Silhana és Mogwar (MU 4.)

Go down

Privát játék Silhana és Mogwar (MU 4.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 01 Szept. 2019, 00:10


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Mogwar (MU 4.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Mogwar (MU 4.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 01 Szept. 2019, 00:11




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Pihenés a vadászat után
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, fejvadász, Renliss-ház, Fejvadász céh


Játékostárs(ak) neve: @Svarog

Silhana és Mogwar (MU 4.) TjT8eew
Silhana és Mogwar (MU 4.) ZqLxt3q

Idő: Ismeretlen idő; 244.4 MU
Helyszín: T.H.O.R.N. bázis, Ezaen
Cél / Feladat: Kipihenni a vadászatot
Többiek: Mogwar
egyéb információk:


Azt hiszem, hogy ez egy olyan dolog, amit soha sem fogok megérteni, ami pedig az, hogy miért gondolja valaki azt, hogy egy rakghoul járvánnyal sújtotta bolygón fog elbújni egy fajvadász elől? Mintha nem lenne oltás erre a kórságra, aminek beadásával meg sem lehet fertőződni. Persze a célszemély ostoba volt, ő nem adta be magának és elkapta, ettől kezdve pedig nem sok mindent tehetett azon felül, hogy átváltozik, vagy ha van elég esze, akkor még előtte lelövi magát, ha már nem tud ellenszerhez jutni. Azt hiszem ez a nautolan férfi volt életem legostobább vadászata. Aki idejött, nautolán mivolta ellenére egy sivatag bolygóra, nem oltatta be megát, és amikor elkapta a kórt, akkor pedig be sem caplatott a helyi T.H.O.R.N. kirendeltségre. Igazából mire megérkeztem hozzá már éppen átváltozás felénél volt és a földön vonaglott fájdalmában. Az, hogy ilyen állapotban agyonlőttem csak megváltás volt a számára. Sajnos így elvinni sem tudtam volna élve a megbízónak, vagy a központunkba. Szerencsére élve, vagy halva volt a megbízatás. Lehet, hogyha rakghoulként viszem el ki sem fizetnek, szóval megcsináltam a szükséges holoképeket, illetve a kezét eltettem egy tároló-rekeszbe, amit magammal vittem, hogy DNS ügyileg is bizonyítva legyen, hogy tényleg azt a személyt öltem meg, akit kellett. Akkor most már nem volt túl sok dolgom, mintsem távozni a bolygóról. Vagyis pihenni előtte egy kicsit. A felszerelésemet és a bizonyítékokat bepakoltam a hajómba, majd visszamentem a bázisra, vagyis be az épületbe. egy ital és egy kis pihenés az indulás előtt soha sem ártott. Mivel már kezdett eléggé bennem lenni a mandaloriai tanítás, így rosszul éreztem magam amiatt, hogy levegyem a sisakot. Végül is ez szövetséges terület volt, így a kezem ügyében maradhatott. Levettem és magam mellé tettem az asztalhoz és intettem a csaposnak, hogy egy sima üdítőt kérek csak. Nem akartam alkoholt inni most. És még szerencse, hogy volt itt a bázison kantina rész is, ahol ki lehet fújni magunkat.
Amint a droid kihozta az italomat belekortyoltam és végignéztem az itt levőkön, hogy látok-e ismerőst, vagy sem.

felszerelés/egyebek:


Silhana és Mogwar (MU 4.) 9lW3VL0 Silhana és Mogwar (MU 4.) XAAerny Silhana és Mogwar (MU 4.) DOzYLQW Silhana és Mogwar (MU 4.) QsuE54T Silhana és Mogwar (MU 4.) 4l1EFtQ Silhana és Mogwar (MU 4.) IefTmih


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Mogwar (MU 4.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Mogwar (MU 4.)

