A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 02 Május 2018, 16:05

A Végtelen Birodalom alkonya c. kaland helyszíne



Olyan 15.000 évvel ezelőtt vagyunk a jelenhez képest, a Rakata Birodalom, avagy a Végtelen Birodalom bukása előtt. Már egy ideje uralják a rakaták a teljes csillagködöt, azonban az elmúlt pár évtizedben egyre nehezebb fenntartani a hatalmas rabszolgaalapú birodalmat. Egymástól függetlenül lázadnak fel a bolygókon a rabszolgák és egyre nehezebb visszaverni őket. Szerte a csillagködben pedig remény gyúl a rabszolgák szívében, mert valamelyik planétán kifejlesztettek egy vírust, amivel képesek lehetnek arra az emberek, hogy levethessék a láncokat, amik rabigába kötik őket. Természetesen mindez a Végtelen Birodalom fülébe is eljut és versenyfutás kezdődik, sikerül-e a vírust bevetni a rakaták ellen, vagy azok képesek lesznek megsemmisíteni azt és megtorolni az engedetlenséget?

Ez a bolygó a Tatooine, még a régi fénykorában, amikor nem sivatagbolygó volt. A Rakaták nemrég érkeztek meg, hogy leigázzák a bolygót a fenyegetés miatt annak ellenére is, hogy a pletykák szerint végzetes lehet ez a hely számukra.
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 2U12qbY
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 6ui22fI
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Qt28Xpl
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) BZBEhpo

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 03 Május 2018, 00:00



A Végtelen Birodalon Alkonya





Tatooine


Résztvevők: Nyu, Trill, Eermizkuert Oziff és Isk



Következő körváltás: 2018. május 7. (hétfő)


A Végtelen Birodalom alkonya (alter) DRGAKhp


Helyi Idő: 22:00 TSI (Tatooine standard idő), 123.14975 ME; Első nap
Helyszín: Rakata erődök közelében
Feladat: Bejutni a főerődbe és megfertőzni az ottani rakatákat
Lázadók: Nyu | Trill | Eermizkuert Oziff | Seela’talik
Rakata erők: -
Rakata erődök:

Az utóbbi évtizedekben megannyi helyen tört ki lázadás a Végtelen Birodalom szerte, ennek ellenére Trill és Isk úrnője – Seer’ka – úgy döntött, hogy újabb bolygót, újabb világot hódít meg. Ez volt a Tatooine, egy gyönyörű virágzó bolygó egy kétcsillagos naprendszerben. Ám a bolygó ellenállt. A harc jó pár hónapja, már egy éve is tartott, a helyiek makacsul tartották magukat és Seer’ka nem kapott utánpótlást. A harcok közepette Trill elárulta úrnőjét és a több másik bolygóról idekerült, illetve itt élőkkel kötött szövetséget és harcoltak a rakaták seregével, amit most már Isk vezetett…
Nyu és Oziff is a megszállás elején kerültek a bolygóra, mint rabszolgák és Trill volt az, aki felszabadította őket, majd a bolygón levő erőhasználókat képző rejtett templomba vitte és ott leltek menedékre. Az itteniektől tudták meg, hogy van egy természetes forrásból származó főzet/méreg, ami hatásos a rakaták ellen. A feljegyzéseik szerint, évszázadokkal, vagy évezredekkel korábban már jártak itt a rakaták, de betegek lettek, elszakadtak az Erőtől és meghaltak. Ez a főzet létezett légnemű állapotban, de fegyverre is kenhető volt, így sok féle képpen lehetett megfertőzni az ellenséget.
Azonban a rakaták is tudomást szereztek erről, így egy végső elkeseredett lépésben el akarták pusztítani a templomot, ahonnan azonban a Nyu, Trill, Oziff egy twi’lek nő társaságában már elhagyták a helyet és a vírust is magukkal vitték a rakaták erődjeihez.
Jelenleg az óceán partjától nem messze egy barlangban húzták meg magukat, az erődök jelenleg nem túl védettek, hála annak, hogy a haderő jelentős része a templomhoz vonult…

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 1sTt11I


Helyi Idő: 14:00 TSI (Tatooine standard idő), 123.14975 ME; Első nap
Helyszín: Tatooine-i templom
Feladat: Megtisztítani a lázadók/ellenállók szent helyét
Rakata erők: Isk | Seer’ka
Lázadók: -
Tatooine-i templom:

Az utóbbi évtizedekben megannyi helyen tört ki lázadás a Végtelen Birodalom szerte, ennek ellenére Trill és Isk úrnője – Seer’ka – úgy döntött, hogy újabb bolygót, újabb világot hódít meg. Ez volt a Tatooine, egy gyönyörű virágzó bolygó egy kétcsillagos naprendszerben. Ám a bolygó ellenállt. A harc jó pár hónapja, már egy éve is tartott, a helyiek makacsul tartották magukat és Seer’ka nem kapott utánpótlást. A harcok közepette Trill elárulta úrnőjét és a több másik bolygóról idekerült, illetve itt élőkkel kötött szövetséget és harcoltak a rakaták seregével, amit most már Isk vezetett…
Amíg a lázadók a legnagyobb titokban a bolygó másik felén voltak már Isk az úrnője parancsára egy nagyobb sereggel – nagyjából száz fő, révén igencsak limitált volt az itteni sereg az utánpótlás híján – érkezett meg a templhoz. A kibernetizált harcosok igencsak ütőképesek voltak a szegényes fegyverzetű helyiekhez képest, bár Trill árulása miatt többeket elvesztettek már. A templom egy dzsungeles részen volt bent mélyen a déli kontinensen. Seer’ka nem is jött személyesen, mert állítólag a templomnak van a rakatákra veszélyes vírusa. Ezt is el kellett pusztítani.
A templom egy tó közepén volt, ennek a szélén szállt le Isk és harcosai. Természetesen megvolt a módja annak, hogy könnyedén átjussanak, voltak antigrav platóik. Holografikusan kivetítve Seer’ka is figyelemmel kísérte az eseményeket.
< - Induljatok és ne hagyjatok túlélőket! – adta parancsba rakata nyelven. >

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) DRGAKhp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 06 Május 2018, 13:00

[​IMG]



