Exiles 6: Régmúlt idők

Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 19 Szept. 2013, 08:39

Egy realitás, ami időben még mindig az 1960-70-es években jár.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 6: Régmúlt idők Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 19 Szept. 2013, 08:51

Résztvevők: Antoine Alanian (Danny Long), Lord Albert Roland Shear, Magnus Lensherr (Night), Lev Hudson (Bishop), Raten Chromixen és Hektor Burroughs (Darren)

Antoine és Albert jelentek meg először egy kellemes nyári délutánon először az új realitásban. Gloria nem volt velük, sehol sem látták. Maguk mellett egy alacsonyabb férfi állt, Antoine már látta korábban, az időbróker volt. Pillanatokkal később négy másik személy jelent meg. Erik, Lev, Raten és Hektor utolsó emléke az volt, hogy meghaltak, most pedig egy ligetben vannak, minden békés, kellemesen meleg idő van és délután.
- Mivel még nem találkoztam szinte senkivel, a nevem Időbróker – mondta az alak. – Maguk meghaltak, de van néhány feladat, amivel kiérdemelhetik, hogy újra életben legyenek és hazatérhessenek. A feladatotok, hogy a multiverzumban történő hibákat helyrehozzátok, térben és időben. Mindezt elmagyarázom:
Exiles 6: Régmúlt idők Magyarazat_1
Exiles 6: Régmúlt idők Magyarazat_2
Exiles 6: Régmúlt idők Magyarazat_3
Exiles 6: Régmúlt idők Magyarazat_4Exiles 6: Régmúlt idők Magyarazat_5
Ekkor int a kezével és a korábban a kezében levő tárgy, a tallus Antoine kezére került.
- Ez ettől kezdve a tied, mert a hölgy már nincs veletek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 6: Régmúlt idők Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Night Csüt. 19 Szept. 2013, 10:03

Egyik pillanatban még a bázisomon vagyok és éppen leszúr az egyik bajtársam, a következőben pedig hirtelen máshol nyitom ki a szemem.
~ Ezért a merényletért még megfojtalak Xavier.
Egy kellemes délutáni tájon ébredek fel, mellettem másik három személy is csak most tér magához. Feltápászkodom és látom, hogy másik négy alak is van a közelünkben.
~ Hol a frászban vagyunk?
Ám mielőtt feltehetném a kérdést, az egyik már kiselőadás formájában válaszol is. Csak nézek, hogy miről pampog ez az ürge, de lassanként kezdem felfogni.
~ Az időutazás veszélyeiről pampog, hogy milyen hatással vannak a múltban történt események jövőre. És most azt akarja, hogy néhány dolgot változtassunk meg mi a történelemben.
Aztán előszed valami furcsa karvértet, majd odaadja az egyik alaknak.
~ Nagyon nem vágom, miért kellünk mi ide, de nem is érdekel igazán, elvégre ha új esélyt kapok arra, hogy visszatérjek az életbe, akkor az megér némi túlórát.
- Akkor mond a feladatot pubi, nekem fontos diktatúra ellenes terveim vannak otthon.
~ Bas**us, Xavier vajon mit művel a világgal mire hazatérek, ha egyáltalán hazatérek valaha is. Remélem nem egy alternatív Dead Island fogad, ahol mindenki Xavier agy-mosott szolgája.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Exiles 6: Régmúlt idők Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Exiles 6: Régmúlt idők D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Exiles 6: Régmúlt idők Indian_girl_by_welximak-d628caj Exiles 6: Régmúlt idők Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Bishop Csüt. 19 Szept. 2013, 21:46

