Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 12 Márc. 2012, 16:27

Egy földalatti titkos labor. Álcaként az egész felett egy elhagyott raktár található.
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Raktar
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Avengersalliance5
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Secret_Warriors_Vol_1_1_page_10_Fury_Secret_Base_17_(Earth-616)


A hozzászólást Thorhalla összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 08 Szept. 2012, 16:31-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Kedd 20 Márc. 2012, 11:18

2046. november 16. 17:45; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Félvér

Nem messze állt meg a taxi a raktáraktól. Legalább negyven darab volt ezen a helyen, négy sorban, tíz-tíz darab raktár. Úgy tűnt, hogy ezt a környéket korábban szándékosan ilyesmi helynek építették ki. Egy egyszerű drótkerítés védte a helyet, kamerákat nem lehetett látni semerre sem. Lehetséges, hogy el vannak dugva, vagy tényleg nem védte a helyet ilyen. Őröket helyenként látni odabent, ahogyan egy-egy zseblámpa fénye megvillan. Világítás gyéren volt odabent, három raktáranként egy csak. Így nagyon sok sötét és félhomályos hely volt, bőven volt lehetőség elbújásra. A raktárak külsőre pontosan ugyanúgy néztek ki, esetleg a felirat volt más rajtuk attól függően, hogy kinek a tulajdonában voltak.
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) 1979661-warehouse13015
Hacsak a két fiú nem kéri máshogy a taxis nem messze a főbejárattól áll meg, ez a második és a harmadik sor között van pontosan. 30 dollárt kért el útért, végül is eléggé messze kellett jönnie. Ha kifizette a páros, akkor el is hajtott erről a helyről, majd a két fiú egyedül maradt a raktártelep előtt.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Kedd 20 Márc. 2012, 22:20

Tao elmesélte mi a küldetés lényege. Engem is érdekelt kik és miért alkottak ilyenre. Abból a kevés információból amit sikerült a nappali tudatomnak kimenteni azt tudtam meg, hogy még embrió koromban valamilyen génkezelésen mentem át de minek azt nem sikerült kiderítenem. Abban reménykedtem sikerül valami hasznosat találnunk. Tao szemmel láthatóan nem értette, hogy rá gondoltam és a társainkra aki fontos a számunkra. A normál ember nem bírja elviselni azt a tudatot, hogy több millió emberi élete múlik a döntésein. Én ezért csak arra koncentrálok, hogy a számomra fontosakat megóvjam és ha őket sikerül megóvnom úgy mások is megmenekülhetnek. A nagy agyalás közben sikerült átöltöznöm. A fegyvereket otthagytam nem értettem hozzájuk. A stukik mellet hagytam a maradék csipszett azzal a szándékkal, hogy később majd megeszem. Mikor sikerült átöltöznöm gyorsan kimentünk az épület melletti sarokra. Amíg vártuk a taxit hirtelen eszembe jutott valami.
-Remélem hamar jön a takszis nehogy egy ismerősünk meglássa, hogy a sarkon állunk. Ugye érted mire gondolok.- azzal vigyorogva megböktem a könyökömmel. Lehet, hogy nem volt nyerő poén de kikívánkozott belőlem. Mikor megérkezett a Taxi Tao-val beültünk hátra majd megadtam a címet és elindultunk. A Taxis elégé szimpatikus volt de szegényt nem nagyon hagytam szóhoz jutni a folytonos locsogásom miatt.
Először arról beszéltem mélyen szép a taxija majd 10 perc múlva témát váltottam , hogy ilyen régimódi járgányt nem igazán gyakori látvány. Ezután amíg meg nem érkeztünk arról beszéltem ami éppen az eszembe jutott egészen a végállomásig függetlenül attól mennyit értett meg. Az éjszakák eléggé rövidek ezért sok beszélni valót kellet pótolnom.
A taxis megkérdezte hol tegyen ki minket. Én Tao felé fordultam. Ha ő nem mond semmit akkor a főbejárattól nem messze tesz ki minket. Én kifizetem a taxis. Nem két cent az ár bár tényleg meg kell hagyni nem a szomszédba vitt minket. Az a baj, hogy elfelejtettem pénzt kérni a fönöktől. Sebaj majd ha visszamegyünk akkor visszakérem a pénzemet. Ahogy körülnézek látom milyen silány módon védik ezt a helyet vagy az is lehet ez nem más mint látszat. A raktárak között sok a sötét folt ahol el lehet bújni de lehet, hogy ott vannak a való veszélyt jelentő érzékelők. Odafordulok Tao-hoz, hogy kikérjem a véleményét.
Szerinted tényleg ilyen gyér a védelem vagy ez csak a látszat?- ezzel aktiváltam az éjelátó szememet és azzal is körülnéztem.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 21 Márc. 2012, 12:37

