Boulder (Colorado, Karantén zóna)

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Boulder (Colorado, Karantén zóna) - Page 3 Empty Re: Boulder (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Szept. 2015, 08:23

//Nyugodtan mehet egy szabadkör, szóval Timofei írj bátran.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Boulder (Colorado, Karantén zóna) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Boulder (Colorado, Karantén zóna) - Page 3 Empty Re: Boulder (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Timofei Szer. 23 Szept. 2015, 14:17

---Kelvin---
Az ágyon ülve próbálok életet masszírozni az elgémberedett végtagjaimba, mikor bejön Rebecca. Köszön, amit én viszonzok, majd egyszerűen köntörfalazás nélkül elmondja a lényeget.
- Van egy rossz és egy jó hírem. Nem fogom tudni túl finoman közölni. A rossz hír az, hogy a rendőrök akkor is vádat emelnek ellened amennyiben az édesapád nem tesz feljelentést. A jó hír az, hogy mindezt hajlandóak félretenni amennyiben három óra múlva felülsz az iskola repülőjére és eljössz velem San Fransisco-ba. - mondja. Tudtam. Pontosan erre számítottam. Szinte éreztem, hogy a dolog nem fog csak úgy megoldódni magától. Monduk, hosszútávon nézve az iskola mégse tűnik olyan rossz megoldásnak, szóval nincs más választásom. Rábólintok.
- Inkább elmegyek abba a suliba. - mondom, majd halkabbra veszem - De a történtek ugye kettőnk között marad? Nem szeretném, ha mindenki erről pletykálna mikor odaérek. - mondom, majd megvárom a válaszát.

_________________
Boulder (Colorado, Karantén zóna) - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Boulder (Colorado, Karantén zóna) - Page 3 Empty Re: Boulder (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Emily Johanson Hétf. 28 Szept. 2015, 20:09

~ Rebeca Larson ~

A meggyőzés, mármint a második, sokkal könnyebben ment, mint azt vártam, habár a két választási lehetőség nem sok kibúvót tett lehetővé. Börtön vagy iskola. Biztosan az utóbbi az ami elfogadhatóbb, habár nem tudom, hogy egy gyerekkel hogyan is bánnának egy börtönben. Erről nincs tapasztalatom.
- Mindössze az iskola vezetői fognak tudni arról ami történt. Ugyanakkor nem igazán van joga senkinek sem különösen pletykálni vagy kritizálni azt ami történt, hisz egyrészt nem tehetsz róla, másrészt semmi megoldhatatlan nem történt. - feleltem végül, mintegy azért is, hogy megnyugtassam, hogy nem lesz a rossz szájak céltáblája ha visszaértünk. Habár szerintem bőven lenne olyan, aki biztosítaná a rossz szájak csukva maradását amúgy is.
- Esetleg valami kérdésed még van? Bármi cuccodat, amit esetleg szeretnél hozni, azt majd édesapád elküldi, hisz a repülő egyenesen ide jön értünk és el is visz direktbe. Szóval bármi ilyesmit, majd telefonon kell intézd. - folytattam a beszélgetést, hisz most három óráig láblógatáson és beszélgetésen kívül mást nem igazán tudnánk tenni. Legfeljebb ő alszik egyet, én meg böngészem a netet vagy valami.

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Boulder (Colorado, Karantén zóna) - Page 3 Empty Re: Boulder (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Timofei Szer. 07 Okt. 2015, 14:34

--Kelvin Sam Jones--
- Mindössze az iskola vezetői fognak tudni arról ami történt. Ugyanakkor nem igazán van joga senkinek sem különösen pletykálni vagy kritizálni azt ami történt, hisz egyrészt nem tehetsz róla, másrészt semmi megoldhatatlan nem történt. - válaszolja a kérdésemre, és én megnyugodom. Bár, nagy eséllyel ki fog tudódni az egész, de már kerültem rosszakarók kereszttüzébe, ezért nem fog váratlanul érni, ha mégis rámszálnak. Pedig jó lett volna, hogy ha ez az egész meg se történik, mert abba a suliba beérve biztosan a fejemhez fogják vágni és folyamatosan fel fogják hozni példának.
- Esetleg valami kérdésed még van? Bármi cuccodat, amit esetleg szeretnél hozni, azt majd édesapád elküldi, hisz a repülő egyenesen ide jön értünk és el is visz direktbe. Szóval bármi ilyesmit, majd telefonon kell intézd. - mondja. Nos, hogy ha a cuccaimat majd utólag küldik, akkor jobbára semmi.
- Nem. Semmi. - válaszolom, majd az éppen kiütötten fekvő mostohaapámra tekintek. - Ha te nem vagy ott, akkor ő már halott lenne. Köszönöm ezért.




_________________
Boulder (Colorado, Karantén zóna) - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Boulder (Colorado, Karantén zóna) - Page 3 Empty Re: Boulder (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Okt. 2015, 22:11

2048. április 13. hétfő – Boulder, Karantén Zóna
Résztvevők: Kelvin Sam Jones és Rebeca Larson

Végül Kelvin eldönti, hogy Rebeca-val megy az iskolába, így a lány is le tudja szervezni az egészet. Ennek fényében sikerült elintézni, hogy az iskola a saját repülőjét küldi el és a páros azzal megy vissza San Francisco-ba. Kelvinnek volt ideje összepakolni, még az apjától is elbúcsúzni, mert a férfi is felébredt. Örült, hogy a fiú végül is azt választotta, hogy elmegy oda és megtanulja az erejét használni és okosodik is majd. Nem hibáztatta azért, ami történt, nem haragudott, ő csak annyit akart, hogy Kelvin a lehető legjobb helyre kerüljön, a legjobb képzést és ellátást kapja. Mivel eléggé jól volt, így kikísérte a párost a megérkező repülőhöz, megígértette a fiúval, hogy minden nap beszélnek majd a holoneten keresztül és köszönetet mondott Rebeca-nak is, hogy foglalkoznak a fiával az iskolában. Amint mind a ketten felszálltak a gépre a pilóta, aki úgyszintén a Nyugati-parti X-men tagja volt.
A repülő út nagyjából fél órát tartott, révén roppant modern és gyors volt az X-men gépe. Így hamarosan San Francisco légterében voltak már. Végül a suli repülője le is szállt az iskola tetején.

Folytatás: San Francisco

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Boulder (Colorado, Karantén zóna) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Boulder (Colorado, Karantén zóna) - Page 3 Empty Re: Boulder (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.