Nemzetközi terminál B

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nemzetközi terminál B Empty Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 31 Okt. 2013, 08:15

B kóddal elláttott nemzetközi terminál, másik helyen található meg, mint az első, ez lényegében pontosan az ellentétes oldalán van a reptérnek a másikhoz képest.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Nemzetközi terminál B AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 31 Okt. 2013, 08:24

Résztvevők: Hershel Shepherd / Goblin, George Ethan / Mr. Smiley, Daniel Long / Bérmajom és Kusumi Ayani
Következő körváltás: 2013. november 3. (vasárnap) (továbbra is írhattok többször)

Ayani első feladata volt ez, lényegében egy egyszerű bemelegítés. A STRIKE – a SHIELD EU-s alszervezete – egy chipet küldött repülővel ide New Yorkba, amit majd késő este szállít tovább a SHIELD innen a főbázisra. Ezért kirendeltek több civilruhás ügynököt, akik felügyeljék a területet, hogy nem történik-e semmilyen gond. Ayani-val együtt 12 SHIELD ügynök volt civilben a reptéren, hat-hat főre szétosztva a földszint és az emelet között, a lányt az emeletre osztották be a feladatához. Illetve négy fegyveres, ezek kettő-kettő főben vannak a széfeknél, négy órás váltásba. Most már késő délután volt, úgy tűnt, hogy teljesen nyugodt a nap és nem fog semmilyen gond történni.

A Hydra osztagának autója megérkezett a reptér vonzáskörzetébe és a sofőrök pedig a B terimált közelítették meg. A forgalom nagy volt, idefele a csapat semmilyen gondba nem ütközött és mindenféle nehézség nélkül megtudott érkezni erre a helyre. Egyelőre egyik autót sem állították le és még csak lassú tempóban közeledtek a parkolók felé, ha valaki úgy dönt, hogy mégsem itt akar közvetlenül megállni és kiszállni, akkor a kapott változásoknak megfelelően a két sofőr mindezt korrigálni tudja.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Nemzetközi terminál B AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Bishop Csüt. 31 Okt. 2013, 21:21

Amikor Bérmajom félrevon a terv befejezése után egy teljesen más témájú beszélgetésre számítok, nem arra, hogy Smiley-val kapcsolatban akar egyeztetni.
~ Fontosnak érzi a kérdést, ahogy én is, de nála nem tudom eldönteni, hogy egyértelműen attól tart, hogy a mészárlás az akciót lehetősen meg fogja nehezíteni, különösen a meneküléskor vagy egyszerűen tényleg a civilek élete érdekli. Talán több emberség van benne, mint elsőre hittem.
Némi gondolkodás után adok csak választ, már tudtam jóval előre a választ, de nem akarom, hogy elkapkodottnak tűnjön. Muszáj, hogy higgyen nekem, anélkül nem fog működni a terv és az jelen esetben kulcsfontosságú.
- Ha kapcsolatba tudok vele lépni, akkor le tudom állítani, hallgatnia kell rám, igen és meg is teszem. De ha ez az akció vagy az életem közvetlen kockáztatásával járna... nem fogok semmit tenni. Ez úgy gondolom egyértelmű.
Próbálok egyenes választ adni a kérdésre, hogy később ne legyen probléma ebből.

Miután mindenki megszerzi a megfelelő felszerelést két teljesen átlagos személygépjárművel közelítjük meg a helyszínt. Út közben aktiválom a kommunikációs készüléket és a többi ügynökkel egyeztetve beállítom a megfelelő csatornára. A táskámban lévő bombát és elektromos szerkezet, valamint a jelzavarót is ellenőrzöm kétszer, a fegyvert már korábban előkészítettem, arra most nem fordítok olyan sok időt. A reptérhez közeledve figyelem az épületek és az utak elhelyezkedését, próbálom feltérképezni azokat az utakat, amelyeket majd később távozásra is használhatunk, annak ellenére, hogy nagy valószínűséggel nem én leszek a sofőr, bár a saját képességeimben jobban bízok. Mikor ezzel is megvagyok és már elég közel érünk a csapat többi tagja felé fordulok.
- Akkor a megbeszélt terv alapján, mindenki elfoglalja a megfelelő pontokat, majd a lehető legtovább, egészen a jelig, az elektromos hálózat összeomlásáig és a robbantásig, valamint a jelzavarásig rejtve marad. Ezután következhet az elterelés, majd a megfelelő idő elteltével a távozás. Fellépő komplikáció esetén a villogókkal jelezünk egymásnak. A kiszállás után én még a járműben maradok, majd csak arrébb szállok ki és megyek terminálhoz, hogy semmiképp se legyek összeköthető másokkal, mivel nálam van a bomba.
Az utolsó mondatot már úgy mondom, hogy a sofőr is hallja. Különös, a Nexus világában soha nem gondoltam volna, hogy az életem során még terroristának kell lennem, de arra is rá kellett jönnöm, hogy ezt jobban élvezem, mint a gyakorlat nélküli tiszta elméleti tervezést. Ugyanakkor annak is megvan a szépsége, a hatalom. Ha mindenki megértette a tervet, akkor én az alapján járok el és csak pár perccel később, a megfelelő távolságot tartva indulok el a B terminál főbejárata felé. Egyelőre megbízok az álcámban és próbálok nem feltűnő lenni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Danny Long Szomb. 02 Nov. 2013, 13:04

Goblin teljesen korrekt és egyenes módon válaszol a kérdésemre, ami egy újabb szimpatikus tett tőle. El tudom fogadni azt, amit mond, hiszen az én hozzáállásom is hasonló.
- Értem. - felelem. -Köszönöm.
Ezután biccentek, és el is indulok a szobám felé, hagyom őt is készülődni.