_____________Isk


Alap Adatok
:
Fizikai Adatok
:
Felszerelés
:
_
Az alantas lázadó kutya alaposan megnehezítette a dolgomat az utóbbi időben, és már alig vártam, hogy elégtételt vehessek az árulásáért. Persze a harag kényelmes, mégis kétélű fegyver, ami könnyen elhomályosíthatja a látásomat, ezért figyelnem kellett az érzéseimre. Nem akrtam, hogy az Úrnő csalódjon bennem, már régóta elfogadtam, hogy csak az ő kegyeitől függök. Minden győzelem amit vívok az övé, viszont életem minden öröme és szenvedése, létezésem minden egyes pillanatának a körülményei attól függtek, hogy Seer'ka mennyire elégedett velem. Persze nem voltam naív, se hülye. Ha egy erősebb rakata ajánlatot tesz, megfontoltam volna. Ha elad vagy elcserél, elfogadtam volna. Viszont a biztos halálba, ahova Trill menetel, senkit sem követtem volna. Hiszen nem volt kérdés, hogy ez a kis lázadás múlandó, hogy hamarosan leverjük, és ez a bolygó is a Végtelen Birodalom fennhatósága alá kerül. Minden minden bolygó, amit a rakaták kinéztek. Ez volt az élet rendje.
Ennek megfelelően nem késlekedtem, amikor az úrnő kiadta a parancsot. Utasítottam a harcosokat, hogy helyezzék el a gravopallókat, miközben türelmetlenül vártam. Nem akartam egyedül indulni a harcba a harcosaim nélkül, láttam már force houndokat, akiknek ez lett a vesztük. És azt se akartam, hogy elvágjanak a katonáimtól, és vezető nélkül maradjanak. Utáltam a háborúkat, a párbajokat szerettem, azok éltettek. Ott nem kellett másokra támaszkodni, nem kellett bevárni senkit, se alkalmazkodni. Mindenki a lehető legtöbbet nyújtotta, és a jobbik győzött. Ilyen egyszerű.
Ahogy lent voltak a pallók, megindultam a sereg élén, fegyelmezett sorokban masíroztak mögöttem a kiképzett harcosok.


~~innen loptam a templatet~~

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Shadow Vas. 06 Május 2018, 18:43

Nyu

Vannak dolgok amik változnak az életben, és vannak amik mindig ugyan olyanok maradnak. Az életem korábban nem állt másból, mint vadásztam, ha kellett elcsentem némi kis kaját, majd miután ez már nem működött beálltam igahúzónak. Unalmas volt, de legalább ételt kaptam érte, meg volt egy kis zúgom ahova behúzódhattam. Máskor persze cipelgettem a dolgokat hol egyedül, hol besegítve, persze ételért cserébe. Nem is volt nagyon más az életembe, mire emlékeznék, még a szüleimre se. Rakatak az övék voltam, ahogy körülöttem mindenki más is, azonban ez egy nap véget ért.
Trill, ez volt a hölgy neve, aki ebből kirángatott, aki megmutatta, hogy van élet azon kívül is, amit eddig csináltam. Lázadás a Rakatak ellen. Kezdetben nem értettem a dolgot, és mit is tehetnénk olyanok ellen, akik hatalmát rettegni és félni kell, azonban Trillben megbíztam, teljesen, így követtem. Az tény, hogy azért a természetem nem könnyített a dolgokon, hiszen a lázadók sürgetve akartak sok tudást rám erőltetni, tanítani mindenfélére, aminek gyakran morgás és vicsorgás lett a vége. Nehéz volt tanulni, szavakat, nyelvet. Eddig elég volt pár szó is, amit tudtam, most az már kevés volt. Erős voltam, hiszen mióta az eszemet tudom kb csak az erőmre támaszkodhattam, és bár ügye vadásznak tartottam magam, de itt kiderül, hogy nagyon messze vagyok tőle. Ez is surlódáshoz vezetett, hogy hogyan is tartsam az íjat, hogyan lőjek, célozzak, hogy jobban gyorsabban menjen, fegyverrel hogyan is harcoljak, hogyan is védjek olyan erős fegyvert, mint az erőkardot. Gyakori jelenet volt ahogy mérgesen földhöz vágom ami a mancsomba van, majd elvonulnék, de Trill az aki könnyen visszaterelt a feladatomhoz. Nem volt nehéz dolga, mert az ő szavára mindig is jobban odafigyeltem, mint másokéra, és követtem is, még ha néha morogva, de akkor is.
Így telt el lényegében az év tanulással, edzéssel, felszerelkezéssel a templom védelmében, amíg el nem jött a nap, hogy megindultunk a nagy terv végrehajtásához. Csak egy kis csapat indult meg a méreggel, hogy a Rakata erődökhöz vigyük és ezzel csapást mérhessünk rájuk. Trilltől kapott páncélt viseltem, egy rúddal közelharcra és még az íjam volt nálam, hogy ha lenne valami probléma, akkor harcra kész legyek. Emiatt hegyeztem is füleimet, miközben levegőben idegen szagokat kerestem, hogy könnyebben kiszúrhassam, ha közelünkbe akarna lopakodni, de a döntést ráhagytam Trillre, hogy merre is menjünk.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 06 Május 2018, 21:29

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Latest?cb=20090521191417
Rakaták. Oziff életének csak kis ideje részei, de bennük ott van minden, amit nem szeret. Mikor megérkeztek a bolygójukra akkor szinte egyből rájuk támadtak méghozzá olyan fegyverekkel amilyenekről még nem is hallottak. Oziff igyekezett ellenállni és megvédeni a fajtársait, de az ellenfél sokan volt és elfogták őt. Dolgokra kényszerítették amiket nem akart csinálni. Rabszolga. Így hívták. Nem szerette, hogy így hívják és nem is akart az lenni. Pedig nem egyedül volt rabszolga. Sokan és ők olyanok voltak mintha már megszokták volna. Oziff nem tudta őket megérteni. Senkit sem tudott jól megérteni főleg mert nem engedték neki. Nem akarták, hogy használja az erőt. Azt, akarták, hogy gyenge legyen akivel, azt tehetnek amit akarnak. Ezért nem értette a többi rabszolgát csak a ForceHoundokat és a rakatákat akik tudtak beszélni a fejében. Nem szerette őket. Egy Trill nevű nő szabadította fel. Ő is ForceHound volt, de fellázadt. Mikor már Oziff megint tudta használni az erőt akkor már könnyebben megértette magát másokkal és azt is könnyebben megértette amit mondanak neki. Viszont a testükkel a felszabadítottak másképp kommunikálnak mint ő szokott és furcsák. Ahogy a gondolkozásuk is furcsa. Oziff nem nagyon érti őket, de tudja, hogy ők jobbak mint a rakaták. Azt, is megtudta, hogy a rakatákat le lehet győzni. Így azzal a Trill nevű nővel és egy szőrös másmilyen nővel tartott. Nyitott volt azoknak a gondolataira mert azok nem tudtak beszélni úgy mint ő. Közben pedig a környezetet is próbálta az erő segítségével felmérni, hogy nem követik-e őket vagy próbálnak a nyomukban lenni. Mint általában semmi érzelem nem látszott rajta csak mintha magában nézne követte a többieket.