A tank lövése után már várom, hogy ismét szembe kerülhessek az orosz maffiával, de ehelyett egy teljesen más helyen találom magam, körbe nézek, van itt még rajtam kívül néhány furcsa alak, végignézek rajtuk, majd egy mozdulattal előkapom a mobilom, hozzá fülhallgatót és berakok valamilyen zenét, annyira nem azért érdekelnek. Nem tudom, hogy hol vagyok és kikkel vagyok körülvéve, de nem aggódok ezen, máskor a saját testem közelében támadok fel, most valahol máshol vagyok, de semmi nem állíthatja meg a hatalmas Lev Hudsont. Intek egy viszlátot a többieknek és elindulnék az egyik irányba, de ekkor megjelenik egy furcsa alak. Néhány percig figyelem amit mond, érdekes és magyarázatot is ad a dolgokra. Mikor megunom gyorsan behozom az almás telefonon egyik alkalmazást, hogy azonnal elcsiripeljem a legújabb posztom "Elméleti fizika, vele: Időbróker #Időbróker #Epic" meg is írom, de nincs hálózati kapcsolat, se 3G, se semmi.
~ Rendben, meghaltam, de ez nem jelent gondot, minden délután meghalok, a probléma, hogy nincs hálózati kapcsolat, és idegenekkel vagyok körülvéve.
Elérkezettnek látom az idejét, hogy cselekedjek, enyhén megrázom a tagjaim, kicsit megigazítom a nyakkendőm, majd kihúzom a fülhallgató kábelét, hogy mindenki hallja a számot, felteszem a napszemüvegem is, majd a megfelelő résznél nekikezdek.
- FUCK! -mondom be amikor oda ér a szám, majd hátat fordítok és valamilyen épület felé veszem az irányt, közben azért még hátra szólok- Én vagyok az aki előtt még az istenek is letérdelnek, minden világ az enyém, minden realitás az enyém, nem tudok meghalni, minden felett állok, az életemet saját magamnak adom vissza. Sok szerencsét a feladathoz, én keresek jó zenét, nőt és piát. Viszlát.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 21 Szept. 2013, 21:47

Miután kilőtték a golyót, az első (és utolsó) gondolatom az volt, hogy végre megláthatom a túlvilágot, ha létezik, ezzel megválaszolva az emberiség egyik örök rejtélyét. Nos, most itt voltam, teljes testi valómban, méghozzá páncéllal magamon – amit furcsának tartottam, de nem vitatkoztam vele. Ahogy jobban körülnéztem, láttam, mások is vannak is – de nem volt túl nagy a létszám, nem tolongtunk.
- Ha ez a mennyei buli, akkor én átnéznék a pokolba. – néztem a többiekre. Ezután megjelenik egy jólöltözött figura is, aki elkezd magyarázni az időről, és arról, hogy az időutazás lehetséges – amit először lehetetlennek tartok, de aztán körülnézek.
~Halhatatlan vagyok gecessz.~ – állapítom meg magamban, és boldogan nézek körbe. Ez alapján ha meghalnánk, itt ez a csávó, az majd csinál valamit és túléljük – szűrtem le a számomra logikus megoldást. Ez után a srác kezdett el úgy viselkedni, mint egy elkényeztetett újgazdag ficsúr – ismertem a fajtáját, révén én is az voltam. Egy ideig tűrtem a dolgot, de hamar meguntam – és szonikus sugarat próbáltam küldeni felé. Ha minden jól megy, betörtem a készüléke kijelzőjét, és talán még neki is kellemetlenséget okoztam. A páncéllal a testemen nem féltem attól, hogy bármi bajom lehetne ebből - de még enélkül is elintéztem volna véleményem szerint a látszólag vézna, izgága kis idiótát.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Darren Cain Vas. 22 Szept. 2013, 09:49

