Dokkok

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 20 Márc. 2018, 10:26





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




A megjegyzésre Ben is megengedett magának egy halvány mosolyt, úgy gondolta, hogy a helyzetben ez elfogadható, főleg a nő reakcióját látva. Természetesen a felettese felvetése is ésszerűbb, és egyszerűbb volt, mint amit ő javasolt, a parancsra vigyázzba vágta magát, és tisztelgett.
- Igenis, asszonyom. - vágta rá, majd figyelmesen hallgatta tovább a Lady Straddot. Mint kiderült, egyáltalán nem inkognitóban tartózkodik itt, tudják a kilétét, és annak megfelelően is kezelik. Miközben vázolja a tervet, és a következő parancsot, Ben nem szólal meg, csak türelmesen vár, és magában mindent jegyzetel, illetve felébreszti az előző karaktert, akit alakított.
- Értettem, úrnő. - teszi hozzá az egész végén, és illedelmesen letérdel az urdarr elé, ahogy tanították neki, miközben arra vár, hogy a nő engedélyt adjon a távozásra, és a feladat végrehajtására. A legutóbbi információk értelmében nem volt már mentsége arra, hogy ne kezelje helyén az urdarrt, és ne adja meg a neki kijáró teljes tiszteletet, hiszen a fekete nap pontosan tudja, hogy ki ő, és felesleges bármiféle titkolózás, nem létezik az inkognitó, amit Ben annyira igyekezett fenntartani.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 20 Márc. 2018, 16:13

Jivi bár nagyon örült volna neki ha a lány egyből elhiszi amit hall, de megértette a kételyeit. Ezért is volt olyan óvatos vele szemben. Nem akarta, hogy a lány félreértse és azt higgye csak próbálja menteni az irháját. Ez pedig látszólag sikerült is mert a lány őszintén érdeklődött. Persze valószínűleg azért is mert tényleg érdekelte őt a múltja és talán csak halványan, de talált egy esélyt arra, hogy megtudjon magáról valamit. A kérdésre, hogy ismerik-e egymást Jivi teljesen komoly tekintettel a lányra nézett és bólintott.
-Emlékszem te is padavan voltál, de gyakran meglátogattál minket. Az igazi neved Laasa Baar. A mestereddel együtt eltűntél egy küldetés során.
Igyekezett alaposan megfigyelni a lányt, hogy mutat-e bármilyen reakciót arra, hogy a nevét meghallotta. Adott egy kis időt is neki arra, hogy feldolgozza amit most mondott. Elképzelni sem tudja, hogy milyen érzés lehet hirtelen ezt megtudni méghozzá egy olyan személytől akit az új családja el akar adni. Mikor úgy érezte akkor ismét megszólalt.
-Például a templomra nem emlékszel? Egy hatalmas, trapéz formájú, monumentális, szürke épület. A tetején öt toronnyal. Esetleg annak a belső oszlopcsarnokára? A vörös falakkal ahogy rájuk világít a kívülről beszűrődő napfény. Egyáltalán nem emlékszel?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 24 Márc. 2018, 00:02



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. március 28. (szerda)

Ahogyan Ben letérdelt a nő intett is neki, hogy álljon fel, illetve kövesse őt. Kimentek az irodából a folyosóra, ott nem haladtak sokat, hanem befordultak a vége felé, egy helységbe.
Dokkok - Page 3 HDFlbCR
Amint beléptek Ben azonnal láthatta, hogy egy jól felszerelt irányítóhelységről van szó. Odabent négyen tartózkodtak, akik azonnal felhagytak a munkával, amint a páros belépett és meghajlással, biccentéssel köszöntötték őket.
- Távozhatnak! – mondta a nő.
Erre a négy bent levő nem is kérdezősködött, nem firtatta a dolgot, hanem azonnal kimentek a helységből.
- Innen bármit elér, ami a feladatához szükséges, kamera felvételek is vannak, végig a börtöntől a hangárig. Ha szüksége lesz droidra, akkor hívhat, de a képességei mellett erre nem hiszem, hogy szükség lesz.
Ha Ben munkához lát, akkor betudta hozni a börtön képeit azon, egy fiatal togruta lány beszélgetett az apró bundás padawannal.

