Az Elveszett Világ Napjai

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Thorhalla Szer. 18 Dec. 2013, 11:46

Idő és helyszín: 2532. A Szövetség és Skandinávia határa
Résztvevő: Marcus Cornutus

Egyelőre nem tűnt túl mélynek a hó odakint, olyan bokáig ha érhetett, de abból kiindulva, hogy még mindig havazott nem lehetett tudni, hogy mekkora lesz. Így nézésből egyelőre nem lehetett eldönteni, hogy miként védekeznek a helyiek ez ellen, így hát Marcus elindult az ebédlő felé. Odakint a folyosón több személyt is látott, akik most ébredeztek és mentek reggelizni, vagy már éppen távozóban voltak. Ha nem kérdezte volna meg, hogy hol van az ebédlő, akkor is rájött volna az illatok és a zaj alapján.
Legalább fél tucat ember ült odabent, mindenki előtt rántotta és tea, vagy forralt bor gőzölgött. A kávé ebben a világban igazi luxuscikknek számított, mert minden hely, ahonnan be lehetett ezt hozni igencsak veszélyes volt, míg a tea könnyebben volt beszerezhető és még gyümölcsökből és az erdőben található növényekből is elkészíthető volt. Ez volt az alap standard reggeli, amin lehetett változtatni, felvágott, dzsem és vaj volt a másik menü. Plusz pénzért gyümölcslé és kávé is kérhető volt. A tea pedig ingyen lecserélhető volt hideg, vagy meleg tejre is, aki azt szeretett volna inni.
Több vastagabb kabát, pokróc volt a kandalló előtt kitéve száradni, amit hallani lehetett, hogy ebben az évszakban, tavasz közepe volt, nem volt ritka az, hogy errefelé essen a hó, de ekkora havat évtizedek óta nem láttak. Noha a havazás nem ért senkit sem váratlanul a mennyisége igen, ami még kárt tehet az elültetett növényekben és az állatok is éhezhetnek. Leginkább erről ment a beszélgetés és arról, hogy tartottak attól, hogy a vikingek okozták mindezt és egy újabb rajtaütésre készülnek, mert nekik ez az időjárás még barátságos volt, míg a Szövetségben élőknek maga a pokol.

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 00120

Idő és helyszín: 2532. Róma
Résztvevő: Vara Vallis

A császárné megállt az egyik virágzó olajfa alatt, kora tavasz volt, kellemesen meleg idő, ami megszokott volt ilyenkor. Még se nem túl meleg, de nem is hideg. Olyan húsz-huszonkét fok körül lehetett az idő. A növények már kihajtottak, a virágok és fák elkezdtek virágzani, a rovarok feléledtek, a madarak csicsergése betöltötte a kerteket és erdőket.
- De másokkal ellentétben én nem az önös érdekeimet tartom szem előtt, hogy mivel lesz nekem jobb – mondta most némileg ridegebb éllel. – Hanem azt, hogy mi tesz jót Rómának és az isteneknek. Rómának fejlődnie kell, igen. Ezzel mindenki egyetért, de nem visszafelé, ahogyan a barbarizmus teszi. Az emberek nyitottabbak, lehetséges. De ön is birtokában van a tudásnak, ami a régi világból való. Hogy az istenek az efféle viselkedés miatt vesztették el hatalmukat, ami pedig Róma bukásához vezetett. Mindig is mi voltunka fény, a tudás Európában, a felvilágosultság. Amit évszázadokon keresztül tartó sötétség követett. Mi lesz a következő főpapnő? Inkvizíció és máglyára küldése azoknak, akik nem abban hisznek, mint a vagyonukat és befolyásukat féltő papok, papnők?
Vara pontosan tudta, hogy mire is érti a nő, a kereszténység felbukkanására és annak elterjedésére, majd az üldözésekre. Igaz ezt senki sem élte már meg, csak a régről fennmaradt könyvekből, forrásokból lehetett tudni.
- Az emberek az isteneik és Császáruk kegyét akarják, nem többet. Mikor volt utoljára vitafórumon? – kérdezte már kedvesebben. – Én a napokban.
A tekintete megvillant a nőnek.
- A gladiátor játékok is bőven elegendőek. Ön az, aki nem elégedettek a befolyásával és rangjával. Istent akar játszani, talán a panteonba vágyik, hogy maguk közé emeljék az istenek? Az ön szavai az ő szavaik, vagy a hataloméhségéé? Remélem tisztában van vele, hogy a kegy, mivel rendelkezik… elvehetik, ha úgy akarják és úgy látják jónak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Auaritia Szer. 18 Dec. 2013, 14:06