A kommunikátorból még végighallgatom, hogy Goblin újra elmondja az akció menetét, majd ellenőrzöm a fegyvereimet, és az aktatáskával a kezemben kiszállok a kocsiból.
- Elindultam. - mondom az adóvevőbe. Kényelmesen elindulok a cél felé, hogy felmérjem a terepet. Odafelé menet is menekülési útvonalakat keresek, és egyéb használható terepelemeket. Figyelek arra is, hogy mennyi őrt, esetleg ügynököt látok. Arra ügyelek, hogy ne legyen feltűnő az, hogy épp a terepet ellenőrzöm, de ebben bőven van gyakorlatom. Ha odaérek a széfekhez, ott is végignézek a teremen, felmérem, hogy mi a helyzet, persze nem túl látványosan, majd ha látok valami olyat, ami más, mint amivel számoltunk, halkan jelentem Goblinnak. Olyan helyet is keresek, ahol elrejtőzhetek a kiürítés ideje alatt. Ezután leülök a váróban, ahova a bomba érkezik majd. Itt vagyok a legkevésbé feltűnő, így majd csak akkor közelítem meg a széfet, ha Goblin megérkezett.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. 02 Nov. 2013, 15:48

4 hónapnyi kemény edzést követően (mely megerőltette a szellemi és fizikai erőmet is egyaránt) végre már teljes jogú S.H.I.L.D.-es lettem. Nem elég azonban, hogy erőnlétem is jobb lett, de két újabb fegyverrel is gazdagodtam. 2 katanaval. Hát igaz ami igaz, nagyon tetszett ez a kis "ajándék". Most hogy jobban meggondolom az új életemet annak a 2 őrültnek köszönhetem, amit természetesen meg is hálálom számukra... egy két nyílvesszővel, vagy a pengémmel. Első feladatomnak egy chip védelmét bízták, 12 másikkal egyetemben. Az épület emeletére osztottak el pár társammal. Mivel jobb dolgom nincs járőrözni kezdek. Íjam, nyilaim, botom, kardjaim nálam vannak. Bár elismerem lassan már nem kéne magamnál hordani mindent. Íjam a kezemben, egyik kardom bottal x-et formált hátamon. A másik kardom az övemen, tegezem pedig a kard és a bot alatt. Remélem lesz valami izgalom mostanában, mert szét fogom unni magamat... fejvadász voltam könyörgöm, nem szeretem az őrző védő feladatokat.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Sarah Vas. 03 Nov. 2013, 02:49

Minden kész, minden, már csak idő kérdése és újabb nagy számmal növelhetem a lelkemen száradó halottakat, alig várom, a gondolattól hevesen nyáladzok út közben, s most az egyszer kénytelen vagyok törölgetni, hogy ne tegye tönkre az álcát. Az a szám amit ma hozzá fogok tenni az eddigiekhez, összességében már elenyésző, sokakkal végeztem már mikor Apokalipszis oldalán álltam, amit eddig itt ténykedtem, az annak csupán egy nagyon apró részének felel meg, de ez nem számít, minden egy gyilkosságot különösen élvezek, s az is örömet okoz ami megmarad a holttestből miután megrágom, nem pazarolok el semmit, idővel minden a túlélést szolgálja, még egy csontos lábszár is mely akár lassan több hete rohad. Megérkezünk a reptérhez, kénytelen vagyok még egyszer törölni, majd pedig a terv ismétlésére egy elégedett, elmebeteg nevetés hallatok, ezúttal inkább csak magamnak megtartva annak minden örömét, s meggyőződvén arról, hogy nem tettem tönkre az álcámat, ami jelenleg nem történt meg, de átellenőriztem, így szállok ki a járműből s indulok el meglepően nyugodt léptekkel és tőlem furcsa módon emberien kihúzva az épület irányába. A kontaktlencse és a maszk mivoltja bőven elrejti azt az őrült kifejezést, amit az arcomon hordok jelenleg. Belépvén az épületbe, amennyiben nem akadt semmi gond, az első dolgom, hogy keresek egy információs panelt, mint aki a gépét próbálja meg bemérni, hogy mennyi idő múlva érkezhet az, majd pedig egy kevés nézelődés után felsétálok az emeletre és ha lehetőségem adja akkor helyet foglalok valahol a lejárat közelében, hogy majd útba tudjak állni, s nézelődöm, azt mérem, hogy kinek melyik része lehet a legfinomabb, s hogy ránézésre ki melyik pontján ért vágástól sikítana a legjobban a fájdalomtól.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 03 Nov. 2013, 08:48

Résztvevők: Hershel Shepherd / Goblin, George Ethan / Mr. Smiley, Daniel Long / Bérmajom és Kusumi Ayani
Következő körváltás: 2013. november 6. (szerda)

Goblin mindent újra ellenőrzött, amiket vittek és minden a lehető legnagyobb rendben volt, minden kiváló minőség, nem kellett attól tartani, hogy bármi bajuk lenne és nem tudnák emiatt a rendeltetésüket ellátni.
A megbeszéltek alapján elől csak a többi Hydra ügynök száll ki a kocsiból Bérmajommal és Smiley-val a korábbiak miatt egy vakfolton, amit nem látott egyetlen kamera sem – legalább is a terminál sajátja. Az ügynökök teljesen átlagosan néznek ki, az első, egy szőke férfi öltönyt viselt, a második, egy fekete hajú bőrkabátot, farmert és inget, a harmadik pedig egy teljesen átlagos barna hajú férfi egy szövetnadrágot és pulóvert. Remekül el tudtak vegyülni, ahogyan egyelőre Smiley-t és Bérmajmot sem ismerték meg, vagy nem akadtak fennakadásba. Bérmajom figyelte a menekülési útvonalakat, mindent tudott már fejből és méretarányosan, így a korábbiakon felül nem talált semmit. Mindenki elindult a saját helye felé, amit meg tudott tenni és hamarosan megérkeztek oda.
Odakint Hershel is kiszállt a kocsiból kicsit távolabb és elindult a főbejárat felé, amin könnyedén be tudott menni. A többieket már nem látta odabent, igaz sok ember is volt bent. Az álcája neki is tökéletes, most már csak mennie kellett a helyére neki is.