A lány alig észrevehetően bólintott arra, hogy elvileg ismernie kellene Jivi-t, az látszott, hogy még mindig nem rémlik neki semmi sem a dolgokból. Ahogyan a fiú kimondta a nevét, akkor néhány pillanatra megmerevedett és a pupillái is némileg kitágultak.
- Mester! – motyogta maga elé.
Ekkor pislogott kettőt, majd megrázta a fejét, miközben a kezét az arcához emelte és a tenyere alsó részével megtámasztotta egy kicsit a homlokát.
- Egy zöld bőrű twi’lek férfit láttam egy pillanatra – mondta. – Ki volt ő?
Jivi tudhatta, hogy a férfi Gos’senok jedi mester volt, ő volt Laasa mestere. Ahogyan tovább mondta a fiú, hogy mikre kellene emlékeznie a lány ismét a fejéhez kapott, mintha fejfájás gyötörte volna, ugyanúgy, mint az előbb, mint, amikor emlékezett. Végül megrázta a fejét.
- Erre nem, magas épületek rémlenek, kifinomultabbak, szebbek, mint Nar Shaddaa-n, egy félgömb, vagy inkább gomba épület és egy kert, tóval, gyönyörű növényekkel, hatalmas, kintről narancssárga fény szűrődik be…
A gombaszerű épület egyértelműen a szenátus volt, a kert pedig a leírás alapján a templom belső kertje. Úgy tűnt, hogy néhány dologra elkezdett emlékezni Jivi segítségével.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 26 Márc. 2018, 14:47

A lány mutatott reakciót a neve hallatán. Méghozzá igencsak látványosat. Jivi izgatottan figyelte, hogy mi fog történni. A megjegyzésre bólintott, a kérdés hallatán pedig lassan és érthetően válaszolt.
-Azt, hiszem a mestered lehetett az. Gos'senok mester. Vele együtt tűntetek el. Sajnálom nem tudjuk mi történt vele.
Jivi feszülten figyelte a lányt. Azzal, hogy megpróbált neki segíteni emlékezni tényleg nem volt semmi hátsó szándéka. Szerette volna, hogy a lány tisztában legyen vele, hogy valójában ki ő. Abban ugyanis tényleg biztos, hogy azok akik itt dolgoznak szintén tudják ki ő. Az épület leírására megint lesz eredmény. Jivi figyeli a lányt. Látszik rajta, hogy őt fárasztja az emlékezés.
~Szegény lány. Remélem nem azért mert valami rossz emléke van amit elfojtott. Egyáltalán jó ha folytatjuk ezt? Talán nem lesz más lehetőségünk ezt megbeszélni. Nem tudom meddig leszek itt, hányszor fogunk tudni ilyen nyugodt körülmények közt beszélni és hogy mikor adnak túl rajtam. Most kell, ezt megbeszélnünk.~
-Igen a szenátus és a templom belső kertje. Arra emlékszel, hogy mit csináltál a kertben? Mikor és hogyan szerettél oda kijárni? Egyedül vagy társaságban? A hangulatot próbáld meg szerintem felidézni és az illatokat.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 28 Márc. 2018, 09:50

//Elnézést, vasárnap lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 28 Márc. 2018, 09:55





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




Hamar túlestünk a formalitásokon, és a nő intett, hogy kövessem, én pedig teljesítettem a parancsát. Hamarosan beértünk egy irányítóhelységbe, ami a megjelenésünkkel egyből kiürült, úgyhogy csak ketten maradtunk. Úgy tűnt, hogy itt minden meglesz, amire szükségem lehet.
- Köszönöm. - mondtam, és nyomban munkához láttam. Egyből behoztam a kamera felvételeit, ahol beszélgettek, megpróbáltam hangot is kérni, ha nem sikerült, akkor igyekeztem szájról és testtartásról olvasni, hogy megtudjam miről beszélnek. Ha nem sikerül, akkor egy másik monitorra kikérem a korábbi felvételeket, főleg az érdekel, hogy miként reagált a lány jelenlétére, és a testbeszéde alapján mennyire bízik meg benne, mennyire gyanakszik. Közben végignézem a hangárhoz vezető útvonalat, ha látok ott katonákat, vagy a koponya tagjait, akkor változtatok az útvonalon, megpróbálok felépíteni egy tiszta folyosót, ahol ellenállás nélkül haladhatnak. Persze néhány ajtót azért lezárok, hogy ne legyen majd túl egyszerű, illetve készítem magamban a forgatókönyvet. Egyelőre nem lépek velük kapcsolatba, várok, hogy elinduljanak.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 01 Ápr. 2018, 00:01



