Aranyköpések

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Aranyköpések Empty Aranyköpések

Témanyitás by Gabrielle Zielinska Kedd 09 Aug. 2011, 22:13

Ide kerül minden poénos beszólás

_________________
“A holnapok kísértetek, a tegnapok rémek."
JK: Gabrielle Zielinska
NJK: Joana Carmen Zehner - Lux

Aranyköpések H2wiqd2nxla3od7v6asi_tnAranyköpések Efwlrw8w8aie3vogkoph_tn
Gabrielle Zielinska
Gabrielle Zielinska
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 97
Hozzászólások régi : 131
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Gabrielle Zielinska
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Gabrielle Zielinska Kedd 09 Aug. 2011, 22:18

Felavatás:

[22:07:49] @ Tao : Halla nem nevet, csak szánalomból a gyenge próbálkozásodon.

-------------------------------

[22:18:14] @ Tao : ivott már valaki hibiszkusz teát?.

[22:18:26] Adam Taylor : mit?.

[22:18:43] Adam Taylor : hibi micsoda?.

[22:18:49] @ Tao : olyan mint a baziliszkusz, csak teát főznek belőle.

_________________
“A holnapok kísértetek, a tegnapok rémek."
JK: Gabrielle Zielinska
NJK: Joana Carmen Zehner - Lux

Aranyköpések H2wiqd2nxla3od7v6asi_tnAranyköpések Efwlrw8w8aie3vogkoph_tn
Gabrielle Zielinska
Gabrielle Zielinska
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 97
Hozzászólások régi : 131
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Gabrielle Zielinska
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 22 Aug. 2011, 13:43

Hood
Szehmire támaszkodom és a csajra mutattok.
- Ez Rocky nőben. Debil... - lihegek. - ...vad és megszállot. Szét akarja szedni a fejem. Állítólag keresi a rendőrség is.
A szemem alatt lassan kezd felduzadni az ütés nyom.

Szehmet
Ha a morgás nem ijeszti meg a nőt, ami valószínű, hiszen megjelenésekor sem menekült az idegen , ráadásul "Rocky nőben" ( akiről Szehmet nemigen tudja, ki lehet, de biztosan valami rettentő megállíthatatlan lény ^^)
Mikor nyugat és kelet találkozik Smile


Wolf-Dorten
Kb Garfield és Jon szintjén.
*Mondom komoran mitha valami rég elveszet dolgot keresnk emlékeimben. Az előzenekar rázendít iszonyat zenékükre. Hörgős visitos.. Pfuuuuj.*

-TE WOLF. HALLASZ VALAMI GYANUSAT? -vigyorog közben- MINTJA LENNE NÉMI NESZEZÉS VALAMERRE.
Wolf
- JA TE IS HALLOD? aZT HITTEM CSAK ÉN VETTEM ÉSZRE EZT A MOTOR BUGÁST!
Van még Smile
Dorten
-Fogadjunk hogy nem magyar népzenét fognak játszani a mi kis rokkereink.
Wolf
Két lap neki.
- Mi az a magyar?
Két lap nekem.
- Mi az a népzene?
Dorten
-Valami porfészek. Állítólag gorombák meg minden. A népzene meg sok vénlány részegen gajdol asszem.

Dorten
*Követi Wolfot az öltözők felé. Csakazért is bekukkantok az előző szobába és szedem is a lában Wolf után.*
-És neked volt gyerekorod? Mármint.. Na érted.
*Jót nevet magában saját viccén de azért tart vagy egy lépés távot a nyomozótol. Mázli ,hogy nállam van a fegyvere. Most tuti lelőne ezért. xD .
Wolf
- Gyerekkorom? Nem nagyon. Így születem. borostás ellenszenves nyomozóként.


Szati
-Főfőnök...ige, ez olyan Zackes... És nem a te vörös szőröd érdekel, hanem a nőci,a titkárnő..szereti a pizzát? A sőrt biztos nem, akkor már elvetted...vagy megölted volna.

Hangos pittyegésel jelez a mikró, hogy készen van a táp. Gery fel-fel szisszenve kiveszi a tányért ésa az asztalra dobja. Nem messziről..mennyi is a konyha térfogata...?

-És most mijóban utaztok? Kit kell elkapni? És mikor adod már a sört? Túl sokat kérdezek? Zavar? Elmondanád ha így lenne? Biztos? Csak mert jó haverságban kéne lennünk nem? szóval mesélsz a titkárnéniről? Nem? Most mért nézel így rám?


Wolf
- Tyt nem láttam. Egész este. Dortent se. Téged meg pláne. A hallásomat hagyjuk. Behalás. Ja az irodát felgyújtották. Igen a tettes eltűnt. Uncsi nap és nem tom hol alszom. Zack megöl. Ha nem ő akkor majd az új titkárnőnk, akit a tűzvész után ott hagytunk 6-8 órával ez előtt. Mellesleg szomjas vagyok. Veled mi volt?


Enigma/Ultimate Guru beszólt:
Kórházi ágyban fekszem. Na tessék… Pedig világosan megmondtam Sylarnek, hogy nem akarok visszajönni ide! Miért kellett mégis… Hé!!! Meztelen vagyok!!! Totál meztelen!!! És… mi a jó véres hurkáért vagyok az ágyhoz bilincselve!!! VALAKI!!! NŐVÉR!!!

Na végre, itt a nővér… És még egy… És még egy… És… bikiniben vannak. Mindhárman bikiniben. Ööö… Oké, erre nem számítottam.

- Ööö… Üdv, hölgyeim. Én… ööö… miért is vagyok idebilincselve?

- Mert rossz kisfiú voltál! És most megbüntetünk!

- Meg… ööö… Megbüntetnek?

KÖSZÖNÖM, ISTENEM!!!! KÖSZÖNÖM!!!! K Ö S Z Ö N Ö M ! ! !

- Hát jó… Ha rossz voltam, nincs mit tenni… De elbírnak velem, hölgyeim?

- Ó, attól ne féljen, maga nagy és erős szexisten… Csak lazítsa el magát…

- Rendben… Mmmm…

A három bombázó nővérke rám mászik… Elkezdik levenni a bikinijüket… Ó igen… És az egyikük a fülemet… csipkedi. Mi? Aú! Ez nem olyan kellemes! Aú! AÚ!!!

