Fiwi és Jonathan (MU 4.)

Go down

Privát játék Fiwi és Jonathan (MU 4.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 27 Szept. 2019, 00:01


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Fiwi és Jonathan (MU 4.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Fiwi és Jonathan (MU 4.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 27 Szept. 2019, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Pihenőnap
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, időnként csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: @Jonathan Skrex

Fiwi és Jonathan (MU 4.) 3ayxboC
Fiwi és Jonathan (MU 4.) V8IcFna

Helyi Idő: Ismeretlen idő; 244.4 MU
Helyszín: T.H.O.R.N. bázis, Ezaen
Feladat: Segíteni a helyieknek
Szövetséges: Jonathan Skrex
Egyéb információk:


Fiwit ezúttal a THORN kereste meg, mert pont a nő cége volt elég közel ahhoz, hogy nagy mennyiségű orvosi felszerelést és antiszérumot tudjon szállítani az Ezaen-re. Így el is fogta mindezt, aminek pedig kifejezetten örült, hogy éppen a Thund-on találta Jonathant is, így még őt is magával tudta cipelni a chiss bolygóra. Az indulás előtt persze ő maga és a társa is – ha kérte – megkapta a rakghoul antiszérumot, hiszen soha sem lehet tudni, hogy nem fog-e kelleni, ha éppen egy járvány kellős közepére megy be az ember lánya és ki tudja, hogy a társa akar-e a helyieknek segíteni és nem csak a bázison maradnak. Szóval ők ketten és a két droid jött a chiss fennhatóság területére. Szerencsére megvoltak a kódjai, így minden gond nélkül beengedték őket a területre, majd a rendszerbe is, és ott pedig le a bolygóra. A két másik hajója a pilótákkal együtt dokkolt a THORN nagyobb hajóján, hogy ott adják le az idehozott árut. Saját maga a Nagoon fényén pedig a bolygón levő THORN bázison landolt, mert saját maga hozta azokat a felszereléseket, amiket sürgősen kellett ide lehozni.
A hajója mellett várta meg azt, hogy kipakolják a szinte teljesen egészségügyi csomagokból álló felszerelést. Nem azért, mert nem bízott a helyiekben, hanem szerette volna, hogyha minden rendben megy. Közben sikerült megtudni azt is, hogy van a bázison kantina és szállások is kivehetőek, ha valaki maradna segédkezni és nem távozna innen rögtön. Mivel igazából fogalma sem volt róla, hogy Jonathan mit tervezett, így igazából bármire nyitott volt a rögtön távoznaktól kezdve, az isznak pár pohárral és majd másnap mennek dolgon keresztül addig, hogy segítenek a THORN embereinek a járvány megfékezésében. Szóval miután végeztek és már senki sem mászkált a hajó közelében, akkor fordult kamaszkori és mostani barátjához.
- Van terved, hogy mit szeretnél csinálni? – kérdezte. - Megyünk, megiszunk valamit, maradunk, esetleg segítsünk a THORN embereinek rakghoukokra vadászni? – kérdezte.
Érdeklődve pillantott a férfira, hogy mit is fog mondani az egészre, mi az ötlete. Csak remélte, hogy nem az lesz, hogy ő sem tudja egyelőre. Mivel az nagyjából egyet jelentett azzal, hogy igyanak.

felszerelés/egyebek:

Fiwi és Jonathan (MU 4.) WpRx8gO Fiwi és Jonathan (MU 4.) A2By7NV Fiwi és Jonathan (MU 4.) PfvfeLR Fiwi és Jonathan (MU 4.) 32tai9A Fiwi és Jonathan (MU 4.) PPKgrKE Fiwi és Jonathan (MU 4.) VZwKC7u


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Fiwi és Jonathan (MU 4.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Fiwi és Jonathan (MU 4.)