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. április 5. (csütörtök)

Bennek szerencsére nem volt nehéz a menekülési útvonalat, a celláktól az egyik kijárat a folyosóra vezetett, amin keresztül el lehetett érni – úgy ötven méter után – a hangárhoz vezető ajtót, ami után még olyan tíz méternyi folyosó volt, ebben nem volt leágazás. Ez leginkább egy ilyen vészmegoldásnak tűnt, hogy le lehessen zárni, ha szivárgás van. Az embereket is le lehetett onnan terelni, hogyha szükséges, így nagyon gyorsan kijuthatott a páros, hogyha eljutnak oda. Minden más útvonal sokkalta hosszabb lenne, minimum 5-6 perc az itteni kettővel ellentétben és ott bizonyos volt, hogy belefutnának valakibe. Ami a mozdulatokat ítélte a lány igencsak meglepődött volt végig és zavart a beszélgetés során. Mindezek mellett eléggé bizonytalan és bizalmatlan is.
Könnyedén kiolvashatta belőle, hogy önmaga nem fogja csak úgy elengedni a foglyot ösztönzés, vagy rimánkodás nélkül.

Jivi tovább próbálkozott, hátha sikerül még emlékezésre bírnia a lányt, aki párszor elismételgette a nevet, amit hallott, de a név láthatóan nem volt ismerős a számára.
- Ez a név nem ismerős, sajnálom – mondta.
Igazából Jivi nem tudhatta, hogy jó-e ez, ha folytatják, vagy sem, mert eddig nem találkozott effélével, és valószínűleg nem is hallott ilyenről. Így hát tovább próbálkozott az alapján, amire a lány emlékezett. A sok kérdés közben érezhette a padawan, hogy a lány egyre kellemetlenebbül érzi magát a sok kérdés miatt. Az egész végén megrázta a fejét és guggolásba helyezkedett.
- Nekem most már mennem kell, biztosan keresnek, így is túl sokáig maradtam.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 04 Ápr. 2018, 12:37





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




Úgy tűnt, hogy a menekülési útvonal nevetségesen egyszerű volt - szinte csak egyenesen kellett menni, és az embereket is könnyen el lehetett távolítani, hogy zavartalanul menekülhessen a páros. A komolyabb problémát az okozta, hogy nem tűntek túlságosan indulásra késznek. Úgy gondoltam, hogy ezen egyszerűen segíthetek. Kikerestem a cella nyitásának kódját, illetve a lány aktáját, és előkészültem, hogy ahogy kinyitom a cellát, elinduljon egy riasztás - persze csak ott, ahol a páros tartózkodik - és még a mikrofont is felhasználtam, hogy megszólaljon a hangom - persze megváltoztatva, hogy ne ismerjen rám a jedi.
- Alana elárult minket, kiszabadította a legutóbbi foglyot, és szökésre készülnek! Azonnal kapjátok el őket!- persze, ha nem találtam meg a lány aktáját, és nem ismerem a nevét, akkor nehezebb, de valami hasonlóan egyértelmű fenyegetést próbáltam rögtönözni akkor, csak ez esetben névtelen a szöktető. A lényeg, hogy mozgásra bírjam őket, és nyomást helyezzek a lányra, hogy olyan helyzetet teremtsek, amiben csak a jedire számíthat, és csak a szökés a járható út előttük. Ezen kívül persze a menekülési útvonalat is letakarítom, hogy ne ütközzenek ellenállásba, ha pedig megpróbálnak letérni az általam kijelölt útról, akkor zárt ajtókba ütköznek. A látszat kedvéért végig szól a riasztó, amerre csak mennek.  



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 04 Ápr. 2018, 20:01

Amilyen jól kezdődött ez az emlékfelidézés legalább annyira haszontalanná kezdett válni. A mestere neve nem mondott semmit a lánynak. Ahogy a padawan többi kérdésére sem reagált úgy ahogy azelőtt. Sőt látszólag indulni is kezdett. Jivi pedig nem tartóztatta. Ő is felállt bár ezzel nem lett sokkalta magasabb és bólintott a lánynak.
-Rendben. Remélem sikerült valamit elindítanom vagy nem tudom. Ha kérdéseid lesznek akkor amíg itt vagyok szerintem tudok válaszolni. Vagyis nem. Ha a lány magához tér akkor nem hiszem, hogy jó lenne erről beszélni. Neked sem javaslom, hogy az ittenieknek mesélj róla, hogy miket mondtam mert annak örülök, hogy viszont láttalak, de nem szeretném, hogy csatlakozz hozzám ide a cellába.
Bizony az egy kellemetlen dolog lenne. Jivi pedig nem szeretne bajt a lánynak. Őszintén annak sem örül, hogy itt van, de arról meg hiába próbálná meggyőzni talán csak összevesznének.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 05 Ápr. 2018, 07:49



