Xynnar

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Xynnar Empty Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 22 Feb. 2020, 11:08

Xynnar a bolygó első Sith kormányzója volt, saját magáról nevezte el ezt a várost, ahol több sith templom és sír is megtalálható. A bolygó egészét nézve itt van jelen legerősebben a sötét oldal hatalma. A későbbiekben is a kormányzók, illetve moffok ebből a városból irányították a bolygót.
Xynnar 2nPEA6R
Xynnar 462.junglecity-06cbmlogo

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 26 Márc. 2020, 00:00



Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. március 30. (hétfő)


Xynnar FOGfNte

Xynnar CGbKTYp

Videón itt nézhető meg a kaland felvezető!
(zenével+mozgó szöveggel, ugyanaz, mint a képen)
Xynnar L49GI8C

Xynnar CGbKTYp

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:00 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Xynnar városa az adatok alapján egy dzsungel kellős közepén volt megtalálható. Legalább is a kataklizma napjáig így volt, most mindenhol üres pusztaság volt itt, semmi más. Néhány fának az elszenesedett, elkorhadt, határozottan halott törzse még látszott, de ezek is ritkák voltak. az Erő valamiért mégis ide vonzotta Miin-t és Kaylyn-t is. egyelőre nem tudhatták, hogy miért kellett ide jönniük, de ide kellett.

Az első dolog, amit érezhettek már a bolygó körül is, bár akkor még csak enyhén, hogy nem a megszokott kellemes érzés tölti el, ami az Erő jelenlétekor jelen szokott lenni, hanem fagyos hideg. mint a leghidegebb bolygók éjszakái és még az Erő sem volt szinte teljesen elérhető, mintha egyszerűen itt nem létezett volna, ami ugyebár fizikailag képtelenség. Röviden, elég kellemetlen volt ez a hely, és ténylegesen halott, nem csak úgy, hogy nem volt élet rajta, de az Erőben is halott, csak az üresség volt itt.

A bolygóhoz közeledve láthatták, hogy a hírek arról, hogy a bolygó halott nem hazudtak, minden eltűnt róla, eltűnt a víz, a teljes növénytakaró, minden szürke hamu, vagy barna volt a homoktól. Ilyesfajta pusztítást még a legnagyobb tömegpusztító fegyverek sem voltak képesek. Egyelőre elképzelni sem lehetett, hogy mi okozott ilyet, mert ilyenről senki sem hallott, vagy nem is látott, valószínűleg a teljes csillagködben. Egyedül a légkör volt érintetlen, így az lélegezhető.

Miin és Kaylyn a saját hajójával érkezett ide és szálltak le a város mellett, A két hajó egymás közelében szállt le a szürkés és barnás pusztaságban. A környék, mint minden más teljesen kihalt volt. az adatok szerint volt némi sith ivadék a bolygón, amit a Birodalom a kataklizma utána szórt ki a bolygóra, de ezekből egyelőre a szkennerek alapján egy sem volt a közelben, csak a két egymást is is ismerő nő…

Xynnar CGbKTYp

Felszereléslistát írjatok kérlek. Én Kaylyn-nel a kör legvégén fogok írni mindig, azaz pont a körváltás előtt, így abban a reagban ahol a körváltás lesz, előtte lesz Kaylyn reagja is.

A hozzátok tartozó header, használjátok nyugodtan, ha szeretnétek a reag elején
Xynnar ZRc43bp

Kód:
<center>[img]https://i.imgur.com/zRc43bp.png[/img]</center>
statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Vas. 29 Márc. 2020, 15:53



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


Az Erő… ez a misztikus dolog, ami ideérkezésem óta átjár és ennek köszönhetően tettem szert képességekre, amik hiányoztak, az utóbbi időszakban egyre furcsább dolgokat produkál, és egyre rejtélyesebbeket is. A sokan haltak meg jól érezhetően az Erőben, és senki se tudta, hogy hol, vagy épp hogyan, és igen sok időbe telt, mire sikerült nyomra is bukkanni, hogy merre is lehetett ez az egész. Igaz a magánéletem eseményei is kissé befolyásolták azt, hogy én is jobban tudjak érdeklődni ez iránt, de most már az Erő „közbelépésének” hála eljutottam a Samorah bolygóhoz, de nem tudnám ész érvekkel megmagyarázni, hogy mit is keresek itt, csak azt érzem, hogy ide kellett jönnöm minden képpen és ebből nem engedtem egy pillanatig se. Pedig Xoran is az utamat akarta volna állni, de nem járt sikerrel, és egyedül jöttem el ide. Tudnom kellett, hogy miért is akarja az Erő, hogy ide jöjjek és mi is lehetett itt.

Semmi… legalábbis ez volt az első amit éreztem a hellyel kapcsolatban, már amikor ideérkeztem, és most nem olyan semmi, mint mikor semmi érdekeset nem lehet egy helyen találni, hanem szó szerint semmi se volt itt, még az Erő se, amitől kirázott a hideg. Mintha belerepültem volna egy hideg viharba, és a csontomig átjárna a hideg, azonban ez az érzés bennem volt most és mintha az Erő nem lett volna ténylegesen. Emellett a bolygó is halottnak tűnt teljesen.
Bármi is pusztított itt, az komolyabb volt, mint bármilyen pusztítófegyver, amit eddig láttam, vagy hallottam már az űrből nézve is, és ahogy berepültem a légkőrbe, majd nagy sebességgel ereszkedtem lefelé azon a pályán ami Xynnar városához vezetett, majd biztonságos magasságban kezdtem el körözni, szkennelve a környezetet, mielőtt landoltam volna, és figyeltem, hogy miket is látok. Csupán egy másik hajó volt még itt, az is lehet birodalmi, ami nem meglepő lévén a Birodalmi határnál voltunk és még hozzájuk is tartozott a bolygó, de lehetett akár csak egy másik olyan erőérzékeny, aki csak azért jött erre, mert az Erő ide vezette, mint engem is. Reméltem, hogy nem lesz nagyobb problémám ebből, hiszen azért itt könnyebben keveredhettem bajba is, igaz ezzel tisztában voltam, mikor már tudtam hova is jövök.

