Exiles - Száműzöttek

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Szomb. 11 Feb. 2012, 22:04

Hat hős. Utolsó emlékük a haláluk előtti pár pillanat. Mikor szemeiket lecsukva készültek a fényre egy sivatagban találták magukat. Itt új célt kaptak. Ne egy világot mentsenek meg, hanem mindet, ami valaha létezett. De ez nem alku. Vagy megmentik a multiverzumot vagy visszakerülnek a világukba a haláluk pillanatába. Ha sikerült élve békében térhetnek haza.

Szabályok:
- A kalandokat világonként számolom.
- CSAKIS hat karakter játszhat a kalandban. Először csak hat különböző usertől fogadok el hat karaktert. (Ez nálam is fenn áll éppen - Nef)
- Ha egy karakter kiesik (erről lejeb) akkor az először kiírt előtörténetet fogom elfogadni. Nincs foglaló. Ha kiírtam, hogy van szabad hely, te beírod az előtörténetedet. Elfogadom és te kerülsz a csapatba.
- Karakter két módon kerülhet ki: 1. meghal. 2. Elég hosszú és jó szerepjáték után teljesíti a küldetését és haza küldik. A user ilyenkor megkapja ingyen njk-nak.
- A csapatban lesz egy kijelölt vezér, aki kap egy tallus nevű ereklyét. Ez a sebezhetetlen fémszerű dísz fogja elmondani a küldetéseket, de csak neki. (Ő privátban kapja meg, bármikor hazudhat róla nektek.)
- Itt csakis már meglévő karaktereket és azoknak az alternatív énjeit fogadom el. Teljesen új karaktereket (mint más alternatív kalandokban) nem fogadok el.
- Teljesen új karaktert is elfogadok, bár tény, hogy alternatív énekkel viccesebb a játék. (Nefi)

A kaland nem lesz egyszerű. Az elsőben megtudják a karakterek, amit itt leírtam. Utána küldetésre kerültök, de közben lesznek hosszútávú témák, mint ki a megbízótok? Miért is kell rá hallgatnotok? Minden hősi küldetésre bizony jönni fog egy durva és véres gyilkolásról szóló kaland. A karaktereiteket nem csak fizikailag, de lelkileg is maximálisan próbára teszem.

Eddig lezajlott kalandok:
1. Első csoda
2. Kénkő és pokol
3. Eljő az alvilág
4. Tíz csapás
5. A mágia ura
6. Régmúlt idők

Futó kaland:
7. Legkiválóbb Nemzedék

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 11 Feb. 2012, 22:13

Név: Namor McKenzie
Egyéb név(i): Wilhelm Harley Davidson, Bosszúálló sarj
Faj: Atlantiszi-mutáns (félig ember, negyedvér atlantiszi, negyedvér lemúriai)
Nem: férfi
Jellem: semleges, kissé rideg, távolságtartó
Személyazonosság: közismert
Születési helye és idő: 2017. október 9, New York (barokk előtti reneszánsz világ)
Kor: 37 év
Család: az Atlantiszi és Lemúr királyi családjának tagja, házas
- Serena Amelia Davidson – nevelőanya, él
- - Stephanie Davidson – fogadott húg, él
- Lyron McKenzie – apa, él
- Melissa Boltagon – mostohaanya, él
- - Doria McKenzie-Boltagon – húga, féltestvér, él
- Lara Miller – anya, nem tudni
- Emily Brook (Emily Davidson) – feleség, halott
- - Donald R. Davidson– fia, halott
- Gloria Kovacs – második feleség, él
- - Wamor McKenzie – fia, él
Foglalkozás: Atlantisz és Lemúria hercege
Testmagassága: 198 cm
Testsúlya: 100 kg
Szeme színe: azúrkék
Haja színe: fekete (kékes fényben)
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: hosszú hegyes fülek, szárnyak a bokán
Repülési sebesség: 120 km/óra
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges

Előtörténet:
Namor McKenzie, avagy Wilhelm Harley Davidson soha sem született volna meg, ha Krang, Lyron király egykori hadvezére nem kerül kapcsolatba a Hydra-val. A hadvezér titkon mindig is a királya megdöntésén munkálkodott, ő lopta el a férfi DNS-ét és vitte a szárazföldre, ahol aztán egy ember nőt Lara Miller-t termékenyítettek meg vele, és ő szülte meg a kisfiút később. ugyanis, ha Atlantisz népe megtudta volna, hogy a gyermek létezik az ősi törvények értelmében az uralkodót kivégezhették volna.
„Megszületett, ellopták, visszalopták, keresztüllopták, és végül adoptálták. Serena először akkor találkozott a picivel, amikor Donalddal mentek érte Pangloss mester lakására, azóta szinte elválaszthatatlan a gyermektől a lány. Később Jackie Estacado lakásán is Serena vigyázott rá, majd pedig itt lett a fogadott fia, hetek multával a mester felkereste az addigra már egy párt alkotó Jackie-t és Serenát, ahol a lány ismét kellően sok időt tudott foglalkozni a fiúval. Ezek után három hónapig nem látták egymást, majd a Kúriánál ismét, a Bukás alatt elsodródtak egymástól, révén, hogy Namor és Pangloss a kúriában maradtak. A romos New Yorkban végül az Astoria utcáin találtak újra egymásra, ahol megint a lány vigyázott a gyermekre, majd pedig ő vitte vissza a Kúriába is. Serena itt már szinte kijelentette, hogy mostantól ő fogja nevelni a kisfiút és vele meg Jackie-vel marad, amikor megtámadták őket. Serena kimenekült a Kúriából a kis Wilhelmmel, kinn egy felnőtt férfiba botlott, aki nem volt más, mint a jövőből visszaérkezett Wilhelm. Leütötte a lányt és elvitte tőle a kisfiút, nem sokkal később átadta egy mutáns férfinak, majd mind a kettejüket visszaküldte New Yorkba, így a kisfiú továbbra is a nevelőanyjánál maradt. A VIHAR után, miután a Köd eltűnt és Galactus legyőzetett Lyron úgy döntött, hogy tanult ebből a napból és Serena sokkal jobb szülő a fia számára, mint ő valaha is lehetne, ezért hagyta, hogy a lány nevelje fel a fiát, a kis Namor így a kúriában maradhatott nevelőanyjával. A következő egy számára igazi csodákkal teli év volt számára. Szinte minden nap órákat játszott a kúriában levő másik négy kisgyerekkel, a mostanra igen jó barátnőjévé vált Gloria-val és a három Morsus csemetével. Az ideje nagy része játékkal, tanulással telt, megismerni a kinti világot, amit eddig nem tudott. Nagy sétákat tettek odakint a szabadban Serena-val és mindent meg akart ismerni, így, hogy most már végre a szabadban is lehetett egyre gyorsabban tanult és egyre több új szót ismert meg. A szavai szépen lassan egyre érthetőbbek lettek és közel ezer szót volt már képes használni és kimondani. Talán a többi gyerekkel ellentétben ő maga imádta a vizet és így sokat volt lent a melegebb időszakban a tengerparton, ahol a kisfiú folyamatosan a vízben volt, víz alatt és ott úszkált. Hiszen végül is mindkét világ gyermeke volt, a Bosszúálló Gyermek, ahogyan az apja hívta, Atlantisz hercege és mégis csak egy kisgyermek Serena számára, a fia, most már igazán a fia, hogy Lyron is így döntött, hogy nevelheti. Szerencsére most már elég figyelmet kapott ahhoz, hogy a folyamatos törés és zúzás gondok eltűnjenek, amik annak idején még Pangloss mester felügyelete alatt voltak meg neki. Időnként repkedett, de ez sem volt túl jellemző rá. Attól pedig egyáltalán nem kellett tartani, hogy ártana a többi gyereknek, soha egyikre sem emelt kezet, így Jackie félelme, hogy ne engedjék be a többiek közé alaptalannak bizonyult. Remek gyerek volt, csak attól kezdve, hogy képes volt rendesen szaladni és menni nem volt semmi, ami megállíthatta volna, így folyamatosan utána kellett a Kúriában rohangászni, hogy megtalálják mielőtt bármilyen bajt okozhatna.”
A kis Namor gyermekkora igazán jónak volt mondható, hiszen olyan helyen nőtt fel, ahol szerették és igazi család vette körbe. Sok saját kora beli gyermek élt ugyanis a Kúriában, akikkel együtt közösen nőtt fel. Még nem volt négy éves, amikor a mostohaanyjától Melissa Boltagontól kapott egy kiskutyát, Puppy-t. A kutya képességekre hasonló volt az embertelen királyi család szállítójára Lockjaw-ra. A kiskutya pedig egészen a haláláig hűséges társa maradt a fiúnak. 2023. év elején, amikor Namor négy és fél éves volt született meg a vérszerinti húga, Doria. Eddigre az apjának jócskán sikerült kiharcolnia, hogy a fiú lehessen Atlantisz trónörököse így többször is hétvégénként vagy egy-két hétre Attilan-on és Atlantiszon is volt, hogy a saját embereit is megismerje. Noha számára mindig is az maradt meg, hogy hazamehessen az anyjához, Serena-hoz. Ő valóban két világ gyermeke lett ezáltal. Hét éves volt, amikor a másik húga is megszületett Stephanie Davidson. A lánnyal kapcsolatos egyik legemlékezetesebb pillanata, amikor kivételesen nem a többiekkel játszott a húga, hanem a komor és általában komoly és megfontolt Namor-t sikerült egy kisebb csínyre rávenni. A csíny következében pedig sikerült a kúria nagy részét leégetniük. Az esemény azért maradt meg neki is különösen, mert mindenki hangosan kiabált velük és úgy szidták le őket, de az anyjuk, nem. Ő csak bánatosan nézett a két gyermekére és halkan szidta le őket. Ez sokkal jobban megmaradt neki, mint a kiabálások. Rendesen iskolába járt New Yorkban, attól, hogy királyi vér volt és félig egy másik faj tagja Serena ragaszkodott ahhoz, hogy ugyanolyan iskolai képzést kapjon, mint bárki más. Puppy igen gyakran kísérte a fiút iskolába, ahol mint Wilhelm H. Davidson ismerték a társai és egyszerű mutánsnak gondolták. Azt, hogy a fiatal fiú mindig is komoly volt és kissé komor közrejátszott, hogy Serena igen gyakran volt Európában, mert az X-men ügyei oda szólították. Odahaza pedig harcolni tanult, az apja is igen nagy szeretettel tanította erre, és a Bosszú Angyalai, illetve a S.H.I.E.L.D. egyes ügynökei is tanították a fiatalokat erre. Már kellően idős volt, hogy felfogja azt, hogy mi is zajlik körülöttük a világban, így tudta, hogy mi a helyzet odakint, hogy Kang visszatért és ő áll az ellenséges oldalon, akivel harcolnak. Minden egyes ütközettel egyre és egyre gyengébbe lettek a szövetséges erők, és Kang úgy tűnt, hogy megállíthatatlan. Időközben a kisfiú is felnőtt viszonylag nyugodtan, és az évek során tartott edzéseknek hála igen jó harcos lett.
2040 körül szeretett bele az X-men kötelékébe tartozó Emily Brookba, a hasonlóan rideg és távolságtartó nőbe. Ketten remek párt alkottak, mind az életben, mind pedig az X-menben harcosként. Noha Serena soha sem támogatta a kapcsolatot, hiszen a fia választottja több mint kétszer olyan idős volt, mint a férfi. 2041-ben házasodtak össze, amikor a nő teherbe esett. Nem sokkal a Sötét Főnix eljövetele előtt született meg a fiúk Donald R. Davidson. 2042-ben Namor elkerülte azt, hogy a Sötét Főnix őt is megfertőzze, de a barátaiért és a családjáért eljátszotta, hogy az entitás feltétlen híve és azért, hogy a feleségét is megmenthesse, akárcsak az anyját. Visszautaztak a múltba, ahol végül is sikerült megállítani az entitást és mindenki felszabadult. Emily a múltban maradt, akárcsak a férfi húga és anyja. Egy évvel később Serena azonban hazatért egy időre, hogy meghozza a férfi számára a szörnyű hírt, hogy Emily-t megölte Magneto. Majd egy újabb évvel később, mire a gyászon túl lett megkérte korábbi, gyermekkori szerelmének kezét, a lány igent mondott, s így vette végül feleségül Gloria Kovacs-ot, kiből a házasság révén hercegnő lett. Eddigre a helyzet a jövőben szörnyű lett, igaz most már nem a Főnix volt a veszélyes tényező, hanem csak maga Kang. Robotok és a hódító emberei többször támadtak az X-men bázisára is, a férfi elvesztette az alig három éves fiát az összeomló épület alatt. Ettől kezdve igazából a megkeseredett férfi csak a harcnak élt és a nyugalmat csak Gloria mellett találta meg, amikor kettesben lehetett vele.
Nem sokkal a házasságuk megkötése után 2044-ben Gloria egy fiúval ajándékozta meg Namor-t, így a herceg is végre újra megtalálta a teljes békéjét hála a családjának. Ám ez a béke sem tarthatott túl sokáig, Kang egy nagyobb támadást indított az Örök Birodalom ellen, nem volt elég, hogy Namor korábban elvesztette már az elsőszülött miatta fiát, de a családja újra veszélybe került. A robotok megostromolták Atlantiszt és Attilan-t. A férfi a családját mentette, a fiát és a felségét ki a királyi palotából a víz alatt, hogy az X-menhez menekítse őket újra a nevelőanyjához és a húgához. Az utolsó emléke, hogy ütést érzett a hátán, majd ahogyan lenézett a mellkasára egy hatalmas tátongó lyukat látott, ahogyan a lézerlövés keresztüllyukasztotta.

Képességek:
Atlantiszi képességek:
Emberfeletti erő 60as erőkategória, szárazföldön 30as
Magas ellenálló képesség, víz alatt csak igen erős fegyverek és mágikus ereklyék tesznek benne kárt, szárazföldön savak, ágyúk és bombák nem tesznek kárt a karakterben. Ennek köszönhetően képes a víz alatt is életben maradni a mélytengeri nyomás mellett.
120km/óra sebességgel képes úszni, ebből adódóan a repülési sebessége 120km/óra

Egyéb nem Atlantiszi képességek:
Kétéltű, képes a szárazföldön is lélegezni és nem fullad meg, mint a fajtársai jelentős része.
Regeneráció, ennek köszönhetően él tovább, mint egy átlagos Atlantiszi, hogy mennyivel, mindezt nem lehet tudni. Komolyabb vágásokat néhány óra alatt begyógyulja, de a törésekkel már nem igazán boldogul.

Szakértelmek:
Magasan képzett közelharcos, mind pusztakézre, mind pedig az Atlantisziak és embertelenek által használt fegyverekre igaz. Tökéletesen beszéli az embertelen, atlantiszi/lemúr és angol nyelveket. Illetve járatos a királyi udvarok etikettjében és a földi történelmet is ismeri annak hála, hogy a szárazföldön élt nagyon sokáig.