felszerelés:
erőjártasságok:
faji képességek:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 07 Május 2018, 00:01

//Mivel alter és nem sietünk megvárjuk Serenity-t, aki szólt, hogy nem tud írni. Pénteken lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 10 Május 2018, 18:28

Trill
Ex-ForceHound
“Every time I walked away from something I wanted to forget,
I told myself it was for a cause that I believed in.
A cause that was worth it. Without that, we’re lost.”
Volt az az időszak, amikor úgy gondoltam, hogy amibe bele születtem és amivé tulajdonképp teremtettek, az a múltam, jelenem és a jövőm. Viszont mindennek a hamisságára a lehető legváratlanabb időben és helyen kellett rájönnöm. Egyre inkább kezdett nyilvánvalóvá válni, hogy igenis van más út, mintsem a folyamatos alávetettség és bizonytalanság. Persze a többi forcehound másképp vélekedne lehet, hiszen nem kizárt, hogy közel se jöttek még rá arra, hogy a rakaták pont ugyan olyan sebezhetőek, mint mi vagyunk, csupán nagy erőfeszítést tesznek azért, hogy ezt elrejtsék.
Az oldalváltásomat követke több rabszolgát is felszabadítottam, hiszen egyedül én sem lettem volna képes sok mindenre. Persze időnként lehet, hogy párat ott kellett volna hagyjak, hiszen egy-kettő eléggé a fejemre nőtt. Főleg amikor annyira makacsak voltak, hogy másokra nem hallgattak, csak az én szavaimra, és olyankor mindig engem vettek elő, hogy tegyek rendet. Tisztára, mintha kisgyerekek lettek volna és nem felnőttek.
Egy kis csapat lett végül az a rajtaütő egység, amelyik komoly győzelmet kellett arasson a rakatákon azzal a szerrel, amitől olyannyira tartanak. Sajnos sok beleszólásom nem volt abba, hogy kik fogják a csapatot alkotni, így elég kevés volt az, akivel meg tudtam bármilyen stratégiai lépést beszélni.
- A legjobb az lenne, ha minél észrevétlenebbül be tudnánk jutni. Kell legyen valami hátsó bejárat, szellőző, akármi. - fordultam az engem, a macskalányt és a furcsa harmadik szerzetet kísérő twi'lek irányába. Amennyire csak lehetett el is kezdtem kémlelni a láthatárt, hogy mégis merre mehetnénk tovább.
Felszerelés:
Misztikum jártasságok:
Szakértelmek:


_________________
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) FUn312o
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 6fZaEMM
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 11 Május 2018, 00:01



A Végtelen Birodalon Alkonya





Tatooine


Résztvevők: Nyu, Trill, Eermizkuert Oziff és Isk



Következő körváltás: 2018. május 15. (kedd)


A Végtelen Birodalom alkonya (alter) DRGAKhp


Helyi Idő: 22:05 TSI (Tatooine standard idő), 123.14975 ME; Első nap
Helyszín: Rakata erődök közelében
Feladat: Bejutni a főerődbe és megfertőzni az ottani rakatákat
Lázadók: Nyu | Trill | Eermizkuert Oziff | Seela’talik
Rakata erők: -
Rakata erődök:

Trillnek valóban nem volt túl könnyű dolga a többiekkel, Oziffal csak telepatikus úton lehetett kommunikálni, vagyis a férfi csak úgy tudott, aztán ott volt a kislány Nyu is. De nem igen voltak mások, akik itt próbálkozhattak, keveseket hoztak a lázadókból erre a bolygóra, a többiek a többi planétán próbálkozhattak.
- Úgy tudom, hogy kellenek valamilyen járatoknak lennie itt a föld alatt a barlangrendszerekben, amin át ki-be lehet közlekedni, jutni – mondta a nő. – A munkások ilyet mondtak, akikkel építették mindezt.
Trill erről nem tudott, de nem volt ez meglepő, efféle dolgokat a korábbi úrnője nem igen bízott sem rá, sem pedig Isk-re. De azt valóban igaz lehetett, hogy vannak ilyenek itt is, mert más bolygókon tényleg voltak vészkijáratok, vagy leginkább erősítést hívó járat, amin át érkezhetett erősítés, stb. Itt a környéken azért a tengerpart közelsége miatt olyan sok barlangrendszer nem is volt, de ez, amelyikben voltak így jobban megnézve nem természetes volt, hanem mesterséges és nem sokkal beljebb két járat is haladt a tenger felé.

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 1sTt11I


Helyi Idő: 14:05 TSI (Tatooine standard idő), 123.14975 ME; Első nap
Helyszín: Tatooine-i templom
Feladat: Megtisztítani a lázadók/ellenállók szent helyét
Rakata erők: Isk | Seer’ka
Lázadók: -
Tatooine-i templom:

Isk parancsba adta az embereinek, hogy induljanak a kiborgharcosok pedig úgy tettek, ahogyan a Force Hound parancsolt. A gravitációs pajzsok alig egy perc alatt mindenkit átvittek a szigetre, ahol a templom volt. Ott letudtak szállni a harcosok és újra visszarendeződtek több sorba, ahogyan korábban is voltak. Itt Isk a piramisszerű emelvények falán domborműveket láthatott, amik különböző személyeket ábrázoltak, ahogyan tanultak, harcoltak. Sima egyszerű fegyverekkel, kardokkal, lándzsákkal. De középen volt egy férfi, akinek a kezében az Erőkardhoz nagyon hasonló fegyvere volt. A férfi korábban nem is hallott volna, hogy a rakatákon kívül más ismerte volna ezt a technológiát. A Force Houndok is tőlük kapták a fegyvereket.
A templom szélén, oldalán volt a bejárati ajtó, amit a harcosok könnyedén betudtak törni mind fizikai erővel, mind pedig fegyverekkel. Az ajtón túl egy lépcső vezetett lefelé, a nap fény bevilágított, így látszott, hogy a leérkezés után egy előtér fogadta őket, ha elindulnak és innen északi irányba kanyarodik majd tovább az egész, de oda már nem lehetett innen fentről belátni, hogy ott mi fogja várni őket.

