Birodalmi bázis

Go down

Birodalmi bázis Empty Birodalmi bázis

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 29 Júl. 2017, 21:49

A bolygón levő egyetlen bázis, ahol kutatók és katonák vannak főleg.
Birodalmi bázis Ziost%2Blanding%2Bzone%2Bview
Birodalmi bázis 5757077-ziost_view
Birodalmi bázis 1426955975-4169-noelshack-capture-d-ecran

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Birodalmi bázis 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Birodalmi bázis Empty Re: Birodalmi bázis

Témanyitás by Bishop Pént. 04 Aug. 2017, 11:43

//Előzmény: Birodalmi Citadella//

A birodalmiak azt hiszik az utamba állhatnak az űrkikötőben. Forgalom, csúcsidőszak, badarságok. Elmondom miért és kinek a parancsára kell cselekednem és azonnal megoldódnak a problémák, a felszállási engedélyt is megkapom. Nem vesztegetem az időmet rögtön elindulok a Ziost-ra. Hiperűr utazás közben próbálok egy térképet keresni a Ziost-ról, elsősorban arról a részről ahova mennem kell. Katonai bázis van a közelben, feltételezem feltérképezték a területet. Ha találok térképet olyan helyet keresek rajta ami megfelelő rejtekhely lehet egy ilyen tárgy számára, barlang vagy hegy. A térkép mégsem számít sokat, az Erővel szándékozom felkutatni az ereklyét. Ha van rá mód utána olvasok elrejti-e magát az Erőben a tárgy. Valami alapján felfedte magát vagy felfedezték, mindenesetre nem maradhatott rejtve tovább.
Kiérve a hipertérből már vadászok fogadnak, átküldöm a kódom és amint megkapom az engedélyt leszállok a bázison. A bázis parancsnoka fogad.
~ Rai képtelen egy titkos küldetést megszervezni, már mindenki tudja hogy megérkeztem és miért érkeztem meg. Legalább a támogatásuk az enyém.
Végigmérem a szőke, kék szemű, kellően nőies parancsnokot majd biccentek neki.
- Egy ősi Urdrarr tárgy felkutatásáért küldtek ide, a feladatom sürgős és minden perccel egyre inkább azzá válik.
Tartok egy kis szünetet, szándékaim szerint lassú sétával elindulok egy irányba a bázis belseje felé.
- Ha segíteni akarnak, néhány embere és egy gyors jármű álljon szolgálatomra. Mindenképp értesítsenek ha más valaki is aktív a környéken.
Meg kell kapnom a támogatásukat. Szükségem van egy gyors földi járműre és néhány birodalmi katonára akik készenlétben állnak a saját csapatszállítójukon, csak egy parancs komlinken és máris hozzám érkeznek. Remélem ezeket mind megkapom.
A támogatás megszervezése után - amennyiben sikerül - megvizsgálom a térképen azt a helyet amelyet Rai kijelölt számomra. Kinyúlok az Erőben és próbálom megállapítani érezhető-e abból az irányból bármi ami nyomra vezethet. Arra számítok ilyen távolságból semmi nem érezhető és a bike-al vagy más járművel közel kell repülnöm közelebbről megvizsgálni a kijelölt területet. Ebben az esetben ezt teszem és közben a rivális mester vagy tanítvány jelenlétére utaló hullámokra is figyelek az erőben. Mindezt gyorsan és precízen teszem, akár a fénykarddal való vívást.


Név: Such Taves
Kaszt: sötét jedi padawan
Kaland: Az első nagyobb feladat
Előtörténet: Such Taves

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Birodalmi bázis Empty Re: Birodalmi bázis