Vara Vallis

Az olajfa előtt álló uralkodónő képe eszményi volt, mintha egy festményt néztem volna csak. Kitűnő vonások, mind a fának, mind a nőnek. Mintha a érezte volna a nő lelkét és egybeolvadt volna vele a perc töredékéig. A virágok is mintha arcuk lenne, úgy mosolyogtak az alatta állóra. A természet megérzi a jót, és vele összhangot alkot. Érdekes játék ez.
E látvány egy pillanatra feledtette velem a világ gondjait és csak voltam. De aztán hamar észbe kaptam, ugyanis az idillt a szavak tették tönkre, a szavak, melyek mindennek okozói.
A felség, nagyon okosan célozgat arra, nem közvetlenül ugyan, hogy én visszaélek érdemeimmel. És önös célokat szolgálok.
Okos nő ez az Octavia, ő is ugyanolyan olvasott ember volt, mint én, nagyon kevesen vannak, akik oly nagy tudással rendelkeznek, hogy átlássák a régi korokat. Mindannyiunknak megadatott az olvasás képessége, ám bizonyos korokba belátást csak az intelligencia eredményezett. Az az intelligencia, amivel össze lehet rendezni illetve rakni az események kusza fonalait. Az inkvizíció is egy ilyen téma volt, sokan beszéltek róla, ám sokan nem tudták mit beszélnek, vagy csak összekeverték valami mással. Ám a Császárnő pontosan tudhatta miről beszél. Egy kicsit aggasztott ugyan, mert eddig azt hittem, erényeiben csak a szépség szerepel. Lehet csalódnom kell...

- Hmm...

Ekkor arcomra homályos vigyor ült.

- Plútó akarata számomra szent, és ezt megkérdőjelezni is vétek. Én sohasem cselekszem úgy, ahogyan akarok,én mindig Istenem szabályait követem.

S ekkor egy láthatatlan x jelet rajzoltam kezemmel a szívemre.

- Önös érdek? Ugyan...az a becsvágyóknak és a lecsúszottaknak való. Engem csakis az istenem irányíthat. Üldözés? Kezdem azt hinni felséged teljesen félreismer engem. Én csupán a dolgom teszem. Nem tervezgetek.

~ Dehogynem...

Elhallgattam, majd a fáról letéptem egy virágot. Mintha a fejét szegtem volna. A virágot a markomban tartottam és császárnő elé mutattam.

- Az élet az ön dolga.

Majd közelebb emeltem hozzá a markomat. Utána egy erőteljes mozdulattal szétmorzsoltam kezemben a virágot.

- A halál az enyém. -Egy szusszanásnyi levegő után folyattam- Az én vallásom a haláloktól nyer értelmet, és persze a halott lelkektől, megértem az ellenszenvét és érthető, hogy ön , aki az élőket igazgatja, másképp látja. Támadásként éli meg. A gladiátorjátékok az élőket, míg az áldozatok a halottakat szolgálják.

Majd sandán vigyorogva vártam válaszát.

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 19 Dec. 2013, 09:32

Idő és helyszín: 2532. Róma
Résztvevő: Vara Vallis

Ahogyan Vara kimondta, hogy mindig az istene akarata szerint cselekszik a császárné elmosolyodott és így fordult a másik felé.
- Gondolom tisztában van vele, hogy ön az egyetlen, aki úgy szerezte meg Plútó főpapi székét, hogy megölte az elődjét – mondta. – Soha senki sem fordult még ehhez, mindenki biztos volt benne, hogy az elődje halála után ő lesz a következő a széken. Ön nem.
A nő összeráncolta a homlokát.
- Fiatal korom ellenére ne nézzen naivnak, valószínűleg többet láttam, mint ön. És ön Lady Vallis a szemembe hazudik a beszélgetés eleje óta.
Megcsóválta a fejét.
- A halál nem az öné, a halál Plútóé, és van különbség halál és halál között. Az értelmetlen halál értelmetlen, csupán megtagadja tőlük a későbbi Elíziumi mezők lehetőségét. Plútó neve mindig is félelemmel töltötte el az embereket. Öné a legkisebb egyház mind közül, a fekete állatok, a nárcisz és a cédrus áldozása is bőven elég.
A nő oldalra nézett és intett valakinek, ha Vara követte a tekintetét, akkor egy fiatal nőt látott meg, a ruházat alapján udvarhölgy és papnőtanonc volt Junó egyházában. Egy szelencét hozott oda úrnőjének, aki azt át is vette. A nő meghajolt, majd hátrálva távozott, Octavia kinyitotta a szelencét és egy fiolát vett ki belőle, benne lila folyadékkal és azt nyújtotta Vara felé.
Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 43674-280x219-Vial1
- Ön is tudja, hogy mit jelent ez.
Vara természetesen tudta, amikor egy magas rangú pap, vagy papnő, akár főpap ellen is felmerült a gyanú, hogy nem az istene érdekét szolgálja, a többi főpap, vagy ha egy ilyen érintett annak a helyettese az istenek kegyét kérve hoznak létre egy főzetet, amit minden isten megáldott. A vádlottnak meg kell innia és az istenek fognak felette ítélkezni, ha nem bűnös életben marad és megtarthatja pozícióját, ha bűnös, belehal a próbába. Egy ilyen italt pedig nem érinthetett akárki még a fiolát sem, csak a legmagasabb rangú beavatottak, vagy az istenek személyesen kiválasztott hírnöke, de ilyen létezéséről nem nagyon tudott senki.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Auaritia Csüt. 19 Dec. 2013, 10:14


Vara Vallis

De hát ez lehetetlen, senki nem tudja, hogy megöltem a papot, senki. Mégis honnét tudja ez? Ez lehetetlen. Még maguk a papok és papnők sem jöttek rá, akik a templomba nyitottak. Érdekes!

