Johanne és Tao (2030.)

Go down

Nylt játék Johanne és Tao (2030.)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 01 Márc. 2019, 00:01

Johanne Jones Tao és Jet Li Tao játéka.



A kaland nyílt, azaz, ha valakinek van kedve, akkor nyugodtan csatlakozhat hozzánk!

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Johanne és Tao (2030.) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nylt játék Re: Johanne és Tao (2030.)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 01 Márc. 2019, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Johanne Jones Tao
AIM Birodalom vezetője, ex-Hydra fej


Játékostárs(ak) neve: @Godlaw / Tao

Johanne és Tao (2030.) 08Gs3yd

Idő: 2030. március 1., kora esti órák
Helyszín: AIM Birodalom, AIMville, Kulturális központ
Cél / Feladat: Házigazdának lenni és jól érezni magát
Szövetségesek: Jet Li Tao
egyéb információk:


Johanne idejét sem tudta annak, hogy mikor voltak utoljára ilyen eseményen Jet-tel. Lehetséges, hogy azok előtt csak, hogy a férjét elrabolta Apokalipszis. Utána pedig saját maga tette csak ezt a kötelességét. Szerencsére azonban mind New York, mind pedig az AIM Birodalom egészen jól fogadta azt, hogy a férje visszatért Apokalipszis oldaláról és immáron nem lovas. Ahogyan visszagondolt, valóban ez volt az első olyan eset azóta, hogy együtt jelentek meg valahol. Eddig saját maga jellemzően magányosan tette, hiszen már az anyját sem vehette rá ilyenre. Mióta elkapta és kigyógyult az Örökség Vírus 2-ből azóta inkább csak otthon van és élvezi a nyugdíjas éveket. Az esemény megnyitóján már megvoltak, amit neki kellett megtartania, de most már vége volt a hivatalos dolgoknak. Még egy-két fontosabb személy odajött hozzá és valószínűleg Jet-hez is, hogy személyesen is köszönjenek nekik. Ha végül sikerült lerázni mindenkit és ketten maradtak, akkor könnyebbül meg. Aggódva figyeli azért a férjét, hogy vele
- Még mindig jó ötletnek tartod, hogy ma eljöttél? – kérdezte mosolyogva. – A helyedben otthon maradtam volna James-el, ha megtehetném.
A végén még fel is nevetett egy kicsit. Igazából örült annak, hogy itt van a másik csak aggódott túlerőlteti magát, vagy túl hamar döntött emellett. Vagy lehet, hogy a fiúkat is el kellett volna hozni, már úgyis elég nagy gyerek és akkor lehetett volna egyszerre tartani gyerekeknek is valamit, mert nem ők az egyetlenek, akiknek volt.
- Egyébként jól vagy? – ezt már aggódva kérdezte.
Mint általában soha sem, így most sem nézett bele a férje fejébe, hogy megtudja minderre a választ, ezért kérdezősködött inkább. A legtöbb telepata biztosan megoldotta volna magának, de ő nem volt ilyen. Amikor egy pincér elhaladt mellettük, akkor levett két pezsgőspoharat a tálcáról és az egyiket Jet felé nyújtotta. Ha a férfi átvette, akkor szólalt meg.
- A közösségi életbe való visszatérésedre – emelte koccintásra a poharát.

felszerelés/egyebek:

Johanne és Tao (2030.) ZUBmiQn Johanne és Tao (2030.) KdhSg4W Johanne és Tao (2030.) Y5zPBEf Johanne és Tao (2030.) 6R4ifv8 Johanne és Tao (2030.) SCw9u0h Johanne és Tao (2030.) V7G0nkD

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Johanne és Tao (2030.) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nylt játék Re: Johanne és Tao (2030.)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 12 Márc. 2019, 20:17

