Kalandmester Pályázat

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Kalandmester Pályázat - Page 2 Empty Re: Kalandmester Pályázat

Témanyitás by Hazátlan Szomb. 31 Dec. 2011, 11:06

Gondolom ide kell írni a véleményeket...
Mich kalandjában (Szimbionták Hajnala) voltam résztvevő, így arról és csak is kizárólag arról írom a véleményemet.

Mennyire tudta a KM jelölt a képességeket kezelni?
Szerintem nem volt vele gond, bár lehet hogy olykor a játékosok kedvére tett én úgy éreztem ami szép és jó, de azért nem kell arannyal kikövezni az utunkat.
5/4

Mennyire tudta a KM jelölt a sok JK-t kezelni?
Semmi problémát nem láttam. Mindenki megfelelő mennyiségű és minőségű reagot kapott az én ítéletem szerint, átlátható volt, és könnyen értelmezhető. Ha kellett egységes reagot kaptunk, ha kellett, külön szedett, névre szólót.
5/5

Mennyire volt a kaland játékos központú?
Az elején eléggé rohantunk, és úgy vettem észre, hogy átsiklunk dolgokon, és inkább a mesélő, adott esetben Mich egy reagjában mintha több kört is letolt volna (legalább 2-3 kört). Ez kicsit elvett a játékos központú élvezetből, de inkább az idő rövidségének és szűkének tudom ezt be ami a kaland lezavarására volt megadva, mint a figyelmetlenségnek, vagy bármi más negativitásnak.
5/3,5 (lehet felezni? Smile )

Milyen volt a kaland?
Az alap ötlet tetszett, bár éreztem a Spider-Man: Web of Shadow szagát az egészben még ha nem is lett volna szándékos. Ennek ellenére jónak ígérkezett! Mint említettem az idő szűke miatt (véleményem szerint!) kissé vesztett a kaland a minőségéből az állandó rohanás miatt, de történésben, eseményben nem volt hiány. Csak kapkodtam a fejem. Gondolkodni nem igen kellett, de nem is akartam, és nem is számítottam rá, és nem is volt a kiírás alapján betervezve, így akciót akartam és szerintem abban nem volt hiány. Ráadásul a java csak most jött volna úgy érzem.
Eléggé nagyszabásúnak éreztem a történetet, ami egy ilyen rövid időintervallum tudatában hiba véleményem szerint. A kevesebb több lett volna. Persze csak azért, hogy határidőre véget érjen a kaland.
5/4

Mennyire ajánlanád másnak a KM jelöltet, hogy menjen hozzá, illetve, hogy érzed a reneszánszon is helyt tudna-e állni esetenként 7-8 játékos mellett is?
A kaland egyetlen hibája a rohanás volt, ahogy azt már említettem többször is. Ha Michnek több ideje lett volna, mondjuk úgy 2-3 hónap, szuper kis kalandot mesél le. Véleményem szerint megállná a helyét a Reneszánszban, oda figyel arra amit a játékosok írnak, számításba veszi, és annak megfelelően reagol, még akkor is ha xy karakter csak tüsszent (ez sokakból olykor hiányzik!!!!). Lehet, hogy 7-8-9 játékos már nehézségeket okozna neki, mivel túlságosan is részletezi a környezetet, a csatákat, és minden egyebet. Bár ez nem hiba, csak ha egy nagyobb tömegű játékos brigád szerte oszlik, akkor lehet hogy 2-3 Word oldal is megtelik majd Mich részletekig menő reagjával Smile . Ha nagyobb, erőteljesen korszakot befolyásoló kalandokra nem is, de egyszerű tömegkalandokra nyugodt szívvel ajánlanám kalandmesternek, mert minden meg van benne szerintem ami kell egy mesélőnek és amivel élvezhetővé tehet egy mesét.
5/5

Megjegyz.: Oda figyelt, hogy a játékosok írjanak, és a nyomukban járt, ha nem tették meg. Ez mindenképpen plusz pont nálam!

Átlagolás/ Össz. pontszám: 5/4,5


Milyen jó kis aláírása lett valakinek Halla Smile

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kalandmester Pályázat - Page 2 Empty Re: Kalandmester Pályázat

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 31 Dec. 2011, 11:13

Köszi szépen Smile Tegnap ügyködtem össze este. ^^

Megtennéd a kedvemért, hogy a kalandtopicjába átteszed a véleményt? És köszönöm a szép hosszú kritikát.

És akkor mindenki mást is megkérnék, hogy az adott kalandtopicba tegye a véleményt, hogy jobban áttekintetőek legyenek. És igen, lehet felezni Razz

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalandmester Pályázat - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalandmester Pályázat - Page 2 Empty Re: Kalandmester Pályázat

Témanyitás by Morsus Szomb. 07 Jan. 2012, 19:17

Akkor a végeredmény és személyes véleményem.

1. Helyezés: Mich
- Kalandmesteri címet kapsz tőlünk!
Személyes véleményem szerint a kaland jó volt, de tagadhatatlanul sok. Szokd meg még, hogy ha kevés időd van ne akard a kalandodat ennyire nagyra inkább keres valami kevésbé komplexet. A kedvemért pedig keresnél egy szebben rajzolt avatárt? Very Happy
UI: Üdv a pokolban satan


2. Helyezés: Steven
- Kalandját befejezheti, a világában újakat indíthat.
A kaland jó, a hangulat jó, de a kalandvezetése még nehezen megy. Nem baj az, a gyakorlás a tudás atyja.

3. Helyezés: Adam Taylor
- Kalandját befejezheti, a világában újakat indíthat.
Adam! Mit csinálsz te nekem? Szétválasztod a csapatot és körökig csak a felének mesélsz a többit meg hagyod unatkozni egy autóban? Nem! Rossz Adam! (Képzeld ide, hogy egy összecsavart újsággal fejbe váglak) Nagyon rossz! Nem szabad. Egy kalandba csakis olyat csinálj, amit elvárnál, ha te játszanál benne. Nem élvezetes az, hogy ha nézhetted, hogy a másik fele a bandának jól érzi magát te meg várhatsz. Az pláne nem élvezetes, ha a mesélő oldja a meg a kalandot. Ejnye-bejnye.

Nem utolsó sorban: Tyler
- Kalandját befejezheti
Sajnos a kaland nem éri már el a minimum játékos számot, hogy a versenybe kerülhessen, akik még maradtak azok játszanak és ezért megérdemli Tyler a dicsérő szavakat.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Kalandmester Pályázat - Page 2 Empty Re: Kalandmester Pályázat

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 07 Jan. 2012, 19:32

Szeretnék én is mindenkinek gratulálni, főleg Mich-nek, akit egyhangúan szavaztunk meg.

Ezek után a kalandokat újra megnyitottam, be lehet őket fejezni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalandmester Pályázat - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalandmester Pályázat - Page 2 Empty Re: Kalandmester Pályázat

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 08 Jan. 2012, 12:41

Nem csak a rend kedvéért, hanem úgy igazából, én is gratulálok mindenkinek! Mich-nek meg külön is, üdv a staffban, remélem legalább annyira fogod élvezni a mesélést, mint a játékosaid a kalandjaidat! Smile

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kalandmester Pályázat - Page 2 Empty Re: Kalandmester Pályázat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.