A Birtok előtti terület

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 01 Nov. 2011, 08:38

~ Úgymond KM reag ~
Szépen lassan ténylegesen beesteledett a kúria és a város felett is. akik most érkeztek az iskolába, azoknak már találtak szobát, és be tudtak költözni oda. A kicsiket az óvodából a szülők lefektették aludni és az egyik tanár a helységeket is körbejárta a gimnazisták után. Este 10 órakor lámpaoltás, mindenkinek kortól függetlenül. Részben, mert másnap reggel korán az egész iskola indul is táborozni.
Másnap reggel, akármennyire nem tetszett senkinek sem, reggel 6 órakor kellett felkelnie mindenkinek, a bepakolásokkal végeznie kellett mindenkinek és még a reggelin is túl kellett lenni időre. Mivel igencsak messze ment a csapat, így reggel 7kor indult a társaság, hogy dél környékére meg is érkezzen a tábor helyszínére.

//Folytatás: Belleplain tábor//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Birtok előtti terület - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 01 Nov. 2011, 17:20

Mikor megláttam, hogy a lány még mindig sokkos állapotban van és nagyon megijedt, akkor Adia óvatosan csápokkal fogta meg a lányt és így vittük fel a gyengélkedőre. Ha még volt szüksége, akkor egy gyenge nyugtatót is adtam neki, illetve egy bögre forró kakaót vagy teát, amelyiket kért. Utána hagytam magára, mert a fiatalságot még ágyba kellett parancsolni és le kellett fektetni Zam-et és a fiamat is. mindezek után volt csak lehetőségem arra, hogy én is le tudjak végre dőlni egy kicsit. Másnap reggel úgyis korán kellett felkelni, mert mindennek készen kellett lennie addigra, hogy a diákok és a gyerekek felébrednek. Így igencsak korán keltem fel a kevéske alvás után, hogy a kicsiknek még tudjak reggelit is készíteni mire indultunk. Úgy hiszem, hogy ez még sikerült is, ezek után már csak a tábort magát kellett túlélni egy nagy halom szuperhumán óvodással és mutáns gimivel.

//Folytatás: Bellaplain tábor//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Birtok előtti terület - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Thorhalla Pént. 01 Jún. 2012, 08:37

A sötétség és a tűz kora

New York felett hála a sötét világból érkezett Einar Thorsonnak hatalmas viharfelhők léptek el mindent. Villámok cikáztak mindenfelé, mikor mindenki a városban hatalmas morajlást hallott, aminek a hatása egy nagyobb földrengés volt. Minden beleremegett, ez volt az a pillanat, amikor Einar elvesztette az uralmát a vihar felett és visszaszerezni sem volt azt immáron képes, mert már valaki más, nála sokkalta erősebb uralta a természet erőit. A fekete felhők vörössé váltak és egész New Yorkban és a környékén New Jerseyben és természetellenes eső kezdett belőle zuhogni. Valaki pontosan ezt a hatalmas erejű Asgardi mágiát használta ki ahhoz, hogy a tervét végrehajtsa. Immáron másodszor használta fel az illető a Mjölnir hatalmát ugyanarra, egyszer korábban a Vipers pályán és most újra. Az első az ő idejövetelét segítette, a második pedig a hadaiét.
A Birtok előtti terület - Page 2 30190222450a063ddf8f
Már a vihar is kellően furcsa volt, ugyanis égetett, akinek a bőréhez ért azon hólyagokat és égési sebeket hagyott, a növények az eső miatt elfonnyadtak és az esőnek hála a városban is melegebb lett. Ha mindez még nem lett volna elég, egy újabb nagyobb rengés rázta meg a két említett helyet, az ARMOR még működő számítógépei is kiakadtak, megannyi térkapu és portál nyílt más dimenziókból, amikből szörnyűséges teremtmények érkeztek át a Földre, hogy elfoglalják azt. Démonok, bukott angyalok, vámpírok és egyéb természetfeletti lények hat Asgardi, Loki utódainak vezetésével, mindannyian Dormammut szolgálva. Alig néhány perc alatt lett szinte éjszakai sötét a felhők miatt, amiket mindenfelé a fellobbanó lángok világítottak meg.
A Birtok előtti terület - Page 2 Demonwarbyfpeniche
A hordák pedig nem várakoztak túl sokat, teljesítették az alku rájuk eső részét, minden fontosabb épületet és központot folyamatos ostrom alá vettek, ami számított ezeken a helyeken, többek között a SHIELD negyedet, Raftot, Baxter-toronyot, a Kúriát és a mutáns gimit, noha az védve volt Zack és Stephanie mágiája miatt egyelőre, az Olimposz kaszinót, az Akkaba Metropoliszt, ENSZ központ és minden más fontosabb hely is. Emberek százai, ezrei estek áldozatul a mészárlásnak eddig, de ez csak a kezdet volt, mert:

A sötétség és a tűz kora kezdetét vette!

A Birtok előtti terület - Page 2 00120

Az eső hamar eláll, de időnként mindig lesz zivatar hasonló mellékhatásokkal. Azonban a felhők nem tűnnek el New York és New Jersey környékéről, így a sötét megmarad, ennek köszönhetően a vámpírok éjjel-nappal tudnak közlekedni ezeken a területeken.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Birtok előtti terület - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Tökfej Hétf. 08 Júl. 2013, 10:58

