Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 12 Nov. 2016, 22:02

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya D9f7615f238d31df0154741803b584d1

A megszállás előtti mértékben nagy, de az új Felsővárosi mértékhez képest átlagos lakosztály. Mindennel fel van szerelve ami az mostanában megszokott. Van benne szórakozási eszközök, eléri a kozmikus nethez és automatizált karbantartás. Ezenkívül Erwin, főleg nosztalgikus okokból, tart még egy-két polcnyi régi könyvet. Ezek a régi klasszikus szépirodalomtól; Bűn és bűnhődés, Faust és hasonlók; a ponyvaregényeken át egészen a segíts magadon könyvekig. Nem túl dicsőséges könyvtár, de jó emlékeztető arról, hogy mit vesztettünk.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Re: Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 15 Nov. 2016, 00:00



Kree Invázió – Sötét Jövő Prológus


Résztvevő: dr. Erwin Vayne



Következő körváltás: 2016. november 19. (szombat)

Prológus:
”Láttam… nem akartam, mint máskor sem, de láttam, hogy mi történik. A bolygó hófehér nitrogénpárába öltözött, így mintha még több lett volna a felnő is, alig jutott le napfény a bolygóra. A bolygóra, amit az emberiség most már sajátjának sem nevezhetett, a helyre, ami a kree-k uralma alá került. Az, hogy az emberek azt hiszik, hogy a Felsővárosban szabadabban mozoghatnak, mint az Alsóvárosban csupán illúzió. Az egész hely egy aranykalitka, az emberiség minden tagja olyan börtönben él, ahonnan nem nagyon van kiút, senki sem látja, nincs kivétel. Vajon most a jelenben képesek leszünk arra, hogy megakadályozzuk azt, amit én látok, vagy végérvényesen ez fog bekövetezni?”
- Kaneda Stark, Messiás gyermek, a tudás istene

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya 00120

Erwin szokásos napját tölthette el ezen a napon is a Felsővárosban. Lényegében azt tehetett, amit akart, amíg nem szegte meg a Felsőváros törvényeit. Ez nagyjából annyit jelentett, hogy nem inzultálta az itt levő kree-ket, nem próbált lázadást szítani, sem pedig kapcsolatba lépni az Alsóvárosban lakókkal és nem gyártott, akart szerezni fegyvereket.
A napját azzal tölthette a férfi, amivel akarta, most már késő délutánra, kora estére járt az idő, ő maga pedig otthon volt. A felsővárosban is jellemzően kijárási tilalom volt érvényben naplementétől napkeltéig, néhányan azonban kaptak engedélyt arra, hogy kint legyenek, természetesen olyanok, akiknek Erwin szavaival élve jobb reputációjuk volt a kree-knél, mint neki. A lakása a külső városrészben volt, ahol hatalmas parkok övezték a városokat és a távolban még az óceán is látszott. A levegő teljesen tiszta, a környék csöndes, a közbiztonság kiváló, amióta beköltözhettek az emberek a Felsővárosba még nem történt semmilyen rendbontás, vagy zavargás, nem sérült meg ember egy másik ember miatt.
Ilyen körülmények között éldegélt Erwin, aki valószínűleg nem sok emberrel tartotta a kapcsolatot, így talán emiatt is igencsak nagy meglepetés lehetett, amikor valaki csöngetett a bejárati ajtaján.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Dr. Erwin Vayne Lakosztálya AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Re: Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 17 Nov. 2016, 19:56

