Bronxi kikötőpart

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Bronxi kikötőpart Empty Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Morsus Pént. 05 Szept. 2014, 08:05

Bronx határvonala a tengerrel.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Morsus Pént. 05 Szept. 2014, 08:34

Consantine szervezetéből kitisztult az anyag, de a kard uralma még megmaradt. Furcsa érzés újra az erejénél lenni. Uralni a hatalmát. A reggelben az utcán sokan járnak pedig Quentine csak egy kávét akart, de odáig még el se tudott jutni. Mindenki siet. Ő mégis olyan a tömegben, mint egy szellem. A város égi őrzője. Sajnos Sarahval nem tudott találkozni, de ahogy az újságban látta, a lánynak volt valami elfoglaltsága, mivel a metróban igencsak furcsa bibliai jelenéseket láttak. Az alkoholtól és mosdatlanságtól bűzölgő Edward Knight ütközik a férfinak. Ő csak valami piáért bújt elő. A tény, hogy nappal van van fent egy véletlen, egy anomália, mert nem figyelte mikor alszik.
Tölük pár méterre a kordonnak támaszkodva Tchalla fogyasztja a reggeli kávéját és a napfelkeltét nézi. Ez az egyetlen dolog, ami minden országban ugyanaz. Az utolsó halovány emléke az otthonához. Ám valamit megérez. Apró rezdüléseket. A szeméttel borított parti vízből vöröses földet és kőzetet mos a víz a parta. Az apró rezdüléseket más nem érezné, hisz tömeg van és a sziget túl stabil hozzá, de a párducnak már ez is feltűnő. Lassan a vízből lények emelkednek ki.
Bronxi kikötőpart Item7984.1
Bronxi kikötőpart 523524-lm2
Ezek a humanoid szerű vöröses-rózsaszín kőmasszák, lassú robotikus mozgással indultak meg felfelé. Mivel a tömeg azonnal pánikolva menekülni és telefonjával kamerázni kezdett így már Knight és Constantine is meglátták a nem természetes eseményt.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 07 Szept. 2014, 13:59

Sok minden változott, mióta a lovas nyomára bukkantam, és ez a változás elindított valamerre. Azt gondolom, talán most már a jó irányba haladok, de ez nem jelenti azt, hogy hátradőlhetek. Ez a kard, amit mintha a lelkemből formáltam volna, egy olyan fegyver, amilyenhez hasonlót nem fogtam még. De ami igazán fontos, hogy végre úgy érzem, kezd kiteljesedni a természetfeletti alakom. Amikor visszaküldtek, azt mondták, figyelni fognak, merre evezek, és azt hiszem, ez afféle jutalom lehet, amiért a lovas nyomába szegődtem.
Szívesen találkoztam volna Sarahval, hogy megosszam vele a történeteket, ő az egyetlen, aki hasonló cipőben jár, mint én. Ex-démon, oké, de ki tudhatná jobban nálam, hogy az élet néha különös helyekre visz, a halál pedig még ennél is különösebbekre. Egyelőre viszont nem volt alkalmam találkozni vele, úgyhogy napi rutinomként járom az utcákat. Igen, az élet nem mindig csak harc, néha csak várunk arra, hogy megtaláljuk a helyet, ahol lennünk kell.
Azt hiszem, ma sikerült megtalálnom.
Amikor az emberek menekülni kezdenek a partok irányából, és ösztönösen utat török közöttük, és épp arra indulok. Látok egy alakot, aki a kordonnál áll, és nem tűnik rémültnek, mint bárki más. Mikor sikerül végre a kordonig eljutnom, lenézek a partra, hogy lássam, mi is okozta a felfordulást.
A látvány eléggé szokatlan, és bár valljuk be, van itt elég szokatlan dolog amúgy is, ez azért más, mint egy átlagos szerda reggel. A korlát alsó fokára állok, hogy kicsit magasabbra emelkedjek, és messzebbre ellássak. Vajon mennyi lehet ezekből a kőemberekből? Vajon honnan jönnek, és mit akarnak?
-Van vezetőtök? Értitek, amit beszélek? – Kiáltom feléjük, hogy túlharsogjam a távolodó emberek pánikolását. – Mit akartok ebben a városban?
Van egy olyan érzésem, hogy nem fogok választ kapni, de boldog lennék, ha csak kiderülne, hogy egy ősi faj tagjai, akik felvennék az emberekkel a kapcsolatot. Békésen. Na persze, mert a vízben élő lények általában békések, mint a pasas, aki megölt.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronxi kikötőpart Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Danny Long Pént. 19 Szept. 2014, 20:48