Az út eseménytelen, a város ezen része pedig kihalt már ilyen későn. Az utcán szerencsére nem sokan vannak, és odabent is alig járkálnak őrök. Lámpa sem sok van. Kifejezetten megfelelő terület a betöréshez. Megnézem a GPS-en, hogy melyik raktárat mutatta nekünk Jonathan, és aztán megkeresem szemmel, hogy hol van, eltervezem a megfelelő útvonalat.
-Ezek csak kihalt raktárak, valószínűleg a legtöbb üres. De ha mégsem, a raktáron belül is lehet védelmi rendszer, szóval ne bízzuk el magunkat. Az a mi raktárunk - mutatok rá, ahova be kell majd mennünk Miller elmondása szerint. Végig suttogok, nehogy felhívjam magunkra a figyelmet. - És most várunk. Megfigyelem az őröket, te addig fedezz, tartsd nyitva a szemed, és szólj, ha valaki közeledik.
Keresek az utca túloldalán egy félreeső mellékutcát vagy kapualjat, ahol nincsenek emberek, de jól rálátni a raktártelepre. Itt öt-tíz percig húzzuk meg magunkat, ez elegendő idő, hogy kiismerjük a járőrök mozgását. Hányan vannak, mennyi idő, míg körbeérnek, és ebből kiszámolva, mennyi időnk van két őr közt bemászni a telepre.
Nálam nincs eszköz, amivel felvághatnánk a kerítést, és különben sem akarunk nyomot hagyni, így inkább a bemászás tűnik jobb ötletnek. Ha már kellően kiismertem az őrök mozgását, akkor kitalálom az útvonalat, hogy végig árnyékban mozoghassunk, vagy legalábbis csak olyankor kelljen kijönnünk onnan, mikor épp nincs a közelben őr.
-Ha szólok, átfutunk az utca túloldalára, átmászunk a kerítésen, és a lehető leghalkabban tesszük mindezt. Én megyek előre, köves szorosan!
Ezután kivárom, hogy az őr elhaladjon, és mikor elment, magamban számolni kezdem, mennyi időnk van a következőig.
-Most!
Nekiiramodok, és igyekszem a lehető leggyorsabban és leghalkabban bejutni, és elérni az első megvilágítatlan területre.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Szer. 21 Márc. 2012, 15:04

2046. november 16. 17:55; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Félvér

A páros talált a közelben sötétbe burkolózó kapualjat, így oda be tudtak húzódni. A környék is meglehetősen kihalt volt, kora tél révén a hideg kezdett csípőssé válni és az évszakhoz eltérően hidegebb volt az átlagnál. Az őröket erről a helyről tökéletesen ki lehetett figyelni, ahogyan szinte folyamatosan mászkálnak, ebben a hidegben senki sem akart egyhelyben állni hosszú ideig. Amit még látott a páros, hogy a kutyák nagyjából szabadon vannak odabent és ők is fel és alá mászkálnak, szimatolnak. A főbejárat közelében az egyik raktár helyén pedig nem is raktár volt, hanem egy főépületszerűség, az volt az egyetlen épület, amiben fény égett és ablakai voltak. Az őröket is sikerült úgy-ahogyan megnézni, mindnél volt sokkoló, egy oldalfegyver – pisztoly – és egy-egy gumibot. És persze nem volt szabad azt sem elfelejteni, hogy mind mutánsok voltak. A fekete ruha miatt, ami rajtuk is volt, illetve golyóállómellények és sapkák miatt azonban nem látszott rajtuk, hogy lett-e volna fizikai elváltozásuk. Akiket eddig látott a két fiú, azok teljesen embernek néztek ki.
Hála a közel tíz perces figyelésnek Zyro akciója is jól indult. Kiadta a parancsot az indulásra és a két fiú elindult. Egyszerűen könnyedén hála az átlagembernél nagyobb erejüknek szinte átugrani is átvoltak képesek a kerítést, így könnyedén jutották be a területre, majd ott az árnyékosabb részekre. Azonban ahogyan oda megérkeztek halhatták.
- Hallottad ezt? – kérdezte az egyik.
- Nem, semmit, az agyadra megy a hideg, inkább igyunk meg egy pohár forralt bort…

