Random

3 / 18 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 22 Aug. 2013, 20:50

A csajnak tetszik, amint mondtam. Vigyorog, mint a tejbetök. Ahogy elfésüli a haját, végre látom már az arcát. Ej, de csini kis bige, a mindenit! Jók ezek a bőr cuccok is, amik rajta vannak. Nem takarnak túl sokat, hehehe.
Azt mondja, hogy ez Dartan, de ő nem itt lakik, hanem egy közeli faluban. És azt akarja, hogy menjek vele! Hű, egyből a lényegre! Na de várjunk csak. Itt valami nem stimmel. Szerintem csak egy baleknak néz, aki eladja a bőrt kajáért is, mert csóró. És kiugrik a párducok elé meg a krokodilok közé bőrt szerezni, mert csóró. És az első hívásra ugrik, mert egy balek és azt hiszi, ilyen egyszerű volt megszerezni a csajt.
De mit akarhat? Kirabolni biztos nem akar, mert tudja, hogy amim van, azt ő adta oda. Ez egy olyan őrült gyilkosféle, aki csak élvezetből öl? Vagy kannibál? És emberbőrből is varr cuccokat? Megkérdezem viccesen:
- Tetszik ez a bőrszerkó! Csak nem emberbőrből varrtad?
Utána jöt röhögök és ha tévedtem, akkor ő is. Vagy pofánver a bunkóságom miatt.
Valami itt nem stimmel, valamit tervez ez a csaj. Mondjuk ha egy párduc meg három farkas nem bánt el velem, szerintem ő se fog. Csak a sebeim... Be kell nekik gyógyulni. Nem véreznek, de k...ra fájnak még mindig. Na, mindegy, menjünk! Talán van neki valami gyógyszere is. És én megvédem az úton. Ha kinyírják, nem lesz kinek eladni a bőröket. Ha megyek bőrért, engem akarnak kinyírni. Az állatok. Ki van ez találva.
- Az őrök, ja... Ez a mafla minotaurusz meg a többi tényleg nem túl bizalomgerjesztőek. Megvárlak akkor, aztán hazakísérlek. Testőr még úgyse voltam.
Mintha tudnám, mi voltam meg mi nem. Csak úgy záporoznak belőlem a viccek. Remélem, értékelni fogja. A legnagyobb vicc, akkor jön, mikor megkér, hogy meséljek magamról. Ezt a kis időt a vízeséstől a piacig el tudom mesélni, de aztán megáll a tudomány. Mindegy, nem is ezért megyek vele szobára, hehehe.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Szomb. 24 Aug. 2013, 00:33

Egy cellában ébredek, nem tudom, hogy miért vagyok itt, nem tudom hol vagyok, még azt sem, hogy ki vagyok. Ahogy egyet lépek kopogást hallok, lenézek és látom, hogy a lábam karmokban végződik, a kezeimet akarom használni, de nem megy egyből, elő kell őket húznom a szárnyaimból. Végignézek a karomon, majd a teljes testemen, végül az arcom is megvizsgálom a kezeimmel, hogy van-e csőröm, vagy ahhoz hasonló szervem. Mire ezzel megvagyok, látom, hogy egy alak jön a cellához, nem ismerős, nem láttam előtte.
~ Ripo. Meg is van a nevem. Lehiggadtam? Nem emlékszem rá, hogy ideges lettem volna, ahogy semmire nem emlékszem. De úgy tűnik kienged, és ez jó. Elmebeteg? Én? Ohh nem... nem, nem, nem. Másként látom a világot, másként is reagálok dolgokra. Hogy ez őrület-e, az relatív.
Lassan kisétálok a cellából, kitárom szárnyaim, jó szélesre, hogy kipróbáljam testem korlátait, majd visszarendeződök eredeti alakomra. Néhány másodpercig még vizsgálgatom az őröket.
- És miért van rám szükség?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 27 Aug. 2013, 00:01

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Ramirez Ripo(Bish)


Miközben arcodat vizsgálod megkönnyebbülten tapasztalod, hogy nincsen csőröd, de az arcod is toll fedi.
Mikor kilépsz a cellából és kitárod a szárnyid az őrök rád emelik a fegyvert, de amint visszaereszted őket magad mellé ők is leengedik azokat, biztosra veheted, hogy tartottak valamitől, bár nem tudhatod mitől. A kérdésedre az az őr válaszol, aki eddig is felet neked.
- Titkos és veszélyes akcióról van szó. olyanról, amit csak a legjobbak élhetnek túl, akik nem félik a halált, pont mint te. Ezért van rád szükség.


