Dokkok

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 08 Feb. 2018, 00:00



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. február 12. (hétfő)

A társaság szinte egymás szavába vágva próbált beszélni, Ben mindent Jivi-re kent, aki védekezett, közben pedig még Ethiriel is belekezdett abba, hogy válaszoljon. Az arcát beletemette a fickó a kezeibe és olyasmit imitált, mintha a sírás rázná meg a vállát.
- Egy rakás IDIÓTÁVAL vagyok körülvéve! – mondta teátrálisan. – Egy biztos, hogy egyikőtök sem állt sorba, amikor az észt osztották! Vissza az agyarakkal szivi, hogyha annyi eszed sincs, mint egy marék banthatrágyának! Nem kellene mindenkivel tudatni! Esküdni mernék, hogy a csillámpatkányokba több értelem szorult!
A csillámpatkányok mindenki számára ismert szerencsejátékos kellékek. Rendes megszokott nagyobb testű patkányok, amiknek a különlegessége, hogy szó szerint halálra zabálják magukat, amíg ételt látnak, addig esznek, amíg bele nem halnak. Ha ezt megtették, akkor felrobbannak és csillámot szórnak, erre szokott menni a fogadás, hogy melyik robban fel elsőnek, vagy éppen utolsónak.
Ami pedig a gondolatmeneteket illette mindenki hibázott, örültek, hogy túléltek egy olyan dolgot, amibe bele sem hallhattak, ugyanis, ami miatt nem sokkal ezelőtt aggódtak az nem is történhetett volna meg… a fickó pedig mozdult és hiába volt erőhasználó és jobb reflexű Ethiriel a fickó akkora pofont kevert le neki, hogy a talaj is kifutott a lány lába alól, a szája felrepedt és vérezni kezdett. Reagálni sem volt ideje rá. A lánynak a férfi mozgása és mozdulatai semmit sem árultak el, azonban Jivi és Ben számára nagyon is sokat. Semmi felesleges mozdulat, határozott, gyors, meg is ölhette volna a lányt, ha akarja, katona volt a férfi, ráadásul speciális képzésű. Két csoport kap ilyen képzést a csillagködben – már a mandaloriaikon felül – a Birodalmi Halálosztagosok és a Köztársasági Havoc Squad emberei.
- Nem adtam engedélyt ribanc, hogy vigyorogj! – mondta. – Csak azért élsz, mert egy hasonló nagyszájó és beképzelt p*csát már kifiléztem ma reggel! A következőnél beállsz a sorba, csak előtte a srácok elszórakoznak veled!
Ezzel hátrébb lépett, hogy belássa mindhárom illetőt.
- Szóóóval, hogy legalább némi értelemmel feltöltsem az üres agyatokat. Nem szokás egy hangárban puff kilőni a pajzsokat. Miért?! Mert akkor mindent kitép a vákuum, ami nincs rögzítve, nem beszélve arról, hogy ahol csak egy kicsi hiba is van azt is viszi az egész. Egy teljes bázis hazavágható azzal, hogyha ez megtörtént. Látott valaki légmentesen záródó zsilipet? Naná, hogy nem! Azon szokás embereket és a hozzátok hasonló idiótákat reptetni, nem itt! Ha itt mégis leengednénk a pajzsot, akkor először az oxigént kellene kiszívni, hogy itt bent is vákuum legyen.
Ekkor még a saját nyelvén is mondott valamit, valószínűleg újabb szebbnél szebb káromkodásokat.
- Most már mind láthatjátok, hogy mennyire ostobák vagyok. És igen, legalább jól látod, valóban nincs itt keresnivalód, rühelljük a nagyképű ostobákat, akik azt hiszik, hogy mindent jobban tudnak másoknál, de a lábamat nem törölném beléjük. De mivel hapani vagy legalább jó árat kapunk érted a piacon, az ajándékodnál ugyan kevesebbet… ha ti akartok itt keresni valamit – nézett az urakra. – Fogjátok le és hozzátok utánam.

statisztika:


templete nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 08 Feb. 2018, 01:21

~DT-B3N~

A vizsgáztatónk erősen küzdött, hogy megnyerje az univerzum legnagyobb ripacsa címét. Minden esetre nem kommentáltam a teátrális mozdulatait, és a színpadias kifakadását. Az viszont érdekesebb volt, hogy a csaj egyre csak hergelte a férfit. Valóban én is visszaszóltam neki, azonban én ügyeltem rá, hogy ne lépjek túl egy határt, és most jobbnak láttam befogni a számat. Nem csak azért, mert nem akartam hergelni - tetszett, hogy a csajra összpontosul minden figyelem, és szinte már el is felejtette az én hibáimat. Azonban ami következett, az meglepett még engem is. Sokszor láttam a kiképzésünk alatt ezt a mozdulatot, de nem gondoltam, hogy pont itt fogom újra látni. Az a nyers, kegyetlen pofon, amit mintha évezredek alatt csiszoltak volna tökéletesre. Semmi felesleges mozdulat, és egy leheletnyivel se több, se kevesebb erő, mint ami szükséges. A csajnál nagyobb embereket is láttam már a padlón kikötni egy ilyen pofon után. Sőt, ez az a fajta emlék, ami még évek múlva is bizsereg, ha felidézi az ember. Késztetést éreztem, hogy megvakarjam az arcom, de elfojtottam. Ez után befejezte az eligazításunkat, és megkaptuk az első hivatalos parancsunkat. Megvakartam a tarkómat, miközben indultam a csaj felé, hogy teljesítsem azt. Nagyon jól tudtam, hogy hol és hogyan kellene megfogni, hogy ne tudjon izegni mozogni, de az túl árulkodó lett volna. Ha a földön kötött ki, akkor felé álltam, és nyújtottam a kezemet.
- Gyere, mindenkinek jobb lesz ha nem ellenkezel. - nem mintha arra számítottam volna, hogy így tesz. Mindenesetre ha elfogadja a kezemet, akkor felsegítem, és miközben félig már felkelt, próbálom kicsavarni a karját, hogy mögé kerüljek, és folyamatosan feszítve elkapni a tarkójánál egy olyan pozícióban, amiből nem egyszerű kitörni.
Ha nem esett a földre, illetve nem fogadja el a felé nyújtott kezet, akkor a helyzettől függően próbálok hasonlóan nyers, és nem teljesen precíz mozdulatsorral felé kerekedni, illetve arra is számítok, hogy megpróbál rám támadni. Ha így lenne, akkor először védekezek, addig, amíg nem hagy lehetőséget az ellentámadásra, amikor egy hasonlóan határozott és gyors mozdulatsorral próbálom térdre kényszeríteni.

