Raktárépületek

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Raktárépületek Empty Raktárépületek

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 15:58

A kikötő környékén található raktárépületek.
Raktárépületek Eastriver
Raktárépületek Avengerszone003
Az egyik raktár.
Az egyik raktár.


A hozzászólást Thorhalla összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 26 Szept. 2012, 13:13-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Morsus Szomb. 09 Jún. 2012, 22:36

A Vad, Ami Benned Lakozik

Constantine a városba érkezett pont erre a napra. Az ég vörössé válik, ahogy a kikötő raktárai között kereste a kijáratott a város felé. Démonok kezdtek áradni. Mintha a pokol érkezett volna a földre. Ám a pokol hirtelen átalakult és látott egy fényt. Ez lassan mindent elsöpört és a démonokat porrá változtatta. Quentine nem sokat értett az egészből. Egy dolgot tudott, hogy az ott fent Zack. Fogalma sem volt ezt honnan tudja.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 10 Jún. 2012, 18:45

Bárd eltűnése óta több kétségem és kérdésem merült fel, mint amennyire választ lehetne találni, és azt hiszem, a legzavaróbb még csak nem is hozható kapcsolatba vele. A Szabadságszobor átváltozása olyan mágikus kisugárzás mellett történt, amit nem lehet nem észrevenni, és a démonok, akik ezt tették, nem kispályások. Jól emlékszem még a napra, amikor az angyalok serege özönlötte el a Földet, rémálomként élem át sokszor, és tudtam jól, hogy egy nap megfizetnek majd ezért. Úgy tűnik, ez a nap egyre inkább közeleg, valaki odalent törlesztést akar, és a legérdekesebb, hogy a módszerek ismerősek.
Amikor a városba érkezem, hogy felkeressem néhány kultista, megszállott vagy épp megszállással foglalkozó kapcsolatomat, úgy tűnik, elkéstem a kérdezősködéssel. A démonok serege, ami megérkezik több, mint aggasztó: a félelmeim beigazolódása. Azonban mielőtt bármi történhetne, valaki felveszi velük a harcot, méghozzá eredményesen.
-Zack? Zack Morsus?! - Mágia, csak ez okozhatja, hogy tudom, ki ő, de ilyen mágiát legtöbbször féllények használnak vagy félelemkeltésre, vagy angyali kinyilatkoztatásra. Mióta lett Zack természetfeletti?
Olcsó, fekete öltönyömet körülveszi a sárgás ragyogás, majd elemelkedem a földtől, és Zack felé repülök sebesen. Akármi is folyik itt, Zack tudhatja a válaszokat.
-Zack! - Kiáltok felé, hogy már messziről észrevegyen, és ne higgyen démonnak, már ha erre van esély.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Raktárépületek Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Morsus Vas. 10 Jún. 2012, 20:49

Constantine felemelkedik és repülni kezd,d e ekkor valaki meglövi és az egyik fadoboz halomra zuhan. A gyümölcsök minden felé gurulnak az eltört tárolókból és az egyik pontosan egy vörös csizmánál áll meg.
- Hallottam az erődről. Érzelmek manipulálása. Azonnal elvállaltam a melót. Ilyen még nem volt. A mostanit úgyis unom. Túl... könnyű vele az élet.
Mondja a sötétből előlépő alak.

