Jet Li Tao Birtoka

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Szomb. 23 Márc. 2013, 23:50

Jet Li Tao Birtoka Front
Egy bekamerázott modern erőd. Harminc felszolgáló ebből tíz fegyveres őr. A kiborg Tao, a Battle Mojo bajnoka innen vezeti az északmexikói drogkartelek működését mivel az elmúlt egy hónapban egyesével irtotta ki azoknak a vezéreit a saját kezével. Több száz ember dolgozik személyesen neki és több ezer közvetetten. Ez a kis tengerparti ház és a birtok csak egy extra jutalom volt a hatalmas pénzek mellett.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Vas. 24 Márc. 2013, 00:04

A csendes délután megtöri a csata zaja. A lövöldözések és üvöltések hangja. Az ajtók lezárulnak és máris hívják az erősítést. Egy őr még berohan Tao hálójába ahonnan két nő sikoltva fut ki a lövések hallatán.
- Nyugalom főnök! Azt hiszem most megfogták!
A mondat véget sem ahogy az őr bezárja az ajtót magukra és a tömör tölgy a legmodernebb titániummal futtatott acél zár darabokban robban be a szobába. Belép egy szürke kabátos és csuklyás férfi szótlanul. Lassan letérdel az eszméletlen katonához. A csuklyás férfi felveszi az eszméletlen őr rádióját.
- Minden rendben van, ne küldjetek senkit.
Mondja Tao hangján a férfi majd a falhoz vágta a szerkezetet.
- Két kérdésem van neked. 1. Ki vagy te?
Majd leveszi a csuklyát a fejéről és a férfi ismerős fehér szemet pillant meg.
- 2. Miért hiszi a világ azt hogy Te Én vagyok?
Kérdezi Jet Li Tao dühösen.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 10 Jún. 2013, 18:33

A betolakodó hírére nem mondhatnám, hogy nagyon felriadok, azért tartom azt a rengeteg semmirekellő, primitív embert, hogy elhárítsák az efféle problémákat. Amikor aztán a hálószobámban zavar meg a biztonsági őr, morogva vágom a falhoz az üres poharamat. Magamra veszem a köntösömet, amely emberi mércével eleget takar, de az implantátumok így is jól látszanak, nem gyenge idegzetűeknek való.
Az ajtó berobbanásakor az arcom elé kapom a kezem, de csak megszokásból, ezen az arcon már nincs mit rontani. A belépő alakot érdeklődve figyelem, nincs benne félelem, lassú mozdulatokkal dolgozik, és megfontoltan. Ismerős mozgás, ismerős hang. Amikor leveti a csuklyát a fejéről, széles mosoly húzódik az arcomra. Mielőtt válaszolnék, lassan a dohányzóasztalhoz sétálok, a szivardobozból kiveszek egy szálat, és rágyújtok.
-Gondoltam, hogyha elég nagy feltűnést keltek, talán rám találhatsz.
Új poharat veszek elő, és egy kevés whiskey-t töltök.
-Persze az is megfordult a fejemben, hogy ebben a világban, egy töketlen ember maradsz, talán már meg is döglöttél. De mindennek ellenére... Itt vagy.
Az ablakhoz sétálva kipillantok az udvarra, hogy lássam a pusztítást nyomait.
-A fáradtságaidért cserébe végül megtehetem, hogy válaszolok a kérdéseidre. Foglalja helyet, és szolgáld ki magad - mutatok a fotel felé a dohányzóasztal mellett.
Alaposan végignézem a fickót, igen, vannak emlékeim arról, hogy ezt az arcot láttam a tükörben. De azért nem egy észlény a csóka, hogy még most, szemtől szembe sem veszi észre a hasonlóságot.
-A legtöbben Idegennek szólítanak ebben a világban. De ahonnan jöttem, úgy neveztek: Tao. Azért hiszik, hogy én te vagyok, mert a DNS-ünk nagy részben megegyezik. Az x-gén mutációja ugyan eltér bennünk, de lényegében te és én ugyan az a személy vagyunk. Bámulatos a hasonlóság, nem igaz? - Kérdem felröhögve, aztán pöfékelek a szivarral.
-Szükségtelen tudnod, hogy miért nézek ki így, legyen elég annyi, hogy léteznek párhuzamos világok, talán nem olyan nehéz elhinni, ha már az asgardi ribanc meséjét is bevettétek. Egy másik világban olyan voltam, mint itt te, aztán történt ez meg az... És most itt vagyok. Amikor a SHIELD elfogott, nyilván DNS mintát vett, ezután csak idő kérdése volt, hogy véletlenül téged találjanak meg. A lényegen nem változtat viszont, hogy ketten vagyunk, most már ugyanis te is körözés alatt állsz, jól mondom? Ezért jöttél ide. Ezért hagytad el az államokat. Mondanom sem kell, jól jön, ha az alternatív éned Mexikó legnagyobb, hamarosan pedig egyetlen drogbárója. Most, hogy választ kaptál a kérdéseidre, te következel.
Arcom organikus fele elkomorodik, gépies hangom pedig mélyebbé válik, ahogy e világi másolatomra nézek. Ha korábbi önmagamból indulok ki, a fenyegetés nem járható út, de tudom jól magamról, hogy szorult helyzetben az erkölcsi iránytűm bizony könnyen kilengett.
-Mondd el, mi hasznom van abból, hogy élsz!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Csüt. 13 Jún. 2013, 21:40