Arra ébredek, hogy egy nyomorult galamb, ami berepült az ablakon, a fülemet csipkedi.

- ROHADT MADÁR!!! ÉLETEM LEGSZEBB ÉLMÉNYÉTŐL FOSZTOTTÁL MEG!!! TAKARODJ!!!

Elhessegetem a hülye állatot, és közben örömmel tapasztalom, hogy már nem is fáj annyira a sebem. Na. Legalább ennyi jó ért a mai napon. Pazar. Körülnézek. Sehol senki. Egy órára pillantok, és látom, hogy jócskán elaludtam. Okkkkké…. Akkor ideje hazamenni.

Összeszedem magam, megigazítom a maszkom, majd elindulok kifelé az épületből. A főbejárat előtt még intek egyet a mi kedves titkárnőnknek, aki még egy pillantásra sem méltat, majd kilépek az ajtón, és szememmel egy taxit keresek…


Zack: "..furcsa csápszerű közölgő csáppal..."
Őrszem: "Lehet, hogy szőke vagyok, de hülye viszont nem!"


Andrew J. Hendrix
- Bugris?! - ezt nem hiszem el, honnan jött ez a fazon. A támadásom nem sikerült ugyan, de legalább a bakancsaimat elvesztettem....vagy....nem, ez sehogysem jó.... már csak le kell dobnom a kabátom, és kész Bruce Willis leszek, aki igen drágán adja az életét. (és persze kevésbé kopaszodik...)


Stromboly
-Sikerült? hehh csak viccelek. Szóval azt akartam veled megbezélni, hogy felvehetnéd a régi barátnőm ruháit amit itthagyott, mert ez a ruha eléggé feltűnő és így nem lesz kényelmes városlátogatás. A ruha semmi különös csak egy fehér ing és ahoz tartozó kabát. Szerintem neked nagyon jól állna. -Majd míg Yuna válaszol befalom a tojásom.
Yuna
- Hát pedig ez kényelmes ruha, vagy arra gondolsz hogy sokan bámulnának? Hát ha gondolod felpróbálhatom azt a ruhát.*Jelentem ki majd én is nekilátok a Stromboly tojásának, mivel ő készítette.*
//XDDD//

Zack
- Extermis!
Kiáltja a közeledő sötétre és az füsté válik.
- Ez így tökölős... Megatermis!
Erre a szóra vagy húsz árny veszik oda


D2
Aztán lepereg előttem az életem filmje, és rájövök, hogy rohadt rövid. Úghogy tegyünk bele valami izgalmat. Megpróbálok elugrani az autó elöl, ha nem sikerül, akkor sincs semmi baj, majd elfekszem itt a földön még egy kicsit.
Mi az isten? Lemaradtam valahol? Úgy tudtam az első randin nem szokás együtt aludni. Hát ez a fazon nem teker...tere...teketar..., francaba mit akarok én itt sznoboskodni, szarakszik.

Kedvenc Terry helyesírás paródiám: (Zack a km)
- Honnan tudod, h gyógyító vagyok?
Kérdezi a nő mondhatni a gallérjánál megragadva férfit és üvölt vele miközben a szárnyai kitárulnak. Látszik elégé furcsálja, hogy ennyit tud róla Ivan.
- Felelly!


Dorten mészárlás közben a Kakuna bázison
"Jönn is a válasz, mikor megindul az atya és puszta intésével űtat tör maga elött, s az útonáló kétfelé hajlik elötte. Csápjai is fürgén szelik a levegőt s a két láncal kötekedöt, meg a felvillanyozót puhitja, míg likacsos álaguk kielégitőnek nem találtatik."
Dorten: Cer te beteg vagy
Dorten: hogy lehet ennyire szépen megfogalmazni egy tömegmészárlást ?


A chatbox nagy bölcsességei, rendszereztem fentről lefele kell olvasni!
14:01, 25 Aug 2008
Viktor: hova kéne tombolni?
14:38, 25 Aug 2008
Tao: Bronx csatorna Vik, csak rád várok
14:39, 25 Aug 2008
Tao: wow, kicsit homoerotikusra sikerült, bocsesz
14:54, 25 Aug 2008
Zspider: durvááán
14:54, 25 Aug 2008
Zspider: vagyis hy
14:55, 25 Aug 2008
Tao: durván neked is
14:58, 25 Aug 2008
Zspider: Tao... ez se lett egy heteróbb mondat
14:59, 25 Aug 2008
Tao: kötögessél nagymamád sáljába, ne belém
14:59, 25 Aug 2008
Zspider: hehe


Stromboly
Ezek a Destroyer űrhajóról:

A Kék Körzetben az űrvédelmi ágyúk megszólalásával a Moszkvicsslusszkulcs nevezetű csatahajó is aktivizálja önmagát.
- Blablablabla - mondja a kapitány és megvakarja az állát, bárhol is legyen neki olyan. - Na...
A Kapitány első szavai miután a vész miatt kiküldték őket meghalni. A legénység tátott szájjal figyeli a legendás hőst, ahogyan éppen arra készül, hogy kiadja a parancsokat.
- No... - mondja majd megvakarja a hasát bárhol legyen is az.
A legénység álla még lejjebb esett a várakozástól már a padlót verdeste bárhol is legyen az.
- Akkó támadás! - jegyezte meg a kapitány csukló hangon majd ekkor a legénység örömujjongásba kezdett és nekilátott a támadásnak.
Egy újonc azonban felvonta a szemöldökét.
- Uram nem lehetne... részletesebben?
Egy kis csönd, majd:
- De. - Mondta majd mély álomba szenderült.
- ÁÁÁÁÁ- Sikoltott egy felettébb férfi női hang.
- Ki volt ez? Mi volt ez? - Ébredt fel hirtelen a kapitány.
- Uram én...- mondja a férfi, női hang tulajdonosa és feltehetőleg szánakozó képet vág.- ... én kiöntöttem a kávét a vezérlőpultra....- mondja eléggé halkan, mert szégyelli magát.
És csakugyan a fekete lötyi átjárta az egyik vezérlőpultot, ami teljesen véletlenül azt a skrull hajót támadta, amelyiknek sikerült feltörni a pajzsát. A kapitány szólal meg először a kínos csendben.
- Közlegény, majd akkor szóljon ha nagy gond van. - majd megpróbál visszaaludni.
- De uram... ez volt az utolsó kanna...
- MICSODA?!?!- Kiált fel hirtelen a Kapitány- AKKOR HONNAN SZERZÜNK KÁVÉUTÁNPÓTLÁST?
- Uram.. én azt tanácsolom támadjuk tovább a hajót, majd az utolsót nem támadjuk meg, hanem megszálljuk.
- Nem... nem kockáztathatok...- mormog a bajsza alatt (Bárhol is legyen az:D) a kapitány. - No rendben lőjék tovább azt a hajót, aminek elveszett az erőtere. Utána kapcsolatba lépünk egy élelmiszer és dohány szállító Jani ABC vagy hasonló elnevezésű hajóval, ami biztosítja nekünk a kávéutánpótlást.
Eközben felpakolják az újabb kávészállítmányt és a koffeinfüggők kinyírják a kétbalkezű barmot.
Ez mind pár perc leforgása alatt!- Attól függetlenül, hogy a kerekeket órák leforgása alatt tudták csak visszarakni- Ezek után elindult a Moszkvi... Sárga bögre gör.... Jamaica a jamaicaia.... mindegy.
- Na látod én még ennyit se tudtam! Ne provokáld azt akit nem ismersz! A nevem Etna! nem.. Vezúv!!... Nem Stromboly! Ja igen mindig elfelejtem ezt a hülye mutáns nevet! A polgárit meg csak szeretném elfelejteni...
Kifújom magam majd mikor odajön a szőke őrszem neki is köszönök.
- Et... Vez... Stromboly! Hello a nevem Stromboly. Egyébként Revans mik azok a Skrollok? Valami tekercsféleségek? Hogy tudnánk tekercsek seggét rúgni, mikor az köztudottan nincs nekik. Vagy mégis? Miféle hülye álom ez?
Robban valami és valaki mutatja hogy arra húzzuk a csíkot. Arra is megyünk mert már kíváncsi vagyok a segges tekercsekre.
- Helló idegen. Netán csak nem egy tekercs vagy te is? - Ezt Kor- El-nek akinek még nem tudom mi a neve de mindjárt elmondja úgyis. - Komolyan az űrben vagyunk? Csak mert nincs térerő a mobilomon.
Odaszólok neki barátságosan.
- Szám szerint hány ingered van gyík?
- Mikormegyünkmár? És mikoreszünkmár? Mikormehetünkvécére? Nagy dolgot kéne végeznem. Hmm ti űrlények végeztek nagy dolgot? - Pattanok fel hirtelen.- Nyilván mivel ti is esztek szilárd kaját. - Elkezdek körbe körbe járni a NAGY kérdés felmerülte után- de vajon tudjátok- e mi az az anális szex? Ami a nagy dolog kimenő nyílásán végző szexuális tevékenység?
Vajon sikerült- e elhoznom eme csodálatos földi felfedezést eme lényeknek?
Vajon sikerült megvilágítani előttük, hogy WC-t kéne használni?
Vajon sikerült- e annyira megváltoztatni ezeknek a lényeknek a gondolkodását, hogy rájöjjenek, hol is volt eddig a hiba az általuk demokráciának nevezett államformában?
Vajon hányszor írtam, le azt, hogy vajon?
Puff megáll az álom és felébredek.
Azt hiszem nagy zuhanást érzek, csak oldalról? Már a rémálmok sem adják a mai formájukat. Zuhanok... vagyis akkor hívjuk oldalvásnak.
Akkor oldalvok... bármi is az, majd leesek vagyis oldalra esek ezért hívjuk sajtreszelőnek. Szóval oldalvok utána pedig sajtreszelek. A fejemet rendesen beverem. Hívjuk fájdalomnak.
Majd pedig felkelek és tényleg leesek valami nagyról és fémesről.
Lehet megint nekirohantam álmomban a szomszéd rendőrkapitányságnak. Vagy eloldalvadtam.
- Aúúú ez fájt, rendőrbácsi ne bántson, anyu ne reszeld a sajtom. - Motyogom és még csukva van a szemem. Majd mikor kinyitom megint az álmom szereplőit látom, csak három van belőlük.
- Úristen.
Becsukom a szemeim, majd egy kis idő után megint kinyitom. Most már kettő van belőlük.
- Jézusom.
Becsukom a szemem, megdörzsölöm, megvakarom a farom a fejem, beszedem a nyugtatómat, kimegyek vécére, visszajövök, majd újra kinyitom a szemem.
Már csak fél van belőlük.
- Bakker. - Mondja Stromboly és ájultan esik össze.


Halloween egyik Poén topic-ba írt reagjából:
"....japántanárunkkal, és amit tudunk, azt japánul kel mondanunk - aki nem tudja a kötelezőt, az megy fát vágni a kandallóba (rendes kandalló...."


Ayame írására Revans
" Ha elválik testétől az anyag, akkor nem tudja tovább formázni. A tárgyak 1 óra – 2 óráig maradnak meg aztán egy fajta szerves anyaggá alakulnak vissza (átlátszó fehér színű undorító izé)"

[align=CENTER]"átlátszó fehér színű undorító izé"[/align]

...Te kis perverz Very Happy


Idézek Azareustól, a "2009 találkozói!" topicból:
"Hát igen, eltelt egy év és mélló befejezést adtunk neki szerintem. Mindenki ott volt, aki számított. 2008 Dec. 31.-én 6 órakor kezdtük szerepjátékot majd másnap 2009 Január 1.-jén reggel 6 órakor befejeztük. Készült pár fotó, bár technikai okoko miatt pár homályos lett."
Technikai problémák alatt a lehetségesnél eggyel több pohár sört érted? Very Happy


Ayame
kis híján kiestem a számon
Úgy érzem ennek itt a helye. Laughing
Elérhetősége, valahol a reag közepén:
http://xmenreneszansz.portbb.com/viewtopic.php?pid=29239#p29239


Csatában megjelenik Enigma Rorschach mögött:
Walter
- Hurrrmm... Csak keményen, Rorschi! Ez az!
- Köszönöm, igyekszem, hogy-- TE?!

Néha már elég volt a teleportálásból:
Ivan
O-ó... kékes energia kezd körbevenni. Teleportáló sugár.
- Ó a jó édes kurv
Mondom, de atomjaimat már föld körüli pályára teleportálták...