Raktárépületek Michael_Pointer_%28Earth-616%29_Omega

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 12 Jún. 2012, 12:36

Utálom, mikor megzavarnak, még jobban utálom, mikor nem csak a vállamat veregeti meg valaki, vagy idegesítően köhintget, hanem egyenesen rám lő, hogy felkeltse a figyelmemet. Ha egyszerűen a nevemet mondta volna, akkor is megállok, szükségtelen ez a közjáték. A kvantum erőtér megvédett a lövéstől, de így is akkorát repültem tőle, hogy a dobozok szanaszét szállnak. Hallom valami önelégült, önjelölt bérgyilkos szavait, aki „elvállalta a melót”. Ki a szent isten küld rám bérgyilkosokat? De most komolyan, valaki vagy nagyon gazdag, vagy nagyon hülye, esetleg mindkettő.
Sárgán ragyogva emelkedem ki a dobozok közül, és végigmérem a saját maga által felkent hóhéromat.
-Omega... Vörös Omega? Vagy csak véletlen a vörös szín használata? Mindegy. Nincs rád időm, akárki is bérelt fel, mondd meg neki, hogy szívesen találkozom vele, és megbeszélhetjük a nézeteltéréseket. Ami pedig a képességeimet illeti, az érzelmek manipulálása számomra olyan, mint neked az az X öv a pöcsödön – kiegészítő.
A kvantum zónába átlépve elteleportálok a dobozok közeléből, sőt, a fickó közeléből is. Nem tudom, ki ez a fószer, honnan tudta, hogy itt vagyok, és miért akarják, hogy megöljön engem, de az iménti démoninvázió sokkal fontosabb dolognak tűnik, így arrafelé teleportálok, amerre Zacket láttam, vagyis a fényt, ami Zack volt. Majd később visszatérek erre az alakra is. Ha viszont követ valahogy, akkor kénytelen leszek felvenni vele a harcot. Nem tudom, mire képes, de ha mondjuk kiteleportálom a sztratoszférába, szinte biztos vagyok benne, hogy megtizedelem a veszélyességét.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Raktárépületek Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Morsus Szomb. 23 Jún. 2012, 02:13

Constantine arra lesz figyelmes, hogy az első kérdése után nem jön ki hang a szájából, de a térségben minden zaj megszűnik. A hirtelen csend meglepi annyira Constatinet, hogy még egy lövést bekapjon. A pajzsa ezt éppen, hogy feltudja fogni. Nem sok ilyen lövésnek fog még ellen állni. Egyszerűen pihennie kéne ahhoz, hogy ennyire sokat tudja használni a karpereceket.
-Omega bizony. Veled ellentétben öregem én okkal hordom ezt a nevet. Én vagyok a mutánsok omegája. Az utolsó, az egyetlen és a legjobb, de egy dologban hasonlítunk kis herceg én is tartok magamnál egy eszközt, aminek vicces tulajdonságai vannak.
Mondja kacagva miközben a romok között keresi Constantinet, aki bezuhant és széttört vagy két tucat ládát, most meg azok alatt fekszik.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 23 Jún. 2012, 19:52

Mi a...? Nem tudok megszólalni... Ez is a képessége? Sugarat lő, de úgy tűnik ez inkább valamilyen eszköz, vagy... A mostanit már unja, és az enyémet akarja. Szóval képességeket gyűjt. Úgy tűnik, szégyenletesen alábecsültem az ellenségemet, és ezzel máris helyzeti előnybe került. Az újabb lövést már igazán megérzem, a pajzsom gyengül, nem kaphatok be több ilyet, ki kell térnem - legközelebb. Most viszont fel kell kelnem. Egy rakás doboz dőlt rám, ami egyelőre elrejt a szeme elől, és a lépteit is hallom, ahogy közelít errefelé. Itt az ideje egy válaszcsapásnak, miközben itt guberál, hogy engem megtaláljon, meg tudom majd lepni.
Kifújom magam, és megtapintom a bal kezemen lévő sebhelyet. Nálam van a karperec, de ő a képességemre pályázik. Tudja jól, hogy a bandázst nem veheti fel, csak az kaphatja meg, akit kiválaszt az eszköz. De a képességemet ellophatja. Mégis, hogy a francba talált meg?
A kvantumzóna energiájából egy tucatnyi dárdát hozok létre, amikor elég közel van már a fickó a dobozokhoz, és úgy lövöm ki őket felé, mint a pisztolygolyókat. Rögtön ezután kitörök a dobozok közül, és egy gigantikus erejű rúgást indítok meg a fickó heréire – igen, kicsit oldschool megoldás, de ez van. Remélhetőleg ez idő alatt ki tudom figyelni, hogy milyen eszköz van nála, ami a képességeit adja, és hol tartja. Ha újabb támadást indítana felém, akkor megpróbálok kitérni előle, le- vagy elhajolni, ha már közel vagyok hozzá, vagy félrevetődni, ha még távolabb állok. A kitérés után gyors reakcióként egy dobozt vágok hozzá a kvantum erejével. Azt hiszem, így sokkal kevésbé lesz fárasztó a bandázs használata, mintha az óriási lövéseit kéne felfognom. A legszomorúbb az egészben, hogy nem mondhatok frappáns visszavágásokat, ez egy kissé feldühít, és még jobban le akarom nyomni a fickót.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Raktárépületek Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Morsus Csüt. 28 Jún. 2012, 20:24