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. április 9. (hétfő)

A terv zseniális volt Ben részéről, de nem volt a lánynak aktája, nem talált ilyet a rendszerben, így csak togruta lányt tudott mondani. Amiket akart, azokat be tudta állítani, azonban abban tévedett, hogy a jedire kellene támaszkodnia, vagyis, hogy ezt fogja tenni, mert egyáltalán nem bízott benne. A cella kinyílt a lány hirtelen ugrott fel az egyik kezével a sugárpisztolyát a cellában levőkre szegezte a másikkal pedig egy komlinket vett elő és azon mondott valamit ijedt arccal. Sajnos a kamerák nem adtak hangot, így nem lehetett tudni, hogy mit, Ben ugyan tudott szájról olvasni, de ezeket a szavakat nem ismerte meg, amiket a lány használt, valamilyen kódok, belső nyelvezet volt.
Alig telt el 10-15 másodperc, amikor a helységben levő gépek jelezték, hogy Ben parancsait nekilátott valaki felülírni megy magasabb rangú terminálról, mint ahol Ben volt, ezzel egyetemben azt is próbálták megtalálni, hogy hol volt a biztonsági rés.

Jivi az előzőek után nem próbálta marasztalni a lányt, aki már ekkor indult is volna. Ebben a pillanatban kinyílt a cella, az ajtó felhúzódott a falba, a riasztó is megszólalt és hangszóróból is hallatszott egy hang.
- Alana elárult minket, kiszabadította a legutóbbi foglyot, és szökésre készülnek! Azonnal kapjátok el őket!-
A lány hirtelen ugrott fel – hiába állt már, ugrott egyet – az egyik kezével a sugárpisztolyát vette elő azonnal és a cellában levőkre szegezte a másikkal pedig egy komlinket vett elő és azon mondott valamit ijedt arccal valakinek. Valamilyen kódnyelven tette mindezt, mert Jivi nem értett belőle semmit, de annyi bizonyos volt, hogy a lány felől erős érzelemhullámokat érzett a padawan, zavart volt és ijedt. Ő maga hallotta a hangot a komlink másik feléről, hasonló kódnyelven kapott választ.
- Maradj ott! – mondta remegő kézzel. – Ne próbálj meg kijönni! Nem szeretnélek bántani.
Próbálta benntartani Jivi-t a helyén.

//A kocka nem szerette Raten-t, de így izgalmasabb lett mrgreen //

statisztika:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 08 Ápr. 2018, 20:16

Jivi még utána nézett a lánynak, aki indult is volna, de valami közbejött. Mégpedig az, hogy kinyílt a cellája ajtaja és valaki, azt mondta, hogy a lány akarja őt kiengedni és a lány egy áruló. Ez igencsak érdekes szituáció volt, azt meg kell hagyni.
~Ez egy csapda. Végezni akarnak velünk vagy vele. Vagy ez valami segítség akarna lenni? Az biztos, hogy nem véletlen. Méghozzá akárki is csinálta talán nézett minket ugyanis egyes számban beszélt. Tud róla, hogy a happan még ájult.~
A lány reakciója logikus. Nem lepi meg Jivi-t. A padavan nem ijed meg. Teljesen nyugodt, de a kezét felteszi, hogy a lány ne is gondoljon rá, hogy szökni akarna. Nem fél tőle, hogy lelőné őt. Mondta, de látszik is rajta, hogy nem akarná meghúzni a ravaszt.
-Nem akarlak bajba keverni. Nem próbálok meg szökni. Ha jól sejtem van egy kamera a folyosón, ami megfigyelte, hogy velem beszélgettél ugye? Azt, is tudhatják miről beszélgettünk? Jól gondolom, hogy valaki csapdát állított neked ugye?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 08 Ápr. 2018, 21:28





