Csatornák

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Csatornák     Empty Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 15:29

Mint minden államban itt is minden régióban ugyan úgy néz ki a csatorna hálózat csak tisztább vagy mocskosabb.

Az eredeti topic.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 03 Jan. 2013, 10:58

Résztvevők: Kusumi Ayani
Idő: 2023. december 31., 22:25
Hátralevő idő: 01:35:00 (19 kör)

A lány könnyedén le tudott mászni a csatornába, szerencsére volt létra is. A munkaadója, aki a feladatot adta volna pánikolva rohant el, nem volt azaz isten, akinek a kedvéért ő itt maradt volna. Az első, amit megérzett az a bűz volt. Nem csak a robbanás és égett szag, hanem égett hús kesernyés illata. Odafent is sötét volt, itt lent pedig még inkább, így egyelőre semmit sem látott a lány, hogy mi merre lehet. Nem volt parázs sem, aminek pedig illett volna lennie, hiszen az előbb a teljes csatornahálózat lángolt. Amint leérkezett a sötétbe, amit megérzett a földön, hogy vízbe lépett, hideg, jeges vízbe, ez pedig a bokája feletti részig ért, így a cipője sikeresen beázott és a nadrágja szára is átázott azonnal. Ha időben kapcsol Ayani, akkor elkerülheti még azt, hogy teljesen leérjen és a másik cipője is vizes legyen. Addig is, amíg így fél lábbal állt a jeges vízben valami kemény fémes dolog ütközött a lábának a víz alatt, bár még mindig nem látta a sötét miatt, hogy mi lehet az.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. 03 Jan. 2013, 12:09

Nos elég volt egyenlőre az egyik cipőmnek a beázása. Nem különösebben érdekelt igazából, mivel csak a városi emberek miatt veszem fel. Jobban szeretek mezítláb lenni. Le is vettem a cipőimet, és felakasztottam a létrára 8kicsit nehezen ment). Leakasztottam íjamat, és felraktam egy nyílvesszőt. Természetesen nem akartam lőni, mivel mást terveztem. Behunyom szemem és koncentrálok. Mikor kinyitom, már a nyíl végében volt az erőm, és hajam felragyogott arany színbe, mint ahogy a nyílvég is. A vízbe dugom a nyílvesszőt, hogy megnézzem azt a fémes valamit. Igaz, hogy nem csináltam valami nagy fényt, de nézelődésre pont megfelelő. Na nézzük mire is léptem rá.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Vas. 06 Jan. 2013, 09:30

Idő: 2023. december 31., 22:30; Hátralevő idő: 01:30:00 (18 kör)
Következő körváltás: 2013. január 9.
Résztvevő: Kusumi Ayani

Kusumi elővett egy nyilat és azzal kreált fényt idelent, hogy lássa, hogy mi is van itt. Amit szeretett volna meg is tudta tenni, a fény először vakítóan tűnt fel a sötétben, de hamar hozzá lehetett szokni, így másodpercekkel később már könnyedén körbe lehetett nézni. A csatornában lassan, de biztosan emelkedett a vízszint, de furcsamód néhány helyen máris megfagyott, főleg azon, amelyik a tenger felé vezetett. Jó néhány helyen be volt szakadva az egész, így nem biztos, hogy az itt bezúduló víz a városrész belsejében valamilyen kárt okozott volna. A lány megnézte azt is, ami a lábának ütközött, egy szerkezetnek volt a része, ha a valóságában nem is látott ilyet korábban, akkor a filmekben mindenképpen, egy robbanószerkezet időzítője volt, noha a teteje betört és időt sem mutatott, de felismerhető volt. Valaki, vagy valakik a közelben a csatornák jelentős részében robbantást végeztek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. 06 Jan. 2013, 20:20

Nos mivel a víz befagyott, így remélem elég kemény arra, hogy megtartson. Szépen lassan ráereszkedek, és ha megtart, akkor a város központja felé kezdek szaladni a csatornában, hogy megtudjam mi is történt idelent. Sejtem, hogy nem csak egy bombával lesz majd dolgom, ám igyekeznem kell. A folyamatos képességhasználat egy idő után eléggé legyengít... főleg mentálisan. Amint találok valami figyelemreméltót, akkor megállok, és megvizsgálom, ám ha élőlényre bukkanok (nem patkány, meg egyéb rágcsálóra), akkor rászegezem aranyló fegyverem, és kiáltom:
- Ki van ott?
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by A Misztikus Pókember Hétf. 07 Jan. 2013, 22:32