A dárdák elől elmozdul Omega, de ekkor a rúgás eltalálja. A férfi összecsuklik, de térdre nem borul tőle. A testéből hirtelen hatalmas és erős fény árad szét. Pillanatokra meg is vakítja Constatinet. Az így kap egy gyomrost, de ekkor a doboz neki esik a jelmezesnek. Az a földre kerül és egy pillanatra csend lesz ismét. Ahogy Constantine vissza kapja a látását már a földön fekvő Omegát látja, akinek a keze vörösen izzik és pontosan a férfi felé tartja.
- Plazmasugár. Ha megmozdulsz kilyukasztalak.
Nyögi ki nehézkesen a kínoktól.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 05 Júl. 2012, 18:43

Ezt nevezem igazi csihi-puhinak, megy az adok-kapok, tökön rúgom, gyomron vág, elvakít, hozzá vágok egy dobozt, végül mindketten a földön kötünk ki, de mégsem érzem magam igazán nyeregben, mert mire én újra látok, és észreveszem a fickót, már rám céloz. Plazma. Szóval ezt lövöldözi rám. A kvantum ereje képes elszívni, csak a sötét energia hatol át rajta, de ez persze csak elvi kérdés, mert a kvantum sem fog fel végtelen mennyiségű energiát bármi másból. Kell hozzá más valami is: a tudat ereje. Én pedig kezdek fáradni, és nem biztos, hogy kibírnék még egyet ebből a lórúgásból.
Egy pár másodpercig csak nézek rá, és pontosan úgy nézek, mint aki vert helyzetben van, egy szót sem szólok, csak merőn bámulom, de eközben jár az agyam. Frontális támadás kizárva, ahogy az is, hogy megadom magam, nem az én stílusom. Legvégső esetben megpróbálhatnék elteleportálni, de ez túl sok időt vehetne igénybe. Marad a sunyi megoldás, a tökön rúgás már bejött, a fickó láthatóan nagyon heroikusra veszi a figurát, és nem számol azzal, hogy annak idején a két kezemből éltem meg.
Lassan egy dobozt emelek fel mögötte a bandázs erejével, amit megpróbálok oldalról nekicsapni. Egy dolog, hogy fáj neki, de a lényeg, hogy ellökje a kezét, így nem talál el a lövésével. Ugyanekkor ellentétes irányba is próbálok vetődni a lövés elől, ha a doboz nem jönne be. És a hab a tortára a saját fegyvere, egy kisebb kvantumpántot hozok létre a feje körül, ami a szemét eltakarja, azaz elvakítja, ha minden jól megy. Így talán lehet esélyem, sok kis alkalmazás ahelyett, hogy beszopnám a nagy lövést, lassabban fáradok ki, ő viszont pufogtatja a nagy ágyúját.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Raktárépületek Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Morsus Pént. 06 Júl. 2012, 19:35