ruha/kinézet:

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 11 Feb. 2018, 09:06

Ez a fickó nem egy észlény az már kiderült, a szerepe miatt Jivi sem hagyhatja annyiban ezt a vádaskodást, de a csaj... Komolyan gondolja, hogy lehet, hogy látta a jelenleg legismertebb és leginkább körözött bűnöző banda belsejét belülről és most csak úgy kijelenti, hogy neki nem tetszik és inkább elmegy. És még az ittenieket gondolja naivaknak. A fickó színpadias viselkedése valóban nem volt túl komolyan vehető, de mindenesetre érdekes. A megjegyzésére Jivi kinyitotta a száját és felemelte a mutatóujját mintha mondani akarna valamit, de aztán csak legyintett és bólintott.
-Ez igaz.
~Mert amúgy ha észrevesszük, hogy itt logikai bibi van akkor mi lett volna a teendő? Leülni kockázni és azt mondani, hogy ugyan már mennyi rá az esély? Akkor elégedettebb lenne?~
Eddig a fickó nem volt túl komolyan vehető, de mindenesetre érdekes volt. Az után a pofon után amit a nagyszájú csaj kapott már komolyan vehető és érdekes is. Ilyen profi mozdulatsorra nem sokan képesek a galaxisban. A Havoc Squad, a Mandaloriak vagy a Birodalmiak elit katonái talán. Tényleg veszedelmes helyre keveredtek, hogy ilyen kaliberű figurával találkoztak.
~Nem hiszem, hogy itt kapott volna ilyen kiképzést. Amennyiben tévedek nagyobb a gond mint hittem volna. Viszont akkor kiknek illik egy ilyen mentalitás a világképükbe? Havoc Squand-ból kinézem, a mandaloriaiak főként a sajátjaikkal, de szintén ilyenek, a birodalmiakat nem tudom biztosra. Ez az alak minden esetre érdekes.~
A parancsra ő is a lányhoz lép. Mondjuk ő biztos nem fogja tudni kézen fogni vagy ilyesmi viszont ha ellenkezik akkor ő igyekszik nem az útjába kerülni és ha a fickóra támad akkor hátulról kisebb felugrásból térdhajlaton rúgja.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 12 Feb. 2018, 00:00



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. február 16. (péntek)

Egyébként annyira nem volt nehéz rájönni, hogy itt a csoportos együttműködést vizsgáztatták, hiszen mielőtt a társaság idekerült akkor mindenki egyénileg volt és nem másokkal. Azt mindenki tudta, akár még laikusként is, ha utána nézett – márpedig bizonyosan megtették, mielőtt elkezdtek beépülni – hogy a Fekete Nap nem sima hagyományos szervezet volt és nem olyan specifikus, hogy csak a Hutt űrben, illetve a mélyűrben, vagy a peremvidékeken ténykedjenek. A Huttok általában betartották, hogy nem mennek a Köztársaság és a Birodalom területére, a Fekete Nap nem ilyen volt, ők mindenhol megtalálhatóak voltak, a huttoknál, a mélyűrben, a Független Rendszerek Szövetségében, a Birodalomban és a Köztársaságban is. A Fekete Nap az egyik legerősebb, ha nem a legerősebb és leghírhedtebb bűnbanda volt a csillagködben. Ha más miatt nem is, MU 2-ben érdemelték ki mindezt a Balmorra-i incidenssel, ahol két szenátor családját mészárolták le, meglógtak a Havoc Squad elől és még egy jedi padawant is elraboltak. Hatalmas vagyonnal és befolyással rendelkeznek, a korrupció szálai, ha minden igaz aktuális kormányzat mélyéig húzódtak. Hogy hol azt nem lehetett tudni, de esélyes, hogy mindenhol. Hírhedek az illegális vállalkozásért, kalózkodásért és csempészésért. A Fekete Nap vezetője alá kilenc vigo (régi tionese nyelven unokaöccs) tartozott. Mindegyikük saját rendszert vagy szektort felügyelt. A szektorok és rendszerek helyzete nem volt ismert, de a csillagköd méreteit ismerve mindezek hatalmas területet öleltek fel. Igazából nem volt olyan, amiben ne utaztak volna. Ezen felül ismertek voltak a bajtársias összetartásért, sokkalta nagyobb összetartása volt a tagoknak, mint a bármelyik másik szervezet. Éppen ez tette őket olyan erőssé és veszélyessé, hogy nem nagyon döfték egymást hátba, bárki rábízta volna másik tagra az életét és igen, fel is áldozták volna azt a másikért, vagy a szervezetért. A huttok, vagy egyéb zsoldos bagázsára mindez nem volt jellemző. Mindezek fényében talán még jobban érthető volt, hogy Ethiriel hozzáállását és mentalitását miért is nem díjazták különösebben.
A lány nem tiltakozott, így a páros, bár különösen Ben letudta fogni, hogy vigyék, ekkor hirtelen hangos robaj támadt a folyosón abból az irányból – a hangárból való kijárattal szemben – ahol egy erkélyszerűség volt. Pillanatokkal később narancssárgás valami száguldott ott végig, majd megszakadt. Ha követték a férfit, akkor végigsétáltak a folyosón, ami igencsak hosszú volt, majd balra fordultak, ahol meg is látták, hogy egy hatalmas kialakított zsilipszerűség volt. Az egyik vége a bázis alapzatát bányászta, a másik pedig az űrbe nyílt és úgy tűnt, hogy a felgyülemlett energiát itt lövellték ki. Amikor éppen nem a kilövellés folyamata zajlott egy energiapajzs szolgált hídként.
ahogyan ez kinéz:
Amint ezen átértek egy újabb folyosó rész jött, de ott nem mentek már messzire, csak annak a végéig, ahol egy ajtót nyitott ki a devaroniai és intett, hogy oda kísérjék be a „hölgyet”. Bent az egész szoba üres volt két dolgot kivéve, egy kihallgatáshoz használatos „szék”, illetve egy kihallgató-droid volt bent, az utóbbi ott lebegett a szék mellett.
a helység:
- Kötözzék fel, aztán kezdjék meg a kihallgatást – mondta. – Tudni akarom, hogy mit akart egy erőhasználó itt, aki ráadásul a viselkedése alapján nem is egy jedi. Én itt maradok, szórakoztat majd, ahogyan sikoltozik, de nem szólok bele.

