A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 16:07

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) 177112260_ccfbad726c
A Columbia Egyetem (Columbia University) az Egyesült Államok New York városának magán felsőoktatási intézete. 1754-ben alapította II. György angol király. Legtöbb intézete Manhattan közelében található.

Fejlett kutató laboratóriummal rendelkezik, ahol genetikával is foglalkoznak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Okt. 2011, 13:34

2046. szeptember 27. 07:30; csütörtök reggel – A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)
Résztvevők: Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Rachel Wilcox, David Ethan és Remus Woodson

A csapatnál, amikor a villanás után meglátnak idebent mindent tapasztalják, hogy minden náluk van, azonban a rádiójuk nem működik és Rachel sem képes olyan messzire használni a telepatikus képességét, mint kéne. Kinézve a bár ablakán a Columbia egyetem épületeit lehet látni, igencsak messzire kerültek onnan, ahol eredetileg voltak. Érdekes módon senki sem volt a közelben még odakint sem, pedig fél óra volt az órák kezdéséig már csak. A helységen belül is csak egy pultost lehetett látni, aki éppen kiszolgál valakit, Rachel ismeri fel egyedüliként, Mephisto volt az, a Sátán maga és abból következve, hogy mennyire kiöltözött jött behajtani a randevút.

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) 1860860-jim627_cov_coltif

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 31 Okt. 2011, 15:24

Hood indulási parancsa elhangzik, rámarkolok katanám markolatára és meg is indulok kifelé az ajtón. Jól körbenéztem, szóval meg volt már, hogy merre fogok haladni. De az egész megszakad azonnal, egy lépést tudtam csak tenni mikor vörös fény majd a táj változik. Egy bárban jelenünk meg, mindenki ittvan, minden cuccom megvan és úgy fest ez a Columbia egyetem vagy mi. Csak tök üres az egész, rajtunk és két fazon kivételével amiből az egyik a pultos a másik meg szimplán furcsa. Kezem a kardomon tartom, kicsit a tokból kihúzva, hogy a penge pár centije megvillanjon. Viszont nem úgy fest mint magneto embere, szóval... na jó remélem hogy nem magneto embere akkor legalább nem jelentené azt, hogy azonnal lebuktunk mikor még ki se léptünk a raktárból.
- Kinek köszönhetjük meg, hogy ide lettünk teleportálva?
Teszem fel a kérdést amire bárki válaszolhat.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Henry White Hétf. 31 Okt. 2011, 16:06

-Nem fog előfordulni még egyszer....-
Szólok Al-nak, összeszorított fogaim közt szűrve a szavakat. Hood parancsára épp elindulnánk kifelé, mikor hirtelen elteleportál minket valaki. Meghökkenve nézek körül, egy bárban vagyunk. Rajtunk kívül csak két furcsa alak van itt. S egyáltalán nem lepődtek meg azon, hogy hirtelen megjelentünk.
-Mi folyik itt? Máris lebuktunk volna....-
Kicsit zavartan pillantok Hoodra, mi a fene folyik itt.
-Maguk hoztak ide minket?-
Kérdezem a pultost és az italozó fura figurát.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Sarah Kedd 01 Nov. 2011, 03:52

Hood parancsa elhangzik, s futni kezdek ahogy csak bírok, ám hamarosan egy vakító vörös fényre leszek figyelmes, s a következő amit észre veszek az a velem szemben lévő fal, s hogy milyen kellemetlen mikor az, s az arcom találkoznak. Röviden és tömören megfejelem a falat, majd kicsit meglepetten hátrébb tántorodok tőle, és meglehetősen idegesen felmordulok
- Ez most valami vicc? - Kérdem meglehetősen ingerülten, nemszeretem ha valami belerondít a feladatba, főleg úgy nem ha utána még a fejem is fáj. Végigmérem kicsit jobban hogy hol is vagyunk, s kik is vannak még itt rajtunk kívül, de a pangáson kívül semmi különös, így hát visszább veszek a harci készültségből.
- Nem tudom ki hozott ide minket, de van valakinek valami ötlete hogy mennyi ideig "akarunk" még itt lenni? - Kérdem kellemetlenül, kifejezvén hogy nem sok kedvem van most itt időzni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by The Prof Kedd 01 Nov. 2011, 17:03