A férfi a sugárral a mozduló dobozt lövi szét. Mikor megvakítják elkezd össze vissza lövöldözni és az egyik lézer még Constantine combját is eltalálja.
- Mondták, hogy nehéz leszel, de ez nevetséges. Eredetileg csak az erődet akartam, de tudod mit?
Kérdi a megvakított férfi.
- Most már inkább kinyírlak.
Ezzel ismét elkezd világítani és néma csend lesz. Constantine nem tud szólni, mintha minden hangot elnyelne a mutáns.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 08 Júl. 2012, 22:27

A fickó sokkal szívósabb, mint gondoltam, az előbb úgy tűnt, sikerült megfognom, de ez csak átmeneti állapot volt. Azt hittem, az ilyen erejű sugarak lövése lefárasztja őt, de úgy köpködte őket, mintha csak tiktakot szórna szerteszéjjel. Amikor a combomba talál, megroggyanok, és érzem, hogy a kvantumpajzsok nem bírják már ezt a terhelést. Megint lenyom egy tipikus rosszfiús szöveget, de azt nem hagyja, hogy válaszoljak is rá, megint jön ezzel a hangelnyelős trükkjével, ami tényleg elég idegsítő. Viszont támad egy ötletem.
Abból következtetve, hogy a hangok elnémulnak, amikor lőni készül, talán az is lehet, hogy ezeket a hangokat használja fel. Ebben az esetben viszont talán tehetnék valamit, hogy bezavarjam a kis feltöltődését. És ha már ennyire pályázik a képességemre, talán még meg is kínálom egy kis ízelítővel belőle.
Elsőre a kvantum segítségével próbálok minél nagyobb zajt csapni. Először gondolkodom egy cintányéron, de a kisstílűségnek is van határa, nem igaz? Szóval ehelyett egy hangrobbanást idézek elő az energiával. Képes vagyok hangsebesség felett repülni, ami azt jelenti, hogy a kvantumot is fel tudom gyorsítani ilyen sebességre, ez elég hangos lesz, hogy megzavarodjon, talán túl sok energiát kap, túltölti magát, vagy átjut azon a szinten, amit még elnyelhet, és meglepi a hang. Ha ez sikerül, igyekszem kihasználni a zavarodottságát, közel kerülni hozzá, és megérinteni őt az egyetlen olyan helyen, ahol nem takarja ruha: az arcán. Ezután jön csak az igazi móka, megpróbálom felidézni az összes fizikai és lelki fájdalommal járó emlékét, egész pontosan nem az emléket fogja látni, csak az érzést éli át újra, és ha elég nagy beleéléssel csinálom, még újra elő is idézhetem a régi sérüléseit. Persze ez engem is megvisel, de inkább lennék megviselt, mint halott.
Ha a hangrobbanás nem segít, megpróbálok azért kitérni a sugara elől, bár a meglőtt lábbal manőverezni nehéz, úgyhogy inkább cikázva próbálok repülve kitérni.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Raktárépületek Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Morsus Pént. 13 Júl. 2012, 15:16

A kozmikus ereklye elkezd hangokat generálni és Omega hitetlenül vigyorog. Bármit is mond azt azonnal elnyeli ő maga. A hangok eltűnnek és Omega egyre világosabban világít. Majd zavarodottan néz. Consatantine terve beválik. A hangoktól túltöltődött mutáns vakító fénnyel kezd el világítani,d e amikor a nyomozó kihasználná az ellensége zavarát és felé rohanna egy fájdalmas üvöltést hall felőle. Omega robban egyet. A robbanás vakító fénye elnyeli Constantinet.
A fehér gombafelhő a levegőbe emelkedik és a kerület ablakai kitörnek. A lökés hullám két kilométeres körzetben még az autókat és fellöki.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 15 Júl. 2012, 21:07

