Akkor egyszerűen lekapcsolni nem lesz elég. Persze az, hogy mit akarnak elérni az itteniek fontos, talán csak a bázist akarják fent tartani viszont lehet, hogy valami cél felé dolgoznak. Valószínűleg a gép aktív mezője a tíz egység lesz, talán párral kisebb vagy nagyobb de nem az egész bolygófelszín hiszen abban az esetben a leszállás után a tisztet elvesztettük volna rögtön ha mi ellen is álltunk volna. Persze abban az esetben ha nem a robbanás és gyógyszerek együttes hatása tette meg a kellő előfeltételt, hogy hasson ránk is.

_________________
Ord Mantell - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Ord Mantell - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 09 Május 2018, 16:18

A tiszt a parancsot elfogadta és ahhoz méltóan elfoglalta a pozícióját. Magaslatról egész jó rálátás nyílik arra ami történik. Meg kell hagyni ezt azért nem várta. Mármint, de csak nem ilyen gyorsan. Azt, hitte legalább a bázis környékét el fogják érni és csak akkor ölik meg őket. Ahogy látja nem is tervezik megölni őket. Inkább elfogják. Valóban logikusabb lépés mivel így kihallgathatóak és akár tárgyalási alapként vagy bármi másra is felhasználhatóak. El is kezdett Rhirt a jövőbeli terveken gondolkodni, de nem jutott messzire mert elkezdte rosszul érezni magát. Egy pillanatra felmerült benne az előző küldetésén a professzor, aki telepátia hatására mutatott olyan az övéhez hasonló tüneteket, de nem sokáig tudott gondolkodni mert a fájdalom egyre csak erősebb lett. Elhányta magát és a földön vergődött még kicsit majd elájult. Nem tudja meddig lehetett rosszul. Ahogy érezte még a földön feküdt. A feje még mindig lüktetett, de érezte ahogy egyre jobban lesz. Mikor kinyitotta a szemét akkor látta, hogy már besötétedett és mikor a komlinken megnézte látta, hogy éjfél lett. A sötétség valami elemi erővel borult rá és érezte, hogy ennyire még soha nem volt egyedül mint most. Volt még valami furcsa számára. Mégpedig a bázis ami szinte vonzotta magához, de annyira mint még semmi. És tudta jól, hogy ez nem normális. Ismerte magát és már csak a kiképzésének köszönhetően is ki volt zárva, hogy ilyen érzései legyenek és mégis.
~Ennek egy csapdának kell lennie. Össze kell szednem magam. Valami nem jó.~
Megpróbálta felpofozni magát hátha elmúlik ez a furcsa érzés. Akár sikerült akár nem érezte, hogy ott nem akarják őt bántani úgyhogy megpróbálta ő is megközelíteni a bázist.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 10 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Árulók között





Ord Mantell


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Rhirt Trakk



Következő körváltás: 2017. május 14. (hétfő)

Ord Mantell - Page 2 Rs4312o


” The Force will be with you. Always.”
- Obi-Wan Kenobi

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


Helyi Idő: 25:50 OMHI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Dreillad falu és Fort Garnik között
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Rhirt Trakk
Helyiek:
odakint:

Rhirt igyekezett volna megpofozni magát, de nem tudta megtenni, nem is értette, hogy miért akarja egyáltalán önmagát bántani, mindez nem volt logikus és fájt is volna. Ahogyan elindult a bázis felé pillanatról pillanatra egyre jobban az volt meg benne, hogy szolgálni kell Ő-t. fogalma sem volt arról, hogy ki ez az Ő, miért, de nem is volt lényeges csak az, hogy szolgálni kell és elérni, hogy jó kedve legyen. Azonban nem gyalog indult el, legalább is eléggé biztos, mert a következő emléke, hogy a sugárpajzs előtt áll, hárman fognak rá fegyvert, mind a hárman rohamosztagos páncélban fognak rá fegyvert.
- Ki maga?! – hangzott fel a furcsa hang.
Valószínűleg a nevét és rangját akarta volna ösztönösen mondani, de érezte, hogy mindez nem számít, nem ezt kell mondania, hanem azt, hogy „Egy vagyok”.

Ord Mantell - Page 2 OR4LJa1


Helyi Idő: 25:50 OMHI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Fort Garnik börtönblokkja
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Tormen Lurien | Zerae’Remur’Arez
Helyiek: 2 ismeretlen személy
börtönblokk:

Zerae számára az elhangzottak nyomán jócskán több kérdése lett, mint amennyi válasza, így inkább kérdezett néhányat. A kérdésére a férfi válaszolt
- Mi alapból itt voltunk, amikor ez történt úrnőm, így ismerjük a bázist. A tárgyról is tudjuk, hogy hol van.
- Vagyis volt, amikor az egész történt – javította ki a nő – A hangárban volt, mi pedig jelenleg a főépület alatt vagyunk. Ha időközben átszállították, az roppant kellemetlen lenne, mert sok helyre lehet, de alapvetően ott kezdeném, ahol régen láttuk.
- Leginkább egy dobozra hasonlít, aminek a teteje szétnyílik és azon egy panel van – mondta újra a férfi. – Nem tudom úrnőm, de gyanítom, hogy a sokkolás okozta elektromosság, ami áthalad a testen megváltoztatja a test kémiáját, vagy elektromosságát és emiatt. Ami azt illeti mióta ez történt nem is éreztünk fejfájást azon felül, amit egy puskatus okozott. Így elég valószínű, hogy aki kikerült a hatása alól az végleges és…

Ekkor elhallgatott, mert közeledő léptek zaját lehetett hallani, a lépések és a zajok alapján – furcsa érthetetlen zagyvaság volt, mintsem beszéd – két ember közeledett. És valóban pillanatokkal később két tiszt ért ki a folyosóra, pont középre a két cella közép. Egyből érthető volt, hogy miért is látszott, hogyha valaki nem tartozott közéjük. Eléggé lomha mozgásúak voltak a tisztek, a szemük üveges és lilás fényben izzott.

