Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 3 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Csüt. 26 Ápr. 2012, 14:35

A szék hatalmas hangzavart keltett mikor nekicsapódott a falnak azonban senki nem jött megnézni mi az. Biztosan nem halotta meg senki. Tao észérvekkel sikeresen lecsillapított.
-Azt hiszem igazad van de minél hamarabb meg kell találnunk muszáj.-
Miközben jöttek le az információk mellékesen megjegyezte ki az aki segíteni tudna de veszélyes is lehet nemhiába felejtettem el engem azonban nem érdekelt.
-Én vagyok az egyetlen élő rokona akire számíthat. Bár az anyját nem ismerem lehet, hogy ő segít neki.-
Néhány egyéb adat is lejött ezek közül egy kevés az apámról szolt miszerint más fontosabb programban nem vett részt. V14 gyerekként meghalt és csak én és a húgom maradtunk életben. Közben előjött a képernyőn az én aktám is gyorsan odaszóltam Taonak nehogy leállítsa a keresést.
-Figyeljél ott van az enyém próbáld meg azt is leszedni ha már megtaláltad.- majd elkezdte letölteni az adatokat az izéjére. Mikor Tao befejezte a letöltést ránéztem az órára és kicsit meglepődtem.
-Alig egy órája vagyunk itt és mégis mintha napok teltek volna el.- azzal elindulok Tao-val kifele oda ahol magára hagytuk a taxist. Miközben balagunk kifele megkérdezem besurranó társamat-Ha elkültük a taxit, hogy fogunk hazajutni?- Amint megérkezünk első utam a veszélytermbe vezet hogy szétverhesek valamit vagy valakit a lényeg a feszültség levezetése.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 3 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 27 Ápr. 2012, 10:07

Mivel a keresés gyorsan meghozza a teljes sikert, lementem az összes többi V sorozatú kísérleti alany dokumentációját is, és csak ezután törlöm a keresés eredményeit. A kifelé vezető úton senki nem állít meg minket, az igazat megvallva kicsit féltem, hogy a szék okozta zajt meghallotta valaki, de szerencsére túl mélyen voltunk a föld alatt ehhez.
-Az egyetlen élő rokona vagy, de ha nem ésszel állunk neki a keresésnek, akkor az utolsó halott bátyja lehetsz. Mellesleg kétlem, hogy van anyja, gyanítom, az egyszerűbb, vegytisztább módszert használták, és lombikbébi programban születtetek mind.
A megállapítás után körülnézek az utcán. Sehol semmi veszély, úgy tűnik, sikeresek voltunk. Visszanézek a raktárak felé, és reménykedem, hogy a biztonsági főnök tartja a száját, végülis beengedett minket, miért tette volna, ha aztán elárulja, hogy ott jártunk? Azzal saját magát árulná be. A laborról pedig senki nem tud, így a kamerák felvételét sem látják majd senki. Sajnos viszont én sem találtam meg a felvételeket, így nem tudtam meg, hogy ki járt ott előttünk.
-Tudod, néha még mindig meg tudsz lepni azzal, mennyire nem gondolkodsz.
Előveszem a telefonomat, és egy sms-t küldök a taxitársaságnak, az sms-ben csak a cím van benne, ahova a taxit várjuk, a diszpécser pedig majd kiküldi a kocsit. A raktártól egy sarokkal arrébb lévő címet írok be.
-Pontosan úgy megyünk haza, mint a normális emberek. Taxit hívunk a telefonunk segítségével.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 3 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Pént. 27 Ápr. 2012, 12:12

2046. november 16. 19:10; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

Zyro hívta a taxit, ami pedig úgy hat perccel később meg is érkezett. Miután a két fiú megadta a címet, valószínűleg nem messze a Főmágustoronytól a taxis el is indult oda. Olyan húsz perccel később pedig már haza is értek.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 3 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.