A nagy visszatérésem napja: ez az első olyan alkalom évek óta, hogy nagyobb nyilvánosság előtt jelenek meg, méghozzá az AIM-mel és Johanne-al összefüggésben. Mindenképpen izgalmas este, de legalább ennyire ijesztő is. Hiába teltek el évek azóta, hogy Apokalipszis elrabolt, és hiába tudja mindenki, hogy az agymosás mivel jár... Az emberek szemében akkor is ott van, amikor rám néznek: tudják, hogy mit tettem. Egy gyilkossal, mi több, tömeggyilkossal vannak egy szobában, koccintgatnak, halk jazzt hallgatnak, nevetgélnek. Egyikük vagy másikuk idővel megelégeli, és talán jelenetet rendez.
A borongós gondolatok közül Johanne ránt ki. A kérdésére elmosolyodom, és átkarolom a derekát.
-Hiába próbálsz lerázni, ma nem fogsz tudni a titkos hódolóiddal enyelegni - válaszolom gúnyolódva. - És még Jamest is belerángatni ebbe... Szép mondhatom - teszem hozzá szélesen mosolyogva.
Viccet félretéve persze megértem Johanne aggodalmát, de nem élhetek örökké remeteként, egyszerűen nem ilyen a természetem. Az önsajnálatnak is megvan a lejárati dátuma, és az enyém már rég megromlott. Ideje kiállni az emberek elé, és megmutatni, hogy milyen az igazi Jet Tao.
-Remekül vagyok, ami azt illeti nagyon élveztem a nyitóbeszédedet - jegyzem meg, és közben átveszem a pezsgőt.
-Ó, ilyen illusztris társaságban remek érzés saját magamra inni - válaszolok nevetve a köszöntőre, koccintok, és belekortyolok az italba.
-Apropó, illusztris társaság! Gondolom itt van az AIM színe-java, és még egy csomó fontos ember, akikkel évek óta nem találkoztam, vagy jobb esetben még soha. Szerinted hogyan fogják fogadni, hogy visszatérek a céghez? Persze nem a régi munkámat végezném, azt hiszem a PR nem lenne az erősségem ezzel az image-dzsel. De mit gondolsz, nem lesz rossz hatással a megítélésedre, hogy többet mutatkozunk együtt?
Érzem magamon, hogy úgy beszélek, mint egy politikus, népszerűség és image, mintha ez forgatná a világot! Hol vannak már azok az évek a hátsó kerttel és az edzésekkel? Jó mélyen eltemetve a múlt alá.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Nylt játék Re: Johanne és Tao (2030.)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 15 Márc. 2019, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Johanne Jones Tao
AIM Birodalom vezetője, ex-Hydra fej


Játékostárs(ak) neve: @Godlaw / Tao

Johanne és Tao (2030.) 08Gs3yd

Idő: 2030. március 1., kora esti órák
Helyszín: AIM Birodalom, AIMville, Kulturális központ
Cél / Feladat: Házigazdának lenni és jól érezni magát
Szövetségesek: Jet Li Tao
egyéb információk:


Johanne egyelőre úgy látta, hogy Jet-el minden a legnagyobb rendben volt és nem feszengett, szorongott különösebben. Legalább is külsőre, a másikat pedig továbbra sem akarta megnézni, mert mindenkinek, főleg a férjének járt a magánélet. Azt jó néven vette, hogy átölelte a derekát a férfi. A játékos feltételezésre, miszerint le akarja a másikat rázni valami titkos hódító miatt a nő felnevetett.
- A titkos hódolóm otthon vár és James-nek hívják – kacsintott a férjére. – És nem Tengam-re értem.
Muszáj volt pontosítania, hiszen a komornyikjuk és egyben sofőrjük is James volt. Jet és közte levő barátság miatt lett a fiúk is James. Nem tudta eldönteni, hogy a férfinak tényleg tetszett-e a beszéde, vagy pedig csak bókolni akar. Ez is egyike volt azoknak a pillanatoknak, amikor szíve szerint megtudta volna a valóságot, még akkor is, hogyha az nem lett volna túl kellemes. Időnként még saját maga is túl etikusnak vélte magát, ami ironikus volt a saját múltját ismerve, még akkor is, hogyha semmiben sem vettek részt fizikailag, amíg a Hydra tagjai voltak.
- Köszönöm! Örülök, hogy tetszett, már várom, hogy én is hallhassam a tiédet is újra, mint amikor még polgármester voltál – felelte jókedvűen.
Tényleg így volt, ha ezt megtenné a másik, akkor lehetne azt mondani, hogy tényleg visszatért minden a régi kerékvágásba, legalább is ő maga így érezte. azok az idők meg, olyan volt, mintha egy másik életben történtek volna, olyan régen voltak már. A következő felvetésen elgondolkodott, de utána megcsóválta a fejét.
- Én nem aggódom, eléggé felvilágosult minden miniszterünk. Szerintem pontosan megértik, hogy nem voltál önmagad. Még Sakura is olcsón megúszta, amikor kiderült, hogy évekig Dr. White-ként a tanács tagja volt. Ami meg a remeteséget illeti, nálad szerintem Dr. Csótányt, avagy Dr. Symus-t látjuk kevesebbet – mutatott rá.
Nehéz volt nem dr. Csótányként gondolni a férfira. A következőkre pedig határozottan rázta meg a fejét.
- Nem érdekel, hogy milyen a megítélésem miattad, egyébként pedig nem aggódom – mondta. – Nem önként és dalolva szolgáltad Apokalipszist, mindenhol amnesztiát kaptál azért, amit tettél. Ha még az USA-ban élnénk javasolnám is, hogy vidd polgári perre az ügyet, mert éveket rabolt el az életedből – próbálta némileg humorosabban elintézni mindezt.

felszerelés/egyebek:

Johanne és Tao (2030.) ZUBmiQn Johanne és Tao (2030.) KdhSg4W Johanne és Tao (2030.) Y5zPBEf Johanne és Tao (2030.) 6R4ifv8 Johanne és Tao (2030.) SCw9u0h Johanne és Tao (2030.) V7G0nkD

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Johanne és Tao (2030.) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nylt játék Re: Johanne és Tao (2030.)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 19 Márc. 2019, 14:41

Elhúzom a szám Johanne megjegyzésére azokról az időkről, amikor polgármester voltam. Akárhogy is próbálok túllendülni azokon az időkön, és a dolgokon amik utána következtek, mindig rossz szájízt érzek. Egész egyszerűen bűntudatom van a dolgok miatt, még akkor is, ha nem tehetek ezekről.
-Polgári perre?! - Nevetek fel a javaslaton. - Hát persze, képzelem, ahogy egy ügyész kézbesíti az idézést, aztán ott állnuk a bíróságon öltönyben, és az ügyvédeink kialkudják a méltányos összeget.
A gondolat is elképzelhetetlen, és hogy gyorsan eltűntessem a túl széles mosolyt az arcomról, lehúzom a maradék pezsgőt a pohárból.
-Komolyra fordítva a szót: a minisztereink felvilágosultak, és a vezetők megértik ezt az egészet, ahogy az államoktól is amnesztiát kaptam. A kérdés inkább az emberekre vonatkozott: az hétköznapi emberekre, akik nem látnak bele ezekbe a dolgokba olyan mélységig, mint a vezetők. Számukra az egyik nap Lovasként szerepeltem a hírekben, máskor meg már az AIM egyik vezetőjeként. Te is tudod, hogy miket írnak időnként rólam...
Az üres poharamat leteszem az egyik asztalra, és büféasztal felé indulok, továbbra is átkarolva a feleségemet. Elég ideges voltam egész nap, így nem sokat ettem még, és máris érzem, hogy a pezsgő (meg ami még követi) nem fog jót tenni, ha nem ágyazok meg neki.
-Félre ne érts, nem arra akarok kilyukadni, hogy jobb lenne visszabújni a barlangomba, így is épp elég időt töltöttem már ott. Épp ellenkezőleg: valami olyat akarok csinálni, amivel megmutathatom az embereknek, hogy ki vagyok valójában, agymosás nélkül. Talán senki nem várja tőlem, hogy bizonyítsak, de én elvárom magamtól.
Ez már a kapuzárási pánik lenne nálam? Végülis nem vagyok már fiatal, és megéltem egyet és mást, az biztos. Most mégis úgy érzem, nem akarok átadni semmiféle stafétát, helyette felkészülnék egy újabb maratonra.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Nylt játék Re: Johanne és Tao (2030.)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 20 Márc. 2019, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Johanne Jones Tao
AIM Birodalom vezetője, ex-Hydra fej