statisztika:


templete nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 15 Feb. 2018, 20:01

~DT-B3N~

Úgy tűnt, hogy a csaj elfogadta a sorsát, de azért nem lankadt a figyelmem, számítottam rá, hogy bármelyik pillanatban megpróbálhat kitörni, úgyhogy szorosan fogtam, és olyan pozícióban tartottam, amiből nem tud kiszabadulni anélkül, hogy komoly kárt tenne önmagában - amit a legtöbben nem képesek, egyszerűen az agyuk nem engedi, ilyen az életösztön. Persze ügyeltem, hogy ne legyen túl tökéletes se a technikám, nem illett volna a karakteremhez, ha a kiképzésen tanultakat alkalmazom. Inkább úgy adtam elő, mint akit fogtak már meg nem egyszer ilyen technikával, hogy nagyjából tudja, hogy kell csinálni. Így vezettem a vizsgáztatónk után, miközben a kis szőrös továbbra is a közelben volt, de termetéből adódóan nem sokat tett hozzá a helyzethez, inkább biztosítékként volt jelen. A sétánk végén egy kihallgatóterembe érkeztünk, ahol ösztönösen összerezzentem, ahogy átfutottak rajtam a rossz emlékek. Egyből a droidot néztem, látszott rajtam, hogy utálom a kis fajzatot. Amilyen gyorsan csak tudtam, a székhez vittem, és igyekeztem kikötözni, majd hátraléptem.
- Innen a tiéd, haver. Ha kell, a kérdéseket felteszem, de ahhoz - itt a droidra mutattam undorral az arcomon - biztos nem nyúlok hozzá. Sok mindenhez van gyomrom, és ha azt kéri öljem meg, akkor megteszem. De kínozni nem fogom. - néztem a devaroniaira.

ruha/kinézet:

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 15 Feb. 2018, 20:55

Jivi ott ment a nő mellett. Mondjuk nem sokat tehetett volna tényleg ha menekülni akar, de ott ment ezzel is mutatva, hogy ő akar itt valamit keresni. A nőt pedig szépen bekísérik a kihallgatóba. Jivi még nem járt ilyen helyen és nem is akart soha semmilyen formában. Se áldozatként sem kihallgatóként. Márpedig nagyon úgy látszik, hogy azt várják el, hogy kínozza meg a nőt. Az ötletre egy zöld hullám fut végig a bundáján. Nem tagadhatja, hogy nem tetszik neki az ötlet. A fickó pedig akivel érkezett hasonlóképp van ezzel mint ő. Pedig épp rá akarta terhelni. Nem tagadja kicsit haragszik rá mert így a helyzetük elég ciki lesz, hogy egyikük sem tud egy ilyen parancsot teljesíteni. Ő azért igyekszik kicsit jobb magyarázatot adni. Leveszi a kalapját és zavartan forgatja a kezében.
-A helyzet az, hogy én felderítő vagyok meg ilyesmire vagyok alkalmas. Viszont, hogy nőket kínozzak ez ez számomra kicsit problémás.
~Méghozzá tudják, hogy erőhasználó. Talán lecsekkoltak minket? Ha igen akkor lesz mit magyarázkodnom.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 16 Feb. 2018, 08:57



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. február 20. (kedd)

Mivel Ethiriel továbbra sem állt ellen, így Ben könnyedén az ágyhoz tudta őt kötözni, azonban a kínzást megtagadta, ahogyan Jivi is. A devaronian a szemeit forgatta, azonban most valami más is volt a tekintetében. Mintha tudta volna, hogy kicsoda a páros, vagy a trió, vagy legalább is egy része. Elsőként Jivi felé fordult.
- Mert nő… persze – mondta megvetéssel. – A fénykard sem kellett volna hozzá, hogy tudjam, hogy jedi vagy, eleget voltam a háborúban a társaságukban, hogy messziről kiszagoljam a fajtájukat. Most komolyan mi van manapság az „emberekkel”? Az a p*csa és te is fénykarddal eljönni… Ahhoz láthatóan bénák vagytok, hogy elvegyétek valakitől, pénzetek nincs rá… remek.
Vakargatta meg a szarva tövét.
- A p*csa a társad? – kérdezte. – Bár messze nem úgy viselkedik, mint egy jedi… urdrarr nem lehet… mindegy, majd kiderül, hogy ki fizet ezek után többet értetek, a köztársaság, a birodalom, vagy valamelyik kéjenc…
Azt mindenki tudta, hogy a köztársaság soha sem fizet senkiért, a fickó felröhögött.
- Azaz maradt a birodalom vagy a másik lehetőség, mert ismerjük a köztáraságot.
Ezek után fordult oda Ben irányába és végigmérte.
- A kérdés az, hogy te ki és mi vagy – mondta. – A gyilkolás fekszik… de az, hogy kiverd valakiből a sz*rt is az már nem? Ha a droid zavar az öklödet is használhatod, mivel biztosíthatlak, hogy jó párszor szükség lesz rá. De ha nem megy, akkor szólj és téged hazaküldünk.

statisztika:


templete nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 16 Feb. 2018, 09:25

~DT-B3N~

Ahogy számítottam rá, nem tetszett a férfinak, hogy nem vagyunk hajlandóak kínozni. Látszott rajta, hogy nem a türelméről híres, viszont úgy tűnik végre többet tudunk meg róla. Nem szereti a jediket, de nem azért mert ellenük harcolt, hanem azért, mert mellettük. Havoc Squad, ott kaphatta a kiképzését. Viszont a társam láthatóan még ennél az idegesítő devorianinál is balfaszabb, ahogy a csaj is. Elhozták a fénykardjukat magukkal, miközben be akartak épülni. Remek, csak gratulálni tudok. Minden esetre vigyorgok, ahogy leteremtik a jedit, gondolkodok egy csípős megjegyzésen is, de inkább megtartom magamnak. Épp elég, amikor rám terelődik a figyelme, és elkezd engem is leteremteni.
- Figyelj, főnök. Az hogy megölsz valakit, gyors, hirtelen, fájdalommentes. Amit ezek a szarok tesznek veled - intek a fejemmel a droid felé- sokkal rosszabb a halálnál. És nekem is vannak elveim, nem sok, de vannak, és az egyik az, hogy sose használok ilyen szart. - mondom, és a csajhoz lépek közben, miközben erősen mellbe verem.
- És kurvára nem tetszik, hogy ezt kell csináljam, szóval jó lesz ha minél előbb elkezdesz beszélni, picsa. - mondom a csajnak, és belecsimpaszkodok a hajába, húzni kezdem. - Mit akartál itt? Mivel próbálkoztál, te erőhasználó mocskos söpredék. - folytatom, és fél szemmel a jedit nézem, hogy megpróbál-e megállítani. Ha nekem ugrana, akkor igyekszem kitérni, és őt is az asztalra nyomni még miközben viszi a lendülete, nem becsülöm le többé a termete miatt. Ha sikerül, akkor igyekszem egy gyors tarkóra mért ütéssel kiütni, hogy ne okozzon gondot.