A hangok generálása először csak erősíti a pasast, de pontosan ezt vártam, utána viszont a vigyorgó pofájáról sikerül letörölnöm azt az ostoba arckifejezést, és ő maga is meglepődik rajta, hogy mi történik. A rossz hír viszont az, hogy hamarosan rám kerül a sor a meglepetéseket illetően. A fényesség, ami jön, nem pont az, amire vártam. Oké, egy robbanás, egy nagyobb kisülés, esetleg a fickó elporlad, vagy valami, talán csak kifekszik ájultan... De ekkora robbanás?
Nem sok időm van reagálni, a robbanás akkora, hogy valószínűleg képtelen leszek bármit is tenni ellene a kvantum erejével, ennyi energiát nem tudok felfogni. Ahogy növekszik a fény, be kell látnom, hogy túllőttem a célon. Ugyanakkor, ha nem állítom le a fickót és megszerzi a képességeimet, akár talán még a bandázsokat is, akkor ennél sokkal nagyobb kárt is tudott volna okozni. Vajon ez mentség? Elég gyenge...
Mivel nem tudok mást kitalálni, az utolsó ötletem, hogy maradék erőmet felhasználva megpróbálok elteleportálni innen. Jobb lenne persze, ha őt vinném el, és ezzel a robbanást is, de egyelőre csak egyszer sikerült mást teleportálni, és azt sem én csináltam, hanem Bárd. Bárd... Hol lehet most?
A teleportálásom célirányaként valami olyan helyet kéne választanom, ahol rám találnak hamar, esetleg ismernek is, és vigyáznak rám, míg magamhoz térek. De jelen helyzetben az egyetlen amire tudok koncentrálni, hogy minél messzebb kerüljek innen, mert nem tudom, mekkora lesz a robbanás. Csak teleportálok minél messzebb. Ez a terv.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Raktárépületek Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Morsus Szomb. 21 Júl. 2012, 23:05

Constantine nem tud teleportálni. A robbanás elnyeli és a pajzsát minden felemészt.

/A karaktert kiírom mivel, mint te magad mondtad is nem igazán bírsz ennyivel munka mellett./

Anteff és Singer:
Amikor megérkeznek az epicentrumhoz minden koromfekete. Az épületek ledőltek és a füst még kicsit fojtogató. Ám a nyomok, amiket találnak furcsa torzulások. Az érzésetek az, hogy volt itt valaki. Kisebb kutakodás után találnak rá egy eszméletlen és égett testre. Kezein halványan pislogó fényű bandázsok vannak. Anteff kicsit jobban megnézi a férfit... felismeri. Constantine, egy detektív, akit fiatalon, zsaruként ismert meg. A shield-es adatai valami kozmikus eseményt jegyeznek fel róla, de az információk zavarosak mivel sose tudták még az angyalok se elkapni egy szóra. Eredeti képessége valamiféle érzelmi manipuláció volt, a mostaniról nincsenek adataik. A férfi jelenleg nem lélegzik, de ez felhozz egy másik kérdést. Ki szedte ki a romok közül és miért hagyta itt ezek után?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Antef Sziamon Vas. 22 Júl. 2012, 20:01

Amtef és újdonsült társa megérkeztek a robbanás középpontjához. A rendőr biztonságos távolságban megállt a kocsijával és mindkét férfi a furcsa robbanás romjait kezdte vizsgálni, mikor egy összeégett férfi testére bukkantak. Antef a halott mellé térdelt és közelebbről megvizsgálva döbbenten vette észre, hogy régi barátja, Constantine élettelen teste feküdt előtte.
- Constantine... Mibe keveredtél haver? - kérdezte félhangosan Antef, majd jobban megvizsgáltaa megpörkölődött testet és a robbanás helyszínét. Robbanóanyag maradványokat viszont nem talált, s ezt kicsit furcsállotta. Lassan felállt és Singerhez lépett.
- Az illető Quentine Constantine, aki régebben zsaru volt, majd démonvadász. Az érzelmeket tudta rendkívül jól manipulálta és kemény fából faragták. - mesélte szomorúan Antef, de volt egy rossz érzése, amelyet meg kellett osztania a társával.
- Viszont van itt két dolog, ami nagyon zavar. Ki szedte ki a romok alól a testet, s mi robbant fel? Nem látok sehol repeszdarabokat, úgyhogy valakinek sikerült végezni vele, de már elment. Remélem. - mondta aggódva Antef és figyelte Singer reakcióját.
Antef Sziamon
Antef Sziamon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 110
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Antef Sziamon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Scott Singer Hétf. 23 Júl. 2012, 22:50

