Denver (Colorado, Karantén zóna)

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 30 Júl. 2015, 00:20

Denver városa, a Szövetséges Államok legnagyobb városai között van, a Karantén zónának pedig ténylgesen a legnépesebb és legnagyobb kiterjedésű városa. Innen irányítják a Karantén zónát, a CDC-nek, azaz a Járványügynek is van egy hatalmas kirendeltsége itt (Atlanta után a második legnagyobb).
Denver (Colorado, Karantén zóna) Be3d63af7481495b966a05348d6ff778

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 30 Júl. 2015, 09:57

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Amanda Cruz és Nikoletta Blue

Amandának és Nikolnak az utóbbi időszakból nem sok maradt meg, egy-egy pillanatra tértek csak magukhoz, aztán a fájdalom miatt újra eszméletüket vesztették. Ez ment heteken keresztül. Csak annyit láttak a világból, hogy valamilyen fényes, tágas és fehér helységben vannak, körülöttük orvosok, nővérek.
Most amikor felébredtek már sokkal jobban maguknál voltak és nem ájultak el azonnal. Mind a kettejük teste teljesen sértetlen, Amanda utolsó emléke az volt, hogy a siklójukat megtámadták, míg Nikolnak, hogy lezuhant. Most mind a ketten egy szobában voltak, egymás melletti ágyon. Kintről a nap sütött be a városból, mind a ketten farkas éhesek voltak. Amanda ekkor vehette észre, hogy tökéletesen képes a felszínen is levegőt venni és cápa alakban volt, de rendesen lélegzett itt is, nem érezve gyengeséget, pedig nem volt vizes a teste. Nikol pedig úgy érezte magát, ahogyan szokott. A várost odakint nem ismerték meg, kívülről a folyosóról hangok szűrődtek be, amik az Oscorp egyik leányvállalatát említették, hogy a Smaragd Gyógyszergyártóé cég rengeteg gyógyszert küldött a Karantén zónába, illetve, hogy Sinister azok után, hogy New York után sem állt meg, hanem a többi Észak-keleti államot is bevette, azóta pedig újra hidegháborús állapot van a két ország között.
A két részt, a szobát és a kinti folyosót egy átlátszó üvegajtó választotta el, ott is orvosok, nővérek, látogatók mászkáltak, a lányokhoz egyelőre még senki sem jött be, úgy tűnt, hogy nem vették észre, hogy felébredtek.

A szoba:
Denver (Colorado, Karantén zóna) Hospital_

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Cardas Pént. 31 Júl. 2015, 02:20

Körülnézek a helyen, ahol magamhoz térek. A tárgyak, a helyiség légköre és a színek alapján egyértelműen egy gyengélkedő. Ezt követi a releváns kérdés: Miért vagyok gyengélkedőben?
Lassan gondolkodni kezdek, mire visszatérnek az emlékek, amik alapján ki tudom következtetni, hogy mi okból kerülhettem ide. Még érzek valami fájdalmat, de nehéz meghatározni, pontosan hol is. Csak azt tudom, hogy fáj még. Ekkor apró villanások jutnak eszembe, ahogy korábban magamhoz térek pár pillanatra, majd újra eszméletlenségbe zuhanok. Akkor erősebb volt a fájdalom, elviselhetetlenebb, mint most. Miután ezzel megvoltam, jobban felmérem a gyengélkedőt. Úgy tűnhet, hogy nyugodt vagyok, sőt ésszerű ahhoz képest, hogy most tértem magamhoz, de szerintem ez nem igaz. Szerintem inkább annyira félek, hogy nem merek meggondolatlanul kiugrani az ágyból. Vagy a sokk ami ért, az miatt vagyok higgadt? Hallottam hogy attól természetellenes nyugalom töltheti el az embert, már ha igaz ez.
A gyengélkedő nem üres, mellettem is fekszik valaki. Váó. Mint valami kék... izé. Legalább én beazonosítható vagyok, hogy "cápaszerű". Most tűnik csak fel, hogy annak ellenére, hogy nincs víz, ez nem jelent problémát a testemnek. Egy másodpercre ugyan visszatartom a lélegzetem a felismeréstől, de aztán biztosabban levegőt veszek. Fura. Mint most minden mellesleg. Normális esetben jobban meglepődnék ezen, azt hiszem.
- Öh, heló? - köszönök a kék lánynak, amennyiben ő is ébren van. - Nem tudod, hogy kerültünk ide? Meg ha már "ide", hol van az?
Persze behívhatnám valahogy a nővéreket is, de kettőnkben már van annyi közös, hogy egymás mellett ágyon fekszünk egy kórházban, szóval őhozzá fordulok. De nemsokára úgyis szólni kéne, mert olyan éhes vagyok, mint egy fehércápa. Ok, ez a szójáték hülyén hangzott, még fejben is. Megnézem, van-e a közelben valamilyen gomb, amivel lehet értesíteni a személyzetet. Csak akkor nyomom meg, ha a kékség alszik még, így a nővéreknek kell feltennem a kérdéseket, amiket neki tettem fel az előbb.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Denver (Colorado, Karantén zóna) Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 06 Aug. 2015, 09:10

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Amanda Cruz és Nikoletta Blue

Nikol egyelőre még aludt, így Amanda nekilátott annak, hogy keressen valamilyen gombot, amivel értesíteni tudja a nővéreket. Amint erre gondolt és keresni kezdett egy holografikus panel jelent meg felette, amit csak meg kellett érintenie a megfelelő menüpontban. A legtöbb olyan volt, hogy vészhelyzet, rosszul érzi magát, éhes, szomjas és effélék. Amint megérintette alig telt el fél perc és máris kinyílt az ajtó egy fehér ruhás ápolónő lépett be rajta.
- Üdvözlöm, először is szeretném megtudni a nevét, mert arra nem jöttünk rá, egyelőre mind a ketten Jane Doe néven szerepelnek a betegek között – mondta.
Ha Amanda megmondja, akkor válaszol a kérdésekre.
- Ms. Cruz, jelenleg Denverben van az Amerikai Szövetséges Államok Karantén Zónájának fővárosában – kezdte. – Ön és a társnője is mintegy egy hónappal ezelőtt kerültek ide, súlyos, életveszélyes sérülésekkel, illetve mindkettejük mutációja a vizsgálatok alapján Magneto vírusától ered. Ezért is vannak itt. Önnek súlyos belső vérzései voltak, legalább háromtucat törése illetve fejsérülése komoly agyduzzanattal, és a teste 90%-a megégett harmadfokú sebekkel.
Ha Amanda végignéz magán, semmi sérülés nem volt rajta.
- A vírus miatt nem volt hatása a regenerációs oltásnak, így regenerációs folyadékban töltötte az elmúlt közel egy hónapot mire minden életveszély elhárult és átszállíthattuk ide.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Night Szomb. 08 Aug. 2015, 21:30

előzmény itt: https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2335p50-centralia-pennsylvania#55137

