Nakar'tuur űrállomás

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 24 Május 2018, 16:26

A Mandaloriai birodalom határán semleges részen található a hatalmas űrállomás, ami egyébként a Kessel Run végpontja, vagy kiinduló pontja is egyszerre. Ezenfelül egy kereskedelmi út is érinti, ami a hutt űrbe megy. Itt nagyon sok alvilági személy is megtalálható, fejvadászok, csempészek, még huttok is.
Nakar'tuur űrállomás Ckpgoqf
Nakar'tuur űrállomás AkaRMLh
Nakar'tuur űrállomás QmeXC4K

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 21 Júl. 2018, 00:03



Hidegháború – Szellemek





Nakar'tuur űrállomás


Résztvevők: Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry és Qui-Genua Non



Következő körváltás: 2018. július 25. (szerda)

Nakar'tuur űrállomás UU6StjJ


Videón itt nézhető meg a kaland felvezető!
(zenével+mozgó szöveggel, ugyanaz, mint a képen)
Nakar'tuur űrállomás 7rSEJAB


Nakar'tuur űrállomás UU6StjJ


Helyi Idő: 13:50 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, hangár
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
hangárok:

Düh, káosz fejetlenség. A közelmúltban leginkább ez jellemezte a Nakar’tuur űrállomást. Mint az utóbbi időben most is tömött sorok állak a hangárból nyíló panaszirodánál. A legtöbben mind károsult kereskedők, csempészek voltak, akiknek az elmúlt pár napban tűnt el újfent az árujuk, gyakorta a lezárt hajóból, a kamerák és droidok pedig nem rögzítettek semmit sem.

Pletykák is felröppentek, hogy legutóbb még az Ordo klán egyik tagját is elrabolták, Munji-t. a neve mindnekinek ismerős lehetett, egy mandaloriai huttról volt szó, akinek itt volt az üzlete az űrállomáson és információkkal kereskedett. Igaz ő sikeresen kiszabadult és az elrablóiknak is vége lett, de akkor is. A biztonsággal nem volt minden rendben az utóbbi időben valamilyen oknál kifolyólag, bár, hogy miért arról nem sok szivárgott ki, szinte semmi.

Eddig a napig Qui, Claye és Fiwi megúszták a lopásokat, de ma nem voltak szerencsések. Mind a hárman az indulás előtti újraellenőrzésnél vették észre azt, hogy hiányzik az árujúkból. Qui hajójából is eltűntek növények és fűszerek, Claye is hasonlóképpen járt, a két férfi pedig össze is találkozott a hangárban, ahogyan mind a ketten az irodához tartottak, hogy panaszt tegyenek, vagy éppen saját kezükbe vegyék a sorsukat.

Ahogyan éppen kiszúrták egymást egy ismerős női hangot hallhattak, ahogyan valakivel kiabált. Ha arra néztek, akkor láthatták Fiwi-t, amiként egy K-2SO típusú droiddal veszekszik, ami a hangok alapján a sajátja volt, éppen a droidot szidta, hogy miként lehet az, hogy fent volt a hajón Cutie-val együtt és mégis meglopták őket, már bánta, hogy megvette. Az is kiderült, hogy ő nem fog most már a helyi hatóságokra várni, saját maga keresi meg az áruját.

Ez nem volt olyan kirívó, Qui és Claye is hallották, hogy többen próbálkoztak, próbálkoznak ezzel és még voltak olyanok is, akik fejvadászokat fogadtak fel, vagy fizettek elég magas vérdíjat azoknak, akik felgöngyölítik az ügyet.
Nakar'tuur űrállomás Ighgp0d


Nakar'tuur űrállomás UU6StjJ


Felszereléslistát írjatok! (Fiwi-vel a kör végén fogok majd írni.)
A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Nakar'tuur HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhettek egymásnak akármikor szabad cselekedetként, ha épp nincsenek együtt a karakterek. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 24 Júl. 2018, 17:55





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Ha van valami, amit majdnem annyira utálok mint az értelmetlen erőszak, akkor az az, amikor valaki nem tiszteli a másik tulajdonát. És pont így jártam, valaki nagyon nem tisztelte, hogy a hajómon olyan cuccok vannak, amik nem az övék, mert egyik pillanatról a másikra eltűntek. Amikor lefeküdtem aludni még minden megvolt, pedig be is zártam a zsilipet mint mindig, aztán amikor felkeltem már sehol semmi. És mások után fizetni majdnem annyira utáltam, mint ha valaki nem tiszteli mások tulajdonát. Szóval eléggé utáltam a szituációt. Gondoltam elindítok egy hivatalos eljárást, mielőtt magam is utána járok a dolgoknak, és kiszúrtam egy ismerős arcot. Alig pár hónapja csináltuk végig a nehezített Kessel runt, az ilyet pedig nem felejti a shiar egyhamar, főleg ha az illetővel együtt érkezett ebbe a furcsa csillagködbe. Érdeklődve indultam el felé, amikor egy másik hang is megcsapta a fülem. Legalább annyira ismerős volt, mint a fickó arca, és legalább annyira lehetetlen volt nem meghallani, mint a császár kezéből venni ki a fénykardot. Már ha használ olyat. Csak intettem egy határozott mozdulattal a fickónak, ha észrevett, ahogy a kellemesebb hölgytársaság felé indultam.
- Látom nem csak engem loptak meg. - köszöntöttem elég bénán a csajt, tekintve, hogy a fél állomás a meglopottak közé sorolható. Vagy több, mint a fele.
- Ha szívesen látsz társakat is az önbíráskodás útján, akkor veled tartanék. - tettem még hozzá.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 24 Júl. 2018, 18:18

A zavarosban halászni veszélyes, de ha minden jól megy akkor kifizetődő dolog. Ahhoz, hogy egyáltalán túlélj kell egy kis rafináltság és valamennyi nagyravágyás. Ha utóbbiból túl sok van akkor vagy halott vagy sikeres vagy. Claye ezzel az alkoholszállítással kockáztatott valamennyit hisz manapság Nakar'Tuur nem túl biztonságos, de a kapitány úgy érezte tudja kezelni a helyzetet. Végül is van pár amolyan droid szerűsége. Akiben csalódnia kellett. Bo-nak sem látta semmi hasznát pedig, azt a rozsdavasat pont az ilyen helyzetek miatt szerezte be. Szidta is őt rendesen a kapitány majd elment hivatalosban jelenteni a helyzetet. Ahol ismerős figurát látott. Vidáman köszöntötte is.
-Nocsak! Én meg a béna B1-esemet szidtam amiért nem vigyázott a hajómra, de úgy látszik még egy erőhasználó shiar-t is megszívattak. Hahaha! Az anyjukat!
Mint kiderült nem is csak egy erőhasználót szívattak meg. A múltkori Kessel-i csapatuk harmadig tagja is feltűnt mégpedig igencsak látványos módon. Claye megvigyorogta a lányt pedig nemrég ő is ugyan így üvöltözött a sajátjával. Qui-t követve ő is odalépett.
-Úgy látszik összeverődött a nagy csapat. Ha van ötleted miképp lehet visszaszerezni az árumat akkor rám is számíthatsz kislány.

