Az őrült(?) professzor

Go down

Privát játék Az őrült(?) professzor

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 29 Feb. 2020, 00:00

A Twon Ketee bolygó a 2. szektorban van, éppen a Chiss Fennhatóság határán, még hozzájuk tartozik, de nem fordítanak figyelmet a bolygóra. A planéta dzsungel és mocsárbolygó, ami bármiféle életre alkalmatlan. A bolygón szinte minden élőlény halálos és a légkör sem lélegezhető. Maximum gyógyszeralapanyagok vannak rajta, emiatt nem minősül a hely karanténvilágnak.
Az őrült(?) professzor M2FfDrS
Az őrült(?) professzor KWXNSup
Az őrült(?) professzor 8X2Zekz



Kaland címe: Az őrült(?) professzor
Idő: Ismeretlen idő, 60.5 MU
Helyszín: Twon Ketee dzsungeljei
Cél / Feladat: Levadászni Evir Volsh-ot
Résztvevők: Sogan Bardak | Silhana Lolaes'ra

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az őrült(?) professzor 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Az őrült(?) professzor

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 29 Feb. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az őrült(?) professzor
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, fejvadász, Renliss-ház, Fejvadász céh, Cadera klán tagja, Felderítő


Játékostárs(ak) neve: @Giodibi

Az őrült(?) professzor TjT8eew
Az őrült(?) professzor A8kUceo

Idő: Ismeretlen idő, 60.5 MU
Helyszín: Twon Ketee dzsungeljei
Cél / Feladat: Levadászni Evir Volsh-ot
Szövetségesek: Sogan Bardak
Egyéb információk:


Ez most nem egy hagyományos feladat volt, általában olyanokat kellett levadászni, akik gyilkosok voltak, rablók, megkeresni valakit, aki eltűnt, akit elraboltak, vagy ehhez hasonlót. Ez volt az első olyan feladatom, amikor egy őrült tudóst kellett megtalálni, aki több tízezer, vagy százezer ember haláláért felelős. Az ember férfi neve Evir Volsh volt. Igazából professzor, mert kivételesen nem egy háborús bűnösről beszélünk, hanem egy tudósról. Aki állítólag valamilyen ellenszeren dolgozott, ami nos nem sikerült, helyette a páciensek meghaltak, és ezt az érintett bolygó nem különösebben díjazta. Mivel elég nagy vérdíj volt a férfi fején, így több fejvadász ház is bejelentkezett az illetőért, többek között az enyém is, a Renliss ház, aminek még mindig tagja voltam és még ennél is több, hiába voltam már a Cadera klán teljes értékű tagja, és így akár a Mandaloriai fejvadász céhbe is mehettem volna. De én szerettem a Renliss házat. Visszatérve az ügyhöz, nem csak én házam volt, aki erre a férfira vadászott, a házak között megláttam az egyik olyat is, amelyikben egy ismerősöm is dolgozott. Úgy voltam vele, hogy lehet, hogy egyébként is felbukkanna itt valaki a férfira vadászik, és nem volt kedvem versengeni főleg egy ilyen veszélyesnek ítélt bolygón, szóval úgy döntöttem, hogy én magam ajánlom fel Sogan számára, hogy lenne-e kedve újra velem vadászni egyet. Természetesen átküldtem neki minden adatot a célszemélyről és a bolygóról is, ahol éppen rejtőzik az adatok alapján.
Mondanom sem kell a bolygó nem volt a legkellemesebb, éppen csak nem volt még karanténvilág, de így is sűrű dzsungel és mocsár borította, telis tele olyan lényekkel, aminek mindegyike halálos, a légkör sem volt lélegezhető. Még szerencse, hogy a páncélomban volt erre megfelelő kütyü, mert különben még külön oxigénmaszkot kellett volna hoznom, vagy olyat, ami kiszűri a levegőből a káros anyagokat. Sikerült egy nagyobb tisztást találnom nem is olyan messze attól a helytől, ahol jelenleg Volsh laborja volt, így itt tettem le a gépet, majd ezt a pontosított koordinátát is elküldtem Sogannak, hogy lehetőség szerint ne a bolygó másik oldalán próbáljon landolni. Szóval most nem volt más dolgom, mintsem megvárni, hogy megérkezzen és addig is, ha máshogy nem, de a páncélom érzékelőivel igyekszem a környéket felmérni. Nem lett volna szerencsés, hogyha valaki, vagy valami meglepne, vagy megtámadna itt, amíg várakozom.

