Random

1 / 18 oldal 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Go down

Random Empty Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 16 Május 2013, 22:25

Világleírás:
Ebben világban nem minden az aminek látszik. A lakosság 50%-a csak ember, és ők már elfogadták, hogy mutánsok és egyéb teremtményekkel élnek együtt.
A kaland a középkorban játszódik egy szigeten(athén szerű oktatás):
Random A09173c9f2294d5f010aa5fd150ff588-d590j4m
A térkép nem a legrészletesebb, több város is található a szigeten. A szervezeteket még nem írom le, mert a karaktereknek úgy se lesz róluk fogalma se.
Majd úgyis rájöttök, mikor kísért a múlt.
A világon vannak területek amelyeken egy faj az elterjedt, de előfordulhatnak ott más fajok képviselői is.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random 5000_Thanks_by_Mallemagic Random Mudch0 Random Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 16 Május 2013, 22:52

Helyszín: Mocsár
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)
Mikor kinyitod a szemed a mocsár közepén találod magad. A különböző neszekre ébredtél fel, amik ezt a térséget jellemzik, meg persze egy pokoli fejfájásra.
De a fejfájáson kívül még más is történt, megindulnál, de nem tudod, merre, hiába kutakodsz az elmédben, abban nem találsz semmit. Elfelejtetted ki voltál egyáltalán. Még a nevedet sem tudod.
Ahogy töprengsz, a mocsár madarainak és bogarainak neszén kívül még egy hang felüti a fejét. Egy kígyó sziszegése a hátad mögül. Nem közvetlen mögüled, de egy olyan jó három méter távolságra. Most döntened kell mit lépsz.

Helyszín: Tengerpart: a kopár sivatagnál.(mocsártól északra)
Résztvevő:Tabitha Chosenway(Viki)
A saját köhögésedre ébredsz. A tüdőd tele volt vízzel és azt minden áron fel akartad köhögni, ez sikerült is. Mikor végre normalizálódik a légzésed, lassan a látásod is kezdd visszatérni. ekkor pillanthatod meg az előtted lévő óceánt és a lábaidat. Meglepődsz mikor látod, hogy a ruhád kissé megviselt állapotban van, főként a nadrágod. Olyan volt, mintha hajótörést szenvedtél volna, de nem emlékeztél rá, hogy ez történt volna, sőt semmire sem emlékeztél ami aznap vagy azelőtt történt.
Ha átvizsgálod a zsebeidet találsz bennük néhány aranyat és egy levelet. Ami vizes volt ugyan, de az írás benne megmenekült, éppen csak elmosódott néhány helyen. Ha kinyitod ezt olvashatod benne:
"Tabitának:
Menj délben a Duvszy fogadóba, ott adják át neked az üzenetet. Remélem minden rendben megy majd. ha megkaptad a levelet, utána gyere a megszokott helyre.
Üdv. Fay."

Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)
A madarak csicsergésére ébredsz és arra, hogy nagyot kordul a gyomrod. Nem is tudod mikor ettél utoljára, mert semmire se emlékszel. Ha átvizsgálod a zsebeidet ételt nem találsz bennük, csak 3 furcsa érmét, egy messzelátót, iránytűt, és egy tőrt. Ezen kívül semmi mást.
Akár átnézted a zsebeidet, akár nem morgást hallasz a hátad mögül és ha megfordulsz egy sárga szempárt látsz amely méreget a bokorból fenyegető morgás közepette.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random 5000_Thanks_by_Mallemagic Random Mudch0 Random Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Pént. 17 Május 2013, 00:07

A földön fekve kelek fel és szedem össze magam de mikor indulnék tovább jövök rá, hogy nem csak elestem hanem sáros kezeimre nézve azt se tudom merre van azaz el innen. Arcomat próbálom kivenni a koszos mocsári vízből hátha beugrik valami de semmi. A félelem fog el hisz azt sem tudom hirtelen ki vagyok merről jöttem. Fejem zúg és a gondolatok nem akaródzanak jönni.
- Ki vagyok? hol vagyok ? Valaki ?! VAN ITT VALAKI!
Elkapott az egyedül lét félelme a tehetetlenség érzete de rájöttem, hogy ezzel így semmire nem megyek próbáltam nézni honnan jöhettem hátha a mocsár nem fedte be az összes talp nyomomat. Közben kutatok magamnál hátha találok valamit amin a nevem van egy fegyvert, kést bökőt akármit. Egy ismerős hang csapja végre meg a fülemet de nem örültem neki egy kígyó volt az közvetlenül mögöttem. Gyorsan próbáltam tőle távolodni egy jó 12 yardot megteszek majd megfordulok, hogy követ e.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 17 Május 2013, 00:46

Madárcsicsergés. De idegesítő, a k... életbe! Mi történt? Üres az agyam. Végignézek magamon, de nem ismerős a test.
Hol a francban vagyok egyáltalán? A gyomromat mintha hangyák kaparásznák belül, annyira éhezem. Akármi is van, ennivalót kell találnom, különben meghalok. Asszem. Vajon mikor ettem utoljára, talán napokkal ezelőtt? Egyszerűen nem tudom megmondani...