Felszerelés:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 25 Júl. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szellemek
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non és Claye Jaro


Helyi Idő: 13:50 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, hangár
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Szövetségesek: Qui-Genua Non és Claye Jaro
kép:

Fiwi finoman szólva sem repesett az örömtől, amikor visszament a hajóra és K-2SO azzal fogadta, hogy kirabolták őket, a droid pedig nem érzékelt semmit sem mindebből pedig a fedélzeten volt Cutie-val együtt. A nagy droid szavakkal próbált szabadkozni, míg a kis rózsaszín pedig csipogva a tudomására hozni a gazdájának, hogy mennyire sajnálja mindezt. Ez persze nem dobta fel a nőt, hiszen ez igencsak kellemetlenül érintheti az üzletét, mind a legálist, mind pedig az illegálist. Ha az üzletfelei meghallják, hogy a kelméknek és orvosi felszereléseknek lába kélt, akkor a bizalma elveszik és nem lesznek ügyfelei.
- Nem érdekelnek a kifogásaid Kaytoo, a te feladatod volt a hajó és a rakomány védelme, te pedig elcseszted! Nem téged fognak emiatt elővenni, hanem engem, az én későbbi munkáim fogják megsínyleni, neked maximum az olajad! Ha tehetném máris visszavinnélek a Nar Shaddaa-ra és visszaadnálak az előző tulajodnak, hogy a birodalom bezúzzon a többi hasonlóval együtt!
Nem vette észre, hogy hangosabban beszélt és emiatt valószínűleg többen is felfigyeltek rá és őket nézték.
- Tudod mit, most ti mind a ketten visszamentek a hajóra és nem mozdultok onnan. Én pedig megyek és saját magam utána járni az ügy végére, ha már itt erre vagy nem hajlandó senki, vagy nem képes!
Ezzel a kezével a hajóra intett és felzavart a két droidot rá, már csak ki kellett találnia, hogy merre induljon. Ám ekkor megérkezett a két ismerős cimbora is, akikkel végigtudta a Kessel Run-t.
- Sziasztok! – köszönt. – Qui, Claye… úgy látom, hogy valaki, vagy valakik kihívásnak érezték, hogy ma minket válasszanak. És örömmel veszem, hogyha segítetek. Veletek úgy érzem, hogy van némi esélyünk, ha már páncélos mandaloriai barátaink és egyéb felbérelt erők nem hajlandók megoldani az ügyet…
Méltatta egy picit a két férfit, ha már voltak olyan előzékenyek, hogy a segítségére siettek.
- Tirvuk merre van? – kérdezte. – És persze merre induljunk? Átkozottul nagy ez a hely…

felszerelés/egyebek:








Hidegháború – Szellemek





Nakar'tuur űrállomás


Résztvevők: Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry és Qui-Genua Non



Következő körváltás: 2018. július 29. (vasárnap)

Nakar'tuur űrállomás UU6StjJ


Helyi Idő: 13:55 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, hangár
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
hangárok:

Szabadkör, beszélgetéshez, elinduláshoz, révén még nem teszünk semmit, ehhez nem sokat lehet írni Smile

Nakar'tuur űrállomás UU6StjJ


A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Nakar'tuur HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhettek egymásnak akármikor szabad cselekedetként, ha épp nincsenek együtt a karakterek. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 27 Júl. 2018, 21:58





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Jó érzés volt ismerős társakba botlani, és örültem neki, hogy Fiwi volt az egyik. Valamilyen perverz módon bírtam a nőt azóta, hogy kivontuk a fénykardunkat még Kesselen, bár azóta se volt alkalmam ezt említeni neki. Most se hiszem, hogy fogom. Arra a kérdésre, hogy merre induljunk, széttártam a karomat, és úgy néztem a csajra.
- Biztos van valaki, akinél el lehet adni a lopott árukat helyben, kiszállítani túl nagy macera lenne, meg akkor tárolni is kéne, amíg nincs elég, hogy elinduljanak. Szóval szerintem helyben vásárolja fel valaki, akinek ez nagyon megéri, én őt keresném meg először. Ha mázlink van, nem is tudják, hogy kiket raboltak ki, és beadhatunk egy el akarunk adni egy két teherszállítóról kizsilipelt cuccot storyt, elhintjük itt ott, és várunk, hogy ráakadjon a hal a horogra. Ha pedig elfogy a türelmünk, akkor elkezdhetjük kifüstölni a vadat valami extrémebb módszerrel. - utóbbinál már Clayere vigyorgok, nem hiszem, hogy hozzászoktak ilyen extrémebb módszerekhez, legalábbis nem tőlem.
- Egyébként Tirvuk épp iszik valahol, pár bolygóval odébb, út közben akartam felvenni. Elég sok pénzzel raktam ki, úgyhogy szerintem már napok óta koldul. Az is lehet, hogy már alkalmi munkát keresett, és odébbállt. De úgyis hazatalál előbb utóbb. - vonom meg a vállam, a másodpilótámat nem kell félteni. Az a fajta ember, aki ha le is esik irtó magasról, biztos, hogy fennakad valamin.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 28 Júl. 2018, 00:16

Claye sosem tartozott a szerény személyek közé. Így számára teljesen természetes, hogy többre tartja magát mint az itteni lézengők meg a mandalorok. Szóval ő csak vigyorog a lány megjegyzésén.
-Velünk gond nélkül megtaláljuk a szállítmányt.
Nagy szavak, de Claye szeret nagyban játszani. Ha lehetne akkor fogadna is magukra. Nem is rossz ötlet. Talán tényleg megtehetné. A shi'ar szavaira bólint. Ő is itt kezdené a dolgot és hasonlóképp gondolkozik. Van persze más módszer is, de Claye szerint ez a legjobb. Azokat majd csak akkor teszi szóvá ha elakadnak vagy gond van. Az extémebb módszerek hallatán ő csak feljebb vonja a szemöldökét.
-Amíg az árumat visszakapom, ártatlanok nem sérülnek és nem akar az állomás minimum fele kinyírni addig nem érdekelnek a módszereid.
Claye ezzel a mondattal el is mondta a saját elveit. Ezen kívül felőle akár szó szerint is kifüstölhetik őket, őt nem érdekli. Trivuk történetét hallva viccesen megjegyzi.
-Ilyenek ezek a másodpilóták. Én is beszereztem egyet, de ő sincs itt. Pedig ő lenne a rossz arcú a legénységből.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 29 Júl. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szellemek
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non és Claye Jaro


Helyi Idő: 13:55 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Szövetségesek: Qui-Genua Non és Claye Jaro
kereskedelmi negyed:

Fiwi is örült annak, hogy ismerősökbe futott bele ezen a helyen, náluk legalább tudta, hogy a korábbiak után eléggé biztosan nem akarják átverni, vagy kihasználni. Az olyan dolgok, mint amit a Kesselnél éltek át, akaratlanul is összeköti a bajtársakat, amire sokszor a későbbiekben is lehet támaszkodni. Remélte, hogy most is így lesz.
- Az extrémebb módra azért itt remélem nem kerül sor – utalt a fénykardokra. – Nem tudom, hogy mit tudtok a mandaloriaikról, de nem szeretik a magunk fajtákat.
Itt Qui-ra pillantott csak, ezzel is jelezve, utalva arra, hogy nem az idegenekre gondol, hanem az erőhasználókra. Így remélte, hogy van valamilyen képessége is a férfinak, amire gondolt és nem csak az Erőre.
- Az én másodpilótámat láttátok… hasznavehetetlen fémdoboz – mondta.
Qui ötletét jónak találta, hogy nézzenek utána annak, hogy kik lehetnek benne, illetve elhinteni információkat.
- Akkor szerintem a kereskedelmi negyedben lenne célszerű kezdeni. Ott lehetnek embereik és ott talán könnyebben horogra akadnak ezek.
Javasolta, persze, ha más valaki más helyet mondana, akkor arra megy, de ha nincs, akkor elsőként irány a kereskedelmi negyed, hátha ott sikerrel járnak majd. Még egyszer aggódva pillantott a hajójára az indulás előtt, remélte, hogy még egyben fogja látni, hogyha ennek vége. Nem akarta a Nagoon Testvériség hajóját elbukni, főleg, mert még éppen nem volt elég pénze ahhoz, hogy sajátot vegyen…

felszerelés/egyebek:








Hidegháború – Szellemek





Nakar'tuur űrállomás


Résztvevők: Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry és Qui-Genua Non



Következő körváltás: 2018. augusztus 2. (csütörtök)

Nakar'tuur űrállomás UU6StjJ


Helyi Idő: 14:00 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
kereskedelmi negyed:

A trió végül is úgy döntött, hogy megpróbálkoznak Qui tervével, ami mindenkinek megeflelt addig, amíg ártatlan civilek nem halnak meg. Így el is tudtak indulni a kereskedelmi negyed irányába. Valószínűleg korábban már jártak erre, hiszen Kessel Run előtt és után is eltöltöttek itt pár napot már, így pontosan tudták, hogy merre is kell menni. Ha nem, akkor a terminálokkal könnyedén megtehették.

A kereskedelmi negyed elég nagy részét foglalta el az űrállomásnak, ha valaki ide tévedt, akkor legalább olyan nyüzsgő utcákra, részekre tévedt, mintha csak Nar Shaddaa, vagy épp Coruscant valamelyik nyüzsgő utcáján járna. Megannyi faj keveredett itt. A jelenlevők zöme semleges és független, vagy hutt, de ettől még előfordulhattak a nagyobb frakciók képviselői is. Míg fent több mandaloriai is volt őrnek, itt már kevésbé volt jellemző. Főleg zsoldosok, katonák és efféle alakok voltak, akik a rendvédelemért voltak felelősek.

Hallani lehetett pletykákat, hogy több alvilági csoportnak is van itt úgymond külképviselete, de nem hirdették nyíltan mindezt, annál több eszük volt, hogy itt kezdjenek nyílt harcokba, ahonnét később nem tudnának meglépni, vagy a mandaloriaiak tennének rendet a harcok miatt. Itt volt több aukciós ház is lent, holonet hozzáféréssel, ahol folyamatosan mentek a licitek az árukra. Piac, bank, az Intergalaktikus Bankár Klán jóvoltából. Sok kisebb bolt, amiket bérelni lehetett, vagy megvásárolni csillagászati áron. Vágóhidak, kisebb gyárak, feldolgozó épületek.

Sokan ugyanis nyers áruval, vagy alapanyagokkal érkeztek és azt adták el itt, majd itt helyben ettek eladva az áruk. A piac felszabva több részre, nem keveredtek a különböző dolgokat áruló árusok. Nagyjából bármit lehetett itt kapni, ami befért ide. Így már csak a trión múlt, hogy hol akarják kezdeni a hírterjesztést.

Nakar'tuur űrállomás UU6StjJ


A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Nakar'tuur HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhettek egymásnak akármikor szabad cselekedetként, ha épp nincsenek együtt a karakterek. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 02 Aug. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szellemek
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non és Claye Jaro


Helyi Idő: 14:00 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Szövetségesek: Qui-Genua Non és Claye Jaro
kereskedelmi negyed:

Eddig nem túl sok időt töltött Fiwi azon a részen, ahova most mentek. Igazából ő maga nem szerette az efféle nyüzsgő helyeket, nem érezte magát annak idején otthonosan Coruscanton sem, a Naboo-n az Agri Corpsnál annál inkább. Aztán manapság Nar Shaddaa-ra sem szeretett járni, a kisebb bolygókat szereti, ahol nem zsúfolódnak ennyire az emberek. Valószínűleg megszokás, hogy ahol kevesebben vannak, ott nincs akkora katonai, vagy harci erő sem és kisebb az esélye annak, hogy lebukjon, vagy bajba keveredjen. Legalább is az eddigi tapasztalatai alapján.
- Merre akarunk kezdeni? – kérdezte.
Úgy vélte, hogy elég sok olyan pont van, ahol kezdeni lehetne, csak nem volt benne biztos, hogy jól döntene, vagy mérné fel a helyzetet. Annyira nem tartotta magát rafkósnak, hogy ez menjen. Kis halakat persze könnyedén átvert, azzal soha sem volt gondja, de itt úgy érezte, hogy valamilyen nagy hal, vagy nagyobb bűnszervezet van a háttérben és nem tudta, hogy őket képes lenne-e átverni. Okkal kerülte az ilyen üzleteket is, inkább kicsiben utazott. Még úgyis, hogy a Kessel óta fellendült az üzlet és sokan olyan eszement dolgokat akartak tőle, hogy a haja égnek állt. Azóta is bánta, hogy elvállalta a feladatot és híre ment az egésznek.
Addig is igyekezett nézelődni inkább, hogy lát-e valamilyen gyanús személyt, vagy valakit, aki figyelni őket, esetleg mutogat rájuk, hogy igen őket is kirabolták. Nem várt túl sok mindent ettől, de azért egy próbát megért.

felszerelés/egyebek:








Hidegháború – Szellemek





Nakar'tuur űrállomás


Résztvevők: Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry és Qui-Genua Non



Következő körváltás: 2018. augusztus 6. (hétfő)

Nakar'tuur űrállomás UU6StjJ


Helyi Idő: 14:05 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
kereskedelmi negyed:

Ugyanaz.

Nakar'tuur űrállomás UU6StjJ


A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Nakar'tuur HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhettek egymásnak akármikor szabad cselekedetként, ha épp nincsenek együtt a karakterek. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 06 Aug. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szellemek
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non és Claye Jaro


Helyi Idő: 14:05 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Szövetségesek: Qui-Genua Non és Claye Jaro
kereskedelmi negyed:

Fiwi egyelőre hiába várt arra, hogy választ kapjon az uraktól azok nem mondtak semmit sem. Kérdőn és némileg aggódva pillantott rájuk, hiszen ez az ő ötletük volt. Remélte, hogy hamar kitalálnak majd valamit, de addig is inkább nézelődött tovább idelent, hátha meglát valamit. Mivel számított rá, hogy lehetnek suhancok, zsebtolvajok, így igyekezett megtenni az ellenlépést, hogy összehúzta a dzsekijét és zsebre dugta a kezét, az egyiket legalább is. Örült volna annak, hogyha csak simán vásárolni érkezett volna ide, múltkor, amikor itt volt látott egy-két érdekes dolgot, amit még meg is vett volna. De ahhoz meg pénz kellett volna, amihez pedig az árú, amit most kellett volna leszállítania.
De most ezzel nem is nagyon foglalkozhatott, próbálta az urakat némileg odébb elhúzni a lifttől, valamilyen árnyékosabb helyre, ha volt, hogy ne legyenek túl feltűnőek. Tudta, hogy később az lesz a cél, hogy felhívják magukra a figyelmet, de amíg ezt nem kezdik el, addig jobb lett volna, ha mindezt nem teszik meg. Úgy érezte, hogy kellemetlen lenne azelőtt felhívni magukra a figyelmet, hogy nekiláttak volna a tervnek, az sokat rontott volna a dolgokon. Az pedig feltűnő lehet, hogy ott álldogálnak egy helyben és úgy nézelődnek.
- Merre akarunk indulni, hol kezdjünk? – kérdezte újra.
Remélte, hogy most már választ is fog kapni, ha nem, akkor elsőként az aukciós ház környékén szándékozott körbenézni majd.

felszerelés/egyebek:








Hidegháború – Szellemek





Nakar'tuur űrállomás


Résztvevők: Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry és Qui-Genua Non



Következő körváltás: 2018. augusztus 6. (hétfő)

Nakar'tuur űrállomás UU6StjJ


Helyi Idő: 14:10 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
kereskedelmi negyed:

Ugyanaz.