Ennek fényében lenyomtam a gépet és a város mellett landoltam a másik gép mellett, majd mentem hátra kapva fel a felszerelésemet, felcsatolva az övtáskám, amiben a cuccaim voltak és ennek szíján pihent a pisztolytáskám a pisztollyal együtt. Túl sok cucc nem volt nálam, hogy ne akadályozzon, ha épp mászni kellett, vagy alakot váltani, esetleg bármi hasonló. Ellenőriztem a pisztolyom, bár nem hittem, hogy kelleni fog igazából most se azért volt nálam, mert én ragaszkodtam hozzá, hanem Xoran. Ezután felvettem a dzsekim, megigazítottam a hajamat, majd becsatoltam elől a dszekimet, felhúztama bakancsomat, és miután úgy ítéltem meg, hogy mindenem megvan kinyitottam a rámpát és lassan kisétáltam körbe nézni, hogy látok e valamit úgy elsőre, mármint a másik hajón és azon kívül amit láttam fentről is, majd a rámpát visszacsukva néztem a másik hajó felé, és az ismerős nőt látva egy kicsi megnyugvás töltött el azzal kapcsolatban, hogy talán a bolygóról való kiutam is olyan zökkenőmentes lesz, mint ahogy berepültem, de ez majd kiderül akkor. Lassan indultam meg felé, egy a körülményekhez képest kedves mosollyal, hiszen a jelen helyzet amiben itt voltunk nem volt nagyon az, de azért örültem a nő jelenlétének, még akkor is, ha most nem egy kaszinó biztonságában voltunk egy kocka asztal mellett, ahol max az a félelmem lehetett, hogy megkopaszt elég alaposan, vagy épp ellenkezően, én őt.
- Üdvözöllek Kaylyn – köszöntöm egy kis fejhajtással, majd körbe pillantok, mielőtt ismét ránéznék a nőre. – Ekkora pusztítást sose láttam, vagy olvastam életem során – jegyem meg, csendesen, majd a város felé pillantok. – Nem maradt sokminden amiből ki lehetne indulni, ahogy fentről körbenéztem leszállás előtt – teszem még hozzá.



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 30 Márc. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az Erő rejtelmei
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Xynnar S0BgB1u
Xynnar QPJv9hX

Helyi Idő: 15:00 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Többi információ:


Mondani sem kell, de jobban örültem volna annak, hogyha nem itt kell lenne, hanem maradhatok a Hala-n Mynar-ral. Mióta itt volt így számomra több, mint két év után – noha neki csak két hét telt el a saját világunkban – betelni sem tudtam vele. boldogabb voltam, mint valaha. Ha annak idején megkérdezi valaki, hogy beleszeretek-e abba, akin keresztül akartam bejutni a Birodalomba, kiröhögöm. Pedig megtörtént, jó nagyot hibáztam, de ez van! Már csak Apuci kellett volna, hogy az életem tökéletes legyen és ne csak Kirageen, de az ő idegeire is mehessek. A pletykákat hallottam, hogy mi történt itt és, hogy a főfőnök miatt történt az egész, éppen emiatt nem is amiatt küldtek ide, hogy kiderítsem, hogy mi volt itt. tényleg az történt, amit mondanak? Ha igen, akkor az állati ijesztő, jobban, mint amikor a Csillagkohón voltam! Vagy, amikor ebben a világba kerültem. Szóval volt valami itt az Erővel kapcsolatban, amit én is éreztem, és Cithe főadmirális is erre volt kíváncsi, így jöhettem. Amint megérkeztem valószínűleg volt egy kisebb irányítási nehézségeim a hajóval és szinte biztosan át kellett kézi vezérlésre állnom, mert az Erővel hogy is fogalmazzak voltak kisebb gondok. Egyrészt jéghidegnek érződött itt minden, másrészt alig volt Erő. Ilyet otthon nem igazán éreztem korábban, de itt sem! Ennek ellenére az Erő súgott valamit, hogy hova is kellene menni. Jobb szeretem, amikor békén hagy, de mivel egyébként is itt volt a bolygón dolgom, így követtem, hogy hova vezetett. A hely teljesen kihalt volt, nem volt itt semmi, de tényleg, a holonet adatai szerint komplett városnak kellett volna itt lennie, egy dzsungel közepén, de minden pusztaság volt. A hajó szkennerjei alapján valaki már volt itt, jobban örültem volna a magányos munkának, de nem volt mit tenni. A feletteseim alapján azonban nem kellett volna itt lennie másnak, de ki tudja, egy sithnek nem kell beszámolnia arról, hogy merre és hova akar menni. A biztonság kedvéért a fegyvereimet magamhoz vettem és azokkal szálltam ki a hajóból. A másik az Erőn át ismerős volt, de külsőre nem. Szóval egy alakváltó volt a nő, néha nekem is jó lett volna.
- Miin! – biccentettem és megigazítottam a ruhámat.
Ezúttal a szokásos fejvadász felszerelésemben voltam a kiffar vérttel együtt, csak a hosszú hajam hiányzott.
- Ha a pletykák igazak Sith körökben, akkor a Császár tette és azért, hogy az itt levő életerővel Lord Xeth-et tegye halhatatlanná – vontam meg a vállamat.
Egyelőre ennél különösebben nem érdekelt a dolog, csak az, hogy mi vonzott ide, így már el is indultam a város maradványai felé sietős léptekkel.

felszerelés/egyebek:

Xynnar U2KVIPp Xynnar E9Rn4mm Xynnar BoXhNuP Xynnar 31eWAll Xynnar DOzYLQW Xynnar M9G7Xdl







Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. április 3. (péntek)

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:05 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Valószínűleg Miin sem várt sokat, hanem elindult Kaylyn után, aki sietve haladt a város irányába, ami nem is volt túl messze, szerencsére elég közel lehetett leszállni mellette. Ami rögtön látszott, hogy a város egykor fallal volt körülvéve, valószínűleg még pajzs is védhette a dzsungeltől, bár ennek már semmilyen nyoma sem volt, pedig alig pár hónapja történtek a dolgok itt. De mostanra a falból sem maradt túl sok.

Éppen emiatt pár perc séta után el is érték a korábbi városfalat, amin hatalmas hézagok tátongtak, így nem volt nehéz átmenni rajta. Odabent sem volt sokkal jobb állapotban semmi sem. Most lentről is látszott, amit korábban láthatott a két nő a levegőben, hogy az épületek romokban, mindenhol hamu, por, pár helyen, inkább épületekben emberei alakok voltak, amik úgyszintén hamuból álltak össze.

Mindenhol néma csönd volt, csak a szél süvítését lehetett hallani, illetve a két nő lépéseinek zaját, bár Kaylyn meglepően halk volt annak ellenére, hogy sietősen haladt. Az a furcsa üresség, ami az Erő majdnem teljes hiányát jelentette itt is jelen volt, bár a város közepéből, az egykori sith templom felől azért erősebben érződött, természetesen az Erő sötét oldala és a sötét oldali zavar, de mindez állandó volt, nem külső forrásból eredt.

