Utcák, sikátorok

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Cletus Kasady Csüt. 26 Jún. 2014, 00:56

Nem válaszolok a kapitánynak, intézze Killbane, aki eddig! Majd legfeljebb akkor, ha tényleg látjuk a dögöt. Nem venném a lelkemre, ha fölöslegesen kellene kiugrasztani Alkesz Kapitányt a cosplay buliból. A gésaszerű p*csa jól adja az ártatlant, de minket persze nem b@sz át. Legfeljebb őt is meg kell ölni az infóért. Nem lenne rossz verzió. Kicsit meg is nyalom a szám szélét a gondolatra, ahogy végignézek az idomain, de sajnos okafogyottá válik a dolog, amikor megjelenik az újdonsült haverunk. Milyen kedves, hogy így kiáll mellettünk. Kaján vigyorral biccentek a nőnek - talán még találkozunk - bár nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán észrevesz, aztán szó nélkül megyek arra amerre kell. Egy hátsó ajtón kivezetnek minket egy sikátorba, majd a végén levő falra mutatnak, hogy arra kell menni. Felhúzott szemöldökkel nézek az idegenvezetőre.
- Nem b@szakodsz velem ugye? Nem szeretem ha baszakodnak velem. - mondom, aztán megvonom a vállam, és elindulok a fal felé.
- Ha ebben az a poén, hogy röhögni akarsz, amikor a falnak megyek, azt ajánlom, hogy még most kezdj el futni! - szólok még vissza anélkül, hogy hátranéznék, majd az instrukciónak megfelelően egyenesen belesétálok a falba.
Össze kell szednem magam! Teljesen elengedtem Cletust, aki most a gyilkosság után kicsit megnyugodott, úgyhogy nem csinál baromságokat, de jelen pillanatban teljesen övé az irányítás. Ami történt, megtörtént, nincs mit szépíteni rajta, de nem rágódhatok ezen. Próbálom kizárni a gondolataimból az öregember fuldoklásának, és a Cletusból áradó perverz örömnek az emlékét, és igyekszem a feladatra koncentrálni. A tetoválásból rá kellett volna jönnünk, hogy az idegenvezetőnk itt belsős ember, de az nem áll össze, hogy miért ennek a bandának a törzshelyén van Harris. Ők is a Liga irányítása alatt volnának? Nem lenne nagy csoda? De akkor mi a célja azzal, hogy idehoz minket? Azt hiszem, ez hamarosan kiderül. Hagyom, hogy Cletus irányítson, miközben belesétálunk a falba, de már készülök arra, hogy ha kell, visszavegyem a kontrollt.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Darren Cain Csüt. 26 Jún. 2014, 03:39

A nő viszonylag sokáig állja Killbane isteni tekintetét. Pókerarca igencsak figyelemre méltó. Hamarosan azonban megszakad a farkasszem nézésünk, mert úgy tűnik tovább megyünk. Takony a megszokott módon kezeli a problémákat, így Killbanenek nem szükséges az isteni erejét megvillogtatni. Ehelyett inkább válaszolok a jó Kapitányunknak.
- Negatív, de közelebb jutottunk hozzá, mint maga. Örömmel látnánk itt a körünkben.- mondom neki, elég lenéző hangszínnel. Hogyan lehetne egy csapat vezetője, ha rögtön elmegy inni az első alkalommal. Nevetséges. Hogyan volt képes Osborn egy ilyen agy alá gyúltat Amerika Kapitánnyá tenni, nem értem. Gondolom kellett egy kapitány ide is. Pedig az isteni Killbane bőven elég lenne. De most ez mindegy. Követem a férfit, persze közben minden érzékszervemmel figyelem a környezetet. Nem akarok csapdába sétálni, még akkor sem, ha csupán egy kis kellemetlenséget okoznának. Ha beérünk a helyszínre, akkor rögtön feltérképezem a terepet. A két lehetséges esetben -harcolni kell vagy fogadni kell- is elég jó állunk. Kíváncsi vagyok, hogy a takony fog-e elég harcot látni. Mindenesetre remélem harcolnunk kell. Régen volt már egy jó kis epikus és eladható harc akár ringben akár ketrecben.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 26 Jún. 2014, 07:32

Résztvevők: Edward Knight, Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. június 30. (hétfő)

Killbane még elküldi a rádióüzenetét Ed számára, majd mindkét férfi nemes egyszerűséggel átsétált a falon. Nem az történt, amire vártak, hogy nekimennek, hanem egy pillanatra mind a kettejüket hányinger és szédülés fogta el. Mire rendbejöttek már nem a sikátorban voltak, hanem egy egészen más helyen. A nagy helység leginkább egy földalatti teremre hasonlított, mintegy száz méter hosszú és hatvan méter széles, legalább hat méteres belmagassággal. Oldalt a falaknál nézőtér volt kialakítva, a középső részeken pedig mintegy féltucat „ketrec”, harctér. Mindegyikben egy-egy ember harcolt valakivel.
- Üdvözölöm önöket a Veremben! – mondta a fickó, aki ekkor ért oda melléjük. – Fogadhatnak is, de akár beszállhatnak a harcba is, van sima bunyó, de élet-halál harc is.
Ha a két férfi megnézte a rádióját, akkor már nem működött, nem talált meg semmilyen sávot. Egyáltalán nem tűnt csapdának a hely, még egy VIP hely is látható volt a nézőtéren, ott pedig jólöltözött öltönyös fickók is ültek. Jelenleg egy kisebb a többi résztől leválasztott helyen volt a páros, innen lehetett menni a nézőtérre is, több irányban, illetve ült egy pultos is itt, akinél fogadásokat lehetett kötni, illetve jelentkezni a bunyóra.

