Másik Világ

8 / 17 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 05 Május 2012, 08:41

Kallark terve nem igen jött be, hála annak, hogy valaki megérkezett a börtönblokkba. Mindezek után felkelt a földről, így semmi értelme nem volt annak, amit elkezdett. Egy újabb kutya, aki a semmiből tűnt elő. Most tényleg erre akart itt szövetségeseket magának arra, hogy bejött és ennyi? Erre bárki, akinek volt teleport készüléke az megtehette. A férfi szavaira csak ökölbe szorította a kezét, ridegen, megvetően nézett az alak felé. Egy senki volt, ha tényleg lett volna bármilyen hatalma és ereje, akkor nem itt kezdi a toborzást, hanem máshol. Ez egy szerencsétlen flótás volt, aki maximum az őrök felkészületlensége miatt jut ki innen. Ez a bolygó egyszerűen undorító volt és megvetette, lenézte Gladiátor az összes lakosát. Az egy hónap alatt legalább annyi gyűlölte nőtt a szívében, mint amennyit a Kree Sztelláris Birodalom irányában érzett, ha nem több. Tökéletesen értette a megérkező minden szavát, csak éppenséggel teljesen hidegen hagyták őket. ha kijutna innen, akkor megmutatná annak a ficsúrnak azt, amiről az csak beszélt. De nem fogja elfogadni a segítségét, olyan mélyre még nem süllyedt, hogy megtegye. A nőben persze semmi gerinc és tartás nem volt, gyenge kutyák és ezek képesek voltak őket elűzni? Legközelebb nem ilyen levés hajóval jön, hogy Cal’syee-nek leigázza a bolygót, hanem többel és a badoon-okat is hozza, had élvezzék ki a planétát. Szótlanul dőlt neki a falnak, hogy végignézze a másik „mutatványát”, a végeredményt úgyis tudta, ha ki is jut innen, ez a kutya semmit sem tudott a dolgokról, odakint el fog bukni…

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
másik világ - Másik Világ - Page 8 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 05 Május 2012, 08:55

Kissé megborzongtam, amikor valaki megzavart a kertészkedésben, Thorhalla érkezett meg. Kissé meglepetten vontam fel a szemöldökömet, hogy ide jött. Még mindig fájt, hogy mennyire átvertek Jonathannal. És mind a mai napig nem tudom megérteni, hogy mivel érdemeltem ki mindazt, hogy ezt tették velem. Igaza volt, valóban beszélnünk kellett, bólintottam neki. Erre újra a levegőbe emelkedett. De tévedett, nem máshol kellett, hanem itt.
< - Nem Thorhalla – mondtam. – Itt kell és itt fogunk beszélni! >
A szavaim kissé keményebbek lettek, mint szerettem volna, túlságosan sokat voltam a férjem oldalán és a háború is megedzett akaratom ellenére. Felnéztem rá és vártam, hogy újra visszaereszkedjen a földre. Nem szándékoztam elmenni innen most, a férjemmel még úgyis beszélnem kellett volna. Valamiről, ami azóta nyomasztott, hogy a másik én és másik Halla itt jártak. Reméltem, hogy visszafordul és leszáll.
< - Nem futhatsz örökké a démonaid elől hercegnő – szóltam. – Itt hagytad őket, amikor a legnagyobb szükségük volt rád és az erődre. Nézz vele szembe, nem lehetsz örökké gyenge. És úgy hiszem, hogy magyarázattal tartozol nekem, kezdve azzal, hogy miért hazudtatok nekem Jonathannal, a halálának eljátszása és minden. Igen, már tudom, hogy életben van… miért Halla? Mivel érdemeltem ezt tőletek? >


másik világ - Másik Világ - Page 8 00120

Bólintott Adam felé, amikor megkapta végre azt, hogy merre is lehet az embertelen, akit üldöznek. Szótlanul indult ugrálva arra a tetőkön próbálva a lehető leghamarabb elérkezni a sikátor végéhez, arrafelé, amerre a gyíklény tartott. Nem tudta, hogy a másik odalent milyen gyorsan halad, mert neki továbbra sem volt semmilyen érzékelője. Csak abban bízhatott, hogyha Reptile odalent irányt változtat, akkor Hadigép mondja majd neki és akkor ezen adatok szerint saját maga is korrigálja az útját. Azonban egyelőre mivel ilyesmiről nem tud még mindig a megadott csatornát célozza meg, hogy oda akar eljutni, remélhetőleg két nagy ugrással, mielőtt a másik túlságosan messzre tűnhetne el. Az utolsó ugrással igyekszik a odabent a csatornába leérkezni leérkezni. És mivel továbbra sem látja ellenfelét teljes erőből tapsol egyet a csatorna egyik irányába, majd a másikba is, ha az első nem hozott szerencsét, talán ha szerencséje van a lökéshullám a falhoz löki a lényt és talán az álcázója is kikapcsol, vagy meghibásodik.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 05 Május 2012, 12:22-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
másik világ - Másik Világ - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Tyranis Szomb. 05 Május 2012, 09:16

A lány egy pillanatra értetlenül vonta fel a szemét arra a névre, amivel Vipra illette. Nem értette, hogy a becenevek és ehhez hasonlóak miért is jók az emberek számára. Időnként annyira furcsák voltak és szokatlanok annak ellenére, hogy már jó ideje itt élt közöttük. Arról nem is beszélve, hogy teljesen illogikusak. Most is ugyanez volt a helyzet. Még csak el sem indult a harc a két férfi máris úgy rohant bele a csatába, hogy semmit sem tudtak, semennyire sem figyelték meg az ellenfeleik mozgását és nem elemezték a helyzetet csak egyszerűen belerohantak a küzdelembe. És nem meglepő módon, hanem teljesen logikus következtetések levonása után valóban úgy áll a küzdelem, ahogyan arra Tyranis számított. A másik két társa nagyjából máris harcképtelen és immáron csak saját maga néz szembe az ellenfelekkel. Pontosan úgy történt minden, ahogyan ezzel számított. A Varázsló mosolygott, azonban még közel sem győztek. Logikusan valóban a társai tűntek veszélyesebbnek, révén a lány csak alig tizenöt évesnek nézett ki, valójában közel sem lehetett ennyi, így minden bizonnyal alábecsülték. Négy korong száguldott felé a férfi jóvoltából. Nem próbált kitérni előlük, a forgó-pörgő korongokat nézte és fejben már a számításokat végezte, hogy a mozgásuk alapján milyen szögben és sebességben fognak megérkezni oda hozzá. Ahhoz kellett, hogyha felugrik, akkor miként tud a négyből kettőt megragadni és visszahajítani ahhoz, aki nekidobta őket. A számításai helyességében bízva teljesen az utolsó másodpercig várt ki, ahol aztán a megfelelő pillanatban felugrott a levegőben, olyan magasra, hogy a korongok normális esetben is elszáguldhassanak alatta. Azonban a kezeivel kinyúlt kettő után és a számításai szerint úgy és akkor óhajtotta megragadni ezeket, amikor azok nem vágták volna fel a kezét. Ha sikerült, ha nem az ugrást szaltóval viszi tovább és a lefele érkezés közben az egyik korongot próbálja Varázsló mellkasának hajítani, míg a másik Vízember fejének, hogy Svarog is kiszabadulhasson.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
másik világ - Másik Világ - Page 8 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Reptile Szomb. 05 Május 2012, 12:15