Megjegyzés:
Ő még a barokk előtti Namor, így ezért van már második felesége és csak egy testvére. Felszerelése egy darab szigony

Külső:
2043-ban a Sötét Főnix eljövetelekor:
Exiles - Száműzöttek 737001-ult_namor6_super

Gloria és Namor
Exiles - Száműzöttek 861506-picture_3
Exiles - Száműzöttek 861503-picture_1

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Szomb. 11 Feb. 2012, 22:24

Elfogadva!
1. Namor (Nefi)

Tippnek az eredeti eXiles a képregényből és a különbségek:
Exiles - Száműzöttek 1024592-exiles_annual
Az eredeti írók nagyon ismeretlen karaktereket akartak.
- Blink. Első megjelenése után meghalt. Ő Az AoA képregényekből származik. Abban a világban évek óta X-men. A csapat vezetője a kis lila hölgy. teleportáló.
- Mimic. A másoló mutáns férfi az X-men egyik korai ellensége mégis mai napig a 616-os karaktere mellékes életet élt. Ez a mimic másoló erejével az X-men vezére lett.
- Thunderbird. Az eredeti második X-men küldetésén elhunyt. Ez az indián Apokalipszis Háborúja pokoli ereje miatt.
- Morph. Az eredeti Morph nevű alakváltó sose volt fontos karakter. Ez a Morph X-men és Angyal is volt.
- Nocturne. Árnyék és Wanda lánya.
- Magnus. Magneto és vadóc lánya.

Még pár érdekes csapat ismertebb tagokkal:
Exiles - Száműzöttek 682280-new_exiles
Exiles - Száműzöttek 357777-32502-exiles
Exiles - Száműzöttek 103096-92156-exiles
Exiles - Száműzöttek 222591-32315-exiles
Exiles - Száműzöttek 271529-80885-exiles

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Szomb. 11 Feb. 2012, 22:35

Sok kérdésre a válaszom:
Lehet "tápolni", de szabállyal. A szabály az, hogy az alak karakteredet módosíthatod egy valamivel. Erre nem kell kreditet fizetned vagy számolnod. Ez bármi ehet. Kísérlet, omega szint, ereklyét kap, lovas lett, kicsit más a képessége, emberé vált, bármi. Csak egy változtatást kaphat viszont. A karaktered gyermekét akkor csinálhatod meg, ha VH-n már van neki és csak akkor lehet más játékos njk-jának a gyereke, ha az játékos is beleegyezett.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by A Vérszomjas Pókember Szomb. 11 Feb. 2012, 23:01

Név: Thomas Jefferson Rogers
Egyéb név(i): Amerika Kapitány
Faj: mutáns
Nem: férfi
Jellem:
Személyazonosság: Közismert
Születési helye és idő: 2005 New York (ismeretlen realitás)
Kor: 23
Család: Halott
Foglalkozás: Igazságot szolgáltat/ Bosszú Angyal
Testmagassága: 195
Testsúlya: 119
Szeme színe: Kék
Haja színe: Szőke
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Amerika Kapitány ruháját hordja
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges

Életem egy keserű tragédia, szinte teljesen összeroppanhattam volna a történtek súlya alatt. Apámat meggyilkolták, anyám pedig szegényes munkájával képtelen volt fenntartani a háztartást. Valami hihetetlen okból kifolyólag azonban kiemelkedtem ebből. Túltettem magam, és nem csak a saját de mások élete iránt is kezdtem érdeklődni, segíteni rajtuk. Talán a moralitás tette, ahogy eltávozott édesapám nevelt. A környéken pedig magas szintre hágott a bűnözés, valakinek tennie kellet valamit. Én voltam az.
Esténként sötét ruhákba öltözve sétáltam a környéken, és védtem az ártatlanokat. Ekkor fedeztem fel mutáns vagyok. Emberfeletti erővel bírtam, eleinte csak négy öt felnőtt férfi erejével, később már elképzelhetlen képességeim voltak. És mindezt a Jó érdekében tettem. Nem öltem embert, sőt. Még a gonosztevő gyilkosokra is vigyáztam, nehogy komoly bajuk essék. Talán egy két csontjuk eltört, de semmi más. A bűnözőket lekötözve hagytam ott a rendőröknek reggel, vagy az örs elé vittem őket, és eltűntem. Sajnos éjszakai kimaradásaim miatt nem tudtam koncentrálni az iskolában, tanulmányi eredményeim visszaestek...
Anyám szomorú volt, azt hitte drogozom, vagy rosszabb. Aztán feltűnt neki, hogy éjszakánként eltűnök, és elkezdett figyelni. Szerencsére mindig leráztam, de egy nap nem voltam elég óvatos. Mikor azthittem nem követ már, elkezdtem megmenteni egy lányt. Anyám akkor már tudta, hogy jót cselekszem, de sajnos ezt sem szabadott volna megtudnia... Négy férfi támadta meg amikor meglátták a sikátorban, és a gyenge testalkatú nő összerogyott ütéseiktől. Túl későn értem oda hozzá, már halott volt. A férfiakat lekötöztem, és lehet hogy egy kicsit túlzottan elvertem őket, de éltek. Viszont én egyedül voltam... Egyedül, 17 évesen, kereset, munka, és lakás nélkül. Ám nem adtam fel. Apám azt mondta, SOHA se add fel amiben hiszel. Én pedig hittem abban, hogy jobbá tehetem a világot.

Ekkor tört ki a lázadás. Mutáns lázadás, vagy valami eféle. Hirtelen rengeteg mutáns lepte el a várost, és jobb sorsot akartak. Akkor még nem tudtam, de mind agymosott, átalakított emberek voltak, alsóosztálybeliek. Ám képességeik igazi veszedelem volt. Nem tudtunk igazából szembe szállni velük. Persze a "jók"hoz csatlakoztam, és védtem is a várost amíg tudtam, halálomig, de addig történt egy s más. A Bosszú Angyalok, és a SHIELD teljes erőbedobással védekezett, és még segítettünk nekik jónéhányan. Egy ideig mintha nyerésben lettünk volna a képességekkel rendelkező tömegek ellen, kiket mint kiderült Magnetó vezetett, de végül szépen lassan felőröltek minket.
Ám mielőtt végleg legyőztek volna minket, azaz igazából csak engem, utána nem tudom mi történt, még volt az utolsó évben egy reménysugár... Egy sötét hírrel együtt, de egy igazi reménysugár. Éppen az utcákat jártam, járőröztem. Képességem sokat fejlődött, lévén mindennap akcióban voltam, már 25 tonnányi súlyt felemelhettem, és már igazán nagy kaliberű fegyverek sem ártottak nekem. Szóval az utcákon sétáltam, egy olyan helyen ami igencsak veszélyes volt, a háború már két éve tartott, és New York körülbelül fele fele arányban volt elosztva a két fél között, de a SHIELD már gyengélkedett, és az Angyalok közül is csak páran voltak. A sötét sikátorban épp egy férfi hulláját fedeztem fel, és nem akartam hinni a szememnek. Kék, piros, fehér ruhája mellette pedig egy kerek tárgy. Amerika Kapitány holteste feküdt előttem, pedig ő volt az egyik nagy reménységünk. Mindig is példaképpként tekintettem rá, és mikor felfedeztem a halálát sírva fakadtam. Ekkor láttam meg a közelítő ellenséges mutánsok egy nagyobb csoportját, és felsejlett bennem apám arca. Összeszorítottam a fogsorom és felvettem Steve pajzsát. Leütöttem mindet, de életben hagytam őket. Nem adtam fel hitem, még akkor sem amikor a keserűség a legmagasabb szintre emelkedett bennem, pedig egyetlen mozdulatommal elpusztíthattam volna bármelyiket. De nem tettem meg. Én jobb vagyok annál.
Szóval felvettem Steve ruháját, szerepét, és a pajzsát. Én vezettem egészen halálom pillanatáig az Ellenállást. Aztán mindennek vége lett. Magnetó ölt meg, mint annyi társamat, azaz nem tudom. A fejem felé közelítő acél pengék ezrei helyett egy sivatagban ébredtem. Nem tudom miért vagyok itt, de ha a kötelesség arra szólít megteszem

Képességek: Jeff mutációja sokat fejlődött pusztán az idő, és a fokozott gyakorlás miatt. 25-ös erőkategóriája van, és nagy kaliberű fegyverek kisebb robbanások nem sebzik.

Szakértelmek: Kiválló harcos a SHIELD legjobb kiképzői és az aktív mutánsok elleni harc tette a közelharc mesterévé. Mivel az ellenállás utolsó évében ő volt Amerika Kapitány kivállóan tudja használni a pajzsot, pont úgy mint az igazi Kapitány.

felszerelés: Am Kap pajzsa
Exiles - Száműzöttek Captain-America-Shield



A hozzászólást A Vérszomjas Pókember összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 11 Feb. 2012, 23:04-kor.

_________________
NJK: Ivan Vasilovij (X diák)
A Vérszomjas Pókember
A Vérszomjas Pókember
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 75
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Genocide
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by A Vérszomjas Pókember Szomb. 11 Feb. 2012, 23:02

(Ezt jeffel akartam elküldeni)

_________________
NJK: Ivan Vasilovij (X diák)
A Vérszomjas Pókember
A Vérszomjas Pókember
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 75
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Genocide
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Szomb. 11 Feb. 2012, 23:07

Na jó itt elnézem, mert mégiscsak időre kell karit gyártanotok Smile Elfogadva!
1. Namor (Nefi)
2. Amerika Kapitánya (Jeff)

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 12 Feb. 2012, 14:52

Név: Adam Taylor
Egyéb nevek: Káosz
Faj: Ember
Nem: Férfi
Jellem: Fekete humor. Lenéz másokat magát mindig előbbre tartja.
Személyazonosság: Káoszként ismerik a világában.
Szülletési hely és idő: Kansas City 1988. Április. 16.(ismeretlen realitás.)
Kor: 34
Család: Egy bátyj nem tartja vele kapcsolatot. A szülők meghaltak még a bukás előtt.
Foglalkozás: Katona volt -> jelenleg démon Mephisto katonája
Magasság: 196 cm
Testsúly: 110 kg
Szeme színe: Barna
Haja színe: Nincs
Különleges ismertetőjelek: Hatalmas gonosz démon formáját hordja
Exiles - Száműzöttek 1288506427
Repülési sebesség:
Egészségi állapot \ betegségek: egészséges \ elmebeteg mazochista és pszichopata hajlamai vannak

Előtörténet: Adam Taylor hadnagyként harcolt több tucat háborúban. Ebben a világban a harmadik világháború előtt egy akcióban eltűntnek nyilvánították. A férfit valójában széttépte egy robbanás. Életében elkövetett bűnei miatt a pokolra került. Mivel lelke örökké nyugtalan és vággyal teli volt ezért a pokolból egy év után visszajutott a fenti világba. A démonok világában vált tökéletes gyilkológéppé. A kard amelyet hord egy démoni ereklye. Mephisto küldte a földre ismét miután a szellemlovasa meghalt. A férfi ekkor kapta meg a kardját és teljesedtek ki képességei. A célja Mephisto hatalmának fenntartása az emberi létsíkon és ellenségeinek elpusztítása. A férfi New Yorkban kezdett tevékenykedni. első évében renegát démonokra vadászott és olyan lényekre akik urának árthattak. Végül egyetlen feladatává az angyalok elleni harc vált. Ennek oka a két világ között kitörő háború. Adam a háborúban kapta a Káosz nevet. A háborúban képességei és tudása miatt a démonok egyik legerősebb harcosa lesz. A férfi rengeteg csatát él meg. A háborúban találkozik egy nővel. A nő az X-men tagja akik próbálják túlélni a pusztító háborút. Adam megküzd az X-mennel és menekülni kényszerül a túlerő miatt. A nő harciassága és képessége viszont lenyűgözi. Több csatában is újra találkoznak. Az X-men általában a menekülő embereket védi. Az egyik alkalommal Adam megsérül. A férfi egy épületromban bújik el. Az X-men is éppen arra menekül. A csapat meglátja a sérült démont, de nem ölik meg őt. Az ismeretlen nő menti meg az életét. Adam nem tudja miért hagyták életben. A következő csata alkalmával ismét látja az X-ment ahogy szorult helyzetből próbálnak kikeveredni. A férfi a segítségükre siet és megöli a menekülési utat elálló démonokat. Az X-men a csata során förtelmes állapotba kerül. A vezetőjük a világ főmágusa Zacharias Morsus is haldoklik. A több súlyos sérült is van. Köztük a nő aki megmentette Adam életét. A férfi felkapja a lányt és a menekülő X-men után viszi. A menekülés közben találja szemben magát egy démonúrral. A férfi utolsó emléke a mindent elsöprő pokoltűz ahogy a nála is hatalmasabb lény elpusztítja őket. Egy sivatagban ébred fel. A lánnyal együtt.

Képességek:
1.: Démoni kígyók vannak tetoválva a karjaira egészen a válláig. Ezek démoni tetoválások semmivel nem lehet őket elrejteni.
2.: Képes megérezni a közelében lévő természetfeletti lényeket. Fajukat nem tudja meghatározni de érzi ha nem átlagosak. (a karakter még nem tud róla)
3.: Alakváltás: Adam képes megváltoztatni testének formáját. A súlyát és méretét csak minimálisan képes változtatni ám egyebekben szabadon bánik a testével. Képes extra végtagjait eltüntetni és az izmokat a testén máshol elhelyezni. Ehhez szüksége van néhány percre. A képességével nem tud konkrét személyeket utánozni de a bőrszínét és haját képes megváltoztatni tetszése szerint.

Felszeréles:
- Vérzivatar: Egy démoni erejű penge amit Adam számára készítettek.
Képességek:
- A penge a hordozóját emberfeletti fizikai képességekkel ruházza fel.(10-es erőkategória, és kicsivel emberfeletti reflexek és gyorsaság, közepes ellenállás a nagy kaliberű puskák már nem sebzik a bőrét.)
- A kard törhetetlen és szinte bármit átvág.
- A penge forgatója csak démoni lény lehet, másokat megfertőz és eltorzít az ereje
- A penge hordozója 5 méteres körzetben képes uralma alá hajtani a vért. Képes azt formázni és akár megszilárdítani is. Az egyetlen szabály az, hogy a vérnek a zónán belül kell maradnia. A vér maximum edzett acél keménységű lehet. Csak kiontott vért képes manipulálni.

Módosítva. Kígyók levéve next time használható verzió. Elvileg elfogadható.