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) DRGAKhp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Xeth E'ron Hétf. 14 Május 2018, 04:33

Trill
Ex-ForceHound
“Every time I walked away from something I wanted to forget,
I told myself it was for a cause that I believed in.
A cause that was worth it. Without that, we’re lost.”
- Pontosan nem mondták el, hogy melyik járatot keressük? - feltettem a krédést, de elég valószínűtlennek láttam, hogy pontos barlangot mondtak volna, vagy ha a legkisebb szerencsénk is van, akkor biztos, hogy nincs a közelünkben. Lévén így szoktak menni a dolgok.
Közben jobban megfigyeltem azt a barlangot, ahol most voltunk. Első ránézésre lehet természetes képződménynek tűnt, de így, hogy ennek az információnak a tudatában újra megfigyeltem, már sokkalta inkább mesterségesnek látszott, olyannak, amit kezek vájtak ki és nem a természet erői.
- Szerintem próbáljuk meg, hogy ezekből valamelyik a célunk felé vezet-e. - ajánlottam fel a lehetőséget és mutattam a barlangok irányába. Megpróbáltam kinyúlva az Erőbe, élesíteni az érzékszerveimet, hogyha bármelyik irányból is valami szokatlant, vagy célravezetőt éreznék, vagy látnék, akkor abba az irányba induljak el, közben jelezve a többieknek is, hogy kövessenek. Ha semmit nem érzékelek, akkor egyszerűen csak a megérzésre támaszkodom, a szerint, hogy melyik tűnik jobb választásnak a kettőből. Akár azzal is megpróbálkozom,hogy azt próbálom meg kideríteni, hogy melyik irányból érezhető az Erő nagyobb koncentrátumban vagy valami hasonló, ha már a rakata technológia az Erő használatán alapszik, bár ennek nem tudom mekkora a lehetősége, főleg, hogy elég nagy kiterjedése lehet az erődnek.
Felszerelés:
Misztikum jártasságok:
Szakértelmek:


_________________
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) FUn312o
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 6fZaEMM
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 14 Május 2018, 11:14

[​IMG]



_____________Isk


Alap Adatok
:
Szülőbolygó

Kor

Frakció

Foglalkozás

Rank

Nem ismert

20 év

Rakata

Force Hound

nincs

Fizikai Adatok
:
Faj

Nem

Magasság

Súly

Hajszín

Szemszín

Nem ismert

Férfi

187(cm)

90 (kg)

Fekete

Zöld

Felszerelés
:
Fegyverek

__ Lila színű forcesaber

Páncél

__ Egyedi Páncél

Hajó

__ nincs

_
Az emberek a parancsnak megfelelően cselekedtek, és alig egy perc alatt átjutottunk a gravopallók segítségével. Odaát rutinosan vették fel a megszokott alakzatot, én pedig elfoglaltam a helyemet az élen. A helyi művészeti alkotások nem igazán izgattak, csak egy fél pillantásra méltattam őket, amíg nem láttam egy kiemelkedőbb alkotást. Na nem a kidolgozása miatt, hanem amit ábrázolt. Mintha egy force saber lett volna a szobor kezében, legalábbis ahhoz nagyon hasonló darab. Itt már felkeltette az érdeklődésemet a hely, és valamivel nagyobb érdeklődéssel vizsgáltam a műalkotásokat. Természetesen az egész alatt továbbra is figyeltem a környezetünkre, sőt, az Erőbe is kinyúltam, hogy érzékeljem a környéken lévő élőlényeket.
A bejárati ajtó nem okozott különösebb nehézséget, hagytam az embereimnek, hogy ők törjék be, feleslegesnek tartottam az erővel odébb lökni, és szétzúzni, ha ők is megtehetik. Legalább dolgoznak kicsit, és nem puhulnak el. Ahogy beértünk, rendületlenül vezettem tovább az embereimet előre, továbbra is minden pillanatban felkészülve az ellenséges fellépésre, és arra, hogy harcra kerülne sor.


~~innen loptam a templatet~~

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Shadow Hétf. 14 Május 2018, 20:04

Nyu

Figyeltem a környezetet, majd Trill szavaira csak bólintottam, aztán a twi’ilek nő szavaira nézelődtem egy kicsit jobban, és vakargatva a buksim. Ezután a többiekre néztem, aztán a barlang felé.
- Nyu lopakodni.. előre… felderít? – kérdeztem Trillre nézve, készen arra, hogy szimatolgatva füleim hegyezve induljak előre annyira csendesen amennyire csak tőlem telik, figyelve a barlang falaira, talajára, hogy kisebb eséllyel lépjek bele valamibe. Nem akartam csak úgy előre rohanni, de hátul se kullogni. Igaz, ha Trill úgy döntött, hogy nem mehetek előre, akkor az ő akarata előtt fejet hajtottam és azt tettem amit mondott. Minden esetre a fegyvereimhez nem nyúltam egyenlőre, csupán arra készültem, hogy ha kell minél könnyedebb léptekkel, nesztelenül tegyem, mintha csak egy vadat próbálnék becserkészni vadászat közben, hiszen ott se volt túl jó, mikor véletlen valami olyanra léptem, ami nagyobb zajjal járt. A különbség csak annyi, hogy ebben az esetben ott nem változott meg, hogy ki a vadász, és ki a vad, amíg itt ez a kérdés jóval bonyolultabb lenne.
De mindegy is, mert most csak az a lényeg, hogy minél csendesebben bejussunk és utána használjuk azt a szert, ami majd problémát okoz a Rakatáknak.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 14 Május 2018, 22:11

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Latest?cb=20090521191417
Oziff figyelte a környezetét, de mást nem nagyon érzékelt rajtuk kívül. Csapdákat sem. A twi'lek lány mondatára nem látszott rajta túl sok érzelem. Az egykori Force Hound mondataira sem mutatott semmi reakciót. A nyelvei mozgatta, de ebből a többiek valószínűleg nem tudnak semmit sem levonni. Ő is azzal próbálkozott amúgy mint a fehér bőrű. Az erő segítségével igyekezett a környezetüket felmérni és megkeresni a helyes utat. Ha ez sikerült akkor telepatikusan közölte is a társaival. Ellenkező esetben továbbra is csak állt a többiek mögött és nézett ki a fejéből érzelemmentesen. A szőrös testű valamilyen nőstény lány is előáll egy ötlettel. Ha a csapdákkal lenne a gond Oziff akkor sem szívesen engedné előre a lányt arról nem is beszélve, hogy nem az a probléma hanem, hogy nem tudják merre is kéne menniük. Azt, lenne jó előbb kideríteni. Annak mindenesetre örül egy bizonyos szinten, hogy a nő nem tud azokról a járatokról mert akkor ezek szerint az egykori társaik sem biztos, hogy tisztában vannak azoknak a létezésével.