Helyszín: Dartan erőd.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)


Mikor viccesen rákérdezel a bőrszerkóra, akkor csak nevet egy rövidet mielőtt válaszol.
- Dehogy, marhabőrből csináltam.
Válaszolja majd mosolyogva hallgatja a további szavaidat. Miután mondod, hogy megvárod, csak rád mosolyog, elad egy bőrkesztyűt az egyik ismeretlen alaknak 4 aranyért, összepakol, majd megindul egy hátizsáknyi cuccal kifelé a kapun. Miközben néha visszatekint rád és mosolyogva ösztönöz arra, hogy kövesd.
Ha követed az erdőn keresztül jó tíz perce sétáltok már mikor bevár és a távolba mutat.
- Látod azokat a fényeket? Az a mi falunk Danu. Ha sietünk még tíz perc és ott lehetünk. Kezd sötétedni siessünk.
Mondja, majd gyors léptekkel megindul előtted. Anna ellenére, hogy egy bazinagy táska van a hátán ami tele van bőrcuccokkal meg bőrműves szerszámokkal elég fürgén mozgott a nő.
két perce siettek a fal felé, mikor a nő hirtelen megtorpan és az ujját a szája elé emeli. Ekkor a bokorból ami előttetek van morgás szűrődött ki. Méghozzá jóval hangosabb mint egy farkas morgása.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 3 Mudch0 Random - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Kedd 27 Aug. 2013, 15:39

Ahogy kitárom a szárnyaim az őrök fegyvert fognak rám, de ez nem zökkent ki, furcsa, csak nyugodtan leengedem a szárnyaim és rájuk nézek. Ismeretlen érzés fog el, mintha meg akarnám őket ölni, kegyetlenül, csak azért mert fenyegetést jelenthetnek rám. Most jövök csak rá, hogy azt sem tudom, miért voltam eddig a cellában, különös, semmire nem emlékszem. Figyelem az előttem lévő alakot és bólintok neki.
~ Érdekes. Egyre többet tudok meg magamról, beteges hajlamom van a gyilkolásra, és nem félek a haláltól, nyilván valamilyen gyilkos lehettem. Ezért zártak börtönben, mos viszont szükségük van rám, ez azt jelenti, hogy harcolni is tudok. Hmmm... ki kellene próbálna. De nem most.
- Világos. És ez miért érné meg nekem, hogy részt vegyek az akcióban? -ha valamilyen elfogadható választ ad akkor belemegyek, már érdekel a feladat- Rendben. Akkor térjünk a konkrétumokra...
Türelmesen várom a válaszokat és a reakciókat, meg kell tudnom, hogy ki vagyok és mi ez az egész. Nem veszíthetek el egy ilyen jó lehetőséget, muszáj belemennem.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 28 Aug. 2013, 16:56

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Ramirez Ripo(Bish)


Mikor rákérdezel, hogy pontosan mi is a hasznod ebből az őrök kissé értetlenül néznek rád. Egyre jobban leesik nekik, hogy nem vagy túlzottan képben.
- Mint eddig. Kiélheted az adrenalin és a gyilkolás utáni vágyadat, és még elismerést is szerzel. Legutóbb is a rendőrfőkapitány gratulált neked.
- Mi többet akarhatsz még? Legtöbben örülnek, hogy megússzák a halálbüntetést az ilyen múlttal mint a tied.
Fűzi hozzá egy másik őr, majd ismét az első ragadja magához a szót.
- Ha akarod elintézhetjük neked, hogy kicsit jobban fel legyen szerelve a cellád.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 3 Mudch0 Random - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Szer. 28 Aug. 2013, 22:43

Érdekes, amit az őrök mondanak, szinte minden szó újabb információt rejt és én önkéntelenül is, gépiesen mentek mindent. Oldalra fordítom a fejem, és érdeklődve nézek az egyik beszédes őr szemébe, annak a szemébe, aki a halálbüntetéssel érvelt.
- Nem találod hibás metódusnak felhozni a halált érvként egy olyan személy számára aki nem fél a haláltól? Nem logikus következtetés, ami terminálást von maga után...
Ahogy a szavakat kimondom és felfogom értelmüket, hátrébb lépek és megrázom a fejem. Hirtelen látok magam előtt egy kékes fényt, villanást, majd egy koponyává formázódik a fény, amely engem néz. A világ más, kihalt, nincs már benne élő, még egy mikroorganizmus sincs már a planétán. Hatalmas épületek között gépek menetelnek fel s alá, a világnak vége és egy új, más világ épült a régi romjaira. Már világos minden.
- Nem érdekel a cella. Nem emlékszem a múltamra, nem emlékszem semmire, nem tudom kivagyok... Ez elég nagy probléma nem?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 29 Aug. 2013, 10:16

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Ramirez Ripo(Bish)


