Elhagyott szurdok

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Elhagyott szurdok Empty Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 28 Okt. 2017, 20:55

Jundland pusztaság ormai között található egyik szurdok, amit csak levegőből lehet megközelíteni. Egykor alvilági alakok használták és építettek itt bázist, de a hely feltehetőleg évek óta, vagy régebben elhagyatott.
Elhagyott szurdok U6lTCpm

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 29 Okt. 2017, 00:01



Az új világ





Post-Esta, Vestar bolygó, Peremvidék (swhun-os Thrawn éra)


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy


Idő: ABY 9 – Swhun-os Thrawn éra realitás, néhány héttel az Ares-i események után
Helyszín: Post-Esta városa, Vestar bolygó, Peremvidék
Elhagyott szurdok Ny7fuKn

Néhány hét telt el az Ares-i esemény óta, ahol Exar Kun-t Kaylyn segítségével sikeresen kiűzték Luke Skywalkerből. Mindkét fél – mind a Új Köztársaság, mind a Birodalom – súlyosabb vereségeket szenvedett, így egyelőre nem egymást támadták, hanem a sebeiket nyalogatták. Éppen ezt az időt szemelte ki Thrawn főadmirális és Pellaeon admirális, hogy a Kacagókat, vagyis Kaylyn-t újabb, de ezúttal egy könnyebb feladatra küldték el a Vestar bolygóra. A feladata annyi volt, hogy egy informátorral kell felvennie a kapcsolatot, aki fontos információkat akart eljutatni a Chimaera-ra. A nő meg is érkezett a bolygóra, ahol azonban igencsak furcsa dolgokba ütközött. Ugyan ő nem tudta, de valamilyen oknál fogva az idővonal szórakozni kezdett és időnként a főváros Post-Esta azon része, ahol ő maga is volt át-át billent a régi Klón háborúk időszakába, azaz majdnem harminc évvel korábbra.
Eközben Kirageen, aki valószínűleg a Csillán elszenvedett sérülései miatt nem vett részt az Ares-i küzdelemben visszatért a Chimaera-ra, ahol tudomást is szerzett róla, hogy máris tovább kell állnia a Vestar-ra és az ott levő Rix-t elküldeni egy másik feladatra, mert az informátor elment a megbeszélt időpontra, de elküldte, hogy nem fog most kapcsolatba lépni a kontakttal, azaz Kaylyn-nel, és nincs kapcsolat a kiffar nővel, hogy visszarendeljék. Mivel egy bálra kellett továbbküldenie Kaylyn-t, így vagy adták, vagy ő maga vett még egy ruhát is a nőnek, majd ment a bolygóra.
A bolygón Kaylyn megtette, amit kértek tőle, feltűnést keltett, azonban a megbeszélt időre nem volt ott az informátor, az időanomália pedig már igencsak feltűnő volt, amit ő maga nem értett, így kisietett a kantinából, hogy ott is utána nézzen ennek, hogy vagy túl részeg lett-e egy Wookie nyáltól, vagy pedig tényleg gond van. Addig nem jutott el, hogy ezt megvizsgálja, mert valaki megragadta a karját, aki Kirageen volt, mert igencsak hamar és könnyedén találta meg a nőt. Mivel esélyesen hamar le akarta tudni az újbóli viszontlátást, így gyorsan a nő kezébe nyomta a datapadot, a csomagot, amiben a ruha volt és ismertette a feladatot, hogy élve kell elhoznia a célszemélyt Kaylynnek és ne rontsa el a feladatot!

//Akkor úgy találtam célszerűnek, hogy pont onnan folytassuk, ahol anno be lett fejezve, így az első KM reag az összefoglaló, és mint láthatod Kaylyn első reagja a félbevágás előtti utolsó Smile A bolygót nem találtam meg, hogy eredetileg hova, így kerestem egy nagyon-nagyon outer rim bolygót és így lett Vsetar. //
//Egy felszereléslistát írj majd a reagod végébe kérlek Smile //


Elhagyott szurdok 00120





Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új világ
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy


~ Helyszín: Eredeti SW univerzum, Post-Esta városa ~
kép:
Semmi, sehol semmi, minden teljesen rendben van, ez pedig gyanús. Még az Erőben is csak egy kis valami, de nem tudtam sehogyan sem rájönni, hogy miért éreztem azt és hogyan. És leginkább, hogy nem tudtam mihez hasonlítani, lehet, hogy éreztem, de az i lehetséges, hogy nem. És ez zavart, végtelenül zavart, utálom, ha valamit nem értek meg, vagy nem jövök rá. A fenébe is! Ahogyan kinn voltam ez lehetett az oka annak, hogy nem vettem észre, hogy közeledik valaki. Mert megragadta a karomat és húzni kezdett. Ha nem ismertem volna fel az arcszesze illatát, akkor már törött orral került volna a földre. Nézzük csak, újra! Mert egyszer már megtörtént! Szélesen elvigyorodtam, főleg, amikor a hangját is meghallottam.
- Hiányoztál Kirageen – doromboltam a férfi felé.
És ezúttal tényleg őszinte voltam, már úgy hiányzott, hogy láthatom. Szerintem én neki kevéssé, de apuci legalább őt küldte. Vajon úgy véli, hogy inkább Disra moff fiát bosszantsam, mintsem az övét? Volt benne valami! Szóval a tag, akivel találkozni kellett volna itt volt, de nem jött oda. Pedig sikerült igazán nagy patáliát csapnom, amikor leütöttem a részeg fickót. De nem maradtam sokáig munka nélkül, máris megvolt, hogy hova kell mennem és mit csinálni. Átvettem az adattáblát és a csomagot, amit nyújtott, és megnéztem a képet a névvel együtt. Illetve végigfutottam a vádpontokat és halkan füttyentettem. Szóval ő, sokan lesznek, viszonylag könnyebb, de hátráltató tényező is. Bólintottam:
- Szóval csak ennyi? Fogjam el és hozzam el az admirálishoz? – kérdeztem vissza. – Ahogy nézem nem kicsit tört borsot a Birodalom orra alá.
Már minden készen is volt, a hajó és minden. Elszúrni? Felvont szemöldökkel néztem Kirageen-re, hogy ezt tényleg úgy gondolta, ahogyan mondta.
- Úgy ismersz, mint aki el szokott bármit is rontani? – kérdeztem ártatlan tekintettel.
És tény, még soha semmit sem hibáztam, amióta itt voltam. Ez a mostani nem az én hibám volt, és nem is volt kudarc. Amit sajnáltam, hogy nem lesz időm vele beszélgetni és szórakozni, mert már menni kellett a feladatra. És még rendes ruhám sincs!
- Kérdés? – gondolkodtam el. – Egy hármas randi, ha visszajöttem? Csak veled és Mynar-ral, mint a Chiss-ek bolygóján. Nem hagynám ki semmi pénzért a kedvenc Balfasz Hadnagyommal ezt! – vigyorogtam rá.
Ezzel odahajoltam hozzá és megcsókoltam hirtelen felindulásból örömömben, hogy él és itt van, majd vigyorogva intettem neki és már sietve fordultam volna el, hogy a kikötő irányába a gépemhez induljak.
- Vigyázz magadra! Hamarosan jövök! – mondtam még.
Most fog megpukkadni, vagy lelőni, erre mérget mertem volna venni! Csak reméltem, hogy mielőtt lelő még le tudok lépni innen.

//A csók azért lett/maradt kijelentő és nem feltételes, mert korábban sikerült megtennie, így nem írtam át, csak azt, hogy a távozással nem haladt közben két sarkot, csak még fordul el.//

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Szomb. 25 Nov. 2017, 12:52

  Még mindig ott álltam, teljesen letaglózva, ahogy az ajkaimat tapogattam bambán állva egy helyben. Azt a helyet, ahol Kaylyn...na várjunk, ez a lány most megcsókolt engem?! Ajj, hogy a Császár térdét verdesné egy wookie egy rhizan testével! Mi a franc ütött ebbe a nőbe bele? Jó, megértem én, a sármom egyszerűen ellenállhatatlan volt, meg rég láttuk egymást és az utóbbi időben pár rázós dolgot túléltünk együtt - még akkor is, hogy ha én az utóbbi időben a kórházban sínylődtem, hogy a fene nem enné meg - de ez akkor is túlzás volt. Meg zavaró. Hisz valahol belül, énem egy kis része élvezte is. Ezt persze határozottan tagadtam ,még saját magamnak is. De akkor miért fogdosom még mindig az ajkamat és nyalogatom azt...? Meg az ujjamat? Hogy mi? Fúj, ez undorító! Idegesen dobbantottam egyet a lábammal, hogy elűzzem a gondolatokat, de ettől meg úgy néztem ki, mint egy durcázó tizenéves elkényeztetett lányka. Őrjítő!
  Aztán meg eszembe jutott, ahogy Pellaeon elküldött engem ide, egy Császár háta mögötti helyre, hogy küldjem tovább ezt a természeti katasztrófákat is túlszárnyaló lényt valami veszélyes bűnöző elkapására, teljesen egyedül, egy bálra. Egészen eddig bele se gondoltam abba, hogy ez mit jelent. Veszélyben van! Halálos veszélyben! Már mint nem Kaylyn, hanem a bűnöző...az a nő darabjaira fogja szaggatni. De egyben a kiffar is óriási veszélyben van és a környezete is! EGY BÁLBA MEGY, A CSÁSZÁR SZERELMÉRE! Ő! Nála a kultúra valahogy kimaradt a születéseékor, és nem tudom őt elképzelni békésen enyelegni a vendégekkel, hogy bárkinek is a közelébe férkőzzön. Nem, Ő inkább szétlőné mindenki fejét, aki ellen mer állni neki. Egy ideig vaciláltam. Az admirális szerint vissza kell térnem Csilla-ra...de azt nem mondta, hogy mikor. De most mit tegyek? Menjek utána és kockáztassam a saját életemet?! CSak amiatt, mert egy...egy non-humán? Egy kiffar? Csak azért, mert valószínűleg a bálból balhé lenne?[/i]
- Oh, hogy az a mocskos...
  Szitkozódtam hangosan, ahogy futásnak eredtem, a katonai felszerelésemben! Az átkozott felszerelésemben egy túlságosan is virgonc és komisz és elviselhetetlen lány nyomában. Én teljesen hülye vagyok...Csak utolérem még őt, mielőtt elszelelne. Remélem. Mert ha nem, akkor nagyon hülyén fogok kinézni.
- KAYLYN! VÁRJÁÁÁÁÁÁÁL!


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 25 Nov. 2017, 21:41



Az új világ





Post-Esta, Vestar bolygó, Peremvidék (swhun-os Thrawn éra)


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy


Kirageen igencsak ledöbbent azon, hogy Kaylyn megcsókolta, ennek köszönhetően a lány sikeresen le is tudott lépni a megdöbbent férfitól. Azonban a férfi is hamar összeszedte magát és egy hangos kiáltás után valóban többen utána néztek, hogy mégis miért hangoskodik. Amennyire látta a nő az indulásakor fordult be a legközelebbi sarkon. Futva tette meg a távot, szerencsére nem kellett tovább üldöznie Kaylynt, mert a kiffar ott állt pár lépésre a sarok után, hogy valamit meredt tekintettel bámul. Mielőtt azonban hozzászólhatott volna ő maga is észrevehette. Az egész tér meglehetősen furcsa volt, a levegő hull hullámzott, olyasmi volt, mint a nagyon forró sivatagban tenné, de itt nem volt se meleg, se sivatag. A környék pedig változni kezdett a hullámzás hatására, a fák kisebbek lettek, más fák jelentek meg, a régies, sérült épületek újnak hatottak, a téren a piaci bódék mások lettek, az emberek, idegenek ruhái a klónháborúkra jellemző kinézetet tükrözték, a Birodalmi lobogók helyett Köztársaságiak tűntek fel, a Klón háboúsak. Az embereknél a fegyverek is átváltottak arra az érára, a birodalmi katonák eltűntek, helyettük klónok tűntek fel és kezdték evakuálni az embereket. Még pár AT-TE lépegető is volt itt, a levegőben LAAT-ok és klón vadászgépek.
- Emberek, mindenki induljon az óvóhelyekre, vagy biztonságba, a szeparatista haderők perceken belül megérkeznek!
Mondta hangosbemondót használva az egyik klón.


Elhagyott szurdok 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új világ
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy


~ Helyszín: Eredeti SW univerzum, Post-Esta városa ~
kép:
Semmi, sehol semmi, minden teljesen rendben van, ez pedig gyanús. Még az Kár, hogy nem láthattam az arcát, az mindent vitt volna, ahogyan kiakadt azon, hogy megcsókoltam. Ha lett volna időm akkor esélyes, hogy nem tettem volna meg, de hát nem gondolkodtam, végül is csak egyszer élünk. Akkor hallottam meg a kiáltását, amikor elértem az utca sarkot, eszem ágában sem volt megvárni azt, hogy beérjen, még csak az kellett volna! Azonban a fenébe is, mégsem így jött ki. Amint beléptem a másik utcába és tettem pár lépést, már megint történt! Már megint az történt a fenébe is! Próbáltam volna hátrébb lépni, de lehet, vagyis esélyes, hogy kedvenc Balfasz Hadnagyom ebben a pillanatban érkezhetett oda hozzám. Ha így történt, akkor rám nem jellemző módon némileg zavartan nézek rá.
- Mond, hogy te is látod és nem csak én őrültem meg! – kértem.
Visszafordultam a tér felé, ahol most még jobban látszódott a hullámzás majd minden ismét átalakult. Mégis mi a fészkes fene folyik ezen az istenverte bolygón?! Valami rossz, valami nagyon rossz. Most is ugyanazok az archaikus fegyverek, kinézetek, már odabent abban a kantinában is, de azt hittem, hogy a levegő miatt, de nem.
- Már akkor is láttam amikor ott bent voltam – mondtam. – Mikor kijöttem és te megtaláltál ezért menekültem ki… mert ott is ilyen volt, a HoloNet is klónháborús híradást adott. Azt hittem, hogy szórakoznak, de nem…
Azt hiszem, hogy soha sem számítottam olyanra, hogy valamikor elakadnak a szavaim, ez pedig most pont egy olyan pillanat volt. Ehhez komolyan mit lehetne hozzátenni?! Mit lehet tenni egy ilyen dolognál? Csak azt reméltem, hogy mint az előbb most is néhány pillanat múlva visszaáll az egész, de nem! Ennek a fenének az esze ágában sem volt ezt megtennie, klónok tűntek fel, ahogyan furcsa lépegetők is, és minden egyéb. Még távozásra is felszólítottak. HA! Én nem ijedek meg néhány idióta droidtól. Én csak a saját időmbe akarok visszajutni.
- Van valami ötleted? – kérdeztem. – Az apád a klón háborúk alatt köztársasági tábornok, vagy admirális volt, nem? Neked tudnod kéne, hogy mit tegyünk!
Fordultam Kirageen-nel szembe, igyekeztem a szavaim közben megbökni a mellkasát a mutatóujjammal, hogy ezzel is nyomatékosítsam a szavaimat.
- Van valami erről a bolygóról, amit tudni kellene és Pellaeon admirális eltitkolt előlem, előlünk?! – kérdeztem újra. – És vajon a klónok ugyanúgy heccelhetőek, mint a rohamosztagosok?
Ezt kivételesen nem komolyan kérdeztem, hanem idegesség levezetésként, ezt is megéltük… az Erőre változz vissza a jelenbe…