Az ital egészen tűrhető volt, nem vizezett és nem is a legrosszabb fajta. Ekkor még kapott Ed egy üzenetet Killbane-től, de ezek után, ha a többiekkel akart kapcsolatba lépni összesen Kames-t volt képes elérni, a többiek rádióvonala felől csak sistergést kapott, vagy ki volt kapcsolva a rádió, vagy nem voltak hatókörön belül. A nő nem mutatta jelét, hogy észrevette volna-e, amit kellett, csak elmosolyodott. Feltartotta a kezét, amin a körmök megnyúltak karommá.
- Innen a név – mondta.
Ed számára nehéz volt olvasni a nőben, igencsak elrejtette az érzéseit és ügyelt arra, hogy a testbeszéde se áruljon el sokat. Azt azonban láthatta, hogy egyelőre a nő is csak méregette őt, felmérte és puhatolózott.
- Külhon kincsei? – kérdezte. – Nem fél attól, hogy a pénzes hátsóját leszedik az első sarkon? A város másik felében lenne a helye ehelyett a fertő helyett.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák, sikátorok - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Cletus Kasady Vas. 29 Jún. 2014, 14:18

Valahogy nem így képzeltem a falnakmenést, de ez is elég sz@r. Forog velem a világ egy kicsit, pedig nem rémlik, hogy bármit fogyasztottam volna. Tudom, erre még a csapvizet se szabad meginni, de nem is ittam. Legalább gyorsan elmúlik, és amikor felnézek, észreveszem, hogy tök máshol vagyunk. Azért nem szeretnék a hétköznapokban így közlekedni... Killbane is megérkezik, és amikor már mindketten elfogadhatóan vagyunk, befut az idegenvezetőnk is, és bemutatja a helyet. A Verem. Menő. Az élet-halál harcra felcsillan a szemem. Ezt kerestem!
Ahogy áthaladunk a falon, egy hatalmas helyiségbe érkezünk, ami illegális harcok lebonyolítására lett kialakítva. Nagyon sok időt pazaroltunk, úgyhogy itt nem szeretnék óvatoskodni. Harcolnunk kell, valahogy fel kell hívnunk magunkra Harris figyelmét, de jó lenne, ha a kapitány is megérkezne végre. Viszont mivel innen nem tudunk vele kommunikálni, és nem tudja, hogy pontosan hol vagyunk, jó esély van rá, hogy nélküle kell megoldanunk a dolgot.
- Egy élet-halál harchoz punci vagy mi? Te bohóc. -mondom Killbanenek. - Figyelj, megmutatom milyen az, amikor nem csak kamuból verik egymást az emberek. Itt vér fog folyni!
Ezután az idegenvezetőhöz fordulok.
- Hol lehet jelentkezni?
Ha jobban figyelek, megállíthattam volna Cletust, de nem tettem. Nem is igazán tudom, hogy miért. Az valószínű, hogy Harris az élet-halál harcokat figyeli inkább, így ennél jobb lehetőség nem nagyon lesz, hogy előcsalogassuk. Nem akarok mégegyszer ölni, de nem látok más megoldást. Csak ez az egy megoldás van. Nem dönthettem azért... Nem döntöttem azért mert ennek is gyilkosság lesz a vége.
~ Kezdesz ráérezni az ízére, Takony? Szinte hiányzik, hogy ellenkezel.
Nem válaszolok neki. Ha elindulunk befelé, Harrist keresem a tekintetemmel.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Darren Cain Vas. 29 Jún. 2014, 21:48

Neki sétálunk a falnak és máris a tettek színhelyén vagyunk. Egy pillanatra rosszul leszek, de semmilyen hókusz-pókusz nem árthat az isteni Killbanenek. Körbenézek és egy elég rendesen berendezett arénát látok. Nem rossz. Bár a név elég semmit nem mondó és elcsépelt, de nyilván nem sugározzák a meccset. Igaz, az elég sok plusz bevétel lenne. Takony persze megint teszi az agyát. Korlátozott értelme miatt fölösleges lenne elmagyarázni neki a tényt, hogy hiába megrendezettek a harcok rengeteg improvizálás kell és az bizony balul is elsülhet. Arról nem is beszélve, hogy a rengeteg fojtás és dobás is lehet veszélyes. Maga az élet-halál harc azt jelenti, hogy van rengeteg gyenge utcai versenyzőjük, akiket kedvük szerint öldöshetnek, pár nagyagyúval, akik az öldöklést végzik. Mindig is jobban szerettem az olyan harcokat, ahol túl éli mindkettő fél, hiszen egy meccs plusz egy bosszú meccs hozz annyit mint egy élet-halál. Főleg, ha még utána eladhatóak a harcosok egy harmadik meccsre és így tovább. Természetesen névtelen senkiknél ez nem sokat számít. A puszta vér és Takonyhoz hasonló állatias ösztönök miatt biztos, hogy az élet-halál közelében van. Oda kell mennünk nekünk is. Ha az idegen vezető megmutatja, hol kell jelentkezni, akkor odamegyek.
- Az isteni Killbane jelentkezik élet-halál harcra.- mondom a jelentkezős emberkének és várom az esetleges tennivalókat. Közben természetesen készülök a harcra, de egyenlőre csak mentálisan.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 30 Jún. 2014, 09:08

