Kree-Lar

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Thorhalla Vas. 02 Aug. 2015, 00:05

//Mivel csak Svarog írt, 2-n jelezték, hogy nem lesznek, így nem sok értelme van írni. Csütrtökön lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kree-Lar - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Kira Sign Szer. 05 Aug. 2015, 23:47

// Nem terveztem metázni, csak azt az idt figyelembe véve, míg kilépett onnan normál sebességgel, valószínűnek tűnt hogy visszaér yorsan, ha furcsaságot lát. //

Sokáig csak bolyongtam a palotában hiába szólongattam Nebot, ő nem felelt. Nem találtam sehol. Egy ideig kerestem ugyan, de aztán úgy döntöttem, hogy elindulok visszafelé. Csend honolt mindenhol, túlságosan is nagy csend, ami nem tetszett annak ellenére, hogy ügyeltem gyakran a hátam mögé nézni és mint egy paranoiás minden neszre a hang irányába fordítottam a fejem.
Csak a csend volt a társaságom, mg meg nem halottam a kommunikátorból kiszűrődő hangokat.
A halottak nem rám tartoztak, de volt bennük olyan információ ami sértette a fülemet meglepetésemben.
- Nova lett? Kiből lett Nova Doktor? És ha már kérdések. Valaki látta Lady Nephthyst? Már keresem egy ideje, de nem találom őt. meg kell védenünk őt a fertőzéstől.
Szólok be a kommunikátoromba én is.
// Remélem a kommunikátor össze van kötve a doktorral, ha nincs akkor vegyétek úgy, hogy csak keresgél.//

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Kree-Lar - Page 5 Sexymechanicbyparkleggy Kree-Lar - Page 5 Girloffantasybymanofins Kree-Lar - Page 5 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Kree-Lar - Page 5 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Kree-Lar - Page 5 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Doctor Csüt. 06 Aug. 2015, 05:24

Szomorúan hallgattam Carl válaszát a komm csatorna másik oldaláról. Magától értetődött, hogy ez megint csak plusz problémákat generált, amikből így is volt épp elég mára. Nem sokkal ezután Miller is akcióba lendült és zöld utat adott a fegyver raktárba, amikor én elindultam keresni egy fertőzött Kree-t. Persze a robbanás hangjára vissza fordultam, hiszen amúgy sem voltam még messze a raktártól. Oda siettem, a tábornok szavaira csak bólintottam egyet és gyorsan felmértem a raktárban a terepet. Gyorsan kerestem egy-két használható kést, hogy a kis "boncolásomat" el tudjam végezni. Majd valami használható pisztolyt, néhány tartalék tárral és még kerestem valamit, amit a testből kinyert minták tárolásához használhatok. Zárásként még megpróbáltam valami csipesz, vagy azt helyettesítő eszközt is találni.
Amint megvoltam a szükséges holmik össze szedésével, Kam társaságában elindultunk fertőzött Kree-t keresni. Ennek érdekében vissza kellett menünk a főtérre. Némi idő eltelte után, mikor oda értünk, többet is találtunk belőlük, mint amennyire szükségünk volt. Így óvatosnak kellett lenünk, nehogy mi is megfertőződjünk. Szerencsénkre voltak közülük olyanok, akik a nagy tömegtől leszakadva bolyongtak a környéken. Így hát kiszemeltem a hozzánk leg közelebb eső leszakadt megfertőződött Kree-t. Majd Kam-hez fordultam és felvázoltam neki, hogy hogyan is csináljuk.
- Nos barátom, jelen esetben a hozzánk legközelebb eső Kiborg Kree-t választottam ki. De gyorsnak kell lenünk, nehogy a többi észre vegyen. Így a legjobb lesz. ha egyszerre támadjuk meg. Aztán gyorsan egy jól védhető fedezék mögé kell vinnünk, ahol kicsit el tudok játszani a halott testével. Ha készen áll, akkor kezdjük. - Ezzel a lendülettel, ha Kam is velem tartott, akkor kiszemelve az ideális áldozatunkat, majd kicsit várva az ideális pillanatra, mikor már a környezetében nem volt senki, elkezdtem őt megcélozva lelőni a legsebezhetőbb pontokat célozva. Közben ha Kam is támogatott a lövések közben, akkor nyilván könnyű dolgunk volt. Ha sikerült véglegesen semlegesíteni, amiről igyekeztem a lehető legjobban meggyőződni. S amint a holttestet átvizsgáltam, hogy biztosan meghalt, megkértem Kam-et, hogy segítsen elcipelni a korábban említett helyre, amit a környék szolgáltathat nekünk.
Ha mindez sikerült és elértük a kívánt célunkat, akkor vigyázva, hogy egy fertőzött se okozzon nekünk galibát, neki kezdtem a boncolásnak.
Doctor
Doctor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Térben és Időben bárhol

Karakteradatok
Főkarakter: Doctor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://sgmemo.rpgo.hu/index.php?sid=3651c97bc1b42bce66f47d84a821 waenhill33

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 06 Aug. 2015, 09:45

Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kisértet, Zeck / Villám, Acil / Vádló, Lady Nephthys Boltagon, Eyjolf Ragnar Miller, Doctor, Carl Morrow / Jelly és Kam Flyrthibate / Töltés
Következő körváltás: 2015. augusztus 10. (hétfő)

Mivel fegyverraktár volt a hely, így volt benne elsősegély csomag is, abban lézerszike és hasonlók, így mintavételi tasakok is. A lézerpisztolyt is magához vette a féri a tárakkal. Ezenfelül voltak lézerpuskák – néhány – is és nagy hatóerejű darabok, amik kisebb hajók falának átvitelére használhatóak voltak. Miller egy ilyet vett el, hátha szüksége lesz a Doctornak erre. Majd vele indult keresni egy tetemet. Ehhez sajnos visszafelé kellett haladni a tér felé, de sikerült megtenni és nem is olyan messze attól meg is volt a fertőzött tetem, a nem sokkal korábban tőlük elszaladt Kal-Ger volt az. Határozottan fertőzött volt és a mellkasa közepén egy lézerfegyver okozta lyuk tátongott.
- Keressek egy másikat, vagy ez is megteszi? – kérdezte.
A választól függően megy el a férfi, hogy kerítsen egy új tetemet, vagy marad itt, hogy fedezze a Doctort, amíg vizsgálódik a félig kiborgizált, félig emberi kree-ben.