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Csüt. 22 Márc. 2012, 16:11

Egy sötétben burkolózott kapualjban huztuk meg magunkat és Zyro elkezdtek figyelni az őrök mozgását. Én sem voltam rest és megprobáltam megtudni kikkel is van dolgunk. Az őrök fegyverekkel nem voltak nagyon ellátva de lehetséges, hogy nem volt rá szükségük. Mivel midegyik mutáns volt nem számított semmit, hogy van fegyverük vagy sem. Ez kezdett lázba hozni és szivesen megküzdöttem volna velük de tudtam első a küldetés mert különben Tao letépte volna a fejemet. A mutáns örökön kivül még kutyák is voltak. Mikor megláttam az álatokat mérgemben beleharaptam a nyelvemben. Azok a nagyeszűek számíthattak volna arra, hogy lesznek kutyák. Őket nemkönnyű kicselezni mert kiváló a szaglásuk és a hallásuk. Amint kigyönyörködtük magunkat Tao kiatta a parancsot az indulásra. Gyorsan átugrotunk a kerítés fellet mint a villám de halkak voltunk akár egy kísértet. Amint földet értünk behuzottunk egy árnyékba, hogy ne vegyenek észre minket. Azonban valaki mégis meghalhatott valamit de szerencsénkre nem tartotta eléggé fontosnak ahoz, hogy utána járjon. Megbököm a könyökömmel Tao oldalát és a mutató ujamat a szám elé téve halkan pisszegni kezdek. Így próbálom tudtára adni, hogy kicsit halkabban járjon mert miatta majdnem meghalottak minket. Engem nem halhattak meg hála a macska ügyeségemnek. Miután a főnökurat kioktattam nyitott tenyeremmel előre engedem mert ő tudja merre kell menni és mikor. A biztonság kedvért egy kezemet a kés markolatára helyezem. Egy repülő kés pilanatok alatt elnémíthatja az okvetetlenkedő őröket.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 24 Márc. 2012, 14:02

A behatolás jól ment, a kutyáktól tartok leginkább, bár a mutánsok is okozhatnak gondokat, hisz nem tudhatjuk, melyikük lehet például telepata, és vesz észre minket egyből.
Bólintok Félvér figyelmeztetésére, ő valóban könnyebben mozog, mint én, nekem is figyelnem kell a gyorsaság mellett a halk mozgásra is. Gyorsan átgondolom az útvonalat, és igyekszem szemmel tartani a kutyákat, leginkább őket akarom elkerülni, és remélem, hogy a sok réteg ruha, meg a hideg miatt kevésbé érzik a szagunkat.
Ha megvan az irány, akkor árnyéktól árnyékig osonok, az őrök és a kutyák mozgását figyelve igyekszem távol maradni tőlük, és így optimalizálni az útvonalat. Remélem, hogy sikerül észrevétlenül haladnunk, latba vetem minden tudásomat ez ügyben.
Ha sikerül elérni a kiszemelt épületig, akkor megpróbálom felvenni a kapcsolatot az ajtó zárját működtető rendszerrel.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Szomb. 24 Márc. 2012, 15:17

2046. november 16. 18:00; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Félvér

A páros haladt előre tovább a rejtekben, a két beszélgető őrt sikerült is maguk mögött hagyni. Hamarosan pedig megérkeztek ahhoz a raktárhoz, ahova menniük kellett. Ami először látszott, hogy nem csak modern zár van a raktáron, hanem egy vastagabb lánc és rajta egy nagyobb lakat is. A számítógéppel éppen kapcsolatba lépett volna, amikor kutyamorgás ütötte meg a páros fülét. Akármennyire is óvatosan próbáltak közlekedni a szagukat minden bizonnyal kiszagolta, hogy idegenek vannak itt. Az morogva közelített a pároshoz, amikor egy füttyszót lehetett hallani és a kutya teljesen nyugodtan ült le ott, ahol állt. Ám ez nem mentette meg a párost, ebben a pillanatban kattanást lehetett hallani, ahogyan valaki kibiztosította a fegyverét. Ha a két fiú a hang irányába nézett, a szemközti raktár tetején állt egy férfi, aki éppen Zyro-ra célzott a fegyverével.
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) 1068358-sniper
- Kezeket fel és el a raktártól! – szólította fel a párost.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 26 Márc. 2012, 13:11

A raktárhoz érve a lakatra nézek, ezt még valahogy meg kell oldanunk, de azt hiszem, kivitelezhető lenne. Azonban erre nem marad időm, mert úgy tűnik, lebuktunk. Amikor a füttyszót meghallom, nem arra gondolok, hogy megmenekültünk, mert a kutya leült, inkább arra, hogy itt a gazdája is, az egyik őr, és innentől kezdve alaposan átíródik a küldetésünk. Ám mikor meglátom, hogy őr helyett egy maszkos férfi fütyült, ráadásul a raktár tetejéről, megváltozik a véleményem.
Mielőtt Félvér esetleg valami ostobaságot tenne, kezemet teszem elé, jelzem, hogy ne támadjon. Aztán felemelem a kezeimet.
-Maszk, sehol az uniformis, és a tetőn közlekedsz: te nem vagy biztonsági őr, ez inkább a mi stílusunk. Nem lehet, hogy ugyan azért vagyunk itt?
A kérdés közben hátrébb lépek az ajtótól, ahogy kért. Még ha én úgy is gondolom, hogy együtt vagyunk, ő nem tudja, ki vagyok. Az arcom el van takarva a sállal, sapkával, szemüveggel, és éjszaka van. Talán, ha felfedném magam...