A halálbüntetéssel szembeni érvedre az őr eléggé magabiztosan válaszol.
- Csakhogy te választottad ezt a létet. Vagy a halálbüntetés vagy a börtön és a küldetések alatti szabadulás.
Mikor közlöd, hogy nem emlékszel semmire nagyon meglepődik a társaság. Az egyik hátul álló katona pedig elszalad és fél perccel később egy kartonborítékkal tér vissza amit át is nyújt. A borítékban egy lapot találsz. ha elolvasod ez áll benne.
Név: Randrew Aamirez
Egyéb név(i): Ripo, Aammo
Nem: Férfi
Kor: 17
Család: meghaltak
Foglalkozás: volt osztagos
Testmagassága: 171
Testsúlya: 65
Szeme színe: Zöld
Haja színe: Szürke
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Szürkére festett haj, arcfestés
Egészségi állapot/ betegségek: Elmebeteg
Jellemzés: 
Őrült, gyakran nem tudja megítélni a valóság és képzelet közti határt, jelleme egyik pillanatról a másikra változhat, élvezi mind mások mind saját szenvedését,(Épp ezért is olyan veszélyes) nekrofil, kannibál, irreális, mániája, hogy egyedi megoldásokat alkalmazzon, nincs lelkiismerete sem szégyenérzete, imád gyilkolni. Ezen kívül tud nagyon barátságos, segítőkész lenni, és szereti a fekete vagy morbid de a rendes humort is. Múltja titkosított, de rendkívül jól bánik a fegyverekkel, mivel sorozatgyilkos később titkos akciókban résztvevő katona lett, kiszámíthatatlansága miatt később magánzárkába került a küldetések közötti időre. Az akciók részletei szintén titkosítottak.

Negvárják míg elolvasod a szöveget, majd rákérdeznek ismét.
- Benne vagy? Mostmár minden világos?

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 3 Mudch0 Random - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Csüt. 29 Aug. 2013, 19:49

Újabb fontos információ, én választottam ezt a variációt, hogy továbbra is részt vehessek akciókban. Kezembe veszem az aktát majd részeltesen tanulmányozni kezdem.
~ Érdekes, valamilyen pszichopata, szociopata gyilkos lehettem, akit később a sereghez osztottak be, olyan küldetésekre amelyekről nem maradt semmilyen írásos dokumentum. Black Ops. Valamilyen rohamosztagos lehettem, olyanokra volt szükségük, akik feláldozhatóak. Mindent titkosítottak ami maradt a múltamról, hivatalosan soha nem is léteztem. Nehéz lesz így kiderítenem mindent. Ha egyáltalán szükséges mindent kiderítenem.
Bólintok az őröknek, majd ha tovább vezetnek akkor nyugodtan megyek utánuk.
- Már minden összeállt. Természetesen benne vagyok.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 30 Aug. 2013, 18:48

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Ramirez Ripo(Bish)


Mikor közlöd, hogy benne vagy, akkor az az őr aki odaadta neked az aktát, most a kezét tartja feléd, várva, hogy visszaadd azt. ha nem tennéd, akkor pedig egyszerűen csak kikapja a kezedből. Akármelyik variáció is következne be, az őr elszalad, hogy visszategye az aktát oda ahonnan elvette. Eközben pedig két őr mögéd áll a többi pedig előtted megindul a folyosón.
5 percig sétáltok a kanyargós folyosókon majd az első őr aki megszólított odaállt egy vasajtó elé, aminek a szélén valami ultra modern retinaolvasó szerkezet volt. Miután a szerkezet "be szkennelte" a férfi szemét az ajtó egy halk puffanással feltárul. A férfiak félre állnak az ajtóból, hogy te beléphess azon. Ha nem mész be akkor pedig belöknek rajta. Az őrök kint maradnak a folyosón, kivéve az [url=http://th02.deviantart.net/fs70/200H/f/2012/175/c/b/agent_francis_by_nathie-d54om7x.jpg]amelyiknek[/url] a retináját leolvasták belépéskor.
Odabent egy ablaktalan betonfaló szobát pillantasz meg. Olyan mint egy átlagos iroda, csak éppen a bútorok a széken kívül nem fából voltak hanem fémből. A szoba ezüst színben úszott és mindenütt aktatartó szekrények álltak, középen pedig egy asztal, mögötte egy székkel melyben talán megdöbbenésedre egy [url=http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/i/2010/266/7/b/commission___agent_helix_by_eridaiho-d2zc5a4.jpg]nő[/url] ült.
Az ajtó bezárul mögöttetek, a nő pedig hozzád szól. A hangjából csak úgy sugárzik a titokzatosság.
- Üdvözlöm Ripo. Már vártam önt.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 3 Mudch0 Random - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Pént. 30 Aug. 2013, 20:47

Az aktát visszaadom, majd nyugodtan indulok meg végig a folyosókon, figyelem, hogy mikor és merre kanyarodunk majd megfordítom fejemben a sorrendet, hogy automatikusan tisztában legyen a visszaúttal. Nem tudom miért teszem, csak reflex, mintha a tudatalattim magától tenné. Végül az egyik ajtóhoz érve megfigyelem, hogy pontosan hogyan működik a szkenn, elég-e csak a szem vagy az arc egy része is kell-e hozzá, illetve milyen gyorsan reagál. Mikor az ajtó kinyílik nem várom meg, hogy az őrök lökdössenek, hanem magamtól belépek a terembe. Fejemet oldalra fordítva látom, hogy egy viszonylag fiatal ügynöknő van az irodában.
~ Egy szakállas, ősz veterán katonát vártam volna börtönvezérnek. Ezek szerint vagy nagyon határozott fellépésű, céltudatos, mindent a cél érdekében mentalitású a hölgy vagy egyszerűen elmebeteg és ezért alkalmas ilyen feladatokra kora ellenére. Tetszik.
A megjelenése hatásos én ezt mindig értékelem, nem szakítom félbe, figyelek rá mit mond, hogy hogyan mozdul, nem akarom elvenni a pillanat varázsát, amint az elmúlik megszólalok.
- Igen ez logikus következtetés, miután nagy valószínűséggel ön kéretett ide, valamint végig figyelhette a mozgásom a folyosókon, de ha még nem is tette meg akkor az utolsó pillanatban az ajtó rendszerének jeleznie kellet. Nyilván várt engem.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 30 Aug. 2013, 21:58

