Csatornák

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Svarog Pént. 18 Jan. 2013, 08:22

Svarog nem lepődött meg, amikor az anyag lángra kapott, de ráadásul úgy, hogy átvette a környezete hőjét. Ez fantasztikus volt... Persze az nem, hogy az ő testhőmérsékletét is felvette, és ő gyulladt be.
Svarog elkezdte lerázni magáról az anyagot, majd Horatio jött, és a sárkányember karjára rakta a köpenyét, és elég csúnyán leszidta.
- Szakmai ártalom - morogta Svarog. - Legalább most már tudjuk, hogy ha jót akarunk akkor ne essünk bele.
Végignézett a rétegeken, majd felpillantott.
- Ez azonban fura, a démonok simán tudtak volna varázslattal is tűzet idézni, hisz tudjuk honnan jöttek, de akkor miért van erre szükségük?
Szerencsére Horatio eloltotta a lángokat. A sárkánynak ronda sebek maradtak a kezén...
Amik eltűntek, pillanatok alatt.
- Ez is fura, a démonok miért vesződnének a gyógyításunkkal.
A távolban fényt látnak, Svarog Horatiora pillant.
- Hisz szerintem tuti, hogy már vérdíj lehet a fejünkön. Párszor a képükbe fingottunk - mondta Svarog. - Na hogy közelítsük meg a rondaságokat?
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. 18 Jan. 2013, 15:13

Nos sosem szerettem a "Vajon melyik a jó választás?" játékot, így a véletlenre döntöm a további utat. Az aranysugaras nyílvesszőtől lassan már levegőt venni is alig tudok, mert igencsak kifullasztott. Felfele célzok, majd elengedem, ám csak alig feszítettem ki. A nyílvessző egy gyenge szállással lepottyan pont a baloldali alagút előtt. A dolog eldőlt. Arra megyek. Amíg még az Aranysugár képességem tart begyorsulok, és futok az alagút irányába, majd miután beléptem a képességem összeomlott, és a világításnak is így vége. Nem számított. Előkaptam botomat, és talpammal egy vonalban csapdosva szaladok tovább, és jól tudtam, hogyha lesz valami előttem, akkor arról időben kapok tudomást, ám sajnos ha valami nem a földön van, akkor könnyen belemehetek.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Tyler Pént. 18 Jan. 2013, 17:49

A furcsa anyag felgyullad a mutáns kezén, de a másik máris eloltja azt. Majd neki hála be is gyógyulnak a sebei.
-A gyógyulás az én reszortom, ez a képességem, passzív regenerációs tér. Minden bizonyos távolságon belül meggyógyul és én is....sajnos ez az aktuális ellenfelekre is hatással van....-
Közli halkan, mivel a távolban fényeket lát, de nem tudja kivenni kik is vannak ott tulajdonképpen. Arra a fura anyagra pillant....
-Azt hiszem tudom, miért van itt ez az anyag....lehet csapda....nekünk. Ha felégetik a csatornát, ha nem sikerül nekik amit terveztek, minket legalább elintéznek....esetleg így akarják elsüllyeszteni a várost...-
Gondolkodik hangosan majd megtorpan és a többiek mögé sétál vagy előre engedi őket.
-Jobb ha hátul maradok, ha démonok akkor rájuk nem hat az erőm, ha messzebb vagyok tőlük, ti viszont meggyógyultok.-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Árny Szomb. 19 Jan. 2013, 00:26

Még egy nagyon kevés csendes haladás, senkinek sincsen semmi hozzáfűznivalója sem, ami nekem tökéletesen rendben van, legalább kellemes csend honol a társaságon, ami nem mindig mondható el, szóval örülök, hogy ez most így van, csak a lépteink zaja az számomra, ami megtöri ezt a zajtalan békét, de ez nem olyan hang, amely valóban képes lenne irritálni. Hamarosan el is érkezünk egy újabb elágazáshoz, ez azonban nem néz ki... Nos, nem olyan, mint amilyen járatokon eddig végig jöttünk, inkább úgy néz ki, mintha kiásta volna valami... Rosszabbik esetben talán egy nagyra nőtt patkány, ami jóval nagyobb mint az eddig látott példányok, igaz ez csak egy gyors ötlet, valószínűleg szimplán csak démonok voltak, de sosem lehet tudni, végül is ezek a patkányok is démoninak néznek ki... Mindenesetre is amit keresünk az ott lesz bent, tisztán érzem, ezt pedig a többiek tudtára is adom mondjuk...
- Amit keresünk itt van bent. - Mondjuk most, tehát nagyon óvatosan belesek, amit pedig látok... Nem valami bizalomgerjesztő, egy sötét járat, a végén fény, sistergés, talán mozgó árnyak is vannak, de abban nem vagyok biztos.
- Mindenki kész van? Bemegyünk, amúgy sincs más logikus lehetőség... Vagy van valakinek egyéb ötlete? - Kivételesen érdekel mások véleménye is, már csak azért is, mert tervről van szó, de nem hiszem, hogy bárki is ki tud bármi jobbat találni azon kívül, hogy bemegyünk.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Horatio Millvier Szomb. 19 Jan. 2013, 11:52