Tudom, hogy a vágyakozás sehova sem vezet. A cselekvés az az út, ami elvezet a céljaimhoz, és ha hagyom, hogy a helyét álmodozás vegye át, sosem haladok majd egy lépést sem. Ez az az elv, ami szerint élem az itteni napjaimat, de minden hajnalban rászánok néhány percet arra, hogy a hazámra emlékezzek. Arra a helyre, ahova egy nap vissza fogok térni, és azokra az emberekre, akik visszavárnak. És persze azokra, akiket örökre elvesztettem, és azokra, akik elvették őket tőlem. A felkelő nap első sugarait mindig az ő emlékükkel köszöntöm, hogy sose lankadjon az elhatározásom. A toronyházak, amik mögül felbukkan nem is különbözhetnének jobban az Arany Várostól, de itt is ugyanaz a nap kel fel, mint otthon. Ez az egyetlen dolog, ami közös az otthoni és az itteni életemben.
Kortyolok még egyet a kávéból. Koffeinmentes, nem is kell más, hozzászoktam a hajnali ébredéshez. Ne emiatt iszom, hanem a kávézás rítusa miatt. Törzsi kultúrában nőttem fel, tudom, hogy milyen ereje van a hétköznapi rítusoknak. Biztosítanak egy kis állandóságot és stabilitást, még akkor is, ha minden más kaotikus körülöttünk.
Amikor megérzem a remegéseket a talajban, tudom, hogy ma a kaotikus mást fog jelenteni, mint eddig. Valami közeledik. Elkezdem keresni a tekintetemmel a rezgések forrását. Nem csodálkozom azon, hogy az emberek még nem gyanítanak semmit, de hamarosan ki fog törni a pánik. Ki kell használnom a lépéselőnyömet, és időben kell reagálnom, bármi is érkezik. Megakad a szemem a mocskos víz által partra mosott vöröses iszapon. Ez az első dolog, ami elválasztja a mait egy átlagos hajnaltól. Ez lesz a kulcs. Elindulok a tömegen keresztül, de már nem érek át, mielőtt felhangzana az első rémült üvöltés, majd elszabadulna a pokol. Látom, hogy a fejvesztve rohangáló embereken túl az iszapból emberformájú lények emelkednek ki. Sosem láttam még ehhez hasonlót. Céltudatosan megpróbálok átvágni a tömegen, és közelebb kerülni a lényekhez. Elképzelésem sincs, hogy mik lehetnek, de nagyon úgy tűnik, hogy nem békések a szándékaik.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Morsus Szomb. 27 Szept. 2014, 00:14

A vörös iszaplények egyre inkább szilárdak lesznek. "Bőrük" repedezve válik kőszerűbbé és a menetelő sereg egyszerűen maga alá tapossa a fém kordonokat, mint valami kartonpapírt. Nem reagálnak szóra. A fényképezőket félre csapják. Az ütésük égési sebeket okoz, ahogy a talpnyomuk is izzó foltot hagy a betonban. Mint valami robotsereg csak áradnak ki a vízből. A számuk végtelenek tűnik, de mozgásuk lassú. Kényelmes séta tempóval közelednek. Nem offenzívak, csak jönnek. Testük nagyon meleg, már-már forró és kemény, mint valami szikla, de páran megtudják őket ütni székekkel vagy fém tárgyakkal, amiktől porózus módon törnek szét, csak sajnos egy ember talán egyet lecsap addigra még hat mászik ki.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 01 Okt. 2014, 13:15

A lények nem válaszolnak, ez eddig oké, értem én, hogy nem értenek engem. A víz alatti kőszörnyek valószínűleg nem beszélik az angolt, de azért valamiféle kommunikációs gyakorlatot csak végezhetnének. A jó hír, hogy elég céltudatosak, és nem támadnak rá mindenkire, aki az útjukba kerül. Aki viszont keménykedni akar velük, hát annak lesznek gondjai. Szintén jó hír, hogy könnyen sebezhetőek, és lassúak, viszont nem úgy néz ki, mintha mostanában véget érne a menetoszlop. Úgy döntök, jobb kideríteni, hogy mi lehet a céljuk, mint rögtön szembeszállni velük. Ehhez viszont biztosítani kell, hogy más se kezdjen harcba velük.
-Mindenki menjen az útjukból! – Kiabálom, és előrébb futok abba az irányba, amerre a vánszorgó menetelés is tart. – Ne támadjatok rájuk, ne maradjatok a közelükben, csak menjetek! Mindenki hagyja el a környéket!
Hát civiloszlatásban nincs nagy tapasztalatom, de a hangos kiabálás általában segít gondolom. Közben azon jár az eszem, hogy ha mégis harcra kerül a sor, akkor mi a teendő. A vízből jöttek, kimászva megszilárdulnak, és porrá törnek egyszerű támadásoktól is. Úgy tűnik tehát, hogy kiszáradnak, és ettől sebezhetővé válnak. Ha elég időt töltenek a víztől távol, talán teljesen elporladnak maguktól is, vagy megszilárdulva szobrokká válnak. Na persze ez túl könnyű lenne. Ha viszont tényleg meg kell velük küzdeni, hiába könnyű elbánni velük, a számuk egyértelműen átbillenti az erőviszonyokat. A nemzeti gárda kéne ide, automata fegyverek, bármi efféle, és gondolom, jó néhány mobiltelefon épp őket hívja a menekülő tömegben. Én továbbra is igyekszem a menetoszlop előtt haladni, nem nehéz őket lekocogni. Figyelmeztetem az embereket, és figyelem, hogy van-e bármiféle változás a lények viselkedésében.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronxi kikötőpart Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Morsus Szomb. 11 Okt. 2014, 00:41

Constantine mellett a férfit elkapja az egyik alak. Edward Knight lassan mozdult, úgy festette nem figyelt elégé vagy csak lebénult az egésztől. A karját markolja meg a lény majd a vállát a másik kezével. A kabátja kigyullad füstölögve és a bőre buborékozva ég el. Quentine ilyen közelből még érzi is a hús szagát.
A tömeg rettegve kezd el menekülni ettől. A káoszban a párduc fia nem látja, hogy a szikla rémek ledöntenek mindent, aminek neki mennek és egy villanyoszlop csapódik rá. Az alkarjában eltörik az egyik karja, ahogy a földre dönti a fémoszlop.
Pár kőlény az égbe emelkedik és egy vidám hang hátulról felszólal:
- Nyugalom polgártársak! megjött a segítség!
Egy zöld alak landol Párduc és Quentine között majd ugrik előre. hatalmasat ugrott a helyén a beton be is tört. Az alak neki csapódik több lebegő lénynek és azok vissza esnek az óceánba. Majd landol.
- SzöcsKe megvédi az ártatlanokat!
Bronxi kikötőpart 2744535-79793_84600_grasshopper

