Jade Electronics

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jade Electronics Empty Jade Electronics

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 13 Május 2013, 09:00

Egy távol-keleti cég épülete, a hivatalos adatok szerint elektronikai áruk behozásával és forgalmazásával foglalkoznak, ami teljesen legális.
Jade Electronics Company-dgkaihua

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Jade Electronics AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Svarog Hétf. 13 Május 2013, 14:17

3 nappal később Toxin valóban megjelent az épület előtt, felpillantott, majd a zsebébe nyúlt és kitapintotta a névjegykártyáját. Hosszú, fekete kabátot viselt, aminek a csuklyáját az arcába húzta, ezzel is takarta az arcvonásait.
Szerencsére most felfegyverezve jött. Az íját darabokra szedve a hátitáskájában tartotta, ahogy a nyílvesszőit is. Ebből 15-nek a hegyét a saját véréből kiválasztott erős altatóval kente be. Az övébe nyolc kést tűzött, jól elrejtve.
Bármi is történik, ha csapda lesz, ha bármi ő harcolni fog. Úgy fog harapni mint a csörgőkígyó hogy ha kell...
Azonban kíváncsi is volt, hogy kiakarja pont őt felbérelni...

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Hazátlan Kedd 14 Május 2013, 12:30

3 nappal később... a kapott névjegy kártyát nézem kezemben, majd az épületre szegezem a tekintetem, és vissza a kártyára. Miller a S.H.I.E.L.D. feje? Ő fékezte meg a Világháborút? Az a kis nyomoronc féreg? Eltapostam mint egy kutyát! Mint egy hernyót! MINT egy senki! Életben van? Alternatív világ, tehát van itt egy alternatív énem. Még is mi a szarral foglalkozik? Postás? Vagy kertész? Hogy engedhette ezt a féle káoszt? Mérgemben a névjegykártyát össze gyűröm/ szét töröm és elhajítom. Ez az X el tud engem vezetni Einarhoz. Legyen, akkor meg van a macskaköves utam. Nagy ívben teszek a hülye játékára, hogy hozzam magammal a kártyát. Mert? Ők kerestek meg engem, tudják ki vagyok. Fel fognak ismerni. Más különben meg egy olyan girnyó nekem nem parancsol. Elindulok a bejárat felé, ahol a portán vagy recepción... tök mindegy! Bejelentkezem.

-Tyson Chandler! Valamilyen X mondta, hogy jöjjek ide. A kártyát amit adott elhajítottam.

Közlöm, hogy a névjegy nincs meg. Nem érdekel. Én kellek nekik, nem ők nekem. Nélkülük is megtalálom Einart. Csak be kell sétálnom a S.H.I.E.L.D.-hez és kicsit felráznom az ottaniakat. Talán még kiélvezhetem a legjobb részt is, és ismét letépem a fejét annak a hazátlan áruló ganajtúrónak. Igen, MIllerről beszélek. Satnya ember.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Bishop Kedd 14 Május 2013, 19:42

Pontosan érkezem meg a feltételezhetően ázsiai kézben lévő céghez, kimért léptekkel feltűnés mentesen járok, utcai ruhában, semmi feltűnés. Belépek az épületbe és a legközelebbi pultot keresem, ahol információval láthatnak el vagy kisegíthetnek. Felmutatom a kártyám. Közben figyelek, pontosan azt, hogy figyelnek-e, nem az aggaszt ha teszik, hanem ha nem teszik. Nyilván fontosabb oka van az ittlétemnek, mint egy egyszerű SHIELD ellenőrző teszt vagy egy vállalati körökben történő üzlet. Eljött az ideje a várakozásnak, előbb utóbb történni fog valami, és megtudom miért is vagyok itt konkrétan. Körbenézek, sajnos még annyira új vagyok ebben a világban, hogy semmihez nem tudom kötni a történteket, a meghívást, az alakot, azt, hogy lekövettek. Egy biztos, minden egy nagyobb kép része, mások is vannak a képben. Még ha nem is sokan, de vannak.
Nem vagyok türelmetlen, csendben nyugodtan várakozok ha az szükséges. Figyelem az itt megforduló alakokat, már csak kíváncsiságból is.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Jajjmár Csüt. 16 Május 2013, 01:10

Egy darabig lehajtott fejjel lógatom a lábam az egyik padról, élvezem a napsütést és várom az időmet. Meg persze a sejtésem beigazolódását. Nem leszek egyedül, megint egy csomó amatőr, mint mikor múltkor bekaszniztak. De most már figyelni fogok, felkenem az agyvelejüket a falilámpára mielőtt lelécelnek. Amint lemondtak a becses ingóságukról mehetnek isten hírével, van amiből viszont nem engedek...