Játékostárs(ak) neve: @Godlaw / Tao

Johanne és Tao (2030.) 08Gs3yd

Idő: 2030. március 1., kora esti órák
Helyszín: AIM Birodalom, AIMville, Kulturális központ
Cél / Feladat: Házigazdának lenni és jól érezni magát
Szövetségesek: Jet Li Tao
egyéb információk:


Johanne is elkomorult egy pillanatra, amikor Jet is, nem akarta kellemetlen helyzetbe hozni a másikat, sem pedig azt elérni, hogy kényelmetlenül érezze magát. Azonban végül a mentővel, hogy be kéne perelnie Apokalipszist sikerült elterelnie a másik figyelmét a kellemetlenebb dolgokról. Hiszen itt a férfi is felnevetetett.
- Szerintem mindenki imádná, remek szitkomok lehetnének belőle – kacsintott a másikra.
Persze a nő is tisztában volt vele, hogy mindez kivitelezhetetlen, de attól még érdekes volt elképzelni ezt. Figyelmesen hallgatta végig, hogy mit is mondott a másik és bólintott. Bár kezdte úgy érezni, hogy a férje némileg túlaggódja a dolgokat.
- Az embereket nem érdekelte, hogy AIMville volt a nevünk közvetlen már azok után is, hogy az AIM okozta a természeti katasztrófákat. Utána a cégünk is remekül működött és akkor sem dühöngtek, amikor kiderült, hogy AIMville Co. mellett titokban végig működött egy tényleges AIM – felelte teljes nyugalommal.
Itt belekortyolt az italába, majd még mielőtt a férje megszólalhatott volna, akkor folytatta.
- Nem is beszélve arról, hogy amikor kikiáltottuk az AIM Birodalmat, akkor ünnepeltek. Te is PR-os vagy, a kérdés, hogy miként adod el magad. De szerintem egész hamar elfelejtik, hogy agymosva voltál, aki nem is emlékszik azokra az időkre. Csupán rá kell világítani, hogy áldozat voltál és nem fogja érdekelni őket – a végén még rá is mosolygott a férfira.
Természetesen követte az étkezőasztalhoz/pulthoz a férfit és bólogatott arra, amit mondott a másik. Ha Jet így érezte, hogy meg kell tennie ezt, akkor meg kellett tennie, esze ágában sem volt lebeszélni róla, csak támogatni mindenben.
- Én mindig itt leszek melletted – ígérte meg. – Hogyan szeretnél belefogni? Mivel szeretnéd visszaszerezni az emberek bizalmát?

//Egyszer ezt tuti megkapja Tao helyzetjátéknak, hogy polgári perre megy Apo-val mrgreen //

felszerelés/egyebek:

Johanne és Tao (2030.) ZUBmiQn Johanne és Tao (2030.) KdhSg4W Johanne és Tao (2030.) Y5zPBEf Johanne és Tao (2030.) 6R4ifv8 Johanne és Tao (2030.) SCw9u0h Johanne és Tao (2030.) V7G0nkD

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Johanne és Tao (2030.) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nylt játék Re: Johanne és Tao (2030.)