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




A tervem nem volt százszázalékos, a lány azonnal felkapta a sugárpisztolyát, a fogolyra fogta, és beszélni kezdett a komlinken. Ezzel egy időben elkezdtek kizárni a rendszerből, úgyhogy gondolkodás közben dolgozni kezdtem. Igyekeztem elrejteni a hozzáférésem pontját, és egy másik terminálra irányítani azokat, akik engem keresnek, ez némileg lassította a munkámat, de szükséges volt. Ezen kívül belemásztam a rendszerbe, és igyekeztem magamnak nagyobb jogosultságokat adni, hogy ne tudják ilyen könnyedén felülírni a parancsaimat. Akár sikerül a dolog, akár nem, nem hagyhatom abba a szökési noszogatást, muszáj lesz elérnem a csajt. Megpróbálok rájönni, hogy melyik komlinket használja, és átirányítani a csatornáját a saját terminálomra, lezárni a többiektől, hogy csak velem beszélhessen. Úgy vélem, ezzel elleszek egy ideig, úgyhogy egyelőre ezekre koncentrálok. Elrejteni a terminálomat, hogy ne zárhassanak ki, nagyobb jogosultságokat szerezni, és a lányt hozzám irányítani.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 09 Ápr. 2018, 00:00

//Bocsánat a kései írás miatt nem váltok kört, majd pénteken, ha lesz időm, akkor lehet, hogy holnap napközben.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 13 Ápr. 2018, 00:00



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. április 17. (kedd)

Bennek szerencséje volt abból a tekintetből, hogy a lány már befejezte a hívást, így az átirányítással nem kellett fáradnia, csak úgymond felhívnia. A többi dologgal is jól haladt, sikerült a helyzetét úgymond ugráltatnia, hogy nehezebben találják meg. A jogosultság adásával nehezebb dolga volt, mert valószínűleg egy droiddal hadakozott, akinek könnyebb dolga volt a központi terminálról. A lány azonban nem akart mozdulni és a Jedi sem.
- Neki is van kódja, ami az agymosással járt, amiről még a Fekete Nap sem tud – szólalt meg hátulról az úrnő.
Ezzel elmondta a szót is a nő, amit Ben a komlinken keresztül bevethetett, ha akart. A túl sok dolog miatt elvágni ugyan nem tudta a lányt a többiektől, de azt megtenni igen, hogy a saját hívásai elsőként érjék el a jedit és minden más hívás várakozólistára kerüljön. Közben egyelőre még nem kapcsolták le, mert ezt sikeresen kivédte, de valószínűleg idő kérdése, hogy a droid eljusson hozzá.

A lány továbbra is Jivi-re tartotta a fegyverét, aki azonban nem mozdult, hanem teljesen nyugodtan várta, hogy mi fog történni. Valóban esélyes volt, hogy nem tudta volna meghúzni a ravaszt, vagy ha igen, akkor is csak bénító fokozaton és nem pedig haláloson. A padawan inkább igyekezett szóval tartani a lányt. A kérdésre megrázta a fejét.
- Nincs hangja a felvételnek, csak azt láthatták, hogy beszélünk, hogy miről azt nem – mondta.
Ez pedig megerősítette az első kérdést, hogy valóban volt itt bent kamera valahol, ami rajtett volt és a lány tudott róla.
- Nem tudom, hogy ki. Szóltam Levi bácsinak, hogy mi történt, hogy nem csináltam semmit, azt mondta, hogy leküld valakit és utána néz ennek.
Néhány pillanatig még gondolkodott, majd ismét megszólalt.
- Miért akarna nekem bárki is csapdát állítani? – kérdezte zavartan.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 14 Ápr. 2018, 21:27