Horatio Millvier örült, hogy még időben sikerült eloltania a Svarog kezén keletkezett tűzet. A sebek elég rondák voltak, de hirtelen teljesen begyógyultak.
- Mi a fene - jegyezte meg, majd érdeklődve hallgatta Angyal szavait.
- Hasznos képesség - mondta, majd Svarogra nézett.
- Na igen. Kerüljük a vízbe eséseket. Valahogy nincs sok kedvem sült csirkét játszani - morogta, majd a megégett kabátot a földre dobta, és elindult tovább Svarog mellett haladva.
Ahogy tovább haladtak előre folyamatosan jelentek meg a rúnák, majd Horatio félig örömére félig sajnálkozására fényt láttak maguk előtt. Voltak előttük, de még nem tudni, hogy kik. A mágus-mutáns Svarogra nézett.
- Javasolom te menj szemből, én a föld alá megyek és végigmenve az út alatt a hátuk mögé kerülve jövök újra a felszínre. Angyal. Ez jó ötlet. Ha démonok, akkor nem kéne meggyógyulniuk - mondta el véleményét, aztán, koncentrálni kezdett és amint szellemformát öltött beereszkedett a padlóba és követve a gyalogos utat elindult arra amerre az ismeretlenek voltak. Ha oda ért kicsit tovább ment és feljebb emelkedett a földből, de csak annyira, hogy lássa kik vannak ott. Ha Svarog is megérkezett, akkor pedig teljesen kiemelkedett a talajból., de még nem váltott át normál alakjába.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Csatornák     - Page 2 250sc9gCsatornák     - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 20 Jan. 2013, 04:20

Felszisszenek mikor a hő eltűnik és az égés megmarad, elbambultam. A gondolataimban nem kapott helyet a lehetséges fájdalom a tudás jutalma. A kabátom belső zsebéből előkapok egy apró, toll méretű zseblámpát. Nem világít sokat, de jobb ha kéznél van, amíg a lány a világító képességgel a sötétben bóklászik.
- A rúnák... - Az égett mutató és középső ujjam rájuk teszem, mintha egy alak lenne kettőt dobbantok a középsővel a jeleken.
- Érzékelő jelek, ezzel detonáltak... - Pillanatra lesiklik a kezem a zsebemben lévő készülék felé.
- Ezzel detonálták a mágikus oldalt, az anyagot a földön. Nem maradtak lenn összedörzsölgetni. Nem is kérdés, hogy nem akartak ilyen csúnyán megégni. eltekintek a távolba, a lány után. Tudom, hogy merre kell mennem, még egyszer beleszagolok a levegőbe, majd felállok és szépen elindulok a hívás irányába. Még megtudhatnék ezt azt talán. De már tudom, hogy nem voltak kántáló okkultisták a robbanáskor, valószínűleg nem méregették nagyon a távokat, csak alágyújtottak az ismeretlen anyaggal. Több robbantás volt, egy e világi erők által kivitelezhető és egy másikkal megtoldották a rezgések erejét, mint ahogy a kavicsok egymás után a tóba esnek. egyre nagyobb lesz a hullám átmérője. Nem menthetem meg magunkat innen, ideje megnéznem ki hív ily késői órán. Összerántom a ruhám, bal kezemmel megragadom a gallér alatt az együttest és jobbal rászorítok a detonátorra, belépek a sötétbe.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Albert Shear Vas. 20 Jan. 2013, 15:52

Albert végig tartja a lépést a Lovassal. Fegyverét előre szegezve, folyamatosan célpontot keresve halad előre. Arra azonban figyel, hogy nehogy mélységi kalauzuk is a célkeresztéjbe kerüljön. Szerencséjére a szag, mint olyan szokható. Így, legyen bármekkora olf erőssége a csatorna bűzének, teljesen átlagos szaglásával nem igazán érinti meg egy idő után a szennylé által kibocsájtott gáz.
Amikor a Lovas megtorpan Albert is megáll. Ahogy eddig is, az előtte haladótól oldal irányban foglal helyet. Örömmel konstatálja, hogy elérték a feltételezett gócpontot. Próbál visszaemlékezni, hogy kiket intéztek el eddig ők vagy a shield ügynökei a "hadnagyok" közül és még kire számíthatnak. Közben számba veszi a felszerelését is. Melegen öltözött, de nem tűzállóan. Ezért nem szándékozik robbanó anyagot vagy gránátot használni. Arra számít ugyanis, hogy a vízben lévő különös anyag gyúlékony s nem szeretne megégni. Bár azt nem tudja, hogy a kapitányi uniformisa tűzálló-e. De nincs sok ideje gondolkodni. Indulni kell és démonokat aprítani, meg megmenteni Bronxot.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Edward Richard MacAevus Vas. 20 Jan. 2013, 16:36

Nem csak, hogy nem volt szimpatikus számára a furcsa kisugárzású hölgy, még a tenyere is viszketett tőle. Egyszerűen benne volt a levegőben, hogy bántania kéne őt. Pedig alapvetően nem agresszív természetű. Azzal tisztában volt, hogy meséltek neki erről az érzésről még régen. Már csak vissza kellett emlékeznie, hogy ki, mikor és pontosan milyen nem emberi lényekkel szemben.
De egyelőre el akarta hessegetni magától ezeket a gondolatokat, mert nem hagyták koncentrálni. Inkább a helyre és a kis csapatra figyelt s magában már tervezte tovább az eseményekről írt, internetes napló bejegyzését.
Ahogy kis csapatunk gázolt a fekáliában, arra gondoltam: a démonok nem a pokolban, hanem a pöcegödörben laknak. Tehát legyőzhetőek, mint ahogy hétköznapjaink hősei ezt már megtették a többi városrészben is. Ellenben maguk a földön túli rúnák megijesztettek. Ha elhisszük, és miért ne tennénk, hogy akadnak mágikus dolgok, ezek akár riaszthatták is a hely aktuális lakóit.
Amikor Árny megállt és a kis csapat megtorpant, azért elfogta Edwardot a nyugtalanság. ~ Jó lenne, ha át tudnék változni...vagy legalább lenne fegyverem. Nem hiszem, hogy puszta kézzel érdemes lenne nekimenni a démonoknak. De legalább van itt egy dokumentarista. ~ cikáznak a gondolatok a fejében.