Az akció indul. Remus még egy lépést sem tett, mikor vörös fény öleli körbe. Újabb teleportáláson esik át, s egy bárban találja magát. Gyors terepfelmérés alapján New Yorkban van, egy egyetem közelében. Egy bárban vannak ahol rajtuk kívül csak két figura tartózkodik, egy csapos és egy vörös, igencsak elegáns fickó. A fiú első gondolata, hogy ez az ördög lesz, azok alapján amilyen vörös és, hogy valószínűleg ő hozta őket ide, ahhoz pedig nagy hatalom kell. Persze az is előfordulhat, hogy valami szörnyen erős mutáns. A társaira néz, s úgy látja nem csak ő áll értetlenül a dolgok előtt. Előrébb lép egy kicsit és a vörös fickóra néz.
- Maga hozott ide minket? Ki maga? - hangja gyanakvó, de nem tiszteletlen vagy bármi hasonló.
Az egyik keze közben a bal oldalán lévő tőrre csúszik, nem akarja használni, de jó felkészülni mindenre.
The Prof
The Prof
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 100
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 13.
Age : 27

Karakteradatok
Főkarakter: The Prof
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 03 Nov. 2011, 18:29

A villanás valahogy nem azt az eredményt hozta, amit vártam, valahogy egészen más, mint aminek történnie kellett volna. Ahelyett, hogy Magnetot rohamoznánk meg, egy kocsmában vagyunk. Columbia egyetem? Ahogy a pult felé nézek, az fejem elkezd vörösödni a dühtől, majd teszek néhány lépést előre, és a többiek felé fordulok.
-Most mindenki befogja a száját - kezdem majd felrobbanva, látni, hogy nehezemre esik nem ordibálni. - Megfordultok, és kimentek ebből a kocsmából. Odakint vártok, amíg én megmentem az életünket. Nem fogom mégegyszer elmondani.
Közben eltűnnek a szárnyaim, és megfordulok, egyenesen Mephisto arcába nézek. A ökleim körül megjelenik a fehér derengés, ahogy közelítek felé. A többiek valószínűleg elhitték, hogy a dühtől vagyok vörös, pedig valójában elpirultam. Az ördög randizni hívott. Ilyen az én szerencsém. És még jó képet is kell vágnom hozzá, különben duplázást fog kérni.
-Jó reggelt, Mephisto!

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 03 Nov. 2011, 20:04

2046. szeptember 27. 07:35; csütörtök reggel – A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)
Résztvevők: Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Rachel Wilcox, David Ethan és Remus Woodson

Mikor Rachel kizavarta a többieket Mephisto int a kezével és az ajtó bezáródik úgy, hogy a csapat többi tagja ne tudjon kimenni rajta. Freyr rájöhetett, hogy a pultosnak valószínűleg köze sincs a dolgokhoz, mert iszonyúan remegett és alig tudta a kezében tartott üveget tartani. A vörös fickó pedig nem zavartatta magát, inkább kiitta a poharát és felkelt. A kérdésekre kissé oldalra biccentette a fejét és az arcán némi csalódottság látszott.
- Kedvesem! – mosolygott végül Rachelre és kezet csókol neki, ha hagyja a lány.
A fényesség őt láthatóan a többi alacsonyabb rendű démontól eltérően nem zavarta.
- Maradnak, nem hiába hozattam ide őket, gardedámokra is van szükség. És mivel nem ismertek, bemutatom magam! – felelte immáron lelkesen. – Mephisto vagyok az Alvilág és a pokol ura, valószínűleg találkoztatok már velem úgy, hogy a Sátán, az Ördög maga… soroljam még, vagy már tudjátok? – vigyorodott el.
Kérdőn nézett Remus irányába.
- Érdekes, hogy fogalmad sincs róla, ki volnék, miközben az anyád az egyik szolgám – mondta, majd tapsolt egyet. – Most pedig mozgás! Ne várakoztassátok a hölgyet, terítsetek meg, és a rendelést is mindjárt kapjátok.
Odalépett az asztalhoz és kihúzta Rachel-nek a széket, hogy a lány leülhessen.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 04 Nov. 2011, 16:09