A sikoltás sem sikerült a fájdalmamban, mert meg volt zúzódva a torkom a szörny fojtogatásától. A szárnyaim viszont már repülőképesnek tűntek. Megpróbáltam felszállni,hogy fent nézzek körül, de aztán négy méterről zuhantam le és sötétség borult elmémre.
A következő időszakból nem sok maradt meg. Mindig fel fel Ébredtem, de a fájdalmaktól ismét a fájdalom tompító öntudatlanság mentett meg csak kínjaimtól.
Majd egyszer csak arra kezdtem el ébredezni, hogy valakik beszélgetnek a közelemben. Egy részét ki tudtam venni a dolgoknak míg felébredtem, így magamban jót mosolyogtam ezen a Magnetó vírusa miatt lettem mutáns dolgon.
Próbáltam kidörzsölni minden álmot a szememből és felülni az ágyon, közben pedig próbáltam mérlegelni magamban egy igen fontos kérdést. Vajon olyan területen vagyok -e ahol köröznek? Lévén segítettem sziniszter lányát szöktetni, az más kérdés, hogy nem sikerült, de attól még a fejemen a vérdíj. És ha most kitalálok egy alteregót magamnak, vagy amnéziásdit játszom, akkor menny az esélye annak, hogy megtudják ki is vagyok valójában.
Miközben ezeken morfondíroztam próbáltam felmérni a környezetem is.
- Ööö üdv. Meg tudnák mondani kérem, hogy pontosan hol is vagyunk, és hogy kerültem ide?
Kérdezem kissé bátortalanul, lévén az agyam is kattog ezerrel és nem akarom hogy tudják hogy részben halottam amit eddig beszéltek.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Denver (Colorado, Karantén zóna) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Denver (Colorado, Karantén zóna) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Denver (Colorado, Karantén zóna) Indian_girl_by_welximak-d628caj Denver (Colorado, Karantén zóna) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Aug. 2015, 18:18

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Amanda Cruz és Nikoletta Blue

Nikol az elején még mosolygott a dolgon, hogy miért került ide, aztán, ahogyan felült és megdörzsölte a kezét valami furcsaság tűnt fel neki. A kezén pikkelek voltak, a bőre színe ugyan maradt kék, de pikkelyes lett. Ahogyan végignézett magán a felülés közben az egész teste ilyen volt.
- Ah Ms. Blue – mosolyodott el. – Legalább ez is megvan mindkettejüknél. A hogyan krült ide részt már tudom, hogy hallotta.
Így nem is válaszolt a lány kérdésére.
- Ha amiatt aggódna, hogy Kanada körözést adott ki önre, ne féljen – mondta a nő. – Továbbra is hadi állapotok vannak és innen senki sem fogja magát kiadni.
Megvárta, amíg a lány reagál erre és megnyugszik, vagy bármit tesz.
- Pennsylvaniából került ide, egy Centralia nevű városka határából, súlyos sebekkel. A szervezetében rengeteg káros anyag volt, ami miatt a regenerációs oltásra sem reagált a szervezete, illetve gyanítom a kialakult másodlagos mutáció miatt sem. Érdekes, maga az első regisztrált személy, aki mutánsként kapta el a vírust.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Night Szer. 23 Szept. 2015, 22:39

Csak mosolygok eleinte, de aztán ahogy a kezemhez érek lefagy az arcomról a mosoly, ahogy megérzem a furcsa tapintását a bőrömnek. Odapillantok és látom, hogy az egész testem, vagy legalábbis az a része amit most látok teljesen pikkelyes lett.
~ Ez meg mi a franc?
Teszem fel a kérdést magamban, de furcsa válasz érkezik az előző kérdésemre, majd két mondatával eloszlatja a kételyeimet, bár újakat is kelt bennem ezáltal.
- Ööö. Maga telepata?
Kérdem miközben leesik, hogy azt mondta az imént, hogy még a nevünket se tudja, de most, mint egy könyvben olvas bennem. Bár legalább vannak szavai amik megnyugtatnak.
- Ez jó hir. Bár a jelek szerint többet nem is kell mondanom úgyis mindent tudhat rólam.
~ Főleg azt, hogy nem vagyok bűnöző, a körözés ellenére.
A nő további szavai magyarázatot adnak sok mindenre és újabb kérdéseket is felvetettek.
- Szerencsére ennek ellenére sem haltam meg, de furcsa, hogy nem használt, talán az a géznek nevezett ösrégi gyógyszer lehetett az oka, vagy ki tudja... Ezért is lepődtem meg annyira, talán valami új képességet is kaptam, bár nem örülnék neki, ha kisvártatva megfulladnék vízhiányba vagy valami ilyesmi.
próbálom poénkodással palástolni, aggodalmam ami nagyon is valós.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Denver (Colorado, Karantén zóna) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Denver (Colorado, Karantén zóna) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Denver (Colorado, Karantén zóna) Indian_girl_by_welximak-d628caj Denver (Colorado, Karantén zóna) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 24 Szept. 2015, 09:04

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Nikoletta Blue, Jonathan Bluebird és Lucy Bluebird

A nővér kedvesen elmosolyodott és bólintott Nikol szavain.
- Igen, telepata vagyok – mondta.
Láthatóan azzal a résszel nem foglalkozott, hogy mit is gondolt a lány azzal kapcsolatban, hogy bűnöző lenne-e vagy sem. Valószínűleg nem foglalkozott a munkaköri kötelességébe.
- Ami azt illeti kellenek még vizsgálatok mind a kettejüknél, mivel fertőzöttek, a Karantén zónát nem hagyhatják el, ezt felteszem önök is tudják anélkül, hogy mondanám.
Persze Nikol is hallott már a zónáról, hogy mindenkit, aki fertőzött ide hoznak és csak akkor távozhat, ha már nincs Magneto vírusa a szerveztében. Előbb nem hagyják a hatóságok mindezt.
- Ha kiengedik, akkor itt a közelben van egy hivatal, ott igényelhet magának lakást és munkát arra az időre, amíg itt tartózkodik. Ha nincs több kérdése, akkor értesítem a doktornőt, hogy megvizsgálhassa önt.