Ayani nem tudott fegyverekkel az emberek közé menni, révén civil ruhás akció volt, összesen két lőfegyvert kapott magának ki az emberek közé. Az egyik éles lőszerű, a másik pedig sokkoló. A fegyvereit a pihenőben kellett hagynia, mert ez titkos akció volt, így nem derülhetett ki, hogy kicsoda és micsoda ő. Ennek hála a SHIELD egyenruhája felett egy civil ruha is volt, ami miatt kissé melege is volt idebent a terminálon. Egyelőre minden teljesen nyugodt és csöndes volt, semmi gyanús mozgást nem látott a nagy tömegben. Egyetlen egy dolgot tudott kiszúrni a közelében egy távol keleti – mivel Ayani is az felismeri – egészen pontosan dél koreai férfi egy fehérbőrű nő táskájába nyúlt bele hátulról és a pénztárcáját emeli ki úgy, hogy mindez Ayani-n kívül senkinek sem tűnt fel.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Nemzetközi terminál B AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Bishop Vas. 03 Nov. 2013, 12:48

A felszereléssel minden rendben van, még a bázison is átnéztem egyszer, de most a legfőbb szempont az alaposság. Nem engedhetem, hogy valamilyen kis hiba az egész tervet romba döntse. A bejutás minden gond nélkül történik, a többiek nem jeleznek fennakadást, aminek jelen helyzetben kifejezetten örülök. Ha akár csak az egyikük gyanússá válik a SHIELD ügynökök számára, az hatással lehet a csapat többi tagjára, nem csak konkrét értelemben, ilyen helyzetben az is elég, hogy kizökkentse a nem megfelelő hidegvérrel rendelkező személyt, de ettől most nem tartok. A megfelelő ponton kiszállok a járműből.
- Elindultam. -közlöm röviden a kommunikátoron keresztül, még az épület felé sétálva. Teljesen nyugodtan lépek be, nem is feltételezem magamról, hogy gyanús lehetek, ezért nem teszek egy olyan mozdulatot sem, ami arra utalhatna, hogy különösebben vigyázok. Egyedül az útvonalam tervezem úgy, hogy a lehető legtávolabb kerüljek mindenkitől, aki esetleg túl közel érne hozzám és feltűnhetne valami rajtam. A főbejáraton való belépés után a délnyugati följárónál megyek fel. Véletlenszerű időközönként jobban szétnézek a tömegben, hogy látok-e bármi gyanúsat, SHIELD-re utaló jelet. Amint az emeleten vagyok keleti irányba haladok tovább, ez az út egyenesen a megfelelő váróba vezet és két mosdó is útba esik. Az elsőbe próbálok akkor bemenni, amikor viszonylag kicsi körülötte a mozgás. Bent az egyik fülkéhez megyek, eközben szememmel keresek egy konnektort vagy más olyan részt, ahol a szerkezetet az elektromos hálózatra tudom csatlakoztatni, lehetőleg nem túl feltűnően. A fülkében előveszem a táskából a szerkezetet, előkészítem, majd ha már találtam megfelelő pontot, akkor megvárom, amíg a kiürül a hely és a lehető leggyorsabban telepítem a gépet, majd beállítom az időzítőt. Egy nyomtatott, kérem ne húzzák ki, felirattal és a fém külső borítással remélem nem tűnik fel senkinek mielőtt késő lenne.
Nem tudom, hogy mennyi időt fog ez a műveletsor igénybe venni az óvatosság és a várakozás miatt, de amint elindítom az időzítőt magamban számolom visszafelé a másodperceket. Miután végzek kimegyek ismét a folyosóra és haladok tovább a váró felé, a második mellékhelyiségbe sietősebb léptekkel megyek be, mintha ismét dolgom lenne, magamra zárom az ajtót, majd a táskámból a bombát veszem elő. Attól függően, hogy milyenek a lehetőségeim viszonylag biztonságos, nem feltűnő helyen rakom le a csomagot, amiben a bomba van, ugyanúgy ügyelve, hogy senki ne lásson meg. Lehet akár a szellőző rendszer egyik része, vagy a WC kagyló mögötti, melletti rész, ahol nem látszik. Az időzítőt úgy állítom be, hogy pár másodperces eltéréstől függetlenül szinkronban legyen a zárlatot okozó készülékkel. Egyelőre nem számítok különösebb komplikációkra, csak próbálok elég óvatos és gyors lenni. Ha sikerül ezeket végrehajtani, a váróba megyek és szememmel Bérmajmot vagy a másik ügynököt keresem, attól függően mennyi idő telt el.
- Minden a helyén, elvileg öt perc.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd 05 Nov. 2013, 06:11

Olybá tűnt amúgy, hogy nem volt szerencsém annyira-e világgal. Fegyveremet elkobozták, miszerint ez egy civilruhás akció... a fegyvertartásom már megvolt, így kicsit megsértődtem, mikor elvették a drágáimat, de nem akartak panaszkodni, mert úgyis én járnék rosszul. Egyszer azonban egy kis zsebtolvajlásra lettem figyelmes. Elhúztam a számat. Legszívesebben szólnék, hogy kapják el a tolvajt, vagy magam próbálnám meg elkapni. Azonban nem felejthettem el, hogy már a S.H.I.L.D.-hez tartozok, így felelősséggel tartozok, és a mai nap igen fontos. Lehet, hogy a segítségemmel elkapnánk a tolvajt, de ez a mostani feladatunkat veszélyeztethetné, mert ha nem is olyan hatalmasat, de okozna egy kis zavargást. Komoran nézek a férfi után. A headseten keresztül meg jelentek a biztonsági őröknek, de úgy csinálok, mintha csak telefonálnék. Nem hagyhattam el a járőrözési helyemet, de ez nem vonatkozott az őrökre.
- Figyelem egy dél-koreai férfi lopást hajtott végre a B terminál emeltjén egy nő táskájából. Kérem igyekezzenek, mert nem hagyhatom el a helyemet. - suttogom.
Különös ismertetőjegyeket is mondok, ha van a fickónak, illetve hogy merre indult. Ezzel már én le is tudta ma dolgokat. Tőlem ennyi tellett, többet nem fogok tenni. Kissé zavart, hogy ennyire a feladatom teljesítésére koncentrálok, és nem segítek egy emberen, de abban bízok, hogy az őrök elkapják majd.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Danny Long Szer. 06 Nov. 2013, 23:42