Kissé meglep, hogy ilyen könnyedén sikerült lejutnom a csatornákba, arra számítottam hogy gyorsabban fognak lépni, bár tény és való, hogy gyakorlatilag nem látnak, de ha tudják hogy merre megyek, biztos hogy csak idő kérdése és elkapnak, itt azonban pár gyors kanyar, és nyert ügyem van, csak nem szabad elcseszni, nem most, hogy ilyen közel járok a szökéshez. A Meglepő módon kényelmesen elférek, igazi pozitívum, az már más dolog hogy iszonyatos szagok terjengnek itt a levegőben, mik őszintén szólva eléggé rám hozzák a hányingert, s rossz belegondolni hogy mi lehet itt lent, de szerencsémre van most fontosabb dolgom is annál, mint hogy erre a pár, mondhatni jelenleg elenyésző tényezőre figyeljek. Megpróbálok gyorsan irányt váltani a csatornában, és arra sprintelni tovább, pontosabban, valamilyen szinten az ösztöneimnek engedve inkább négykézláb tovább futni, mint holmi hüllőszerű állat, valószínűleg az ideg hozza ki ezt most belőlem így, de még jól is esik, s mit bánom én? Senki sem látja, és így maximálisan meg is tudom hajtani magam, kissé talán mint egy kutya, bár nem hasonlítanám magamat egy ilyen egyszerű élőlényhez, de akkor is hasonló ez most. Minden egyes elért kanyarnál fordulok, ügyleve arra hogy ne fussak nagy köröket, hanem inkább kerüljek minél messzebb attól a helytől ahol voltam, ezt látom itt most a nyerő taktikának, és csak remélem hogy nem tudnak a falon keresztül lekövetni valahogyan, ha nem tudnak akkor pár kanyar után egészen biztosnak látom hogy sikerül meglógnom, bár lehet hogy tévedek, de egészen biztos hogy sokkal jobb helyzetbe leszek, mint most, vagy mintha egyáltalán a felszínen rohangálnék, és így már egészen jó döntésnek tűnik a csatorna, mármint így visszagondolva. Úgy vélem hogy szereznem kell majd egy jobb álcázót, valami olyat ami elnyomja a test hőjét is, meg egyéb dolgokat ami alapján észre vehetnek, valamit, ami szinte tökéletesen álcáz, hogy még egyszer ilyen helyzet ne fordulhasson elő, s be kell majd rendeznem egy új búvóhelyet, és a régiről valahogy el kell majd hoznom az ott maradt dolgokat, de kétlem hogy az sikerülni fog, egészen biztos hogy lezárták a területet, és az is lehet hogy már elvitték onnan a cuccaimat, így valószínű hogy csempészhetek majd mindent ki, megint, legközelebb jobban kell majd ügyelnem a búvóhely rejtettségére is.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 05 Május 2012, 16:49

A mosoly eltűnik az arcomról, amikor Szehmet láthatóan nem érti meg, amit mondok neki. Félelem? Itt maradni a félelem miatt? Érti egyáltalán a félelem lényegét? Tipikusan az az ember, aki félelemben él, és azért dolgozik, hogy megszerezzen valami, amivel elűzheti a félelmet. A munkába menekül. Én ezzel szemben magával a félelemmel szállok szembe. Csak a bolondok és a halottak nem félnek.
-Stílus... Ó, ha tudnád... - De itt elhallgatok, meguntam a beszélgetést, és inkább az ablak felé tekintek. Különben is, mit tudhat egy patkány a stílusról. A király a rezidenciáján van, nem valami elővigyázatos, de hát mitől is kéne félnie.
-Van vele valaki - jegyzem meg, mikor a sötét alak feltűnik a balkonon. - Biztosan egy testőr.
Ellépek az ablaktól, és a fogashoz sétálok, ahol felakasztva vár a londiner kabát. Ez volt a legbővebb, amit tudtam szerezni, és nem túl feltűnő. A hotel vendégei nem figyelnek fel rá, és elrejteni a kardot tokostul. Magamra veszem, és megigazítom a tükör előtt, hogy biztosan jól fedjen mindent.
-Részemről indulhatunk - jelentem ki, és az ajtóban megállok felcsapva londiner sapkámat, aztán ha Szehmet elindul, még ajtót is nyitok neki, ahogy a jó londinerhez illik.
-Kishölgy? - Invitálom Anastasiat is barátságos mosollyal, hogy kicsit betanuljam a szerepemet.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Teddy Szomb. 05 Május 2012, 21:08

Valamilyen meglepően rejtélyes okból kifolyólag, még mindig itt ácsorgunk ebben a szobában, és nem igazán értem hogy miért, már rég elindulhattunk volna, mondjuk nem is tudom, felfele, és megverhettük volna a bácsit, megszurkálhattuk volna, legalább is gondolom én, és tudom hogy fennáll a lehetősége annak, hogy ez bizony nem lesz ilyen egyszerű, de azért az én elmémben mégiscsak ilyen szimplának tűnik ez az egész, mert miért ne lehetne az? A nagyok mindig csak túlbonyolítják a dolgokat, és nyafognak miatta hogy ez sem jó, meg az sem jó, „ juj letört a körmöm! „ és egyéb olyan problémák, amikkel én egyszerűen nem értem hogy mi a baj, és nem is nagyon érdekel, s csak szánni tudom azt aki ilyesmi miatt nyavalyog. Kissé már toporzékolok is, olyan unalmas, de mégis izgi ez a dolog, úgy érzem hogy széthasadok belülről tőle, erősen feszít belülről a mellkasom, s olyan kellemes érzés, legszívesebben itt helyben elkezdenék körbe-körbe futkosni, azzal az ordítással hogy „ JUHÉÉÉÉÉ! „, de valamiért mégsem teszem, csak egyre erőteljesebben toporzékolok, majd Tao szavai után, mondhatni villámgyorsan csapódok neki az ablaknak, és tapadok rá. A kinyitott ablakot nézem, óóó már alig várom hogy odamenjünk, olyan jó csitt-csatt lesz majd és nem akarok tovább várni, indulni akarok, és ha sokáig kell még itt lenni én komolyan mondom felgyújtok valamit! Végül úgy tűnik hogy a férfi, kit előbb nevén is neveztem kinyitja az ajtót, s kienged minket, gondolom ő is elérkezettnek látja már a pillanatot, és hát én is, éppen ideje volt, ó s engem is előre tessékel, ez pedig megdöbbent éppen eléggé ahhoz, hogy elvonja a figyelmemet a türelmetlenség miatt kialakult pillanatnyi hiperaktivitásról, s egy pillanatra csak megdöbbenve nézek fel rá, majd pedig elmosolyodok.
- Óh köszönöm miszter. - Mondom a szoknyám alját kissé megemelve, valami filmben láttam én ezt és annyira tetszett hogy egyből sikerült megjegyeznem, majd megengedek még magamnak egy finom kis kacajt is, és ki szökdécselek az ajtón.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Szehmet Szomb. 05 Május 2012, 22:52