A hozzászólást Adam Taylor összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 13 Feb. 2012, 12:31-kor.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Sarah Vas. 12 Feb. 2012, 14:59

Név: Sarah Storm
Egyéb név: Kozmosz
Faj: ember
Nem: nő
Jellem: jó
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 2235. Október 19. New New York ( Ismeretlen realitás )
Kor: 26
Család:
- Apja: Joseph Storm ( halott )
- Anyja: Alice Storm
Foglalkozás: Galaxis Védelmezőinek egy tagja
Testmagassága: 168 cm
Testsúlya: 58 kg
Szeme színe: Sárga
Haja színe: változó
Bőre színe: változó
Különleges ismertetőjel: A kinézete, és a hangja több magasságban/mélységben is szól egyszerre
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges
Repülési sebesség: 100 km/h

életrajz:
Én, jómagam drága Sarah Stormja, őszintén megvallva egy tök átlagos gyerekként születtem, egy átlagos napon, egy mindennapi kórházba, igazából ezekben semmi különleges nem volt, és azóta sincs. Akkor miért vagyok most olyan amilyen? A titok a különleges családban rejlik. Kezdjük a legelején, apámat nem ismertem, ezt eléggé sajnálom, de csak videókat és képeket láttam róla, amik alapján családszerető, jó arc embernek tűnik, sajnálatos módon nem sokkal a születésem után meghalt, a halálának okát igazából azóta sem tudom, anyám nem hajlandó róla beszélni, más pedig… Mást még nem kérdeztem meg, de nem is tartozik rájuk, mert véleményem szerint családi ügy. Anyám egy kutató cég igazgatója, és igazából ez adja a csavart az egészbe, hat éves koromig ugyanis úgy éltem, mint bármely más korombeli, hintaló, döglés a tévé előtt, evés-alvás, nyekergés és hisztizés, aztán meg sírás a kapott pofonok miatt, mindezek hétköznapi dolgok, node. Miután betöltöttem a hatodik életévemet, anyám előállt egy „ hatalmas ötlettel” amit ő ajándékként emlegetett, s hiába kérdezgettem, igazándiból nem volt hajlandó elárulni, merthát úgy nem meglepi a meglepi, nem igaz? Hát el kell ismernem a meglepetésekhez jól ért… Lényegtelen, bekísért a munkahelyére hajnalok hajnalán, én addigra iszonyatosan fáradt voltam, szóval a dolgok csak darabosan vannak meg, de kifejezetten emlékszem arra hogy kaptam egy injekciót, amit természetes gyermeki ösztöntől vezérelve próbáltam elkerülni, elmenekülni a tű elől, de egyrészt már túl fáradt is voltam ahhoz hogy nagyon erőlködjek, másrészt meg hárman fogtak le amíg beadták, szóval nem sok esély volt elkerülni a dolgot. Eztán anyámra néztem, emlékszem erősen sírtam, és azt kérdeztem:
- Azt mondtad örülni fogok neki, hazudtál! – Letörölte a könnyeim, mélyen a szemembe nézett, ettől mindig is megnyugodtam, mind ez után pedig tiszta anyai szeretettel azt mondta:
- Nem lesz semmi baj, ne félj drága leányom, most csak aludj, reggel majd megkapod az ajándékodat. Anyu itt lesz veled egész este, ígérem. - S igazából nekem nem is kellett ennél több, a gyerekek kezeléséhez mindig is értett a vénlány, és elég könnyen sikerült elaludnom, bár ez valószínűleg az altatótól lehetett, és itt van az a pillanat, hogy nekem jött egy teljes képszakadás, nem viccelek, a következő amit elmesélek azt csak hallásból tudom. Anyám meséje szerint úgy történt az eset, hogy miután elaludtam, átpakoltak valami kerekes hordágyra, és betoltak a műtőbe, valamiféle kísérlet gyanánt, ami nagy eséllyel sikerrel jár. Anyám ezt szánta ajándékba, és hát nem tudom hogy haragudjak-e rá vagy sem, végül is csak a gyerekkorom cseszte el, de erre majd később. Szóval bent a műtőben átpakoltak egy asztalra, valami böhöm nagy szerkezet alá, ami úgy néz ki, mint valami bizarr fúró, és az éle egyenesen a homlokom közepére céloz. Miután meggyőződtek róla hogy minden rendben van velem, és hogy rendesen a helyemen vagyok, valamiféle ereklyét vagy mit pakoltak a szerkezetbe, majd aktiválták. Elvileg az részecskéire bontotta, és egy szivárvány színű lézer formájában átsugározta egyenesen a koponyámba, vagyis a koponyámon keresztül az agyamba, és onnan szét a szervezetembe. Nos ennek nem tudom hogy mennyi része igaz, mivel nem voltam ott, de ez tűnik a leglogikusabbnak. Visszatérve a témára, anyám állítása alapján, és ezt régi hírek is megerősítik, az egész folyamatot egy nagy robbanás követte, amiben a fél kórház megsemmisült, és ő csak a szerencsének köszönheti az életét. Szóval végül is a fontosabb része ennyi, eztán pár órán át kerestek a romok között, és meg is találtak, kisebb zúzódásokat szereztem csak, mivel nem igazán volt minek rám zuhannia a bumm után. Másnap nagyon kábán tértem magamhoz, émelyegtem, hányingerem volt, szóval fizikailag nem éreztem valami jól magam, de lelkileg viszont nagyon is, hiszen meg lett ígérve egy ajándék, és nagyon meg akartam kapni, szóval kelés után egyből felzargattam anyámat is, aki az ágyam mellett aludt. Ő csak rám mosolygott és közölte hogy már megkaptam, nem nagyon tudtam mire vélni a dolgot, ezért ő nagy nehezen elő kotort a táskájából egy türköt, és a kezembe nyomta. Egészen eddig a pontig nem realizálódott bennem hogy mi történt, pedig láttam a kezeim, de az emberi természet egyik csodája, amíg nem világítanak rá valami szokatlanra, addig az agyad képes elhitetni veled, hogy minden rendben. A reakciómat azt hiszem nem kell részleteznem, döbbent csend, aztán velőtrázó sikoly. Ami a tükörrel történt az már érdekesebb, igazából kicsapódott anyám kezéből, egyenesen neki a szemközti falnak. Én eztán kegyetlen sírásba kezdtem, mondhatni sírógörcsöt kaptam, mert napokon keresztül mást se csináltam, csak hullajtottam a könnyeim, igaz a végére már kegyetlenül fájt a szemem, és tartottam benne néha szüneteket amikor már nem bírtam, vagy amikor nagy nehezen sikerült elaludnom. Most pedig következik az életem egyik legrosszabb pontja, a valódi gyermekkor, meg persze a kamaszkor. Igazából, utáltam más fiatalok közé menni, mindig úgy tekintettek rám, és úgy is kezeltek mintha valami szörny lennék, kerültek, a hátam mögött nevettek rajtam, és ettől szép lassan én is kezdtem úgy érezni, mintha csak valami csúf lélektelen teremtmény lennék. A tanárok persze mindig azzal áltattak hogy „ jaj ne figyelj rájuk, nem úgy van ahogy ők mondják „, s végül is sikerült bennem tartaniuk a lelket, de sokszor ők sem tudták hogy miről beszélnek. Mivel barátaim nem voltak, és anyámmal éltem, így két dologra kellett koncentrálnom egész kiskoromban - a tanulás, és az újonnan szerzett adottságaim gyakorlása és erősítése. Igazából ez a része elég jól ment, a tanuláshoz mindig is jó fejem volt, a gyakorlás pedig addig ment nehezen amíg rá nem jöttem hogy az egész kulcsa a kézmozgásban rejlik. Attól a pillanattól fogva hogy ezt realizáltam, onnantól nagyon élveztem a gyakorlást otthon anyával, igaz, sokszor megfejeltem falat, vagy okoztam pár súlyos kárt… De végül is tűrhető volt, s ez valamilyen szinten kompenzálta mindazt amit a gyermekkorommal vesztettem. Befejeztem a kisiskolát, egész jó eredményekkel, s jöttek a kamasz évek, a gimnázium, barátok barátnék, pasik… És igen, itt jön egy másik komoly probléma, női mivoltom legvadabb korát éltem, úgy értem a hormonok.. ébredése? Ez a jó szó? Nem fontos, végül is a lényeg hogy szép fokozatosan elkezdtek érdekelni a pasik, de tudod kinek kell egy olyan lány mint én? Hát még a leg degeneráltabbak se igazán mertek kezdeni velem, pedig nem voltam agresszív senkivel, és nem is fenyegettem meg senkit, csak egyszerűen az alap emberi természet… Félelem az ismeretlentől, itt beláttam hogy igazából, nekem semmi keresnivalóm sincsen ebben a világban, mert egyszerűen nincs olyan hely, ahol el tudnának fogadni úgy, mint egy rendes embert. Elkeserítő ha valaki ilyesmire gondol, de még rosszabb ha valóban így is van, és az én esetemben ez valós volt, az egyetlen aki ténylegesen szeretett az anyám, de igazán kimutathatta volna valahogy máshogy, hmm. Emlékszem, egyszer megkérdeztem tőle hogy miért nincsenek mások is hozzám hasonlóak, azt válaszolta hogy örülnek hogy én is túléltem, mert nagyobb esélye volt hogy megsüti az agyamat, minthogy sikerrel jár, és újabb kísérleteket nem mernek. Ezért nem is értem hogy neki hogy volt hozzá mersze, a saját lánya életét kockára meri tenni, de másét nem… A gimnazista éveim hibátlanul zártam, a matekon kívül végül is mindent sikerült kitűnőre megcsinálni, szóval erre büszke lehetek, vérbeli okos vagyok, jobb dolgom úgysem volt mint tanulni és gyakorolni, szóval ezen senki sem lepődik meg, mondjuk de, mert beülhettem volna valami kütyü elé, és „ kockulhattam „ volna… De nem tettem, az nem az én világom. Egy jó darabig próbáltam munkát keresni, valamilyen bűnüldözői szervnél, mint „speciális egység „, de sehol sem akartak látni, az emberek nem voltak felkészülve rám, én pedig iszonyatosan belefáradtam, s úgy döntöttem, hogy véget vetek ennek az egésznek, és fixálom anyám hibáját. Egy este írtam egy levelet, s ott hagytam a konyhaasztalon, majd csendesen kilebegtem az ablakon, és az ég felé vettem az irányt. Meglepő módon, hiába távolodtam a földtől, nem fáztam, nem volt egyre hidegebb, ez ellent mondott azzal amit tanultam, és az oxigén hiány sem igazán zaklatott. A következő amit realizáltam hogy a földet csodálom a csillagok fényének gyönyörű táncában, azóta sem láttam annál gyönyörűbb dolgot. Innentől tudtam igazán értékelni amit kaptam, hiszen megtehettem amit előttem senki más sem, bár nagy esély volt rá hogy elvesszek az űrben, de a Földön nekem amúgy sem volt helyem, így hát fiatal fejemmel belevágtam a végtelenbe. Őszintén szólva, nem jutottam messzire, a Földtől nem is túl messze ugyanis, betudható egy nagyobb csodának, de idegen életformába botlottam egészen pontosan ütköztem. Fájt, nagyon fájt, de belegondolva ennek meg kellett történnie, ha a sors ennyire így akarta, és én lehetek az első aki találkozik ufókkal, akik inkább hasonlítottak madarakra, mintsem emberekre. Meglehetősen „ barátságosnak „ bizonyultak, pontosítok: Nem mutattak túl sok bizalmat az irányomba, és én sem igazán az övékbe, mert mivel ha kísérletezni fognak rajtam? Az egy nagyon rossz horrorfilm jelenet átéléses történet lenne, de, végül is fel engedtek a hajójukra, ahol próbáltam velük úgy ahogy kommunikálni, de szerencsétlenségemre csak így spontán nem értettek, na meg én se őket, mert az is csak filmbeli baromság hogy az angolt még az ufók is beszélik. Talán pár órányi szenvedés kellett ahhoz hogy végül hozzanak valami fordítógép féleséget, amiben roppant meglepő módon volt angol is, amire ezek után nem számítottam. Szóval végül is nagy nehezen így sikerült valamilyen szinten megérteni egymást, elmagyarázták hogy a fajuk régóta figyeli az embereket, célt szánnak nekik, de még túlságosan fiatalok és „ ostobák „ ahhoz hogy kommunikálni kezdjenek velük. És úgy véltem, sőt még most is úgy vélem hogy igazuk van, ha engem se tudtak elfogadni, hogyan kezelnék ha kiderülne hogy tényleg nincs egyedül az emberi faj a világegyetemben? Egy kis győzködésre, és egy nagy szívességért cserébe - ami itt megjegyzem, azóta sem lett behajtva - sikerült meggyőznöm őket hogy vigyenek magukkal, lévén emberi természetemből adódó kíváncsiság, és mert máshova hova mehetnék? Pár hétnyi kellemes utazás után végül elérkeztünk a fellegvárhoz, ami a maga hatalmasságával és eleganciájával lenyűgözött, na és persze dokkolás után… Igazából itt is furcsállva néztek rám, de nem úgy mint otthon, nem, itt láttam a tekintetükben hogy „ ez egy ember, hogy került ide? „. Tudjátok, sokkal inkább az a csodálkozás, mintsem a félelem, és ez tetszett. Pár hónapot töltöttem el itt, nagyon jól éreztem magam, gyönyörű környezet, és bár igaz származásomból kissé nehezen, de sikerült munkát is szereznem, és egy kellemes zavartalan életet élhettem, még pár barátot is sikerült szereznem, nem sokat, de legalább voltak. Aztán egyszer egy napon, Konfliktus alakult ki az egész fellegvár területén, igazából nem tudom hogy mi okozta, én politikai dolgokra tippelnék, mert a nép kétfelé oszlott, és így háborús helyzet alakult ki. Jómagam nem akartam senki oldalára sem állni, így nagyon kellemetlenül éreztem magam, de legalább anélkül tudtam figyelni az eseményeket, hogy bárki bántani akarna. Egy darabig csak a „ rendőrség „ felügyelte a dolgokat, nem sok sikerrel, aztán egyszer, szinte a semmiből felbukkant egy csapatnyi különleges idegen, akik átvették a frontot, és nem engedtek át senkit. Nagyon érdekelni kezdtek, tudni akartam hogy kik ők, honnan jöttek, és hogy miért vannak itt, bár ez utóbbi végül is egyértelmű volt. Bár a rend fent tartókon nehéz volt átverekedni magam, de csak sikerült, és még beszélgetni is támadt időm az egyikkel, és pont jóhoz sikerült odaszaladni, mert azt vallotta hogy ő a vezér. Alaposabb kérdezősködés után végül is kiderült hogy ők a Galaxis Védelmezői, egy független szervezet ami oda megy segíteni, ahova csak tud és kell, ez megfogott, utazás az űrben, mások segítése, nekem való feladat, úgyis olyan keveset láttam még eme világ csodás rejtelmeiből. Kérvényeztem hogy csatlakozhassak, kezdetben nem örült a dolognak, de végül is adott egy lehetőséget, ha most segítem őket, és méltónak bizonyulok, akkor velük tarthatok. Ennél több nem is kellett, tudtam hogy mi a dolgom, két ellenséges, fortyogó oldal távoltartása, ami az én erőmmel nem volt nehéz, sőt, néha igazán mulatságos helyzetek alakultak ki, na persze lehet azokat csak én találtam viccesnek. Sok óra telt el így, míg végül elültek a zavargások. Eztán büszkén fordultam a vezetőhöz, és emlékeztettem az ígéretére még mielőtt távoznának, ő csak egy kellemetlen sóhajjal jelezte hogy emlékszik, és intett hogy kövessem, ha legalább egy kicsit kevésbé mutatta volna ki a nemtetszését akkor valószínűleg jobban örültem volna neki, de így is sikerült, és ez a lényeg. A következő nap már a Omega 4 ( a védelmezők hajója ) fedélzetén már a szobámat rendezgettem, bár igaz kisebb volt mint amit a fellegvárban birtokoltam, de nem bántam, mert amúgy is csak a fontosabb dolgaimat akartam oda magammal vinni. Két csendes hét következett ezután, ismerkedtem a többiekkel, és végül is úgy tűnt hogy ők is képesek elfogadni a soraikban, nagyon bírtam őket, emlékszem sokat mosolyogtunk, jó a kezdetekben nem igazán, de miután sikerült beilleszkednem és otthonosabban éreznem magam mentek a dolgok, és még a földről is mesélhettem nekik, mert a legtöbbjük ám bár hallott róla itt-ott, de nem volt alkalmuk még megnézni. Telt-múlt az idő, s úgy alakult hogy szükség van ránk valahol az Androméda Galaxisban, bár nem igazán akartam oda menni, Skrullok… Csak a baj van velük, élősködnek mások jóindulatán és hátba támadják őket, de mit tehetnék, erre vállalkoztam, és ha hív a kötelesség akkor menni kell, nincs mese. Egy gyors utazás után meg is érkeztünk, kellemetlen módon egy háború kellős közepére. Elsődleges célnak a harc ideiglenes megszűntetése lett kiírva, szóval a hozzám hasonló tagok ki lettek küldve a harcoló felek közé, ezt igazából nem tartottam jó ötletnek a vezetőnktől, és mint később kiderült, igazam is volt. Én személy szerint a rakétákat és egyé robbanó lövedékeket igyekeztem megállítani, és a legtöbbet sikerült is, egy kis idő után úgy tűnt hogy elült a vihar, és végre lehet tárgyalni a felekkel, ennek köszönhetően engedtem a védelmemből.. Nagy hiba volt. Bár akkor még nem tűnt fel, de egy rakéta, talán véletlenül, talán nem, de egyenesen felém száguldott. A többiek megpróbáltak figyelmeztetni, de lassúnak bizonyultak, s mire észrevehettem már késő volt, bár még valamilyen szinten sikerült lelassítani, és egy gyenge falat emelnem, de nem bizonyult elégnek, a robbanás ereje erősen ellökött, aminek hála egy nyíl egyenes és fékezetlen repülés után egyenesen nekicsapódtam egy hajónak. Az utolsó dolog amire emlékszem hogy valami elpattant a gerincemnél, a hideg is kiráz ha rá gondolok. Azonban a halál valahogy, nem történt meg? Egy sivatagban tértem magamhoz, zavarodottan, nem tudtam mire vélni ezt az egészet.
~ Ez lenne hát a pokol? ~