- Csókolom! - Köszönök be lelkesen amint betoltam magam előtt az ajtót. Kedves mosoly, magas hang és pislogok kettőt.
Jade Electronics Tumblr_m9t820ybGg1rn29wlo1_500
- Olyan laza marionett bábú vagy, hogy elhajítod? De azért eljössz.... - Végig affektálva, mintha csak azt kérdezném, hogy honnan jönnek a rémálmok amik egy életen át kínozzák a lelked. Pedig tudom, hogy nem a gólya hozza. Hogyne tudnám, én is abban a bizniszben nyomulok.
- Aztán nehogy a nyakad köré tekeredjen a zsinór a nyak kapálózásban... - Kedvesen teszem hozzá, mint a tegnapi leckét. mert ezt jobb mindenkinek tudni, mutatom is kilógó fejjel az akasztott arcot. Majd mosolygok és kíváncsian nézek körbe a belsőtéren és a kinti arcokon.
Amúgy ha csak megpróbál a kis görcs csúnyán nézni rám a másik palimadár övéből egy három kést reptetek a kezeimbe illetve egyet a farkammal fogok meg. Ami csakis akkor hagyja el a hátam takarását.
Ha nem támad akkor csak egy kést juttatok el tőle magamhoz, szépen fellebegtetem a plafonra a háta mögött és lassan átaraszoltatom magamig. Majd kényelmesen beleejtem a kezembe és befogom az alkaromhoz a mozdulattal.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 16 Május 2013, 09:46

Résztvevők: John Mourdock / Toxin, Tyson Chandler (Alter), Hershel Shepherd / Goblin és Jester
Következő körváltás: 2013. május 19. (vasárnap)

A társaság megérkezett szinte teljesen egy időben a megadott helyre, így itt kint a főbejárat előtt már találkozhattak is egymással, és felmérhették egymást. A főbejárat előtt két biztonsági őr várakozott, így azokhoz lehetett odamenni. Az őrök nem néztek furcsán egyik megérkezőre sem, és azt nem lehetett csak így betolni, mivel belépőkártya volt, amit használni kellett ehhez, olyan magasságban volt, hogy még Jester is megtudta tenni. Így, aki használta a kártyát a bejutáshoz, az be tudott menni. De Tyson fennakadt kártya híján, amit összegyűrve hajított el valahol.
- Ez esetben meg kell kérnünk uram, hogy távozzon – fordult az egyik őr. – Az épületbe kártya nélkül nem fog bejutni és így feleslegesen érkezett.
Akik bejutottak az épületbe, egy teljesen normális, átlagos növényekkel díszített előcsarnokba értek, ahol egy sárga-zöld egyenruhás alak már várt rájuk.
- Üdvözlöm önöket, ha minden igaz még két személyre várunk, a kinti fickót nem számítva – mondta. – Itt akarnak várakozni, vagy inkább a konferenciateremben?
Ezen idő alatt Toxin megszabadult az egyik tőrétől észrevétlenül, mert Jester eltulajdonított egyet.

Az alak, bár nem ilyen vicces kedvű az egyenruha miatt inkább.
Jade Electronics 1181498-bob__agent_of_hydra_3_by_reillybrown

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Jade Electronics AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Hazátlan Csüt. 16 Május 2013, 13:16

Nem én vagyok az egyetlen. Másokat is meghívott ez az X, csak ők bejutnak, én meg nem. Kedvesen közlik velem, hogy zárva az ajtó. Oh, minő kellemetlen... a szart! Miután mindenki bement, roppantok egyet ujjaimon, és kezemen, megforgatom párszor a nyakam, majd lángokba borult szemekkel, elkezdem verni az ajtót. Ökölbe szorított kezem egymást követve püföli a bejáratot, majd gépies, torz hangom recsegve vizhangzik.

-Kismalac!! Engedj be!!

Ordítom, és közben mély mosoly húzódik arcomon. Legalább kicsit felrázom az ittenieket. Ébresztő nagy hatalom, aki e mögött az X mögött áll. Mutasd magad, és térdelj le a Liga vezére előtt. A Szövetséges Államok bástyája szólít, féreg! Minden lépésem során fürkészem az engem körülvevő környezetet, analizálom, felmérem, és felkészülök egy hideg zuhanyra.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Svarog Csüt. 16 Május 2013, 20:02

Hamarosan egész sokan lettek. Volt egy bohócnak maszkírozott, enyhén hátborzongató kiskölyök meg még néhány fickó, akik ugyanolyan őrültek és bűnös életüek lehetnek mint az indián.
Toxinékat hamarosan beengedik az épületbe, kivéve egy férfit akinek úgy fest, hogy nincs meg az X-től kapott névjegykártya. Szerencsétlen, biztos mutatnia akarta, hogy ki a f*sz*gyerek és elhagyta vagy bedobta a legközelebbi kukába.
Egy sárgás-zöld ruhás alak várta őket, aki enyhén szólva vicces látványt nyújt a ruhájába. Udvariasan megkérdezi őket, hogy hol akarnak várni. Ekkor püfölni kezdik az ajtót, majd az előbbi alak kiált be, hogy engedje be őket valami kismalac.
- A konferenciaterembe szerintem jó ötlet lenne - mondja Toxin. - Remélem valami frissítőt is felszolgálnak mert enyhén szólva forróság van.
~És persze minden bejárati ajtót jó lenne szemmel tartani, hátha csapdába kerülnének.~
A bejárati ajtó felé bök a hüvelykujjával, ahol a különös fickó mint valami őrült veri az üvegajtót.
- Meg azt a nagy rakás szart is takarítsák el az ajtó elől. Nem lenne jó, hogy ha belelépnék.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Bishop Csüt. 16 Május 2013, 22:46