Manhattan East Side, Hilton Hotel

-Még egy testőr?- Rat a homlokát ráncolva lépett közelebb az ablakhoz, hogy szemügyre vehesse. Hiába volt a sok kutatómunka, mindent nem tudhatott meg a királyról és a kíséretéről, de remélte, hogy nem lesz meglepetés, vagy legalábbis nem jelentős. Ha nem is mozgathatta a szálakat, remélte, hogy legalább ismerheti őket. Tao jól sejtette, a félelem, ha nem is uralkodott rajta, belülről mozgatta a cselekedeteit, ahogy az elfojtott harag is, amit képtelen volt megemészteni. Jól akarta csinálni. Érezni akarta a hatalmat, érezni a sikert, remélve, hogy talán az érzés elég lesz ahhoz, hogy igazolja a döntését, ami ebbe az idegen formába zárta.
A fiúk bezzeg nem zavartatták magukat. Gyakorlatiasak voltak, és néha eszelősek is. Nőként neki sem volt szabad, hogy kevesebbnek tűnjön. Aláásta volna a hírnevét, ami a csapatot összefogta, és megvédte a kisebb bandáktól. Erős akart lenni Tao előtt is. Nem volt olyan profi, mint a férfi, de profin akart dolgozni, így az ötletét már felvázolta neki az ügynökök elkábításáról, és a szobaszervíz által szervírozott meglepetésekről. A csipetnyi bizonytalanság azonban eztán is benne maradt.
Végül még egyszer ellenőrizte a sminket és a parókát, a patkányt pedig a keblére rejtette, egyfajta élő kabalaként. Jól tanította, a kis szőrös nyugton fog maradni, amíg kell, és az orra lesz, mikor szükség lesz rá. A várt jel is megérkezett a fenti sráctól, aki eztán nyilván gyorsan elpárolog, a folyosón odafenn idegenek nem zavarhatták a tervet, így minden készen állt az indulásra. Végül az ajtóhoz lépett a saját kis kocsijával, és miután ellenőrizte a folyosót, kigurította rajta, az emberei pedig szolgaian követték. A vigyori mesterien játszott, komoly szállodai alkalmazottnak tűnve, a másik meg egyszerűen nyugis volt. Visszafogott. Ez pedig több volt, mint amit kívánhatott tőle. Egy pillantást vetett a többiekre is. Nem tudta, hogy a veszélyesnek tűnő kislányt érdemes-e magukkal vinni, de már túltette magát a "felesleges poggyász" gondolaton. A kölyök többnek tűnt annál. Nyugtalanítóan többnek. Talán neki kellett volna vállalni az FBI majmok elkábítását. Ki gyanakodna egy gyerekre? Végül úgy döntött, inkább megpróbálja maga intézni, hogy kézben tarthassa a dolgot, hacsak a liftben nem vétózzák meg mégis a dolgot és kell rögtönözniük, hogy megfelelő eszközöket kapjon.
Az ötlete egyszerű volt, és annyira nem is stílusos, mint Taonak ígérte. Felmennek a lifttel, bekábítja az ügynököket, és ekkor lépnek ki utána a nehézfiúi is, hogy idő előtti megjelenésükre ne riasszanak az ügynökök. Aztán jöhet a királygyilkosság.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Tyler Hétf. 07 Május 2012, 15:26

Felrobogok a lépcsőn, és hangosan becsapom az ajtót. Ahogy leraknám a figurát, oda ahonnan elmozdították, hirtelen elvakít egy sárga fény. Kellemes szellőt érzek, hűvös és megnyugtató érzés. Mintha repülnék....
-Jézusom....mi történik....repülök....-
Kiáltok fel, mikor kinyitom a szemem, a szél tényleg szél, és én a levegőben lebegek. Ahogy ijedten meg-meg billenek, a szemem sarkából, furcsa adatok futnak le sorban, majd egy hangot hallok. Ijedten nézek körbe de sehol senki, és közben ide-oda lebegek, félve hogy bármelyik pillanatban lezuhanhatok. Közben pedig a hang forrását keresem, kíváncsian zavarodottan és....igen ujjongva.
-Nova Hadtest? Az mi...mi történik velem?-
Kérdezem fennhangon a titokzatos hangtól....-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Svarog Kedd 08 Május 2012, 08:42

~Utálom amikor ezt csinálja.~
Svarog ökölbe szorította a kezeit, majd hihetetlenül feltüzesítette őket. Vízember neki szorította a falhoz, meg akarja folytani. Valószínűleg azt hiszi, hogy most jön a bulirésze.
Na egy nagy lópikulát jön a bulirésze.
Még meló van öccsi. Svarog összeszedi minden erejét, és megpróbálja tüzes öklét átdöfni a vízből álló rosszfiú testén, remélve, hogy ezzel elpárologtatja, vagy meggyengíti... Ha ez összejött, akkor lelöki magáról, majd Csapdászt próbálja meg hatástalanítani.
Elég nagy zűrben voltak, de amikor az ember a Rémes Négyessel harcol a veszélyteremben, erre lehet számítani. Amikor még őt képezték ki neki is csak a harmadszori alkalomra jött össze...
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Vipra Phertelmer Kedd 08 Május 2012, 23:00

Ezek a tagok nagyon boszantóak voltak. Alig tettem meg néhány lépésre az a nyavalyás ragasztós ürge ráspricolt valami trutymót a lábamra amitől nem tudtam megmozdulni. Mielőtt viszont bármit is tehettem volna megjelent előttem az a debella. Vaskos öklével olyat odavágott az államnak, hogy azonnal dobtam egy hátast. Amiért le lett ragasztva a lábam csak hátra estem máskülönbenn végig csusztam volna a termen. Ott feküttem a földön padlóra ragasztott kezekkel és lábakkal meg egy sajgó álkapoccsal. Ez ellégé felidegesített ezért ugydöntöttem öszeszedem magamat. A fejem pilanatok alatt megszűnt sajogni. Megfeszítem minden izmomat és megprobálom kitépni a talapzat egy részét természtesen úgy teszek mintha egy csepp erőfeszítésbe sem kerülne. Igy újra tudok majd mozogni. Ha feláltam letépem a kezemről a padlódarabot és a ragasztós fickó felé hajítom. Ha nem tudom a hozzám ragasztott padló darabkákkal csak még erősebben tudok ütni és rúgni. Most már odafigyelek a töbiekre is és megprobálok félreugrani a támadásaik elől. Minnél elöbb el akarom kapni a technokolos csávot, hogy letépjem hátáról a táskályát amit kiszurkálva a vízemberhez dobok. A ragasztós fickóval pedig a debelát készülém elpáholni de közben félszemem a rémes négyes többi tagján lessz.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Lance Harris Szer. 09 Május 2012, 16:06

Genocide

Szenvtelenül hallgatom végig a nő szavait, majd bólintok egyet. A válasza helyes, és a testvériségének a szolgálatait is felajánlja. A hatalom vonzza a gyengéket, és hatalom vágyókat... de nem úgy az ostobákat. A másik rab dacos hallgatásba merül, mire csak féloldalról felé fordulok és egy enyhe mosolyt eresztek meg felé. Ám legyen.
-Elfogadom szolgálataid
Szólok a nő felé, majd karjaimmal kidöntöm a falat ami az ő energia celláját tartja, a másik rabot pedig egyszerűen ignorálom. Ahogy sejtettem hatalma megvakította, és nem ismeri fel a lehetőségeket, pedig kétségkívül hasznos bábu lett volna a sakk táblán.
Ezután elindulok döngő lépteimmel, és kiszabadítom a nő által mondott két másik rabot, és elindulok a kijárat felé, hogy birtokba vegyem e világot.