ruha/kinézet:

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 20 Feb. 2018, 00:00

//Szombaton lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 24 Feb. 2018, 09:52



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. február 28. (szerda)

- Semmi halálos, vagy olyan, ami maradandó kárt okozna – mondta a fazon. – Egy kis igazságszérum, némi izomgörcsöt okozó és fájdalomérző receptort stimuláló dolog.
Ez alapján igencsak lightos szerekről volt szó, Ben ezeknél csak jócskán durvábbakat ismert, amiket a Halálosztagosok, vagy csak simán a birodalmi kihallgató tisztek használtak. Ben végül is puszta kézzel esett neki Ethiriel-nek, aki a második ütés után már el is vesztette az eszméletét.
- Na ne már – mondta a férfi nyűgösen. – Ez most komoly?
Dühében belerúgott Jivi-be, aki abban a pillanatban vesztette el az eszméletét. Ekkor a férfi komlinkje csipogott, majd megfordult és kiment az ajtó elé. Nem lehetett hallani, hogy miről beszél, de nem is telt el sok idő, alig fél perc, amikor vissza is jött.
- A hölgy veled akar beszélni – mondta. – Kövess!

Bent a férfi nem messzire vezette, egy irodához. Ahova, ha belépett, akkor egy katonás helység volt mindez, íróasztallal, monitorokkal. Az asztal mögött pedig ott ült a nő, aki csak felnézett, akkor szólalt meg, amikor az ajtó becsukódott a férfi mögött és kettesben maradtak.
- Üljön le katona! – mondta parancsolóan. – Mikor küldték, hogy beépüljön? Felesleges meglepődnie, egy hozzáértő látja, hogy magát a Halálosztagosoknál képezték ki. Vilmarh is bizonyosan észrevette, ex Havoc Squad, szakmai ártalom… nos DT-B3N, tudni akarom, hogy a felettesei megszegték-e a közvetlen parancsomat a maga ideküldésével, vagy azelőtt történt még, hogy megkapták az utasításokat.
Bennek nem volt nehéz kitalálnia, hogy mi volt a nő, az arany szemek elárulták, egy urdrarr volt.
Dokkok - Page 2 GsTYOq1

Jivi és Ethiriel nem sokkal később fájdalmak közepette – Jivinek az oldala, míg a nőnek az arca – ébredtek fel egy kétágyas cellában. Az egyikőjük az egyik, a másikójuk a másik ágyon feküdt. Annyi bizonyos volt, hogy megpróbálni a fénykardot becsempészni nem volt a legjobb ötlet.
Dokkok - Page 2 YdiiLNl

//Jivi és Ethiriel magukhoz térnek a börtön helységben, ha írnak.//

statisztika:


templete nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 27 Feb. 2018, 20:23

A helyzet a lehető legrosszabbul alakul. Jivi első és ha úgy alakul talán utolsó küldetése nagyon ciki. Lebukott a lehető legkínosabb hiba miatt. A bundája is elárulja, hogy ezzel a kijelentéssel őt bizony alaposan megfogták.
-Ugyan hova gondolsz? Meg kell hagynom hívtak már pár cifra dolognak az életemben, de jedi-nek még nem. Amúgy arról nem hallottál, hogy nem csak jedik-nek és sith-eknek lehet olyanja? Szerintem az amatörizmus nem csak rám tartozik ha egyből elítélsz csak ezért. Szerintem pont az ilyen ismereteim miatt lehetek kimondottan hasznos számotokra.
Talán nem kéne hergelni a vadat. Lebukott, talán meg fog halni vagy rosszabb, a mesterére szégyent hozott, gondot okozott a rendnek, őszintén csalódott magában, hogy egy ilyen fontos feladatot bíztak rá és elbukott egy ilyen semmiségen. Meghalni nem fog, a nőt talán megkínozzák és nem lepődne meg ha őt is, majd felrúgták és elájult. Fogalma sincs meddig volt eszméletlen. Mikor magához tér fáj az oldala.
~Nekem annyi.~
Szíve szerint meditálna, hogy megnyugtassa magát és felvegye a kapcsolatot a mesterével, de előbb ellenőrzi mi a helyzet odakint. Felkel, a rácsokhoz lép, kinéz, ha nem lát senkit akkor telepátiával is feltérképezi a környéket és majd ha végzett eldöntheti mit csináljon.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 28 Feb. 2018, 00:01



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. március 4. (vasárnap)

Jivi nem sok mindent tudott tenni, a feltehetőleges sötét jedi továbbra is eszméletlen volt, ez talán szerencse volt ránézve. Így nekilátott annak, hogy körbenézzen van-e valaki a környéken, az Erőn keresztül. Egyetlen egy valakit érzékelt csak a közelben, ő pedig közeledett a cellák felé. Hamarosan meg is érkezett, egy fiatal togruta lány volt, aki kenyeret és vizet hozott a párosnak. Talán olyan szerencséje soha sem volt a padawannak, mint most. Felismerte a lányt, régen, amikor még tanonc volt egy fiatal padawan lejárt hozzájuk beszélgetni, ez a lány volt az. Most ugyan hosszabb volt a lekkuja és idősebb is természetesen, mint az utolsó találkozáskor, de ő volt. Még ME 1-ben eltűnt a mesterével együtt, egy küldetésen a frontnál, mindenki azt hitte, hogy meghalt, de most itt volt. Még a neve is beugorhatott a fiúnak, ami Laasa Baar volt. Az oldalán egy sugárpisztoly volt, fénykardoknak nyoma sem volt nála.
Egy kis rést nyitott a cellán, azon pedig betolta a tálcát, a víz és az étel volt. Amint bent volt, akkor lecsukta mindezt, a guggolásból feláll és készült indulni.