Tao végig türelmetlenül karba tett kézzel áll és nézi a másolatát. A sérült arca csak undort érez, de utána az is egyszerű sajnálattá válik. Mindent meghallgat, de semmire sem reagál.
- Alternatív realitás...
Mondja halkan morogva.
- Szóval csak vissza kell vinnem téged a shieldhez és felmutatni, hogy te nem vagy ugyanaz, mint én.
Ezzel a fehér szemű előre támaszkodik az asztalon.
- Akkor most döntsd el, hogy magadtól visszajössz vagy darabjaidban vigyelek vissza.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 14 Jún. 2013, 14:47

A szivaromat kiveszem a számból, és ahogy gondolkodni próbál a másolatom. Hibás következtetésre jutott. Sajnálatos. Talán módosítható.
-Kijutottam a SHIELD-től. Részt vettem a Stark Plázai leszámolásban, és megúsztam egy karcolás nélkül. Egy hónap alatt kisöpörtem az összes drogbárót Mexikóból, és összefogtam a teljes hálózatot egyedül. De menjünk vissza... Azért kerültem erre a világra, mert megnyertem egy bajnokságot, ahol tucatnyi, nálad hatalmasabb mutáns vérzett el. Én voltam az egyedüli túlélő. Elvesztettem a végtagjaim jelentős részét, több belső szervemet, de túléltem. Előtte? Olyan entitásokkal harcoltam, olyan lényeket győztem le, akiket te elképzelni sem bírsz. Egyszer megállítottam egy Manhattan méretű zuhanó várost, mielőtt a Földbe csapódott volna... És akkor még fiatal voltam.
Belekortyolok az italomba.
-Ez a múlt. Ami ezután következik: a világod. A mutánsok száma sokkal alacsonyabb, mint a saját világomban, épp ezért még nem elég felkészültek a védekezésre az emberek, nem ismernek minket. Reszketnek, ha csak mutánsokról hallanak. Ebben a világban a mutánsok sorsa még nem dőlt el. Itt elnyerhetik valódi jussukat. Te is tudod, mire gondolok. Sokszor érzed, hogy a hatalmad mások fölé helyez. Sokszor gondolod, hogy jobb vagy ezeknél. Tudom, mert én is ezt gondoltam. Csak épp elkéstem, az én világomban az igazi háború véget ért, mielőtt felnőttem volna. Itt viszont... Tarts velem, és együtt oda juttathatjuk a mutáns társadalmat, ahová valóak: az emberek fölé.
Vagy állj ellen, és megbánod a napot, amikor megszülettél - gondolom magamban.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Pént. 21 Jún. 2013, 20:34

Tao vicsorítva nézi a férfit.
- Nem érdekel mit tettél eddig. Én megállítalak vagy meghalok közben.
Mondja és hátra nyúl.
- Nézz magadra, egy szánalmas gépek által élve tartott zombi vagy. Inkább védem meg a világot, mint válok egy darab darált hússá, mint amilyen te vagy!
Ezzel Tao előránt egy pisztolyt ás rá lő a Mojobajnokra.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 25 Jún. 2013, 17:47