- Na-na-na! Huhh - Kiáltok, s engedem is ki a gőzt, megálltam a jégen, nem is olyan nehéz ám korcsolya nélkül. Még kicsit igazítom a kéztartásomat a falon, majd felnézek a hang irányába. Véleményem szerint valami fénymutáns lehet, bár amilyen napok járnak ránk egy csatorna lakó angyal se menne főműsoridőbe.
- Én vagyok, drága. Csak én. - Intek felé párat, jelezve, hogy teljesen védtelen vagyok most vele szemben. A selyem köpenyemen egy kabáttal, zokniban, papuccsal. Nem éppen az illő megjelenés a városba. De jelenlegi tartózkodási helyemen, a csatornában, úgy tudom nem olyan kötött a viselet. Esetleg valami kultusz vezetőjével szemben, de talán most abba nem futok bele.
Még kicsit kétségesnek érzem, hogy a csatorna volt a megfelelő hely arra, hogy a nyomozást kezdjem, de zavart fent az a fene sodró tömeg. De eddig csak a detonáló szerkezet. Jobb híján amíg elérek a hölgy közelébe összevetem fejben, hogy egyenlő erősségűek voltak-e illetve, hogy milyen pontokon voltak elhelyezve eddig. Kis valószínűséget látok különösebb szimmetriára, de lehet, hogy elsőre nem ugrott be valami. Addig is támasztom magam mellet a kezem és erősen szorítom össze a kabátom és a köntösöm, amíg nincs megfelelő mennyiségű szabad kezem az alapos behúzásukhoz.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Jan. 2013, 10:50

Idő: 2023. december 31., 22:35; Hátralevő idő: 01:25:00 (17 kör)
Következő körváltás: 2013. január 12.
Résztvevők: Kusumi Ayani és Jonathan Holmes

Ayani elindult a csatornában rohanva a város belseje felé, ami kissé nehézkesnek bizonyult, mert nagyon sok törmelék volt odalent és a víz is egyre és egyre emelkedett. Egy pont után szerencsére a víz eltűnt, csak a törmelékek maradtak. Egy férfi hangját hallotta meg és pillanatokkal később belefutott a papucsos és köntösben levő férfiba, aki kezeivel próbálja magán összefogva tartani a kabátját és köntösét. Holmes is végre valahára megpillantotta a lányt, aki közeledett hozzá és elsőre közel sem tűnt semmilyen szektavezetőnek.
Ahogyan a páros egymáshoz ért, közel sem örülhettek, vagy mutatkozhattak be egymásnak túlságosan sokáig, ugyanis a sötétből, a fénykörön kívülről, ha még mindig fenntartja az íjat Ayani, kaparászó és hörgő hangot lehetett hallani. Aztán két pár vörös szem fordult a páros irányába a sötétségből.

//Ha Svarogék lejönnek és írnak ide nem látjátok őket.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 10 Jan. 2013, 10:34

Meglehetősen kellemetlen ebben a jeges vízben botladozni, de mit lehet tenni ha egyszer üldöz a kíváncsiság és a csatornákba vezetett. Legalább találtam egy meglehetősen harcianak tűnő hölgyeményt. Keleti származásra tippelek, valószínűleg a sok amerikába szabadult ronin babérokra tőrő csöpségek egyike.
- Holmes, Jonathan Holmes! - Kezdem a bemutatkozást kisebb távról, hogy ne nagyon hadonásszon felém azzal a nyíllal, amire mellesleg figyelek. Mindenképp szeretném megtudni mielőtt elsüti és onnan kikövetkeztetni az irányt. Nem számolok trükkös íjjal, csak egy mezei lövedéknek tűnik a világításon kívül. De mikor meghallom a kaparászást, megváűltoztatom az ismerkedési taktikámat. Hátra tekintek a vörös szempárba, majd rögtön vissza meglepett arccal a hölgyre.
- Ön pedig most gyorsan visszamászik az utcára. - Jelentem ki neki, nem teljesen magabiztosan, miközben megszaporázom a lépteimet. Útközben még megpróbálom felkapni a detonáló szerkezetet, de rögtön a kishölgy nyomában leszek ha kimászik. Ha nem és megpróbál lövöldözni akkor túlhaladok rajta a másik odlalára a létrának. Összes fegyveremmel a szerkezettel a kezemben. Fejben pedig összevetem a látott szempárt a látott démonokéval avgy úgy áktalában az emlékeimmel az utóbbi időszakból.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Svarog Pént. 11 Jan. 2013, 11:55

Előzmény: Europe park

Svarog ránézz Horatiora, majd az angyalszerű fickóra. Elvileg halhatatlan, harcolt már démonokkal.
- Manhattan inváziójánál én is ott voltam, rohadt egy helyzet volt. Egy társamat is elvesztettem ott. Nos akkor nézzünk le a csatornába, hátha találunk valamit. Mondjuk egy démonfészket, vagy valami sátánista szertartást. Na, mennyünk és égessük ki a dögöket.
A mellette lévő varázsló felé fordul.
- Mennyire bírod a bélgázszagot? - kérdezi, majd indul is a csatorna felé. Hamarosan lemászik, várva, hogy a többiek is kövessék. Amint mindannyian lent vannak, Svarog Angyal felé fordul.
- Érzékelsz valamit?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. 11 Jan. 2013, 12:57

Egy emberrel találkozok össze. Nem teszem lejjebb íjamat, sőt a szívére célzok. Kezem kicsit már kezd remegni, mivel már egy jó ideje fenntartom képességem, és hát nem olyan könnyű félig kifeszítve tartani az íjat, és ráadásul most még célzok is. Ekkor egy furcsa szempárra leszek figyelmes, és morgásféleséget. Arrafordítom a vesszőt, és kérdezés nélkül lövök. A szemeket céloztam, ráadásul ha sikerrel eltalálom a valamit akkor képességemnek köszönhetően addig próbálja átfúrni magát, míg el nem veszik ereje, vagy én meg nem állítom. Míg a fény a lény felé halad, én nem totojázok. Felajzok még három-négy vesszőt, és lövök, és ha több is van azokra is lövök párat. És csak azután pihenek le, ha látom, hogy elmúlt a veszély, ez esetben a fiúval nem törődve megyek tovább, mivel embertársam már kislisszolt innen.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 12 Jan. 2013, 09:37