//Kezdődik a kalandom, és kiteleportáltak//

Amikor érdekeseket írsz...
Azareus
Iszok még egy kicsit és leszállok a székről kiegyenesítem magam, csinálok pár tornagyakorlatot, olyan érzésem van, mintha órákat öltem volna egy repülőgépen egy bőröndbe zárva.


Morsus
Amikor nem bírok magammal:
X kapitány elfáradt, de közben nem adja fel. naponta edzi a testét és keményen méri fel a lakhelyét. Ki ismeri magát mi hol is van. A kenyereket türelmesen eszi és nem pazarolja az energiáját csak edzett akar maradni. Nem beszél, csak meditál és edz és alszik. Magneto oktatta, hogy a meditációval kitudja zárni az ilyen kínzást. Nem hagyja magát. persze ő is kicsit megtörik, de nem fogja csak úgy meg adni magát a börtönnek. Az egy hónap tényleg a haj és a szakáll miatt kellemetlen, mert ahogy kiderül Kapitány nagyon pedáns és a tudatát idegesíti a viszketeg arcszőrzet, de azért is elviseli, mert nem akarja, hogy gyengének lássák mások.
Döbbenten veszi észre a fényt és a létrát.
- Ezt nem lehet megenni... adjatok kenyeret... bár ez puhább.
Mondja a férfi cinikusan és megragadja. Talán ő van a legjobb állapotban, mert végig tartotta magát igaz így is nagyon gyenge magához képest, de ez most mellékes. Ahogy felkapaszkodik finoman megnyomja az alkarját és a benne lévő titkos műanyag chipet, ami azonnal jelzi a testvériségnek és Magnetonak, hogy pontosan hol is van így azonnal megtudja őt találni a csapat. Ahogy kiér vad támadásba kezd leütve az őröket máris érzi ahogy a fém megremeg minden hol és megjelenik a Mágnesesség Ura. A fém mindenfele felemeli a fegyvereket és torzítja a formáikat. A pajzsa táncolva repül le és a láncokból mindenki kiszabadul. X Kapitány a homlokába vágja az X jelet és üvöltve ront mindenkinek! Április Bolondja! Nem bírtam kihagyni bocs. Szóval a vicces mondat után felmegy.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 22 Aug. 2011, 13:58

Zack
Mondja Zack és örömtelien kitárja a karjait így véletlenül elengedve Ivánt, aki pofával zuhan a földre.
- Bocs...


Natalie Thomson-t kirabolta két kölyök a kalandomban, mire ő kegyes nő gyengédséggel leápolta öket. Very Happy
"Előkapok két kis csini gyártmányú füstbombát, majd eléjük dobva, kihasználva a bénaságukat és az értetlenségüket, először az egyiket rúgom térhajlaton, had essen össze, majd vágom egy kezembe akadó tárggyal tarkón, had csicsikáljon, majd a másikat gyomorszájon találom ütni merő véletlenségből természetesen, majd az orrát töröm be a könyökömmel figyelmetlenségből, majd a kis játékszerével őt is aludni küldöm."


A sokoldalú és mindig megújuló Pangloss mester újabb alkotása:
"Ivan halálnyugodtan áll maga előtt..."
...biztos a tűkőr tehet róla... Very Happy


Thorhalla
" Titeket már megint honnan halásztak elő, mintha megrendelésre kapnálak titeket minden egyes alkalommal – morogtam miközben Shadow-ra és Halloweenra pillantottam."


Stefan
Mintha Morsus megváltozott volna, sőt úgy fest három hónapot húzott le Thorhalla-val, Stetsuko, már érti mitől változott meg a férfi. Kicsit szakadtabb lett vagy csak öregebb? Mindegy ilyen banda mellett minden hatás normálisnak tekinthető, csoda hogy túlélte.


Stefan
[quote]Halloween...
A harc után egy szobában találja magát, ahol három szürke antariai nő fogadja, hiányos, szűkös és feszülő öltözetben. Az egyik egzotikus szépség lágy megnyerő hangon szól hozzá az ágy mellől.
- Volna valami amit esetleg tehetünk önért?
Azzal csávósan int az ujjával , hogy ugyan már kerüljön közelebb./quote]


Thorhalla
Shadow és Halloween is jöttek, mjad pedig még két furcsa alakot vettem észre, akik pontosan úgy néztek ki, mint James. Nem mintha egy nem lett volna elég belőle. Csaknem ezek is a párhuzamos realitásból jöttek volna velünk? Asgardra, hogy egyetlen idióta sem képes meghalni, nem, sőt még osztódással is szaporodnak.
Kedvenc asgardi istennőnk véleménye a párhuzamos realitásokban született személyek egy helyen való megjelenéséről. Wink


Emily adatlapjáról:
"Ismertebb ellenség: Hát lehet erre az angyali nőre haragudni?"


Björnulf
„Thorhalla, hogy eszöm a drága pofikádat, ha mégegyször azt látom, hogy fölgyújtod valakinek a tunikáját, Asgardra mondom, földarabollak, aztán böhintelek a disznók ölé, mert odavaló vagy! A dögvész vinné öl a mocskos Hyrrokkin fajtádat te anyád gyötrelme! Ösküszöm, egyször még böváltom az ígéretem, és ténylög kikötözlek Asgard elé egy póznára egy teljes hétig!”
„Einar te megveszekedett barom! Hát mit tanítottam én neköd?! Így kell fogni azt a ócskavasat? Ha így folytatod, nem kardot, hanem Gunnar vesszejét adom a kezedbe, hátha azzal jobban bánsz! GUNNAR! MIT CSIBNÁLSZ TE ÖRDÖGSZARBÓL ÖSSZEGYÚRT FÉREG! GYÖRE IDE, HADD HÚZZAM A FEJÖDRE AZT A DRÁGA LÁNKÁT, HA MÁR ÍGY IS A SZOKNYÁJÁBAN TURKÁLSZ! IDE GYERE!”


Jackie Estacado
Jesszusom, hát ezt a sok reagot én el nem olvasom, az tuti! Az egyik még egy képet is berakott!

Vagyis… Hm, furán beszélek. Magam sem értem, miért.

Na mindegy, azt hiszem, a legegyszerűbb megoldást választom, és Serenát kérdezem.