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Hétf. 26 Márc. 2012, 21:50

Csendben halattunk akár a kísértetek árnyékról árnyékra halattunk. Azonban egy dolgott elhibáztunk. Hiába voltunk halhatattlanok mert a szagunkat kiszímatolta egy kutya éppen mikor Tao neki akart állni kinyitni az ajtót. Farkasszemet néztem a vicsorgó fenevaddal de teljesen tanácstalan voltam. Ha ember lett volna nem okozott volna semmi problémát , hogy fültől fülig érő mosolyt varázsolja neki. Azonban nem egy ember volt hanem egy kutya és a kutyákban nincs semmi gonosz csak hüségesen követik gazdájuk parancsait. Másszavakkal semmi körülmények között nem voltam hajlandó legyilkolni a kutyát bár tudtam nincs szükség rá mert valószinüleg Taonál van pár altató lövedék. Azokra viszont nem volt szükség úgyanis valaki a magasból egy fütty szóval elcsendesítette a vérebet. Tao intett, hogy nem hősködjek majd beszélgetni kezdett vele. A biztonság kedvért a hátammögé tettem a kezem és megmarkoltam a késemet. Tisztában voltam vele ha megtámadom a maszkos alakot a kutya egyből ránk támad ráadásul a hangzavar idecsal mindenkit.
-Igen pajtás halgas a barátomra. Nem szeretnénk felverni a háziakat jólmondom.- közben rá-rá pislantok a kutyára.-Mellesleg nagyon szép társad van és hüséges ha jól sejtem. Ritkaság ez az erény a mai ídőkben bár az ilyen nemes lények még tudják kiknek tartoznak hűséggel.-
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Kedd 27 Márc. 2012, 11:46

2046. november 16. 18:05; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Félvér

Ahogyan a két fiú megszólalt és próbálták kiverni magukat a helyükről a maszkos férfi fél kézzel nyúlt a füléhez, ahol a fülesek is szoktak lenni.
- Itt Vezér – szólalt meg. – Két betörő a 32F raktárnál, ha tíz percen belül nem válaszolok, értesítsék a hatóságokat, hogy küldjék a rendőröket! Ez parancs!
Nem mozdult a tetőről, a hangjából ítélve hozzá volt szokva a parancsolgatáshoz, nem első eset volt, hogy ezt tette meg. A kutyás szavak valószínűleg egy amatőrt átvertek volna és a kutya felé nézett volna bárki, de ez az alak továbbra is csak a párost figyelte.
- Utolsó felszólítás! – mondta. – Dobják el a fegyvereket, fel a kezeket és lépjenek el az épülettől. A mai napon bakot lőttek uraim, a telep biztonsági főnöke vagyok! Mozgás!
A szavai után a kutya is vicsorogva lépett újra közelebb és a távolból zseblámpafény is látszott, ahogyan legalább két újabb őr közeledett ebbe az irányba igencsak sietős léptekkel, majd a betonon halkan már hallani is lehetett a közeledő bakancsok hangját is.
- Nos? – kérdezte a férfi. – És mielőtt véletlenül abban bízna, hogy a bőre felfogja a golyót, csalódást kell, hogy okozzak, még egy elefántot is átlőnék ezekkel a golyókkal.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szer. 28 Márc. 2012, 00:12

Sajnálatunkra kékbörű barátom okoskodása nem jött be és az a maszkos tényleg az őrséghez tartozott. Ráadásul volt egy frankó stukkere amivel vagy keresztül lőhet minket vagy nem. Gyorsan ki kellet találnom valamit mert egyedül nem boldogulhat. A pisztolyos fickó túlságosan is magabiztosnak tűnt ahoz, hogy ráhozzam a frászt ráadásul túlságosan is magasan helyezkedett el. Nem tölthettem az egész élyszakát agyalással ezért úgydöntöttem a tettek mezejére lépek. A hangom megpróbáltam magabiztosan és határozottan zengetni.
-Szóval nem értesítettek téged? Azért jöttünk, hogy felszámoljuk ezt a létesítményt mert a lázadok tudomást szereztek róla. Én Mr V vagyok különleges ügynők. Azzal a feladattal, hogy tüntessek el minden felelhető bizonyítékot. Ha esetleg személyazonosságom nem megyöző őn számára kedvemtől fügöen vagy bizonyítom kilétemet vagy a salyát vérükben folytom magukat.- a végére megelytek egy vérfagyasztó mosolyt. A bizonyíték az aktámból való fényképes adatlap miből kiderűl én vagyok az eredménnyel kecsektető v13-as alany.
Nagyon reméltem, hogy ez az apró blőf beválik de ha nem szükség van valami B tervre. Kérdően Tao-ra néztem majd a fegyvereire és a tetőn áló fickóra sandítottam és az ujammal eggyest mutattam. Útána észrevétlenül hármast mutattam és magamra böktem. Azt probáltam ezzel jelezni, hogy probáljon kitalálni valami és, hogy az a fickó az övé a többi az én gondom.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 28 Márc. 2012, 21:08