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 12 Okt. 2014, 16:03

A civilek többsége egészen hatékonyan menekül el a területről, de egy-két alak nem elég gyors és felmorzsolódik a menetelő hadsereg tagjai közt. Ez nem néz ki túl jól, a szaga meg egyenesen borzasztó, és épp amikor úgy döntök, hogy ezt mégsem kéne azért hagyni, egy különös erő a levegőbe emel néhány lényt. Egy pillanatra megtorpanok, és próbálok rájönni a jelenség okára, aztán egy fickó pattogva csapódik a repülő kőemberekbe.
-Szöcske? – Kérdem egy kicsit meglepve, nem tudom, hogy a név a furcsább, a srác stílusa, vagy az, hogy polgártársaknak nevezett többek közt engem is. Végül felhagyok az elmélkedéssel, bal csuklómról lehúzom a kesztyűmet, kezemet ökölbe szorítom, és megidézem a lélekpengét, mely remélhetőleg látványos fényesség közepette testet ölt a markomban. Ha ez megtörténik, a kard segítségével török utat, és szabadítom ki a férfit (Knight) a kőlények szorításából. Ügyelek rá, hogy ne érjek hozzá a lényekhez, ha mégis szükséges, csak pillanatokra érek hozzájuk, hogy ellökjem, rúgjam őket magamtól, és olyan felületet használjak, amit véd a ruhám. Ha sikerül kihozni a megégett fickót, elhátrálok kicsit, hogy időt nyerhessek a lomha lényekkel szemben. Szükség lesz rá, hogy a fickó felocsúdhasson, és elmenekülhessen.
-Hé, Szöcske, a partnál még van valaki! – Kiáltok oda a hapsinak, és a villanyoszlopos fickó felé intek, ha nem látná elsőre, hogy mire is gondolok. Más civilt már nem láttam a környéken, remélem csak ez a kettő szerencsétlen volt, akik nem mozdultak elég hamar. Hogy aztán mit kezdek most a lényekkel az jó kérdés, de legalább Szöcske itt van… Ez jó hír?

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronxi kikötőpart Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Ayye Captain! Pént. 17 Okt. 2014, 20:14

Bár minden abszurd próbálom két szép szememmel felmérni a terepet, totál abszurd, matiné minőségű másnapos álom. Olyan fáradt vagyok, hogy a halu felénél kiütődhettem, mert ehhez semmi nem elég. A zsebemben matatnék egy szálért mikor elkezdenek közeledni és megkívántam volt gyújtani rajtuk egy szálat. De nem találom amit keresek, majd az egyik rám markol. Mire észre veszem mi történik már nem marad más csak ordítani, az öltönyösre roskadni és várni az áldott jó sokkot. Fel sem fogom teljesen a történteket. Miszerint egy csapat masszából láva szörnyek lettek és ez nem a fiam egyik kedvenc meséje. Hirtelen nem tűnik álomszerűnek, kiragad a bágyadtságból a fájdalom, de csak egy pillanatra, ahogy készülök besokkolni ismét tompa vagyok mint az 50 centes. Nem érzem az erőt, hogy az élemre forduljanak. Kérlelő szemmel tekintek még utoljára a hirtelen barátra, ráhelyezem a súlyom nagyját egy kicsit, hogy érezze: nekem itt segítség kell.
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Danny Long Szomb. 18 Okt. 2014, 18:05

Azonnal kitör a káosz, az emberek fejvesztve kezdenek menekülni, ahogy a lények áramlanak ki a vízből. Megpróbálom átverekedni magam a tömegen de ez nehezebben megy, mint hittem. Már egészen közel érek, amikor egyszercsak belém csapódik valami, és a földre dönt. Egy villanyoszlop az. Azonnal érzem, hogy eltört egy csont az alkaromban. //Melyik karom tört el?// Nem pazarlom az időt arra, hogy magamban szitkozódni kezdjek, így kell minden tőlem telhetőt megtennem. Emberi életek forognak kockán, valószínűleg már így is rengeteg veszett el. Megpróbálom olyan gyorsan összeszedni magam, és felállni a földről, amennyire csak megy. Ha a földön maradok, az biztos halál.
A következő pillanatban egy vidám hangot hallok, majd egy zöld alak landol mellettem. Bemutatkozása szerint Szöcske... valami önjelölt helyi hős lehet, de még sosem hallottam róla. Elsőre meglehetősen komolytalan figurának tűnik, de ez a legkevésbé lényeges most, ha segít megállítani a rohamot. Valószínűleg többet tud tenni, mint én törött karral. Elég gyorsan sikerül kiiktatnia jópár lényt, ráadásul láthatóan nem is szenved olyan égési sérüléseket, mint mások, akik érintkeztek velük.
Sajnos ebben a helyzetben még úgy sem tudnék sokat tenni, ha teljesen ép lennék, mivel közvetlenül nem érinthetem meg a lényeket. Ráadásul aligha lehet komoly katonai erő nélkül olyan tempóban irtani őket, hogy teljesen visszaszoruljanak. Valahogy a forrást kellene kiiktatni, de pillanatnyilag elképzelésem sincs, hogy hogyan.
Pillanatnyilag az első dolgom viszont az, hogy felálljak, aztán megpróbálok olyan fegyvert keresni, ami elég hosszú ahhoz, hogy távol tudjam tartani vele a szörnyeket, de egy kézzel is elbírjam. Legalább nem valami masszívak, ez előny.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Morsus Szer. 05 Nov. 2014, 21:28

Párduc sikeresen feláll, a jobb alkarjában az egyik csont tört, el, de könnyedén elviseli. Miközben a lényeket SzöcsKe dobálja el a képességével. A férfi felkapja a kocsikat és gyalogosokat elválasztó fém oszlopot, ami olyan másfél méteres. Constantine testéből kiemelkedik a penge, amit kézre fog majd neki ront a lényekre. Egy hasítás után a kardtól és minden teremtmény élettelen kőhalmazként zuhan a földre. A férfi kiszabadítja Knightot, aki rátámaszkodik miközben a duó lassan elhátrál. Aktuálisan jól állnak, de van egy kis baj. Ők csak a part egy részét fedik le, a többi részén körülöttük a kő alakok lassan, de biztosan beveszik a partot. Távolban már pár rendőr is érkezett, akik próbálják pisztollyal megsebezni a lényeket. A vízből pedig újabb és újabb szörnyek lépnek ki. A csapat lényegében csak egy nagyobb "vízáradásból" tart fel egy részt.