_________________
Azért kezdtem el mászni, hogy legyőzzem önmagamat. Legyőzzem a természetet, majd megtudjam mi van felül. Mondhatom, hogy a küzdelem és a tudás megszerzésének mámora hozta ki belőlem azt az akaratot és erőt, amivel előrébb, jelen esetben feljebb és feljebb jutottam. Aztán onnan le kellett jönni. Így kezdődött az ejtőernyőzés. Aztán van, hogy vízbe esik az ember. Búvárkodás. A downhill, rafting, a jóga, meg a többi "extremitás" csak a ráadás.
Edward Richard MacAevus
Edward Richard MacAevus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 21.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Nyko Hétf. 21 Jan. 2013, 02:33

Kis sétánk még tart egy idei elég csendesen, mely tökéletesen elég arra, hogy lássam új társaim viselkedését, amiből következtethetek, hogy mire is lehetnek képesek. Elő úgy fest azok haladnak, akik konyítanak valamit a harchoz, vagy csak elég akciófilmet néztek, ugyan ez a farkasunkról nem mondható el, bár saját állítása szerint nem harcos. Szóval kolonc a nyakunkon ebből kiindulva. Vagy csak nincs tisztában azzal mire képes. Akkor pedig hatalmas probléma. Ehh… nem is ismerem, de eme ellen érzés elég, hogy csak negatív dologként kezeljem… Még egy dolog amit enyhén szólva gyűlölhetek eme létben… de mindegy… haladjunk.
Kicsi szimatolgatásom eredménye, hogy totál kitolok magammal és felkavarodik a gyomrom teljesen, de még próbálom visszanyelni azt ami a torkom birizgálja, de mikor a csapat megáll, akkor a vacsim úgy dönt, hogy eleget volt bennem és távozik is… azaz a kereszteződést sajátságosan megjelölöm, s minden bizonnyal hasonlóan pocsékul nézhetek ki ahogy érzem magam.
Kicsit megsimogatom Shynomy buksiját miután kiadta a vacsit.
- Butus vagy – mondom csendesen neki, majd vezetőnkre pillantok, miután lepillantottam a járatba, s bólintok.
- Jobb ötletem nincs, és mehetünk is. – mondom nyugodt hangon, majd Shyrokra pillantok, hogy még próbál e életet adni pár rókának, vagy már készen áll e, aztán a farkasra pillantok.
- Én megyek hátul – jelentem ki, csendesen, de ellenkezést kicsit se tűrő hangon. Erre meg van az okom. Szemlátomást nincs fegyvere, azaz ha harcra kerül a sor tuti nem így fog, azonban átváltozáshoz idő kell. Nekem nem. Ráadásul nálam fegyver van és ha csak azt nézzük amit mondott, hogy riporter, akkor a hátunk fedezésére alkalmatlan. Ezzel félrelépek és várom, hogy a kis csapat meginduljon Shynomyt is előre terelve, hogy a farkassal együtt ő is előttem legyen, majd körbenézek a csatornában, hogy látok vagy hallok e valami olyat amit nem kéne. Amíg nincs rá okom nem rántok fegyvert, az biztos.
Ahogy összeszedem magam bólintok, hogy készen állok, majd Nykora pillantok, mikor kijelenti, hogy ő megy hátul. Nem kall mondani az érveket ismerem eléggé, hogy miért is akarja ezt. Így ha a csapat megindul akkor én is, de várok a leágazóban míg Kita nem indul meg utánunk, hogy a közelemben legyen. s emellett próbálok inkább fülelni, mint megint szaglászni és még azért még küzdök a gyomrommal is, hogy megnyugodjon.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Jan. 2013, 09:46

Idő: 2023. december 31., 22:55 Hátralevő idő: 01:05:00 (13 kör)
Következő körváltás: 2013. január 24.

Résztvevők: Troy Conroy / Angyal, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Albert Shear / Britannia Kapitány, Edward Richard MacAevus és Geoge Ethan / Szellemlovas

A három férfiból álló csoport elindult a hangok és fények irányába, ahogyan közeledtek, ki milyen módot választott, Horatio előre haladva a föld alatt, onnan ki-ki nézve, Angyal hátrébb és Svarog középen hamar észrevehették, hogy nem ellenségekkel állnak szemben, nem démonokkal. Hanem emberekkel és olyanokkal, akik ugyanazt teszik, mint ők.
A másik csapat is meghallotta a távolból a beszélgetést és meglátta a fényeket is, hamarosan pedig be is érték őket, akik jöttek. Sok ismerős és több ismeretlen személy találkozott, Angyal érezte a mágiát Árnyból, illetve Kita nyakából, Albert felől furcsa aurát és neki is a nyakából valamit.
Noha ezzel a csapatnak most nem igen volt lehetősége foglalkozni, mert a járatból, ami előtt álltak mély morgást lehetett hallani, nem egyet, hanem többet és az árnyak szerint valami, vagy valamik sietve indultak kifelé a csapat felé.

Csatornák     - Page 2 00120

Résztvevők: Jonathan Holmes

Holmes összetette, hogy miként is zajlott a merénylet a csatornákban, majd a hívást követve elindult abba az irányba, amerre a lány is ment. Hamarosan elérte ő is a hármas elágazást, azt még hallotta, hogy a lány a bal oldali irányban rohant tovább, azaz pontosan az ellentétes irányba, mint menni kellett. Ő nem érezte valószínűleg a hívást, vagy ha igen, akkor éppen menekült előle. Ahogyan haladt a rúnák fénye ismét bekapcsolt és így nem kellett sötétben haladni, hanem tudott világosan. Amikor befordult jobb oldalra a távolban fényeket látott ő is és beszédet. Emberi beszédet, nagyon halkan összemosódva, több személytől származtak.