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ord Mantell - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Zerae Vas. 13 Május 2018, 20:02

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Thea Eisahn, Rhirt Trakk
>> Kaland: Hidegháború Az új hajnal
>>Felszerelés/egyéb:
Remek, ismerik a bázist hiszen itt voltak állomásozva is. Ez majd sokat fog segíteni nekünk a tájékozódásban is amint kijutunk majd a cellákból. Nem lehet egy nagy tárgyról, szerkezetről szó ha dobozként hivatkoznak rá. Utoljára a hangárban látták, bár én elmozgatnám onnan ha lehetséges ki tudja, lehet otthagyták pont ezért. Lett volna még kérdésem de már az előzőekre sem tudták befejezni a válaszaikat rendesen mert léptek hangját hallottuk meg. A zagyvás beszédük és lomha mozgásuknál már csak az lett furább amit a szemükön láttam meg. Üveges tekintet, lilás fény. Egyértelműen látszik rajtuk, hogy valaminek a hatása alatt állnak. Hát ez rögvest kihúzza a listáról a tettetés lehetőségét. A barátságosságot még letudnám játszani nekik de a viselkedésül teljesen eltérő a normálistól a mozgásuk is és már ránézésre is látszik... Máshogy kell majd kijutni a cellából mint elhitetni velük, hogy a hatás alatt állunk. Kétlem, hogy lenne akkora szerencsénk, hogy agyilag a szemét patkányok szintjén legyenek. Bármennyire is megkérdezném, hogy még is mit képzelnek magukról mit csinálnak úgysem érkezne rá értelmes válasz hiszen fogalmuk sincs róla mit művelnek éppen. Ha már letántorogtak ide biztosan azt okkal tettét meg így megvárom mit is fognak mondani ha egyáltalán képesek beszélni vagy akarnak-e egyáltalán. Kellemetlen lenne persze ha se szó se beszéd csak ránk lőnének mert hála a gyógyszereknek és a lábamnak nem tudok csak úgy kitérni előle vagy lefegyverezni a tiszteket. Ha mázlink van akkor lekapcsolják a mezőt a cellánkon, ez esetleg ad lehetőséget a két katonának a szemben lévő cella falába lökésére ha arra kerül a sor. De egyelőre még nem, először nézzük meg, hogy mit is akarnak csinálni. Nem mintha sok választásunk lenne a cellában. Megpróbálhatjuk azt még majd amit a szemben lévő két tiszt is tett velünk, hátha nekimennek maguktól a rácsnak és miután magukhoz térnek pedig kiengednek a józan eszükkel minket innen. Ceh, milyen nevetséges ez már, hogy felbosszantottak minket eléggé ahhoz, hogy mint két marha nekimenjünk az energiafalnak önszántunkból.

_________________
Ord Mantell - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Ord Mantell - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 13 Május 2018, 20:06






Tormen Lurien
Ord Mantell - Page 2 Ygz26i8
2. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború - Árulók között


Amíg emésztettem és mérlegeltem a helyzetet, társam újabb kérdéseket tett fel. Figyelmesen hallgattam az újabb válaszokat is, aztán elgondolkodtam. Megpróbáltam felidézni, hogy tanulmányaim során találkoztam-e ilyesmire utaló dologgal - akár az ősi urdarr feljegyzésekben, amiből a nyelvet tanultam, akár tanáraimtól hallottam-e hasonlóról. Minden esetre a beszélgetésnek hamar vége szakadt, ahogy lépéseket hallottunk, és hamarosan teljes testi valójukban képviseltette magát foglyul ejtőink egy része. Egységesen furcsa szemük volt, és lomha mozgásuk, és most megálltak odakint. Türelmesen figyeltem, szótlanul, hiszen innen bentről nem tudtam mit tenni velük. Hogy azért mégis teljen valamivel az idő, megpróbáltam kinyúlni az erőben feléjük, és érzékelni a tudatukat, érdekelt, hogy mennyiben tapasztalok mást, mint amit megszoktam. Az is lehet, hogy így többet megtudhatok arról a misztikus alakról, aki átvette felettük az irányítást.Ha minden igaz nem lesz rám káros, nem veszi át fölöttem újra az irányítást, ha pedig mégis megtenné, a társam könnyedén nekilök az elektromosságnak, hogy ismét sokkoljon, szóval nem tűnt kockázatosnak a dolog. Aztán ki tudja, az is lehet, hogy semmit nem fogok érzékelni, vagy semmi furcsát.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 13 Május 2018, 20:50