Idő: 2023. december 31., 22:40; Hátralevő idő: 01:20:00 (16 kör)
Következő körváltás: 2013. január 15.
Résztvevők: Troy Conroy / Angyal, Boris Dragunov / Svarog és Horatio Millvier

A csapat végül Svarog vezetésével, aki igénybe veszi Angyal segítségét elindulnak lefelé a csatornába. Ahogyan Angyal és Horatio is megérkezik lentre a falakon több helyen, amik a húsz méteres körzetükbe esnek izzó pentagrammák jelennek meg, nem tesznek semmit, csak világítanak és így legalább belátni a helyet, hogy mi lehet idelent. Nem sok mindent látni egyébként, Törmelékeket, a jeges vizet, benne egészen pontosan a tetején, valamilyen a furcsa sötétvörös anyaggal, a falakon a robbanás nyomai és a pentagrammákk. Ezeket mindenki látja. De egyelőre semmilyen más dolgot nem láttak semerre sem.
Azonban idelent minden mágikus volt, ezt még Horatio is érzékelte, noha nem volt efféle varázslata, sötétmágia, amitől mindkét férfinak a hátán is felállt a szőr és kényelmetlenül érezték magukat. Ezenfelül mind a ketten megéreznek egy konkrét irányból egyfajta furcsa hívójelet, olyat, amilyet korábban még soha sem.

Csatornák     00120

Résztvevők: Kita Horigome, Shynomy Rokana, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano, Edward Richard MacAevus és Geoge Ethan / Szellemlovas

Még odafent Victor ellenőrizte, hogy milyen volt azaz időzítő, egy egyszerű órából készült házibarkács, semmilyen profi munka. Valószínűleg hatékonyságra mentek, mintsem arra, hogy drágán ússzák meg. A munkájuk révén tudták, hogy a negyedben eléggé virágzik a szervezetbűnözés, így ha a démonok azokat rabolták ki, akkor könnyedén szerezhettek bármit maguknak. De mégis ez nem vezérelhetett olyan dolgot, ami ekkora pusztítást végzett.
A csapat végül leért a csatornákba, és az meglepő módon azért még ép maradt úgy, hogy közlekedni lehessen benne. A második meglepő odalent, hogy nem érezni a megszokott égett szagot, pedig azért, ha világít a társaság, akkor látható, hogy a falon vannak égés nyomok. A víz, ami ide is beszökött valami furcsa anyagot tükröz a mostanra félig megfagyott vízben. Árny érzékeli azt, hogy az egész csatorna fekete mágiától bűzlik. Ahogyan ő is megérkezik lentre a falakon több helyen, amik a húsz méteres körzetébe esnek izzó pentagrammák jelennek meg, nem tesznek semmit, csak világítanak és így legalább belátni a helyet, hogy mi lehet idelent. Törmelék, a jeges víz, benne a furcsa anyaggal, aminek sötétvörös színe van, a falakon a robbanás nyomai és a pentagrammákk. Ezeket mindenki látja.
Árny azonban ismét megérzi azt a hívójelszerűséget, amit már korábban is, amikor a közelében járt a gócpontoknak.

Csatornák     00120

Résztvevők: Kusumi Ayani és Jonathan Holmes

A leányzó nem volt túl beszédes kedvében és a nyilával a szemek irányába lőtt. Az a valami nem tért ki, helyette egy hatalmas legalább egyméteres patkány dőlt el holtan. Ebben a pillanatban azonban több dolog történt. A falakon hirtelen izzó pentegrammák jelentek meg Holmes húszméteres körzetében. Ez kellően szépen bevilágította a csatornát, így Ayaninak nem kellett tovább fárasztania magát. Ennek hála végre látni mindent, a törmelékeket, a jeges vizet a talpukon, rajta valamilyen furcsa anyaggal, aminek sötétvörös színe van, a falakon a robbanás nyomai és a pentagrammák. Ezeket látja a páros, illetve a többi hatalmas patkányt, amik a fény hatására próbáltak eltűnni a sötétben, de a lány lelőtte őket. A fénynek hála pedig most már látszik, hogy a detonáló készülék házi gyártmány és semmilyen komoly, ez nem vezérelhetett olyan dolgot, ami ekkora pusztítást végzett.
Holmes még érzi, vagyis most kezdi, hogy a teljes csatorna bűzlik a fekete mágiától és érez egy furcsa hívószerűséget az egyik irányból.
Ayani pedig rohant tovább bele a sötétségbe, amit elér, de onnan már megint nehezen fog boldogulni a haladással az előbbi fények miatt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Horatio Millvier Szomb. 12 Jan. 2013, 10:50