Már a kapu előtt találkozom a többi meghívottal, elég érdekes alakok, különféle háttér, különféle történetek, mindegyik különleges valamiért, egyesek megjelenése inkább bizarr, de egy ilyen világban nem lehet elhamarkodottan dönteni. Minden helyzet másodpercről másodpercre változhat, annak ellenére, hogy konkrétan nem is történik semmi, elég ha csak több információt kap az ember és fordul a kocka. A kártyám segítségével könnyen bejutok és az előtérben állva várom amíg mindenki megérkezik. Nagyon különleges feladat lehet ha ennyi mindenkit meghívtak, még két alak hiányzik. Az ajtót püfölőre csak egy pillantást vetek, rendben, nem a diszkréció a profilja, érthető, itt nyilván mindenkinek más a képessége, azért említett X személyre szabott feladatokat. Megérkezik egy egyenruhás, pár percig vizsgálgatom a ruházatát, sajnos nem tudom mihez kötni de megjelenése nagyon feltűnő, hivalkodó ennek nyilván oka van. Nincs sok hátra és fény derül erre a különös ügyre.
- A konferencia terem nyilván, kényelmesebb...- ez valóban így van, ha tényleg akar valamti tőlük ez az alak, azt nem az előtérben fogja közölni, bájcsevejre pedig nincs mindig idő. Ha szükséges követem az egyenruhást.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Sarah Csüt. 16 Május 2013, 23:28

Nehézkesen ugyan, de képes voltam elolvasni a címet, bár ugyan úgy mint az előző, számomra ez nagyjából semmit se mondott, ezért szükség volt az útbaigazításra, onnantól kezdve, hogy nagyjából irányba voltam állítva, képes voltam eljutni az épületig. Ennek a ténynek köszönhetően egy-két napja a környéken bolyongok, bár általában sikeresen megfeledkeztem arról, hogy miért is jöttem ide, bármennyire is szép volt az ajánlat, napokon keresztül mégsem tudtam éhen maradni, annak a gondolata pedig felülírta, egészen addig amíg ki nem elégítettem az éhségemet néhány kósza patkánnyal... Az ember mindenhol talál a kis apróságokból, és milyen finomak nyersen! Bár nem tudtam pontosan, hogy mennyi idő telt el, az ösztöneim azt súgják, hogy most érkezett el a pillanata a bejutásnak, én pedig ennek megfelelően cselekedve megközelítem, lényegében véletlenül a főbejáratot, négykézláb mászva mint valamiféle állat, ami pedig ott először fogad, az-az ajtón vergődő zsákmány (Tyson). Számban a megadott címmel közelítem meg, halkan, mint egy vadász... Meg kell ennem az arcát, MEG KELL ENNEM AZ ARCÁT! Érezni akarom a nyers húsának az ízét, a kiserkenő keserű vért... Ha elég közel érek, egy kisebb nekikészülés után megpróbálom rávetni magam, megkapaszkodni a hátán és kiharapni egy nagy darabot az arcából, vagy a fejéből... Már csak az íz elsuhanó gondolatától kezdek ismét éhes lenni, a termetének köszönhetően napokig el tudnék élni a tetemén.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Jajjmár Szomb. 18 Május 2013, 13:32

Szereztem ecsetet a következő kis műremekemhez. De lehet hamarabb neki kel kezdenem, nem szimpatikus ez a bagázs. Olyan, hangosak...
Kinézek még egyszer a fura dühös alakra. ~ Semmi stílus, csak egy zabolátlan örült.
- Azt hittem ez korhatáros buli... - Közlöm könnyedén, majd a többiekre nézek. Az a balfék sem győzött meg akitől lenyúltam a pengét, de ő vásárolt egy kis szeretet az ajándékért. Jó nem ő adta oda, de apuék is mindig elrejtették a garázsban amíg nem jött el az ideje.
- Ha kimosod a szád talán majd hívhatsz fiamnak. - Vágok bele a mondandójába a harci-kakasnak, majd a zöld ruhás felé fordulok.
- A srácokkal tartok. - Majd elindulok a konferenciaterem vélt irányába. Alapvetően arra tippelek, hogy arról jöhetett a forma. Valami tágasabb ajtó vezethet arra, valószínűleg nyitva. Ha rossz fele indulok maximum szolnak. Ha nem, akkor mintha csak otthon lennék, kényelmesen.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 19 Május 2013, 09:39

Résztvevők: John Mourdock / Toxin, Tyson Chandler (Alter), Hershel Shepherd / Goblin, Jester és George Ethan / Mr. Smiley (AoA)
Következő körváltás: 2013. május 22. (szerda)