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Szomb. 25 Nov. 2017, 22:20

  Kaylyn nem állt meg a kiáltásomra - legalábbis nem hinném, ahoz túlságosan is konok- viszont páran eléggé furcsán néztek rám és még egy-két kölyök ujjal is mert rám mutogatni! RÁM?! Még is, ki a francnak képzelik ezek magukat? Nem látják, hogy kivel állnak szembe? A Birodalom egyik hadnagyával, Pellaeon harmadlagos jobb kezével - vagy sokadlagos, ez most mellékes - Thrawn egyik csicskásával - na jó, ez nem hangzik jól -  ...szóval egy eléggé fontos emberrel, erre ezek meg itt gúnyolódni mernek?!
- Talán valami baj van?
  A lakosok csak bőszen rázták a fejüket és inkább eltakarodtak a saját dolgukra, ahogy illet is nekik. Nem hiányzott nekem még az is, hogy az alja nép engem mustrálgasson.  Jobb híján egy lassú, kocogó tempót választottam magamnak, nehogy úgy tűnjön, mint ha az asszonyt üldözném, vagy éppenséggel valami más egyébre merjenek itt gondolni. Már így is az egyik gyerek utánam kiabált valami oda nem illőt, ami a válás és a gyerektartás körül mocorgott. Még hogy én és az a kiffar?! Még mit nem! Aztán az egyik sarkon fordulva igen csak fékeznem kellett, ahogy majdnem belerohantam az emlegetett nőszemélybe, aki eléggé megilletődve és meglepetten bámult vissza rám. Egy laza és elegáns szemöldökráncolással meredtem vissza rá, próbálva rájönni, hogy most meg már megint mi baja van, vagy hogy milyen aljas trükkre készül, de ahogy feleszméltem, rájöttem, hogy valami nagyon nem stimmel itt. A hullámzó levegő emlékeztetett arra a számtalan sivatagi bolygóra, ahol megfordultam a kiképzés vagy a küldetések alatt. Csak hogy ott leginkább a hőség miatt hullámzott a levegő. Itt nem ez volt a helyzet. Ha nem tudtam volna, hogy hol vagyok, kapásból arra tippeltem volna, hogy valaki Klón Háborúsdit játszik.
- Csak pár alak, akik kosztümöset játszanak...
  Morogtam magam elé Kaylyn kérdésére. Eléggé durva volt azonban az, hogy még az épületeket is teljesen újra építették, az egész olyan frissnek tűnt, mint ha a több évtizedes kort és port és förtelmet lemosták volna. A fejemet vakargattam, miközben nem csak az épületek, de az emberek is megváltoztak, mint ha a szemem láttára írták volna át az egész jelenetet. Ez valami trükk lenne? Nem hittem volna, hogy kedvenc kiffarom - igaz, hogy Ő az egyetlen ilyen fajú ismerősöm, úgy hogy egyben a legutáltabb is, meg mindenes - ilyen trükkökre képes. Sokat fejlődött mostanában. Bár a tekintetéből látszott, hogy Ő is meglepődött.
- Vagy még sem valami olcsó szerepjátékos felvonulást látunk...
  Jegyeztem meg, ahogy a klónok átvették a birodalmi katonák szerepét és helyét. Egyelőre csak csendben bámultam a jelenetet, próbáltam rájönni, hogy még is, mi a fészkes fene folyik itt. Ilyennel még letemben nem találkoztam és ez valahogy zavart. Főleg az, hogy a mindig rátarti és pimasz lány is megszeppent, sőt, még magyarázott is arról, hogy már találkozott ezzel a jelenséggel itt és problémái is adódtak belőle. Ha már Kaylyn meglepődik valamin, akkor ott nagy baj van.
- Nem tudom, hogy mi van a helyi italban, de valami igazán ütős egy motyó...
  Próbáltam viccel elütni a mellkasomban dörömbölő tehetetlenségből és értetlenkedésből fakadó szorító érzést. Megváltozott volna az idővonal? De nem...az hülyeség, ilyen nem történik meg, csak az olcsó Holomesékben, amelyeket a gyerekek szórakoztatására találtak ki. Általában Birodalmi propaganba az összes mondjuk, ahol a Jediket meg a Régi Köztársaságot okolják mindenféle hülyeségért és olyan sztorikat körítenek a régi Jedi Rend köré, amelyből az sejlik ki, hogy szinte legyőzhetetlenek voltak és bármire képesek - így aztán amikor Császár meg Vader legyőzte őket és kiírtotta az egész bagázst mindenki legnagyobb örömére, csak még nagyobb hősöknek tűntek. De ha ez az egész nem illúzió és nem a helyi italfőzés remekművének mellékterméke, akkor még is, mi a rákos fene?
- Hogy van-e ötletem? Igen, van ötletem. Te szépen elvonszolod a feszes kis hátsódat a hajódra, már ha még a helyén vagy és az előbb emlegetett testrészedet elvonszolod arra az átkozott bálra, aztán szépen illegeted magad, meg miegyebek, hogy elvégezd a küldetést, én pedig igen csak közelről fogom figyelni a hátsó...hátadat, hogy nehogy valami bajt csináljál. Ez az én tervem!
  Minden totál rendben lesz Kira, nyugodj meg. Csak hülye látomások, biztos valami mérgező anyag van a levegőben, vagy éppenséggel valami hülye fesztivál és felvonulás alkalmával némi kristályt és fűszert égettek el, amitől mindenki kollektívan olyan jókat hallucinál, hogy eldobod tőle az agyadat. Nincs itt semmi sem, ami változtatna az eredeti terveken, az egész csupán némi mellékút. A kiffar nő kérdésére felvont szemöldökkel és szigorú "kezek a csípőn, kidüllesztett mellkas, parancsoló hangnem" beállással próbálkoztam. Nem sok sikerrel. Az autoritásra olyan magasról tojt, amilyen magasról a Galaxis történetében még senki se volt képes. Miért is próbálkozom én ilyenekkel?
- Nem hinném hogy az admirálisnak bármi köze lenne ahhoz, hogy Te betéptél és engem is valahogy belekevertél ebbe a kollektív haluzásba. De csak hogy megnyugodjál, elintézem neked a dolgokat, aztán utána megyünk tovább arra az átkozott bolygóra!
  Aztán Kaylyn karját megragadva vonszolom magam után. Ha nem követ engem, vagy ellenkezni próbál, én esküszöm, hogy lecsapom őt a fenébe, aztán a vállamra kapom és úgy pakolom fel őt a hajóra. A legközelebbi klón felé indulok meg, akinek három vörös csík volt a páncéljára festve, jelezve, hogy századosi rangban van. Tökéletes még emlékszem a rangjelzésekre! Még sem volt teljesen felesleges ez az egész kiképzős dolog.
- Százados!  Magyarázza meg most azonnal, hogy mi folyik itt!
  Förmedek a klónnak beöltözött katonára. Ha ők így játsszák, akkor én is. Mondjuk századosként felettem állna rangsorban, de hé! ez az egész csak valami hatalmas móka, amit kifejezetten azért alkottak meg, hogy engem idegesítsenek. Rohadékok. Kaylyn-ra pislogok...remélem most elégedett lesz és elfelejti ezt az egész rigolyát.
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 27 Nov. 2017, 00:01



Az új világ





Post-Esta, Vestar bolygó, Peremvidék (swhun-os Thrawn éra)


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy


A látottak mindkét félben igencsak nagy döbbentet váltottak ki, ami azért talán annyira nem is volt meglepő. A döbbenet után Kirageen megragadta Kaylyn karját a szavaival közben és elkezdte húzni az egyik klón irányába. Volt vörös jelzésű százados közöttük, aki éppen nagyban osztogatta a parancsokat. A párosnak egyébként a piacról kiürülő tömeggel kellett szemben végigmennie, mert kettőjükön kívül mindenki betartotta, amit a klónok mondtak. De végül csak odaértek, ahol Kirageen egyből számon is kérte a századost, hogy mi a helyzet. Az végignézett a pároson és felsóhajtott.
- Komolyan most kell két fejvadásszal is bajlódnom? – kérdezte.
Ha a páros hallott olyan holofelvételt, ahol klónok beszéltek, akkor nos ez a hang pontosan ugyanolyan volt. Ezek után mondott volna még valamit, amikor az égen süvítés hallatszott és droid keselyűvadászok tűntek fel és kerültek tűzharcba a klón LAAT-okkal és vadászgépekkel. Több droidvadász a piactérre is becsapódott több lövedék, klónok tucatjait megölve, épületek, bódék robbantak fel, alig fél perc alatt rendes háborús körülmények alakultak ki.
- TŰNJENEK INNEN! – üvöltött rá a párosra a klón.


Elhagyott szurdok 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új világ
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy


~ Helyszín: Eredeti SW univerzum, Post-Esta városa ~
kép:

Ha lett volna fal előttem azt hiszem, hogy teljes erőből fejeltem volna le. Vagyis inkább az övét passzíroztam volna bele! Kosztümöset játszanak?! Úgy, hogy az előbb még birodalmiak voltak és a semmiből öltöztek át?! Hacsak nem baromi jó a holografikus álcázójuk, akkor nem! Az Erőre, miért versz engem ilyen idiótákkal?!
- Én meg wookie vagyok! – jegyeztem meg morogva.
Nem tudta ő sem, hogy mi ez az egész, ami nagyon nem volt jó. Nagyon, de nagyon nem, főleg, hogy amennyire láttam rajtunk kívül senki sem észlelt ebből semmit. Továbbra sem tudtam, hogy mi zajlik itt, de nem volt jó. Megpróbáltam kinyúlni az Erőbe, de ott nem éreztem semmilyen furcsaságot, ugyanaz az érzés volt meg, mint bármikor máskor.
~ Gyerünk, változz vissza! Változz vissza, mondom változz vissza! ~ mondogattam magamban. ~
De nem! A fenéért sem volt kedve a környéknek visszaváltoznia olyanra, mint kellett volna. mondjuk így szebb a környék ez tény és való, minden újabb, nem leamortizált, de na! Ez nem az én időm, nem a mi időnk, ekkor még nem is éltem! Lehet, hogy Kirageen sem. az italban. Nem, kizárt, hogy a koréliai sörben, vagy a wookie nyálban lett volna efféle. Hacsak nem tettek bele valamit, de az akkor sem magyarázza, hogy ő miért látja. Hé! Várjunk csak!
- Te mikor ittál?! – sandítottam rá. – Tudtommal szolgálatban vagy és akkor nem lehet!
Nekem igen, mert munkaköri kötelességem volt éppen, hogy elvegyüljek a kantinában, italozás nélkül meg nehéz. Bár még mindig lehetett volna szabbak, vagy pazak parti is, de az nem az igazi. Ezek után kérdeztem meg, hogy van-e ötlete, meghibbantam, hogy ezt kérdezgetem ilyesmiről? Lehet, hogy mégis volt valami az italban, hogyha erre vetemedem. Vagy ennyire kétségbe lennék esve? Nem, én nem szoktam kétségbe esni. Volt ötlete, de inkább meg se szólalt volna! A hajóm! Tényleg! Most a fenekemre tett megjegyzések nem is érdekeltek néhány pillanatig. Kinyúltam az erőbe koncentráció mellett, hogy elérjem a hajómat, de semmi… éreztem, ahogyan elsápadok.
- Nincs meg a hajóm! – nyögtem fel. – Ez a rohadt időanomália eltűntette a gyönyörűségemet!
Várjunk csak, azt mondta mellette, hogy velem akar jönni a bálba? Hát erre ment ki a játék, hogy báli ruhát hozott nekem, HA! Ki van csukva! Nem tudnak annyit fizetni nekem, hogy bevállaljam azt, hogy elmegyek vele bálozni. Még ha Mynar ott lenne, akkor esetleg, de nélküle ki van csukva… visszatérve a hajóm, a hajóm, amit a Kohótól kaptam! Van valakinek fogalma arról, hogy mennyit ér az a hajó?! Még rákérdeztem, hogy Apuci tud-e valamit, vagy efféle, de most sem olyan választ kaptam, amit vártam.
- Kollektív micsoda?! – kértem ki magamnak. – Ha hallucinálok az biztosan nem így nézne ki! Egyáltalán minek is jöttél a bolygóra? Van kommunikátorom azon át is üzenhettetek volna! HA! Apuci biztosan tőled is meg akart szabadulni! HÉÉÉÉ!
Kiáltottam fel, ahogyan ráncibálni kezdett, de azért követtem. Ne oldja meg, hogy eljussak a bolygóról, azt oldja meg, hogy visszakerüljön minden a rendes kerék… idővágásba! A klónhoz mentünk, akitől kérdezte is, hogy mi a helyzet. Fejvadászok! Hangosan nevetésben törtem ki, Balfasz Hadnagy, mint fejvadász, az évszázad vicce! A nevetés közben éreztem, hogy könnyek is kerültek a szemembe és alig kaptam levegőt.
- Fejvadász! Ez jó… - nevettem. – Ez aztán a szép lefokozás Disra!
A helyzet pedig ekkor kezdett megszokottan még forróbbá válni, ahogyan valamilyen vadászgépek jelentek meg az égen és lőni kezdtek mindent, klónokat, a piacot, minket, mert itt voltunk. A klón zavart minket a fenébe, ezen ne múljék szívesen távoznék a saját időmbe! A robbanások közepette összébb húztam magam.
- Keressünk fedezéket! – kiabáltam, mert a zajok miatt máshogy nem hallottam a hangomat.
Reméltem, hogy egyet ért, most nem volt kedvem egy újabb tömegsír legaljáról előbányászni. Ha nem ért egyet, akkor meg nem érdekel most én fogom húzni magammal. Igyekeztem a tekintetemmel valamilyen masszív és stabil dolgot, építményt, csatornalejárót, vagy effélét keresni, hogy oda húzódhassunk be.
- Nehogy megforduljon a fejedben, hogy menekülés közben a hátsómat bámulod!