Kellemes meleg szellő suhant az arcomon. Az égiek biztos ezzel a mennyországgal jutalmaznak a halálom után. A szellő a fű illatát hozta. Kinyílnak a szemeim és egy ligetet látok magam előtt. Végre béke.
Aztán valaki beszélni kezd. Meghaltam. Sherlock, nyomon vagy! Elkezd magyarázni az időről és párhuzamos világokról. Felébred bennem a tudós és teljes figyelmemet az „Időbrókerre” fordítom. Magyarázat nagyjából logikus volt, ám sosem így képzeltem el a párhuzamos világokat. Persze az én „realitásom” tudósai az atombombán kívül nem sok mindent tudtak csinálni. Ez már mindegy, ha csak nem csinálok valamit nagyon jól úgyse fogom már látni őket. Vállat vonok és feltápászkodok. Ekkor „zene” üti meg a fülemet. Az egyik srác fogja magát és elsétál. OK. Nem nagyon érdekel, ha az univerzum minket jelölt ki hogy megmentsük A Mindent, úgy is fognak vele csinálni vele valamit. „Ember tervez, Isten végez.” Lehet hogy át tudok változni egy óriási zöld szörnyé, de akkor sem vagyok isten. Ekkor úgy döntök ideje megvizsgálni a többi itt lévő embert. Egyikük hasonlít Erik Lensherre, a „világom” egyik nagy politikusára. Ő és Charles Xavier próbálja feloldani a feszültséget a két szuperhatalom között. Mintha ikrek lennének, csak ez egy nevetséges maskarát visel. Van egy robot is. Vagy is gondolom, hogy robot, mert úgy néz ki. Van még az idegesítő zenéjű srác, aki nagyjából rendes embernek néz ki. A maradék két tag emberi és nem ismerem fel őket. Odasétálok a férfihoz aki a tárgyat kapta, és a kezemet nyújtva bemutatkozok.
- Üdvözletem, Hektor Burroughs, atomfizikus. Felteszem ezzel a tárggyal ön a vezetőnk?

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Danny Long Vas. 22 Szept. 2013, 21:08

A császár válaszát már nem kapom meg, mert egy pillanat alatt eltűnök a trónteremből. Mielőtt akár felmerülhetne bennem a kérdés, hogy mi történhetett, már egy teljesen új helyen vagyok. Egy békés, csendes ligetben állok, mellettem az Albert nevű mágus, és a köpcös fickó, akit az előző feladat előtt egy pillanatra már láttam: az Időbróker. Gloriát keresem a tekintetemmel, de nem látom sehol, ám amikor az időbrókerhez fordulnék, hogy megkérdezzem, hol van, négy ismeretlen bukkan fel a semmiből. Gondolom ők lesznek a csapat új tagjai, de valami nem stimmel. Gloria nem halt meg, miért kell négy új tag? Közülük mindössze egyet ismerek fel, és nem tesz boldoggá. Magneto... Egy magából kifordult, gonosz Xavier helyett kapunk egy Magnetot? Lesz olyan szerencsém, hogy ő is önmaga ellentéte? Nagyon remélem. A többiekről elképzelésem sincs, hogy kik lehetnek. Ekkor az időbróker megszólal. Figyelmesen hallgatom, ahogy magyaráz az időről, és ez kissé megvilágítja, hogy miről is szól ez az egész helyzet, amibe kerültem. Gloria és Impulzus ugyan megpróbálták akkor elmagyarázni, de ez mégis csak részletesebb. Amikor a tárgy, ami eddig Gloria karján volt, a Tallus, hozzám kerül, akkor jövök csak rá, hogy milyen felelősség szakadt a nyakamba. Érthető, mivel én vagyok a legrégebbi tag, de az én tapasztalatom is szánnivalóan kevés. Van egy kis bűntudatom ezzel kapcsolatban, hiszen a fickó meghalt, de megnyugtat, hogy a Kopasz már nincs itt. Amikor az Időbróker végez a mondandójával, rögtön kérdezek:
- Mi történt az előző feladatban? Elbuktunk? Hol van Gloria?
Közben szembesülök azzal, hogy az új csapatból ketten máris egymásnak esnek. Az egyik ráadásul teljesen pszichotikusnak tűnik a szövege alapján. Kérdően nézek az Időbrókerre.
~ Miért kell mindig ennyire alkalmatlan embereket beválogatnia?
Ha nem utasítja őket rendre, én veszem kézbe az irányítást. Határozottan rájuk kiáltok.
- Hé, ti ketten! Ha itt meghaltok, sosem kapjátok vissza az életeket! A feladatra kell koncentrálnunk, ez az egyetlen esélyünk!
Ezután van időm a normálisan viselkedő taggal is foglalkozni. Atomfizikus? De nem tartok attól, hogy csak ennyit tud, túlzottan termetes fickó ahhoz. Elfogadom a kinyújtott kezét.
- Antoine Alanian vagyok, szólítson csak Tonynak. Úgy néz ki, hogy igen.
Örülök, hogy talán legalább egy normálisnak tűnő társat kaptam. Magneto használhatóságában csak reménykedni tudok, bár azzal már furán indított, hogy amikor megszólalt, úgy beszélt, mint az én világomban Rozsomák. De legalább hajlandónak tűnt az együttműködésre. Sheart nem volt alkalmam kiismerni, de van egy olyan érzésem, hogy jobb, ha óvatos leszek vele. Túl titokzatos.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Albert Shear Kedd 24 Szept. 2013, 18:18