Amikor leülök, nagyjából akkor indul el Goblin. Türelmesen várok, amíg mindent elintéz, és nem is lép fel komplikáció. Időben jelzi, hogy minden a helyén van. Nem reagálok a helyzetjelentésekre, de ezt nyilván nem is várja. Nem lenne értelme fölöslegesen az adóvevőbe beszélni, minél kevesebb akár minimálisan is gyanús dolgot teszünk, annál jobb. Az órámra nézek. Még négy percig ülök egyhelyben, majd felállok, és elindulok a széf felé. Nem akarok fölöslegesen sokat ott álldogálni, szóval nem sietem el a dolgot. Azt már tudom, hogy hol helyezkedik el a B362, úgyhogy keresnem már nem kell. A következő lépést majd az határozza meg, hogy a kiürítés, hogyan zajlik, így nincs más dolgom, mint a jelre várni, és a tömegben, a széf közelében tartózkodni, amikor a robbantás megtörténik. Közben olyan helyet keresek a teremben, ahol feltűnés nélkül el tudom kerülni a kiürítést. Ha találok ilyet, megközelítem, ha nem, akkor a tömegben várok a rádiójel megszűnésére és a robbanásra.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Sarah Csüt. 07 Nov. 2013, 06:43

Nincsenek problémák, senki sem áll az útba, nem szólítanak meg, lényegében minden a legnagyobb rendben van, el tudom foglalni a helyemet s innentől már csak egyetlen egy probléma maradt hátra, valahogy megállni, hogy ne nyissak tüzet most az emberekre. Nagyon csábít a gondolat, egyszerűen megragadni most a választott fegyvereimet, s tüzet nyitni a tömegbe, de nem, még nem, nagyon nehezen, de ezt a pár percet még kibírom, nehéz, a legfurcsább pedig, hogy nem tudok belemarni magamba, ahogyan mindig szoktam volna, valószínűleg egyből lebuknék. Lassan előre hajolok és a táskámra teszem a kezeimet, de emellett viszonylag normálisnak tűnően nézelődök, tulajdonképpen továbbra is ugyan azért nézem az embereket, mint amiért korábban tettem, én magam pedig már csak arra várok, hogy felrobbanjon a bomba és kikaphassam a két géppisztolyt a táskából a töltényekkel együtt és a tömeg útját állhassam azzal akár, hogy tüzet nyitok vakon a menekülő vadak közé, csak percek kérdése... Igen, percek kérdése és újabb tömegmészárlást rendezhetek, bár személyesen, megfelelő körülmények között megkínozni és kivégezni mindet talán kellemesebb lenne, talán, de a lényeg ugyanaz, mind meg fognak halni, öregek, fiatalok, férfiak és nők, nehezemre esik kivárni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 07 Nov. 2013, 08:28

Résztvevők: Hershel Shepherd / Goblin, George Ethan / Mr. Smiley, Daniel Long / Bérmajom és Kusumi Ayani
Következő körváltás: 2013. november 10. (vasárnap)

A három ügynök is jelezte, hogy elfoglalta a helyét ott, ahol korábban megbeszélték, és odalent ugyanezt tette Bérmajom és Smiley is. Egyelőre a jelenlétük senkinek sem tűnt fel, igazából mindkettejükön csak átnéztek az emberek, amikor véletlenül rájuk néztek. Bérmajom pedig talált egy olyan helyet is, ahonnan könnyedén el tudott tűnni, amint úgy alakul, hogy kitör odalent a pánik. Ha keresték is a civil SHIELD ügynököket egyiket sem ismerték meg, vagy vették észre, ezek profik voltak, csak a sima repülőtéri őröket lehetett kiszúrni.
Goblin odafent nekilátott telepíteni a bombákat, mindegyiket könnyedén eltudta helyezni, hála annak, hogy különösen ügyelt arra, hogy még a kamerák se lássák meg megtudta úgy tenni. Odakint ő sem látott SHIELD-re utaló nyomot, valószínűleg profik voltak a civilruhás ügynökök csak egyetlen gyanús dolgot látott, a tömegben sikerült kiszúrnia Ayani-t, a nőt, akit korábban még Davis megmerénylése előtt Mumei főbe lőtt a helyszínen és Smiley megcsócsálta.

Ayani leadta a drótot a biztonsági embereknek, akik hamarosan meg is érkeztek és láthatta a lány, hogy le is kapcsolták az ürgét. Ő maga pedig tovább járőrözött és még mindig semmilyen gyanús mozgás, vagy efféle nem történt. Az egész munka merő unalomnak tűnt, amíg úgy öt perccel az előző után…

Az idő telt el és hamarosan lejárt az időzítő is, minden és mindenki a helyén volt, amikor meglehetett hallani a robbanást az emeletről. Mielőtt azonban a riasztó bekapcsolhatott volna az egész terminálon minden létező fényforrás és elektromos áram elment, lekapcsolt. Ayani pedig ezenfelül még azt vehette észre, hogy a belső kommunikáció is megszűnt, mintha zavarta volna valaki az adást.
Az akció kezdetét vette.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Nemzetközi terminál B AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Bishop Csüt. 07 Nov. 2013, 23:00