Megragadom a kezet. Hát nincs mire várni, mármint ki ne akarna olyan iskolába járni, ahol ilyen dolgok vannak. Igaz azért kell egy kellő távolságot tartani, de hát azt az ember alapból megtartja. Miért is ne félnék a telepatáktól, vagy olyanoktól akik tudnak olvasni bennem. Ahogy tőlem szoktak tartani, mert hát én sem vagyok magamtól biztonságban, úgy mással is ez a helyzet.
Hangos csattanással esik le az állam, ma már nem tudom hányadszor is. Sok mindent láttam már életemben, legalábbis úgy gondolom, hogy sokat láttam már, de ilyet még nem. Tudom hogy a városban van, de nem hiszem hogy azok a repülő izék ott lebegtek volna, és láttam volna már ilyen épületeket, vagy akár hasonló dolgokat. Hát igen sokat kell még tanulnom, főleg ha ide fogok járni.
- Tudom, hogy egy olyan valakinek, aki az Angyal Programban szerepel, nem kellene ennyire meglepődnie, de csak azért is azt mondom… „HÚÚÚÚÚ!” Ez gyönyörű. – Alig bírják szemeim befogadni a látványt, van itt minden mit a városban nem lehetne látni. Sok mutánst láttam már, de azért ezek még látványnak sem rosszak. Téblábolok kicsit, megnézem a dús füvet, a szobrot, a furcsa kristályos épületet, na meg a furcsa repülő izéket. Továbbra is nézelődök, de hogy ne tűnjek annyira turistának, azért csak folytatni akarom a kiképzés felé tett utamat. - És most merre tovább? –


_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 08 Júl. 2013, 12:20

//Előzmény: Tárgyalók//

Elmosolyodtam a fiú reakcióján, nekem ez természetes volt, teljesen, főleg, hogy a jövőben ez mindennapos volt, nem pedig ilyen kirívó. És még nem is mondtam neki, hogy honnan jöttem én, vagy a lányom, aki szintén itt tanít az iskolában.
- Nem, mindenki így reagál elsőre – feleltem bíztatóan. – A tévé és az internet nem adja vissza azt, hogy milyen is ez valójában. Még lesz jó néhány dolog, amin csodálkozni fogsz, amit átlag ember nem tudhat és nem is fognak, de neked néhány héten belül teljesen normálisak lesznek, de mások elmegyógyintézetbe küldenének miatta.
Végignéztem az egész helyen, ha nincs az a realitásszakadás, akkor lehet, hogy ez soha sem nézne ki így, és még mindig ugyanaz az egyszerű kúria lenne, amit annak idején Donald vett. De így méltó a névadójához és Xavier álmához. Főleg, hogy nem csak mutánsaink vannak itt bent, hanem több fajból mások is.
- Szeretnél máris regisztrálni, vagy előbb körbenéznél? – kérdeztem. – Nekem mindegy, hogy melyik sorrendben tesszük meg mindezt.
A válaszától függően indulok el a megfelelő irányba, a recepció felé, vagy ha körbenézne, akkor attól függően, hogy mit nézne meg arrafelé.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Birtok előtti terület - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Tökfej Hétf. 08 Júl. 2013, 15:00

Kissé elszégyellem magamat. Hát igen, nem vagyok egy nagyvárosi gyerek. Alig költöztünk ide, mikor jött a csomó szörnyűség, és még mindent csak fel akarok fogni. Annyi minden újdonság van számomra. Majd ha már jó tíz évet lehúzok New York-ban talán már meg sem lepődök egyáltalán. Addig még el kell telnie legalább még annyi időnek mit eddig leéltem. Hát jó szemeimet körbe járatva igaz, de tudom mi az első feladatom.
Regisztráció, bármit is jelentsen pontosan ez, lesz a következő lépés. Mert hát gardedámomnak is biztosan sok dolga lehet, és nélküle száz százalék hogy jobban fel tudom deríteni a terepet, mint vele.
- Hát akkor induljunk beiratkozni, vagy nem is tudom mi leszek én itt. Mert hát diáknak diák, de bent nem fogok lakni, és az Angyal Programot sem tudom mennyi időt fog elvenni tőlem. - Csak halkan, magam elé duruzsolva jegyzem meg még. - Remélem azért tanulásra nem sok időm marad. - Megindulok kissé lemaradva, és továbbra is bőszen mindent megbámulva igazgatóm mögött. Kérdéseim lennének a területtel kapcsolatban, de majd későbbre hagyom, egy kicsit had ülepedjen bennem a dolog.

_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 09 Júl. 2013, 11:27

Bólintottam, amikor a beiratkozást hozta fel, hogy azt szeretné.
- Diák – válaszoltam. – A diákok jelentős része csak bejár az iskolába és nem lakik bent. Az igencsak csekély szám*. Mint minden amerikai középiskolában itt is te magad választod meg és állítod össze az órarendet. Majd úgy kell ezeket megoldanod, hogy heti háromszor délután ráérj az Angyal Programra. Így valószínűleg kevés szakkörre és egyéb órán kívüli elfoglaltságra fogsz járni a többiekkel.
A kezemmel mutattam az irányt, hogy merre induljunk és az ő tempóját vettem fel a sétához.
- A Főnök azért ajánlotta ezt az iskolát, mert elég sok harci óra van itt, így a képzésedhez is elengedhetetlenek ezek és ugyanazt veszed az órákon is majd, mint tennéd a Programban. Rozsomák és Gunnhild tartja ezeket az órákat jellemzően, illetve ha nem érnek rá én.
Ha megérkezünk az főépület bejáratához, akkor kinyitom az ajtót és előre mutatok, nem volt nehéz eltéveszteni a bejárattal szemben a regisztrációs részleget.
- Eddig jöttünk csak akkor – mondtam.
Ha bement, akkor belépek én is, és mivel jelenleg senki sincs itt, a pulthoz mentem és bekapcsoltam a számítógépet, hogy a jelentkezést megejthessük.