- Fiatal korom ellenére ne nézzen naivnak, valószínűleg többet láttam, mint ön. És ön Lady Vallis a szemembe hazudik a beszélgetés eleje óta.

Ki ez a nő? Mégis honnét tud ilyeneket? Talán ez a képessége? De hát neki csak az, hogy szép nem? Ez lehetetlen...

- A halál nem az öné, a halál Plútóé, és van különbség halál és halál között. Az értelmetlen halál értelmetlen, csupán megtagadja tőlük a későbbi Elíziumi mezők lehetőségét. Plútó neve mindig is félelemmel töltötte el az embereket. Öné a legkisebb egyház mind közül, a fekete állatok, a nárcisz és a cédrus áldozása is bőven elég.

- Ugyan, felség. Ezt nem gondolhatja komolyan. Állatok? Nárcisz? Nem értem, ön sajnálja ellenségeinket? Hisz a lelkük nemes vélt szolgál, mind Plútóéi lesznek.

A konok Császárné nem is figyelt igazán már utolsó szavaimra. Egy papnőnek intett. Aki egy fiolát hozott. Igen pontosan tudtam, hogy mi az. Eddig csak olvasta róla.

- Oh, úrnőm megtisztel! Ha megengedi!

S ha, igen ,akkor a kezembe vettem a fiolát. És megnéztem. Még sohasem láttam ilyet, oly szent, oly hatalmas dolog. Az ezüstfoglalatot állítólag maga Vullcanus kovácsolta. Ohh, micsoda megtiszteltetés, az istenek ítélnek majd.

- Kérem, hadd igyak belőle! Plútó kegyére!

Ha megengedi lekortyolom az italt, szinte extázisban. A kissé vízszerű, íztelen folyadékot, édesnek érzem, és ahogy lecsorog a torkomon, mintha maguk az Istenek fognák a lelkem. Az üvegcse kifogyott...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Maverick Pént. 20 Dec. 2013, 01:36

Az étkezőt könnyedén megtalálom, és egyből a pulthoz is lépek. A tojásrántottás reggelit és teát kérek a pultostól, és miközben az ételre várok, körbenézek a helyiségben. Szemügyre veszem a reggelijüket fogyasztó vendégeket. Mivel ez a legolcsóbb hotel, amit a városban találtam, valószínűleg van itt néhány gyanús alak, nem árt hát tisztában lenni azzal, hogy kik rejtőznek a sarokban. Rajtuk kívül azért minden bizonnyal szimpatikus embereket is kiszúrhatok a vendégek között, akikből kinézem, hogy esetleg segítenének, ha tanácsot vagy segítséget kérnék az utam folytatásával kapcsolatban. Ha közben a pultos megérkezik az étellel, mielőtt keresnék magamnak egy asztalt, kortyolok egyet a teából, majd barátságos mosollyal megszólítom azt a férfit vagy nőt, aki az imént kiszolgált engem:
- Váratlanul jött ez az időjárás, nem igaz? Ma reggel tovább akartam indulni a városból, de attól tartok így nem lesz olyan egyszerű!- mondom csevegő hangon. Úgy gondolom, hogy a fogadóst megkérdezni sokkal egyszerűbb és biztosabb megoldás, mint megszólítani valamelyik ismeretlent, remélhetőleg tud is segíteni.

_________________
Reneszánsz: Gabriel Cavendish/Maverick, Dr Joshua Bradley
X-diák: Shane Maguire
Légió: Daibhead
Rezervátum: Tyson Blue/Dash
Élőhalottak: Keith MacFadden
Az Elveszett Világ Napjai: Marcus Cornutus
Maverick
Maverick
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 107
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 30
Tartózkodási hely : Staten Island

Karakteradatok
Főkarakter: Gabriel Cavendish
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Sarah Pént. 20 Dec. 2013, 20:00