Témanyitás by Jonathan Skrex Vas. 10 Nov. 2019, 21:26

Fiwi és Jonathan (MU 4.) V8IcFna

Jonathan Skrex (1. kör)

Helyi Idő: Ismeretlen idő; 244.4 MU
Helyszín: T.H.O.R.N. bázis, Ezaen
Feladat: Segíteni a helyieknek
Szövetséges: Jalea Fiwi Fry

Nem is tudom mióta vártam már egy ilyen kiruccanásra. Napok óta semmi nem történt, hiába róttam szüntelenül a tundi templom folyosóit. Néha kezdett olyan érzésem lenni, mintha senki se lenne rajtam kívül az építmény falai között. Lépteim visszhangoztak a folyosókon, az edző- és meditáló termekbe mindig egyedül voltam, sőt, a mai nap folyamán már az étkezőben sem találtam senkit. Ennyire szétszéledtünk volna, szerte a galaxisban, különböző feladatok és küldetések miatt? Vagy csak kerültek engem? Vagy ennyire kevesen maradtunk volna? Egyik változat se tetszett különösebben. Ismét csak a magány szürke aurája kezdett el megkörnyékezni, amikor megérkezett a megváltás. Fiwi ismét csak kihúzott a bajból, amikor egyik nap egyszer csak szembe találkoztunk az egyik folyosón és miután a nyakamba ugrott, meginvitált egy érdekes kis kalandra. A THORN megbízásából orvosi felszereléseket és antiszérumot kellett szállítania a chiss fennhatóság alá tartozó Ezaen-re. A jó szürke ott segít ahol tud, tartja a régi mondás és mivel biztosan tudtam hogy jelenleg semmi szükség nem volt rám a környéken, ezért kapva kaptam az alkalmon hogy régi barátommal kicsit felidézzük a régi időket, amikor együtt kevertük a bajt a galaxisban

Indulás előtt még két nagyon fontos dolgot kellett elintéznünk. Először is, be kellett adatnunk magunknak a rakghoul kórság elleni szériumot, biztos ami biztos, ki tudja miket fogunk művelni azon a környéken. Az utolsó dolog, amihez kedvem lett volna, hogy azokhoz a förtelmes lényekhez hasonló izévé változzak. Picit azért bevallom, a kíváncsiság is hajtott, még sose láttam élőben ezeket a híresen hírhedt lényeket, csak hallottam és olvastam róluk, meg persze néztem a számtalan közvetítést, amikben a vírus megfékezésén fáradoztak. A másik rendkívül fontos dolog az volt, hogy odaadjam drága mirialan társamnak a már egy ideje tartogatott ajándékom. A kincs nem más volt, mint egy takonadai nyúldroid, ami az ott lezajlott események óta természetesen már teljesen ártalmatlan volt. Már amikor elhoztam, tudtam, hogy kedves gyerekkori barátomnak biztos kedvére lesz a kis szerkezet és tud vele valamit majd kezdeni. Reméltem, hogy elérem vele a kívánt hatást és örülni fog neki Zöldike. Ez táptalajt is szolgáltatott a kis utazásunknak, természetesen a munka részén kívüli időre. Miközben ő szerelgette a kis jószágot és közbe tudtam mesélni annak eredetéről, így az utazás percei, órái csak úgy repültek.

Mikor megérkeztünk, a landolás teljesen zökkenőmentes volt, a kódjaink rendben voltak, Fiwi pedig továbbra is úgy kezelte a Nagoon Fényét, mint egy kisdedet, sehol egy zökkenés, vagy bukkanó. A kirakodás is abszolút simán ment, kifejezetten hálásak voltak a szállítmányért, szinte már meglepően simán zajlott ez a kis kaland. Ideje volt kicsit felborzolni a kedélyeket, Fiwi rögtön érezte is ezt, mikor a munka elvégeztével összetalálkozott a tekintetünk.