Az evilági énem nem érez félelmet, és úgy tűnik, tényleg készen áll arra, hogy megöljön. Talán a külsőm kelt benne ennyi gyűlöletet? Vagy a tény,  hogy bizonyos hatások miatt akár ő is olyanná válhatna, mint én?
Amikor fegyvert ragad, nem hezitálok, a képességemet használva darabjaira szedem a pisztolyt, kiejtem belőle a tárat, és hátrahúzom a závárzatot, hogy a csőben lévő golyó kipattanjon, így ne tudjon rám lőni. Ha ehhez túl későn reagálnék, akkor a golyót próbálom eltéríteni, azt még mindig könnyebb, mint megállítani. Végső esetben abban is reménykedhetek, hogy a golyó valamelyik fémes felületemet találja el, és egyszerűen lepattan. Akárhogy is, ha megúszom a támadását, nem adok neki esélyt egy újabbra, felemelkedek a földről, és az ablakon át elhagyom a házat, amilyen gyorsan csak tudom.
Mivel ismerem, hogy mi a gyengéje, tudom, hogyan teríthetem le - már ha a képessége egyezik az enyémmel.
Ha sikerült kirepülnöm az ablakon, félrerepülök onnan, hogy ne lásson, ne tudjon tovább lövöldözni rám. Ezután támadásba lendülök, előbb a vizesblokknál tépek ki egy csövet a falból, hogy a szobában rövididőn belül álljon a víz. Ezt követően az elektromos vezetékeket tépem ki a képességemmel, és érintem a vízbe. Ha minden igaz, ez ellen nem véd a képessége.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Csüt. 11 Júl. 2013, 21:42

A pisztoly darabokra jött szét majd Tao a levegőben távozott. Utána mikor visszafordult ő látta az e-világi énjét. A vizet eleresztette, majd az elektromos drótok felé fordult, de akkor egy rakéta indult meg felé. Úgy fest a mása talált egy bazookát a katonák felszerelésében. A rakétát már öt méterre magától pillantotta csak meg. Lent a mutáns nem vacakol a lövés után ismét eltűnik a házban. Az égből nem is látni merre lehet.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 08 Aug. 2013, 18:18

A pisztolytól megmenekülök, ám mielőtt a támadásomat véghezvihetném, kellemetlen meglepetéssel kell szembenéznem. Egy rakéta? Ez a fickó tényleg nagyon zabos lehet rám. Vajon mit tehettek vele az államokban, hogy ennyire a halálomat akarja? Teljes végbélmotozás? Szerencsétlen pára.
Képességemet teljes mértékben kihasználva kell védekeznem, egyrészről a rakétát próbálom eltéríteni. Ám mivel az már nagyon közel van, kénytelen vagyok közben én magam is félrerepülni, remélve, hogy a két, ellentétes irányú mozgás, már elég lesz. Ha megúszom a becsapódást, nem gondolkodom sokáig a visszatámadáson. A mellettem elzúgó rakétát fordítom vissza ívben a ház felé. Mit nekem egy ilyen villa? Holnapra kettő másik áll a helyén!
Mivel a szemem elől eltűnt, nem tudom melyik szobában lehet pontosan, de messze még nem járhat, tehát úgy lesz a legjobb, ha az egész szárnyat a levegőbe röpítem. Közben pedig magasabbra emelkedem a levegőben, hogy a robbanás szele ne okozzon majd gondot.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Pént. 23 Aug. 2013, 22:20

A robbanás nem olyan nagy, mint Tao várta és pár pillanattal később a romokból békaugrással pattan ki az e világi mása, aki elnyelve az erőket most hulkot idéző vetődéssel ront neki. Majd egy hatalmas meglepetésből előnyt kapott jobb ütést mér be a kiborgnak. Az ütés elég erős, hogy megzavarja és elveszítse az egyensúlyát. Ekkor a mutáns megragadja és a kettő együtt zuhan a föld felé. Pontosabban az egyik dzsip felé.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 24 Aug. 2013, 16:25

Tehát megtanulta a hőenergiát is elszívni - állapítom meg magamban, mikor látom, hogy gond nélkül élte túl a robbanást az evilági másom. Mindez azonban gyorsabban történik, minthogy a gondolatnál többet tegyek, így az ütése eltalál, és fémesen koppan az arcomon. Ezt az acélt nem lesz könnyű behorpasztania, de messze kell kerülnöm tőle, különben a képességével könnyen fölém kerekedhet.
Ahogy megragad, és zuhanni kezdünk, meglátom, hogy egy dzsip lesz a célpont, az agyam rögtön járni kezd, hogyan használhatnám fel, mielőtt becsapódunk. Megpróbálok telekinetikus erőm segítségével úgy fordulni, hogy ő legyen lefelé, így mikor elszívja a becsapódás erejét, engem is kénytelen lesz megmenteni, máskülönben ő is szétloccsan - pontosabban főleg ő, mert engem a fém részeim megmenthetnek. Ha valóban így tesz, és megállítja a becsapódást, megpróbálom kihasználni, hogy az erejére kell figyelnie, és legördülök róla, igyekszem messzebb kerülni tőle, és most már számítok rá, hogy az elszívott erővel ismét felém akar majd vetődni. Egyelőre csak a kitérésre összpontosítok, és újra felrepülök, ha már van rá lehetőségem.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Hétf. 02 Szept. 2013, 01:20