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Ramirez Ripo(Bish)


A nő a frappáns válaszodon csak elmosolyodik, majd folytatja a mondandóját.
- Bár azt még nem tudja pontosan milyen akcióról is van szó. Ha nem baj rögtön a tárgyra térnék, nem szeretem az időt húzni felesleges kiselőadásokkal. Nos tehát. a feladat nem egyszerű és nem kis bátorságot kíván. Ma éjjel egy hajó érkezik a Démon szigetre. A forrásaink szerint a fedélzeten egy igen veszélyes fegyver van. Mi sem tudjuk pontosan mi az, csak azt, hogy egy vörös ládában van a fedélzeten.
A feladata elpusztítani a fegyvert akár a hajó felrobbantásával is. nem kár azért a sok semmirekellő kalózért a fedélzeten.
Mondja, majd a kezedbe nyújt egy [url=http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img20/7849/u3op.png]térképet[/url] amin be van jelölve a sziget.
- Mi a  térkép közepén lévő erődítményben vagyunk.. Kap egy társat az akció végrehajtásában. Kérdése van?

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 3 Mudch0 Random - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Pént. 30 Aug. 2013, 23:14

Rögtön a tárgyra tér, ez tetszik, nem pazarolja az időt. Amit mond az már kevésbé, az egész akció homályos előttem, nem tudom meghatározni acélterület helyét, nyilván az átmeneti memória zavar miatt és a többi információt sem tudom jól elhelyezni.
~ A fedélzeten van egy vörös láda, amiben van a fegyver, teljesen értelmetlen külön feltűnő színnel kiemelni az objektumot, ha nyilvánvalóan el akarják rejteni vagy meg akarják védeni. Ezen kívül ha elég lenne felrobbantani nem értem miért lenne szükség rám, speciális egységet akkor alkalmaznak ha annak oka van, megfelelően kényes a helyzet vagy az áldozatok száma nem haladhat meg egy bizonyos mértéket. Ezek közül egyiknek sem kell teljesülnie...
Kihúzom magam és a nő szemébe nézek, hogy lássa, hogy komolyan gondolom amit mondok.
- Minden érthető hölgyem, de lenne több fenntartásom is. Először is a társam kiléte és képességei létfontosságú információ lehet az akció szempontjából. Másrészről értelmetlennek látom egy kis létszámú osztag bevetését, ahogy ön is fogalmazott szinte nevetséges módon egy vörös ládában tartják a fegyvert, a fedélzeten, közvetlen veszélynek kitéve. Valamint, a kalózok feláldozhatóak és az objektum robbantással is elpusztítható minden gond nélkül. Elnézést asszonyom, de itt rám, vagy bármilyen másik katonára sincs szükség. Egy repülő egységgel vagy rakétával esetleg torpedóval sokkal gyorsabban, hatékonyabban el lehet pusztítani a fegyvert. Ez sokkal logikusabb megoldás lenne.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 30 Aug. 2013, 23:48

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Ramirez Ripo(Bish)



A nő végighallgatja az érveidet, majd válaszol és látod az arcán, hogy valami hirtelen az eszébe jutott.
- Valamit elfelejtettem említeni. Azért van szükség magukra, mert van egy túsz is a hajón. A feltaláló, akit elraboltak a találmányával együtt. Szörnyűség lenne, ha a fegyver készítőjének tudása rossz kezekbe kerülne, vagy elveszne. Gondolom most már érti mire gondolok.
Belenyúl a fiókjába és egy képet nyom a kezedbe.
[img]http://th06.deviantart.net/fs70/200H/i/2011/012/5/6/the_tenth_doctor_by_la_luna_roja-d371z34.png[/img]
- Ő lenne az. Ami a társáról kapcsolatos kérdéseket illeti. Máris találkozhat vele, mellesleg egy főnix, legyen elég enyi. A többit kérdezze tőle.
A következő pillanatban feltárul ismét az ajtó és egy vörös hajú nő lép be rajta.
[img]http://th05.deviantart.net/fs24/PRE/i/2012/170/d/8/phoenix_by_silver5-d1cjuzd.jpg[/img]
- Üdv Ripo. Dina ügynök vagyok. Már várom a közös küldetést.
válaszolja a vörös nő, majd ismét a barna szólít meg.
- Ha nincs több kérdése, akkor akár indulhatnak is. Dina ügynök ismeri az utat. A felszerelésüket pedig az egyel balra lévő szobában vehetik át.
Ha nincs több kérdésed, akkor Dina kivezet az ajtón és kinyitja a másikat amiről szó volt.
Ha pedig van kérdésed akkor megvárja míg azokra választ kapsz.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 3 Mudch0 Random - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Szomb. 31 Aug. 2013, 00:29