Képességei:
- Szinte… SZINTE szín tiszta kozmikus energiából áll a teste, amit a belé sugározott ereklye okoz. Ebből adódóan erős telekinetikus képességekkel rendelkezik, ami egészen pontosan 30 tonnás erőnek felel meg, ilyen erővel képes tárgyakat mozgatni, erőteret/falakat létrehozni, molekuláris szinten szétfeszíteni dolgokat, és magát, illetve más személyeket és tárgyakat is reptetni. Ez szigorúan kézmozdulatokhoz van kötve, tehát például ha felemel valamit, akkor a kezeivel valóban úgy tesz, mintha ő emelné, pusztán ez csak távolabbról történik meg.
Látványilag: Ha az erejét használja, azt sárgás gomolygó füsthöz hasonlító fény jelzi az adott tárgy/személy(ek) körül, vagy éppen önmaga körül. Például: ha reptet valaki akkor azt körbeveszi mintha egy burok lenne, de meg nem védi, ha csak úgy nem formálja, vagy ha egy területen mindent felemel, akkor olyan mintha a padlóból az ég felé áramlana.

- Mindemellett nem érzékeli a környezet viszontagságait, nem fázik, nincs melege, mindig a „ pont jó „ keretein belül mozog, és kap levegőt az űrben.

kép:
Exiles - Száműzöttek Ad_Infinitum_by_CrisVector


A hozzászólást Sarah összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 12 Feb. 2012, 17:13-kor.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 12 Feb. 2012, 15:14

Név: Plague
Egyéb név(i): -
Faj: szimbionta/ember
Nem: férfi
Jellem: Semleges. Nem tartozik oldalakhoz, csak és kizárólag a saját érdeke van számára. De nem nehéz befolyásolni. Magától is kétségek között vergődik és úgy össze tudja zavarni magát, ahogy a legnagyobb manipulátorok képesek egyszerű embereket. Kiszámíthatatlan, labilis.
Személyazonosság: titkos
Születési helye és idő: Inglewood, California, 2015. június 25.
Kor: 5
Család: Apa: Mészárszék
Foglalkozás: "Életművész"
Testmagassága: változó, hangulat függő( általában egy 172cm magam férfi alakjában jár, kel)
Testsúlya: változó, hangulat függő
Szeme színe: démoni vörös
Bőre színe: kaukázusi fehér // igen a szimbi bőrszínű//
Különleges ismertetőjel: abnormálisan széles mosoly és szép fehér fogak, a bőrét hordja ruha ként többek közt, mindig vastagon öltözik.
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges fizikailag, mentális problémákkal „küzd”

Exiles - Száműzöttek Fkwbpy


Életrajza.: Plague, mint szimbionta mivolta egy bizonyos elhíresült hasonszőrű lénytől származik. A Mészárszék kódnevű egyénből kapták ki Plague alapját. Az alap terv szerint azt egy nyersklónhoz csapták, hogy ily mód egy erős katonát kapjanak és ne keljen két külön elmét az irányításuk alatt tartani, ezért a nyers klón, akinek az elméje konkrétan csak vegetált, így a szimbionta könnyedén dominálhatott. A terv következő részében a szimbiontát veszik irányításuk alá és elkezdik egyesíteni a nyers klónnal. Mikor rájöttek, hogy nem egészséges túlnyugtatózni, ezért a lényt előtte rajzfilm terápiának vetették alá, persze mást is megpróbáltak nála de végül, ez volt a legcélravezetőbb és már azt hitték a proffok, hogy teljesen az uralmuk alatt tartották. A tesztek alatt csak kisebb kilengéseket észleletek…egy darabig. Közben a szimbionta és az ember lényegében eggyé váltak vagyis ekkor már majdnem. Az emberi testnek már nem volt külön bőre, hanem a szimbiontával osztozott ami oda hasonló állagú, tulajdonságú anyagot helyettesített be. Ekkortájt kezdődtek meg a komolyabb erő felmérési tesztek, ahol kiderültek a szimbionta gyakorlati erősségei és érdekes magatartása, jobban felfedte magát a bezártság és rajzfilm kúrák által kialakult jelleme.
Közben Plague saját tudata kezdett kitörni a gyógyszerek hatása alól, már pusztán lustaságból nem produkálta magát a matiné utáni teszteken, elkezdett viszont a szökésen gondolkozni, vágyai ébredtek. Először is: Ellátogatni Disney Landbe. De miután jól megnézte az eddigi tanulmányai segítségével, megállapította, hogy nem igazán tudna megszökni, pár nap múlva úgyis kinyúlna és utána már nem nyúlhatna sehova. Igen az okosak a gyengéit is megosztották vele, ahhoz túl drága volt, hogy kamikaze legyen belőle. Már egész jól álltak az egyesüléssel, az-az már csak igazán belül maradt ember az-az említett evolúciós zsákutca, mikor kiborult a bili. Épp a szokásos kúrán volt hősünk és a botor biztos őr a legérdekesebb résznél kapcsolta ki a rajzfilmet. Rossz vége lett. Táguló pupillák és meglepően először egy békés kérés, szinte gyerek hangon, de morci volt az őr, meg túl magabiztos. " De én akarom!! " rövid hörgés, majd egy kinyúló karral a falhoz nyomta az őrt, akinek, igazából a belei is kifolytak tőle, de ez Plague-t nem zavarta, egy oldalra kinyújtott nyelv segítségévek a másik keze egyik ujját kinyújtva nyomta vissza a tv-t, az utána érkező zavaró tényezőknek, mind külön módon, a rajzfilm által ihletett módszerekkel vetett véget életüknek, majd a matiné végeztével békésen távozott a kutató központból. Pár hét elteltével jutott el Disney Landbe, ami számára nagy csalódás volt, a rajzfilm figurák közel sem voltak vele olyan kedvesek, mint a többihez a tv-ben, le is mészárolta mindet vidámparki elemek segedelmével, majd egy ideig ott héderelt , amíg meg nem unta a dolgot, talán elkezdett kamaszodni, meg lett egy kis szociális hiánya, nem járt hozzá már senki. Szimbionta helyett pusztán mutánsként került a köztudatba, mivel általában egész emberi formát öltött. Itt kivételesen nem lett vérfürdő a vége, fejlődött a jellem, de így is egy általános iskolás szintjén mozgott, miután ezt a képébe is vágták eltűnt a környékről, ezúttal nem vágott véres ösvényt a történetben, simán eltűnt. Szép lassan átállt az esti aktivitásra, akkor egy kicsit kiéli magát. Ami kimerülhet akár hősködésre, akár a kevésbé népszerű cselekedetek elkövetésére, de mind a kettő főleg a szórakozást szolgálja.

Bővítés:
Az alternatíva tapasztalatlansága miatt az életben könnyen átverték és miután egy kisebb bűnszervezet bosszúból csapdába csalta el is pusztították egy füst alatt.
Mikor megérkezett a sivatagba első mozdulata ként a kezéből egy ernyő szerű hártyát csinált, hogy szeme elé tartsa, majd a homok kellemes tapintására reagálva elkezdte a lábujjait abban mozgatni.


Képességei:
- Állag váltás: A cseppfolyós-titán intervallumon belül akármilyen keménységű anyagnak feltudja venni az állagát, szerkezetét, akár csak a teste bizonyos részeire is alkalmazhatja a képességét.
-Alakváltás: Egyszerűbb formák mint ütő, vágó eszközök felvétele már „kisujjból jön”, az emberek másolása is már egész jól megy, de inkább csak magán szokott változásokat eszközölni, teljes átalakulást nem szereti. A bonyolultabb eszközökhöz, teljesen ki kell magát ismernie azokon.
- Az emberi részek miatt csak a tűz hat rá olyannyira mint az átlagos színbiótákra. A szonikus fegyverek csak akadályozzák a különleges képesség használatokban.

Szakértelmei: Otthon van a rajzfilmek világaiban, jó a fantáziája, harci képzést is kapott a kutató bázison, de ez többnyire pusztításra szorítkozott.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Radoslava Vas. 12 Feb. 2012, 15:45

Név: Radoslava Vasilovij
Egyéb név(i): Fúria, Radi, Radoszka, Lángocska
Faj: mutáns
Nem: nő
Jellem: semleges
Személyazonosság: nyilvános
Születési helye és idő: 2000. február 5, Kostroma (Oroszország)
Kor: 22
Család: Sergej Vasilovij (apa) – eltűnt (halottnak van nyilvánítva), Natalja Vasilovij (anya) – elhagyta a családot
Foglalkozás: X-men
Testmagassága: 157 cm
Testsúlya: 53 kg
Szeme színe: kék
Haja színe: vörös
Bőre színe: fehér / sápadt
Különleges ismertetőjel: tetoválás a tarkóján: 2931
Repülési sebesség: 300 km/h (tűzformában)
Egészségi állapot/ betegségek: Elmebeteg és a skizofrénián belül több ágat diagnosztizálnak neki:
- paranoia
- hebefrén / dezorganizált
- kataton
- klausztrofóbia
- hiperventil

Előtörténet:
2000.02.08 :
Kostroma-ban született, egy város, nem messze Moskva-tól. Egy büszke, átlagos orosz családot boldogítva ezzel. Apja Sergej Vasilovij, már akkoriban katona volt. Mutáns. Büszke férfi, kemény és határozott, mégis családjával mindig gyengéd s szerető. Anyja Natalja Vasilovij, egy kis könyvesbolt tulajdonosa. Ember. Kedves és segítőkész volt mindig is. Mutáns barát. Szülei minden nap boldogsággal és szeretettel halmozták őt el. Semmi sem hiányzott a kicsiny családnak. Bár megtehették, de sosem éltek luxusban, hisz szüleinek nem ez volt a legfőbb cél. Takaros családi házban éltek. Idillikusnak tűnt minden.

2003 - 2006:
Sajnos a mutánsok szembeni gyűlölet eljutott ebbe a kis, egyébként barátságos városba is. Elkezdődött a bűntény és ellenszenvesedés a mutánsokkal szemben. Megannyi ember egy szervezetbe csoportosult, mely azt hirdette, a mutánsok veszélyesek és el kell őket űzni a városból. Legjobb esetben... Ezt a Vasilovij család is átélte. Az egykori kedves és segítőkész szomszédok napi terror alatt tartották a családot, hibáztatták Natalijat hogy hozzásegít a mutáns populáció növekedéséhez. Hónapról hónapra jobban kezdett aggódni az anya, hogy egyetlen gyermeke Radoslava is mutáns lehet. Gyakran kérte férjét, költözzenek el, de Sergej hiába magyarázta feleségének, mutánsgyűlölők mindenhol vannak, nem csak Kostroma-ban. Radoslavát nem fogadták be az ovodába, mivel a város kiadott egy új törvényt, hogy azok a gyermekek, kiknek valamelyik szülője mutáns, nem járathatják ovodába és iskolába. Ennek köszönhetően a kislánynak nem voltak barátai sem, csak anyjával játszhatott. Apja elég gyakran a bázison volt, vagy épp bevetésen, így volt hogy hetekig nem járt haza.