//Folytatás: Regisztráció//


* Csak az X-diákok laknak bent, rendes iskolát képzelj el több száz diákkal, akiknek minimális része lakik itt csak.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Birtok előtti terület - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 02 Ápr. 2018, 00:00



Kree Invázió 5 – Az idő ura 1 – Megszűnt idő





A Suromi „szelleme”


Résztvevők: Ammon Einarson, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. április 6. (péntek)

”Ez volt az a nap, amikor a világunkban meghalt az idő.”
- Felicia Paran, a Kártyák Mestere

A Birtok előtti terület - Page 2 00120

Prológus
~ Nem is olyan távoli jövőben ~
A Föld elesett, az esélyek a kree flotta elűzésére, legyőzésére szertefoszlottak. A kree-k blokád alá vonták a bolygót, a nagyvárosokat, üzemeket és minden egyéb fontos pontot már lebombáztak az űrből. A földi invázió is kezdetét vette mindezek után. Milliárdok haltak meg, a pusztítás hatalmas volt, ám ekkor történt valami…
A semmiből egy ismeretlen, de eléggé emberinek tűnő kisebb flotta lépett ki a bolygó körül és szinte percek alatt zúzták szét az ott levő kree flottát. Semmi esélyük sem volt, a bolygóról csak a fények látszottak, ahogyan a legalább két tucat hatalmas kree csatahajóból csak űrszemét maradt. Egy kree hajó azonban sikeresen elmenekült.
A titokzatos megmentőt hősként ünnepelték, éppen fontos bejelenteni valója volt a Föld népének. Ám éppen csak elkezdhette a beszédét a hajóján, nagyjából bemutatkozni tudott, hogy ő Kang, a hódító, amikor élőadásban valaki hátulról felnyársalta egy fegyverrel és szinte kettőbe vágta. Az összeomló Kang mögött még látszott, hogy kree merénylők voltak, majd Kangból egy hatalmas robbanás semmisítette meg a zászlóshajó hídját és az időt is…

~ Jelen ~
2029. április eleje, a nap, amikor Reneszánsz világban megszűnt az idő, nem létezett többé se múlt, se jövő, csak a jelen. Az egész egy teljesen átlagos napnak indult, ám egy szempillantás előtt a teljes realitás megváltozott. A bolygó minden egyes pontjáról látszott, néhány pillanatra a bolygó körül egy hatalmas hadihajó tűnt fel, majd robbant fel és tűnt el a semmiben, mintha soha sem létezett volna. Egyetlen dolog maradt hátra, mi a jelenségre utalt, tucatnyi tűzcsóva lépett be a légkörbe és csapódott a bolygó felszínébe megváltoztatva mindent…

1. rész – A megszűnt idő
Az X-eknél egy teljesen átlagos nap volt mindez, végre kitört a tavasz, már az idő is kezdett jó lenni, éppen mostanság van a húsvét is, emiatt a városban Salemben is sok rendezvén volt, de az iskola/birtok udvarán is volt piknik az iskolában maradt diákoknak. Épp itt kint volt a tó partján Cody is, aki éppen a már tini Ammonra és Rain-ra felügyelt. Tőlük távolabb is voltak mások természetesen, nem csak egyedül voltak kint. Éppen egy meleg nap volt, 20 fok körüli hőmérséklettel, napsütéssel, meleg széllel, ideális idő volt a piknikre. Más diákok sárkányt eregettek, vagy épp maguk repkedtek a levegőben, kinek ki volt a képessége. Mások rajzoltak, vagy épp a háziállatokkal – kutya, macska, nyuszi – játszottak, simogatták őket. Szóval tényleg egy tökéletes, ideális nap volt mindez.
Ám egyik pillanatról a másikra megváltozott, hirtelen valami eltakarta a napot, amint felnézett bárki is, láthatták, hogy valami hatalmas űrhajó az. Majd egy sárga robbanás következett, a hajó, ahogyan megjelent a semmiből úgy tűnt el… az égen tucatnyi tűcsóva lépett be, az egyik pont itt az iskola felett szállt el és nem messze az erdőben csapódott be. A becsapódás ereje a közelben mindenkit ledöntött a lábáról, még itt az udvaron is és az iskola minden ablakát betörte. Sérülést szerencsére senki sem szenvedett el, a közelben pedig füst és tűz jelezte azt, hogy hova csapódott be az a valami…

//Felszereléslistát írjatok//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Birtok előtti terület - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Cody Atkinson Kedd 03 Ápr. 2018, 23:47

Napsütés, húsvét, gyerekek a szabadban, ennél jobbat Cody el sem tud képzelni. Ezt a lehetőséget ő sem hagyta volna ki és ehhez méltóan fel is készült. Volt, aki hozott szendvicseket, volt aki papírsárkányt Cody pedig frizbit, football labdát, tollaslabdát és ütőt és kötelet. Lelkesen szervezni is kezdte a játékokat. Kötélhúzást, versenyfutást, mindenféle játékokat amire a két fiatalt is vidáman invitálta. Mégiscsak sportot szokott tanítani. Ő kimondottan jól érezte magát. De a móka igencsak gyorsan félbeszakadt. Előbb az égen jelent meg egy űrhajó majd valami lezuhant és még Cody-t is ledöntötte a lábáról. Egyből felpattant és szétnézett.
-Hé! Hé! Semmi pánik! Minden rendben van? Senki sem sérült meg? Mindenki megvan?
Meg is számolja a srácokat és ha mindeni megvan akkor megnyugodva felsóhajt és fennhangon megszólal.
-Veszély halassz? Ide tudsz jönni?
Amíg a Xavier birtokon vannak addig elméletben nem kerülhetnek ki az android figyelméből. A lezuhant dolgot pedig meg kell nézni és ha a nő ráér akkor ebbe talán segíthet vagy itt maradhat a többi diákkal. Rain talpraesett srác. Neki Cody hasznát veheti ehhez. Szétnéz az itteni diákok között van-e még valaki, aki szintén megbízható.

felszerelés:


A hozzászólást Cody Atkinson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 05 Ápr. 2018, 20:59-kor.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Akerman Szer. 04 Ápr. 2018, 20:44

:: Kree invázió 5 - Az idő ura 1 - Megszűnt idő
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Ammon Einarson
Felszerelés / egyéb:


