Árnyékváros

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Árnyékváros Empty Árnyékváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 02 Ápr. 2018, 15:02

Nar Shaddaa legsötétebb része, A terület nagy része a Birodalom kezében van, szupertitkos börtön tartanak itt fenn, ahogyan kísérleti laborjaik is vannak. Ezen felül a hold legveszélyesebb bandáinak otthona is ez a hely, nem beszélve arról, hogy a legmocskosabb üzletek is itt köttetnek.
Árnyékváros Edby0vn
Árnyékváros GwivhRf

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Árnyékváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 11 Ápr. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az irányjelző
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Dendarid Tefle


~ Helyszín: Árnyékváros  ~
kép:

//Előzmény: X-Club//

Megforgattam a szemeimet, komolyan egy teljesen amatőrt kellett ide küldeni? Egyáltalán hogy lehet olyan felelőtlen a jedi rend, hogy magát álcázni képtelen személyt küldenek be a birodalom területére? Végtére is csak addig az én dolgom, amíg a bőrömet viszem a vásárra velük. Néhány pillanatra elgondolkoztam az ajánlatán. Noha semmit sem tudtam az ügyről, de abban biztos voltam, hogy egy olyan információért, amit máshonnan is megszerezhetek könnyedén és olcsóbban nem fogom vásárra vinni a bőrömet. Így a nőnek ennél kissé többet kellett felajánlania, hogyha a segítségemet akarta.
- Még szerencse, hogy az én kérdésem nem változtat meg semmit sem – feleltem. – Így számomra nem éri meg az ajánlata, hogy az impekkel húzzak újat. Ellenben akkor igen, hogyha garantálja, hogy senkinek sem fogja elárulni azt, ami miatt jöttem, azon esetben benne vagyok.
Ebben biztos voltam, már csak azért is, mert Dandem sem volt olyan nagy szám, ahogyan én sem, az, hogy él vagy hal igazából csak Grattus-t érdekli, senki mást. Kíváncsian vártam a nő válaszát, hogy mit is mond minderre. Ha nem ment bele, akkor elköszöntem és távoztam. Ha pedig benne volt, akkor maradtam és hallgattam, hogy mit mondott. Szerencsére kellően higgadt fajta voltam, így nem tört ki belőlem a nevetés, amikor elmondta, hogy mi is a terv.
- Úgy vélem, hogy még túl keveset is kértem – mondtam.
Likvidálni akar egy urdrarrt és a huttot. Egyik neve sem mondott túl sokat, nem köpök bele az impek ügyeibe, a huttokból pedig újra tengert lehetne fakasztani a Tatooine-n. A hutt tanács tagjainak nevét ismertem, ahogyan a befolyásosabbakét is, de ez talán kettő, maximum három tucat név, de Truaz nem volt ismerős.
- Remélem hozott gránátokat, vagy van egy mesterlövészpuskája kölcsönbe, mert egyiket hoztam, azok nélkül meg esélyünk sincs. Kétlem, hogy egy padawan szembeszállhatna egy olyannal, a huttoknak meg elég sok testőrök szokott lenni. Mégis hogy gondolta az akciót és hol az erősítésünk? – érdeklődtem ridegen.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Árnyékváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Giodibi Hétf. 16 Ápr. 2018, 18:39

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland: Az    irányjelző

Játékos társak:  Silhana    Lolaes'ra


Előzmény: X-Club



Figyelmesen hallgatom végig a lovag minden szavát, bár a terv hallatán egy csomó dolog felmerül bennem. Először, talán a legfontosabb az ez a bizonyos Wralda, vajon ő ugyanaz a Wralda akit én ismerek? Másodszor pedig egy huttot és főleg azt a bizonyos lordot, bizonyosan nem lesz egyszerű feladat likvidálni. Már rá is térnek a kérdésekre, amikor megpillantom a képet Baylisi holoprojektorján. Hirtelen megfagy az arcom és mintha egy bomba robbant volna bennem, úgy kavarognak az érzések. Nem tudom eldönteni, hogy mit érezzek, mert oly sok minden van. Gyűlölöm, azért amit velünk tett és főként azért, hogy a fivérem elméjét teljesen elborította a sötétoldal segítségével. Viszont félek is tőle, mert tudom, hogy hatalmas az ereje és én még nem állok készen egy ilyen ütközetre, de attól is félek, hogy engem is átcsábít a sötétoldalra, mert nagy a befolyása, főleg felettem. Túl sok minden van, amitől dühös lennék, már akár a puszta látványától is apámnak. Hiába tanultam már meg uralkodni az érzéseimnek, ez biztosan kibillentene az egyensúlyból.
- Nem… nem lehet. Nem szállhatok szembe azzal a Birodalmival. Félek, hogy nincs elég erőm ellene és talán nektek sincs. Esetleg van valami terv vagy trükk amivel elkerülhetjük a nyílt harcot?
Bár a fejvadász kérései is jogosak, hiszen ez nem tűnik túl egyszerű küldetésnek. Persze, ha van valami fenomenális terve a lovagnak, akkor azt örömmel meghallgatja a padawan, de másképp nem sok esélyük van, legalábbis Dendarid szerint.






felszerelés:
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 18 Ápr. 2018, 05:45

Asiaalys Leathor/Baylisi Cropgild
Jedi Lovag/Információ bróker
Mesélői karakter
AZ IRÁNYJELZŐ
Nar Shaddaa, X Club