Magam elé rántom a pajzsot, ahogyan a többi bent lévő katona is, s Sun is behúzódik a takarásunkba, helyesen, valószínű hogy a páncélzatunk kibírná a lövéseket, hiszen a pajzsot sem üti át, de nem arra tanítottak, hogy ilyen védelmi felszerelésekben bízzak, az elsődleges védelmi vonal a pajzs, a páncélzat csak másodlagos, ha valami átjutna az elsőn. A parancsra a bent lévők nem mozdulnak, tőlük magam sem várom el, hogy azt tegyék, jól tudom, hogy öngyilkosság lenne, s erősek vagyunk, de hacsak nem dicső harcról van szó, fölöslegesen nem indulunk mi sem a halál felé, ellenben a lövések lassan leállnak a gép pedig eldől, s az egyik katona hangjára leszek figyelmes.
- Igen. - Válaszolok miközben leeresztem a pajzsom s felegyenesedek, s jobban szemügyre veszem a munkát amit végeztek, közelebbről is, noha egy szót sem szólok, mindenki tudja a népünkről alkotott véleményem, tisztában vagyok vele, hogy mind kik itt vannak remek harcosok, ezúttal sem csalódtam, s a terv, noha nem egészen azon befejezéssel mint ahogyan a fejemben lezajlott, de sikeresnek bizonyult, csupán csak a hátát illetve az oldalát kellett mutatnia az embereknek, ahol már nem volt úgy felpáncélozva. Bólintok egyet még miután végig futtattam rajta a tekintetemet. majd pedig jelzek, hogy induljunk tovább, erősen kétlem, hogy bárki is elesett volna az előbbi helyzetben, mivel a gépezet velünk foglalkozott mint eltereléssel, a pajzsainkon pedig nem volt képes átütni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Thorhalla Vas. 22 Dec. 2013, 12:28

Résztvevő: Kleon; Idő és helyszín: 2532. Kína és India határa

Végül Kleon, Sun és a másik kettő is, akik bent voltak kijöttek a szobából vissza a folyosóra. Most láthatták, hogy a pajzsok éppen csak kibírták a lövéseket, végig az összes be volt horpadva, az egyik emberé pedig két helyen be is szakadt mostanra. Ha nem tudták volna a többiek megoldani itt kint, akkor Kleonékat agyonlövik odabent. A gép egyébként nem hasonlított semmi olyanra, amit a spártaiak, vagy akár Sun látott volna korábban. Az egész teljesen újnak volt mondható és mégis egy kicsit régiesnek tűnt a mai technológiához képest. Az anyaga teljesen ismeretlen, hogy miből készült, valamilyen fém, az biztos, de hogy milyen azt már nem tudták volna megmondani.
A parancs után, hogy álljanak fel és induljanak tovább nagyon hamar felállt a csoport a megszokottak szerint, ahogyan tanulták. Most, hogy a gép már nem volt ott a folyosón végre látni lehetett, hogy egy nagy széles zárt ajtó előtt állt eddig.
Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Rl13_26

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 00120

Résztvevő: Marcus Cornutus; Idő és helyszín: 2532. A Szövetség és Skandinávia határa

Volt valóban néhány sötétebb és komorabb egyén a helységben, azok külön ültek a sarokban, legalább két asztalnyi távolság volt tőlük, senki sem ment a közelükbe. Az emberek általában jól ki tudták szúrni, hogy ki jelenthet rájuk veszélyt és attól távol tartották magukat. Mindenki más azt a négy gyanús alakot leszámítva teljesen normálisnak tűnt, főleg vándorok, tudósok és szegényebb kereskedők, amennyire a beszélgetésből kiderült. Egy középkorú férfi volt, aki Marcust kiszolgálta, az egyik szeme beültetéses volt, vagy elvesztette korábban, vagy pedig saját maga vetette alá magát a műtétnek.
- Egy kicsit igen, ilyen későn már nem szokott ennyi hó esni – mondta. – Maga délről jött ugye? Az akcentusa és a bőr színe ezt mondatja.
A déli kiszúrása még nem volt veszélyes, révén a Szövetség határa Róma városától 50km-re volt, így arra is sokan laktak az egykori Olaszország területéből, főleg a Pó-síkságon. Egyébként a férfi is hasonló környékről származhat, neki is déli akcentusa volt, bár a bőre színe erről nem árulkodott.
- Nem tudom, hogy mennyi fog még esni, de meleg pokrócok, takarók, hőtartó ruházat és termoszban forró italok, amiket a legtöbben használni szoktak. Bár a magunk fajtának ez is kevés, maga sincs hozzá szokva a hideghez, nem igaz? – kérdezte. – Munkát jött keresni erre?