Rhirt akárhogy is, de érezte, hogy valami nagyon nincs rendjén. A fejében teljes zavart érzett ami mellett nem tudott elmenni. Egyik pillanatban meg akarta pofozni magát, de aztán már nem is értette, hogy miért. Csak azt, hogy el kell mennie a bázishoz. Az odaútra sem emlékezett. Azt, is csak sejteni tudta, hogy valószínűleg nem gyalog ment. A három rohamosztagos egyenesen rá szegezte a fegyverét és feltették a kérdést amire már válaszolt volna a betanult hivatalos módon, de érezte, hogy nem ezt kell tennie. Most pedig valamiért talán egy megérzés lehetett, de követte ezt az érzést és úgy válaszolt ahogy valami oknál fogva érezte, hogy válaszolnia kell.
-Egy vagyok.
~Mi az-az egy? Miért akarom ezt mondani? Én Rhirt Trak hadnagy vagyok és a birodalom megbízásából küldtek ide, hogy vizsgáljam ki mi történik? Valami nincs rendben. A fejemben vannak.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 14 Május 2018, 00:01

//Mivel az egész napom elment értelmetlenül arra, hogy arra vártam, hogy írjatok úgy voltam vele, ha este 6ig nem lesz elég reag, hogy írjak, akkor nem fogok, mert nem fogom az estémet is elcs*szni az írásra... szóval pénteken kaptok új kört.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ord Mantell - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 18 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Árulók között





Ord Mantell


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Rhirt Trakk



Következő körváltás: 2017. május 22. (kedd)

Ord Mantell - Page 2 Rs4312o


”Your weapon… you will not need it.”
- Yoda

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


Helyi Idő: 25:55 OMHI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Dreillad falu és Fort Garnik között
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Rhirt Trakk
Helyiek:
odakint:

Ahogyan Rhirt nekilátott azon gondolkodni, hogy ki is ő és miért van itt az egész úgy ment ki a fejéből, mint reggel az álmok szoktak, amikor az ember próbál rá emlékezni. Minél jobban próbálkozik annál gyorsabban felejtett. A katonák leengedték a fegyvert és beengedték a hadnagyot a bázisra. Amint belépett minden kételye megszűnt, tudta, hogy kicsoda, ez nem tűnt el, de már esze ágában sem volt a zsarnoki birodalmat szolgálni, itt egyenlő volt a többiekkel, nem kellett a sitheknek/urdrarroknak ugrálnia, félni attól, hogy megölik őt, mert nem tetszik, amit csinál. Ez egy erőhasználók nélküli hely volt, ahol végre azért lehet valaki, aki. Furcsa volt, nem csak Rhirt volt, hanem a többiek is egyszerre, ha akarta, akkor látta a többiek gondolatait, az érzelmeiket, és ők is az övét. Nem voltak titkok, csak a teljes, feltétel nélküli bizalmon alapuló kis állam, ami itt létrejött. Tudta, hogy ez a hely értük van, biztonságot nyújt, egyedi a teljes univerzumban, őt pedig azért küldték, hogy tönkretegye azt a helyet, ahol végre önmaga lehet. Ettől akaratlanul is bűntudata lett. Azonban ennek a közös tudatnak köszönhetően minden olyan adathoz, információhoz hozzá tudott férni, amihez akart, csak rá kellett minderre gondolnia.
A többiek pedig, akik a társai és most már jobban ismerte őket, mint saját magát, vagy a családját a kantinába invitálták iszogatni.

Ord Mantell - Page 2 OR4LJa1


Helyi Idő: 25:55 OMHI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Fort Garnik börtönblokkja
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Tormen Lurien | Zerae’Remur’Arez
Helyiek: 2 ismeretlen személy
börtönblokk:

Szerencsére a lelövéstől nem kellett Zerae-nek tartania, mert ezen esetben a sugárpajzs, ami ott volt előttük és elválasztotta a tisztektől elég nagy életbiztosítás volt, mert ezt nem tudták átlőni.
Amire Tormen emlékezett az az volt, hogy ez meglehetősen hasonlított mindarra, amikor egy erősebb sith, vagy urdrarr megszáll valakit, mindez Zerae-nek is ismerős lehet, valami hasonlót látott az ősapja esetében. De mégsem volt teljesen olyan. Tormen ahogyan gondolkodik olvasott róla, hogy voltak valamilyen efféle gépek, nagyon régen, de elvileg minden ilyet elpusztítottak. E szerint mégsem… próbált kinyúlni az Erőbe, többszöri próbálkozásra sikerült, ugye ezzel nem tudott gondolatot olvasni, csak éppen az erős felszínieket érezni, de a hatás lehengerlő volt, több tucatnyi, vagy több száz különböző felszíni gondolatot érzékelt ennek a kettőnek a fejéből. Így úgy tűnt, hogy mégiscsak igaz volt a kaptártudat, hogy közös gondolatokon, emlékeken osztoznak.
Ilyenből pedig egy faj volt különösen, amit említettek a holokönyvek, a killik faj használt kaptártudatot, és náluk fordult elő, hogy más fajok tagjait is képeske voltak bevonni ebbe és ott is a szemek módosultak. Igaz szürke bogárszerű szemmé és nem effélévé, de akkor is hasonlított.
- Holnap reggel megtörténik a kivégzésetek – mondta az egyik tiszt.
A hangja is lassú, monoton volt, határozottan nem természetes, azonban nem volt benne semmilyen más hangszín, ami arra utalt volna, hogy valaki irányítja és más beszél rajta keresztül.
- Az ilyeneknek nincs helye közöttünk – felelte kánonban a másik.