- Van terved, hogy mit szeretnél csinálni? Megyünk és megiszunk valamit, vagy maradunk és esetleg segítsünk a THORN embereinek rakghoulokra vadászni?
Jaj, csak alkoholt ne. Múltkor is rossz vége lett a dolognak. Drexer biztos büszke lett volna ránk, hogy milyen ügyesen sikerült roppant gyorsan és roppant módszeresen lerészegednünk. Az egyetlen, amiért csalódott lehetett, hogy nem okoztunk galibát a vendéglátóhelyen. Persze ehhez nagyban hozzájárult, hogy kulturált helyen iszogattunk akkor, nem egy lebujban, mint régen. Ettől, és attól függetlenül, hogy múltkor elképesztően jót sikerült beszélgetnünk kettesben, kivételesen nem a pohár fenekére kívántam volna nézni, hanem másfajta kalandvágy hajtott. Szám gyorsan mosolyra is húzódott, miközben fénykardomat jelzés értékkel leakasztottam az övemről és párszor teátrálisan megforgattam a kezemben, természetesen továbbra is kikapcsolt állapotban.
- Nos, nem tudom te hogy vagy vele, de én egy picit berozsdásodtam az utóbbi időben. Mit szólnál, ha besegítenénk a rakghoul vadászatban? Mindig is akartam egyet látni élőben belőlük. Aztán a jól végzett munka után jobban esik majd az az ital. Persze csak ha van kedved a testmozgáshoz.
Kacsintottam rá bátorítóan, de nem akartam bele erőltetni semmiben. Tudtam, hogy Fiwinek nem a kedvenc területe volt a harc, szóval ha nem volt hozzá kedve, nem erőltettem. Igazából én se voltam a legaktívabb harcos, ez is inkább a harmadik felünkre volt igaz. Jómagam is szerettem inkább békésen, taktikusan, fejjel megoldani a problémákat, de mostanában annyi alibi küldetés szakadt a nyakamba, szabályosan hiányzott már némi akció. És ez egy olyan helynek tűnt, ahol bőven találhatunk belőle, ha picit körbe nézünk. Kíváncsian vártam társam reakcióját, merre vigyen minket az utunk.



Felszerelés:
Szakértelmek:
Erőalkalmazások:

Fiwi és Jonathan (MU 4.) CZURt9D
Jonathan Skrex
Jonathan Skrex
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 70
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 62
Join date : 2017. Sep. 17.

Karakteradatok
Főkarakter: Jack Gammer
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Fiwi és Jonathan (MU 4.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 12 Nov. 2019, 07:58




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Pihenőnap
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, időnként csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: @Jonathan Skrex

Fiwi és Jonathan (MU 4.) 3ayxboC
Fiwi és Jonathan (MU 4.) V8IcFna

Helyi Idő: Ismeretlen idő; 244.4 MU
Helyszín: T.H.O.R.N. bázis, Ezaen
Feladat: Segíteni a helyieknek
Szövetséges: Jonathan Skrex
Egyéb információk:


Fiwi nagyon megörült, amikor Jonathantól megkapta a nyúldroidot. Extra aranyosnak találta, amit rögtön be is üzemelt a hajón, így az ott téblábolt ezek után. Egyedül Cutie és K-2SO volt az, akik nem értettek egyet a gazdájuk véleményével, hogy mindez aranyos lenne és mindkét droid inkább a féltékenykedés jelét mutatta. Na jó, Cutie volt féltékeny, hogy valaki aranyosabb lehet nála, míg K-2SO csak egyszerűen feleslegesnek ítélte és úgy vélte, hogy folyamatosan láb alatt van. Fiwi remekül szórakozott mindezen, hogy pont a droidok féltékenyek egy másik droidra, ami ráadásul alapból csak gyerekjáték. Lehet, hogy alapból nem vett volna ilyen droidot, mert már idősebbnek érezte magát, de az nem jelentette azt, hogy nem örült annak, hogy kapott. Ahogyan úgy tűnt, hogy az is remek döntés volt, hogy megkérdezte a társát, hogy nem tart-e vele ide, mert a fiatal férfi örömmel vette a kirándulást. A megérkezés és kipakolás után meg is kérdezte a társát, hogy mit is csináljanak ezek után. A meginni valami alatt nem feltétlen alkoholra gondolt, de lehet, hogy rosszul tette, hogy mindezt nem fejtette ki jobban. Végül is nem számított annak fényében, amit Jonathan válaszolt neki, hogy edzésbe kerülne. Néhány pillanatra gondolkodott el, hogy mi is legyen, de végül is, be voltak oltva és saját maga inkább hátulról lövöldözött és fedezte a tárást, így nem volt olyan nagy gondja mindezzel.
- Mehetünk, nincs kifogásom ellene – mondta egy mosollyal. – Meg is kérdezem, hogy hol tudnánk becsatlakozni a vadászatba.
Így a THORN egyik képviselőjétől, aki itt volt meg is kérdezte mindezt. Gyors eligazítást kapott, kaptak is, hogy a városhoz közel van egy hatalmas barlangrendszer bejárat és ott van egy felállított táborhely, ahonnan be lehet menni a barlangokba. Innen pedig vihettek bikert, hogyha hamarabb oda akartak érni.
- Így megfelel neked is ez az utazás? – kérdezte.
Ha igen, akkor annak függvényében, hogy Jonathan akart-e vezetni vagy sem, mögé, vagy épp a kormányhoz ült. Ha pedig megérkeztek a táborhoz, aki alig két-három perc volt innen, akkor leszállt és a kezébe vette a pisztolyát.
- Fedezni foglak, ha közelharcba kerülnénk – mondta. – Tudod, hogy jobb vagyok ezzel, mint fénykarddal. amúgy meg sem kérdeztem, a nyuszi droidot honnan szerezted?