Albert már-már kezdett hozzászokni az archaikus, tekintélyuralmi rendszer gondolatához. Belecsöppent, felismerte és ismerte. Az egy röpke pillanatig zavarta, hogy ki akarták végezni. Ellenben egy olyan világban, ahol mágusokat végeznek ki, ott pont jövedelmező állás lehet egy mágusi. Hiszen hiány van belőlük. Legalábbis jövedelmezővé lehetett volna tenni, ha már hajlottak arra, hogy Albert túlélje. De újabb teleportáció következett be, aminek eredményeképpen új helyen találta magát egy furcsa alakkal. 
Albert még mindig nem érti, hogy mi is folyik körülötte. Bár már-már magyarázatot kap azzal, hogy "meghalt", még mindig nem érti egészen mi történik. ~
 Feladatot végrehajtani? És ha megtesszük mi is lesz?! És kik ezek? És miért nem maradhatnak a holtak békében holtak? ~ vetődik fel benne kérdések sora.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Thorhalla Szer. 25 Szept. 2013, 08:30

Résztvevők: Antoine Alanian (Danny Long), Lord Albert Roland Shear, Magnus Lensherr (Night), Lev Hudson (Bishop), Raten Chromixen és Hektor Burroughs (Darren)

- Gloria másik csapatba került, újra együtt lehet a férjével. És igen, az előző feladatot elbukták – válaszolta elsőként Antoine-nak, ezek után fordult Hudson felé. – Ön összesen négyszer halhat meg a feladatok közben, a negyedik halála után kiesik a játékból és abban a realitásban ragad jobb esetben élete végig, ahol ez történt. Rosszabb esetben a hibák elkerülése végett a Multiverzum középpontjában lesz elzárva, hogy ne tehessen semmilyen kárt. Felesleges elmennie, amint a csapat sikerrel járt, vagy elbukott, a következő realitásba kerülnek a következő feladatra.
Ezek után nézett Magneto-ra.
- A feladatot minden esetben a tallus osztja ki és csak a vezető hallja, ő dönti el, hogy mennyit mond el a feladatból, és mennyit tart meg magának. Sok szerencsét.
Ezzel a férfi a következő pillanatban el is tűnt a realitásból. Antoine pedig ebben a pillanatban kapta meg azt, hogy mi is a feladatuk ebben a világban.
Such elindult és az egyik oldalon egy hatalmas kúriát és birtokot látott szépen karban tartva az iskola részeit, a másikon az út túloldalán pedig erdőket, minden irányban erdőket.