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ord Mantell - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Zerae Hétf. 21 Május 2018, 13:48

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Thea Eisahn, Rhirt Trakk
>> Kaland: Hidegháború Az új hajnal
>>Felszerelés/egyéb:
Nem kapcsolták le a falat, csupán megálltak a cellák között lomhán pont ahogyan sétáltak is. Próbálkoztam a kapcsolatomat az erővel megtalálni, vissza szerezni a gyógyszerek ellenére. Kizárt, hogy csak úgy tele tudnak tömni minket és az túl sokáig kitartana. A beszédük is olyan volt mint a járásuk, lassú. A tekintetükből ismerős volt, hogy az elméjük van megszállva de a gépről amit eddig hallottunk is erre a következtetésre jutottam. Nem biztató, hogy ilyen hamar ki is akarnak végezni minket. Milyen kedves, hogy előtte még azért ellátták a sebeinket miután felrobbantottak minket. Igazán eldönthetnék, hogy mit akarnak kezdeni velünk. A kánonban harsogó mondatuk pedig egyértelművé teszi, hogy pontosan tudják ki van és ki nincsen a kis klubjukban. Akármennyi katonát is sokkolhatott az a kettő azok már mind halottak is lehetnek vagy elmenekültek messzire.
- Miért nem világosítotok fel, hogy milyenek is vagyunk? Ha már úgy is kivégeztek holnap.
Kérdezek vissza rájuk. Ha csak hagyjuk próbálkozás nélkül, hogy utána el is sétáljanak miután holokron postát játszottak akkor semmire sem fogunk jutni. Nem arra vannak tervezve a cellák, hogy csak úgy ki lehessen belőle jutni belülről. Még a mi kimértségünket is fel tudták idegesíteni akkor ezeket is biztos el lehet érni valamilyen gyenge pontjukon bár nem feltétlen eszetlen szapulással hiszen akkor csak elsétálnak innen. Megpróbálni pedig nem kerül semmibe manipulálni őket az erővel. Már ha sikerült újra elérnem az erőt akkor egy pillantást vetek cellatársamra majd az egyikre ránézek a kettő kint lévőből.
- Nincsen mitől tartanotok. Kapcsold le a mezőt.
Próbálom meg befolyásolni az egyiket, hogy lekapcsolja a cella energiamezőjét. Összpontosítok erre, koncentrálok, hogy sikerüljön rávennem az egyszerű gomb megnyomására, hogy lekapcsolja. Nem kételkedek benne, hogy működni fog és miközben várok, hogy meg is tegye áthelyezem a testsúlyomat az ép lábamra ha lekapcsolja pedig akkor nincs vesztegetni való idő, remélve, hogy társam sem pazarolja az időt ráront majd az egyikre én célba veszem a hozzám közelebbit lefegyverezni és halántékon csapni.
Ez persze csak egy terv. Ha nem sikerül manipulálni a kiszemeltet akkor az eredményektől függően jön a következő lépés, megfigyelem először is, hogy teljesen haszontalan volt a próbálkozás vagy csak kell még egy kis ösztönzés esetleg? Egyáltalán nem működött akkor pedig más eszközöket kell találni a kijutásra, esetleg valahogy megnyomni a gombot vagy más módon megnyomatni velük azt.

_________________
Ord Mantell - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Ord Mantell - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 21 Május 2018, 21:57

Valahogy Rhirt ahogy gondolkozott rajta, hogy miért is van itt nem sikerült neki. Pedig biztos volt benne, hogy van valami, de olyan távolinak érezte, hogy fogalma sem volt már róla. A két társa beengedte őt oda a táborba, ahol érezte, hogy az aggodalmai feleslegesek. Ő itthon van. Ő az Egy tagja. Érezte a többieket, látta a gondolataikat és tudta, hogy ők is látják az övét. De míg máskor ezért talán ideges lett volna vagy feszült most nem volt az. Sőt örült, hogy a tagja lehet ennek. Megpróbálta megnézni, hogy amúgy, hogy is jöhetett létre egy ilyen tökéletes közösség, hogy mi történt ott a faluban és hogy a két sith, akik az elnyomókhoz tartoztak most hol vannak és mi lesz velük. A meghívást amit a kantinból érzett természetesen elfogadta és elindult oda. A hely térképével is tisztában lett.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 22 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Árulók között





Ord Mantell


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Rhirt Trakk



Következő körváltás: 2017. május 26. (szombat)

Ord Mantell - Page 2 Rs4312o


” Don’t call me a mindless philosopher, you overweight glob of grease!”
- C-3PO

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


Helyi Idő: 0:00 OMHI, 91.3 MU; Második nap
Helyszín: Dreillad falu és Fort Garnik között
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Rhirt Trakk
Helyiek:
odakint:

Kései írás miatt ugyanaz.

Ord Mantell - Page 2 OR4LJa1


Helyi Idő: 0:00 OMHI, 91.3 MU; Második nap
Helyszín: Fort Garnik börtönblokkja
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Tormen Lurien | Zerae’Remur’Arez
Helyiek: 2 ismeretlen személy
börtönblokk:

Mivel Raten nem írt és Adrian is későn, így ugyanaz.

