Kuat

Go down

Kuat Empty Kuat

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 12 Dec. 2017, 10:21

Kuat a 9. szektor valószínűleg legjelentősebb bolygója, ME 10-ig Köztárasági volt, azóta Birodalom része. A bolygót körbeöleli a Kuati hajógyár, ami most már a Birodalmi flottának gyártja a hadihajókat.
A főváros Kuat city, ami tele van felhőkarcolókkal, égbe nyúló épületekkel és több olyan épület is van, ami gravitációs lifttel köti össze a várost a bolygó körüli hajógyárral.
Kuat 0WsvWCr
Kuat Zh0qsgB
Kuat V6bZQnq

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kuat 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Shadow Pént. 29 Dec. 2017, 23:30

Magánkaland: Virágot a virágnak

Kalandor: Ziare Dyarron



A felszínen és az állomáson egy újabb nap, ami nem hoz semmilyen változást se az ott lévőknek. Csak a munka és a birodalom elnyomása, ami nem nagyon akar szűnni, enyhülni. Talán csak egy kis remény sugár a lázadók részére, hogy egy kis külsős teherszállító is jár a bolygóra néha-néha, de erről is eléggé bizonytalan hírek voltak, hogy csak a gyűrűre, vagy teljesen le a bolygóra is, ahogy az is, hogy mikor és milyen időközönként érkezik, ha egyáltalán rendszeresen jár e, vagy sem. Néha azt lehetett hallani, hogy egy nem idevalósi idegen jár az űrkikötő közelében lévő kocsmában, de van mikor egy cathar férfiról szól, máskor páncélosról, és egy hüllőszerű szolga lányról, vagy épp egy ember férfiről magában, azonban a hely, hogy hol is látták őket, az eléggé bizonytalan. De ez is lehetett egy újabb csapda is akár, amivel elő akarják csalni a lázongókat, reményt mutatva nekik, de az is lehet, hogy igaz.
Az utóbbi időben „Rózsa” utáni vadászat is fokozódott, és egyre több fiatal utca lányt vittek be kifaggatni, majd mikor nem tudtak semmit, akkor visszadobták őket az utcára.
Ziare egyenlőre megúszta mindezt, főleg, hogy a birodalmi csapatok kiszámíthatóan mozogtak egyenlőre és tartottak razziákat, letartóztatásokat a bolygón, de kitudja, hogy meddig, vagy mikor találnak olyat, aki esetleg jobb lét, pénz reményében, vagy csak a vallatás hatására megtörik és elárul valamit. A hírek az ő fülébe is eljutottak, és az is, hogy merre felé és lehettek, azonban az a Birodalom által jobban felügyelt részeken volt, ahova be is kellett jutnia, vagy legalábbis információkhoz jutnia.
De hogy elsőre merre is indul el eme információk alapján, az teljesen csak és kizárólag rajta múlt.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 30 Dec. 2017, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Virágot a virágnak
Ziare Dyarron / Rózsa
Lázadó, szabadságharcos, mérnök, stratéga



Játékostárs(ak) neve: -


~ Helyszín: Kuat City, Kuat ~
kép:

Kuat City, az égig nyúló tornyok hazája, igazi metropolisz, ahonnan szinte soha sem látni a csillagokat. Nem a bolygó körüli űrhajógyár miatt, hanem a füst, szmog és az épületek nem engedik láttatni. És pont ezen városban volt az űrkikötő is, máshonnan nem igen tudtam volna meglépni, az utóbbi időben pedig még többet vadászik rám a Birodalom. Másokra is, de engem és a hozzám közelállókat elsődlegesen az én nevem érdekelte. Már hetek, hónapok óta hallgattam azt, hogy el kéne mennem innen segítséget szerezni. Mintha olyan könnyű lett volna az, hogy elhagyja egy köztársasági szimpatizáns, vagy bárki a Kuat-ot. Régen könnyű volt, de mióta a Birodalomé volt a fennhatóság nem. Jómagam is hallottam a pletykákat, hogy egy cathar, vagy épp egy talán falleen jár le a bolygóra időnként. Az egész átkozottul csapda szagú volt, hogyan egyáltalán már csak azért is, mert egyik sem volt humanoid. A Birodalmiak az első körben kilőnék őket és ipari kémkedéssel vádolnák őket. Még az embereket sem nagyon hagyják leszállni, vagy túljutni a hajógyáron, nemhogy idegeneket. Itt valami nagyon, de nagyon bűzlött ezzel. Ha ezzel akartak csapdába csalni a birodalmiak, már ha tudtak arról, hogy le akarok lépni innen, akkor nagyon, de nagyon csalódni fognak.
Mivel közel sem voltam benne biztos, hogy ez nem csapda, így igyekeztem a sejtem többi tagjával, akik más sejtekkel is kapcsolatban állnak – jómagam a saját és ő biztonságuk miatt megszakítottam minden ilyesmit korábban – találkozót szervezni földalatti rejtekhelyen, hogy kifaggathassam őket ezekről a pletykákról. Amíg nem szerzek bizonyságot, addig nem próbálok meg semmit sem lépni, túlságosan sok forgott kockán. Egyelőre szerencsére amennyire látszott ugyanúgy járőröznek nyomorult birodalmiak, így ezt igyekeztem kihasználni, hogy lejussak a csatornába, majd onnan a megfelelő járatokon és az ellenállások által kialakított járatokon át a megbeszélt helyre. Arra igyekeztem ügyelni, hogy ne vegyenek észre és ne kövessenek, a többieknek pedig meghagytam a találkozó előtt, hogyha gond van, akkor hívjanak, hogy nehogy csapdába sétáljunk bele.
Így igyekeztem eljutni a megbeszélt helyre…

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kuat 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Shadow Kedd 02 Jan. 2018, 16:04

Magánkaland: Virágot a virágnak

Kalandor: Ziare Dyarron



Ziare úgy döntött, hogy utána jár az információknak, amiket hallott, hogy azok mennyire hitelesek is, így találkozót szervezett, aminek a helyére próbált eljutni. Ügyességének és óvatosságának hála sikerült könnyen kijátszania az őrjáratokat, így könnyen tudott haladni anélkül, hogy lebukott volna, ráadásul nem is kapott olyan jelzéseket, hogy bármi gond lenne a találkozó helyével, vagy a többiekkel.
Annyi biztos volt, hogy gyanúsak a hírek, de míg nem beszélt a többiekkel nem tudhatta, hogy ők mit is tudhatnak ezekről a dolgokról.
Ahogy egyik járatot a másik követte, minden olyan csendes volt, és nem követte senki és semmi se mutatott arra, hogy bármi baj lenne.
Lent a járatok labirintusa mélyén a megbeszélt helyen is csak a többiek várták, azaz még rajta kívül négy másik tag: két férfi és két nő.
Mikor közelebb ért, akkor egyikük egy férfi szólalt meg elsőnek, eléggé gyorsan a lényegre térve.
-Ziare, minden rendben?
-pfff… minden bizonnyal rendben van, csak csevegni szeretne… hülyébb kérdésed nem volt? – pillant az első kérdezőre az egyik fiatalabb lány, nem túl kedves modorral szólalva meg. Eléggé feszült ez látszik rajta.
-Miért kérted ezt a találkozót? – érkezik egy másik kérdés a másik nőtől, aki jóval higgadtabb és nyugodtabb, bár az tény, hogy idősebb is a társánál.
-Szia kis lány – pillant a másik férfi Ziare-ra, aki jócskán idősebb a többieknél. – Hallottad a pletykákat te is?