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Hétf. 01 Jan. 2018, 18:27

- Hát, Wookie létedre eléggé...csupasz vagy. Gratulálok a fodrászodnak.
Vetettem oda a lánynak, aki teljesen fel volt háborodva azon, hogy én ilyen jó megoldást és magyarázatot adtam a dolgokra. Ostoba nőszemély, mindig túl akarja bonyolítani a dolgokat. A legegyszerűbb mindig a helyes megoldás. A katonaságban belénk verték. Csak semmi flancosság, találd meg a leggyorsabb és legegyszerűbb megoldást, aztán hajtsd végre, ne gondolkozz. Ez általában egy csinos kis fejlövés keretében merül ki, amivel elintézed az ellenséges tiszteket, utána meg már csak vidám mészáros munka marad vissza, ahogy a fejüket vesztett ellenséges katonákat vagy zsoldosokat...vagy civileket irtod. Édes mindegy. Ellenség - ellenség. Nem számít, hogy milyen rangú vagy kiképzésű egyénről van szó. Plusz pont, ha nem ember, hanem valami mocskos "idegen". Még a humanoidok egy téma...de azok a förtelmek, amelyek még csak távolról sem hasonlítanak az emberekre - ide már a twi'lekek is hozzá tartoznak - azok kiváló céltáblát nyújtanak a szórakozni vágyó Birodalmiaknak.
- Hogy mikor ittam? Egész ide felé vezető úton a hajóm italkészleteit dézsmáltam ,és a kikötőben kihasználva férfias sármomat, rekviráltam magamnak két üveg koréliait. Undorító lötty...és még csak nem is erős. Megjegyzés: fejeken széttörve vicces hangot ad ki magából. Tapasztalat.
Bólintottam a lány felé. Hát igen, kellett annak a hülyének kötekednie a kikötőben. Hogy nem kedvelve a Birodalmiakat? És ez most az én bajomnak kellett volna, hogy legyen? Örüljön, hogy megtiszteltem jelenlétemmel ezt az utolsó kis porfészket. Ostoba hülye. Meg ez az egész helyzet is eléggé hülyén alakul. Kaylyn beparázik, mert nem érzi a hajóját. Nagy cucc. Majd akkor rinyáljon, amikor nem érzi a fejét, vagy valamelyik testrészét. Egy hajó elvesztése nem nagy cucc. Szerzünk másikat. A feladat az elsődleges. Ha valami nem úgy alakul, ahogy el van tervezve, akkor improvizálunk, adoptálódunk, és győztesen jövünk ki belőle. Így aztán ezt a megjegyzését semmibe se vettem, ahogy a hallucinációs felháborodását is. Hát bocs szivi, de nekem más gondjaim is vannak közben. Konkrétan, hogy mennyire lenne udvariatlan, ha sárga vízzel felszentelném ezeket az épületeket itt? Francért ittam ennyi sört...rendesen meghajtott. De valószínűleg ezek a maskarás alakok nem örülnének neki. Így inkább karjainál fogva ragadom meg a lányt és rángatom a túlságosan is szerepébe beleélt alakhoz. Akinek volt bátorsága lefejvadászozni engem! MOST KOMOLYAN? BIRODALMI TISZT VAGYOK, TE ELMEROGGYANT HÜLYE BAROM!
- Na ide figyelj, te ostoba alak. A Birodalmi egyenruhát nem sértegetheted holmi fejvadász dumával. Hol a felettesed? Már mint...ennek az egész álarcos felvonulásnak a főszervezője?
Förmedtem rá az alakra, és vetettem egy megsemmisítő pillantást Kaylyn-re, azonban hát, a választ már valószínűleg nem kapom meg, ahogy egy túlságosan is élethű Szeparatista keselyűdroidok jelentek meg az égen, és a Klón Háborúk idejében használt LAAT-k. Wow, valaki sok pénzt fektetett ebbe a buliba, azt meg kell hagyni! A robbanások is teljesen élethűek voltak, meg az azt követő légnyomás és hőhullám is.
- mindenségit, EZ VALÓSÁGOS!
Esett le a tantusz és riadtan néztem körbe. Mi a bánatos franc? Na jó, gyerekek...szerintem itt már tényleg sokat ittam és időutaztam. A kábaságomból Kaylyn karja rángatott ki, amint próbált átráncigálni a téren, valami fedezék után kutatva. Én hűséges kutyus módjára követtem, kábulatomból elmés megjegyzése rángatott ki.
- Miért hiszed Te azt, hogy annyira formás a hátsód? Mindenki tudja, hogy az enyém sokkal szexibb...
Vágtam vissza neki, miközben valamerre fele rohantunk. Nem tudom, hogy merre. Az egyszerű épületek nem bírják ki a droidvadászok és az LAAT-k robbanását. Egy lövés és puff, már is maguk alá temet a törmelék minket. Ahhoz meg nekem nem volt túlságosan sok hangulatom...már megint. A hideg is kirázott tőle.
- Irány a kikötő! Ott van még a hajó, amivel érkeztem! Az épületek nem biztonságosak!
Ordítottam neki, hogy meghallja a lézerlövedékek suhanásának és becsapódásának zajának közepette, majd átveszem az ügyeletes ráncigáló szerepét, és egy erős taszítással a dokk felé penderítem őt. A francnak sincs kedve tovább itt maradni! Remélhetőleg a hajómat nem csaklizta el valaki, mert akkor NAGYON ideges leszek! Vállamról leakasztottam a puskámat és kioldottam a biztosítást. Merjen valaki kötekedni velem, szétlövöm az időutazó seggét!
- Amúgy ha tényleg ösztönözni akarsz, akkor gyorsan riszáld előttem a hátsódat. Legalább lesz mit elmesélnem Mynar-nak...és részletes leírást adni róla. Tudod, képi benyomások, meg ilyenek.


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 03 Jan. 2018, 00:00



Az új világ





Elhagyott szurdok, Tatooine


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy


A klónkatonának nem volt már ideje arra, hogy válaszoljon, mert megkezdődött a támadás, de nem volt nehéz kitalálni, hogy olyasmit kérdezett volna, hogy miféle birodalomról hablatyol a férfi, aki szerinte fejvadász. A páros elindult, sikerült is a térről kijutnia, ott pedig Kirageen javaslatára el is tudtak indulni a hangárok felé. Mivel szerencsére annyira ez nem volt messze, így innen is látszott az épület. Egyrészt sem az utca, sem pedig az űrkikötő épülete nem hasonlított arra, amin nem sokkal korábban a páros végighaladt. Akkor még romos, lepukkant, félig elrohadt, elhasznált városka volt az egész hely. Most pedig minden a fénykorában, hibátlan épületek, az utak is azok, fák az út szélén, közel sem annyira sivatagos hely, mint a jelenben.
Az emberek szanaszét futottak, sikoltoztak, sok sérült feküdt az utcákon, ahol már ellenséges droidok is látszódtak, sima egyszerű B1-esek, illetve a komolyabb fenyegetést jelentő B2-es droidok is. Ezek szerencsére a civilekkel nem nagyon foglalkoztak a páros meg közöttük haladt, így velük sem. Már nagyjából csak egy háznyira lehettek, amikor a hangár felrobbant és letarolta a környéket. A párosnak már nem volt ideje félreugrani, a hőhullámot még érezték és azt, mintha valami mellkason csapta volna őket, majd mindent átvett a sötétség…

Idő: MU 3 – Little SW világa (Reneszánsz realitás)
Helyszín: Elhagyott szurdok, Tatooine, 16. szektor

Mikor mind a ketten kezdtek magukhoz térni a forróságot még mindig érezték, forró homokban feküdtek, a levegő száraz volt, az égen két nap látszott, nem messze tőlük valami hatalmas volt, a másik oldalon vályogház szerűség. Ha valaki ismerte a bolygót, akkor könnyedén rájöhetett, hogy a Tatooine-n van. Ha felálltak, ami kissé nehézkes volt a fájdalom miatt, akkor semmilyen életnek nem látták nyomát, vagy Kaylyn sem érezte az Erőn át. Minden felszerelésük megvolt, az egyelten jó kérdés az lehetett, hogy miként kerültek a galaxis másik felébe…


Elhagyott szurdok 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új világ
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy


~ Helyszín: Elhagyott szurdok, Tatooine ~
kép:

Ha most megfordulok és megint beverem a képét, akkor vajon kitüntetést kapok érte, vagy apucija kivégeztet? Na jó, csak az idegességem és a helyzet morbiditása mentette meg néhány törött csonttól és porctól. Amik az orra, az állkapcsa, arccsontja és a repkedő fogai lettek volna. Igazából reméltem, hogy nem fogja felhozni, hogy miket ivott, de lehet, hogy már be is volt csípve. Soha sem jönnék rá, hogy mikor józnak, hála annak, hogy mennyire idióta tudott lenni.
- Legközelebb csillagromboló koktéllal próbálkozz, az hatásosabb, mint a Koréliai sör – vágtam még hozzá.
Szóval, akkor még számítani kell arra is, hogy le akarnak majd lőni minket a hangárban, mert valakinek széttörte a fején az üveget. Hát ez csodálatos! Nehogy egyszer kivételesen normálisan lehessen lelépni egy bolygóról. Minek azt?! Túlságosan is egyszerű dolgunk lenne, hogyha mindez így egyszer sikerülne. Bár így belegondolva jó ötlet volt az erősebb italt kínálni neki, aki láthatóan már a bólétól is kiütődik? És még ez akar eljönni velem a bálra, hát ott biztosan katasztrófa lesz!  Imádtam, ahogyan felhúzta magát azon, hogy fejvadásznak nézték. Láthatóan a nagy birodalmi szimbólum semmit sem mondott a klónoknak, ami nekem szerencse volt. Azt jelentette, hogy még nem adták ki a 66-os parancsot, azaz engem sem akarnak agyonlőni. Mindennek megvoltak az előnyei! De végre valahára „ő zseniségének” is leesett, hogy ez a valóság és nem pedig az az idióta felvonulás, amit gondolt. De legalább jött, amikor elkezdtem húzni
- Végre, hogy leesett! – mondtam. – Remélem van okosabb testvéred, mert az apád helyében már azon gondolkodnék hogyan tegyelek el láb alól!
Igyekeztem úgy haladni, hogy azért ne legyen túl magasam a fejem, hogy ne találhasson el bárki is próbál rám lőni. A megállapításon elvigyorodtam és természetesen megvolt az is, hogy mivel szándékozom visszavágni.
- Csupán onnan, hogy nem először tapogatod végig, vagy a kezeddel, vagy a szemeddel, ez pedig eléggé arra ad okot következtetni, hogy formás, amit magamtól is tudok.
Közben igyekezem a hangár felé haladni, így már az utcákra is kiértünk, ahol a megannyi civil között könnyű volt elvegyülni, ami mint kiderült a droidok miatt jól is jött. Egyelőre rólunk sem vettek tudomást. Ha még nem is találtam volna meg, hogy merre kell menni, akkor még jól is jött, hogy Kirageen megfelelő irányba fordított.
- Nem biztos, hogy Mynar örülni fog annak, hogyha elújságolod neki, hogy a szeretője hátsóját mustrálod… – feleltem.
Most már nem lepett meg, hogy itt is minden mennyire jó állapotban volt, hiszen az eddigiek után ez már „megszokott” lett. De legalább a hangár is szebb volt, mint amikor idejöttem, de a hajómat még mindig nem éreztem, akkor pedig valószínűleg Kirageené sem lesz itt, mert a saját időnkben maradt. Végül már majdnem ott voltunk a hangárnál, amikor valami rossz érzés kerített hatalmába az Erőn keresztül. Nyúltam volna ki Kirageen után, hogy ne menjen tovább, amikor a robbanás megtörtént. Hirtelen minden olyan volt, mintha lassított felvétellel forgatták volna azt. Láttam, amint emberek, droidok, járművek, klónok repülnek a levegőbe, a fák, növények lelapulnak a robbanás erejétől, a tetőket leviszi a robbanás szele, embereket lök fel, dob el. Kiáltottam volna, hogy feküdj, próbáltam mozdulni, de már túl késő volt, annyit éreztem, hogy megcsap a hullám és elveszítem az eszméletemet…
Mikor magamhoz tértem mindenem fájt és olyan érzés volt, mintha egy bantha csorda gázolt volna át rajtam. Homok, ez túlságosan is sok volt ahhoz, ami azon a helyen volt. Próbáltam felülni elsőként, aú a fejem! Kirageen itt volt a közelben, ezek szerint nem sikerült megszabadulnom tőle. Egyik oldalon valami nagy darab és hosszú valami, leginkább hajóra hasonlító roncsszerűség a másikon pedig ismerős stílusú épület. Párszor megfordultam már a Tatooine-on ahhoz, hogy megismerjem. De valami nem stimmelt. Tatooine?! Neeeem, kizárt! Próbáltam felállni és körbenézni, sziklák távolabb, homok mindenhol, az égen nap egy, nap kettő…
- Karabast! – csúszott ki a számon. – Lehet, hogy te nyersz és volt valami tudatmódosító a Vestaron.
Nem láttam nyomokat, amin át idejöhettünk volna semmilyen nyom nem volt itt, mintha csak a semmiből tűntünk volna elő. Gyorsan átkutattam a holmijamat, mindenem megvolt, még a Kirageen által hozott báliruha is. Járműnek, vagy effélének úgy szint nem volt nyoma. Mi a fészkes fene folyt itt?! Már csak…
- Egyetlen kérdésem van… a császár nevére, hogyan kerültünk a Tatooine-ra?! – néztem ki hülyén a fejemből.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Vas. 07 Jan. 2018, 00:48

- Okosabb testvérről nem tudok. Az apám meg valószínűleg pont ezen gondolkozik.
  Ismertem be Kaylyn-nek. Na jó, valószínűleg a vén szemét nem gondolkozik ilyenen, hisz abból semmi előnye nem származna, de nem éppen a legjobb viszonyban váltunk el egymástól, és a Csillai események óta csak még paprikásabb lett és azzal vádolt, hogy ostoba módon cselekedtem. Rohadjon meg otthon a palotájában a vén majom. De majd ezt személyesen is megmondom neki, csak takarodjunk már el erről az átkozott bolygóról, a hülye idősíkról, ahova keveredtünk és...hát, nem tudom. Már mint...csak ezen a bolygón van ez, vagy máshol is? Mi van, ha visszakerültünk a Klón Háborúk idejére? Az nem lenne vicces! Bár legalább sportfogadásokból iszonyat gazdaggá tudnám szedni magamat, hisz tudom a kimenetelüket. Na meg mást is tudnék csinálni.  Amikor viszont a beszélgetés a hátsók felé kanyarodott, nem tudtam megállni, hogy még egy valamit hozzá fűzzek.
- Persze, hogy végig tapogatom, mert ki tudja, hogy milyen fegyvereket tartasz ott, te átkozott nőszemély!
  Persze, hogy azért csináltam! Nem árt tudnom, hogy ideiglenes társam, aki könnyen ellenünk fordulhat, még is, miket tartogat magánál. A nők veszélyesek...és szociopaták egytől-egyig! Hogy az életem még jobb legyen, a legelvetemültebbel sodort össze az élet. De legalább nem unatkoztam mellette, és Mynar-ral mindig volt valami közös témánk, két korsó koréliai sör mellett. A vesszőfutás megkezdődött a dokkok felé, és csak reménykedni tudtam benne hogy nem akar senki sem megállítani. Azt maximum lelövöm a fenébe. Hát hol érdekelnek engem ezek az ostoba parasztok? Felőlem irtsák ki őket egytől-egyig, csak én kerüljek ki ebből az egészből és térjen vissza minden a normális kerékvágásba.
- Ajj, leszakadnál már a hátsós témáról? Mynar...hát, nem tudom mondjuk, mennyire lenne féltékenykedős. De ha gondolod, leszervezek nektek egy randit, ahol Pellaeon admirális lesz a pincéretek, ha már úgy is Apucinak hívod.
  Na mondjuk az jó műsor lenne. Szegény Mynar biztos, hogy idegbajt kapna tőle, ahogy össze lenne kényszerítve Kaylyn-nel és az admirálissal. Bónusz pont, ha még Thrawn is ott van, vagy pár cimborája a századból. Óóóóh, és ezt a nőt ismerve ki is haszálná az alkalmat, hogy csak még jobban szégyenbe hozza őt. Óh, ez a tudat annyi erőt adott nekem, hogy futottam tovább, mint az őrültek. Egy szent cél lebegett előttem: túlélni mindezt, és utána kicsit megszivatni Mynar-t minden erőmmel és eszközömmel, ami csak adódik. Olyan igazi cimborák módjára.
 A dokkok felé közeledve a civilek áradata is egyre erősebb lett, és az a hatás, amit eddig érzékeltünk, csak egyre jobban terjedt. Legalábbis erre felé is felújultak a házak csak úgy pikk-pakk maguktól, és minden ismét csecse-becse lett. A dokkok egyáltalán nem úgy néztek ki, mint amikor ide érkeztem és most már én is kételkedni kezdtem abban, hogy egyáltalán a hajóm itt lesz-e. Ha nem, kénytelenek leszünk lopni egyet. Végül is, nem lopás lesz, csak...rekvirálás, a birodalom érdekében! Teljesen logikus és értelmes magyarázat, és még igazságos is. Mindent a Birodalomért!