A leányzó:
Dokkok - Page 2 ID1qNUD
//A telepátia nem úgy működik itt, amit szerettél volna, ezt pusztán az Erővel tudod csinálni, azért írtam így.//

statisztika:


templete nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 03 Márc. 2018, 13:05

A sötét jedi lány eszméletlen volt, Jivi pedig az oldalát dörzsölgetve a cellája ajtajához lépett. Az erő segítségével körbe pillantott és érezte, hogy valaki közeledik. Jivi pedig továbbra is ott állt és várta. Valami morcos tekintetű idegent gondolt, hogy megjelenik, de aki ehelyett jött az őszintén meglepte. Fogalma sincs, hogy a lány miképp került ide. Szabad akaratából? Tényleg velük van vagy csak ő is beépült. Ha utóbbi akkor Jivi nem buktathatja le. Pedig szíve szerint a lány nyakába ugrana. Utálja ezt a helyet és fogalma sincs mi lesz vele. A lány pedig a cella ajtajához ér, leteszi az ételt amit hozott és már menne is el. Na, Jivi ezt nem nagyon szeretné. Mármint ezt a bizonytalan szótlan, ijesztő elválást. Utána szól. Arra azért figyelve, hogy ha úgy alakul ne tűnjön fel, hogy ismeri. Ha a lány velük van, ami Jivi számára egy újabb nagy csalódás lenne akkor sem veszít ezzel semmit.
-Kérlek várj! Nem tudod, hogy meddig leszek itt és mi fog történni velem?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Szomb. 03 Márc. 2018, 20:39





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




Itt közel sem olyan drasztikus szereket használtak, amihez szoktam, és amiket már én is felhasználtam korábban. Minden esetre a csempész, akit alakítottam, és aki már tapasztalta a hatását továbbra is ódzkodott a használatától. Inkább a puszta kezes módszert használtam, azonban elszámoltam magam,
túlságosan is tökéletlen akartam lenni. A nő elájult, én pedig közönyös arccal fordultam meg, mint akit nem igazán zavar a dolog, de azért belül mérges voltam magamra. Természetesen ezzel nem voltam egyedül, az ex-havoc squados is kiakadt, bele is rúgott szerencsétlen jedibe, akit nem különösen sajnáltam. Csipogott a komlink, úgyhogy kiment válaszolni, miközben én laza testtartással várakoztam. Ahogy visszajött, már indultunk is tovább. Szótlan voltam, nem akartam magam alatt vágni a fát szószátyárkodással. Maradtam tehát közönyös, és így sétáltunk be egy tiszti irodának tűnő helyiségbe, ahol a korábbi nő már vált ránk. Maga a hely és a nő se voltak túl érdekesek, az amit mondott, viszont annál inkább. Minden esetre nem  tűnt úgy, hogy ténylegesen a felettesem lenne - akkor már kimondta volna a kódszót, amit mindenki ismer, aki parancsokat adhat nekünk.
- Nem tudom miről beszél. Csempész vagyok, aki megélhetést szeretne. Minden esetre jól esett a bók - ha egy kívülálló számára Halálosztagosnak tűnök, akkor valamit k-rva jól csinálok.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 04 Márc. 2018, 00:00



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. március 8. (csütörtök)

Ahogyan Jivi megállította a lányt az megtorpant és visszafordult. A szemében, vagy arcán semmiféle felismerés nem látszott, telepatikusan sem próbált a fiúval kapcsolatba lépni, ami ugyebár érzékelhetetlen és remek kommunikáció lett volna ebben a helyzetben. A kérdésre megrázta a fejét a lány.
- Fogalmam sincs – mondta. – Igazából azt sem tudom, hogy mit követtél el. Biztosan súlyosat, mert ok nélkül nem szoktak senkit sem bezárni az itteniek. Ők jó emberek… engem is befogadtak annak ellenére, hogy nem emlékszem a múltamra. Egy lezuhant hajó roncsai között találtak súlyosan résülten. A családom lettek, azt tudom javasolni, hogy működj velük együtt és akkor nem lesz semmilyen gond.
Ezzel bíztatóan mosolyodott el a lány, mint aki tényleg így gondolta, ahogyan mondta. A sztorija egybevágott azzal, amit Jivi is hallott pletyka szinten, hogy a hajó lezuhant, de a hivatalos adat szerint nem volt túlélő, a Birodalmiak lőtték ki a hajót. Úgy tűnt, hogy mégiscsak volt túlélő, csak épp olyanok találták meg, akiknek nem kellett volna.
- Szükséged van valamire? – kérdezte. – Meglátom, hogy mit tehetek, ha van.

Ben tagadta a nőnek, hogy kicsoda valójában, aki csak elmosolyodott nagyon kicsit és bólintott. Majd kimondott egy szót.
- Onomatophobia.
Ez nem az a kódszó volt, amit Ben ismert, amit az úgymond alacsonyrangú felettesei mondtak, ez egy olyan volt, amit még soha sem halott. A teste abban a pillanatban lemerevedett, képtelen volt megmozdulni, a gondolatai és minden ilyenek teljesen tiszták voltak, ha küzdött, akkor sem tudott megmozdulni. A nő felállt és teljesen nyugodtan odasétált a mozdulatlan férfi elé.
- Nyisd meg a Lambda 237. akta harmadik oldalát! – mondta parancsnak a nő.
Ben agya teljesen automatikusan cselekedett, hiába nem volt kibernetikus beültetése a kondicionáló program pont úgy működött és lényegében beillesztette a dolgokat, mintha agyi chip lett volna. A nő Lady Lyra Stradd volt, Lord Xeth helyettese, azaz a Birodalmi Hírszerzés második embere, Lord Xeth távollétében ő felelt a hírszerzési ügyekért, a miniszter neki jelentett. Saját maga teljes mértékben adhatott ki feladatokat, parancsokat, mindent, mintha csak ő lett volna a szféra feje.
- Program bezár – mondta és ezzel egy időben Ben izmai is elernyedtek, újra tudott mozogni. – Most már válaszol a kérdésemre őrmester?