Nakar'tuur űrállomás UU6StjJ


A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Nakar'tuur HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhettek egymásnak akármikor szabad cselekedetként, ha épp nincsenek együtt a karakterek. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 09 Aug. 2018, 19:07

Claye általában szereti a zsúfoltságot. Könnyebb a fű alatt intézni a kis üzleteit. De óvatosnak is kell lenni nehogy közben valaki más üzletét szúrja el. Ismerte ezt a környezetet. Valaki mindig hall valamit. Ha volnának itteni haverjai Claye-nek vagy érdekeltségei az sokat segítene most neki, de nem tud arról, hogy lennének. Ez esetben kell szerezni. Figyeli a környezetét. Annyira, hogy a zöld csaj első kérdését meg sem hallja csak mikor megismétli.
-Mi? Ja! Izé. Valami kisebb üzletekben vagy olyan helyeken érné meg próbálkozni ahol könnyedén és gyorsan el lehet adni bármit. A lopott árun nem bölcs dolog sokáig ülni. Én biztos mielőbb meg akarnék tőle szabadulni.
Ő pedig egy okos csirkefogó ahogy azok is akik fosztogatják a hajókat. Az bár hülyeség volt tőlük, hogy az övéket is, de a módszerükből ítélve és abból, hogy a droidok mellett úgy elsétáltak mintha ott sem lettek volna az biztos, hogy profik lesznek és nem csak pár amatőr akik azt sem tudják mit csinálnak.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 10 Aug. 2018, 00:00

//Mivel túl későn is írtatok meg kevesen, nekem meg egész du/este migrénem volt, így most nem lesz kör.. Kedden lesz körváltás.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 14 Aug. 2018, 00:15




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szellemek
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non és Claye Jaro


Nakar'tuur űrállomás 3ayxboC
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:10 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Szövetségesek: Qui-Genua Non és Claye Jaro
Egyéb információk:

Alapból Fiwi is pont úgy gondolta a dolgot, hogyan Claye, hogy kisebb üzleteket kellene keresniük, ahol gyorsan és könnyedén lehetne elpasszolni az árut. Ironikus módon pontosan ez volt az, ami miatt azonban mégis változtatott a gondolatain. A nagyobb boltok kevésbé nézik azt, hogy ki mit ad el és a lopott árut könnyebb a több árú közé vegyíteni, mert nagyobb tételben árulnak és vesznek. A kicsi talán megnézi jobban, a nagy nem feltétlenül. Éppen ezért is nézett kérdőn Qui irányába, hogy a másik külvilági férfi mit is fog szólni, ő hogyan vélekedik minderről.
Természetesen lehetségesnek tartotta, hogy téved és hibás a gondolatmenete, így inkább nem is mondta el hangosan, hogy mit gondol. Ha úgy döntenek, hogy kisebb boltokat néznek meg, akkor az maradt. Így igyekezett a helyi holonetre felcsatlakozni, hogy utána lehessen nézni az olyan kisebb üzleteknek, amiket Claye mondott. Ha talált efféléket, akkor ezeket áttölti a datapadra, hogy azon mutassa meg.
- Ezeket találtam Claye kritériumainak megfelelően – mondta.
Ha voltak ilyenek igyekszik átfutni ezeket, ha nem voltak, akkor nem marad más, mint más módon keresni helyet. Ha azonban voltak, akkor a végignézésük után szólal meg ismét.
- Melyikkel kezdjük? – érdeklődött.
A szétválás egy pillanatra merült fel benne, de utána elvetette, inkább maradt volna velük, biztonságosabbnak ítélte.

felszerelés/egyebek:








Hidegháború – Szellemek





Nakar'tuur űrállomás


Résztvevők: Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry és Qui-Genua Non



Következő körváltás: 2018. augusztus 18. (szombat)

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:15 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Egyéb információk:



Claye a kisebb boltokat preferálta volna, a helyi HoloNet-en utána lehetett nézni minden kisebb és nagyobb cégnek, üzletnek, amik itt voltak. Sok olyan volt, aminek nem csak itt volt érdekeltsége, hanem a Hutt űrben is, vagy az FRK területén, esetleg Köztársaság és Birodalom is szóba jöhetett.

A keresés alapján öt olyan üzletet sikerült találni, aminek csak itt van boltja és sehol máshol és itt is kisebbnek minősülnek. Az egyik egy élő állatokat – házikedvenc és hátas – áruló üzlet, „Aiden Állatkereskedése” volt a neve.

A második „Turkán élelmiszer” néven futott és mindenféle egzotikus élelmiszert árult. Olyat, amit nem igen lehet sima boltokban megkapni. Azokban jellemzően általános élelmiszerek voltak, itt azonban faj specifikusan lehetett vásárolni és rendelni is.

A harmadik a „Gasztromennyország” nevet viselte, ennél egyértelmű volt, hogy mivel is foglalkozik egy jól menő étterem volt, leginkább gyorkajákat készítettek a leírás alapján megfizethető áron és egész jó ételeket árultak. Nem olyan moslékot, mint a többség.

A negyedik Munji, az Ordo klánból, egy mandaloriai hutt, aki információkkal kereskedik, bár ő aktuálisan nem volt most az űrállomáson.

Az ötödik pedig egy kisebb munkásszálló, ami itt ezen a szinten volt a többi szálással ellentétben és ebben főleg az itt dolgozók szállhattak meg, hogy ne kelljen az űrállomás másik felére elmenniük, ha nem rendelkeztek saját lakással itt.

Ezeket találták Claye keresése alapján, csak a csapaton múlt, hogy merre is akarnak kezdeni.

