A Túlélők szigete

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

A Túlélők szigete - Page 2 Empty Re: A Túlélők szigete

Témanyitás by Tyler Vas. 29 Jan. 2012, 15:02

Kicsit esetlenül áll ott a többiek közt, de láthatóan megkönnyebbül, mikor az Alfa és a többiek is támogatják a békés megoldást. Persze, hogy ha a másik törzs eleve nem akar majd tárgyalni, akkor nem sokra mennek vele. De legalább megpróbálják, mielőtt mészárlásba fordulna az egész. Lelkesen bólint a békés megoldásra, bár Ts'ehlo láthatóan nem örül annak, hogy a többiek is ennyire kinyilvánították az akaratukat.
Felsorakozik a többiek mögött, neki semmilyen fegyvere nincs, s meg kell hagyni átalakulva sincs nagy harci ereje, és értéke. Reméli, hogy ha tényleg harcra kerül a sor, ő ki tud valahogy maradni az egészből.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Túlélők szigete - Page 2 Empty Re: A Túlélők szigete

Témanyitás by Morsus Vas. 29 Jan. 2012, 16:34

I10 - Nerine (Ko), Svi'rag'ha (Svarog), Flexys (Adam), Churuhu (Rado), Bren'Ghar (Jeff)
Az égen sötét felegek gyűlekeznek majd pár mennydörgés utána villám a gyűlekezők közé csap. A robbanás erejétől a föld felszakad és a törzs tagjai közül Svi'rag'ha, Flexys és Churuhu hátra zuhannak holtan.

C3 - Kargoth (Kőszív), Azalisel (Horatio), Srí (Tyler), Dristen (Jester), Ts'ehlo (Sarah), Garaf (Sam)
Az égen sötét felegek gyűlekeznek majd pár mennydörgés utána villám a gyűlekezők közé csap. A robbanás erejétől a föld felszakad és a törzs tagjai közül Kargoth, Dristen és Garaf hátra zuhannak holtan. Azalisel hátra esve beveri a fejét és eszméletét veszti.

/Nem tudom mire vártattok, de most untam meg a dolgot./

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Túlélők szigete - Page 2 Empty Re: A Túlélők szigete

Témanyitás by Lance Harris Vas. 29 Jan. 2012, 19:48

//HAH//

Kicsivel azután, hogy léptei megindultak, Nerine követte őt. Ekkor katasztrófa történt.
A fekete égből villámok csaptak le a törzsére, illetve valahol a sziget másik felén is. Törzse nagyrésze elpusztult a villámokban, csak Nerine és Ő maradt életben. Megrendítette az esemény, nem tudta mire vélni. Elszenesedett hullájukat még mindig ellepte az égett szag. Nerinére nézett, hogy jól van e. Nem viselte jól a halált, ahogy egy gyógyító sem, legalábbis úgy sejtette. Felpillantott a gomolygó felhőkre, majd megszólalt:
-Az Istenek nem szeretik azokat akik nem döntöttek. Az ilyen nehéz időkben létfontosságú az elhatározottság, Nerine. Szaporázzuk lépteinket, nehogy minket is utol érjen az Istenek haragja!
Mondja, majd tovább indul. Nem szeret hidegnek mutatkozni, de komolyan úgy gondolja indulniuk kell. Mint Törzsfőnök ő a vallási élet vezetője is, így el kell fogadni meggyőződését, bár nem hiszi, hogy ebben a lány akadályozni fogja. Az előnye ennek a fájdalmas veszteségnek, az, hogy biztosan befogadja őket Ts'ehlo törzse, hisz már nem indok az, hogy nincs elég élelem a szigeten. Viszont a sziget túloldalán becsapódó villámok arra engedtek következtetni, hogy ők sem jártak jobban. Ha pedig mindkét törzs megfogyatkozott létszámban, akkor SZÜKSÉG van arra, hogy együtt éljenek, hisz nem lennének képesek másképp életben maradni.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Túlélők szigete - Page 2 Empty Re: A Túlélők szigete

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 29 Jan. 2012, 19:56

I10 (mozgásban elfele) ~ Nerine ~
Amikor indulni akart, hogy kövesse a vezérét villámok csaptak az égből le, a lány sikoltva zuhant a földre, majd sírva nézett körbe a döbbenettől, amikor a többiek holtan feküdtek megégve. Még odamászott térdelve a tetemekhez és meg-megrázta őket, hogy felébredjenek és menjenek tovább, de nem mozdultak. Ennyi halált egyszerre még nem látott és ilyen szörnyűt sem, ettől a rosszullét kerülgette. A vezetőjére nézett fel, elfogadta, amit mondott, mivel ő volt az, aki beszélt a szellemekkel, istenekkel, így biztosan jobban tudja, hogy mi történt. Megadóan bólintott, majd még mindig remegve, reszketve indult Bren'Ghar után, áldotta a szerencséjét, hogy az ötletét kimondta hangosan és támogatta is utána, hogy úgy tegyenek, ahogyan ő gondolt. Lehet, hogy tényleg ezért maradt csak életben. Szipogott még mindig, noha a könnyeit elmaszatolta az arcán. Bren'Ghar mögött igyekezett néhány lépésnyire haladni, talán ha ilyen szorgosan kitart az alfa mellett, akkor az istenek megkímélik továbbra is őt és életben hagyják.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Túlélők szigete - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Túlélők szigete - Page 2 Empty Re: A Túlélők szigete

Témanyitás by Sarah Vas. 29 Jan. 2012, 21:14

C3-ból C4-be

Én magam megindultam, ám nem tudtam sokat haladni, ugyanis az ég hirtelen beborult, s amolyan átokként lesújtott közénk egy " égi szikra ". Meglep, és sokkol, még sosem tapasztaltam hogy ezek valaha is földet értek volna, pusztán csak az égen láttam őket táncoló gyönyörűkben... Ám mint itt most bebizonyosodott, nem csak lenyűgözőek, hanem iszonyatosan veszélyesek is. Elborzadva nézek végig a halottakon, akik csúnyán összeégtek, kíváncsi vagyok, vajon mit érezhettek utolsó pillanatukban? Talán átélték életük legszebb pillanatait? Egyenként átvizsgálom őket, a biztosság kedvéért, hátha csak én hiszem őket halottnak, ám nem vagyok orvos, csak a légzésüket figyelem. Hosszas kutakodás után azonban realizálnom kell: csak hárman maradtunk életben, és ebből csak ketten vagyunk cselekvés képesek.
- Testvéreim... - Mondom elhaló hangon, majd az égre nézek.
- Miért? Mit vétettünk? - Hangom keserűséggel teli és haragos, a népem java része most pusztult el, még csak a dicső halált se kaphatták meg maguknak. Végül megcsóválom a fejem.
- Srí... Haladjunk... - Kis csend, majd folytatom az utamat tovább a fenevadak otthona felé, hiszen értük... Már nem tehetünk semmit sem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Túlélők szigete - Page 2 Empty Re: A Túlélők szigete

Témanyitás by Morsus Pént. 10 Feb. 2012, 23:48

Sajnálom, de a kaland ennyi emberrel már nem működőképes. Indítok helyette újat nem sokkára.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Túlélők szigete - Page 2 Empty Re: A Túlélők szigete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.