A válaszok után sajnos kiderül, hogy korántsem olyan jó a helyzet, mint elsőre látszott. Míg Félvér magyarázkodik, én már tudom, hogy buktuk az akciót, mivel a feladatunk az észrevétlenség volt. Nem csak azt tudják, hogy betörtünk, de látták is, hogy pontosan ezt a raktárat akartuk feltörni. Ráadásul ketten vagyunk, nincs esélyünk ennyi őr és kutya ellen harcolni. Mikor Félvér mégis ezt tervezi, és hazudik, intek, hogy hagyja abba.
Lassú mozdulattal a sapkám, sálam és szemüvegem felé nyúlok, és elkezdem levenni ezeket.
-Nem egyszerű betörők vagyunk. Mondja, maga emlékszik még azokra az időkre, amikor nem volt ennyi mutáns? Úgy értem... Nem volt mindenki az. Abban a raktárban... Ott van a visszaút, azokhoz az időkhöz. Hogy az emberek újra önmaguk legyenek. Hogy béke legyen. Magának nem hiányzik? Mi visszahozhatjuk... Együtt!
Eddigre igyekszem levenni az összes cuccot a fejemről, hogy lássa, ki vagyok. Ez az utolsó ötletem, mást nem tudok kitalálni, úgyis hamar rájöttek volna, hogy ki vagyok, de így talán érhet valamit a hírnevem.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 29 Márc. 2012, 10:33

2046. november 16. 18:10; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Félvér

A párosnak a szavai után jut eszébe, hogyha a férfi a járvány kitörtekor kapta a mutáns képességét, akkor most is Magneto uralma alatt áll és határozottan nemet fog mondani arra, hogy beengedje a két fiatalt. Az egyetlen reményük az volt, hogy már előtte is mutáns lehetett, mert akkor lett volna csak szabad akarata. A maszk miatt nem látott, hogy megmozdult volna-e akárcsak egyetlen izma is megtette volna mindezt. Végignézett a két fiún, majd végül lassan leengedte a pisztolyát, ahogyan meglátta az arcokat. Főleg Zyro arca volt az, ami igencsak meggyőző volt, hiszen az ő arcát ismerte az egész világ hála annak, hogy az ifjú Bosszú Angyalok vezetője volt korábban. A férfi lassan bólintott végül, úgy tűnt, hogy az érvek és a szavak végül csak meggyőzték abban, amiért könyörgött a két fiatal férfi.
- Nem jelente ránk veszélyt V – mondta nyugodtan. – De rendben, meggyőztek. Egyetlen órát kapnak, ha annak letelte után még itt vannak, átadom magukat Magneto embereinek.
Ezzel hátrébb lépett kettőt, majd ellökte magát a tetőtől, a két fiatal még halhatta, ahogyan leérkezett a földre a raktár azon részén, amire ők már nem láttak el. A kutya is megfordult és elballagott szépen békén hagyva kettejüket. Ettől kezdve szabadon ténykedhettek.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Csüt. 29 Márc. 2012, 13:34

Tao mellettem lenyomott egy szolid sztriptízt ami alladt megszabadult az arcát eltakaró ruhadaraboktól. Bizonyára arra számított, hogy híresség lévén megenyhül a kedves antipatikus úriember szíve. Azonban ez két élű fegyver volt, ugyanis nagy volt az esély, hogy Magneto irányítása aladt van. Pár pillanatig nézeget Tao hupikék arcát majd leengedte a fegyverét és közölte velünk feltételeit. Miután elmondta egy szökkenéssel leugrott a tetőről a kutya meg lassan utána ballagott. A maszkos fickó már nem láthatta, hogy egy új képességem jelent meg rajtam nem más mint a test szín változtatás. Ugyanis a sebzolásától annyira ideges lettem, hogy valószínűleg tégla vörös lett az arcom.
-Még, hogy nem jelentek rá veszélyt?! Úgy látszik nem tudja ki vagyok én.- majd mérgesen elkezdek pufogni és Tao felé fordulok.
-Halottad amit ez a szemét mondott? Még hogy nem vagy veszélyes rájuk!De csak találkozzak vele úgy elintézem, hogy összecsinálod magad a gyönyörűségtől. Az első alkalommal mikor magamhoz tértem egy kisebb létesítménnyi katonát öltem meg puszta kézzel. Utána meg kirontottam mint Rozsomák a bunkerből. Na most kinyitod végre ezt a rohadt ajtót vagy nekem kell berúgnom?!- nem akartam megbántani kék bőrű barátomat de a méreg még mindig fortyogott bennem.
-Remélem benn találunk valamit vagy valakit akin levezethetem a mérgemet.- a nagy mérgelődés közben teljesen megfeledkeztem a nemrég még felénk rohanó biztonsági örökről.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 30 Márc. 2012, 11:48