Sokan elmentek a suliból, haza mentek ünnepelni vagy csak úgy a városba mentek le. Gondolkoztam én is rajta de végül nem tudtam rávenni magamat. Az idő viszont jó volt, mindenki majdnem aki maradt az iskolában az most kint volt a kertben és játszottak. Atkinson úr szórakoztatást is tervezett meg a kertben, hozott labdákat meg kötelet is és különböző játékokat szervezett meg, hogy bőven legyen mit csinálnia mindenkinek.
Én kihoztam egy takarót amit kiterítettem a piknik féléhez és pár szendviccsel egy tányéron tettem le magam elé. A kezemben meg egy kis könyv van, mondókákkal van tele, ilyen húsvéti köszöntősök. A könyvtárból hoztam ki és ezt lapozgatom miközben eszem a szendvicseket. Még így is egész nyugodt minden, hogy a sok gyerek rohangál körülöttem és játszanak. Bár mivel nem találnak el vagy rángatni sem akarnak semerre sem így nem zavarnak.
Nem is ez az iskola lenne viszont ha nem történne valami egy ilyen szép napon is. Először azt hittem csak valami felhő ment a nap elé de felnéztem és láttam, hogy nem az volt hanem egy hajó. Viszont nem maradt ott sokáig mert erős fény kíséretében felrobbant, csomó csóva jött ki minden felé az eltűnt hajóból és egy ide is a közelbe becsapódott. A lökéshullám felborított engem is ahogy mindenki mást is, a betörő ablakoknak a hangja is végig rázott. Atkinson úr már fel is pattant a talpára, hát én is feltápászkodtam gyorsan a takaróról és mellé siettem. Ő már nyugtatgatta a többieket, én nem találom a szavakat rá így inkább vártam míg befejezi a Veszéllyel való beszédet és akkor szólítottam meg.
- Bekísérjem a diákokat az iskolába?
Szerintem jobb lenne ha nem maradnának kint a gyerekek de ki tudja.

_________________
A Birtok előtti terület - Page 2 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 04 Ápr. 2018, 23:54

Ammon Einarson | Előtörténet | Kree invázió 5 | Játékos társak: Cody Atkinson,Rain Akerman

Végle jó idő volt, végle semmi megkötés. Bál nem éltettem igazán honnan lettem ennyivel nagyobb nem zavalt vagy taltott vissza abban, hogy jól élezzem magamat kint az udvalon. Lohangáltam össze vissza és éppen mivel játszottam ami szembe jött. Egészen addig amíg nem jelent meg egy naagy hajó és takalta ki a napot, majd lobbanás és fény és csóvák! Csak azélt nem nézve ámulva hogy mi tölténik melt túl elős volt a fény. Aztán még jól seggle is estem mikol egy valami becsapódott a közelben.
Felpattantam a talpamla lögtön és oda splinteltem a kutyához.
- NA NA na ! Atizon úl, mi volt ez? Maga tudja ugye?
Kéldezem tőle hadalva miközben felmászok a hátála meg se válva, hogy engedi-e vagy sem. Igazából csak felkapaszkodok, mál nagyobb vagyok annál, hogy csak úgy fel tudjak csüngeni sajnos. De így se lossz.
- Megnézhetem ugye? Ugye?
Böködök abba az ilányba ahova beesett a valami.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 06 Ápr. 2018, 00:00



Kree Invázió 5 – Az idő ura 1 – Megszűnt idő





A Suromi „szelleme”


Résztvevők: Ammon Einarson, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. április 10. (kedd)

”Vajon az emberek megfogják tudni valaha, hogy már nem létezik a múlt, ami miatt oly sokan keseregnek?”
- Felicia Paran, a Kártyák Mestere

A Birtok előtti terület - Page 2 00120

Szerencsére a jó képzésnek hála a diákok jelentős része nem kezdett el pánikolni, hanem sokkalta inkább érdeklődve figyelt arrafelé, ahova az a valami becsapódott. Néhányan voltak, akik bemenekültek az iskolába, de ez nem volt jellemző. Így Rainnak sem kellett nagyon sokakat nyugtatni, inkább abban volt a feladat, hogy ne engedjék meg a diákoknak, hogy kimenjenek az erdőbe.
Veszély szinte azonnal megjelent a semmiből Cody mellett, kiemelkedve a földből és ott vett fel szilárd halmazállapotot.
- A programozásom értelmében továbbra sem tudom elhagyni a birtok területét – mondta. – A gyerekeket betudom terelni az iskolába és a lakrészeikhez, de a becsapódás helye túl van az érzékelőim távolságán, így nem tudom megmondani, hogy mi ez. Ki kellene menni megnézni.
Cody, ahogyan körbenézett nem igen látott senki használhatót Rain-on kívül, illetve a roppant lelkes immáron kamaszkort elérő Ammon-on kívül. A többi diák fiatal volt, az idősebbek a városban voltak, vagy otthon, ahogyan a tanárok és az X-men többi része is küldetésen, vagy egyéb elfoglaltságukat végezték Salem-től távol.
Veszély a szerint fog cselekedni, hogy mit mondanak neki, ha kell, akkor elkezdi beterelni a gyerekeket, diákokat a védettebb hely felé, Cody-ék pedig elindulhatnak ki az erdőbe, hogy megnézzék mi is volt a becsapódott dolog.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Birtok előtti terület - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Akerman Vas. 08 Ápr. 2018, 19:16

:: Kree invázió 5 - Az idő ura 1 - Megszűnt idő
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Ammon Einarson
Felszerelés / egyéb:


Nem estek pánikba a diákok akik még a kertben voltak, ez jó jel volt és csak páran szaladtak be az épületbe is. A kis probléma csak az volt, mint például az a fiatal is aki már Atkinson úr nyakában volt, túlságosan is érdekelte a legtöbbet, hogy mi volt ez. Azt viszont nem szeretnénk, hogy ők menjenek és induljanak meg felfedezni így azok akik ezt akarnák inkább megállítom őket és elmondom nekik, hogy nem szabad, inkább maradjanak itt vagy menjenek be a házba, mi majd megnézzük Atkinson úrral, hogy mi volt ez.
Elmerengve persze azon, hogy mi lehetett ez az egész...Idő utazás, elcseszett nasa kísérlet vagy valamelyik nagyon titkos kutatás zuhant épp le. Bármi is nem lesz jó ha csak úgy ott hagyjuk, legalább meg kell nézni mert mi van ha szólni kéne a tulajának, hogy szedje össze. Bár remélem, hogy nem valami kimászik majd belőle és fog hadaskodni. Ez is egy lehetőség de remélhetőleg nem ez lesz a helyzet. Oda megyek Atkinson úrhoz és nem is nagyon törődve a kis csimpánzzal szólalok meg.
- Meg kéne néznünk mi csapódott be, ugye uram?
Nem vagyok annyira biztos benne persze, ez a hangomban is benne van, mert mégis csak szólhatunk is valakinek, hogy nézzék meg. Nem mintha nekünk kötelességünk lenne minden izét megnézni ami lezuhan a látótávolságban. Persze lehet, hogy segítség kell annak aki meg benne van, nem mindig rossz az ami lezuhan. Ez mégsem valami film ahol jönnek az idegenek... Talán, lehet, na de mégis, mekkora az esélye annak.