A Vádló megrázta a fejét, most nem azért, hogy hülyeségnek tartja az ötletet, hanem teljesen más okból.
- A Vádlók nem repülnek – mondta. – Földi egységek vagyunk. De ha kimegy, ne hagyja, hogy önhöz érjen.
Ennek ellenére Jelly mehetett ki, mert Kam nem felelt neki. amíg ez történt, addig Yalvis a sarokban húzódott meg.

Zoé ismerte és hallotta a közös tudatot, meg is érkezett a három szinte teljesen robothoz egy nem túl jó állapotban levő hajóhoz, így már nem látta senki a palotából. A programkódjában hallotta az utasítást, hogy segítsen helyrehozni azt, mert távoznak. Itt megtették, amit kellett, ez egyébként is csak egy teszt volt, most hazatérnek a szülővilágukba és nagyobb sereget építenek.

Zeck most már ügyelt arra, hogy figyelje merre is megy. Ennek köszönhetően hamarosan vissza is ért a fenti terembe. Jelly, mint már hallotta Nova páncélban volt, Yalvis lapult a sarokban. Láthatóan meg Jelly menni készült valahova.


//Öööö de ugye tisztában vagy vele, hogy Te a palotában bolyongtál, az pedig a tér felől száll be? Hacsak nem látsz át a falon úgy 300 méternyi és több emeletnyi távolságon, illetve a föld alól fel az egyik emeletre, sem láthatod, hogy mi van a palota túloldalán. Írásban már régen nem vettelek oda a többiekhez, félreértetted nem kicsit, amit leírtam.
Nincs, a Doctor Miller-ét használja, mert sajátja nem igen van. szóval a dolgokat hallod, a többieknek válaszolhatsz, csak Doctor-nak nem tudsz.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kree-Lar - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Doctor Hétf. 10 Aug. 2015, 05:58

Amint minden szükségesnek vélt holmit sikerült magunkhoz vennünk, el is indultunk keresni egy megfertőződött hullát, akin elvégezhetem majd a szükséges vizsgálatokat. Így remélhetőleg többet is megtudok ezen, még ismeretlen fajról. S ha mindez még nem lett volna elég a számomra, mind ezt össze vetve még idő szűkében is voltunk. Egyrészt nem hagyhattuk elmenekülni ezeket a gépiesedett Kree-ket és a bogarakat, másrészt meg mag is kellett állítanunk a fertőzés tovább terjedését is.
Indulásunk után az utunk visszafelé vezetett a tér felé. Nem is telt el sok idő és meg is érkeztünk. Szerencsémre, egyből találtunk is egy hullát, aki nem más volt mint Kal-Ger hullája. A látottakból arra tudtam következtetni, hogy a menekülése során bele botlott pár fertőzöttbe és a megfertőzése után valaki lelőhette. Nem ez volt éppen a legszebb halálnem, ami egy élőlényt érhetett, de bizonyos szempontból megérdemelte, azt amit kapott. Miller kérdése kapcsán gyorsan át is néztem a kérdéses hulla állapotát. Az előzetes felméréseim alapján nem szenvedett akkora kárt, ami akadályozhatna a vizsgálatokban. Ennek tudatában adtam választ Miller kérdésére is.
- Köszönöm tábornok, ez a hulla is megfelelő lesz. Most pedig vigyük egy jobban védhető helyre a környéken. - amint ezen is túl-vagyunk, neki is láttam a boncolásnak. Elővettem az elsősegély csomagot és kivettem belőle egy pár orvosi kesztyűt. A felvétele után magamhoz vettem a lézer szikét és megejtettem az első bemetszést. Először a testének sérült részeit távolítottam el, amúgy is csak feltartottak volna a munkában. Majd kiszélesítve a mellkasától indult nyílt sebet, egészen a bélrendszeréig hozzáfértem a bordákhoz és a megmaradt szervekhez is. Ezután a fejét is szét nyitottam a lézer szike segítségével. S amint túl voltam a felnyitásos szakaszon jöhetett a szövet minta vétele. Ezután minden olyan műszeremmel, amivel valami használható adatot tudtam mérni a halott tetemből, azokat elvégeztem rajta és elkezdtem a szövetminták elemzését is. Ezzel együtt minden olyan vizsgálatot is igyekeztem elvégezni, amit jelenleg módomban állt a test külső állapot változásától a belső szervek megváltozásáig és az agyrendszer változásainak felméréséig. Remélve, hogy sikerül megtudnom valami használható adatot mindebből.

//Sikerült úgy írnom, hogy az ne befolyásolja a mai körváltás ütemezett tervét. Még egyszer bocs, hogy idáig húztam, de sajnos a körülmények nem mindig kegyesek hozzám mostanában.//
Doctor
Doctor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Térben és Időben bárhol

Karakteradatok
Főkarakter: Doctor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://sgmemo.rpgo.hu/index.php?sid=3651c97bc1b42bce66f47d84a821 waenhill33

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 10 Aug. 2015, 08:00

Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kisértet, Zeck / Villám, Acil / Vádló, Lady Nephthys Boltagon, Eyjolf Ragnar Miller, Doctor, Carl Morrow / Jelly és Kam Flyrthibate / Töltés
Következő körváltás: 2015. augusztus 14. (péntek)