Csatornák     - Page 2 00120

Résztvevő: Sarah Storm és Kusumi Ayani

A lány rohant tovább abba az irányba, amerre úgy ítélte meg, hogy mennie kell. A bottal csapdosott maga előtt, bár csak a vizet és a betont érezte a saját lába alatt. Egészen addig a pillanatig, amíg valami puhába nem ütközött a bot, és a lendülettől a lány neki nem ment valakinek és ennek hála mind a ketten a földre zuhantak.
Sarah éppen csak leért a csatornába, még körbenézni sem igen volt ideje, amikor kopogást hallott, majd valami először a lábát ütötte meg igencsak erősen, majd valaki nekirohant és a földön kötött ki úgy, hogy egy fegyveres lány feküdt az ősz hajún.
Felnézve Ayani nem tud tovább menni majd, mert innen beszakadt rész zárta el a további utat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. 23 Jan. 2013, 16:06

Éppen gyorsan szaladgálok botomat előttem vezetve, mikor érzem, hogy valamibe beleütök, ám sajna nem tudtam lefékezni, így teljes lendületemmel belerohanok a valamibe. Mivel feldöntöttem, így biztos vagyok, hogy nem cső vagy ilyesmi, és mivel éreztem testének melegét, és bőrét, így biztos lehettem benne, hogy ember, és azért is voltam biztos, hogy nem az előbbi izé, mert nem világított előttem semmilyen szempár. Felülök, majd felállok 8hogy ne lépjek rá). Előhúzok egy vesszőt, és felajzom íjamat. Bekapcsolom ismét képességemet (amitől hajam is elkezd arany színben világítani, és hullámzik is). Ekkor pillantom meg a lányt, aki felborítottam.
- Bocsánat! - mondom, majd indulnék is tovább, ám feltűnik, hogy itt a vége az alagútnak - A fenébe! Nem tudod véletlenül, hogy mikor omlott ez be? - kérdezem a lányt.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Nyko Csüt. 24 Jan. 2013, 02:06

Úgy fest, hogy nem vagyunk egyedül és elsőre úgy tűnik, hogy nem ellenségbe botlunk, hanem még ismerős arcba is. Na jó, ez jó kezdetnek is tűnik, talán… vagy nem, mert nem igazán van idő beszélgetésre, vagy ilyesmire, mert morgás, majd mozgolódás indul meg a lyukból.
- Félre – ezzel előrántom a két pisztolyom és az árnyakra célzok, de még várok, ha úgy ítélem meg, hogy messze vannak, de akkor is csak pillanatokat, mielőtt tüzet nyitok, elég időt hagyva Shynomynak, hogy félre rántsa azt, aki nem venné a lapot, s a tűzvonalba állna.
Ahogy Nyko megszólal, s látom a mozdulatát, elkapom a farkast és félrehúzom a járatból. A többieknek van fegyverük, neki és nekem nincs, legalábbis nekem tuti nincs. és a frissen érkezetteknek nem tudom, de valahol örülök annak, hogy angyalt látom itt, hiszen emlékszem még a képességére.
Ha meglátom tisztán mik azok, akkor fejre lövök, ha nem akkor testre. Nem hezitálok, ők se fognak. Mutató ujjaim a ravaszra simulnak, majd meg is húzom. Hangos dörrenés és torkolattűz tőr elő a pisztoly végéből, miközben a fegyver teljes felsőrésze hátracsúszik a kalapácsot hátra tolva, s az üres hüvelynek utat engedve kifelé, miközben már a következő töltény már fel is emelkedik és a vissza előre csúszó felsőrész a csőbe tolja a töltényt, ami nem marad sokáig, hiszen már csap is le a kalapács ismét, ezzel újabb dörrenés kíséretében utat engedve a következő tölténynek. Két fegyverrel lövök, de nem ész nélkül. Ha úgy látom, hogy nincs hatása, vagy túl gyorsan közelednek, akkor hátra ugrok, hogy teret nyerjek, s folytatom a tüzelést, ha van értelme.
Amennyire csak tudom a riportert távolabb húzom, vagy tolom a lövöldözéstől, s ránézek.
- Remélem ért némileg a harchoz, mert ha eddig nem is támadtak sokan, eme csatazaj, majd felveri őket és ide csalja. – mondom csendesen, miközben visszanézek a járat felé, hogy mik is jönnek ki onnan, már ha kijutnak, majd a csatornát nézem, hogy máshonnét is jön e valami olyasmi ami nem biztos, hogy elég barátságot a számunkra,

Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Árny Csüt. 24 Jan. 2013, 06:16

Megindulunk a fények felé, teljes harckészültségben, de ott végül csak néhány ismerős arccal futunk össze. bár van akit nem ismerek, vagy csak ismerős valahonnan, esetleg régebben láthattam és természetesen olyan is van, akinek különösebben nem örülök, de fölöslegesnek látom ezt már szóvá tenni, ez főleg annak is köszönhető, hogy milyen helyzetben vagyunk, ráadásul morgás hangzik el, nem is egy s úgy tűnik, hogy valami, vagy valamik egyenesen felénk indulnak.
- A várva várt fogadóbizottság. - Szinte már mosolyogva jelentem ezt ki, hiszen furcsa is lett volna a démonoktól, ha nem hagytak volna itt semmiféle védelmet, amire pedig számítok... Nos, nagyra nőtt patkányok armadája, ha azokat mágiával vagy bármivel átalakították, hogy "házőrzők" legyenek, akkor egyszerűen hátrahagyhatták őket amíg mást intéznek, esetleg menekülnek, hiszen mégis ki sajnálna egy rakatnyi patkányt? Persze lehet tévedek, most is a legrosszabbra készülök, mint ahogyan általában mindig, az már más kérdés, hogy egyes helyzetekben mennyire mutatom ezt ki, jelenleg annyira, hogy bármikor kész vagyok esetleg újra átalakulni és ellentámadásba lendülni, bár remélem nem lesz rá szükség, de mostanában gondjaim vannak a mágiával, ez már a legutóbb is feltűnt, amíg pedig ezt a problémát nem tudom kiküszöbölni valahogyan, addig ez az egyetlen fegyverem, bár csak idő kérdése hogy kidolgozzak valamiféle megoldást a problémára, valószínűleg ha eleget foglalkoznék vele akkor gyorsan rá tudnék jönni a megoldásra de ez most nem számít.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Sarah Csüt. 24 Jan. 2013, 06:27