Mind a két bombát a speciálisat és az explozívat is gond nélkül helyezem el és élesítem. Nincsenek sokan a mosdókban és kellő figyelmet fordítok az álcázásra, ahogy figyelem a környezetet, látom, hogy nem leszek gyanús és igen nagy eséllyel nem láttak meg. A váróba érve hallom a megerősítő üzeneteket, a Hydra ügynökök a helyükön vannak és a jelek alapján még Smiley is kivár, remek. Bérmajmot keresem meg a szemmel, még az utolsó másodpercekben. Robban a  bomba, terv szerint és mielőtt beindulhatnának a riasztók az elektromos rendszer is leáll, hiba ugyan de ez mosolyt csal az arcomra. Nem akarok túl gyanús lenne, ezért a robbanás után rögtön az egyik fülemhez kapok és egy oszlopszerű részhez támolygok.
~ Itt van az a nő is, aki eredetileg a merényletben is részt vett volna, mielőtt a japán lelőtte. Lehet már tudta, hogy beépített ember, vagy csak megérezte. Ezek szerint a SHIELD-nek valóban nagyon jó kapcsolatai vannak. Néha egyszerű szavak és ígéretek többet érnek, mint akár több millió dollár. Ilyen világban élünk, a pénzen minden kapható, de csak akkor ha van akitől megvegyük, mind a kettő kell hozzá, nem elég csak az egyik. Ha viszont engem vagy Smileyt, és nagyobb eséllyel őt azonosítja, miközben az elterelőtámadást hajtja végre, akkor rögtön tudni fogják, hogy kik lopták el a chipet. Erre ügyelnem kell.
A jelzavarót aktiválom a táskámba nyúlva, majd visszacsúsztatom a védőtokjába. Már így sem működik semmilyen hálózathoz kötött elektromos készülék vagy mobil kommunikációs eszköz, de itt az akció helyén muszáj biztosítania teljes lefedettséget. Szememmel próbálom megtalálni a nőt, figyelek a mozgására, nyilván máshogy fog viselkedni és mozogni mint a civilek, megfontolt lesz, de legalábbis nem pánikol, és vagy nagyon gyors vagy kifejezetten lassan fog mozogni. Ha megtalálom akkor ha kell követem és közben Bérmajom után is nézek, egy-két alkalommal, hogy van-e valamilyen tényező, ami nehezíthetné a dolgát. Mindeközben előkészítem a pisztolyom is, nem túl feltűnően, a zakóm alatt kibiztosítom és visszacsúsztatom. Ezt a lehető legnagyobb zűrzavarban teszem, hogy egy civil ruhás is csak nagyon nehezen vehesse észre. Innentől már csak perceken múlik az akció sikere.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Sarah Csüt. 07 Nov. 2013, 23:53

Nehéz, nehéz... DE VÉGRE! Felrobban a töltet, én pedig már csak arra várok, hogy a tömeg fejvesztve menekülni kezdjen, abban a pillanatban jön el az én időm, s amint ez megtörténik, sebes mozdulatokkal pattintok még bele mindkét fegyverembe egy-egy tárat amíg a táskában vannak, a többi a derekamnál a nadrágomba fűzöm egyenlőre, s a pánikoló tömeg útját állva, az első sort elégedett vicsorral az arcomon, elmebeteg röhögéssel hezitálás nélkül végzem ki, de csak az egyik géppisztolyt végighúzva magam előtt, a másikat állandóan készenlétben tartom, s ha olyan mozgást látok a tömegben, mely eltér, nyugodtabb, vagy feltűnően matat valamivel és tudom, hogy nem közülünk van, arra a másik kezemmel célzok s lövök rövid sorozatokkal, ugyan úgy bármiféle gondolkodás nélkül, lényegében a tömegmészárlás mellett próbálok annyi ügynököt kiiktatni amennyit lehet, mielőtt a földszinten lévők úgy gondolják, hogy felnéznek, igaz nem találkoznak majd mással, csupán csak a gyors halállal, s szerencsésnek mondhatják magukat, hogy ezt így kapják, s nem véreztetem ki őket kampókon lógatva patkányok társaságában. A szemeim továbbra is mozdulatlanok, rezzenéstelenek, a tartásom ismét görnyedt, szinte csak a kezeim mozognak, én magam ugrásra készen állok, ha bármi elől ugrani kéne, de fölösleges mozgást nem végzek, maximum amennyit a röhögés miatt kénytelen vagyok, így pedig tökéletes rálátásom van a tömegre, fókusz nélkül könnyű kiszúrni ami elüt tőle.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. 09 Nov. 2013, 18:12

A rendőrök megtették a dolgaikat. A tolvajt elkapták a tárcát visszaszolgáltatták a tulajdonosának. Sajnálatos módon az ezt következő percek igencsak megnyúltak, ráadásul oly unalommal történt, hogy már azt hittem sohasem lesz vége a napnak. Egy robbanás, és áramszünet.
- Haló! Hol történt a robbanás? Ayani vételvége. Hahó. Hé emberek mi van már? - mondom a vevőbe, ám semmi válasz - A rohadt életbe...
Igen ingerülté vállt a hangulatom. És rossz érzésem támadt. Futni kezdek, ám nem a kijárat felé... végül is a kijárat felé, de nem teljesen. A felvezető lépcsőig megyek, és ott fedezékbe vonulok. Mindenki gyanús, aki felfelé tart, és így ha valaki így tenne megvizsgálom, hogy mennyire gyanús.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Danny Long Szomb. 09 Nov. 2013, 18:46

Úgy tűnik, hogy minden teljesen rendben van, látszólag minden úgy halad, ahogy terveztük. Ennek megfelelően történik a robbanás is. Ahogy a detonáció megrázza az épületet, meghallom a fülemben a halk sistergést, ami azt jelzi, hogy a kommunikációs rendszereket blokkolták. Az áram is a tervezettnek megfelelően lekapcsolódik, így eljön az idő a cselekvésre. Néhány pillanattal a robbanás előtt még láttam a közelben Goblint, így bízom benne, hogy ő vagy az ügynökök fedeznek, ha kell. Azonnal a széf közelébe verekszem magam, de még csak felmérem a terepet. Ha hozzáférek a mellette levő szekrényhez, és nem látok egyenruhásokat, lehet, hogy jobb lesz, felteszem és aktiválom a bombát. Ha fejetlenség ellenére vannak ott ügynökök, vagy olyanok, akik viselkedésük alapján ügynökök lehetnek, akkor az alapján cselekszem majd, amit látok, addig igyekszem úgy tenni, mintha a tömeggel sodródnék. Nem így beszéltük meg, de nem vállalhatom azt a kockázatot, hogy a káosz teremtette lehetőséget nem használom ki, ha tisztává válik a terep. Minél gyorsabban végzünk, annál jobb. Nagyon remélem, hogy Goblin képes kezelni az improvizációmat. Amennyiben a körülmények nem megfelelőek, visszatérek az eredeti tervhez. Akárhogy is, most még csak megnézem, hogy érdemes-e változtatni. Arra mindenképp hagyok egy kis időt, hogy Smiley káoszkeltő hadművelete is kezdetét vehesse.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 10 Nov. 2013, 08:47

Résztvevők: Hershel Shepherd / Goblin, George Ethan / Mr. Smiley, Daniel Long / Bérmajom és Kusumi Ayani
Következő körváltás: 2013. november 13. (szerda)