Tao hagyja az e világit a dzsipbe ütközni. Ám az annyira elnyeli az erőt, hogy szinte még puffanást sem lehet hallani. Mikor Tao legurul és megpróbál repülni a köpenyénél fogva megragadja őt a másik és a feltöltött erejével a földbe csapja a kiborgot, akinek a vértje több helyen eltörik és a még a vére is kiserken.
- Nem fogsz elmenekülni.
Mondja még mindig a köpenyét fogva a férfinak.
- Akárki is vagy ma ennek itt vége lesz.
Majd megpróbálja egy jobb horoggal megütni a mutánst.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 02 Szept. 2013, 12:00

//Wow, nem is tudtam, hogy van köpenyem. Smile //

A becsapódásból valóban nincs gond, sikerül jól manőverezni, de a távolabb kerülés már nem megy olyan könnyen. Vért köpök, majd megpróbálok valami menekülési tervet kitalálni. A szétzúzott dzsipből egy üvegszilánkot emelek fel a képességemmel, amit - mivel súlya szinte elhanyagolható -, villámgyorsan mozgatva megpróbálom elvágni a köpenyt, aminél fogva visszatart a másik énem.
Mivel eközben egy ütéssel is próbálkozik, az elől igyekszem elhajolni, majd, ha már a köpeny elszakadt, egy hátra bukfenccel kitérni a következő támadás elől is. Ha ez eddig sikerült, akkor most végre nem állunk közvetlen kontaktusban, nem ér hozzám, és végre messzebb van, mint egy karnyújtás - tehát nem tud éppen lebénítani a képességével.
-Ugyan, miért sietsz ennyire? - Kérdem, miközben telekinetikus képességemmel elemelkedem a földtől, és teszem ezt minél gyorsabban (ha nem is rögtön a 100 km/h-s sebességgel, azért igyekezve). Mivel az imént tetemes mennyiségű energiát szívott el, számítok rá, hogy megpróbál utánam ugrani, vagy hozzám vágni valamit, tehát készenlétben várom, hogy egy gyors kitérőmanőverrel félrerepüljek.
-Ismerem a képességeidet, az erősségeidet... És a gyengéidet is. Ez sokkal tovább fog tartani, mint reméled, és nem leszek kíméletes. A szüleiddel fogom kezdeni. Aztán felkeresem a barátaidat, a szeretteidet. Egyenként vadászom le őket, ha nem térsz jobb belátásra.
Közben folyamatosan emelkedem, hogy ezzel is csökkentsem az esélyét egy meglepetésszerű támadásnak.
-Nos, még mindig azt gondolod, hogy visszavihetsz a shieldhez? És emiatt majd futni hagynak téged, mint omega szintű mutánst? Ostobább vagy, mint én voltam a saját világomban, ha ezt tényleg bemeséled magadnak. Fogj össze velem, és én elintézhetem, hogy ne legyen több gondod a hatóságokkal, a családod pedig biztonságban élhet.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Szomb. 14 Szept. 2013, 21:17

/A képen volt Very Happy/

A szilánkok szétszaggatják a köpenyt és Tao elkezd hátrálni. A másik viszont nem rá támad, hanem hátra szaltózik egyet a dzsiphez és azt érintve minden kinetikus energiát felszabadít, hogy rakétaként kilője magát a nem e világi verzióra. Ám nem próbálja megérinteni, hanem a levegőben fordul egyet és fejbe rúgja a másikat. A rúgástól a maszk darabokra törik felfedve a kiborg arcot. A két Tao ismét földre zuhan és ott gurulnak pár métert. A véres lábú mutáns lassan felhúzza magát.
- Csak két dolgot felejtettél el. Egy: hogy nagyon kitartó tudok lenni. Kettő: Hogy soha... SOHA nem hagyom, hogy megfenyegessenek.
Ezzel felemeli a kezét és az egyik ujján egy gránát biztosító tű van. Tao ekkor veszi észre, hogy egy élesített gránáton fekszik.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 16 Szept. 2013, 12:26