Horatio Millvier megvárta amíg Svarog elindult a csatornába, majd követte őt. A sárkányember szavaira elmosolyodott.
- Láttam és szagoltam én már sok ocsmány dolgot. Még ilyet is. Nem először kell egy ilyen helyen üldöznöm valakit - felelte, majd lemászott a létrán a csatornába.
Az odalent látható pentagrammák és a vízen lévő sötétvörös anyag eléggé nyugtalanította a fiatal mágust.
- Svarog. Azt kell mondjam. Ez egyértelműen mágia - jegyezte meg.
Ekkor hideg futott végig a hátán, és kirázta a hideg attól az érzéstől, amelyet legszívesebben nem érzett volna egész életében.
- Ez durva lesz, uraim. Úgy sejtem fekete mágia van az egész helyen.. Ez különleges mágia, mert nem érezhetném, amúgy a varászerő jelenlétét. De ez olyan erős, hogy még nekem is elég, hogy érezzem. Gondban vagyunk. És valami irányt akar mutatni. Kövessük a jelet vagy más úton menjünk. Te vagy a főnök - nézett Svarogra, majd várt.
Eközben mágikus és mutáns képességeit készenlétbe helyezte, arra az esetre, ha szüksége lenne rájuk.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Csatornák     250sc9gCsatornák     18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Tyler Szomb. 12 Jan. 2013, 18:24

Ez a mutáns végre értelmesnek tűnik és belegyezik abba, hogy velük menjen. Nagy nehezen lemászik, a szárnyait valahogy nem a csatornalejárat méreteihez igazították, de némi késlekedéssel sikerül lejutnia a többiekhez. Ahogy leér szinte rögtön pentagrammák kezdenek világítani és még a levegő is a tüdejében reked.
Aztán ahogy nem történik semmi, hangosan kifújja a levegőt és körbe fordul. A tollai és a szőr az egész testén bizsereg és fel áll.
-Ahogy a társa mondja, az egész csatorna bűzlik a démonok mágiájától és valóban egy bizonyos irányba hív minket.....-
Erősíti meg a másik férfi állítását, majd várakozóan pillant Svarogra, hogy dönt, bár szerinte előbb-utóbb úgyis arra a helyre kell menniük, amerre a mágia jelez.
-Lehet, hogy csapda, de javítsanak ki ha tévednék, hogy nincs más nyomunk csak ez a mágikus irányjelző. Túl nagy ez a csatorna, hogy az egész bronx-i részét átkutassuk. Szóval szerintem se időnk, se több információnk nincs, úgyhogy menjünk....-
Ha belegyeznek azonnal arra felé veszi az irányt amerről a jelzést érzi.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 13 Jan. 2013, 02:44

Még sikerül kitérnem a nyilak elől, amik nem engem céloztak bár, de a lényeg, hogy sikerült. Így alig átfagyva, a sikerélmény fényében lapulok meg amíg harcos amazonom nekilát a nyíl általi mészárszéknek. Gondolom is, hogy rágyújthatnék egy pipára. Kezeim belemélyednek a zsebekbe, a bal elengedi az ideiglenes fegyveremet. Miközben megtámad a felismerés, hogy hiába lóg a nyakamban a kis pipa, hiába ha nincs bele semmi. A távolba meredő szemek után kiterjed egész arcomra a pillanatnyi meglepetés, amit hirtelen elűz valami más. Párat szimatolok a levegőbe, az ujjam újra végig fut a szerkezet felületén a zsebemben.
- Nem tiszta... - Megelevenedik szemem előtt a robbanás, már sokkal kisebb formában mint amit a feltörő erő feltételezne. Hozzákapcsolódnak a démonok, látom a kántáló kultistát.
- Mágia... sötét, fekete, pokoli... démoni - Jegyzem magam elé, majd megpördülök. A kezem rátapad a csatorna falára, végigfutnak az ujjaim a pentagrammákon. Összevissza keresztezik egymást ahogy újabbakon futtatom végig őket, lejjebb és lejjebb hajolva végül a furcsa anyagba mártva a bal kezemet, hogy az orromhoz emelhessem, még összedörzsölöm a mutató és a hüvely ujjaim között. Megpróbálom a képet bővíteni magam előtt minden plusz információval. Amint megvan az állaga megszagolom, majd rákenek egy kicsit az egyik pentagrammára. Megpróbálom egy rövid ideig kizárni a hívást, miután megjegyeztem az irányát és az érzést amit kivált belőlem pontosan.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Svarog Hétf. 14 Jan. 2013, 13:02

- A jelekből kajakra azt hittem, hogy fehér mágia - intett Svarog a pentagramák felé, majd a víz felszínén lévő anyagra mutatott. - Ez szerinted mi?
Svarog a víz felé hajolt, majd a mutatóujjával egy kis darabot vessz fel, majd biztos távolságra az orra elé tartja, és megszagolja. Próbálja beazonosítani, hogy milyen robbanóanyag lehet.
- Legalább van valami támpontunk, hogy a démonok hol is várnak minket - mondja a srácoknak. - És mit terveznek. Akkor csak óvatosan fiúk, amint mozdul valami, ami nagy, szarvas és szárnyas, ronda és nem én vagyok, támadunk. Gandalf, Dumbeldore, mutassák az utat. Indulás...