_________________
A Birtok előtti terület - Page 2 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Cody Atkinson Hétf. 09 Ápr. 2018, 19:02

A diákok mint mindig ismét büszkévé teszik az igazgatóhelyettesüket. A váratlan szituációban is remekül helyt állnak. Semmi komolyabb pánik vagy ilyesmi. Sőt van, aki túlzottan is lelkes. Cody mióta visszatért Amerikába ismét hozzászokott már, hogy másznak a hátára. Bár általában kisebb gyerekek szoktak lenni, de Ammon-nak elnézi. Szálfaegyenesen áll mintha meg sem érezné. Nyugodtan válaszol a fiúnak.
-Majd mindjárt talán többet tudunk ha megkérdezzük Veszély tanárnőt.
Nem nénizi inkább az androidot pedig majdnem megtette. Szerencsére Veszély megjelenése is protokoll szerint megtörténik és tájékoztatja is őket arról amit tud. Ami, a semmi. Nem baj a diákokra fontos, hogy tudjon vigyázni. Ki tudja mi az a valami, ami leesett az égből?
-Értem. Köszönöm. Akkor figyelnél rá, hogy mindenki biztonságban visszajusson a kúriába?
Ez is nagy segítség. Ahogy az is, hogy Rain is itt van, aki elég gyorsan kapcsol ahhoz, hogy ne kelljen megkérdezni arról amiről kell. Ha Cody tudna akkor rávigyorogna a srácra.
-Még szép hogy megnézzük. Örülök, hogy te is itt vagy. Te viszont Ammon menj szépen vissza a többiekkel a kúriába a tanárnővel. Ígérem majd elsőnek neked mesélem el mit láttunk. Ha pedig még egyszer leesik valami ilyen az égből akkor majd, ígérem téged is viszlek. Na? Megbeszéltük? Ha jól viselkedsz kapsz majd valami finomat is okés?
Nem fog egy négy éves szintjén álló gyereket veszélynek kitenni. Az már nagyon ellenkezne az elveivel. Rain-t is csak azért hajlandó magával vinni mert már volt lehetősége kiismerni a fiú képességeit és megbízik benne. Ha Ammon nem fogadja el, sőt ha hisztizik akkor Cody Veszélyre néz segélykérőn. Tipikus férfi önzőség, hogy a nő legyen a gonosz.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 09 Ápr. 2018, 21:48

Ammon Einarson | Előtörténet | Kree invázió 5 | Játékos társak: Cody Atkinson,Rain Akerman

Kapaszkodva a kutyatanálúlba, a hátán lógva nem is nagyon lázta meg. Egyik kezem egyik a másik meg a másik vállán van. Hunyologva nézek lá miközben alla akkal lávenni, hogy menjek én is be a suliba és nem lehet menni oda megnézni ami leesett, pelsze majd elmeséli nekem elsőnek. Gyanús, le akal lázni! Mikol viszont a finomat említni meg, hogy kaphatok valami finomat kikelekednek a szemeim és lepattanok a hátálól, gyolsan elébe kelekedve.
- Mit?
Kéldezem gyanakodva miközben figyelem mit is fog mondani. A megjelenő Veszély néni nem tetszik annyila, hogy csak menjek vele lögtök, olyan lidegnek tűnik. És bál nagyon szeletem a finomat amit meg lehet enni kíváncsi vagyok mi az. Lemélem válaszol is lá de igazából lemélem, hogy nem mond valami finomat mint valami csoki, vagy cukolka vagy, vagy...Nem is tudom meg, kalamellás tej, esetleg keksz? Uum, sajtos keksz az finom. Nem tudom. Végül válakozóan nézek lá, hogy mi lesz az amit ajánlani fog mint finom.
- Áh!
Mutatok fel lá mikol megéltem végle.
- Le akal kenyelezni!

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 10 Ápr. 2018, 00:00



Kree Invázió 5 – Az idő ura 1 – Megszűnt idő





A Suromi „szelleme”


Résztvevők: Ammon Einarson, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. április 14. (szombat)

”Vajon a lapok miért nem mondják el, hogy ki ő?”
- Felicia Paran, a Kártyák Mestere

A Birtok előtti terület - Page 2 00120

Veszély bólintott arra, hogy betereli a diákokat és Rain is csatlakozott a hármashoz. Cody mindenképpen szerette volna Ammont beküldeni, de Veszély mindezek ellen volt, ráadásul igencsak magabiztosan azok után, hogy Rain pedig fel is hozta, hogy ki kéne menni körbenézni.
- A gyors fejlődése miatt szüksége van megfelelő külső ingerekre, így nem találok kivetni valót, hogy kimenjen. Ha bármi gond van, gyorsan visszatud jutni a birtokra – mondta Veszély.
Így hát hárman tudtak elindulni kintre. Szerencsére eléggé jól lehetett látni, hogy az a valami hova csapódott be, így nem fenyegette az igazgatóhelyettest és a fiatalokat az, hogy eltévedjenek. Mivel messze volt a becsapódás, a fák elég nagy részben kidőltek, letarolódtak, de az iskola falai szerencsére nem szenvedtek károkat. A kráter jó negyven méter átmérőjű volt, a közelben levő fákat, bokrokat teljesen letarolta a hullám. Ami a becsapódást illette, hogy mi volt az nem igen látszott, tűz, füst miatt nem lehetett a kráter belsejébe látni egyelőre. Ha pedig közelebb próbált valaki menni, akkor egyelőre még a talaj és a levegő is túlságosan forró volt, égetett mindenhol és égési sérülést is okozhatott annak, aki próbálta. Itt szerencsére egyetlen áldozat sem volt, mert nem lakott területre esett bármi is volt az.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Birtok előtti terület - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Akerman Csüt. 12 Ápr. 2018, 23:22