Azonnal kiderül, miután feletettem a kérdéseim, hogy egy nagyon fontos részt kifelejtett a nő, egy speciális mentőakció is a küldetés része. Konkrétan emiatt indokolt a közvetlen beavatkozás. Elveszem a képet és megjegyzem a célszemély arcát, hogy később is könnyen felismerhessem, valamint rögzítem, hogy élve van rá szükség, még később szükség lehet a tudására. Közben a társam is belép a terembe.
~ Főnix, nem mond semmit, nyilván köze van a tűzhöz és a feltámadáshoz, de konkrétan nem tudom milyen képességei vannak. Nem jó. Később erre még vissza kell térni. Nem most, később is ráér, de egyszer mindenképpen egyeztetni kell. Főleg, hogy még a saját határaim sem ismerem.
- Köszönöm az információkat, így már minden érthető. Üdvözlöm Diana, én is várom már az akciót, mindig felszabadító érzés. Jelenleg nincs több kérdésem, mindent tudom, amit tudnom kell, a konkrétumokról az akció előtti percekben is elég tájékoztatást kapnom. Induljunk.
Ezzel elindulok a másik szobába, hogy megnézzem milyen felszerelés áll rendelkezésre. Nem tudom miért érzem magam ennyire magabiztosnak, de nyilván a múltammal kapcsolatos.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 31 Aug. 2013, 10:32

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Ramirez Ripo(Bish)

- Nem Diana csak Dina.
Javít ki a nő mikor rosszul ejted a nevét. MIvel nem volt több kérdésed. A nő kivezet az ajtón és egyenesen egy másik terembe megy. Vagyis előbb még megáll előtte, hogy a retinaolvasó leszkennelhesse a szemét. A gép nemcsak a retináját szkennelte, hanem a zöldes fény miatt látod, hogy a körülötte lévő bőrt is ellenőrzi a gép.
Ezek után feltárul az ajtó és egy másik fémszínű szobába érkeztek, ahol kulcsra zárt dossziés fiókok vannak. Dina elővesz a zsebéből két kulcsot és kinyit két árt fiókot. Az egyikből kiveszi a tartalmát és magára szereli. Volt a fiókjában egy sokzsebes bőről, két gránát, és egy füstgránát, egy stukker egy tartalék tárral, egy kés meg egy háló.
Majd a másik fiókra mutat.
- Ott van a te felszerelésed is, de ha lehet ne legyen rájuk szükség.
Mondja, ha pedig belenézel a fiókba ugyanazt a felszerelést találod benne mint Dina, csak a háló nincs a tiedben.
- Majd a háló segítségével szállítjuk ide a professzort

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 3 Mudch0 Random - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 31 Aug. 2013, 12:59

A nő jót nevet, nem sértettem meg. Hátha nem valami őrültet fogtam ki, de lehet, hogy csak jól játszik a női praktikákkal. Aztán megint mosolyog, egész aranyos. Még elad valamit és látom, hogy nem jártam túl jól. Amit én kaptam, az nem ér annyit, mint amit ennek a pasasnak adott. Átb...ott, oké, ezt megjegyeztem. Majd benyújtom a számlát. De ha ad fedelet a fejem fölé, az egy kicsit feledteti. Főleg ha az ágyát is megosztja velem, hehe.
Összecuccol, aztán mehetünk is kifelé. Az erdőből már látni a fényeket, az a faluja. Danu falu, Dartan erőd. Semmit nem mondanak ezek, de megjegyzem. Ennyi holmival ilyen gyorsan mozogni, hát nem semmi! Mondjuk a bőröket megmunkálni elég meló, úgyhogy megedződhetett.
Most meg megáll és int, hogy kussoljak. Mi a fene van? Morog valami a bokorban. Na, már megint. Ha szerencsém van, megint lesz adag bőr. Nem krokodil, mert azok nem morognak. De valami nagy dög lehet. Előkapom a tőrömet és várom, hogy mi ugrik ki. Remélem, hogy a csaj meg tudja védeni magát, de nem engedem a hátam mögé. Hátha ez a háziállata és így csal csapdába. Nem-nem, az nem fog bejönni. Őt is figyelem, meg a bokrot is.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 31 Aug. 2013, 21:14

Helyszín: Danu falutól nem messze az erdőben
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)


A nő idegesen fogja meg a kezed és a mögöttetek lévő két bokorra mutat, pontosabban a résre ami köztük van. A nő bebújik a résen és ha negeded akkor maga után húz, hogy ott bújjatok meg. Megdöbbenésedre látod, ahogy az ágak maguktól megnyílnak előttetek, majd miután bebújtatok szinte hangtalanul visszahúzódnak eredeti helyükre. A következő pillanatban a szemközti bokorból, ami felől eddig a morgás kiszűrődött most egy [url=http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2012/049/5/0/warewolf_by_csclay-d4q5nwx.jpg]fenevad[/url] ugrik elő, kezében pedig egy szőke hajtincset tart amit az orra elé emel, majd megszagol.
Ha oldalra tekintesz, láthatod, hogy a nő idegesen simítja végig a haját, miközben a fenevadat figyeli. Szemében az idegességet és a haragot látod keveredni.
A farkas felmorran egyet és megindul felétek.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 3 Mudch0 Random - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Szomb. 31 Aug. 2013, 23:57