Egy pillanatig némán figyelte Sil-t a nő a szavai után. Az arcát tanulmányozta, majd pedig a szemeit, mintha valami nagyon fontosat akarna kiolvasni belőle. Aztán az egész tartása újra olyan laza és könnyed lett, mint korábban a klubban.
- Szeretem ha valaki próbál alkudozni, érdekesebbé teszi a dolgokat. Viszont teljesen felesleges ilyet kérnie, hiszen ez alapvető feltétele az információknak amiket árulok. Mindeniknek speciális vevője van, és minden információ csak addig értékes, amíg a lehető legkevesebb személynek van a tudtára adva. Remélem ez az üzlet oda vissza igaz. - a beszédstílusa és az egész személyisége ugyan olyan volt, mint korábban. Játékos vidám és gondtalan. Viszont az egész visszaváltozott a rideg és kimért arcra miután a padawan megszólalt.
- Vigyázz az érzéseidre, padawan. Kontrolláld őket, ne hagyd, hogy irányítsanak. Egyetlen szóval sem mondtam, hogy szembe kell szállnod azzal a férfival. Az urdrarr egyedül az én felelősségem, különben sem vagy elég képzett ahhoz, hogy harcban, akár csak az ellenfele is lehess. A hölgynek fogsz segíteni a hutt elfogásában. - szólt rá Dendaridra a nő és ha nagyon zaklatott állapotban volt, akkor még meg is pofozta kicsit, hogy azzal próbálja meg helyretenni. Ezután pedig az egyik falhoz lépett és az alkarjával megütötte azt. Első ránézésre úgy tűnt, mintha véletlenszerűen tette volna, de nem sokkal azután mindketten hallhattak egy kattanó hangot, mintha csak valami kapcsolót állítottak volna át, aminek köszönhetően a fal egy elég nagy része kijjebb jött, majd megfordulva láthatóvá vált, hogy különböző fegyverek voltak rá erősítve. Egyik sem lehetett ismerős, hiszen mindenik egyedi fegyver volt. A nő egy hosszú, henger alakú tárgyat vett le csak onnan, amiből csak az az egy volt. Leginkább talán egy fénykardra hasonlított, de túl hosszú volt ahhoz, amiről általában hallani lehet.
- Ön és a padawan az erősítés. A testőrökről már gondoskodtam, így ők nem lesznek jelen. Ez persze nem jelenti azt, hogy könnyű dolguk lesz, Wunji elég egyedi szokásokkal bír a huttok között. Kettejüknek viszont nem okozhat gondot. Ami pedig a fegyvert illeti, válasszon magának egyet, amiről úgy gondolja, hogy a legjobban talál magához. Ha kívánja bővebb információt is tudok biztosítani a választottjáról. - fordult végül ismét Silhez, majd átadta neki a jogot, hogy nyugodtan válogasson a fegyverek között. Közelharci fegyverek is voltak, ahogy a legváltozatosabb hatótávú lőfegyverek, valamint néhány kisebb táskafélébe különböző gránátok és aknák kaptak helyet.
- Feltételezem, hogy valami kapcsolatod van azzal az urdrarral. Nem kell igazat adnod, hiszen érzem benned. Viszont bíznod kell bennem. Nem ez a férfi az első akivel dolgom akadt, és nem is lesz az utolsó. Viszont minden aggodalmadat, félelmedet félre kell tenned, hogy megfelelő segítséget nyújthass ennek a nőnek. Megértetted? - lépett oda ezek után Baylisi a padawanhoz és miután az előbb elvett fegyvert a saját övére akasztotta, mindkét kezét a fiú vállaira tette. Furcsa melegség és béke áradt belőle, mintha egy szép nyári napon sütne a férfire a nap.


_________________
Árnyékváros 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Árnyékváros FUn312o
Árnyékváros 6fZaEMM
Árnyékváros EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 19 Ápr. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az irányjelző
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Dendarid Tefle


~ Helyszín: Árnyékváros  ~
kép:

Álltam a nő tekintetét, amikor a szemeimbe nézett. Teljes, hűvös nyugalmat láthatott és azt, hogy komolyan gondoltam, amit mondtam. Ha olyan személy lett volna, aki ért a lekkuk nyelvén, akkor csak egy-egy minimális mozdulattal tudtam volna kommunikálni vele, de most erre nem volt lehetőség, így csak remélhettem, hogy tud a tekintetekből olvasni. Kellemes csalódás volt az, amit válaszolt, ritkán lehetett ilyet hagyni főleg, hogy úgy tűnt, hogy komolyan is gondolja azt, amit mondott. Sokszor hallottam már ilyet, aztán sokan másnak is túladják egyre és egyre drágábban, felvíve az árat, mert túl nagy az adott információra a kereslet.
- Remélem tényleg úgy is gondolja, ahogyan mondta – feleltem. – Abban az esetben rendben van.
De nagyon hamar meg is bántam mindezt, amikor tudtunkra hozta, hogy mivel is állunk szemben. Újra meglepődtem, hogy én fogadtam jobban mindezt és a jedi volt az, aki kiakadt. Nem mintha nem értettem volna egyet a kölyökkel, ami ironikus volt, révén pár évvel lehetett csak fiatalabb nálam. De ezt inkább nem mondtam ki hangosan. A nő vállalta az urdrarrt, nekünk maradt a hutt. Nem mintha könnyebb ellenfelek lennének a rohadt csúszómászók.
- Szóval maga is jedi – állapítottam meg.
A kattanásra hátranéztem és megannyi egyedi fegyvert pillantottam meg. Bármilyen más esetben közelharci fegyvert választottam volna, mert abban voltam kiemelkedő. De annyi eszem volt, hogy egy hutt közvetlen közelébe ne akarjak menni, mert tudtam, hogy mind trükkösek. Veszélyesek, halálosak is tudnak lenni. Főleg, ha rendelkeznek kibernetikus beültetésekkel. Lőni tudtam, messziről pedig egy mesterlövészpuska volt hatásos. Így egy olyat szándékoztam elvenni.
- Csak, hogy tisztázzuk, én profikkal dolgozok, a kölyök amatőr. Ha bármikor is habozna, vagy hátráltatna lelövöm, nem hagyom ott miatta a fogamat, ennyit egyetlen információ sem ér. Talán túléli, mert csak bénítóval, de akkor is lelövöm. Jobb ha ezzel számolsz – a végén a padawanra néztem és azt már neki is szántam, majd visszafordultam a nő felé.[/b] – A magyarázatot elfogadom a fegyverhez.[/b]
Az egészet külön tetőzte, hogy a kölyköt kötötte valami az urdrarrhoz, még jó, hogy figyelmeztettem, hogy lelövöm… a nőre pillantottam, várva a válaszát, aztán pedig majd azt, hogy induljunk.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Árnyékváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Giodibi Hétf. 23 Ápr. 2018, 20:30

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland: Az    irányjelző

Játékos társak:  Silhana    Lolaes'ra


Előzmény: X-Club



Igyekszem csillapítani az érzéseimet, de eléggé felzaklatott ez az egész. Mindenesetre elég nagy megkönnyebbülés, hogy nem kell szembeszállnom apámmal, viszont egyúttal nem kérdezhetek a testvéremtől, de talán így megmenekülök attól, hogy olyan dolgokat kövessek el, amiket biztosan megbánnék. Másrészt pedig, ha én nem élném túl, akkor az azt jelentené, hogy a testvérem is velem hal, mert segíteni már biztosan nem segítene neki senki se rajtam kívül. Viszont Baylisi arc csapását követően hamar sikerül kiverni a fejemből ezeket a kósza gondolatokat és igyekszem nem is gondolni rájuk, mert ez a küldetés kudarcához is vezethet, ha fegyelmezetlen vagyok. A lovag közben rá könyököl a falra, amin valószínűleg egy gomb is van, mert egy kattanást követően a fal átfordul és a másik oldalán fegyverek sokasága sorakozik. Figyelemre méltó a gyűjtemény és szívesen végig próbálnám összeset, ha éppen nem küldetésen lennénk. Kíváncsian várom, hogy vajon mi lehet az a furcsa szokása a Huttnak. Közben a nő kérdésére már válaszolnék is, de nem kell mert túlságosan is nyíltak voltak az érzéseim, de tudom a kötelességem és a fejvadásznak is biccentek, hogy megértettem a bénázás következményeit. Baylisi megnyugtató érintése és nézése, igazán kellemes, de bármi is történjék én nagyon igyekezni fogok mindent jól csinálni.






felszerelés:
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 27 Ápr. 2018, 22:56