- Rendben van – bólintott a fickó. – Kövessenek!
A csapatot beljebb vezeti az épületben, fel az első emeletre egy kellemes nagyobb konferencia terembe. Az asztalon aprósütemények, szendvicsek, tea, üdítők, ásványvíz, illetve kávé is volt. Egy hosszú asztal fogadta a társaságot. A férfi pedig intett, hogy nyugodtan foglaljanak helyet.
- Üdvözlöm önöket nálunk – kezdte. – A másik két személy, ha megérkezik becsatlakozik hozzánk. Bizonyára már rájöttek, hogy mi is, akárcsak a SHIELD igyekszünk a legjobbakat foglalkoztatni és ehhez mérten a feladataink is kellően nehezek lesznek, de nem kell aggódni, a juttatások cserébe hasonlóan kiemelkedőek lesznek. Éppen ezért, hogy megbizonyosodjunk arról, hogy az önökbe vetett hitünk megalapozott, mindjárt kapnak egy kezdőfeladatot, amit közösen kell megoldaniuk. Vegyék úgy, mintha csapatépítésen lennének.

Tyson még mindig az ajtót ütlegelte, láthatta bent, hogy a többiek, akik érkeztek, azok elindulnak az épület belseje felé mit sem törődve vele. Az épület felé pedig Smiley lopózott, mintha csak Gollam lenne Peter Jackson filmjeiből. Az egyik ütés után, amikor Smiley már éppen Tyson sarkában volt ugrásra készen a „maszkos” férfi hirtelen áramütést érzett az üvegből, amitől minden izma pillanatok alatt görcsölt be és zuhant a földre. Levegőt még tudott venni, csak mindene fájt. Ebben a pillanatban ugrott Smiley és a földön fekvő hátára érkezett. Az őrök ekkor mozdultak, hogy lefogják a Tyson-t megenni készülő szuperhumánt.
- Uram – mondta az egyik őr Smiley-nak. – Önt odabent várják, ha bemegy, akkor felkísérik a megbeszélésre.
Valóban, ha bemegy, akkor felkísérik és meglátja a többieket odafent.
Az őrök pedig végül újra Tyson felé fordulnak.
- Ha elmegy és visszajön a kártyával, minden gond nélkül bemehet – mondta újra. – De ha nem áll szándékában erőszakot fogunk alkalmazni a területről való eltávolításakor.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Jade Electronics AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Sarah Vas. 19 Május 2013, 10:32

Gyakorlott vadász módjára cserkészem be a prédámat, az pedig csak a kezemre játszik, hogy ok nélkül összeesik, így kapva az alkalmon rá is vetem magam s már a nyakába is harapnék, amikor idegen kezeket érzek, melyek nem engednek cselekedni, nem úgy, mint ahogyan én azt akarnám. Reakcióként minden izmomat megfeszítve, veszett módjára harapom a levegőt, mint egy vadállat, próbálok szabadulni és mégiscsak megharapni a földön fekvő áldozatomat, mert megérdemlem, mert az enyém mert levadásztam! Csak egy jó pontot kell erősen megharapnom és többé menekülni sem tud és most el tudnám érni azt a pontot! Eredménye az erőfeszítéseimnek azonban nincs, így kénytelen vagyok feladni és tovább állni, bár egy darabig még feszülten figyelem a szerencsés prédát, majd pedig enyhén megremegek s elvigyorodok, ahogyan körmeimmel belemarok a saját mellkasomba, hosszú, enyhén vérző sebeket hagyva azon, az ujjaimon maradt vért pedig elkezdem lenyalogatni, ahogyan sarkon fordulok és bár nem valami emberi módon, de besétálok az épületbe, ahol valóban fogadnak és kísérnek, a kísérőnek pedig csak annyi a szerencséje, hogy a saját vérem majszolásával vagyok elfoglalva, amit felérve is még mindig szedek a mellkasomról. Amilyen hosszú vájatot hagytam benne, nem nehéz... Ha pedig apadna a forrás, feltépek néhányat, de egyenlőre ez a veszély nem fenyeget. Fent egy nagyobb csoportnyi prédát tekintek meg, mivel senki mást nem látok, az ösztöneim egyértelműen azt súgják, hogy oda kell mennem, én pedig annak megfelelően cselekszem is és elégedett hörgést hallatva lépek be a terembe, még mindig a kezemet nyalogatva, néha némelyik ujjamat rágcsálva mellé. Pillanatok alatt tekintek végig a társaságon úgy, hogy senkire sem nézek pontosan rá, vigyorogva, mereven felettük nézek végig, de ez is bőven elég.
- ...Várják... - Ismétlem el lényegében a lenti őr egyik szavát hörögve, evés közben nehéz másra koncentrálni, akár a beszédre.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Bishop Vas. 19 Május 2013, 12:34