felszerelés/egyebek:

Fiwi és Jonathan (MU 4.) WpRx8gO Fiwi és Jonathan (MU 4.) A2By7NV Fiwi és Jonathan (MU 4.) PfvfeLR Fiwi és Jonathan (MU 4.) 32tai9A Fiwi és Jonathan (MU 4.) PPKgrKE Fiwi és Jonathan (MU 4.) VZwKC7u


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Fiwi és Jonathan (MU 4.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Fiwi és Jonathan (MU 4.)

Témanyitás by Jonathan Skrex Szomb. 16 Nov. 2019, 19:57

Fiwi és Jonathan (MU 4.) V8IcFna

Jonathan Skrex (2. kör)

Helyi Idő: Ismeretlen idő; 244.4 MU
Helyszín: T.H.O.R.N. bázis, Ezaen
Feladat: Segíteni a helyieknek
Szövetséges: Jalea Fiwi Fry

Nagyon kellett már a mozgás. Az elmúlt feladataim nagy többsége olyan van, ahová csak díszből vittem magammal a fénykardomat. Na nem mondom, azért előfordult hogy mégis szükség volt rá, de az inkább előre nem látható körülményekből adódott, mintsem a küldetés mibenléte miatt. Továbbra se volt kenyerem az erőszak és az értelmetlen harc, ahogy régen sem, de ez nem jelentette azt, hogy nem szerettem edzésben maradni. Régen ritkán telt el anélkül küldetés, hogy valami galibába keveredtünk volna, ahonnan ha az éles nyelvünk nem is, az éles pengéink ki tudtak vágni minket mindig. Az soha nem ártott, ha az ember meg tudja védeni magát, ha éppen egy nehéz helyzet adódik, ehhez pedig szükség volt a folyamatos gyakorlásokra. Sajnos, ahogy egyre kevesebb ismerőssel, vagy úgy általánosságba egyre kevesebb bárkivel találkoztam a tundi templomban, egyre kevesebb alkalmam nyílt naprakészen tartani a harci tudásomat. Ez egy tökéletes alkalomnak tűnt az elmulasztott lehetőségek pótlására, plusz a társaság is ritka jó volt hozzá. Szerencsére Fiwit se feszélyezte a dolog, néhány pillanatnyi gondolkodás után elmosolyodott és válaszolt a felhívásra.
- Mehetünk, nincs kifogásom ellene. Meg is kérdezem, hogy hol tudnánk becsatlakozni a vadászatba.
A fiatal mirialan el is indult intézkedni, ahogy azt mindig szokta. Fél füllel én is hallgattam a tárgyalást, nem tűnt bonyolultnak a szituáció. Biker, táborhely, barlangrendszer. Tiszta sor. Indulás.
- Így megfelel neked is ez az utazás?
- Abszolút. Egy feltételem van. Kivételesen én vezetek.
És már tüntetőleg fel is pattantam a kormányhoz. Fiwi volt kettőnk közül a jobb pilóta, ez vitathatatlan tény volt, de olyan régen használtam ilyet, kicsit érezni akartam a vezetés szabadságát én is. Pajkosan megpaskoltam a mögöttem lévő ülést, hogy az vár a hölgyre. Ha elhelyezkedett, még egyet bizalomteljesen végigsimítottam a gépen, majd hátra szóltam.
- Kapaszkodj!