Bólintok, mikor kijavít, Dina, nem Diana, az ilyen kis apróságok is fontosak lehetnek, főleg ha megszólításról van szó. Átmegyek én is a másik terembe, és figyelem, ahogy előkerülnek a felszerelések. A belépéskor még a retinaleolvasó pontos működését is sikerül megfigyelnem, ami még később hasznos lehet. A felszerelést én is elkezdem magamra felszerelni, ügyelek rá, hogy tollazatom vagy a testem más adottságai ne zavarhassanak meg később gránáthasználatkor, vagy a pisztoly elővételekor, ugyanakkor a repülésben se akadályozhassanak. Miután ezzel megvagyok alaposan megvizsgálom a hálót, az anyagát és a felépítését.
- Nem lesz rá feltétlenül szükség, vészhelyzet esetén én is el tudom szállítani a célszemélyt. A fegyvert, hogyan fogjuk hatástalanítani illetve elpusztítani? A Főnixek ereje mire képes pontosan? Gondolom megérti, hogy ezek fontos információk, de másra nem feltétlenül tartozik.
Egyre jobban kezdem érezni, hogy valójában tényleg egy hidegvérű gyilkos, valamilyen betegelméjű rohamosztagos lehettem, magamtól nem gondolnék ilyen dolgokra.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 01 Szept. 2013, 13:35

A csaj ideges és megmarkolja a kezemet. Biztos nem romantikából, mert ez most nem annak az ideje. Mögöttünk van két bokor, meg közöttük egy rés. Jó és aztán? Most oda bújunk el egy vadállat elől? Hát nem túl meggyőző, de ő ismeri az erdőt. De ha csapdába csal, kinyírom, megd...om és elveszek tőle mindent. A sorrendet majd kitalálom, ha erre kerül a sor.
Csendben követem és csak úgy szétnyílnak előttünk az ágak. Mikor bebújunk, akkor meg összezárulnak. Mágikus erdő vagy mi a fene ez? Tudom, hogy csöndben kell lenni, de amilyen halkan tudom, megkérdezem:
- Ezt hogy csináltad?
Előjön a morgó és egy bazi nagy farkas az. Nézzenek oda, milyen szép nyaklánca van! Mondom én, hogy háziállat lesz ez. Na, várjunk, itt megint bűzlik valami. Úgy fogja azt a szőke hajtincset, mint egy ember. Ez egy vérfarkas, aki félig ember? Vagy mi a retek? Megszagolja a hajat, a csaj meg egyre idegesebb és ő is a haját simogatja. B...ki, ezek ismerik egymást! Az ő haja van nála. Szerintem dühös, hogy lebukott. Ez a testvére lenne? Vagy  férje, aki vadászik rá, mert megcsalta? Akkor nagy balhé lesz, ha megtalál vele a bokorban.
Na, b...meg, idejön a farkas. Kiszagolta a csajt.
Én készen állok a tőrrel. Ha a lány támad, őt szúrom, ha a farkas, akkor azt. Szemen, szíven vagy ahol legyengíthetem.
Addig is kifaggatom, mert most már úgyis hiába rejtőzünk.
- Ez a tied? Vagy te is farkasember vagy? Ezért hoztál ide?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 01 Szept. 2013, 15:01

Helyszín: Danu falutól nem messze az erdőben
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)
A nő a kérdésedre halkan de gyorsan felel.
- Kezdő nimfa trükk.
A farkas pedig miközben felétek tart egyre jobban morog, a nő pedig nem túl hangosan válaszol az újabb kérdésedre.
- Ugyan kérlek. Én nem vagyok bolhazsák és őszintén slva ezt sem csípem túlzottan. Háromra futás.
Még szinte fel sem fogd mit mond, mire elkezd számolni. A kettőnél csak azt látod a résen keresztül, hogy a veletek szemben álló fa ágai meghajlanak a farkas irányába lassan hangtalanul. Amikor pedig a csaj kiejti a hármat két vaskos ág megragadja a vérfarkast a derekánál, úgy hogy még a karjait is mellé szorítsa. Nem sokáig szemlélheted a farkas vergődését, mert a csaj a mellette lévő növényzetre teszi a kezét, ami megnyílik és ha engeded maga után hóz. Amikor pedig kiértetek a bokorból futásnak ered. Ha jobban megnézed a város fényei irányába szalad.
- Siess, az az ág nem tart ki sokáig!
Mondja, majd a következő pillanatban recsegést ropogást hallasz a hátatok mögül nem messze.
- Elfuthatsz, de előlem nem menekülhetsz Kitti. Aurr.
Hallatszik egyy dörgésszerű hang mögületek, a mondat végén egy vonyítással, aztán pedig egy tompa puffanás és gyorsan trappoló léptek zaja hallatszik mögöttetek.