A robbanást követően, ahogyan annak lennie kellett az emberek pánikolni kezdtek és nagyon sokan a kijárat és a vészkijáratok felé kezdtek menekülni. Ennek következtében mindenkinek a haladása megnehezült, Ayani-t kishíján fellökték, de végül csak elért a megfelelő ponthoz. Az emberek átkozottul sokan voltak a nő pedig nem látott senkit sem, aki fegyverrel lenne, csak a pánikoló civileket, akik lefelé igyekeztek a lépcsőn mellette.
Hershel látta, hogy a korábbi társuk hova húzódik be és ott vesz fel védekező állást, Bérmajmot már a tömegben nem lehetett kivenni, hogy merre lehet, a többi Hydra ügynököt sem látta, egyedül Smiley volt az, aki odalent megjelent és lövések zaja pedig mindenkinek nyomatékosította, hogy a társuk belekezdett a mészárlásba. A lövéseket Ayani is hallotta és ha kicsit feljebb emelkedett, akkor meglátta azt is, hogy mi történik odalent.
A lövésekre az emberek is megtorpantak, nem lefelé próbáltak már menekülni, hogy kijussanak, hanem vissza az emeltre, hogy ne találja el őket odalent Smiley. Aki sikeresen megállt a tömeg előtt és közéjük lőtt a gépfegyverrel. Megannyi ember dőlt el a lövések következtében. Az ügynököket egyelőre nem látta, valószínűleg a tömeg miatt még nem értek ide. Ahogyan a lövések között kereste oldalról fényeket látott, majd elektromos áram csapódott a testébe és kente a falra, az összes izma fájdalmasan görcsbe rándult egyszerre és Smiley füstölögve zuhant vissza a földre, az egyik oszlop mögött egy ügynököt látott meg, valamit szólt felé, de a férfi nem hallotta meg a hangzavar miatt, hogy mit. Valószínűleg megadásra szólította fel.
Odafent Bérmajom eljut a csomagmegőrzőig, odabent a robbanás után legalább tíz civil húzódott meg és mire a férfi eljutott oda már a két biztonsági őrön felül, akik itt voltak, két nem civilruhás SHIELD ügynök is megjelent teljes menetfelszerelésben. Egyelőre Bérmajmot is úgy tűnt, hogy csak egy civilnek nézték, aki ide menekült be, így még nem keltette fel a figyelmüket az, hogy valami gond lenne.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Nemzetközi terminál B AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Sarah Hétf. 11 Nov. 2013, 13:10

Széles vigyorral az arcomon nyitok tüzet a lépcsőn lefele érkező tömegre, akik ugyan olyan könnyen halnak, mint korábban az oktatásügyi miniszter esetében, kicsit kevesebben, mert hamarabb kapcsolnak és kezdenek el felfelé menekülni a lépcsőn és valószínűleg le a másik lejáraton, de engem ez nem érdekel, folyamatosan lövök, üvöltök, röhögök és "Megdöglötök hitetlen férgek" stílusú mondatokat ordibálok a tömeg felé, artikulálatlanul, nyáladzva és görnyedtem, miközben keresem a magam különleges prédáit, de nem találok egyet sem, ellenben ők megtaláltak, egy legalább is mindenképpen, de ő sem szemből. Egy kevés fényt vélek felfedezni oldalról, de mire reagálhatnék már a falnak csapódok, összerándulnak az izmaim és füstölögve kötök ki a földön. A fájdalom röhögést vált ki belőlem és elégedett vigyort. Egy pillanatig mozdulatlanul szemlélem az újdonsült vacsora jelöltemet, majd pedig, még csak nem is nagy mozdulattal, szimplán csak a csuklóm apró " rezzenésével ", egy minimális kis semmivel célzok a fejére, vagy legalább is annak a környékére és adok le egy, vagy ha szükséges több kisebb sorozatot amit egy gurulással és terepfelméréssel kísérek minden irányba, s ha szükséges egy kitéréssel. Ennek az egész minimális mozdulatnak pedig nincs több értelme, mintsem az ellenség megtévesztése, ha nem veszi észre, hogy oly kissé mozdítom a fegyvert, akkor nem lesz ideje még egyszer sokkolni és a feje darabokban lesz a falon, finom darabokban... Meg fogom enni, de egyenlőre a többi ügynökkel kell foglalkoznom akik valószínűleg már itt vannak, vagy itt lesznek hamarosan, ha pedig ezt kivégzem, akkor tárt karokkal várom őket, minél több különleges prédát ejtek most, annál finomabb lesz a kiszemelt, vagy kiszemeltek húsa amit lerágok a bordáikról.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Bishop Kedd 12 Nov. 2013, 22:45

A kulcsszereplőt már elvesztem szem elől a nagy tömegben, ez nem is meglepő a kis mérete és az embertömeg nagysága miatt. Egyelőre ez nem okoz problémát, minden a terv szerint halad, a SHIELD erői megfelelően reagálnak, pontosabban nem reagálnak a helyzetre, de az idő fogy. Ha siekrül kapcoslatot létesíteniük valahogy a központtal, akkor az esélyeink nagy mértékben lecsökkennek. Nem figyel rám senki, ezért az oszlop mellől elhúzódva indulok tovább, ezúttal én is a csomagmegőrző felé.
~ A tömeg visszaáramlik az emeletre, mivel Smiley most kezdte meg a mészárlást és egyszerűen nem tudnak visszajutni. Ez lehet előnyös, mert nem ürül ki olyan gyorsan a terminál és tovább maradunk álcázva, másrészről megnehezíti a mozgást és megkönnyíti a civilruhások munkáját. Ezzel előre kellett volna számolni. Majd a legközelebbi akció tervezése során. Milyen bizarr, a tegnap patriótája a ma terroristája, ugyanolyan feladatok, csak az előző oldal ellen és sokkal kisebben.
Próbálok nem túl feltűnően közel jutni a széfhez, anélkül, hogy a csomagmegőrző területére lépnék. Időközben figyelem a nő mozgását, illetve, hogy elmozdul-e a fedezékéből, ha most felfedem magam, azzal csak hátráltatom az akciót, üzenni egyelőre nem tudok, ezért saját belátásomra bízom a helyzetet. Messzebbről figyelem, hogy Bérmajom mit tesz, ha erre nincs lehetőség akkor, csak a hangokra támaszkodok, ha kell fedezetet nyújtok neki az egyik kézifegyverrel. Ha nincs szükség a beavatkozásomra, továbbra is a civil ruhás ügynököket keresem a tömegben. Óvatos vagyok, megőrzöm az álcám amíg csak tudom, de ha szükséges közbeavatkozom.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Danny Long Szer. 13 Nov. 2013, 01:42