Kora estére jár az idő, ami azt jelenti, hogy nekem takarodó van. Nincs engedélyem hogy sötétedés után kint legyek, pedig nem most kérvényeztem. Nem mintha annyira fontos lenne nekem kint tartózkodni. Nincs kivel találkoznom. Nem sok emberrel értettük meg egymást az AIM-ben és azok közül nem sokan éltek a Felsővárosban. Vagy úgy egyáltalán. Az élők közül sincs senkinek kijárása. Úgyhogy estéimet egyedül töltöm. Netezek, filmet nézek vagy könyvet olvasok. Csak olyan öregesen. Napjaim sem telnek sokkal jobban, hiszen nem engednek semmi igazán fontos közelébe. A kree-k működtetik a várost, oda nem kell hozzám hasonló. Tudományos létesítmények nincsenek itt, szóval oda se tudok menni. Ezért általában vagy a parkban sakkozok, esetleg ha van valami kulturális esemény, akkor azt nézem meg. Ezek általában unatkozó emberekről szólnak unatkozó embertől unatkozó embereknek. Ebben a pár évben elég sok kultúrát szívtam magamban, még ha ez régebben nem is érdekelt. Néha eljártam még edzeni is, nem mintha lenne értelme vagy haszna. Minden ilyen tevékenységnek egy célja volt. Eltöltsek vele időt és elterelje a figyelmemet. Ma este nem sok kedvem van semmihez. Megetettem a halakat, aztán éppen az altatómért indultam, de valami olyan történt, amire nem számítottam. Csengettek. Egy pillanatra ledermedtem. Ki lehet az? Senki nem keresett évek óta. Végül úgy döntöttem ajtót nyitok. Még fejemben van a chip és talán még reflexem is van. Talán ki tudom kerülni az esetleges veszélyt.
- Egy pillanat, megyek!- mondom, majd oda lépek az ajtóhoz és kinyitom résnyire. Kinézek, ki lehet az, de közben készen tartom magam, hogy kiugorjak az útból.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Re: Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 19 Nov. 2016, 09:37



Kree Invázió – Sötét Jövő Prológus


Résztvevők: dr. Erwin Vayne és Jonathan Miller



Következő körváltás: 2016. november 23. (szerda)

”Tudománya kellene, hogy legyen az elkeseredésnek. Az embereknek szükségük van a nehéz időkre, az elnyomásra, hogy pszichikailag megizmosodjanak.”
- Frank Herbert: Dűne

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya 00120

Lényegében a politika volt az egyetlen szórakoztató dolog itt, amivel úgy igazán lefoglalhatták az emberek magukat, bár értelme nem sok volt és ezt is csak a korábbi cégvezetők és effélék űzhették. A csöngetés után Erwin elindult az ajtóhoz, a chip nem jelzett semmilyen veszélyt a számára. Így résnyire nyitotta ki az ajtót, furcsa mód nem látott ott senkit sem, majd az ajtó nagyobb erővel nyílt befele, veszély továbbra sem volt, de erre készült Erwin, így odébb tudott lépni, ugrani. Őt magát nem érte valamilyen oknál fogva támadás és a chipje sem jelzett semmit sem. Az ajtó becsukódott, bevágódott néhány pillanat múlva. A chip még mindig nem jelzett veszélyt és Erwin sem látott senki, de ez csak pár másodpercig volt így.
Ekkor a levegő ugyanis megremegett, majd egy köpenyt levéve Jonathan Miller lett látható, aki egy papírt mutatott fel Erwinnek, amire a következő volt felírva:
Hangosítsa fel a zenét, lehetséges, hogy lehallgatják a kree-k a lakásokat.
Ha Erwin megtette, amit kért, akkor szólal csak meg.
- Üdvözlöm doktor – köszönt és nyújtotta a kezét. – Steph mondta pár napja, hogy látta önt az egyik parkban. Nem volt könnyű megtalálni, hogy hol is lakik, főleg, hogy ennyire kívül eső területen. Hogy megy a sora?
A fáradtság és az elgyötörtség rajta is látszott, de érdekes módon az elmúlt kemény évek egyáltalán nem, pontosan ugyanolyan idősnek nézett ki, mint amikor az Angyalok az utolsó bevetésükre mentek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Re: Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Kedd 22 Nov. 2016, 21:34

Kinyitom az ajtót résnyire és kinéztem. Semmi. Nem látok senkit, a chip sem jelez. Ettől még az ajtó jobban kinyílik. Hátrébb lépek és felveszem a védekező állást. Attól, hogy a chip nem jelez, még lehet veszély a közelben. Régóta nem kellett használni, ki tudja, hogy működik. Ezután becsapódott az ajtó. Még mindig semmi. Pár másodpercig még csak a szívverésemet hallottam. Ezután a levegő megremegett és megjelent Jonathan Miller. Pont úgy, mint ahogy az emlékeimben él. Nem öregedett egy napot sem. Másnak ez furcsa lenne, de Millerréknek az élete, ha hinni lehet a pletykáknak (meg az AIM aktáknak) sosem volt átlagos. Az, hogy nem öregedett a legkisebb nyitott kérdés. Elővesz egy kis papírt. Ahogy elolvasom nagyot sóhajtok.
- Ennyi kree techet mindenhol és még így is minden gliccsel!- mondom félhangosan. Lehet, hogy holnap megjelennek ellenőrizni, de annyi baj legyen. Oda lépek a zenelejátszóhoz és valami modern elektronikus zenét rakok be, ami éppen a lejátszási listám tetején van. Természetesen a hangerőt is maxra tekerem.
- Ezredes.- válaszoltam neki egy kézrázás kíséretében.- Tudja, csak a szokásos. Sétálgatok a parkban, nézem a naplementét, boltba járok, hogy megvegyem napi egy üveg altatóm, madarakat etetek. Pont, mint egy vén harmincvalamennyi. Italt?- kérdem, de mielőtt válaszol, elindulok, hogy töltsek neki. Ha neki nem kell, jó lesz nekem is.- És maga? Asszony? Gyerekek?- kérdezem tőle. Nem tudom, hogy maradtak életben, de valószínűleg a mágiának köze van hozzá. Legalábbis az a köntös nem olyan tech amit valaha láttam. Főleg, hogy a kreek valószínűleg figyelik az energianyomokat.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Re: Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Nov. 2016, 11:46