//Az üzenet elment privátban Danny számára.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 6: Régmúlt idők Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Night Pént. 27 Szept. 2013, 00:04

Az egyik velem együtt érkezett kis felfuvalkodott hólyag közli, hogy ő mindenek felett áll, mert halhatatlan vagy mi. Mondja, majd elhúz a társaságtól, a mellettem álló páncélos csávó pedig felemeli a kezét, és szonikus sugarat küld beképzelt csávó felé.
Nem szólok egyenlőre bele a dolgokba. Aztán az aki a Tallust kaptuk, rákiált a beképzeltre és a páncélosra, hogy hagyják abba. Ha nem teszik. vagyis a gizda nem jön vissza, akkor antigravitációs mezőt gerjesztek körülötte és visszahúzom hozzánk a levegőben.
- Nem halottad öcsi? Azt mondták maradjunk együtt. És ez alól te se leszel kivétel.
Mondom, majd leteszem a csávót, persze csak ha vissza kellett egyáltalán kényszeríteni közénk.
Amikor az időbróker felém fordul egy elég lényeges dolgot közöl velem, majd pár szó után eltűnik. A halottak hatására odamegyek a vezetőnkhöz és a másik férfihez, akivel leállt beszélgetni.
- Üdv, Antoine, Hektor. Ezek szerint a továbbiakban együtt kell működnünk, hogy megoldjuk a feladatot. Apropó feladat, mennyit árulna el a feladatról?

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Exiles 6: Régmúlt idők Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Exiles 6: Régmúlt idők D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Exiles 6: Régmúlt idők Indian_girl_by_welximak-d628caj Exiles 6: Régmúlt idők Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Bishop Szer. 02 Okt. 2013, 23:49

Nem foglalkozok a többiekkel, olyan lehetetlen helyzet elé állítanak, hogy csak négyszer halhatok meg, mert ebben a világban vagy a multiverzum központjában ragadok, ráadásul ha el is megyek, ha a csapat többi tagja más világba utazik megyek velük... Nem érdekel, hosszú távon érinthetetlen vagyok, entitás, ami az Időbróker felett áll. Ahogy elindulok megpillantok egy kúriát, nagy birtokkal, körülötte erdőséggel. Elég jól néz ki és be is támadnám, amikor valami lebegtetni kezd.
~ Szeretem amikor rángatnak, ráadásul Magneto, őt már rég letartóztatták, legalábbis én világomban, nem is értem mit keres itt, kinek kell ő mégis? Stark, ő forma, rá lehet számítani. A többiek... ugyan. Előbb annyira elkapott a hangulat, most viszont szerte foszlott. Nem jó, nyomozni kellene.
Még egy kicsit megmozgatom a végtagjaim, a telefonom teljesen véletlenszerű pályán elhajítom, próbálom úgy, hogy ne találjon el senkit, majd a pénztárcám veszem elő és ellenőrzöm, hogy a szokásos magas összeg van-e benne. Enyhén megigazítom a nyakkendőm majd a többiekhez szólok.
- Rendben, nem kell annyira komolyan venni a helyzetet vödörfejű, nem először csinálom ezt. Stark a trükköd meg még mindig adja, múltkor jobb volt a házavatón, amikor a másik páncélban voltál, fél kerület felrobbant, a mostani egy kicsit ütött-kopott, de azért stílus. Összefoglalom a lényeget, mert látom nem vagytok képben. Teszek rátok, ha erőszakoskodtok csak rosszabb lesz, esetleg ha megkértek akkor talán segítek, de semmivel nem tudtok rám hatni... az Időbróker sem tud, hiába akarja elhitetni... Én legyőzhetetlen vagyok, ti nem.
Kettőt csettintek mind két kezemmel majd mutató ujjamat az egyikre szegezem, aki éppen rám néz, még rá is kacsintok, ezután egy gyors és határozott mozdulattal megragadom hátul a fejem és alul az államnál a koponyám, majd erősen oldalra tolom, hogy kitörjem a nyakam. Nekem nem kell sok, gyorsan meghalok. Amint feltámadtam első dolgom, hogy előveszem a telefonom és ismét elindítok egy hangulatos számot. Vállat vonok egyszer még.
- Látjátok? Mondjuk, hogy abban az irányban van egy kúria egy nagybirtokkal, mivel a közelben csak erdő van azon kívül, gondolom az első feladat, hogy oda jussunk. Nem kell túlcifrázni.
És elindulok még egyszer, de azért még megvárom a többieket.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 03 Okt. 2013, 22:06