Odaférkőzöm a csomagmegőrzőhöz, ahol azzal szembesülök, hogy legalább 10 civil itt talált menedéket, rajtuk kívül pedig két biztonsági őr, illetve két egyenruhás SHIELD ügynök is itt van. Még ebben a helyzetben is őrzik a chipet, ez teljesen érthető. Viszont úgy néz ki, hogy nem ürítik ki a csomagmegőrzőt, így változik a terv. Még nem gyanakodnak arra, hogy én nem vagyok egyszerű civil - miért is tennék?- így legalább lépéselőnyben vagyok. Ha gyanítják, hogy a támadás célja a chip megszerzése, akkor miért nem terelik el innen az embereket? Akárhogy is, erre nem lehetek tekintettel. Nem vagyok túl boldog tőle, hogy ennyi civil van itt, mivel bármelyikük lehet álruhás ügynök, és akik nem azok, azok pedig könnyen lehet, hogy meghalnak az ügynökök felelőtlensége miatt, de ezeket a lapokat kaptam. A gyors cselekvés mellett döntök. 15-20 másodpercet várok, hogy az egyik ügynök vagy civil elkezdjen beszélni. Nem akarom kihagyni annak lehetőségét, hogy fontos információt tudjak meg akár arról, hogy a SHIELD hogy reagált a helyzetre, akár arról, hogy a civilek közül esetleg ki SHIELD-es, vagy esetleg hogy mit gondolnak a támadás okának. Közben igyekszem mindenkitől -nem túl látványosan- legalább kartávolságon kívül helyezkedni. Ha senki nem mond semmi érdemlegeset, kivárok egy olyan pillanatot, amikor az egyik ügynök sem néz felém, és hirtelen a zakómba nyúlva előrántom a két fegyvert, és megpróbálom fejbelőni a két SHIELD-est. Ha nem sikerül, rögtön újra próbálkozom, ha pedig igen, az őröket veszem célba. Ha sikerrel járok, hátraugrom, kijjebb a tömegből, és így kiáltok:
- Mindenki hasra, és kezeket a tarkóra!
Ezután körülnézek egyéb fenyegetés után.
Ha az egyik ügynök beszélni kezd, és nem csak megnyugtatni próbálja a civileket, akkor várok, és az alapján cselekszem majd, amit hallok.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 13 Nov. 2013, 08:30

Résztvevők: Hershel Shepherd / Goblin, George Ethan / Mr. Smiley, Daniel Long / Bérmajom és Kusumi Ayani
Következő körváltás: 2013. november 16. (szombat)

Bérmajom odafent egy kicsit várakozott, hogy kiderül-e van-e bent civil ruhás ügynök a helységben. Egyelőre nem úgy tűnt, hogy lett volna ilyen személy odakint. Kintről abbamaradt a lövöldözés, amit Smiley okozott. Az embereket a két biztonsági őr beljebb terelgette, hogy ne ott közvetlenül az ajtóban legyenek, Bérmajom látta, hogy mindennek a két SHIELD ügynök nem örült olyan túlzottan, őket zavarta, hogy emberek, civilek vannak idebent. Ezeknek az eseményeknek hála a férfi mindent megtudott tenni, amit akart, mire lehetősége lett volna reagálni a két ügynöknek fejlövéssel terültek el a földön, a két őr pedig ezt látva inkább azonnal elhajították a fegyvereiket, így ettől a pillanattól kezdve a mutánson múlt, hogy ennek ellenére kivégzi-e őket, vagy sem. A civilek természetesen mozdulni sem mertek és reszketve, bőgve maradtak a földön.
Hershel figyelte Ayani-t, aki még mindig a helyén maradt és onnan figyelt, a férfi több lövést hallott, nem Smiley irányából, kettőt, vagy négyet Bérmajomtól – ő eldönti, hogy megöli-e a fegyvertelen őröket – illetve még hatot az épület különböző irányaiból, azokból az irányokból, ahova a többi Hydra ügynök lett küldve. A tömegben lassan haladt, de kellően észrevétlenül ahhoz, hogy megérkezzen a társa környékére, így benézve látta, hogy most parancsolt mindenkit a földre, a robbantás még nem kezdődött el.
Smiley amikor a fegyvere után nyúlt volna tapasztalta, hogy a repülés következtében elejtette és legalább öt méterre van tőle a földön, hiszen a falnak csapódott a támadás után és nem csak ott esett össze, ahol volt. A terepfelmérés eredménye az volt, hogy a civilek jelentős része, aki járni tudott az már eltűnt innen, a legtöbben azt használták ki, hogy Smiley a földre került és az ajtón át futottak ki. Akik távolabb voltak boltokba húzódtak, vagy távolabbi folyosóra. Az eredmény pedig az volt a körbenézéssel, hogy immáron három fegyveres vette három irányból körbe a mutánst – a negyedik irány a háta mögötti fal – és lőfegyvereket fogtak Smiley-ra.
- Adja meg magát és feküdjön a padlóra tarkóra tett kezekkel! – jött a parancs.
Ayani egyelőre biztonságban volt ott, ahol meghúzta magát. A lövéseket pedig ő maga is hallotta és látta, hogy odalent mi történik.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Nemzetközi terminál B AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Sarah Pént. 15 Nov. 2013, 17:23