Az egyenruhás az első emeletre visz, ahol egy tárgyalóba vezet, kényelmesen helyet foglalok az egyik széknél és hallgatom mit mond. Elég egyértelműnek tűnik, különböző képességű embereket szedtek össze, komplexebb feladatok rendezésére, remek módszer. De mielőtt még rendes feladatot kaphatnának át kell esniük egy próbán, egy akció amit együtt hajtanak végre, így a csapat tagjai megismerhetik egymást. Mintha csak egy fejlettebb terrorszervezet rendszere lenne, olyanok kellenek nekik, akik függnek tőlük és pont ezért soha nem árulják el őket. Nem kell sokat találgatni, nyilván nem véletlenül hasonlítják magukat a SHIELD-hez, ők a másik oldal. Már csak az a kérdés, ez a másik oldal hosszútávon mennyire lehet sikeres, a rövidtávú eredmények nem eredmények ha a háború bukással zárul. És ezt kell nagyon alaposan végiggondolni, a csata előtt tájékozódni kell az erőviszonyokról. Ennek nincs más módja mint belülről kideríteni az erőviszonyokat, a SHIELD-et már láttam, most jöhet ez. A terv egyszerű, végig az első küldetésen utána következhet a döntés. Bár kétlem, hogy ők elfogadnának elutasítást. Felnézek a belépőre, egy valódi szörnyeteg, vicsorgó őrült állat, igen, minden feladatkörre gyűjtenek embereket. Ő itt a feláldozható vérengző vadállat. Látszólag nem ér semmit, kicsapongó kiszámíthatatlan vad erő, de ha megfelelően irányítják hasznos. Visszatérve az eredeti tervhez:
- A csapatépítés elég gyenge jelző, már ha komolyan gondolják. Talán a próba jobb szó lenne, miként tudjuk kiegészíteni egymás adottságait a különböző feladatok ellátásánál, és egy működő gépezetet alkotni, és hogy ki miben a legjobb. Erre kíváncsiak? Nem mostani ötlet.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Hazátlan Vas. 19 Május 2013, 14:46

Áramütés, és valami moslék korcs a hátamon. Mikor felépülök, és képes vagyok talpra állni, rángó izmaim pedig nem gátolnak, mély levegő vétel. Tüdőm tágul, ahogy mellkasom is kétszer akkorára dagad. Nem tudom ki volt az a korcs, kis szarrágó, de ha közelébe jutok, eltöröm a gerincét. Az őrökre nézek, akik kedveskednek egy sort.

-Erőszak?

Megmozgatom vállam, majd karom, és maszkom takarásában mosolygok. Nagy épület, megfelelő biztonsági rendszerrel. Valószínűleg kevés vagyok ide, egymagam és az agyamat nem borítja el az értelmetlen düh. Csak mindössze a macska-egér játék.

-Az erőszak buzdító szó arra, hogy érdekeljen, miben merül ki... milyen végletekig megy el egy csapatnyi őr. Megölnének? Megkínoznának? Vagy csak megbénítva elvezetnek?


Szemem ide-oda "pattog" felmérve a körülvevő környezetet, és analizálva azt. Megszámlálva hány ellennel kell számolnom, mivel vannak felruházva, és minden egyes mozdulatukat kiszámolva levonni a következő lépésük következményét. Morgok halkan magamban, amolyan torok köszörülésre emlékeztetően, amit még hangszabályzó gépem is torzít, majd esztelennek tűnő rohanásba kezdek az egyik őr irányába. Ami csak a külső szemnek az, hiszen folyamatosan figyelem az őrök mindegyikét, felkészülve bármilyen támadásukra. Lábát megragadva a földre próbálom vinni a kiszemeltemet, teljes testsúlyommal, minden erőmmel, lehetőleg úgy, hogy ha nincs kellő védelme, egész egyszerűen a betonon szétloccsantom az agyát. Már ha nincs ami meggátoljon. Szükség esetén kiélesedett figyelmem, és egyben reflexemet alkalmazom a célom eléréséhez. Ha sikerül pipa, ha nem, akkor meglátom mi lesz. Bár hogy is, egy csepp vér, és amint kiélem ezt a vágyamat megyek a belépő kártyámért... Elvégre el kell törnöm a gerincét annak a majomnak.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Svarog Vas. 19 Május 2013, 19:12

Toxin azonnal ledobja magát a székbe, majd vesz magának egy szendvicset és enni kezdi, közben hallgatja, hogy miért is hívják ide őket. Közben bevezetnek egy elég fura alakot, aki a saját mellkasán lévő sebből vért nyalogat.
Toxin inkább vissza rakja a félig elkezdtett szendvicset a tálcára, elment az étvágya még ennek az alaknak a látványától is. Ekkor elkezdik ismertetni, hogy miért is hívták össze őket. Egy csapatot akarnak létrehozni, pont úgy ahogy a SHIELD-nél és elsőre valami feladatot kell megoldani.
Csapatépítő tréninget, úgy mond.
Toxin erre próbaként tekintet, ahogy egy másik fickó is, aki ezen véleményét szóvá is tette. A mutáns bólintott magában.
- Akkor ez egy próba, hogy lássák hogy szuperálunk. Gyűlölöm a SHIELD-et, főleg egy valakit aki rám rakta a vérdíjat. - Köpött egyet ahogy eszébe jutott Svarog. - Pedig ő hozott ki a sittről, de amikor nem akartam beszállni az új kis csapatába, akkor meg kiadták rám a körözést. Pedig az a sárkány is olyan bűnöző volt, ahogy én mint régen. Most meg hősként tetszeleg, az elnök ki is tüntette. Alig várom, hogy a szívébe eresszek egy nyílvesszőt. Persze a fizetés is jó lesz remélem...