Lance Harris a Király! king

A friss levegőben terjengő furcsa szag hamarosan megszólal, nem lepődök meg szinte már vártam. Lassan fordulok a szimbionta felé, és nyugodtan közlöm vele.
-Felesleges emberi szokás... A testőrök meg feleslegesek. Ha meg akarnak támadni a testőrök ellenére is bejutnak hozzám, ha pedig nem, mivégre vannak a testőrök?
Kérdezem tőle, majd akaratát elfogadva belépek a szobámba, és ha bejön becsukom az ajtót, ha kinnmarad akkor is. Királyként megszoktam már, főleg más országokban, hogy a biztonságiakkal veszekedni veszett ügy már elkezdeni is. Ha beérek akkor ránézek a húst már befejező tigrisre, majd lassan odalépek hozzá és megsimogatom dús bundáját, aztán leülök egy kicsit, hátam a falnak támasztva. A két fenevad hamarosan hozzám jön, és kényelmesen leheverednek mellém, kezeim pedig simogatják őket. Mély légzésük hamarosan egyenletes lesz, majd kellemesen halkan dübörgő horkolásba/dorombolásba csap át. Fülüket azonban hegyezik, a legkisebb neszre is ugranak, ahogy mindig is tették. Nem egyszerű házimacskák ezek, sőt.
Én is hasonló állapotba helyezem magam, ott, bestiám közvetlen közelségében lehunyom a szemem, látszólag alszok, de valójában minden érzékem feszülten figyel. Grendelt kizárom az érzékeimből, ha benn van a szobában, hagyom, hogy elrejtőzzön ahogy eddig is tette.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Morsus Csüt. 10 Május 2012, 19:26

Börtön - Sarah, Gladiátor és Genocide
Genocide Saraht és két mutáns ügynökét kiidegenedik majd ekkor négy kommandós ép a folyosóra és gránátokat gurítanak a négyes lába elé. Amikor azok támadnának a gránátok füstjétől a képességük leáll. Ezek után a négy katona lézer ágyukkal kezdi el sorozni Genocide-ot, akit Kallark meglepetésére ez meg se karcol. Az ő képességeit még a gáz se bénítja le.
- Oké... lehet, hogy a csávó flepnis, de kemény, mint a beton.
Nyögi ki Varangy.

X-iskola (Wenchester Megye) - Svarog, Vipra, Tyranis
Vipra kitépi magát a padlóstul és elugrik a következő ütés elől, de Csapdász újra meglövi a padlót most valami csúszós anyaggal, aminek hála a landoló dinóember a falnak ütközik. Svarog a lángokkal kicsit elpárologtatja a vízembert, aki hátra esik és félig emberé is válik. Amikor Tyranis elkap két lemezt a Varázsló arcán vigyor jelenik meg. A lány azonnal rájön, hogy ez volt a csapda. Mire megfordulna a lemezek már megérinti a falat mögötte és kitép azokat borulnak már a félvér felé.

Árny misztikus otthona - Árny és Szellemlovas
Hyde sikeresen betör és amikor megtöri a rajzolatokat a hely fényes robbanása után Árny eszméletét vesztette és Sam lihegve próbál levegőhöz jutni miközben a szellemlovas formája fölé kerekedett. A lángok beborítják és folyamatosan dühöt és gyűlöletet érez magában. A legszívesebben letépné Hyde fejét és az agyát kikanalazná az ujjaival. Minden pillanatban durvább és durvább ötletei támadnak, hogy mit is kéne tennie a régi ellenségével.

Asgard - Steph
A nő vállat von.
- Akkor így oldom meg.
Mondja és ezzel a kezééből egy misztikus csapás találja el Stephet, aki ekkor meglátja a nő igazi kilétét: Morgan La Feyt. Mikor Steph észbe kaphatna akkor már New York utcáin van és mellette az igazi Thorhalla van, aki elkezd halványodni. Mire a nő kérdezhetne valamit addigra a tűz istennő eltűnik. Hirtelen Steph nem érzékeli Einart sem.

Soho - Adam, Lea és Reptil
Amazon leugrik a csatornába és a tapsa után hallja, hogy az igen messze jutott Reptil belezuhan arccal a csatorna vízbe. Az embertelen már tudja, hogy az angyalok utolérték és azt is, hogy pontosan kivel van dolga.

Manhattan East Side, Hilton Hotel - Szehmet, Tao, Lance és Anastasia
A csapat ezzel megindul fölfelé és a liftben megérkeznek a királyi szintre. Itt a bejáratnál máris az őrség fogadja őket.
A király szavaira Grendel egy szaltóval a landol a szobában. Kihúzza magát és a vadföldi díszeket nézi.
- Bár megértem az ön véleményét mégis a logikája kissé ingatag. Mintha azt akarná, hogy megtámadják önt. Minden tette erre utal, de nem tudom megérteni miért is akarna bárki is ilyesmit.

Brooklyn, kertváros - Axel Parker
A fiú lassan kezdi érteni a repülés működését és minden kanyarral precízebb lesz a mozgása.
- A Nova Hadtest egy kozmikus katonai csoport, ami minden fajból egy személyt választ ki képviselőjének. Ők lehetőséget kapnak, hogy Nova katonákká váljanak, ezt a lehetőséget kaptad most meg te Axel Parker.
Feleli egy gépies hang. A megannyi információ között megjelenik egy vörös jelzés. A szöveg felette: Kozmikus veszély.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 11 Május 2012, 08:43

Abban nem kételkedett, hogy azért mondta a másik kivitelt, mert képes a cellából kivinni őket. És valóban meg is tette, Kallark a saját börtönéből figyelte mindezt. Majd a bejárat felé nézett, ahogyan megérkeztek az őrök. Összefonta a mellkasa előtt a kezét, ahogyan a lézerlövedékek lepattantak a kint levő fickóról. Akkor legalább arról nem hazudott, hogy tényleg van benne annyi erő, hogy kivigye ezeket a szerencsétlen férgeket. Ha nem sértette volna a büszkeségét, hogy az illető ember, akkor talán, TALÁN még oda is szólt volna, hogy vigye ki. Azonban még az ilyen szintű ellenállás is kevés volt, nagyon. Erről első kézből szerzett élményeket, amikor a világ minden szuperhőse egyszerre esett neki.
- Remélem tisztában vagy vele ember – szólt ridegen, az ember szót úgy mondta ki, mintha valami szitok lett volna. – Ha azokat viszed magaddal, legközelebb te is itt találod magad velük, igencsak rövid idő múlva.
Ezzel kényelmesen dőlt neki a falnak, hogy tovább figyelje a műsort, amit azok odakint szolgáltattak a számára.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
másik világ - Másik Világ - Page 8 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Tyranis Pént. 11 Május 2012, 09:31