A lány őszinte volt. Csak látták a beszélgetésüket és nem hallották. Megkönnyebbülten sóhajt, hogy akkor ezzel bajt nem okozott a lánynak. Bár itt van ezek közt, de ennek ellenére Laasa nem vált olyan lelketlenné mint például az a fickó aki megkínzott egy nőt őt meg eladná a birodalomnak. Jivi biztos benne, hogy nem akarná őt megölni és arra nem is ad neki okot, hogy akár csak le is bénítsa. Ő is legalább annyira zavart a helyzettel kapcsolatban mint a lány csak ő jobban uralkodik magán. Pedig szíve szerint kihasználná a lehetőséget lefegyverezné a lányt és elfutna. A kérdésre ő is őszintén válaszol.
-Nem tudom. Fogalmam sincs, hogy működnek itt a dolgok. Csak gondolkoztam. Felnyíltak a cellám rácsai és valaki, azt mondta, hogy ez te voltál. Ez minden bizonnyal nem lehetett véletlen. Valaki neked rosszat akar. Vagy nekem jót, de akkor nem közölték volna, hogy te akarsz megszöktetni. Hacsak rád nem akarják kenni. Végül is ez is logikusan hangzik. Úgy tudtam nincsenek embereink itt bent. Bár mióta itt vagyok láttam egy volt Havoc-ost és téged is. Bár a te szempontodból a dolog változatlan mivel mindkét esetben bajban vagy. Bár ezek csak tippek. Lehet, hogy valami belső dolog amibe én csak véletlenül kerültem be és nem örülnének neki ha én túlélném és elmondanám, hogy amúgy mi történt.
Arra a lehetőségre gondolva, hogy talán van egy megmentője Jivi-ben még erősebb lesz a kényszer, hogy megpróbáljon kitörni a helyzetéből. Valaki talán direkt neki adott egy lehetőséget. Talán meg kéne ragadnia. Azzal vajon okozna bajokat a lánynak? Nem hiszi. Vagy talán mégis?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 16 Ápr. 2018, 20:13





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




Úgy tűnt, hogy egy droiddal kellett felvennem a versenyt, úgyhogy nem tudtam olyan könnyen megváltoztatni a jogosultságom, mint akartam. Egyelőre hagytam ezt a részét a dolgoknak, és foglalkoztam a többivel. A saját helyzetemet elég jól eltudtam fedni, viszont csak nem akartak megindulni. Szerencsére úgy tűnt, hogy az urdarr nő ahelyett, hogy kiélvezné szenvedésem, inkább a gyakorlatiasság híve, és kaptam én is egy kódot, amivel hathattam a lányra. Viszont félő volt, hogy a jedi észre fogja venni. Minden esetre rácsatlakoztattam a datapadom a terminálra, és elindítottam egy programot, ami tovább ugráltatta a helyzetemet, és ezzel nem kellett már nekem foglalkoznom. Közben a lány komlinkjére terelődött a figyelmem, elsődlegesnek helyeztem a saját hívásomat, és fel is hívtam, a hangomat megváltoztatva, hogy ne ismerjen fel az előbbi alapján. Ahogy láttam a kamerákon, hogy figyel, kimondtam a megadott szót, és felébresztettem a programot benne. Halkan beszéltem, hogy csak a nő hallhasson.
- Fordulj el a jeditől, hogy ne lássa az arckifejezésed, és figyelj rám. Ha végeztünk, el fogod felejteni hogy beszéltél velem, nem marad emléked erről az egészről, de mindenáron menekülni akarsz majd. Az lesz a benyomásod, az emléked erről a beszélgetésről, hogy nagy bajban vagy, és az egész Fekete Nap bizalmát elveszítetted, vissza se nyerheted. Az egyetlen esélyed, ha menekülsz. A Jediben megbízhatsz. És most háromra felébredsz. Egy, kettő, három. - ahogy ez megvolt, megszakítottam a kapcsolatot a nővel, és igyekeztem elérni, hogy ne hívhassa fel senki. Reméltem, hogy most már elindulnak a megadott útvonalon. Időközben ismét ránéztem a kamerákra, reméltem, hogy nem lett tele önkéntesekkel a menekülési útvonal.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 17 Ápr. 2018, 00:00



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: 2018. április 21. (szombat)