Az Időbróker vagy kifaszom elmagyarázta a másik újgazdag ficsúrnak, hogy összesen négyszer halhat meg, aztán végleg kampec – ezen magamban jót vidultam. Rólunk nem ejtett egy szót sem – tehát mi többször is kiikszelhetjük magunkat, akkor is megoldja, elvileg ő ilyen Timelord vagy micsoda. Az, hogy nem én kaptam a tallust, kicsit sérti az egóm – elvégre én vagyok a legjóképűbb, a legokosabb, a legsármosabb, a leggazdagabb, és a legerősebb. Ja, és jóképű is. Lehet, hogy pont ezért nem kaptam én? Már így is túl sok mindenben vagyok a legjobb.
A furcsa fejfedős egyed – kicsit úgy néz ki, mint egy piros szemeteskuka, aminek kivágták az elejét, hogy ki lehessen látni belőle – visszarántotta a pattogó kelljfeljancsit. Tényleg, most esik le, hogy nem érdekelte a telefon, se a szonikus sugár – ez megint megbirizgálja az egómat. Túl sok ingert nem fog elbírni.
- Hö? Stark? – néztem meglepetten magam elé. Na jó, ez helyrebillentette a mérleget.
- Raten vagyok, Raten Chromixen. Valóban Stark ötletei alapján készült a szerkezetem, de teljesen saját fejlesztés – mivel az eredeti terveket nem adta ki, és nem ismeri senki csak ő. És biztosíthatlak, mindenben jobb vagyok nála. – néztem a fiúra, majd a többieknek is intettem, afféle bemutatkozásként. A halála nem hatott meg – mind halhatatlanok vagyunk! Most ebben mi olyan nagy szám?

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Danny Long Vas. 06 Okt. 2013, 22:07

Ezek szerint tényleg kudarcot vallottunk. De hogyan és miért? Akkor lett vége, amikor a Kopaszt és a másik kettőt megölték? Valószínűleg, más ötletem nincs. Az azért megnyugtat, hogy Gloria nem halt meg, bár nem értem, hogy miért került másik csapatba. Remélem ott nagyobb szerencséje lesz a társakkal, mint itt. Ő kapta a legrosszabbat a Kopasztól.
Az Időbróker végül elmondja a virgonckodó fickónak, hogy mi is a helyzet, de az láthatóan nem sokat fog fel belőle. Amikor kitöri a saját nyakát, egy pillanatra teljesen ledöbbenek, aztán viszont összeáll a kép, és azt is megértem, hogy miért mondta az Időbróker, hogy összesen négyszer halhat meg. Nyilvánvaló, hogy teljesen beszámíthatatlan és a feltámadás képessége ellenére is nagyon hamar kiesik, ha nem vigyázunk rá nagyon. Kérdés, hogy marad-e erre energiánk. Legalább a páncélos egy kicsit megembereli magát, és ő is bemutatkozik. Az egója az egekben, ez rögtön nyilvánvalóvá válik, de remélem azért hajlandó együttműködni.
Amikor az időbróker eltűnik, én pedig meghallom a parancsot a fejemben. Nem akarom elhinni, amit a Tallus mond. Ez egyszerűen nem lehet igaz! Azt, amikor Apoklipszist kellett segítenünk, még úgy ahogy megértettem, de ezt egyszerűen nem tudom elfogadni. Ha az időbróker itt lenne, üvöltenék vele, de már késő, és az sem oldana meg semmit. Azt mondta, hogy több csapat van, miért pont nekem kell vezetnem azt, amelyik ezt a feladatot kapja? Ez a büntetés azért, mert elbuktunk? Ez rögtön csírájában megöli a reményt, hogy egszerűen elbukhatunk, mint az előbb, és majd valaki más elintézi. Mi a garancia arra, hogy nem még rosszabbat kapunk következőre. Amikor Magneto megkérdezi, hogy mi a feladat, elsőre nem válaszolok, csak a fejemmel intek, hogy kövessük a feltámadót. Ezután mély levegőt veszek, és halkan, hogy csak a két mellettem álló hallja, elmondom:
- Szó szerint így hangzik: "Egy világ mutánsok nélkül. 66-os parancs Exiles módra." Azt hiszem elég egyértelmű. Gondolom a maguk világában is volt Star Wars...
El se hiszem, hogy hogy lehet ilyen torz humora a Tallusnak. Egy popkulturális utalásba burkolja a feladatot, hogy irtsuk ki a mutánsokat? És egyáltalán, hogy adhat ilyen küldetést? Milyen világ az, ahol minden mutáns halála kell az egyensúlyhoz?
Abban sem vagyok biztos, hogy nekik jó ötlet elmondani. Még egy kicsit reménykedem benne, hogy valahogy megúszhatjuk, vagy félreértettem valamit,  viszont ha valaki a saját kezébe veszi a végrehajtást, akkor vége. Nem ismerem a társaimat, így nem tudom kitől számíthatok ilyesmire, de eddig Hektor látszik a legmegbízhatóbbnak, és ez a Magneto pedig nagyon ellentétesnek tűnik azzal, akiről az én világomban hallottam. A legvalószínűbb, hogy ők lesznek azok, akikkel együtt tudok működni.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Darren Cain Kedd 08 Okt. 2013, 10:37