A hozzászólást Morsus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 06 Nov. 2014, 19:51-kor.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 06 Nov. 2014, 12:20

Hála az égnek – és most szó szerint – a kardom nagyon hatékony fegyvernek bizonyul a kőszörnyek ellen, szinte ellenállás nélkül jutok keresztül rajtuk. A sérült fickót így sikerül kihoznom, láthatóan elég rossz állapotban van, de legalább nem ájult el. Miután kicsit messzebb kerültünk a szörnyektől, keresek valami padot, korlátot, vagy valamit, amire leültethetem.
-Jól vagy? Lábra tudsz állni? Fontos lenne, hogy elhúzz innen öreg, a metróállomás nincs messze. Tudsz egyedül járni?
A kérdésem feltevése közben ismét a szörnyek felé fordulok, és igyekszem levágni az összest, aki felénk tart. Időt kell még nyernem a fickónak, amíg jobban magához tér, különben nem fogok tudni mást tenni, mint őt hurcolászni. Szerencsére már hallok szirénákat, a part többi részénél rendőrök kezdik felvenni a harcot, de ide majd több kell náluk. Arra viszont jók lesznek, hogy ha ideérnek, átadjam nekik a sérült fazont.
Távolabb látom, hogy Szöcske továbbra is harcol, és a hapsi, akit korábban láttam, jól van. Annyira jól, hogy feltámadt benne a harci szellem, mintha egy fémrúddal próbálná meg kihívni a sorsot maga ellen. Még távolabb viszont azt is jól látom, hogy a part egészét ellepik a szörnyek, akármit is csinálunk, az maximum nagyon kis területen lesz hatékony, hárman nem győzhetünk le egy hadseregnyi szörnyet. Ki kell találnunk valamit, ami nem néhánnyal végez, hanem a megoldása az egész krízisnek. A lényeg a vízben élnek, kijöttek, kiszáradtak, törékennyé váltak. Lényegében porhanyósak, nem jelentenének nagy veszélyt, ha nem lennének forróak. Ha hagynánk őket továbbmenni, talán maguktól szétporladnának egy idő után, de ez túl sok civil áldozattal járhat. Úgy tűnik, hogy nem szabad, hogy víz érje őket, megszűnne ez a porhanyósságuk, és jóval nehezebb lenne őket megölni.
Miközben ezen gondolkodom, tovább hasítom a kardommal a tömeget, és időről időre hátranézek a fickóra, hogy válaszol-e, tud-e egyáltalán magáról, képes-e járni.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronxi kikötőpart Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Morsus Hétf. 24 Nov. 2014, 23:57

Tchallat az egyik ütésnél elkapja a fegyverénél fogva az egyik kőlény és hanyagul eldobja. A repülést SzöcsKe tompítja majd lassan leengedi maga és Constantine mögé és Knight mellé, akit egy padra ültette, ahol az égett karja miatt a férfi alig bír levegő is venni. Quentine vágásai azonnal megsemmisítik a lényeket miközben SzöcsKe fel-fel emel egyet-egyet a tömegből majd a következőre ejti azt, hogy mindkettő darabokra törjön.
- Nem sok vizet zavarunk - mondja a zöld jelmezes. - Nincs véletlenül még egy ilyen világító bicskád?
Kérdi kicsit pihegve a férfi.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 25 Nov. 2014, 13:06

Szöcske a másik fickót is kihozza, és most már két tehetetlen alak ül mögöttünk a padon, akiket védenünk kéne. Ami engem illet, elég hatékony a fegyverem, szinte erőt sem kell kifejtenem, hogy átvágjak ezeken a lényeken, de így sem dolgozom elég hatékonyan ahhoz, hogy akár csak megállíthassam, nem hogy visszaszoríthassam az áramló hadsereget. Egyre jobban várom, hogy kiér valamiféle felmentő sereg, szuperhősök, katonaság, bármi.
-Bocs, de csak a bal kezemet tépték le, mielőtt meghaltam – válaszolom egy fanyar mosollyal Szöcskének, aki talán a kijelentésem nem zavar meg azért annyira, hogy félbehagyja a harcot. – Viszont így tényleg nem jutunk egyről a kettőre. A szárazságtól törékenyek, de még mindig tudnak mozogni, és nincs időnk megvárni, míg megkövülnek. Ki kell őket égetnünk teljesen!
Tervezni kezdek, először is körülnézek az utcán. A pánikolva menekülés egyik előnye, hogy általában még az autóikat is hátrahagyják az emberek, de különben is lehet itt pár parkoló autó. A tervem, hogy letépek egy darabot az ingemből, beletömöm egy kocsi üzemanyagtartályába, meggyújtom, aztán futunk. Ehhez viszont kell egy kis idő, és távolság.
-Vidd hátrébb a két fickót, én rájuk robbantok egy autót!
Ha esetleg nem tudnám kinyitni a tanksapkát, a kardomat hívom segítségül, hogy sikerüljön a terv, és mindezt próbálom gyorsan csinálni. Szerencsére lassan mozognak a lények, így ha tíz-tizenöt métert hátrébb futok, akkor van bőven időm, hogy elvégezzem a feladatomat, miközben szöcske a képességével is arrébb tudja vinni a civileket.
Ha minden sikerül, és begyullad a rongy, akkor futni kezdek én is. Egy ilyen helyen, ha egy autó kigyullad vagy felrobban, a többi, közel parkoló kocsi is veszélyben van, még az is lehet, hogy láncreakciót indítok be. Remélem mindenkinek van biztosítása.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronxi kikötőpart Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Morsus Csüt. 25 Dec. 2014, 02:33