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 00120

Résztvevő: Vara Vallis; Idő és helyszín: 2532. Róma

- Nem sajnálom őket, de ez nem több, mint kivégzés – mondta. – Az isteneknek olyat szokás áldozni, ami fontos nekik. Mi értelme van olyanokat küldeni Plútó színe elé küldeni, kik nem hisznek benne? Miért töltené el ez elégedettséggel őt?
Vara-nak tudnia kellett, hogy volt abban igazság, amit a nő mondott, ez valóban így volt. Ha valaki önként mondana le az életéről Plútó kedvéért lett volna a tényleges feláldozás neki. De így, hogy ilyesmi alakok kerülnek hozzá, lehet, hogy tényleg kivívta vele mindenki ellenérzését.
- Ennyi erővel ki is tehetnénk őket Róma főterére és ott lőhetnénk agyon őket, ugyanaz lenne az eredmény, a lelkük soha sem kerülne Plútóhoz, hanem a saját vallásuk túlvilágára csak.
Ahogyan Vara kimondta, hogy megtiszteli ezzel a császárné igencsak furcsán nézett rá, ez igazából senki szemében nem volt megtisztelés, sokkal inkább sértés, főleg akkor, ha tényleg nem volt bűnös a személy, amiatt, hogy egyáltalán felmerült a gyanú a hűtlenséget illetően. A császárné pontosan azért nyújtotta át, hogy Vara megigya, a legjobb módja a bíróságnak és elítélésnek, maguk az istenek ítélkeznek és nem pedig a haladók önös érdekből. Ilyenkor el is volt várva, hogy azonnal megigya a gyanúsított. Ahogyan Vara ezt megtette a folyadék íztelen volt teljesen, mintha vizet ivott volna. Alig nyelte le a világ máris sötétedni kezdett, majd a sötétség átvett mindent.
Mikor magához tért egy barlangban feküdt a kövön, egy sima egyszerű fehér dísztelen szövetruha volt rajta, semmi több.


//Elnézést, de sanszos, hogy áttérek arra, hogy 3 naponta írok azoknak, akik ez alatt írtak, ha épp több időm van, akkor másnap már, de ha nincs, 3 naponta (az én előző körváltásomhoz képest) akkor is kapnak, akik írtak.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Auaritia Vas. 05 Jan. 2014, 11:37


Vara Vallis

A sötétség után egy barlangban találtam magam. A fejem nem fájt, semelyik testrészem sem fájt. Nem tudtam eldönteni elsőre, hogy álomban vagyok-e vagy a valóságban. Teszteltem magam, kezemmel csipkedtem a vállam és magamban nyugtáztam az eredményt. A barlang fala nem volt nedves, legalábbis megpróbáltam megállapítani, egy kis fény valahogy valamilyen réseken bejuthatott a barlangba, mert nem volt korom sötét. Ekkor szereztem tudomást arról a nem elhanyagolható tényről, hogy ruhám egy zsák volt. Legalábbis egy olyan anyagú fehér izé. Ha valami hát ez zavart, fúj de rondán néztem ki. A hajamat igazgattam és próbáltam legalább azt helyrehozni.
Jön a kérdés, vajon hol vagyok? Miért vagyok itt? Emlékeimben kutatva, megpróbálok felidézni bármit ,amit olvashattam ilyen helyekről, próbatételekről a hősöknek.
A császárné igazán kedves volt, hogy felajánlotta az ivászatot, még sohasem láttam azelőtt olyan üveget, legalább már tudom hogy néz ki. De magamban nem volt kétség, tudtam, hogy istenem érdekeit szolgálom. Gyorsan intéztem is egy fohászt Jupiterhez, hogy igazi hívőjévé tett és hadd szolgálhassam tovább. Ezen ima után elkezdtem a barlangba sétálni, megpróbáltam kijutni, ha látok valamerre több fényt, arra megyek....


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 06 Jan. 2014, 13:21

Résztvevő: Vara Vallis; Idő és helyszín: 2532. Róma

Vara, ahogyan megcsipkedte magát érezte a fájdalmat, ahogyan érzett minden mást is, ami a környezetében volt. A barlang áporodott levegőjét, illetve némileg azt, hogy víz is volt a levegőben, azaz a közelben kellett forrásnak lennie, vagy mészkő volt a barlang és az okozott ilyesmit. Félhomály volt, a plafonon néhány helyen volt repedés és ott szűrődött be fény, ha beleteszi a kezét a nő, akkor melegnek érzi, azaz napfény lehetett. A talaj köves és az is meglehetősen hűvös, hidegnek is volt mondható, azt érezte Vara, hogy fázott, a levegő is tényleg hideg volt, a lehelete is látszott, így valószínűleg a haja volt a legkisebb gondja ebben a pillanatban főleg, hogy mezítláb volt és a rajta levő ruha sem különösebben védte meg a környezet hőmérsékletétől. A barlangból egyszerű volt kijutni, csak egyenesen kellett menni, néhány perc séta volt, útközben a nő látott több holttestet is, egy részük már csak csontváz volt, némelyik még egyben megfagyva. Egyikőjükön sem volt több ruha, mint most Vara-n. A levegő méterről méterre hűlt és a kijárat felé már jeges szél is befújt a járatba, végül kiért a nő a szabadba. Fogalma sem volt, hogy hol lehet, odakint nappal volt, minden fagyos és havas, egy hegységben volt és egy eléggé ijesztő látvány tárult a szeme elé.
Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Cm8v

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Sarah Kedd 07 Jan. 2014, 01:50