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Árny Hétf. 14 Jan. 2013, 15:59

Végül is nem kell sokat haladni egy csatornáig, vagyis a lejáratához, nem is igazán tudom, hogy miként hívják ezeket hivatalosan, sosem néztem utána, soha nem is fogok, teljes mértékben feleslegesnek találom. A lényeg, hogy lemászok és már mászás közben is érzem, mondhatni megcsapja az orromat a fekete mágia szaga, mely igazából nem érint meg, hiszen számomra ez megszokott, mindennapos, nem ilyen koncentrációban, de akkor is megszokott.
- Heh... - Ennyit kommentálok az egészhez, majd pedig figyelem a felgyúló rúnákat, természetesen ugrásra készen, de semmi sem történik, ami a helyzethez képest... Meglepő is, meg nem is, most viszont nem fogom magyarázni, hogy melyik miért, így legalább van fény idelent rendesen és látom, hogy merre megyek. Feltűnik a furcsa anyag a padlón, ami valószínűleg vér, a démonokat ismerve legalább is, nem hiszem, hogy valamiféle különleges anyag lenne... Bár lehetséges, hogy démoni robbanóanyag, ami már megtette a dolgát, magyarázhatja, hogy miért volt akkora a robbanás, mégis miért nem döntötte romba az egész csatornát... Az is lehet, hogy csak le akarják csalni ide az emberek egy kis részét, ki tudja kiket, hogy van-e célcsoport, vagy nincs, és aztán a levegőbe repíteni ténylegesen az egészet, bár nem nézném ki a démonok legtöbb példányából, hogy erre lenne elég esze. Megérzem azt az ismerős érzést, amit a gócpontok okoznak, ez pedig egy pillanatra apró mosolyt húz a képemre, de tényleg csak egy pillanatra, mert talán végre megvan, ezt pedig...
- Talán megvan a gócpontunk. - Közzé is teszem, majd el is indulok abba az irányba, amerről érzem a hívást, igaz fokozottan figyelem is a környezetünket, nem akarok továbbra sem váratlan kellemetlenségeket, vagy legalább is nem akarom, hogy felkészületlenül érjenek.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. 14 Jan. 2013, 16:35

Nos a furcsa lények levadászva, ám most jöhet a tova út. Ismét felhozom az Aranysugarat, amitől ismét ragyogni kezd a nyílvessző, illetve a hajam. Gyűlöltem ezt a féle világítást, mert kiszívja belőlem az erőt hosszú távon, ám most elnéztem efölött az idegeskedés fölött, mivel nem nagyon érzek más lehetőséget világításra. Egy nagy levegő, majd nyakamba veszem a lábamat, hogy kis idő alatt nagy távolságot járjak be.
~ Most már csak azért is kiderítem, hogy mi a fene folyik itt! - határoztam el magamat.
Ha a fiú nem jön utánam, akkor mostanra sikerült lehagynom, ám ő még mindig láthatja hol járok hála az Aranysugárnak.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 14 Jan. 2013, 23:51

//Még a felszínen//

Rövid időn belül találtak egy aknát, ahol alá tudtak ereszkedni a csatornák sötét és bűzös világába. Először Albert nem sok reményt fűzött a föld alatti keresgéléshez, mert élt azzal az előfeltételezéssel, hogy a járatok nagy része beomlott. Ettől függetlenül követte Szellem Lovast, mert démon témában verhetetlen vol.
-
Bravo. Maradj fent, és nézz körül.

Albert hagyta, hogy a Lovas előre menjen. Aztán baljával az övén lévő egyik utility zsebbe nyúl. Kivesz belőle néhány lighsticket. Eltöri őket s zölden világítani kezdenek. Egyet a csatorna bejáratához dob, hármat pedig a démon után enged a csatornába. Lássák már a kevésbé természetfelettiek is, hogy hova érkeznek. Aztán ő maga is alászáll...

//Már a csatornában//

...amint leért, Alber aktiválta a fegyverlámpáját, hogy lássanak is valamit. Ellenben azt tapasztalja, hogy nincs szükség egyelőre az extra világításra. A falakat díszítő, először ijesztőnek ható, rúnák elég fényt adnak. Most veszi kicsit szemügyre a lábuk alatt és között csordogáló vizet is. Először csak az a gyanús neki, hogy a fényrudak fénye eltér a megszokottól. Megvilágítja hát a talajon folyó szmötyit, de aztán újra deaktiválja a lámpáját. Nem is akarja tudni, hogy miben taposnak s csak remélni tudja, hogy nem éppen éghető anyagban tapicskolnak, amit majd rájuk gyújtanak.
Amikor a Lovas határozottan kijelenti, hogy érzi a helyi gócpontot, Albert megkönnyebbül. Szívverése lelassul, aggodalma alább hagy. Nem úgy figyelme. Még mindig nem bízik a macskafélében és barátnőjében. Ahogy a professzor íróban sem. Őket egyelőre külső tényezőnek tekinti, így egy szinten figyeli őket a várható démonokkal egyetemben. Albert csendben, de tüzelésre készen követi a Lovast egyre mélyebben a csatornarendszerbe.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Edward Richard MacAevus Kedd 15 Jan. 2013, 02:09