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 06 Márc. 2018, 09:35





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




A nő a birodalmiakra jellemző hozzáállással nem futott további felesleges köröket, egyszerűen a lényegre tért. Kimondott egy szót, amitől teljesen lefagyott a testem, nem tudtam megmozdítani még a szempilláimat se, mégis teljesen tudatában voltam annak, ami történik. Érkezett is a parancs, hamarosan megtudtam, hogy ki a nő, és hirtelen csodálattal néztem volna rá - ha testem képes arckifejezést változtatni. Minden esetben mire újra ura voltam a testemnek, már elnyomtam mindenfajta késztetést, és felvettem a kiképzés alatt megszokott hideg pókerarcot. Viszont a visszanyert irányítás pillanatában egyből testtartást váltottam, és felvettem a megkövetelhető vigyázz állást.
- Természetesen, asszonyom. - válaszoltam, és percre pontosan elmondtam, hogy mikor kaptam a parancsot, illetve szó szerint idéztem vissza, hogy mit kaptam utasításba, és azt is, hogy kitől. - Elnézését kértem a kint nyújtott teljesítményemért, és hogy ilyen könnyedén lelepleződött az álcám. Természetesen mindenféle büntetést vállalok, a helyzetet tekintve nincs mentségem. - tettem még hozzá.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 07 Márc. 2018, 19:49

Jivi ennyire még nem örült senkinek mint a lánynak mikor meglátta. Ez az öröm egy kicsit alábbhagyott mikor megtudta a történetét. Ezek szerint bár egy jó baráttal találkozott, az nem emlékszik rá és azokat hiszi kedves embereknek akik őt börtönbe zárták. Jivi-nek nagyon óvatosnak kell lennie, hogy magára ne haragítsa a lányt. Őszinte csüggedtséggel a hangjában kérdezi a lányt.
-Tényleg úgy nézek ki mint, aki megérdemli, hogy itt legyen? Velem nem olyan kedvesek. Azt, mondták el akarnak adni a birodalomnak vagy valami kéjenceknek? Az előbbiről van fogalmam mit jelent, de te meg tudod mondani mit jelent a másik?
Ezzel a kérdésével is eléggé őszinte hisz tényleg fogalma sincs milyen kéjenceknek akarnák eladni és mit csinálnának vele. Ő nem egy twi'lek. Eddig nem is fordult meg a fejében, hogy bárki, aki nem az ő fajának tagja az vonzónak találná őt mint férfit. A kérdésre megdörzsölte az oldalát.
-Az a fickó alaposan felrúgott. Szerintem nem tört el semmim. Végül is nem is olyan fontos. Megmondanád mi a neved?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 08 Márc. 2018, 00:00



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. március 12. (hétfő)

Amint tudott mozogni és beszélni Ben neki is látott annak, hogy elmondja szóról szóra, amit parancsba kapott és azt is, hogy mikor. A nő arcán borús fellegek futottak át és a szemeit kezdte forgatni. Láthatóan roppant elégedetlen volt, de valószínűleg a reakciója meglepő is Ben számára. Amikor éppen valamelyik urdrarr kéri őket kölcsön – már a halálosztagosokat – akkor effélére a legnagyobb százalékban dühös törés és zúzás lett volna a reakció. A nő azonban meglehetősen higgadtan kezelte az egészet; kívül legalább is.
- Inkompetens barmok! – mond a végén érzéssel.
Ez egyértelműen nem Ben-nek szólt, hanem a feletteseinek, a parancs kiadása után küldték ide a férfit, a közvetlen parancs ellenére. Mindezek után állt csak neki annak, hogy a férfi szabadkozására feleljen. Az egészre csak legyintett egyet.
- Más előtt nem lepleződött le, aki nem hozzáértő, az soha sem jön rá – mondta. – Mint mondtam a századosnál szakmai ártalom… én pedig elég sokat foglalkoztam magukkal, többeknek a képzését is figyelemmel kísértem, így könnyedén kiszúrható. És úgy vélem, hogy ezzel ki is fújt az, hogy ki ismerhet meg itt egy olyan képzett személyt, mint maga.
Néhány pillanatra még az asztalon levő datapadra pillantott, majd újra fel Ben-re nézett.
- Érdekli, hogy miért gond, hogy ide küldték? – kérdezte. – Az igazat akarom hallani nem pedig az illedelmes, meghunyászkodott választ, amit egy magamfajtának szoktak adni.

Jivi szavaira a lány kissé oldalra fordította a fejét és úgy mérte végig az apró foglyot.
- Nem tudom, hogy ki néz ki úgy, aki megérdemli és ki nem – mondta. – De azt meg kell hagyni, hogy nem tűnsz túl veszélyesnek. Hacsak nem úgy támadsz, hogy megharapod valaki bokáját, vagy térdét.
A végét mosolyogva mondta, teljesen visszafordult közben és leült a cellával szemben a sarkaira. Pont úgy, ahogyan a jedik szoktak általában, illetve meditációkor is. Úgy tűnt, hogy azért valami berögzült neki és úgymond emlékezett, ösztönös volt.
- A kéjencnek eladni szerintem rá vonatkozott és nem rád.
Itt az eszméletlen Ethiriel-re bökött, amiben igazából volt valami, hiszen hapani volt, akik különösen szépnek voltak mondhatóak.
- Szóval téged a Birodalomnak akarnak eladni? – kérdezte. – Akkor erőhasználó, vagy erőérzékeny vagy?
Bólintott arra, hogy semmi sem kell Jivi-nek, a név kérdésre pedig felelt.
- Alana nevet kaptam, nem tudom, hogy régen miként hívtak – mondta. – A te neved?