Jobban átnézve a pajzsok éppen hogy kibírták a támadást, de nem sajnálom a felszerelést, ezért lettek kreálva, hogy a használót védelmezzék, oly ötvözetből vannak melyek jelenleg könnyedebb módon pótolhatóak, nem teljesen problémamentesen, ez tény, de ez lényegtelen. Ahogyan pár pillantást vetek a gépre hamar egyértelművé válik, hogy ilyennel még nem volt alkalmam találkozni, új s mégis régi, arra enged gyanakodni, hogy bárkik is éljenek itt, ők is megérezték az eseményeket, s ahogyan elfogyott az, ami hajtotta a várost, bármi is volt az, ők is átállhattak gőzre, s kreálhattak hasonló gépezeteket mint kapuőrök. Mindenesetre is kiadom a parancsot, mely után nem sokkal indulunk is tovább, figyelmesen, de semmi sem történik, probléma nélkül érünk el egy ajtóhoz, melynél megállítom a csapatot, s óvatosan kezdek el közeledni az ajtó mellett lévő panelhez, hogy jobban szemügyre vehessem azt, noha feltételezem, hogy az mandarin nyelven lesz s jómagam nem leszek képes elolvasni, ezért ha valóban így van és Sun nem jön önszántából, akkor egy egyszerű karlendítéssel jelzek neki, hogy fáradjon közelebb és vizsgálja meg a nyelvet, hiszen ez esetben valószínűleg többre jutunk vele mintha én próbálnék valamit kihámozni az írásból. Amennyiben el tudom olvasni, megvizsgálom az opciókat, noha lehetséges hogy csak egy van, s nem lenne jó egy védelmi rendszert aktiválni ezen keresztül, ezért türelmes vagyok, csak miután meggyőződtem róla hogy nincsenek oly felületek a falon melyekből esetleg fegyverek tűnhetnek elő nyomok rá a nyitás gombra, már ha tényleg el tudom olvasni, mint mondtam ha nem, akkor Sunnak kell ténykednie, jómagam pedig továbbra is harckészenlétben vagyok.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 09 Jan. 2014, 12:45

Résztvevő: Kleon; Idő és helyszín: 2532. Kína és India határa

Ahogyan odaért Kleon az ajtóhoz azon számára is ismerős betűk voltak, nem pedig kínai írásjelek. A szavakat is nagyjából felismeri, hiszen ezek a jelenlegi közös nyelv egyik archaikus formáján íródtak, a Végítélet előtti angol nyelven íródtak. Egy ideig, egy-két percig csak, de kellett találgatni arról, hogy mit is jelenthetett, ami oda volt írva, de végül is megvolt, hogy miként nyithatják ki az ajtót, amit sikerült. Bentről meleg levegő tódult ki, amíg a két helység közötti nyomás nem egyenlítődött ki. Egy újabb rövid folyosószakasz következett, amin ha elindul a társaság, vagy annak egy része, akkor egy újabb olyan falon haladnak át, mint amikor bejöttek a hegybe. Azaz valaminek tűnt, de közel sem volt ott. Ahogyan ezen átértek egy olyan kép tárult a szemük elé, amit nem is igen hittek, hogy látni fognak. Egy komplett város volt itt a hegy belsejében, napsütést generált a tető, víz folyt itt, és olyan modernség volt erre, amit még egyikőjük sem látott. Ez a város itt lent határozottan nem gőzzel működött, hanem Végítélet előtti technológiával.
Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 46lq
- Ha erről a Protektorátus bármit is megtud… - akadt el Sun szava a helyet figyelve.
Kleon is tudta, hogy mi lesz akkor, leigázzák a helyet és kifosztják, a technológiát pedig felhasználják a lovagjaiknak és inkvizítoraiknak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Darren Cain Pént. 10 Jan. 2014, 12:40

Amint kilépett Lara az ajtón, már el is aludtam. Kellemes pihentető alvás következett, mindenféle álom nélkül. Mire felkeltettek teljesen kipihentem magam és még éhes is lettem. Lara szólt, hogy már várnak rám és úriember lévén nem várathattam hölgyeket. De éhes is voltam. Egyszerűebn megoldottam a problémát. Megfogtam a húst, rádobtam a kenyérre majd megragadtam egy pohár vizet és Lara felé fordultam.
- Mehetünk. Csak utánad.
Útközben kényelmesen eszegettem a szendvicsemet, ami el is fogyott mire felértünk a felszínre. A félhomályban visszatükröződtek a különböző táborok fényei. Elég szép látvány, ezt meg kell hagyni. Még úgy is hogy, gyakorlatilag jelzőfények rablók számára. Mondjuk ez nem számít. Kicsit távolabb már készen álltak a társaim csuklyában. Lara rámutat az egyikre, aki a vezetőm lesz. Bólintok és intek a fiatal lánynak, mielőtt elindulnék a Sarah nevű nő felé. Amikor odaérek, a korábban említett részletekről kérdezem.
- Üdv. Szóval mi a terv? Hangos és hülye? Vagy halk és okos?