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 03 Jan. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Virágot a virágnak
Ziare Dyarron / Rózsa
Lázadó, szabadságharcos, mérnök, stratéga



Játékostárs(ak) neve: -


~ Helyszín: Kuat City, Kuat ~
kép:

Miután megérkeztem láthattam, hogy négyen vannak itt. A korábban történtek fényében ez is több, mint amit remélhettem és kellemes csalódás volt. Amint megérkeztek levettem a sisakomat is és a többiekre mosolyogtam. Örültem, hogy egyben látom őket ezekben a vészterhes időkben. Olyan sokan haltak már meg az ellenállásból, úgy kellett volna a külső segítség nekünk, mint a sivatagban ragadt embernek néhány korty víz. De egyelőre erre semmilyen esélyünk nem volt, mert a Kuat-on éltünk és a fejünk felett ott volt a Kuati hadihajógyár, ami a köztáraság talán legnagyobb hajógyára volt és most a Birodalomé. Bárcsak le lehetett volna a teljes gyűrűt pusztítani, persze úgy, hogy a mieink – itt értem a Kuat-i embereket is – ne halljanak meg. A többség valószínűleg úgy dolgozik ott, hogy zsarolják, vagy megfenyegették őket. Amint mindenki köszöntött és üdvözölt én is így tettem.
- Sziasztok! – mondtam. – Megvagyok, de valami nyugtalanít…
Mikor felmerült a pletyka, akkor határozottan bólintottam.
- Igen, hallottam róla és pont amiatt kértelek meg titeket, hogy gyertek ide – kezdtem. – Szeretném, ha a kapcsolataitoknál érdeklődnétek, más sejteknél, hogy ők tudnak-e valamit. Az egésznek hihetetlenül csapda szaga van. Ha azt mondják, hogy embereket láttak még akkor is gyanús, de hogy egy cathar és egy valószínűleg falleen, mindez teljeséggel kizárható…
Szerettem volna azt hinni, hogy igaz, de ezek idegen fajba tartoztak azokat pedig nem engedték volna le ide. Mégiscsak a Birodalomról beszélünk és nem pedig másról. Mennyivel szebb életünk lenne, ha Cithe soha sem vált volna főadmirálissá…
- Már a köztársaság idejében sem nagyon tudtak huttok emberei ide lejutni, de hogy mindez a Birodalom fennhatósága alatt… nem, teljességgel kizárt, hogy igaz legyen. Azt akarom, hogy mindenki kiemelten óvatos legyen, nem akarom, hogy bárki is belefusson az impek* csapdájába. Túlságosan is sokat veszíthetnünk, nem morzsolódhatunk fel még jobban. Nem nyerhetnek.
A többiekre pillantottam, hogy mit is tudnak mondani, nagyon örültem volna néhány jó hírnek a korábbi rosszak után.

*angolul imps, gúnyszó a birodalmiakra.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kuat 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Shadow Szer. 03 Jan. 2018, 01:38

Magánkaland: Virágot a virágnak

Kalandor: Ziare Dyarron



A négyes egymásra néz, majd az öregre, aki megrázza a fejét.
-A lány híre igaz lehet, főleg, hogy nem falleen, hanem valami más idegen faj szülötte. Azaz író lány, aki a két évvel ezelőttiekkel érkezett. Az a szóbeszéd járta, hogy azért is jött ide, hogy megfigyelje milyen itt az éle egy könyvhöz, de kb azt is ellenőrizték, hogy mennyi levegőt vesz, nem, hogy bárhová is engedték volna szoros megfigyelés nélkül, de ennek is már több hete, azonban nem hiszem, hogy a közel jövőben felbukkanna ismét. De, hogy tényleg igaz e, annak akkor jobban utána járok… vannak még páran akik az űrkikötőben munkások és némi ivászat közben eljár a szájuk, a jó öreg idős Sam bácsinak. – ezután az idősebb nő szólal meg.
-Cathar-ról nem hallottam semmit, de néha lejár egy teherhajó, de annak a kapitánya ember. Azt mondják róla, hogy a pénzhez hű, meg a könnyűvérű lányok a gyengéje, de lehet csak egy birodalmi aki így akarja magát álcázni, azonban, ha akarod, akkor utána kérdezek, hogy látott e valaki egy Cathart, meg falleen, vagy milyen fajú lánynak is utána járok. – fejezi be, miközben a két fiatalabb a falat támasztja, majd a fiatal lány mászkálgatni kezd idegesen.
-Jó lenne külső segítség Ziare, nagyon penge élen táncolunk – szólal meg végül a srác – ha nem húzom be szóbára Nyx-et… - bök a fiatal lány felé - …mint aki épp felszedi, mint egy kis prostit, akkor most lehet nem túl kedvesen faggatnák, ahogy a többi lányt is minden bizonnyal most, hogy beszélgetünk. Előbb vagy utóbb ránk akadnak, és rád nagyon fenik a fogukat. Ha elkapnak, biztos rajtad fognak példát statuálni az impek.
-Fogd be Yu… - szólal meg a fiatal lány. - …tudok magamra vigyázni, leléptem volna, nélküled is időben, igaz Lara. – szól az idősebb nőhöz, aki megrázza a fejét.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 04 Jan. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Virágot a virágnak
Ziare Dyarron / Rózsa
Lázadó, szabadságharcos, mérnök, stratéga



Játékostárs(ak) neve: -


~ Helyszín: Kuat City, Kuat ~
kép:

Bólintottam, én is hallottam, láttam a holoneten azt, ami két éve történt, a lezuhant hajót, a háború végét és azokat, akik akkor érkeztek és felvállalták, köztük ezt az írónőt. De így az egész még gyanúsabbá vált. Egyrészt, mert idegen, másrészt, mert a Birodalmiakról van szó…
- A köztárasággal ment el, ha igazak a hírek és ez köztudott. Kétlem, hogy leengedték volna, vajon miért nem dugták be az első munkatáborba, vagy nem végezték ki? Egyértelműen kémkedni jött ide, vagy már jó ideje a Birodalomnak dolgozik és csak álca az egész?
Lehet, hogy túlságosan is paranoiásnak hangoztam, de mégiscsak a Birodalmiakról volt szó és nem másokról. Túl sok rosszat éltünk meg ahhoz, hogy ne így gondolkodjak. Az viszont jó volt, hogy utána fog tudni kérdezni annak, hogy mások tudnak-e valamit.
- Köszönöm! – feleltem. – Igen, és szerencsére könnyű leitatni őket.
A cathar-ról semmit sem hallottak, mondjuk nem meglepő, szerintem ez is csak hamis hír volt és nem valós. Az utca lány szerep mindig remekül működik, az impek sem gondolják, hogy közöttük lennének lázadók és könnyedén információkat tudnak szerezni.
- Tudom – mondtam szomorúan. – De még ha ki is jutunk sem biztos, hogy találunk segítséget. Ki lenne olyan őrült, hogy megtámadná a bolygót?
Bólintottam, tudtam, hogy mennyire vadásznak rám, de nem könnyítettem meg a dolgukat, már többször vittek be utcalányként, de eddig mindig megúsztam. Igaz kérdés, hogy meddig fogom még, megúszni ezt, meddig fogjuk mindannyian.
- Még szerencse, hogy fogalmuk sincs, hogy miként nézek ki – mosolyodtam el. – Ha látnak számukra is csak egy örömlány vagyok kint az utcán, aki semmit sem tud. Ez a szerencsénk és mivel a többi sejt sem ismeri az arcunkat, maximum az eltorzított hangot a komvonalban továbbra is nagyobb az esélyünk a túlélésre.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kuat 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Shadow Hétf. 08 Jan. 2018, 00:56