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR

Bocsánat a rövid, de lényegre törőbb reagok miatt a megszokott hosszasabb kifejtéssel szemben, de már sokkal rosszabb lett a kezem és baromira szenvedek vele Neutral

A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Nakar'tuur HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhettek egymásnak akármikor szabad cselekedetként, ha épp nincsenek együtt a karakterek. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 18 Aug. 2018, 00:00

//Egész nap lázas voltam és a kezem se a legjobb, + nem írtatok, így szerdán lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 19 Aug. 2018, 23:05

Míg Claye előadja az ötletét, hogy szerinte mégis miképp kéne, hogy nekikezdjenek Fiwi ki is keresi a helyek listáját amik szóba jöhetnek.
~Nem is rossz. Beszerezhetnék egy csinos titkárnőt akit ilyesmikre alkalmazhatnék. Bár az élő munkaerő nem tudom mennyire hasznos. Mindegy ezen még gondolkozok. Nézzük a listát.~
Aztán megnézi magának az üzleteket és ráncolja a szemöldökét. Nem tetszik neki amit találtak és ennek szót is ad.
-Ez nem jó. Nem tudom titeket mivel nyúltak le, de ezek eléggé speckó helyek. Szerintem ezek meg is nézik, hogy honnan jön az áru hozzájuk szóval ezeknek nem lehet teríteni.*Megvakarta a fejét, hogy nem jött be az ötlete amiben mellékesen eléggé bizonyos volt.*Talán akkor próbálkozzunk a nagyobb helyeken?
~Vagy lehet, hogy olyan kicsi helyekről van szó amik fent sincsenek a holoneten mert olyan érdekeltségeik vannak. Azokat megtalálni viszont érdekes lesz. Főleg ismertségek nélkül. Bár ha úgy bukkanunk fel mint akik mielőbb jó áron akarnak venni valami olyasmi árukat amik pont eltűntek tőlünk akkor lehet, hogy megkeresnek minket. Vagy gyanakodni fognak ránk. Ügyesnek kell lenni az biztos.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 22 Aug. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szellemek
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro


Nakar'tuur űrállomás 3ayxboC
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:15 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Szövetségesek: Claye Jaro
Egyéb információk:


A kidobott eredményekre Fiwi felvonta a szemöldökét, azért ő sem számolt azzal, hogy mindez ennyire specifikus lesz. Vagyis, hogy ennyire egyedi helyeket kapnak, amiknél szinte biztos, hogy nem lehet semmit sem elpasszolni, vagyis nagy tételben biztosan. A huttnál főleg semmit.
- Tőlem szöveteket és gyógyszereket vittek el – mondta Claye-nak a szavaira.
Ezeket pedig egyiknél sem lehetett eladni, mit csinálnak a szövetből? Konyharuhát? A nagyobb helyeket jó ötletnek tartotta, hiszen alapból is erre gondolt.
- Igen, az talán működhet – felelte.
Nem igazán tudta, hogy mekkora cégekre, vagy effélékre gondolt Claye, így inkább első körben megpróbál ezekre szűkíteni, hátha több féle lehetőségük lesz, amit aztán szabadon választhatnak, hogy merre akarnak tovább nézelődni. Igen, ezt határozottan jó ötletnek találta, így a helyi HoloNet-ben így próbált keresni, vagyis szűkíteni a kört, hogy közepes- és nagyvállalatok, azokat pedig üzlethelység mérete, vagy éppen száma szerint rendezni.
- Próbálom szűkíteni, specifikálni a lehetőségeket, hogy lássuk miből válogathatunk. Remélem mindkettőtöknek megfelel.
Ha ez megfelelt az uraknak, akkor tényleg e szerint igyekezett utánajárni a dolgoknak, remélve, hogy hamar végez vele. persze egy droidnak gyorsabb lenne, de lehet, hogy mire Cutie ide érne, már végez is a dolgokkal…

felszerelés/egyebek:

Nakar'tuur űrállomás WpRx8gO Nakar'tuur űrállomás A2By7NV Nakar'tuur űrállomás PfvfeLR Nakar'tuur űrállomás 32tai9A Nakar'tuur űrállomás PPKgrKE







Hidegháború – Szellemek





Nakar'tuur űrállomás


Résztvevők: Claye Jaro és Jalea Fiwi Fry



Következő körváltás: 2018. augusztus 26. (vasárnap)

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:20 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Alvilági erők: Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Egyéb információk:


Akkor rövid megbeszélés után Fiwi nekilátott volna annak, hogy rákeressen a többi cégre. Ekkor talán mind a két fél – Claye és a lány – meglepetésére Qui végül is úgy döntött az eddigi némasága után, hogy neki nem ér ennyit a dolog és nem nagy a vesztesége. Így sok sikert kívánt a párosnak és távozott.

Így ketten maradtak csak a későbbiekre. Fiwi akkor most már tényleg nekitudott látni. Itt a keresések ki listázása tovább tartott, mint az előző esetben, mert jócskán több üzlet és cég volt, mint amikor csak az olyan aprókat keresték az előzőekben.

Több száz üzlet jött ki mindenre, voltak szerelőműhelyek, hotelek, bárok, fegyverüzletek, hajó és hátas boltok, logisztikai cégek, csak pusztán raktározással foglalkozók, de volt olyan is, ami zsoldosokat, katonákat kölcsönzött ki más cégeknek. Ezekből voltak olyanok is, amik csak specifikus dolgokra épültek ki, mint rabszolgák, vagy nem romlandó árú, mások csak romlandót szállítottak és így tovább.

Végül a listát három cégre lehetett leredukálni, ebből kettő közepes nagyágú volt, egy pedig nagy:

  • A nagy cégnek legalább tíz üzlete volt szanaszét az állomáson és a hutt űrben is több. Használt, nem működő árúk olcsó felvásárlásával foglalkoztak, ez lehetett kiürült energiacelláktól kezdve, rossz droid, rossz fegyver, vagy hajó. Bármi, amit az ember egyébként kidobna. Ők megvették, amit lehetett megjavítottak és eladtak, mást alkatrészeknek használtak. „Roncsból használhatót!” volt a cég neve.

  • Az első közepes is hasonlóban utazott, bár valamiben más volt, míg a másik csak elektronikai dolgokkal foglalkozott, addig ők átvettek, megvettek minden sérült árut is, legyen az akár élelmiszer, vagy elektronikus dolog. Az ő nevük „KU Co.” volt.

  • A második közepes, avagy a harmadik cég pedig raktározási cég volt, ami arról hirdette magát, hogy kérdések nélkül is eltesznek árukat, rakományokat, csöndesek és diszkrétek. Ha kell, akkor még ki is szállítják ezeket, ha az ügyfél nem tudja. Ők „Védőrség” nevet viselték.

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR

A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Nakar'tuur HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhettek egymásnak akármikor szabad cselekedetként, ha épp nincsenek együtt a karakterek. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 22 Aug. 2018, 17:13

-Tőlem meg piát.
Közli Claye. Ezek után utána néznek a nagyobb cégeknek. A shi'ar távozásán a kapitány meglepődik. Pedig örült neki, hogy újra összeállt a trió. Még olyan jól is hangzott volna ha ők hárman oldják meg a bajt, hogy hírként is nagyobbat ütött volna az biztos.
-Hát te tudod.
Annyit tudott más a fickóról, hogy magának való alak úgyhogy hiába is győzködné, hogy maradjon velük mert hősiesség meg büszkeség meg ilyenek. A zöld csaj újabb keresése már használhatóbb találatokat dobott ki. Claye hümmögve olvasta a listát és bólintott mikor a végére ért.
-A lopott árunk milyenségét figyelembe véve, azt a KU Co.-t és a Védőrséget találom átnézésre érdemesnek. Kezdhetnénk az előbbivel. Lopott áruról van szó vagyis talán mielőbb meg akartak tőle szabadulni. Talán körbekérdezhetnénk ott, mint vásárlók akik ilyen áruk iránt érdeklődnek. Mit gondolsz?
Úgy beszél mint, aki tudja mit csinál, de nem túl gyakran kell ismeretségek nélkül olyan helyen ahol nem sokat járt nyomoznia. Szóval örülne ha a lány is elmondaná a véleményét.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 26 Aug. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szellemek
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro


Nakar'tuur űrállomás 3ayxboC
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:20 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Szövetségesek: Claye Jaro
Egyéb információk:


Fiwi bólintott ahhoz, hogy Claye-tól italt loptak, akkor ezek szerint a férfi tényleg csempészúton volt aktuálisan. Ilyesmit nem nagyon szoktak nyíltan kereskedni. A lényeg azonban az volt, hogy tényleg nagyon random dolgokat lopkodtak el. Őt magát is kissé meglepte, hogy Qui távozott, csak remélte, hogy minden rendben van.
- Akkor szia! Remélem még találkozunk! – köszönt el.
De vissza a munkához, sikerült találnia három olyan céget is, ami ígéretesnek tűnt, csak jó kérdés volt, hogy melyik lehet majd a tényleges megoldás. Igazából esélyes volt, hogy mind a három helyet meg kell majd, hogy látogassák, tetszett neki Claye optimizmusa, hogy szerinte vizsgálódhatnak.
- Ez jó ötlet, akkor kezdjünk a KU Co-nál – egyezett bele.
Igyekezett még ekkor gyorsan kikeresni a cégjegyzékben, hogy hol is van helyileg a KU Co. épülete, vagy valamelyik átvevőhelye. Ezt is a holoneten igyekszik megkeresni, ha sikerült, akkor szólal meg ismét Claye-nek címezve szavait.
- Megvannak, akkor induljunk oda – mondta még.
Ha benne volt a férfi, akkor el is indul arrafelé. Ha azonban nem volt meg a cím, addig igyekezett folytatni, amíg meg nem találta, remélve, hogy meglesz és nem kell majd droid segítséget hívnia hozzá. Már csak azért sem, mert még mindig haragudott Cutiékra.

felszerelés/egyebek:

Nakar'tuur űrállomás WpRx8gO Nakar'tuur űrállomás A2By7NV Nakar'tuur űrállomás PfvfeLR Nakar'tuur űrállomás 32tai9A Nakar'tuur űrállomás PPKgrKE







Hidegháború – Szellemek





Nakar'tuur űrállomás


Résztvevők: Claye Jaro és Jalea Fiwi Fry



Következő körváltás: 2018. augusztus 30. (csütörtök)

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:25 JHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Alvilági erők: Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Egyéb információk:


A páros hamar eldöntötte, hogy merre is akart menni elsőre, ez pedig a KU Co. volt. Fiwi könnyedén megtudta a címet keresni és volt térkép is, hogy miként lehet oda eljutni, ahova menniük kell.

Néhány perc séta alatt eltudtak oda jutni, ha közben leintettek egy speedert, akkor még gyorsabban. Az út végén egy nagyobb épületkomplexumhoz értek el, ahol oszlopokban díszítésként mindenféle folyadék volt.

A bejárati ajtót nem lehetett eltéveszteni, abban pedig két darab B2-es szuperharcidroid ácsorgott. Többen jöttek ki és mentek be az épületbe, így a páros is minden nehézség nélkül megtudja mindezt tenni.

Beérve a boltba hatalmas csarnokba értek, több felé lehetett menni annak fényében, hogy mit is szeretett volna vásárolni az illető. Legalább egy tucat ajtón lehetett innen bemenni, de volt információs pult is, ahol talán meglepő, de nem droid ült, hanem egy gran férfi.

Ő rögtön ki is szúrta a beérkezőket és odaintette magához a párost. Ha odamentek, akkor örömmel üdvözölte őket, furcsa akcentusal, ami miatt a páros a férfi szavainak felét alig értette.
- Üdvözlöm önöket a KU Co-nál, miben segíthetek? – érdeklődött.

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR

A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Nakar'tuur HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhettek egymásnak akármikor szabad cselekedetként, ha épp nincsenek együtt a karakterek. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 29 Aug. 2018, 14:48

Egy erőhasználó shiar-al kevesebben vannak, de legalább már megvan, hogy nagyjából hova akarnak menni és arra is van ötletük, hogy miképp akarnak utána járni a lopott áruknak. Ez is nevezhető előre lépésnek. Pár perc sétát Claye nem tartott olyan soknak, hogy leintsen egy speeder-t. Ha a lány soknak gondolta akkor leinthettek, de amúgy nem. Út közben pedig Claye igyekszik fenntartani a beszélgetést, hogy ne csak úgy sétáljanak egymás mellett.
-Amúgy, hogy megy az üzlet? Gondolom Kessel dobott a te forgalmadon is.
~Ha nekem igen akkor valszeg neki is. Bár még egyszer nem vállalnám be egy darabig az biztos.~
Az üzlet elé érve Claye elismerően bólogat a csövek láttán.
-Tetszik. Bírom az ilyen stílusos dekor cuccokat.
Beljebb menve Claye megállapította, hogy ez a hely hatalmas és segítség nélkül nem fognak tudni eligazodni. Ott is volt a pultnál meglepő módon droid helyett egy gran fickó, aki valami borzalmas akcentussal megszólította őket. A mondata felét Claye nem értette, de úgy az értelmét felfogta.
-Üdv! Kereskedők volnánk és egyelőre csak nézelődnénk. Főként gyógyszerben szoktunk utazni. Az okos és csinos kollegina mindjárt mondja is, hogy pontosan mi iránt érdeklődnénk.
Vigyorog Fiwi-re. Pedig nem tetszik neki a helyzet amiben vannak. Ahogy gondolta profik voltak azok akik a hajók feltörésének az ügyében benne vannak, de reméli, hogy ezeknek a keze nincs benne max annyiban, hogy átvették a lopott árut. Elég komoly védelem van itt.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 30 Aug. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szellemek
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro


Nakar'tuur űrállomás 3ayxboC
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:25 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Szövetségesek: Claye Jaro
Egyéb információk:


A lány elmosolyodott Claye kérdésén és bólintott is a szavaira. Az egész olyan ironikus volt.
- Jobban, mint egészséges lenne – mondta. – Ki kellett írnom, hogy nem, nem vállalok több Kessel Runt, így kíméljenek. Neked?
Hiszen soha sem akart ekkora reklámot magának. Közben hamar megérkeztek az épülethez. Igencsak puccos volt.
– Én inkább elásom magam, egy darab raktárhelységem van boltnak, ami raktár és iroda is egyben.
Soha sem lesz annyi pénze, hogy ilyen boltja legyen. Igaz nem is ilyen helyen van az övé, hanem egy kis eldugott bolygón, amivel tökéletesen elégedett. Akkor legyenek gyógyszerek, igyekezett nem meglepődni azon, hogy Claye ráhagyta ezt, igazából jó döntésnek vélte, hiszen ez specifikusabb volt, mint az alkohol, amit lehet, hogy a tolvajok maguknak lopnak.
- T'pala paszta, colto folyadék, fájdalomcsillapítók – általános hadtéri – és gyorsébresztő.
Egy része teljesen átlagos, a t’pala paszta és a gyorsébresztő annyira már nem. Így talán annál a kettőnél sikerül megfogni. A többi eltűntet nem tudtam fejből, de nem akartam most datapadon nézelődni. Így talán kevésbé is lesz feltűnő, hogy pont azokat mondja el, amiket elloptak és valaki úgy egy az egyben adta le mindezeket. Kedvesen mosolygott az információsra, remélve, hogy sikerül lekenyerezni és segíteni fog nekik. Örült volna annak, hogyha sikerülne valamilyen nyomra bukkanni, bármilyenre.