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Sarah Vas. 12 Jan. 2014, 07:05

Úgy tűnik hogy nincs látható védelmi mechanizmus, így úgy ítélem hogy biztonságos megközelíteni az ajtót, s így is teszek, közelebbről megvizsgálva a nyitószerkezetet pedig olyasmit tapasztalok amire nem igazán számítottam, a szavakat, noha nehézkesen és nem teljesen, de képes vagyok felismerni,hasonlít a közös nyelvre, de régebbi. Bele telik egy kis időbe mire ki tudjuk silabizálni ugyan, de végül pár perc után sikerül rájönnünk, hogy miként is lehet kinyitni az ajtót, melynek másik oldaláról meleg levegő fogad, s egy újabb folyosó. Tovább haladást intek a többieknek, ám eléggé hamar falba ütközünk, legalább is pár másodpercig így néz ki, amíg fel nem tűnnek rajta a már korábban látott jelek, tehát újabb hamis falak... Felemelt fegyverekkel közelítem meg, ami azonban a másik oldalán fogad pedig be kell látnom, hogy meglep. Felvont szemöldökkel nézek végig a látképen, s kell jó pár másodperc hogy realizáljam, s eltüntessem a döbbentség jelét az arcomról, még akkor is ha azt maszk takarja. Egy jó ideig szüntelenül legeltetem a tekintetemet, ez egy olyan helyzet amire nem készítettek fel a képzésem alatt, lényegében valószínűleg nem sokan számítanak arra hogy egy ilyen hely még létezhet a bolygón, magam sem hittem volna talán ha nem a saját szemeimmel látnám. Sun szavai után, amennyiben nem látok veszélyforrást, megkockáztatom a sisakom levételét, s a következő szavaim ellent mondanak a tanításoknak, azonban ezt az elhatározást kénytelen vagyok meghozni.
- Ha bármit is megtudnak. - Egyértelmű szavak, népeink érdekében kénytelenek leszünk hallgatni, noha ha nem így történne, az eredmény egy dicső halál képében vetne véget a legtöbbünk életének, ez tény, azonban ha azt akarjuk hogy nemzetünk fojtathassa dicső létezését, ezúttal lentebb kell süllyednünk, bizonyítván ezzel is hűségünket Spártához.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Jan. 2014, 12:33

Résztvevő: John Hex / A Megperzselt Ember; Idő és helyszín: 2532. A régi New York romjai

Lara még biccentve köszönt el Hex-től, majd indult vissza a föld alá az ottani kis városkába. Sarah pedig végigmérte a férfit a kérdés után és arcán egy kaján mosoly jelent meg a kérdésre.
- Mindkettő – mondta. – Ők lesznek akik elterelik az őrök figyelmét és elcsalják a banda egy részét, addig mi bemegyünk és elhozzuk azt, amire szükségünk van.
Most, hogy a férfi közel ért láthatta, hogy az egyik motorra úgymond páncél is volt feltéve, ők voltak, akik elterelték a figyelmet, a hátsó nőnél egy mesterlövészpuskához hasonlatos fegyver volt, valószínűleg hátrafordul a mozgó járműn és úgy szedi le a többieket. A sofőr oldalán két pisztoly, a hátán egy shotgun szerű archaikus fegyver. Sarah hátán X alakban két rövidkard, az oldalán két gőzpisztoly, a társnője, aki már a motorja hátsó részén ült éppen egy puskát igazgatott a hátán és a combján, illetve a vádliján egy-egy nagyobb tőrt igazgatott. Láthatóan igencsak felvolt fegyverkezve a kis csapat egy rajtaütéshez.
- Remélem magának is megy majd a csendes belopódzás – nézett Sarah Hex-re. – Ha nem, most szóljon és maga is elterelő hadművelet lesz. És mutatok térképet, hogy merre ne csalja el őket.

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 00120

Résztvevő: Kleon; Idő és helyszín: 2532. Kína és India határa

Kleon levette a sisakját, de nem történt így sem semmi, az emberei kérdőn pillantottak rá, igazából nem nagyon tudták, hogy mit is tegyenek ebben a helyzetben, eddig ilyennel nem nagyon volt dolguk. Igaz Kleonnak sem, láthatóan Sun-nak sem. A ki nem mondott és le nem írt világszintű dolgok szerint ilyenkor illett volna szólni valóban a Protektorátusnak, hiszen azok gyűjtöttek mindenféle technológiát, de ahogyan minden jelenlevő tudta az a hely pusztulásával járna, mert nemcsak kifosztanák és lehet, hogy megölnének mindenkit, de még az is lehet, hogy csak a Szövetség vezetői jönnének ki, a három ötödik körös inkvizítor, és felrobbantanák a helyet.
Egyelőre senki sem érkezett a társaság irányába, felé. így számukra úgy tűnt, hogy még nem tudnak az itt létükről és arról, hogy megsértették a város védelmi rendszerét. Kleon mellé ekkor lépett a helyettese és spártai nyelven szólalt meg.
< - Uram, most mit tegyünk? – kérdezte. >
Láthatóan ő is ugyanolyan tanácstalan és bizonytalan volt, mint mindenki más.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Sarah Csüt. 16 Jan. 2014, 04:51