A kocsi berobban és közben SzöcsKe a legközelebbi ház tetejére ugrik a párossal, de az épület megremeg és dőlni kezd, ahogy a kősereg csak úgy átmenetel rajta. Így a zöld jelmezes kénytelen landolni Constantine mellett. Lassan a lények elkezdenek feléjük fordulni.
- Remélem van terved, mert mikor felugrottam úgy vettem észre elégé magunk maradtunk.
Mondja a srác fáradtan. Ekkor érkezik meg Miller és Steph a hajóval. leadták a két mutánst és itt érték el a partot mikor észre vették, hogy még vannak túlélők. Bronx kikötői partja teljesen teli van ezekkel a teremtményekkel. A városrészt evakuálni próbálják amennyire lehet. Szöcske közben a két sérültet pofozgatta.
- Ha bármikor hősök akartok lenni, most pont ráérünk!
Az angyalok egy végtelenek tűnő két és fél méteres kőember sereget látnak, ami a vízparton mászik ki és nem többek, mint színtiszta láva kőzetek. Ezek nem ölnek, csak agyatlan csordaként vonuló birkák, amik mindent eltaposnak.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Thorhalla Pént. 26 Dec. 2014, 17:47

//Előzmény: Miller kúria és sziget//

A házaspár az előre megbeszélt helyen, ahova kérték a mentőt eladták a két Maximoff lányt, majd a motorcsónakkal indultak abba az irányba, amit King adott meg nekik találkozópontnak. Hamarosan meg is érkeztek oda és azonnal észrevették a kőlényeket, amik egyre csak meneteltek ki a tengerből. Egyikőjük sem látott korábban ilyesmit. De nem csak ők, hanem az asgardi feleik sem. Némileg valami Muspelheimből szabadult lényekre hasonlítottak, bár ezek jelenleg csak meneteltek, noha nem támadtak senkire, de már pusztán a menetelésük is bőven elég volt arra, hogy hatalmas károkat okozzanak.
- Remélem nem Halla új fiújának egyik kedves ajándéka megint.
- Még mindig roppant aranyos, amikor féltékenyek vagytok – feleltem mosolyogva. – Csak nekem tűnik úgy, mintha céltalanok lennének és olyan, mintha valaki irányítaná őket?
Jon is megrázta a fejét, számára is olyannak tűnt ez, mintha egy külső erő, lény, vagy ehhez hasonló irányította volna ezeket. Egyikőjük sem látott elsőre túl sok mindent, ahhoz a lények túl masszívnak tűntek, hogy csak úgy el lehessen őket téríteni és elintézni, hogy visszamenjenek a tengerbe. Így maradt az a három lehetőség, hogy tömegmészárlást csapnak és megpróbálják mindegyiket megölni, vagy pedig próbálnak velük beszélni, vagy megpróbálják megkeresni azt, aki, vagy ami irányítja ezeket. Jó lett volna azt is tudni, hogy hova tartanak, mert hátha ott volt a forrás, ami miatt kijöttek. Jon a motorcsónakot még kellően biztos távolságban tette le, majd futva tették meg a hiányzó távot. Amikor közel voltak, akkor fütyült egy hangosat, hogy magukra vonja a figyelmét a lényeknek.
- Nem akarunk bántani titeket, értitek, amit mondok? – kiáltottam a lényekre.
Amennyiben nem, akkor végigpróbálta az összes létező nyelvet, amit ismer, hátha valamelyiket megértik a lények. Arra azonban figyeltek mind a ketten, nehogy feléjük induljanak, támadjanak a lények, mert akkor próbálnak kitérni, távolabb jutni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronxi kikötőpart Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 29 Dec. 2014, 16:14

Szöcske egész jól érti a dolgát, és a csapatmunka meghozza az eredményét. A civileket hátrébb hoztuk, az autó berobban, de a várva várt csoda elmarad. Sem tömeges autórobbanás, sem akkora tűz nem alakul ki, hogy a lények megijedjenek. Ehelyett szépen lassan felénk fordulnak, ami egyértelmű jele annak, hogy mostantól fenyegetésként tekintenek ránk, nem csak tereptárgyakként.
-Persze, hogy van tervem, reggel már úgy keltem ki az ágyból, hogy ma lávaemberek légióival fogok összecsapni – válaszolok Szöcske kérdésére, miközben ő már a két civilt veri agyon. Na jó, talán csak felpofozni próbálja őket, de ez mindegy, mert kétlem, hogy valóban a segítségünkre lehetnének.
Ekkor hallom meg a füttyentést a part felől, ami nem kifejezetten jellemző ezekre a lényekre. Nem látom, hogy ki van ott, mert egyrészt van köztünk egy rakás lávaember, másrészt épp most bontottak le a srácok egy házat, aminek a romjai elég nagy port kavartak.
-Figyelj, ahogy én látom, itt két lehetőség van: vagy elhúzunk, és reméljük, hogy valaki más megoldja a helyzetet helyettünk; vagy addig irtjuk őket, amíg rá nem jövünk a megoldásra. Nekem a második tűnik szimpatikusabbnak – vetem oda Szöcskének.
-Lefoglalom őket, addig derítsd ki, hogy ki van a partoknál, mintha fütyült volna valaki – vázolom a tervet, aztán a kardot megforgatva elkezdem lecsapdosni a lények fejét.
Amolyan félig angyali létemnek köszönhetően megvan az a jó tulajdonságom, hogy nem fáradok el, még csak meg sem szomjazhatok, így jó ideig tudom majd aprítani a srácokat, mielőtt ténylegesen veszélybe kerülnék. Csak arra kell figyelnem, hogy ne vegyenek körül, amíg ez megvan, addig a gyorsaságom és a fegyverem jóval föléjük helyek.
-De azért siethetsz ám! – Teszem még hozzá, miközben belevetem magam a mókába.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronxi kikötőpart Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Ayye Captain! Kedd 30 Dec. 2014, 01:16