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 21 Márc. 2019, 12:50

A büféasztalhoz érve elveszek egy tányért, és végignézek a választékon, miközben figyelek Johanne szavaira. Továbbra is arról akar meggyőzni, hogy az emberek javarészt nem emlékeznek már arra, hogy mit követtem el, ahogy elfelejtették azt is, hogy az AIM hogyan jött létre - mármint a birodalom, és az új cég. Talán tényleg van ebben igazság, és az emberek nagy részét nem érdekli, vagy nem is emlékeznek erre. De ha egyszer valakinek kényelmetlenséget okozok, rögtön lesz mit előrángatnia a múltamból, hogy kényelmetlen helyzetbe hozzom, és magyarázkodnom kelljen.
-Hogy hogyan szeretném csinálni? - Kérdezek vissza színpadiasan, miközben egy kaszinótojást teszek a tányéromra. - Remek kérdés, doktor Watson! - Viccelem el a helyzetet, de csak azért, hogy leplezzem a tétovázásomat. - És a válasz: fogalmam sincs! Na jó, persze van néhány ötletem, de a probléma az, hogy itt állok majdnem negyven évesen, és alig értek valamihez. Az elmúlt pár évben szereztem némi tapasztalatot vállalati körökben, kiismerem magam már ezen a területen, de ezen kívül jóformán csak a harcművészetekhez értek, meg ahhoz, hogy hogyan keverjem magam óriási slamasztikába hősködés címszó alatt.
A kaszinótojás mellé szedek a tányérra egy kis franciasalátát is, és egy kevés zöldbabot.
-Szóval ha valami látványosabbat akarok csinálni, mint az AIM igazgatásában való részvétel, akkor mi marad nekem? Öltsek szuperhős gúnyát? Nyitott vagyok javaslatokra.
Ezzel megragadok egy villát, és hozzálátok a falatozáshoz.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Nylt játék Re: Johanne és Tao (2030.)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 23 Márc. 2019, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Johanne Jones Tao
AIM Birodalom vezetője, ex-Hydra fej


Játékostárs(ak) neve: @Godlaw / Tao

Johanne és Tao (2030.) 08Gs3yd

Idő: 2030. március 1., kora esti órák
Helyszín: AIM Birodalom, AIMville, Kulturális központ
Cél / Feladat: Házigazdának lenni és jól érezni magát
Szövetségesek: Jet Li Tao
egyéb információk:


Ahogyan a szendvicses pulthoz értek Johanne nem vett el semmit sem, nem igazán volt annyira sem éhes, hogy akár csak udvariasságból így tegyen. Nem a hiúság miatt, hogy felszed néhány kilót, vagy efféle okok miatt. Ezt a fejlődött képessége miatt úgyis eltudná rejteni. Csak tényleg nem kívánta ezeket. Azon felül úgyis evett otthon, amikor a gyerek vacsorázott, hogy James ne érezze azt, hogy egyedül kell ennie csak azért, mert a szülei nem lesznek otthon. Így csak figyelte, ahogyan Jet kaszinótojásokat szed magának. A kérdésére csak időhúzást kapott. Már ismerte eléggé a férjét, hogy a Watson-os hasonlatnál már tudja, hogy egyelőre a férfinak fogalma sincs arról, hogy miként kellene mindezt csinálni. Elgondolkodott ő maga is, hogy mivel foglalkozhatna a férfi, igazából Johanne úgy vélte, hogy már ki is mondta az egyben az egészet, csak éppen nem kombinálta össze.
- Szerintem már ki is mondta Mr. Holmes, hogy mivel kellene foglalkoznia – mosolyodott el. – Értesz a PR-hoz és a harcművészetekhez. Mi lenne, hogyha ezt a kettőt ötvöznéd? Előadásokat lehetne tartani, esetleg harcművészeti rendezvényeket szervezni nem csak New Yorkban, vagy az AIM Birodalomban, hanem szerte a bolygón. Népszerűsíteni a sportot, megismertetni minél több személlyel, neves harcművészeket hívni, hogy tartsanak előadásokat, bemutatókat. Persze tudom, hogy vannak ilyenek, de azok egy-egy ágra specializálódnak. Ismerjük Mr. Stark-ot, talán el lehetne intézni az is, hogy az első ilyenre a Stark pavilont és központot ki lehessen kölcsönözni tőle, ami Staten Island-en van. ki lehetne próbálni a sportokat is. Aztán, ha sikeres a con központokat létrehozni, közösen a többi vezetővel és így szépen kinőhetné magát az egész. egyrészt segítene az embereknek abban, hogy megvédhessék magukat, másrészt a sport is nagyon fontos. És te is újra visszaszereznéd a gyakorlatodat. Mit gondolsz?
Kíváncsi volt, hogy a férfi mit is gondol erről, persze lehet, hogy butaság volt az egész, de azért igyekezett ötletet adni, hátha lát ebben fantáziát, vagy ebből kiindulva valamit más jut majd az eszébe.
- Ennél jobb hirtelen nem jut eszembe, de ha alulról akarod kezdeni, akkor nyisd meg a harcművész iskoládat újra. James lenne az első, akit beíratnék hozzád – felelte kedvesen. - És így még szuper hősködnöd sem, maximum a gyerekek előtt.