Attól függetlenül hogy levettem a sisakom, látszólag semmi sem fenyeget, noha érzem a kérdő tekinteteket, nem foglalkozok most ezekkel. A saját szemeimmel szemlélem meg a dolgokat, bármiféle torzulás nélkül. Pontosan tudom, ahogyan mindenki más is, hogy ennek a helynek valószínűleg vége lenne, ha a Protektorátus bármilyen módon rátalál erre a helyre, egyrészt valószínűleg itt mindenkit megölnek, ami oly nagyon számomra nem problémás, noha magam is látom a különbséget a mi dicső harcos népünk között, s egy oly nép között mely másra épül, s a protektorátus harcai... Általában egyoldalúak a technológiai előnynek, a harcosaikról nem tudok beszélni, hiszen sosem hallottam még olyanról mely nem kamatoztatta volna az előnyöket s harcolt volna pusztakézzel. Azt viszont nem tudhatjuk, hogy mit rejteget ez a hely, lehetséges, hogy van itt oly tényező mely egy invázió esetén képes lenne talán a Protektorátust is visszafogni, de erről csak vakon találgathatok, ám nem látom kizártnak, sosem tudhatjuk, hogy mit találtunk. A másik tényező mint már korábban is említettem a népünk, a korábban többször is emlegetetteknek nincs szüksége többre annál mint amivel most rendelkeznek. Ahogyan a helyettesem mellém lép s kérdez, pár másodpercig némán szemlélem még a várost, majd pedig felé fordítom a tekintetem.
- Haladunk tovább, formációt tartani, számítsatok veszélyre, de nem támadunk míg nem szükséges. - A védelmen láthatóan átjutottunk és talán nem vettek észre minket, így ha tovább haladva találkozunk itteniekkel, fölösleges lenne agresszíven nyitni, valószínűleg nem harcosok, egy magatehetetlent megölni pedig nem sok dicsőséggel jár, valaha úgy tűnt ugyan, hiszen a fiatalok rabszolgákat vadásznak, ahogyan én is valaha, de ahogyan az ember megérzi hogy milyen a valódi harc, valós ellenféllel, nem csak testvéreinkkel... Onnantól képes különbséget tenni. Mindenesetre is vissza veszem a maszkom, majd pedig indulok tovább nyugodt tempóval, egyenlőre lentebb eresztve a pajzsom és dárdám, de bármikor harcra készen, s figyelem a környezetet, hogy észrevehessem ha valami támadni készülne.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Auaritia Vas. 19 Jan. 2014, 12:19


Vara Vallis

A barlangról tett megállapításaim, gondolatban és fizikai valóságukban néhol különböztek, néhol egyeztek. Egy biztos volt, az hogy hideg van. Méghozzá nagyon hideg. Fogalmam sincs hol lehetek, a másik kérdés hogy kerültem ide?Azt hiszem valamiféle jégbirodalomba csöppentem? Áhh...ez lehetetlen, hacsak, dehát nem halhattam meg. Annyit tudok ,hogy biztos nem otthon vagyok, mert ott nincs ilyen klima.

~Gratulállok Vara, nagyon okos kislány vagy.

Mondtam magamban. Most mit tegyek? Elindulva a barlangból, különböző csontvázakat láttam. Nem ijedtem meg tőlük, inkább az a tudat rémített meg, hogy én is így végezhetem. Az egyik eléggé nevetségesen fagyott meg, úgyhogy nevettem egy jót a szerencsétlenen. Mivel nem volt rajtam lábbeli, erőmet próbáltam lendületbe hozni, és repülni, legalább ne fázzak fel...
Érdekes látvány fogadott eztán. Egy hatalmas emberi száj volt a kapu, amelyen be lehetett menni. Nem volt túl bizalomgerjesztő, sőt....de másfele nemigen lehetett menni, úgyhogy nincs mit tenni. Megpróbáltam keresni valamilyen mozgatható dolgot, nagyobb követ, nagy jégdarabot, esetleg több apró kő....ha találok akkor telekinézissel felemelem őket, és úgy megyek az ajtó felé. Magam előtt tartom őket ,ha megtámadna valami ezzel védekezek...

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 20 Jan. 2014, 08:19

A kalandot ideiglenesen idő és energiahiány miatt szüneteltetem, szeretnék a 4 kalandos reneszánszos korszakkalandra koncentrálni főleg... valszeg, ha annak vége lesz folytatom majd ezt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Elveszett Világ Napjai - Page 4 Empty Re: Az Elveszett Világ Napjai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.