Magánkaland: Virágot a virágnak

Kalandor: Ziare Dyarron



Sam bólint egyet Ziare szavaira.
-Igen velük ment el, de állítólag rabszolgaként éli az életét, bár lehet, hogy még így szabadabban éli az életét, mint mi itt… és akié, az jól is járhat, hiszen sokat fel is karolják állítólag, és nem is egy buta leányzó ő se, de hogy Birodalmi lenne, azt kétlem. Őrült magából ki fordult világ ez… - sóhajt egy nagyot, majd Lara veszi át a szót.
-Olvastam egy-két írását, minden bizonnyal jó kapcsolatai és támogatói lettek… – mondja nyugodtan az idős nő, majd megrázza a fejét – De hozzá akkor is ki kéne jutni, egy próbát tenni, hátha…
-Szépek, ezek a gondolatok, sok reményt adnak, meg minden – vág közben a fiatal lány az idősebbek szavába – de egyenlőre ott indul a baj ezzel, hogy még nem találtunk rá módot, hogy kijuthasson Ziare.
-Nyugi Nyx, azért jó ha vannak terveink a következő lépésekre is – szólal meg Yu, miközben próbálja egy kicsit nyugodtabb helyzetet teremteni. – Egészen addig nincs semmi gond, míg nem tudnak minket jobban beazonosítani, és amíg másokon keresztül se tudnak eljutni hozzánk, azonban, az eléggé problémás lesz, ha egy külsöst találunk, egy idegent, akit nem könnyű lenyomozni, hogy az e akinek mondja magát. Óvatosnak kell lennünk, mert nagyon könnyen kerülhetünk ennél sokkalta nehezebb helyzetbe. – teszi még hozzá a fiatal srác.
-Egy biztos, amit csak tudunk, azt megtudunk a többiektől közvetve, vagy közvetlenül, attól függően, hogy ki hogyan ismer másokat, aztán majd kiderül, hogy mi lesz. Addig is a legjobb, ha továbbra is csak lapulsz, és feltűnés mentes maradsz. – pillant Sam Ziare szemébe.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 09 Jan. 2018, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Virágot a virágnak
Ziare Dyarron / Rózsa
Lázadó, szabadságharcos, mérnök, stratéga



Játékostárs(ak) neve: -


~ Helyszín: Kuat City, Kuat ~
kép:

Ez kezdett egyre zavarosabb lenni, főleg azoknak a fényében, amit a többiek mondtak. Nem tartottam magamat se butának, se lassú felfogásúnak, de ebbe most nagyon csúnyán belekavarodtam.
- Szóval elment a köztársaságiakkal, rabszolga egy olyan helyen, ahol nincs rabszolgaság és tiltott, plusz valószínűleg köztárasági támogatói vannak, közismert mindez a Birodalmiak előtt is, ne legyen illúzióink, hogy nem… mégis engedik leszállni ide. Ez jobban bűzlik, mint ide Dromund Kaas – mondtam. – Nevezzetek paranoidnak, de szerintem akkor is az impeknek kémkedik és ezért nincs még Kesselen…
Lehet, hogy éppen „béke” van, de ennek ellenére nem volt szabad vándorlás a két állam között, a határ megsértéséért ugyanúgy lelőhető volt egy hajó és még következményt sem vont volna maga után. Ennek semmi értelme sem volt!
- Őt kizárjuk – mondtam. – Ha az utolsó személy lenne a szektorban, akkor sem. Nem nagyon tudunk háttérnyomozást tartani, az elhangzottak alapján pedig nem bízok benne.
Túlságosan is gyanús és pont Kuat-nál szegnék meg a saját szabályaikat az impek? Ezt nem akartam elhinni, ez volt a csillagköd legnagyobb hajógyára, aki uralja lényegében uralja környéket. Következő lépések, igazából volt is egy ötletem, ami nagyon merész volt, de talán éppen emiatt válna be. Igen, talán az lenne a legjobb, ha lapulék és elhagynám a fővárost is, ahogyan többen javasolták, de azt nem akartam megtenni, nem akartam az embereket csak így itt hagyni ebben a pocsék helyzetben.
- Igazából van egy ötletem, nem veszélytelen, de ötlet… - mondtam. – És nem túl gyors, hetekbe telhet. Ha sikerülne átkondicionálni, agymosni egy birodalmi pilótát, akinek saját hajója van. Ehhez kellenek drogok a kórházból és valaki, aki ért a pszichológiához.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kuat 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Shadow Csüt. 18 Jan. 2018, 15:08

Magánkaland: Virágot a virágnak

Kalandor: Ziare Dyarron



Sam széttárja karjait.
-Ennyi amennyit tudni lehet, hogy ez teljes, részben igaz, vagy annyira se azt már nem tudom. – zárja le a dolgot, majd hallgatja Ziare tervét elgondolkozva.
-Hát ez elég sok hét lenne, már csak találni valakit, aki nem fog átverni minket és nem hozzá ránk az impeket. – szólal meg Lara. – Gyószerek, drogok még a könnyebb menet lesz, bár azért annál is lehetnek gondok. Ez nem csak kötszer és fájdalom csillapító, hanem keményebb anyagok amiknek az eltűnése jobban feltűnhet, azonban ez még a könnyebb része lesz.
-Körbe kérdezek, hátha van más sejtekben ilyen személy, vagy legalább olyan akit ismernek és meg is bíznak benne teljesen. – szól hozzá Yu. – Túl sok idő lenne utána járni akármelyik orvosnak, vagy hasonlónak aki ért ehhez, ha semmit se tudunk már róla alapból. – teszi még hozzá a fiatal férfi, majd gondolkozva néz a többiekre.
-Keressünk olyat, aki örömlányokban keresi a boldogságot? – kérdi fintorogva Nyx.
-Nem hiszem, hogy ez lenne a legjobb megoldás – szól közbe Lara – És nem hiszem, hogy Ziare erre gondolna.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 19 Jan. 2018, 10:34




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Virágot a virágnak
Ziare Dyarron / Rózsa
Lázadó, szabadságharcos, mérnök, stratéga


Játékostárs(ak) neve: -


~ Helyszín: Kuat City, Kuat ~
kép:

Mit még Sam mondott közel sem volt megnyugtató, így azt hiszem, hogy ezt az opciót tényleg el lehetett felejteni, ami őket jelentette és más lehetőségek után kellett nézünk. Egyelőre az orvosi dolgokra nem reagáltam, majd később, viszont a másikra bólintottam.
- Valóban nem ilyenre gondoltam – mondtam. – Főleg, mert nem kifejezetten tisztre gondoltam, hanem rohamosztagosra. Az elég köztudott, hogy az impek agymossák a rohamosztagosokat és így érik el azt, hogy hűségesek maradjanak. Egy ilyet nem kifejezetten érdekelnek az utcalányok sem… Szóval egy ilyet kellene találni, van elég, de kifejezetten olyat kell keresnünk, aki teherhajót kormányoz. Ha a kondicionálását sikerül megváltoztatni, akkor teljesen biztonságosan kitudnánk jutni. Valamelyik sejtben pedig bizonyosan van doktor, ha nincs, akkor majd a holoneten utána nézünk, nem ez lenne az első dolog, amit onnan tanulunk.
Ebből még ugyan nem derült ki, hogy nehéz lenne orvosi felszereléshez jutni, de…
- Ezáltal meglenne a következő célpont, egy orvosi szállítmány. Nem ez lenne az első eset, hogy valamelyik sejt olyasvalamit fúj meg, amire a köznépnek szüksége van és szétosztjuk. Most is szükség van gyógyszerekre, kötszerekre és minden ilyenre. Persze muszáj lenne abból is kiszórni, amire nekünk van szükség, hogy ne jöjjenek rá, hogy mire ment ki az egész. Volt már ennél rizikósabb ügyünk is, nem egyszer.
A többiekre pillantottam, hogy mit is fognak szólni ehhez. Ennél jobb ötletem nem volt hirtelen és ez triplán jó volt, egyrészt keresztbe tehetünk az impeknek, másrészt közelebb juthatunk a kijutáshoz és segítség szerzéshez, harmadrészt pedig még a mieinknek is segíthetünk.
- De ha van valakinek ennél jobb ötlete, akkor szívesen hallgatom, ha pedig kíváncsiak vagytok, hogy miért ragaszkodom ahhoz, hogy egy imp juttasson ki minket azt is szívesen elmondom.

felszerelés/egyebek:



_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kuat 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Shadow Szer. 07 Feb. 2018, 02:24

Magánkaland: Virágot a virágnak

Kalandor: Ziare Dyarron



-Ohh csak egy teherhajót vezető rohamosztagos kell, az más, máris sokkal könnyebb dolgunk van. – szólal meg Nyx, kicsit hevesen, de közben jól látható, hogy Sam bácsi kicsit jobban gondolkozik valamin jelenleg.
-Dokkban ezt megtudhatjuk, hogy kik azok akik repülnek is, esetleg még azt is, hogy melyik az aki kiszámíthatóbban, mert azt mégis csak könnyebb megfigyelni, hogy mennyi időnként érkezik és meddig marad. Főleg, hogy a fő hangsúly a meddig marad itt, mert ha eltűnik egy hosszabb időre, majd felbukkan, mintha mi sem történt volna az azért lehet, hogy gyanús lenne valakinek, de ne ragadjunk le ennél a pontnál most, mert ez még kivitelezhető. Hogy szeretnél utána feljutni arra a hajóra, mert csak úgy lazán biztosan nem fogunk tudni felsétálni rá, ha épp a dokkban áll, ha meg máshol landol az úgyszintén kérdéseket vetne fel, hiába hűséges a taxisunk, attól még mások is ott vannak és sajnos néha az impek képesek a logikusabb gondolkozásra is – Sam Ziaret nézi közben, de a többiek is csendesen őt nézik inkább és úgy fest, hogy más nem akar egy ideig megszólalni.
-Miután megtámadunk egy orvosi szállítmányt is, akkor megint komolyabban ellenőrzik a dokkokat és figyelnek, hogy kik és miért járnak arra. De vegyük azt, hogy sikerül, mennyi az esély arra, hogy nem csak a gyűrűig jutunk el, hanem tovább is? – folytatja Sam és tekintete inkább aggódó ahogy figyeli Ziare-t. – Vagy olyan rohamosztagosra pályázol akinek van repkedési engedélye még nagyobb távra is? – tesz fel még egy kérdés, majd Lara szólal meg.
-Ezek veszélyes anyagok Ziare, nem lenne esetleg jobb, ha ami látszólag nem kell inkább elégetnénk egy részét?
-Ebből az egészből szerintem a rajtaütés a legkönnyebb része lesz, a többi nem lesz egyszerű, de nincs jobb ötletem – szólal meg végül Yu.
-Mire kell tényleg azaz egy imp? – szólal meg végül Nyx, elég egyszerűen, bár lehet valahol kicsit elmaradt.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 08 Feb. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Virágot a virágnak
Ziare Dyarron / Rózsa
Lázadó, szabadságharcos, mérnök, stratéga



Játékostárs(ak) neve: -


~ Helyszín: Kuat City, Kuat ~
kép:

Egyelőre nem szóltam bele abba, amit a többiek mondtak, hagytam, hogy végigmondhassák, amit akarnak, csak utána szándékoztam beleszólni, elég sokat gondolkodtam már ezen, így szerencsére nem kellett improvizálnom.
- Tudom, hogy ennyi eszük még nekik is lenne – mosolyodtam el. – Ezért is kell a legrosszabb esetben holografikus álcázót is szerezni a biztonság kedvéért. Azzal még a gépeket is át lehet verni, tudom, hogy csak pár óráig működnek, de ha szerencsénk van, akkor addigra már a mélyűrben vagyunk és mivel az elején nem gyanítanak semmit, így nagyon követni sem tudnak.
Itt elhallgattam, de még mielőtt bárki beleszólhatott volna folytattam.
- Ezenfelül olyan sima rohamosztagosok kellenek, akik az ipsénkkel vannak… ezen esetben a gyógyszereket is felejthetjük. Szóval ha sikerülne lekapcsolnunk több rohamosztagost és mellette sikerült szerezni álcázót, akkor a rohamosztagosok képében feltudunk menni. A páncélhoz jár az azonosításért felelős eszköz, a kód kapszula. Mi lennénk a társai…
Nagyobb táv… a tervnél nem kell.
- Nem kell nagyobb táv, csak egy jó droid, aki gyorsan számol hiperugráshoz koordinátákat. BB-9E otthon van, ő jó, és őt könnyű magunkkal vinni, hiszen átprogramozott birodalmi droid. Közvetlenül légkörön kívül is ugorhatunk, csak addig kell eljutni. Az pedig, hogy mennyi birodalmi dolog sérül meg az ugrásunk miatt nem számít.
Végül Nyx felé fordult a kérdésnél.
- Csak azért, mert az a birodalmi tudja, hogy miket és miként szokás a rádióba beszélni. De ha van olyasvalaki, aki ezt tudja és tud a gyárral, vagy a hajójukkal úgy beszélni, hogy nem bukik le, akkor nem kell egyetlen imp sem.
Pillanatra kissé zavartan néztem le a földre, majd fel a többiekre.
- Nos mit szóltok? – kérdezte. – A legjobb kérdés igazából, hogy álcázókat honnan szerzünk, mert nekem nincs az is biztos…