Egyelőre a páros még semmit sem érzékelt abból, ami miatt az Erő idehívta őket és semmilyen új támpontjuk nem volt, hogy merre is kellene elindulniuk, vagy mit is kellene itt keresniük…

Xynnar CGbKTYp



statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Csüt. 02 Ápr. 2020, 18:08



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


Amit mond, az kicsit se nyugtatott meg, sőt kicsit épp ellenkezően… Xethnek halhatatlanság. Remek, akkor még arra se játszhatok, hogy jóval tovább élhetek, mint ő, és akkor ha más nem fél évszázad és már utána nem okozhat semmi problémát tovább, de most így ez egy kicsit rosszabb hír volt. Megindulok Kaylyn után, aki igen csak roham tempóval indul meg a város felé. Ahogy beérem rá pillantok kérdőn.
- Nem az én dolgom ez és nem is akarok beleszólni se, csak egy kicsit nagy áldozatnak tűnik egy bolygó népessége egy személy miatt, még ha azaz illető egy olyan nagyúr is, mint Lord Xeth – fejtem ki gondolataimat röviden, majd körbe pillantok, hogy merre is tartunk, aztán a romok közt körbe nézek, hogy hátha látok ott valamit, ami miatt ide jöttünk. Szinte fájdalmas a csend, ami körül vesz minket. Semmi sincs itt, tényleg semmi élet, legalábbis egyenlőre úgy tűnik az egész. Néhány elhamvadt alak, még úgy egyben, akiket az ablaknál lehet látni. Egyszerűen hátborzongató az egész helyzet ami itt van. Emellett az Erő is olyan… olyan… üres. Igaz nem teljesen, mert a sötét oldal némileg érezhető, de az annyira talán meg se lepő dolog. Ha a pletyka igaz, akkor jó eséllyel nem csak úgy véletlenül esett erre a bolygóra a választás, hanem lehetett itt valami más is. Talán az ami miatt az erő úgy akarta, hogy ide jöjjünk?
Kaylynra pillantottam.
- Talán a templomnál kéne próbálkoznunk, bár nem vagyok benne kicsit se biztos – jegyzem meg, majd körbe nézek ismét. Nem tudom, hogy ki merjek e nyúlni az erőbe, hogy próbálkozzak e ilyesmivel most egy ilyen helyen. Egyréészt olyan rosszérzés, olyan hideg most az Erő, amit így is érzek belőle, másrészt pedig a sötét oldal ami itt van. Azért nem felejtettem el kicsit se, hogyan is tettem szert a tűzokádásra a Naboon, hogyan vesztettem el a kontrolt… Nem kéne itt bekövetkeznie ennek. Veszek egy mély levegőt, majd körbe pillantok, hogy most merre, hátha valamit látok, hátha Kaylyn mond valamit, mert akkor vele tartok, de ha nem, akkor ha nem is hosszú időre, de kinyúlok az Erőbe, hátha súg valamit, de csak úgy, hogy ha olyan, akkor megszakíthassam vele a kapcsolatot.



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 03 Ápr. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az Erő rejtelmei
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Xynnar S0BgB1u
Xynnar QPJv9hX

Helyi Idő: 15:05 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Többi információ:


- Nem ő volt az első, és az utolsó… bár Lord Hiuval elég régen lett megajándékozva ezzel, ha minden igaz Lord Organa-hoz meg találtak alternatív megoldást, bár én azt is éreztem, nem csak ezt… de nem szólok bele a sithek ügyeibe, tovább akarok annál élni! – szögeztem le.
Okés, szóval kezdjük az elején, elvileg alig van Erő a bolygón, erre itt érezni a zavart benne. Természetesen sötét oldali, mi más, miért lenne más? Miért lenne nekem bármikor is szerencsém?! Utáltam az olyan helyeket, ahol nincs senki és semmi, az utóbbi időben pedig túlságosan sok ilyen helyet kellett útba ejtenem, a Szellemhajó, majd ez. Az Erőbe nem akartam extrán kinyúlni, annyira komplett idióta még én sem vagyok. De azt még tudtam, hogy merre van a templom, ahonnan ez jön. Azonban annyira komplett idióta vagyok, hogy oda menjek majd, mert muszáj. Apuuuuuuuuuci! Nincs valaki aki megcsinálná helyettem ezt? Nem akarom! Nem akartam itt tovább maradni annál, mint ami szükséges.
- Én odamegyek a templomhoz, vagyis ahhoz, ami maradt belőle – mondtam a másik félnek, pontosan ugyanakkor, amikor ő is ezt javasolta.
Legalább olyan könnyű lesz vele e szerint együtt dolgozni, mint amennyire szerencsejátékozni. Egy pillanatra már majdnem kinyúltam az Erőbe, hogy felugorjak a tetőkre és ott fussak végig, de az itt nem volt olyan jó ötlet a fenébe is! Menyivel egyszerűbb volt az élet, amikor apuci rohamosztagosai akarták csak a sz*rt is kiverni belőlem a modorom miatt. Hiányzik a régi életem, a régi otthonom. Nah mindegy, egyelőre itt voltunk, így a kezembe is vettem a DL-44-emet, erről, ha fizetnek sem mondanék le. Szóval Erőbe kinyúlás elmarad, akkor pedig marad az, hogy a földön közlekedem.
- Te mit keresel itt egyébként? – kérdeztem miközben elindultam.
Mivel az Erőt nem használhattam maradt az, hogy fülelek arra, nehogy meglepjen valamelyik sith ivadék, vagy valaki más engem, minket.

felszerelés/egyebek:

Xynnar U2KVIPp Xynnar E9Rn4mm Xynnar BoXhNuP Xynnar 31eWAll Xynnar DOzYLQW Xynnar M9G7Xdl







Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. április 7. (kedd)

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:10 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


A páros a beszélgetés közepette eltudott indulni a templom felé. Miin kinyúlt az Erő felé, aminek következtében az a jeges, maró hidegség öntötte el, ami miatt szinte azonnal kénytelen volt megszakítani a kapcsolatot. Nem amiatt, mert a sötétséget érezte, hanem a fagyos hidegséget, ürességet, amihez képest az a sötétség, amit korábban érzett semmiség sem volt, sem az, amit sötétoldali erőhasználókban érzett. Ez sokkalta rosszabb volt.

A párost nem akadályozta semmi a haladásban, a szél kellemesen meleg volt, senki sem volt itt, a bolygóról jelentett sith ivadékok sem jelentek eddig. Amikor elértek a templomhoz vezető lépcsőkhöz legalább kétszázat kellett megmászni ahhoz, hogy felérjenek annak a tetejére, ami egy hatalmas üres térhez vezetett. Ez alapból is az volt, ennek a túl felén volt a templom, ami egy sith piramis volt.

Még mielőtt cselekedhettek, vagy mozdulhattak volna, hogy tovább haladjanak hirtelen néhány villanás történt, de nem a valóságban a szemeik előtt és pár pillanatra már nem is azon a helyen voltak, ahol korábban és nem abban az időben, hanem először a múltat láthatták. Amikor a bolygó tele volt nyüzsgő élettel, a városok, erdők, óceánok borították. Az emberek sétáltak, dolgoztak, beszélgettek, semmi, de semmi sem mutatott arra, hogy hamarosan bekövetkezhet a katasztrófa.

A következő villanás után azonban már nem a múltat, hanem a jövőt láthatták. A teljes csillagköd lángokban áll. Nem átvitt értelemben, hogy háborúban, hanem szó szerint, vörös és kék lángok lepték be az egészet és azt az álmokból már jól ismert magár vijjogást is hallani lehetett. Egy hatalmas jellemzően kék, de időnként vörös árnyalatban levő gigantikus valami lebegett az űrben, szinte belepve a teljes csillagködöt. Néhány pillanatra még a Sith Császár is látható volt az űrben, ahogyan szembeszállni készül a Főnixszel.