Néhány perccel és pár halálközelibb élménnyel később, de végül mindketten teljes épségben és egészségben lehuppanhattunk a szállítóeszközről a kijelölt célnál.
- Látod, nem is volt olyan vészes.
Kicsit talán gyorsabban mentem, mint a helyzet indokolta volna, illetve picit talán közelebbről kerültem meg az utunkba kerülő akadályokat, mint az kellemes lett volna. Végül is nem történt semmi incidens és kicsit az adrenalin szintünk is felkúszhatott a száguldozás után, hogy harcra készek legyünk, szóval nem érhette panasz a sofőrszolgálatot. Csak két-három perc volt az út, de máris fiatalabbnak és lelkesebbnek éreztem magam az előttünk álló feladattal kapcsolatban, mint az elmúlt hónapokban bármelyik alibi küldetésemen. Kíváncsi voltam, miféle kalandokat tartogat kis párosunk számára ez a barlangrendszer.

Ahogy leszálltunk és Fiwi rögtön a pisztolyát vette elő, jómagam is kezembe vettem a fénykardomat, egyelőre inaktív állapotban.

- Fedezni foglak, ha közelharcba kerülnénk. Tudod, hogy jobb vagyok ezzel, mint fénykarddal.
- Persze, hogy tudom, egyszer majdnem kettészeltél.
Mondtam szemrehányóan, de hamar ki lehetett hallani a hangomból, hogy csak viccből idézem fel a történetet. Ha jól emlékszem, az volt az utolsó alkalom, harc, küldetés, akárminek is nevezhetjük, amikor mindhárman egyszerre használtuk a fénykardunkat. Majdnem rossz vége is lett. Onnantól kezdve kezdtük el kidolgozni az azóta jól begyakorolt és jól be is vált támadási formánkat, amikor mi szabdaltuk elől az ellent a kardjainkkal, Fiwi pedig precíz lövésekkel támogatott minket hátulról. Mindenkinek jobb volt ez így. Már szinte elmerültem volna ebben az azóta mókás, akkor nem annyira mókás emlékben, de a nyuszis kérdés megszakított benne.

- Amúgy meg sem kérdeztem, a nyuszi droidot honnan szerezted?
- Ha túléljük ezt a vadászatot és eljutunk addig az italig, elmondom, addig maradjon titok.
A titokzatoskodást még egy kacsintással is megtoldottam, hátha sikerül picit még húzni Zöldike idegeit. Csak hogy minden szempontból érezze, mennyire hiányoztak már a kis kalandjaink. És tényleg. Attól függetlenül, hogy veszélyes terepre igyekeztünk, rendkívül kellemesen éreztem magam, főleg a társaság miatt. De ez nem szabadott, hogy a fejünkbe szálljon. Csak kedvtelésből jöttünk ki vadászni, de azért az óvatosságot nem dobhattuk rögtön sutba, nehogy megjárjuk. Körbe tekintettem a tábor helyen, van-e ott valaki, akihez be kell jelentkeznünk per engedélyt kell kérnünk a belépésre. Ha akadt ilyen, akkor őt ejtettem útba, ha viszont senkit nem zavart hogy mi itt randalírozunk, akkor rögtön a barlangrendszert céloztam meg. Fénykardomat még nem aktiváltam, majd ha szükség lesz rá. Én mentem elől, Fiwi hátul, ahogy mindig szoktuk. Ha semmi akadály nem gördült elénk, akkor kezdődhetett is a vadászat. Vigyázzatok rakghoulok, itt jövünk.



Felszerelés:
Szakértelmek:
Erőalkalmazások:

Fiwi és Jonathan (MU 4.) CZURt9D
Jonathan Skrex
Jonathan Skrex
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 70
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 62
Join date : 2017. Sep. 17.