Miller bólintott arra, hogy vigyék el a tetemet valami biztonságosabb helyre. Könnyedén kapta fel a testet majd az egyik közeli épület felé vette az irányt. A bejárati ajtót fel kellett törni, de utána könnyedén be lehetett jutni már a lépcsőházba, és az ajtót is bezárni maguk után, így már nem is tudott bejönni senki. Kam az épület felett lebegett és onnan tartotta figyelemmel a környéket. A lépcsőházban világos volt, így a Doctor neki is láthatott annak, hogy felboncolja a tetemet.
Ahogyan nekilátott ugyanazt látta, amit nem sokkal korábban Jelly és Yalvis is, hogy a mechanikus részek, mintha nanobotok lennének csatlakoztak fel a szervekre, véráramba helyenként, az érrendszerre. Részben kicserélték a szöveteket, még a csontvelőben is. a mintavétel sikeres volt, az egész rendszer szinte számítógépszintű tervezést igényelt, mire valaki leprogramozta és létrehozta ezeket. Valószínű volt, hogy a teljesen robotok, amiket a hajóknál láttak is ilyenek voltak. Ezeknél a kree-knél ami biztos volt, hogyha simán megsemmisítik vagy a gép, vagy az élőszövetes részt, akkor belehalnak. De mivel a mechanikus részek úgy tűntek, mintha a szervezetből magából vonták volna ki részben a fémeket és azokat halmozták volna fel, és tudták a Doctorék, hogy vírus okozta mindezt, így esélyes volt, hogy visszafordítható és a mechanikus részek felszívódnak a szervezetben és újra teljes életet élhet a korábbi áldozat. Ami a szemeket illette, azokra is választ kapott, hogy miért ennyire szürke, ott a mechanikus rész sokkalta nagyobb volt, ahogyan az agyban is, mint a szervezet többi részében.

A palotában közben a Vádló kisietett parancsokat osztogatva, vele együtt a katonák is, így a helységben összesen Jelly, Zeck, Yalvis és Acil maradtak csak.

A városban a hajónál Zoé láthatta, hogy a három teljesen mechanikus személy már szinte teljesen kész volt az űrhajó javításával és tudta, hogy hamarosan visszatérnek oda, ahonnan jöttek, a kísérlet és a parancsok a Tervező részéről végre voltak hajtva, már nem volt szükséges a bolygón maradás.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kree-Lar - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Bíbor Kísértet Szer. 12 Aug. 2015, 16:50

Yalvis csüggedten ült a sarokban, közben azon gondolkodott, hogy hol ronthatta el. Ilyenkor mindig azt szerette volna, hogy ha rendelkezett volna egy időgéppel, amivel aztán visszament az időben, és egyszerűen megakadályozza őt a hibájában.
A Vádló parancsokat osztogatva viharzott ki a teremből, a katonákkal együtt, ott hagyva a többiekkel őt.
A foxiai ekkor ránézett a földön heverő, fertözőtt kommunikátorra, aztán eszébe jutott valami. Hisz volt egy példánya a vírusból, csak el kellett szigetelni a szintorganikus lények kollektív intelligenciájától.
Szóval foglyul ejteni. A foxiai felpattant, és óvatosan a kommunikátor közelébe lépett.
- Jó, akinek van még valami kommunikációs eszköze, akkor az azonnal hívja a Doktort, és adja ide, mert beszédem van vele. - Jelenleg a különös idegen volt az egyetlen a színpadon, aki tudott volna segíteni.
- El kell valahogy érni, valaki adja át az üzenetet, hogy van egy fertőzött kommunikátor. Ha képesek lennénk elszigetelni a többi dögtől, akkor lesz egy példányunk a vírusból! Gyerünk!
Nézett körbe.


A testet öltött mesterséges intelligencia elégedett volt, ahogy a Falanx többi tagja is. Egy sikeres tesztet hajtottak végre a bolygón, és hamarosan egy sokkal nagyobb sereget fognak építeni a szülőbolygójukon.
A hajóban már csak kevés javítást kellett eszközölnie. Különleges része volt a Falanxnak. Hasonló a többi, teljesen szintetikus lényhez, akikhez hasonlóan megközelítette a tökéletességet.
Remélni tudta, hogy őt is magával viszik. Hogy nem hagyják itt, magányosan és hasznosnak tekintik.
Hisz a Falanx nélküli lét, az már maga volt a halál.[/color]

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 13 Aug. 2015, 22:00

Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kisértet, Zeck / Villám, Acil / Vádló, Lady Nephthys Boltagon, Eyjolf Ragnar Miller, Doctor, Carl Morrow / Jelly és Kam Flyrthibate / Töltés
Következő körváltás: 2015. augusztus 18. (kedd)

Yalvis felpattant, hogy van egy ötlete. A többiek nem igen mozdultak, de programozóként tudta, hogy sajnos nem így működik. Zoé letöltötte magát a kommunikátorról, amikor fizikai formát öltött. A kommunikátor pedig mostanra teljesen üres és nincsen rajta semmi sem. Ha lett volna rajta valami, már igencsak nagy eséllyel őt magát is megfertőzte volna, ahogyan mindenki mást a helységben. Ennek ellenére feltudja venni a kapcsolatot a Doctorral, ha akarja.

Odakint az egyik lépcsőházban Doctor tovább folytatta a vizsgálatokat, de semmi újat nem tudott meg.
- Mit sikerült megtudnia? – kérdezte Miller.

Odakint Zoénak egyetlen dolga volt most csak, beszállni a gépbe, mert az indulásra kész. Pontosan tudta, hogy mi történik, amint a rámpa becsukódott mögötte a másik négy, akik leginkább valamiféle tábornoknak voltak mondhatóak, lekapcsolták a programot. Nem az övét, a többieket vágták el saját maguktól és a Tervezőtől, immáron nem fertőztek tovább, egymással kommunikáltak, az alapprogramjuk megvolt, hogy minél nagyobb pusztítást végezzenek, de tovább nem volt rájuk szükség. A Phalanx megszerezte a Kree-k technológiáját faji jellegzetességeket, már ismerték őket. Az űrhajó pedig levegőbe emelkedett és készült elhagyni a légkört.