Nefi (Thorhalla) kifakadása msn-en:
Milyen gáz már... van egy királyságom és a fővárosom egyetlen kastély... persze Thor-nak ott van a szééép Asgard város, Hela-nak meg Niffelheim/Helheim... nincs igazság
Milyen kegyetlen a sors egyesekkel, nem igaz? mrgreen


Thorhalla
Ma volt szerepjáték, Scion nevű játék, aminek a lényege röviden, hogy istenek gyermekei/unokáival játszol, az elején csak egyszerű emberrel néhány különleges képességgel, majd innen fejlődsz tovább...
A csapat:
Dorten - Hermész fia
Ivan - Ré fia
Kada (egyik legjobb barátom) - Hachiman fia
Björnulf/Ismeretlen/Frank - Hádész fia
Én - Loki lánya (tudom, nagyon meglepő Very Happy)

Szitu, hogy mi istenek kölykei vagyunk és vannak a titánok, akik szemben állnak az istenekkel. Egybe sikeresen belefutott a parti és lebuktunk hála Iván karijának, aki lelkesen mutogatta végig a Titán fattynak, hogy mi mind istenek gyermekei vagyunk, mert mi átláttunk az illúzión, láttuk a törpöket, óriásokat és kentaurokat, míg a sima mezei emberek mindenkit mexikóinak láttak...
Nos ezek után bosszúból otthagytuk Ré fiát a titán fattynál, hogy megkínozhatja és megölheti, mert szerencsejátékon mi kijutottunk. Smile Ré fiát, aki amúgy egy autista srác bevágnak egy szobába, amiben egy pentagramma van, a közepében egy átkozott golyóval meglőtt férfi, Thor egyik fia. Iván gondolkodik, hogy miként lehetne kiszabadulni a pentagrammából, majd jutott valamire és oda fordult Thor fiához.
" - Én egzakt okkult matemetikában vagyok járatos" - mondja büszkén, hogy így ezzel ki tudja juttatni magukat.
Thor fia néz rá kérdőn, majd pedig kinyögi:
" - Én villanyszerelő vagyok..."
Ennyit a csapatmunkáról. Very Happy


Jackie
- Remélem, igazad van, Adia, mert lassan már annyi furcsaság történik velünk, hogy semmin sem lepődök meg. Néha még egy olyan érzés is a hatalmába kerít, hogy valamilyen elképesztően intelligens és jóképű felsőbb hatalom irányít, aki Waltot, Vérontót, Grendit, Landrafot, a Szellemlovast, Shade-et, Rorschachot, Hulkot és szinte teljes New Jersey-t is irányítja. Meg az AIM-et is ő irányította, meg Tara Sunkent, meg Lokit, meg még Danielle-t is. Ez mennyire beteg gondolat már, nem? De igazatok van, ez butaság. Hé, amúgy tudjátok, mit jelent az, hogy „Cold Fusion”?


Thorhalla
– Halloween... James drágám, eddig csak háromszor öltelek meg, hányszor kell még, hogy végleg halott maradj?


Tyler/VH 2-őn, mint Manó
Al felé fordulok, aki felajánlotta hogy miről ne kérdezzük őt meg.
-Te figyelj már, mi az a vércsoport?-
- Nem tudom te hogy vagy vele, de a hátam közepére nem kívánom Thorhallát... -


Shadow
Tudom zavaró James viselkedése, de ő egy elég speciális őrült... szinte minden fordítva működik benne... lát a sötétben, mintha nappal lenne, hangokat hall, ha tiszta ideg, olyan nyugodt külsőre, mint akit benyugtatóztak, ha kedves, akkor akkora paraszt, hogy párját ritkítja, de a szerelem jól megy nála.


Morsus: Bárd és Ronan társalognak
- Tao?
- Ronan, a Vádló vagyok. A kék körzet vezetője.
- Figyelj nem érek rá bosszú had... Kék körzet? Végre a fejes!
- Vezető.
- Egy kutya.
- Kutya?
- Hagyjuk ezt... komolyan nincs már hangom üvölteni szóval rövidre fogom. Az a diszkógömb, ami takarja a kilátásotokat Galactusé és letudnám fegyverezni Thanos fegy...
- Thanos? Körözött bűnöző! Mindenki, aki szövet...
- KUSS! Fogd már be te... elloptam a hajóját, oké?
- Értem, ember vagy.
Kultúrák, ha találkoznak. Very Happy


Stevennek volt egy aranyos megjegyzése Miller-re ulti reagban:
"Elégé lelkesnek tűnt az üggyel kapcsolatban. "

//Aki ismeri a karit tudja milyen Jonathan, de ilyennek még senki sem látta Very Happy//

Tao véleménye:
(20:28)Nefadar: láttad valaha Miller-t lelkesnek? Neutral
(20:29) Dév: hm, elkötelezettnek, önfejűnek, önfelfáldozónak, makacsnak
(20:29) Dév: de lelkesnek nem igazán Very Happy



Attilan, Einar egy körrel korábban ment haza Asgardra és hagyta hátra az Angyalokat, mert kiderült, hogy Helheim foglyul ejtette Halla-t...
Az Asgardi beszéd után (Einar-Amora párbeszéd) Miller gyorsan összefoglalta, hogy Einar miért távozott:

Miller keserűen csóválta meg a fejét.
- Asgardon kitört a háború – mondta halkan, hogy a többiek értsék Einar távozását. – És az ellenséges haderő foglyul ejtette Thorhalla-t...
Mire a köv reagban (by Z)
Majd mikor az események végig mennek és Einar elmegy, Miller mindent elmagyaráz. Balthazar egy pillanatra csendben marad majd nem bírja tovább és mosolyogva néz fel.
- Szegény ellenséges sereg. Esélyük sincs Hallával szemben. Ameddig tud beszélni.