  A következő pillanatban már láttam, ahogy a lány felém nyúl, arcán rémülettel. Szóltam volna valamit, amikor hatalmas hőhullám csapott át felettünk, ahogy egy robbanás rázta meg az egész környéket. Éreztem a nyomást a mellkasomban és a fülemben, ahogy a robbanás egyre jobban terjedt szét, tolva maga előtt a levegőt, felforrósítva és összesűrítve azt. A fájdalom elviselhetetlen volt, az egész világom darabjaira esett szét, ahogy a lökés hátra taszított mindenkit. Repülő hajómaradványok és testrészek mindenfele, és aztán...sötétség.

  Az ébredés kegyetlen volt. Perzselő forróság, fájó végtagok, száraz torok, lüktető fej, rakoncátlankodó gyomor, s alig bírtam megállni, hogy ne hányjam el magamat. A földön, hátamon feküdte csukott szemmel hevertem és a világ összes kincséért nem akartam kinyitni azokat. Nem akartam látni magam körül a pusztítást...nem azért, mert érzékeny lettem volna, de kell egy kis idő, hogy rendszerezzem a gondolataimat és megoldást találjak. Nem történt még semmi végzetes hiba. Nem ez volt az egyetlen kikötő a környéken és ha más nem, a klónoktól még mindig tudunk csórni egyet, vagy valami. De az biztos, hogy nem fogok harcolni. Ez nem az én időm, azt se tudom, hogy mi a franc folyik itt ténylegesen! Mellettem mocorgott valaki, és ....homok? Mi a rák? Honnan került ide homok?
  Kinyitva a szemeimet a felettünk lebegő két napot pillanthattam meg. Határozottan emlékeztem, hogy ahol voltunk, annak a rendszernek csak egy csillaga volt, és határozottan nem volt homokos! A könyökeimre támaszkodva az Erőhasználó lányt pillantottam meg, amint értetlenkedve forog körbe-körbe, majd valami káromkodás csúszik ki a száján, amit nem értettem.

- Ah...ja, tudatmódosító.
 Bólintottam, bár hirtelen nem jutott eszembe, hogy miről is hadovál ez? Az emlékek csak lassan szivárogtak vissza, és nem is nagyon akartam őket erőltetni. Egyelőre nagyobb problémám is van, kettő is: az első az, hogy meg tudjam, hol vagyok? Elraboltak volna minket? A második: rohadtul kellett már hugyálnom, és a hólyagomban egyre erősödő nyomás nagyon is zavaró volt.  Halkan nyőgve tápászkodtam fel, csak egy pillantással nyugtázva, hogy Kaylyn a táskájában kutakodik, valószínűleg a pipere kellékei után, én pedig nem túl messze sétálva, gyanúsan méregetve a két csillagot, egy régi hajóroncs fedezékében ürítettem magamon. A vállamat vonogatva sztoikusan mértem fel a helyzetet: rohadtul nem Vestar-on vagyunk. A lány felháborodott kérdésére végre megfordultam és a cipzárommal bajlódva közeledtem felé.
- Tetűin? Minek a tetűin? Miről beszélsz? Amúgy...van fogalmad arról, hogy hol vagyunk? Mert nekem egyáltalán nem tűnik ismerősnek a környék. Na de mellékes is. A lényeg, hogy találnunk kell egy hajót és elruccanni egy bálra. Bár előbb nem ártana kideríteni, hogy ki a bánatos fene rabolt el minket, hogy miért és legfőképpen, hogy a bánatos francba jutott eszébe, hogy egy átkozott sivatag kellős közepén dobjon ki minket? Első lépés: lakott települést keresni, feltölteni a készleteket.
  Pofáztam, miközben felkaptam hátamra a puskámat, ami menet közben kiesett a kezemből, leporoltam a ruhámat és felszereléseimet, majd megpróbáltam a roncsra felmászni, hogy honnan jobban átlássam a környéket.
- Minél előbb vízforrást kell találnunk. Ilyen környezetben előbb száradunk ki, mint hogy megéheznénk. Másfél napot saccolnék magunknak, hisz nálam nincs víz, meg gondolom nálad sem. Utána annyira legyengülünk, hogy menni sem tudunk...de előtte még elkezdünk halucinálni. Tehát: víz, aztán lakott település, aztán információ és hajó. Ha van Holocom, az jó, de sajnos valószínűleg az itteniek nem tartalmaznak olyan titkosító berendezéseket, amellyel biztonságos üzenetet lehetne küldeni Csilla-ra vagy a Chimaera-ra.


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 08 Jan. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új világ
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy


~ Helyszín: Elhagyott szurdok, Tatooine ~
kép:

Szerintem semmilyen másik testvére nem volt, így kénytelen volt a moff vele beérni, ha lett volna másik fiacskája, szerintem Kirageen már nem lett volna életben és a létezését is letagadta volna. Hát nem lehetnek mindenkinek oda annyira a leszáramazottakért, mint értem. Nálam az egyetlen negatív vonás, hogy a Birodalmat szolgálom, de ennyi. Bár a többség már ezzel is egyet ért azóta, hogy tudjuk mi történt, „hála” a lázadóknak. Rejtett fegyvert úgy, hogy már napok óta a börtönben voltam egy-két másid dolgot is figyelembe véve.
- Aha, mert bármilyen fegyvert rejtegettem volna úgy, hogy önként és dalolva fogattam le magamat! – kértem ki magamnak.
Elvigyorodtam, ahogyan azt a jelenetet magam elé képzeltem. Mikor Csillán ő és még egy társa kísért és kiértünk a főtérre, én pedig játszottam tovább az idiótát. Mindent alaposan megnéztem, nézelődtem, vigyorogva integettem azokra, akik megnéztek minket, gondolom nem ezt várta senki egy fogolytól. Hogy is volt nagyjából, amit mondtam? ”Ez csodás hadnagy, de reménykedtem, hogy maga is kezd megbeszélni. Ó az micsoda? – kiáltottam fel böktem egy rhoidán felé. – Miért kék a bőre? – néztem egy twi’lek-re. – Az meg miért szőrős? Annak miért van kalapács feje? Ezek miért hordanak fehér egyen borzalmat? És maga miért nem? Miért nincsenek erre Köztársaságiak?” A végére sík ideg volt, a régi szép idők. Felnevettem azon a javaslaton, amit mondott. Apuci, mint pincér, ezt mindenkinek látnia kellene a Chimaera-n, szerintem még évek múlva is ezen röhögne mindenki.
- Azt megnézném! - vigyorogtam egyetértően a menekülés közben.
Persze a legjobb hangulatot mindig képesek elrontani mindenfélével és most is ez lett a vége a robbanással…

És utána még nagyobb káosz! Mintha mindez vonzana engem, nah meg Balfasz Hadnagyot. Se ő, sem pedig én nem tudtam meg, hogy miként lehetünk itt ezen a helyen. Miért nem egy tengerpartos helyre jutottunk, vagy valamilyen kellemes klímához? Nem, helyette itt főhetünk meg egy nyomorult sivatagbolygón! Bár… még mindig jobb, mintha a Hoth-ra jutottunk volna, ott megfagynánk, igaz legalább vizünk lenne addig, amíg meg nem fagyunk, de ez most mellékes. Ez még a Kohónál is rosszabb volt, kérem vissza azt az erőverte raktaka roncsot! Az arcomat a kezeimbe temettem, tetűin. Ha a hülyeség fájna… nem, nem fejezem be, mert én is szoktam hülyeségeket beszélni, de én legalább direkt megjátszva és nem pedig csak úgy!
- TA-TÚ-IN! – szótagoltam le. - Nem tetűin… Igen a két napból és a sivatagból 99%-ra veszem, hogy az átokverte Tatooine-n vagyunk, ahol egykor Jabba uralkodott, mielőtt Skywalker… tudjuk mit tett. Csak azt nem tudom, hogy miként és hogyan!
Nah igen, ha nem nagyjából a galaxis másik felén lett volna ez a hely azt mondom, hogy elraboltak, de nem stimmelt mindenünk megvolt és mégis miért tett volna valaki így? Eljutni a bálra! Wáááá! Hagy rúgjam már tökön! Ennél sokkal, de sokkal fontosabb dolgaink is vannak, idegesen toporzékoltam és rúgtam bele kétszer érzéssel a homokba ahelyett, hogy őt tettem volna harcképtelenné, mert még akkor nekem is kellett volna cipelnem, mert járni nem tudna, abból pedig nem eszik! A szavainak többi részével egyetértettem, tényleg kellettek volna azok, amiket felsorolt, élelem, főleg víz és egy település, amit nem is tudom, hogy merre lehet. És felvenni a kapcsolatot a mieinkkel! Ez még működhet is!
- Mázlid van, itt a HoloProjectorom – vigyorodtam el. – Kódolt adású, szóval nyugodtan lehet vele Apucinak is üzenni!
Elővettem az eszközt és Kirageen kezébe nyomtam.
- Addig én igyekszem végignézni a környéket, az Erőn keresztül is, hátha megérzem, hogy van-e itt valaki a közelben.
Reméltem, hogy mielőtt megpróbál felmászni oda és megöletni magát a leeséssel még megpróbál kapcsolatba lépni a mieinkkel, addig én igyekeztem kinyúlni az Erőbe és próbálni megérezni, hogy van-e még rajtunk kívül más is a környéken.

//A roncs kb. 40 méter magas és 300 méter hosszú, egy rendes hajó roncsa, de vannak rajta kiálló dolgok, így rád bízom hogy feltudsz-e mászni, most direkt nem írtam km reagot, ide felesleges volt Smile //

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Hétf. 15 Jan. 2018, 22:41

- TE-TŰ-IN! Mert ez egy rohadt, tetves, átokverte rohadt sivatagi bolygó, a Császár golyóira! TETVES, érted?! Rohadt homok...bele megy az illesztésekbe és eldugít mindent. Rohadjon meg az a barom, aki kitalálta a homokot. Hol van a tengerpart, meg a fűszoknyás lányok, kérdem én? HÁT NEM ITT!
  Csattantam fel mérgesen Kaylyn kijavítására. Hol a rákos fenébe érdekelt engem a Tatúin, meg a Tattoine, hogy hogy a rákba hívják ezt a bolygók? A Skywalker-es megjegyzést inkább figyelmen kívül hagytam. Miért, mit csinált itt az az átokverte fajzat? Elbaltázta a dolgokat, mint mindig, gondolom én. Bár még mindig fájó pont annak az idióta baromnak és a Lázadó csőcselék többi tagjának felemlegetése. Már mint, komolyan? Volt egy-kettő hajójuk, meg tizedannyi rendszerük se, mint nekünk...SŐT, egy rohadt rendszerük se volt, mindet lopták...aztán puff, egy Halálcsillag. Oké, még lenyeltük volna, puszta szerencse, meg Tarkin-nak amúgy is a prostituált anyját...na de amikor kétszer egymás után eljátszották ezt? Hát nem csoda, hogy Pellaeon dobbantott az Endor-i Katasztrófa után...mi meg amikor meghallottuk az eseményeket, arcunkat a tenyerünkbe temettük olyan erővel, hogy a csattanása kilométerekre visszhangzott. Rohadjon meg az egész Skywalker-família ott, ahol van. De legalább a fejvadász lánynak van egy holoprojectora - honnan a francból? Tényleg alapos motozást kéne tartanom nála, mielőtt még előhúz egy átkozott ewok-ot a bu...blúza alól. Az lenne még a szép móka. Aranyos kis szőrmók izé, ami rögtön...hmm...
- Mondd csak, HoloProjector helyett nincs ewok-od? Azok a dögök jó érzéssel találják meg a legközelebbi birodalmi előre tolt állást meg az AT-AT lépegetőket. Csak lerakjuk ide a homokra, adunk neki két tockost, meg egy bíztató szót, és követjük. Tuti siker...Endor-on bevállt...
  Morogtam magam elé kelletlenül, majd kikaptam Kaylyn kezéből a holoprojectort és inkább a továbbiakban a hajóronccsal szemeztem. Nagyjából egy fregatt méretével rendelkezett, a külső borításon, amennyire meg lehetett állapítani, semmiféle felségjelzés. Miért is lett volna? Valószínűleg az értékeket már rég kilopta belőle a helyi színesfém értékesítő tolvaj banda. Később érdemes mondjuk rá nézni...amint lesz vizünk...kapcsolatunk a bázissal, meg egyéb ilyen, említésre se méltó dolgok. Óvatosan kapaszkodtam fel a kiálló kapaszkodókon és roncsokon. Pár lézerágyú ütötte nyom itt, feltépett burkolat ott. Csatát megjárt hajó volt, a lövések legalább egy Csillagromboló osztályú hadihajótól származtak. Öt perc izzasztó küszködés után végre a roncs tetején voltam, bár kétszer majdnem leestem - gondolom Kaylyn legnagyobb örömére - de! itt voltam..Előkapartam a kom egységet, és beütöttem rajta a Csilla-i bázis hívókomját. Sajnos Thrawn vagy Pellaeon "magán számát" nem ismertem...legalábbis fejből nem. Rohadjanak meg, mi a francnak kellett volna azokat is fejből tudnom?
- Csilla-i bázis, itt Kirageen Disra hadnagy, katonai azonosító: IN-911021. Sürgős üzenet Gilad Pellaeon vagy Thrawn admirális számára. Az üzenet sürgős! Vétel!
  Szóltam bele a komba, reménykedve, hogy a statikus zörejeken kívül mást is hallani fogok majd. Aztán megfordultam Kaylyn felé:
- Te, Kay! Mynar üzeni, hogy már vár otthon gyertyafényes vacsorával!


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 16 Jan. 2018, 00:01



Az új világ





Elhagyott szurdok, Tatooine


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy


Kirageen végül sikeresen felmászott a hajó tetejére, ahonnan igencsak messzire is ellátott. A legnagyobb sajnálatára azonban mindenhol csak sziklák, hegyek és sivatag látszott, semerre sem volt életre, vagy pedig civilizációra utaló hely. Valahogyan egy igencsak kietlen környékre sikerült kerülni. Azonban itt volt néhány ház a hajó körül, amikben talán volt ellátmány, vagy a hajóban.
Miután beütötte a holoprojectorba a megfelelő vonal elérhetőségét elsőre valóban csak statikus zaj volt hallható, majd végül a létrejött a vonal, a holografikus képen pedig egy chiss nő tűnt fel. Több furcsaság is volt vele kapcsolatban, az első, hogy a nő bőre sokkal szürkésebb árnyalatú volt, mint amit Kirageen megszokhatott, másrészt nem birodalmi egyenruha volt a nőn, hanem chiss.
Elhagyott szurdok K1izt8f
- Üdvözlöm IN-911021, Vommi'odel'iaci őrnagy vagyok a Chiss Fennhatóság alá tartozó Csilla-i bázisról. – mutatkozott be a nő. – Az egyszerűség kedvéért Miodelia őrnagy. A Birodalom és a Chiss Fennhatóság közötti kapcsolatokért felelős tiszt vagy. Megtudhatom, hogy Birodalmi tiszt révén miért minket hívott? Sajnálatos módon nincs engedélyünk, sem hozzáférésünk a birodalmi katonai adatbázishoz, így üzenetet sem tudunk továbbítani. Javasolnám hadnagy, hogy Dromund Kaas-t hívja fel, ott biztosan jobban tudnak önnek segíteni.
Valószínűleg e körül a kiakadás közben kiáltott volna le a férfi Kaylynnek is, a nőt láthatta, hogy éppen az egyik épület körül van, majd hirtelen mintha egy madár vijjogását hallotta volna, de az elméjében, Kaylyn fájdalmasan sikoltott fel, az egész teste megrázkódott, majd hirtelen vakító türkizkék fény ölelte körbe, ami olyan erős volt, hogy még a férfit is teljesen elvakította, a lány pedig eltűnt a fényben.
valami ilyesmi:
Olyan jó 10-15 másodpercig tartott mindez, majd még egyszer hallható volt a madár vijjogása, a fény megszűnt és Kaylyn eszméletlenül terült el a földön, lezuhanva a három-négy méter magasból, ahol eddig lebegett.
- Hadnagy, ott van még?! – kérdezte Miodelia. – Mi történt maguknál?!