Asiaalys Leathor/Baylisi Cropgild
Jedi Lovag/Információ bróker
Mesélői karakter
AZ IRÁNYJELZŐ
Nar Shaddaa, X Club

- Ha még sokat fogunk együtt dolgozni, akkor minden alkalommal bebizonyítom majd, hogy állom az adott szavam. - tette még hozzá Silhana szavaihoz a nő. Szerencsére a padawan elég hamar összeszedte magát, amiben a pofonoknak is volt némi segítsége, de végül is, minden a legnagyobb rendben volt eddig. Arra, hogy a fejvadász jedinek titulálta, csupán némán bólintott.
- Ha annyira profin dolgozik, ahogy állítja, akkor valószínűleg semmit sem számít az, hogy beleegyezek, vagy sem abba, hogy megtegye ha szükséges. De remélem nem lesz rá szüksége. - fordult a twi'lek nőhöz a padawanhoz intézett korábbi biztatása után, majd elkérte tőle a fegyvert.
- Ennek a fegyvernek a Fosztogató nevet adta az, aki megépítette. Gondolom feltűnt, hogy kicsivel nehezebb, mint sok testvére, viszont cserébe sok előnye van. A távcsöve egyedi, teljesen hozzá szabott és beépített, sokkal nagyobb nagyításra képes, mint bármelyik másik a piacon, így nagyobb távolságból is gyerekjáték eltalálni az ellenfél gyenge pontjait. Az optimális lőtávolsága 40 méter, ideális környezetben legmesszebb 550 méterre levő célpontot pontosan el lehet vele találni. Nem csak egyszeri, hanem sorozatlövési módra is képes. Öt lövés után, viszont szükséges öt standard másodpercet várni, különben önre sokkalta nagyobb veszélyt fog jelenteni, mint az ellenségre. Remélem megelégszik vele. - a bemutatót akkor is megtartja, hogyha Sil nem adja neki oda a fegyvert, valamint mindenképpen még előkeres melléje egy táskát amit átnyújt a nőnek. Ez eléggé ellenálló anyagból volt, amiben minden gond és feltűnés nélkül szállíthatta a fegyvert, akár kézben, akár úgy, hogy a hátán legyen.
- Wunji erre a részre fog érkezni, teljesen egyedül és testőrök nélkül. Elég világosan közölve lett vele, hogy nem hozhat senkit, mert akkor elúszik a nagy üzlete, ha mégis megpróbálna bárkit vinni, arra már tettem óvintézkedéseket. Önök addig, amíg a hutt odaér, itt rejtőzhetnek el. Kellően magasan van ahhoz, hogy tiszta lövése lehessen rá. Arra vigyázzanak, hogy amint belépett, egészen addig, amíg életben lesz, minden kijárat teljesen le lesz zárva. Én az urdrarral itt fogom lebonyolítani a dolgot, ha bármi van, kommlinken keresztül értesíthetnek róla. - vette elé a holoprojektorát és kivetítette az Árnyékváros térképét és végigmutatta a pontokat amikről beszélt. Ezután a zsebéből egy kis kártyát dobott Sil irányába.
- Ezzel bejuthatnak arra a részre, vagy ha minden kötél szorul, akkor ki is. Most menjenek és foglalják el a helyüket. Odafele semmi akadályba nem kellene ütközzenek, de bármi van, a belátásukra bízom, hogy hogyan intézik, a lényeg, hogy maximum fél óra alatt el kell érjenek a kijelölt helyükre. - tette még hozzá magyarázatul, majd várt, hogyha még esetleg valami kérdésetek lenne, akkor arra tudjon válaszolni, majd ezután, vagy ha nincs, akkor kinyitotta a kis szoba ajtaját számotokra.


Térkép:

_________________
Árnyékváros 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Árnyékváros FUn312o
Árnyékváros 6fZaEMM
Árnyékváros EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 29 Ápr. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az irányjelző
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász


Játékostárs(ak) neve: Dendarid Tefle


Helyszín: Árnyékváros, Nar Shaddaa
Idő: Ismeretlen idő, 84.3 MU
Cél / Feladat: Wunji Truaz likvidálása
Szövetségesek: Dendarid Tefle, Asiaalys Leathor / Baylisi Cropgild
Ellenségek: Wunji Truaz, Lord Wralda
kép:

A kölyök nem is reagált a szavaimra, tudom, hogy nem tűnök ijesztőnek és még a koromnál is fiatalabbnak tűnök, hiszen ez a legjobb az álcámban, hogy senki se nézne fejvadásznak, de úgy vélem, hogy ez azért túlzás. Nem nagyon tudom, hogy ezek után akarok-e még a nővel dolgozni, mert ez alapján lehet, hogy minden más küldetése is eléggé öngyilkos akció és még jedi is. A legszívesebben nagyon messziről elkerültem volna az összest, ha tehettem volna. A szavaira mindazonáltal bólintottam, majd a következőre nagyon halványan elmosolyodtam.
- Nem engedélykérés volt, hanem puszta tényközlés – szögeztem le.
Amikor visszakérte a fegyvert a bemutatóra, akkor természetesen átnyújtottam neki és figyeltem, hogy mire is képes a kislány. Bárki is építette annyi bizonyos, hogy remekül értett a fegyverekhez, még nem találkoztam effélével korábban. Igaz nem is a lőfegyverek a főprofilom, csak másodlagos, hogyha nem tudok közel jutni az ellenséghez.
- Kiváló lesz – feleltem.
A további részletre is figyeltem, elég sok minden hibádzott, főleg, hogyha valami hiba csúszott a nő tervébe. A táskát is átvettem, amibe a fegyver való és igyekeztem is a lehető leggyorsabban beletenni, hogy majd azzal együtt tudjak a célhelyre menni. Figyeltem a holoporjectoron és nem örültem annak, hogy továbbra is bent kell itt maradni az impek területén. De a munka az munka, még ha nem is fizetnek érte igazából. Majd Dandemen behajtom, hogyha a legközelebb látom azt a két lábon járó alakváltó fél hüllő mandaloriait. Végtére is nem az én dolgom volt az, hogy a hátsóját óvjam, hanem önmagának kéne. A kártyát elkaptam, amit dobott és bólintottam, hogy mire való,reméltem, hogy nem kell majd használni.
- Gyerünk kölyök – néztem a padawanra. – Remélem tudod tartani a tempót.
Ezzel meg is indulok a megadott pont irányába. útközben igyekszem az árnyasabb oldalakon haladni úgy, hogy ne keltsem fel a figyelmét senkinek és próbálok ügyelni arra is, hogy ne tudjon engem, vagy minek követni se senki. Vagy ha valaki így tenne, akkor kiszúrható legyen.

felszerelés/egyebek:



_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Árnyékváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Giodibi Hétf. 30 Ápr. 2018, 14:11