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Szomb. 10 Márc. 2018, 23:10





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




A jelentésem úgy tűnt kielégítette a kíváncsiságát, a feletteseim hozzáállása viszont elég felfokozott állapotba hozta. Nem láttam még hírszerzési tisztet ennyire kimutatni az érzéseit, hacsak nem színészkedtek - mondjuk utóbbira is megvan minden esély, tekintve a nő pozícióját és rangját, nem tartottam elképzelhetetlennek, hogy ilyen helyzetbe kerülhet ilyen hozzáállással. Erőérzékenyként, és azon belül is Sith Ladyként minden oka megvolt arra, hogy hagyja a dühöt és a gyűlöletet átjárni a testét, és befolyásolni a gondolatait. Valami, ami miatt mindig is idegennek, szakmaiatlannak tartottam a fajtáját. Minden esetre figyelmesen hallgattam, és természetesen az előző nagy monológom óta meg se szólaltam, csak akkor, amikor ismét kérdést tett fel. Viszont ekkor gondolkodás nélkül válaszoltam.
[b]- Természetesen érdekel, asszonyom.
- feleltem, bár nagy volt a kísértés, hogy úrnőmnek szólítsam, nem tettem. Egyszerű volt rá az okom - nem tudtam, hogy mennyire titkosított a szoba. Valamennyire mindenképpen az, hiszen nyíltan beszélünk arról, hogy a Birodalomnak dolgozunk, viszont a nő rangja és kiléte sokkal érzékenyebb információ volt, mint bármi, amiről eddig szó esett. Ezen kívül nem csodálkoztam volna azon se, ha ez a tudás nem hagyja el bennem a szobát - erős volt a gyanúm, hogy a beszélgetésünk végeztével lefuttat még egy programot, amivel törli, hogy azonosította magát - bár akkor minek mondana most el bármit. Minden esetre az tényleg érdekelt az ügy.
[/color]



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 11 Márc. 2018, 14:46

-Juj! Belegondolni is rossz milyen íze lehet egy térdnek. Főleg ha egy wookie-é.
Rázza meg magát a gondolatra. Nem szokása harapdálni. Ha nem volna más lehetőség akkor minden bizonnyal kihasználná a karmait ha olyan szituációba keveredne, de hogy valakit megharapjon ez neki túl barbár és undi és nem is túl praktikus. Ő is leül a rács másik végén. A lányban látszólag megmaradt néhány reflex ezt mutatja az is, hogy a meditációs testtartást vette fel. Jivi-nek érdekes gondolatai támadnak ettől. A gondolatra miszerint a társnőjére gondoltak a kéjenccel Jivi megvilágosodik.
-OOOOHHHH! Értem. Szegény lány. Nem hiszem, hogy bárki megérdemelné azt a sorsot.
Teszi hozzá a saját véleményét. Nem szívleli a lányt mert egy kicsit a hideg rázza ki tőle, de nem kívánja, hogy egy idegen férfi lelje örömét benne úgy mintha egy tárgy lenne. Persze az ő sorsa sem tűnik túl rózsásnak. A lány mindkét kérdésére bólintott. Szívesen lett volna őszintébb is, de nem tudja, hogy bekamerázták-e a helyet.
-Gyakran járnak erre erőhasználók vagy érzékenyek? Gondolom nem túl kellemes sors fog rám várni. Rabszolgaság, kínzások, valahogy átprogramoznak vagy fogalmam sincs.
Sóhajt egyet. Most nem sajnáltatja magát csak fel kell fognia, hogy mire kell számítania és ezt hangosan ki is kell mondania. A legrosszabb amit tehet az lenne ha nem is akarna arra gondolni mi vár majd rá. A lány nevére bólintott és ő is bemutatkozott.
-Én Jivi vagyok. Jivi Ako. Mindig itt szoktál lenni a hajón vagy azért néha ki is mozdulsz? Egyáltalán nincsenek emlékeid az előző életedről?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 12 Márc. 2018, 00:01



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. március 16. (péntek)

A nő elmosolyodott azon, hogy Ben kérte a választ, azonban mint hamarosan kiderül a férfi nagyon nagyot tévedett, mind a programmal, mint minden mással kapcsolatban.
- A Fekete Nap jelenleg a Birodalom szövetségese – mondta. – Hosszas tárgyalások után sikerült elérni, hogy így legyen. Mindezért megtűrjük őket a Birodalom területén, folytathatják az üzelmeiket büntetlenül, szemet hunyunk felette. Ők pedig információkat szállítanak cserébe a csillagköd többi részéből és általuk kiterjeszthetjük a befolyásunkat. Hiszen a központjuk Coruscanton van, ami nekünk nagyon jól jön.
Itt kivárt néhány pillanatot és végigmérte Ben-t, hogy letud-e olvasni valamit a férfiról, vagy annak van-e kérdése.
- Éppen ezért is kapták a felettesei parancsba, hogy következő utasításig ne küldjenek senkit inkognitóban. Felesleges, a megállapodás értelmében ki vannak helyezve megfigyelők a hírszerzéstől, illetve a birodalom szolgálatában álló fejvadászok, zsoldosok is itt vannak. Egy héttel a maga parancsa előtt adtam ki a parancsot… Ha azt fogják hinni, hogy kémkedni jött, akkor lehet, hogy ugrik a teljes éveken át tartó tárgyalások eredménye.

Jivi szavaira a lány felnevetett, látszott a tekintetén, hogy elképzelte a jelenetet, de a nevetésen felül erre nem reagált mást, csak akkor szólalt meg, amikor a padawan azt hozta fel, hogy sajnálja Ethiriel-t.
- Láttam, hogy mit csinált, igazából örülhet, hogy még él – mondta. – Ilyen jellemmel, minimális tisztelet nélkül nem tudom, hogy mit gondolt, hogy ide jött…
Láthatóan nem akart belegondolni, hogy mit tennének az eszméletlen lánnyal rabszolgaként. Főleg, hogy az ő faját is előszeretettel használták annak, és szerencséje volt, hogy nem az lett belőle. Ezt Jivi könnyedén leolvashatta róla, érezte felőle, révén nem nyomta el a lány a kicsapongó gondolatait, ahogyan egye Jedi szokta. A következő kérdésen elgondolkodott a lány, ami pedig a kamerákat és efféléket illette Jivi egyet sem, sem pedig droidot.
- Nem tudom, ők csempészek, fegyverkereskedők és effélék – ismerte be. – Minek jönnének ide erőhasználók? Honnan lehet megismerni őket?
Kissé zavartan nézett körbe, amikor Jivi  hajtó említett.
- Ez nem egy hajó… hanem egy aszteroida – mondta. – Igen szoktam, egyedül is mehetek, de csoportban szoktam. Bolygókra, de főleg űrállomásokra. Nem, nem emlékszem semmire, időnként vannak álmaim, de azok a jövőt vetítik előre, nem a múltat fedik fel…
Mindezt némileg szomorúan mondta már.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 12 Márc. 2018, 15:43