2009:
3 év után sem jobbult a helyzet a városban, sőt. Újabb és újabb mutáns elleni törvényeket adott ki a polgármester. A mutáns családok nem járhattak nyilvános rendezvényekre és bár hiába harcoltak azért, hogy legalább gyermekeiket iskolába és ovodába járathassák, sikertelenül jártak. De nem csak a városkában alakult a feszültség, hanem a családban is. Mivel Sergej egyre kevesebbet járt haza, így Natalija új, emberi férfi társaságát élvezte. Radoslava igazán nem értette még, hogy édesanyja miért hord haza idegen férfit, kiről idővel kiderült hogy igencsak sikeres bankvezető Moskvában, ha édesapja nincs otthon. Mivel nem járhatott iskolába, így édesanyja tanította őt otthon. Emelet még zongorázni is tanította. Bár igaz, mikor náluk volt a gazdag bankár, anyja gyakran zárta be Radost a szobájába, sokszor már szinte órákig megfeledkezve lányáról.

2010:
Radoslava és anyja egy nap elmennek a helyi játszótérre, ahol a 10 éves kislányt a többi emberi gyerek csúfolja és kineveti, mert mutáns családból származik. Nem rettenek vissza attól sem, hogy Natalija megpróbálja elsimítani a konfliktust. Natalija az évek során igencsak kezdi megsokkalni, hogy mutáns férjének köszönhetően kellemes élet helyet terrorban kell élni. Radoslava nem igen érti, miért gyűlölik őt ennyire, így anyja elmagyarázza hogy mindezt apjának köszönheti, hogy nem lehet normális életük. Anyjának ez már kezdett oly mértékben kellemetlen lenni, hogy elkezdte lányát egyre jobban hanyagolni. Gyakran történt meg, hogy rosszul bánt vele, affektusaiban rajta törte el a fakanalat és bezárta a pincébe több órára. Ekkor kezdett benne kialakulni a paranoia első jelenségei, valamint a klausztrofóbia.


2013:
A kislányból kezd nagylány nőni. 13 éves korában viszont élete jellegzetesen megváltozik. Anyjával egy nap elmentek a játszótérre, ahol a többi gyerek ezen a napon már nem csak durva módon csúfolták, de Radoslavát és anyját is kövekkel dobálták. El akarták őket űzni onnan. Megsokallta ezt Radi s olyasmi történt, mitől anyja születése óta félt. Elöntötte őt a düh, s átváltozott. Egész testét hirtelen tűz borította be, habár saját testét egy cseppet sem égette. Nem tartott sokáig ez a jelenség, mégis elég volt ahhoz, hogy Natalija elhatározza, ez így nem mehet tovább. Lányát bezárta a pincébe, ahol több napot is eltöltött. Annyira félt s gyűlölte őt anyja… Mikor apja egyik este hazajött, elmondta neki hogy lánya szintén mutáns. Sergej roppant büszke lett lányára s felajánlotta feleségének, ha 15 éves lesz, elküldik Amerikába, ahol Xavier alapított iskolát mutánsok számára. Natalija megsokallta az egész helyzetet s még az este összepakolta holmiját s elment tőlük a gazdag bankárhoz. Szülei elváltak. Apja mikor megtudta mit művelt lányukkal, mikor nem volt otthon és hogy folyamatosan megcsalta, nem mondott ellent.

2013 - 2014:
Apja és Radoslava nagyon rosszul viselték, hogy Natalija elhagyta őket. Ettől függetlenül apja nem hagyta ott állását, hisz valamiből meg kellett élni. A lány mivel nem járt iskolába, így otthon tanult. Olykor felfogadtak babysittert, aki vigyázna a lányra. Radoslava a hónapok során egyre jobban ismerte meg erejét. Tudja uralni a tüzet. Majdhogynem napiszinten gyakorolta s nagy álma volt elkerülni Xavier iskolájába. Apja viszont csak akkor akarta őt elengedni, ha betölti a 15-ik életévet. Apja mivel gyakran nem volt otthon, így nem is tudhatta, mi is történik valójában a lány tudatában. Barát és szeretet hiány miatt kialakult benne lassan az skizofrénia első tünetei. Magával beszélt folyamatosan, olykor elkapta őt a gyűlölet és az affektus. Ilyenkor mindig megtámadta a babysittert. Pont ezért szinte senki sem akart rá vigyázni. Idővel teljesen magára maradt a házban. Olykor apja társaságát élvezve.

2015:
Egy nap katonák kopogtak ajtaján. Apja nem volt otthon így ez nem rendelkezett semmi jó hírrel. Közölték vele, hogy apja egy bevetésen eltűnt, s kis esélye rá hogy túlélte. Itt roppant össze Radoslava álma. Mivel senki sem jelentkezett hozzá mint gyám, s más családja nem volt, így a bíróság gyerekotthonra ítélte. Sőt, meglátszott hogy mutáns ellenes volt a bíró, mivel kihirdette, hogy az összes vagyont "elkobozza" az állam. Így a lány csak pont annyi személyes dolgot vihetett magával a gyerekotthonba, amennyi egy kisebb bőröndbe belefért.

2015 - 2018:
Gyerekotthonban tengette 3 évét. Nem voltak barátai, nem járhatott iskolába. Az szociális élet kitaszítottja volt. Nagyon hamar megértette, ha nem lesz senki sem aki szeretni fogja majd szeretni fogja saját magát. Mutáns létének köszönhetően megannyi kellemetlen szóval illeték nem csak a gyerekotthonban, de bárhol máshol is ahol tartózkodott. A paranoia és a skizofrénia egyre jobban elmélyült benne. Egyre gyakrabban voltak képzeletei, kialakult benne 3 személyiség.

2018:
Az elmebetegség és a környezet terrorja megtette a hatást. Mint egy időzített, szinte szó szerint bomba. Egy nap Radoskát oly mértékben dühítették fel a gyerekotthonban dolgozó szociális munkások, hogy affektusba esett. Elméjét elborította a dühroham, teljesen meghasadt tudata. Őrjöngő psychopata nevetés közepette teste lángba borult ismét s ennek köszönhetően felgyújtotta az egész gyerekotthont. Mintha a pokol tüze lett volna, mindenkit elemésztett rettenetes őrjöngése. Mikor lecsillapult, sikeresen elfogták. Rengeteg rendőrt égetett el, letartóztatás közben s csak a tűzoltók tudták őt leállítani, mikor vízágyúval folyamatosan oltották rajta a tüzet. Megvárták, míg teljesen elfárad, s akkor tették rá a kényszerzubbonyt. Tudathasadást, paranoiát, hiperventilt, klausztrofóbiát és egyéb rémisztő elmebetegséget diagnosztizáltak nála.

2018-2019: Radoslava Vasilovijt amerikába szállítják mivel oroszországban nincs megfelelő hely az ápolásához. A lány az X-menhez kerül, ahol Hannah Morsus Silver veszi kezelésbe elméjét. Elfojtja benne a felesleges indulatokat.Ezután a lány az x-suliban tanul és gyorsan beilleszkedik. A képessége rohamos fejlődésnek indul. A létszámban szükölködő X-men ekkor fogadja be soraiba. A városban az angyalok és démonok harcolnak egymással. Még nincs nyílt háború, de az X-mennek máris mindenkire szüksége van. A lány részt vesz az x-men munkájában és itt tovább erősödnek a képességei és jelentős mennyiségű tapasztalatra tesz szert problémamegoldás terén is. Az ereje egyre kifinomultabbá válik.

2019: Ebben az évben az X-mennek és a világnak egyre több gondja van az angyalok és démonok kibontakozó harcával. Mindkét fél stabilizálta a belviszályait és egyre erősebbé vált. A lány élete nehezebb lett. Az x-mennek világszerte egyre több dolga van és egyre többször keverednek harcokba. Szerencséjére a lány képessége egyre csak fejlődik így pedig képes túlélni a heves harcokat. Az év végén tör ki az igazi hábotú. Mindkét fél célja a föld elfoglalása. A földön élők ereje kevésnek bizonyul a háború megállításához ezért a civilek kimentése és életben tartása válik a megfelelő szervezetek legfőbb céljává. A lány ereje is kezd kiteljesedni már képes a testét teljesen lángokká változtatni.

2020 - 2022: A démonok és angyalok háborúja kisebb nagyobb szünetekkel folytatódik. Mindkét fél bevet mindent amit csak tud. Az X-men egy csata során találkozik egy halom démonnal. A démonok egy részét elpusztítják és sokat megsebesítenek. A Káosz nevű démon vezette csapat végül visszavonul. Mindkét fél szenved veszteségeket a démonok jóval többet. A nő még többször is találkozik Káosszal a harcmezőn. Legtöbbször a csatákból menekülve látja, a hatalmas termetű démont. Végül egy mentőakció során egy épület romjában találnak a démonra. Látszólag haldoklik. A lány valamiért úgy érzi életben kell hagynia őt. Ez kisebb összetűzéshez vezet a csapattársaival, de végülis elmennek és nem ölik meg a démont. Néhány hónappal késöbb a lány egy szörnyű csata során megsérül. Egy démonnal találkoznak aki semmissé tudja tenni a nem démonok képességeit. Így sérül meg a lány is. Végül Káosz siet a segítségükre. Megöli a démont, és társait aztán felkapja a lányt és futni kezd vele.
A lány utolsó emléke, hogy hatalmas hőt érez maga körül. Ezután egy sivatagban ébred.

Képességek:
Tökéletesen uralja tüzet, bármit képes belőle formálni/alkotni. Valamint elfojtani, magába szívni a tüzet (amikor magába szívja ettől csak erősebb lesz) Képes tűzzé alakulni (csak ilyenkor képes repülni és ebben a formában nincs fizikai teste).

Tűzlények: képes tűzből alkotni lényeket, amelyek harcban segítik őt. A lények nagyságuktól függően erősek/gyorsak. Pl egy 4-5 méteres tűzóriás lassabb lesz, de erősebb. A szárnyas lények ideiglenesen képesek repülni is (sárkány, főnix stb) Ezeket a lényeket 5-10 percre képes megidézni (vagy amíg el nem pusztítják).

Exiles - Száműzöttek 1a4638da3a6404408803c12135312091

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Vas. 12 Feb. 2012, 20:15

Adam ez így borzasztóan sok. 4 képességed van és egy ereklye szintű tárgyad. Változtass, mert így nem fogadlak el. Ha nem javítasz mire valaki feltölt egy elfogadható előtörténetet kiesel ameddig nem lesz üresedés, mert akkor újra beküldheted az előtörit.

Többiek elfogadva!
1. Namor (Nefi)
2. Amerika Kapitánya (Jeff)
3. Kozmosz
4. Plague
5. Fúria

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Sweety Love Vas. 12 Feb. 2012, 20:46

No, akkor az én kicsi karakterem lenne erre a játszmára:

Név: Gloria Kovacs
Egyéb név(i): Glori
Faj: mutáns
Nem: nő
Jellem: semleges, néha még most is kissé távoli, máskor pedig furcsán közvetlen.
Személyazonosság: ismert
Születési helye és idő: 2018 szeptember 26. , New York, Chelsea, Miriam Kórház
Kor: 36
Család:
apja: Walter J. Kovacs (, Mandu és Bogár), Rorschach
Előbbi elhunyt, utóbbival nem tart kapcsolatot.
anyja: Sweety Love, kapcsolatuk kiválló
férje: Namor McKenzie

Férje családja:
Serena Amelia Davidson – nevelőanya, él
- Stephanie Davidson – fogadott húg, él
Lyron McKenzie – apa, él
Melissa Boltagon – mostohaanya, él
- Doria McKenzie-Boltagon – húga, féltestvér, él
Lara Miller – anya, nem tudni
Emily Brook (Emily Davidson) – feleség, halott
- Donald R. Davidson– fia, halott
Gloria Kovacs – második feleség, él
- Wamor McKenzie – fia, él


Foglalkozás: hercegné, utazó kalandor, felfedező
Testmagassága: 1,78 m
Testsúlya: 65 kg
Szeme színe: lila
Haja színe: szőke
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: lila szemei, folyamatosan változó hajviselete
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: teljesen egészséges, jó kondiban van

Életrajza:
Életének új korszaka apja halálával kezdődött. Bármi lett is volna a sorsa, élete akkor visszavonhatatlanul összefonódott jelenlegi férje, Namor éltével.
Ez volt az első alkalom, mikor férje segítségére volt, és ezt a hősi, oltalmazói szerepet később is be-betöltötte.
Mivel szoros közelségben nőttek fel, erős barátság szövődött kettejük között, Namor jobban ismerte Gloriát, mint későbbi partnereinek bármelyike, kikkel szemben még szerelmesen is kissé tartózkodó, hűvös volt. Ekkor még talán maga sem tudta, hogy kit keres.
Elsődleges képessége is azon a gyászos napon mutatta meg magát: akkor még főként az ahhoz értőknek jósolta előre Gloria telepatikus képességeit, ami egyértelműen csak kamasz korában jelentkezett ismét, mikor normális esetben fel szokott ébredni.
Sokáig úgy tűnt, nem is örökölt más képességet, így ezt fejlesztette, amennyire csak lehetséges volt.
Mikor már képes volt értelmezni a homályos benyomásokat, érzeteket, melyek kisgyerek kora óta körül lengték, személyisége változni kezdett, az addigi távoli, mélázó leányból magabiztos nővé érett.
Néhai apjához hasonlóan, hamarosan ő is megízlelte az utazás édes élményét. Kezdetben csupán a Piramisban művelődött, majd megszületett szívében a vágy, hogy felfedezzen, megismerjen távoli kultúrákat is, testközelből. Anyja támogatásával végül utazgatni kezdett és bejárta a világot. Volt néhány kisebb románca utazó és szobatudósokkal, de egyik sem volt számára kielégítő, így gyorsan elfeledte őket.
Végül régészeti diplomát szerzett, és már szakemberként járhatta a világot, távol a zűrös várostól.
Másodlagos képessége, bár viszonylag későn, de végül jelentkezett, akkor kezdett kifejlődni, mikor végre valóban átadta magát a szerelemnek, mikor leomlott szívében az utolsó gát is, mikor rádöbbent, hogy akarva - akaratlanul Namort kereste az összes addigi partnerében, ahogy ajkuk először találkozott...
Ahogyan Sweety képes volt rá, úgy Gloria is képessé vált átalakítani önmagát, ennyit örökölt anyja képességéből. Ez lehetővé tette, hogy érintés útján lemásolva a férfi természetes képességét, követhesse a vízmélyi birodalomba, s valóban a párja lehessen.
Ebből adódik, hogy ezirányú képessége másként fejlődött, mint anyjáé, az ő esetében egyetlen változás minél hosszabb idő fenntartása vált létszükségletté, nem pedig a tökéletes átalakulás, megjelenés vagy többféle változás létrehozása.
Házassága Namorral a férfi hidegsége ellenére szerető és kiegyensúlyozott, bár a nép előtt nem hivalkodó.
Első fiuk születése előtt Namor első fiának mostohaanyja volt, ám a fiú sajnos nem sokkal az esküvő előtt meghalt. Glori ekkor mindent megtett, hogy férjét kirángassa a búskomorságból. Ő is gyászolta a gyermeket, de úgy érezte legalább annyit kell tennie most Namoért, mint amennyit ő tett érte apja halálakor.
Első fiuk részben Gloria apja után kapta nevét, részben Namor után, természetesen az atlantiszi szokásokhoz igazítva, így lett Wamor.
Namorral való szerelmük során utazásai ritkultak, rövidültek, s Wamor megszületésével úgy döntött, hogy mindaddig, míg kellően nagy nem lesz a legény, s nem oszthatja meg férjével az élményt, hanyagolja a kutató utakat. A döntés nem volt nehéz számára, mivel férje világa rengeteg érdekes titkot rejtett, ám talán az utazások emlékeként, egy furcsa hóbort jelent meg nála, elkezdett a hajával játszadozni, s mondhatni védjegyévé vált a folyamatos frizuraváltása.