Elhagyott szurdok 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új világ
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy


~ Helyszín: Elhagyott szurdok, Tatooine ~
kép:

- Akarnád inkább a Hoth kellemesen hűsítő légkörét?! Talán kellene is, hogy lehűtsd magad! – fakadtam ki. – Ezen felül mintha a tengerparton nem ugyanaz a rohadt homok lenne, mint itt!
Ha lett volna hideg vizem, akkor a császár nevére mondom, hogy a fejére borítottam volna és nem érdekelt volna, hogy emiatt fogok szomjan halni ezen az átokverte peremvidéki helyen! A holoprojector átadása utáni kérdésre felvont szemöldökkel fordultam felé. Már a szavainál széles vigyor jelent meg az ajkaimon, majd kénytelen voltam felnevetni amint a szavai végére ért, nem roppant sajnálatos módon nem volt semmilyen plüssmaci nálam, de az biztos, hogy Balfasz Hadnagyot lőtte volna le elsőként, hiszen róla jobban üvölt, hogy birodalmi, mint rólam. Ezen esetben szerencsére, nem mintha szégyellném, hogy birodalmi vagyok, nem büszke vagyok rá, hogy ott lehetek erőhasználóként, de azért ha el kell vegyülni, akkor nem fogok valahova nagy címerrel becaplatni.
- Csak azzal nem számoltál, hogy élből téged lőne le a szép címered miatt – vigyorogtam rá. – De nem, sajnos az Endoron hagytam mindegyiket.
Mintha nem lenne elég a holoprojector, csak egyvalakit kell megtalálni vele és akkor máris jönnek értünk, csak ki kell várni, hogy megérkezzenek. És elég sok név volt számmal együtt abban a kis kütyüben, nem is beszélve arról, hogyha az csődöt mond, de a projector nem, akkor is ott volt a HoloNet, ahova még bátran felmehettünk volna, hogy fuvart találjunk. Egyelőre napoltam még a környék átfésülését, mert fel kellett, hogy másszon.
- Próbálj meg nem leesni, ne nekem kelljen téged erővel megtartanom és fellebegtetnem oda!
Szóval mertem remélni, hogy ügyessége nagyobb, mint az IQ-ja, mert ha nem, akkor meghal és engem meg kivégeztet az apja, mert hagytam meghalni. Így egyelőre ezen aggódtam, hogy feltudjon mászni, amit végül hurrá meg is tudott tenni! Szóval, hogy kedvenc Balfasz Hadnagyom fent volt és amennyire hallottam még sikerült is kapcsolatot teremtenie, akkor nem volt más dolgom, mintsem nekem is elkezdeni a körbekémlelést. Ha más nem, akkor majd fénykarddal utat vágok a hajó belsejébe szép köralakban mindkettőt használva. Egyelőre odasétáltam az egyik kis házhoz, hogy megnézzem, hogy abban mi van, hátha találok benne valami ellátmányt. Még mielőtt bementem volna, igyekeztem kinyúlni az Erőbe, hogy ne fussak csapába, esetleg ha van bent valaki, akkor megérezhessem a jelenlétét. Azonban olyasvalami történt, amire nem gondoltam és nem is voltam felkészülve.
Elsőre nem is sikerült kinyúlni az Erőbe, majd hirtelen furcsa érzés kerített a hatalmába és olyan erős fájdalom, amit még soha sem éreztem. Felsikoltottam, ezzel egy időben pedig valamilyen madarat is hallottam és a fájdalom még erősebb lett. Még erősebben sikoltottam fel, valamilyen kék vakító fény láttam és azt éreztem a fájdalmon felül, ami a teljes testemet égette, hogy lebegek. Próbáltam az Erővel tompítani a fájdalmat, de ettől csak még erősebb lett az egész. Éreztem, hogy az egész testem megremeg, egy újabb sikoly, vagy pedig az a rohadt madár volt csak és képzeltem, majd a fények megszűntek és mindent átvett a jótékony sötétség, ahol fájdalom sem volt…

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Szomb. 27 Jan. 2018, 18:48

- Először Hoth, aztán meg Tatooine. Nekem inkább a "hot" hiányzik, az is csajokban. És ja, a tengerparton ugyanaz a homok van, mint itt, DE OTT MELLETTE VAN VÍZ IS! Meg csajok...nem hogy felvennél Te is egy fűszoknyát és hoznád a frissítőket...
Vágtam hozzá a fejvadászlányhoz. Kikészít. Határozottan. Előbb vagy utóbb az elmegyógyintézetbe fogok kikötni és nyáladzó pofával dölöngélni előre meg hátra, meg jobbra és balra. Kész. Ewok-ot se tart magánál. Hát ennyit arról, hogy a nők mindenre felkészülnek. Hol hagyta például a retiküljét? Abban mindegyik nőnek egy külön zsebdimenzió van, ahol a pipere cuccok mellett egy kézi lézerágyút, egy fél flottányi hajót és a kikosarazott pasikat tartják. Férfiak ezért nem mernek még csak a közelükbe se menni..nők. Kell ennél többet mondnom? És akkor még csodálkozik, hogy ilyen hamar elakartam menekülni a közeléből? Előbb mászom meg ezt a koszos fregattot, mint hogy a közelében maradjak. Ami sikerült is. Már mint a fregatt mászás. És még kapcsolatot is sikerült létesítenem! Végre valami hasznomra is lett Kaylyn meg a cuccai. Első alkalom. Egyszer mindennek el kell kezdődnie. Sajnos a hajóról való körbenézelődés nem hozott túl biztató eredményeket. Végtelen sivatag, amerre elláttam és csak pár ház a hajó körül. Pompás. Na nézzük, hogy még is, ki van a kommvonal túlsó felén.
A megjelenő alakra felvontam a szemöldökömet. Na oké, Csilla-n nem kéne csodálkoznom, hogy chiss jelentkezik be a túlsó oldalról, de én azért valaki másra számítottam. Remélhetőleg egy emberre. De nem, nekem csak ez a nő jutott ki, aki még a hivatalos birodalmi egyenruhát se hordja. Szégyen és gyalázat. Miért kötöttünk ki egyáltalán azon az átokverte bolygón? Thrawn meg az Ő csodálatos ötletei...
A bejelentkező chiss-t nem ismertem fel, a neve kacifántos volt, mint minden kékbőrű mocsoknak, de legalább volt annyi lélekjelenléte, hogy egy nagyjából megjegyezhető és kiejthető nevet is dobott hozzá. Amikor a Dromund Kaas-ról érdeklődött, csak a vállamat vonogattam meg.

- Ebben a holoprojector-ban nincsenek meg a Dromund Kaas-i számok, Miodelia őrnagy.
Adtam egyszerű, de nagyszerű magyarázatot. Már fordultam volna Kay felé, hogy megosszam vele is a jó híreket, amikor valami madár kezdett el csipogni. Első gondolatom az volt, hogy végre kaja! Csak le kell lőni a fenébe és megsütni! Azonban amikor élesen vakító kék fény támadt és ragyogta be az egész környéket, ösztönösen a szemem elé kaptam a kezemet, azonban a fülemet nem tudtam betapasztani, így még hallottam Kay fájdalom kiáltását, amitől összeszorult a szívem. Nem aggódtam érte, tud magára vigyázni...azonban ez az egész túlságosan hirtelen jött és meglepte őt. MI a bánatos fene folyik itt?! Mire a fény kialudt és visszanyertem a látásomat, már csak azt láttam, hogy nem látom Kaylyn-t. Tökéletes megfogalmazás a részemről. Leesett állal álldogáltam a hajóroncs tetején és bambán bámultam előre. A madár újabb vijjogására felfigyeltem és ekkor láttam meg a lányt, aki nem is tűnt el, csak lebegett a levegőben, de most hirtelen lezuhant és nagyot csattant a földön. A chiss nő kérdésére idegesen mordultam fel.
- Alaposan megszoptuk, azt. A társaságomban van egy nő...és elkapta valami. A Tatooine-on vagyunk, én most lépek, ne szakítsa meg a kapcsolatot őrnagy.
Na jó, lehet, hogy nem egy őrnagynak kéne parancsolgatni, de most nem nagyon érdekelt a hülye ranglista, főleg akkor nem, amikor ellenem dolgozott. Azon az útvonalon, ahol feljöttem ide, igyekeztem lefelé Kaylyn-hoz. Igyekeztem gyorsnak lenni, de egyben óvatosnak is, nem hiányzott volna, hogy én is kiüssem magamat. Ha sikerül leérnem hozzá, rögtön rohanok is az ájult lányhoz és alaposan megrázom.
- Kay, ébredj! Kaylyn!
Rázom őt és ha nem ébred fel, lekeverek neki egy kisebb fajta pofont...a semminél ez is jobb. Csak ne emlékezzen rá és ne kérdezze meg, hogy miért fáj az arca...


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 28 Jan. 2018, 00:02



Az új világ





Elhagyott szurdok, Tatooine


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy


Kirageen magában duzzogva és dühöngve ért fel a hajó tetejére, ahol sikerült Csillával kapcsolatot teremtenie, bár nem olyan jó eredménnyel, mint ő maga várta volna. Igazából már a Dromund Kaas is furcsa lehetett a férfinak, hiszen a legjobb tudomása szerint nem volt ilyen bolygó a Birodalomban, sem pedig az Új-Köztársaságban, bár ezt most hanyagolta és nem tette szóvá, csak azt, hogy oda nincsenek számai.
- Ez kicsit furcsa Birodalmi révén hadnagy, hogy a saját fővárosukat nem tudja elérni, de ha gondolja átküldhetem a megfelelő frekvenciát, vagy innen próbálhatok a minisztériummal, esetleg a főparancsnoksággal kapcsolatba lépni. Amelyik önnek a legjobban megfelel – mondta az őrnagy előzékenyen.
Nem sokkal ezek után történt az esemény Kaylynnel odalent és Miodelia őrnagy rá is kérdezett, hogy mi történt. Kirageen azonban most gyorsan elhajtotta és neki is látott annak, hogy lemásszon és megnézze mi történt a társnőjével. Valamit még hallott a komvonalból, mintha a nő azt mondta volna, hogy értesíti Dromund Kaas-t, de ebben nem lehetett biztos. A vonal nem szakadt meg, csak éppen a másik oldal jelenleg nem látott semmit, hiszen a hadnagy nem állt a kamera előtt így nem volt kép az ő oldaláról.
Lefelé természetesen sokkalta könnyebb volt a mászás, így alig két-három perc alatt lent is volt Kirageen felfelé legalább hét volt, így ez jócskán könnyebb volt. Meg is érkezett Kaylyn mellé, aki láthatóan életben volt, lélegzett egyenletesen, bár a teljes arcát kiverte a veríték, lázas volt és a pulzusa is szapora, de legalább erős és nem gyengülő. Semmilyen külső fizikai nyoma nem volt annak, ami az előbb történt, azt, hogy milyen egyéb károsodást okozott az egész vizsgálat nélkül nem lehetett megmondani.
Ekkor újra hallhatta Miodelia őrnagy hangját a holoprojectorból.
- Hadnagy, beszéltem a központjukkal, egy cirkálót küldenek magukért, néhány órán belül ott lesznek, addig tartsanak ki!

//Most értelemszerűen nem lesz Kaylyn reag, mert eszméletlen.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Vas. 28 Jan. 2018, 17:15

- A megfelelő frekvenciák átküldését jobban preferálnám, Őrnagy.
 Valahogy ez volt az utolsó mondat, amit az őrnaggyal válthattam anélkül, hogy valami bezavart volna. De a Sors valahogy nem nagyon kedvelt engem - hát még csóri Kay-t - így aztán az események is nem várt fordulatot vettek, és jött a madárcsicsergés, a kék fény, még több csicsergés, aztán a csontrepesztő zuhanás, és ezek miatt elfelejtettem minden egyes gondolatomat, amely foglalkoztatott az adás kapcsán. Egyedül akkor járattam ezeken az agyamat, amikor lefelé kapaszkodtam a fregatt oldalán. Nem tudom, hogy mi a franc folyik itt - és most nem Kaylyn esetére gondoltam - de egyelőre nem is volt se időm, se alkalmam kideríteni, hogy még is, mi a rákos fene az a Dormund Kaas. Azonban a kiképzés alatt jól a fejünkbe verték: váratlan helyzetben improvizálj és tettesd azt hogy minden információ birtokában vagy. Egyszóval: blöffölj. Már pedig én most ezt tettem. Egyre jobban kezdtem gyanítani, hogy akárhogy is kerültünk erre a bolygóra, annak köze volt ahhoz a hülyeséghez, ami az előző bolygón történt....valami megváltozott, csak még nem tudom, hogy mi. Amíg meg ki nem derítem, és nem alkotok biztos képet a helyzetről...addig csak sodródok az árral, és remélem a legjobbakat.
  Végül megérkeztem a lány mellé, és az ujjaimat rögtön a nyaki ütőerére helyeztem. Éreztem a pulzust, láttam mellkasa emelkedését, éreztem bőrömön a lélegzetét, amikor közelebb hajoltam az arcához, tehát életben volt, csak elájult...és valószínűleg valami rémálomban ragadt, vagy belázasodott attól, ami történt vele. A felpofozásra nem reagált, s csak tehetetlenül csaptam a térdemre. Király....most cipelhetem el őt innen? De még is, hova? Be a házakba...ez egyértelmű. Nem maradhat a napon, sem Ő, sem én, mert a hő csak még gyorsabban kiszárít minket. Várni kell sötétedésig, aztán utána feltérképezni a környéket, amikor nem fenyeget a hőguta réme. Most sajnos félre kellett tennem az idióta viselkedést - vagy annak megjátszását - és ténylegesen katonaként gondolkozni. A fene essen bele, pedig még lett volna egy-két ötletem, amivel szivathatom ezt az átkozott nőt. De neki mindig keresztbe kell tennie a terveimnek...A holoprojector felől elszűrődő halk hangra csak teli torokból ordítva válaszoltam.

- Köszönjük, Őrnagy! A holoprojectort minden órában két percre bekapcsolom, az alapján bemérhetik a pozíciónkat, addig is kikapcsolom, hogy ne merüljön le.
  Bár valahogy volt egy olyan érzésem, hogy azon hajók megérkezése nem a várt eredményt fogja meghozni. A dolgok nem voltak teljesen rendben erre felé, de ezen tényleg ráérek később aggódni.
- Gyerünk Kay, ébredj fel, hogy a fene nem esik beléd!
  Térdepelek a lány előtt, aztán előkapom a páncélomba beépített elsősegély felszerelést. Nem akartam már most elhasználni, sőt, még azt sem tudtam, hogy lesz-e bármilyen hatása rá, de ha nem ébresztem fel őt, akkor a túlélési esélyeink csökkennek...és egyedül Ő tudja, hogy mi a franc is volt az a kék fény. Már pedig nekem ezt tudnom kell. Úgy hogy Kay...ébredjél fel! A bacta-t tartalmazó folyadékot a hozzá tartozó tű segítségével juttatom a nő szervezetébe. Ha nem ébred fel tőle, akkor be kell őt vonszolnom valamelyik épületbe. Amíg várakozok arra, hogy lesz-e bármilyen hatása a bacta-nak, ott hagyom a lányt és a házak felkutatásába kezdek, a puskámat elő véve...