Az ikrek családjának élete igencsak felborult az utóbbi időben, amikor az Amerikai Szövetséges Államok kormánya megannyi személyt telepített be abba az államba is, ahol ők éltek, majd egyszerűen kerítéssel vette körbe, hogy a fertőzöttek – Magneto vírusával – ne tudják elhagyni, csak gyógyultan. Igaz így legalább nem voltak annyira kihaltak a belső államok, sem Denver, hanem újra nyüzsgő élet volt. Az ikrek éppen egy bevásárló központban voltak az osztályukkal, egy akadályversenyre mentek, hogy részt vegyenek rajta.
Denver (Colorado, Karantén zóna) 4sg1et
Két felügyelő tanár volt velük, ő próbálta terelgetni a diákokat. Amikor is Lucy volt az, aki egy ismerős illatot érzett meg, a barátjukét, aki meghalt nem is olyan régen, pedig ez igencsak friss illat volt. A tömegben pedig Jon a halott barátjukat szúrta ki, amint az emberek között haladt.
Denver (Colorado, Karantén zóna) 2igowhk

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Bryde ikrek Szomb. 03 Okt. 2015, 16:38

Lucy
Ez a nap is olyan, mint a többi. Egy újabb nap az idegesítő osztálytársakkal, akik csak megvetnek és röhögnek rajtam és a bátyámon. Nemrég például egy galamb röppent fel előttem és kis híján szívinfarktust kaptam, de a többiek csak röhögtek. Barmok.
Ma egy bevásárlóközpontban vagyunk, ahol valami idétlen akadályversenyen kell részt venni. Nem nagyon rajongok érte, de velünk szemben a többieknek nincs esélyük. A többiekkel sétálva viszont valami nagyon furcsa üti meg az orromat. Egy illat, méghozzá nagyon ismerős, valahonnan régről. Túl ismerős...az nem lehet. Nem lehet, hogy Will szagát érzem. Ő meghalt. Akkor mégis hogyan? Azonnal Jon felé fordulok, aki halálra vált arccal néz valamit, és mikor odanézek és is ledöbbenek.
- Az nem lehet. - mondjuk halkan egyszerre.

Jon
Utálom az osztálytársaimat. Főleg most, hogy valami akadályversenyen kell részt venni egy plázában vagy miben, és mivel sokkal erősebbek és jobbak vagyunk, mint a többiek, így a többiek nem kedvelnek minket és csak nevetnek rajtunk. Barmok.
A többiekkel sétálunk, a tanárok terelgetésével, amikor Lucy megtorpan. Először nem tudom miért, látszólag valamilyen szag megütötte az orrát. Már szólnák neki, amikor valami olyasmit veszek észre, ami nem lehet ott. Nem lehet. Ő meghalt....nem lehet akkor itt. Mégis hogy lehetséges ez? Will meghalt és most mégis itt látom...
- Az nem lehet. - mondom halkan, Lucyval együtt.

///elnézést a késésért, sajnos elbambultam és nem figyeltem a híreket///
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Night Vas. 04 Okt. 2015, 19:38

Az nem lepett meg, hogy nem hagyhatjuk el a karantént, mert tisztában vagyok a szó jelentéséve, de ez nem jelentette azt, hogy örülök is neki.
A nővér azon kívül, hogy közli, hogy telepata, amire ugye rájöttem, közli, hogy még vannak hátra vizsgálatok, és, hogy van egy hivatal, amin keresztül munkát lehet vállalni, míg itt vagyunk.
- Akkor ha jól sejtem, a vizsgálatok után mehetünk is a hivatalba, vagy van már valami tapasztalat a vírussal kapcsolatban, hogy mennyi ideig tarthat, vagy állandósul -e?
Reméltem az előbbiről kapok választ, bár a nem tudjuk még opció is fent állt, de jelenleg próbáltam optimistán nézni a dolgot a sok rossz után, ami velem történt mostanában.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Denver (Colorado, Karantén zóna) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Denver (Colorado, Karantén zóna) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Denver (Colorado, Karantén zóna) Indian_girl_by_welximak-d628caj Denver (Colorado, Karantén zóna) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 05 Okt. 2015, 10:06

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Nikoletta Blue, Jonathan Bluebird és Lucy Bluebird

A nővér megrázta a fejét Nikol szavaira.
- Először el kell, hogy engedje a főorvos úr, azok után mehet csak a hivatalba – magyarázta.
A második résznél megállt és megvonta a vállát.
- Fogalmam sincs róla, a legrövidebb ismert eset is közel másfél év volt – magyarázta. – És ön is tudja, hogy még mindig nagyon sokan vannak, akik fertőzöttek. Még azt sem tudni, hogy örök életére megmarad-e valakinek.
Abban az esetben, ha Nikol valaha is olvasott holonetet, újságot, vagy hallott médiát, akkor ezekkel ő maga is tisztában volt.
- Jöjjön!
Ha Nikol megy utána, akkor a nővér a folyosó végén levő egyik helységbe vezette, ahol egy bioszkennelő volt.
- Feküdjön az asztalra, egy-két perc és végzünk is minden vizsgálattal.