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kuat 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Shadow Szer. 16 Május 2018, 09:55

Magánkaland: Virágot a virágnak

Kalandor: Ziare Dyarron



A kis csapat csak hallgatja Ziare tervét, ahogy mondja, és olyan könnyűnek is tűnhet egy olyannak, aki nem él ebben, azonban a gondterhelt arcok jól mutatják, hogy a többiek tisztában vannak vele, hogy mennyire nehéz is lesz kivitelezni mindezt, és mennyire könnyen mehetnek rossz irányba a dolgok.
- Merészen hangzik ez a terv virágszál – szólal meg Sam a fejét vakargatva – Talán ha raktáron van ellátmány közt ilyesmi is, akkor onnét véletlen tűnhet el holo álcázó, de van egy érzésem, hogy az ilyen játékszerekre azért jobban ügyelnek, azonban lehet valakinek van néhány fölösleges a lázadáson belül is. – miközben ebszél Lara felé pillant.
- Rám ne nézz, nekem sincs, és szerintem itt másnak sincs… - kezd bele Lara
- Nekem van… kettő – vág közbe Yu – Érdekes dolgok kerülnek fel az asztalra kockázás és más játékok közben, mikor valaki már igen csak kifogy a kreditekből...
- Igen, ameddig nem jönnek rá, hogy csalsz… - szólal meg Nyx. Mire Yu felháborodottan válaszol.
- Nem szokásom csalni, ez sértő volt, tisztességesen játszok… - a fiatal férfi válaszára a fiatal lány próbál ártatlan képet vágni, miközben Sam és Lara inkább a tenyerükbe temetnék az arcukat.
- Mikor a hamiskártyás és a zsebtolvaj egy helyen van. – szólal meg csendesen Sam, mire a két említett fiatal eléggé szúrós szemmel néz rá.
- Lényegtelen honnét van, ha működik is – szólal meg Lara, mielőtt elmérgesedne jobban a helyzet szemeit forgatva, majd Ziare szemébe néz. – Szerintem körbe kérdezek, hogy van e pilótának alkalmas személy a köreinkben. Ha lehet az Imp pilóta lehetőségét inkább tartalékolnám B vagy C tervnek.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 17 Május 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Virágot a virágnak
Ziare Dyarron / Rózsa
Lázadó, szabadságharcos, mérnök, stratéga



Játékostárs(ak) neve: -


Idő: Ismeretlen idő, 363.2 MU, Első nap
Helyszín: Kuat City, Kuat
Cél / Feladat: Tervet találni Ziare megszökéséhez
Szövetségesek: A lázadó sejt tagjai
Ellenségek: Impek
kép:

Én is pontosan tudtam, hogy nem olyan egyszerű mindez, máshol talán az lenne, ahol nem voltak ekkora számban az impek, de ez továbbra is Kuat volt. Láttam a többiek arcán a gondterheltséget, de azt is tudtam, hogy nekik sem volt nagyon jobb ötletük ennél.
- Még szerencse, hogy nem csak az impek használnak effélét – mondtam. – Tudom, hogy ritkák, de ha megvan, akkor nagyon nagy előnyre tudunk szert tenni, ez pedig megéri a kockázatot.
Yu válasza meglepett, amikor csak úgy a semmiből benyögte, hogy neki van két darab. Elkerekedett szemekkel néztem rá, mégis honnan szerzett ez a fiú ilyeneket? Kártya, hát persze, miét is nem csodálkozom mindezen? De a lényeg volt, hogy volt ilyenünk és ezzel máris előrébb voltunk, úgy tudtam, hogy ezeket az eszközöket droidok sem egyéb gépek nem tudták kiszúrni, így még ez is a javunkra válhat.
- Nagyon jó hír, hogy nyertél két ilyet – mosolyogtam rá. – Bárhogyan is történt.
Örültem, hogy Lara igyekezett máris elejét venni a gondoknak és a balhénak, nem kellett volna most az, hogy mindenki egymásnak essen.
- Akkor legyen az imp pilóta B, vagy C terv. Amire szükségünk lesz mindenképp az rohamosztagos páncél, de olyan talán talonban is van a korábban lopott dolgok között. Friss kódok, de olyat a feketepiacon is tudunk szerezni szerencsére, hiszen nem egyszer tettünk így. Azonban még mindig szükségünk lesz valakire, aki ismeri az impek protokolljait, szabályait, amiket a vödörfejűek használnak. Illetve találni kell egy vadászgépet, vagy teherhajót vezető irányító vödörfejű párost, vagy triót, akiket lekapcsolunk. Úgy vélem, hogy ez már egy kivitelezhető terv. Remélem már ti is így gondoljátok. Amíg nem sikerül mindezt végrehajtani, addig továbbra is folytassuk a HoloNet-es kalózadásokat is, ne hagyjuk az impeket pihenni és nyugodni.
Reméltem, hogy most már kezdenek majd egyetérteni velem, de azért még mindig volt valamilyen Z, vagy ZS tervem is.
- Ha nem vélitek így, akkor keressünk egy fejvadászt, aki kijuttat a gépén, olyanok mindenhol vannak és a holoöv ott is használható, még biztonságosabbá teszi az egészet – tettem hozzá.
Csak itt azt nem tudtam, hogy van-e annyi pénzünk, vagy felszerelésünk, amivel ez megoldható, vagy mennyire biztonságos. A másik jobban szerintem, mert ott csak a sajátjaink vannak benne és semmilyen idegen.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kuat 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 28 Okt. 2018, 00:32

VERSENYFUTÁS

Helyi Idő: -
Helyszín: Kuat City, Lázadók Főhadiszállása
Feladat: Ismeretlen
Résztvevők: Ziare Dyarron

Különös hangulat uralkodott az egész városban már napok óta. Az időjárás zordabbnak tűnt, mint máskor, az emberek feszültebbek voltak, több volt a hétköznapi konfliktus a lakosok között, ahogy a birodalmiak is gyakran durvábban reagáltak, mint általában. Egyszóval mindenki érezte, hogy valami jelentős dolog fog történni és mindez az árnyakban fog végbemenni.
Azon a napon, amikor mindez a tetőfokára hágott, Ziare egy kedves kis  szöveges üzenetet kapott az egyik barátjától. Ha bárki beleolvasott volna, akkor leginkább azt feltételezhette volna, hogy az illetőnek nagyon rossz napja volt, mint mindenkinek mostanság, és mindezek mellett balszerencséje egy fogadáson. A kuat-i lány viszont olvashatott a sorok között és egyes szavak számára egészen más jelentéssel bírtak, mint a hétköznapi emberek számára.
"Sürgősen be kell jönnöd. Létfontosságú ügy."