Rachel egy csöppet agresszívan akar kizavarni minket a bár ból. Hát nekem mindegy megfordulnék és megindulnék mikor az ajtó zárul, hát akkor maradunk...
Gardedám? Na jó szóval most nyilvánítottak minket nővé, remek és méghozzá az ördög maga. Szóval még panaszkodni se kéne mert még valami történni fog, már ki tudja mi. Ha kiindulunk abból ami folyton történt körülöttünk akár még egy tankerthajó is a fejünkre eshet...
De ez az egész nem javít azon, hogy fogalmam sincs az etikettről és a szabályairól szóval most jön a mentés.
- David -csapom hátba finoman- teríts meg.
Nézek a szemébe nemet nem elfogadó tekintettel majd egy kicsit lökök rajta, hogy lóduljon meg. Ezek után pedig az asztalhoz sétálok és megállok Rachel széke jobbján keresztbe tett karral. Remélem a többiek is átérzik, hogy minél hamarabb ezt lejátsszuk itt kénye kedvére annál hamarabb érhetünk vissza és talán még nem későn.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Sarah Szomb. 05 Nov. 2011, 12:20

kihajtanak minket, de mégsem mert az ajtók zárva vannak.
- Jaaaa hogy csak az ördög " rabolt " el minket hogy segítsünk, akkor annyira nem is vészes a helyzet. - Mosolyodok el magamban, majd kic sit jobban megnézem az ürgét, nem gondoltam hogy így néz ki az akihez a halálom után kerülni fogok, pozitív csalódás. Kapok egy hátbaveregetést meg egy lökést, és máris kapok egy feladatot, és hát... Miért is ne? Reakcióként leveszem a sisakom, mert hát miért lenne rá szükség?... A lényeg, felzárkózom Algernonhoz és mosolyogva válaszolok neki.
- Akkor ezt úgy veszem hogy jössz egyel. - Veregetem hátba, majd elindulok valami terítőt meg evőeszközöket keresni. Próbálom sietősre fogni a dolgot, szóval amint megvannak megyek is az asztalhoz. Igyekszek minél modorosabban megteríteni, bár ne migazán vagyok jártas az ilyesmiben, az alapokat tudom mert hát... Azok alapok, a többi pedig már csak az elrendezésen múlik, amire elég sok figyelmet szentelek.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Henry White Szomb. 05 Nov. 2011, 16:27

A pultos láthatóan elég rossz bőrben van, rosszul ítéltem meg. Rachel enyhén kiakad, de a távozásunkat megakadályozza...maga az Ördög. Kérdően pillantok Rachelre, hogy mégis mi folyik itt. Nyilván randevú, de miért....talán alku lenne. Cserébe amiért visszajöhettek....
Biccentek a többieknek, jobb ha végigjátsszuk a játékát. Mást nem tehetünk, míg a többiek megterítenek, várom Mephisto rendelését. Minél hamarabb végzünk itt annál hamarabb csatlakozhatunk a többiekhez. Legalábbis remélem, hogy így lesz majd. Remélem ezt Rachel is így szeretné, bár a viselkedéséből ítélve, ő akarja ezt a legkevésbé, mindenki közül.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by The Prof Vas. 06 Nov. 2011, 10:22