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland: Az    irányjelző

Játékos társak:  Silhana    Lolaes'ra


Előzmény: X-Club



Kíváncsian hallgatom végig a fegyverbemutatót és megállapítom, hogy igazán jó kis fegyvert sikerült választania a fejvadásznak. 550 méter, sorozatlövő, kitűnő távcső, mi kell ennél több. Ezzel a fegyverrel szinte már túl könnyű lesz megölni azt Huttot. Figyelmesen nézem a térképet, míg a lovag elmagyarázza, hogy pontosan hol lehet számítani a célpont érkezésére és, hogy nekünk hol kell elhelyezkednünk, amikor megérkezik a kiszemelt áldozat. Elvileg minden el van intézve, szóval ha nem jön közbe semmi, akkor simán teljesíthetjük az akciót. Legalábbis teljesíthetnénk, ha egy mesevilágban élnénk és nem bűnözőkkel lennénk körül véve. A Hutt biztosan meg fog próbálkozni valami trükkel, de valószínűleg az apám, de akár még külsős emberek beleavatkozhatnak a dolgunkba. Hiába van megszervezve az akció, még így is millió ponton bukhat az egész. Jobb is, ha nem gondolok bele ebbe az egészbe, mert így csak egyre kevesebb esélyt látok a sikerre. Majd a rövid ismertető után, felkészül, hogy a lehető leggyorsabban tudjanak a kijelölt helyre érni.
- Rendben, indulhatunk. Igyekszem megfelelni.
Az utolsó mondatot lényegében a lovagnak és a fejvadásznak is szánja, de annyira nem érdekli, hogy melyikük foglalkozik vele. Igyekszik a fejvadász árnyékában haladni, de feltűnés mentesen. Ha sikerül a kijelölt helyre érniük, akkor Dendarid keres egy biztos rejtekhelyet, ahol az erő segítségével figyelheti a terepet.







felszerelés:
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 04 Május 2018, 04:47

Asiaalys Leathor/Baylisi Cropgild
Jedi Lovag/Információ bróker
Mesélői karakter
AZ IRÁNYJELZŐ
Nar Shaddaa, X Club
Mivel egyikőjüknek sem volt több kérdése, így a páros elindulhatott a kijelölt irányba. Lévén Sil a fegyvert az ahhoz mellékelt táskába rejtette, és Dendarid sem tett semmi olyasmit amivel a figyelmet magukra vonta volna, így nehézségek nélkül tudtak eljutni arra a részre, ahova majd később a hutt is megérkezik. Az ajtónál, amin be kellett jutniuk, csak két birodalmi férfi állt, akik rövid szóváltás után nevetgélve elmentek és teljesen hétköznapi dolgokról beszéltek, mint nők, kártya és gyors járművek. A párossal nem is törődtek egyáltalán.
Eddig teljesen sikeresen ment minden, viszont miután a kártyát Sil lehúzta és kinyílt az ajtó annyira, hogy bemehettek rajta egy elég kellemetlen dologgal kellett szembenézniük. A terem közepén nagy halom doboz volt, különböző méretűek és mindeniken birodalmi jelzéssel. Innen az ajtótól lehetséges volt, hogy kedvezőnek tűntek úgy elhelyezkedésben, mint mennyiségben, ám ha fentről, a védelmet és előnyt nyújtó részről nézték, akkor a dobozok túlságosan sok részen, inkább a később érkező hutt számára nyújtottak előnyt, mintsem hátrányt. Ez bizonyosan nem a terv szerinti dolog volt. Körülbelül azon a helyen, ahova később a célpont kellett megérkezzen, most két darab rakodó droid volt, mindkettő deaktivált állapotban. Organikus létformák pedig csak a fejvadász volt és a padawan.

//3 kör van a Hutt érkezéséig//


_________________
Árnyékváros 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Árnyékváros FUn312o
Árnyékváros 6fZaEMM
Árnyékváros EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 05 Május 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az irányjelző
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Dendarid Tefle


Idő: Ismeretlen idő, 84.3 MU
Helyszín: Árnyékváros, Nar Shaddaa
Cél / Feladat: Wunji Truaz likvidálása
Szövetségesek: Dendarid Tefle, Asiaalys Leathor / Baylisi Cropgild
Ellenségek: Wunji Truaz, Lord Wralda
kép:

Majd kiderül, hogy mennyire fog tudni helytállni, csak remélhettem, hogy nem fogom a lekkumat otthagyni a dologban. Szerencsére minden gond nélkül megérkeztünk ahhoz a helyhez, ahova menni kellett. Még a két birodalmi őr is eltűnt az útból. Ekkor mentem az ajtóhoz és lehúztam a kártyát. Odabent viszont nem túl kellemes látvány fogadott, ha földön lennénk és az ellenség lenne a levegőben, akkor remek lett volna, de most fordított volt a helyzet és az kellett volna, hogy el lehessen itt mindent pakolni. Igyekeztem felmérni a terepet, hogy mi is van még itt és örömmel tapasztaltam, hogy van két rakodó droid, így talán volt még időnk arra, hogy a terepet átrendezzük úgy, hogy az nekünk kedvezzen. Az impek ládái, ennek annyira nem örültem, lehet, hogy a nő jedi, de akkor is lehet, hogy simán minket csal csapdába, hiszen a hallottak alapján a kölyöknek köze van az urdrarr-hoz. Utálom az efféle ügyeket…
- Én felmegyek oda, ahonnan majd a célpontot likvidálom – mondta. – Te maradj itt, aktiváld a két droidot és én fentről segítek irányítani, hogy melyik ládát hova pakoljuk. Így, ha van időnk legalább félig, vagy egészen átrendezhetjük a helyet. Komlinken tartjuk a kapcsolatot. Ha gondolod, akkor neked is ki lehet egy zugot alakítani, ahol meglapulhatsz.
Abban biztos voltam, hogy nem fogom magam közelébe engedni odafent a kölyköt, mert annak értelme nem volt, hogy csak én dolgozzak ő pedig csak álldogál tétlenül. Így igyekeztem körbenézni, hogy hol tudok felmenni a helyemre, ha pedig megvolt,akkor megteszem, majd onnan magasból is végignézek a helyen, reméltem, hogy addig a kölyök aktiválja a droidokat és én pedig gyorsan átnézve felállíthatok egy olyan „pályát”, ami a következő nagyjából standard negyed órában könnyedén átrendezhető lesz, hogy legalább minden előny nálunk legyen még a ládák tekintetében is.
Ettől függetlenül még mindig elég rossz érzésem volt az üggyel kapcsolatban, volt egy olyan érzésem, hogy semmi sem fog úgy történni, ahogyan azt a „főnök jedi” elképzelte. Reméltem, hogy nem lesz igazam, mert akkor biztos, hogy az Árnyékvárosból sem jutok, jutunk ki élve, nemhogy Nar Shaddaa-ról…

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Árnyékváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Giodibi Pént. 11 Május 2018, 13:38