Az ikrek csak néhány pillanatig látják még a korábban halottnak vélt barátjukat, majd az eltűnik a tömegben és a velük levő egyik tanárnő is rájuk ripakodott.
- Mr. és Ms. Bluebird, elhiszem, hogy imádnak különcök lenni, de nem maradhatnak le! Gyorsabban szedjék a lábukat!
Ha ekkor nem mozdultak a mögöttük haladó tanár kezét érezte meg az ikerpár a hátánál, vállánál, ahogyan finoman tolta őket előre, hogy haladjanak. Ez mind a kettejüket kizökkentette néhány pillanatra és mire visszanéztek a halott barátjuk már nem volt ott. Azonban azt nem hihették, hogy meghalt, mert az illata még mindig érződött, azaz tényleg ott volt nem sokkal korábban.
Innen azonban nem kellett sokat haladni, a pláza széléig mentek, ahol egy hatalmas területű felépített akadálypálya várta őket és a már ott levő többi más iskolai osztályokat is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Bryde ikrek Kedd 06 Okt. 2015, 15:32

Jon
Lehetetlen. Ő meghalt, nem lehet itt? De érzem a szagát, szóval tényleg itt van, de az lehetetlen. Láttam meghalni, láttam, hogy eltemették. Láttam, hogy meghalt, de most mégis itt látom. Ekkor viszont az egyik tanár kizökkent minket, amitől egy pillanatra nézek arrébb, de mikor visszanézek, Will már nincs ott. Nem lehet. Talán csak hallucináltam? Az nem lehet, mert akkor Lucy is velem hallucinált volna? És a szagok?
- Mr. és Ms. Bluebird, elhiszem, hogy imádnak különcök lenni, de nem maradhatnak le! Gyorsabban szedjék a lábukat! - mondja a tanár, majd a cél felé irányít minket. Én csak egyszerűen lerázom magamról a kezét, majd gyorsabban előreindulok, hogy a tanár hallótávolságon kívülre kerüljön. Ekkor megvárom, hogy Lucy is mellém érjen, majd mondom neki.
- Te is láttad Willt, ugye? - kérdezem - Még mindig érzem a szagát.
Majd amint válaszolt, folytatom.
- Lehet, hogy csak össze vagyunk zavarodva. Ő nem lehet itt.

Lucy
Meghalt. Tudom, hogy meghalt, még sírtam is a sírjánál. Mindketten meggyászoltuk, láttuk és tudtuk, hogy ő halott. De akkor most hogy kerül ide? Ekkor az egyik tanár kizökkent, és mire visszanézek, Will már nincs ott. A szagát viszont még mindig érzem, mintha tényleg ott lett volna, de az lehetetlen.
- Mr. és Ms. Bluebird, elhiszem, hogy imádnak különcök lenni, de nem maradhatnak le! Gyorsabban szedjék a lábukat! - mondja a tanárnő, de én csak vetek rá egy gyűlölködő pillantást és a bátyó után indulok. Gyorsan beérem és felveti a történteket.
- Láttam és éreztem is. Ott volt. - válaszolom - Én is érzem még. Mintha tényleg ott állt volna.
Majd elmondja, hogy lehet, hogy csak hallucináltunk.
- Lehet. Ő meghalt. - mondom, majd még gyorsan elmorzsolok egy könnycseppet.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Okt. 2015, 22:11

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Nikoletta Blue, Jonathan Bluebird és Lucy Bluebird

A testvérpár előrébb tudott érni és beszélni egymással. Nem tudták, hogy képzelődtek-e, de jellemzően ezt akartál elhitetni magukkal. Mind a ketten érezték a halott társuk illatát, a hallucinációk pedig ilyesmivel igencsak ritkán szoktak járni. Az akadálypályához való megérkezés után ezen a helyen is érezték a tanárnő két öltözőhöz terelte a fiatalokat, külön a fiúkat és külön a lányokat, így az ikreknek is külön helységbe kellett bemenniük. A folyosó egyik oldalán volt a lányok öltözője azzal szemben a fiúké. Még mielőtt bementek volna az egyik kísérő tanárnő megszólalt.
- Mindenki öltözzön át gyorsan, az első szám tíz perc múlva kezdődik.
Az öltözők modernek és tiszták voltak, semmiben sem különböztek az iskolai öltözőktől. Ha az ikrek nekilátnak az átöltözésnek, akkor pillanatokkal később egymástól függetlenül is ugyanazt hallották.
- Hagytatok meghalni – a halott barátjuk hangja volt az. – Szenvedni fogtok mindketten, annyira, mint én…
Ha körbenéznek egyik osztálytársuk, sem a vigyázó tanár nem mutatta jelét annak, hogy hallották volna, amit ők.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Bryde ikrek Pént. 30 Okt. 2015, 10:02

Jon
Biztosan képzelődtünk, ő biztosan nincs itt. Nem lehet itt, és kész. Meghalt, ezt mindketten jól tudjuk, szóval nem érdemes rá több szót fecsérelni.
Az akadálypályához elérve a tanárok az öltözők felé terelnek minket és ott sajnos a lányok és a fiúk két különböző öltözőbe mennek, így akaratlanul, de el kell szakadnom Lucy-tól. Nem igazán értem, mi értelme ennek, láttam már a húgomat ruha nélkül, testvérek vagyunk, de gondolom a többi diák nem így gondolja. Én a fiúöltözőbe megyek, majd a tanár szavait figyelmen kívül hagyva elfoglalok egy helyet a sarokban. A kapucnimat levéve láthatóvá válnak a farkasfüleim és ha valaki a közelembe jönne, arra rámorgok. Ez általában mindig bejön.
- Hagytatok meghalni – mondja valaki, mire én hátrafordulok, de nem látok senkit se beszélni, főleg nem hozzám. Fura - Szenvedni fogtok mindketten, annyira, mint én… - hallom újra, mire idegesen hátranézek.
- Ez ki volt.... - kérdezném, de ekkor rájövök valamire. A hang...ez a hang...Will. Nem lehet...nem lehet. Hagytuk meghalni? Ezt nem értem, ő nem lehet itt, meghalt. De nem a mi hibánkból halt meg. Nem lehet.