Témanyitás by Svarog Vas. 01 Szept. 2019, 10:05

Mogwar kacagva lép be a kocsmába, és félrelökve egy nyeszlett Nautolan férfit ledobja magát az egyik székre. Hajnal óta a csatornában irtotta a rakghoulokat, szinte cicázott az állatias mutánsokkal.
Egy idő után már nem messziről szedte le a dögöket, hanem közel engedett magához egy-kettőt, annyira hogy csak egy mozdulat és akár bele is mélyeszthetik a páncélozott bőrébe a fogukat. A sárkányfióka talán meg se fertőzödött volna, de megérezte volna az agyatlan dög harapását.
És milyen lenne egy olyan rakghoul mint ő. Röhögve, koréliai népdalokat kornyikálva gyilkolta le a mutikat, térdig gázolva a bensőségeikbe. Aztán megunta magát, a dögök nem jelentettek elég szórakozást a számára. Meg amúgy is megéhezett...
Leadott pár lövést a csatorna menyezetét tartó oszlopok tetejére, mire a plafon a dögökre szakadt. Ő pedig meg se állt a T.H.O.R.N bázisig, és a kocsmáig. Levetette magát a székre, és intett a csaposnak.
- Csacsó, pultos bácsi! - mondja ártatlan, gyermeteg hangon már amenyire egy nagy darab hüllőtől kitelik. - Kérhetnék hat banthabordát alderaani sajtszószba, és mellé deszertnek roel dawi rízspudingot. És ha finom, akkor egy receptet.
Meglát egy páncélos twi'lek lányt, aki mellett a pulton egy mandalori sisak hevert. És roppant fáradtnak tűnt.
- Fárasztó egy nap volt, mi? Hogy is mondják felétek, puhahúsuak? - kérdezte, és csettintett egyet. - Húgi, igen.
Felkacagott.



6.000. SW reag - Nef

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Mogwar (MU 4.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 02 Szept. 2019, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Pihenés a vadászat után
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, fejvadász, Renliss-ház, Fejvadász céh



Játékostárs(ak) neve: @Svarog

Silhana és Mogwar (MU 4.) TjT8eew
Silhana és Mogwar (MU 4.) ZqLxt3q

Idő: Ismeretlen idő; 244.4 MU
Helyszín: T.H.O.R.N. bázis, Ezaen
Cél / Feladat: Kipihenni a vadászatot
Többiek: Mogwar
egyéb információk:


Egészen addig a percig csönd volt, amíg egy furcsa gyíkszerű lény be nem jött. A viselkedése alapján nem tudtam eldönteni elsőre, hogy ez az alak komplett idióta, őrült, vagy csak részeg. Esetleg az összes kombinációja. Sosem értettem, hogy miért hiszik egyesek, hogy a kantina-ban lenne étterem is, az a kantin. Mindegy, nem az én dolgom. Vagy legalább is ekkor még ezt hittem, mert nagyon hamar végül engem is megszólított. A szavai alapján pedig biztos voltam benne, hogy nem fejvadász, mert úgy tűnt, hogy nem ismert meg. Valami zsoldos féle lehet, vagy szerencsevadász, akkor pedig van olyan szerencsém, hogy amiatt szólított le, mert twi’lek vagyok, és azt hiszi, hogy van bármiféle esélye. Néha nehéz ezzel a fajjal a szakmában lenni. Csak magamban sóhajtottam fel, majd a férfi felé fordultam. Húgi… még Dandem sem szólít így, vagy Torian húga sem. Pedig attól a lánytól viselném el nagyjából csak el mindezt.
- Kezdjük ott, hogy még a közeli barátaim sem szólítanak húginak – feleltem hűvösen, de angyali mosollyal.
Teljesen ártatlan, angyali mosoly volt, olyan, ami miatt kiérdemeltem az Angyalarcú Gyilkos becenevet. Egy olyan ártatlan tekintet, hogy inkább valamelyik semmi szörnyűséget nem látott kislányhoz illene – még szerencse, hogy évekkel látszom fiatalabbnak, mint ami valójában vagyok – de mégis mögötte ott volt, hogy szinte biztosan bármelyik pillanatban képes lennének arra, hogy megöljem. Már csak azért sem szerettem, mert emlékeztetett a régi életemre, hogy akit húgomként szerettem kész lett volna megölni, hogy a rabszolgatartónknak imponáljon.
- De igen, fárasztó és egyben nap volt egy vadászatra – hintettem el a foglalkozásomat. - Silhana Lolaes'ra vagyok.
Ha nem lett volna valamilyen oknál fogva teljesen nyilvánvaló mindez. Igazából kész felüdülés lett volna, ha valaki nem hallott volna arról, ami Nar Shaddaa-n történt azzal a sith-el és akkor utána nem is tudják, hogy éppen készülök mandaloriai lenni és már javában végzem a próbákat és hasonlók…
- Maga segíteni van itt, vagy a pénz miatt? – kérdeztem, a válasz pedig úgy véltem, hogy elég sokat elárul majd.

felszerelés/egyebek:


Silhana és Mogwar (MU 4.) 9lW3VL0 Silhana és Mogwar (MU 4.) XAAerny Silhana és Mogwar (MU 4.) DOzYLQW Silhana és Mogwar (MU 4.) QsuE54T Silhana és Mogwar (MU 4.) 4l1EFtQ Silhana és Mogwar (MU 4.) IefTmih

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Mogwar (MU 4.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Silhana és Mogwar (MU 4.)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.