Remus választ kap a kérdésére, de nem pont azt amire számított. Az apja sosem mondott erről semmit, édesanyja pedig hat éves korában csak úgy eltűnt. Persze ez maga a Sátán, biztos hazudik. Vár még egy kicsit, fel kell dolgoznia a dolgot. Közben a többiek már el is kezdenek serénykedni, de neki esze ágában sincs ilyesmit tenni. Odaáll Mephisto mellé és végigméri a férfit.
- Anyám meghalt mikor hat éves voltam, hogy lehetett volna már azelőtt a te szolgád? És ha anyám démon lett volna kellene legyen ennek valami nyoma rajtam. De amint látod nincs. Szóval ne beszélj így az édesanyámról. - hangja kicsit dühös, de kíváncsiság is bujkál benne, mert mi van ha igaz, az azt jelenti, hogy még hatalmasabb ereje van, mint eddig gondolta, az pedig jól jön.
The Prof
The Prof
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 100
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 13.
Age : 27

Karakteradatok
Főkarakter: The Prof
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 06 Nov. 2011, 19:42

Nem elég, hogy mindenkinek itt kell maradnia, még végig is fogják hallgatni az egészet, egyre kínosabb. Alapból azt gondoltam, hogy ok, beszélgetek az ördöggel, valahogy csak lesz majd, de így... Remélem nem kell majd azért végig dühöngenem, hogy bizonyítsam, nem akarok tőle semmit.
Amikor Remus anyjáról tesz megjegyzést, a meglepettség és a félelem egyszerre ül ki az arcomra, Remus persze rögtön hárít. Majd kiderül, úgyis kiderül, és ha igaz, amit Mephisto mond, nem fog örülni annak, hogy lebukott.
Leülök az asztalhoz, és igyekszem nem a többiekre nézni, az csak még kínosabbá tenné a dolgot. Lassan kifújom a levegőt, és Mephistora nézek.
-Hallottam, hogy szereted kijátszani a szerződéseidet, és be kell vallanom, az időzítésed elég stílusos. Miért pont itt?

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 08 Nov. 2011, 16:06

2046. szeptember 27. 07:40 csütörtök reggel – A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)
Résztvevők: Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Rachel Wilcox, David Ethan, Remus Woodson és BlackMail

Mephisto csak unottan ásított Remus szavaira.
- „Ne beszélj így az édesanyámról” – utánozta nyafogva a fiút. – Egy óvodás jobban nyafog. Még egyszer hozzám szólsz az engedélyem nélkül, a következő évezredeket kínzások közepette fogod az alvilágban tölteni!
Hangja fenyegető volt és akaratlantul mindenkit kirázott a hideg tőle. Ekkor egy papír jelent meg előtte a levegőben, egy tintásüveg és penna. Valamit felírt rá, miközben elégedetten mosolygott.
- Remek! Még helyem is volt számára! – lelkendezett Rachel-nek, mint egy gyerek. – Az ilyenek számára mindig találok helyet és időt a sűrű napjaimon is! Nagyszerű feszültség levezetés!
Mielőtt Rachel, vagy bárki megbotránkozhatott volna a teríték már az asztalon volt és a pultos üdítőt és kávét tett le a lány elé.
- Mellesleg nem kell tagadnod, te is örömmel ölsz meg másokat. Élvezed angyal létedre, jobban hasonlítunk, mint hinnéd – vigyorgott tovább. – Miért itt? Kellemesebb, mintha otthon vittelek volna el reggelizni, nem igaz?

Ekkor villanás után BlackMail jelenik meg a hátsó részen, ahol a reggelit sütik éppen. Az alvilágból küldték fel, hogy figyelmeztesse Mephisto-t, a főnökét. Angyalok tartanak erre a helyre, hogy megöljék a démont.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by BlackMail Szer. 09 Nov. 2011, 17:48

Végre kint a pokolból, jót tesz nekem ez a kis testmozgás odalent a sok ugrálástól meg ilyesmiktől már kezdtem megunni halál utáni életemet. Mivel a pokolban nincs kaja és pia sem, így egy örömittas "yeeeeaaah" sóhajjal üdvözlöm új helyemet, a konyhát. Nos nézzük csak, hogy hogyan reagálnak rám ezek az emberek!