felszerelés:
erőjártasságok:
faji képességek:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 15 Május 2018, 00:00



A Végtelen Birodalon Alkonya





Tatooine


Résztvevők: Nyu, Trill, Eermizkuert Oziff és Isk



Következő körváltás: 2018. május 19. (szombat)


A Végtelen Birodalom alkonya (alter) DRGAKhp


Helyi Idő: 22:10 TSI, 123.14975 ME; Első nap
Helyszín: Rakata erődök közelében
Feladat: Bejutni a főerődbe és megfertőzni az ottani rakatákat
Lázadók: Nyu | Trill | Eermizkuert Oziff | Seela’talik
Rakata erők: -
Rakata erődök:

Nagyon jó ötlet volt Trill és Oziff részéről, hogy erőérzékeléssel próbálkoztak, a bal oldali járatból ugyanis masszív sötét oldali zavarokat érzékeltek mind a ketten, amit a férfi továbbított is telepatikusan a többieknek. Hogyha elindulnak arra, akkor rövid alig egy perces séta után egy kitágult csarnokba érkeztek, aminek a közepén egy szerkezet volt, mögötte pedig az irányító konzol. Mindez Trill számára ismerős eszköz volt, ezzel tudtak helyek között teleportálni a rakaták. Valószínűleg ide érkeznek az erődökből a rakaták. Ha megnézte a konzolt – ami rakata nyelven íródott, így valószínűleg a többiek nem értik meg –, akkor három közeli és két távolabbi helyre lehetett innen teleportálni. A három közelebbi a három erődnek a belseje volt, ahova menni akartak. A számok 1, 2 és 3 voltak. A korábbi tapasztalatok alapján az ez egyes számú a helyi főbázis, azaz, ahova ténylegesen menni is akartak. Ami a másik kettőt illette az egyik a kontinens másik felén volt, a másik pedig a bolygó másik felén, azaz lényegtelenek a küldetés szempontjából.
Azonban ez volt az utolsó pont, amikor még valaki visszafordulhatott, ha vissza akart fordulni. Ha elteleportálnak, akkor onnan már nincs visszaút, csak akkor, hogyha győzelmet aratnak, a csillagköd békéjének érdekében pedig nem igen volt más választásuk, mintsem győzelmet aratni a rakaták felett.

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 1sTt11I


Helyi Idő: 14:10 TSI, 123.14975 ME; Első nap
Helyszín: Tatooine-i templom
Feladat: Megtisztítani a lázadók/ellenállók szent helyét
Rakata erők: Isk | Seer’ka
Lázadók: -
Tatooine-i templom:

Isk és az emberei haladtak tovább lefelé, minden gond nélkül letudtak menni, közben a férfi is kinyúlt az Erőbe, de semmit sem érzett. Nem voltak idelent élőlények, akiket érzékelni lehetett. Mikor leértek, akkor onnan északi irányba, azaz balra lehetett fordulni és tovább haladni egy következő kisebb csarnokba. Amint ezen végig értek jobb oldali irányba vezetett egy rövid út, ahonnan tovább északra egy folyosó, majd újra keletre egy kis járat, ami egy hatalmas csarnokba vezetett. Itt határozottan olyan volt minden, mintha laktak volna. Tüzek a földön, fekhelyek elkészítve, a falakon úgyszintén domborművek. Több helyen még mindig főtt az étel, vagy kiborult tányérok a földön, amik még gőzölögtek. Közvetlen a beérkezési hely mellett balra egy négyzet alakú nagyobb emelvény is volt, aminek a közepén valamiféle oltár helyezkedett el. E körül virágok, szárított élelmiszerek voltak, az oltár tetején pedig valami volt, bár innen lentről mindez nem látszott.

A térkép.

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) DRGAKhp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 17 Május 2018, 15:29

[​IMG]



_____________Isk


Alap Adatok
:
Szülőbolygó

Kor

Frakció

Foglalkozás

Rank

Nem ismert

20 év

Rakata

Force Hound

nincs

Fizikai Adatok
:
Faj

Nem

Magasság

Súly

Hajszín

Szemszín

Nem ismert

Férfi

187(cm)

90 (kg)

Fekete

Zöld

Felszerelés
:
Fegyverek

__ Lila színű forcesaber

Páncél

__ Egyedi Páncél

Hajó

__ nincs

_
Hiába nyúltam ki az erőbe, nem éreztem semmit, ami nem ide való lenne, se más élőlényeket. Nem szerettem az ilyet, ahogy a túl nagy csend nem jelentett semmi jót, ez duplán igaz volt, ha az erőben állt be a "csend". A hely teljesen elhagyatott volt, egyelőre semmilyen ellenállásba nem ütköztünk. Haladás közben elővettem a holoprojectort, hogy jelentést tegyek az Úrnőnek.
- Lady Seer'ka, eddig nem ütköztünk ellenállásba, és az egész hely elhagyatott, a fekhelyek is üresek. Rossz érzésem van, már számtalan ponton csapdát állíthattak volna, de nem tették. Ha valóban itt lenne a vírus, minden erejükkel védenék, és minden lépést megnehezítenének. - jeleztem tiszteletteljesen, hogy milyen fenntartásaim vannak a helyzettel kapcsolatban. Természetesen ettől függetlenül ha az a parancs, hogy haladjunk tovább, akkor haladunk késlekedés nélkül, igazából a jelentésem közben sem állítottam meg a sereget, hiszen a jelenlegi parancsom a haladás volt, és nem bírálhattam felül egy Rakata parancsát, különösen az Úrnőmét nem.