Mikor elkapta a lemezeket rájött, hogy csapda. A fal szinte azonnal omlani kezdett a háta mögött, de nem esett kétségbe tőle, sőt továbbra sem voltak érzései, így ugyanazon érzések nélkül teljesen higgadtan reagált. Ha a Varázsló célja az volt, hogy kizökkentse és hibára késztesse a kapkodással, akkor csalódnia kellett. Tyranis a kezére támaszkodva igyekezett félreugrani a törmelékek útjából és nem, nem követi el azt a hibát, hogy kiugorjon emiatt az ellenfele orra elé. Nem, hanem pontosan a törmelékek között óhajtott maradni, ahol a legnagyobb darabú törmelékeket próbálta kikerülni. A logikus következtetések szerint, amiket végigfuttatott az agyán arra jutott, hogy két dolgot várhat el tőle az ellenfele, azok pedig azok voltak, hogy a törmelékek alatt ragad és nem tud mit tenni, a másik, hogy védtelenül kiugrik elé és a Varázsló könnyedén elintézi. A megoldás az volt, hogy hagyta magára zuhanni a törmelékeket, persze igyekezett úgy mozogni, helyezkedni, hogy külső szemmel úgy látszódjon, mintha sebeket kapott volna és véletlenül temette be a leomló fal, a valóság azonban az volt, hogy hagyta és úgy igyekezett, hogy a lehető legkevesebb sebet szerezze ellenfelével szemben. Igazából csak a lehető legmegfelelőbb pillanatra várt, hogy Varázsló ne rá figyeljen, vagy éppen igencsak közel jöjjön. Míg a törmelék alatt volt, igyekezett két nagyobb követ megfogni a kezeibe, majd amikor bekövetkezik a kívánt pillanat, azaz ellenfele ne figyeljen rá, vagy éppen olyan közel ér, hogy ne nagyon legyen esélye kitérni már, akkor tör ki a fiatal lány a romok alól és mindkét kezében levő kővel hajít ellenfele fejének irányába, hogy teljes erőből dobhassa fejen. Arra számít persze, hogy Varázsló kitérhet, vagy visszatámadhat, ha ez megtörténik, akkor természetesen próbál kitérni előle.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
másik világ - Másik Világ - Page 8 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Thorhalla Pént. 11 Május 2012, 11:06

Nem válaszolt, és amikor megtette sem Asgardi nyelven. Itt kezdtem úgy érezni, hogy valami nincs rendben. Halla nem így felelt volna, felsikoltottam, amikor a csapása eltalált és védekezni sem tudtam ellene. Döbbenten láttam, hogy valóban nem a másik felem volt az, hanem Morgan. Hogyan?! Hogyan jutott be Asgardra ez a boszorkány, mióta nem működtek a védelmeink a város körül? A következő pillanatban egy ismerős helyen voltam, ahol életem jó részét töltöttem, New York, hogyan is miért? Oldalra nézve megláttam végre őt is, az igazit, éreztem az auráját és tudtam, hogy ő az. Ez újra háborús cselekedet volt, döbbenten nyúltam ki Halla felé, ahogyan halványodni kezdett.
< - Halla! – kiáltottam utána kétségbeesetten. >
De hiába nyúltam érte és próbáltam valamit tenni, eltűnt. Egy pillanatra, majd tartósan is baljós érzés fogott el. Einar? Nem éreztem őt, szerelmem!
- Morgan?! – kérdeztem.
Nem hiszem, hogy választ kaphatok, miért nem érzem őt? Mit tett velem az a boszorkány? Körbenéztem, hogy merre lehetek a városban, hátha megismerem és rájövök, hogy merre van a legközelebbi SHIELD bázis, hogy elmenjek hozzájuk, hogy ők vigyenek vissza Asgardra, vagy értesítsék őket, hogy megszegte Avalon újra a tűzszünetet. Ha sikerül rájönnöm merre vagyok és még megvannak a szárnyaim, akkor repülve indulok el a SHIELD felé.


másik világ - Másik Világ - Page 8 00120

Amazon végre meghallotta a taps után a toccsanást is az egyik irányból. Akkor most már megvolt, hogy merre is rejtőzik a kis gyík és hamarosan meg is fogja találni őt. A legfontosabb volt, hogy az irányt megtudja. Most már a hangok és a víz miatt látni is fogja, hogy merre menekül tovább. A rádiójába szólt a nő.
- Megtaláltam, követem – mondta.
Többet nem, a társa szenzorjai úgyis képesek őt követni, vagyis illene, hogy tudja. Elindul Reptile után és próbálja a vizet figyelni, és hallgatózni, hogy mennyire tocsog ellenfele, esetleg mikor válik láthatóvá és ha kimászik a vízből, akkor a parton mennyire hagy nyomot. A mozgás alapján próbál majd védekezni ellenfele ellen, vagy ha sikerül elérnie hozzá, akkor próbálja elkapni, megragadni az embertelent, hogy az ne menekülhessen tovább.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
másik világ - Másik Világ - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Reptile Szomb. 12 Május 2012, 02:52

Sikerül egészen messzire jutnom, és már mondhatni beleélem magam abba a bizonyos sikerbe, hogy sikerült meglépnem, de sajnálatos módon elég gyorsan kiderült, hogy tévedtem, és még csak nem is kicsit. Egy hangos csattanás, s mire reagálhatnék arrcal csapódok bele a csatorna szennyes levébe, melyből azonnal kapálózva igyekszem kijönni, s amolyan helyzetelemzéssel próbálom elterelni a gondolataimat arról, hogy éppen miben fürdök.
~ Tehát, a hang könnyedén terjed át a járatokban... Ergó ebből kikövetkeztetve belőhetik hogy hol vagyok, anélkül hogy látnának, és így, ha jó szemmel rendelkeznek, talán mostmár követni is tudnak majd, remek... De az előny még nálam van, ez víz, sok-sok víz, vezeti az elektromosságot, ha csapdába tudnám csalni... ~ Remélhetőleg sikerül elég gyorsan kijönni a vízből ahhoz, hoy maradjon időm arra amire készülök, bár nem igazán nehéz mutatvány. A szerzett előnyömet kihasználva próbálok magam után húzni egy jól látható nyomot, vizes lábnyomokat, vízcseppeket, akármit ami észrevehető, majd pedig a ruházatom egy nedves darabjától megszabadulva szét teríteni azt egy... Nos hogy mondjam, két különböző megvilágítású hely peremén, ahol fényből kell átjönni sötétbe, hisz kell egy kis idő míg az ember hozzászokik ahhoz, s így nem annyira feltűnő. Lehetőleg minél nagyobb felületen próbálom szétteríteni, úgy, hogy egy kis része belelógjon a vízbe, és igazából ennyi, sokat nem igazán kell vele szerencsétlenekdni, ha minden jól megy, de tartok tőle hogy alábecsülöm az üldözőimet, bár azt hiszem tudom ki az, és hogy mire képes, szóval közelharcba nem igazán kéne keveredni, nem is ez a célom. Arra építek hogy kövesse a nyomokat, melyeket gondosan elszórtam, s rálépjen a ruhadarabra, én pedig abban a pillanatban megpróbálom egy jól időzített elektromos lövéssel megsütni, és miért kell ez az egész vizezős dolog, ha ezt csak úgy spontán is megpróbálhatnám? Nem tudom hogy mennyire fogná meg a támadásom, de az elektromoság úgymond terjed, hogy így sajátosan mondjam, és mivel a víz jól vezeti, így a testből arrefele fog kijutni, szóval egy jó lövéssel egy egész testre kiterjedő, egy az átlagosnál talán kicsivel hatásosabb lövést lehet leadni, de így a végére már nem vagyok biztos a dologban, majd kiderül hogy működik-e, vagy eljutok-e egyáltalán odáig hogy megpróbálhassam. A menekülést pedig innentől feleslegesnek látom, ha valaminek hála mégis elvesztenék a nyomomat, akkor egy ugyan ilyen húzással valószínűleg megtalálnának ismételten.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Sarah Szomb. 12 Május 2012, 12:40