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ord Mantell - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 25 Május 2018, 12:43






Tormen Lurien
Ord Mantell - Page 2 Ygz26i8
2. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború - Árulók között


Olyan volt, mintha megszállta volna őket valami, és mintha olvastam is volna, hogy voltak ilyen gépek régebben, amik képesek voltak erre. Dehát azokat elpusztították, nem? Úgy tűnik, hogy mégse mindet. Akkor viszont az a gyökér, aki az ásatásokat felügyelte hihetetlenül felelőtlen volt. Biztos azt hitte, hogy több erőhöz, több halatomhoz juthat az eszközzel. Szinte biztos, hogy nem a császár utasítására járt el, hanem saját felhasználásra készült. Megérdemelte a sorsát. Ahogy kinyúltam az erőbe, nem lökött vissza az elméjük, sikerült behatolnom a felszíni gondolatok közé, és lehengerelt amit találtam. Valódi kaptártudat, több száz különböző gondolat, hamar meg is szakítottam a kapcsolatot, mielőtt valami problémát okozna. Fajokat tekintve csak a Killik faj jutott eszembe, ami képes ilyesmire, de nem úgy tűnt, hogy itt ez lenne a helyzet. Egyrészt nem hiszem, hogy elzártak volna egy Killiket, ami képes volt eddig túlélni, és egyből annyi... azok mit is használnak? Úgy emlékszem feromont... Szóval nem hiszem, hogy egyből képes lett volna lefertőzni az egész bázist. Másrészt biztos, hogy nem jár villanással. Értettem, hogy miért látták el a sebeinket, és most miért akarnak kivégezni minket. Ezek szerint amit a birodalmi katonák mondtak, igaz, nem tudnak újra bevonni minket a kaptártudatba. Kétlem, hogy Zarae próbálkozása sikerülne, valószínűleg teljesen immunis az elmetrükkökre a kaptártudatnak hála. Körülnézek a helyen, ahol vannak, keresek bármit, ami képes elektromosságot kiadni, és elég kicsi, hogy mozgatni tudjam az erővel. Ha találok, akkor igyekszem az egyik nyakába állítani, ott, ahol a legtöbb ideg fut az agy felé, hogy a lehető legnagyobb legyen a sokkhatás. De sejtem, hogy semmi ilyesmit nem fogok találni. Egyelőre marad a beszélgetés, és az információ megosztása.
- Kiszakadtunk a kaptártudatból, és nem tudtok visszavenni minket, ezért akartok kivégezni, igaz? Miért ilyen hamar? Hiszen őket már régóta elkaptátok, és mégse csináltatok velük semmit. - mutatok a másik két katonára. - És amúgy miért nem lehetünk többé a kaptártudat részei? Mit változtat meg az elektromosság? Mi az a gép, amit használtok? Megérdemeljük, hogy tudjuk mi történik, mielőtt meghalunk.
 



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 26 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Árulók között





Ord Mantell


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Rhirt Trakk



Következő körváltás: 2017. május 30. (szerda)

Ord Mantell - Page 2 Rs4312o


”Would somebody get this big walking carpet out of my way?”
- Leia hercegnő

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


Helyi Idő: 0:05 OMHI, 91.3 MU; Második nap
Helyszín: Dreillad falu és Fort Garnik között
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Rhirt Trakk
Helyiek:
odakint:

Rhirt úgy döntött, hogy a katonákkal megy inni, valóban pontosan tudta, hogy hova mennek, így ebben meglepetés sem volt. A kantin felé való közeledés közben érezhette, hogy mennyire jó kedve kezdett lenni. Amint beértek az épületbe akkor pedig már teljesen átjárta az érzés, rohamosztagosok, tisztek és a személyzet is együtt tivornyázott itt. Többen táncoltak zenére, mások kockáztak az egyik sarokban és sokan ittak, beszélgettek. Férfiak és nők vegyesen. Ami biztos, hogy ilyet nem minden nap lehetett egy birodalmi bázison látni. Rhirt érezhette, hogy mindenki tudta, hogy ezt nem lenne szabad, ennek ellenére mégis tették és ez az izgalom, hogy tilosban járnak tette még édesebbé az egészet és feledtette el az ostoba birodalmi szabályzatot, aminek senki sem látta semmi értelmét, mert ez volt az élet. Amint belépett Rhirt az egyik tiszt máris egy nagy adag italt nyomott a kezébe, hogy az nem működik, hogy ő még nem ivott semmit sem.

Ord Mantell - Page 2 OR4LJa1


Helyi Idő: 0:05 OMHI, 91.3 MU; Második nap
Helyszín: Fort Garnik börtönblokkja
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Tormen Lurien | Zerae’Remur’Arez
Helyiek: 2 ismeretlen személy
börtönblokk:

Mind a két tanonc próbálta beszédre bírni a párost, akiknek viszont már eszük ágában sem volt láthatón az, hogy feleljenek. Egyedül a sugárpajzs volt olyan, amivel sokkolni lehetett volna őket, az pedig láthatóan igencsak nehéz lesz, hogy annyira felhúzzák őket, hogy annak nekimenjenek. Amikor Tormen utalt a másik két katonára, akkor láthatta a páros, hogy már csak a férfi van a cellában a felettük futó szervízalagútba vezető tetőpanel egy része le van hajolva és igencsak tetemes mennyiségű kábel volt a földön. Néhány pillanattal később nagyjából a kint levő két katona felett levágódott az ottani panel, kábelek vágódtak ki szikrázva és egy-két halk fájdalmas szisszenés hallatszott. A következő néhány pillanat nagyon gyors volt, ahogyan a nő leugrott és mire bármit felfoghatott volna a páros a tisztek már neki is csapódtak a falnak. A nő azonban nem várakozott nagyon tovább, mert sietve ment a terminálhoz és deaktiválta mind a két cella energiamezejét. Közben a két katona is kezdett magához térni a fejüket fogva. amint észrevették a két urdrarr-t azonnal próbáltak felállni és tisztelegni.
- Uram, úrnőm! – mondták. – Mi történt, hogy kerültünk ide és önök?