Nagy nehezen ráveszem magam, hogy lemásszak a csatornába, éppen hogy leteszem a lábaimat és máris furcsa kopogásra leszek figyelmes... Oké tudom, hogy ez nem jó, semmi váratlan hang nem jó, vagyis általában nem szokott jó lenni és úgy tűnik, hogy ez igaz is, mert valami erősen lábon vág, ami nagyon finoman szólva kellemetlen, de még valaki nekem is jön és fel is borít és még rám is esik, ami jó is meg rossz is, rossz azért, mert valaki nekem jött és felborított, a jó meg azért mert eléggé fázok ahhoz, hogy más testhője is egy kicsit felemelő érzést tudjon nyújtani, még ha nem is olyan mint mondjuk egy... Nos nem tudom, hogy mennyire meleg a tábortűz, sosem ültem még mellette, de gondolom nagyon meleg, szóval ahhoz ez nem igazán fogható. Persze átsuhan a fejemen a gondolat, hogy akkor itt a vége aztán majd rosszallóan kapom a fejrázásokat odalent, vagy talán még annyit sem, de nem így alakul, az a bizonyos még elnézést is kér, ami végül arra enged következtetni, hogy nagyon valószínűleg nem démon, amire kicsit fellélegzek, de azért nem túlzottan.
- Hogy én mindig hagyom magam rábeszélni a hülyeségekre. - Morgok tulajdonképpen magamra, mert Jane és talán egy kissé Fox ötlete volt, hogy jöjjek le ide, pedig lehet jobb lett volna fent maradni? Mondjuk ott meg mit tudtam volna csinálni? SHIELD ügynökök meg egyéb dolgok mindenfelé, akik meg tuti felismertek volna idővel, azt hiszem, vagy ki tudja, nem is érdekel, rohadjanak meg. Elhangzik egy kérdés, amire a romokra nézek, de nem foglalkozok vele igazán.
- Nem, nem tudom. - Tulajdonképpen most jöttem le, számomra fel sem tűnt volna, jómagam pedig elindulok a sötétben, ha más nem egyedül, bár nem szívesen teszem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Albert Shear Csüt. 24 Jan. 2013, 08:18

~ Túl hangosak voltunk! ~ villan át agyán a gondolat, mikor észlel valami mozgást egy járattal odébb. Már emeli a fegyverét, amikor egy a szokványostól eltérő de érdekes sziluett rajzolódik ki előtte a félhomályban. A démoni forma már-már megzavarja az azonosításban. Ahogy azonban egyre közelebb érnek, Albert felismeri Dragunov ügynököt. Azt csak remélni tudja, hogy az érkezők sem démonoknak nézik őket, valami bűbáj okén amit a falra festet jelek vagy egyéb démoni machinációk is okozhatnának.
-
Shieldesek. - jegyzi meg halkan, de már késő. Az oldalfolyosóról meginduló homogén ellensége massza első érzékelésére fegyvert ránt az addig nagyrészt mögöttük haladó nő. Albert érzékeli a veszélyt, amit az amatőr nő okoz, aki főleg hátulról, a többiekkel nem törődve emeli célzásra fegyverét. Albert félre is siklik az útjából. Nehogy eltalálják. Közben a hátát az általuk használt csatorna oldalfalának veti. Baljával benyúl egyik zsebébe és két füldugót kap elő belőle, amelyeket gyorsan a fülébe tömköd, mielőtt a meggondolatlan nő, ezen a zárt helyen golyózáport zúdítana a támadóikra. Albert nem akar megsüketülni, illetve megvárja, amíg a nő pisztolyaiból kifogy a lőszer. Két pisztolyban tárat cserélni azonban idő, így amikor ezt a mechanizmust elkezdi majd, Albert veszi át a helyét...

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Edward Richard MacAevus Csüt. 24 Jan. 2013, 08:36

Az addig sor végét záró, egyre jobban fázó Edwardon eluralkodott a kíváncsiság. Nem ment előre csak a többiek válla fölött, mellett keresett helyet, hogy átlássa a helyzetet. Egyelőre csak annyit érzékelt, meg fogott fel az előtte történő dolgokból, hogy valamiféle járathoz értek. Meg megérkeztek úti céljukhoz. ~ Majd azt írom, hogy jóképű hős vezetett minket. Nem pedig egy marcona fickó, meg egy zsoldos. Meg a két eltévedt operett szökevény. ~ tervezgeti már az élmény beszámolóját, amikor is idegenek tűnnek fel a járat másik vége felől. Láthatóan nem hozzák izgalomba a többieket. Nem úgy, mint valami egészen más, amit Edward nem lát. Nem is akar. Kissé hátrébb húzódna, hiszen nem hős ő éppen aki az élvonalban harcolna, amikor valaki megragadja. Nem gondolkozik cselekszik.
Jobbjával betámaszt hátra, a szűk járatban nem lehet olyan nehéz, miközben két kezével fentről lefelé kaszáló mozgást végez. Így próbálja eltávolítani magáról az őt megragadó kezet. Amennyiben ez sikerül és még be is támasztott, a következő tette egy ütés kombináció: gyomor-gyomor-fej, céllal. Amennyiben nem sikerült volna lesodornia testéről az őt megragadó kezet és csak beleütköztek karjai a Shynomyéiba, valószínűleg a lendület is előre dönti, így megpróbálja lefejelni a nőt. Csak remélni tudja, hogy ha sokkal erősebb is nála a nő, a sokéves gyakorlat üti a természetfeletti kártyát.