//Szóltam, hogy ne utolsó estére/reggelre hagyjátok az írást, azért írtam este, mert holnap napközben nem tudom, hogy mikor leszek otthon, mert diplomakötés ügyben rohangászok majd.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kree-Lar - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 16 Aug. 2015, 08:46

Kam küzdött az új szerepével és bele is bonyolódott picit. Figyelte az eseményeket és ismerkedett a páncéllal, gondolkodott azon,hogy mikre volt így képes és hogy ezekkel a képességekkel miket tudott megtenni. A kiborgok ellen és egyáltalán. Egyenlőre fentről biztosította a környéket és látta, csak nézte, hogy mit csináltak a többiek. Aki visszautasította a Nova ajánlatát, azt már nem kellett levadászni, mert elkapta a fertőzést.
~Valami hasznunk legalább lett belőle, ő lesz a kísérleti patkány
Az üzeneteket folyamatosan figyelte, de egyenlőre nem szólt bele. A környéket is nézte, hogy mennyire fenyegette veszély a Doktort, akitől a fő megoldást várta, mert tudományos képzettségével igen sokra tartotta. Millert is, de ez az akció túlmutatott a katonai tudáson és az örökkévaló technológia használatán.
Az űrhajó körüli dolgokat figyelte és mikor emelkedni kezdett a hajó, a páncélon keresztül a központhoz próbált szólni és egyben a közös vonalat is megcélozta:
- Ez a négy tábornok vagy mi az isten el akar most repülni az űrhajóval. Nyilván nem akarjuk hagyni. Rá tudok kapcsolódni a rendszerére biztonságosan, hogy leszállásra kényszerítsem?
Ha inkább lőni kellett volna vagy más tanácsot kapott a páncéltól, amit jónak talált, akkor úgy tett. Ellenkező esetben rárepült az űrhajó emelkedési vonalára és megpróbált a rendszerre kapcsolódni, hogy visszahozza a földre és leállítsa azt.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 17 Aug. 2015, 22:32

Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kisértet, Zeck / Villám, Acil / Vádló, Lady Nephthys Boltagon, Eyjolf Ragnar Miller, Doctor, Carl Morrow / Jelly és Kam Flyrthibate / Töltés
Következő körváltás: 2015. augusztus 22. (szombat)

Kam a páncéltól kapott szinte azonnali választ a kérdésére.
- A rendszerhez való kapcsolódás megpróbálásához húsz méter sugarú körben kell elhelyezkedni.
Az űrhajó ekkor pedig már több kilométeres távolságban volt. Mindenki láthatta, aki kint volt, hogy fényesség vette körbe az űrhajót a légkörben majd pedig eltűnt, mintha ott sem lett volna. Teleportálás technológia. Akik kint voltak láthatták, hogy a téren levő fertőzöttek mintha megtörtek volna némileg, kissé lézengtek, mintha nem tudták volna, hogy mi van velük. Eddigre a számuk nagyjából az ezret elérte már, a palota ajtaján a kree elit tagjai és a helyi női Vádló egyszerre rontottak ki és álltak neki annak, hogy elpusztítsák a fertőzötteket.
- Megyek segítek odakint rendet tenni – mondta Miller a Doctor-nak.
Ezzel ő is kiment az épületből majd sietve indult az egy saroknyira levő térre. Kam is becsatlakozhat, ha akar, a fertőzöttek igencsak könnyen, szinte ellenállás nélkül voltak leszedhetőek az égen pedig több tucat vadászgép és sikló jelent meg, ahogyan a bolygó körül levő zászlóshajó is megkezdte az erősítés küldését. Most már hallani lehetett mindenki kommunikátorában, hogy eddig azt a jelet fogták fent, hogy minden rendben, csak nagyjából a Phalanx hajójának elugrásakor állt helyre a valós kommunikáció. A parancs egyértelmű volt, minden fertőzöttet pusztítsanak el a bolygó biztosítása érdekében.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kree-Lar - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Doctor Hétf. 17 Aug. 2015, 23:53

Az elmúlt időszakban a boncolás során sokat megtudtam erről az új fajról. Már amennyire a körülmények lehetővé tették. Választ kaptam arra, mely szerint melyek azok a területek, amikre a vírus a leginkább összpontosít. S ez alapján sok mindenre választ kaptam. Ezen kezdeményezésemnek köszönhetően, ha még tovább tudom majd vizsgálni ezt a nanitos vírust, akkor talán azt is sikerül elérni, hogy azok akiket megfertőztek, újra a régi életüket élhessék.
A vizsgálataim során sok mintát is sikerült begyűjtenem, melyeket el is tettem, miután gondosan lezártam a minta gyűjtő tasakokat. Ekkor hallottam kintről egy ismerős zajt. Ami nem más volt, mint egy űrjármű hajtóművének hangja. Ekkor már teljesen összeállt a kép, hogy ez az egész fertőző roham mire is volt jó. Ráadásul ez azt is jelentette, hogy az a három különös kinézetű robot szerű lény rövidebb idő alatt javították meg a lezuhant hajót, mint vártam.
~ Remek, ez az egész csak egy teszt lehetett a részükről. Ebből is felmérhették, mivel jár és mi mindent eredményez, ha organikus élőlényeken tesztelik ezt az érdekes vírusos inteligenciát. Most pedig, hogy megtudták amit akartak, amibe, valószínűleg némi Kree technológiai ismeret is bele csöppent... S most távoznak, hogy ki elemezhessék a szerzett adatokat és tudást, majd ezzel még veszélyesebbek lehessenek később. Vagyis mind ez csak a kezdet lehetett a részükről... ~
Hirtelen megértettem mi minden húzódott meg mostanáig a háttérben eme egyedi faj kapcsán. Ezután hallva a kinti felszálló hajó hangját kimentem a házból és láttam, hogy az a hajó, amit korábban láttunk egy teleportációs megoldással elment és nem sokkal később megjelentek a hadvédelmi erők is. Ezután a kommunikátoromból hallottam, ahogy kijelentették, hogy minden fertőzöttet pusztítsanak el. Erre csak bánatosan felsóhajtottam, majd vissza mentem a hullához. Ekkor szólt Miller, hogy megy segíteni rendet rakni.
- Mennyen csak, én még maradok egy kis ideig, hátha találok valami más megoldást is ellenük. - mondtam neki. Aztán a nálam lévő műszereimmel nekiláttam a minták alapos vizsgálatainak. Ezzel elkezdve kidolgozni egy módszert a fertőzés visszafordítására.
Doctor
Doctor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Térben és Időben bárhol