Kree Invázió – Sötét Jövő Prológus


Résztvevők: dr. Erwin Vayne és Jonathan Miller



Következő körváltás: 2016. november 27. (vasárnap)

”Science has made us gods even before we are worthy of being men.”
- Jean Rostand

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya 00120

Elképzelhető volt, hogyha tényleg lehallgatták Erwin lakását, akkor másnap valóban felbukkannak majd a szerelők. Azt tudta Erwin is, hogy nem a kree-k dolgoznak ilyenen, hanem vagy androidok, vagy pedig emberek. A zenét a férfi könnyedén feltudta tenni és olyan hangosra, mint akarta. A lakások jól szigeteltek, így biztosan egyetlen szomszéd se fog felbukkanni, hogy szóljon a hangosság miatt. Miller együttérzőn bólintott arra, hogy mit felelt Vayne a kérdésére, hogy mivel is foglalkozik.
- Nagyon mást nem igen lehet tenni – értett egyet. – Egy sört, köszönöm.
Ha kap ezt, akkor átveszi és belekortyol. A kérdésekre pedig utána felel.

- Mindenki megvan, egy darabban, egészségesen. Éljük az életünket… – mondta. – Már, ha ezt életnek lehet nevezni. Csak a gyerekek miatt vagyunk itt a Felsővárosban, meg persze valószínűleg túl veszélyesnek ítélték meg, hogy csak úgy felügyelet nélkül hagyjanak minket az Alsóvárosban…
Itt egy nagyon halovány mosolyt megengedett magának.
- Főleg annak fényében, ami mostanság van odalent. Úgy hallottam, hogy maga sem a kree-k szeme fénye…
Itt kivárt néhány pillanatra, hogy mindezt megerősítse, vagy megcáfolja a férfi. Ha megerősíti mindezt Erwin, akkor így folytatja.
- Odalent egy ellenállás szerveződik, ami igencsak nagy fejfájást okoz a kree-knek, főleg, hogy ide egészen a Felsővárosig nyúlik. Szeretne a kree-k orra alá még több borsot törni? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Re: Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 26 Nov. 2016, 21:19

Kitöltöm a vendégemnek a korsó sörét és magamnak a pohár whisky-t, majd leülök kanapéra. Elég jól tudom, hogy miről beszél Miller. Minden eltöltött nap után érzem, hogy az elmém egyre tompul ahogy unalom felemészti. Semmi erőm nincs, hogy a kreekkel együtt működjek. Semmi erőm nincs hogy a kreeknek ellenszegüljek. Eltudom képzelni, hogy valakiknek olyan erővel mint a Miller házaspár milyen megkötések közt kell élnie. Hm, szerintem sejtem hová megy ezzel. Főleg miután megkérdezi, hogy állok a kreekkel.
- Hát nem hiszem, hogy valaha fogok gyümölcs kosarat kapni tőlük.- mondom megy halvány mosollyal. Ezután felteszi a kérdést amire számítottam. Felkelek és megállok a hatalmas ablakom előtt. Kinézek az egyre inkább kietlen utcákra és kikötőre. Nem tudom pontosan, hogy mi fekszik a horizont túloldalán, de az biztos, hogy nem a kreeké. Nem tudom pontosan hogyan segíthetek, hiszen már évek óta nem volt rajtam a pókember ruha... De talán ha lenne pár órám a kamerákon kívül fel tudom hozni a mai technológiai szintre. A kreek technológiájával könnyű lenne. Ezután lehajtom a whiskymet és közben megfordulok. Egy mosollyal az arcomon válaszolok a feltett kérdésre.
- Miller ezredes, én egész életemben cégeknél dolgoztam. Azt hiszem felismerek egy kihagyhatatlan lehetőséget amikor látok egyet. Számíthat rám.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Re: Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by Thorhalla Vas. 27 Nov. 2016, 00:01