Képességei:
- Telepátia:
Érzékeli a hozzá tartozók helyzetét és alapvető érzéseit, helytől függetlenül, bár elsősorban ezek változása jelentkezik sugallatként. Ennek erőssége és esélye függ attól, mennyire áll szoros kapcsolatban velük. Jelenleg Namor, Wamor és Sweety esetében jelentkezhet.

Ezek a sugallatok erőteljesebb alakot öltenek, ha valamilyen szempontból fontos esemény előhírnökei, alkalmanként pedig konkrét képekként jelennek meg akaratától függetlenül. Esélyük nő, ha valamely hozzátartozója játszik kulcsszerepet bennük.
Amennyiben sugallatot kap, némi koncentrációval változó mértékű részletességgel képes élesebb benyomásokat, képeket kapni, ám ha nem elég részletes a kép, és tovább próbálkozik az élesítéssel, gyorsan elfárad, remegés, fejfájás vagy eszméletvesztés jelentkezhet.

A mindennapokban képes mindenféle nehézség és fáradtság nélkül üzeneteket fogni és továbbítani, amennyiben nem ütközik ellenállásba, illetve képes beleolvasni a gondolatokba, néhány percig, szinte észrevétlenül, ha az alany nem ismeri a telepátiát. Amennyiben ismeri, de nem rendelkezik védelemmel, Gloria megpróbálhatja elrejteni nyomait előle, de legfeljebb 10 percig maradhat észrevétlen.
Amennyiben az alany rendelkezik ellenállással, alapesetben képtelen a gondolataiba látni, természetesen megpróbálhatja leküzdeni, de ha túlerőlteti magát, lázszerű tünetek jelentkeznek, és nagyon fáradékonnyá válik, képessége pedig az akaratlanul előtörő sugallatokra korlátozódik hosszabb-rövidebb időre.
Koncentrációval észrevétlenül képes megállapítani a felületes érzéseket, kiegészítve a szakértelmével észlelteket, és további koncentrációval, már az észrevételt kockáztatva, függetlenül attól, hogy az alany jártas-e a telepátiában, ezeket képes további árnyalatokkal gazdagítani.
Képes lezárni tudatát mások elől.



- Átalakulás: képes szinte a végtelenségig fenntartani Namor természetes alakjának mását önmagában, így kétéltűként megosztani az életét vele. Egyetlen jellegzetes, alakként jelentkezik nála, mely megőrzi eredeti vonásait, így tökéletesen felismerhető akkor is ha valaki csak a földi vagy csak a vízi alakját látta eddig. Képességéhez tartozik, hogy mindenféle probléma nélkül elviseli a vízben tapasztalható mélységi nyomást.

Nem vette azonban át Namor nagyobb erejét és elképesztő sebességét, valamint fegyverekkel szembeni erős ellenállását.

Szakértelmek:
művészettörténet, régészet, túlélő szakértelmek, alkalmazott pszichológia, kalap-ostor szuperkombó
-------------------------------------------------


Kiegészítés

Nem sokkal a házasságuk megkötése után 2044-ben Gloria egy fiúval ajándékozta meg Namor-t, így a herceg is végre újra megtalálta a teljes békéjét hála a családjának. Ám ez a béke sem tarthatott túl sokáig, Kang egy nagyobb támadást indított az Örök Birodalom ellen, nem volt elég, hogy Namor korábban elvesztette már az elsőszülött miatta fiát, de a családja újra veszélybe került. A robotok megostromolták Atlantiszt és Attilan-t. A férfi a családját mentette, a fiát és a felségét ki a királyi palotából a víz alatt, hogy az X-menhez menekítse őket újra a nevelőanyjához és a húgához. Az utolsó emléke, hogy ütést érzett a hátán, majd ahogyan lenézett a mellkasára egy hatalmas tátongó lyukat látott, ahogyan a lézerlövés keresztüllyukasztotta.

Ahogyan képessége Namoréhoz idomult, úgy ironikus módon halála is a férfi halálát követte. Egy pillanattal előtte még kicsi fiát fogta, s adta biztonságos kezekbe, majd vissza nézett férjére, s a mohó, vörös sebre, melyen át távozott az élete.
Szerelme, fellobbanó gyásza s életét kísérő konoksága, mellyel annyiszor követte a férfit, most újra megnyitotta a kapcsolatot, mellyel képességét magáévá tette, s az ő mellkasán is vörös virágként nyílt meg a hús.
Utolsó erejével még Namorhoz küzdötte magát, s karjaiba zárta, majd a két élettelen test örökre lemerült a tenger fekete mélyére.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Vas. 12 Feb. 2012, 21:06

Elfogadva!
1. Namor (Nefi)
2. Amerika Kapitánya (Jeff)
3. Kozmosz (Sarah)
4. Plague (Axe)
5. Fúria (Rado)
6. Glori (Sweety)

Kezdés itt:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1203-sivatag#11745

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 12 Feb. 2012, 21:20

Bocsi Z csak nem írtál vissza a PM-re, de én betartottam a szabályokat. Adam alapból birtokol 4 képességet.
Ebből hármat akkor kapott amikor démon lett.
Aztán vettem egyet hét kreditért amikor az lett az alakváltás.
Itt Te írtad, hogy egy módisítást engedélyezel. Ez lett a kard amit kapott.

Ha jól látom én betartottam a szabályaidat.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Vas. 12 Feb. 2012, 23:43

Chaten letárgyalva. Kaland megindult első kaland címe:

1. Első Csoda

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Pént. 16 Márc. 2012, 23:17

Plague elhunyt. Jelentkezni lehet. A kaland zárásában csatlakozik a karakter.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Pént. 16 Márc. 2012, 23:18

Név: Jonathan Miller
Egyéb név: „Black Jack”
Faj: ember
Nem: férfi
Jellem: kiszámíthatatlan – a megszokott viselkedésétől a pszichopatáig változik –
Személyazonosság: titkos
Születési helye és idő: 1991. február 14. New York (barokk realitás)
Kor: 31 év
Család: egyedülálló
- Thomas Miller – apja, él
- Catherina Tyler – anyja, él
Foglalkozás: katona (százados, visszavonult), SWAT tagja volt (hadnagyig jutott), ma X-fegyver tagja
Testmagassága: 186 cm
Testsúlya: 76 kg
Szeme színe: szürke
Haja színe: szőkésbarna
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: -
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges, ha nem nézzük azt, hogy pszichopata és tudathasadása van, legalább 3 személyiség

Előtörténet:
1991. február 14.-én New Yorkban látta meg a napvilágot egy katonacsaládban, így igazából nem is volt kérdéses, hogy neki milyen pályafutása lesz a későbbiekben. Mindkét szülő, Thomas Miller ezredes és Catherina Tyler őrnagy a légierőnél szolgált és a kötelezettségeik miatt folyamatosan költöztek, illetve a szülőket is többször volt, hogy igen keveset látta a folyamatos bevetések miatt, amik ekkoriban voltak. Az általános iskolát is már nyolc különböző helyen járta, és a középiskola minden osztályát is máshol kezdte meg. Barátai éppen ezen okból soha sem voltak igazán. Az eredményei átlagosnak voltak mondhatóak, azonban a fegyverek, katonaság, sportok iránt igen fiatalon kezdett érdeklődni. Sportolási lehetősége versenyszerűen soha sem adatot meg, mert a költözések miatt erre sem volt nagyon lehetősége. Igazából próbált beilleszkedni minden egyes évben egy teljesen új környezetbe, körülmények közé, amik rengeteg tapasztalatot adott a számára a későbbiekben. A gyerekkora ezenfelül teljesen átlagosan telt, noha, mint említve lett, eleinte kissé nehezen viselte a folyamatos költözéseket, hogy nincsen semmi állandó mellette, de viszonylag hamar tényleg képes lett ezeket kezelni. Néhány barátot azonban így is sikerült szereznie, akikkel később még a kapcsolatot is tartotta. Dallas volt az a hely, ahol annak idején elkezdte a középiskolát tizennégy évesen. A folyamatos utazások és környezetváltozások ellenére a jegyei egy megszokott átlagot hoztak és soha sem esett egy bizonyos szint alá. Noha, ahogyan egyre idősebb lett egyre nehezebben viselte a folyamatos költözéseket és fel-fel lázadt a szülői akarat ellen, mert szeretett volna megállapodni, és egy helyen maradni, hogy ne kelljen ismételten és ismételten elválni a barátoktól, a megszokott környezettől, iskolától. Egy kis állandóságot szeretett volna az életében végre. Előbb vagy utóbb ez úgyis bekövetkezett volna, ugyanis, ha egyszer bejut valamelyik egyetemre, vagyis jelen esetben a Katonai Akadémiára, akkor jellemzően úgyis egy helyen lesz majd a kiképzés és tanulmányok ideje alatt. Végül mindkét szülőt áthelyezték újra keleti partra és irodai munkát kaptak, így a család végre le tudott telepedni New York-ban. Így már itt érettségizett le a fiatal fiú 2009-ben, továbbra is teljesen átlagos eredménnyel.
Érettségi után azonnal jelentkezett az Amerikai Légierőhöz, ahova fel is vették. Igaz ez azzal járt, hogy máris megint el kellett költöznie a megszokott környezetből, mert Colorado-ba kellett mennie, ahol az akadémia is volt. A négyhónapos alapkiképzés következett még Tisztképző főiskola előtt, és elméleti oktatás. Noha soha sem volt kiemelkedő tehetség, de itt még az elméleti oktatásokon is meg kellett felelnie. Megtudott sok dolgot a katonaságról, olyanokat is, amikről odahaza soha sem beszéltek neki. Közelharcot tanult az alapkiképzésen és megtanult a lőfegyverekkel is bánni. Matematikából és fizikából soha sem volt jó tanuló, de itt muszáj volt felzárkóznia, hiszen ehhez szükség volt ahhoz, hogy vadászpilóta lehessen. Igen sok időt töltött a szimulátorokban, heteket mire egyáltalán oktató mellett odaengedték valamelyik vadászgéphez, vagy helikopterhez. F-15ön és MIG21-en tanult meg vezetni és mire huszonhárom évesen elvégezte az akadémiát – 2014-ben – több további gép irányítását is megtanulta. Itt az akadémián kapta meg a „Black Jack” nevet, amit később is előszeretettel használt. Az Akadémiát várakozáson felül végezte el a legnagyobb meglepetésre, így pedig a lehető legmagasabb tiszti rangot is kapta a diplomájához. Majd pedig aktív szolgálatot vállalt. Ekkoriban került elő a mutánsok ügye és a világ is megtudta a létezésüket. Igazából soha sem érdekelte ez a téma, számára ugyanúgy emberek voltak azok is, mint mindenki más is. A szülei úgy nevelték, hogy véletlenül se legyenek benne rasszista érzések, hiszen a katonaságnál ez hátrányos tényező lehetett volna a számára. 2015-ben ismerte meg a későbbi mennyasszonyát is Stephanie Smith-t. A diplomája után nem sokkal később áthelyezték New York-ba, és itt egy olyan feladatot kaptak, hogy a felsőoktatási intézményekben népszerűsítsék a katonaságot és segítsenek toborozni fiatalokat, az egyik ilyen alkalommal ismerkedett össze Stephanie Smith-el az egyik NY-i egyetem bölcsészkarán, ahol a fiatal lány is tanult. Néhány találkozás után, ahogyan lennie kell egymásba szerettek, mit sem tudva még Thorhalla-ról és Einar-ról, noha a lányt egyáltalán nem érdekelte akkoriban a katonaság, sem pedig a harcok, ennek ellenére mindenben bíztatta Jonathan-t. A férfi többször is megfordult az évek során a háborús zónákban, ahova kivezényelték aktív szolgálatra. A mutánskérdés továbbra sem érdekelte, ő maga nem félt tőlük és úgy vélte ekkoriban, hogy ők is csak túlélni próbálnak és az nem megoldás, amit tesznek az emberek. Főleg akkoriban kezdett velük különösen szimpatizálni, amikor a menyasszonyáról kiderült, hogy ő maga is egy a mutánsok közül.
Két évvel később 2017-ben a fiatal férfit előléptették századossá, nem sokkal ezután eljegyezte Stephanie-t is mind a két család nagy örömére. A lányt mindenhova kísérgette, ott volt a könyvei megjelenésekor, támogatta és végig mindenben mellette állt. Ekkoriban kötött barátságot Olaf Svenson-nal is, aki később egyetemi tanárnak ment el. Ebben az évben döntött úgy, hogy otthagyja az USAF-ot, mert unta már a civil katonai munkát, és akcióban, első sorban szeretett volna harcolni, dolgozni, ezenfelül amúgy is ajánlatott kapott a New York-i SWAT-tól. Így oda csatlakozott a leszerelés után, egy átképzésen is átesett és hadnagyi rangot kapott. Noha a szülei nem örültek ennek a lépésnek nem tudták megmásítani a fiúk döntését. 2018 elején pedig szülői bíztatásokra Stephanie és Jonathan végre kitűzték 2018 novemberére az esküvőjüket, noha odáig már nem jutottak el. Már az esküvői előkészületek is tartottak, amikor az egyik napról a másikra a barátnője teljesen megváltozott és kifordult magából. Még aznap szakított vele Stephanie és nem is volt hajlandó beszélni erről a férfival többé.
Olaffal próbáltak bármire is rájönni, de egyik férfinak sem sikerült, így noha a szakítás megviselte próbált tovább lépni, ekkoriban kereste meg a kormány, hogy dolgozzon nekik, amit végül a fiatal férfi el is vállalt, de ennek beláthatatlan következményei lettek a későbbiekre nézve. Nem sokkal később a tévében találkozott egy hírrel, miszerint Magneto elkezdte visszaszerezni az erejét, a mutánsok gyógymódja sikertelen volt, de itt meglátta, hogy a férfi kivel is szűrte össze a levet. Thorhalla volt az, ekkor mintha villám csapott volna le az égből kapta meg Einar emlékeit, mindent, egészen a haláláig és utána is, ahogyan alkut kötött Hela-val, hogy a szerelmével lehessen. Mindezzel talán megbirkózott volna, ha nem ekkor vonják be a Venom-projektbe, ahol megkapta a szimbiontát. Mikor még nem tudta uralni és kizárni a szimbiontát a fejéből megannyi emléket látott általa, amik már kissé sokak voltak a férfi számára is. Egyrészt, hogy elvesztette a menyasszonyát, aztán a nő, aki félezer éve szeret, Magneto-val fekszik össze, és a szimbionta kiszámíthatatlansága meghozta a hatását és szinte tudathasadást kapott a férfi. Folyamatos fejfájások és migrének kínozták, közben megannyi emlék a fejében. 2018-ban ott volt már a csapatban, amikor elfogták Ko-Rel-t is, a kree nőt, aki később a csapatát társuk lett. Azoknak a drogoknak hála, amiket Venom kapott ő maga megtanulta kezelni a szimbiontát és a harcmodort, amit így lehet használni, ha rajta van a lény. Azonban Miller jelleme is változott, az évek múlásával teljesen kiszámíthatatlan lett, nem lehetett tudni, ha akárcsak hozzászól valaki, akkor vagy úgy végzi, hogy a férfi nem is szól hozzá, vagy összeveri.
Mindezek ellenére a katonai érdemei és a teljesítménye nem romlott, így még mindig az elit X-fegyver csapatát erősítette a többiekkel együtt. Egy küldetés után, amikor a Veszélytermet tesztelték következett a fő feladat, Attilan elpusztítása. Miller több száz embertelent mészárolt le egymaga ott, majd a Hajóra jutottak, ahol végre valahára találkozott Thorhalla-val, ahogyan az el volt rendeltetve. Ő és Venom is akkor lelték „halálukat”, amikor az istennő mindkettejüket megsemmisítette és visszahozta Einar Thorson-t az élők sorában, anélkül, hogy emlékezett volna Jon Miller-re.