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Ramirez Ripo(Bish)
A nő a kérdésedre válaszol, bár kissé furcsán néz rád. Gondolom azt hitte, hogy tudsz akármit is a főnixekről.
- Lássuk csak. Én is tudok szárnyakat növeszteni akárcsak te. És képes vagyok kis mennyiségű tüzet irányítani, gerjeszteni. 
Ezzel felemeli a kezét. mire a tenyerében egy tűzlabda jelenik meg és még pár másodpercig lebeg a levegőben. A nő átdobja a másik kezébe a labdát, majd feldobja a levegőbe, végül pedig csettint egyet és a tűzgömb eltűnik.
- Ha nem baj a robbantást nem itt mutatnám be. Gránátokra se lenne szükség, ha nem lenne a legtöbb hajón biztonsági célból ereklye.
- Egyéb kérdésed van, vagy pedig indulhatunk? Hosszú repülőút vár még előttünk.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 3 Mudch0 Random - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 01 Szept. 2013, 15:39

Nimfa! Hogy erre nem gondoltam! Annyi fura lény van a világon és ezek növényekké tudnak változni meg irányítják a földet, ilyesmi. Nem is rossz. Akkor nem az övé a farkasember.
Kifeszíti a farkast a fák közé, aztán elfutunk. Siettet, de én loholok teljes erőből. Még nem nyertem vissza mindet, de igyekszem. Csak azt nem értem, miért nem a falu felé futunk. Megtámadták volna a farkasemberek?
Hátulról az ordas még elmorog egy fenyegetést. Kitti a neve a kis nimfa bőrdíszművesnek. Lelőtték azt a dögöt? Valami olyasmit hallottam, aztán puffanást. Meg trappolnak. Vagy a fát lőtték ki ennek a társai? De miért kéne egy vérfarkasnak puska? Vagy vannak barátai az emberek között? Már megint össze-vissza kombinálok, ez nem jó. Érzem, hogy belekavarodok.
- Te, Kitti, tök jó, hogy itt futunk, de miért a város felé? A faludat megtámadták ezek a dögök vagy mi van?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 01 Szept. 2013, 16:22

Helyszín: Danu falutól nem messze az erdőben
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)


A nő sebesen fut, de a sebeid ellenére képes vagy épphogy de tartani vele a lépést. A nő mikor a kérdést felteszed hirtelen balra fordul és egy tisztáson fut tovább. Azt hinnéd, hogy megőrült, mikor meglátod, hogy a tisztás egy kisebb vízesésben végződik ami felé a lány továbbra is sebesen fut. A nő lekapja hátáról a zsákot az ölébe, majd utánad kiált.
- Bízz bennem!
Erre előrenyújtja az egyik karját, mire a vízesés előtt közvetlenül egy lyuk jelenik meg a földben, amibe a nő beugrik.
- Gyere utánam!
Víz hangzik még a nő hangja az üregből. Ha a lyukra nézel láthatod, hogy az elég széles ahhoz, hogy te is beugorhass rajta, de a vérfarkas már nem. Az idő közben pedig sürget, mivel a vérfarkas morgását egyre közelebbről hallod már. Így most kell döntened, hogy beugrasz -e vagy pedig mást lépsz.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 3 Mudch0 Random - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 01 Szept. 2013, 17:16

Hű, van tempója a kiscsajnak! Alig bírom vele tartani, de azért sikerül. Ilyen hülye napot. Elfelejtem, ki vagyok, aztán rámugrik egy párduc, egy falka farkas meg most egy vérfarkas bestia. Ha író lennék, akkor biztos megírnám ezeket. Vagy lehet, hogy az vagyok? A sok menekülés közben már nem is marad idő, hogy ezt kiderítsem. De ha meghalok, akkor meg mindegy is, ha kideríteném. A lényeg, hogy ne haljak meg. Az a lényeg.
Futunk előre, aztán meg fogja magát és befordul balra. De minek? 
Már megint egy vízesés. Egy ilyentől indultam. Hú, itt már aztán végképp elvesztettem a fonalat. A kiscsaj b...ik válaszolni arra, amit kérdeztem, csak fut és diktálja az irányt.
- B...ki, miért bízzak valakiben, akit név szerint köszöntenek a vérfarkasok?
Háhá, most meg kilyukasztotta a földet. Csupa meglepetés ez a nő. Beugrik a lyukba és még én is beférek. Ez a rohadt nagy dög viszont nem. Valaki szabadon engedte mögöttünk szerintem. Valakik, akik lövöldözni tudnak vagy robbantani. Tele van a világ csodabogarakkal, franc tudja, mi az.
Beugrok én is, aztán remélem, hogy visszazárja.
- Jól van, bocs, hogy leugattalak, de elég szar napom van. És kösz!
Ha engedi, megfogom a derekát és magamhoz húzom. A tőröm még mindig a kezemben van. Nem bántom, de láthatja, hogy nem tettem el.
- Meddig leszünk itt? Mikor mennek el ezek? Mik ezek? És honnan ismernek téged?
Bemutatkoznék, de f...om tudja, hogy hívnak. Inkább körülnézek, hogy ez nem valami barlang bejárata-e véletlenül.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 01 Szept. 2013, 18:51