Ez a harc kezdi túllépni a szintet, amit még élvezek. Nem elég, hogy a saját házamban baszogatnak, de ráadásul még a maszkomnak is annyi, arról már nem is beszélve, hogy saját magammal kell verekednem.
Egyik irányból a másikba esek-kelek, hogy ne találjanak el a támadások, vagy épp azért, mert már eltaláltak. Mikor észreveszem a kezén a biztosítót, nem sokáig tűnődöm, hogy vajon hol lehet a többi része a játékszernek. Telekinetikus erőmmel egy burkot hozok létre a gránát körül, és miközben én oldalra gurulok róla, ki is "lövöm" azt a másik énem közelébe - de nem konkrétan hozzávágva. Ha sikerül odarepítenem a gránátot, mielőtt felrobbanna, akkor a burkot már leveszem róla, hadd robbanjon a képébe. Ha viszont még túl közel van, akkor megpróbálom azzal is lefogni valamennyire a robbanás erejét, és a lángokat. Mivel a gránát elég kicsi és könnyű tárgy, gyorsan tudom mozgatni, így remélhetőleg elég messze tudom magamtól röpíteni, mielőtt gondok lennének.
Ha sikerül ez az egész, akkor igyekszem talpra állni.
-Érdekes, én úgy látom, a téged üldöző, és nyilván a családodat is megkereső SHIELD nagyobb fenyegetést jelent rád, mint én tettem eddig a házamban üldögélve. A SHIELD sosem fog leszállni rólad, hiába adsz fel nekik ezer másik mutáns is akár. Ők mindenkit akarnak: kísérletezni, kutatni, boncolni fogják az összes mutánst, akit csak megtalálnak, hogy megismerjenek minket, és hatásos fegyvert csináljanak ellenünk. Fogd fel, hogy a mutánsok mind egy oldalon állnak, az igazi ellenséget nem magunk közt kell keresnünk!
Nem tudom, mennyire hatja ez meg majd, így kénytelen vagyok továbbra is arra számítani, hogy botor módon folytatja a támadásait. A védekezésre készülök, a képességemet használom, hogy elrepüljek, elmozogjak előle, és természetesen saját harci tudásom is latba vetve igyekszem kikerülni minden csapást.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Kedd 05 Nov. 2013, 00:08

A gránát a két Tao között robban fel és pár pillanat után a kiborg szavait hallgatva, Jet szótlanul vesz nagy levegőket. Látszik rajta, hogy kifulladt, de nem tűnik úgy, mintha feladta volna.
- Igazad van. A SHIELD engem üldözz. Üldözni is fog, mert nem tudnak rólad. Minden, amit elkövettél az én számlámra írható. nem azért jöttem ide, hogy megöljelek, hanem, hogy megértsem miért teszed ezt velem.
Lassan sétál a kiborg felé, de nem készül támadni tényleg csak megindul felé.
- Ha valóbban egy másik világból jöttél és tudtad, hogy vannak más világok... tudtad, hogy létezem és azt is, hogy mit teszel az életemmel.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 05 Nov. 2013, 12:00

Mikor látom, hogy kicsit kifáradt már, igyekszem keménynek tűnni, ezzel is elvéve a kedvét a további harctól. Persze én is kezdek elfáradni ettől az adok-kapoktól, de neki ezt nem kell tudnia. Végül aztán újabb támadás helyett úgy tűnik, hogy végre beszélgetni akar. Meg akar engem érteni - HÁH! Persze, nem hibáztatom, emlékszem, én milyen makacsul ragaszkodtam a racionalitáshoz, amíg rá nem jöttem, hogy teljesen felesleges okokat keresni. Az emberrel olyan dolgok történnek, amikre nincs magyarázat. Elviszik egy másik világba élet-halál harcot vívni, félig robottá operálják, rossz világba küldik vissza... Hol itt az értelem? Majd ő is megtanulja.

-Végre gondolkodsz, és nagyon is helyes úton jársz. Igen, tudtam, hogy vannak más világok, több, mint amennyit el tudunk képzelni. És abban is biztos voltam, hogy valamilyen formában létezem már ebben a világban. De hogy pontosan milyen vagyok itt, vagyis te milyen vagy, azt nem tudtam. Csak azt tudtam, hogy a saját világomban elég erős voltam hozzá, hogy gigászi erőket állítsak meg, és rettegett ellenségeket kényszerítsek térdre. És tudtam, hogy ha itt is egy ilyen énem létezik, akkor van még értelme annak, amit teszek. Van értelme az ellenállásnak!