Edward kifejezetten örül annak, hogy nem lőttek le senkit sem a felszínen. Elég nehezen tudott volna elmenekülni a lövedékek elől. Bár ha a két nőre lőttek volna, akkor legalább lett volna némi vér a történetében. Így viszont csak kaland marad. Megvárja, amíg a többség leereszkedik a létrán. Néhány percig még méregeti a fent maradó Victort, majd ha hagyja, ő maga is követi a kis csapatot. ~ A kaland folytatódik. A föld alatt feltételezhetően felfedezzük a démonok fészkét. Vezetőnk, akit az egyik katona "Lovasnak" hívott, valamilyen gócpontot emleget. Most oda tartunk. ~ fogalmazza már a blogbejegyzését. A falon lévő rajzokat és pentagrammákat csak ezt követően kezdi szemügyre venni. Próbálja felismerni bennük valamely általa ismert nép szimbólum használatát. Keresi a felrajzolás módját is. Hátha lát valami érdekes ecsetvonásos technikát, vagy eszközt. Azt viszont egyelőre nem érti, hogy miért világítanak a jelek. Nem csak az egyetemes tanulmányaiból próbál hasonlóra visszaemlékezni, hanem a misztikusokról szerzett tudásából is próbál meríteni a stílusjegyek beazonosításához.

_________________
Azért kezdtem el mászni, hogy legyőzzem önmagamat. Legyőzzem a természetet, majd megtudjam mi van felül. Mondhatom, hogy a küzdelem és a tudás megszerzésének mámora hozta ki belőlem azt az akaratot és erőt, amivel előrébb, jelen esetben feljebb és feljebb jutottam. Aztán onnan le kellett jönni. Így kezdődött az ejtőernyőzés. Aztán van, hogy vízbe esik az ember. Búvárkodás. A downhill, rafting, a jóga, meg a többi "extremitás" csak a ráadás.
Edward Richard MacAevus
Edward Richard MacAevus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 21.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Nyko Kedd 15 Jan. 2013, 03:20

Úgy fest, hogy a csapat jó része megy lefelé, csak egy valaki megy másfelé vagy marad itt. Mindegy is. Lemegy szellemlovas és az egyik kis kommandós. Tekintetem a vérfarkasra, majd Shonomyra siklik, aztán lenézek a csatornába, s félre húzom a számat néhány szippantás után.
- Maradj a közelemben. – mondom még Shyroknak csendesen, majd laza mozdulattal ugrok le a csatornába, s landolok talpon, de nem fékezem az érkezés csak akkor mikor leguggolok már teljesen, s mindét irányba elnézek. Ha nem kell nem rántok fegyvert. Elég érdeke s a kis terep a felfestett jelekkel, furcsa nagyjából fagyott anyaggal alattunk és még az is, hogy ennyire jó a csatorna állapota. Lassan kelek fel és lépek néhányat előre, s várok.
Tekintetemmel a Riporter mozgását követem. Bár nem hiszem, hogy velem gondja lenne, de attól tartok, hogy esetleg hevesebb szóváltás alakul ki a legendásan ellenséges két faj közt, még ha Nyko igen fiatal is vámpírként, de úgy fest a negatív érzések úgy mond a vérrel öröklődnek és nem csak a képességek. Lenézek a csatornába és amint Nyko odébb megy leugrok én is, s landolás után körbe pillantok, majd közel megyek hozzá csendesen.
Amint megindul lovas a fegyverrel hadonászóra nézek, majd megindulok én is. Tekintetem az előttünk lévő részt pásztázza, miközben úgy sétálok, mintha csak az utcán sétálgatnék. Nem mutatom jelét félelemnek vagy bárminek, pedig részen vagyok és figyelek, hangokra, kis neszekre, vagy esetleg szagokra, miközben próbálom elkerülni, hogy a falakhoz kelljen érni.
Lassan haladok Nyko és a Riporter közt, bár jobban Nyko mellett, hogy ha kell akkor közbe tudjak avatkozni, vár továbbra is remélem, hogy minden marad ennyire békés, legalábbis csapaton belül, még ha még a bizalom nem nagyon van meg, de ez majd kiderül később.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Kedd 15 Jan. 2013, 10:15

Idő: 2023. december 31., 22:45; Hátralevő idő: 01:15:00 (15 kör)
Következő körváltás: 2013. január 18.

Résztvevők: Troy Conroy / Angyal, Boris Dragunov / Svarog és Horatio Millvier

A három férfi hamar dönt arról, hogy követik a nyomot és a hívójelet, így elindultak abba az irányba, ahonnan jött mindez. A falakon végig megjelentek a fények, ahogyan arra haladt el a társaság. Közben Svarog felveszi azt a fura anyagot a jégről, megszagolja, de annak nem igen van szaga, csak ilyen nyúlós kellemetlen érzést ad. Először hidegnek érezni, majd, ahogyan kezdte a gyíklény test hőjét átvenni hirtelen gyulladt ki az anyag a kezében. Forró és égető volt és nem úgy tűnt, hogy el akar aludni a tűz és ezt a fura anyagot csak lassanként emésztette fel.

