Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál)

Go down

Privát játék Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 03 Dec. 2017, 02:49

Ravohra Tirgir
Szenátor / Szürke Jedi Padawan
There is PASSION, yet PEACE
There is SERENITY, yet EMOTION
There is CHAOS, yet ORDER
Imádok mindenféle partyt, fogadást vagy bankettet, ahol sok ember van, sok magas befolyású ember is van, és a leginkább azt, ha mindezt Zakuul-on rendezik. Szeretek mások között lenni, beszélni, csevegni és kapcsolatokat építeni. Végtére is szenátorként valahol ez a dolgom, kapcsolatokat építeni és mindent megtenni a népem jólétének érdekében. Itt ráadásul amiatt sem kell aggódnom, hogy támadás érne, vagy hogy a saját biztonságom felől kellene aggodalmaskodnom. Arról nem is beszélve, hogy ezen a helyen az is lehetőség, hogy a Birodalomhoz tartozó egyénekkel és személyekkel is tudok beszélni ha szükséges. Természetesen nem politikai jellegű vitákról, bár amíg csak vitáról van szó, addig nincs gond. Végtére is csak a veszekedés jelentene negatív előrehaladást, egy egyszerű vita nem.
Már néhány nappal a "Bál" előtt megérkeztem a bolygóra és a megmaradt ügyeimet, azt a keveset amit az év végéig nem kellett lezárnom, itt fejeztem be, vagy foyltattam. Közben természetesen a pihenésnek és az ismerkedésnek is helyet adtam.
A bálon pedig úgy éreztem magam, mint egy sztár. Természetesen az alkalomhoz illő, kényelmes és elegáns ruhát választottam. Megszámlálhatatlan különböző személlyel beszélgettem, akár komolyabb ügyekről, akár csak szimpla ismerkedés szintjén. Voltak akikkel már korábban találkoztam, vagy tartottam a kapcsolatot, de voltak akiket csak itt ismertem meg véletlenül, vagy egy másik ismerősöm mutatott be, és így szereztem újabb és újabb ismeretségeket.
Persze előbb utóbb eljutottam az általam úgynevezett pillanatnyi telítettségi és figyelemvesztési pontra. Ez volt az a pillanat, amikor kerestem egy asztalt, amihez le tudtam ülni, hogy kicsit megpihenjek, kiengedjem a hajtás gőzét, igyak egy korty finomságot, majd kezdjem az egészet elölről. Tíz-húsz ember után tartottam ilyen megállókat.
Úgyhogy ahogy az lenni szokott, ismét eljutottam oda, hogy le kellett üljek egy pillanatra. Tulajdonképp csak ekkor vettem észre, hogy időközben feljutottam a legfelső emeletre és ülőhelyemül egy szökőkút szélét választottam. Pihenésnek tökéletes az újabb nekiindulás előtt.

felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál) FUn312o
Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál) 6fZaEMM
Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 03 Dec. 2017, 15:36

Ha az ember szerencsés és elég nagy pofája van akkor sok helyre eljuthat. Claye pedig mindkettő és szeret is érdekes helyekre bekerülni. Főleg ha megismerkedhet olyanokkal akik a későbbiekben akár igénybe is akarnák venni a szolgálatait. A hely és az itt lévők pedig minden bizonnyal úgy ki vannak tömve, hogy ha valamiért igénybe akarnák venni Claye szolgáltatásait akkor a kapitány az, azt elkövető jó párnapot biztos kocsmákban tölti el és kisebb vagyont tud táncosnőkre költeni majd. Egyelőre viszont épp a legfelsőbb emelet gyönyörű parkján robog át nem túl vidám hangulatban. Mögötte pedig a protokoll droidja lépked sietve. Egy szökőkútnál állnak meg ahol Claye egy kis vízzel igyekszik a köpenye szárán lévő sárgás foltot eltüntetni. A droid pedig odaérve bele is kezd a szövegelésbe.
-Szabadjon megjegyeznem kapitány ez a viselkedés nem volt túl udvarias. Az úriember elnézést kért a kellemetlenségért. Az illem, azt kívánta volna, hogy ön megbocsásson és engedélyt kérjen a távozásra, hogy a kinézetét ismét szalonképessé tehesse.
-Befognád már! Örüljön, hogy nem küldtem el az anyjába a tetves majmával együtt. Remélem kijön ez a folt, de nem úgy néz ki. És még büdös is.
Ekkor veszik észre az ott üldögélő jól öltözött csinos hölgyet. Hát mindketten zavarba jönnek. A droid végül is meghajol Claye pedig zavartan felnevet.
-Hehe. Kowaki majomgyíkok. Azt, mondják jó humoruk van. Hát én nem értek ezzel egyet.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 17 Dec. 2017, 01:28