A biztonságiak főnöke végül megértette, mit akarok, és szerencsémre valóban eredeti mutáns volt, ahogy reméltem. Ez volt az egyetlen esélyünk, úgyhogy az életünket köszönhetjük ennek a véletlennek, meg talán annak, hogy eszembe jutott ez az ötlet, de most nincs idő ezen gondolkodni. Egy órát kaptunk, az karórámra pillantok, hogy tudjam, mennyi időnk is lesz.
-Beszélek a géppel, te intézd el a lakatot és a láncot, rád bízom, hogyan.
Kezemet a gép kezelőfelületére teszem, valami kód vagy kártya kéne a kinyitásához, ami most nem áll rendelkezésemre, így úgymond megkérem, hogy nyissa ki az ajtót. Remélem nem tervezték túl makacsra a rendszert, mert a végén még fenyegetőznöm is kéne, amit nem szeretek, de most nem riadnék vissza tőle. Ritka gonosz dolgokat lehet mondani két egyszerű karakterrel.
Ha sikerül az elektronikus zárat kiiktatni, akkor Félvérhez fordulok.
-Mellesleg szerintem is lenyomtuk volna - hazudok egyszerűen, és segítek neki a lakattal, ha még nem sikerült volna megoldania.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Pént. 30 Márc. 2012, 12:44

2046. november 16. 18:10; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Félvér

Zyro-nak nem kellett fenyegetőznie a géppel, az nem makacsolta meg magát túlságosan, de alkudozni így is kellett. Megígértette vele a gép, hogy nem fogja szétszedni áramköreit és nem fogja szétszerelni apró darabokra. Amint ez megvolt a zár kioldott és beengedte őket. Félvér számára pedig nem volt túl nehéz letépni a láncot a helyéről. Ettől kezdve pedig a párosnak szabad útja volt befelé. Az ajtó kinyílt odabent pedig sötétség fogadta a párost, az éjjellátó szemüvegüket használva a hely semmiben sem különbözött egy átlagos raktártól. Amit így elsőre láttak két nagyobb konténer volt odabent, fémből mind a kettő, amik a raktár negyedét el is foglalták. Ezek a távolabbi végében voltak megtalálhatóak. Ezek előtt három sor fémpolc volt, többszintes, amik között szépen át lehetett látni, ezek üresek voltak és nem volt rajtuk semmi sem, ez a hely másik harmadát foglalta el. És az utolsó harmad, amin a két fiatalhoz közel esett két nagyobb dobozt tartalmazott, az egyik jobbra és a másik balra helyezkedett el a bejárattól. Mindkét dobozon és a konténeren egy-egy jelzés volt csak látható, amit a páros felismert és a cégről is sokat hallottak. Az AIM tulajdonát képzeték.
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Marvel-Oyster-AIM2_1.png.bgcolour-ffffff_size-452_square-true


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 31 Márc. 2012, 00:01

Tao elkezted valamit matatni és kis idő után csodák csodályára kinyilt az ajtó. Ezután Tao közölte velem az enyém a pálya. Majd hozzá tette szerinte is lenyomtuk volna fickót. Tao öszintesége némikép megnyugtatott és mosolyt csalt az arcomra. Mindkét kezemmel megfogtam a láncot halkan vettem egy mély levegőt majd eggyetlen mozdulattal letéptem a láncokat. A raktár nem különbözött más hétköznapi raktáraktól. Csak azt nem tudtam honnan tudhatom milyen egy hétköznapi raktár ha soha életemben nem voltam egyben sem. Mivel a gondolkodás nem volt az erőségem ezért Tao után slatyogtam. Hamarosan el is értünk két dobozhoz mely egymással szemben lévő falaknál lettek elhelyezve. A kék színű emblémát rögtön felismertem mert csak a hülyék nem ismerik az A.I.M jelét. Odalépek az egyikhez és ha lehet felkapom.
-Tao ez az amit keresünk? Ha ígen akkor kapjuk fel őket és spuri. Vagy esetleg várjunk egy órát és verjük laposra a biztonsági öröket.-
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 01 Ápr. 2012, 15:06

Az ígéretek megfelelnek a jövőnek, így hamar egyességre jutok a programmal, és kinyílik az ajtó, na meg Félvér is jól végezte a dolgát. Az éjjellátó most segít, így hamar fel tudjuk deríteni a terepet. Az egy óra kevés idő, ezért nem akarok sokáig matatni, minél hamarabb meg kell találnunk, amiért jöttünk.
-Ha alaposan visszaemlékszel, Jonathan egy föld alatti bunkerről vagy laborról beszélt. Egyelőre nem vagyunk a föld alatt, de gyanítom, van itt egy lejárat. Én átnézem a dobozok tartalmát, talán találok benne valami hasznosat, te nézz bele a konténerekbe, lehet, hogy onnan nyílik egy titkos ajtó, vagy ilyesmi, alaposan vizsgáld át!
Ezzel hozzá is látok a dobozok átkutatásához. Kesztyűben dolgozom, így ujjlenyomatokat nem fogok hagyni, de azért igyekszem nem kárt tenni semmiben, nehogy megtudják, hogy egyáltalán itt voltunk. Átnézem, mi van a dobozokban, és reménykedem, hogy találok valamit, ami a titkos ajtót nyithatja, egy kapcsoló, távirányító, vagy ilyesmi. Közben szólok a GPS-emnek, hogy próbáljon műholdas hőképet szerezni a raktárról, hátha találunk valami gyanúsat, elvégre ha van itt egy labor, ahhoz energiaellátás is kell. És talán van is itt valaki rajtunk kívül...