Elégedetten nézem végig, ahogyan gyermekeimet is szabaddá teszi ama undorító patkánylyukakból, melyekbe belekényszerítettek minket, innentől jön az út nehezebbik része, s majd kiderül hogy mennyire lesz hasznunkra, mindenesetre is eddig jól végzi a dolgát. Indulnánk is tovább, hiszen minél többet időzünk itt, annál kevesebb az esély arra, hogy ez a rögtönzött akció sikerrel zárul, habár így sem nagyon adnék neki sok esélyt, hiszen továbbra is csak rögtönözünk, és nem pedig egy jól kidolgozott tervet próbálunk végrehajtani, az ilyet pedig gyűlölöm, de kívülre ennek nem adom semmi jelét, továbbra is nyugodtan állok egy helyben, és igazából nézem ahogyan a kommandósok gránátokkal dobállnak minket, melyekről messziről süt hogy nem az a fajta, mellyel ölni tudnának minket, s még sejthető is, hiszen ők ugyebár a „ jó „ oldalt képviselik, habár ez a fogalom relatív, hiszen mindenkinek más, ez, a szememben továbbra is tudatlan patkányok, kiknek halniuk kell gyengeségük, vagy a mutáns társadalom elleni bűneik miatt. A gránátok elől meg sem próbálok ellépni, inkább dolgozom a támadáson, de nem igazán jön össze, mert úgy tűnik a füst, mely a kis szerkezetekből tör elő blokkolja a velem született áldásomat, érdekes, hogy mennyi módszert kidolgoztam már eme különleges adottságok blokkolására, de továbbra is szánalmasnak találom őket érte, elfojtani egy ilyen gyönyörű dolgot… A tőlem nem messze ácsorgó, önmagát istennek valló alakot azonban nem igazán hatja meg a dolog, legalább is egyenlőre nem úgy tűnik, hiszen a lövedékek melyek eltalálják még csak meg sem sebzik, s máris kissé reálisabbnak tűnik a ténye annak, hogy talán valóban isten, s nem csak egy átlagos mutáns, de még mindig nem mondanám ezt biztosra, idővel majd kiderül, most azonban jobb híján, golyófogónak elég. Nekem azonban találnom kéne valamiféle fegyvert, ami errefelé sajnos nincsen, és mivel a képességem is blokkolva van, így eléggé tehetetlen vagyok, nekirohanni az ellenfélnek pedig nem fogok, mikor azok lézerrel lőnek ránk, felérne egy öngyilkossággal, így hát hagyom hogy az istenjelölt rendezze le a dolgot, őt úgysem hatja meg ez különösebben, fegyvert pedig majd ezektől a nyomorultaktól tudunk szerezni. Ha támadnának, megpróbálom elkerülni, habár itt lézerről beszélünk, ugyebár, az pedig rendkívül gyors, de egy helyben ácsorogva nem fogok várakozni, utálok tehetetlen lenni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 12 Május 2012, 14:28

Hiába rángattam magam a padló nem volt hajlandó elereszteni. A szemem sarkából láttam a csapdász kaján vigyorát ami csak olaj volt a tűzre. megfeszítettem az izmaimat a kezemben és a lábamban. majd elkezdem feltolni a végtagjaimat. Pár pillanat múlva recsegés és ropogás hallatszott majd még több erőt adtam bele és végül sikerült kitépnem egy darabot a padlóból. Ennek köszönthetően újra felálhattam. Közben egy arcizmom sem rándult mintha nem került volna erőfeszítésbe ez a mozdulat. Miután kiszabadultam egy ugrással felpattantam amire azért volt szükség mert a debella pont oda csapott le a padlóra ahol éppen egy pillanattal ezelőtt még én feküdtem. A kezemre ragadt padlódarabokkal csak még veszélyesnek tűnt az öklöm. Úgy gondoltam először a ragasztós fickót intézem el nehogy valami újabb piszkos trükkel rukkoljon elő. A főnök úgy láttam szépen boldogult de a hölgyike még bajlódott a törmelékekkel. Azonban tudtam, hogy eszes és nem hagyja magát agyoncsapatni. gondoltam rá, hogy segítsek neki azonban én két szemétládával néztem farkas szemet egyszerre. először azokat akartam elintézni azonban amint elindultam az ipse felé valami furcsa löttyöt fújt a padlóra amitől az extra csúszós lett. Mintha banánhéjra léptem volna végigcsúsztam a termen majd pofával és hatalmas csattanással nekimentem a falnak. Mintha csak egy hétvégi rajfilm szereplői lettünk volna. Kiborított, hogy az a szemét tetű alak mindig ellenem vetette be a szemét tettű türkjeit. Most aztán tényleg betelt a pohár. Eddig csak a fejét akartam letépni de ezek után ha elkapom nem ússza meg ilyen könnyen. Hirtelen eszembe jutott egy ötlet majd megfogtam a falat és pokoli erővel ellöktem magamat. Úgy tervezem a síkos padlónak köszönthetően elégé felgyorsulok ahoz, hogy ne tudjon kitérni előle. Ha kissé ki is lép oldalra a csapdász a farkammal még így is meg tudom csapni úgy, hogy a mutheti vacsorája is kijöjön belöle. Közben persze figyelek a ragasztós lövéseire. Ha sikerült hatástalanítani a csapdászt a hátáról letépem a petyerkáját és kijugatva a debelához vágom ő magát pedig a varázslóhoz.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Árny Vas. 13 Május 2012, 15:46