felszerelés/egyebek:

Johanne és Tao (2030.) ZUBmiQn Johanne és Tao (2030.) KdhSg4W Johanne és Tao (2030.) Y5zPBEf Johanne és Tao (2030.) 6R4ifv8 Johanne és Tao (2030.) SCw9u0h Johanne és Tao (2030.) V7G0nkD

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Johanne és Tao (2030.) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nylt játék Re: Johanne és Tao (2030.)

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 25 Márc. 2019, 11:01

Miközben a franciasalátát pusztítom, bólogatva figyelem Johanne-t, és azon gondolkodom, vajon most találta-e ki mindezt, vagy már egy ideje tervezte esetleg felhozni a dolgot, és véletlenül tapintottam csak rá én is erre a témára. Persze fel sem merül, hogy ő ültette el bennem a gondolatot, még ennél jóval fontosabb dolgok miatt sem nyúlna a fejembe.
-Valami azt súgja, hogy nem most először gondolkodtál a témán - jegyzem meg, miután befejezi, és elmosolyodom a felvetésen, hogy Jamest már elkezdhetném edzeni. Végülis bár nagyjából abban a korban van, amikor érdemes foglalkozni ezzel.
-A sportolás népszerűsítése, az egészséges életmód reklámozása, a harcművészetek promózása... Ez nem rossz, ez azt hiszem, menne nekem. Eseményeket tartani, ahol nem csak harcművészbemutatókat láthatnak, hanem az emberek kipróbálhatják a sportokat, híres sportolókkal találkozhatnak, és kicsődítenénk egy csomó szakembert: táplálkozási tanácsadókat, egészséges kajákat lehetne venni, ingyenes vérnyomás meg koleszterinszint mérések lennének. Aztán ha elég jól megy, talán meggyőzhetünk néhány jóképű BA tagot, hogy jöjjenek el, és beszéljenek arról, milyen fontos a mindennapos mozgás és egészséges életmód még a legnagyobbak számára is. Ez nem hangzik rosszul!
Egészen fellelkesültem a végére, ahogy egymás után ugranak be az ötletek, amivel meg lehetne még toldani egy ilyen rendezvényt.
-Lehetne rendezni kisebb versenyeket is a sportokból, és egy rakás szponzort lehetne találni a táplálékkiegészítős cégektől kezdve a sportszergyártókig. Még jövedelmező is lehet... Szerinted Stark tényleg támogatná a dolgot? - Kérdezek rá kicsit kételkedve. Egyrészről van egy rakás pénze, szóval nyilván meg se kottyanna neki, másrészt viszont nem tudom, mennyire érdekli ez a filantróp vonal meg az egészséges életmód és a sport.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Nylt játék Re: Johanne és Tao (2030.)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 27 Márc. 2019, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Johanne Jones Tao
AIM Birodalom vezetője, ex-Hydra fej