Xynnar CGbKTYp



statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Hétf. 06 Ápr. 2020, 18:55



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


- Megértelek, hogy nem akarsz velük vitába keveredni – szólalok meg, majd kicsit elhallgatok. Lord Hiuval, hát ő se az a személy, akivel találkoznék szívesen amennyit eddig felőle hallottam, és az se volt túl sok. Ahogy igazából Lord Xeth esetében is örültem volna, ha nem tudtam volna róla semmit se, és még inkább ő se rólam. De mindegy, a lényeg, hogy akkor hárman is örökké élhetnek, ami egyre kevésbé tetszett azért, mert még biztosabb volt, hogy hosszútávon is én húzom a rövidebbet. Hiába van mellettem Xoran, azért a túlerő az túlerő, és egyikük is az lett volna. Annyi biztos, hogy most is borotvaélen táncolok. Szerencsére Kaylyn van csak itt aki talán nem akar fülön csípni, ha ennek vége, de ha megint betoppan Xeth, mint a Szellemholdas Rakata esetnél, akkor most biztosan a hajójára való invitálás csak egy irányú lesz, és nem fog kitenni valamelyik Köztársasági bolygónál.
Megborzongtam egy kicsit, majd vettem egy mélylevegőt, hogy rendet tegyek magamban és kinyúltam az erőbe, amitől újfent kirázott a hideg, és a gyorsan meg is kellett szakítanom a kapcsolatot vele… vacogtam, belülről, olyan jeges, hideg öntött el, mintha hóviharba kerültem volna ruha nélkül. Ehhez képest az eddig érzett dolgok semmik voltak.
Ahogy haladtunk a templom felé, úgy jött fel az a kérdés amire számítottam is valahol, hiszen egy eléggé logikus kérdés volt.
- Az Erő tudja, miért is vagyok itt – mondom széttett karokkal, majd folytatom – Sajnos fogalmam sincs, csak azt, hogy azt követem amit akar. Te is ezért vagy itt, vagy más okból? – pillantok kérdőn rá, majd védőn magam elé tartom a kezeim – ha másért közöm nincs hozzá persze – teszem hozzá rögtön, majd a templom lépcsőire pillantok.
- Látom a sok lépcső időtlen – jegyzem meg, majd haladok fölfelé Kaylyn tempóját tartva körbe-körbe nézve, hogy látok, hallok e valamit. Ahogy felérünk egy nagy placc, és a túloldalt a templom, amihez tartottunk volna, de egy villanásnak hála, már nem. Egy látomás? fut át a kérdés az agyamon, miközben figyelem az eseményeket, körbe nézve. Minden olyan békés, olyan nyugodt, olyan élettel teli, nem úgy, mint most. Ilyen volt akkor a hely minden bizonnyal, mielőtt ez történt, de vajon mennyivel lehetünk korábban? Esetleg végig nézhetjük, hogy mi történt?
Újabb villanás, ami választ is ad rá, hogy nem, és olyat láthatunk, ami nem épp a legjobb dolog. Minden lángol, és szószerint, és itt a rémálmokban hallható hang, és a lény, amiről sokat olvashattam már régebben is, de sose hittem volna, hogy a közelében leszek egynek is, és talán sose akartam. Főnix. Meg se próbálok beszélni, csak hangtalan nézem amit mutat az Erő, és próbálom megérteni, próbálom felfogni, hogy mit is akarhat, miért is mutatja ezt meg, miért is akarja, hogy ezt lássuk itt és most. Nem érzem úgy egyenlőre, hogy képes lennék megszólalni, csak nézem a hatalmas lényt, és azt, ahogy a Császár nekimegy. Mi lesz itt, mi jön ezek után? Ezek azok a kérdések amikre nem tudtam hol keressem a válaszokat, hiszen, a látott harcolók közül akármelyik nyer, annak nagy következményei lesznek, a jövőt tekintve, az egyszer biztos.



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 07 Ápr. 2020, 08:14




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az Erő rejtelmei
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Xynnar S0BgB1u
Xynnar QPJv9hX

Helyi Idő: 15:10 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Többi információ:


- Mert Cithe főadmirális ideküldött – mondtam. - Általános felderítésre, hogy kik tolakodnak be a birodalmi területre.
Ez igazából még a valóságot is fedte, legalább is az első rész. A második félig, de nem állt szándékomban egy köztársaságinak nagyon többet mondani ennél. Lehet, hogy jó ember és nem olyan, mint akikkel én hadakoztam, de akkor is az ellenség. A város továbbra is teljesen kihalt, miért nincs olyan hely ebben a csillagködben, ami nem ilyen? Vagy legalább is engem miért nem tudnak olyan helyre küldeni? Mondjuk egy jó kis vadászat Nar Shaddaa-n, vagy hasonló, helyette unalmasabbnál unalmasabb helyek, ahol minden tele van sötét oldallal. Otthon ez ennyire nem volt jellemző, igaz ott erőhasználókban sem dúskáltunk úgy, mint itt. Igaz így legalább teljesen nyugodtan lehetett végighaladni a városon, majd végül egy hatalmas lépcsősor elé érkeztünk. Felpillantottam rajta és felsóhajtottam. Ez még egy edzésnek is remek lesz, bár ennél, ha futok többet szoktam, csak éppen a lépcsőzésért nem vagyok oda annyira. De ez van. Vettem egy mély levegőt és igyekezetem egy hajrában, sebesség lassulás, vagy gyorsulás nélkül végigrohanni. Az nem érdekelt, hogy Miin miként jön, ha lehagyom, akkor majd maximum fent megvárom. Ott fent egy hatalmas üres tér fogadott, semmi különleges, ám amikor indultam volna tovább a templomhoz hirtelen két Erőlátomás rohant meg. mondtam már, hogy utálom az Erőlátomásokat már csak amiatt is, mert akkor találnak meg, amikor akarnak és nem akkor, amikor ÉN akarom?! Az első rész annyira nem rázott meg, hiszen tudtam, hogy mi történt itt, hogy mindenki meghalt, de ez az élet része, bár nem ennyire durván és természetellenesen, bár még magából az eseményből semmit sem láttam. A következő pedig annál érdekesebb volt, a császár és a madár, két olyan személy és dolog, akinek nem kéne itt lennie, már csak Kirageen, Mynar és én hiányzunk onnan, mert nekünk sem. Vajon mikor következik be és miért mutatta meg az Erő ezeket?
- Én megyek tovább – mondtam.
Mindegy, egyelőre essünk túl azon a feladaton, ami miatt ide hívtak. Szóval igyekeztem átmenni a hatalmas üres téren, hogy megérkezzek a templomhoz. Ha sikerült, akkor igyekszem annak a területére is bemenni, hátha onnan már nagyobb sikerrel tudom majd, hogy merre kell menni. Ha esetleg támadás érne – mert felbukkan néhány ivadék – akkor igyekszem kitérni.

felszerelés/egyebek:

Xynnar U2KVIPp Xynnar E9Rn4mm Xynnar BoXhNuP Xynnar 31eWAll Xynnar DOzYLQW Xynnar M9G7Xdl







Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. április 11. (szombat)

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:15 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Miin nem igazán tudta tartani a lépcsőkön a tempót Kaylyn-nel, lehet, hogy fizikailag erős, de a legtöbb dolgot alakváltással old meg, az állóképességre ez viszont nem volt igaz. Ezzel szemben a társnője aktív katonaként – és a halálosztagos képzéssel a háta mögött – sokkalta fittebb volt nála. Kaylyn nagyon ki sem fulladt mire felért, Miin jó ötven lépcsőfokkal mögötte a tüdejét kiköpve érkezett fel, hacsak nem lassított a tempón nyugodtabbra.