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ord Mantell - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 29 Május 2018, 12:17






Tormen Lurien
Ord Mantell - Page 2 Ygz26i8
2. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború - Árulók között


Úgy tűnt, hogy nem nagyon akarnak nekünk válaszolni, mégis jó taktika volt, amit csináltunk. Amíg eltereltük az "őrök" figyelmét, addig a női birodalmi katona kijutott a cellájából, és sikerült egy váratlan megjelenéssel észhez térítenie a katonákat, akik egyből kiszakadtak a kaptártudatból.
- Azonnal nyissák ki a cellánkat, és engedjenek ki! - érkezett a határozott parancsom, és ha így tesznek, akkor a nőhöz sétálok.
- Remek munka volt, látta hogy eltereljük az őrök figyelmét, és reagált rá. Fogadja egyelőre személyes elismerésem, természetesen ha végeztünk hivatalos elismerésben is részesül. Maguk pedig! - fordul a két katonához.
- Nem olyan rég még egy kaptártudat részei voltak, ahogy mindenki más is ezen a helyen. Elhiszem, hogy eltűntek az emlékeik, de azért próbáljanak meg visszaemlékezni, tudják, hogy hol lehet az a szerkezet, amit találtak, hogy elszállították valahova, vagy ott hagyták ahol volt? Emlékeznek bármire, ami önöket érte? - amikor a frissen eszméletükhöz tért katonákhoz beszélek, akkor sokkal szigorúbb, parancsolóbb a hangom, a nőhöz tényleg elismerően szóltam.  



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Zerae Kedd 29 Május 2018, 20:16

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Thea Eisahn, Rhirt Trakk
>> Kaland: Hidegháború Az új hajnal
>>Felszerelés/egyéb:
Sajnálatos módon innen bentről nem tűnt lehetőségek az ha felidegesítjük a két katonát, hogy maguk jöjjenek neki a falnak sokkolva magukat hiszen már válaszolni sem akartak nekünk a kérdéseikre és a próbálkozásom is eredménytelennek festett. Szerencsénkre, míg ránk figyeltek, ha egyáltalán, a katonák addig a szemben lévő cellának női lakosa helyén kábelek lógtak csak és a plafonon pedig lógott egy fedőlap lefelé. Bár örültem annak, hogy a nő talált egy kiutat a cellájából és sikeresen meglepte a két katonát azokat pedig bele is taszította a falba ami a következő pillanatban sokkolta is őket.
Amíg az én cellatársam előrelép és a katonákból kezdi meg az információkat kiszedni én egy pillantást vetek a plafonra ahonnan a nő be és végül kijutott is. Kissé sajnálatosnak éreztem azt, hogy ilyen könnyű szerrel kilehetett jutni egy cellából aminek biztos zárkát kellett volna jelentenie. És mégis egyszerűen kimászott a két őr mögé lejött majd elintézte őket. Nevetségesnek festett de most igazán jól jött, hogy valaki ekkora tervezési hibát vétett és még ki tudja mit, hogy azt még ki is tudják végül használni. Viszatérve viszont a jelenbe is teljesen a pillanatból amit elmerengtem máris füleltem a folyosókon amerről ez a két katona is érkezett. Követi valaki őket esetleg? Próbálok kinyúlva az erőbe megállapítani, hogy hányan lehetnek közel hozzák eléggé ahhoz, hogy azonnali veszélyforrást jelentsenek, majd ha hallok közeledőket azt persze rögtön jelzem is majd a többieknek. Két felszerelt és két felszerelés nélküli katonából és két felszerelés nélküli sérült sithből álló kis csapatunk rengetek kívánni valót hagyott maga után. Ha nem volt közvetlen veszélyünk akkor miután a sith férfi befejezte mondanivalóját akkor szólalok meg én is.

- A felszerelésre is szükségünk lesz. - bár kifejezhettem volna magamat úgy is, hogy a fénykardjaimat akarom a páncélomat és a sith férfinek is hasonlók. Bár nem árt ha van a katonáknál is fegyver természetesen...de ez most szükségtelen mellékvágány, a gondolataim fontosabbak itt mint máshol szóval figyelek a válaszukra a katonáknak. Remélhetőleg tudják, hogy hol van a gépezet. Persze tudni hol van az nem egyenlő azzal, hogy azóta nem mozgatták tovább, hogy könnyű lesz eljutni, hogy a lekapcsolásával megszűnik mindenkin a kontroll. Mi van ha nem? Lekapcsolva a gép nem fog befogni újakat de nincs is kit és ha pedig azt végeznénk, hogy fokozatosan térítünk mindenkit magához pedig az nem is biztos, hogy az olyan sikeres lenne. Bár ha a fegyverek kábító lövedéke működne vagy a fénykardjaink gyengébb fokozata az más kérdés lenne és kockázat is lehetne kipróbálgatni. A gépezetet sérülés vagy elpusztítás nélkül kell megszereznünk és lekapcsolnunk. Ki tudja miket rejthet vagy adhat a Birodalom számára.

