Aina és Stephanie (2029-2030)

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Privát játék Re: Aina és Stephanie (2029-2030)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 11 Feb. 2019, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Bál, szabadjáték
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: @Aina

Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Ler0u72

Idő: 2029. december 31., esti órák
Helyszín: Természettudományi múzeum, New York
Cél / Feladat: Jól érezni magát
Többiek: Aina Bennet
egyéb információk:


- Ők mindenki felett állnak, átkozottul ősiek – mondta. – Gaia például mindenhol felbukkan, csak máshogy nevezik. Az emberekkel nem igen törődnek, időnként előfordul, de a szemükben Jon és én is istenek minősülünk. Szolgálatainkért engedték, hogy halálunk után Valhalla-ba kerüljünk, ahogyan a leszármazottjaink is… bár van egy érzésem, hogy amiatt, hogy mind a kettőnk lelke isteni eredetű…
Egy pillanatra elfintorodtam, még az eredetű is enyhe kifejezés volt, hiszen egy-egy istennek a lelke egy részéből formáltak engem és Jon-t is. A többi meg bonyolult, főleg nála, mert ott még nem kevés időmágia is volt a dologban Hela részéről, nálam semmi ilyen, azt mondhatjuk hagyományos módnak is.
- Egyébként az asgardiak nem minősülnek istennek, csak az uralkodói család minősül annak itt Midgardon. És ők akkor is a leghalandóbbak az isteni pantheonok közül – magyaráztam.
Néhány pillanatra elgondolkodtam.
- Akkor „szólnak” bele a halandókéba, amikor rajtuk keresztül szeretnének egy-egy istenre, vagy pantheonra hatni. Igazából megkérnek, dönthetsz úgy, hogy nem vállalod, nekem is felkínálták a lehetőséget annak idején, hogy segítsek-e Thorhalla-n, vagy sem. Őket is köti az egyetemes törvény, talán ennek a legcélszerűbb nevezni. Loki rémtettei óta, a Bukás, amit az előző AIM-mal művelt… azok óta pedig különösen figyelnek arra ők és minden isten is, hogy senki se szedhesse meg mindezeket.
Volt egy érzésem, hogy nem tud ezekről sem túl sok mindent, mert az efféle információkhoz nagyon nehéz volt hozzájutni, így úgy éreztem, hogy ezzel kapcsolatban kapni fogok még kérdéseket tőle.

felszerelés/egyebek:

Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Wf5WnAN Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Nyryrnp Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 JAhYcc2 Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 TrxrNDE Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 GGIYOu5 Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 EJ8Vt08
Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Dp6D3Pl Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 V6EFKhI Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 GNasLCM Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Rpq6rYY Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 TL5zR2h Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 EaYapF5

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Aina és Stephanie (2029-2030)

Témanyitás by Aina Szer. 20 Feb. 2019, 18:12

Egy kicsit furcsa, de az is kimondottan tetszett, hogy az asgardiak a leghalandóbbak. A loákban mégis csak jobban meg lehetett bízni. Elvégre nem ők voltak azok, akik feldúlták a világot. Igaz, állítólag az első zombik tőlük származtak... De azok soha nem okoztak akkora problémákat, hogy egyszerre több, mint húsz ember észrevegye.
A sorsról viszont nem egészen értettem, hogy mire akartunk kilyukadni. Mrs Miller először úgy beszélt, mintha az Ősi istenek bármit befolyásolhatnának, aztán pedig azt mondta, hogy az egyes emberek döntése is fontos... Ez alapján meglehetősen manipulatívnak tűntek. Mintha csak azért kérnének jóváhagyást, mert már előre tudják a választ. Bár ez igazából nem olyan nagy baj... vagyis hát... nehéz volt eldönteni. De ha még ők is ilyen mértékben korlátozták egymást, nem volt mitől tartani.
- De mit tehet meg egy ember, amit egy Ősi isten nem? - kérdeztem a magyarázat végén - Miért szeretnének embereken keresztül hatni a saját leszármazottaikra, amikor személyesen is megtehetnék?
Tényleg nem értettem, hogy az istenek miért nem beszélnek nyíltan egymással. Valószínűleg még Baron Samedi sem utasítaná vissza Gaia kérését. Meg persze... hát reméltem, hogy nem vagyok túl átlátszó, de titkon reméltem, hogy Mrs Miller felfed valamit az istenek figyelmének felkeltéséről.