felszerelés/egyebek:

Nakar'tuur űrállomás WpRx8gO Nakar'tuur űrállomás A2By7NV Nakar'tuur űrállomás PfvfeLR Nakar'tuur űrállomás 32tai9A Nakar'tuur űrállomás PPKgrKE







Hidegháború – Szellemek





Nakar'tuur űrállomás


Résztvevők: Claye Jaro és Jalea Fiwi Fry



Következő körváltás: 2018. szeptember 3. (hétfő)

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:30 JHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Alvilági erők: Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Egyéb információk:


A férfi nagyon megörült láthatóan annak, hogy már rendes elképzelésekkel jött ide Claye és Fiwi.
- Akkor ennek rögtön utána is nézünk – mondta.

A kezével maga után invitálta a párost, hogyha még nem lettek volna ott a pultnál. De ha igen, akkor ezt kihagyja. A számítógépen neki is látott annak, hogy kikeresse azon holmikat, amiket a lány mondott.

Néhány pillanattal később hunyorogni kezdett a szemeivel és megvakarta a feje búbját.
- Ez érdekes, nagyon érdekes – hümmögött egy sort a fura akcentusán. – Nem maguk az elsők, akik ezt keresik… mások is. Ők azt mondták, hogy ezeket lopták el tőlük és próbát tettek, hogy hátha itt adták el mások.

Nem nézett fel, láthatóan nem érdekelte, hogy ez igaz-e, vagy pedig nem, pillanatokkal később folytatta.
- Mind hiánycikk – mondta. – Nincs raktáron, ha vásárolni szeretnének, de ha eladni, akkor extra áron tudjuk megvenni.

Ekkoa mennyiség, amire itt utalt a férfi nagyon sok volt, ez bizonyosan nem magánszemélynek kellett, hanem valaki másnak. Ezek egyike sem volt drog, hanem mind gyógyszer, vagy annak alapanyaga. Ezt már Claye is tudja így három év itt tartózkodás után.

A férfi pedig még valamit hozzátett.
- Igazából szinte minden kezd hiánycikk lenni – húzta el a száját. – Magunk közt… bárki is ügyködik az állomáson mindenkivel kitol…

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR

A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Nakar'tuur HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhettek egymásnak akármikor szabad cselekedetként, ha épp nincsenek együtt a karakterek. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 02 Szept. 2018, 20:33

- Nem panaszkodhatok. Jól megy a szekér. Van már egy hús vér tagja is a legénységemnek szereztem pár jó kapcsolatot meg üzletfelet, de tény, hogy egyesek időnként igen fura kérdésekkel állítanak oda hozzám. Még én sem tudom, hogy Kessel után csodatevőnek vagy őrültnek néznek az emberek.
Kacag egyet. Bizony ez a két dolog időnként nehezen megkülönböztethető. Bár Kessel-t elvállalni nem volt akkora őrültség hisz ha nem tette volna akkor az egyik kukac rosszallását megnyerte volna az pedig árt az üzletnek. A z épület elé érve ő megjegyezte, hogy bejön neki a hely. A lány túlzottan szerény mondatán pedig elvigyorodott.
-Akkor én mit mondjak? Nekem a raktár helységem, az irodám és az otthonom egy személyben a hajóm.
Ott bent Claye megállapítása szerint egész jól össze dolgoztak. A fickót látszólag zsebre vágták a sztorijukkal. A hümmögésre kérdőn nézett. A mondatra, hogy mások is ezt keresték sem változott a tekintete. Sőt arra, hogy ezeket lopták el és ezért érdeklődtek ez iránt arra se változott az arca. Nem épp a legértelmesebb ábrázat meg kell hagyni, de a helyzethez illik. Ha szükséges Claye tudja játszani az ostobát. Azon, hogy nincs náluk bár nem volt jó hír, de Claye elég könnyedén vette.
-Nézzenek oda, az árunk még nincs meg, de vevő már van. Ezt nevezhetjük félsikernek is.
Nevetett a szerepéből nem kiesve. A kapott kis mondatra is hasonlóképp reagált.
-Hát akkor reménykedjünk, hogy a Madalorok mielőbb megoldják a helyzetet és méltó módon megbüntetik ezeket a rendzavarókat.*Fiwi-hez fordult.*Van még valami dolgunk itt?*Ha a lány mást nem mondott akkor visszafordult a gran-hoz.*Akkor köszönjük a segítségét. Viszlát!

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 03 Szept. 2018, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szellemek
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro


Nakar'tuur űrállomás 3ayxboC
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:30 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Szövetségesek: Claye Jaro
Egyéb információk:


Lehetséges, hogy neki is élő személyzet kellett volna a droidok helyett és akkor jobban jár. Bár ilyennek a két legjobb barátját, vagy éppen a fogadott bátyját tudta volna elképzelni. De a két legjobb barátja szürke jedi volt, akik nemigen voltak hajóra valók, a fogadott bátyjának meg volt sajátja.
- A hajóm nem is a sajátom – vigyorodott el. – Kölcsönben használhatom. De már van elég pénzem ahhoz, hogy egy sajátot vegyek, így lehet, hogy be kéne ruháznom rá, hogy teljesen független legyek.
Nem mintha a Rendnél bárki használta volna a hajóját, de mégis, ennyi idő után jobb lett volna a függetlenség.
Nos elég sok mindent megtudtak a boltostól, ahogyan azt is, hogy hiánycikk szinte minden. Szóval nem csak tőle loptak ilyet, hanem mástól is és ők megvennék. Ez most vagy nagyon jó álca, vagy pedig tényleg így volt. Nem tudta, hogy melyik is lehet. Claye pedig már távozott volna, igyekezett feltartani a kezét, hogy megakadályozza a férfit. Támadt egy ötlete.
- Esetleg van valamilyen kórház itt, akiktől lehetne ilyet venni? – kérdezte.
Remélte, hogy ebben segít a férfi, révén ez nem konkurencia volt, hanem egy talán állami, vagy magán intézmény. Ha kapott választ, akkor ő maga is elköszön és távozik Claye-el az oldalán.

felszerelés/egyebek:

Nakar'tuur űrállomás WpRx8gO Nakar'tuur űrállomás A2By7NV Nakar'tuur űrállomás PfvfeLR Nakar'tuur űrállomás 32tai9A Nakar'tuur űrállomás PPKgrKE







Hidegháború – Szellemek





Nakar'tuur űrállomás


Résztvevők: Claye Jaro és Jalea Fiwi Fry



Következő körváltás: 2018. szeptember 7. (péntek)

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:35 JHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Alvilági erők: Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Egyéb információk:


Claye viccén a férfi is nevetett, nehéz volt eldönteni, hogy csak azért, hogy elnyerje a vevő bizalmát, vagy pedig tényleg viccesnek érezte. Fiwi kérdésén azonban elgondolkodott.
- Hmm, nem is tudom, megnézem önnek – mondta.