Résztvevők: Edward Knight, Edward Pryor / Killbane, Cletus Kasady, Komédiás és Jack Kames
Következő körváltás: 2014. július 4. (péntek)

Ed továbbra is a bárban ücsörög.

A kísérője a két férfinak oldalra mutatott, majd egy ajtón vezette be a párost, ahol egy rövid, hangszigetelt folyosóra érkeztek meg. A folyosó végén volt egy-egy ajtó a folyosó két oldalán, a bal oldalira ráírva jelentkezés, a jobbra, hogy fogadás.
- Csak menjenek be! – bíztatta őket a kísérő.
Ha a két férfi így tett és belépett a jelentkezésre szánt szobába, akkor egy teljesen egyszerű üres irodába értek, csak egy asztal volt bent, az átellenes oldalon egy szék, az ajtó felé kettő. Egy kopasz távol-keleti férfi ült a saját székén és egy tableten olvasgatott. Amint a páros belép akkor nézett fel.
- Üdvözlöm önöket! – mondta. – Foglaljanak helyet.
Mutatott a két székre, ha megtette Cletus és Killbane, akkor szólalt meg ismét.
- Szóval harcolni akarnak és maguk újat. Egyetlen szabály van, ha az ember mutáns, vagy szuperhumán három mérkőzést kell játszania ahhoz, hogy olyan verembe kerüljön, ahol nincs képességblokkoló, persze ha valaki tud elég pénzt fizetni, akkor ez előbb is megoldható…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák, sikátorok - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Cletus Kasady Hétf. 30 Jún. 2014, 12:20

Killbaen is jön. Majd jól meg fog lepődni, amikor rájön, hogy ez nem pankráció. De legalább nem a levegőbe dumál hülyeségeket. Gond nélkül meg is találjuk a szobát, ahol jelentkezni lehet. Ahogy a fickó elmondja a feltételeket, egyre szélesebben vigyorgok. Igaz, hogy ki szerettem volna próbálni, hogy Takony mit tud hozzátenni a gyilkoláshoz, de három bemelegítő kör jól fog esni előtte. Csak a régimódi, egyszerű gyilkolás.
- Puszta kézzel? - kérdezek vissza.
Nem hiszem, hogy tudnánk eleget fizetni a képességblokkolás kikerüléséért, de nem is igazán érdekel. Három harccal több vagy kevesebb nem számít!
Nem lesz ez így jó. A képességes élet-halál harcok lehetnek itt a fő szám, úgyhogy valószínűleg ott találjuk Harrist. Ha Cletusnak három harcot meg kell vívnia nélkülem, nagyon el fog fáradni, de persze ezzel nem számol. Azt hiszi, hogy semmi sem tud ártani neki, de vigyáznom kell rá. Ha a három harcon túljut, utána miattam nem fog fájdalmat érezni, de azt nem tudom, hogy meddig vagyok képes megakadályozni, hogy a teste felmondja a szolgálatot. Nem akarunk napokat itt tölteni, így egymás után kellene lenyomni a harcokat. Ráadásul minél többet harcolunk, annál valószínűbb, hogy összeeresztenek minket Killbane-nel, ami a csapat szempontjából nagyon nagy gond lenne. Talán meg tudnám akadályozni, hogy Cletus megölje a bohócot, de amennyire jóban vannak, nincs semmi garancia, hogy ő visszafogja magát. Ráadásul nyilván el is várják, hogy csak egy maradjon életben. Számba veszem az anyagi lehőtségeinket, aztán kérdezek:
- Mennyiért lehet átugrani a három harcot?
Valószínűleg nincs elég pénzünk, de egy próbát megér.

~ Mi a f@sz, Takony? Ne rontsd már el a bulit!
~ Nincs időnk erre. Ne feledd, hogy a célpont Harris, nem merülhetsz ki teljesen, mielőtt találkoznál vele.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Pént. 04 Júl. 2014, 00:03

//Péntek van és már lassan 1,5 hónapja érlelődik bennem, akkor most lezártam a DA kalandot és befejeztem a csapatnak a mesélést. Ilyen tempóval és hozzáállással soha sem fogjuk befejezni a kalandot. Z visszaveszi a mesélést, elvileg is neki kellett volna, valamikor majd kiírja a következő kalandot a társaságnak.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák, sikátorok - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty Re: Utcák, sikátorok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.