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland: Az    irányjelző

Játékos társak:  Silhana    Lolaes'ra


Előzmény: X-Club



Szerencsére gond nélkül tudtunk haladni a célépülethez, bár amikor az ajtónál megláttam két birodalmi őrt, kissé elbizonytalanodtam. Fogalmam se volt, hogy pontosan miért vannak ott, hiszen akár az is lehetett volna ott tartózkodásuk oka, hogy megneszelték a mi kis tervünket, de végül úgy tűnt, hogy csak véletlenül keveredtek oda és hamar el is vonultak onnan. Az ajtó könnyen nyílt, na de amit bent látunk az eléggé bosszantó. A birodalmi ládák sokasága,  mindenképpen a hátrányunkra válhat, de szerencsére van a közelben két rakodó droid is, ami segítségünkre lehet, talán még van elég időnk, hogy rendezzük a terepet.
- Rendben, remélem gyorsan végzünk a pakolással. Azt hittem el lettek intézve az efféle dolgok, bár mindig csúszhatnak be bakik.
Amíg a fejvadász elér a helyére, én be is kapcsolom a két droidot, hogy hamar neki is láthassunk a munkának. Erősen reménykedek benne, hogy nem fog közbezavarni semmi és a hutt érkezését is megússzuk még egy ideig.






felszerelés:
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 18 Május 2018, 04:34

Asiaalys Leathor/Baylisi Cropgild
Jedi Lovag/Információ bróker
Mesélői karakter
AZ IRÁNYJELZŐ
Nar Shaddaa, X Club
Sil a feljutáshoz két lehetőséget láthatott, az egyik egy felvonó volt, ami jelenleg üzemen kívül volt teljesen, így azt aligha használhatta, főleg, hogy valahol félúton volt megállva, vagy beragadva. A másik lehetősége egy létra volt, az viszont jó masszív volt, és könnyedén feljuthatott a helyére. Innen fentről már jobban ráláthatott arra, hogy körülbelül mennyi doboz is lehet. Két droiddal körülbelül öt-tíz perc alatt el lehetett mozdítani őket bármelyik részre, amit a fejvadász jónak látott. Innen láthatta azt az ajtót, ahol a hutt meg kellett érkezzen, viszont a ládák takarása miatt a droidoknál levő padawant és magukat a droidokat sem láthatta.
Dendarid a droidokhoz lépve észrevehette, egyrészt, hogy mindkettőn, ahogy a ládákon is, birodalmi jelzés van festve, valamint, már csak ránézésre is észrevehette, hogy a kettőből csak az egyik droidot fogja tudni aktiválni, hiszen az egyiknek hiányzik a generátora, így azt semmiképp sem lehet aktiválni, csupán ha talál hozzá egyet. Mindenképp az egyiket képes működésre bírni, ami mély, hosszú csipogásokkal jelzi, hogy készen áll a munkára és várja az utasításokat.

//2 kör van a Hutt érkezéséig//


_________________
Árnyékváros 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Árnyékváros FUn312o
Árnyékváros 6fZaEMM
Árnyékváros EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 19 Május 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az irányjelző
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Dendarid Tefle


Idő: Ismeretlen idő, 84.3 MU
Helyszín: Árnyékváros, Nar Shaddaa
Cél / Feladat: Wunji Truaz likvidálása
Szövetségesek: Dendarid Tefle, Asiaalys Leathor / Baylisi Cropgild
Ellenségek: Wunji Truaz, Lord Wralda
kép:

- Én is nagyon merem remélni – feleltem a kölyöknek.
Szóban nem hívtam úgy, mert annyival nem voltam idősebb, inkább azt hiszem, hogy efféle ügyekben való tapasztalatlansága miatt hivatkoztam így rá. Ahogyan körbenéztem két módon lehetett feljutni oda, ahonnan majd a huttot akarom figyelni, de az egyik a felvonó nem tűnt túlságosan működőképesnek, így inkább a létrát választottam. Odafentről körbenéztem az biztos, hogy a bejárati ajtó látszott, legalább ennyi előnyünk volt, ha már bent lesz, akkor legalább innen le lehessen szedni. Ha szerencsénk van, valahogyan nem éreztem azt, hogy a későbbiekben is az lenne. Azonban már a kölyköt sem láttam, sem pedig a droidokat, így legalább az látszott, hogy miket és hova kellene tenni. Ha betudom mérni a srác komlinkjét, hogy arra küldjek üzenetet, akkor halkan fog történni az, hogy megtegyem mindezt. Ha nem, akkor kissé hangosabban, mert le kell, hogy „kiabáljak” neki. Ha a leszólás volt az egyetlen opció, akkor közelebb igyekszem lépni a
- Innen fentről teljesen takarásban vagy – mondtam. – A felém eső dobozokat kellene valamelyik falig teljesen elvitetni. A bejárati ajtó jó, arra rá lehet látni, de ott a benti középső rész, ahol vagy rémes. Remélem lesz időnk arra, hogy legalább azokat elvigyük. Ha nincs, akkor csak a felsőbb részek legyenek, hogy részleges rálátásunk legyen. úgysem nagyon fog tudni konténerek mögé bujkálni.
Hacsak nem valamilyen nagyon apró döggel hoz össze a sors. Az lett volna a legjobb, ha ez akkora lenne, mint Glirvo, mert akkor pakolgatni is alig kellene. Közben azért itt fent is keresem a legjobb helyet, hogy honnan lehetne majd célba venni a huttot. Mivel ez mesterlövészpuska és ezeket gyakorta úgyis fekvő helyzetben szokás használni, így nem gond ha a fekvő helyzethez mérem be, hogy mit látni és mit nem. Így majd, ha szükséges valahol akkor e szerint korrigálom azt, hogy mit merre kell pakolni.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Árnyékváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Giodibi Kedd 22 Május 2018, 17:24

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland: Az    irányjelző

Játékos társak:  Silhana    Lolaes'ra


Előzmény: X-Club



Megvizsgálom a két droidot, de sajnálatos módon az egyiknek hiányzik a generátora. Nem hiszem, hogy találnék ilyet a közelben, meg egyébként sincs erre most időm. Egy droiddal is fogunk tudni dolgozni, habár jóval lassabban, mint kettővel. A helyzetet még az is nehezíti, hogy a fejvadásznak egyáltalán nincs rálátása arra a részre, ahol éppen tartózkodok.
- Hát ez remek! Ráadásul az egyik droidból kilopták a generátort, szóval hacsak nincs nálad egy tartalékba, akkor egy droidot tudunk dolgoztatni! Mellesleg valószínűnek tartom én is, hogy nem fog a konténerek között ugrálni, még azon is meglepődnék, ha el tudná magát vonszolni a tárgyalás helyszínére.
Közben neki is állok az utasítások szerint irányítani a droidot és az erőt is segítségül hívom, hogy pár ládát én is arrébb rakjak, a gyorsabb haladás érdekében. Körülbelül elég nekem is a ládák mozgatására az az idő, míg a droid egy ládát arrébb pakol, így talán hasonló teljesítménnyel tudok én is dolgozni. Reménykedem benne, hogy minél hamarabb kész leszünk a dologgal és a fejvadász sikeres találatot fog leadni. Amit a lovagot illeti, nos hát, az erő legyen vele.






felszerelés:
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 26 Május 2018, 05:45