_________________
Azért kezdtem el mászni, hogy legyőzzem önmagamat. Legyőzzem a természetet, majd megtudjam mi van felül. Mondhatom, hogy a küzdelem és a tudás megszerzésének mámora hozta ki belőlem azt az akaratot és erőt, amivel előrébb, jelen esetben feljebb és feljebb jutottam. Aztán onnan le kellett jönni. Így kezdődött az ejtőernyőzés. Aztán van, hogy vízbe esik az ember. Búvárkodás. A downhill, rafting, a jóga, meg a többi "extremitás" csak a ráadás.
Edward Richard MacAevus
Edward Richard MacAevus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 21.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 24 Jan. 2013, 09:40

Idő: 2023. december 31., 23:00 Hátralevő idő: 01:00:00 (12 kör)
Következő körváltás: 2013. január 27. (vasárnap)

Résztvevők: Troy Conroy / Angyal, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Albert Shear / Britannia Kapitány, Edward Richard MacAevus és Geoge Ethan / Szellemlovas

Albert volt talán, aki a legjobb húzást cselekedte ebben a pillanatban, a füldugókkal. A lények pedig a kijáratból megérkeztek, mivel a járat, ahonnan jöttek eléggé szűk volt – maximum másfél méter széles – így csak kettő tudott elsőként kirobbanni onnan. Kutyaszerű lények voltak, szó szerinti házőrzők, csak ezek a dán dog nagyságával vetekedtek, noha olyan fogakkal rendelkeztek és felépítéssel, mint a rottweilerek. Shynomy ekkor kezdte távolabb húzni Edwardot, aki rutinos mozdulattal lökte le magáról a lány kezét és ütötte kétszer gyomron, majd fejen, aki ennek hála a földre zuhant.
Ebben a pillanatban kezdett el Kita lőni a kutyákra, ahogyan Albert számított rá a zárt szűk hely nem éppen a legjobb választás volt erre, hiszen az akusztika igencsak felerősítette a lövéseket. Mindenki, a két démonkutyát is beleértve üvöltve, nyüszítve zuhan a földre a fájdalomtól, egyedül Albert maradt talpon. Mindenkinek a dobhártyája beszakadt a lövések miatt és a fülük vérzett. Azonban Angyal közelsége miatt ez szinte azonnal gyógyulni kezdett, majd a következő lövésnél újra eljátszódott mindez. A lények csak nyüszítve fekszenek a földön és nem tudnak cselekedni, bár a csapat sincs sokkal jobb állapotban, főleg, hogy ekkor valószínűleg Albert agyon is lövi azt a kettőt, amíg nem tudnak cselekedni.
A leágazásban ekkor valami mozdult, érthetően hallani épp nem hallotta senki, de azt érezte mindenki, hogy a föld megremegett tőle, ahogyan a csatorna is.

Csatornák     - Page 2 00120

Résztvevők: Jonathan Holmes

Tovább hallgatózik és áll egy helyben, a távolból pedig lövéseket hall a föld alól.

Csatornák     - Page 2 00120

Résztvevő: Sarah Storm és Kusumi Ayani

Ayani fényben kezdett világítani, így még jobban látszott a csatorna. A két lány mellett furcsa anyag csordogált az jeges vízen, de egyebet nem láttak és hallottak, csak saját magukat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornák     - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Tyler Csüt. 24 Jan. 2013, 10:15

-Hagyd abba!-
Üvölti a lövöldöző nőnek, akit persze ismer, de jelen pillanatban a szétszakadó dobhártyája miatt elég nehezen tud koncentrálni. Abban sem biztos, hogy bárki is hallotta a kiabálását, vagy egyáltalán kiabált. A kutya szerű lényeket a furcsa aurájú férfi elintézi, legalábbis reméli. Míg tesz egy lépést a többiekhez közelebb legyen, gyorsabban gyógyuljanak. Legalább hallják egymást, a következő pillanatban pedig valami megint elő fog jönni a járatból, valami nagy. Svarog felé fordul, és nyújtja a kezét felé, remélhetőleg a férfi érti, hogy szeretne valami fegyvert.
Azonban bármennyire is szeretne, inkább marad ott ahol van, ha túl közel megy az a lény, amitől a föld beleremeg is gyógyulni fog. Úgy, hogy inkább a háttérben marad egyenlőre....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Sarah Csüt. 24 Jan. 2013, 22:40

Az ismeretlen nő világítani kezd, aminek köszönhetően jobban kivehető lesz az egész kis hely ahol vagyok, persze ez engem nem érdekelne, ha nem venném észre azt a furcsa anyagot ami a vízben csordogál. Természetesen kíváncsi vagyok és egyből nyúlok is érte, abba bele sem gondolva, hogy mi van ha esetleg erősen savas, vagy lúgos, vagy bármi ilyesmi, persze az utolsó pillanatban megtorpan a kezem.
~ Ne csináld... Miért, mégis mi baj lehetne belőle? Hát nem is tudom, mi van ha lemarja a kezedet?... Ugyan... ~ Szóval végül megérintem és felveszem azt a valamit a kezembe és ha nem csinál semmit... Nos akkor nem érdekel tovább és vállat vonva elindulok a sötétbe, illetve közben még vissza nézek a jobb vállam felett a világító lányra.
- Ha nem jössz velem akkor mássz fel, a kaszinóhoz fogsz jutni, éppen mentik az embereket. - Oly annyira nem érdekel, de legalább tudni fogja, hogy hova érkezik, ha nem erre jön, persze tudom, hogy más, illetve ez a személy sem igazított volna útba engem, de... Most ilyen kedvem van, mert nem minden démon gonosz, vagyis ha jól emlékszem valami ilyesmit mondtak nekem odalent így pedig okénak látom hogy legalább ennyit tegyek, mert legalább csinálok is valamit a nézelődésen kívül.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Árny Pént. 25 Jan. 2013, 03:00