-Az én világomban ugyan ez történt a mutánsokkal, el akarták őket fogni, kivégezni, deportálni. Kemény harcokat kellett kiállnunk, hogy kivívjuk a jogainkat. Itt viszont nem láttalak a csata frontvonalán, amikor igazán veszélyessé vált a helyzet. Érted már? Minden amit itt látsz, ez a birtok, meg az egész drog-biznisz csak azért van, hogy megszerezzem a forrásokat, az embereket, a hírnevet. Sok pénzre van szükséged, ha a SHIELD-del akarsz szembeszállni.  De amire igazán nagy szükség van egy ilyen küzdelemhez, az a harcos maga. És ki lehetne méltóbb harcos nálam, mint én magam?

-Volt pár társam, akik megpróbáltak a rendszer ellen küzdeni, de nem volt előttük igazi motiváció. Én jártam olyan világban, ahol a mutánsokat cirkuszi bohócként használták szórakozásra, gladiátorharcra kényszerítettek, hogy a tévénézőket szórakoztassam. Ez a jövő, amit el akarok kerülni, ez motivál engem, és ezért vagy elszántabb bárkinél: mert látom a nagy képet. És azt akarom, hogy te is lásd! Te érthetsz meg engem a legjobban, hisz ugyanúgy gondolkodunk. A törvények megszegése a mutánsok melletti kiállás érdekében nem áll távol tőled sem, csak még nem volt meg a motivációd. Így hát adtam neked motivációt.

-Talán nem a legudvariasabb módszer, ha összetévesztenek minket, és ezért kell harcolnod, de felrázott, kihozta belőled a harcost, és most már te is tisztában vagy a képességeiddel. És ismered az ellenség módszereit is: a shield nem fog megállni a küszöbödön, hogy kihívjon verekedni. Ha rajtuk múlik, az egész családod mehet a süllyesztőbe, az egész rohadt háztömböd, ha épp úgy ítélik meg, hogy veszélyes vagy a rendszerre. Mert másnak születtél... SHIELD, nácik cukorbevonattal: ez ellen kell harcolnunk!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Csüt. 13 Feb. 2014, 21:15

Tao szótlanul hallgat, majd a végén sóhajt.
- Köszönöm Magneto Jr. Szóval háborúzzak, mint te... aki elmenekült, majd maffiavezér lett. Gyönyörű ellentmondás, gratulálok. Mégis mit vársz tőlem? Menjek kiverni a védelmi pénzt a kocsmákból?
Kérdezi megvetően.
- Hallottam a dumádat, de nem láttam semmi cselekvést. Ó, de elmentél megölni egy minisztert. Nagyszerű terv volt. Ezért rúgták be az ajtót nálam. Köröznek 50 államban. Szóval nagyon, de tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy miért is ne csapjalak agyon rángassalak haza és adjalak át a hatóságnak.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 17 Feb. 2014, 13:32

A szavai, bár még mindig azt akarják mutatni, hogy erősebb, már gyengülnek. Az akarata is kezdi feladni a harcot. Vajon jó oldalon állok? Vajon ő az ellenségem? A kérdései átalakulnak, és valójában arra kíváncsi: mire lehetnénk együtt képesek? Ez kell nekem. Ez az út vezet a meggyőzéséhez.

-Cselekvést akarsz látni, ez már valami. Hát cselekedjünk! Az erőforrásokat megszereztem, és most már van harcos is az oldalamon. Azt gondolom te is belátod, hogy több kell ennél a világ megváltoztatásához. Szükségünk van egy tervre! Számításaim szerint jelenleg alig párszáz olyan mutáns lehet a világon, akiknek aktív a képességük, tudnak róla, és használni is képesek azt. Ha ennél több lenne, már nagyobb lenne a szenzáció, mindenhol köpenyesek rohangálnának. Ebben a világban az asgardiak hamarabb fedték fel magukat, mint az enyémben, ez elvonja a média figyelmét, ezért pontatlanabbak a számításaim, de ez egyelőre nem annyira lényeges. Mindesetre ez a néhány száz mutáns sem fedte fel a kilétét, alig néhányról köztudott, hogy ki is valójában. Ha a mutánsokért akarunk harcolni, velük kell először harcolnunk. Egységes mutáns álláspont kell ahhoz, hogy felléphessünk a kellő erővel. Amíg köztünk is széthúzás van, az emberek csak egy rakás civakodó majomnak néznek minket, és úgy is kezelnek majd. Ha viszont egységesen lépünk fel, ők is kénytelenek lesznek szembenézni a ténnyel: nem söpörhetnek minket félre. Ez az első lépés, de az út nagyon hosszú, és a vége... Csak tőlünk függ, hogy meddig jutunk.