Karakteradatok
Főkarakter: Doctor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://sgmemo.rpgo.hu/index.php?sid=3651c97bc1b42bce66f47d84a821 waenhill33

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 20 Aug. 2015, 01:04

- Akkor erről lecsúsztam - állapította meg a lótestű.
Töltés már nagyon messze volt az űrhajótól és ha meg is próbált volna közelebb kerülni, nem volt esélye. Egyszerre eltűnt a jármű. Teleport-ált, nagyon fejlett technológiával. Az örökkévalókon kifogni nem volt könnyű.
A kymmelian vette a parancsot és csaatlakozott a többiekhez. Még mindig lebegve próbált bekapcsolódni és lőtte azokat a fertőzötteket, akik szabad célpontot jelentettek. Ártatlanokat nem akart eltalálni, mert megbecsülte a posztot, amit kapott.
~A kreek islövik a saját népüket, mert nem ismert a gyógymód és meg kell előzni a terjedést. Ez mégsem jó így-gondolkodott magában.
A kymmelian megint a közös vonalat próbálta használni:
- Lőjük itt  a fertőzötteket, de a vacináról biztos nincs még hír? Doktor, rájött már valamire? Vagy a foxiai a számtech tudásával?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 22 Aug. 2015, 00:02

Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kisértet, Zeck / Villám, Acil / Vádló, Lady Nephthys Boltagon, Eyjolf Ragnar Miller, Doctor, Carl Morrow / Jelly és Kam Flyrthibate / Töltés
Következő körváltás: 2015. augusztus 26. (szerda)

Doctor nekilátott valami tervet kitalálni, további vizsgálatokat végezni. Egyelőre mindennel arra jut, hogy vagy a fémes, vagy pedig a lágy szöveteket kell elpusztítani. De azt már látta, hogy azzal az áldozat halálát okozza. Arra egyelőre nem talál lehetséges megoldást, hogy miként lehetne biztonságos módon megoldani a gondot. Itt nem is igen voltak műszerei, kórházi, labori műszerek, hogy jobban meg lehessen nézni őket. Ehhez majd megfelelő körülmények kellenek, itt kint többre nem fog jutni, ezt már látta.

Odakint Miller és Kam is beszállt a harcba és segítettek a helyi erőknek. Civil és katona nem volt már a téren, csak ezek a fertőzöttek. Továbbra is roppant zavarodottak voltak, kree értelem nem volt bennük, mintha továbbra is robotok lettek volna, csak éppen minimális energián. Alig negyed óra volt, míg a testőrség és a két férfi megtisztította a Vádló vezetésével a helyet. Egy fertőzött sem maradt életben. Amit megfigyelhetett Kam és Miller is, hogy roppant könnyen hulltak el a fertőzöttek, úgy tűnt, hogy inkább csak tömegben jelentettek nagy fenyegetést. Közben a város felett több vadászgép is megjelent, amint minden tiszta volt pedig le is szálltak.
- Kéne jó pár darabot külön tenni ezekből, hogy meg lehessen vizsgálni őket – mondta a Vádló. – Egyébként tudják, hogy hova mentek?
A többiek, Zeck, Jelly és Yalvis még mindig nem bukkantak fel, egyik sem jött ki segíteni a kintieknek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kree-Lar - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 22 Aug. 2015, 04:22

Kam rendületlenül lőtte a fertőzötteket. Ezek már nem voltak kreek, szinte egyáltalán nem emlékeztettek a régi önmagukra, értelmes lényre. Olyanok voltak, mint a félig működőképes robotok. Amióta elment az űrhajó, elvesztették a vezérlő dinamizmust és nagyon könnyű prédát jelentettek. Hullottak, fogytak és lassan megtisztult a város
~Ezzel jól haladunk. A bolygó többi részén is hasonló a helyzet, remélem
Kam most nem kérdezett rá erre, mert itt akart mindent megtenni, amit lehetett. Válaszok nem érkeztek, csak annyi, hogy össze kellett szedni néhány vizsgálandó tetemet. Amit biztonságban meg tudott közelíteni és mzgatni anélkül, hogy elkapta volna a fertőzést, azt igyekezett megtenni. Ha voltak ehhez szerzszámok, lapát, talicska vagy sokkal modernebb, akkor ezekkel hordta össze őket.
~A bundásék nem tudom, mit csinálnak, de biztosan benn is van feladat-gondolkodott magában,
Később még nagyon sok teendője volt, mert ez az új feladat, az új szerepkör maga után volt óriási felelősségeket és feladatokat, a régiekkel pedig le kellett számolnia. Szólnia kellett az itteni megbízóinak, hogy az újjáépítésben sajnos már nem tudott segíteni, mert sokkal becsesebb posztra jelölték ki. Ha valakit ajánlhatott maga helyett, akkor tudott szakembert mondani, akit kereshettek. Át kellett gondolnia, hogy hogy fog ezek után menni az életet

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Doctor Szer. 26 Aug. 2015, 05:17

A további vizsgálódás próbálkozásával arra jutottam, hogy jelen körülmények közt már nem tehetek többet ezen a helyen. Így amit csak tudtam össze szedtem. A műszereimet, a szövet és nanit mintáimat és minden mást is, amire még szükségem lehet a későbbi vizsgálatokhoz. Aztán elővettem a kommunikátorom és nyitottam egy nyílt csatornát, amit a bolygón hallhatott akár Kree, akár Kam, vagy Miller is.
- Üdvözletem mindenkinek, itt a Doctor! Bárki, aki tudna segíteni, megkérném, hogy navigáljon el egy felszerelt modern tudományos laboratóriumhoz, hogy további vizsgálatokat tudjak végezni a fertőzött Kree-k megmentésének ügyéven. Valamint Szeretném megkérni a harcoló egységeket, hogy a fertőzött egyedek leölése helyet, inkább tereljék őket egy helyre és zárják el. Mivel van esély a megmentésükre! S a gyógymód kifejlesztéséhez élő fertőzött egyedekre is szükség lehet! S ha sikerrel járok, akkor minden fertőzött Kree újra élheti korábbi életét, mintha mi sem történt volna. - fejeztem be a mondanivalóm, majd elindultam ki az épületből, amint mindent magamhoz vettem. Majd várva az útbaigazítást az épület előtt vártam, hogy elnavigáljon valaki a célomhoz. S reménykedtem benne, hogy arra is törekednek a Kree-k, hogy a faj társaik leölése helyett inkább megmentsék a bajtársaik életét.
Doctor
Doctor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Térben és Időben bárhol