Scott Singer ügynök amint megálltak kiszállt az autóból, majd a robbanás helyén körülnézve egyre gyanúsabbnak tűnt neki a dolog. A nyomok arra utaltak, hogy itt volt valaki a robbanáskor.
- Ez egyre furcsább lesz - jegyezte meg mikor rátaláltak Quentine Constantine holtestére.
Antef Sziamon be is mutatta a férfit és Scott már tudta is kiről van szó. A S.H.I.E.L.D. adatai között csak kevés információ volt az illetőről.
- Sajnos sokkal többet mi sem tudunk a fickóról. Túl titokzatos és még egyik emberünk se tudott vele beszélni - mondta Antef-nek.
Ekkor tűnt fel neki, hogy a férfi kezén pislákoló bandázsok vannak, lehajolt, és megvizsgálta azokat, de figyelt, hogy ne érjen hozzájuk.
- Ezek bandázsok. Van egy sejtésem, hogy ezek okozták a robbanást. Nagy erő rejlik bennük. Talán a barátunk harcolt valakivel, de a dolgok nem úgy sültek el, ahogyan tervezte. Utána kell járnunk, hogy mi történt itt. Nézzünk körül, hátha találunk további nyomokat vagy testeket - mondta, majd felállt a holtest mellól.
Ezek után elindult, hogy alaposabban körülnézzen.
- E.V.A. Harckészültség. Állj készen egy esetleges támadásra - mondta a páncéljának.
- Harckészültségi mód aktív - hangzott a szuper páncél programjának válasza.
Ekkor a sisak lezáródott, és a páncél harckészültségi módba váltott.
- Felszállok és körülnézek fentről - fordult Antef felé, majd aktiválta a páncél hajtóművét és felemelkedett.
Először csak pár centire, majd egy méterrel, hogy lássa nincs semmi ami akadályozza a páncélt a repülésben. Ha nem adódott probléma akkor olyan magasságba emelkedett, hogy nagyobb távot láthasson be, de jól. Ezek után nekiállt lassan berepülni a robbanás epicentrumát.
Scott Singer
Scott Singer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 35
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Morsus Pént. 27 Júl. 2012, 06:57

Anteff vizsgálódva észre vett még valamit... Constantine lélegzik! Mikor közelebb ment vette észre észre, hogy van pulzusa, de nagyon gyenge és folyamatosan gyengül. Pár pillanat és már nem is lesz neki. Singer érzékelői nem kozmikus eredetű robbanás nyomokat találnak. Ezt sugár okozta. Valamilyen lézer, ezért nincsen sugárzásnak nyoma, csak fokozott hőmaradványai. Ha Singer visszamegy Constantine testéhez mire leér, annak a szíve abba hagyja a verést.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Antef Sziamon Pént. 27 Júl. 2012, 11:26