Ezzel újra elkezdett gépelni valamit, majd hamarosan megszólalt.
- Jelenleg egy kórház van és egy egészségügyi ellátó – mondta. – Mindkettő a Mandaloriai Birodalom fennhatósága alatt áll. Ezenfelül egy kisebb bolt, ami kibernetikus végtagokat árul és gyárt rendelésre.

Az első kettő biztosan nem lopkodja a gyógyszereket, a harmadiknak pedig nincs rá szüksége, mert nem olyannal foglalkozik. A férfi végül megvakarta a
- Illetve volt egy jótékonysági kórház még… a lenti részeken. Évekkel ezelőtt bezárt, ahogyan minden ott, sugárzás miatt. Már évek óta újra nyitották a lezárt részeket, mert a sugárzás megszűnt, de senki se ment vissza oda.

Ezen kívül más nem volt, így a páros az elköszönés után ki tudott menni a boltból és ott tudtak megállni ezek után beszélgetni, ahol akartak.

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR

A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Nakar'tuur HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhettek egymásnak akármikor szabad cselekedetként, ha épp nincsenek együtt a karakterek. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 06 Szept. 2018, 18:22

- Oh igen. Függetlenség. Saját döntések, szabadság és ha valamit elszúrsz az bizony a te hibád és nincs, aki megvédjen. Érdemes az ilyesmit átgondolni.
~Bár ő van elég jó pilóta és életképes, hogy jól csinálja. Ha én nem lennék, azt is feltételezhetném, hogy a legjobb kapitány a csillagködben.~
Az életképességét pedig ott bent is bebizonyítja, hogy egy jó kérdést tesz fel mikor Claye már távozna. A fickó pedig utána is nézett. Első körben nem jött semmi jó. Aztán a második körben elhangzott valami, ami Claye-t is  meglepte és amivel az eddigi terveibe egy újabb állomás került be.
- Köszönjük a segítséget. Aztán ha az áru meglesz már tudni fogjuk hova jöjjünk. Viszlát!
Kiérve a lányhoz fordult.
-Ez okos volt. Ez a fertőzéses lezárt terület is érdekesnek tűnik. Főként az elhagyatottsága miatt és mert első körben nem is hallottunk róla. Jó lenne kicsit utánajárni neki, hogy mégis mi az a hely. Van egy megérzésem, hogy megéri.
Mosolygott sokatmondóan. Mondjuk múltkor mikor volt egy megérzése akkor majdnem atomokra szedte a hajójával együtt egy ionágyú, de őt az ilyen kis balesetek sosem riasztották el attól, hogy hallgasson a kapitányi megérzéseire. Mégiscsak ő Claye Jaro a Világjáró!

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 07 Szept. 2018, 00:02

//Bocsánat, egész du migrénem volt, alvás után meg teljes kóma és passzivitás... kedden lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 11 Szept. 2018, 08:20




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szellemek
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro

Nakar'tuur űrállomás 3ayxboC
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:35 GSI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Szövetségesek: Claye Jaro
Egyéb információk:


Egyetértően bólintott, tényleg fontos szempontok voltak, de olyan sokat köszönhetett a Nagoon-nak, hogy rossz érzéssel töltötte el az elszakadás. Még akkor is, hogyha ott voltak egymás szomszédságában. Odabent az üzletben jó kérdés volt rákérdezni arra, hogy van-e még valami, mert volt. Egy igencsak érdekes részen volt még egy kórház, nagyon régen. Tudta, hogy az ilyen helyekről rémtörténetek is szoktak keringeni, így nem lepte meg, hogy még mindig nem tért ide vissza senki. Tökéletes búvóhely lehet arra, hogyha valaki el akar bújni. A lehetőség pedig még Claye-nek is megtetszett, Fiwi is egyetértett vele, mivel más nyomuk, vagy egyéb információjuk nem volt, így maradt az, hogy ennek nézzenek utána.
- Akkor menjünk, mást úgysem nagyon tudunk tenni, nincs más nyomunk – értett egyet hangosan is.
Mivel arról egyébként fogalma sem volt, hogy ez a lezárt terület merre is lehet, így jobbnak látta, hogyha gyorsan egy közeli terminálon megpróbálja lekérni azt, hogy hol is van ez a hely, illetve a jelenlegi helyzetükből miként tudják a lehető legkönnyebben megközelíteni. Ha sikerült megtalálnia, hogy hova kell menni, akkor meg is szólal.
- Megvan hova kell mennünk, így indulhatunk – mondta.
Ha a férfinak sincs kifogása, akkor a kinézett úton el is indul arra a régi, elhagyatott helyre.

felszerelés/egyebek:

Nakar'tuur űrállomás WpRx8gO Nakar'tuur űrállomás A2By7NV Nakar'tuur űrállomás PfvfeLR Nakar'tuur űrállomás 32tai9A Nakar'tuur űrállomás PPKgrKE







Hidegháború – Szellemek





Nakar'tuur űrállomás


Résztvevők: Claye Jaro és Jalea Fiwi Fry



Következő körváltás: 2018. szeptember 15. (szombat)

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR
Nakar'tuur űrállomás Rr0HLJY

Helyi Idő: 14:40 JHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Nakar'tuur űrállomás, kereskedelmi negyed
Feladat: Megtalálni a tolvajokat
Alvilági erők: Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Egyéb információk:


Akkor a páros megtudta beszélni, hogy lemennek oda és megnézik maguknak a helyet. Fiwi rá is keresett a helyre, amit meg is talált, hogy hol van. Manapság a Szellemváros nevet viselte a hely az űrállomás alsó részén.

Könnyedén le lehetett jutni ide, ahogyan azt említették is a párosnak a hely tényleg elhagyatott volt. Ez is nagy terület volt, hasonló felépítéssel, mint a felsőbb részek, különböző szintek azok azokon sok üzlethelység és egyéb más raktárépület, vagy épp kórház, egykori lakóhely.

Már semmi sem jelezte a helyet, hogy nem szabad belépni, mert szabad volt, ennek ellenére a Szellemváros legfelsőbb szintjén is csak egy-két sötétebb alakot lehetett látni. A Szellemváros nagyjából középső szintjén – húsz emeletet foglalt magába a hely, a kórház a 12-en volt – volt a kórház.

Egészen pontosan három emeletet ölelt át a kórház, a 11-12-13. szinten is volt bejárat. Szóval hatalmas volt. Kívülről az épületek már elég romosak voltak, ahogyan a kórház is, látszott, hogy évek óta nem igen lakik erre senki sem, maximum időnként egy-egy karbantartó droid.

A mi a fényforrásokat illette, félhomályos állapotok voltak, csak a vészvilágítás működött, többre nem volt szükség ezen a részen, felesleges lett volna több energiát pazarolni. Az egész negyed néma csöndes és kihalt, eléggé ijesztő is egyébként.

A páros pedig a három emelet közül bármelyiken megérkezhetett a kórházhoz, bárhonnan be lehetett menni, több bejáraton is.

Nakar'tuur űrállomás FF3BjlR

A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Nakar'tuur HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhettek egymásnak akármikor szabad cselekedetként, ha épp nincsenek együtt a karakterek. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nakar'tuur űrállomás 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nakar'tuur űrállomás Empty Re: Nakar'tuur űrállomás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.