- Jó napot kívánok! - mondom, ahogy kilépek rejtekemből, már ha volt ilyen. - Én vagyok az új főpincér, aki jött segíteni kiszolgálni a bent lévőket! - nem hiszem, hogy a főnök egyedül üldögélne, valahogy nem illik hozzá. - Első parancsom: Valaki adjon egy papír és tollat! Közben valaki kerítsen nekem egy zakót! - közben odamegyek a konyhát és a publikus részt elválasztó ajtóhoz és kikukucskálok rajta. Hűűű micsoda nő! Főnök neked van ízlésed, de valami nem stimmel vele... - Aztán hozzátok ide a büfékocsit, majd két étlapot! Gyerünk... Gyerünk... Gyerünk! Nem illik megváratni a bent lévőket!

Ha valaki kifogás emelne az ott létem ellen, kétlem, hogy lenne ilyen hülye, de az emberekről beszélek..., akkor az egyik pisztolyomat nyomom a fejéhez és a következőt mondom:

- Tíz másodpercetek van mindarra amit mondtam, vagy széjjellövöm ennek a kis sejtcsomónak a fejét! Tíz... kilenc... - és szépen számolok visszafele, de nullánál nem megölöm, hanem tarkón vágom az illetőt.

Ha megvan minden, ami kell, akkor fogom a tollat és ráírom a papírra a következő üzenetet:

" Tisztelt főnök!
Sajnálattal kell közölnöm, hogy néhány nagyra nőtt fehér galamb erre tart, hogy elrontsa a mókát.
Tisztelettel: Blackmail "


Miután megvan a kis levél becsúsztatom az egyik étlapba, amiket a büfékocsira rakok. Ezután kinyitom az ajtót és némi meghajtás után felugrok a büfékocsira. Még a konyhában eleresztek egy "Gyíííííí paci!!!" ordítást. Mikor megérkezek a főnök és a hölgy közelébe leugrok a "paripámról", majd a láncommal elkapom a fogóját és rántok egy isteneset rajta, hogy visszajöjjön hozzám. Istenesen... érdekes szó egy démon szájából, vagy gondolatából, ehh nem tudom már miből... A kocsit elegánsan a csipőmmel megállítom, majd leemelem róla a két étlapot.

- Jó napot kívánok önöknek! Szeretném köszönteni önöket szerény éttermünkben, mit hozhatok önöknek? - kérdezem, egy francia pincér akcentusát próbálom utánozni, majd lerakom az étlapokat. Az üzenetet rejtőt a főnök elé helyezem.
BlackMail
BlackMail
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 121
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: BlackMail
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 10 Nov. 2011, 14:42

Jövök egyel? Nem hiszem, bár megpróbálhatod behajtani majd. De ez jelenleg a legkisebb problémám. Fapofával kell ugrálni mert nem akarjuk ugye, hogy valami vicces jusson az eszébe.
Remus-nak intézett válaszától kiráz a hideg. Jolvan, akkor próbáljunk meg nem egy éppen rémült és kicsit ideges fejjel állni az asztalnál. Persze valaki érkezik közénk. Még egy vices, derűlt kedvű fazon és rögvest parancsokat szór. Jolvan a papír és a toll még okés, de tényleg honnan szüljünk ennek az elmebetegnek egy zakót? Pf. Üsd ki a pincér gyereket azt szedd le róla... Na mindegy, nem most akarom a bajt keresni szóval a pulthoz sétálok, a belső oldalához és ott keresek papírt és tollat a fazonnak. Biztos, hogy van, minden bárban, még az utolsó kocsmában is van a pult mögött ha másra nem, hogy felírják a részeg berendezés zúzó nevét.
Ha megvan akkor odaadom a fazonnak majd egy jó lépés távolságot felveszek tőle és megigazgatom a fejkötőm..
Mire itt ezek megunják szerintem nem hogy az egész akciónak vége lesz de még szerintem ki is takarítanak.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Henry White Csüt. 10 Nov. 2011, 15:34