Karakteradatok
Főkarakter: Jack Gammer
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Fiwi és Jonathan (MU 4.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 18 Nov. 2019, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Pihenőnap
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, időnként csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: @Jonathan Skrex

Fiwi és Jonathan (MU 4.) 3ayxboC
Fiwi és Jonathan (MU 4.) V8IcFna

Helyi Idő: Ismeretlen idő; 244.4 MU
Helyszín: T.H.O.R.N. bázis, Ezaen
Feladat: Segíteni a helyieknek
Szövetséges: Jonathan Skrex
Egyéb információk:


Fiwinek meglehetősen hamar sikerült megtudnia, hogy hova mehetnek és miként. Azonban az öröme akkor tört le, amikor Jonathan közölte, hogy ő akarja vezetni a siklót. Már éppen készült volna tiltakozni, hogy ő maga a jobb pilóta és neki ez szinte gyerekjáték, nem is beszélve arról, hogy csukott szemmel megoldja a dolgot, de végül inkább befogta és csöndben maradt. Nem is beszélve arról, hogy eddigre a társa már fel is ugrott a pilóta fülkébe és nem nagyon volt más választása, mintsem Jonathan mögé ülni az üléspaskolás után. hangosan és látványosan sóhajtott fel, majd felült a gépre. Mivel nem akart leesni, így átölelte a társa derekát, hasát és várta, hogy induljanak. Az egy dolog volt, hogy őt nem zavarta soha sem, ha ő maga vezetett, ellenben ha más, akkor gyakorta fogta el a halálfélelem, mert nem tud beleszólni a dolgokba és nem tud tenni semmit, ha a doglok rosszul sülnek el. Inkább halt volna meg a saját hibájából, mint máséból. De azért igyekezett elnyomni mindezt, hogy Jonathan ne érezze ezt, mert nem akarta megbántani. Igazából még a szemét is becsukta, hogy ne lássa, hogyha történik valami, inkább rábízta magát az Erőre. Az Erő pedig velük volt, mert nem történt semmi sem, hanem megérkeztek a táborba, amit a THORN-os említett nekik.
- A végén még megutálom a pilótáskodást – jegyezte meg félig komolytalanul.
A megérkezés után már mondta is, hogy hátulról fogja fedezni a társát, ez tényleg jobban ment neki. Így már kézbe is vette a sugárpisztolyát és jelzett, hogy indulhatnak. Minderre Jonathan szurkálódni kezdett egy kicsit.
- Ne csodálkozz, kibuktam a jedi rendből, még padawan sem lettem! – kérte ki magának hasonló hangnemben. - Azon is csodálkozom, hogy Gerr’IUs és Khun nagymester egyáltalán fénykardot mertek adni a kezembe.
Arra roppant csúnyán igyekezett nézni, hogy Jonathan nem válaszolt arra, hogy hol szerezte a droidot, hogy majd csak akkor, ha itt végeznek. Körbenézett a táborban, láthatóan a többség nem is foglalkozott velük, néhány őr állt a barlang bejáratnál egy kordon mögött. ha megérkeznek oda, akkor rájuk pillant és felteszi a kérdést.
- Bemehetünk? – kérdezte.
A katonák csak biccentéssel jeleztek, hogy lehet, így igyekezett előreengedni a társát, és már itt elől is figyelte azt, hogy merre vannak rakghoulok, felbukkannak-e, de egyébként hagyta, hogy a férfi menjen előre és tegye, amit jónak lát.

//Nyugodtan mesélj te is dolgokat, hogy milyen a barlang, mi jön szembe, stb. Smile //

felszerelés/egyebek:

Fiwi és Jonathan (MU 4.) WpRx8gO Fiwi és Jonathan (MU 4.) A2By7NV Fiwi és Jonathan (MU 4.) PfvfeLR Fiwi és Jonathan (MU 4.) 32tai9A Fiwi és Jonathan (MU 4.) PPKgrKE Fiwi és Jonathan (MU 4.) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Fiwi és Jonathan (MU 4.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Fiwi és Jonathan (MU 4.)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.