Hátha van nálam valami elemózsia! Tapogatom a ruháimat, hiszen arra sem emlékszem, hol van zseb és hol nincs. Találok egy két dolgot, de egyik se ehető. Egy kis pénz, ha ez az, távcső, iránytű és egy tőr. Mi a fene, én valami túrázó vagyok? Egy vicc az egész... Nem tudom, ki vagyok, hol vagyok és miért, csak annyit tudok, hogy éhes vagyok. De nagyon! Akárcsak az a valami, ami rám mordul hátulról.

A tőrt megfogom, talán túlélési ösztönből. Egy sárga szempár les a bokor mögül. Ha ott el tudott bújni, akkor legalább nem túl nagy. Remélem, ehető is. Megvárom, amíg kijön és ugrásra készen állok. Akármi ez, van szeme és az egy gyenge pont.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Vivian Scarlett Pént. 17 Május 2013, 09:33

*Tabitha krákogva tért magához, miközben a tüdejébe férkőzött vizet igyekezett felköhögni. Némi szenvedés árán sikerült szájából kiköpnie a sós folyadékot és mikor már rendesen éltető oxigénhez jutott látását is kezdte visszanyerni. Szapora lélegzetvétellel igyekezett saját magát ülőhelyzetbe kényszeríteni, hogy a tekintetei előtt egyre tisztuló képeket jobban szemügyre vehesse.
De mindezek után is ismeretlen volt számára a hely és a helyzet is, ahova és ahová került. El nem tudta képzelni mi lehetett az oka ittlétének és mi történhetett vele. Rendkívül szakadtas megjelenése arra ad számára utalást, hogy hajótörést szenvedett, azonban miért szállt volna hajóra? Mi sodorta partra? Mi történhetett? S ahogy gondolatai cikáztak ittlétének oka felől azzal szembesült, hogy hiába tanulmányozza a környezetét mikor saját magát is roppantul idegennek érezte, mintha nem ismerné önmagát, ki lehet ő?
Állásba kényszerítette magát és igyekezett a rajta lassan úrrá levő zaklatottságot megzabolázni, mielőtt elvesztené a fejét. Talán van nála valami, ami megmagyarázza kilétét. Ruhái zsebeit áttapogatva lelt egy üzenetet, mellette némi aranytallért. A levelet, mint tudásra éhes személy úgy nyitotta fel és kezdte falni tekintetével a ráírtakat.*
- Tabitha? Ez lennék én? Biztosan…? Ki ez a Fay? Milyen Duvszy fogadó? Gráhh, nem értem...
*Pillantása hitetlenkedő értetlenségbe csapott át. Nem volt biztos az olvasottakban, hogy ő valóban Tabitha lenne, elképzelése se volt arról, hogy ki is lehet konkrétan az üzenet feladója és milyen fogadóba kellene eljutnia. Abban viszont biztos volt, hogyha a levélben megadott helyre elmegy, akkor valószínűleg válaszokat kaphat a kérdéseire.
Összehajtotta a levelet, s mint létezésének egyetlen bizonyítékát visszarejtette zsebébe. Körülpillantott, majd ha a távlatokban lát zöldes területet arra veszi az irányt, abban reménykedve, hogy arrafelé talál lakott településeket és ezzel együtt útbaigazítást is kaphat.*
Vivian Scarlett
Vivian Scarlett
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 14
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Vivian Scarlett
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

darkness_chou

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 17 Május 2013, 23:55

Helyszín: Mocsár
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)
A mocsárban nem látod sehol sem a lábnyomodat, mivel az egész talaj olyan mintha telejárkálták volna mindenhol, pedig csak a sár miatt tűnik így. A kígyó hangjára gyors tempóban haladtál előre 12 métert. Ha megfordulsz nem látod a kígyót, mert az nem is követett téged. Miközben átkutatod a zsebeidet több érdekes dolgot is felfedezel magadnál. Felfedezed, hogy az oldaladon egy kard lóg, a másik oldaladon, a kabátod rejtésében, pedig egy puskát találsz. Továbbá találsz még magadnál némi aranyat(15db), iránytűt, térképet, és egy tőrt aminek a tokján ez állt:John "Soap" MacTavish
Nem sokáig tudod tanulmányozni a tárgyakat, mert egy hang szólít meg.
- Kell egy kis segítség?
Kérdezi a férfi, miközben egy botot nyújt feléd.
Random Cowboy_by_Prince_Eagle Hamarosan észreveszed, hogy a férfi egyre nagyobb lesz, majd az is feltűnik, hogy nem ő lesz nagyobb, hanem te kezdtél el süllyedni, ugyanis futóhomokba léptél. Már lassan a derekadig ér a sár. A férfi továbbra is tarja feléd tartja a botot és ha megragadod azt, akkor kihúz téged a sárból.