Néma csendben figyelem Rachel és Mephisto párosát, miközben ki ráz a hideg, ahogy megfenyegeti Remus-t. Ezek nem csak szavak voltak, nyilván képes is lenne rá, ha akarná. Jobb ha nem türelmetlenkedünk, az nem tenne jót a számunkra. Remélem a többiek jól vannak, bár az én segítségemből úgy sem kérnek....
Hirtelen egy fura fazon vágtat be a konyhából, aki egy pincért próbál meg utánozni, s egyáltalán nincs kiakadva azon, hogy magával az Ördöggel van egy helységben, rólunk már nem is beszélve. Feszülten figyelem a közjátékot, hisz nyilván történni fog valami. Az ál pincér pedig Mephisto démona lehet.....
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Sarah Csüt. 10 Nov. 2011, 18:03

Mephisto megfenyegeti apo egyik emberét, amitől még engem is kiráz a hideg, pedig engem aztán nem érintenek meg az ilyenek. Arra hogy mennyire örvendezik a dolgon, nos eléggé elmosolyodok rajta, és néhány nevetéshez hasonló hang is kipréselődik belőlem, neki is tetszik a stílusa, bár szerintem ezzel egyedül vagyok, és ezért próbálok fapofát vágni hozzá, de a szám mégis apró mosolyra húzódik. Hamarosan egy újabb alak csatlakozik hozzánk, aki elég masszívan parancsokat osztogat.
~ Hjahj.. Már megint parancsok, Mephisto legalább stílusosan adta elő őket. ~Gondolkodok, majd jobban végigmérem a fickót, aki elég higgadt és pörgős ahhoz hogy nyugodtan feltételezhessem róla... Ez tuti hogy az ördög egyik cinkosa, de végül is már korábban belementem a játékba, és attól függetlenül hogy nagyon nem szimpi az arc, mármint a pincér, folytatom rendesen, mivel jó lenne visszamenni segíteni, bár ez is elég érdekesen alakul, micsoda filmet lehetne ebből csinálni. A lényeg hogy megkeresem azt a bizonyos büfékocsit, kis erőfeszítésbe kerül csak, s oda viszem annak a fazonnak.
- Nesze. - Mondom neki kicsit SEM kedvesen, majd tovább haladok és érdeklődve nézem hogy mi történhet még

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 10 Nov. 2011, 22:16

Hm, úgy tűnik, Remus valóban démon lehet valamennyire, vagy legalábbis az anyja démon lett, jó kérdés, hogy azelőtt vagy azután, hogy ő megszületett.
-Először is, csak félig vagyok angyal, nem tettem semmit, hogy ezt kiérdemeljem, és nem köt semmilyen szabály, hogy jónak kelljen lennem, a neveltetésem meg... Nem épp angyali. Másodszor: nem élvezem a gyilkolást, hacsak nem démonokról van szó, vagy olyanokról, akik megpróbálnak megölni, de ez sokszor egy és ugyan az. És harmadszor... Valóban, egész hangulatos kis hely, biztos sokaknak a törzshelye. Persze csak akkor, mikor épp nem te bérled ki az egész helyet.
Megérkezik egy pincér, a szárnyai láttán nem nagyon kell tanakodnom, hogy kinek az embere - démona. Az étlapot elveszem, de először úgyis az italt rendeljük, szóval félreteszem.
-Kávét, feketén, a legerősebbet, ami van, két aspirint, és egy doboz cigit, mindegy, milyen.
Megvárom, míg Mephisto is rendel, aztán az étlapba lapozok.
-Itt egy csomó ember, aki kiszolgálhatna minket, és te mégis hozol egyet a sajátjaid közül... Vagy attól félsz, hogy megmérgeznek, vagy ez a fickó életében valami mesterszakács volt - viccelődök az ételeket böngészve.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 12 Nov. 2011, 11:35