Asiaalys Leathor/Baylisi Cropgild
Jedi Lovag/Információ bróker
Mesélői karakter
AZ IRÁNYJELZŐ
Nar Shaddaa, X Club
Silhana be tudja mérni a padawan kommlinkjét, így nem kell ordibálnia annak érdekében, hogy közölni tudja a gondolatait. A droidnak nem kell noszogatás, vagy bármi hasonló, egyszerűen csak annyit kell közölni, hogy melyik ládát és hová vigye, és mivel nincsen olyan ördöngösen sok láda, csak épp kellemetlenül rendezték el őket, így még egy droiddal is hozzávetőlegesen hamar a megfelelő helyre lehet pakolni őket. Dendarid próbálkozik azzal, hogy az Erővel is mozgásra bírjon akár egy vagy több ládát, de azok meg sem mozdulnak ennek hatására. A súlyuk túlságosan nagy ahhoz, hogy jelenlegi képességeivel akár csak megmozdítani is tudja őket, nem hogy felemelni. SIlhana számára viszont ez elég nevetséges látvány lehetett, hiszen az ő pozíciójából úgy tűnt, mintha a padawan azokat a ládákat próbálná "emelgetni" amiket épp a droid fog meg. Egy olyan öt-tíz perc alatt sikerül átrendezni a helységben levő dobozokat. Egy része a fal mellé került, néhány maradt középen is, úgy, hogy a fejvadásznak legyen rálátása, de a padawannak is nyújthasson esetlegesen fedezéket vagy rejtekhelyet, ahogy kicsivel távolabb, a közelgő összetűzés helyén kívülre is került néhány láda. A pakolászás után a droid, mint aki jól végezte dolgát, és amennyiben nem adnak neki más utasítást, visszaáll a társa mellé és hangosan jelezve, hogy ő le fog állni, kikapcsol. A párosnak még van néhány perce, hogyha bővebb taktikai megbeszélést akarnak tartani, vagy valamilyen módon felkészülni a harcra, esetleg bármi mást csinálni itt a helyiségen belül.

Térkép:

//Utolsó kör a Hutt érkezése előtt//


_________________
Árnyékváros 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Árnyékváros FUn312o
Árnyékváros 6fZaEMM
Árnyékváros EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 27 Május 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az irányjelző
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Dendarid Tefle


Idő: Ismeretlen idő, 84.3 MU
Helyszín: Árnyékváros, Nar Shaddaa
Cél / Feladat: Wunji Truaz likvidálása
Szövetségesek: Dendarid Tefle, Asiaalys Leathor / Baylisi Cropgild
Ellenségek: Wunji Truaz, Lord Wralda
kép:

Jót mosolyogtam a fiú válaszán, volt egy olyan érzésem, hogy a Jediket nem igen készítik fel a valós életre és nem adnak nekik kellő információt arra nézve, hogy mivel is állnak szemben majd egy-egy küldetéssel. Ez többek között a szavaiból is kiderült, bár lehet, hogy csak az indulat beszélt belőle, de az nem túlságosan jedi vonás, Legalább is amennyire tudom.
- Ezek szerint nem ismered a huttokat kölyök – feleltem. – Átkozottul gyorsak tudnak lenni és halálosak. Ezért sem vagyok hajlandó a közelükbe menni, hanem csak messziről leszedni.
Elég lett volna többek között csak Munji-t felhozni neki példának. Bár nem hiszem, hogy mondott volna neki bármit is ez a név. Úgy tudtam, hogy a jedik nem is igen rajonganak a mandaloriaikért és fordítva sem. De akkor még mindig ott volt Nar Shaddaa huttja is. a gondolatok közben persze magyaráztam, hogy mit merre és remekül elszórakoztam azon, hogy a kölyök a kezeivel integetetett és teljesen olyan hatást nyújtott mintha ő emelgetné a ládákat miközben nyilvánvalóan látszott, hogy a droid pakolászik. Ezen halkan még fel is kuncogtam, de hangosan nem tettem szóvá, ha a kölyök ezzel szeretett játszani, akkor lelke rajta. Amint végeztünk volt néhány percünk még addig, hogy megérkezzen a hutt. Sajnos mindent elvinni az útból arra nem volt idő, de így, hogy csak egy egyenes vonalként vannak a dobozok, legalább is az én nézetemből és nem falként így láttam a huttra a lehető legjobban.
- Szóval a legcélszerűbb, hogy lent maradsz és elbújsz a ládák mögött, mert ha én innen nem tudok rendesen leszedni, akkor neked kell majd befejezned közelharcban, de csak óvatosan. Az egyetlen dolog, amire figyelj, hogy ne legyél tűzvonalban, mert nem fogom miattad eltéveszteni a célt.
Ezek után, ha volt még valamilyen javaslata, vagy ötlete, akkor azt meghallgatom és megfontolom, illetve igyekszem reagálni is rá. Ha nincs, akkor viszont elhelyezkedem odafent úgy, hogy a hatalmas földigilisztát célba tudjam venni, hogyha megérkezett.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Árnyékváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Giodibi Szomb. 09 Jún. 2018, 17:18

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland: Az    irányjelző

Játékos társak:  Silhana    Lolaes'ra


Előzmény: X-Club



A fejvadász szavaira csak fejemet vakarom, mert valóban nem sokat tudok ezekről a lényekről. Még élőben se nagyon láttam, de úgy tudomásom szerint csak nagyra nőtt kukacok. Legalábbis otthon mindig csak így hivatkoztunk rájuk.
- Valóban nem. Gyorsak és halálosak?! Nem gondoltam volna, hiszen lábuk sincs, ha jól tudom. A könyvtárban mindenképpen utánanézek majd, mert most már kezd érdekelni a dolog.
Most már be is fogom a számat, mert tudom, hogy nincs idő megbeszélést tartani a huttok biológiai felépítéséről. A dobozokat sajnos nem tudom felemelni, de a robot így is elpakolja a ládák nagy részét és még nekem is marad hely elrejtőzni.
- Rendben, értettem. Sok sikert, és az erő legyen velünk!
El is bújok a kialakított kis rejtekhelyre, majd leülök és az erő segítségével próbálnám nyomon követni a történteket. Remélhetőleg látni fogom majd így, hogy mikor kell közbeavatkoznom. Remélhetőleg erre nem is lesz szükség, de jobb, ha mindenre felkészülünk, mert bármikor érhetnek meglepetések.





felszerelés:
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 04 Júl. 2018, 22:52

Asiaalys Leathor/Baylisi Cropgild
Jedi Lovag/Információ bróker
Mesélői karakter
AZ IRÁNYJELZŐ
Nar Shaddaa, X Club
Miután mindenki elfoglalta a saját pozícióját néhány percnyi csendes és feszült várakozás következett. Nem telt bele öt percnél többe, hogy mindketten meghallhassák az ajtószerkezet működésbe lépését. A hatalmas ajtón, miután az kinyílt, egy páncélba öltözött hutt lépett be. Méretre nem volt akkora, mint idősebb társai, így Sil kikövetkeztethette, hogy valószínűleg egy fiatalabb egyeddel van dolguk. Ez bizonyos szempontból megnyugtató és zavaró is lehetett, hiszen valószínűleg nem rendelkezik akkora mennyiségű fizikai erővel és tapasztalattal, mint bölcsebb társai, viszont cserébe fürgébb tud lenni. A teljes testét betakaró páncélzat pedig aligha jelenti azt, hogy könnyű célpont lenne.
- Nagyon ajánlom annak a nőnek, hogy tényleg itt legyenek a fegyverek, hanem puszta kézzel fogom kiszorítani belőle az összes szervét. - elég hangosan zsörtölődött Wunji miközben elindult az ajtó felé, amerre tovább kellett haladnia.
- Mit keres itt a birodalom? Jövet majd megnézem, hátha valami értékes is van itt. - jegyzi meg ezt már csak úgy magának miután néhány pillanatig elidőzik a ládákat vizsgálgatva, de csupán szemmel, semmi nyúlkálás.