Helyszín: Tengerpart: a kopár sivatagnál.(mocsártól északra) -->Kanox(?)
Résztvevő:Tabitha Chosenway(Viki)
Mikor körülnézel látod, hogy nem is olyan messze egy falu van, a másik irányba pedig a zöldes területet látod. A jelek szerint közel építkeztek az óceánhoz. Ha úgy döntesz, hogy elindulsz a falu felé, hamarosan meg is érkezel, de a városkapun nem Duvsz áll hanem Kanox. Ha úgy döntesz, hogy bemész, egy vásár közepébe csöppensz. Mindenfelé kofák, utcai mutatványosok, és az ezekkel járó zsivaj.


Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)
Pontosan 15 aranyat találsz magadnál, de ez téged jelen pillanatban nem foglalkoztat, hanem ehető után kutatsz a zsebeidben. A keresgélésből a morgás zökkent ki és te ösztönösen meg is fordultál és előrántottad a tőrt.
A sárga szempár kicsit távolodott, de csak pár centit, majd egy óriás morgás kíséretében, szinte kirepül a bokorból egy fekete párduc.
Random Black_panter_by_dookayla
Egyenesen rád ugrik, a ezek szerint téves volt a tipped. Ugyanis nem kis ellenfelet kaptál. Elugrani nem tudsz időben, csak elhajolni, így a párduc nem a fejedet harapta le, hanem a válladba karmolt erősen. A seb ugyan fájt mikor kaptad, de utána észreveszed, hogy csodával határos módon az nem vérzik, pedig elég mély volt a seb. Az ellenfeled azonban nem áll le, továbbra is karmolászik és ha nem figyelsz, akkor meg is harap, ott ahol ér.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random 5000_Thanks_by_Mallemagic Random Mudch0 Random Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 18 Május 2013, 00:22

Már elő is ugrott egy morgással a sárga szempár tulajdonosa. Tényleg nem volt túl nagy, "csak" egy fekete párduc. Ezek szerint valami trópusi terület lehet ez. Passzol is az erdő hozzá.
Gyorsan mozogtam, de nem elég gyorsan, így belém vájta a karmait. Mivel mellé kerültem, egész pontosan a jobb oldalára, a tőrrel megpróbálom hasba szúrni, amíg földet nem ér. Utána már túl alacsonyan lesz, amíg nem ugrik fel megint.
Eléggé fáj a seb, de nem adom fel. Úgy látszik, nem olyan fából faragtak, bárki is vagyok. Nem azzal kell most törődni, hogy hol kaptam karmolást, hanem harcolni kell és győzni. Aztán megenni a cicát...
Persze támad tovább, csapkod a mancsaival és az éles karmokkal, én pedig a tőrrel próbálom szúrni, ahol érem. Azt nem engedem, hogy a feje közel kerüljön hozzám, mert egy harapás azokkal az állkapcsokkal biztos nem túl kellemes. Bár ha a szemét ki tudnám szúrni, utána könnyebb dolgom lenne vele.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Szomb. 18 Május 2013, 00:39

Alaposan átnézve a felszerelésemet igen hasznos dolgokra bukkanok amelyekből elég sok hasznos dolog ki is derül.
~ Tehát a nevem: John "Soap" MacTavish. Nos Soap lehet, hogy katona vagy a fegyvereid alapján bár ez a kard és fegyver nem jellemző rájuk hmm.
De mielőtt nagyon szemügyre tudtam volna őket venni futásba kezdtem a kígyó miatt ami szerencsémre nem is kergetett miután jó pár yardot gyors futásba kezdtem.
A megállásomat követően egy férfi jött elő és nyújtott segítő kezet azaz botot.
- Heh? Hol a kígyó és te meg miért akarsz segíteni ?
~ lehet, hogy tudja, hogy nem vagyok képbe ? De akkor is mit segít rajtam egy bot ?!

Ezt követően lenéztem és azt láttam, hogy süllyedek.
- Basszus, igen jól jönni.
Gyorsan megragadtam a botot és azzal kihúzott a futó homokból.
- Phew kösz ez közel volt. Ki vagy ?
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 24 Május 2013, 09:30

Helyszín: Mocsár
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)
A cowboyszerkós férfi kihúz téged a futóhomokból, majd válaszol is a kérdésedre.
- A nevem Black Jack. láttam, hogy egyenesen a futóhomokba futsz és gondoltam segítek. Téged hogy hívnak?
- A mocsár nem épp a legkellemesebb környék. Főleg ha nem ismeri az ember. Nos öcsi, ha ki akarsz jutni innen, ami ajánlatos, akkor menj északnak, ara találsz egy falut, a mocsár szélén.
Miközben északot említi, arra is mutat, majd megigazítja a kalapját és búcsúzik.
- Nos nekem dolgom van még az erdőben öcsi. ha van kedvem velem tarthatsz, de ha inkább a városba akarsz menni, akkor megyek egyedül.
Amelyik alternatívát választod, úgy folytatódnak, majd az események.

Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)
A csapásaidat a párduc ügyesen kerüli ki és foggal körömmel harcol ellened. Egyszer sikerül beleharapnia a bal karodba, ami fájt ugyan, de nem vérzett továbbra sem, már kezd neked is feltűnni, hogy itt valami nem kóser. Viszont ebben a pillanatban nyílik rá alkalmad, hogy oldalba döfködd a párducot, aki a sebzéseid után elengedi a karod és elkezdi vonszolni magát a bozótos felé, ha sietsz még elkaphatod, vagy ha úgy döntesz, akkor futni hagyhatod.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random 5000_Thanks_by_Mallemagic Random Mudch0 Random Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Pént. 24 Május 2013, 18:02

Miután kisegített a bajból és feltette kérdését csak vakartam a fejemet majd válaszoltam.
- A nevem.... Soap. Örvendek Jack de sajnos semmire sem emlékszem.
Körbe néztem a mocsár körül nem e akar valami felfalni nehogy valami meglepetés érjen majd csak ezután válaszoltam a következő kérdésére.
- Nos igen valóban nem a legszebb hely a világon. Remek tehát arra van észak jó tudni.
Kutatok zsebembe hátha lelek magamnál egy iránytűt is.
- Szerintem inkább veled tartanék mivel mint említettem lila gőzöm nincs ki vagyok illetve mit keresek itt.
Ezt követően elkezdtem követni az új barátomat szemmel tartva nehogy rosszban sántikáljon.
- És neked mi a becses szakmád? Mielőtt kérdeznéd én nem tudom az enyémet.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 24 Május 2013, 23:09

Nem könnyű ellenfél ez a párduc. A vadon az ő terepe, de egész jól haladok ehhez képest. Karmol és harap, én meg szúrok és vágok, ahol tudok. Elkapta a karomat és ekkor sikerül egy párszor oldalba döfni. Ez megzavarja a dögöt. Kapálózik, tekeri a fejét és el is menekül. Hosszú vércsíkot húz maga után és a bokrok felé somfordál nem túl gyorsan, csak ahogy egy megsebzett állattól kitelik.

Most szánok rá egy pillanatot, hogy megnézzem a sebeimet. Nagyon fájnak, de az a furcsa, hogy magamon sehol nem látok vért. A sebek is csak bemélyedések, de nem véreznek. Arra már rájöttem, hogy semmit nem tudok magamról, de ezek szerint nagyon érdekes dolgokat nem tudok. Talán valaki gondoskodott arról, hogy mindent elfelejtsek. Valaki az ellenségeim közül, azokból pedig van egy pár.

Nincs idő most ezen gondolkozni. A harctól és a fájdalomtól még jobban megéheztem és ezt a cicát nem engedem el. Még nem ettem párduchúst, kíváncsi vagyok az ízére.
Utána sietek és nem kímélem a nagymacskát. Megpróbálom a hátsó combját megdöfni, hogy ne tudjon állni a lábán és ha jól haladok, akkor megint az oldalát és főleg a hasát célzom meg.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 27 Május 2013, 20:31

Helyszín: Mocsár
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)
Amikor először mondod, hogy nem vagy képben először nem vágja le mi van veled.
- A mocsárban nem a legtanácsosabb felönteni a garatra.
Mikor folytatod, már elképedt képet vág.
- He? Hogyhogy nem emlékszel semmire? A nevedet tudtad nem? Bevágtad a fejed vagy mi?
- Nem bánom gyere velem, de ne maradj le. Amúgy a szakmám eléggé változó. Kicsit értek ehhez kicsit értek ahhoz. Amolyan polihisztor lennék.
Válaszol majd megindul.

Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)
Sikerül utolérned a macskát és néhány szúrás után megölni. Ha úgy döntesz, hogy megeszed akkor tapasztalod, hogy elég érdekes bukéja van. Meg aszt is észreveszed, hogy finom puha a szőre, amit még le tudsz róla nyúzni.

Heyszín:Kanox városa(sivatagos terület)(este(Tabitával más idősík))
Résztvevő:Michel Corbet (Májköl Korbet)
Amikor felébredsz nagyon lüktet a fejed. Épp egy bárpulton pihentetted a fejed. A pultok bökdösése ébresztet fel aki már éppen zárni készült.
Random 97dd26acef9d08ca499247c1fc1c8f32
Sokszor lehetett már képszakadásod berúgás után, de most semmi sem maradt meg, még az előző életedből sem.
- Haver. oké, hogy a sárgaföldig ittad magad, de most már menj haza és ne itt aludj. Zárnék.
Szól rád, majd mikor megpróbálsz felkelni, akár azért hogy távozz, akár azért, hogy visszaszólj neki, észreveszel valamit. Észreveszed, hogy eddig sem ültél, de a lábaid mikor megemelnéd, hallod, hogy valami koppan a kőpadlón. Mikor lenézel láthatod, hogy a te patáid adják ki a hangot, ugyanis a jelek szerint kentaur vagy.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random 5000_Thanks_by_Mallemagic Random Mudch0 Random Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Caedes Hétf. 27 Május 2013, 20:48