2046. szeptember 27. 07:45 csütörtök reggel – A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)
Résztvevők: Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Rachel Wilcox, David Ethan, Remus Woodson és BlackMail

BlackMail a stílusos belépője után főnöke és Rachel asztalánál terem, a páros átveszi a saját étlapját és Mephisho igencsak hamar megtalálja az elrejtett papírt benne. Felvonta a szemöldökét, majd egyenesen BM-re nézett.
- Ez azt akarja jelenteni, hogy az a kényszeres hazudozó és csaló nem bírja elviselni, hogy a legutóbbi játszmából nem ő került ki győztesen, hanem én Mephisto az alvilág ura, a Sátán maga? – kérdezte. – Ne, ne is válaszolj! De, hogy az angyalokkal álljon le szövetkezni? Azokba mégis mi ütött, hogy egyáltalán meghallgatták? Nem számít, nem számít! Megoldjuk… megoldják!
Csata össze a tenyerét és nézett az utálkozó csapatra, majd a kérdés után Rachel-re pillantott.
- Ó, nem! – vigyorgott. – A te fajtád akarja elrontani a mai szép reggelt – intett a kezével BlackMail irányába. – Vidd ezeket, ne engedd, hogy megzavarják a reggelinket. Ó, és ha arra jártok, néhány angyal jól jönne… a kutyáim kezdenek éhesek lenni. Most eredjetek, eredjetek!
Mutogatta a kezével is, hogy irány kifelé, majd újra Rachel felé fordult.
- Hidd el sokaknak is volt a törzshelye azelőtt, hogy hozzám kerültek! Tőlük hallottam, hogy csendes és kedves hely. Egy duplawhiskyt jég nélkül.
Adta le ő is a rendelést, a helyi pincér meg már ugrott is és hihetetlen gyorsan hozta ki a megrendelt dolgokat és tette le az asztalra és állt meg ő ott újra, hogy mit rendeltek még.
- A tieid jönnek, angyalok, közel sem olyan barátságosak, mint én. Sőt! Példát is vehetnének a viselkedésemről, mert én úriember vagyok, nem igaz? – kérdezte csábos pillantás kíséretében.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 12 Nov. 2011, 14:10

Érdeklődve hallgatom a kis közjátékot, majd Mephisto kiküld mindenkit, hogy harcoljanak az angyalok ellen. Aztán arról mesél nekem, hogy valaki angyalokkal szövetkezve, most errefelé tart, hogy megzavarjon minket. Elmosolyodom.
-Hát persze, kész úriember, leszámítva, hogy elraboltad a barátaimat. A találkozó csak rám vonatkozott, mégis kényszeríted őket is, hogy itt legyenek, mi több, most azt várod tőlük, hogy angyalokkal harcoljanak - magyarázom kedélyesen, miközben beveszem a két aspirint, és leöblítem egy korty kávéval. - Én a helyükben a nevetséges démonod ellen fordulnék, és végeznék vele, majd az angyalokkal karöltve jönnék vissza. Nem mondom, hogy meg tudnának ölni téged, de az biztos, hogy tanulnál az esetből.
Amikor a pincér várja, hogy leadjuk a rendelést, végignézek gyorsan az étlapon. Jó lenne nem elfelejteni, hogy ezután még mindig harcolni kéne Washingtonban. Bár ha tényleg meg akarunk reggelizni, tuti, hogy nem érünk vissza időben.
-Omlettet kérek két tojásból, pirítóssal, szedres palacsintát és desszertnek gesztenyepürét - sorolom végig, aztán becsukva átnyújtom az étlapot.
-Na és ki ez a kényszeres hazudozó csaló, aki összeállt az angyalokkal? Régi barát? Netán én is ismerhetem?