Az eredeti Hood megismerkedik Póknővel és a bájaival.
http://xmenreneszansz.portbb.com/viewtopic.php?id=87&p=1

Hímsovinizmus előre!
Hood
Mutatkozom be és két kézzel támasztva a felülésemet. Mekkora dudák. Te jó ég. Nála már az edzés ha sikerül felkelni az ágyból.
Nah már a tekintettemmel nem ragadok le ott hisz Los Angelesi vagyok és volt szerencsém ekkora adottsági nőkhöz csak azok prostik voltak... Mindegy.
- Jól vagyok... csak asszem szédelgek. - És valami meleget érzek a hátamnál. - Amekkora mázlim van msot szakadt fel az egyik varratom.
Morgom panaszosan és a hapit nézem, aki még lefoglal a tűntetés és a robbanás káosza. Hű ez tényleg fáj. Haza felé vennem kell egy kis fejfájás csillapítót. Most komolyan akkora mellei vannak, hogy a gyereke már kis korában elhizzík a kajától!
Sajna nem vagyok jó az ülésben.
- Sajna nem vagyok jó a pihenésben és a varrat pedig testi. Három napja egy pasi a hátamba szúrt egy kést és félek most felszakadt a seb, de nem gáz otthon megcsinálom.
Legyintek rá és a nőre pillantok. Vajon igaziak?
- Te jól vagy? Te is kaptál párat már akkor is amikor megérkeztem. Ha segítség kell megtudom nézni a sebeid. Ápolást tanultam.
Nah szép most azt fogja hinni rá gerjedtem pedig tényleg csak segíteni akarok, mert nem mindenkit tanít Bestia orvosi ápolásra és súlyos sérülések ellátására.
A természet pár embert megáldott, de hány nőből kellett deszkát csinálni, hogy neki adja azokat.
Ehhez tudni kell, hogy Hood járt egy Diana nevű alakváltóval:
- A pókembere gondoltam, aki lopva a sötétes stílusom feketében nyomul...
Szavaimat a hapira fordítom, aki a zajok miatt marad. Persze, hogy a csaj nem eszi meg. ha megenné Fekete Özvegy jelmezt hordana és nem lenne ekkora brutálisan nagy melle. Vajon Diana tud ekkorákat csinálni? Közben várom, hogy a harmadik tagja a tető bandának közeledjen remélem nem rémisztetűk el.
- Én Fenegyerek ő itt mell... Póknő. Te ki vagy?
Areas
Hood kérdésére nem is reagál... vagy talán nem is hallja? Nem is érzékeli, hogy mások is vannak itt rajta kívül?
Hood
Ha én is két dinnyét pakolnék a dzsekimbe lehet, hogy figyelne rám a pókgyerek?


Areas
" Pókember? " - ízlelgette a szót, miközben hálóhintájával a forgalom felett hasított. - " Nem is tudom... talán... biztos jobb, mint a Fekete Póknak Öltözött Emberszabású Lény megnevezés... "


Chaos űrhajó, Sötét világ kaland, ment a társaság... Kis Ivánt (ifj. Pretyakov) kínozta meg Halla, ki hogyan szereti na, neki nem volt kínzás, bár a többiknek erősen Very Happy
Pretyakov Kis Morsus-nak:
- Morsus, megmondtam... Hallának ne szólj be. Sem te, sem senki... ő az én védelmemet élvezi.
Mire Michael vissza:
Morsus felnéz Ivánra mosolyogva.
- Mazoista egér te ne pattogj csak hagyj magadból annyit amennyit az ellen elé dobhatunk.


Areas
Pókember? Hol? - néz körbe


Két korábbi gyöngyszem Attilan-ról:
A Bosszú Angyalai Attilan-on, csak Ko-Rel és Vízió nem volt velük.
Sólyomszem: - El kellett volna hoznia lányokat mi?
Miller: – Egyetértek, tetszett volna nekik.
Einar: – Ko-Rel-nek is tetszett volna, nem igaz Kap? – kérdezte vigyorogva.
Kapitány mérgesen néz Einarral és csak morog egyet: - Majd az edzőterembe mondogass ilyeneket kis herceg...
Einar még mindig vigyorogva néz Kap-ra: - Nem maradok adósod – nevetett fel. – Majd hagylak győzni, ha ő is ott van és látja a küzdelmet.
Kapitány Einarra néz: - Az asszony engedi az ilyesmit neked? Elégé rövidnek tűnt a pórázod.
Ugyanaz a hely és idő, csak éppen Einar, Sólyomszem és Logan beszélget és Amara-val. Vagyis az egész eleje:

Einar: – Mit lehet tudni az itteni életről széphölgy? – kérdezte végül mosolyogva Amara-t.
Amara: - Mi itt elég békésen élünk Einar Herceg. Bár azt nem mondom, hogy nincs dolga a Városi rendfenntartóknak, de főleg csak kisebb eseteink vannak. - közben nézem ahogy Leroos szárnyra kap, s felettünk köröz nem túl magasan. - Eme kisebb bűneseteket leszámítva nyugodt az életünk. - mesélek még néhány dolgot, a helyi életről, miközben úgy haladok persze, hogy a hátam mögött lengedező farkam végén lévő tüske véletlen se sértse meg a társaságomban lévőket, s néha fel-fel pillantok a kutyámra. - Kérem meséljenek valamit a kontinensről, hogy ott önök hogyan élnek. Még nem jártam ott sohase
Logan: Amara információira Logan kicsit oldalra biccentett a fejjel őt nézve és a kezéből kipattannak a karmok.
- Én embereket szeletelek fel.
A karmok vissza pattannak és Sólyomszem mögötte mellé hajol kicsit és rámosolyog.
Sólyomszem: - Nagyon diplomata. King imádni fogja.
Logan: - Ha nem fogod be bemutatót is kapnak. - majd ismét Amarára néz - A világ ugyanolyan, mint itt. Néha szép, néha rút. Hidd el szivi jártam ennek a bolygónak minden részén. Ugyanaz a mocsok csak másképp csomagolták.


Vízió történelem órája a Fantasztikus Négyesnek. Very Happy
A SHIELD sorozatos támadások miatt összeomlott, a helyére az AIM nevű csoport állt, ami később hatalmát és találmányait sötét dolgokra használták. Bukásukkal elhozták a Bukást.
Reed meglátja örömtelien Logan-t és kérdezi, hogy tényleg ő-e az, és, hogy mi törént, amióta 2016-ban eltűnt az F4 a realitásból.
Reed
- Logan? Logan, te vagy az? Egy újabb ismerős arc, végre… Hogy vagy mindig? Te talán fel tudsz majd minket világosítani, mi folyik itt...
Logan
Én bizony, de nem tudom mi folyik itt amióta elmentél mindig megölnek.