Lucy
Ő nem lehet itt, nem volt itt és nem is lesz itt, csak beképzeltük az egészet. Meghalt és a halottak nem sétálnak plázákban, így biztosan nem őt láttuk. Csak képzelődtünk.
Az akadálypályához elérve a tanárok az öltözők felé terelnek minket és ott sajnos a lányok és a fiúk két különböző öltözőbe mennek, így akaratlanul, de el kell szakadnom Jon-tól. Megértem, hogy el kell választani az ellenkező neműeket, de mi testvérek vagyunk, miért nem öltözhetnénk egy helyen?
- Mindenki öltözzön át gyorsan, az első szám tíz perc múlva kezdődik. - mondja a kísérő tanárnő, de nem mintha annyira érdekelne. A lányöltözőben átöltözés közben láthatóvá válnak a farkastestrészeim, de már megtanultam nem törődni a hátam mögött összebeszélőkkel, így nem is érdekel.
- Hagytatok meghalni - hallom, de a hang....ez Will hangja. Azonnal hátrafordulok, de sehol se látom. – Szenvedni fogtok mindketten, annyira, mint én… - hallom újra Will hangját, de őt sehol se látom. Ekkor hirtelen megértem a szavat jelentését. Miattunk halt meg? Nem, az nem lehet, mi ott se voltunk. Nem is tudtunk volna rajta segíteni, a sebei túl súlyosak voltak. Nem tudtuk rajta segíteni és nem is tehettünk volna semmit se. Ezt nem értem...mégis itt van?

_________________
- Azért élek, hogy szolgáljak, Inkvizítor úr.
-Nem tudom, miért élsz, de biztos hogy nem ezért.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 30 Okt. 2015, 21:19

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Nikoletta Blue, Jonathan Bluebird és Lucy Bluebird

Az ikrek aggodalma teljesen felesleges volt, senki sem beszélt össze a hátuk mögött a kinézetük miatt. Még az osztályukban sem voltak kirívók, voltak sokkal furcsább mutánsok is. noha ők aggódtak, de már tényleg legalább két évtizede eltűnt az a bolygóról, hogy bárki kinevetett volna egy mutánst a kinézete miatt. Az ikrek is a legtöbbször inkább azt kapták meg, hogy jajjj de aranyosak, milyen cukik, bolyhosak és biztosan puha lehet a bundájuk, mintsem ellenkezéseket. Még a velük egykorú gyerekek sem féltek tőlük, ezt is maguknak mesélték be, révén a velük egykorú gyerekek is mind-mind mutánsok voltak hála Magneto vírusának. Így önmaguk gerjesztették a gyűlöletet és félelmet magukban. A többi fiatal gyerek mindössze annyit tett, hogy meg-megrángatták a bundájukat, mert tetszett nekik. Sokszor a hátuk mögött hallották, hogy nem gyűlölik őket, nem kinevetik őket, hanem sokkal inkább a helyükben lennének, mert a bunda és farkasnak lenni menő! Főleg olyanok sajnálták, akiknek nem volt külső mutáns jegyük. Az osztálytársaik rájuk sem néztek az öltözködésnél, nem azért, mert csúnyának tartották őket, hanem, mert hiába voltak farkas kinézetűek teljesen átlagosak voltak ezzel, az összes suli társuk is mutáns volt, nem csak az osztálytársak, de a többi diák is.
Amint végeztek az átöltözéssel, mindenkire tornacipő, rövidnadrág és iskolai póló került ki is mentek. Egy hatalmas kőből, fából és fémből készült pódiumhoz mentek. Legalább még két tucat másik osztály volt itt több iskolából, ők is a versenyre jöttek. Ott is valószínűleg mindenki mutáns volt, sok más magukhoz hasonló bundást is láttak. A rendezvény szervezője egy gazdagabb lila bőrű és zöld hajú nő lépett a pódiumra és ment a mikrofonhoz. Az ikrek ekkor látták meg ismét a halott barátjukat, roppant gonosz tekintettel a pódium tetején, a kezeiben furcsa energia tűnt fel és a kezeit a pódium összetartó elemeire emelte.
Denver (Colorado, Karantén zóna) 1890905-franklin_587_legion_cps_007

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Bryde ikrek Szomb. 31 Okt. 2015, 12:34

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Nikoletta Blue, Jonathan Bluebird és Lucy Bluebird


Jon
Nem tudom, miért hallottam Will hangját, de az biztos, hogy még a vér is megfagyott az ereimben. Mégis hogy érti, hogy mi tehetünk róla? Mégis miért haragszik ránk? Várjunk, miért beszélek róla úgy, mintha még élne? Nem, ő meghalt és kész. De a hangját akkor is hallottam, szóval roppant furcsa.
Gyorsan átöltözök, majd kiviharzok az öltözőből, és a pódium felé sietve összetalálkozom Lucy-val, aki halála vált képpel néz rám.
- Te is hallottad? - kérdezem tőle, mire ő bólint.
- Nem értem, mi folyik itt. - mondja, én pedig közelebb húzódom hozzá.
- Ez nem lehet véletlen képzelgés. Mindketten láttuk őt, éreztük őt, hallottuk őt. Itt valami furcsa dolog történik. - mondom, majd a pódium felé nézve frászt kapok. Az ott Will. Az ott Will és nem tűnik boldognak. "Szenvedni fogtok mindketten, annyira, mint én…" . Te jó ég, mégis mire készül?
- Vigyázzanak, ott a pódium tetején! - kiabálunk egyszerre, miközben Will-re mutatunk. Jesszusom, meg akar ölni mindenkit?

Lucy
Will él. Meghalt, de mégis itt van. Érzem, ez nem lehet véletlen. Hallottam, láttam, éreztem őt, szóval itt van valahol. De miért dühös ránk? A barátai voltunk, nem akartuk a halálát sosem. Akkor mégis miért?
Átöltözés után amilyen gyorsan csak lehet, kiviharzok az öltözőből és a pódium felé menet összetalálkozom Jon-nal.
- Te is hallottad? - kérdezi tőlem, mire én bólintok.
- Nem értem, mi folyik itt. - mondom, mire Jon közelebb húzódik hozzám.
- Ez nem lehet véletlen képzelgés. Mindketten láttuk őt, éreztük őt, hallottuk őt. Itt valami furcsa dolog történik. - mondja Jon, majd észrevesz valamit, és mikor én is odanézek, kis híján elájulok. Will. Will-t látom, de ez nem lehet ő.
Vigyázzanak, ott a pódium tetején! - kiabálunk egyszerre, miközben Will-re mutatunk. Miért?