Készülök a harcra, mert tulajdonképpen minden jel arra mutat, s valóban, két kutyaféle, avagy házőrző befordul, s tulajdonképpen csak azért kettő, mert több nem férne el... Illetve lehet, hogy csak ennyi lenne? Nem, az úgy mégiscsak túl egyszerű lenne.. De amíg csak kettő jön, az nem nagy kihívás, az már más, hogy valaki lövöldözni kezd és annyira hirtelen ér a hang, a fájdalom és az azt követő csend, hogy az egésztől a földre kényszerülök s még hangot is adok neki, ami tőlem nagyon, kihangsúlyozom... NAGYON szokatlan. Végül is igyekszem féltérden megállni és mivel folyamatosnak tűnik a lövöldözés, a füleim pedig állandóan rendbe jönnek, emiatt pedig bekerülök egy ördögi körforgásba... Nos, logikusan eltakarom végül a füleimet, mert ez még talán rosszabb mint az-az állandó bűnös ordítás amit szellemlovasként hallok... Na jó, annál nem rosszabb, akkor sem ha állandóan megsüketülök tőle, de azért eléggé pocsék. Persze ez az ellenségeinkre is kihatással van, ha nem lennék az aki, ezalatt pedig nem a szellemlovasságot értem, akkor talán még sajnálnám is a dögöket, de inkább szánalommal tekintek rájuk, mocskos démon férgek. Mindenesetre is megremeg minden, amiből... Feltételezem hogy közeledik talán valami? Vagy felrobbant, esetleg becsapódott valami, nem tudom, hang nélkül nehéz megállapítani, így csak abban bízok, hogy valamilyen úton-módon hamar visszaszerzem ezen érzékszervemet, mint ahogyan az előző pár alkalommal, na meg persze még adok egy rosszalló tekintetet a lövöldözőknek.
- Van még ehhez hasonló kitűnő, csapat barát ötletetek? - Kérdem erősen cinikusan és moderáltan dühösen. Persze van most valószínűleg nagyobb gondunk is, de azért remélem legközelebb valamiféle jelzést adnak mielőtt hasonlót tesznek, ha nem akkor tőlem azt csinálnak amit akarnak és megyek tovább nélkülük, már ha van hova tovább. Amúgy is jobban szeretek egyedül dolgozni. Most viszont inkább vissza terelem a figyelmem az előttünk lévő térre, kíváncsi vagyok, hogy valóban valami újabb förtelem kerül-e elénk, vagy más volt az a remegés.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. 25 Jan. 2013, 08:28

- Veled tartok egy darabig. - mondom.
Ha minden jól megy, akkor biztonságba kiérünk, ám ha nem, akkor kicsit lenyilazgatok. De reménykedek benne, hogy ismét biztonságosan a három választási helynél vagyok. Elhatároztam, hogy a középső járatot célzom meg most, így már el is indulnék, mikor eszembe jut, hogy a lány nem tudja mit csinálok.
- Arról jöttem nemrég. - mutatok arra fele, ahonnan erre fele jöttem - És mivel az az alagút nem hozott sikert, most ezt vizsgálom meg. Ha velem tartasz, akkor gyere velem, ha nem akkor ne. Egyértelmű. Na de én indulok is.
Nem nagyon vagyok oda a társaságért, de jelenleg nem bántam nagyon a lány társaságát, ám csöppet sem érdekelt, hogy velem jön-e, vagy sem.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Svarog Pént. 25 Jan. 2013, 16:33

Svarog nem gondolta volna, hogy a csatornában Albert Shear-el alias Britannia kapitánnyal találkozik, de mégis csak jobb volt mint bármelyik pokolbeli mi újságnál. Ez a fickó mágnesként vonzza a démonokat vagy épp fordítva. Svarog épp üdvözölte volna őket, amikor a sötétségből kutyára emlékeztető bestiák indultak meg feléjük. Azonnal harcra készült, de az Albertel és Szellemlovassal lévő egyik nő elkezdett lövöldözni a dögökre.
A hangos lövések betöltötték a termet, nekifeszültek a sárkányszerű mutáns dobhártyájának és áttörték azt. Svarog a földre esett, majd a vérző füléhez nyúlt, ami hamarosan begyógyult.
Majd újra átszakadt, amikor a nő újra lőtt.
- Hé! Lehet begyógyul, de attól még rohadtul fáj!
Az angyalszerű mutáns megpróbálja leállítani a nőt, majd fegyvert kér Svarogtól. A sárkánymutáns meglepetten nézz rá.
- Hallod én még egy kis idővel ezelőtt még a Bostoni állatkertben voltam. - A nő felé pillant, majd odalép hozzá. - Hol tanult maga lőni? És előtte miért nem szólt? Mi történt volna, hogy ha a barátunk nincs itt, és mind megsüketülünk, he?
Ekkor megremegett a föld, a csatornában valami megmozdult, valami nagy. Svarog Albert mellé húzódik.
- Amondó vagyok, hogy amint belép a csatornába támadjunk, és közben hátráljunk. Bármi is az lomha és lassú lehet, ha ilyen rengést okoznak. Ha igaz az ötletem, akkor javaslom hogy hátulról támadjuk, mindennünkel amink van. Mit gondolsz?