_________________
Árnyékváros 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Árnyékváros FUn312o
Árnyékváros 6fZaEMM
Árnyékváros EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 07 Júl. 2018, 00:04




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az irányjelző
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: @Giodibi, @Werda


Idő: Ismeretlen idő, 84.3 MU
Helyszín: Árnyékváros, Nar Shaddaa
Cél / Feladat: Wunji Truaz likvidálása
Szövetségesek: Dendarid Tefle, Asiaalys Leathor / Baylisi Cropgild
Ellenségek: Wunji Truaz, Lord Wralda
kép:

Elmosolyodtam a srác szavain, ha lett volna időnk, akkor megmutattam volna Nar Shaddaa huttjának holoképét, hogy lássa a dolgot.
- Nagyon sok hutt kibernetikus lábat ültet be magának, amivel még gyorsabbak – mondtam. – Egyébként pedig lehet, hogy ritka kövérnek látszanak, de a többségnek elég durva izomzata van a bőre alatt. Ezzel képesek nagy erőt és nagy gyorsaságot kifejteni. Ismerek mandaloriai huttot is.
Tettem hozzá, megemlítve Munji-t. Abban biztos voltam, hogy jediként ő is ismeri a mandaloriakat, hiszen nem igen szívlelték egymást. Eddig csak mesékből hallottam, hogy a jedik mindig ezt mondogatják, nem akartam letörni a srácot, hogy az efféle dolog úgysem segít ki minket, a tudás és a jártasság igen. Már csak azért is, mert Grattus is mindig azon röhög, hogy rájuk úgysem hat az Erő. Néhány perc csendes várakozás következett, ami alatt a biztonság kedvéért végig a bejáratot figyeltem, hogy ő meztelen csigasága mikor is fog majd megérkezni. Jó pár percnek kellett eltelnie mindeddig, amikor pedig megjelent minden létező lelkesedésem eltűnt.
~ Karabast! ~ gondoltam. ~
Fiatal, én a fizikai ereje miatt amúgy sem aggódtam, az első amúgy is a vállfegyvere lesz, amit leszedek, hogy ne tudjon lőni, a páncél viszont aggasztóbb. Ezeknek volt pénze nagyon ellenálló dolgokra is, amikkel szemben lehet, hogy a fénykard is esélytelen.
- Két lehetőségünk van – suttogtam a komvonalon át a jedinek. – Egyik, hogy felém fordítod, hogy betudjak lőni a sisak rostélyon, a másik, hogy kibontod fénykarddal páncélból és utána lövöm le. Másodperceid vannak dönteni.
Bármelyiket is fogja végrehajtani, elsőként tényleg a vállfegyverzetet veszem célba és amikor a jedi akcióba lép, akkor igyekszem azt lelőni, figyelembe véve azt, hogy miként és mennyit mozog a hutt. Ha csak felém próbálja fordítani, akkor a fegyver célzó rendszerét is igénybe veszem és azzal próbálom befogni a rostélyt és úgy meghúzni a ravaszt, hogyha sikerült becélozni. Ha azonban úgy dönt, hogy elsőre inkább megszabadítja a páncéltól, akkor kivárom, amíg kellően nagy felületem lesz a lövésre.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Árnyékváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Giodibi Szomb. 07 Júl. 2018, 14:48

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland: Az    irányjelző

Játékos társak:  Silhana    Lolaes'ra


Előzmény: X-Club



-Igazán? Valóban nagyon érdekes és akkor egyben aggasztó is. Remélem ennek a huttnak nem lesz se kibernetikus lába se durva izmai.
Bízom az erőben, hogy minden rendben fog zajlani, bár eddig voltak kisebb fennakadások, de talán most minden rendben lesz. Én bízok ebben és az erőben. Ez után egy ideig csak néma csendben várakoztunk, bár nekem gyakran megfordult a fejemben a testvérem képe. Még mindig ez ad erőt számomra és érte csinálom mindezt, hogy megtudjam pontosan hol van és megmentsem az erő árnyoldalától. Érzem, hogy minden küldetéssel egyre közelebb kerülök hozzá, de félek hogy túl sokat időzök és mire odaérek már késő lesz. Ezért is muszáj mindent a lehető legjobban végeznem, hogy biztonságban tudhassam az egyetlen, aki a családomból megmaradt számomra.  Közben az ajtón belépett egy páncélos hústorony. Itt a páncélon van a hangsúly, hiszen nem valószínű, hogy halálos lövést lehet majd így leadni, viszont szinte azonnal érkezik is a komlinkből a hang. Mérlegelem a helyzetet és úgy döntök, hogy megpróbálok levágni a páncéljából egy darabot, feltéve, ha hatásos ellene a fénykardom. Szinte látom is a fejemben a képet, hogy miként fogok neki rontani. Először is megpróbálom kirántani kezéből a fegyver, majd két vágást ejtek a sisakján, így egy nagyobb darabot levágva belőle, onnantól pedig minden a fejvadászon múlna.
- Rendben, felnyitom. Ha jelzek lődd le a válfegyverét.
Megvárom amíg számomra a legelőnyösebb helyzetbe ér a hutt, majd jelzek a komlinken keresztül a fejvadásznak és megindítom a támadást.







felszerelés:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Árnyékváros IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 27 Júl. 2018, 02:45

Asiaalys Leathor/Baylisi Cropgild
Jedi Lovag/Információ bróker
Mesélői karakter
AZ IRÁNYJELZŐ
Nar Shaddaa, X Club
A fiatal jedi megjelenése meglepi némiképp a huttot, de ahhoz nem elegendő, hogy a fegyverén gyengítse a fogást a vágások elől pedig hátrálni kezd. Méretéből adódóan lefelé kell nézzen a nála kisebb padawanra, így Silnek nincs esélye a rostélyt bemérni, viszont a vállán levő fegyvert gond nélkül eltalálja és még időben, hiszen az már épp felkészült a tüzelésre. Ez már annyira nem lepi meg, inkább csak irritálja a huttot.
- Mit keresel itt, jedi? Ez nem a te fajtádnak való játszótér. - némi düh is kihallatszik a hangjából és nem is vár sokat az ellentámadásra a lándzsájával máris Dendarid felé szúr, amjd rögvest ezután meglepő gyorsasággal indul el felé azzal a szándékkal, hogy a szabad kezével rámarkolhasson a torkára. Leginkább oylan, mint egy felbőszült vadállat.