_________________
Ord Mantell - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Ord Mantell - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 29 Május 2018, 20:17

Rhirt a kantin felé haladt és mint sejtette vagy inkább tudta tisztában van a hely alaprajzával és az oda vezető úttal. Odaérve pedig valami olyasmit látott amin a régi énje minden bizonnyal kiakadt volna, de az új, érezte a többiekben lévő izgalmat az iránt amit tesznek és ez neki is tetszett. Egyáltalán mi a baj azzal, hogy egy kicsit jól érzik magukat? A birodalom mindig is túl komolyan vett mindent. Rájuk fér egy kis móka és őrá is. A mellé lépő tiszttől vigyorogva elveszi az italt, meghúzza és megveregeti annak a vállát. Még életében nem látta egyébként. A régi énje biztos nem lenne ilyen közvetlen vele szemben, de az új meg meri tenni. Tudja jól, hogy ő egy cimbora. Az Egy tagja akárcsak ő.
-Ember! Ti aztán tudtok élni. Azt, hiszem nagyon jól megleszek én itt. Mondd mi a helyzet a nőkkel errefelé? Remélem van néhány szépség mert nélkülük nem igazi a buli.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 30 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Árulók között





Ord Mantell


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Rhirt Trakk



Következő körváltás: 2018. június 3. (vasárnap)

Ord Mantell - Page 2 Rs4312o


Helyi Idő: 0:10 OMHI, 91.3 MU; Második nap
Helyszín: Dreillad falu és Fort Garnik között
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Rhirt Trakk
Helyiek: sokan
odakint:

A férfi, aki bekísérte Rhirt-t a kantinába csak a férfira vigyorgott. A hadnagynak pusztán elég volt arra gondolnia, hogy vannak-e nők itt és máris megjelent kettő mellette, két oldalról ölelték át és kezdték el a nyakát két oldalról csókolni. Persze, ha valami átfut Rhirt fején, akkor azzal kezdenek foglalkozni. Az egyik nő, inkább lány maximum 17 lehetett, jó eséllyel kadét, neki rövid szőke haja volt és zöld szemei, a másik nő 25 körüli hosszú barna hajú és kék szemű. Mind a ketten nem sokat takaró fehérneműben voltak, így a képzelőerőre sem bíztak túl sokat, ahogyan a testükön levő kínzási, vagy sima sérüléseik is látszottak.

Ord Mantell - Page 2 OR4LJa1


Helyi Idő: 0:10 OMHI, 91.3 MU; Második nap
Helyszín: Fort Garnik börtönblokkja
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Tormen Lurien | Zerae’Remur’Arez
Helyiek: 2 ismeretlen személy
börtönblokk:

Tormennek a parancsra sem volt szüksége, mert a nő azonnal leengedte a sugárpajzsokat.
- Köszönöm uram, de nem szükséges uram, csupán a munkámat végeztem. Azonban most nem maradék itt sokáig, hanem el kellene tűnnünk mielőtt még többen érkeznek.
Javasolta, közben Tormen már oda is fordult a két zavart katona irányába, akkor továbbra is zavartan néztek össze azok után, hogy a férfi hozzájuk szólt. Az egyik megvakarta a tarkóját miközben megszólalt.
- Leginkább homályos képek, de főleg érzések, amik megvannak – mondta.
- Nem hiszem uram – szólt közbe. – Vagyis nem hiszem uram, hogy elvitték volna a hangárból… annak az alsó szintjén, az az egyik legvédettebb pont a bázison. Azzal is egyet kell értenem, amit Kettes…?

Itt egy pillanatra a nőre nézett, aki megerősítően bólintott.
- Szóval, amit Kettes mondott. Érezhették, hogy kiszakadtunk, valószínűleg erősítést küldenek…
Ezen idő alatt Zerae megnézte a fenti járatot és a drótokat, ugyan sajnálta, hogy ennyire egyszerű volt a dolog, azt azonnal látta, hogy mégsem. Annyi drót és vezeték volt a cellában, hogy ezt nem lehetett most két perc alatt megcsinálni, ezt a szökést a páros több napja készítette elő. Ha meglettek volna a kamerák, akkor nem sikerült volna a kijutás, mert akkor lebuktak volna, ha a plafonhoz értek. A folyosóról semmilyen hang nem szűrődött be és az Erőbe kinyúlva – többszöri próbálkozás után sikerült – magukon kívül senkit sem észlelt Zerae.
- Az elkobzott felszerelések felettünk vannak a földszinten…

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ord Mantell - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Zerae Szer. 30 Május 2018, 15:02