Karakteradatok
Főkarakter: Doctor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://sgmemo.rpgo.hu/index.php?sid=3651c97bc1b42bce66f47d84a821 waenhill33

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Thorhalla Szer. 26 Aug. 2015, 08:45

Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kisértet, Zeck / Villám, Acil / Vádló, Lady Nephthys Boltagon, Eyjolf Ragnar Miller, Doctor, Carl Morrow / Jelly és Kam Flyrthibate / Töltés

Végül is mindenki sikeresen megúszta és nem fertőződtek meg. Mint kiderült Kam számára odabent már régen nem volt semmilyen feladat, a többiek egyszerűen nem jöttek ki. Amúgy még a bolygón is volt feladat, több Nova is érkezett, a terepet biztosítani kellett, meggyőződni arról, hogy nincsenek-e más fertőzöttek, vagy Annihilus maradványai.
Nebo végül is nem sokkal később visszatért a zászlóshajóra, majd onnan Hala-ra, a bolygón javában zajlottak az újraépítések, ahogyan a vizsgálatok is. Mindezek jó pár napba beleteltek. A tudósok, köztük, Doctor is, ha besegített nem igen jött rá semmire egyelőre, csak ugyanazt sikerült megállapítani mint eddig. Az egyetlen módja a Phalanx elpusztításának az, hogy elpusztítják, még nem találták meg a gyógymódot, már ha volt. azt még sikerült megfejteni, hogy kaptártudattal működnek és az összes felszabadul, ha a központi agyat, komputert elpusztítják, aki irányítja őket. Azonban, hogy ez mi, vagy ki lehet arra egyelőre nem sikerült rájönni.
A fizikusok sem vesztegették az idejüket, nekik Miller segített be, néhány nap alatt pedig sikerült megtalálni a helyet, ahova a Phalanx űrhajója ment, a Tejútrendszerbe, a Naprendszer egyik bolygójának holdjára. A Titánra. Ez a hely mindenkinek ismerős a legendákból, az Örökkévalók otthona. Erre a hírre Tanalth vádló egy csoportot próbált toborozni, akik kimennek az ellenséges területre és felmérik azt, és esetleg megelőző csapásként megpróbálják elpusztítani ott a Phalanxot, mielőtt az nagyobb károkat okozhat az univerzumban.

A következő kaland itt van kiírva, már lehet rá jelentkezni.
Még egy reagot írjatok kérlek, hogy ki mivel foglalkozik az elkövetkező pár napban a következő kaland kezdetéig, ha jöttök, ha nem. A 2 Nova pedig jelezze, hogy megtartja-e a jutalmát, vagy sem.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kree-Lar - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Bíbor Kísértet Csüt. 27 Aug. 2015, 13:47

Miután a csata zajai elhalkultak, Bíbor Kísértet lesurrant a térre, mielőtt a fent lévők észrevették volna az eltűntét. Átvágott a halott kree-k és másfajúak között, akik már régen nem voltak önmaguk.
Felnézett az égre, és tudta, hogy már Zoé sem önmaga. Még mindig nem tudott kijutni a bolygóról, pedig szívesen a titokzatos lények után ment volna. Ezért maradt, de bujkált a többiek elől. Úgy döntött, hogy az első adandó alkalommal fellóg egy hajóra és kisurran.
Pár nap múlva megtudta, hogy Tanath vádló egy csapatot toboroz, akik elmennek a biomechanikus lények származási helyére.
Yalvis az elsők között jelentkezik a megtorló csapatba.



_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Jelly Pént. 28 Aug. 2015, 12:49

Miután a novák megérkeztek, Jelly azonnal jelentkezett náluk mint a hadtest új tagja. Nem akart megválni a páncéljától és a képességeitől, és ezt jelezte is nekik. A következő pár napban segített a hadtestnek a feladatokban.
A fertőzöttek és Anhillius esetleg megmaradt katonáinak felkutatásában, közben elkezdte kiismerni az új képességeit. Határozottan hasznosnak ítélt párat, valamint magát is egy harcban.
Úgy festett, hogy hamarosan szükség is lesz rájuk, mivel Tanath vádló egy csapatot szedett össze, hogy kövessék a Titánra a bioszintetikus lényeket. A Szaturnusz holdjára.
Carlnak azért is fontos volt, mert közel volt a Földhöz, így a szülőbolygója is veszélybe kerülhetett.
Önként jelentkezett a küldetésre induló csapatba.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 29 Aug. 2015, 10:33

Az egy megoldandó kérdés maradt, hogy mit csináltak benn a többiek, mikor semmi tenni való nem volt. Nem válaszoltak, nem jöttek ki. Kam rosszat sejtett, de végül megtalált mindenkit életben. Sok halottjuk volt, se senki olyan, aki közel állt volna hozzá. A kymmelian csak tette a dolgát, élvezte is, hogy most fontos szerepet kapott. Végre megbecsülték, nem csak egy lecsúszott, börtönviselt építészt láttak benne. Követte a többieket és csinálta a parancsokat. Egyénileg még nem akart dönteni, néhány perce volt Nova, előtte sosem foglalkozott ilyenekkel, ezért csak beállt a sorba.
Megtisztították a bolygót, megnyerték a csatát, de a háborút még nem. A mindig pacifista Doktor hitt abban, hogy meg tudta menteni a fertőzötteket. Erre sajnos nem volt esély és Kam nem akart több bajt, ezért a parancsot követte, nem a tudós kérését. Lelőtte az összes kiborgot, akit kellett. Vizsgálandó anyagot is szereztek és elindulhatott a reneszánsz a bolygón. Újjáépítés, újjászületés. sok ilyet megélt már az univerzum és mindig akadtak, akik lerombolták az újat. Kam építeni szeretett és ezzel a hadtesti csatlakozással egy más formában tudott építeni. Rendet.
Felvállalta, hogy Nova lesz, igyekezett részt venni annyi kiképzésen, amennyien lehetett, hogy a legjobb legyen. Építészként is tudta a dolgát és most sem akart tudatlan, rossz, de belecsöppent katona lenni. Fejlpdni akart és elfogadta életének ezt az új őútirányát. Ha tudta, akkor még üvdözölte a távozása előtt Jellyt is és Millert, a Doktort, eg köszönömmel összegezve mindent, amit tettek. A foxiait is megkereste és kezet fogott vele. Bunkó volt az elején, de most már jobb kedve lett és még rá is mosolygott a rókára, mielőtt elment a dolgára.