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 29 Jan. 2018, 00:00



Az új világ





Elhagyott szurdok, Tatooine


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy


 - Rendben, küldöm az adatokat – mondta még az őrnagy.
A fogadás megtörtént, de megnézni már nem volt az események miatt ideje megnéznie és felhívni azt a számot Kirageen-nek. A tanult módszer igencsak bejött, a fiatal férfi kellően határozottnak tűnt az őrnaggyal szemben, aki mindenben készséges volt, bár a folytatásra az rányomta a bélyegét, hogy valami igencsak kiütötte odalent Kaylyn-t. Ahogyan Kirageen körbenézett nem csak a házak voltak jó opciók, hogy hova lehet bebújni, a roncs hajó szélén is volt kellően széles sáv, ami árnyékos volt, hála annak, hogy a felső része úgy nyúlt le, hogy szép árnyékos sávot hagyott, bár itt kint a levegő melegebb volt.
- Rendben van hadnagy, sok sikert! – tette még hozzá az őrnagy.
Ezzel meg is szakadt az adás és a hadnagy is kikapcsolta az eszközt. Hiába próbálta Kaylyn-t felkelteni nem járt sikerrel, így be kellett húznia az egyik házba, ahol érezhetően hűvösebb volt, mint odakint. Amint nekilátott végignézni a házakat szerencsére talált ott ellátmányt, igaz némileg régebbieket, de még használhatóakat. Négy liter vizet, némi energiaszeletet, olyan ruhát, ami a sivatagban hűti az embert, két lámpát és egy orvosi csomagot. Most már nem volt más dolga, mintsem várni, hogy a társnője felébredjen és a birodalmiak megérkezzenek.

Néhány órával később:
Kaylyn még mindig nem tért magához, a láza is felszökött, de valamit motyogott álmában, kiffar nyelven, így abból a férfi nem sokat értett, bár néhányszor az ő neve, Mynar-é, Pellaeon-ét és Thrawn-é is elhangzott. Időközben odakint besötétedett és az idő is kellemesebb lett. Az utolsó adását, ami nagyjából fél órája volt már sikerült a Birodalmiaknak fogni, így meg is kérték, hogy ne kapcsolja is, hamarosan odaérnek hozzájuk, olyan 30-35 standard perc múlva. 32 perc után ismét hívták a holprojectoron, hogy pár kilométerre vannak csak, ha a férfi kiment, akkor meg is láthatta a siklót, amint közeledett és alig egy percen belül úgy kétszáz méterre a romos hajó orra előtt leszállt a földre. A sötétben csak az látszott, hogy többen is kiszálltak a járműből.
Elhagyott szurdok HMAuvDN

//Remélem nem gond, hogy ezt a pár órát átugrottam.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Kedd 30 Jan. 2018, 21:26

Rohadjál meg Kaylyn! Miért pont most kell elájulnod? Mi a franc történt veled? Mynar ki fog nyírni. Meg Pellaeon is. Meg Thrawn. "Tartsa szemmel Kaylyn Rix-et hadnagy." - mondták ők. "Biztosítsa, hogy a küldetése sikerrel jár" - folytatták. Persze, csak semmi nyomás. Tartsak szemmel egy olyan lényt, akinek a lételeme a kiszámíthatatlanság, és levegő helyett az én idegességemet szívja be és az élteti őt. Legközelebb mi lesz? Nyissak egy ewok-manikűr szalont? Vagy netán kapjak fel valami takarítónős cuccot és kis kefével sikáljam tisztára a mosdóegységet Kay után? Netán latrina szolgálat? Csesszék meg! Még jó, hogy ezt nem hallják, különben függelem sértés miatt a dutyiba kerülnék, eléggé hosszú időre ahhoz, hogy halálra unjam magam, bár Lynrixike ott is megtalálna engem. De most meg csak sziesztázik, én meg cibálhatom őt.
Nem éppen kedves módon ragadtam meg őt a hónalja alatt és vonszoltam a legközelebbi ház felé. Az ajtót berúgva dobtam le őt a padlóra - úgy se fog rá emlékezni, ha meg fájlalja a fejét, simán ráfoghatom arra a kékes villanásra - és ott hagytam őt, hogy feltérképezzem a környéket. A házak átkutatása némileg sikerrel járt, így az össze szedett alapanyagokat a kis kalyibába cipeltem, és pár korty vizet csepegtettem a még mindig eszméletlen lány szájára, ha már megitatni nem tudtam, aztán én is leöblítettem a torkomat, ami szó szerint olyan száraz volt, mint egy sivatag. Utálom a sivatagot! Utálom a homokot! Kivéve, ha tengerparton van. A kutakodás közben találtam kettő ruhát, amelyet valószínűleg sivatagi terepre fejlesztettek ki, így aztán csak egy vállvonogatás kíséretében vetkőztettem le a lányt - ezért még kapni fogok! - annyira, hogy rá tudjam adni a cuccokat. Igyekeztem nagyon nem oda figyelni, amikor már csak fehérneműben volt, bár egy mozdulatlan és erőtlen testet próbálj meg felöltöztetni! Két perc után rájöttem, hogy a felső ruházat szárán keresztül próbáltam áttuszakolni a fejét, már az egész viszonylag könnyen ment. Hehe, Mynar, ezt látnod kéne!

Aztán következett a várakozás. Rendszeres időközönként csekkoltam rá a holoprojectorra, amúgy meg csak a szoba hűségen várakoztam. A vízkészletből majd' egy litert arra áldoztam, hogy átnedvesített ruhákkal próbáljam lehűteni Kaylyn felforrósodott testét, magamra most keveset gondolva. Ki tudja még, hogy mikor lesz szükségünk a vízre. Ki tudja, hogy egyáltalán ide érkezik-e az a hajó, amit az őrnagy beígért a számunkra. A lázálmos beszélgetésből próbáltam kiszűrni a szavakat, azonban neveken kívül mást nem értettem. Mocskos kiffar-ok és a hülye nyelvük! Mint ha egy részeg találta volna ki az egészet. Talán nekem is le kéne részegednem ahhoz, hogy megértsem őt - a késztetés mindig meg volt a jelenlétében, már mint a részegedésre - de nem lett volna valami túl jó ötlet. Az alkohol elmossa a tudatosságot és a józan észt, már pedig arra most szükségem volt...és kiszáradni sem volt túl sok hangulatom.
Az est leszálltával kezdtem ideges lenni, aztán végre megérkezett a jó hír. A hajó a közelben van, fél óra, és itt lesznek. Plusz-mínusz pár perc, de ez már igazán nem számított. Most, hogy a két nap lebukott a horizont mögött, a sivatagokra jellemző módon kezdett drasztikusan lehűlni a levegő. Mielőtt még elgondolkoztam volna azon, hogy az eredeti ruháit is ráaggatom Kaylyn-re a termosztátos förmedvény fölé, hajtóművek erős búgása törte meg a viszonylagos csendet - majd azt fogom neki mondani, hogy egész végig irtózatos módon horkolt és szerelmes ódákat költött rólam! - aminek hatására felkeltem a földről, és ismét a kezeimbe vettem a mesterlövész puskát. A hajó végül leszállt - egy Lamdba-osztályú sikló - és már láttam is, ahogy a rámpa lenyílik és alakok masíroznak le rajta. A ház ajtaját kitárva, a fegyverem távcsövét használva mértem fel őket a nagyjából kétszáz méteres távolságból. Hiába birodalmi a hajó és birodalmiak jelentkeztek be a holoprojector-on, azonban voltak dolgok, amelyek nem teljesen stimmeltek.

- Az Őrnagy küldte magukat?
Ordítottam feléjük, miközben az első alakot kémlelgettem. Ha meglátom rajtuk, hogy nem birodalmi ruhában vannak, akkor jöhet a lövöldözés!


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 31 Jan. 2018, 00:01



Az új világ





Elhagyott szurdok, Tatooine


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy


Kaylyn-en egy top volt a mellvértje alatt, így olyan sokat nem kellett Kirageen-nek vetkőztetnie őt. Az átöltöztetés is sikeresen megvolt, közben pedig annyit nézelődhetett, amennyit akart. Ha mégis nézelődött, akkor láthatta, hogy jól kisportolt teste volt Kaylynnek, nem az a túl izmos, ami már férfias lenne, hanem igencsak nőiesen. Telt keblek, bár inkább átlagos méretűek, mintsem túl nagyok. Szóval igazából rámondható volt, hogy nagyon jó alakja van.
A több óra várakozás után a birodalmiak is megérkeztek, a távcsőn át a férfi láthatta, hogy a jóslata, hogy valami nem lesz rendben az egésszel beigazolódni látszott. Négy fekete páncélos alak jött ki a siklóból, a páncélokat könnyedén megismeri, a hírhedt Halálosztag tagjai voltak az illetők. Ami a furcsaság volt, hogy mind a siklón, mind a páncélokon nem a megszokott Galaktikus Birodalom szimbóluma volt, hanem egy módosult verzió. Ha Kirageen tanult régi történelmet, akkor felismerhette, hogy ez az archaikus Sith Birodalom zászlaja volt. Ami meg még furcsábbá tette a dolgokat, mert a lambda sikló pedig olyan, mint amit ő maga is ismert Thrawn uralma alatt. A kiáltásra visszakiabált az egyik.
- Igen, Csilláról – hallatszott a válasz. – Maga IN-911021?
Ha megerősítő választ ad Kirageen, ha nem, akkor is nagyjából ugyanaz a válasz érkezik, csak az együttműködés esetében valamivel barátságosabb.
- Maradjon ott, oda megyünk, a fegyvereit tegye le jól látható helyre mire odaérünk!
Nem is kellett olyan sokat várni, hogy megékezzenek, a homokban is bámulatosan profin és könnyedén haladtak, a fegyverüket maguk előtt tartva. Ha odaértek, akkor mutatta az egyik, hogy emelje fel a kezét Kirageen, ha megtette, akkor megmotozták, bilincs, vagy efféle nem került elő, csak sima motozás. Egy rajta tartotta a fegyverét, egy pedig motozta, a másik kettő a házba ment be.
- Az eszméletlen egy úrnő – mondta bentről a katona. – De neki is olyan furcsa a szimbóluma, mint a hadnagynak.
- Majd fent válaszolnak a hajón az inkvizítornak. Az úrnőt a megfelelő bánásmóddal kezeljék – ekkor fordult Kirageen-hez. – Évszázadok óta szinte senki sem használja ezt a szimbólumot a Birodalomban. Honnan kerültek maguk ide?

Közben a két katona is kijött, az egyik hozta a felszereléseket, páncélt, efféléket, a másik pedig az ölében Kaylyn-t. Az, aki láthatóan a parancsnok volt, intett a társának, hogy vegye fel Kirageen fegyvereit és a hadnagynak, hogy ő is induljon el a sikló felé.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Vas. 04 Feb. 2018, 17:46

Hmm...érdekes. Nem az, hogy megérkeztek, arra számítani lehetett, hanem az, hogy velük se stimmelt valami és ez kezdett egyre jobban zavarni engem. Volt egy olyan érzésem, hogy ez és a másik bolygón történt események összekötődnek egymással, és ami a legjobban zavart, hogy mindebből semmit sem értettem. Volt egy misztikus Erőizé, ami összeköt mindent és mindenkit, meg cuccokat lehet vele csinálni és a "közönséges halandók" ott rohadjanak meg...magyarázat meg semmi. Tehát valami olyan szórakozott velem, amit nem értettem és nem is fogok soha se teljesen megismerni és ez igazán zavart engem. Még hozzá nagyon. És most itt vagyunk, jó pár rendszerrel arrébb és olyan birodalmiak jönnek le a rámpán, akik nem is igazából Birodalmiak .Az eszem megáll. A szimbólumukkal sem volt semmi sem rendben, de gondolom, ez valami helyi szokás akar lenni, és egyben a Birodalom fricskázása. Hogy merészelik átalakítani az emblémát? Árulók!
- Yepp, IN-911021...
Bólintottam a kérdésre, bár ezt nem is nagyon láthatták meg ekkora távolságból, de a hangom elért odáig. Persze, hogy felszólítottak, hogy maradjak nyugton, és most nem is volt kedvem velük szórakozni. Az a négy harcosnak nézett ki. Nem, nem katona...hanem harcos, és a kettő között ég és föld a különbség. Nem hinném, hogy egy mesterlövész puskával elintézném őket és a hajón lévőket is. Így aztán hagytam, hogy közelebb jöjjenek...és előzékenyen a fegyvereimet is letettem. A mesterlövész puskát és a két lézerpisztolyt is, amik nélkül szinte már meztelennek éreztem magam. Amikor elkezdtek tapizni, csak fintorogtam és morogtam, de nem tettem ellene semmit. Most már főleg nem lőhetném le őket, főleg, hogy a fegyvereiket rajtam tartják. Nem így képzeltem el az első ismerkedésemet másokkal...miért nem nőket küldtek? Akkor más lett volna a helyzet és talán én motozom meg őket. Ostobák... Hát még akkor milyen ostobák voltak, amikor Kay-t úrnőnek nevezték!
~Beszarok...engem taperolnak, Ő meg még csak meg sem mozdul, már is domina szerepet szánnak neki? Most mi lesz? Felkeltik aztán kérik az "Úrnőt" hogy kötözze meg őket? Az ittenieknek határozottan van valami bajuk a fejben...még hogy Ő Úrnő? Hova süllyed ez a világ...~
- Inkvizítor? Ajj...ember, azért ennyire nem kell eltúlozni a vendéglátást. És inkább én kérdezném, hogy honnan kerültek ide? Ez a Birodalom szimbóluma azóta, hogy megalakult!
Kezdtem bele, miközben követtem őket a hajó felé.
- De szerintem itt valami határozott félre értés lesz. Tehát: valaki elmagyarázná, hogy maguk még is kicsodák, és miért nem a megszokott birodalmi embléma van a páncéljaikon? Mert hogy az egy Lambda-osztályú sikló, abban is biztos vagyok, a Birodalomban szabadalmaztatott és használatban lévő transzport és szállítósikló. A címer már nem éppen...tehát, honnan szerezték ezt? Valami kiszakadt rendszer lenne, akik valami neo-Birodalmiaknak vallják magukat?Vagy még is, mi a retkes franc?