A munkaideje végén volt Ziare, mindössze talán csak 1-2 perc volt hátra, ami pontosan elegendő volt ahhoz, hogy elhagyhassa nyugodtan és gond nélkül a gyárat ahol dolgozott. Az egyetlen problémát csak a gyártól a főhadiszállásig tartó út jelentette. A városban fejetlenség volt. Úgy tűnt, mintha mindenki elfelejtette volna a közlekedési szabályokat, mint ahogy a napokban már volt rá példa, és mindenki ingerülten viszonyult a társaihoz. Ez az ingerültség leginkább a birodalmi katonákon volt érezhető, akik ma rendkívül kegyetlenek és morcosak voltak. Emiatt Ziarenak időnként pihenőket vagy kisebb kitérőket kellett tennie azért, hogy ne fusson bele az épp házkutatást végző vagy kötekedő birodalmi katonák csapataiba.
Épp hogy belépett a lázadók főhadiszállására pár lázadó sietett el mellette, akik csak köszöntek és rohantak is kifelé. Ez egyikük egy fél mondattal indokolta is, hogy a benn levőtől majd mindent megtud nekik sietniük kell. A központi térbe belépve csak egyetlen srác volt benn, a technikus, aki a számítógépen ügyködött éppen. Rögvest az előtte levő monitoron az adatok azzal a sebességgel pörögtek, amivel ő értelmezni tudta őket.
- Van néhány jó hírem és néhány rossz. Melyikkel szeretnéd, hogyha kezdeném? - feléd se nézett és úgy tette fel a kérdést, krákogott kicsit a kiszáradt torka miatt, majd a lába mellől egy üveget vett magához és rendesen meghúzta. Az üvegben levő víz közel egyharmadát ezzel el is fogyasztva, visszatette, majd folytatta a klaviatúrán való zongorázást.


_________________
Kuat 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Kuat FUn312o
Kuat 6fZaEMM
Kuat EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 29 Okt. 2018, 08:11




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Versenyfutás
Ziare Dyarron / Rózsa
Lázadó, szabadságharcos, mérnök, stratéga


Játékostárs(ak) neve: @Werda

Kuat 9OYM7Ge
Kuat BgTKbyF

Idő: Ismeretlen idő, 301.3 MU
Helyszín: Lázadók főbázisa, Kuat City, Kuat
Cél / Feladat: Ismeretlen
Szövetségesek: A lázadó sejt tagjai
Egyéb információk:


//Előzmény: Kuat//

Az utóbbi napok nagyon furcsák voltak Ziare sem nagyon értette, hogy mi lehet mindennek az oka. A sok-sok éves lázadó múltjának köszönhetően azt tudta, hogy valami készül, ebben teljesen biztos volt, csak azt nem, hogy mi. Most jobban kellett az impekkel is vigyázniuk, mert brutálisabbak voltak, mint bármikor. Most egy-egy rossz lépés különösen halálos lehetett. Mint általában most is igyekezett a HoloNet-en tájékozódni, hátha a kormányzó személyesen is meglátogatja a bolygót, esetleg a moff vár magas rangú vendéget és amiatt van ilyesmi, esetleg egy másik sith/urdrarr. Az ilyesmiket gyakran előzték meg rajtaütések, szigorítások és effélék. A furcsa napok miatt bent nem is kereste most Galvint, igyekezett a lehető legszürkébb egér maradni, nehogy bármi miatt kipécézzék maguknak az impek. A munkanap végén kapott egy üzenetet is, ami valahogy részben várható volt, részben a legrosszabbkor jött.
Be kellett mennie a főhadiszállásra az üzenet szerint. Mivel a műszakból már csak percek voltak hátra, így le is adta a szolgálatot. Ezek után a megbeszélt helyre volt nehézkes eljutni, egyrészt sok baleset is volt, másrészt az ingerült impeket kellett kerülgetnie, de végül is megérkezett, már-már azt hitte, hogy soha sem fog, de végül csak sikerült.
- Mi történt? – kérdezte.
Értékelhető választ nem kapott, amire csak széttárta a karjait és elindult befelé, remélve, hogy még marat bent valaki, aki majd tud neki információkat adni. Odabent a központi részen egy fő volt már, vagy még csak bent, éppen adatokat elemzett. De szerencsére, amint meglátta Zi-t már egyből kiderült, hogy ő tud információkkal szolgálni. Többel is, mint amit a fiatal nő gondolt volna korábban.
- Haladjunk fordított sorrendben, a legrosszabbtól a legjobbig – mondta és rámosolygott a technikusra.
Remélte, hogy ezúttal tényleg valamilyen nagyon jó hírt is fog kapni, rájuk fért volna.

felszerelés/egyebek:

Kuat PQH6teA Kuat YfigUHa Kuat UqyHkUm Kuat BHK5xTm Kuat CePX4dU Kuat MORRyAX


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kuat 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 23 Nov. 2019, 20:20

VERSENYFUTÁS

Helyi Idő: -
Helyszín: Kuat City, Lázadók Főhadiszállása
Feladat: Eljuttatni a tábornokot a kikötőig
Résztvevők: Ziare Dyarron

A technikus sóhajtott egyet, majd hamar három kis projectort vett elő és tette le az asztalra. Egyelőre csak az egyiket kapcsolat be, amin egy fehér bőrű, szőke ember nő volt. A ruházatán semmiféle ismertetőjel vagy szimbólum nem volt, az egyetlen klönösebb dolog a homlokánál levő fejdísz volt.
- Vivien Corsack. Fejvadász és elég hosszú listával rendelkezik ami a sikeres becserkészéseket illeti. Igazi profi. - úgy darálta a szöveget, mintha előre betanult dolog lett volna. Ez után aktiválta a következő szerkezetet. Ziare pedig olyat láthatott, amit biztosan nem szeretett volna. A fekete hajú nőt akár látásból is ismerhette, de hallani biztos hallott róla. Az egész szektor rettegett tőle.
- Z-03. Zoe a démon. Zoe a mészáros. Vagy ha úgy jobban tetszik, akkor Zoe a k-rva, aki szemrebbenés nélkül tűzi karóba a gynegéket és gyerekeket, pedig az ő seggébe kéne a karót felnyomni. - a gyűlöletet és a megvetést jól hallani lehetett a hangjában. Még a gépelést is abbahagyta és mindkét keze ökölbe szorult. Néhány mély levegőt kellett vennie mielőtt az utolsó gombot is megnyomta.
- Gróf Jeremiah Newton. A köztársaság tábornoka és ügynöke. Tegnap este érkezett, ma pedig ki kell jutnia. Ha el tud jutni a kikötőig, akkor meg vagyunk mentve. Ez lesz a feladatod. Mindkét parti rá vadászik, vagy a birodalomnak, vagy a fejpénz miatt. Zoe valószínűleg a kis elitcsapatát is elhozta a bolygóra. - a pasas őszülő, katonaembernek látszott. Ami pedig az említett csapatot illette azokról Ziare is hallhatott már. Specialisták voltak, egykori rohamosztagosok, akik elég sok lázadó sejtet füstöltek már ki a 9. szektorban és itt Kuaton is.
- Ezzel tudod követni és megtalálni az öreget. Sietned kell, legutóbb még két utcányira volt. Nem tud gyorsan haladni, csak annyira, amennyire az embereink tudják biztosítani számára az utat. - nyújtott át a nőnek egy kis szerkezetet. Kicsi volt, könnyen hordozható és elrejthető, a tábornokot peig egy kis pont jelezte a kijelzőjén a város térképével együtt.
- És vigyázz magadra, Zi, kérlek. - a hangja komoly és aggódó volt, majd visszatért a gépeléshez.
Elhagyva a rejtekhelyet odakinn elég kaotikussá helyzet uralkodott, még inkább, mint azelőtt. Lövések és robbanások hangja hallatszott több felőlről is. Rég volt, hogy ilyen felfordulás lett volna a bolygón. Igaz, ilyen méretű akcióban se volt évek óta része a lázadóknak. A köztársasági tábornokot két irányból érhette el Ziare, a főutcán haladva, ami most eléggé néptelen volt, vagy pedig a mellék utcákon haladva az épületek között..