Mély, fájdalmas levegővételek tartanak eszméletemnél, még mindig nem igazán fogtam fel a veszteséget. Csak felriadok a hirtelen levegőváltozástól, de mikor realizálom a történteket már lefele zuhanok egy házról egy jelmezes alak karjaiban és ismét az öltönyös mellett kötök ki. A szavak elég abszurdan hatnak a srác szájából.
- Nincs mára más programom... - Próbálok vicces lenni, hogy magamba is erőt öntsek. Majd pofátlanság vagy sem belekapaszkodok a zöldbe és felrántom magam a földről. Próbálok megállni és nem útban lenni a fényes kardú öltönyös barátomnak, inkább hátrálok.
- Nagyon kétségbe eshettetek ha engem néztek hős palántának... - Lihegem ahogy megpróbálom magam összekaparni testben és lélekben. Gyorsan átfutok a környezetem, hátha találok akármit ami segíthet a helyzetben. Eszembe jut úttorlasz vagy valami fegyver alkalmatosság eszkábálása, de sajnos egyikhez sem látok olyan anyagot ami érdekli a srácokat. Úgy tűnik az aszfalton nem olvadnak át olyan gyorsan, hogy ne tudjanak haladni. Szóval a legjobb védekezés talán az lenne ha valami sáncot húznánk amibe beleolvadhatnak... De hogy?
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Morsus Csüt. 22 Jan. 2015, 00:50

Knight egy nagyobb fémrúddal üti a lényeket, de egyre inkább hátrálnia kell, ahogy Consatine-nak is. SzöcsKe már el is ugrott így maradt a két férfit és mögöttük párduc, aki felé megindul egy óriás megkerülve a két túlélőt.
A fütyülés, a szavak nem igazán működnek,d e a zöld jelemezes fiú hatalmas ugrással landol eléőttük.
- Apám! ti vagytok az angyalok! Ezhatalmasmegtiszteltetés! Siessünkmertbentvabpárarcakikkelküzdünkadögökellen!
Hadarja igazi fanboyként a srác.
- Gyertek! Vanegykardosakimegistudjaölniezeket!
Mondja és végig rugózik a lábain miközben mutogat idegesen. Hallható is, hogy beljebb páran ütnek és vágnak, a kő pedig hullik alá. Ha még próbálkozik is a két angyal, a lények semmiféle szóra nem reagálnak.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 22 Jan. 2015, 11:08

A lények nem úgy tűnt egyikőjük számára sem, hogy nagyon figyeltek volna arra, hogy próbálnak velük beszélni, vagy kommunikálni.
- Nem tűnnek túl értelmesnek ezen a micsodák, sem beszédesnek.
- Nem mondod! – csattantam fel csípősen.
- Nem lehetséges, hogy a kedves barátod küldte őket? – érdeklődött újra, már csak bosszantás miatt is.
- Kezdjük azzal, hogy Namor nem az én barátom, még akkor sem, ha sikerült nekem is levennem a lábáról, nem csak Halla-nak! És nem hiszem, de az biztos, hogy valaki irányítja ezeket – vélekedtem.
Miller csak bólintott, hogy hasonló véleményen van, hogy szerinte sem véletlen, hogy itt vannak, így ő maga rádión szólt be a központnak.
- Központ, itt Sólyomszem! – kezdte. – Megtudnák saccolni a kikötőben haladó lények haladási irányából, hogy merre tarthatnak?
Nem volt itt olyan eszköze és a helyzet sem volt az, hogy kivetítsék a képeket, hogy ezt élőben megnézze. Azonban mivel láva lények voltak már volt egy ötlete, de azzal közel sem tudnák az egészet megállítani. Mielőtt azonban felhozta volna ezt egy fiú ugrott be eléjük. Nehéz volt a hadarást értelmezni, de nem volt más lehetőségük úgysem, mind a ketten bólintottak és nekiláttak követni a fiút.
- Én meglövöm őket folyékony nitrogénnel, te szedd le őket pisztollyal utána – mondta Steph-nek. – Ettől kellően meg kell fagyniuk ahhoz, hogy utána egy becsapódástól szétessenek.
- Számíthatsz rám – kacsintottam rá.
Ha beérnek, mind a ketten azonnal felmérik a terepet, ha szüksége van a túlélőknek segítségre, mert támadják őket, akkor Jon folyékony nitrogénes nyíllal lövi meg azokat, akik ellen nem tudnak védekezni a bentiek, majd Steph a meglőttekre lő pisztollyal, remélve, hogy működik az, amit Jon mondott. Ha valamelyik lény feléjük indul, próbálnak kitérni, védettebb helyre jutni, ahonnan még tudnak támadni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronxi kikötőpart Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 22 Jan. 2015, 17:46