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd 21 Május 2013, 21:00

Bár a férfi nem válaszolt kérdésemre, most megelégedtem azzal is, hogy állítólag soha nem kell majd szűkölködnöm. El is fogadtam a névjegykártyát, amit megnézés után zsebre vágtam. Még megvártam mit mond, majd én is elindulok szállást keresni.

3 nappal később...

Ma végre eljött a nap, hogy eljussak címre.
- Még jó, hogy fogalmam sincs merre van....
Jó ideig caplattam magamban, de végül csak sikerült rábukkannom a célállomásra. Gyors átfutottam meg vannak-e fegyvereim biztos, ami biztos, majd elindulok.

//bocsánat a rövidség miatt, de rengeteg dolgom volt, és mindig újraindult gép, szóval 4x írtam ezt le -.-//
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Jajjmár Szer. 22 Május 2013, 00:44

~ Oooolyan unalmas alakok ezek!!! ~ Sértődötten felmászok az egyik székre, majd háttal az asztalra lebegtetem magam amíg ezek beszélgetnek. Körbenézek az asztalon és szépen kifutóra állítok pár teasütit, felsorakoznak az én irányomban és elindul a raj. Lassan felszállnak én meg csak berregem a motorhangot a levegőben miközben lóbálom a lábamat. Egyesével szálnak el a szám előtt és körönkét egyet elkap egy üdítő hullám és leküldi az egészet így a torkomba. De mivel unalmas a szöveg amit a késes forma tol az ötödik felé indul meg és a "remélem" szó végén megpróbálom berepíteni mélyen a szájába a sütit. Csak azután szólalok meg én is.
- A csapatépítős feladatokat nem cikis sztorizos meg elnevezős játékokkal szokás kezdeni? - Kérdezem azon a lelkes gyerek hangon még mindig, miközben felgyorsul a lábam mozgása a levegőben addig amíg kimondom a szöveget. Majd elmosolyodom és el is kezdem a saját ötletem szerint.
- Te leszel Szőr Bajusz és te meg Nagyaszáj törzsfőnök. - Jelentem ki lelkesen, mutogatva és várom a reakciókat. Azok nekem igen fontosak, mint a véleményük.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 22 Május 2013, 08:49

Résztvevők: John Mourdock / Toxin, Tyson Chandler (Alter), Hershel Shepherd / Goblin, Jester, George Ethan / Mr. Smiley (AoA) és Kusumi Ayani
Következő körváltás: 2013. május 25. (szombat)

Kusumi-t végül egy oldalsó bejáraton engedik be, amikor a kártyáját a beléptető rendszernél felhasználja és felvezetik őt is az emeletre, ahol a többiek már vannak.

Odabent, ahogyan egy hölgy is belépett végül az egyenruhás fickó megköszörülte a nevét.
- Ahogyan látom mindenki megérkezett – mondta. – Akkor legyen próba és ne csapatépítés. A feladatuk pedig nem más, mint megölni Martin Davis-t, az oktatásügyi minisztert.
Ezzel mindenki elé egy-egy aktát tolt, amiben szerepelt az, amit lehet tudni a férfiról (Olvassátok el az előtörit).
- A miniszter két nap múlva itt lesz Staten Island-en az egyetemi kórházban az új oktatórészleget fogja megnyitni. Akkor kell majd egy merényletet végrehajtani ellene.

Az őröknél így is elől volt a fegyver, akire Tyson rávetette magát, ugyan próbált kitérni, de nem sikerült. Amikor éppen a lábát sodorta ki a férfinak a háta mögül akkor dörrent a lövés. Így ennyi irányba ilyen gyorsan nehéz volt figyelni. Jeges fájdalom hasított a hátába, majd pillantok alatt vesztette el Tyson az eszméletét.
Egy teljesen másik helyen ébred a hátában fájdalom és ott, ahol meglőtték, még mindig szivárog a vér az oldalából. A korábbi ügyekről pedig emléke sincs, fogalma sincs róla, hogy merre lőtték meg, vagy mit csinált az elmúlt öt napban (így már a levélről sem, és sajnálom, hogy így alakult).