felszerelés/egyebek:

Az őrült(?) professzor 9lW3VL0 Az őrült(?) professzor XAAerny Az őrült(?) professzor DOzYLQW Az őrült(?) professzor QsuE54T Az őrült(?) professzor 4l1EFtQ Az őrült(?) professzor IefTmih
Az őrült(?) professzor GYaADmt Az őrült(?) professzor LRNULcH Az őrült(?) professzor QxmrHLp Az őrült(?) professzor KUhlNZdAz őrült(?) professzor YJ8mw3I Az őrült(?) professzor FvcJJIS


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az őrült(?) professzor 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Az őrült(?) professzor

Témanyitás by Giodibi Hétf. 02 Márc. 2020, 17:25




Előtörténet: Sogan Bardak
Kaland neve: Az őrült(?) professzor
Játékostárs(ak): Silhana Lolaes'ra
Előzmény:-
Az igazat megvallva nem gondoltam volna, hogy valaha ismét alkalmam lesz találkozni Silhanaval. Éppen ezért is lepett meg különösen a meghívása erre a közös vadászatra. Azonban nem tétováztam sokat, s szinte rögtön el is fogadtam a meghívást. Ennek leginkább két oka van. Az egyik maga a bolygó, hiszen egy rendkívül veszélyes, sőt, mondhatni halálos helyről van szó, ami pont ideális arra, hogy felmérjem képességeim, s tanuljak. A másik tényező pedig nyilvánvalóan Silhana, hiszen a múltkori közös munka is egész szórakoztató, de legfőképp sikeres volt, így bízom benne, hogy ezúttal is hasonló sikerrel fogjuk levadászni a cépontot. Szerencsére sok mindent nem kellett beszereznem, csupán egy oxigénmaszkot, mivel a bolygó levegője nem belélegezhető. A kapott információk alapján próbáltam utána nézni a fickónak és a bolygónak, több kevesebb sikerrel. Fegyvereim és a páncélomat, a hozzám illő, talán túlzott alaposággal is szedtem rendbe. Ha csak feleennyire lennék alapos más téren, akkor bizonyára sokkal sikeresebb fejvadász is lehetnék, na de kissé lobbanékony természetem eme elképzelések útjába áll. Igyekeztem időben indulni a bolygó felé, viszont Silhana hamarabb oda tudott érni, s pontosította is a koordinátákat. Ezeket az adatokat követve próbáltam meg jó helyet keresni a landolásra Sil hajójának közelében. Felvettem hát a szájmaszkot, majd a gépemről leszállva, elkezdtem kutatni Silhanat, illetve némi képpen azért a terepet is felmértem. Nem volna jó, ha rögtön az első adandó alkalommal rám vetné magát valami bestia, mert egy kissé lankadt a figyelmem. Ha megtalálom a nőt, akkor közelítek hozzá, de csak akkor szólítom meg, mikor egészen közel sikerül érnem hozzá. Nem tervezem felverni az egész környéket.
- Silhana, örülök, hogy ismét találkozunk. Köszönöm a meghívást. Úgy hiszem izgalmas vadászat elébe nézünk, nem de?
Igyekszem minden morzsányi jómodort összekaparni, hogy mégiscsak jó benyomást tegyek. Mindenesetre kíváncsian várom a mostani együttműködésünk eredményét. Bár leginkább arra volnék kíváncsi, hogy tudnak-e olyan akadályt állítani elénk, ami megállíthat minket.




