X Club

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

X Club - Page 2 Empty Re: X Club

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 03 Ápr. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az irányjelző
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Dendarid Tefle


~ Helyszín: Árnyékváros  ~
kép:

Nem mintha nem lenne a bolygón majdnem 90 milliárd olyan lélek, akik alvilági ügyletek miatt vannak itt. Ezen a holdon nincs olyan személy, aki ne kötődne az alvilághoz. Az pedig, hogy az impek és a pubok itt vannak nem volt meglepetés. Mindkettőnek vannak itt érdekeltségei, ez eléggé köztudott. Van az a pénz, ami miatt még a huttok és egyéb bandák is szemet hunynak. Az alapján, amit mondott bizonyos, hogy ezek nem Dandemet keresik, így ez legalább megnyugtató. Neki csak az én huttommal, Grattussal volt ügye, a sajátjait állította rá, személyes dolog, nem fogja világgá kürtölni, mert a saját becsületén esik csorba. Az impekre pillantottam, azért ez merész volt, hogy így jártak itt főleg, hogy nem a saját részükön tették, ahol az ő érdekeltségeik vannak. Csak bólintottam a nőnek, erről nem hallottam, de azért érdekelt. Újabb bólintás, hogy követem, így amikor elindult, egészen addig a helyig, amíg meg nem állt. Elmondania sem kellett, hogy hol vagyunk, pontosan tudtam a hely kinézetéből, aminek nem örültem. Ide soha sem tettem még be a lábamat, ha tehettem, akkor elkerültem, az alvilági körökben igencsak jól ismert
- Természetesen semmit sem tudok az itteni titkos imp börtönről és kísérleti laborjaikról – feleltem. – Ahogyan más sem. De arról tudok, hogy a hold legmocskosabb dolgai itt zajlanak és a legdurvább alvilági bandáknak is ez az otthona.
A további szavaira felvontam a homlokomat. Ki volt ez a nő? Kérdések, igazából egyetlen egy érdekelt.
- Mi hogy kerültünk a képbe? – kérdeztem.
Főleg, mert csak némi információért jöttem hozzá nem másért, erre belerángat efféle ügybe. Nem tagadhattam, hogy igencsak meglepett az, hogy egy jedi a kölyök, de legalább már lehet tudni, hogy miért ennyire béna. Az arcomra csak egy pillanatra ült ki a meglepetés, szerencsére elég profi voltam ahhoz, hogy a rideg maszkomat újra felöltsem. A padawan szó megnyomása után csak egy pillanatra néztem a párosra.
- Úgy látszik, hogy én fogom nyerni a fogadást – feleltem rideg közönnyel.

//Folytatás: Árnyékváros//

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
X Club - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