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Jade Electronics AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Svarog Szer. 22 Május 2013, 19:39

Toxin a gyerek felé pillant, aki össze vissza repked, maga felé lebegteti a dolgokat, meg ilyesmi. Biztos mutáns, meg erős, de hogy ki és miért hívta meg most sem tudta. Azzal kezdte el bosszantani, hogy gúnyneveket add neki.
- A tiéd meg Takonypóc - válaszolta Toxin. - A törzsfőnök szólott.
Hamarosan kiderült, hogy a mi a feladat. Megölni az oktatásügyi minisztert, merényletet elkövetni. Toxin tapsolni kezdett.
- Öljünk politikust, írjunk történelmet, le a rendszerrel. - Felkacag. - És pont egy ünnepségen, miért érzem azt, hogy ez egy üzenet lesz a kormány számára. Azt se tudom, hogy kik maguk. De ha adnak melót, akkor a nyilam az önökké.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Bishop Szer. 22 Május 2013, 20:50

A kisgyerek gyorsan hozza egy hat évestől várható viselkedési normákat, kezdetben nem is érthettem mit keres ő itt, de biztos voltam benne, hogy oka van és nem csak dísz, hiba lekezelni egy ilyen szervezetet.. Be is bizonyosodik, a kisgyereknek különleges erői vannak, bár a SHIELD-nél olvastam, hogy itt rengeteg különleges képességgel rendelkező személy van, ebben a világban, szinte mindennapos. Nyilván mindenre számítottak, mert egy ilyen csapatot csak akkor hívnak össze, ha már előre meg van tervezve. Sokan kockáztattak már az idők folyamán és sokan elbuktak, ők már megtanulhatták, hogy nem szabad kockáztatni. A megjegyzésre nem reagálok, nem adhatok neki támadási felületet, nem óvóbácsi vagyok... nevetséges. A feladat maga egyszerűnek tűnik, egy fontos politikus, az oktatási miniszter. Még nem tudhatom, hogy ő miért fontos célpont, nyilván a politikai pályáján kívül más körökben is mozog. Politika... cselszövők hazárdjátéka, marakodás mások babérjain. Talán ez a feladat különlegesen testhezálló.
- Ez világos. Már csak azt kell megtudnunk, hogy van-e valamilyen szintű támogatás az akcióhoz. És hogy mikor kezdjük.
Kezembe veszem az aktát és olvasni kezdek, a felkészültség alaptényező. Anélkül felesleges tervezni. A többiekkel egyelőre nem törődök, majd később ráér, mikor felfogták, hogy csapatként kell dolgoznunk.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Sarah Csüt. 23 Május 2013, 01:12

Egy lassú mozdulattal fordulok hátra az érkező felé, gyorsabban nem megy, mert még mindig van lenyalogatható vér, így pedig eltart egy kis ideig amíg felfogom, hogy mit is látok, viszont abban a pillanatban amint ez megtörténik, leeresztem magam mellé a nyálas kezemet, lógatva így mind a kettőt és vigyorogva, már szinte vicsorogva tekintek a nőstényre, szokásostól eltérően egyenesen rá, én magam érzem úgy, mintha már csak a tekintetemmel belemarnék a koponyájába, rendesen érzem, ez pedig nekem már bőven elég a cselekvéshez. Egyszerűen ugrok, így könnyeden és szimplán egy hangos üvöltéssel, már-már szinte sikítással egyenesen neki, így próbálva a földre teperni, ahol pedig a fontosabb pontjaira próbálok ránehezedni, a nekem fontos pontjaira, a karjaira és a lábaira, hogy ne tudjon menekülni. Meg kell kínoznom és ölnöm! Minden porcikám ezt kívánja és minden ösztönöm ezt akarja, én pedig nem mondok nemet, mert az ilyen alkalmak minden kis apró pillanatát kifejezetten élvezem, ezért ha semmi sem akadályoz meg, akkor szimplán ugyan úgy, mint korábban is akartam egy prédámnál már a mai napon, megkísérlem megenni elsőként az arcát, majd pedig fokozatosan haladva minden egyebet is a fején, a füleit, szemeit, még a haját is.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. 23 Május 2013, 12:18

Hát hogy is mondjam... nem volt valami megfelelő a fogadtatásom. Miután az oldalsó kapunál leellenőriztek, és beléptettek a Névjegykártya segítségével, már elég gyanakvó lettem. Szépen elkezdtek kísérni, és úgy látszik emeleten lesz a találkozó. Amint láttam, hogy többen is várnak már, reflexszerűen botom felé kapok. Úgy látszik ez a reflex elég jónak bizonyult, mert egy igen különös férfi nagyon szemezgetett velem. A szinte már gyilkoló pillantása elég volt, hogy elővegyem botomat, és felkészüljek. A botba koncentráltam az energiám, aminek köszönhetően máris arany színben tündököl a szemem, a hajam, illetve a fegyverem végéből előbukkanó penge (kaszaként néz ki jelen pillanatba a fegyver). Az a nyavalyás felém veti magát, miközben üvöltözni kezd. Megpróbálom fegyveremmel visszahessegetni, egy-két gyors csapással, a bal kezét, illetve a mellkasát célozva. Amennyiben sikerül letepernie, és lefognia egy-két fejessel (nem a szájára célozva) próbálok meg kiszabadulni, vagy legalább fegyveremmel szétvagdosni, amennyire a fogás engedi.