A bárki alatt Jivi a twi'lekeket is értette. Azzal ő is egyet ért, hogy a társnője nagyon rosszúl mutatkozott be. Főleg úgy, hogy aztán azt hitte úgy távozhat ahogy csak akar. Jivi úgy érkezett, hogy előre sejtette ha valami nem úgy alakul ahogy ő sejtette akkor nem teheti meg, hogy emeli kalapját és távozik ahogy érkezett. Ennyire azért nem lehet naiv pedig jellemző rá az ilyesmi. Mindenesetre nem reagál csak megvonja a vállát. Akármilyen is a lány nem hiszi, hogy ezt érdemelné. Amúgy meg nem látott sem kamerákat sem droidokat. Kicsit talán túl kockázatos, de muszájnak érezte, hogy nyíltabb legyen a lánnyal. Egyrészt mert meg szerette volna szerezni a bizalmát másrészt mert úgy érezte megérdemli a lány, hogy tudja a múltját.
-Azért nem csak ilyen kedves tiszta figurák ők. Szenátorok családját megtámadni és két olyan profi társaság sarkára rálépni mint a Jedi rend és a Havoc Squad nem kis dolog. Ők akárkik is a múltkori kis akciójuk után biztos felkeltették jó sok fickó érdeklődését. Amúgy ahogy kivettem egykori köztársaságiak is vannak köztetek méghozzá igen komoly figurák. Ha tényleg olyan profik amilyeneknek mutatták magukat akkor rólad is biztos tudják már, hogy jedi voltál. Bocsánat, hogy eddig sumákoltam.
Sunja le a füleit mert tényleg elszégyenli magát ezért. A lánynak lenne oka haragudni rá. Az álmokkal kapcsolatos megjegyzésre is csak bólogat.
-Az erő megsúgja neked a jövőt. Ha meséltél már az ittenieknek erről akkor biztos tudják, hogy te ki vagy bár szerintem így is. Tudod néhány dolog megmaradt benned amit még a templomban tanultál.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 15 Márc. 2018, 20:06





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




A nő nem vesztegette az időt, és nem is hazudott, valóban magyarázatot kaptam arra, hogy miért volt problémás a jelenlétem. Miközben hallgattam, nem ült ki érzelem az arcomra, mintha csak egy fémből öntött droid lennék, azonban minden szavára odafigyeltem, és értelmeztem. Minden esetre az egyértelmű volt, hogy a jelenlétem problémás, ahogy az is, hogy valószínűleg néhány felettesemre célszerű lenne már csak múltidőben gondoljak.
- Kívánja, hogy mielőtt elhagyjam a Koponyát a lehető leglátványosabb módon? - tettem fel a kérdést miután megkaptam az eligazítást, figyelve a nő reakcióját.
- Persze csak abban az esetben megoldás ez, ha a legfelső körökben úgy tudják, hogy egy magas rangú birodalmi személyhez jöttem jelenteni, és azért mentem végig ezen a procedúrán, hogy ne kockáztassam az említett személy inkognitójának biztonságát - hiszen nem lehetünk biztosak benne, hogy nincsenek köztársasági kémek beépülve. -  vetettem fel az első ötletet, ami hihetőnek szűnt számomra, és a helyzetet se rontja tovább. Persze ezt nem teljesen megoldásnak szántam - néhány felettesem szerette, sőt, elvárta, hogy néha ötletekkel álljak elő, akkor is, ha már rég tudták a megoldást. Nem az volt a céljuk, hogy jobbat találjak mint az övék, hanem hogy bizonyítsam, hogy gondolkodom, és nem agyatlan rohamosztagosként teljesítem a parancsokat. Hiszen ha arra lenne szükségük, akkor azokat alkalmaznák.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 16 Márc. 2018, 10:09

//Bocsánat, az én hibámból nincs kör, kedden lesz új.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 20 Márc. 2018, 00:00



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. március 24. (szombat)

A nő egy pillanatra elmosolyodott Ben felvetésén.
- Errefelé az a légzsilipből való kihajítást jelenti, így nem szükséges – mondta. – Ha bárki kérdezi a testőröm, ez a leglogikusabb és legegyszerűbb válasz.
Valóban tényleg így volt, hiszen a Halálosztagosok a magas rangú tisztek és urdrarrok testőreiként is felszoktak tűnni, már a ki nem egyszerű sith harcosokat használt erre. Így ennek a válasznak a logikájába bele sem tudott volna kötni senki sem.
- Tudják, hogy ki vagyok, nem inkognitóban vagyok itt, így bár az ötlete jó, de ezúttal felesleges őrmester – felelte. – Az elmúlt hónapokat itt töltöttem a Fekete Nap köreiben és tető alá hoztam a szerződést velük. Azonban van egy feladatom az ön számára, ami a szakértelmével egybe vág.
Itt néhány pillanatra gúnyos mosolyt engedett meg magának.
- Hagyni fogjuk, hogy a jedi megszökjön, a togruta lánnyal együtt. Rajta agymosást hajtottunk végre, visszaküldjük a jedi rendbe mindkettőt – mondta. – Magának az lesz a feladata, hogy a legnagyobb titokban, hogy ők ne jöjjenek rá segíti a szökésüket. És hamis letölthető információkat helyez el a börtönblokkban a terminálra, ha esetleg adatokat akarnának lopni. Olyat fognak visszavinni, amit mi akarunk.

Alana arcán látszott, hogy nem igen akarja elhinni azt, amit hallott Jivi-től. Végtére is idegenként akarta besározni azokat, akik megmentették az életét és a családjává váltak. Valószínűleg a padawan sem repesett volna, ha valaki a jedi rendet próbálja bemocskolni előtte. Azonban nagyon megdöbbent, amikor Jivi kimondta, hogy ő is egy jedi.
- Én? – kérdezte. – Kizárt, semmi olyan trükköt nem tudok, amire egy jedi képes…
Itt zavartan hallgatott el és nézett körbe a helységben, nem keresett semmit, csak gondolkodnia kellett egy kicsit. Végül a tekintete még mindig zavartan megállapodott Jivi-n és ekkor szólalt meg ismét.
- Azt hallottam, hogy sok olyan faj van, amiknél ez megszokott mindez – kezdte. – Honnan gondolod ezt, ismerjük egymást? Mikre gondolsz, hogy mikre „emlékszem”?
Érezhető és látható is volt, hogy tényleg érdekelik mindezek és nem csak úgy a levegőbe beszélt.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 2 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.