-Jól van, jól van, csak még 5 percet.
Nagy nehezen felkelek, és egy kocsmában találom magam, elégé nagy fejfájással.
-Mi van, tessék, ja oké már is. Bocs, de hol is vagyok? Bár arra se emlékszem mikor jöttem, vagy ki vagyok. Bocs de mi történt velem?
Kérdeztem a pultost. Közben próbáltam fel idézni magamban, hogy mi is történt velem, de valamiért nem akart semmi se az eszembe jutni, hirtelen a fejemhez kaptam, és próbáltam leszállni a székről, de furcsa hangokat kaptam, koppanásokat, és valamiért nem kettő hanem négy lábat éreztem hirtelen. Lassan félelemmel a szívemben tekintettem le. Elszörnyülködve láttam, hogy ló az alsó testem.
-Mi a franc, mi vagyok én, kentaur, ne.
Enyhe pánik rohamot kaptam. Elkezdtem szédülni, fejfájás tört rám, nehezen kaptam levegőt, és szúrt a mellkasom, ki akartam jutni a helységből. Már el is indultam volna az ajtó felé amikor eszembe jutott, hogy a pultos tudhat valamit rólam, és inkább a pulthoz léptem. Az asztalon maradt italt az arcomra borítottam, adtam egy két pofont, és meg próbáltam lenyugodni. Majd mély gyűlölettel telt szúró, haragos szemekkel tekintetemet a pultosra szegeztem.
-Mit tudsz rólam??? FELELJ!!!!!!

Random 9_small_by_chaosringen-d613lo7

/////nem kell zárójelbe írni a nevem ki ejtését, azt csak úgy oda írtam, azért köszi Very Happy )

_________________
Random Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Hétf. 27 Május 2013, 21:04

A fickóra nézek és hallgatom egy ideig csendesen.
~ Részeg nem pfff. Bár fejem állapotából még az is lehet ...
- Ha én azt Tudnám a nevem meg van a többi nem. Rá kéne jönnöm elég gyorsan mert így elég cikis a helyzetem. Köszi akkor ha nem gond mennék egy darabig.

Követem és közben folytatom a beszélgetést vele.
- Én nem tudom mi az én szakmám jó lenne tudni de gőzöm sincs. Egyébként mi célból és merre tartasz?
Nem volt nagyon ingemre a fickó követése de más opció nem igen volt ami ennél jobb lenne.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 27 Május 2013, 23:30

18+

Az előbb eléggé legyengítettem, így könnyen utolérem a már csak vánszorgó párducot. Egy szúrás a hátsó lábba és össze is esik. Az oldalát és a szívtájékot is megdöfködöm, amíg csak mozog. Ez nem tartott sokáig...

Megint ránézek a sebeimre és még mindig nem véreznek. Halhatatlan vagyok vagy mi a fene? Mindenesetre az éhséget érzem, ezért el is kezdem kiszedegetni a legfinomabb részeket a bordái mögül. A beleket kihagyom, lehet, hogy most evett. Szív, tüdő, ez lenne a jó, vagy akár a combhús de bűzlik az egész. Lehet, hogy nem volt egészséges, talán ezért is volt ilyen könnyű legyőzni. Baromira nem hiányzik most egy gyomorrontás, úgyhogy mégsem eszek belőle. A franc egye meg, hogy egy beteg dögöt fogtam ki! A bundáját viszont leszedem és elrakom. Még jól jöhet, akár el is adhatom.

Na, de most már el kéne indulni valamerre. Az erdőben még több ilyen lehet, úgyhogy nem arra megyek, ha egy mód van rá. Körülnézek és ha szabad szemmel látom bármi jelét lakott területnek, akkor elindulok felé. Ha semmi ilyet nem látok, akkor előveszem a távcsövet és messzebb keresgélek. Az iránytűvel megpróbálom belőni, hogy merre van észak.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 28 Május 2013, 21:48

Helyszín: Mocsár
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)
Miközben haladtok a mocsárból az erdő felé, Jack végighallgat türelmesen, majd válaszol is a kérdésedre.
- Az erdőbe tartok mint mondtam, bár inkább valakihez tartok. Azért megyek oda, mert át kell adnom valamit egy nagyon közeli barátomnak.
- Épp kapóra is fog jönni neked. Ugyanis a barátom gyógyító, talán talál megoldást a te bajodra is.
Mondja, miközben haladtok. lassan átértek az erdős részre, majd még jó 20 perc séta, és sok fordulás után, egy elrejtett kis házra bukkantok.
Jack odalép az ajtóhoz, majd bekopog.
- Ki van ott?
Jön ki egy hang a házból.
- Black Jack. Engedj be, csomagot hoztam neked.
A válaszra az ajtóban fordul a zár, majd egy nő nyit ajtót.
Random Lily_nymph_by_lillyxandra-d46tqok
- Már vártalak Jack. És a barátodban kit tisztelhetek?
Kérdezi a nő selymes hangján, amit most nem torzított el az ajtó, mint az előbb.


Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)
Az elejtett vad egészséges volt, a bűz amit érzel, az a szag, amit a hulla szag okoz. Tartva a betegségektől úgy döntesz inkább nem kockáztatod meg a belőle való vacsorázást. Amint felállnál és tovább mennél farkasvonyításokra leszel figyelmes. Biztosra veszed, hogy a vér szagát érezték meg. A hangok minél tovább vársz annál jobban közelednek. Várost csak nagyon messze látsz, tőled keletre ugyan látsz egyet, melynek a közepén egy nagy vár áll, de az egy jó 3 kilométerre van. Te döntesz, hogy arra mész, maradsz, vagy tovább keresel a látcsöveddel újabb területet.

Heyszín:Kanox városa(sivatagos terület)(este(Tabitával más idősík))
Résztvevő:Michel Corbet (Caedes)
- Kanoxban, a kocsmámban.
- Ja kentaur, mi ebben nagy ügy, eddig is az voltál.
- Az sem rémlik ki vagy? Hú haver, akkor vissza kéne fognod kicsit a pia fogyasztást. Amúgy ha jól rémlik, a haverjaid Michael Corbet-nek szólítottak. Ma este kicsit berúgtatok, mint itt általában mindenki, kicsit összebalhéztatok egy másik bagázzsal, de aztán megoldottátok kint az ügyet. Ők, kimentek, ti pedig maradtatok. Bár a haverjaid, eltűntek miután valami levelet kaptak. Bocs haver, de ez minden amit tudok.
Ha kiviharzol a helységből, akkor az utcán, csak a lámpák fogadnak, meg megpillantasz néhány nem éppen kellemes hatást keltő fiatalt, akik épp egy védtelen srácot rabolnak ki.(Ha bennt maradsz, akkor az utolsó részt nem láthattad)

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random 5000_Thanks_by_Mallemagic Random Mudch0 Random Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 28 Május 2013, 23:43

Ahogy nézelődök a távcsővel, farkasokat hallok a távolból. Aztán egyre közelebbről. Erre jönnek, biztos kiszagolták a döglött párducot. Egy pillanatra arra gondolok, hogy jó lenne kipróbálni, egy egész falkányi farkast is el tudok-e intézni úgy, hogy közben nem vérzek. A sebem sajog, úgyhogy ezt a gondolatot el is vetem.
Valamerre el kell indulni. Jó messze van egy várféle. Ott biztos megmondja valaki, mi ez a környék és lehet, hogy ismerek is ott valakit. Aki biztos meglepődik majd, hogy nem ismerem meg... Ez tetszik, de marha messze van az erőd. Ráadásul ahogy a vízesés felé nézek, úgy érzem, hogy oda kell mennem csillapítani az éhségemet. Halra vágyom, halra! Nem tudom, miért, de ez lebeg a szemeim előtt, pedig tudom, hogy a vár felé kéne mennem. Képtelen vagyok ellenállni a kísértésnek és a víz felé rohanok, hogy fogjak valamit. A távcső jobbra-balra ütődik, ahogy a nyakamban lóg futás közben.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Szer. 29 Május 2013, 16:11

Ahogy sétálunk és hallgatom a fickó szavait nézem a terepet veszély források után hátha valami mocsárba lépnék megint vagy valami grizzly leakarná tépni a fejemet.
- Egy doki ? Na még tényleg kapóra jöhet.
Nem nagyon volt közöm mit szállít le így arra nem kérdeztem rá majd meglátom vagy nem. Séta közben tárgyaimat néztem folyamatosan hol a késemet nézegettem hol a pisztolyomat hátha beugrik valami. Szemügyre vettem ruhámat hátha arról legalább a rangomra vagy a becses szakmámra tudok következtetni.
Sétálunk a kerek erdő mélyén majd egyszer csak felbukkan egy ház amin bekopogunk majd egy tündér szerű lény bukkan fel előttünk.
- Üdv. Én Soap vagyok.
Tetszett a név jól hangzott és könnyen megjegyezhető volt így maradtam az idézetnél amely a pengémen állt.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Caedes Szer. 29 Május 2013, 19:56

-Kanox kocsmában? Az meg hol van? Hol vagyok?
Furcsállottam, amit a pultos mondott.
-Michel Corbet? Ez a nevem? Nem nem ezt nem az ital művelte. Barátok, milyen barátok, ők is kentaurok, elmentek, merre???
Megannyi kérdést tettem fel a csaposnak, de valami késztetett, hogy el mennyek onnan.
Szép lassan kimentem a bárból, már késő este volt és csak a lámpák fénye világítottak a sötét éjben. Furcsa zajokat hallottam tőlem nem mesze, pár nyavalyás kölyök rabolt ki egy védtelen srácot. Kapóra jött az ijesztő kinézetem. A sötétben a sárga szemeim tükrözték a lámpák fényeit, és ahogy közeledtem a fattyukhoz, ük csak a lépéseim zaját halhatták, ha figyeltek rá. Mikor oda értem két srácnak meg fogtam a vállát, és amilyen ijesztően csak tudtam meg szólaltam, dühös arccal.


////fegyverek, vagy valami hasonlom van??? nekem az nem derült ki, hogy van e valami nálam////

-Ti meg mi a francot műveltek itt kölykök?