A látomás Kaylyn-t taglózta le kevésbé, Miin még szinte teljesen a hatása alatt van, amikor a kiffar már el is indult a templom felé. A templom egy hatalmas piramis volt, ami egy külön városrészben foglalt helyet. Ennek a főbejárata előtti téren állt a páros, vagyis haladt a bejárathoz, ami egy elég nagy kapu volt az egyébként fallal körül vett helyen. Ami a térképet illette akár most is letölthető volt a HoloNet-ről, révén az azt sugárzó műholdak még működtek az űrben.

A bejáraton beérve egy újabb hatalmas térre érkezett a páros, itt bent kisebb-nagyobb falak is látszottak az épületek mellett, velük szemben pedig itt magasodott a hatalmas piramis is, de addig át kellett még menni a téren, egy falon és egy újabb téren. Előttük még a kiszáradt folyómeder is látszott. Itt bent az Erő valamivel erősebb volt, mint odakint, ott üres és hideg, itt valamivel élettel telibb, bár erősen sötét oldali, ez nem változott benne.

Itt végre mindkét nő érezhetett valamit, ami miatt valószínűleg idejöttek, de meglepetésre nem a piramis felől, hanem azon túlról, a templom negyed jobb felső sarka irányából…

Xynnar CGbKTYp

A különbség annyi az eredeti Tiltott városhoz képest, hogy a piramisunk a 6-7-8 pavilonok/csarnokok területét foglalja el. A növényzet és a folyók meg eltűntek.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Pént. 10 Ápr. 2020, 15:39



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


- Értem, hát ahhoz képest elég keveseket vonzott ide az erő egyenlőre így sok dolgod nincs – jegyzem meg a válaszára, hogy csak ideküldték körbenézni, bár akkor örülök, hogy nem azzal jön, hogy most bajban vagyok azzal, hogy itt vagyok.
A lépcsőnél próbálom tartani a tempót vele, de ez nem igazán jön össze, és egy idő után kénytelen voltam kicsit lassítani is, ha rövid időn belül én is fel akartam érni a lépcsősor tetejére. Nem volt kérdés, hogy jócskán jobb formában van, mint én, és ha egyedül lettem volna tuti nem kutyagolok, hanem felröppenek egyszerűen. Egy adag doboz cipelése, túrázgatás, nehezebb felszerelés, egy kis edzés az elment, de azért ilyen erőltetett futkározás már annyira nem, főleg lépcsőzés. Ha erről mesélek Xorannak ezt kihagyom, mert tuti utána megint azzal jön, hogy kiképzés, edzés, erőnléti javítások. Mint valami kiképző tiszt. Oké, hogy ő katona, de most na… mindegy… sikerült felérnem a tetejére ami kisebb győzelem számomra, bár úgy érzem, hogy a tudóm most máshol lenne, aztán meg a látomás kissé letarol más téren.
Mire úgy összekaparom magam, addigra meg is indul Kaylyn, és egy kis szusszanás után, kb rohanhatok utána, hogy beérjem és vele együtt tudjak haladni, de eléggé csendesen. A látomáson jár az agyam, és ahogy nézem a helyet, egy érzésem is támad, hogy merre kéne menni. Bár nem tudom azt mondani, hogy a sötét oldal jelenléte annyira jól esne, de még így is jobb, hogy erősebb az, mint az a fagyos üresség ami itt van ezen a bolygón. Csak nézelődök, figyelve a lepusztult helyet, majd ránézek Kaylynra és bökök nagyjából arra az ujjammal amerre érzem, hogy menni kéne, és meglepően nem a piramis felé.
Ekkor jut eszembe, hogy talán egy térkép se lenne rossz és veszem elő a Holoprojectort, majd rádugom a datapad-om, és lehúzom a térképet, de amíg dolgozik addig visszacsúsztatom az övtáskámba, hogy mind két kezem szabad legyen addig is, ha valami jönne…



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 11 Ápr. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az Erő rejtelmei
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Xynnar S0BgB1u
Xynnar QPJv9hX

Helyi Idő: 15:15 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Többi információ:


Azt hiszem, hogy megérte a Scarif-en megdögleni korábban, amíg a halálosztagosok képeztek, korábban én is úgy jártam volna, mint most Miin. Amíg nem ért fel, addig elővettem a holoprojectoromat és a térképet néztem, a templom területe bitang nagy volt. Mikorra fogom én ezt végigjárni, vagy Erő nélkül megtalálni azt, ami miatt itt vagyok? Ez akár napokba, vagy még többe is beletelhet. Miért is küldtek engem ide?! Mindenesetre besétáltam, besétáltunk a benti részbe, ahol hirtelen az Erő is sokkalta erősebb lett, de sötét oldali. Akkor azt hiszem ez inkább maradhatott volna ugyanolya halott, mint kint. Ennél még az is jobb lett volna, megborzongtam egy kicsit. Itt bent pedig végre megvolt az a dolog is, ami miatt valószínűleg jöttem, de naná, hogy nem a templomban. Miért is kellene ott lennie, amikor azt is át kellene nézni? Felsóhajtottam egy kicsit.
- Te is érzed? – kérdeztem.
Mivel jött velem úgy tűnt, hogy igen, de most csöndben volt, vagy elfáradt, vagy a látomás rázta meg ennyire? Nem sűrűn hallottam olyat, hogy nem szólalt volna meg, még a játékasztalnál is folyamatosan beszélt a tétek és egyebek mellett. Annyira nem tudtam és ismertem, hogy ennyiből kitaláljam, az Erőt pedig nem akartam használatba venni hozzá, szóval ennyiben hagytam a dolgot. Azonban most zavart, hogy nem tudtam az Erőben is ellenőrizni, hogy egyedül vagyunk-e, vagy sem, mert az kellemetlen lett volna, így a fenébe is! Muszáj volt továbbra is a szememet, fülemet használni ehhez, pedig az érzékszervek megcsalhatnak, az Erő soha. Vagyis az is tud, de az nem olyan sűrűn. Ennek ellenére igyekeztem egészen gyorsan haladni, de még a lehető leghangtalanabbul a hívás irányába, nem szerettem az ilyet, mindig rosszul jövök ki belőle. Reméltem, hogy ezúttal nem fogok így járni, nincs kedvem megint egy bacta tartályban kikötni, egyébként is rossz emlékeim vannak róla!

felszerelés/egyebek:

Xynnar U2KVIPp Xynnar E9Rn4mm Xynnar BoXhNuP Xynnar 31eWAll Xynnar DOzYLQW Xynnar M9G7Xdl







Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. április 15. (szerda)

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:20 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Miin is kifújta odafent magát, Kaylyn pedig sietős léptekkel indult meg valamerre, pontosan arra, amerre Miin is érezte azt a dolgot, így a kiffar kérdésére is egyértelmű választ adhat, akinek a tempóját itt már sima gyalogtempóban könnyebb volt tartani, mint a lépcsőn. A holoprojectoron megnézve a 40-es szám felől érkezett. Ami valamilyen vendégház volt a leírás alapján, vagyis a leírás szerint.