Felszerléslista:


_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Az őrült(?) professzor IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Az őrült(?) professzor

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 03 Márc. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az őrült(?) professzor
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, fejvadász, Renliss-ház, Fejvadász céh, Cadera klán tagja, Felderítő


Játékostárs(ak) neve: @Giodibi

Az őrült(?) professzor TjT8eew
Az őrült(?) professzor A8kUceo

Idő: Ismeretlen idő, 60.5 MU
Helyszín: Twon Ketee dzsungeljei
Cél / Feladat: Levadászni Evir Volsh-ot
Szövetségesek: Sogan Bardak
Egyéb információk:


Nem is kellett olyan sokáig várnom, mert hamarosan feltűnt a gép az égen, ami valószínűleg Sogan-é lehetet, majd a léptek zaját is hallani lehetett. Korábban nem hiszem, hogy feltűnt volna mindez, de amióta felderítőnek képeztek a Cadera klánnál már minden ilyesmi is feltűnik. Muszáj volt, ha nem vagy észnél azokon a képzéseken, akkor soha sem leszel mandaloriai, vagy belehalsz. Ha nem lett volna harci tapasztalatom, hanem ott kellett volna gyerekként elindulnom, akkor nem tudom, hogy sikerült volna. szerencsére a szél is fújt, a fák levelei zörögtek egymáson, illetve mindenféle vadállat és növény hangja is hallatszott, így valakinek, aki nem felderítő, valószínűleg fel sem tűnt volna az, hogy valaki közeledik. Nem is beszélve arról, hogy a páncélom is jelezte, hogy közeledik és pontosan tudtam azt is, hogy merre milyen állat, vagy épp mozgó gyilkos növény tartózkodik. Reméltem, hogy nem lepem meg Sogant nagyon, hogy ezúttal teljes mandaloriai páncélban vagyok, hiszen legutóbb még a fejvadász felszerelésemben voltam a Takodana-n, amikor először találkoztunk.
- Szia! – köszöntöttem. – Egyelőre bent van a saját kis bázisán, nagyjából fél kilométerre előre fele. Nem mozdult. Az adatok alapján nem harcos, de veszélyes, révén tudós. Meg valaminek kell lennie még a háttérben, amit nem osztottak meg, mert egy sima harcképtelen személyre 20.000 credites vérdíj túlságosan sok. Még akkor is, ha tömeggyilkos.
Fejtettem ki a gondolataimat és „aggodalmamat” ezzel kapcsolatban, mert tényleg úgy éreztem, hogy valaminek kell lennie még a háttérben, amit a megbízók nem mondtak el, és nem tettek be megbízatásba. Imádtam az ilyen ügyfeleket egyszerűen. A vadászgépemet lezártam és a droidra bíztam, hogy vigyázzon rá, ha gond van és védenie kell a hajót, akkor úgyis elmegy innen, aztán majd visszajön, vagy összeszed máshol.
- A helyig, ahova megyünk, legalább négy nagyobb testű élőlényt érzékel a szenzorom, a legrövidebb úton, de akár kerülhetünk is. csapdát nem tudom, hogy vannak-e. Ha kész vagy, akkor szólj és indulhatunk – mondtam még.

//Itt nem kell különösebben feltételesben írnod, hiszen mind a ketten mesélünk és visszük előre a sztorit Smile //
felszerelés/egyebek:

Az őrült(?) professzor 9lW3VL0 Az őrült(?) professzor XAAerny Az őrült(?) professzor DOzYLQW Az őrült(?) professzor QsuE54T Az őrült(?) professzor 4l1EFtQ Az őrült(?) professzor IefTmih
Az őrült(?) professzor GYaADmt Az őrült(?) professzor LRNULcH Az őrült(?) professzor QxmrHLp Az őrült(?) professzor KUhlNZdAz őrült(?) professzor YJ8mw3I Az őrült(?) professzor FvcJJIS

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az őrült(?) professzor 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Az őrült(?) professzor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.