Miután a hadnagy abbahagyta a raktár átfésülését, visszatért Constantine testéhez. Szomorúan közvetlenül mellé térdel és automatikus mozdulattal megérinti a férfi nyakán lévő pulzust, mely legnagyobb megdöbbenésére még ver. Antef szemei kikerekedtek, hisz korábban meg volt győződve arról, hogy barátja már halott.
- Constantine. Térj magadhoz. - próbálta eszméletéhez téríteni a férfit, de annak szívverése egyre gyengébb lett. Mintha már nem akart volna küzdenie az életéért.
Antef régóta ismerte már a démonvadászt, akit fiatalabb korában - bár most se volt még idő - életvidám fickó volt. A hadnagy átvizsgálta barátja zsebeit, hátha talál valami papírt vagy bármit, ami utalhat arra, hogy mit keresett itt. Mikor végzett a zsebek átvizsgálásával a testet szépen fölültette, a barátja szíve viszont még gyengébben vert.
- Singer! Constantine még él, de nem sokáig. - szólt a levegőben repkedő ügynöknek. - Talált valami érdekeset? - tette hozzá gyorsan, majd barátja haldokló arcát figyelte.
Antef Sziamon
Antef Sziamon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 110
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Antef Sziamon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Scott Singer Pént. 27 Júl. 2012, 13:00

Scott Singer ügynök a levegőbe emelkedett és onnan kezdte vizsgálni a területet. Hamar rájött, hogy mellé lőtt az elméletével kapcsolatban. Itt nem a bandázs okozta a robbanást, hanem valamilyen lézerszerű energiasugár.
~ Mi a fene történt itt. Ez egyre kezd durvább lenni. Valaki nagyon el akarta tüntetni ezt a helyet, vagy inkább az itt lévőket ~ gondolta egyre jobban aggódva a százados.
Hirtelen hallotta meg Antef kiáltását, aki éppen Constantine mellett térdelt és vizsgálgatta. Gyorsan leszállt, amikor meghallotta, hogy a férfi még él. Azonban amikor földet ért és megnézte a férfi pulzusát a szíve már nem vert.
- A szíve leállt, vissza kell hoznunk mielőtt kórházba visszük - mondta, majd gondolkozni kezdett hogy mit is tegyen.
- A szívmasszás itt már szerintem kevés lenne. A taser - ekkor elővette a taser X3-asát és miután olyan erősségűre állította, hogy az visszaüthesse a démonvadász szívét becélozta a kérdéses területet és lőtt.
Ha nem hozta vissza, akkor erősített az energián és megint lőtt.
- Gyerünk. Jöjjön vissza, Constantine - mondta.
Scott Singer
Scott Singer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 35
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Morsus Szer. 01 Aug. 2012, 21:49

A szív lassan leállt. Az elektromosság kékes fénnyel szikrázott. Singer a mellkasához nyomta a nyomozónak. A lökés hangja utána test ugrott egyet. Semmi. A férfi melle vörösen kipirult az elektromosságtól. Singer erősített a löketen és újra adott neki egyet. Újabb éles hang, rázkódás. Egy végtelenségnek tűnő pillanattal később egy enyhe életjelet lát Singer. Van pulzus, de nagyon gyenge.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Antef Sziamon Szer. 08 Aug. 2012, 11:41

Antef feszülten figyelte, amint társa megpróbálja újraindítani Constantine szívét. Aztán egyszer csak enyhe pulzust lehetett kitapintani az eszméletlenül fekvő férfi nyakán. A rendőr arcán mosoly terült szét, s tudta azonnal kórházba kell juttatni barátját, különben meghal.
-Tudtam én, hogy kemény fából faragták a srácot. Azonnal kórházba kell juttatni, hogy stabilizálják az állapotát, így megtudhatjuk ki intézte el. - mondta Antef gondterhelten Singernek, hisz szíve mélyén igencsak aggódott érte. Miután megbizonyosodott róla, hogy stabil a szívverés fellélegzett.
- Fogjuk és vigyük az autóhoz. Azzal gyorsan beérünk a legközelebbi kórházba. - mondta mosolyogva Antef, majd a rendőr egy deszkára fektette Constantinet, hogy azon vigyék a kocsiig.
Antef Sziamon
Antef Sziamon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 110
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Antef Sziamon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Scott Singer Csüt. 09 Aug. 2012, 16:19