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Henry White Vas. 13 Nov. 2011, 10:23

Mondhatni elképedve bámulok Mephisto-ra mikor kijelenti, hogy angyalok jönnek, akik ki akarják nyírni őt. Ráadásul minket küld ki, hogy tartsuk fel őket. Egyenlőre nincs más választásunk, így kifelé indulok a többiek után is. A démon mögé próbálok helyezkedni, de egyenlőre nem teszek semmit, majd akkor ha megérkeznek az angyalok. Eszem ágában sincs harcolni velük, és remélem a többieknek sincs. Meg kell szabadulnunk Mephisto-tól amilyen hamar csak tudunk, és visszatérni a többiekhez.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 13 Nov. 2011, 14:30

Kikerekednek a szemeim mikor szinte ki zavar minket most meg, nem is akár miért. Hogy mi harcoljunk az angyalok ellen? Ez ugye most nem komoly. Most vagy nagyon a pillanatba van amit megteremtett ide magának randi alatt vagy alapból kaphatott egy ütést a fejére ha azt hiszi, hogy neki fogunk támadni az angyaloknak. Nem mintha csak azért nem tenném én legalábbis mert valamiféle szövetség de nem hiszem, hogy bármikor is meccs lennénk nekik így összesen.
Minden esetre kiindulok én is Freyr után és a démon után. Freyr mellé sétálok és a vállára teszem a kezem.
- Felejtsd el amit mondtam a raktárba, oké?
Majd leveszem a kezem és tartom a lépést kifelé. Hát ez érdekes lesz. Vagy merész, vagy halálos vagy szimplán csak egy hétköznap.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Sarah Hétf. 14 Nov. 2011, 14:03

Elképedek Mephisto szavain, ami pedig nem szokásom. Méghogy mi tartsuk fel az angyalokat? Ez teljesen dilis komolyan mondom, nincs az az isten... Vagy van, a lényeg hogy az biztos hogy nem fogok nekiugrani egy tollas szárnyú alaknak. Így belegondolva az angyalok segítségével talán még meg is szabadulhatnánk ettől az idegesítő pincér imitátortól, vagy talán a segítségük nélkül is, mert hát sokan lennénk egyre, pusztán csak azért vannak kételyeim efelől, mert hát csak az ördög egyik szolgájáról beszélünk és ki tudja hogy mit adott neki az a nyomorult. Felveszem a sisakom, majd megindulok a többiekkel kifelé, s menetközben felzárkózok emellé a.. Freyr? Így hívják? Igen azt hiszem, szóval felzárkózok mellé, nem túl szorosan hogy ne legyen feltűnő. Igazán szeretnék megszabadulni ettől a pincér alaktól, és ki is fogom használni az első adandó alkalmat, s remélem hogy ahhoz már csak várni kell.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by The Prof Hétf. 14 Nov. 2011, 21:30

Szóval úgy néz ki félig démon, legalábbis az alapján amit mondott Mephisto. Mindegy, most nincs idő ezzel foglalkozni, mert épp angyal feltartóztató brigádnak használja őket. Remus megvárja még kiérnek a többiek, utolsónak hagyja el a helyet. Kint is hagyja a többieket, hogy előrébb álljanak, ő hátul marad. Elővesz két tőrt és a kezébe fogja. Nem mintha ezekkel sokan érne az angyalok ellen, de talán sikerül egy kicsit megszívatni őket. Nincs baja az angyalokkal, de most muszáj nekiugrania valakinek, s legszívesebben Mephistonak mennek neki, de az kicsit nagy falat lenne.
The Prof
The Prof
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 100
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 13.
Age : 27

Karakteradatok
Főkarakter: The Prof
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan) Empty Re: A New York-i Columbia Egyetem (Manhattan)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.