-Nos, az én külső... Adottságaimat tekintve nem vagyok sem elbájoló, sem feltűnést kerülő. De ami téged illet, sokkal könnyebben tudsz a mutánsok közelébe férkőzni, és beszélhetsz velük. Az erőd pedig... Még nem omega szintű, ha jól érzékeltem, de már közel állsz hozzá, így elég meggyőző is vagy, és tudsz magadra vigyázni. Természetesen fedezlek, és kiépítem a kellő hátteret, hogy akik az oldalunkra állnak, láthassák, nem vagyunk kispályások. Te pedig meg tudod őket győzni arról, hogy ha tétlenek maradnak, ha megbíznak az emberekben, azok el fogják árulni őket, és a vesztükbe menetelnek. Egyenként keressük meg azokat, akiket már ismerünk, aztán az ő ismerőseiket, az újabb felbukkanó mutánsokat. Egy idő után már ők jönnek majd hozzánk!

-Ez lenne hát a cselekvés. Semmi gyilkosság, semmi erőszak, amíg nem szükséges. Toborzunk. Ha elegendően erősek vagyunk, nem kell háborúzni. A legjobb hadsereg az, amit nem kell bevetni, mert már a puszta tudata megadásra kényszeríti az ellenséget. El kell fogadniuk a jogainkat: vagy kiharcoljuk azokat!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Csüt. 13 Márc. 2014, 22:22

Tao karba tett kézzel cinikusan nézi kiborg mását.
- Ez a terved? Sereget gyűjtesz és várod, hogy eljöjjenek értünk? Én az életemet akarom nem egy átkozott háborút a világgal!
Üvölti el magát a végére dühösen.
- Láttam miféle szörnyeteg vagy. Ne hidd azt, hogy egy pillanatig is bízok benned.
Jelenti be komoran.
- Amit elmondtál nem csak őrültség, de öngyilkosság is. Remélem van jobb ötleted is.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 22 Márc. 2014, 10:56

Az üvöltözése már inkább tehetetlenségből fakad, mint dühből.
-Tudod, hogy bármit is teszel, a régi életedet nem kaphatod vissza. Az összes mutáns élete a feje tetejére fordult, amikor kitudódott a létezésük. Ha engem meg is ölsz, akkor is tudni fogják rólad, hogy ki vagy, mire vagy képes, és a SHIELD meg a kormány sosem mondana le egy ilyen erős fegyverről, mint amit belőled csinálhatnak. Annyit tehetünk, hogy ajánlunk ezeknek a mutánsoknak egy biztos pontot, egy olyan környezetet, társakat és ideológiát, amiben hihetnek.
-Talán nem a legjobb a tervem, de ha nem rombolod le a többi házamat is, akkor az egyikben leülhetnénk egy tea mellett, és megbeszélhetnénk a részleteket. Ami bizalmat illeti... Tudom, hogy nem bízol bennem, egy percig sem vártam el. Én is voltam olyan, mint te, ha akkor találkoztam volna a jelenlegi énemmel, valószínűleg hasonlóképpen reagáltam volna. Az én világomban az apám azt tanította nekem, hogy a bizalmat ki kell érdemelni, és mindenkinek meg kell adni a lehetőséget, hogy bizonyítson. Mit mondasz, adsz egy esélyt ennek a dolognak? Hajlandó vagy velem leülni és beszélni? Utána eldöntheted, hogy megbízol-e bennem, és ha úgy tetszik, folytathatjuk ez a harcot. De hidd el, nem lesz rá szükség - teszem hozzá egy bizalomgerjesztőnek szánt mosollyal, amitől valószínűleg minden gyereknek rémálmai lennének. Olyan messzire nem merészkedem, hogy kezet akarjak vele fogni, a végén még elriasztanám.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Szer. 23 Ápr. 2014, 01:24