A hozzászólást Svarog összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 27 Jan. 2013, 10:27-kor.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Horatio Millvier Szomb. 26 Jan. 2013, 21:47

Horatio Millvier a földbe ereszkedve elindult előre. Figyelte és amikor elég közel ért terveit követve ki is emelkedett a talajból. Legnagyobb meglepetésére egyik régi ismerősét és harcostársát Albert Sheart pillantotta meg.
- Albert - köszöntötte miután teljesen kiemelkedett a földből.
Hirtelen morgást hallotta az egyik folyosóról és arra kapta a tekintetét. A legrondább kutyák jöttek elő az alagútból, amiket eddig látott. Legnagyobb sajnálatára egy nő lőni kezdett. Horatio azonnal a földön kötött ki a fájdalomtól, ami a fülébe hatolt. A füléből csöpögő vér csak még rosszabbá tette a dobhártyaszakadást. Amikor Angyalnak hála kezdett jobban lenni, a férfira nézett és hálából biccentett neki, majd amint tudott felállt, és igyekezett nem a fájdalomra figyelni.
- Amikor fegyvert adtak a kezébe nem mondták, hogy szűk helyiségben ne lövöldözzön? Inkább adja át valakinek a fegyvered mielőtt még valamelyikünket lövi le - mondta a nőnek, majd lehunyta szemét.
Koncentrációjának köszönhetően testén végigfolyt az ezüstös anyag, majd alig egy szempillantás múlva egész testét az acélszerű páncél fedte.
- Nézzük milyen rohadék jön és szedjük apró darabokra a démonfajzatot - jegyezte meg harcra készen állva.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Csatornák     - Page 2 250sc9gCsatornák     - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 26 Jan. 2013, 21:54

Egyszerre előny és hátrány a rúnák segédkeze. De talán jobb ha előre látnak ember társaim, talán akkor nem puffantanak le az első neszre. Viszont ellenfél esetén nincs sok esélyem. Kiráz a hideg egy kicsit, a gondolattól és, hogy amiatt elvesztem az önkontrollom egy pillanatra. De megmakacsolom magam, egyenletesen lélegzem, de viszonylag gyorsan. Mindenképp mozgásban próbálok maradni, hogy a végtagjaim se gémberedjenek el a hidegtől.
Sejtettem, hogy lehetnek hasonló gondjaim ha lejutok, de most így közeledve az éles helyzethez kezdem igen kényelmetlenül érezni magam. Nagy eséllyel futok bele egy harcias bandába aki lejön démont irtani és ezért mindenre lő amit lát. De nem tudom mást is hív-e magához ez az erő vagy , hogy ők képesek lesznek-e majd ellenállni ha kell. Így tovább lépdelek az irányába. Pár ujjmozdulattal pedig az egész ruhám felveszi a csatorna színárnyalatát, majd az arcom is elsötétül amikor elsuttogok pár szót. Még azelőtt akarom ezt elintézni, hogy valaki olyannal találkoznék aki kántálással vádolhatna egy rúnákkal teli csatorna falnál.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Nyko Vas. 27 Jan. 2013, 03:56

Nem volt a legjobb ötlet, itt lövöldözni, de nem is fogok ölre menni azokkal a dögökkel az biztos. Előző helyen való tapasztalatokból tudom, hogy annak nem lenne jó vége. Bár ott másabb dögök voltak, s úgy fest ezek sérülékenyebbek. A fájdalom kegyetlen, de már kaptam fájóbb sebeket, a többiek meg addig se ugrálnak, s különben is, angyalka itt van, akkor úgy is meggyógyulnak. Mikor végzek eddigi vezetőnkre pillantok.
- Van, keresni füldugót, mielőtt tüzet nyitnánk ismét… – majd a sárkányra pillantok.
- Majd kérvényt nyújtok be legközelebb, ha a „félre” szó nem elég azzal együtt, hogy fegyvert fogok és célra tartok. Még nem is lőttem azonnal. S ha a barátunk nincs itt, akkor most élvezném a csendet, ahelyett, hogy a csatatér közepén húzom az időt azzal, hogy válaszolgatok, miközben valami nagy dög jön erre. – majd a másikra pillantok, miközben egyik pisztolyt visszarakom a tokba, s a másikból kihúzom a tárat úgy, hogy az ezüst golyó megvillanjon a fényben, s jól lássa.
- Véletlen még senkit se lőttem le – ezzel a tárat visszatolom a helyére, ami hangosan kattan is egyet. Majd a plafonra pillantok, hogy ott vannak e rúnák majd vissza le.
- Shynomy… - várok egy kicsit, hogy válaszoljon.

Nem számítok arra, hogy a Riporter rám támad így váratlanul ér és igen gyorsan talajt fogok. Ráadásul a lövések se tesznek jót, s csak magzati pózban fekszek. Szerencsére angyal közelsége elég, hogy hamar talpra tudjak állni, de ez akkor se volt a legkellemesebb dolog, s amikor Nyko hív oda botorkálok, s a kis szóváltásra csak annyit reagálok.
- Szerintem hagyjuk eme dolgok megvitatását későbbre… most van más dolgunk is. – mondom, miközben Kitara, majd a lyuk felé pillantok.


Shynomyra pillantok, majd a többiekre, s lyukra. A kezemben lévő pisztolyt is szépen visszacsúsztatom a tokjába, s keresek valamit, amivel betömhetem a füleim Közben a sárkányra és a fémemberre pillantok, hogy mit is akarnak tenni, s várom a fejleményeket. Annyi biztos, hogy készen állok a harcra, s a kezem a pisztoly markolatára siklik szépen. Ha kell hátrálok egy kicsit.

Keresek én is valamit a zsebeimbe, amit a füleimbe tömhetek, majd Nyko kabátját félre húzom és elveszem az egyik pisztolyt és tárat hozzá, majd várok, hogy mi is jön ki onnan. Nyko mellett maradok, s vele mozgok, de addig nem nyitok tüzet míg ő nem teszi ugyan ezt.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornák     - Page 2 Empty Re: Csatornák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.