Képességei: Megérzi az Asgardi személyek és varázstárgyak jelenlétét, illetve a többi Asgardi úgy érzékeli őt, mintha halandó én lenne.
Képességeket lásd lejjebb Venomnál.

Szakértelmek: Mivel katonai kiképzésen esett át és tiszti rangban van az USAF-nál, magas fokon jártas a közelharcban, mind pusztakezes, mind fegyveres (tőrrel) harcokban. Lőfegyvereket is magas fokon képes használni, ez a pisztolyok szinte minden fajtájára igaz, akárcsak a gépfegyverekre és puskákra. És mivel az USAF kötelékébe tartozik, vadászgépeket is képes vezetni. Ezen felül kardvívásban is igen magas szintre jutott, akárcsak pusztakezes harcban, hála annak, hogy az elméletbeli tudást, amit Einar révén szerzett gyakorolni is tudta a folyamatos edzéseknek hála az ereje, ügyessége, állóképessége, reflexei, ellenállása, kitartása és mozgékonysága jócskán az átlagembereké felé került, de a szuperhumánt még nem éri el, csak azok, amiket a szimbiontának köszönhet.

Elvégzett sulis dolgok a USAF (United States Air Force) Akadémiáján (fősuli/egyetem):
„Alapdiploma”
Ezzel ismeri a régen és manapság használt katonai rendszereket és fegyvereket. Használni és bizonyos szinten javítani is képes azokat.

„Mesterdiploma”, katonai technológiák szakirány + Hadnagyi rang + hivatalosan is vadászpilóta
Főleg speciális vezetői és műszaki feladatok ellátására képezték ki az itt végzett hallgatókat. A cél, hogy az itt végzettek a lehető leghatékonyabban vállalhassanak feladatokat fegyveres testületeknél és az ezekhez kapcsolódó védelmi szervezeteknél.
A tanítás ezen a képzésen olyan területek érint, mint fegyverrendszerek és technológiák (fegyverek, fizika, matematika, elektronika), a kommunikáció, az intelligencia, menedzsment, logisztika.
Ismeri a régen és manapság (saját korabeli) használt katonai rendszereket és fegyvereket. Már igen magas szinten javítani is képes azokat.

Külső:
Az emberi külső teljesen megegyezik a reneszánsz verzióval, lásd a saját előtörténete.

Venommal:
Exiles - Száműzöttek 1733918-venom004_cov
Exiles - Száműzöttek 1744545-venom002_cvr
Exiles - Száműzöttek 1716071-venompagex_large
Exiles - Száműzöttek 1695865-tasm_654.1003_004
Exiles - Száműzöttek 1695871-tasm_654.1011
Exiles - Száműzöttek 1695873-tasm_654.1015
Exiles - Száműzöttek 1695874-tasm_654.1017
Exiles - Száműzöttek 1788849-venom__2_014
Exiles - Száműzöttek 1695872-tasm_654.1012_013
Exiles - Száműzöttek 1788848-venom__2_012


Név: Venom
Egyéb név: Zéró Szimbionta
Faj: szimbionta
Nem: nemtelen
Jellem: nincs - drogok által elnyomva -
Családi állapota: -
Foglalkozás: Jonathan Miller szimbiontája
Testmagassága: változó
Testsúlya: változó
Szeme színe: tejfehér
Haja: nincs
Bőre színe: koromfekete tejfehér mintákkal
Különleges ismertetőjel: Gazdatest nélkül egy fekete, folyós massza, amely mindenen megtapad. Ha gazdatesthez jut, megváltoztatja annak kinézetét egy fekete-fehér lényre. Amikor a gazdatesten van, elrejtőzhet annak bőre alá is, így nem látni őt.

Életrajza: Venom az egyetlen földi szimbionta jelenleg. Az USA kormánya fogta be és kísérletezgettek vele, több gazdteste is volt korábban, míg nem végül az elitkatona Jonathan Miller kapta meg a Venom-kísérlet keretében. Az állandó gazdatest-cserélgetés hatására a jelleme meglehetősen összekavarodott, néha egészen kiszámíthatatlanul viselkedik. Pontosabban viselkedne, de folyamatosan drogokat kap, amivel teljesen el van nyomva és nem képes Miller felett átvenni az irányítást. A férfi képes őt gondolatokkal irányítani, de Venom még így is emlékeket képes megosztani vele a korábbi gazdatestek emlékeit, amikkel a gazdatestét teszi igencsak labilissá.

Különleges képességei: Venom a gazdatest teherbíró képességét 15-es erőkategóriára növelheti, így az 15 tonnát lesz képes felemelni és kinyomni, valamint a 8 tonna alatti tárgyakat képes lesz elhajítani 10-20 méteres hatótávon belül az ellenfelekre. A gazdatest reflexei szintén rendkívüli mértékben növekedhetnek. Venom képes teljesen átvenni az irányítást a gazdatest felett, ha nincs a drogok befolyása alatt. Golyóálló, és a sebei is gyorsan gyógyulnak mind neki, mind a gazdatestnek. A feje egy többsoros, borotvaéles fogsort képes előidézni, melyekkel rengeteg mindent szétrághat. Hasonló tulajdonságú karmokkal is bír. Venom testének keménységét és állagát tetszés szerint változtathatja. Érzékeny a tűzre és a magas frekvenciájú hangokra. Rendkívüli akrobatikus képességeket igénylő feladatokat is könnyedén hajt végre. Képes eltárolni a tárgyakat, dolgokat egy alternatív térben, mely rendkívül nagy, így a fegyverei, extra töltényei, valamint akár egy egész jármű elfér benne. Venom továbbá rendelkezik a korábbi, gazdatestei tudásával is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Adam Taylor Szomb. 17 Márc. 2012, 10:34

Név: Adam Taylor
Egyéb nevek: Káosz
Faj: Ember
Nem: Férfi
Jellem: Fekete humor. Lenéz másokat magát mindig előbbre tartja.
Személyazonosság: Káoszként ismerik a világában.
Szülletési hely és idő: Kansas City 1988. Április. 16.(ismeretlen realitás.)
Kor: 34
Család: Egy bátyj nem tartja vele kapcsolatot. A szülők meghaltak még a bukás előtt.
Foglalkozás: Katona volt -> jelenleg démon Mephisto katonája
Magasság: 196 cm
Testsúly: 110 kg
Szeme színe: Barna
Haja színe: Nincs
Különleges ismertetőjelek: Hatalmas gonosz démon formáját hordja
Exiles - Száműzöttek 1288506427
Repülési sebesség:
Egészségi állapot \ betegségek: egészséges \ elmebeteg mazochista és pszichopata hajlamai vannak

Előtörténet: Adam Taylor hadnagyként harcolt több tucat háborúban. Ebben a világban a harmadik világháború előtt egy akcióban eltűntnek nyilvánították. A férfit valójában széttépte egy robbanás. Életében elkövetett bűnei miatt a pokolra került. Mivel lelke örökké nyugtalan és vággyal teli volt ezért a pokolból egy év után visszajutott a fenti világba. A démonok világában vált tökéletes gyilkológéppé. A kard amelyet hord egy démoni ereklye. Mephisto küldte a földre ismét miután a szellemlovasa meghalt. A férfi ekkor kapta meg a kardját és teljesedtek ki képességei. A célja Mephisto hatalmának fenntartása az emberi létsíkon és ellenségeinek elpusztítása. A férfi New Yorkban kezdett tevékenykedni. első évében renegát démonokra vadászott és olyan lényekre akik urának árthattak. Végül egyetlen feladatává az angyalok elleni harc vált. Ennek oka a két világ között kitörő háború. Adam a háborúban kapta a Káosz nevet. A háborúban képességei és tudása miatt a démonok egyik legerősebb harcosa lesz. A férfi rengeteg csatát él meg. A háborúban találkozik egy nővel. A nő az X-men tagja akik próbálják túlélni a pusztító háborút. Adam megküzd az X-mennel és menekülni kényszerül a túlerő miatt. A nő harciassága és képessége viszont lenyűgözi. Több csatában is újra találkoznak. Az X-men általában a menekülő embereket védi. Az egyik alkalommal Adam megsérül. A férfi egy épületromban bújik el. Az X-men is éppen arra menekül. A csapat meglátja a sérült démont, de nem ölik meg őt. Az ismeretlen nő menti meg az életét. Adam nem tudja miért hagyták életben. A következő csata alkalmával ismét látja az X-ment ahogy szorult helyzetből próbálnak kikeveredni. A férfi a segítségükre siet és megöli a menekülési utat elálló démonokat. Az X-men a csata során förtelmes állapotba kerül. A vezetőjük a világ főmágusa Zacharias Morsus is haldoklik. A több súlyos sérült is van. Köztük a nő aki megmentette Adam életét. A férfi felkapja a lányt és a menekülő X-men után viszi. A menekülés közben találja szemben magát egy démonúrral. A férfi utolsó emléke a mindent elsöprő pokoltűz ahogy a nála is hatalmasabb lény elpusztítja őket. Egy sivatagban ébred fel. A lánnyal együtt.

Képességek:
1.: Démoni kígyók vannak tetoválva a karjaira egészen a válláig. Ezek démoni tetoválások semmivel nem lehet őket elrejteni.
2.: Képes megérezni a közelében lévő természetfeletti lényeket. Fajukat nem tudja meghatározni de érzi ha nem átlagosak. (a karakter még nem tud róla)
3.: Alakváltás: Adam képes megváltoztatni testének formáját. A súlyát és méretét csak minimálisan képes változtatni ám egyebekben szabadon bánik a testével. Képes extra végtagjait eltüntetni és az izmokat a testén máshol elhelyezni. Ehhez szüksége van néhány percre. A képességével nem tud konkrét személyeket utánozni de a bőrszínét és haját képes megváltoztatni tetszése szerint.

Felszeréles:
- Vérzivatar: Egy démoni erejű penge amit Adam számára készítettek.
Képességek:
- A penge a hordozóját emberfeletti fizikai képességekkel ruházza fel.(10-es erőkategória, és kicsivel emberfeletti reflexek és gyorsaság, közepes ellenállás a nagy kaliberű puskák már nem sebzik a bőrét.)
- A kard törhetetlen és szinte bármit átvág.
- A penge forgatója csak démoni lény lehet, másokat megfertőz és eltorzít az ereje
- A penge hordozója 5 méteres körzetben képes uralma alá hajtani a vért. Képes azt formázni és akár megszilárdítani is. Az egyetlen szabály az, hogy a vérnek a zónán belül kell maradnia. A vér maximum edzett acél keménységű lehet. Csak kiontott vért képes manipulálni.

Módosítva. Kígyók levéve next time használható verzió. Elvileg elfogadható.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Szer. 04 Ápr. 2012, 09:22

Most már komolyan megkérdem mert már komolyan nekem esik kicsit rosszul..., miért zavarja egyeseket, hogy van a karimnak általános műveltsége? (Mm nem az zavar, hogy mást zavar, hanem az, hogy úgy zavarja őket, hogy a karakterüknek is tudnia kellene, amit az enyém tud.) És ismeri a saját világának alig 100 éves történelmét, FŐLEG, hogy a legtöbb neki családi vonatkozású, mert az apja nagybátyja is szerepelt benne? Arról én nem tehetek, hogy ti képtelenek voltatok elolvasni a kronológiát pl, amiben ez benne van és a karakterek tudhatnák… (mm amit most játszunk) Mert ha igen, akkor megöletem és hozok egy gombát…
Mielőtt vitazkozni kezd bárki is, az előtörik alapján csak Sarah világa volt olyan, ahol ezek nem játszódtak le, mindegyik másikban 99%-ra biztosan igen.

Lásd:
1900-tól az első világháborúig:
- Megszületett Amerika Kapitány

- Megszületett Bucky

- Elkészült a Fáklya


Az első és a második világháború között:
- Megszületett Charles Francis Xavier

- Megszületett Erik Magnus Lensherr

- Megalapult a Megszállók (tagok: Amerika Kapitánya, Bucky, Namor, Fáklya)

- 1921-ben a Genetikai Tanács megbuktatja Unspoken-t, az Embertelenek őrült uralkodóját és a bukott uralkodó Tibetbe távozik

- 1921-ben Attilan és a teljes Embertelen faj megkezdte 100 éves álmát az Atlanti-óceán mélyén

- 1944-ben Namor, Atlantisz királya eltűnik és Atlantisz új királya az unokaöccse Lyron McKenzie lett (És igen megjegyzem: Ő a karim apja)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Szomb. 26 Május 2012, 18:21

Káosz és Black Jack elfogadva. Még egy jelentkezőt várunk. A következő kaland a Pokoltűz Klubba vezet. Póker, szerencsejáték és hátba szúrások. Twisted Evil

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Kedd 29 Május 2012, 20:44

Hahó!