Tao még mindig nagy levegőket vesz. Kifáradt, de a szemében düh és gyűlölet lángol. A kiborg katonái megérkeznek és fegyvert emelnek a támadóra. Az megvetően végig tekint a fegyveres mexikóiakon. Mikor megfordul hófehér szeme gyűlöletet áraszt. Látszik a legszívesebben folytatná a csatát, de mégis lehajtja a fejét és megadóan kifújja magát.
- Rendben.
Mondja csendesen.
- Követlek. Meglátjuk, hogy igazad lesz-e, de ha átversz, ha mást teszel, mint ígértél, ha ártatlanokat bántasz, megöllek.
Jelenti be ridegen, és ha Tao még kezet is nyújt felé akkor undorral elfogadja azt.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 28 Ápr. 2014, 09:39

Az érkező katonákra tekintek, ha rajtuk múlt volna a biztonságom, háromszor is meghalhattam volna ennyi idő alatt. Majd emlékeztetnem kell magamat, hogy néhányat végezzek ki a többi szeme láttára, abból tanulnak majd, hogy legközelebb hogyan kell viselkedniük, mikor robbanásokat látnak a birtokon. Most viszont vissza kell fognom az agresszív oldalamat, hogy jó benyomást tegyek magamra, így csak intek az embereimnek, hogy eresszék le a fegyvert.
Végül belemegy a tárgyalásba, erre volt szükségem, ezzel gyakorlatilag kimondta, hogy az oldalamra áll, csak még el kell fogadtatnia a lelkiismeretével. De menni fog neki, és is sok szarságot követtem el annak idején, és mindig meg tudtam magyarázni magamnak. Magneto ezt tette volna... A családom miatt tettem... Nem volt más lehetőség... Majd választ valamit. Az ártatlanokról szóló fenyegetésén csak magamban teszek rá megjegyzést. Ha valaha is ártatlanokat bántanék, magam vetnék véget az életemnek. Majd szólj, ha találtál egy ártatlan embert a milliárdnyi bűnös között!
-Akkor keressünk egy nyugodt helyet, ahol leülhetünk.
Az egyik emberemnek szólok, hogy hozasson autót, amivel eljuthatunk egy másik házamhoz, ott majd átöltözöm, és meg tudunk beszélni mindent egy kiadós ebéd közben.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Morsus Pént. 05 Szept. 2014, 07:30

Szereplők: Tao (Tao), Killbane (Darren), 99 (Bishop), Svarog (Svarog), Rémlovag (njk), Zöld Halál (njk), Steven Storm (njk), e-világi Tao (njk)
A mexikói drogkartellek egyik fejének, Taonak az otthona. Ez a másik a rejtélyes és kegyetlen kiborg ide hozatta a csapatát. Az új mutáns testvériséget. Három órás úttal érkeztek meg, ahol már egy hatalmas asztalnál lakoma és literszámra elég alkohol várta őket. Rémlovag becipeltette a házba a testet, amit hozatott. Zöld Halál és Storm beültek az asztalhoz. Tao még mindig kételkedve nézte a társaságot az asztal széléről. Skarlát Boszorkány kért magának valami gépet, amivel átnézheti mi történt a "kómája" óta. Svarog lassan öntudatra ébredt és bár emlékezett a kockában történtekre csak most volt elégé magánál, hogy újra uralja a testét.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Svarog Pént. 05 Szept. 2014, 12:19

Svarog végre újra ura volt a hiperfejlett izmainak. Az dühítette, hogy az emberei akkor árulták el, amikor ő a hibernációját töltötte, ahogy az is, hogy azok a kis férgek a Kockánál egyszerűen fuvarnak használták.
Őt, egy sárkányt!
Jól emlékezett, amikor az egyik bogár azt kiáltotta, hogy Svarogra fel. Hát persze, mintha csak valami szénazabáló lóra mondta volna ezt. Igen, az alvás után még kótyagos volt, aztán mikor észrevette, hogy egy kiszabott cellában van, még dühösebb lett. Ahogy akkor is, mikor valaki gúzsba kötötte az elméjét. Most kapta vissza az intelligenciáját és a szabad akaratát. Szerencséjükre azok, akik a hátán ültek, már nem voltak ott. Csak ő még nem tudta, hogy hol van. Dühösen felvonyított, közben mindenkinek küldött egy telepatikus hívást abban a létesítményben, ahol ott volt.
" Hol vagytok ti nyomorult patkányok?! Gyertek ide!" elküldte, hogy minden elméhez eljusson a házba és újra felüvöltött.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jet Li Tao Birtoka Empty Re: Jet Li Tao Birtoka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.