/Köszönöm a kalandot és a jutalmat isSmile /

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Doctor Hétf. 31 Aug. 2015, 23:42

Az örökkévalók hajójának távozás és a fertőzöttek felszámolása után csatlakoztam a helyi tudós gárdához. A segítségükkel próbáltam rájönni a titokzatos lények többi titkaira és arra is kerestem a választ, hogy miképp adhatnám vissza a korábbi életüket a fertőzötteknek. De sajnos hiába kutattam tovább pár begyűjtött holtestnek hála, de nem jutottam előbbre.
Míg én a válaszokat kerestem a fertőzőtek megmentésére, Miller tábornok és még pár helyi az elszökött hajó nyomát próbálták követni. Szerencsénkre sikerült lokalizálni a helyet, ahová mentek. Amely nem más volt, mint a naprendszer egyik holdja a Titán. Ezután egy csapatot szerveztek, amely odamegy, és megállítja őket, mielőtt nagyobb fenyegetést jelentenének az univerzumnak. Én is csatlakoztam a csapathoz. Bár nekem nem csak a megállításuk volt a célom, hanem minél többet megtudni az Örökkévalók technológiájáról és erről az új fajról. Remélem az utunk több szempontból sikert arathat majd. Időközben a TARDIS-t is visszakaptam, mellyel sokkal szívesebben utazom, mint bármi mással....
Doctor
Doctor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Térben és Időben bárhol

Karakteradatok
Főkarakter: Doctor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://sgmemo.rpgo.hu/index.php?sid=3651c97bc1b42bce66f47d84a821 waenhill33

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Thorhalla Pént. 04 Szept. 2015, 00:05

Galaxis Védelmezői 13.: Az ellenség földjén
Résztvevők: Fenn-Lee, Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet, Eyjolf Ragnar Miller, Doctor és Carl Morrow / Jelly
Következő körváltás: 2015. szeptember 8. (kedd) (4 naponta)

Egy héttel a Phalanx támadása után:
A legtöbben inkább a bolygón maradtak és itt maradtak, hogy segítsenek a bolygót helyrehozni. Tanalth Vádló felhívására öten jelentkeztek, hogy elmennek a szinte öngyilkos akciónak tűnő helyre, a Titánra. Még Kam és Zeck, vagyis Villám sem vállalta a feladatot. A két leggyorsabb hajóval mentek, Miller a sajátjával készült menni, révén az egy személyes volt, így kellett még egy másik, a Vádló a Doctort kérte meg, hogy a Tardis-t használhassák a többiek is, hiszen nem volt feltűnő és teleportációra is képes volt.
Kora reggel volt, helyi standard idő szerint reggel 6-ra voltak idehívva azok, akik mennek, a nap még csak most kelt fel, az űrkikötő meglehetősen kihalt volt, összesen csak munkások tartózkodtak itt, akik a segélyeket és ellátmányokat pakolták, osztályozták, csoportosították. A Tardis-t, mivel eddig le volt foglalva egy csöndesebb dokkba szállították el és ezt a helyet adták meg találkozási pontnak. Miller vadászgépe is ide lett szállítva az indulás reggelére. Mivel mindenkit személyesen keresett fel a Vádló, így egyelőre senki sem tudta azt, hogy ki vállalta el a küldetést, így a megérkezés után volt meglepetés, hogy néhányan ismét egymással találkoztak.
Egy-két perce érkezett meg mindenki – Miller még nem, csak a gépe van ott – a legjobb tudomásuk szerint még a Vádlóra várnak, mert a nő akart néhány szót intézni hozzájuk mielőtt elindulnak innen.

felszereléslista:

//Felszereléslistát írjatok!//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kree-Lar - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Fenn-Lee Pént. 04 Szept. 2015, 11:31

Nagyon csodálkoztam, mikor láttam, hogy a Kree-Lar még mindig ott van, ahol eddig. Majd, dühöt éreztem és csalódotságot, magam miat, és az miat, aki el hitette mindenkivel, hogy a Kree-Lart fel faltaGalaktusz vagy ki a csoda. Minden esetre, meg fogom keresni az illetőt, és egy kicsit elbeszélgetek majd vele. Zu, leszállási engedéjt kért, amit meg is kapot, csak hogy mikor leszálltunk, meg kellet tudnunk, hogy a bolygó karantén alatt van, valamilyen vírus miat. Zu, hamar a hajónál termet, hogy el hagyja a bolygót, egyedűl én maradtam ott. Talán, én is vele menttem volna, akkor most nem itt lennék, de nem is élnék. A kree vadász gépek, azonnal a teher hajó után vetették magukat, majd hallom, hogy a távolban valami fel robban, és mivel látom a két vadászt vissza repűlni, így pontosan tudom, hogy Zu húzta a rövidebbet ezen a téren. Révén, hogy csak pár kézpénz volt nállam, így azért tudtam egy ideig mit enni, és nem éheztem. Az utobbi pár napban, fölöslegesnek éreztem magam, így nagyon boldog voltam, mikor hallottam, hogy önkénteseket keresnek egy küldetésre, így aztán jelentkeztem is. Végre, úgy éreztem, hogy tehetek is valamit, ami jó dolog. A gyülekező, reggel hatkór volt egy csendes kikötő dokban, ahova rajtam kivül mások is voltak, de ők nem voltak Kreek. De, nem is ez a lényeg, ha nem az, hogy megint hasznosnak érzem magam. A pakolászókon kivül más Kreet nem is nagyon láttam, így arra a következtetésre jutottam, hogy talán én leszek köztük az egyetlen. A vádlóra még várnunk kell, mert még akar valamit mondani, mielött még útra kelünk.