Bennek neki kellett látnia, hogy mást tegyen, mert a droid sem adta fel. Azzal, hogy a datapadot rákötötte a terminálra, hogy a program dolgozzon elég sok időt nyert. Ezek után állt neki annak, hogy kiadja a parancsot.
Közben a celláknál Jivi elgondolkodott azon, hogy tényleg ki kellene használnia a helyzetet és megpróbálni megszöknie és még beszélt is a lányhoz, aki a szavai közben idegesen kezdett körbenézni a helységben, közben még hátat is fordított a padawannak néhány pillanatra. Nem olyan sok időre, amikor visszafordult Jivi felé a tekintete elszántabb lett valamivel, talán amiatt, amit a padawan mondott neki. A fiú szavaira bólintott is.
- Igazad lehet – mondta. – Nem szeretném, ha bántanának engem, vagy téged… vissza tudnál vinni a Jedi templomba, ha innen megszökünk?
Ben továbbra is könnyedén letudta olvasni a lány szavait a kamera felvételén át, és szerencsére a menekülési útvonal még mindig szabad volt, két pit droid volt csak ott, amik épp javítottak valamit.
Ha Jivi igent mond a lánynak, akkor leengedi a fegyvert és az oldalsó ajtóhoz lépett, amit ki is nyitott, hogy kilehessen a folyosóra, ha Jivi követi, akkor mindössze két pit droid volt ott.
- Erre kell menni, úgy-ahogy tudok vadászgépet vezetni, remélem te is, ezen a folyosón kell végigmenni, a végén van egy ajtó, az egy újabb folyosóra vezet, ami úgy tíz méter hosszú, lényegében ez a légzsilipszerűség a hangár és a belsőbb részek között. Ott a folyosó végén egy újabb ajtó és aztán a hangár.
A fiúra pillantott, aki ha benne volt, akkor el is indult a folyosón sietve, ha Jivi-nek megfelelt, akkor őt a vállára ültette, hogy gyorsabban tudjanak haladni.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 20 Ápr. 2018, 20:19

Jivi elmondta mit gondol a helyzetről. Talán kicsit túl őszinte volt, de úgy gondolta el kell mondania miként látja a helyzetet. A lány pedig kicsit furcsának tűnt. Főleg mivel hirtelen nagyon magabiztos lett. Ez Jivi-t meg is lepte. Viszont belátta, hogy nincs sok idő átlátni a helyzetet. Ez a hirtelen elhatározás annál mindenképp jobban hangzik minthogy megpróbál megszökni és bajban hagyni a lányt. Őszinte tekintettel válaszol hát a lánynak.
-Igen vissza tudnálak.
Ez a helyzet szinte már olyan jónak tűnt, hogy Jivi őszintén nem akarta elhinni, hogy igaz lehet. Ennek ellenére követte a lányt és egy majdnem teljesen üres folyosóra érkeztek.
~Elég régóta szól már a riasztó. Mennyi idő kellhet nekik ahhoz, hogy a nyomunkba eredjenek vagy lezárják a helyet? Az is meglehet, hogy már lezárták. Ha így történik akkor egyet meg kell próbálnom lefegyverezni és bénító fokozatra állítva használnom.~
A kérdésre miszerint tud-e vadászgépet vezetni megrázta a fejét.
-Nem tanultam és amúgy is kicsi vagyok hozzá, de menjünk.
Ott majd megoldják valahogy a dolgot arra meg nincs idejük, hogy várakozzanak. Jivi megengedte a lánynak, hogy a vállára tegye. Kicsit sértette a büszkeségét, de erre most nem volt idő gondolni. A lényeg, hogy kijussanak innen. Megpróbálta a hallását felerősíteni az erő segítségével, hogy ha mégis baj lesz akkor figyelmeztethesse a lányt.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 20 Ápr. 2018, 20:36





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




A datapad jól végezte a dolgát, és a sith segítségével sikerült a jedi csajt is végre mozgásra bírni. Ránéztem a menekülési útvonalukra, ami egyelőre tiszta volt, én pedig úgy döntöttem, hogy az összes bejárati kameraképet megjelenítem, ahogy a hangár képét is. Nem akartam lezárni a menekülőútvonalukat, mert akkor azt észrevehetik a Koponyánál akik ellenem dolgoztak, inkább felügyeltem, hogy ha valaki oda tévedne, amit a menekülésre jelöltem ki, akkor reagálhassak, és abban a pillanatban zárhassam le. Ha a rizikófaktor csökken, akkor én is elégedettebb leszek. A droidokkal nem törődök, azok még jó is hogy ott vannak, így természetesebb az egész. Ha a hajódokk tiszta volt, az zseniális, ha viszont csak egy-két személy tartózkodott ott, akkor nem csinálok velük semmit. Ha lopakodniuk kell, ha nem tálcán kapják a megoldást, az szintén valóságosabbá teszi a helyzetet, és bíztam benne, hogy megbirkóznak a feladattal. Mármint a lányban bíztam, a hülye szőrmókban aki képes volt megpróbálni beépülni egy fénykarddal az oldalán egyáltalán nem. Éppen ezért ha túl sokan lennének a dokkban, akkor felkészülök, hogy ahogy lebuknak, egy kamu riasztást adjak le, amivel megzavarhatom őket, reménykedve, hogy a páros kihasználja az alkalmat a szökésre. Egy kis szerencsével, és a segítségemmel még ki is juthatnak innen.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 21 Ápr. 2018, 00:01