Ravohra Tirgir
Szenátor / Szürke Jedi Padawan
There is PASSION, yet PEACE
There is SERENITY, yet EMOTION
There is CHAOS, yet ORDER
Habár úgy gondoltam, hogy hagynak számomra időt, hogy megpihenjek és újra folytathassam a partyt, de úgy tűnt, hogy ez nem lesz lehetséges. Az irányomba, vagyis inkább a szökőkút irányába, viharzott egy férfi és nem igazán tűnt úgy, hogy túlzott nagy örömmel, a nyomában pedig egy droid igyekezett utolérni őt. Amint elérték a szökőkutat aminél én is ültem, akkor a férfi a ruháját kezdte el tisztogatni annak a vizében és elég heves társalgást folytatott a droidjával.
Elég humoros helyzet volt, arról nem is beszélve amikor eljutottak addig a pontig, hogy észrevegyék a jelenlétemet amint kíváncsian figyelem őket és máris jöttek a mentegetőzések, kinek hogy ment. A protokolldroidé volt a legegyszerűbb és a meghajlását egy kedves bólintással viszonoztam.
- Nem gondolja, hogy egyszerűbb lett volna az erre szolgáló egyik droidot felkeresni? Az pillanatok alatt szalonképessé tette volna. - válaszolok a férfinek mosolyogva, közben amennyiben arrafelé jár egy droid amelyik italokat szolgál fel, akkor elveszek tőle egy pohárral, hisz ezennel a pihenő időmnek mindenképpen vége van.
- Ahogy kivettem a szavaikból és a látottakból, úgy vélem, hogy gondja akadt egy kisállattal. - folytatom a dolgot, hisz mégis csak kíváncsi vagyok, hogy mit tehetett a férfi amivel magára haragított egy majmot.

felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál) FUn312o
Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál) 6fZaEMM
Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 17 Dec. 2017, 06:35

Mi a kellemetlenebb annál, hogy egy jól öltözött csinos hölgy végighallgatja az embert ahogy a droidjával veszekszik egy majom miatt? Az ha még ki is oktatja az embert. Vele szemben Claye persze már kevésbé mogorva.
-Oh! Igen. Ez valóban jobb megoldás lett volna. Nem vagyok ismeretes az itteni droidok palettájában. Tudja csak nemrég érkeztem ebbe a galaxisba és még mindig vannak dolgok amikre rá tudok csodálkozni. Elnézést még be sem mutatkoztam. Claye Jaro kapitány vagyok a Vliágjáró. Ő pedig a protokoll droidom Gef.
-Tiszteletem kisasszony.
A kérdésre Claye ismét felnevet enyhe haraggal a hangjában. Nem fog megbocsátani annak a majomnak.
-Igen. Ezeket az állatokat általában a humoruk miatt szokták tartani. Szerintem összekoszolni valakinek a ruházatát egyáltalán nem jó vicc. Bár majd muszáj lesz beszélnem a gazdájával és rendezni a dolgot. Jó lenne ha nem így válnék el egy droid gyártó üzem vezetőjétől akinek a testvérének meg cerillium bányái vannak. Úgy sejtem, hogy velük megfelelő üzleteket tudnék kötni.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Ravohra és Clayo (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.