Óriáspókok hadserege özönlik ellenünk. Irtjuk őket serényen, Quentine felszólal.
-"Szerintetek se fognak elfogyni?"
Erre Insane rávágja.
- "Tekintve, hogy egy pók akár 200 petét is lerak, nem hiszem hogy kevesen vannak."


Quentine Constantine mondta:
- Mi baj történhetne?



Kiderült maszk kalandon, hogy Jackie összeszedte Venom-ot és a szimbionta ennek hangot is adott a jövőből jött Serena előtt. Mire Jackie magában fogja a fejét.
Jaj, ne… Serena meg fog ölni. Mindkettő.


Quentine Constantine
Bal kezemben a reszelő, jobb kezemben a kéz


Max/Axe
- Kívánom hát, hogy Kocka... Akarom mondani Mr.... Kozmikus Kocka, most változz használhatatlanná, minden élő s, holt számára.


Ulti Guru: Thorhalla mondta nekem:
„Jobb vagy.”
Morsus: Jogosan került az aranyköpésekbe, csak viccelt Very Happy
UG: Valamiért én is ettől tartok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 22 Aug. 2011, 14:01

F4-nél gyerekáldás van, Sue terhes és éppen készülnek megmondani Johnny-nak.
Ben ment el felkelteni a srácot, de csak annyit mondott, hogy most már van egy apuka az F4 tagjai között. Johnny teljesen kiakadt.
Szereposztás: Ben - Tao, Johnny - Z

Ben
-Csak hogy felkeltél, akár ágyúval is durrogtathatnék, azt is átaludnád. Mindjárt dél. Mellesleg van egy hírem, aminek akár örülhetsz is. Az F4-ben immáron egy apuka is van - közlöm vigyorgó fejjel, és vállon veregetem.
Johnny
Fáklya fáradt résnyire nyitott szemei hirtelen kidüllednek és a csipa szinte csúzliból kilőve száguld ki belőlük.
- Úristen! Cindy ugye? A szőke! Vörös! Barna! Akinek fekete volt a haja!
Hajába túrva hátra lép idegesen.
- Nem vagyok itthon! Ez az! Elutaztam... múlthéten! Hamis személy járkál a helyemben!
Ezzel a ruhás polchoz rohan és elkezdi a ruháit az ágyra pakolni nézve mi kell és mi nem majd kihúz egy harmincas óvszer sort és mérgesen rájuk üvölt:
- Árulók!
Majd Benre néz.
- Ne csak állj ott! Készítsd elő a kocsit! Nem! Az űrhajót! Azaz! Diplomata útra megyek! Végül is vannak szexi kree csajok, bírom a kék bőrt... - mondja zavartan majd fejbe veri magát - Árgh! Sose tanulok!


Nem kifejezetten vicces egyik sem, csak maga a párhuzam.
Az egyik az Asgardi háború fináléján volt Thorhalla (pechére csak időleges) halálakor, a másik Attilan-on Thanos halálakor.
Thorhalla:
Villámok, az óriás felé fordultam, ki rám támadt, rám, ki kétszeresen is királynője. Gúnyos mosoly jelent meg az ajkaimon, miközben a közeledő villámokat figyeltem. Nem védekeztem, eszem ágában sem volt.
< - Végre! – suttogtam halkan. >
Thanos:
... Feleli érdektelenül Marvel és csuklóján a bandázsból egy lézer csap ki, ami táncolva közelíti meg Thanost.
- Végre.
Súgja a titán majd a robbanás eléri és annak csontjai szóródnak szét a túlélők között.


Az egyik nagy kedvenc beszólás, a Heroes sorozatból kidolgozott asztali szerepjátékunkban esett meg, amikor is az időutazó karakter - aki kissé dinka, és nem mellesleg Beer-Can/Felix McNoltie néven megtalálható az oldalon is - az egyik elhangzó ötletre egyszercsak rávágta:

"Attól még nem leszünk korábban!"
előrébb...kisegyes Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 27 Aug. 2011, 15:46

Apokalipszis Lovasai kalandjelentlezés mrgreen

Morsus írta:
Reynolds Jr. Johnson írta:Én is jelentkeznék, de ha nem gond, akkor előre szólok, hogy a karakterem nem akar lovas lenni. Épp az ellenkezője! Smile
Ló?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Hazátlan Szomb. 27 Aug. 2011, 15:56

Csak én nem értem? ^^"

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 27 Aug. 2011, 16:02

Úgy tűnik. Wink

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 27 Aug. 2011, 16:04

Azt a kérdés kaptad, hogy szálítaná-é lovast ki apokalipszis kegyeltje és fogyasztanál-é zabot.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Hazátlan Szomb. 27 Aug. 2011, 16:40

jaaa, leesett Smile
(nagyot koppant)

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Morsus Szomb. 27 Aug. 2011, 16:44

Még itt is lehetett hallani Very Happy

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 24 Okt. 2011, 12:54

Ez régi még az előző oldalról, de most ugyanazt óhajtom megtenni, ha befejeztem a reagomat Roosevelt sugárútra.

Régen a Pokolból kalandon Thorhalla Patriot-ot egy rettegő moszatos tengerimalaccá változtatta. Két körrel később beestek a Bosszú Angyalok is.
Kapitány (Kane Harris) és Sólyomszem (Balthazar Morsus) beszélgetése:

Sólyomszem egy tengerimalacot tart a kezében.
- Te mit csinálsz?
- Most találtam. - mondja Sólyom meglepve - Megtarthatom?
- Ember az Patriot...
Sólyomszem meglepve nézi az állatkát majd felnéz újra.
- Szóval igen?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Hazátlan Hétf. 24 Okt. 2011, 14:05

Tudtam én, hogy nem Zacktől kell majd félnem a reagom miatt Smile !

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 14 Nov. 2011, 22:37

Mai chat eredménye:

[22:34:38] Albert Shear : Thorhalla [Akit jobban jársz, ha Nefinek hívsz], a legjobb kalaúz a fórumon...

[22:35:09] @ Thorhalla : nefikalauz fórumozóknak? ha már nefipédiának hívnak a többiek...