~~innen loptam a templatet~~

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 18 Május 2018, 21:34

Trill
Ex-ForceHound
“Every time I walked away from something I wanted to forget,
I told myself it was for a cause that I believed in.
A cause that was worth it. Without that, we’re lost.”
Az Erőben való tapogatózás jó megoldásnak bizonyult arra, hogy eldönthessem, hogy merre is célravezető tovább haladnunk. Ilyenkor jelentett szerencsét, hogy a rakaták olyan gépeket és szerkezeteket használnak, amit összekapcsoltak az Erővel. Nem tudom, miként működik mindez, a lényeg, hogy működik és most inkább a mi segítségünkre van, mint az övékre.
- Nagyobb esélyünk van, ha együtt haladunk. Ha elválasztanak minket egymástól, akkor biztosan vesztett ügy lesz. - feleltem a macskalány szavaira, majd jeleztem, hogy kövessenek és elindultam abban a járatba, amelynek az irányából korábban sötét oldali zavarokat érezhettem. Sokat nem kellett gyalogolni addig, amíg egy ismerős szerkezethez értünk. Némiképp kirázott tőle a hideg, hiszen sohasem szerettem a teleportálást, még akkor sem, hogyha hasznosnak volt mondható. Sokkal földhözragadtabb voltam.
- Innen, ezzel a szerkezettel fogunk bejutni az erődbe. - szólaltam meg, miután odaléptem a terminálhoz és elkezdtem tanulmányozni. Az elég hamar nyilvánvalóvá vált, hogy az egyes számú erődbe kell mennünk, hiszen a többi egyrészt messze volt, másrészt csak kisebb erődök voltak.
- Aki vissza akar fordulni, az most tegye meg. - mondom hangosan a többieknek, hogyha mégis csak lenne olyan, aki úgy dönt, hogy inkább gyáva lesz és megfutamodik, akkor ne hátráltassa a csapatot. Közben igyekszem valamiféle információkat még kinyerni a terminálból, ha lehet, olyasmit mint korábbi teleportációk ideje vagy helye, esetleg, hogy kik használták, vagy bármit, ami hasznos lehet.
- Ha mindenki felkészült, akkor indulunk. - szólalok meg végül ha találok valamit, ha nem, majd igyekszem rávenni a terminált, hogy újabb teleportációval juttasson be minket a főerődbe. Nem igazán tudom, hogy mi vár ott ránk, de remélhetőleg nem fogunk rögvest túl nagy figyelmet magunkra vonni.
Felszerelés:
Misztikum jártasságok:
Szakértelmek:


_________________
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) FUn312o
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 6fZaEMM
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 19 Május 2018, 00:00

//Szerdán lez új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 22 Május 2018, 20:40

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Latest?cb=20090521191417
A Trill nevű nő is úgy gondolta ahogy Oziff. Vagyis, hogy nem kéne szétválniuk. Ennek külső nyoma a többiek számára nem volt látható a szerzetesen, de örült neki. Az erőt vizsgálva érzett valamit az egyik irányból és ezen észrevételeit közöltei is a többiekkel telepatikusan.
~Balra érzek valamit. Valami zavart érzek ott az erőben.~
Számára nem volt olyasmi, hogy az erő sötét vagy világos oldala. Számára csak az erő volt, ami minden színt magába foglal. Az egykori force-houndot szó nélkül követte a zavarok felé. A kezét viszont nem vette le a fegyvereiről. A szerkezetet látva a a nyelveit érdeklődve mozgatta. Mint megtudta ezzel fognak majd eljutni oda ahova kell. A nő kérdésére ismét csak telepatikusan közölte az álláspontját.
~Nem hátrálok meg. A zsarnokokat meg kell állítani.~
Majd hallgatott a nőre mit kell csinálni mivel ő valószínűleg nem ismerte a szerkezetet.
felszerelés:
erőjártasságok:
faji képességek:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 23 Május 2018, 00:02



A Végtelen Birodalon Alkonya





Tatooine


Résztvevők: Nyu, Trill, Eermizkuert Oziff és Isk



Következő körváltás: 2018. május 23. (szerda)


A Végtelen Birodalom alkonya (alter) DRGAKhp


Helyi Idő: 22:15 TSI, 123.14975 ME; Első nap
Helyszín: Rakata erődök közelében
Feladat: Bejutni a főerődbe és megfertőzni az ottani rakatákat
Lázadók: Nyu | Trill | Eermizkuert Oziff | Seela’talik
Rakata erők: -
Rakata erődök:

- Én sem hátrálok meg – mondta a nő.
Így Trill ügyködése után egy villanás következett és a következő pillanatban mindenki egy fémcsarnokban találta magát. Egy ugyanolyan eszköznél, mint amivel ide jöttek. Ezenfelül egy hatalmas rakata szobor is volt a helységben. Csak egyetlen kijárat volt innen, Trill pedig tudta, hogy jelenleg a föld alatt vannak és egy hosszú folyosó vezet innen a felvonókig és lépcsőkig, amivel a feljebbi szintekre lehet menni. Addig nagyjából fél tucat őr szokott lenni, ami most is valós lehet, mert kintről mindenki rakata nyelven zajló beszélgetést hallhatott és még fémes, páncélos lépteket is.
Az ajtó, ami kivezet azonban szerencsére(?) csukva volt, így legalább biztosan nem fog feltűnni senkinek az, hogy megérkeztek ide.

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 1sTt11I


Helyi Idő: 14:15 TSI, 123.14975 ME; Első nap
Helyszín: Tatooine-i templom
Feladat: Megtisztítani a lázadók/ellenállók szent helyét
Rakata erők: Isk | Seer’ka
Lázadók: -
Tatooine-i templom:

Isk igyekezett jelentést tenni az úrnőjének, aki vette is az üzenetet, de az úrnője válaszát már nem hallotta, a holokép megremegett majd az eszköz kikapcsolt. A férfi erős zavart érzett az erőben, néhány pillanattal később már nem is látta az embereit, sem pedig a csarnokot, ahol voltak korábban. Egy gyönyörű kertben, egy halakkal teli tó partján. Mindent áthatott a világos oldal ereje és megnyugtató érzés volt. Utoljára akkor érzett ennyi nyugalmat és békét Isk, amikor még gyermek volt és a saját bolygóján élt, mielőtt a Rakaták elvitték volna és kínzásokkal azzá nem tették, ami most volt. Egyelőre senkit sem látott csak a tó túlpartján egy árnyakban levő nőt, két gyereket és saját magát valamivel idősebben a mosthoz képest, boldognak látszott és a gyermekeivel játszott.
- Az a lehetséges jövő – szólalt meg a háta mögül egy férfihang. – Olyan is lehet, nem kell örökké a rakaták árnyékában rabként élned.
Ha hátrafordult egy csuhás alak állt úgy tíz-tizenöt méterre tőle a levelek és fák között, a csuha alatt a sziluettje olyan volt, mint a szoboré, amit odakint látott. A férfi aurája meleg sárgás fényben izzott, ahogyan a világos oldal ereje áthatotta őt.