Emberek!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Pént. 01 Jún. 2012, 19:16

Kéne még egy játékos, mert így még kört se tudok váltani!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Teddy Csüt. 07 Jún. 2012, 16:32

Név: Fleischer Nadja
Egyéb név: Alicia ( anyja miatt )
Faj: Ember-nyúl hibrid
Nem: Nő
Jellem: Gonosz
Személyazonosság: Titkos
Születési helye és idő: Németország - Rostock, 1994. Január 22.
Kor: 29
Család:
- Apja: Müller Siegbert
- Anyja: Eva Dominga - halott
- Testvérek: Sokan
Foglalkozás: Katonai elit kommandó tagja
Testmagassága: 186 cm
Testsúlya: 70 kg
Szeme színe: fehér
Haja színe: barna
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: Nyuszi fülek, bolyhos farok, kicsivel nagyobb metszőfogak.
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: Nimfománia
Életrajz:
Szívesen mesélek magamról, ám ahhoz, hogy megérthesd életem történetét, tudnod kell pár apróságot, hatalmas, mindenek felett álló népem történelméről. Még a második világháború alatt esett meg az, hogy a náci tudósok, egy felsőbb parancsra, ember-nyúl hibridek kifejlesztésén kezdtek el dolgozni, egy későbbi, nagyobb cél érdekében, s bármely meglepően is hangozhat, sok kudarcot vallott, groteszk kísérlet után, sikerült végül létrehozniuk néhány tökéletes egyedet. Hogy később az ő DNS szerkezetüket felhasználva, valami még erősebbet hozzanak létre, nevelni, tanítani kezdték őket a maguk vallására, át adták mind azt, ami a náci férgekre jellemző volt, csupán arra vártak, hogy elérjék a felnőtt kort, majd pedig kegyetlen kísérletek vártak volna rájuk, ám a náciknak nem volt szerencséjük, Hitler meghalt és a háború véget ért, mielőtt neki kezdhettek volna a művelet következő fázisának. Ott hagyták azt a pár egyedet, lévén hogy semmi szükség sincs már rájuk, azt várták, hogy majd elpusztulnak egyedül, segítség nélkül, de tévedtek, tökéletes hibrideket hoztak létre, akik pedig szaporodni kezdtek, s meglehetősen rövid időn belül született annyi utód, mely már elég volt ahhoz, hogy egy kisebb, országon belül tartózkodó csoportnak könyveltethessék el magukat. Teltek az évek, a beilleszkedés pedig nem volt könnyű, sőt mi több, nem is igazán sikerült talán a fajunkból senkinek sem, hiszen azon tanításokat követtük, s még most is azokat követjük, melyeket átadtak nekünk még régen. Szép lassan, s fokozatosan, Németország, nekünk köszönhetően kicsúszott a német kezek közül, népük megcsappant, s mi léptünk a helyükre, először csak az átlag emberek helyére, majd pedig szép fokozatosan átvettük a hatalmat a politikában, s többé már nem volt övék az ország, s még csak tenni sem tehettek ellene semmit. Pár éves felkészülés után, apám, vagyis urunk, a vörös nyúl, háborút indított a Föld országai ellen, a nagy titkolózásnak, és a német technológia gyors és hatásos fejlesztésének köszönhetően pedig, ez meglehetősen könnyen ment. Természetesen, kellettek szövetségesek is, de ők már elhanyagolhatóak, rájuk sem várt jobb sors, mint az ellenségeinkre.

Én igencsak sok évvel a harmadik világháború előtt születtem, Rostockban, a génjeimet apámtól örököltem, anyám pedig belehalt a szülésbe, valahogy pedig nem tudom sajnálni ezért, a gyengék, s a tisztátlan származásúak meghalnak, ez az élet rendje, ám rám hagyott valamit, egy nevet, állítólag halála előtt kérte meg apámat, hogy aggassa rám ezt az.. Alicia megnevezést, apám pedig ismeretlen okokból ugyan, de megtette, ennél többet pedig nem is tudok róla, s nem is igazán érdekel. Apám, hajdanán üzletember volt, fegyverekkel kereskedett, s ennek köszönhetően már egészen fiatal koromban sikerült megismerkednem az ilyen dolgokkal, habár tízen éves koromig nem használtam egyet sem, de volt róla legalább fogalmam, hogy mi is az, s elméletben milyen úton és módon lehet azt használni, és megmondom őszintén, nagyon megszerettem őket, ez a szeretet pedig, mind a mai napig kitart bennem, de nem csak a fegyverek felé. Hamar apám tudtára jutott, hogy érdeklődöm ezen dolgok iránt, s alaposabban körbe vezetett az agresszív dolgok színterén, egyszerűbben fogalmazva megismertette velem a harcművészetet, s mivel kapó voltam a dologra, be is íratott AIkidóra. Elsőként megmondom őszintén „nyominak” tűnt, de ahogy kicsit jobban belekóstoltam, be kell látnom, igazán megtetszett, nem csak a harc stílusa, hanem vele járóan a mozgás is, s talán ez volt az a momentum, ami meghatározta, hogy életem eme csodálatos irányba haladjon tovább. Ez talán hat, vagy hét éves koromban lehetett, s azóta is rendszeresen mozgok, gyakorlok, ez pedig oly szinten ment, hogy a későbbiekben, miután befejeztem az általánost, sport iskolába jelentkeztem tovább tanulni, ahol a nyújtott eredményeimnek hála, probléma nélkül vettek fel. Az életem ezen része teljesen átlagos volt, a jegyeim mindig is kiemelkedőek voltak, s az iskolán belüli ismertségem is nagynak volt mondható, apámra azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy büszke volt rám, s igen, vele kapcsolatban életem ezen szakasza az, hol ő felhagyott az üzletemberi pályafutásával, s megpróbálkozott a politikával. Nem értettem vele egyet, s próbáltam lebeszélni róla, de nem hagyta magát, s mára számomra is tiszta sor, hogy nagyon helyesen tette, hogy valóban nem adta fel. Az iskola végére előjött a kérdés: Mit akarok magammal kezdeni, ha majd itt végzek? Mi az életcélom? Nem kellett sokáig tűnődnöm, a katonaság mindig is érdekelt, s talán már egészen kiskoromtól kezdve egyértelmű volt, hogy ez lesz az első számú olyan dolog, ami megfordul majd a fejemben, habár ki tudja, talán nem, de nem is számít ez már. Miután végeztem a sport sulival, jelentkeztem az ország leghíresebb akadémiájára, s meglepő módon, hamar kaptam is a levélbeli értesítést, miszerint felvettek. Itt kezdődött csak igazán el az életem, ez volt az a hely, ahol igazán lefárasztottak, tanítottak lőni, túlélési technikákat használni, az átlagos katonák által használt harcstílusra, tehát mindenre, amit egy kezdőnek tudnia kell. Mivel sikerült kiemelkedő eredményeket elérnem két év képzés után, kiemeltek az átlagosok porából, s átraktak egy speciális csoporthoz, mely velem együtt tíz taggal rendelkezett, s először meglehetősen kellemetlenül érintett, hiszen mégiscsak egy olyan társasághoz kerültem, kik már rég összeszoktak, s valahogy nem éreztem úgy, hogy be illek közéjük, de ennek nem sok jelét mutattam, nem azért, mert nem tehettem meg, egyszerűen csak gyengének éreztem volna magamat tőle, azt pedig nem engedhetem meg, semmilyen áron sem. Ezzel a csoporttal különleges szimulációs gyakorlatokon estünk keresztül, egyedi harcászati képzést kaptunk, olyat, melyet csak a legjobbak kaphatnak, négy különböző harcstílust foglal magában, s megtanít a legtöbb fegyvernem használatára, s miután apám megindította dicső háborúját a Föld ellen, meglehetősen sok, éles bevetésen vettünk részt, melyeket rend szerint sikerrel hajtottunk végre, általában a parancs szerint túszt nem ejtettünk, s szemtanút sem hagytunk magunk után, legyen az akár nő, gyermek vagy öreg, a tisztátlan férgeknek, kik beszélhetnek rólunk, pusztulniuk kellett. Ezzel azonban csak késleltettük az elkerülhetetlent, azzal, hogy nem ejtünk túszt,ha csak nincs parancsban, s nem hagyunk senkit életben, az volt a cél, hogy a többi nemzet ne tudjon a mi kis csoportunk létezéséről, de mint mondtam, csak késleltettünk, hamarosan köztudottá vált a létezésünk, s hamarosan ránk is ragadt egy megnevezés, a Pokol Angyalai, ezen a néven égtünk végleg bele a köztudatba, miután a környező országok a népünk hatalmába kerültek. Néhány bevetés után, bele tetováltattuk a nemzetünk mindenek felett álló, dicsőséges címerét a testünkbe, mindenki a jobb felkarjára, csak hogy az emberek tudhassák, kivel van dolguk, habár ez a felszereléstől általában nem látszott, sajnos. Az utolsó akciónk egy, az Olasz elnök megölése volt, ezzel akartuk kivonni az országot a háborúból egy kis időre, csupán tényleg egy kicsire, ami elég ahhoz, hogy a kis káoszt kihasználva uralmunk alá hajthassuk eme nemzetet is. A terv alaposan kidolgozott volt, s nem meglepő módon működött is, beosontunk, majd pedig végeztünk az olasz elnökkel a lakhelyén, gyors volt és egyszerű, túl egyszerű ahhoz, hogy valami ne rondítson bele, a gyilkosságot követően, már csak le kellett lépnünk, mely nehezebbnek bizonyult, mint azt terveztünk, egy speciális repülő várt ránk az épület mellett, a probléma csak az volt, hogy észleltek minket, s hamarosan a nyakunkon volt egy kisebb hadsereg, kiknek a dolga az elnök védelmezése lett volna, ám mint eddigre kiderült, rosszul csinálták. 3-4 tucat katona kiiktatása után tiszta út nyílt a géphez, melyet meglepő módon nem próbáltak felrobbantani, s mivel a lehetőség adott volt, nem vártunk, egy gyors sprintel a géphez érkeztünk, majd pedig az általános, már megszokott sorrendben elkezdtünk felszállni. A sorrend nem rangok szerint működött, nálunk ilyen már nem volt, egyenlőként tekintettünk egymásra, ha el kellett intézni valamit inkább közös döntésre jutottunk, mely furcsának tűnhet, mégis működőképes és gyors módszer, rang terén ránk csak annyi vonatkozott, hogy messze az átlag felett álltunk, s a parancsunk megtagadása azonnali kivégzést vont maga után. Ahogyan felszálltam a gépre, az emelkedni kezdett a talajtól, lévén szerettem én zárni a sort, bármi kockázatos is volt az, s ezúttal, talán ez is okozta a vesztemet, egy hangos dörrenésre lettem figyelmes, s még mielőtt bezáródhatott volna mögöttem az gép masszív ajtaja, egy erős lökést éreztem, majd vért láttam a velem szemben lévő falon. A torkomhoz kaptam, ahogyan realizáltam, hogy nem kapok levegőt, ott pedig egy lyukat találtam, melyből erőteljesen szivárgott a vér. Elgyengültem hirtelen, a gyors vérveszteségnek hála s egy egyszerű mozdulattal dőltem hanyatt, s zuhantam ki a gépből még azelőtt, hogy a többiek megtarthattak volna. Még emlékszem arra a borzongató érzésre, mely akkor körbe ölelt, a hideg, süvítő levegőre, de már a földre való érkezés előtt elsötétült a kép, azt hiszem, eléggé jó életet éltem, remélem apám büszkén gondol majd rám, s úgy könyvelnek majd el, mint háborús hőst.

Képesség:
- A faja vonásaival rendelkezik, az emberi felett áll az ereje, gyorsasága, a reflexei, ügyessége, akaratereje és a tűrőképessége ( embertelen szinten ), emberfeletti szaglás, hallás és látás jellemzi még, valamint ha úgy adódik, gyors utódnemzésre képes (3-4 hónap, sok kölyökkel ).

Szakértelmei:
- Magas fokon képzett mester harcművész, ért az Aikidóhoz, rendelkezik magas fokú katonai harci ismeretekkel, valamint mesterien képes használni egy speciális, az osztaga számára kifejlesztett harcstílust, mely négy másikat foglal magába. Eme ismeretek hosszú gyakorlásának, és használatának köszönhetően oly szinten elsajátította már ezeket, hogy ösztönösen képes használni, és keverni őket, ha közelharcra kerülne a sor.
- A kisebb kaliberű lőfegyverektől kezdve, a barett kaliberű mesterlövész puskákig mindenhez ért, ebbe beletartoznak a vadászpuskák, sörétesek, és az olyan speciális fegyverek, melyeket a népe tudósai fejlesztettek ki, s ért a bombákhoz is.
- A német mellett anyanyelvi szinten beszéli az angolt.

Felszerelés:
- Egy teljes testet fedő bőr ruha, többszörösen kezelt, golyó és hő álló, kibír pár kisebb robbanást szakadás nélkül, meglehetősen kényelmes, és nem gátol a mozgásban. Ehhez jár egy hosszú „orrú” gázmaszk, mely a legtöbb dolgot képes kiszűrni.
- Egy speciális, külön számára kialakított duplapengés kés, a második penge az első mellé van elrejtve, gombnyomásra szétpattan és a kés másik oldalára csúszik. Meglehetősen éles.
- Egy leginkább a lángszóróhoz hasonlítható fegyver, tulajdonképpen párásított folyadékot lő ki, mondhatni messzire, ha valaki belélegzi, annak reakcióba lép a szervezetével, és konkrétan elrothasztja azt belülről.
- Egy alkarra erősített, kis hatótávolságú elektromos fegyver, két funkció van rajta, az elsővel képes folyamatosan közepes erősségű áramot kibocsájtani egy személyre, így megbénítva azt ( mint egy sokkoló ), a második funkcióval képes kilőni egy erősebb elektromos töltést, ez egyben lemeríti az akkumulátort ( mert arról működik ) és valószínűleg kiüti azt, akit eltalál.

Megjegyzések:
Nem sok van, igazából csak egy kevés tudnivaló a fajról, amiből származik: Alapjában véve emberek, csupán nyúl génekkel is rendelkeznek, és azok szinte minden adottságával, gyors nemzőképesség, 15 éves korukra a legtöbben elérik a felnőttkort, fehér szőr borítja a testüket ( kivéve a hajszín ), nagy füleik és bolyhos farkuk van. Technológiai szinten hasonlítanak a németekre, csupán fejlettebbek azoknál, a felfogásuk terén pedig a nácik utódjai. Génileg „tökéletesek”, ha valami ok folytán egy családban, az egyik fél hibrid, a másik fél pedig egyéb származású, a születő gyermekek akkor is hibridek lesznek a genetikának köszönhetően, s ugyan így genetikailag benne van eme népben a nimfománia is.

Kari kinézete:

Exiles - Száműzöttek Tumblr_lhjrbpebLt1qd5kb1o1_500

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Pént. 08 Jún. 2012, 19:35

Elfogadva, de csak két fegyvert tarthatsz meg.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.