:: Kree invázió 5 - Az idő ura 1 - Megszűnt idő
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Ammon Einarson
Felszerelés / egyéb:


Nem tudom, hogy makacssága miatt vagy a kíváncsisága miatt csüngött még mindig Ammon azon, hogy jöjjön velünk aminek annyira Atkinson úr persze nem örült. Nem is csodálom, én sem voltam oda érte, hogy egy kisgyereket vigyünk egy potenciálisan életveszélyes bármi közelébe. Persze lehet, hogy csak egy ártalmatlan valami lesz. Bárhogy is kicsit kockáztatnánk. Ezzel viszont veszély nem ért egyet sőt még biztat is minket, hogy vigyük mert úgy is közelbe megyünk csak.
- Hát ha Veszély mondja, legalább az biztos, hogy semmi olyannyira veszélyes nem lehetett ami lezuhant.
Egyébként már rég visítana a biztonsági rendszer, vagy Veszély, hogy baj van, vészhelyzet és ilyesmik és nem azt pártolná, hogy egy kis tudatlannak a kalandvágyát kielégítsük. Ezt biztosan Atkinson úr is be fogja látni, persze nem jelenti azt, hogy bármelyikünknek is jobban fog fülleni a foga egy örökmozgó kordában tartását. Végső soron viszont ezt Atkinson úr fogja eldönteni, hogy akkor visszük vagy sem, vagyis, hogy jöhet-e vagy sem a kis kölyök. És végül, hát jön. Nem tudom mit mondhatnék neki, hogy biztosra vegyem be is fogja tartani így inkább odafele menet megfigyelem, hogy Atkinson úr hogyan csinálja ezt. Biztos tudok mit eltanulni tőle hisz az összes gyerek folyton körberajongja.
Odaérve már látni a nagy krátert amit ütött. A környező fákat is letarolta és egy minimális tűz is volt füsttel vegyülve így nem lehetett látni, hogy mi is van odalent a közepén. A hőt már messziről lehetett érezni így nem is próbáltam meg közelebb menni. Se ellenállásom nincs sem pedig védőruhám hozzá. Hmm, ha legalább látni lehetne egy kicsit is akkor ki tudnám teleportálni ha olyan a dolog, hogy meg tudjuk nézni közelebbről de így még az is esélytelen. Nem is beszélve, hogy lehet nem szabad kiszedni onnan. Legalább az erdőben landolt és nem a városban vagy az iskolában.
- Innen nem látni semmit. - állapítom meg. - Megvárjuk míg kialszik a tűz hátha felszáll a füst is vele, uram?
Miközben kérdezem próbálom "feszegetni" a szemem hátha valamit ki tudok venni a füstben de azért oda figyelek a kölyökre is nehogy lelkesen besiessen és megégesse magát, ha így tenne meg tudjam fogni előtte még.

_________________
A Birtok előtti terület - Page 2 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Cody Atkinson Pént. 13 Ápr. 2018, 19:39

A kis srác visszakérdez Cody pedig olyan választ ad amivel mindenképpen meglepi őt.
-Kà-nǒm-wún-gà-tí. Kókusztejes zselékocka. Nagyon finom és olyat még biztos nem ettél.
Nem csak jól hangzik hanem tényleg az. Cody is imádja. A trükk nagyon jól is sikerülhet, de a kis srác átlát a szitán. Az igazgatóhelyettes úr nem akad fent a dolgon. Megrántja a vállát és visszakérdez.
-Lebuktam, de az baj?
Melyik gyerek ne szeretné azokat a felnőtteket akik nem megtiltanak dolgokat hanem jó dolgokat ajánlanak helyette. Olyan dolgokat méghozzá amit szeret a gyerek. Csakhogy úgy látszik a többiek nem ellenzik annyira a dolgot mint Cody. Veszély arra lett beprogramozva, hogy értsen a gyerekekhez úgyhogy az ő érvei elég súlyosak is. Az igazgatóhelyettes pedig meggyőzhető.
-Hát rendben. Akkor velünk jössz. De csak ha megígéred, hogy nem lesz semmi rohangálás és odafigyelsz arra amit én és Rain mondunk. Áll az alku?
Fontos, hogy tudja miről van szó. Nem mókázni mennek hanem megnézni valamit ami egy űrhajó feltűnése után csapódott a földbe. Út közben azért már leveszi a hátáról, hogy ne csüngjön ott rajta és azért rászól ha messzire csatangol. Odaérve megnézi a környezetet és azt a valamit, ami leesett. Nem tetszik neki amit lát. A levegőbe is szagol hátha valamit felismer, de nem bízik ebben annyira.
-Igen, de nézzetek szét jól. Nem volna túl szerencsés ha valami lángra kapna. Így is elég kárt okozott már ez.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 13 Ápr. 2018, 20:26

Ammon Einarson | Előtörténet | Kree invázió 5 | Játékos társak: Cody Atkinson,Rain Akerman