_________________
- Azért élek, hogy szolgáljak, Inkvizítor úr.
-Nem tudom, miért élsz, de biztos hogy nem ezért.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 01 Nov. 2015, 00:02

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Nikoletta Blue, Jonathan Bluebird és Lucy Bluebird

Úgy tűnt, hogy egészen addig nem tűnt fel senkinek Will jelenléte, amíg az ikrek nem hívták rá fel a figyelmet. Amint ezt megtették többen felkapták a fejüket, abba az irányba és kitört a pánik. Felnőttek, gyerekek sikítva, zokogva kezdtek el pánikszerűen menekülni minél távolabb. Biztonsági őr, vagy efféle nem is volt erre, néhány gondnok próbálta a pódiumról a nőt lerángatni, hogy biztonságba jussanak. Amit az ikrek láttak, hogy jó pár tanár kiállt a gyerekek elé, hogy próbálják a testükkel védeni őket, ez náluk is igaz volt, de sokan futottak, lökték fel a gyerekeket, az ikrek osztálytársai közül is jó páran így jártak, ők szerencsére már kamaszok voltak, de voltak itt nagyon kicsik, általános iskolások is. a nagyobb diákok közül többen kicsiket kaptak fel és velük próbáltak rohanni. Többen nekiütköztek az ikreknek, akik egyelőre nem mozdultak. Will kezeiben egyre nagyobbak lettek a gömbök, Lucy égető fájdalmat érzett a csuklóinál és az arcán, a szájánál, majd kiszaladt a lába alól a talaj, ahogyan a karjánál fogva valami felrántotta a földről. Egy sárga béklyó tartotta a kezeit láthatatlanul a levegőben és a száját is ilyen energiamező fogta be. Egetett és roppant fájdalmas volt, a földön Jonathan a nyakán érzett egy ilyet, majd egy sárgás lánc jelent meg, ami lerántotta a földre és egy hasonlóan sárga részhez láncolta a fiút, aki csak alig húsz-harminc centire tudta emelni a fejét.
- A ti hibátok, én is elveszem tőletek, ami a legfontosabb… dönts, hogy te, vagy az éljen! – nézett fel a lányra. – Háromig van időd 3… 2… 1…

//Egyébként remélem nem gond, hogy sulis kalandod van és úgy vettem, hogy a szüleik visszatették őket a diákok közé, mert nem tartották jónak, hogy otthon vannak, hiszen az nekik sem használ. Főleg, hogy a farkas társas és szociális lény és a karijaid megőrültek volna attól, hogy nincsenek, nem lehetnek másokkal…//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Bryde ikrek Vas. 01 Nov. 2015, 12:01

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Nikoletta Blue, Jonathan Bluebird és Lucy Bluebird


Lucy
Káosz, leginkább ezzel a szóval lehetne jellemezni a történteket. Amint Jonnal figyelmeztetjük az embereket, ők is meglátják a gonosz Will-t és fejvesztve, sikítozva rohanni kezdenek. Mindenki rohan mindenfelé, teljes a zűrzavar. Néhány tanár védeni próbálja a diákokat, minket is, de ebben az emberáradatban nincs sok értelme. Nem tudom, Will vagy akárki is legyen ez, mire készül, de a kezében valami furcsa energia kezd növekedni. A következő pillanatban sikítanék, de nem tudok. Hirtelen égő fájdalmat érzek mindenhonnan, a csuklómnál, az arcomnál, meg a számnál, ezután valami felránt a földről. Ez a valami borzalmasan éget, fáj és nem ereszt egyáltalán. A lábaimmal kapálódzom, de hiába, nem tudok szabadulni.
- A ti hibátok, én is elveszem tőletek, ami a legfontosabb… dönts, hogy te, vagy az éljen! – néz fel rám Will. – Háromig van időd 3… 2… 1… - mondja, én pedig észreveszem, hogy Jont is hasonlóan lefogja ez a sárgás, égető dolog. Döntsek? De...de miért? Mit tettünk? Miért....miért? Mi nem tettünk semmit se. Semmit se.
- Ne...Will kérlek ne! Nem tettünk semmit se. - próbálok könyörögni, ha a számnál lévő dolog engedi. A könnyeim pedig megállíthatatlanul folyni kezdenek, és teljesen megbénulok a félelemtől.

Jon
Az emberek fejvesztve menekülnek mindenfelé, miután figyelmeztettük őket a veszélyre. Még mindig nem tudom elhinni, hogy az ott Will és tényleg ő csinálja ezt, de sajnos ez tényleg megtörténik. Mindenki rohan mindenfelé, a tanárok védenék a diákokat, de hiába. El kell tűnnünk innen, de gyorsan. Lucy felé fordulok, hogy elmeneküljünk, de észreveszem, hogy valami felrántja őt a magasba, valami amit lehet, hogy Will okoz. Utánakapnék, de ekkor valami borzasztóan égetni kezdi a nyakamat, majd egy sárgás lánc jelenik meg, és leránt a földre. Alig bírom megemelni a fejemet és nem tudom, hogy mégis mi folyik itt? Ha ez tényleg Will, akkor mégis mit tettünk, hogy ennyire dühös ránk? Tovább agyalnák ezen, de az égető fájdalom eltereli a figyelmemet és tehetetlenül kapálódzom a földön, megpróbálva kiszabadulni.