Bár valamiképpen nem vettem észre, a fegyverem mégis távol került tőlem, mind a kettő, kicsit kellemetlen, de csak fokozza az elkövetkező élvezetet, legyen az fájdalmas, vagy más vérével teli. Fegyver nélkül a telepszemle nem hoz különösebb eredményt, mivel nincs mivel támadnom, számomra érthetetlen, hogy ezt hogyan nem vettem észre eddig... De nem számít, Ahogyan felállok, vicsorogva nézek a három fegyveresre, akik bármikor készek lesznek rám tüzelni, de engem ez egy percig sem zavar, van rajtam elvileg egy golyóálló mellény, most meglátjuk, hogy mennyi haszna van, még pár másodperc alatt amíg a kezeimet kezdem lassan emelni a levegőbe, megnövesztem magamon a fém részeket, hogy kicsivel több védelmem legyen, ez pedig valószínűleg több helyen is fel fogja szakítani főleg a fejemen a maszkot, de már lényegtelen. Következő lépésem, hogy a legközelebbi támadóm felé vetem magam és próbálom lendületből mögé kerülve megragadni a fejét és egy erős rántással eltörni a nyakát, majd pedig a testet még magam előtt tartva a fegyverével lőni a másik kettőre. Ha lefekszek a földre onnan már nem leszek képes sehogy sem ellenkezni, vagyis de, ahogyan a rendőrökkel is tettem, de azok nem voltak katonák, nem voltak olyan jó prédák mint ezek, melyek legalább egy kevés gondot okoznak és valószínűleg hamarosan jó pár mély sérülésem lesz miattuk, de nem baj, a fájdalom egy olyan állatot mint engem csak tovább visz, mert élvezem minden gyötrő pillanatát és érezni akarom az ellenségeim vérének édes illatát és ízét, MOST!

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Bishop Szomb. 16 Nov. 2013, 02:19

Kellően lassan, ezáltal gyanútlanul haladok az áramló tömegben. A csomagmegőrzőhöz közel hallom, hogy Bérmajom többször is lő, de válaszlövés nem érkezik. Valamint az épület többi részén is nagyjából egy időpontban, az időbeosztás szerint akcióba lépnek a Hydra ügynökök. Én egyelőre még nem teszek semmit, én vagyok jelenleg a biztosíték, nekem kell fedeznem, és végzetes lehetne, hogy bárkinek fedeznie kellene engem.
~ Professzionális gyilkos, mindegyik főre elég volt egy maximum két lövés és még esélyük sem volt reagálni. Az ügynökök is összehangoltan működnek, minden a terv szerint halad. Már csak az időzítésre kell figyelni és természetesen az árulóra.
Továbbra is figyelem a másik világból jött nőt, és várom, hogy olyan helyzetbe kerüljön, hogy tiszta rálátásom legyen rá és ha kell tiszta cél legyen számomra, miközben én alig mozdulok el a csomagmegőrző közeléből. Telik az idő és már nem hallom Smiley folyamatos lövéseit, ez rossz jel, az órámat nézem meg, közben megjátszom, hogy nagyon remeg a kezem. Fogy az idő, és eddig még a precíziós robbantás se következett be. Értékesek ezek a másodpercek, a menekülés szempontjából, egyet se akarok elveszteni. Még türelmes vagyok és figyelem a környezetet, hogy hol vannak további SHIELD ügynökök, merre mozog az az egy, aki képes lehet minket azonosítani és, hogy Bérmajomnak van-e szüksége rá, hogy fedezzem.  Nem fedem fel magam még, csak ha majd sok időt vesztünk, most csak hátrány lenne. Az egyik pisztolyom a belső zsebembe a tömeg zajába megpróbálom észrevétlenül élesíteni, kibiztosítani. hogyha kell akkor gyorsan tudjam használni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. 16 Nov. 2013, 14:26

Az események gyorsan zajlanak. A fickót falnak repítik, majd fegyvert fognak rá. Megnyugodtam, ám ekkor történik az, hogy a fickó mozdulni próbál. Már tudtam hogy baj van. Ahogy csak lábam bírja, és az emberek engedik lefele futok, és menet közben előkapom az éles lőszert, meg a sokkolót. Ha leértem a támadó felé fordítom a fegyvert, és a vakfoltjába próbálva maradni koncentrálok, és hajam és szemem aranyló világítását követően 2 golyót próbálok megindítani felé. 2 Aranysugárral felerősített lövedék halad felé, egyikkel  a fejét, másikkal a mellkasát célzom. Gyűlöltem a lőfegyvert. Mivel nincs hegye, így csak súrlódik, és úgy próbálja a képességemmel átfúrni az áldozatot, míg a hegy megpróbálja átvágni magát. Ha mindkét támadásom mellé ment a sokkolóval célzok felé, és ha túszt vagy egyik társamat sikerült maga elé húznia egy fedetlen helyre próbálok célozni. Mindenesetre mozgásban próbálok maradni, hisz így nehezebb célpontot nyújtok neki.
avatar
Kusumi Ayani
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 71
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Kusumi Ayani
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Danny Long Kedd 19 Nov. 2013, 00:45

Az ügynökök nem készültek fel arra, ami várt rájuk. Hogy is tehették volna? Ez a világ még nem ismeri úgy a Bérmajom nevet, mint az, amiben születtem. Egy pillanatra átfut az agyamon, hogy ez a két ügynök az első emberek akiket ebben a világban megöltem, és ennek valami jelentősége van, de nem foglalkozom ezzel sokáig. A biztonsági őrök eldobják a fegyvereiket, így nem ölöm meg őket. Amikor az emberek mind a padlón vannak, gyorsan elrakom a pisztolyaimat, és összeszedem azokat, amiket az őrök eldobtak. Közben így szólok:
- Ha nyugton maradnak, senki másnak nem kell ma bántódása essen. Viszont egy rossz mozdulat, és bárki ugyanúgy végezheti, mint ez a két szerencsétlen!
Ezután a széfhez lépek, és a megfelelő helyre helyezem a robbanószerkezetet, majd aktiválom és hátralépek és hátat fordítok a szerkezetnek, ahogy azt kell.
- Mindenki maradjon nyugton, senki ne nézzen föl! - mondom, mielőtt megtörténne a detonáció. Közben persze figyelek arra, ha valaki esetleg hősködni akarna, de nem számítok ilyesmire. Ha a robbanás sikeres, visszafordulok a széf felé, odalépek és kinyitom. Óvatosan benézek, remélve, hogy tényleg azt találom, amire számítok.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nemzetközi terminál B Empty Re: Nemzetközi terminál B

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.