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 05 Aug. 2017, 00:01



Az első nagyobb feladat





Birodalmi bázis, Ziost


Résztvevő: Such Traves


A nő merev tartással figyelmesen hallgatta végig, hogy Such mit is kért és mit mondott. bólintott is a szavakra.
- Értem uram, Tifa Fayar ezredes szolgálatára – felelte a tiszt. – Néhány kilométerre ide van egy ősi Urdrarr város, annak a romjai, az embereink ott folytatnak kutatásokat. Ez az a hely, amit Lord Rai megjelölt, hogy ott lehetnek érdekességek. Ha megengedi uram, akkor én személy szerint ezt a helyet javasolnám először átnézésre.
Közben már intett is az embereinek, hogy egy bike-t már a kérés előtt készítsenek elő Such számára. Ahogyan kinyúlt az erőbe, akkor a sötét oldal erejét érezhette, iszonyú erővel, legalább annyira erősen, mintha Korriban-on lett volna. Az irányát igazából be is tudta lőni, a távolban, bár még látóhatáron belül úgy tizenöt-húsz kilométerre az egyik nagyobb hegyhez közel egy dombon egy hatalmas kastély állt, onnan érezte. A legendákat, pletykákat hallhatta, hogy állítólag még a császár maga is megszokott ott fordulni, de a kastély megannyi ereklyével együtt Lord Hiuval Dorat tulajdona. A haladás közben elővett egy holoprojectort és egy nő képét vetítette ki.
Yana Garr:
- Yana Garr – mondta Fayar. – Annak idején az Alderaan-i egyetemen végzett archeológiát, régészetet, Urdrarr és azoknál ősibb civilizációk leleteire. A háttérellenőrzése készen van, nem először dolgozik a Birodalomnak, megbízható, független, a saját maga oldalán áll. Kalandor és kincsvadász, az egyik legjobb a szakterületén. Ő fogja önt várni az ásatáson.
Ezek után még az embereihez fordult és kiadta a parancsot egy egység és egy csapatszállító álljon készen, hogyha a nagyúrnak szüksége lenne a csapatra. A járművet pedig ebben a pillanatban hozta ki az egyik rohamosztagos Such számára a hangárból.
jármű:
El is tudott indulni, a járművel pár perc alatt meg is érkezett a helyszínre, ahol egy nagyobb birodalmi tábor fogadta, tele tudósokkal, néhány katonával, a sötét oldal ereje itt sokkal nagyobb és koncentráltabb volt, mint a bázison. Egyelőre nem érzett más erőhasználót a közelben.
romok és ásatás:

//Folytatás: Ásatási terület//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Birodalmi bázis 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Birodalmi bázis Empty Re: Birodalmi bázis

Témanyitás by Bishop Szomb. 05 Aug. 2017, 23:17

Tita Fayar ezredes roppant segítőkész és semmiben nem mondd nekem ellent. Még javaslatot is tesz a kutatás helyére. Jól van, nem kellett csalódnom a helyi erőkben. Ameddig a bike-om hozzák kinyúlok az erő segítségével és megvizsgálom a környzetem. Nagyon erős sötét hullámok vannak jelen. Lord Hiuval Dorat kastélya olyan erős akár Korriban, nagyon szembetűnő és nem csak nekem de még a Császárnak is. Egyértelmű hogy a mesterem nem onnan akarja megszerezni az ereklyét, nem őrült, a távolabbi cél a jó. A terep felmérése után visszacsatlakozom az ezredessel való beszélgetésbe. A holoképet rezzenéstelen arccal nézem, nem engedem látszani de nem örülök a társnak, főleg egy nem erőérzékeny nőnek. Mindegy, az archeológiai tudása hasznos lesz és én is elvégezhetek még egy háttérellenőrzést a munka közben.
- Megfelelő lesz a feladatra.
A rohamosztagos csapat a csapatszállítóval előáll, remek, rájuk még szükség lehet, de nem fogom őket céltalanul felhasználni. Az előállt bike-ra felszállok és azonnal beindítom.
- Köszönöm a segítségét Fayar ezredes. A Mesterem elégedett lehet a munkájukkal.
Elindítom a bike-ot és a lehető legnagyobb sebességgel a romok felé veszem az irányt. Megérkezve leparkolom a járművet. Érzékszerveimet és megérzéseimet használva keresem fel Yana Garr-t. Most nem kezdek el az erőben kutakodni azonnal, a hely sötétsége talán elnyomná a nyomot. Igyekszem minél hamarabb megtalálni a kincsvadászt és felhasználni a tudását.
- Such Tavres vagyok, maga Yana Garr. Azonnal szükségem van a tudására. Tudja a részleteket?
Ha nem tud a részletekről egy üres sátorba vezetem, a holoprojectorral kivetítem az ereklye képét és tisztázom hogy milyen lényekhez köthető és kinek a tulajdonában állt. Egy nyomot várok a kincsvadásztól amin elindulhatok és az Erő segítségével felderíthetem a tárgyat. Mielőtt még az a másik ér oda előbb.


Név: Such Taves
Kaszt: sötét jedi padawan
Kaland: Az első nagyobb feladat
Előtörténet: Such Taves

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Birodalmi bázis Empty Re: Birodalmi bázis

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.