_________________
Random Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 31 Május 2013, 13:09

Helyszín: Mocsár
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)
Mikor bemutatkozol a nő is így tesz.
- Örvendek Soap, a nevem Evelyn. MIben segíthetek?
Válaszodat azonban Jack meg sem várja, hanem rögtön felel. miközben átad a nőnek egy dobozkát.
- Soap barátunknak emlékezet kiesése van. Tudsz rajta segíteni?
- Megpróbálhatom. Gyertek beljebb.
Invitál titeket, majd a nő kinyitja a dobozt és megnézi a tartalmát, te is láthatod, hogy egy pár főnix toll van a dobozkában.
- Köszönöm Jack, már régen szükségem volt ezekre a tollakra. Most pedig lássuk, hogy segíthetek -e Soap barátodon.
Mondja, majd elővesz az egyik fiókjából egy átlátszó medált. Eléd tartja, majd forgat rajta kettőt. A lapos amulett ezután felizzik és egy homokór jelenik meg benne.
-Ez nem jó hír.
Mondja a nő. De erre nem tudsz rögtön válaszolni, mert a fejedbe ekkor éles fájdalom csap és egy emlékkép tör elő benne. Egy hajót látsz, de csak az oldalát, nem láthatod se a vitorlákat sem az orrot sem pedig a zászlaját, amiből következtetni tudnál. Egy másodpercig tartott csak a látomás, de újabb kérdéseket vethet fel benned. A nő idegesen néz rád.
- Minden rendben?
Kérdez, míg Jack rezzenéstelen arccal áll.

Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)
Az éhség teljesen elvette az eszedet, ezért a vízesés felé futsz, pedig tudod, hogy az erőd felé kellene. Amikor odaérsz, megérkezik a farkasfalka is a tettemhez. Néhány már neki is áll lakmározni, de sokan nem jutnak oda az élelemhez. Azok beleszimatolnak a levegőbe és tiéd veszik az irányt, mivel rajtad érzik a párduc vérének illatát.
Hamar oda is érnek hozzád(3 farkas) és rád morognak, majd az egyik arra készül, hogy rádvesse magát.

Heyszín:Kanox városa(sivatagos terület)(este(Tabitával más idősík))
Résztvevő:Michel Corbet (Caedes)
Mikor felteszed a megannyi kérdésed, a férfi rezzenéstelen arccal áll és válaszol.
- Volt köztük egy kentaur is.
Ezt hallod még mielőtt kiviharzanál az épületből. Kint a huligánok ügyet sem vetnek a patáid kopogására, csak akkor vesznek téged észre, mikor a két srác vállára teszed a kezeidet és megszólalsz. A hét srác megrezzen kicsit a hangodra, mert váratlanul jött, de aztán feléd fordulnak. Ekkor láthatod meg a kezükben lévő tőröket.
//Ha jobban megnézed, nálad egy kard van, az oldaladon lóg le egy szíjról és a tokjában pihen éppen, de ha kell könnyedén el tudod érni. A zsebeidet ha átkutatod(pulcsidét, mert nadrágod nincs, mivel az a részed lő) találsz benne két kulcsot, az egyiken semmi sincs, a másikon pedig egy kis szörfdeszka kulcstartó díszeleg.//
- Maradj ki ebből öreg.
Szólnak rád a fiatalok, nyilvánvalóan nem rémíti meg őket egy kentaur látványa(7en vannak+1 a védtelen srác)

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random 5000_Thanks_by_Mallemagic Random Mudch0 Random Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Caedes Pént. 31 Május 2013, 13:34

Mikor oda értem a kölykökhöz, nem figyeltek rám, csak amikor már meg is szólaltam. Időközben végig néztem a zsebeimet, felszereléseimet. Volt kard volt nálam.
Random Sward_by_GentleManiac (2m-es a penge)
Mikor felém fordultak, akkor láttam, hogy heten vannak, és az áldozatuk. Mindannyiuk kezében ócska kis török. Vissza is feleseltek a nyavajások.
-Én öreg? te kis takony, mit akartok azzal a kis fog piszkálóval?
Majd elő vettem a kardomat, a jobb karommal, azt a srácot akit a bal kezemmel fogtam, eldobtam a közelemből a falnak. Majd az első lábaimmal földre próbáltam teríteni 2 nyavajás kölyköt. Közben a kardot a vezérük torkához szegeztem.
-Öcskös, takarodjatok innen, vagy ha nem te rövidebb leszel egy fejel. Fogtad?