A helyzet továbbra sem rózsás, de Szöcske távozásával is ketten maradtunk, mert az egyik civil idő közben összeszedte bátorságát és vascsövét a lávaemberek aprításához. Még humorizálni is próbál, ami nem rossz, egy ilyen helyzetben. A kardom továbbra is nagyon hatékony, de egy ekkora sereggel szemben nem tudok mit tenni, minthogy folyamatosan hátrálva védekezem. Még jó, hogy lassúak és passzívak, máskülönben semmi esélyem nem lenne.
A szituáció kilátástalanságának ellenére nem adom fel a harcot, minden egyes lépésnyi földért komoly küzdelemnek teszem ki őket, hátha előbb vagy utóbb megtalálja valaki a megoldást, és haszna is lesz annak, hogy feltartottam őket. Hátrálás közben időről időre magam mögé tekintek, mert Szöcske távozása után már nincs senki, aki könnyedén arrébb dobhatná a másik civilt.
-Tartsd őket, amíg megvédem a fickót! – Szólok oda a vascsöves hapsinak, miközben elindulok segíteni. Olyan gyorsan próbálok mozogni, ahogy csak bírok, hogy idő közben ne nyerjenek túl nagy teret a lávaemberek. Lerohanom a támadót, és a kardommal a többihez hasonlóan végzek vele.
-Hé, ha valamikor, hát most elég időszerű lenne, hogy összeszedd magad! – Kiáltok rá a civilre, és arcon paskolom, hátha ettől kicsit felriad. Ennél több időm viszont nincs rá, mert a lávaemberek megállíthatatlanul hömpölyögnek tovább. Már lépek is vissza eléjük, hogy elkezdjem lelassítani őket, ha visszaszorítani nem is tudom.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronxi kikötőpart Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Morsus Hétf. 02 Feb. 2015, 03:10

Először Higanyszál ébred fel. A felgyorsult szervezete miatt hamarabb töltődik fel újra energiával. Előbb olvassa el a gépen a feljegyzett adatokat magán az orvosi hajóról mielőtt egy orvos felfogná, hogy ő megmozdult. A leírás alapján egy extrém kimerültségen estek át. Mintha hat maratont futottak volna le étlen-szomjan, egyszerre egy sivatagban. Úgy fest csak idő kell mire helyre áll a szervezetük. Petra esetében egy csak pár perc volt. Hamar meglátja a shieldes orvosi feljegyzésekben merre vannak a társai és tudja jól, hogy könnyedén tud a vízen elfutni addig, hogy segítsen nekik.
Miller megkapja, hogy a láva lények egy félkörívben terjednek és mindent eltaposnak maguk előtt, barikádokkal próbálják őket lassítani. SzöcsKe egy gravitációs emeléssel rakja a csapatot be Knight, Tchalla és Cosntine mellé. A lyuk, ahol álltak szinte semmi sem volt már. Edwardot újra fellökték az óriások és pár már taposni kezdte, ahogy Tchallát meg is taposták. Ekkor a nitrogén nyilak becsapódtak majd a pisztoly lövések végeztek a fagyott szobrokkal. Végre a csapat levegőt kapott. Szöcske még felemelt pár szörnyet majd az érkezőkre estette vagy vissza betonra. Steph felismerte a sérült wakandait. foglalkozott ősibb kultúrákkal és wankadáé talán az egyik legérdekesebb. Azonnal megismerte a száműzött herceg arcát. A férfi sebei súlyosak voltak. Knight is megsérült, de közben a bőre felvett egy sötét vöröses szaruszerű állapotot, amitől jobban ellenállt a tűznek.
- Öhm... ezek elfogytak.
Mondta Szöcske és tényleg a vízből nem emelkedett ki több, ám egy pillanattal később egy utolsó repült ki az égbe.
Bronxi kikötőpart 4260402-chasadra
Landolva beleolvadt a többi szétesett lávalénybe és egy hatalmas szörnyként emelkedett fel.
Bronxi kikötőpart Image978
Bronxi kikötőpart 3460627-avengers307

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Feb. 2015, 08:35

Szinte azonnal megvolt, hogy félkörívben haladtak, ezek szerint annyira nem volt céljuk, csak egyszerűen elindultak. Steph-et a lemmingek vándorlására emlékeztette. Azonban nem volt sok idő ezen gondolkodni, mert egy három másik férfi mellé érkeztek. Steph tette, amit Jon kért tőle, és hamarosan a körülöttük levő lények mind darabokban feküdtek a földön hála a házaspárnak. Most volt végre egy kis idejük megnézni azt, hogy kik is vannak itt, kiket kellett kimenteni. Nem örültek, főleg nem Jon annak, amit látott. Ugyanis az egyik nem volt más, mint Constantine. Nem tudta nem elfelejteni, hogy a férfi megpróbálta agyonlőni őt az első találkozásukkor még úgyis, hogy pontosan tudta, hogy akkoriban az FBI-nál dolgozott, a kormány embere volt. Már egészen régen eltervezte, hogy nem érdekli, hogyha megváltozott a férfi és meghalt, letartóztatja. Egy embert kivégzett a szeme láttára, csak Sakura-nak úszta meg a nő és őt is le akarta lőni. A férfi egyszerűen közveszélyes volt. Steph azonnal ment megnézni, hogy mi van a sérültekkel, az egyik férfi úgy tűnt, hogy egészen jó állapotban van és mintha alkalmazkodott volna ahhoz, hogy milyen sérülések érték. Azonban a másik illető nem volt jól. Őt azonnal megismerte és meglepetten nézett rá. Wakandával akkor találkozott főleg, amikor Medúzával keresték a módot arra, hogy miként cseréljék vissza a testeiket, illetve persze az egyetemen is. A száműzött herceg volt, mit keresett New Yorkban?
- Korházba kell vinnünk, súlyosak a sérülései – mondtam. – Ön hogy érzi magát? – fordultam a másik férfi felé.
Szöcske szavaira Jon a tenger felé nézett és valóban egyet kellett értenie a fiatal férfival, elfogytak a lények. De még így is több száz, vagy ezer tartott a belváros felé, így közel sem végeztek. Már épp mondta volna, hogy menjenek, amikor még egy megjelent.
- Azt hiszem, hogy megvan, akit vártunk – mondtam nagyon kicsit cinikusan.
- Igen, valóban – bólintott. – Maguk menjenek biztonságos helyre, jussanak el egy mentőhöz, a fiatalembernek kórházi ápolásra van szüksége és magukra is bizonyára ráfér az ellátás.
Utalt arra, hogy Edward is sérült volt.
- Ezt a munkát pedig hagyják az Angyalokra – mosolyodtam el.
Mind a ketten elindultak a lény felé ezek után, amíg haladtak, addig mind a ketten próbálták felmérni azt, hogy mi lehet a gyenge pontja a lénynek. Egymásra bólintottak és mind a ketten két külön irányba rohantak el, ha követi valamelyikőjüket valaki, akkor próbálták lerázni, majd ha sikerült egy olyan helyre érniük, ahol nem látta senki őket, akkor mind a ketten átadják az irányítást az Asgardi felüknek. Ha Constantine, vagy Edward valamelyikőjükkel tart, akkor értelemszerűen az a személy marad emberi alakban, de remélték, hogy letudják a civileket rázni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronxi kikötőpart Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Danny Long Szer. 11 Feb. 2015, 13:11