Ahogyan a páros elhaladt a templom mellett nagyon kellemetlen érzésük támadt. Az Erő határozottan sűrűbb volt odabent, és olyan érzés volt, mintha bentről valaki kinyúlt volna és megérintette volna mindkettejüket. Az egésztől akaratlanul is kirázta mindkettejüket a hideg, Miin-t kicsit emlékeztethette arra, amit a Szellemhold körül érzett, hogy oda is elérződött a rakata hatalma. Tovább haladva pedig a kellemetlen érzés is elmúlt.

Közben mentek tovább, át is értek a 20-as épület feletti térre, amikor abból az irányból, ahova menni készültek hangos állatüvöltésre emlékeztető hangot hallottak, több állattól is, kutyaszerű lények lehettek. Ám mielőtt bármit tehettek volna ebben a helyzetben, reagálhattak volna minderre, újabb látomás következett.

Újra elmosódott a szemük előtt a világ, ahogyan korábban, most is mindenki látta, attól függetlenül, hogy erőhasználó, erőérzékeny, vagy egyszerű személy volt az illető. Most a helyszín olyan volt, hogy nem lehetett megállapítani, hogy hol volt. Azt azonban mindenki megismerhette, hogy ősi sith rúnák, szimbólumok voltak a félhomályos földi alatti helységben, néhány helyen fáklyák égtek, vagy repülő fényt adó drone-k tették félhomályossá a helységet. Egy férfi, egészen pontosan a Sith császár állt a teremben levő oltár előtt.

Az oltárra a felette és némileg távolabb levő kis ablakból fény szűrődött be és vetült rá. Az oltáron néhány holocron és egy roppant érdekes kinézetű tőr volt megtalálható. Nem sokkal később egy páncélos férfi lépett be a helységbe, és hajolt meg a császár előtt. Aki már látta korábban Lord Xeth páncélját, akkor ő megismerhette, aki nem, annak várnia kellett addig, amíg a császár meg nem szólalt.

- Lord Xeth, végre ideértél! Azért hívattalak erre a bolygóra, mert megjutalmazlak szolgálataidért. A mai naptól kezdve a Császár Akarata vagy, és ehhez még egy rituálét is végre kell hajtanunk – mondta a császár.

Ezek után a látomás szertefoszlott és újra ott találták magukat, ahol pillanatokkal korábban voltak a látomás kezdetén.

Xynnar CGbKTYp

A különbség annyi az eredeti Tiltott városhoz képest, hogy a piramisunk a 6-7-8 pavilonok/csarnokok területét foglalja el. A növényzet és a folyók meg eltűntek.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Kedd 14 Ápr. 2020, 20:26



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


Kicsit tovább maradok a látomás hatása alatt, és nem reagálok elsőre Kaylynnak. Csak ahogy haladunk úgy szólalok meg.
- Bocsáss meg, kicsit elmerengtem, a látomáson – mondom csendesen – igen, érezem én is, arra – bökök abba az irányba amerre tartottunk ujjammal, de eléggé halkan beszélek, hogy csak ő hallja. Rossz érzés kerülget, ami erősödik ahogy a templom felé tartunk. Ott bent van valami és nagyon… kísértetiesen hasonlít arra, mint amit a Szellemholdnál is érezhettem, és egy pillanatra nem túl kellemes gondolat fut át az agyamon, amin próbálok elhessegetni: „Talán egy rakkatához hasonló lény van itt?” A templomra pillantok megborzongva, mikor valami megérint, majd Kaylynra pillantok.
- Érezted? – teszem fel a kérdést, majd kicsit szaporázom lépteim, hogy távolodjak a templomtól arra amerre az Erő akarja, hogy menjünk, de bevárom Kaylynt azért, ha ő nem jönne gyorsabban. Próbálok csendesen lépkedni, hogy ne keltsek túl sok zajt, mert kitudja mi van itt, vagy mik vannak itt.
Az érzés szerencsére múlik, ahogy távolodunk templomtól, de ez annyira nem nyugtat meg jelenleg, mert lehet azzal még szembe kell néznünk, vagy kitudja. Azonban az biztos volt, hogy nem túl kellemes zajok ütik meg a fülemet arról amerre épp tartottunk: Állati üvöltések, talán kutya félék, de valahogy nem tudtam elképzelni, hogy helyi állat lett volna, mikor minden, szó szerint minden elpusztult itt. Tehát bármik is azok jobb lesz csendben maradni és kerülni őket…
Már ha az Erő is úgy akarja és nem épp most rohanna meg egy újabb látomás.
Nem tudom, hol is lehet, és az is kérdés, hogy mikor. Azonban a személy, illetbe később személyek azok akik túl ismerősek. A császár maga és Xeth. Amiről beszélnek, a alapján ez az egész pusztulás előtti percek, vagy órák lehettek talán, vagy még egy másik bolygó, de azzal együtt amit Kaylyn mondott, és amit most láttunk, gyaníthatóan azon rituáléról lehetett szó.
Ahogy a látomás elmúlik Kaylynra nézek, majd körbe pillantok, és végül arra amerről a látomás előtt hallottuk a zajokat.
- Szóval akkor a pletykák igazak – jegyzem meg odasúgva neki, majd megvakarom a fejem körbe pillantva.
- Szerinted merre lenne jobb tovább haladni? – kérdem nagyon csendesen – az épületek közt, vagy a fal tetején? – majd abba az irányba nézek amerről a zajok jöttek.
- Nem tudom milyen állatok lehetnek arra, de valahogy nem hiszem, hogy pár kóbor kutya féle – teszem még hozzá halkan.