///semmi probléma, a lényeg, hogy a kaland kezd egyre durvábbá válni Very Happy Elismerésem. ///

_________________
- Azért élek, hogy szolgáljak, Inkvizítor úr.
-Nem tudom, miért élsz, de biztos hogy nem ezért.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Nov. 2015, 00:01

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Jonathan Bluebird és Lucy Bluebird

Lucy megszólalni sem tudott, csak hümmögés hagyta el a száját, amiből semmit sem lehetett érteni, a kapálózását lehetett csak látni lentről. Will pedig szépen lassan végigért a számolásban.
- …0 – mondta csalódottan. – Helytelen válasz. Akkor érezd azt, amit én is.
A kezével intett egyet, mire Jonathan szeme láttára a semmiből feltépte valami Lucy nyakát, a vér pedig spriccelve kezdett aláhullani föntről a lány teljes ruháját vérbe borítva. Lucy jeges fájdalmat érzett, majd a forróságot, ami a nyakából ömleni kezdett. Nem a fájdalom volt a legrosszabb, az szinte pillanatok alatt elmúlt, hanem az, hogy fulladni kezdett, a szája és az orra is megtelt vérrel és nem volt elég, hogy a vérveszteségtől egyre álmosabb és fáradtabb lett, de fulladozott is, a saját vérében. Jonathan pedig azt látta, hogy Will lendült felé, egy aranyenergiákból álló karddal hihetetlen gyorsan lendült felé és csapott, hogy lefejezze a fiút. Így már nem is volt ideje azzal törődni, figyelni, hogy mi történik a levegőből lezuhanó húgával.

Lucy a fulladás közben érzékelte, hogy zuhanni kezd lefelé, majd annyit érzett, hogy valaki elkapta a kezét a nyakára szorítja, hogy elállítsa a vérzést.
- Nyugi, túl fogod élni – mondta egy lány hangja.
Kellemes melegséget érzett a lány a nyakánál és a fulladása is jobb lett, már kapott levegőt, noha nagyon gyenge volt és szédült, de már nem érezte, hogy a vér folyna belőle. így megláthatta a nagyjából vele és a bátyjával egy idős sötétebb bőrű, talán indiai lányt, aki még mindig a torkát „szorította” és bíztatóan mosolygott rá.
Denver (Colorado, Karantén zóna) Cf2356e0cbd6bf6d11c120970c5b9335

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Bryde ikrek Pént. 06 Nov. 2015, 14:28

Lucy

- …0 – mondja Will csalódottan. – Helytelen válasz. Akkor érezd azt, amit én is. - csak hümmögni bírok, mert a számat valami még mindig befogja. Hirtelen éles, jeges fájdalom hasít bele a nyakamba és észreveszem...valami feltépte a torkomat. A vérem megállíthatatlanul spriccelni és ömleni kezd a sebből, a forró vérem mindet beterít. Miért? Miért kell meghalnom? Mit tettünk, hogy ezt érdemeljük? Egyre álmosabb vagyok, és fuldoklom is egyszerre, a saját vérembe fulladok bele. Tehát itt a vég, meg fogok halni. A könnyeim még mindig folynak, akárcsak a vérem és én pedig elkezdek zuhanni. Miért? Erre már sose tudom meg a választ. Kár, hogy nem töltöttem elég időt anyuval és apuval. Vajon ők hogy fogják ezt feldolgozni? Hogy fogja ezt Jon feldolgozni, már ha Will nem öli meg őt is. Nincs értelme gondolkodni...csak hagyom...vége.
Kicsit jobban bírok lélegezni. Valaki elkaphatott és a nyakamra tette a kezét? Borzalmasan szédülök, de mintha elállt volna a vérzés. Mégis mi vagy ki? A szemeimet kinyitva, egy lányt látok meg, aki engem tart.
- Nyugi, túl fogod élni - mondja.
- Jonathan...bátyó- mondom halkan.

Jon
Nem értem tisztán mi folyik itt. Alig bírok mozogni, és Lucy láthatólag nagyobb bajban van. Will, vagy akármi is legyen ez, nem tudom, hogy mit akar vele csinálni, de ha bántai meri, akkor....jaj ne! Valami....feltépte Lucy nyakát. A vére spriccelve terít be mindent, a földet, a ruháját és engem is. Nem lehet. Nem lehet! Miért? Miért kellett őt? Miért? Még gondolkodni sincs időm, mert Will egy energiából álló pengével lendül felém, én pedig lehajtom a fejemet.
- Hamarosan én is csatlakozom hozzád hugocskám. - mondom halkan és várom az elkerülhetetlent.

_________________
- Azért élek, hogy szolgáljak, Inkvizítor úr.
-Nem tudom, miért élsz, de biztos hogy nem ezért.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 07 Nov. 2015, 00:10

+18
2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Jonathan Bluebird és Lucy Bluebird

Ahogyan egyre jobban tisztult Lucy látása látta, hogy fehéres fény világított a nyakánál, ami a lány kezeiből jött. A fáradtság, bódultság még mindig megvolt, ahogyan a fázás is, szinte biztosan sokkot kapott, de pillanatról pillanatra jobban tudott levegőt venni. Most már láthatta, hogy fák és bokrok veszik körbe, ő pedig fűben fekszik. Ahol korábban voltak, ott semmi ilyesmi nem volt, mert ők még egy csarnokban voltak. Nem hallott emberi beszédet sem, mintha csak ketten lettek volna. A lány a szavakra furcsán pillantott Lucy-ra.
- Ő a testvéred? – kérdezte. – Nem, nincs itt… nem tudom, hogy mi van vele, kihoztalak egyből onnan. Elveszem a kezem, azt hiszem már fogsz tudni rendesen levegőt venni, a beszédet annyira még ne erőltesd.
A fehéres fény eltűnt, a lány pedig elvette a kezét Lucy nyakáról, aki most már tényleg tudott levegőt venni, ha a nyakához ért, nyoma sem volt a hegnek sem.
- Megmaradsz – mosolygott a lány. – Rendben leszel, de azt hiszem sokkot kaptál, be kéne vinnem téged a kórházba.