Játékostárs(ak) neve: @Godlaw / Tao

Johanne és Tao (2030.) 08Gs3yd

Idő: 2030. március 1., kora esti órák
Helyszín: AIM Birodalom, AIMville, Kulturális központ
Cél / Feladat: Házigazdának lenni és jól érezni magát
Szövetségesek: Jet Li Tao
egyéb információk:


Mivel Johanne nem nézett bele Jet fejébe, így nem tudhatta, hogy mi fordul meg a férje fejében, de lényegében a férfi pont véletlenül tapintott rá minderre, ugyanis a nő egy ideje gondolkodott már azon, hogy miként kellene felhozni ezt a témát. Ugyan máskor sem olvasott a férfi gondolataiban, de annyira ismerte már, hogy amikor felhozta a férfi, hogy ide el akar jönni, akkor rájött, hogy a tényleges visszatérésen gondolkozhat. Így saját maga is nekilátott annak, hogy ötleteket gyűjtsön, hátha szüksége lenne Jet-nek némi támogatásra és ötletelésre. Mint kiderült valóban így alakult, szóval örült is annak, hogy így tett. A férje szavaira elmosolyodott és bólintott.
- Valóban nem, azóta gondolkodom, hogy elmondtad, hogy velem jönnél ma este. Volt egy olyan érzésem, hogy többről szólt ez az elhatározás mintsem francia saláta és kaszinó tojás evésről – nevetett fel a végén.
Arra is bólintott, hogy James-nek sem ártana az, hogyha sportolna valamit, az amerikai gyerekeknek úgyis az a nagy hibájuk, hogy nem teszik és elhíznak. Örömmel hallgatta, ahogyan a másik belelendült annak az elképzelésébe, amit mondott, hogy mivel is kéne foglalkoznia. Örült annak őszintén, hogy így reagált a másik rá. Igazat megvallva kicsit aggódott, hogy támadásnak fogja venni, vagy nem fog neki tetszeni. Ha tudta volna Jet, hogy hány ötletet és lehetőséget vetett el az utóbbi hetekben, hónapokban mire eljutott oda, hogy ez az egy maradjon. A végén kellett csak elgondolkodnia, amikor Stark neve merült fel. Nem ismerte olyan jól a férfit, csak futólagosan, de egy valamit már nagyon is jól tudott róla.
- Mr. Stark általában ugye tudományos dolgokat szokott finanszírozni, de nem tud nemet mondani annak, hogyha valamilyen csinos nő kéri meg valamire egy ital társaságában.
Itt sokatmondóan elmosolyodott, amiből valószínűleg egyértelműen kiderült, hogy ő volt a csinos hölgy.
- Már el is van intézve, csak időpontot kell egyeztetned vele, hogy mikorra szeretnéd. Még arra is rábeszéltem, hogy segítsen megszerveztetni, hiszen neki vannak nagyon jó kapcsolatai, akik elérhetnek mindenkit, aki fontos és akit szeretnél.
Remélte, hogy ezzel nem ment messzire és a férfi örülni fog, hogy ennyit besegített már előre Jet-nek.

felszerelés/egyebek:

Johanne és Tao (2030.) ZUBmiQn Johanne és Tao (2030.) KdhSg4W Johanne és Tao (2030.) Y5zPBEf Johanne és Tao (2030.) 6R4ifv8 Johanne és Tao (2030.) SCw9u0h Johanne és Tao (2030.) V7G0nkD

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Johanne és Tao (2030.) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nylt játék Re: Johanne és Tao (2030.)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.