_________________
Random Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Pént. 31 Május 2013, 21:19

Belépünk a házba majd folytatjuk a párbeszédet a belépést követően gyorsan és alaposan szétnéztem.
- Szint úgy örvendek.
Újdonsült barátom már el is mondja gondomat megelőzve engem így csak nagyban tudok bólogatni és helyeselni.
- Igen ez lenne a helyzet.
A nő megpróbál segíteni miután megnézi csomagját amelyben néhány madár toll volt ráadásul nem is akármilyen ha jól látom Főnix.
A nő ezután valamilyen amulett szerűséget vett elő amely egy láncon lógott mintha hipnotizálni próbálna majd nem túl biztatóan elkezdett magába makogni valamit.
- Mi a gond ?
Kérdezem társammal egy időben. A következő pillanatban pedig elkezdenek emlékek gyötörni amelyben egy hajót látok.
- Egy hajó ? Úr isten de fáj a fejem !
Ha túlságosan fájni kezd megpróbálom abba hagyatni ezt a nővel.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 01 Jún. 2013, 09:47

Helyszín: Mocsár
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)
A nő eléd tartotta az átlátszó 4-5 cm átmérőjű medált, amiben te is megpillanthattad a homokórát, ez után következett a fejfájás, de ekkor a nő már leemelte a medált előled.
A rövid látomás után, a fájdalom is elmúlik, de egy pár másodpercig még homályosan látsz. Szavaid után pedig a nő válaszol.
- Egy hajó? Ezek szerint látomás gyötri. Ez jó jel. Ez az ereklye itt a kezemben, minden betegség gyógymódját képes megmutatni. De a homokóra azt jelenti, hogy az egyetlen gyógymód az idő maga. Vagyis várnod kell, míg az újabb látomások után, összeáll benned a kép a múltadról.
Mondja a nő. Jack pedig türelmesen hallgatja a nő beszédét, majd rád tekint.
- Csak egy hajót láttál a látomásodban?

Heyszín:Kanox városa(sivatagos terület)(este(Tabitával más idősík))
Résztvevő:Michel Corbet (Caedes)
///Nem lehet 2 m-es. Mivel a leírásodban te magad sem vagy ilyen magas. Oké a kentaur lét miatt pár centivel magasabb vagy(220cm), de akkor is a fejednél kellene hordanod a kardot, hogy ne lógjon a földre. Egyezzünk meg egy 1,5m-es kardban, mert olyan magasan van a marod is.///
A srác akit eldobsz, a falba csapódik, a két srác pedig a talpad alatt a földre esik, a vezérük csak nevet, mikor felé szegezed a fegyvert, bár csak később tudod meg miért.
Mikor a rác a falnak koppan egy kiüvöltenek a szomszédos házból.
- Hajnali fél kettő van huligánok. Ha nem hagyjátok abba a zajongást, küldök egy postagalambot a rendőrségnek!
Kiabál ki egy női hang a házból. Eközben a főnök srác egy tűzgolyót dob a markolatra, ami ugyan nem olvad meg, de elég forró lesz ahhoz, hogy kénytelen legyél eldobni. Ekkor érzed, hogy a lábaidra indák tekerednek, de ekkor már késő, ugyanis egy erőteljes rántás kíséretében az indák egymáshoz kötözik a lábad te meg oldalra dőlsz.
Óvatlan voltál és az általad leterített két nimfa, most téged küldött a földre. Kimásznak alólad, majd a főnökük mellé állnak.
Eközben kettő huligán elszaladt, mikor látták, hogy társaira taposol, a maradék egy pedig az áldozatot tartotta erősen.
A főnök hozzád szól.
-Most légy olyan kemény öreg.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random 5000_Thanks_by_Mallemagic Random Mudch0 Random Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Szomb. 01 Jún. 2013, 11:57

~ Remek imádom amikor az idő nem az én oldalamon áll de legalább nem is ellenem dolgozik volt már rosszabb is legalábbis gondolom én azt biztos, hogy lehetne rosszabb...
- Na akkor reméljük az idő helyre tesz és addig merre ?
Fejemet fogom próbálva enyhíteni a fájdalmat, várva, hogy az elmúljon. Szememet néha néha megtörölgetem kezdett kissé zavarni a homályos látás Jack szavaira igen egyszerű a válasz viszont az enyémre már nem lesz ennyire könnyű válaszolni... Tehát most hova ?!
- Igen csak egy hajót semmi többet. Ráadásul kapásból oldalról biztos ami biztos még a zászlót sem tudtam kivenni. Van valami mód rá, hogy felgyorsítsam az emlékek vissza térését kicsit így elég zavaró lesz járkálni.
Közben elő veszem felszerelésemet és azokra kezdek nézni míg a választ várom hátha beugrik így a hajót láttán valami.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 01 Jún. 2013, 17:49

Nem tudom, miért, de ellenállhatatlan vágyat érzek a halhús iránt! Most semmi más nem érdekel, csak ez a finomság! Ahogy megpróbálok a tőröm végére tűzni egy-két halat, vagy kicsapni őket a vízből ahogy a medvék szokták, hallom, hogy a farkasok már itt járnak. Hátranézek és a tetemet marcangolják, de amelyik nem fér hozzá, az felém indul. A vér! Biztos kiszagolták a párduc vérét rajtam. Átkozott fenevadak!
Kénytelen vagyok szembenézni három farkassal. Az egyik ugrásra készül, én pedig kissé behajlítom a térdeimet, hogy alacsonyabb testhelyzetben ennek is eltaláljam hasát. Ez már a párducnál is bevált. Azt hiszem, most ki fog derülni, mennyi sebet bírok el, még ha nem is véreznek...

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 18 oldal 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.