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) DRGAKhp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Shadow Szomb. 26 Május 2018, 21:42

Nyu

Én se voltam az aki visszafordulna éppen itt, mikor eljöttünk eddig. Ráadásul Trill megy, akkor én is. Ennek fényében követem az utasításokat, majd mikor egy új helyen találom magam, akkor csak csodálkozva nézek körbe elsőre, majd fejvakargatás mellett nézek körbe. Csendben hallgatózok az idegen fémes helyen, hiszen kintről olyan beszéd üti meg a füleimet, ami arra utal, hogy nem vagyunk egyedül. Hátra csapom füleim, miközben az íjam előveszem, hogy már készenlétben legyen.
- Arra – morranok csendesen fejemmel az ajtó felé bökve – vannak.
Lassan kitartom magam elé az íjat az ajtó felé fordulva, és azt figyelem, míg Trill nem jelez vagy mond valamit, hogy mit is csináljunk. Még nem húzom fel csak készen állok arra, ha valaki bejönne, míg nem indulunk meg valamerre.
- Nincs, másik… - kezdek bele halkan, majd kicsit elgondolkozok a szón - … járat? – hangom csendes morgó inkább, ahogy a szavakat formálom, miközben azért körbe pillantok én is, de főleg inkább az ajtót figyelem, mert onnét várható, hogy érkezik valaki és ugyan akkor nekünk is arra kell mennünk, ha csak nem tudnak a többiek valami olyan rejtett dolgot, amin keresztül észrevétlen távozhatunk. Igaz erre talán csak Trill tudhatott valamit. Kicsit jobban rámarkoltam az íj markolatára, ahogy másik kezem azért ott volt, hogy ha kell rögtön kifeszíthessem az energia ideget lövésre készen.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 27 Május 2018, 00:00

//Csütörtökön lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 30 Május 2018, 08:48

[​IMG]



_____________Isk


Alap Adatok
:
Szülőbolygó

Kor

Frakció

Foglalkozás

Rank

Nem ismert

20 év

Rakata

Force Hound

nincs

Fizikai Adatok
:
Faj

Nem

Magasság

Súly

Hajszín

Szemszín

Nem ismert

Férfi

187(cm)

90 (kg)

Fekete

Zöld

Felszerelés
:
Fegyverek

__ Lila színű forcesaber

Páncél

__ Egyedi Páncél

Hajó

__ nincs

_
Bár fel tudtam venni a kapcsolatot az úrnőmmel, és a jelentést is sikerült leadnom, nem kaptam választ, mert a kép megremegett, és teljesen eltűnt. Hirtelen egy teljesen más helyen találtam magam, egy békés, nyugodt kertben. Úgy tűnt, mintha a folyóparton ott ültem volna, egy jóval idősebb én, egy látszólagos boldog családdal. Nem tetszett amit láttam, nem tetszett a férfi, aki ott játszott. Utálom a gyerekeket, hasztalan népség. Utálom a nőket, a rakata úrnőmet is utálom. Követem a parancsait, engedelmet fogadtam neki, de attól még utálom. Ahogy megfordultam a hangra, villámló szemekkel néztem a férfira, amennyiben a mindent átjáró nyugalom nem akadályozta meg, hogy a természetes érzéseim felszínre kerüljenek.
- Vagyok aki vagyok, se több se kevesebb. Ez nem az én jövőm, ez nem az én sorsom. - sziszegtem, és megpróbáltam a legerősebb erő-villámaimmal sújtani a korábban szobrokon már látott férfira.


~~innen loptam a templatet~~

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 30 Május 2018, 20:05

Trill
Ex-ForceHound
“Every time I walked away from something I wanted to forget,
I told myself it was for a cause that I believed in.
A cause that was worth it. Without that, we’re lost.”
Senkinek sem volt ellenvetése az ellen, hogy velem tartson a teleportáló szerkezeten át egészen az erődig. Csak reménykedni tudtam abban, hogy nem egyenesen egy csapdába, vagy egy kellemetlen szituáció röppentem el magunkat. Szerencsére ez a probléma nem egészen állt fenn, hiszen egy villanás után egy fémcsarnokban voltunk mindnyájan. A legjobb emlékeim szerint valahol a föld alatt lehettünk és folyosók meg őrök választottak el minket a felsőbb szintektől. Igazán örültem volna annak, ha a rakaták nárcisztikus szobrok helyett szellőzőcsatornát építettek volna. Azért biztos ami biztos megnéztem, hogy ilyesmi van-e, bár kétlem, hogy ilyen könnyedén megússzuk a nyilvános konfrontációt.
- Nyugalom, cicus. - tartom a kezemet nyugtatólag az íját kifeszített feline irányába, majd a tőlem telhető leghangtalanabb lépésekkel sietek az ajtóhoz, hogy megpróbáljam kivenni, hogy mégis miről beszélnek odakinn. Nem árt, ha legalább tudjuk, hogy hányan vannak kint körülbelül és, hogy épp miféle állapot uralkodik. Azt nem hiszem, hogy feszültek lennének amiatt, hogy esetleg mi vagy egy másik rajtaütő csapat miatt tartanának, de soha sem lehet tudni. Ha semmi használhatót nem hallok, akkor méyl levegőt veszek és jelze mindenkinek, hogy rejtőzzön el, majd én is ugyan így teszek, miután kinyitom az ajtót.
Felszerelés:
Misztikum jártasságok:
Szakértelmek:


_________________
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) FUn312o
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 6fZaEMM
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 30 Május 2018, 20:26

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Latest?cb=20090521191417
Nem csak Oziff, de a többiek sem hátrálnak meg. Ők is velük tartanak és meg is történik a teleportáció. Oziff még nem tapasztalt ilyet és egy kicsit meg is ijed tőle. Aztán mikor belegondol, hogy mire használhatják ezt a Rakaták még inkább megerősödik benne a tudat, hogy mennyire fontos is az amit ők csinálnak. A szőrös testű lány megint maga szeretne valamit csinálni, de a Trill nevű egykori forcehound ismét megakadályozza. Oziff is egyet ért vele. A lány talán csak bajba keverné magát. A helyet Oziff úgy véli, hogy a forcehound jobban ismeri úgyhogy rábízza van-e másik út. Amennyiben nincs akkor figyeli mit csinál. Mikor pedig azt, mondja, hogy rejtőzzenek el akkor oldalra húzódik és az erő segítségével láthatatlanná válik és vár. Figyeli, hogy mi fog történni bár van egy sejtése. Úgy gondolja, hogy majd el kell hallgattatniuk a két őrt. Oziff nem szívesen öl, de ezek forcehoundok és nincs más lehetőségük.
felszerelés:
erőjártasságok:
faji képességek:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 31 Május 2018, 00:00