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Dec. 2011, 22:44

Ezt muszáj magamtól, ez jó lett. Gunny előtörténetéből (Halla és Michael Morsus (Zack fia) lánya):

"Nos arra, hogy az anyám és az apám miként találtak egymásra senki se keressen logikus magyarázatot. Nem fogtok találni, egy biztos, egyiknek sem volt több esze a másiknál. Egy szupergonosz és egy „szuperhős” egy ágyban. Szegény nagypapa aznap lett teljesen ősz az elmondások szerint, amikor az apám beállított hozzá közölve, hogy nagyapa lesz. Itt még nem is volt gond, a hidegzuhany akkor jött, amikor közölte, hogy az anyámat csinálta fel. Úgy hiszem, hogy Zacharias Morsus a következő pár napban az életét próbálta újraértékelni és rájönni, hogy hol rontotta el a dolgokat, valószínűleg soha sem járt sikerrel."

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Adam Deer Pént. 30 Dec. 2011, 14:50

Nos ezt Borzi szerezte amikor veszélyteremben harcoltunk. Remélem nem sértődik meg de nekem tetszik ez a kis elírás Very Happy

Rúgást színlelve ütök vagy ütést színlelve rugók. <--- hogy egy ékezet hiánya mennyire megváltoztathat dolgokat Very Happy
Adam Deer
Adam Deer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Deer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Radoslava Szer. 18 Jan. 2012, 17:55

Ez bár nem beszólás de ehhez is valamiféle tudás kell Very Happy :

[17:52:01] Vadmacska joined the chat on Szer. 18 Jan. 2012, 17:52

[17:52:26] Vadmacska : MEGIDÉZLEK THORHALLA Ó STAFFSÁGOK LEGGYÖNYÖRŰBBIKE

[17:52:50] Radoslava Vasilovij joined the chat on Szer. 18 Jan. 2012, 17:52

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Pént. 10 Feb. 2012, 21:26

Aú, ezt muszáj!
Msn, Balthazar Millvier és én.

Castiel 93 üzenete (21:23):
*Látom S.H.I.E.L.D ügynökökből lesz nagyrészt a csapat a Nemzetközi Konfliktusban.
Nefadar Luinalata, the Queen of the Seven Seas üzenete (21:24):
*mert csak SHIELD ügynök mehetett, így érdekesen lenne más
Castiel 93 üzenete (21:24):
*Hupsz. Ez kicsit kimaradt.

mrgreen


Egy másik Sarah-tól úgyszintén msn.
Síííha. üzenete (21:30):
*volt harmadik vh? Shocked

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Adam Deer Szomb. 18 Feb. 2012, 15:23

[15:16:37] Steven : amig én nem kapom meg az időutazós metál punikornisomat addig buzdítani fogom a tömeget hogy mágján égessenek el.

Very Happy
Adam Deer
Adam Deer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Deer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Adam Taylor Hétf. 20 Feb. 2012, 19:58

.

Aranyköpések 00120

Moderálva Thorhalla által.
Megjegyzés: többeket zavart, hogy semmi vicces nincs benne, csak egyszerű trollkodás.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Vas. 04 Márc. 2012, 21:07

Raft, omega szint, a legveszélyesebb bűnözőket tartják itt külön nekik kialakított cellában.
Steven és Tyler vannak egymással szemben. A következő beszélgetés hangzott el:

Steven: - Na hát ebben a világban minden az ellentettjére fordult? Az X-menekből bűnözők lettek? Miért zártak be téged? –
Tyler: -Tizenkét rendbeli gyilkosságért....csak baleset volt...-
Steven: - Aaaaham… Véletlenül megcsúszott 12x a ravaszon az ujjad?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Szer. 14 Márc. 2012, 21:08

Auréllal msn beszélgetés, hogy Jeff mennyire buta, vagyis én mondtam, hogy ez tény, hogy az. Mire Aurél.

Aurél üzenete (20:53):
*figyelj... megvehetném neki a zseniséget Very Happy
*és akkor már zseniálisan hülye lenne

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Ápr. 2012, 12:37

Bosszú Angyalok egy gyilkost keresnek, aki megfenyegette Miller-t, hogy mindannyiukat megöli, mert mindannyian átverték és hasonló. Ő ölte meg Miyako-t is a kúriában korábban.

Miller elemzést kért Víziótól, hogy ki lehet a rejtélyes alak.
Vízió: - A kért feladatot elvégeztem. Átnéztem az adatbázisunkat és megnéztem ki az, aki megölhette Miyako Okamit és minden angyallal van valami személyes kapcsolata így vagy úgy.
Ezzel int és az asztalon megjelenik Loki képe.

Amelia: - Bocsáss meg Einar, de Vízió, Thorhalla-ra hány százalékban lenne igaz ez a felevetés, mennyire illik bele ebbe a lehetőségbe? – kérdeztem. – Vedd figyelembe, hogy Loki maga nem mocskolja be a kezét szívesen, míg ellenben Thorhalla orgyilkosi kiképzést is kapott és élvezi az ölést.
Vízió a kérdéseke számolni kezd:
- Igen,a következő Thorhalla lenne 79%-al, de ez a támadási módszer nem az övé. Ha ő fordulna ellenünk már mindenki halott lenne ebben a teremben. 88%-unk biztosan.
- Ezért imádjuk mi a feleségedet - Mondja Logan Eianrra pillantva
.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 03 Szept. 2012, 18:29

Kedvenc szöszimet (Einar) még mindig nem az eszéért szeretjük. mrgreen Sötét világ, Vízió és Einar megtalálta Zord-ot (hulk, raft igazgatója) egy teremmel odébb verekedett emberként, bedrogozva, azt sem tudja igazából, hogy mi van vele.

Zord:
Dülöngélve megindul a páros felé.
- Ti nem... a lila elefántokkal vagytok ugye?
Kérdi és a nyögve fekvőkre mutat.


Mire Einar:
A kérdésre megráztam a fejem s megvakartam a tarkómat.
- Léteznek lila ormányosok? – néztem értetlenül Vízióra.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 20 Szept. 2012, 23:02

Steven és én msn-en.

Steven üzenete (22:57): láttam amúgy mit tett Z serenával sajnálom :/
Nefadar üzenete (22:58): igen! megmentette! Crying or Very sad
Steven üzenete (22:58): a szörnyeteg
Nefadar üzenete (22:58): az! már megkínoztatni sem lehet a karakteredet rendesen

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aranyköpések Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.