Scott Singer ügynök elsütötte a Tasert, majd várt és figyelte az életjeleket. Azonban semmi sem történt. Utána felerősítette az elektromosságot és az új lövés meghozta a hatását. Constantine szíve újra indult. Gyenge pulzus volt csak, de volt.
- Legalább él. A leggyorsabb módja a kórházba vitelnek, ha én elrepülök vele. 100 méterre van a legközelebbi kórház. Azonban elég nagy lehet ott a káosz, viszont nincs más választásunk, ha életben akarjuk tartani. Ott találkozunk - mondta, majd felkarolta a sérült démonvadászt, és felemelkedett a talajról.
- E.V.A. Azonnal hívd a közelben lévő kórházat - mondta.
- Igenis, uram - hangzott a válasz.
Ha a kapcsolat létrejött Singer beszélni kezdett.
- Itt Scott Singer ügynök, S.H.I.E.L.D. Súlyos sérültet viszek a kórházuk felé. Önök az egyetlen esélye a túlélésre. Készüljenek a fogadásunkra. A bejárat elé érkezünk - mondta, majd amilyen gyorsan csak tudott a kórház felé repült.
~ Maradjon életben, Constantine. Szükségünk van a segítségére. Bírja ki amíg odaérünk és után kap ellátást. Nehogy meghaljon ~ gondolta idegesen az ügynök.
~ A fenéért nincs még beépítve ebbe a páncélba a szenzor. Utálom amikor az ilyet kihagyják belőle ~ morogta Singer.
Scott Singer
Scott Singer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 35
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Morsus Vas. 12 Aug. 2012, 11:57

A páros megindul a kórház felé, de rádió adást egyik se fog. Semmilyen adást se fognak. Minden telefon, mobil, rádió, internet meghalt. A város feletti fény is eltűnt, de a démonok nem jöttek vissza. A város megvan őrülve. A madarak kamikaze pilótákként repülnek Singernek és minden nagyobb testű állat megpróbál betörni a kocsiba. A duó szinte az életét kockáztatja mire a kórházhoz jutnak.
Folytatás:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t210-washington-korhaz

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Thorhalla Pént. 15 Feb. 2013, 23:15

A helyet a robbanás után újraépítették és helyreállították.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Sandman Csüt. 05 Szept. 2013, 09:48

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A régmúlt restaurációja
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevő:
Auritia

A kikötő raktárnegyedét menekültek ezrei lepték el az újjáépítés után. A démonok inváziója elől menekülőket Staten Island fogadta be, de a harcok elmúltával menniük kellett. Házaik, munkahelyeik többsége azonban még nem épült fel, ezért a polgárok kénytelenek voltak ideiglenes telepeket létesíteni. Ezeket bár segítette a városvezetés és a nemzeti gárda, mégis harmadik világbeli ENSZ szükségtáboroknak tűntek. Ilyen mocskos, bűzös helyen sétálgatott Auaritia a kavargó embertömegben...

A démont valahogy vonzotta ez a hely. A mélyről jövő nyomor miatt vagy mert láthatta fajtája tetteinek hatalmas befolyásoló erejét. Ugyanakkor benne motoszkált a keresés vágya, a rég elveszett ereklyéjének megtalálási kényszere. Az is megfordulhatott a fejében talán, hogy itt ragadt társai, ezen a helyen keresnek menedéket. Reménykedhetett démoni találkozásban s egy ilyentől olyan információkat remélt, amelyek közelebb vihetik céljai megvalósításához.
A nap még alacsonyan járt, de még megvilágította az összetákolt lakhandikkal szegélyezett mocskos utcát. Már egy ideje nem volt olyan hőség, mint ami a nyarat jellemezte. A kora őszi időjárás már-már hűvösnek érződött. Auaritia egykedvűen sétálgatott, mikor a tömegből kiválva egyszer csak megállt előtt egy hajlott hátú, nap cserzett arcú öregasszony.
- Aranyoskám! Átlátok ám rajtad! Te keresel valamit! Add a kezed, had segítsek benne!

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.