//ha jól következtettem Sarah, akkor engem rohant le Smiley, de ha tévednék légyszi írj PM-be és javítok.... azért nem lesz Smiley a puszipajtásom xD//
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 25 Május 2013, 09:51

Résztvevők: John Mourdock / Toxin, Tyson Chandler (Alter), Hershel Shepherd / Goblin, Jester, George Ethan / Mr. Smiley (AoA), Kusumi Ayani és Mumei
Következő körváltás: 2013. május 28. (kedd)

Három nappal később Mumei-t X várta az egyik bejáratnál, majd felkísérte őt a terembe, ahol láthatóan máris elszabadultak az indulatok…

Az ajtó újra nyílt és a mindenki által korábban is látott X egy félszemű távol-keleti férfit tessékelt be a nagyobb konferenciaterembe, majd be is csukta az ajtót mögötte, ő maga nem jött be a helységbe. Ahogyan Smiley nekiugrott Ayani-nak a férfi a fura egyenruhában megköszörülte a torkát, hogy a figyelmet felhívja magára. A lány szerencsére gyorsan reagált és így nem dőlt el a földre és a fegyverével hadonászott Smiley felé. Az egyenruhás férfi indult el nyugodt léptekkel a páros felé, majd hihetetlen gyorsasággal – még emberi, nem mutáns – nyúlt ki a páros nyaka, egészen pontosan nyakuk és válluk hajlatához és egy-egy pontot szorított meg rajta, ami igencsak fájdalmas volt, és mindkét fél izmai elernyedtek tőle. Egy harcművész volt ennyire pontos, hogy tudja, hogy ezek a pontok hol vannak. Ettől zuhant a földre mindkét fél, minden tagjukban gyengeséget éreztek, de maguknál voltak.
- Remélem nem kell a későbbiekben a tanácskozást megszakítanom maga miatt – nézett Smiley-ra. – Ha igen, akkor az életétől is búcsúzott, nem csak a munkalehetőségtől. Remélem érthető voltam!
Még megvárta a választ, bármilyen formában, majd a megérkezőre nézett és intett neki, hogy fáradjon beljebb és üljön le.
- Az utolsó társuk – mutatott Mumei-re. – Akkor a feladat részletezése. Elég megölniük a minisztert és minden fontos személyt, aki megjelenhet ott. Egyelőre csak az ő részvétele a biztos, de még lehet, hogy mindez változik az utolsó percben. Fegyvert kaphatnak, de mivel egyelőre nem bízunk meg önökben teljesen csak olyat, amit az utcán is tudnának szerezni és ami nem köthető hozzánk. A helyszín pontos címét megkapják, de tervet és stratégiát önöknek kell kidolgozniuk, ahogyan annak a részleteit is, hogy miként akarják megölni a minisztert. A fejét nem kell elhozni, elég ha meghal a helyszínen. A fegyverek listáját pedig most mondják, hogy mit szeretnének a feladathoz.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Jade Electronics AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Sarah Szomb. 25 Május 2013, 10:31

Újabb érkezők, habár a figyelmem nem kötik le, jobban érdekel a prédám, aki aktívan védekezik, ez pedig csak tovább pezsdíti bennem az akaratot, így pedig belemegyek egy "táncba", viszonylag távol maradok és ha kell akkor kerülgetek, több mint húsz éve űzöm ezt a hálátlan sportot és csak azt az egy pontot keresem, amin be tudok jutni és megragadni a torkát, de nem jutok el addig, hogy ezt megtaláljam, mert, mint korábban, most is félbeszakítanak, ezúttal pedig földre is kerülök, ahol az alak szavait hallgatva halk, torz nevetést hallatok.
- Nem félem a halált! Amíg Apokalipszis él nem!- Jelentem ki még kissé mindig nevetve, majd pedig állatiasan ugyan, de összekaparom magam a földről és a nőstényre nézek akivel korábban hadakoztam.
- Szerencséd préda... - Bele mélyesztem a körmeimet az arcomba. - Kaja kell! - Nem kérés, nem parancs, hangos megjegyzés a gondolataim egy töredékéből. Egyszer már megálltam a gyilkolást a kaja érdekében, ez az egy ösztönző elem most is működik, de amint nem lesz szükséges, le fogom vadászni... Addig is... Figyelni fogom. A bénító mozdulatot pedig megjegyzem, fel sem ötlik bennem, hogy miért nem jutott eddig eszembe valami hasonlatos használata. Ismételten az új felé fordulok, kissé még nyáladzva és vérző arccal végigmérem. Lepusztult, szinte semmi ehető, aszály esetére tartalékolható hús, erre még én is tudom, hogy fölösleges vadászni mert több energiát veszítek mint amennyit kapok belőle, így érdektelenül fordulok el tőle és céltalanul, mégis végtelenül vigyorogva és néha halkan nevetgélve vándorlok véletlenszerűen a teremben, a tekintetem pedig fókusz nélkülien pásztáz mindent. Az egész feladatban csak a halál és a fegyverek keltik fel az érdeklődésemet.
- Láncos horog, két kés, kicsi és nagy. - Még csak nem is a társaság felé nézek miközben beszélek, de biztosra veszem, hogy hallják, én éppen azon tanakodom, hogy az itteniek közül kivel miként végeznék... A gondolatok különösen élvezetesek.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jade Electronics Empty Re: Jade Electronics

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.