A Végtelen Birodalon Alkonya





Tatooine


Résztvevők: Nyu, Trill, Eermizkuert Oziff és Isk



Következő körváltás: 2018. június 4. (hétfő)


A Végtelen Birodalom alkonya (alter) DRGAKhp


Helyi Idő: 22:20 TSI, 123.14975 ME; Első nap
Helyszín: Rakata erődök közelében
Feladat: Bejutni a főerődbe és megfertőzni az ottani rakatákat
Lázadók: Nyu | Trill | Eermizkuert Oziff | Seela’talik
Rakata erők: -
Rakata erődök:

Nyu már a harcra készült és felhúzta az íjat, miközben Trill nyugalomra próbálta inteni. A nő nekilátott hallgatózni így hallhatta, hogy kint miről beszélnek. Leginkább azzal volt mindenki elfoglalva, izgatottan, idegesen – az Erőn át érezhette Trill és Ozif is mindezt – beszélgettek. Arról volt szó, hogy Seer’ka csapatot küldött a bolygó másik felére, ahol egy templom van. A nő volt Trill korábbi úrnője és a nevét mindenki ismerte, hogy ő uralkodott a bolygó felett. A templom pedig egyértelműen az a hely volt a leírás alapján, ahol a trió az elmúlt közel egy évet töltötte. Szóval a templomhoz küldte Isk-et és elég sok harcost, hogy felszámolják a templomot és megtalálják azt, amivel a rakaták elpusztíthatóak. Azonban a kapcsolat megszakadt néhány perce a férfival és annak embereivel. A trió tudta, hogy azért a templomnak elég szép védelme van és a Je’daii rend képzett erőhasználói is ott vannak, akik megtudják védeni magukat.
Ami a szellőzőjárat keresését illette Trill talált az egyik oldalfalnál egy ilyen járatot, míg ő és Nyu könnyedén beférnek Ozif-ra ez már nem valószínű, hogy elmondható.

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 1sTt11I


Helyi Idő: 14:20 TSI, 123.14975 ME; Első nap
Helyszín: Tatooine-i templom
Feladat: Megtisztítani a lázadók/ellenállók szent helyét
Rakata erők: Isk | Seer’ka
Lázadók: Egy je’daii mester
Tatooine-i templom:

A férfi csak állt és hallgatta, amit Isk mondott, egyelőre azonban nem felelt. Amikor a force hound erővillámokat indított felé a férfi kinyújtotta a karját és mintha elszívta volna a villámokat. Isk ilyet eddig csak a legerősebb rakatáktól látott, hogy képesek voltak effélére. A csuhás kezében a villámok néhány pillanatig még izzó gömbként voltak jelen, majd szépen eltűntek és egy kicsit füstölgött a tenyere, de ez is elmúlt.
- Csupán azért, mert most kényelmesnek találod a helyzetedet. Mi lesz, ha már nem kellesz az úrnődnek? – kérdezte. – Te is tudod, hogy megöl, és nem elenged.
Ahogyan közelebb jött lehajtotta a csuháját is, így már látszott az idősebb férfi arca is. békés, nyugodt, némileg szomorkás.
- Te is tudod, hogy a rakatáknak vége van – mondta. – Egyre több a lázadás az ismert világban már nem képesek arra, hogy a rabszolgatartó társadalmukat fenntartsák túl sokáig. Ahogyan egyre többet akarnak markolni, úgy szalad ki egyre több minden az ujjaik között. Neked még van esélyed arra gyermek, hogy túléld a bukásukat. De ez attól is függ, hogy mi a nagyobb benned, a harag és a gyűlölet, vagy az élni akarás.
Egészen közel ért, pár méterre állt meg Isktől, továbbra sem mutatva semmilyen agressziót és így várta, hogy mit is fog lépni a másik.

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) DRGAKhp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 03 Jún. 2018, 21:15

Trill
Ex-ForceHound
“Every time I walked away from something I wanted to forget,
I told myself it was for a cause that I believed in.
A cause that was worth it. Without that, we’re lost.”
- Egy csapatot küldtek, hogy megtámadják a templomot Seer'ka parancsára. - fordítottam a kintiek szavait halkan, hogy a társaság is értse amit én hallottam. Nem mondom, hogy igazán megtehetnék, hogy megtanulják a nyelvet amit itt használnak, hiszen inkább az előnyükre vállna, mint a hátrányukra, de ez csak az én véleményem és megtartom magamnak.
Ami a szellőzőnyílás keresést illeti sikeresen találok is egyet, csupán a méretekkel van a gond. Oziff kivételével mindnyájan beférnénk rajta, csupán akkor őt itt kellene hagyjuk. Ez elég sok szempontból jelent hátrányt és előnyt is. Amennyiben itt marad, nem kizárt, hogy valakik kintről bejönnek és akkor egyedül kell megharcoljon velük, legrosszabb esetben még el is kapják, ha nem ölik meg helyben, és a rakatáknak elég jó és hatékony módszereik vannak arra, hogy kinyerjék a számukra fontos információt. Viszont ha itt marad, akkor esetleg segíthet ha olyan helyzetbe kerülnénk, például akkor ha csak egy kis figyelemelterelésre lenne szükség ahhoz, hogy likvidálhassuk az őröket a folyosón anélkül, hogy feltűnést keltenénk, vagy nagyobb galibát.
- Oziff, te maradj itt. Mi hárman a szellőzőn keresztül felmérjük a terepet és megpróbáljuk likvidálni az őröket, hogy azután együtt, a folyosón folytathassuk a továbbhaladást. Ha bármi probléma van, az Erőn keresztül küldj segélykérést, ha nekünk kell segítség ugyan így fogunk tenni. Jó lenne, ha megpróbálnál elrejtőzni itt benn, biztos ami biztos. - hozom meg végül a döntést és mondom ki hangosan, amjd elindulok a szellőző felé, hogy azon keresztül próbáljam meg a többiekkel együtt megközelíteni a folyosót és ha lehetőség van rá, likvidálni majd az őröket, hogy Oziff is csatlakozhasson hozzánk.
Felszerelés:
Misztikum jártasságok:
Szakértelmek:


_________________
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) FUn312o
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) 6fZaEMM
A Végtelen Birodalom alkonya (alter) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

A Végtelen Birodalom alkonya (alter) Empty Re: A Végtelen Birodalom alkonya (alter)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.