//Az egyetem ismét lecsapott énreám, és mindenféle darabokat követelt az én szabadságom idejéből. Sajnos ettől mostanában lassabb vagyok//
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Aina és Stephanie (2029-2030)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 21 Feb. 2019, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Bál, szabadjáték
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: @Aina

Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Ler0u72

Idő: 2029. december 31., esti órák
Helyszín: Természettudományi múzeum, New York
Cél / Feladat: Jól érezni magát
Többiek: Aina Bennet
egyéb információk:


Néhány pillanatra elgondolkodtam, hogy miként is lehetne a legjobban elmagyarázni neki, mert láthatóan semmivel sincs tisztában.
- Bizonyára ön is emlékszik, hogy mi történt 2019-ben, amikor Loki úgy döntött, hogy az AIM-on keresztül elpusztítja a világot – kezdtem. – Senki sem próbálta megakadályozni. Ezek után döntöttek úgy, hogy szigorúbbra veszik a saját szabályaikat és mostantól nem avatkozhatnak be közvetlenül a földi dolgokba. Nem jelenhet meg isten, hogy csak úgy puff megöljön embereket, mert ez jónak tetszik neki, mert megállítanák. Nem teheti meg, hogy odaáll valaki elé és megakadályozza, hogy öngyilkos legyen, nem veheti ki a kezéből a fegyvert, nem húzhatja vissza a hídra, ha onnan akar leugrani. Szavakkal hathat rá, de tettekkel nem. persze, ha a világ, vagy sokan vannak bajban, akkor az isten próbálhatja őket megmenteni, ahogyan Einar is teszi a Bosszú Angyalok között.
Ekkor pár szívdobbanásnyi időre elhallgattam, hogy vajon mennyire értette mindezt.
- Az univerzumot törvények uralják, ezért van az, hogy nem küldhetnek vissza az istenek élőnek valakit. Az asgardi túlvilágon és másol is úgy működik, hogy valaki önszántából felajánlja az életét valakiért. A kozmikus, értse itt realitást érintőnek, nem az űrnek… szóval a kozmikus törvények ilyenkor nem sérülnek. Annak idején Loki ezt is áthágta és megsértette, mindennel együtt.
Megint csöndben maradtam és közben megvakartam a tarkómat is egy-két pillanatra.
- Az emberek is elfogadott törvények szerint élnek, az istenek is. Azon felül korlátozták a hatalmukat, az istenek nem igazán tudják egymást megölni ezen a síkon, hatalmas pusztítást, az emberiség végét elhozhatják, de az ellenfél még mindig élne… Szóval muszáj avatarokon keresztül tenniük bármit is ebben a síkban. Róluk tud valamit, vagy magyarázzam el ezt is, hogy miként működik? – érdeklődtem.

//Semmi gond, megesik, én is voltam egyetemista Smile //

felszerelés/egyebek:

Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Wf5WnAN Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Nyryrnp Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 JAhYcc2 Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 TrxrNDE Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 GGIYOu5 Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 EJ8Vt08
Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Dp6D3Pl Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 V6EFKhI Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 GNasLCM Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Rpq6rYY Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 TL5zR2h Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 EaYapF5

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Aina és Stephanie (2029-2030)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 28 Feb. 2019, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Bál, szabadjáték
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: @Aina

Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Ler0u72

Idő: 2029. december 31., esti órák
Helyszín: Természettudományi múzeum, New York
Cél / Feladat: Jól érezni magát
Többiek: Aina Bennet
egyéb információk:


Éppen kezdtem elmélyülni Miss Benettel folytatott beszélgetésben, amikor megláttam, hogy Jon otthagyta Mr. Dragunovot a beszélgetésnél és közelebb jött felénk. Amikor az órájára mutatott akkor jöttem rá, hogy miért. Én is gyorsan és diszkréten néztem meg az időt a telefonomon és elszörnyülködve láttam, hogy mennyi már az idő. A gyerekek már alszanak és ilyenkor, vagyis hamarosan kezdenek először felébredni és hiányolni minket, ha nem vagyunk ott.
- Nagyon sajnálom Miss Bennet, de mennem kell, a gyerekek miatt. Ha később még NY-ban jár, akkor hívjon fel, örömmel folytatnám a most megkezdett beszélgetést – mondtam.
Még elővettem egy névjegykártyát, rajta a telefonszámmal, amin kereshet. Bíztam benne, hogy felfog hívni majd, ha ilyen esemény lesz, hogy itt van.
- További szép estét! – köszöntem még el.
Még rámosolyogtam néhány pillanatra, majd egy biccentés után el is indultam Jonathanhoz. Ha megérkeztem hozzá, akkor belékaroltam és így együtt távoztunk a múzeumból hazafelé, hogy a gyerekek ne hiányolhassanak minket.

//Köszi a játékot, mivel éjfélkor lesz vége, így gondoltam jobb, ha lezárom mintsem függőben érjen véget.//

felszerelés/egyebek:

Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Wf5WnAN Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Nyryrnp Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 JAhYcc2 Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 TrxrNDE Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 GGIYOu5 Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 EJ8Vt08
Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Dp6D3Pl Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 V6EFKhI Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 GNasLCM Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Rpq6rYY Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 TL5zR2h Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 EaYapF5


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aina és Stephanie (2029-2030) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Aina és Stephanie (2029-2030)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.