Kree Invázió – Sötét Jövő Prológus


Résztvevők: dr. Erwin Vayne és Jonathan Miller



Következő körváltás: 2016. december 1. (csütörtök)

”Minden elnyomás kiváltója a félelem. Ha nem az általános félelem, akkor a zsarnoké, aki saját biztonságát félti.”
- Isaac Asimov

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya 00120

A férfi miután megkapta a korsó sört beleivott. Addig iszogatott pár kortyot, amíg Erwin kifelé nézett az ablakon. Várta a választ, csöndben, nyugodtan, ahogyan általában ez lenni szokott nála. Amikor a férfi ezredesnek hívta, ő maga akkor gondolkodott és merengett el néhány pillanatra, a régi időkön, amik voltak, mik lehettek volna, hogyha nem jönnek a kree-k.
- Már régóta nem vagyok ezredes, doktor – mondta. – Azok az idők elmúltak, elbuktunk.
Itt elhallgatott néhány pillanatra, majd egy újabb papírt vett elő a kabátja felső zsebéből. Egy köztér címe volt rajta, az egyik parké, illetve egy személy neve és külsejének leírása, ha ránézett Erwin.
- Örömmel hallom – felelte. – Holnap délután kettőkor vele kell találkoznia a leírt helyszínen a lila fáknál.
Itt kivárta, hogy mit is fog minderre Erwin reagálni, ha megerősíti, hogy neki megfelel mindez és jó az időpont, meg minden, akkor kiissza Miller a sörét és leteszi az asztalra a korsót.
- Örülök, hogy találkoztunk doktor, nem maradhatok tovább. Mikor kienged, akkor tegyen úgy, mintha körülnézne oda kint, hogy ne keltsünk gyanút.
Visszament a köpenyhez és magára kanyarította, egyelőre, hogy lássa a férfi, még a fejét kinn hagyta belőle és ezzel ment a kijárati ajtóhoz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Re: Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 01 Dec. 2016, 00:00

//Hétfőn lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Dr. Erwin Vayne Lakosztálya AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Re: Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 01 Dec. 2016, 10:28

- Ha ön nem ezredes, én sem vagyok doktor. Ugyan attól a hatóságtól kaptuk a címet.- válaszolom neki egy halvány mosollyal. Bár Miller nem nézz ki öregebbnek biológiailag, de a hosszú évek fájdalma és fáradtsága visszaüt az arcáról. Ismerős arc, hiszen minden nap látom a tükörben. Akár harcoltál a hódítók ellen, akár megpróbáltad elejét venni a mészárlásnak, elbuktál. Ezt a terhet mindenki hordja magával. Még az is aki önként leborult a kreek elé. Lehettél akármilyen kollaborátor, valahol. az agyad mélyén, tudod, hogy mennyien haltak meg, tudod, hogy mit tettek a kreek. Nem hiszem, hogy létezik ember, aki nyugodtan aludna este. Közben átnyújt egy papírt, rajta egy cím, név és külső leírás. Holnap kettőkor van találkozóm eme ismeretlennel. Elteszem a papírt.
- Ott leszek.- mondom a férfinak. Ezután egy impresszív mozdulattal kiissza a sör maradékát, majd elindul az ajtóhoz. Egy bólintással jelzem, hogy értettem, amit mondott.
- Mr.Miller, köszönöm a látogatást.- köszönök el tőle és utána kinyitom az ajtót. Ha kimegy akkor utána lépek, hogy körülnézzek. Ezután visszamegyek, becsukom az ajtót, lehalkítom a zenét és lefekszek. Másnap egy a találkozóhoz közeli helyen ebédelek, és onnan indulok a találkozó pontra, közben próbálom figyelni, hogy követnek-e.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Re: Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 05 Dec. 2016, 08:37

Folytatás a parkban.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Dr. Erwin Vayne Lakosztálya AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dr. Erwin Vayne Lakosztálya Empty Re: Dr. Erwin Vayne Lakosztálya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.