Az Időbróker mindenkit helyre utasít  és közli a nagyszájúval, hogy csak négyszer halhat meg. Bár megkérdezném hogy ez mit jelent, de hamarosan választ kapok rá. Ugyanis felettébb IQ-s barátunk eltöri a saját nyakát, csak azért, hogy feléledjen. Bár érdekel, hogy ezt hogy tudja megcsinálni, de szemmel láthatólag a „4 halál és lehet hogy örökre elzárnak” részt nem igazán érti. Közben bemutatkozik a robot is. Stark neve felmerül, ami még nekem is ismerős. A Stark művek a hadsereg egyik legnagyobb ellátója és egy újfajta bombát is feltaláltak. Fura, hogy néhány fontos ember több világban is vezető szerepet tölt be. Bár a robot, vagyis ember a robotban, nem Stark.
Tony, a vezetőnk int, hogy induljunk Mr. Hamarosanörökreelleszekzárva után és közben ismerteti a feladatunkat, de egyenlőre csak nekem és Eriknek. Star Wars? Ismerősen cseng...mintha lett volna egy sikertelen, elcsapott film a 70-es években. Jött és ment, semmi különös. Bár egy világ mutánsok nélkül? Mármint, hogy nincsenek mutánsok most a világban? De akkor mit jelent a parancs? Mutánsok kreálása? Annak nincs sok értelme. Talán gyilkolása? Á, biztos nem puszta holokauszt végrehajtóként küldtek minket. Különben is kinek ártanának a mutánsok? Otthon csak annyiban tértek el, mint az eszkimók és a feketék. Csak a kék bőrük volt és ennyi. És ennek nem volt előzménye a szülőnél és nem mindegyik gyerekében jelentkezett. Miután rájöttek, hogy nincs negatívuma és nem fertőző, nem foglalkoztak vele. Bár a genetikusok dolgoztak a problémán, az országnak kisebb gondja is nagyobb volt ennél. Mondjuk lehet hogy más világban másképpen mennek a dolgok.
- Nos, „nálunk” volt, de senkit sem érdekelt, így én sem láttam. Felvilágosítana?

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Okt. 2013, 22:52

A kalandot határozatlan időre lezárom, ha lesz türelmem hozzá és hangulatom, majd folytatjuk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 6: Régmúlt idők Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 6: Régmúlt idők Empty Re: Exiles 6: Régmúlt idők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.