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Vas. 01 Ápr. 2012, 18:01

2046. november 16. 18:15; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Félvér

A páros azonnal neki is lát annak, hogy felderítse és átkutassa a dobozokat. Nem volt rajtuk zár, így könnyedén ki lehetett nyitni, a legtöbb teljesen átlagos volt, ruhák voltak benne, gumikesztyűk, takarító felszerelések. Igazából minden olyan, ami nem volt fontos ahhoz, hogy valamelyik épületben tartsák. Amennyire a páros tudta azzal, hogy Magneto uralma alá hajtotta a világot és a vírus elterjedésével az AIM is kénytelen volt beszüntetni a munkáját. Révén ott sem volt mindenki mutáns korábban, így olyan helyre lettek áthelyezve, amiket Magneto fontosnak vélt. És a tudományos munkásságú AIM egyelőre nem volt fontos. Ami még nem volt túl nyilvánvaló, de a páros a kapcsolatain keresztül tudta, főleg a SHIELD adatbázis révén, hogy mind a mai napig az AIM igencsak nagy százalékban használt skrull technológiát, mint a bukás előtt, amikor még Loki kezében volt a cég. A dobozok szóval átkutatása semmilyen eredményt nem hozott, mind jelentéktelen volt, azonban végül a páros elérkezett a konténerekig, az egyik nyitva volt, de nem volt benne semmi igazából. A másik volt a gyanús, ez ugyanis mágneszáras, írisz- és ujjlenyomat-leolvasós konzollal rendelkezett, az ujjlenyomat-leolvasó pedig DNS-t is vett úgy, hogy az ujját szúrta meg. Igencsak biztos beléptető rendszer volt az amúgy teljesen normálisnak tűnő másfél méter magas konténeren.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 02 Ápr. 2012, 21:49

Sajnos a dobozokban nem találtunk semmi nyomravezetőt, de a konténerek már érdekesebbek. Egész pontosan az, amelyiknek olyan biztonsági rendszere van, hogy a SHIELD is megirigyelhette volna annak idején. Retina, DNS, ujjlenyomat, elméletileg kijátszható, gyakorlatilag képtelenség végrehajtani, legalábbis a régi kémfilmes trükkökkel. Ott a főszereplő csak elővette egy kontaklencsét, egy gumikesztyűt meg egy ampullát, és már benn is volt, mi viszont... Igyekszünk még ennél is elegánsabb megoldást találni.
A géphez lépek, alaposan megvizsgálom, de csak kesztyűben érzek hozzá továbbra is, nehogy beriasszon, amiért rossz az ujjlenyomat.
-Helyben vagyunk, megpróbálok beszélni vele, mert kétlem, hogy ezt könnyű lenne áttörni. Lefogadom, valami titánötvözetből van a konténer fala - merengek el, ahogy a tartályt vizsgálgatom, aztán a géphez fordulok.
-Üdvözlöm, kisasszony - szólalok meg koncentrálva, bár természetesen valójában nem kell beszélnem, de valahogy jó érzés megszemélyesíteni a programokat, amelyek valóban mintha élnének.
Megpróbálom rávenni a rendszert, hogy engedjen be, minden fortélyt bevetek, hogy sikerüljön, bókolok a kitűnő kezelhetőségnek, ígérgetek rendszerfrissítést, és még hazudok is, ha kell, de ezúttal a fenyegetést elkerülöm, attól tartok, a végén még beriasztana. Ha esetleg mázlim van, és sikerül a kegyeibe férkőznöm, megpróbálom még azt is elérni, hogy ne jegyezze fel semmilyen adatbázisba, hogy itt jártunk.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Hétf. 02 Ápr. 2012, 22:10