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 05 Feb. 2018, 08:04



Az új világ





Elhagyott szurdok, Tatooine


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy


- Az inkvizítor a Hírszerzésnél szolgáló erőhasználó tisztek megnevezése – mondta a katona. – A Birodalom majdnem tízezer éve áll és nagyon régóta nem volt az a szimbólum használva.
Így talán már annyira nem volt ijesztő az egész. Amint mindenki bekerült a siklóba, az be is zárta az ajtót és felemelkedett a levegőbe. Ahogyan a légkörben felfelé haladtak már innen is látszott, hogy egy újabb ismerős dolog felé repülnek, egy birodalmi könnyűcirkáló felé.
Elhagyott szurdok H2iw5Ww
A megannyi kérdésre egyelőre nem feleltek a katonák, csak az, aki a legtöbbet beszélt eddig is, az szólalt meg.
- Mi vagyunk a Birodalom, mindig is az voltunk, de odafent minden kérdésére választ kap majd az úrnőtől.
Ettől kezdve csöndben ülték végig az utat, a hajón dokkolva TIE vadászokat és egyéb más általa korábban nem látott vadászgépeket is láthatott Kirageen, Kaylyn-hez orvosdroid érkezett, ami úgyszintén birodalmi szabvány volt és el is vitték a lányt. Őt magát pedig egy eligazítóba kísérték. Útközben megszokott rohamosztagosokat látott, E-11 és ehhez hasonló sugárfegyverekkel, a tisztek egyenruhája is megszokott birodalmi színű volt, a rangjelzések is. Embereken kívül semmit sem látott, csak a szimbólum volt más. Az eligazítóban nagyjából húsz-huszonöt standard percet kellett várakoznia, mire az ajtó kinyílt és egy szürke tiszti egyenruhás chiss-re roppantul hasonlító nő lépett be rajta, a rangjelzése szerint őrnagy volt, az oldalán pedig egy fénykardmarkolat volt. A kezével intett a férfinak, hogy maradjon ülve. Az asztal másik felére sétált és ő maga is leült.
- Üdvözlöm! – köszönt. – Lady Kaliasy vagyok. Igazán érdekelne, hogy kicsoda maga és hogyan jutott a személyi kódjához, ami egy háromszáz éve halott tiszté volt. Bár felteszem onnan, ahonnan az egyenruháján levő szimbólumhoz is, bár a ruha újnak tűnik. Kik maguk, honnan ismerték a szövetségeseink számát és mennyire érezték szórakoztatónak, hogy velünk játszanak? Játszunk olyat, hogy maga válaszol nekem, utána pedig felteheti a kérdéseit, kérdését, amire én válaszolok, aztán én kérdezek és újra maga felel.

A nő
Elhagyott szurdok Gaqq8P7
//Kaylyn néhány körön belül visszacsatlakozik ^^ //

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Vas. 18 Feb. 2018, 17:45

- Szerintem én itt már teljes mértékben elvesztettem azt a maradék fonalat is, amit eddig megtalálni hittem...
Jelentettem ki nemes egyszerűséggel, ahogy a nem-birodalmi Birodalmiak magyarázkodni kezdtek. A technológia ugyanaz, mint ami nálunk volt. Ugyanúgy a Lamdba-osztályú siklók, az Arquitens-osztályú parancsnoki cirkáló, a fegyverek, egyszóval minden olyan technológia volt...mint a mi világunkban is. Mert egyre jobban kezdtem magamat is meggyőzni arról, hogy ez NEM a mi világunk, hogy valami bánatos büdös módon félre siklott...és most valami nagyon nem stimmelt. Az itteniek nem nagyon voltak valami túlságosan beszédesek, így a cirkálóig tartó utat néma csöndben töltöttem, igyekezve ellazulni és megállni azt, hogy felpattanjak és fel-alá járkáljak idegességemben. Válaszok kellenek, még hozzá minél hamarabb. Valamiféle aggodalmat éreztem Kaylyn iránt is, hisz róla se tudtam, hogy mi történhetett. Az egész kezdett kétségbe ejteni, így a katonai kiképzés alatt belénk plantált protokolt igyekeztem magamra erőltetni:
Egyes pont: nyugalom megőrzése, jelenlegi helyzet kielemzése
Egyenletesen vettem be és fújtam ki a levegőt, csillapítottam a szívverésemet, a gondolataimat egy nyugodt mederbe terelve. Minden katona előbb-utóbb kialakít az agyában egy olyan szegletet, amelyet elzár a külvilág elől, ami csak az övé és ahova nem hagyja, hogy bármi is beférkőzzön. Az egyik alárendeltem számára ez Coruscant felső negyede volt, ahol találkozott a barátnőjével; egyik bajtársam számára a Halálcsillagon töltött időszaka, amelyre nagyon büszke volt; mások számára az Executor látványa...számomra egy kies sarok egy kocsmában, mindenkitől elszigetelve. Gondolatban most ebben a sarokban üldögéltem. Nyugalom kész. Helyzet elemzés: Kaylyn és én egy robbanás közben elvesztettük az eszméletünket. Előtte az idősíkokkal volt probléma. Lehetséges ok: az Erő és annak destabilizálódása, vagy valamilyen szintű manipulálása...netán egy olyan mértékű tudományos kísérlet, amely szórakozik a hagyományos fizika törvényeivel. Egy kísérlet? Nem hinném. Inkább maradjunk az Erőnél. Felébredés a Tatooine-n, akárhol is legyen az, nem az általam ismert szektorokban, tehát valamerre a Külső Peremek felé lehet. A testünk biológiai igényei szerint az egész utazás nem vehetett igénybe napokat vagy heteket, kivéve, hogy ha közben bacta-tartályba dugtak minket vagy infúzión keresztül tápláltak...de se tűszúrás nyoma nem volt rajtunk, se a bacta utáni bizsergető érzés, vagy bármiféle utóérzés. Tehát nem elszállítottak, hanem valamilyen módon átkerültünk jó pár fényévnyire. "Teleportálás" ha a fantazmagóriák által annyira kedvelt kifejezést kéne ráaggatnom. Oké. Ez a hely változtatást megmagyarázná, azonban azt nem, hogy a Csilla-i bázison nem azok jelentkeztek be, akiknek lenniük kellett volna. Nem magyarázza a jelvények másságát, és az eltérő történelmi ismerettségeket. Tehát, helyzetelemzés: a robbanás és az Erő-anomáliák összessége azt eredményezte, hogy nem csak távolságban, de talán realitásban is ugrottunk egyet, már ha hihetünk a tudósoknak, akik szerint több, párzuhamos valóság is létezik..Oké, eléggé nyakatekert, de egyelőre maradjunk ennél. Jöhet a következő:
Kettes pont: további ismeretanyagok beszerzése, utánpótlási útvonalak megszervezése, egy biztonságis bázis kialakítása az evakuációig
Hát, egyelőre ezt a lépést kilőhetjük.
Hármas pont: Ha minden kötél szakad, improvizáció. Visszatérési útvonal megszervezése, a feladat folytatása, amennyiben lehetséges
Hát, marad az improvizáció, nem igaz? Amikor megérkeztünk a cirkálóra, Kay-ért rögtön egy medikus egység érkezett és elvitték őt, engem pedig valami eligazítóba kísértek. Menet közben minden egyes dolgot felmértem magamnak, amire időm és lehetőségem volt. A vadászok között volt pár TIE-típus, amit felismertem, azonban akadt pár ismeretlen technológia és típus is. Katonák száma, fegyverzetek. A Birodalomban is használt fegyverek nagy része itt is szerepelt. A hajó belső felépítését már ismertem, már amennyiben ez nem változott meg. Túl sok információt a hangártól az eligazítóig vezető úton nem tudtam meg, csak az eddigieket erősítették meg.
Az eligazítóba érkezve magamra hagytak és a gondolataimra. Igyekeztem összpontosítani, és minden egyes kis információ morzsát elraktározni magamban, meghányni-vetni a dolgokat és úgy nagy összességében egy koherens képet alkotni a jelenlegi helyzetről. Amíg nem ismerünk minden egyes részletet, hatásos módszert kidolgozni nehézkes, vagy éppenséggel lehetetlen. Már pedig nekem a válaszokon túl megoldások is kellenek. Merengésemet végül a nyíló ajtó és a rajta belépő chiss nő zavarta meg. Az intésére ülve maradtam, bár eszem ágában sem volt felállni.

- Kirageen Disra hadnagy, Birodalmi Tengerészgyalogság, 1. Szárazföldi Légió 1. Ezred. Katonai azonosító: IN911021. A személyi kódjaim, ahogy a ruházatom és a fegyvereim is autentikusak, a Birodalmi Haditengerészet által kiutalt standard felszerelés részei. Megnyugtathatom magát, hogy nem vagyok halott, főleg nem háromszáz éve. Hogy kik vagyunk mi és hogy honnan ismerjük ezeket a frekvenciákat, na látja, ez már egy hosszabb történet. Mindketten katonák vagyunk, így hagyom a felesleges sallangokat. A Birodalom tisztje vagyok, míg a társnőm, Kaylyn Rix egy szabadúszó, Erő-érzékeny fejvadász a Birodalom szolgálatában. Thrawn főadmirális Kaylyn-t egy feladattal bízta meg, ami azonban menet közben változott, így én találkoztam vele egy kietlen, szektor-széli bolygón, hogy átadjam neki a felszerelését és az újabb megbizatást. Azonban menet közben Erő-anomáliák tűntek fel a bolygón, amelynek hatására az akkori idősík és egy, jó pár évtizeddel korábbi idősík - a Klón Háborúk érája - összekeveredett és egy rég lezajlott csata kellős közepén találtuk magunkat. Amikor taktikus visszavonulás stratégiáját használtuk, az űrkikötőben történt robbanás hatására eszméletünket vesztettük, és nem csak hogy egy másik bolygóra, hanem a megfigyeléseim alapján egy másik idősíkra, vagy alternatív valóságba keveredtünk, ahol kapcsolatba léptem magukkal, annak a reményében, hogy a Birodalmi főhadiszállás frekvenciáját hívom. Így mint láthatja, nem szórakozunk és nem is játszunk, csupán egy...szerencsétlen baleset szenvedő alanyai vagyunk. Ha akar, hisz nekem, ha nem, jöhetnek a szonda-droidok vagy egyéb technikák, a válaszom akkor sem fog megváltozni, bár még én magam is nehezen hiszem el azt, amit mondtam...de sajnos, valószínűleg ez a valóság. Az én kérdésem az, hogy milyen időt írunk és hogy milyen kapcsolatot ápolnak a Birodalommal. Mert az itteni technológia nagy része ismerős a számomra, még ha némi módosítással is. Mi a helyzet a Köztársasággal? Thrawn Főadmirális, vagy Gilad Pellaeon admirális neve mond magának valamit? Palpatine császár? Wilhuff Tarkin?



Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 19 Feb. 2018, 07:12



Az új világ





Elhagyott szurdok, Tatooine


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy


Kirageen sikeresen megtudta magát nyugtatni, bár a gondolkodás közben nem nagyon tudott mire jutni. A legvalószínűbbnek a holoregényekből és filmekből ismert esetleges párhuzamos univerzum volt, ami talán a leghihetőbb volt a gondolatmenetéből. Más magyarázatra ő maga sem nagyon akadt. A megérkezés után a nő figyelmesen hallgatta végig a férfit, hogy mit is mond. Az arcán maximum érdeklődés látszott, nem pedig az, hogy őrültnek nézné Disra-t. Nem szakította félbe, hanem hagyta, hogy végigmondja, amit akart, csak utána szólal meg.
- Nem vagyok chiss – mosolyodott el reagálva a legelső gondolatokra. – Sith, vagy urdrarr a fajom, ki így, ki úgy szeret minket hívni. Értem, amit mond és akkor szépen sorban válaszolok mindenre, amit mondott.
Itt még vett egy nagyobb levegőt aztán kezdett bele.
- A kódja, egy Vilm Jorad nevű tiszté volt, elég régi adat, így már nem biztos, hogy ki alá tartozott, de úgy néz ki, hogy elsőként vadászpilótaként szolgálta a Birodalmat, utána hajóparancsnokként, majd admirálisként és végül moffként fejezte be a pályafutását.
A férfi szavai közben a nő többször nézett le egy datapadra, Kirageen pont olyan szögben volt, hogy ne lássa mi van rajta.
- Érdekes – mondta. – Ez a klónok háborúja. Mifelénk nem terjedtek el sehol sem annyira, hogy hadsereget építsenek belőlük, bár tény, hogy megtalálhatóak. Az párhuzamos univerzum elméletet mi magunk is ismerjük, a tudósok megállapították, hogy létezik a multiverzum, de az önök érkezésééig nem volt számunkra semmilyen kézzel fogható bizonyítéka mindennek. Elhiszem, hogy igazat mond.
Komolyan is gondolta, legalább is a tesztbeszéde és a tekintete erről árulkodott.
- Megérkezés Után 3 elejét írjuk – mondta. – Ez önnek nem mond semmit, a Birodalom megalapulása utáni 10.803. esztendőben járunk. A császárunk neve Ta-Renn, ő uralkodik azóta, hogy létrehozta a Birodalmat. A kapcsolatunk a Birodalommal, mi vagyunk a Birodalom. A köztársaság roppant sajnálatos módon létezik, ha három éve egy esemény nem történik, akkor már csak múlt idő lennének. Ezen felül létezik a Mandaloriai birodalom, a Huttok bírnak nagy erővel, egy friss koalíció, a Független Rendszerek Szövetsége és az Örök Birodalom az, ami még nagyobb erőt képvisel és a Chiss Fennhatóság, felül már beszélt. Sajnálom, de egyik név sem mond semmit, utána nézek, hátha vannak ilyen nevű személyek, de a főadmirálisnak nem ez a neve, Rliro'cithe'lumirm, vagy egyszerűbben Cithe főadmirális. De a név alapján, mintha az önök főadmirálisa is chiss lenne.
Közben a datapadon begépelt pár dolgot, majd úgy egy perc múlva felnézett.
- Nincs a Birodalom kötelékében Gilad Pellaeon, Thrawn, Palpatine vagy
Wilhuff Tarkin nevű személy, sajnálom – mondta. – A társnője most indult el a gyengélkedőről, egy-két perc és ideérnek. Addig is mesélne a saját Birodalmukról?