X Club - Page 2 Empty Re: X Club

Témanyitás by Giodibi Szer. 04 Ápr. 2018, 15:48

Dendarid Tefle

Jedi   padawan


Kaland: Az    irányjelző

Játékos társak:  Silhana    Lolaes'ra



Így, hogy említik, már a padawannak is feltűnik, hogy tényleg sokan vannak, bár nem tudja, hogy egyébként mennyien szoktak jelen lenni általában. Eddig ő teljesen úgy volt vele, hogy ez normális, de ezek szerint nem. Ezután a lovag egy asztal felé mutat, ahol birodalmi ruhás tisztek iszogatnak és szórakoznak, de vajon ők is azért vannak itt, amiért a többiek vagy minket akarnak lefülelni, ezt egyelőre még nem tudhatom, így inkább csendben maradni, hogy véletlenül se mondjak semmi gyanúsat. A Nagy Üzlet? Vajon mi lehet az, vagyis inkább iről folyna az üzlet? Ezernyi kérdés vetődik fel bennem, de még nem teszem fel őket, nehogy valami rosszat mondjak. Nem szeretném, ha a birodalmiak miattam szállnának rám. Inkább csak némán bólogatok, majd követem a nőt. Az épületből kiérve a lovag ki is jelenti, hogy később mindent elmagyaráz, ami kicsit megnyugtat, mert így legalább nem kell nekem olyan dolgokra rákérdezni, amire nem szabadna. Az utcákon haladva az emberek száma egyre csökken, míg végül csak pár szegény utcagyereket látni a környéken. Egy üres helyiségbe érünk végül, ami akár egy kis raktárnak is elmenne, ha nem lenne teljesen üres. Baylisi ezúttal igen komoly és rideg hangnemre vált, miután becsukta az ajtót. A szavai alapján ez az egész üzlet elég komolynak tűnik, főleg, hogy ha ennyi embert sikerült megmozgatni vele, de még mindig nem értem, hogy mégis az üzlet valódi célja. Amikor kiejti a padawan szót, teljesen összezavarodok, most csak véletlen mondta ki vagy ez a fejvadász mégis barát. Most már fogalmam sincs, hogy pontosan mi történik, de az viszont érdekelne, hogy nekünk mi lesz a dolgunk.
- Lehet, hogy idióta kérdés, de én nem vagyok benne az üzletek világában. Szóval elárulnád, hogy ez az egész miért jó és egyáltalán mi az üzlet tárgya?





felszerelés:
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

X Club - Page 2 Empty Re: X Club

Témanyitás by Xeth E'ron Hétf. 09 Ápr. 2018, 21:36

Asiaalys Leathor/Baylisi Cropgild
Jedi Lovag/Információ bróker
Mesélői karakter
AZ IRÁNYJELZŐ
Nar Shaddaa, X Club

Az Árnyékváros szóbeli leírására csak bólintott egyet a nő. Mindaz, amit felsorolt a twi'lek valóban igaz volt, és az a legdurvább alvilági bandák ténykednek itt, eléggé finom fogalmazás volt. Ha valaki úgy gondolta, hogy a felszín az, amit az alvilág ural, akkor erről a helyről jobb nem is beszélni. Ami itt történik, arról senki sem tud az utolsó pillanatig el.
- A padawannak nincs választása. Az ön esetében tisztában vagyok vele, hogy bizonyára információ érdekében keresett fel engem. Nem tudom mennyire járatos ez ügyben, de bármi nemű információért elég rendes összeget szoktam elkérni, lévén a legapróbb dolog is megváltoztathatja a politika állását bármelyik frakcióban. Viszont amennyiben most a segítségünkre lesz, eltekintek a vételártól. - nyújtotta a kezét Silhana felé. Innentől már a nőn múlik, hogy elfogadja-e az ajánlatot, ha nem, akkor Baylisi megvárja azt, hogy távozzon.
- Arra most fogok rátérni. - kezdte Dendarid szavait követve. - Az egész üzlet úgy ahogy van, egy csapda. Egy urdrarr és egy hutt likvidálása a cél. Az üzlet mindkettejük számára roppant kecsegtető, mégpedig annyira, hogy mindenképp személyesen legyenek jelen. Mind a ketten egy ideje már a listámon vannak. A hutt neve Wunji Truaz, az urdrarré Lord Wralda. - adott gyors magyarázatot, majd mind a két említett személyt megmutatta miután elővette a holoprojektort a ruhája egyik zsebéből. Amennyiben Silhana még ott volt, számára egyik sem volt kiemelkedőbb a másiknál. ugyan úgy ismeretlen lehetett számára az urdrarr, mint a hutt. Dendarid esetében ez már másképp volt, hiszen az urdrarr az apja volt, aki ráadásul valahol itt tartózkodik ezen a holdon.

//Szerintem helyesebb, ha az Árnyékvárosban folytatjuk, úgyhogy oda írjatok. ^^//


_________________
X Club - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

X Club - Page 2 FUn312o
X Club - Page 2 6fZaEMM
X Club - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

X Club - Page 2 Empty Re: X Club

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.