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 15 Ápr. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az Erő rejtelmei
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Xynnar S0BgB1u
Xynnar QPJv9hX

Helyi Idő: 15:20 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Többi információ:


Ahogyan elhaladtam az épület mellett roppant kellemetlen érzéssel töltött el, ősi és mintha még meg is akart volna érinteni valami onnan. Minden erőmre szükségem volt, hogy visszafogjam azt, hogy ugorjak egy nagyot, mert milyen kellemetlen lenne, ha én a nagy és bátor Kaylyn Rix egy kis sötét oldaltól úgy visítozna, mint mások az egérdroidtól. Nem, erős leszek, maradok és tökös, még akkor is, ha nem rendelkezem velük. Ha a társam legalább rosszul érzi magát, akkor a morális győzelem az enyém, hogy nem fogom kimutatni azon felül, hogy lehet, hogy a hajam az égnek áll, legalább a kis pihe hajszálak. Még szerencse, hogy nem oda kellett bemenni, egyelőre.
- Érezni? Micsodát? – hazudtam, mint a vízfolyás és a hangom is természetes volt, piros pont magamnak.
Ahogyan tovább haladtunk ez a rossz érzés szerencsére kezdett elmúlni, huh! Átértünk a következő részre, ahol már hallani lehetett állatok hangját, ugye nem? Karabast! Dehogynem! Más nem volt itt, mint a sith ivadékok, felsóhajtottam és már készültem is, hogy használnom kell pillanatokon belül a fegyveremet, amikor újabb látomás. Na jó, ettől már komolyan kivert a víz és rázni kezdett a hideg! Okés, hogy ő a főfőnököm, de nem, NEEEEM vagyok rá kíváncsi! Semmilyen sith ügy nem érdekel, élni akarok! Annyira, de annyira reméltem, hogy nem az lesz az igazság, amit pletykálnak, de ezek alapján teljesen az. Odahaza semmi ilyesmi nem volt, vagy legalább is nem hallottam, de a régi Sith birodalomban a császárunk előttiben, még azelőtt, hogy bevezették volna a kettő elvét, simán lehetett. Jó, hogy nem tudtam semmi ilyesmiről.
- Én bevárom őket, szerintem már tudják, hogy itt vagyunk és még lehet, hogy repülni is tudnak, ha nem intézzük el őket, továbbiakat is idevonzhatnak – tettem hozzá.
Viszont a hangok, okés úgyis arra kell menni, már csak azt reméltem, hogy nem akkor kapok a nyakamba újabb látomást, miközben azok a dögök meg akarnak enni, az nagyon kellemetlen lenne. Valószínűleg már kiszagoltak minket, így nem nagyon hittem, hogy sokáig elkerülhetjük azt, vagy azokat. Így jobb volt felkészülni. Ha meglátom őket, akkor igyekszem is azonnal tüzet nyitni rá, vagy rájuk, lehetőség szerint fejnél, vagy oldalon, minél hamarabb halálos sérülést okozni.

felszerelés/egyebek:

Xynnar U2KVIPp Xynnar E9Rn4mm Xynnar BoXhNuP Xynnar 31eWAll Xynnar DOzYLQW Xynnar M9G7Xdl







Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. április 19. (vasárnap)

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:25 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


A két nőnek valóban nem kellett túlságosan sokat várnia, mert az állatias hangok egyre és egyre közelebbről voltak hallhatóak. A fémes, betonos alapzaton karmok hangja visszhangzott az üres és elhagyott házak, épületek között, ahogyan leértek azokra. A hangok alapján nem egy, vagy nem két állat, hanem több közeledett. A szél pont az ő irányukba fújt, így könnyedén kiszagolták a két nőt.

Még ha meg is próbáltak elmenekülni, amit Kaylyn egyébként sem, mert ő a fegyverét vette már elő és figyelt a hangok irányába. A következő másodpercek eléggé lassan teltek a páros számára, míg végül az épület két oldalán négy-négy vörös szempár tűnt fel, hatalmas fekete testekkel egyetemben. Két-két póniló nagyságú kutyaszerű állat jelent meg azon a helyen, amik közel sem tűntek barátságosnak.
Xynnar VPjf91a
Tekintetükben állatias vadság és éhség látszott, a szájukból nyál csöpögött. Izmos, részben szőrtelen testük teljes mértékben természetellenes volt, a sötét oldal pedig érződött felőlük. Kaylyn volt, aki nem is várt tovább, hanem fejbe lőtte, de nem következett be az, amire valószínűleg mindkét nő számított.

A lény ugyanis nemhogy nem döglött meg, de csak halkan nyikkant fel, majd megrázta magát és vonyítva üvöltött az ég felé, majd kettő-kettő csaholva, fogaikat kimutatva rohanva indult a Kaylyn és Miin irányába.

Xynnar CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Szomb. 18 Ápr. 2020, 15:53



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


Kaylyn eléggé hidegvérrel kezelte a dolgokat, amin azért nem lepődtem meg, ő mégis csak katona volt, én meg nem. És ennek köszönhető is, hogy ő kissé gyorsabban is reagált, mikor megjelennek azok a lények, amik a hangokat kiadták. Hát nem olyanok amik már távolról is bizalomgerjesztőek, és nem meglepően érezhető felőlük a sötét oldal. Épp mondanék valamit, de már egy lövés dörren mellettem és talál is, csak az eredmény nem épp olyan, mint amire számítottam volna egy ilyen lövés után. A lény nem csak, hogy nem döglik bele, de még majd hogy nem meg se rezdül tőle.
- Ezek a lények nem a tieitek? – teszem fel a kérdést, de nem nézek Kaylynra, hiszen megindulnak a lények. Jó eséllyel nem csak úgy a helyi élővilág tagjai, mert akkor itt pusztult volna mind, de ezek nagyon is élnek és nem épp úgy festenek, mint amik természetes módon alakultak volna ki. Ahhoz azért zordabb körülményeknek kellett volna lenni, hogy a természetben ilyenek létre jöjjenek. Erősnek tűnnek, így csak körbe pillantok, hogy keményebb tárgy van e, mert nem igazán hiszem, hogy lövés megállítaná őket, esetleg valami keményebb tárgy már igen, de ha Kaylyn úgy dönt, hogy fussunk, hát akkor nyakamba szedem a lábaim én is. Bár ezt nem hiszem, katona, szóval ebből harc lesz. Ha nem találok semmit a gyors körbe pillantással, akkor előkapom a pisztolyom és tüzet nyitok. Felénk jönnek így próbálkozhatok fejre lőni, ha más nem testre megy a lövés, de ha nem igazán hatja meg őket, akkor felkészülök arra, hogy kitérjek a lények elől és ne tudjon nekem jönni, de ha elég közel menne el mellettem, akkor megpróbáljam oldalba vágni felmérve azt, az mennyire fáj neki, vagy van e rá hatással, vagy épp ezzel se lehet semmit se kezdeni akár csak a lövöldözéssel..