_________________
Árnyékváros 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Árnyékváros FUn312o
Árnyékváros 6fZaEMM
Árnyékváros EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 28 Júl. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az irányjelző
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: @Giodibi, @Werda


Idő: Ismeretlen idő, 84.3 MU
Helyszín: Árnyékváros, Nar Shaddaa
Cél / Feladat: Wunji Truaz likvidálása
Szövetségesek: Dendarid Tefle, Asiaalys Leathor / Baylisi Cropgild
Ellenségek: Wunji Truaz, Lord Wralda
kép:

Most komolyan ez a kölyök próbál kioktatni arról, hogy miként is kell valaki ellen harcolni? Egy pillanatra ráncoltam a homlokomat ezen. Magamtól is a vállüteget céloztam, amit le is tudtam szedni a rostélyon való belövést – már ha be lehetett egyáltalán – nem tudtam kivitelezni már csak amiatt sem, hogy folyamatosan lefele kellett néznie a padawanra. Nekem kellett volna odalent lennem egy olyasmi fegyverrel, ami a kölyöké volt. Bár tudtam, vagyis hallottam a meséket, legendákat arra, hogy vannak fénykard álló páncélok, mint az eredeti mandaloriaiak is. A huttoknak pedig volt is arra pénzük, hogy ilyesmibe betudjanak ruházni. Csak azt nem tudom, hogy kitől félnének ennyire. A fiatal hutt pedig bedühödött. Most már a padawan is láthatta, hogy mire figyelmeztettem, hogy ezek a rohadékok meglepően gyorsak és halálosak tudnak lenni, még ha nem is nézné ki belőlük senki. Azonban támadt egy ötletem, csináljunk bontott csigát.
- Próbálj meg a hátára ugrani és végigvágni a páncélján, hogy az szétnyílva leessen róla – mondta a komlinkbe.
A hangom teljesen nyugodt volt, egyelőre nem idegeskedtem, az majd akkor lehet, hogyha a hutt páncélja túlságosan is ellenálló. Abban bíztam, hogy ezt a valószínűleg nem túl bonyolult feladatot még a kölyök is képes végrehajtani. Nem akartam lemenni oda, hogy én csináljam meg ezt is. most egyébként sem tudok túl sok mindent tenni, csak várni, hogy a hutt végre felnézzen, vagy pedig megszabaduljon a páncéltól.
- Ha ez nem megy, akkor próbáld meg elérni, hogy egyenesen, vagy felfelé nézzen!
Attól függ mjad,hogy mit teszek, hogy mi sikerül. Ha a hutt végre felnéz, akkor próbálom a sisakját lőni a rostélynál, remélve, hogy legalább a műszereit tönkretehetem és a sisak rendszereit, a lövést úgy szándékozom kivitelezni, mint korábban terveztem. Ha viszont a páncél esik le róla, akkor a lágyabb részeket célzom meg, a fegyvert a legerősebb fokozatra állítom és így eresztek bele egy sorozatot, lehetőleg egymáshoz közeli részeken, vagy pont ott, ahol korábban már meglőttem.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Árnyékváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Giodibi Hétf. 30 Júl. 2018, 11:30

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland: Az    irányjelző

Játékos társak:  Silhana    Lolaes'ra


Előzmény: X-Club



Látszólag sikerült meglepni a huttot, de a támadásom egyáltalán nem úgy sikerült, ahogyan én azt elterveztem. A vágásaim elől kitért, de legalább a vállfegyverét sikerült kilőnie a fejvadásznak. A helyzet súlyos, hiszen elvesztettük a meglepetés erejének egy részét, de még nincs minden veszve, mert nem adom fel. Tudom, hogy sikerülni fog és ki fogom tudni bontani a konzervdobozból a csemegét. A fejvadász már tanácsokkal lát el a komlinken keresztül, s ennek függvényében rakom össze a tervet. A felbőszült csúszómászó támadásait igyekszem úgy kivédeni, hogy messze távol ugrok tőle. A fejvadász tervét fogom alkalmazni, hiszen így talán még lehetőség nyílik neki arra, hogy belőjön a rostély közé.
- Készülj! - szólok a komlinken keresztül.
Ezután egy nagy íves ugrással igyekszem a háta mögé kerülni, remélhetőleg követ a tekintetével, mert így egy pillanatra a fejvadász felé fog nézni. Ha sikeres az ugrás, akkor meg is kezdeném hátulról a páncél lemetszését. Közben félszemmel figyelemmel kísérem a farkát is, nehogy kisöpörje alólam a lábamat. Remélhetőleg most végre sikeres lesz a támadás.





felszerelés:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Árnyékváros IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 14 Aug. 2018, 05:15

AZ IRÁNYJELZŐ

Helyi Idő: Ismeretlen idő, 84.3 MU
Helyszín: Árnyékváros, Nar Shaddaa
Feladat: Wunji Truaz likvidálása
Résztvevők: Silhana Lolaes'ra, Dendarid Tefle

Dendarid a lándzsatámadások elől könnyedén ki tud térni, viszont a roham elől való kitérése már nem egészen ennyire szerencsés. A páncélos hutt a torkát nem is, de a lábát sikeresen elkapja, miközben a padawan éppen átugrani akar felette és ugyan ezzel a lendülettel neki is vágja a közelben levő ládáknak. Hangos döngéssel jár az, hogy a háta és a ládák találkoznak, minden levegő gyorsan kiszalad a tüdejéből ennek hatására, de jelentősebb sérülést nem szenved el. Ezzel ellentétben a ládák vészesen mozgolódni, inogni kezdenek és a legfölső le is esik. A hutt önkénytelenül is nagyobb távolságot alakít ki közte és a padawan között, hogy a zuhanó láda ne őt találja el, így az néhány centivel Dendarid előtt ér földet és a landolástól a fedele le is jön. Sok-sok kis tenyérben elférő fémből készült golyó gurul ki belőle mindenfelé. A teremben mindenkinek teljesen világos lehet, hogy mik is ezek pontosan. Gránátok. Ráadásul nem is csak egy fajtáról volt szó, hiszen volt ott minden, mi szem-szájnak ingere. Thermo gránát, villanó gránát, tűz gránát, gáz gránát, ion gránát, szubszónikus gránát, füst gránát, méreg gránát, plazma gránát és jég gránát is. A hutt egyelőre csak lassan hátrafelé mozgott az ide-oda guruló gránátokat figyelve.


_________________
Árnyékváros 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Árnyékváros FUn312o
Árnyékváros 6fZaEMM
Árnyékváros EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Árnyékváros Empty Re: Árnyékváros

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.