Sikerül leütnöm néhány lényt, de egyszerűen túl sokan vannak, és még én sem tudok ennyi felé figyelni. Végül az egyik csapásom célt téveszt, és az így életben maradt lény meg is ragadja a fegyverem, hogy annál fogva elhajítson. Ha Szöcske nem lett volna pont jó helyen, sokkal rosszabbul is járhattam volna. Egy padra tesz le, egy égési sebekkel borított karú figura mellé, ahonnan azonnal felpattanok. Biccentek neki köszönetképpen, és a tekintetemmel újabb fegyvert keresek. Közben egy másik férfi, aki fénylő karddal kaszabolja a lényeket meglehetősen okos következtetésekre jut. Egy próbát legalábbis mindenképp megér a robbantás. Még mielőtt bármit tehetnék, Szöcske felkap, és egy ház tetejére pattan velünk, de az szinte azonnal összeomlik. Egyre inkább elharapódzik a káosz, ahogy a lávaemberek megállíthatatlanul vonulnak. A kavarodásban Szöcske és eltűnik mellőlem, nekem pedig semmi eszközöm nincs, amivel megvédhetném magam. A lények letarolnak, néhányan rám is taposnak. Egy pillanatra úgy érzem, hogy eljött a halálom pillanata, és átkozom a gyengeségem, amiért kudarcot vallottam. A következő pillanatban aztán szétrobbannak fölöttem a lények, és amennyire a sérüléseim engedik, levegőhöz jutok. A fölém hajoló nő arca ismerős. Felismerem Mockingbird-öt, a Bosszúangyalt. Ezek szerint itt a felmentősereg... Megpróbálok föltápászkodni.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 12 Feb. 2015, 19:33

A megérkező segítség Szöcskeháton érkezik. Már szinte teljesen körülvettek engem és a két civilt a lávaemberek, mikor végre valami tömegpusztító erőt tapasztalhatnak meg a szörnyetegek. Kifejezetten érdekes fintora a sorsnak, hogy az a fickó van itt, akit egyszer megpróbáltam megölni. Ha nem éli túl az esetet, talán most én sem élném túl ezt… Persze sok minden változott azóta, meghaltam, feltámadtam, félig angyal lettem, aztán Szellemlovas, és most talán végre tényleg a menny küldöttjének tekinthetem magam. Ennek érdekében fenn kell tartanom az imidzsemet, és amit azt illeti, elég kifizetődő dolog jónak lenni. Egy dolog az erkölcsi emelkedettség, de az, hogy látom, valóban az oldalamon állnak, és fegyvert adnak a kezembe, amivel megvédhetem magamat és másokat, ez már kifejezetten szimpatikus megoldás. Sokkal jobb, mint a Szellemlovas biznisz, ahol a démonok átveszik felettem az irányítást…
-Kész szerencse, hogy erre jártak – jegyzem meg elmosolyodva, miközben a kezemben lévő fényből álló kardot eltűntetem.
Sajnos viszont nem sok időm van arra, hogy elcsevegjek a fickóval a múltról és jelenről, mert mire nagyjából kifújhatná magát a két megtépázott civil, már jön a második hullám. Először azt várom, hogy a kiemelkedő, repülő szörnyet további sereg követi, de úgy tűnik, ez egyedül van. Néhány másodperc múlva már azt is megértem, miért. Ahogy magába olvasztja halott társait, egyre nagyobb és nagyobb lesz. Nem sokat kell gondolkodnom, hogy megfogadjam-e a fickó tanácsát.
Az Angyalok elbánnak ezzel a szörnnyel, nem említem meg a kifejezés érdekes vetületét magamra nézve. Inkább a civilekkel foglalkozom, az egyikük már próbál is feltápászkodni. Mellé állok, és segítek neki, hogy talpra tudjon állni, ha kell, akár támaszt is nyújtok. Ha meg tud állni a lábán, akkor ezután a másik fickót próbálom összeszedni.
-Biztonságba viszem a civileket, Szöcske, fedezhetnél minket – szólok oda a srácnak.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronxi kikötőpart Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronxi kikötőpart Empty Re: Bronxi kikötőpart

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.