A fiú nem is próbált küzdeni semmit sem, csak hagyta, hogy a támadója elérjen hozzá, ami meg is történt. Még látta, hogy a kard lendül a nyaka irányába, majd éles, jeges fájdalmat érzett, és mindent átvett a sötétség. A közelben levők még látták, hogy a fiú feje leválik a helyéről és elgurul a testtől, miközben a nyakból néhány pillanatig a vér spriccelt, majd ahogyan a szív leállt a vér is csak folyt a földön fekvő testből. A támadó pedig, mintha ott sem lett volna eltűnt.
Jonathan egy lángoló, sziklás barlangban tér magához, a barlang résein látni lehetett, hogy nagyon sok helyen láva is folyik odakint a falakon túl.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Bryde ikrek Vas. 08 Nov. 2015, 11:19

+18
2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Jonathan Bluebird és Lucy Bluebird


Lucy

Mégis mi történt? Ki lehet ez a lány? Kezd tisztulni a látásom és azt látom, hogy a nyakamnál valami fény világít, amit a lány idéz elő, közben pedig kezdem kicsit jobban érezni magam. De...mégis hol vagyok. Minden olyan csendes, mindenütt fák és bokrok, a csarnok sehol sincs.
- Ő a testvéred? – kérdezi a lány, miután én Jon nevét mondom. – Nem, nincs itt… nem tudom, hogy mi van vele, kihoztalak egyből onnan. Elveszem a kezem, azt hiszem már fogsz tudni rendesen levegőt venni, a beszédet annyira még ne erőltesd. - nincs itt? De akkor hol van? Ő is bajban lehet, ki tudja, hogy az a szörnyeteg mit művel vele.
- Bajban...van...kell....neki....segíte...ni - mondom halkan. Az is lehet, hogy meghaltam? Ez talán a túlvilág, és Jon azért nincs itt, mert ő még él?
- Megmaradsz –mondja a lány, miután elveszi a kezét a nyakamtól. – Rendben leszel, de azt hiszem sokkot kaptál, be kéne vinnem téged a kórházba. - akkor mégis élek. Megtapogatom a nyakamat, ahonnét korábban vér spriccelhetett. De ha nem haltam meg, akkor hol van bátyó?
- Jon....hol? - kérdezem a lánytól. Mi lehet vajon vele? Nagyon félek, úgy érzem, mintha valami nagyon nem lenne vele rendbe. Remélem nincs baja....remélem.

Jon

Folytatás >>> https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2957-sotet-dimenzio#58742

/// Very Happy és így kell egy diákkalandot áttolni egy korhatáros horrorrá Very Happy Elismerésem ///

_________________
- Azért élek, hogy szolgáljak, Inkvizítor úr.
-Nem tudom, miért élsz, de biztos hogy nem ezért.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 09 Nov. 2015, 00:01

2048. április 13. hétfő – Denver, Karantén Zóna
Résztvevő: Lucy Bluebird

A lány kedvesen rázta meg a fejét arra, amit Lucy mondott nehézkesen.
- Hacsak nem hagyta magát megölni, akkor biztosan rendben van – mosolygott és próbálta nyugtatni Lucy-t.
A másik kérdésre is hamarosan felelt.
- Ott, ahol voltatok, voltunk. A csarnokban maradt az akadálypálya előtt. most az akadálypályán vagyunk, a másik végében – magyarázta. – Biztos távolságban.
Néhány pillanatot kivárt ezek után mielőtt felelt volna.
- Ha majd fel tudsz ülni, és utána állni, akkor visszasétálhatunk és a mentőkre is rá foglak bízni, hogy vigyenek be kivizsgálni – felelte. – Szerintem lassan megpróbálhatnád azt, hogy felülsz és felállsz. Ha szédülsz, akkor még nem… egyébként hogy hívnak és kit volt, aki rátok támadt?
Kérdezte kedvesen még és figyelte, hogy mit is felel Lucy, illetve megpróbál-e felülni, felállni.

//Hááááát nem hittem volna, hogy megöleted a karit lol…//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Denver (Colorado, Karantén zóna) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Bryde ikrek Kedd 10 Nov. 2015, 15:05

Lucy

A lány válaszai cseppet sem nyugtatnak meg, csak mégjobban félni kezdek. Tehát ha nem hagyta megát megölni, ez mégis mit jelent? Ha Will bántotta őt...ha megölte őt....nem! Nem szabad erre gondolnom, meg kell nyugodnom.
- Ott, ahol voltatok, voltunk. A csarnokban maradt az akadálypálya előtt. most az akadálypályán vagyunk, a másik végében – magyarázza a lány az egyik kérdésemre válaszolva.. – Biztos távolságban. - akkor Jon itt van a közelben. Meg kell találni őt, és őt is idehozni. Nem tudja, hogy mi van velem, szóval biztos félhet és biztos bajban van. Muszáj látnom őt.
- Ha majd fel tudsz ülni, és utána állni, akkor visszasétálhatunk és a mentőkre is rá foglak bízni, hogy vigyenek be kivizsgálni – folytatja a lány. – Szerintem lassan megpróbálhatnád azt, hogy felülsz és felállsz. Ha szédülsz, akkor még nem… egyébként hogy hívnak és kit volt, aki rátok támadt? - tehát akkor ő se tudja, hogy mi történt. Ez nem jó hír. Megpróbálok lassan felülni, közben pedig válaszolok.
- Lucy. A nevem...Lucy. - majd ránézek - Ide tudod....hozni a bá...a bátyámat? Kérlek. - mondom neki, majd várok a válaszára. Remélem nincs baja.

_________________
- Azért élek, hogy szolgáljak, Inkvizítor úr.
-Nem tudom, miért élsz, de biztos hogy nem ezért.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Night Kedd 10 Nov. 2015, 15:50

A nővér közölte, hogy előbb el kell engednie a főorvosnak, hogy elmehessek a hivatalba.
- Logikus.
Ezek után pedig további kellemetlen tényeket közölt velem a nő.
- Remek. Akkor elidőzök itt még egy ideig.
A nővér invitált, hogy menjünk elvégezni a vizsgálatokat, én követtem és kérésére felfeküdtem az asztalra és vártam, hogy elvégezzék a vizsgálatokat. Közben pedig a gondolatok cikáztam a fejemben és már nem érdekelt, hogy a nővér hallja -e őket, elvégre ha saját gondolataim lehetnek nem, még ha le is hallgatják azokat.
~ Remélem nem kell örökre itt maradnom. meg azt is, hogy a másodlagos mutációval nem járnék kopoltyúk is, mert ennél jobban a mozgásom már csak egy akvárium tudná akadályozni. Ha nem lenne elég a karantén zóna.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Denver (Colorado, Karantén zóna) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Denver (Colorado, Karantén zóna) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Denver (Colorado, Karantén zóna) Indian_girl_by_welximak-d628caj Denver (Colorado, Karantén zóna) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Denver (Colorado, Karantén zóna) Empty Re: Denver (Colorado, Karantén zóna)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.