Fel szerelés: Egyenlőre, csak egy kommunikátór, amit Zutól kapot.
Fenn-Lee
Fenn-Lee
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Jelly Pént. 04 Szept. 2015, 15:40

Carl, mióta megkapta a Nova rangot, a páncélt és a velejáró erőket, hamar kitanulta a használatukat. Például azt, hogy nem muszáj a sisaknak egész nap rajta lennie.
Az egyébként merev eszköz könnyen hajtogatható volt, így belerakhatta a dzsekijének a zsebébe, amit a páncél felett hordott.
Megtisztelve érezte magát, hogy eme nagy múlttal rendelkező testületnek a része lehet. Ennek szellemében segített újdonsült bajtársainak a bolygón a bioszintetikusok inváziója által okozott károkat.
Aztán jelentkezett Tanath vádló felhívására. Egy öngyilkos akcióra, a Szaturnusz Titán nevű holdjára. Legalábbis annak tűnőnek.
Azonban az indoka fontos volt. Nem akarta, hogy a biomechanikusok esetleg a Földre támadjanak. Az emberiség nem volt erre felkészülve, hiába éltek már át több inváziót is.
Mi lehet a Földön?
Aztán megvonta a vállát, és úgy döntött, hogy az akció után majd ellátogat a szülővilágára. A megbeszéltek szerint már reggeli hatkor ott kell lenniük.
A kikötőben már ott parkolt Miller hajója és a TARDIS, amit a kree-k lefoglaltak. Csak néhány rakodómunkást látott, meg egy kree fajba tartozó nőt, aki szintén Tanath vádlóra várhat.
Jelly odabiccentett a fiatal nőnek, és ő is csöndben várakozott.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Bíbor Kísértet Pént. 04 Szept. 2015, 16:19

Yalvis végigsétált az úgy ahogy újjáépített utcán, és közben a tekintete ide-oda járt. A bolygó nappali ciklusának kezdetén jártak. A foxiai nem érezte magát rosszul, hogy korán kellett ébrednie.
Ő elsősorban bűnöző volt, egy igazi éjjel ragadozó, aki akkor járja az utcákat, mikor más alszik.
Most azonban nem egy újabb gazságra készült, hanem a gyermeke visszaszerzésére indult. Egy olyan bolygóra, amiről csak nem is hallott, egy vádló megbízásából.
Készült erre az akcióra.
Új kommunikátort és egy kree késtt szerzett egy ócskástól, amit a hátára szíjazva hordott. Az utóbbi pár hétben úgy-ahogy megtanulta a használatát. Az eszköz olyan hosszú volt hozzá képest, hogy már el is mehetett egy rövidebb kardnak.
Viszont tudta, hogy ő lesz a csapatban a hacker, aki fel fogja törni a biotechnikusokat irányító komputert.
Persze ő arra fog törekedni, hogy megmentse az általa írt programot, ha még megtudta.
Belépett a dokkba, és körbepillantott a többieken. Egy kree nő és a Morrow nevű földi, aki a Nova hadtest öltözékét hordta, amit egy dzsekivel takart. A sisak nem volt rajta.
Yalvis odabiccentett a többieknek, és leült az egyik oszlop tövében. Meglátta, hogy a dokkban ott volt lefoglalva a Doktor titokzatos járműve a TARDIS.
A foxiai felkuncogott.
- Kree-k, lemerném fogadni, hogy az egész cuccot végigtapogatták a műszereikkel és párszor lézerrel lyukat robbantani az elejére. Bár gondolom, hogy a Doktor van olyan rafinált vén vosaq, hogy levédesse valahogy.
Aztán a kree nő felé fordult.
- Yalvis vagyok, a Foxiáról. Számítógépes biztonsági szakértő - mondta és meghajolt.

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Thorhalla Kedd 08 Szept. 2015, 00:04

Résztvevők: Fenn-Lee, Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet, Eyjolf Ragnar Miller, Doctor és Carl Morrow / Jelly
Következő körváltás: 2015. szeptember 12. (szombat)

Egyelőre csak hárman várakoztak a dokkokban, még nem érkeztek meg a többiek, de erre sem kellet sokat várni, néhány perccel később a megbeszélt időponthoz képest a hangár ajtaja nyílt ki és ketten léptek be rajta. Tanalth Vádló volt az, mellette pedig egy páncélos alak. Yalvis és Jelly megismerték a páncélt már, Fenn-nek semmit sem mondott, nem látott ilyet a saját világában.
- Üdvözlöm önöket! – köszöntötte a Vádló a megjelenteket. – Köszönöm, hogy nem indultak el addig, amíg nem mondhatok néhány szót önöknek.
Itt tartott néhány másodperces szünetet mielőtt folytatta volna.
- Először is szeretném megköszönni, hogy önként vállalkoztak a feladatra, hogy az ellenséges vonalak mögé mennek és felderítik azt a helyet. Azonban arra akarom kérni önöket, hogy ne kockáztassanak feleslegesen, ne ölessék meg magukat. Az új háború ezen fázisában az információk fontosabbak, mint maga a siker. Ha maguk meghalnak nem fogunk tudni információkat szerezni. Pedig azokra van szükség, hogy tudjuk, hogy egészen pontosan mivel állunk szemben, mik a célok, hogyan lehet gyógyítani mindezt.
Végignézett a csapaton.
- Kaptak ellátmányt, élelmiszert, folyadékot, ön nitrogénpalackot, arra az esetre, ha azon a bolygón mindez szükséges lenne – nézett itt Fenn-re. – Illetve kaptak egy külön adatrögzítőt, így nem kell a saját kommunikátorukat fárasztani.
Körbenézett, mintha keresne valakit.
- A Doctor is vállalta, de egyelőre nem látom… nélküle pedig nem tudnak indulni…

felszereléslista:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kree-Lar - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kree-Lar - Page 5 Empty Re: Kree-Lar

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.