Fejemet elfoldítom mikol kimondja a nevét az ajánlatnak a kutyatanálúl.
- Ká...nemjú?
Nem éltem, hogy még is mi lehet az amit mond de ehetőnek mondja. Legalább is, hogy ha íze van meg zselékocka akkor biztos jó lehet de, hogy lebukott ez vissza láz abba, hogy mit is akalt ezzel de nem baj! Nagy vigyollal nézek fel lá majd össze fonom az ujjaimat a fejem mögött miközben előtte állok.
- Le ám, cselébe majd kapok ebből a zseléből! Meg. Meg mogyolóklémes zseléből is.
Mikor végül még a veszély néni mondja, hogy mehetek már a kutyatanálúl is kénytelen beleegyezni.
- Igen! Pelsze! Jó leszek teljesen!
Mondom lelkesen és követem is őket. A hely elképesztő! Nagyon, de nagyon ám! A fák teljesen le vannak feküdve, és mekkola klátel van itt. Miden nagyon meleg is. A közelükben maladok ahogy meg is lettem kélve miközben eléltünk a széléig az egésznek és mikol megállnak akkol én is úgy teszek és nézem az égést meg a füstöt.
- Akkol én elindulok alla kölbe nézni, hogy van e tűz, Atizon bácsi, Lain bácsi!
Mutatok el balla és lelkesen el is kezdem tenni jobb lábam a bal után nagyon kifigulált jálást kezdve. És tényleg megyek ha csak nem fog glabancon egyik sem meg.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 14 Ápr. 2018, 00:00



Kree Invázió 5 – Az idő ura 1 – Megszűnt idő





A Suromi „szelleme”


Résztvevők: Ammon Einarson, Cody Atkinson, Rain Akerman és Hjuchia Sakura



Következő körváltás: 2017. április 18. (szerda)

”Van, amikor a múlt és a jelen összetalálkozik”
- Felica Paran, a Kártyák Mestere

A Birtok előtti terület - Page 2 00120

Sakura valamilyen oknál fogva pont ezt a napot választotta, hogy a környéken ólálkodjon és így ő maga is szemtanúja lehetett annak, ahogyan a becsapódás betörtént. Mivel ekkor éppen madár alakban volt az egyik fán, őt magát is lesodorta a becsapódás ereje. Ezek után ő maga is úgy döntött, hogy elmegy oda és megnézni, hogy mi okozta mindezt. Ahogyan odarepült láthatta, hogy az X-ek közül hárman voltak ott, két személyt nem nagyon ismert meg, egy fiatal srác, és ha médiát követte, akkor az igazgatóhelyettes. Illetve még valakit, aki Cody nyakában csüng, a fiát, Ammon-t.

A társaság megállapította, hogy az egész kráter egyelőre túlságosan is forró ahhoz, hogy be tudjanak menni sérülés nélkül. Bent még valószínűleg lángolt és emiatt veszélyes is lett volna. Meg hármújuknak egyébként sem efféle volt a képessége. Miközben ezen tankodnak és Ammon indulni akart volna, hogy körbejárja a krátert valaki megszólította őket a hátuk mögül:
- Segíthetek? – hallatszott egy lány hangja hátulról. – Engem nem zavar a hő és a tűz.
Egy szőke hajú lány volt a hang tulajdonosa. Cody biztosan tudja, hogy mi a képessége, de akár Rain-nak is beugorhat, hogy a lány az egész testét képes tűzzé változtatni és Karen Pitt-nek hívták, tizenegyedikbe járt, így majd jövőre fog végezni.
- Remélem nem gond, hogy én is kijöttem, Veszély kiengedett – tette hozzá.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Birtok előtti terület - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 14 Ápr. 2018, 20:47

Hjuchia Sakura - Madár alakban

Miért ne lennék képes bele tenyerelni az ilyen napokba. Bárcsak megtudnám lepni magamat egyszer de most nem ez a helyzet. Pedig jól indult minden. Szinte az összes hőspofa elvan húzva valamerre és még azon felül is sokan mások is elmentek az iskolából. A maradék meg most idekint játszott a nagy udvarukon. Tökéletes megfigyelési idő ez most hiszen nem pattognak össze vissza mindenhol a környéken az önimádó hősködő idióták. Nem mintha ki tudnának szúrni csak úgy, madárként csücsülve a fán semmilyen feltűnést nem keltek. Másnak persze kell. Űrhajó jelenik meg majd tűnik is el miután több valami becsapódik a földbe és egy ide is a közelbe. A lökéshullám amit keltett levert a fáról de semmi bajom nem lett így felrebbentem vissza a levegőbe, közelebb is mentem, hogy megnézzem mi a fene történhetett és már látom is, hogy az iskolából is kijöttek páran megnézni a dolgot. Az egyiket könnyű felismerni, az igazgató helyettes lesz az, kopó lupin...Egy valószínűleg diák van mellette, meg...Ammon? Mi a fészkes fenét keres az a gyerek ott? Fontosabb kérdés, mióta nőnek ezek ilyen gyorsan? Túlságosan is az apjára ütött, már csak az kell, hogy személyiségileg is. Akkor aztán örülni fognak neki, hogy felnevelték az biztos. Egy közeli fán pihenek meg madárként és onnan figyelem, hogy mit csinálnak. Már azon kívül, hogy bebizonyítottan idióták ez legalább egy jó esély rá, hogy végre megölessék valamelyik diákjukat. Heh, az lenne aztán főcím. Az biztos, hogy nem fogok közbe avatkozni nekik, pláne nem segíteni. Csak nézem, hogy mit fognak szerencsétlenkedni ott, biztos jó móka lesz.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Akerman Szomb. 14 Ápr. 2018, 22:52

:: Kree invázió 5 - Az idő ura 1 - Megszűnt idő
Felszerelés / egyéb:


- Igen, az nem lenne jó ha a tűz elkezdene terjedni.
Jegyzem meg válasz képen majd mielőtt még elindulnék bármerre körbe nézek a kráter körül. Valószínűleg innen még jól belehet látni a szélét ha a füst csupán a közepén zavaró a látáshoz. Már mondanám, hogy akkor megindulok és körbemegyek a kráter körül ha innen nem lehetett látni és ellenőrizni mikor beér minket az egyik iskolás diáklány. Felé fordulok mikor odaér hozzánk és megszólít minket. Bár a képességét nem tudom de azt igen, hogy az egyik nemsokára végzős a lány, Karen az aki kijött. Kedvesen rámosolygok.
- Ugyan, ugyan. Ha kiengedett Veszély akkor miért zavarnál? Ki is tudod oltani a tüzeket?
Kérdezem meg tőle. Ha igen akkor az csak jó lenne nekünk. Egyrészt akkor nem kellene megvárni, hogy kialudjon magától, másfelől pedig azért is mert akkor nem lenne veszélye a terjedésének sem már. Azt persze nem támogatnám, hogy csak úgy sétáljon le a közepébe megnézni mi van ott hiába tűzállónak mondja magát, nem tudjuk, hogy mi van odalent. Remélhetőleg csupán valami fém vagy ilyesmi ami még ég és nagyon forró. És azt sem tudjuk, hogy robbanás veszélyes-e esetleg. Bárhogy is túl sok mindent nem tudunk, mármint semmit sem tudunk arról ami odalent van, szóval azt hogy valaki lesétáljon oda nem lenne jó ötlet vaktában. De a végső szó az úgyis Atkinson úré lesz.

_________________
A Birtok előtti terület - Page 2 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Cody Atkinson Vas. 15 Ápr. 2018, 18:17

A kis srácnak nagyon jó a szövege, azt meg kell hagyni. Ha tudna akkor Cody biztos jót vigyorogna rajta.
-Ejha veled nem érdemes újat húzni. Rendben. Majd valamikor besütizünk.
Ő nem az a fajta alak, aki nem eszik semmi édeset vagy kalóriadúsat. Tudja jól magáról, hogy le fogja majd mozogni. Így pedig igazán befér akár még valami olcsó hamburger is. Bár, azt nem nagyon szokott enni. Végül a kis srác is velük tart, aki megígéri, hogy jól fog viselkedni. És tényleg jól is viselkedik nincs vele baj. El is indul, hogy körbejárja a krátert.
-Jó, de ha látsz valami furcsát akkor szólj nekünk és ne menj a közelébe.
Mást nem nagyon tehetnek. Vagyis talán mégis. Viszont mielőtt ezt felvetné újabb taggal bővül a kis társaságuk. Cody büszke rá, hogy tisztában van vele kik a diákjai. Tudja jól ki az a lány.
-Üdv Karen. Természetesen örülünk neki, hogy itt vagy. Viszont amíg nem tudjuk mégis mi lehet ez nem hiszem, hogy jó ötlet lenne a közelébe menned. Ha a lángok nem is, de más talán árthat. Viszont jó lenne valahogy eloltani a tüzet. Elszívni a környezetéből a levegőt vagy elzárni valahogy. Vizet vagy földet szórni rá. Egyelőre ennyi ötletem támadt.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 16 Ápr. 2018, 19:33

Ammon Einarson | Előtörténet | Kree invázió 5 | Játékos társak: Cody Atkinson,Rain Akerman

- Beza, nagyon menő minden velemi és aztán szaván fogom Atkinson bácsit.
Mondom kijelentően a séta közben. Alig válom mális a sütidélutánt. Lemek lesz. Mál amíg nem jönnek lá a tanál nénik, hogy megint édességet eszek minden alkalommal. Hehe, na azt majd akkol lesz plobléma. Amikor javasoltam, hogy leválok és megyek megnézni a tüzet a klátel kölül akkor megkapom, hogy mehetek de ne nyúljak semmi fulához.
- Nem fogok!
Integetek vissza miközben meg is indulok a klátel szélénél, úgy hogy a hő ne égessen azélt és bele se esse a klátelbe. Heh, még hogy szóljak ha találok valami fulcsát. Nem vagyok én ötéves! Előszöl megnézem miaz, hiszen kell megnézni, alaposan, talán még meg is böködöm..Másképp hogyan tudnám megmondani, hogy fulcsa vagy sem. De ellől nem kell tudniuk. Addig nem jál bűntetés nekem sem ha nem tudják miélt kéne.
Szememet nyitva taltva sétálok kölbe, kelesve bálmi éldekeset. Lemélem nem csak valami uncsi loncs dalab ami leesett ide. Abban semmi kaland nincs!

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 18 Ápr. 2018, 00:00



Kree Invázió 5 – Az idő ura 1 – Megszűnt idő





A Suromi „szelleme”


Résztvevők: Ammon Einarson, Cody Atkinson, Rain Akerman és Hjuchia Sakura



Következő körváltás: 2017. április 22. (vasárnap)

”Vajon mekkora területre terjedhet ez ki?”
- Felicia Paran, a Kártyák Mestere

A Birtok előtti terület - Page 2 00120

- Igen! – mondta a lány Rain kérdésére.
Éppen indult is volna el a kráter szélén, arra a részre, ahol lángok is voltak, így hamar be is érte az ott haladó Ammon-t. Ám ekkor hirtelen valami nagyon furcsa dolog történt. Mindannyian valami furcsaságot észlelhettek, hogy körülöttük minden olyan hatást keltett, mintha hullámzana. A hullámzás következtében pedig minden változni kezdett, a kráter eltűnt, a helyét fák, aljnövényzet és fű vette át. A társaság körül minden fa jócskák kisebb lett, mint most volt, Sakura újra emberi alakban találta magát és az ág, amin ücsörgött hangos reccsenéssel kezdte megadni magát a nő súlya alatt.
- Ööööö… ez mi volt? – kérdezte az immáron egy fa előtt álldogáló Karen. – Hova tűnt minden? A sulival is gond van…
Abba az irányba mutatott, ahol az iskolának kellett lennie, ami azt illette semmilyen őrszem nem látszott az iskola felett, amiknek ott kellett volna lennie Osborn utasítása alapján. A levegőben lebegő laborok és egyéb dolgok is hiányoztak, ahogyan a magasabb tornyok is. A fák hiába voltak alacsonyabbak nem látszott az iskola felől semmi.
Még mielőtt bárki válaszolhatott volna a lány számára, egy hangos robbanás hallatszott az iskola és a birtok irányából.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Birtok előtti terület - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Birtok előtti terület - Page 2 Empty Re: A Birtok előtti terület

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.