_________________
Kuat 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Kuat FUn312o
Kuat 6fZaEMM
Kuat EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 25 Nov. 2019, 09:23




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Versenyfutás
Ziare Dyarron / Rózsa
Lázadó, szabadságharcos, mérnök, stratéga


Játékostárs(ak) neve: @Werda

Kuat 9OYM7Ge
Kuat BgTKbyF

Idő: Ismeretlen idő, 301.3 MU
Helyszín: Lázadók főbázisa, Kuat City, Kuat
Cél / Feladat: Ismeretlen
Szövetségesek: A lázadó sejt tagjai
Egyéb információk:


Zi érdeklődve figyelte, ahogyan a technikus kitette a megfelelő eszközöket, majd nekilátott mutatni. A legrosszabb akkor e szerint egy fejvadász volt, aki elég sikeres. Noha egyelőre nem tudta, hogy miért lehet itt a nő és kit keres, de benne volt a pakliban az, hogy őt. Szerencsére, vagy éppen sajnos – kinek a nézőpontját nézték – eléggé hírhedt volt és az impek már jó ideje el akarták kapni. Ez a hír nem tudta, hogy mennyire szerepelt volna a legrosszabb listán, mert eddig csak a rohamosztagosokkal és egyéb katonákkal kergették az impek őt és a lázadókat. Bár ennyi pénzt fix, hogy nem költene rá a birodalom, hogy elkapja, így valami más állhatott a háttérben. Jött a következő rossz hír, a k*rva, holoképeken már látta a nőt, ahogyan hallott is róla.
- Azt mondtam, hogy a legrosszabbtól haladjunk a legjobb felé… – nézett kissé tettetett szigorúsággal a technikusra.
Ezek után tényleg nagyon remélte, hogy nem ő és a többiek lesznek a célpontok, hanem valaki más. Bár a valaki más sem volt a legjobb, mert akkor meg kell őket előzni és saját maguk nem voltak annyira profik, mint ez a két nő. A gyűlöletet és megvetést megértette és komolyan bólintott, hogy saját maga is így véli, hogy azt kéne a nővel tenni. De szerencsére úgy tűnt, hogy ezzel véget is értek a rossz hírek, mert következett a jó. Tábornok és ügynök, karabast! Most már tudta, hogy nem rá utaznak, hanem a férfira.
- Elég őrült a tábornok, ha csak úgy beszambázott a Birodalom által legjobban védett bolygóra! Szerintem Dromund Kaas-t nem védik annyira, mint ezt a kicseszett bolygót! – fakadt ki.
Persze ennek a hajógyár is az oka volt, ami az egyik legnagyobb olt a csillagködben. Az pedig tovább fokozta a „jó” híreket, hogy Zoe valószínűleg a csapatát is hozta. Már éppen akarta mondani, hogy egyedül messze nem olyan jó saját maga, hogy felvegye a harcot a csapattal, egyedül. Már éppen kérdezni akarta, hogy ki is fog a csapat ellen jönni vele, hiszen elég sokan, köztük ő maga is likvidálta volna őket a bűneikért, amikor a technikus tovább folytatta a dolgot és a kezébe is odanyomta a nyomkövetőt. Ugyanis ebben a mondatban volt, hogy a többiek is segítik a tábornokot.
- Galvin is odakint van? – kérdezte még.
Mivel ma még nem látta a szeretőjét a munkaidő lejárta óta, aki egyben lényegében élettársa is volt jelenleg és birodalmi tisztként dolgozott, így érdekelte, hogy rá is számíthat-e odakint. Ekkor azonban robbanás rázta meg a helyet is, régen volt ekkora harc odafent. Még a technikusra nézett, amikor az megszólalt és elmosolyodott.
- Mindig vigyázok! Most is fogok! – ígérte meg a mosoly kíséretében.
Indulás közben felvette még a sisakját, hogy az arca takarva legyen és a csuháját is felhajtotta. Ahogyan felért két módot választhatott az eljutásra, a kisebb utcákat és a főutat. Úgy számolt vele, hogy az ellenség is a kisebb utcákon fog haladni, így saját maga igyekezett a főúton haladni. Ott is az árnyasabb részen lopakodva, de mégis gyorsan, az ellenségre ügyelve, nehogy megláthassák és ő is igyekezett az utat figyelni, hátha kiszúrja őket, vagy a sajátjaikat ott. Addig igyekszik árnyak között haladni, fedezékben, kapualjakban, járművek takarásában, amíg be nem éri a tábornokot és a többi lázadót. Ha megtámadnák, próbál kitérni, hátha sikerül neki.

felszerelés/egyebek:

Kuat PQH6teA Kuat YfigUHa Kuat UqyHkUm Kuat BHK5xTm Kuat CePX4dU Kuat MORRyAX


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kuat 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 11 Ápr. 2020, 01:22

VERSENYFUTÁS

Helyi Idő: -
Helyszín: Kuat City, Lázadók Főhadiszállása
Feladat: Eljuttatni a tábornokot a kikötőig
Résztvevők: Ziare Dyarron

A főút néptelen volt, viszont az látszott, hogy nem véletlenül. Több karambolozott, vagy éppenséggel felrobbant és lángokban álló jármű volt mindenfelé. Ezek civil járművek voltak, katonainak nyoma sem volt közöttük. Voltak olyanok, amikben holtestek voltak a legváltozatosabb halálmódokkal. Lövések, égés, vagy a karambol hatásai. Akárhogy is, elég jó munkát végzett/végeztek valaki/valakik.
A járművekből származó füst és az elég sok fedezék viszont megkönnyítette Ziare számára a haladást, legfőképp azt, hogy mindezt biztonságosan megtehesse. Azonban a szerencséje mindössze csak az út feléig volt elegendő. Itt ugyanis néhány méterrel előtte az egyik épület oldala kirobbant. Törmelékek és végtagok repültek mindenfelé, aztán nem sokkal utána egy páncélos személy lépett ki a füstből és az épületből. Olyan két méter magas lehetett, ha nem nagyobb. Nehéz páncélt viselt tetőtől talpig, fehér alapon fekete csíkokkal és piros vizorral. Az övén különböző gránátok csüngtek és a mellkasán átvetett két szíjon még további, a fegyverébe tartó töltetek. A kezében tartott gránátvető csöve még füstölgött, a másik fegyvere, egy rakétavető, pedig a hátán pihent. Nem volt nehéz kitalálni, hogy valószínűleg jártas a robbantásokban.
Ziare még azelőtt behúzódhatott egy jármű mellé, hogy az alak észrevegye, viszont a továbbhaladás így kissé nehézkes lesz, visszafele pedig hosszú és valószínűleg hamar észre is vennék.
- És ezek hívják magukat "lázadóknak"? Még a csizmán talpát se nyalatnám le velük. Agyas, merre van a következő célpont? - halhatta a nő, ahogyan a, hangjából ítélve férfi, hangosan, kommlinken beszél valakivel. Az jó kérdés volt, hogy maga az alak ennyire ostoba, hogy így kommunikál, vagy pedig megfélemlítésből teszi mindezt, hogy ha esetleg valaki hallaná. Magát a páncélost Ziare előbújás nélkül is láthatta jelenlegi pozíciójából a jármű egyik tükrén keresztül.
"Galvinról nincs hír. A kommunikáció korlátozott, a többi sejtet sem érjük el."
Érkezett az üzenet Ziare számára, azonban talán pont rosszkor és rossz helyen, mert az addig hangosan beszélgető katona egy pillanat alatt hallgatott el és fordult abba az irányba, amerre Ziare is volt. Valószínűleg a pontos helyet nem tudta, de gyanakodhatott, hogy valaki van ott. Az is lehet, hogy észlelték az üzenetet, amit kapott.