Helyszín: Danu falutól nem messze az erdőben
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)


Amint beugrasz a rés a fejetek felett bezárul, de itt nincs vége még a menekülésnek.
- Semmi gond, nekm se volt a legjobb napom. Örültem, hogy a tegnap estét túléltem, miután lesből rámtámadt ez a bolhafészek.
Mikor magadhot húzosd nem ellenkezik és a következő krdésdre pedig mosolyogva válaszol.
- Ki mondta, hogy itt maradunk?
kérdezi, majd érzed, ahogy alattatok morajlani kezd a föld.
- Kapaszkodj!
Mondja, a következő pillanatban pedig a gödör mélye is beomlik és mintha egy földalatti csúszdába kerültetek volna úgy kezdtek el csúszni lefelé. Pár másodpercig csúsztok még, aztán hirtelen meglátod a holdfényt az alagút végén. A kijárat vége olyan volt akárcsak egy vizi csúszda kissé megdobott benneteket és a következő pillanatban a vízesés alján lévő vízbe estek. Semmi bajotok nem lesz, mert a dobbantó pont arra a célra szolgált, hogy átrepüljetek az éles sziklák felett és ti már a biztonságos mély vízbe essetek.(Tudsz úszni szóval nem lesz bajod)
Aztán egy mérges vonyítást hallotok a fejetek felől, majd a vérfarkas dörgő hangját halljátok.
- Ezúttal megúsztad, de még nem végeztem veled.
Mondja, majd vonyít még egy utolsót majd megfordul és eltűnik a szakadék széléről. Ha jobban megfigyeled láthatod, hogy jó húsz métert kelett csúszdáznotok mire leértetek.
- Ez meleg volt. Bocs a kellemetlenségekért.
Szabadkozik, majd kiúszik a partra. Az éjszaka nem volt túl hideg így nem fáztatok túlzottan. ha te is imászol megláthatod, hogy nem messze a falu fényei égnek.
- Végig jó irányba mentünk, épp csak nem láthattad.
Mondja a nő, majd rád mosolyog.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 3 Mudch0 Random - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 01 Szept. 2013, 19:17

Szóval tegnap este kapta el ez a dög, de meglógott. De akkor honnan tudja a csaj nevét? A vérfarkasok beszélgetnének a kajával előtte? Nem, ez a csaj még mindig sunyít. Csak játszik velem. Mert lehet. Fingom nincs, hogy kivagyok. Még az erőd nevét is tőle kérdeztem meg, szóval játszottam a hülyét, ő meg ki is használja. Egyelőre megmentette az életemet. Vagy összejátszik a farkassal és együtt tervelték ki, hogy elhitesse velem, ő a nagy megmentő. A vérfarkas meg lehet olyan hülye, hogy mégiscsak kimondta a lány nevét. Hát nem tudom, ki voltam eddig, de az biztos, hogy én mindent összekötök mindennel. Ha kell, ha nem.
- A jó életbe!
Kimegy alólam a talaj és Kittivel együtt csúszunk lefelé. Ő nem fél, de engem k..ra zavar, hogy nemtom mi van. Mielőtt megkapaszkodhatnék, már látom a fényt. Hopp, most figyelj, hogy ne törd ki a nyakad. Fuhh, épp át a sziklák fölött! Ezt az egészet ő csinálta meg? Nem semmi.
Jól kib..tunk a farkassal, az meg csak dühöng és fenyegetőzik. Csúsztunk vagy 20 métert. Kinyújtom a nyelvemet a hang irányába, aztán elvigyorodok. A farkas végig a csajhoz beszélt. Engem mintha nem is látott volna. Talán a hajtincs szagát követte és akkor másra nem tud koncentrálni? Vagy ez az egész csak színjáték?

Ha vannak halak a vízben, akkor engem megint nem lehet innen elszakítani. Ez valami régi beidegződés lehet, de nekem muszáj elkapnom és megennem őket. Ha látok halakat, akkor megpróbálom leszúrni őket a tőrrel vagy kicsapni a vízből, mint a medvék és ha sikerül, akkor elkezdem szálkátlanítani és megenni az ehető részét. Közben semmi nem jár a fejemben, ez valami állatias táplálkozás.

Ha nincsenek halak, akkor megyek a csaj után. A kenyerem elázott, de legalább jó puha lesz. Jé, ezek a falu fényei! Na, ezt hogy csinálta? A fejében van az egész környék térképe?
- És mi volt az a robbanás? Sok ilyen dög él még erre? És miért vadászik pont rád?
Kíváncsi természet vagyok és bombázom a kérdésekkel a mosolygós leányzót, miközben mehetünk a falu felé.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 3 Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 18 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.