Csatornák     00120

Résztvevők: Kita Horigome, Shynomy Rokana, Albert Shear / Britannia Kapitány, Edward Richard MacAevus és Geoge Ethan / Szellemlovas

Edward sajnos nem ismert meg semmit a jelek közül, soha sem látott effélét korábban, azt azonban sikerült megállapítania, hogy határozottan nem wicca szimbólumok voltak, hanem teljesen mások.
A csatorna kellően nagy volt szerencsére, így mindenki tudott úgy haladni, hogy ne kelljen hozzáérni a csatorna széléhez. Árny indult előre, mivel ő volt, aki érezte, hogy hova is kell menni. A falakon végig megjelentek a fények, ahogyan arra haladt el a társaság, akinek volt irányérzéke még itt a föld alatt is rájöhetett, hogy a belváros felé haladnak. Jó öt perc után sikerült a kisebb csatornából egy sokkal nagyobb és szélesebbe átérni. Árny pedig itt már erősen érezte, hogy határozottan közel vannak ahhoz, hogy megleljék, amit keresnek. Egyelőre semmilyen ellenállásba nem futottak bele, hacsak az időnként mellettük elrohanó majdnem egy méteres vörös szemű patkányok nem voltak ilyenek.

Csatornák     00120

Résztvevők: Kusumi Ayani és Jonathan Holmes

Holmes nem igen ismeri meg ezeket a rúnákat, nem látott még ilyeneket korábban. azonban nagyon picit hasonlítanak valami jelző és érzékelő rúnákra. De azt már nem tudja megállapítani, hogy csak fényt szolgáltatnak-e, vagy a felírónak jelezték, hogy itt van valaki a csatornába. Ezek után felveszi azt a fura anyagot a jégről, megszagolja, de annak nem igen van szaga, csak ilyen nyúlós kellemetlen érzést ad. Először hidegnek érezni, majd, ahogyan kezdte a férfi hőjét átvenni hirtelen gyulladt ki az anyag a kezében. Forró és égető volt és nem úgy tűnt, hogy el akar aludni a tűz és ezt a fura anyagot csak lassanként emésztette fel.
Ayani rohant tovább, mivel a férfi mással volt közben már elfoglalva le tudta őt hagyni. Mivel a lánynak fogalma sem volt, hogy merre kell mennie, vagy merre megy, így egészen addig rohant, amíg végül a képességhasználattól és a futástól kifulladva nem állt meg. Egy hármas elágazáshoz ért, mehetett jobbra, balra és egyenesen is tovább.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Horatio Millvier Csüt. 17 Jan. 2013, 21:48

Horatio Millvier érdeklődve hallgatta meg két társa mondandóját majd biccentett.
- Ez a legjobb lehetőségünk. Nincs kedvem itt kóborolni amíg a város elsüllyed. Járjunk a hívójel után, aztán meglátjuk mit találunk ott - jegyezte meg, majd el is indult a megfelelő irányba.
Az angyal kicsit nehézkesen érkezett, de végül megtalálta a megfelelő pozíciót, aminek Horatio nagyon örült.
~ Még jól jöhet a szárnyas fickó. Remélem tud harcolni ~ gondolta az ismeretlenre pillantva.
Ahogy haladtak Svarog felvett egy kicsit a jégen álldogáló anyagból, Horatio legnagyobb döbbenetére. A férfi hamar lángra kapott, és a mágus-mutáns gyors reakcióideje most sem hagyta cserben a férfit. Villámgyorsan lekapta köpenyét, majd Svarog égő kezére téve elkezdte eloltani a tűzet.
- Nem is te lennél, ha nem fognál meg mindent ami ismeretlen és ráadásul egy robbanáshoz lehet köze - morogta a mágus.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Csatornák     250sc9gCsatornák     18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Árny Csüt. 17 Jan. 2013, 22:24

Óvatosan haladok előre, igyekszem mindenre figyelni, de persze biztos vagyok benne, hogy van ami felett simán átsiklik a tekintetem, valamiféle álca, vagy ehhez hasonló... Szóval pozitívan állok a helyzethez, legalább is mondhatjuk így is. A lényeg, hogy nem ütközünk nagy ellenállásba, vagyis igazából semmilyenben, csak néha halad el egy-egy hatalmasra nőtt patkány, ami igazán kellemetlen, de amíg nem mutatnak agressziót, addig oly annyira nem érdekelnek, hiszen még mindig csak állatok, még ha démoni állatok is, nem hiszem, hogy tanácsos lenne leállni itt hadakozni. Ennek főleg az-az oka, hogy ezek a rúnák eléggé... Zavaróak, nem tudom, hogy mi céljuk lehet amellett, amit most is érzékelek belőlük, valóban csak világítás lennének? Vagy talán sokkal rosszabb? Nos, démonokról van szó, szóval valószínűleg sokkal rosszabb... A lényeg, hogy haladunk, rövidesen pedig egy sokkal tágasabb részre érünk át, ami kicsit felszabadító érzés, de nem oly jelentősen, nem mintha rettegnék a bezártságtól, vagy problémám lenne vele, főleg nem így, hogy határozottan érzem, hogy amit keresünk közel van, ami valószínűleg a gócpont, bár jelen helyzetben nem biztos, hogy lesz ott egyáltalán bármi is, bár még mindig arra számítok, hogy bármely pillanatban támadhatnak, ezért igyekszem fent tartani a figyelmem és még mindig csak elugrani egy támadás elől... Egyéb esetben vezetem tovább a csapatot annyi megjegyzéssel, hogy:
- Közel vagyunk... -