Egy kaland: A Koponya titka





Koponya űrállomás


Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano



Következő körváltás: -  

Ben kitudta tenni a több monitorra a több képet, amit akart minden gond nélkül. Voltak páran, akik próbáltak a hangárba másik irányból bejutni, mint Jivi-ék, ezt Ben könnyedén lezárhatta, amúgy a hangár üres volt. Ezt az állapotot láthatta meg Jivi és a lány is, amikor megérkeztek oda, a padawan a társa vállán. Így tényleg sokkalta gyorsabb volt a haladás. Bent főleg sajnos teherhajók voltak, de a lány végül kiszúrt egy Z-95-ös fejvadászgépet is és e felé rohant. Ez sajnos ugyan csak egy személyes gép volt, de hála annak, hogy Jivi kicsi volt, így mind a ketten befértek a járműbe.
Itt Bennek még ki kellett adnia az engedélyeket arra, hogy kirepülhessen a gép és hagyni, hogy a kódok megfelelőek legyenek, mindez szerencsére egyetlen gombnyomással orvosolható volt. A gép pedig felemelkedett odakint és kirepült a Koponyáról. Kint Jivi láthatta, hogy valóban egy hatalmas aszteroidáról van szó, azt nem tudta, hogy hol lehetnek, egyelten csillagképet sem ismert meg. Nem is nagyon volt ideje nézelődni, mert a gép hipertérbe lépett.
Bent pedig pont akkor tudták bemérni, amikor a hipertérbe való ugrás megtörtént. A terembe több Fekete Napos is berontott fegyverrel, ahol azonban meglátták Lady Stradd-ot így tenni sem mertek semmit sem. Ben sikeresen teljesítette a feladatát, a jedik megszöktek, Jiviék pedig már biztonságban voltak.

Vége.

Epilógus
A hipertérben való közlekedés nem túl veszélytelen főleg droid számítások nélkül. Így a párosnak napokba tellett mire sikerült megtalálniuk az egyik kereskedelmi utat. Közben a hajó is megsérült és egy bolygón kellett landolni, ahol az egész hajó nem sokkal a távozásuk után felrobbant. Szerencsére ezen a bolygón volt köztársasági kirendeltség, így segítséget tudtak hívni és pár nappal később már mind a ketten a coruscanti Jedi templom gyengélkedőjén voltak.

Ben kiválóan végezte a feladatát, Stradd pedig pár nappal később pedig egy újabb paranccsal visszaküldte a Scarif-ra a kiképzőbázisra. A parancs pedig egyértelmű volt, hogy ki kellett végeznie azon három felettesét, aki ideküldte őt. A bolygón egy egységet kellett maga mellé venni, akikkel végrehajtotta a parancsot és utána üzenetet küldenie a nőnek. A három alakból csak egy próbált menekülni, amikor a kivégzőegység megérkezett, a másik kettő méltósággal és rangjának megfelelően viselte a hibája következményét.

Ethiriel közel sem volt ilyen szerencsés, amikor magához tért a cellában a nyakában egy nyakörv volt, ami azonnal sokkolt, ha hozzá ért, vagy éppen erőt akart használni. Amint az arcának sérülései rendbe jöttek egy rabszolgapiacra került, vagyis inkább árverésre, mint erőhasználó rabszolga. Három körös liciten ment keresztül, mire számára csillagászati pénzért került egy gazdagabb hadúr tulajdonába, mint szexrabszolga. A férfi egy császár hátamögötti peremvidéki kietlen kopár bolygóra vitte a háremébe, hogy itt kezdhesse meg új életét, ahol kegyetlen büntetés járt a parancs megtagadásért, visszabeszélésért, engedetlenségért és szökési kísérletért…

//Köszönöm a játékot, mind a ketten megkapjátok a 2-2 pontot, Ben a 10k-t is, és sajnálom Adrian, de te buktad a fénykardodat Sad Ahogyan Ethiriel is, és ő még egyéb dolgokat is elszenvedett. A bővítést január elejétől vesszük, így mai napig bezáróan 4 hónap, ha most írtok majd. //

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dokkok - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dokkok - Page 3 Empty Re: Dokkok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.