A szertartás hatásosnak bizonyul, csak úgy mint megannyi alkalommal ezelőtt is, így ez azt hiszem senkit sem lep meg. Egészen jól megy az egész, azonban hirtelen nagy zaj, majd pedig a koncentrációnak vége szakad, s egy nagytermetű, zöld ruhás emberre leszek figyelmes. Nem tudom hogy ez lep-e meg olyan szinten, vagy csak a hirtelen koncentráció zavar teszi, de nem tudok mit reagálni rá, s mire teljesen felocsúdok, már túl késő, a rúnákba belezavar, majd pedig egy hatalmas fény, és egy teljes képszakadás kíséretében végül magához ölel a kellemes lágy és csendes sötétség. Azt hiszem sikeresen át léptem az álmaim mezejére, habár ez talán nem a legmegfelelőbb időpont erre, ám én erről jelenleg nem is tudok, hiszen egy olyan világban tartózkodok, ahol minden tökéletes, s csak mágia mozgat, egy olyan világban, ahol teljesen otthon vagyok, az emberek nagy része boldog, s éppen a tanítványaimat képzem, hogy ha én esetleg eltávozok erről a világról majd egyszer, valaki, vagy valakik vegyék át a helyemet, hiszen szükség van hősökre... De nem ebben a világban... S talán tényleg kéne egy megfelelő utód számomra, ez még így nem is igazán jutott az eszembe, lehet hogy bele kéne majd kezdenem a keresésébe, ám tartok tőle hogy nehezebb lesz mint amilyennek hangzik, hiszen egy olyan személyt kell megtalálnom, aki bölcsen tudná használni, s a jó cél érdekében.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Svarog Hétf. 14 Május 2012, 14:42

Svarog örömmel látta, hogy a kis akciója bevált. Feltápászkodott, majd lenézett a félig emberré vállt Vízemberre, aztán felröppen, majd röptében elkapja a lényt.
A terve az, hogy teljes erőből neki vágja Varázslóhoz, remélve, hogy megzavarja annyira a szuperhumánt, hogy Tyrannis elintézheti.
- Na öregem, most már nem vagyunk olyan nagyfiúk mi? - kérdezte.
Ha a manőver sikerül, akkor kilő pár tűzgolyót Csapdászra.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Teddy Hétf. 14 Május 2012, 18:08

Elindulunk felfelé a lifttel, csend és békesség honol, ami azért annyira a csendre mégsem mondható el, mert valami idegesítő liftzene szól itt is, és nem értem hogy miért kell mindenhova mostanában ezt a szutykot bevágni, úgy értem a lift az legyen lift, vigyen fel, vagy vigyen le, vagy zuhanjon velem le, engem az sem érdekel de ilyen zene inkább ne szóljon benne, mert… És nem tudom hogy miért, de egy idő után a falra tudok tőle mászni, olyan irritálóan hat számomra, pedig elvileg a legtöbb ember élvezi, nos én nem, és nem is tudom őket megérteni, olyan unalmas és néha lassú és báh, semmi különleges sincs benne.
- Eltereljem a figyelmüket? - Teszem fel kissé tétován a kérdést. Nem kell sokat menni szerencsére, így még tűrhető, és egész hamar megszólal az-az áldott, szabadságot és liftzene mentességet jelző hang, mely valahogy úgy szól hogy „ BING!”, ezt a hangot már sokkal jobban szeretem, de tényleg, a legtöbb esetben, már ha van, mert ez persze nincs mindenhol, de a legtöbb esetben ahol van, ott jól eltalálják. Abba hagyom az előre-hátra himbálózást a lábaimon, mely a kissé unott várakozásra utal, s mire kinyílik az ajtó, én felveszem az „ eltévedt lányka „ szerepét, értetlenül nézek, mint aki nem tudja hogy hol van, és igazából szeretnék utolsónak kilépni a liftből, jó persze ha sokáig kell várni a többiekre, akkor óvatosan kilesek, mint aki sosem látott még ilyen helyet, igaz hogy az összes folyosó ugyan úgy néz ki, de nem baj, ezt egy eltévedt kislány ijesztőnek találja. Remélhetőleg azonban utolsónak lépek ki a liftből, igazából ugyan ezen módszerrel, a többit egyenlőre meghagynám a nagyoknak, én tartogatni szeretném magamat a célpontnak, bár ha korábban azt mondták hogy igen, tereljem el a figyelmüket, akkor nem tehetem ezt meg. Szóval ha úgy alakulna hogy igent mondtak, akkor félve mozgok a folyosón, jó amúgy is, majd pedig hezitálva, és „ rettegve „ lépek oda az egyik alakhoz, aki őrzi a folyosót, és finoman megrángatom a nadrágját, majd pedig:
- E… Elnézést kérek bácsi de… De nem találom a papámat. - Szinte sírva, és továbbra is félve, erősen éreztetve hogy a félelem az, ami miatt dadogok, legalább is mű dadogok, igen.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Szehmet Kedd 15 Május 2012, 12:52

Idegőrlő, ahogy a lift felfelé halad. Rat szeretett volna már szabadulni. Szerette volna ha vége, és húzhatta volna a pipát. Aztán rájött, hogy már annak is örülne, ha végre zajlana az akció, de most, az utolsó pillanatokban a torkában dobogó szívével küzdenie kellett a félelmek ellen, melyek azt suttogták, húzzon el, amíg lehet. Hihette magát profinak és felkészültnek, mégsem volt az. Ő csak egy ember volt. Egy nő, akit cserben hagyott a teste és gyengeségre kárhoztatta. De számítottak rá. Igyekezett hát legyűrni a gondolatokat és mosolyt erőltetni az arcára. A srácai, Vigyori és a Más, láthatóan nem küzdöttek ilyen gondokkal. Kérés nélkül jöttek, még ha veszélyes volt is a kaland. Neki pedig vigyáznia kellett rájuk. Ez tette vezetővé. Vigyáznia kellett mindenkire.
-Tedd- fel sem fogta teljesen a kérdést, kiszáradt szájában lassan forgó nyelvével mégis szinte azonnal válaszolt, a kislányra hárítva a feladat nehezét. Majd ahogy rájött mit tett pupillája kitágult, arcán meglepetés és tiltakozás fintora futott át, végül mégis tartotta a száját. Kár lett volna már visszalépni. Csak gyengeségének engedett volna utat általa. A gyerek.. már gondolt rá. Jó csali lesz. Jobb, mint bárki más. Idegesen megigazgatta aparókáját, s ahogy felidézte a készülődés fesztelen izgalmát, ő is megnyugodott. Nem ő lesz itt a gyenge láncszem. Nem miatta ölik le a csapatot. Ezt már nem csak hitte. Tudta.
Időt hagy a kislánynak. Becsukatja az ajtót, majd újra kinyitja. Legyenek meg a zajok, a rend hangjai a hallgatózó füleknek, és kigördül a kocsijával. Srácai maradnak hátra. Ők, ha minden jól megy, majd csak a teremhez kellenek, így valamelyest lemaradnak, míg elintézik az ügynököket.
Nyugodt, kissé tramplisra vett léptekkel kezdi tolni a kocsit, mint egy igazi szállodai, kizsákmányolt alkalmazott, ahogy meghallja a kislány hangját. És hamarosan ő is oda ér az ügynökökhöz. Kiskocsiján szép körítésben lapul a hatalmas adag, véres steak, a terítő alatt pedig készen áll az altató gáz.
-Itt van Őfelsége újabb rendelése. Hihetetlen mennyit fogyaszt az a fickú. -sopánkodik csendesen, kissé rekedtesítve eredeti hangszínét, ahogy közelebb és közelebb tolja a kocsit, anélkül, hogy megállna. Nem az ajtóhoz akar eljutni, hanem elég közel az ügynökökhöz, hogy legyen értelme használni a cuccot.
-No.. micsoda szép kislányuk van maguknak!-meglepetést színlel, a lányka felé int, ha elég közel ért, hogy természetes ösztönöket kihasználva megvezesse a tekintetüket, és ha bejön a terv, a pedálra lép, és kiereszti a gázt, visszatartva saját levegőjét, míg hat, hogy aztán, ha az ügynökök durmolnak, a maszkot felkapva, bevárja a tűzerőt, hogy utolsó, egymás közt váltott, reményteli, jókedvű mosollyal az ajtó felé induljanak.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 15 Május 2012, 13:41