Tao azt mondta próbáljak visszaemlékezni mit mondott a nagyfőnök. A probléma csupán az volt, hogy én nem beszéltem a fönökkel és csak annyit tudtam a megbízásról amit ő elmesélt nekem. Az a nappali tudatom volt nem pedig az éjszakai.
-Ahogy gondolod de én egy napok óta nem találkoztam a nagyfőnökkel. Na kapd el.- fogtam a dobozt és át dobtam Taonak majd elkezdtem leellenőrizni a konténereket. Egyből a nyitott konténert vettem célba de nem láttam benne semmit. A biztonság kedvéért bementem, hogy biztonságosan kijelenthessem nincs benne semmi. Amíg nézelődtem eszembe jutott valami majd odakiáltottam Taonak. .
-Te figyelj ide. Nekem már tele van a púpom az éjszakás nappalos nevemmel. Tudom én adtam magamnak de akkor nem volt semmim még nevem sem csak a ruhám. Te milyen ötletes nevet adnál a különféle tudataimnak? Amilyenek passzolnak a személyiségeinkhez és adottságinkhoz. Valami menő és fantáziadus kellene. Segítenél ebben?-
Mikor rájöttem a konténer tényleg üres odamentem Taohoz aki már a szuper zárral kezdett el enyelegni.
-Mond meg neki ha beenged elhívod vacsizni.- majd elvigyorodtam.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Kedd 03 Ápr. 2012, 13:12

2046. november 16. 18:20; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Félvér

Zyro odalépett a géphez, hogy ismét nekiálljon vele beszélgetni, ezúttal pedig még Félvér számára is látható jelensége volt mindennek. Egy villanást lehetett látni, majd a számítógépből kivetülő fény egy holografikus háromdimenziós képet formált meg. Egy robotról, androidról igazából, ami pedig Zyro elképzelései szerint valóban nő volt. Kellemes lágy hangon szólalt meg, miután egy sugárral végigmérte, lescannelte a párost.
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) 11034359863
- Egy ismeretlen kree és mutáns hibrid, Jet Li Tao DNS-e megtalálható a személyben, korábban regisztrált mutáns, majd terrorista. A másik személy Adrien Landon Butler, avagy a V-13as alany az AIM tulajdonát képezi. A „Félvér program” elbukott és kudarccá vált. Az illetékesek értesítése sikertelen… Cerebra 5.0-s rendszer vagyok, üdvözlöm önöket. Miben állhatok a rendelkezésükre?
A holografikus kép megállt most már mereven és a megszokott androidok kifejezéstelen arcával figyelte a párost és várta, hogy milyen paranccsal próbálkoznak, vagy próbálnak vele beszélni.

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) 00120

Az Adrien jelentése „the dark one”, a Landon meg „owner”.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Kedd 03 Ápr. 2012, 23:58

Amint Tao nekiállt a munkának hirtelen valami váratlan dolog történt. Vagyis számomra váratlan de lehet Tao számított rá mert ő jobban ismerte ezeket a modern dolgokat. A számítógépből egy éles fény lövellt ki és mielőtt még a támadás szó megfogalmazódhatott volna a fejemben hirtelen a fény alakot öltött. Egy háromdimenziós android jelent meg a szemeink előtt és ha jól láttam egy nő volt. Bár eddig fogalmam sem volt női androidokról. Azonban annak ellenére, hogy android volt elégé jól nézett ki. Miután kigyönyörködtem magam azon kaptam magam, hogy a hangja legalább olyan csodálatos mint a külseje. Tao-t felismerte mert állítólag bent volt az adatbázisban. Utána valami furcsa neven szólított majd az ismert kód nevemet említette utána pedig angyali hangon de minden érzelem nélkül közölte velem, hogy a félvér a program amin alkottak kudarccal fejeződött be. Ezt nem értettem ezért föltettem neki pár kérdést amúgy is fölajánlotta.
-Az én képességeimmel volt baj vagy az hogy megszöktem? És megtudnád mondani kinek a déenese volt az alap amivel beoltottak embrió koromban?- mivel kevés időnk volt ezért nem tettem fől több kérdést.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 04 Ápr. 2012, 14:48

-Lenyűgöző - bukik ki belőlem, mikor a holografikus képen megjelenik a kiborg, ami nem csak analizál, de felismer minket, tudja kik vagyunk, és mi a múltunk, vagy legalábbis a szüleim múltja. Úgy tűnik, az anyám nem volt benne az adatbázisukban. Az apám ezek szerint terrorista volt, legalábbis az AIM szemében. Azt hallottam, hogy szabadságharcos, de nem tudtam, hogy ennyire.
-Mit szólsz az Adrienhez és a Landonhoz? - Kérdem elmosolyodva Félvért, miután Cerbera elmondta, amit tudott rólunk.
-Cerbera, az illetékesek elérése sikertelen is fog maradni, a projektet, melynek védelmezésére beprogramoztak, lezárták, mikor az AIM munkásságát átszervezték. A hely, amit most őrzöl, már régóta kihalt, ezt te is tudod, ha megnézed a be- és kilépések időpontját. Azért vagyunk itt, mert egy olyan vírus terjedt el, ami veszélybe sodorta az emberiség létezését, és aminek a megállításához ezen a helyen van a megoldás. Mi vagyunk az egyetlenek és az utolsók, akik ide tudtak jönni, hogy megpróbáljuk megmenteni többek között azokat, akik téged terveztek... Megjegyzem, kiváló munkát végeztek, lefogadom, képes vagy adaptációs tanulásra is. Kérlek, engedj be minket Cerebra!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.