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Thea Eisahn, Rhirt Trakk
>> Kaland: Hidegháború Az új hajnal
>>Felszerelés/egyéb:
Miután jobban szemügyre vettem a járatot amit használt a nő, hogy kijusson látszott, hogy ez is csupán azért lett lehetséges mert a kamerák nem működtek és folytonos őrség sincsen. Droidokat sem láttam semerre pedig azok aztán mindenfelé mászkálnak még ha nem is kellene is lábatlankodnak. A felszerelésünk pedig felettünk volt a földszinten. Van négy katona és mi ketten, ha mi visszaszerezzük a felszerelésünket és a két másik főt is aki a cellából most így kiszabadult szintén szükségük lesz fegyverre, hogy harcolni is tudjanak szükség szerint. Nem éreztem, hogy lettek volna a közelünkben jelenleg.
- A droidok merre vannak? - kérdezem meg még tőlük, ha deaktiválták őket akkor nem kell számítanunk rá azonnak viszont ha használják őket akkor azokkal is számolnunk kell a katonai létszám mellett. Megvártam míg válaszol valamelyik a négy katonából. Talán a nő fog tudni így inkább rá nézve várom a választ hiszen ő volt az első aki kiesett a hatás alól és utána még egy ideig a bázison is tudott tevékenykedni. Nem akartam még megindulni tovább felfelé, bár felettünk van a felszerelésünk kell utána tovább is haladni, egy hosszabb követhető tervre van szükségünk mint, hogy kitaláljuk az emeleten a következő lépést. Jelenleg a bázisról térképre lenne szükségünk vagy a katonák tudása is megteszi, hogy ők vezessenek majd minket úgy, hogy a felszerelésünk, ki a börtön blokkból majd észrevétlen haladni tovább a dokkokhoz ahol a doboz, a szerkezet vár ránk, hogy kikapcsoljuk. Ha még út közben pedig másokat is észhez tudnánk téríteni akkor azok segítségével elterelést is tudunk talán generálni. De ehhez nem foghatnak el és nem okozhatunk riadót túl hamar.

_________________
Ord Mantell - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Ord Mantell - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 03 Jún. 2018, 00:00



Hidegháború – Árulók között





Ord Mantell


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Rhirt Trakk



Következő körváltás: 2018. június 7. (csütörtök)

Ord Mantell - Page 2 Rs4312o


Helyi Idő: 0:15 OMHI, 91.3 MU; Második nap
Helyszín: Dreillad falu és Fort Garnik között
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Rhirt Trakk
Helyiek:
odakint:

Ugyanaz.

Ord Mantell - Page 2 OR4LJa1


Helyi Idő: 0:15 OMHI, 91.3 MU; Második nap
Helyszín: Fort Garnik börtönblokkja
Feladat: Kideríteni, hogy mi áll a dezertálás mögött
Birodalmi erők: Tormen Lurien | Zerae’Remur’Arez
Helyiek: 2 ismeretlen személy
börtönblokk:

Zerae kérdése roppant fogós volt, a két tiszt összenézett és megrázták a fejüket, így a Egyesre és Kettesre maradt, hogy válaszoljon, ők pedig roppantul kezdték törni a fejüket, hogy emlékezzenek valami ilyesmire, végül pedig valóban a nő, Kettes szólalt meg, ahogyan Zerae is gondolta.
- Amennyire emlékszem nem igen találkoztam droidokkal, maximum az orvos droid, illetve a PIT droidok és egérdroidok működnek – mondta. – A többi ki volt kapcsolva, talán egy-két harci droidot átprogramoztak, de azok száma elenyésző lehet.
Azonban egyelőre sem a nő, sem a férfi nem mondta, hogy induljanak és vártak csak. Egyes ekkor fordul oda hozzájuk.
- Úrnőm, uram – szólalt meg a férfi. – Engedik, hogy induljunk Kettessel és megtisztítsuk önöknek az utat?
Amennyiben engedélyt kapnak, akkor a férfi és a nő teljesen hangtalanul és gyors mozgással, mint egy ragadozó indulnak előre végig a folyosón a kijárat és egyben feljárat irányába.

Ord Mantell - Page 2 4YDtbAB


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ord Mantell - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Zerae Vas. 03 Jún. 2018, 17:01

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Thea Eisahn, Rhirt Trakk
>> Kaland: Hidegháború Az új hajnal
>>Felszerelés/egyéb:
Fontos volt tudni, hogy mi lehetett a droidokkal. Az aprókkal nem lesz baj, a harcképtelenekkel. A harci droidokkal viszont lehetett ha sok volt. Végül biccentettem és a felszólaló Egyes felé fordultam. Az jó lesz ha ők ketten kitisztítják az utat nekünk.
- Igen, induljanak és jelentsenek vissza amint tiszta minden.
Mondtam végül tömören és megvártam míg elindult a két katona hangtalan ami remekül "hangzott" a helyzetünkben. Utána a két tiszt felé fordultam akikkel gyarapodtunk, végig mérem gyorsan őket, hogy mi is van náluk láthatólag.

- Addig is, mi van maguknál?
Azt már tudjuk, hogy kapcsolatban állnak, mint egy kaptártudat lenne az egész bázis lélekszáma így nagy eséllyel nincsen is majd a két tisztnél kommunikátor. Miután lekapcsoltak robotokat amiket nem tudtak átprogramozni ez ad arra alapot, hogy nincs is egyiküknél a teljes alap felszerelése a szolgálatban lévő katonáknak. De vajon mi van és nincs náluk az az igazi kérdés. Míg várom, hogy ellenőrizzék a zsebeiket addig apró mozgással a lábamat próbálgatom, hogy milyen az állapota. Ha nem lenne ilyen nehéz most az erőért kinyúlni akkor már rég megtudtam volna állapítani minden sejtem státuszát rég és a rossz lábam is már problémákat tudna szülni ha vissza szerezzük a fegyvereinket a vívásról teljesen le kell tennem, az erő nélkül pedig a fegyver nyalábok hárításáról is majd valószínűleg. Legalább is addig amíg nem tisztul ki jobban a szervezetünk a gyógyszerektől.

_________________
Ord Mantell - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Ord Mantell - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 07 Jún. 2018, 00:00

//Értehető okokból nem lesz kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ord Mantell - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ord Mantell - Page 2 Empty Re: Ord Mantell

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.