Vidáman, de kimérten lépkedek végig a folyosón, kezeimet hátam mögött összekulcsolom, és utoljára szállok be a liftbe.
-Kettőt fel, igaz? - Kérdem kedélyes londinerként, és megnyomom a gombot, aztán hátrább állok, hogy Szehmet kábítós tervét ne akadályozzam kezemet zsebre dugom, hogy kitapintsam a minimalista gázmaszkot, az orromat és a számat takarja csak, de elég is lesz, nem könnygáz gránáttal megyünk, hogy a szememet is védeni kelljen.
Nem mintha panaszkodnék a terv kidolgozottságát illetően, de a liftben kamera van, ha valaki odafigyel éppen ránk, akár gyanússá is válhatnánk, bár végülis az álcánk elég jó.
Ahogy megérkezik a lift, és csengő hangja jelzi az ajtó nyitódását, meglátjuk a fogadóbizottságot is. Szívélyesen mosolygok rájuk, már-már tenyérbemászóan, majd félreállok, hogy Szehmet kiférjen a kocsival. A liftben állva várom, míg ő kimegy, majd követem őt, és mögötte maradok, hogy beindíthassa gonosz kis szerkezetét. Ilyen kiemelt vendégek esetében egyáltalán nem hat furcsának, ha többen mennek szervírozni az ételt, így valószínűleg nem fog feltűnéstkelteni a jelenlétem kifogástalan egyenruhámban. Ha Rat rálép a pedálra, hogy kieressze az altatót, nagy levegőt veszek, és visszatartom, amíg tudom. Csak akkor veszem fel a maszkot, mikor az őröknek már feltűnik a gáz hatása, ekkor már bizonyára nem keltek vele feltűnést. Arra azonban odafigyelek, hogyha az őrök túl hamar jönnek rá a trükkre, és szólni akarnának az adóvevőjükön keresztül valakinek, időben közbeléphessek. A közbelépés alatt azt értem, hogy egy-egy villámgyors ütést mérek a két őr torkára, ezzel gégéjük eltörik, a hangszálaik pedig használhatatlanná válnak, mivel képtelenek kifújni a levegőt. Remélhetőleg elég gyors leszek hozzá, miközben ők már kissé kábultak lesznek a gáztól.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Tyler Kedd 15 Május 2012, 17:39

-Ezt nem hiszem el...repülök...REPÜLÖK!-
Kiabálom szinte kacagva veszem be az egyik kanyart a másik után, gyorsabban, lassabban, fel-le élvezve a szél süvítését a testem mellett. Közben a kijelző szerűséget bámulom, azokkal a furcsa adatokkal rajta. Miközben az alatt a furcsa sisak alatt, állandósult a mosoly az arcomon. Mindig is erre vágytam....
-Nova Katona? Egy lehetőség.....-
Minden fajból egy....de akkor miért én, csak egy kölyök vagyok, nem vagyok olyan, mint a szuperhősök, még csak mutáns sem vagyok....
-Miért én?-
Teszem gyorsan a kérdést, majd letörlöm a mosolyt a képemről. Vörös jelzés, kozmikus veszélyre figyelmeztet.
-Ezzel most mégis mit kellene kezdenem?-
Kérdezem magamtól, meg egyáltalán, hogy tudnám azonosítani ezt a valamit?? Megpróbálok a jelzésre koncentrálni, hátha a sisak veszi valahogy a gondolatomat és csinál valamit.
-Öhm teljes képernyőre a veszélyforrásról mindent ami tudni lehet....-
Szólok hangosan is, ami elég hülyén hangzik, de legalább csak én hallom a dolgot. Talán szólni kellene valakinek. Mindenesetre abbahagyom a repkedést, és a képernyőre próbálok koncentrálni, vagy szólongatni. Azt hiszem kezdek pánikolni....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Sam Kedd 15 Május 2012, 19:30

A rituálé sikeresen indul, mint ahogy eddig mindig. Elmémet kiürítve teljes nyugalomban nyitom meg a kaput Árny előtt, hogy a bennem tomboló démoni erőt visszaszoríthassa oda, ahova való. Már kezdem érezni, ahogy az őrjöngés csendesül, s egyre hátrébb szorul. Már épp kezdenék egy cseppnyi boldogságot érezni, de erre nincs lehetőségem. Az ajtót betörve megjelenik Hyde, s ezzel az eddigi tökéletes koncentrációnk meg is töri. Amint megtöri a rajzokat a szobát egy kisebb robbanás fénye világítja meg, amikor a fény elül látom, hogy Árny az eszméletét vesztette. De nem ez a legnagyobb problémám, azzal, hogy belépett és összezavarta a rúnákat sikeresen megtörte a szertartást is és így az egész az ellenkező hatást fejtette ki. Éreztem, ahogy a bennem rejtőzködő démon gyűlölete és dühe egyre erősebb, a következő pillanatban pedig már lángokban égve álltam a démoni alakomban. Az elmémben folyamatosan képek jelentek meg, vágyak képei, morbid képet, sőt groteszk… Mind egy célra fókuszált, az előttem álló zöld öltönyös pondróra, nem egyszerűen végezni akarok vele, fájdalmat akarok, látni, ahogy félelmében reszketve szenved. Látni akarom, ahogy belső lénye megtörik és csak egy lelketlen üres héj marad utána. Az összes eddigi érzés a lángok martalékává vált, habár próbáltam ellent állni az egyre terjeszkedő gonosznak egyre jobban hatalmába kerítettek a démonból áradó érzések és vágyak. Fájdalom, gyötrelem, indulat, kín, szenvedés, düh, harag… Szinte már nem is tudtam kontrolálni tetteim. A következő pillanatban már azon kaptam magam, hogy láncok jelennek meg a kezeimben, démoni lángokkal körülvett láncok, melyeket nagy sebességgel az ellenségem felé lendítek. Közben pedig lángokkal próbálom befedni az egész testét, hogy a lehető legnagyobb fájdalmat okozzam. Egyszerűen el akarom pusztítani, bármit felhasználok ennek elérése érdekében.

_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

másik világ - Másik Világ - Page 8 Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

másik világ - Másik Világ - Page 8 Empty Re: Másik Világ

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 17 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.