_________________
Kuat 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Kuat FUn312o
Kuat 6fZaEMM
Kuat EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 12 Ápr. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Versenyfutás
Ziare Dyarron / Rózsa
Lázadó, szabadságharcos, mérnök, stratéga



Játékostárs(ak) neve: @Werda

Kuat 9OYM7Ge
Kuat BgTKbyF

Idő: Ismeretlen idő, 301.3 MU
Helyszín: Lázadók főbázisa, Kuat City, Kuat
Cél / Feladat: Ismeretlen
Szövetségesek: A lázadó sejt tagjai
Egyéb információk:


Odakint maga a káosz fogadta Ziare-t, amikor megérkezett arra a részre, ahova mennie kellett. Nagyon, de nagyon régen nem látott ekkora káoszt és pusztítást. Ha nem tudta volna, hogy a tábornok önszántából jön és nem fogoly, akkor azt hitte volna, hogy az egész csak egy imp csapda, hogy előcsalják a lázadókat. Még így is sikerült. Karambol volt, lehetett, felborult, összeütközött járműveket látott, megannyi halottat. „Szerencsére”, bár ő maga nem érezte annak megtudta már mondani, hogy kivel mi végzett. A gyomra görcsberándult, ahogyan a lángoló és sérült csakis civil járművek között a megannyi civil testet meglátta. Nem mindegyik a balesetben halt meg, voltak itt égési sérültek is, amiket még mindig lehetett a baleset számlájára fogni, de amikor lövési nyomokat látott, azokat már nem. Valaki lemészárolta a civileket. Ezúttal nem csak a permvidékre, de egyenesen a pokolba kívánta Organa-t, Inuwia-t és Gorr-t, a három nagyurat, akik a 9. szektort őrzik a szférájukkal a Sötét Tanácsból. Az egy dolog, hogyha a lázadókat ölik, de nem a civileket! Meg a moffot is, aki kiskirályt játszik a Kuat felett. Azonban pont ez a káosz volt az, ami segített neki, mert a füstben, a roncsok között tudott úgy haladni, ahogyan kellett. Bár ebben annak is nagy szerepe volt, hogy nem volt a közelben senki, akit látott volna, vagy annak, hogy a páncélja is fekete volt, meg a csuhája is. Remélte, hogy akik ezt okozták már a közelben sincsenek, így nyugodtan eltud jutni arra a részre, ahova a koordinátái szóltak, azonban ez hiú ábrándnak tűnt, mert alig ért el fél távra, amikor előre fele az egyik közeli épület oldala berobbant. Azonnal annak a járműnek az oldalához lapult, ahol volt és a lehető legkisebbre igyekezett magát összehúzni, hogy ne vegye észre az, aki éppen kijött, akit saját maga pedig szerencsére látott hála az egyik jármű visszapillantóinak. Azonban nagyon nem tetszett neki, amit látott. A Halálosztagosok szoktak ekkorák lenni, vagy a speciális alakulatok, a mezei rohamosztagosok, vagy sith osztagosok nem, legalább is amennyire sikerült az elmúl hosszú évek alatt ezt kitapasztalnia. Úgy tűnt számára, hogy az impek tényleg mindent megtesznek azért, hogy kézre kerítsék a tábornokot, ami nem volt jó jel arra nézve, hogy a lázadók nem voltak egyenként ilyen nagy erő ellen felkészülve, ha ezek speciális alakulat részei voltak.
Végignézett a nehézpáncélos alakon, ahogyan tele volt gránátokkal, fegyverekkel, ráadásul túlságosan magabiztos is volt, ha megfélemlítésnek használta, hogy úgy beszélt a komvonalon át, hogy bárki hallhatta, akkor nagyon is sikeres volt, mert Ziare-t kirázta a hideg ettől az egésztől. És ekkor kapott választ is arra, amit Galvinról küldtek. Valószínűleg nem lehetett hallani, mert saját maga is sisakot használt és fülbe dugható kimenetet a komlinkhez, de az alapján, hogy a páncélos arra fordult gyanította, hogy figyelik a kommhálózatot és észlelték, hogy itt valaki üzenetet kapott. Minderre teljesen megbénult ösztönösen és igyekezett a lehető leginkább mozdulatlan lenni, jó néhány másodpercig még levegőt is elfelejtett venni. Nem csak amiatt, hogy az imp kiszúrta, hanem azért is, mert nem volt hír róla. Hol volt? Remélte, hogy a birodalom hívta be és ezért nem tudott jelentkezni, mert akkor legalább ő biztonságban volt és nem kellett aggódnia érte, mert jelenleg magáért nagyon is kellett. Azt tudták, hogy itt van, ha pedig a páncélos nekiáll felrobbantani a sorban álló járműveket, akkor neki is annyi.
Mivel nagyon is szeretett volna életben maradni, így azonnal próbált körbenézni, hogy volt-e a közelben, lehetőleg visszafelé – hogy a másik még kevésbé lássa meg – valamilyen csatornalejáró, esetleg sikátor, vagy egy másik utca, amit használatba vehet ahhoz, hogy elkerülje ezt a pokoli helyet. Ha képes volt rá – de csak akkor – akkor még le is hasalt itt, hogy benézzen a kocsik alá, hogy ott lát-e olyan helyet, amin keresztül elmenekülhet innen. Ha nem talál, akkor egyelőre csak lapít teljes csöndben, remélve, hogy a másik tovább indul. Ha azonban talál, akkor nagyon, de nagyon óvatosan és csak akkor, ha úgy látszik, hogy tud haladni, akkor fog elindulni. Ha kell, akkor kivárja a megfelelő pillanatot ehhez. Nem akart kockáztatni, hiszen nem volt nála olyan fegyver sem, amivel árthatna a nehéz páncélnak, maximum, ha sikerül valamelyik gránátot meglőnie és felrobban minden a férfival együtt…

felszerelés/egyebek:

Kuat PQH6teA Kuat YfigUHa Kuat UqyHkUm Kuat BHK5xTm Kuat CePX4dU Kuat MORRyAX

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kuat 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kuat Empty Re: Kuat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.