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Pént. 23 Feb. 2018, 22:07

Na, azt hiszem, hogy akkor ezzel nagyjából letudtam a kérdez-felelek rám eső részét, ugye? Már mint, szépen, értelmesen fogalmaztam - egészen meglepődtem önnön teljesítményemen, valószínűleg Kay álla akkorát zuhant volna, hogy átüti a hajó fémszerkezetét, mi meg szépen léket kapunk...Na de, most, hogy én kiadtam magamból mindent, kényelmebe helyezkedtem. Kicsit izegtem-mozogtam a székben, amely már most törte a nemesebbik felemet - már mint, a nem túl nemesebbiket, természetesen a fejem volt a nemesebbik, hisz elvégre, nem vagyok seggfej, akárhogy is akar erre mindig utalni az én kedvenc fejvadászom. Igazából az egyetlen fejvadász ismerősöm, így egyben a legutáltabb is...valószínűleg mondjuk ennek a gondolatmenetnek sem örült volna túlságosan, és nem is kéne hangoztatnom az ilyen meglátásaimat, hisz itt "Úrnőként" kezelik...még mindig nem tudtam megérteni, hogy jutottunk el az ájult nőtől a szado/mazo páros domináns alakjához.
Most, hogy végre válaszokat kapok, igyekeztem minden egyes mondatot, és szót megrágni és megemészteni. Nem chiss...de nagyon is hasonlít rájuk. Hogy ha még mindig abban a tudatban vagyunk, hogy ez egy párhuzamos valóság, akkor nagyon valószínűleg nagyjából azonos egyedfejlődés ment végbe, valószínűleg Ők is egy olyan bolygón jöttek létre/alakultak ki, ahol az adottságok hasonlóak voltak. Mondjuk érdekes, hogy akármikor beszélnek párhuzamos világokról, meg ilyenekről, a legjobban elterjedt egyedek mind humanoidok. Úgy látszik, hogy ez a természet legsikeresebb konstrukciója, és ezért hálát is adok. A még jobb, hogy valószínűleg a nyelvi fejlődés is ugyanúgy ment le, ami viszont már kissé...aggasztó, hogy úgy mondjam. Jó, mert legalább nem kell a nyelvi akadályokat áthidalni; rossz, hogy ez súlyos kreativitás-béli hiányosságokat sejtet. Sith...ezt a nevet nagyon is jól ismerem. Egy-két elvetemült nerd-bajtársam szerint a Sith nem a Sötét Jedik általános megnevezése, hanem régen egy faj volt - azóta se cáfolni, sem megerősíteni nem tudtam ezt a tényt, és őszintén szólva, rohadt magasról tettem rá. Szolgáltuk Palpatine-t és Vader-t, a két Sith Nagyurat, mert túl sok választásunk nem volt, na meg mert nem azok az alakok voltak, akiknek az épeszű ember ellent mond. Már pedig én inkább ebbe a kategóriába szeretem sorolni magamat, mások meggyőződése ellenére is. Mind a ketten őszintén szólva, idegroncsok voltak, mindenki ezt gondolta, kimondani persze nem nagyon mondták. Vader, Palpatine, Tarkin meg a többiek, a moffok és nagy moffok. Az én drága apucikámat is beleértve. Urdarr fajról még életemben nem hallottam, tehát valószínűleg ez egy ilyen helyi specialitás.
Oké, most, hogy a terminológiát letisztáztuk, nézzük csak tovább. Vilm Jorad...eléggé szegényes névválasztás, ha negem kérdeznek. Mindenki tudja, hogy a Kirageen a legmenőbb név a Galaxisban. De legalább ha más nem, a neve ellenére sikeres volt. Pilótából moffá felszopn...feljutni a ranglétrán eléggé dícséretes teljesítmény, bár Pellaeon is valahogy így kezdte, igaz, hogy Ő egy kis cheater volt, és az adatait hamisítva jutott be a haditengerészetbe, hogy aztán a Leveler kapitánya legyen a Klón Háborúk idejében. Nem egy széles körben elterjedt ismeretről van szó, de én meg kicsit utána nyomoztam a mi drága admirálisunknak..hiába, az ember az Endor után megtanult nem bízni a feletteseiben. Ahogy ebben a nőben se nagyon bíztam - persze, hogy nem, hisz alig ismertem pár perce, és mert rejtegette előlem az adatlapját. Igyekeztem a lehető legprofesszionálisabban viselkedni vele szemben, így a fészkelődést abba hagyva kihúztam magam, és nyitott, érdeklődő ülőhelyzetet vettem fel, igyekezve megtartani a szemkontaktust. Nekem senki se mondja, hogy az első látogatók egy párhuzamos világból bunkó parasztok - nem akarom minősíteni a világunkat. Na jó, konkrétan az ottani Galaxis 99%-a ősbunkó tapló paraszt, de ez pszt...államtitok![/i]
- Azt hittem, hogy ez a párhuzamos világ pont lesz az, ahol kibukik, én meg megyek az elmegyógyintézetbe. Örülök, hogy végül nem így történt.
~ Ez az Kira, teljesen profi vagy! Na jó, nem...hazudtam! Te ritka nagy gyökér vagy...~
Állapítottam meg magamban a tényállást, amely jelen pillanatban inkább tényülés volt, bár a hátsó felem sajgása arról árulkodott, hogy túlságosan is hosszú ülés. De most legalább alkalmam volt alaposabban megismerni az itteni Galaxist. Közben pedig kezdett egyre jobban tudatosulni bennem, hogy talán tényleg ez az igazság. Tényleg máshol bukkantunk ki. És most...most kezdett ez az egész realizálódni bennem. Akkor...talán soha nem fogom látni a többieket? Mynar-t, Pellaeon-t, Thrawn-t, a bajtársaimat, az ellenségeimet, a...többieket? Egy teljesen idegen világba bukkantunk ki? Ez a gondolat most, hogy realizálódott bennem, megrémített. Soha se voltam félős típus...de ez azért túlságosan nagy változás volt, és...ilyenre minket nem készítettek fel! Erre senkit se lehet felkészíteni! Inkább ragadtam volna meg egy elhagyatott bolygón, még onnan is több esélyem lett volna hazajutni! Most...most pedig...mihez kezdjek? Óh, a Császár Szőrös Golyóira! Na de...csak szép sorjában, pánikba esni akkor is lesz időm, hogy ha már egyedül leszek, remélhetőleg egy kocsmában, seggrészegre íva magamat.
- Csak hogy részletezzem az információkat. Ez az egész új nekem, hangosan kell gondolkoznom. Utána válaszolok. Tehát itt is jelen van a Birodalom, nagyjából olyan felállásban, mint a mi világunkban. Van egy Császár, aki ha jól értelmezem, több mint tíz ezer éve uralkodik? Ez hogy lehetséges egyáltalán? Folyamatosan klónokba ülteti át a testét, vagy pedig egy potencionálisan örökéletű faj tagja? Ilyen fajokról csak a primitívebbek között hallottam, akik állandóan újra regenerálták a testüket, azonban..fejletebb egyedekről a mi világunkban nem volt tudomásom. Tehát itt is van Köztársaság. Remek...legalább lesz itt is valaki, akiket utálhatok. A Mandalorok nálunk is léteztek, már ha itt is ugyanazokról van szó, mint nálunk. Egy erősen militarizált, több ezer éves kultúráról, amelynek az aranykora évezredekkel ezelőtt volt, aztán valami balul sült el, és azóta folyamatosan stagnálnak. És amilyen szerencsém van, a Hutt-ok itt is meg vannak. Hatalmas, nyálkás, túlméretezett csigákra emlékeztető lények?
Aztán az arcomon egy kesernyés vigyor jelent meg, ahogy szóba jött a Független Rendszerek Szövetsége, aztán hamar el is tüntettem ezt a kis fintort.
- Oké, akkor most rajtam a sor, hogy beszéljek. Jobb is, így legalább le tudom nyugtatni az elmémet. A Birodalmunk...a jobb megértéshez vissza kell térnünk a Klón Háborúkhoz. Azokban az időkben csak a Köztársaság létezett, na meg ugyebár az alvilági szervezetek. Nem, igazból nem a Klón Háborúkkal kell kezdenem. Ha az egészet az elejéről nézzük, talán a legkorábbi időpont maga a Naboo-i blokád, amit a Kereskedelmi Szövetség hajtott végre, hogy bojkottálják az ottani kereskedelmet. A blokádot végül a Jedi Rend pimaszkodása törte meg, ahol egy kiskölyök, bizonyos Anakin Skywalker felrobbantotta a droid irányító hajót, ezzel a lenti droidsereg megbénult. Az itteni csatában elvileg két Jedi megölt egy Sith Lovagot, a mester meghalt, Obi-Wan Kenobi pedig maga mellé vette Anakin Skywalker-t. Ugorjunk pár évet előre. Egy Sötét Jedi, bizonyos Dooku gróf elindította a Szeparatista Krízist, és a Köztársaság számtalan rendszerét ragadta magához. Így megalakult a Független Rendszerek Szövetsége. A Geonosis-i csatában vetették be először a Klón Hadsereget, amelynek készítéséről sok információm nincs, a pletykák szerint egy bizonyos Jedi műve, biztos nem lehetek benne, régen történt már. Több millió klón a hatalmas erőfölényben lévő droidokkal állt szembe. Három évnyi háborúskodás következett, amelyben aktív szerepet vállaltak a "Béke Őrzői", azaz a Jedik. Irónikus. A Háborúnak végül az vetett véget, hogy a Főkancellár. Palpatine felfedte Sith Lord-i voltát és megalapította az Első Galaktikus Birodalmat, a Jedi Rendet nagyrészt kiírtották, s a Köztársaságot átalakították a Birodalommá. Ezután még számos villongás történt, de nagyjából béke szállt a Galaxisra. Hatalmas technológia fejlődés, gigászi hadihajók, szuper fegyverek, Halálcsillag. Azonban egy idő után egy bizonyos szervezet, az akkor még csak Lázadókként ismert radikális terrorista csoport gerilla háborút kezdett folytatni. Az ellenük való harc főalakja egy bizonyos Darth Vader, Palpatine Császár jobb keze volt...aki nem mellesleg Anakin Skywalker, a megmentett fiú. Azonban valahogy a Lázadóknak sikerült először elpusztítaniuk az Első Halálcsillagot és utána is folytatták az előre nyomulásukat. Nem sokkal rá az Endor hold mellett állomásozó Második Halálcsillagot is neutralizálták, a Birodalom szétesett. Pellaeon admirális rendelte el a visszavonulást. A Birodalom Maradványain hadurak civakodtak, míg a Lázadók sorra foglalták el a rendszereket, vagy állították a maguk oldalára. A Coruscant elfoglalása után az Új Köztársaság néven válltak híressé. Az egész ügy veszettnek látszott, egészen addig, míg Thrwan Főadmirális meg nem jelent a színen. Elkezdtük a háborúnkat a "Köztársaság" ellen...aztán meg itt kötöttünk ki.. Ez egy eléggé...nyers összefoglaló, de a lényeg benne van. Ha bárminemű eltérés van az elmondásom és a valóság között, az a történelmi oktatás hanyagságára róható fel, és főleg a korai időszak inkább tiltott történelemnek számít.


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 25 Feb. 2018, 00:00



Az új világ





Elhagyott szurdok, Tatooine


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy


Ahogyan Kirageen a neveken gondolkodott és azon, hogy a sajátja a legjobb ugorhatott be, hogy ismerős neki az a név, amit a nő mondott. Az apja keresztnevét és az anyja családnevét viselte a férfi. Ezek után következhetett az, hogy kezdett kiakadni a férfi, ami az adott helyzetben és szituációban teljesen normális volt. Nem sűrűn esett meg mindez az emberrel, hogy másik valóságba kerül. Végül hangosan próbálta összefoglalni mindazt, amit hallott. A nő bólintott, hogy csak nyugodtan tegye meg. A nő többször bólintott megerősítésként, hogy a férfi jól látja a helyzetet. Amikor kérdés volt, akkor arra felelt is.
- Igen, jól érti – erősített meg. – Nem klónokat használ, más személyek testét szállja meg, egy erő-entitás. Igazából könnyedén túlélné anélkül is. Többet nem igen tudok, remek mítoszt emelt maga köré. Ezek azok, amiket tényleg tudunk róla. Nem, nem örökéletű faj tagja. Ami azt illeti mi az urdrarrok, avagy sith-ek részben abból a fajból származunk, mint ő. Egy hatalmas kiterjedésű csillagködben élünk, amit nem tudunk semmilyen módon elhagyni, annak idején kívülről egy űrhajó érkezett, a kree nevű faj tagjai. A sithek eredeti faját aiper-nek hívták, mi már itt voltunk akkor is, amikor a rakaták uralták a csillagködöt, túléltük őket, elűztük… Szóval megérkezett a hajójuk az anyavilágunkra, Korriban-ra. Később elkezdtek vegyülni velünk, szinte mindenki, aki a két faj kereszteződéséből született kék volt és kivétel nélkül erőérzékeny, a szemünk vörös. Mivel lényegében egy új faj jött létre, urdrarr-nak, vagy sith-nek kezdtük magunkat hívni. Így viszonylag új faj vagyunk.
A köztáraságra ismét bólintott, a Mandaloroknál azonban újra beleszólt.
- Igen, ugyanez, de ők az ön szavával élve most is az aranykorukat élik – mondta. – Több naprendszer feletti uralmuk van, mintegy húsz-harminc bolygóval. Legendás harcosok, akiket még senki sem tudott megódítani.
A huttok említésénél a nő arcára megvető undor kúszott fel és határozottan bólintott, hogy igen, pontosan azokról van szó, akiket Kirageen emlegetett. A nő figyelmesen hallgatta végig, amikor Disra elmondta, hogy mit lehet tudni a világáról.
- Roppant érdekes világuk van – állapította meg a nő. – A bolygóik neve egyezik, nálunk is van Naboo, a Köztársaság központja Coruscant. A droid hadsereg is egyezik, az FRSz itt is azt használ, olcsóbb fenntartani nekik, mint egy hadsereget. Itt fordítva volt, a Köztáraság jött később létre. Ez a Darth… ez valamilyen titulus? Eléggé olyannak hangzott. Mi ez a Halálcsillag? Mesélne róla még egy-két dolgot?
Az ajtó ekkor nyílt ki és lépett be rajta Kaylyn immáron a saját ruhájában. Noha még kissé sápadt volt, de semmi más baja nem volt láthatóan.

//Kövi körben már tényleg írok vele is mrgreen //

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elhagyott szurdok 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Kirageen Disra Vas. 25 Feb. 2018, 14:36

- Hmmm...Erő-entitás?
Tűnődök el a szón. Igazából már az ágyékom tele volt az Erővel, meg azzal, hogy itt mindennek köze van hozzá. Utáltam teljes szívemből, főleg, mert ilyen elvetemült helyzetbe sodort engem, de tenni ellene nem tudtam semmit sem, csak maradt a jeges, hideg gyűlölet, amely ott lappangott a felszín alatt. Ami viszont már inkább megragadta a figyelmemet, az a hely leírása és a rövid történelme. Érdekes volt, azt legalább meg kell hagyni, azonban az egyik jellemző, amely szerint nem lehet elhagyni, már kevésbé volt kecsegtető. Biztos, hogy megpróbálták már, és semmire se jutottak vele, így nem valószínű, hogy majd nekem sikerül megtalálnom a kiutat...de valahogy vissza kell kerülnöm az időmbe, a síkomba, a valóságomba. Ez nem az én helyem, soha nem is lesz az. Viszont annyi hasonlóság volt! A nevek, a frakciók, a fajok - még a technológia is. Vajon hány alternatív valóság létezhet? Vajon miért pont ebbe bukkantunk fel? Valami teljesen véletlen dolog, vagy volt valami cél? Bár, ha cél volt is, az valószínűleg nem az én ide jutásom volt, hanem Kaylyn-é, az Erőérzékeny fejvadászé. Már megint miatta kerültem pácba - a legnagyobba, amelyben valaha is voltam. A nő kérdéseire már majdnem válaszoltam, amikor nyílt az ajtó, és végre megjelent az ügyeletes bajkeverő, az "Úrnő".
- Látom, már jobban vagy Kay. Jó téged a saját lábadon állni. Épp a világunkról mesélek Lady Kaliasy-nak. Kérlek, csatlakozz!
Biccentek a fejvadász felé. Majd hosszasabban elbeszélgetek vele, amikor végre négyszemközt leszünk. Vissza fordulva a "nem chiss" chiss felé, válaszoltam a kérdéseire.
- Tudtommal a "Darth" ténylegesen egy titulus, amit a mindenkori Sith Lovagok viselnek. Ebben a kérdésben Kaylyn jobban eligazodik, igazából a tituluson kívül túl sokat nem érdekelt ez a témakor. A Halálcsillag már inkább az én specialitásom. Képzeljen el egy kisebb fajta holdat fémből...és a középpontjában egy akkora lézerrel, amely bolygókat képes elpusztítani egyetlen lövésből. Ez volt a Halálcsillag. Amikor az első elpusztult, a Császár egy még nagyobbat építtetett az Endor mellett, ami aztán ismét csak elpusztult, az előtt, hogy egyáltalán használták volna. A totális pusztítás fegyvere, amely felért egy egész flottányi Dreadnought-tal is...kár, hogy a szellőző rendszereket valamiért elfelejtették levédeni...De most, hadd tegyem fel a legfontosabb kérdést: mit terveznek velünk tenni?


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Elhagyott szurdok Empty Re: Elhagyott szurdok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.