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Nyko Pént. 18 Jan. 2013, 02:53

Egyenlőre jól haladunk, bár a csapat elég csendes, de mindegy is. Shyrokra pillantok, majd a többiekre. A farkasunk hátul kullog, hát nem örülök ennek. Jobb lenne ha szem előtt lenne, mondjuk előttem, de van haszna is ennek, hiszen, ha hátulról jön valami támadás, akkor azt ő tudja meg elsőnek. Csak abban reménykedem, hogy nem akkor mikor beleállítottak vagy lőttek valamit.
Valahogy nem érzem jól magam eme csatornában, akár egy nagy csapda, de mivel elég célirányosan haladunk az egyik irányba, így remélem, hogy azért oda is érünk, ahova kell. Pontosabban oda ahonnét inkább a józanésszel rendelkezők menekülnének: Egy démon tanyára.
Na de lassan elérünk egy nagyobb csatornát és vezetőnk megjegyzése alapján ideje kicsit készülődni, bár nem hiszem, hogy olyan lény jönne szembe ami érzékeny lenne az ezüstre, hiszen amilyen szerencsés vagyok, csak egy ilyen lesz, rajtam kívül és az is mögöttem kullog. Bár elég nagy kaliber ahhoz hogy így is kárt okozzon, még ha nem is akkorát, mint mondjuk acél, vagy hasonló nyalánkság. Kabátom alá nyúlok közben és két kiskattanással amit a lépések zajához próbálok időzíteni kibiztosítom mind két pisztolyt, de úgy mintha csak próbálnék kicsit átmelegedni, majd ugyan ilyen természetes mozdulattal eresztem vissza magam mellé a kezeimet és haladok tovább egyre csendesebb léptekkel.
Csak haladunk és haladunk. Nincs nagyon beszélgetés, de nem is kell talán. Nyko figyel, ahogy én is, hátra is előre is, a lábam elé is, meg fölénk is. Próbálok eleget megjegyezni hogy ha futásra kerül a sor, akkor a lehető leggyorsabban kijuthassunk a csatornából, meg persze arra is, hogy a két legendásan ellenséges fajunk nehogy egymásnak essen. Bár úgy fest, hogy egyenlőre nem nagyon foglalkoznak egymással, ami jó hír. Vagy nem.
Kita kibiztosítja a pisztolyokat a nagy csatornában, de nem veszi őket elő. Szóval csak elővigyázatosság, és nem az, hogy valamit észrevett. A levegőbe szimatolok óvatosan, és körbe is nézek, hátha megérzek valamit vagy látok, miközben füleim is hegyezem, na meg ha a szag túl erős lenne, akkor ne emlegessek rókákat.

Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Pént. 18 Jan. 2013, 08:14

Idő: 2023. december 31., 22:50; Hátralevő idő: 01:10:00 (14 kör)
Következő körváltás: 2013. január 21.

Résztvevők: Troy Conroy / Angyal, Boris Dragunov / Svarog és Horatio Millvier

Horatio gyors reakciójának volt csak köszönhető, hogy Svarog keze nem égett meg túlságosan, mert a férfi eloltotta a lángokat. De Svarognak és Horationak meglepő módon pillanatok alatt minden seb elmúlt a kézről, mintha ott sem lett volna az égés.
A hármas a távolban a csatornában fényeket lát meg, hasonlóakat, mint amiket itt a rúnák okozottak, azt, hogy kik, vagy mik lehettek ott nem lehetett tudni, mert túl messze voltak ahhoz, hogy lássák őket.

Csatornák     00120

Résztvevők: Kita Horigome, Shynomy Rokana, Albert Shear / Britannia Kapitány, Edward Richard MacAevus és Geoge Ethan / Szellemlovas

Shynomy talán jobban járt volna, ha nem kezd el szaglászni, ugyanis az egész orrát elöntötte a csatorna bűze, az ürülék, rothadás és a halál szaga, amitől a gyomra igencsak felfordult.
Ahogyan haladt a csoport Árny az érzést követte és végül egy leágazáshoz vezetett. Ez nem egy szokványos csatornabeli elágazás volt, ezt valaki, vagy valami kiásta. A jelzés határozottan onnan érkezett bentről. Ha a csapat tagjai benéztek, akkor a hosszú sötétség végén mintha némi fényt és árnyakat láttak volna odabent mozogni. A szag is olyan volt, hogy odabent határozottan élt valami és a sistergés, motoszkálás pedig sejtette, hogy most is bent van ott valami.

Csatornák     00120

Résztvevők: Kusumi Ayani és Jonathan Holmes

Ayani még mindig a három teljesen egyforma elágazás előtt áll és nem döntött, hogy melyik irányba menjen.
Holmes kezében a lángok lassan elaludnak, de a keze egészen csúnyán felhólyagzott a tűztől.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.