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 19 Ápr. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az Erő rejtelmei
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Xynnar S0BgB1u
Xynnar QPJv9hX

Helyi Idő: 15:25 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Többi információ:


- KARABAST! – mondtam hangosan.
Nem hiszem el, mi az, hogy egyszerűen meg sem érzi ez a rohadék azt, hogy meglőttem?! Mégis miből van ennek a bőre?! Amrorplastot tettek rá amikor tervezték, vagy phirk-et, esetleg cortosist?! Hirtelen semmi más nem jutott eszembe arra nézve, hogy mi lehet még az, ami elég jól ellenáll a sugárpisztoly lövésének. Persze ott volt még a rancor bőre is, meg csomó más állat bőre, de akkor is! Ez nem fair! Ha ezek után valaki azt mondja, hogy még fénykardállóak is, egészen biztosan lenyomom a fénykardomat valaki torkán és ott aktiválom, hogy fájjon, de hamar vége legyen! A lények ellenére is meglepetten néztem Miin-re a kérdése után, komolyan
- És?! Szerinted ezeket nem arra készítették, hogy akár még a gazdájukat is felzabálják?! – kérdeztem.
És néztem totálisan idiótának ezzel egyszerre. Egy biztos, hogy nem akartam, hogy eltaláljanak és megegyenek, mivel az előbb a lövésem, ami egy embert is képes megölni, vagy nagyobb dolgot is, mert elég nagy a tűzereje meg sem kottyant neki, így azt hiszem, hogy marad a fénykard, hogy azzal. Mivel a szerencsére nagyon jól ment, hogy pisztoly, plusz fénykard, bár most nem kellett a pisztoly, így azt igyekeztem eltenni a tokjába és közben a másik kezemmel már elő is venni a türkiz színű pengét és aktiválni. Annyira nem akartam, hogy rám ugorjanak, így amikor közelebb érnek, akkor én is igyekszem kitérni a kutyák támadása elől, lehetőség szerint a fénykardommal kettőbe vágni. Mivel kettő indult elém, úgy próbálkozom, hogy egyik se találhasson el és mellette ne is akadályozzam Miin-t, mert ő még engem is akadályozhatna. Sima kispisztollyal nem tudom, hogy mennyire sikeres a lövöldözés, talán ha lenne puskánk az használna, de mivel nincs, így azt hiszem, hogy ez egy olyan dolog lesz, amit soha sem fogunk megtudni…

felszerelés/egyebek:

Xynnar U2KVIPp Xynnar E9Rn4mm Xynnar BoXhNuP Xynnar 31eWAll Xynnar DOzYLQW Xynnar M9G7Xdl







Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. április 23. (csütörtök)

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:30 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


A két nő harcra készült, Miin rálőtt a saját ellenfeleire, de azoknál ugyanaz az eredmény lett, mint Kaylyn esetében, ha tudták volna, akkor valószínűleg körberöhögik a nőt, mert le sem lassította őket. Miin kitért az első elől, ami így tovább rohant, majd igyekezett megfordulni. A másodikat viszont hagyta közelebb jönni amiatt, hogy oldalba üthesse. A lény felnyüszített, de Miin érezhette, hogy jó kemény a bőre a lénynek, ami a közelség miatt a farkát Miin oldalába tudta mélyíteni azelőtt, hogy elszállt volna, de kezdett fel is állni. Ám ekkor…

Kaylyn mindkét dög elől igyekezett kitérni, amit meg is tudott tenni, könnyebben valamivel, mint Miin, révén neki nagyobb – sokkal nagyobb – harci tapasztalata volt. Az első lény el is rohant mellette, ahogyan annak lennie kellett, majd az is próbált megfordulni, a második viszont nem köszönte meg a fénykarddal való találkozást. A fénykard ellen nem volt védelme, a nő könnyedén tudta kettőbe vágni mellkas magasságában az ivadékot, ahogyan az szó szerint átfutott a pengén, majd két darabban terült el a földön. Ám ekkor…

Egy újabb látomás… a páros először csak sötétséget látott, majd csillagokat megjelenni. Láthatták a saját csillagködüket először, a jellemzően kék csillagokkal, kék kozmikus fényekkel. Majd azt a lángoló madarat, amint megjelenik a ködben, ezúttal nem vörös ként, hanem ő is kék volt. A sikolya, rikoltozása a csillagköd minden bolygóját elérte, káosz, félelem töltötte meg az emberek és mindenféle lény szívét. A madár kitárta a szárnyait, láthatták, ahogyan az Erő körülötte kavargott, a Császár is szembenéz vele, majd mindenféle kozmikus erő támadja meg és tépte darabokra.

Normális körülmények között ilyen csillagászati mértékkel nagyon sokáig kéne, hogy tartson, de a hölgyek érezhették, hogy ez pár óra alatt végbemegy, vagy még kevesebb. A lény pedig eltűnt. Amint ez megtörtént szinte minden lakott bolygó felett furcsa hajók jelentek meg és újabb háború tört ki. A képek alapján a furcsa hajók és homályba vesző harcosaik bolygók százait, ezreit irtották ki, megannyi halott világot hagytak maguk mögött, halált, a semmit, a birodalmak, frakciók összeomlás szélén, mindenhol fejetlenség.

Ezek után eltávolodtak a csillagködtől és nagyobb léptéket láttak, a teljes galaxisukat, ahogyan az két részre szakadt uralom szempontjából. Az egyik felét azok uralták, akik megtámadták a csillagködöt, a másik felét pedig olyan lények, amikhez hasonlót se nagyon láttak korábban. Gigantikus háború, káosz, halál, üresség, az egyik faj éppen hódította a csillagködöt is, a másik pedig még mindig csak bejutni próbált. Időben ugrás lehetett, a háború lángjai szépen elmúltak először a csillagködben, majd a galaxisban. Ezek után a csillagok kezdtek kihunyni, míg végül az egész galaxis sötétségbe, semmibe borult…

Szerencsére valamilyen oknál fogva ellenfeleiket is megzavarta mindez, így a kutyaszerű lények zavartan akadtak meg a támadásban majd rázták meg a fejét nem értően, hogy mi is történt itt, illetve egymás felé pillantottak zavartan, a farkukat behúzva, láthatóan bármi is volt ez zavarta őket és féltek tőle. Miin oldala, ahol megszúrta a lény eléggé fájt. Szerencse azonban, hogy abbahagyták a támadást egy időre…

Xynnar CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Szer. 22 Ápr. 2020, 20:16



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


Hogy is fogalmazzam meg ami most történt itt… A lövéseimnél talán még az is hatásosabb lett volna, ha kavicsokkal kezdem megdobálni a lényeket, amik jöttek és támadtak. A pisztolyt elrakva húztam félre a számat Kaylyn válaszán.
- Érdekes megközelítés – jegyzem meg, majd a lényekre figyeltem. Hát az első az elhúzott mellettem ahogy kikerültem, majd a következőnek már be tudtam húzni… Az első fájdalom azért az öklömön volt, mert keményebb volt a bőre, mint vártam, aztán jött a második ami az volt ahogy a farkát belém vágta, mielőtt odébb nem került volna.
- Fene – szisszentem fel és kezem az oldalamra téve néztem a dögöt, ami már kezdett is felállni, kb, mintha semmit se tettem volna. Készültem már arra, hogy hamarosan újra jön, mikor…
Újabb látomás, mert más nem is hiányzott jelenleg. Féltem, hogy mire vége a látomásnak már rohamozni fognak a dögök, de amit láttam az még jobban megrémített. Háború, olyanok ellen, akiket nem láttunk, olyanok ellen, akik lazán tarolnak végig a frakciókon, és ahogy láthattuk ez csak az egyik oldal volt. Mind ez a Főnix pusztulásával, ami már előtte is káoszt okoz a ködön belül és félelmet? Ez most meg fog történni, vagy még van előtte időnk? Miért nekünk mutatja ezt az erő, és miért most kellett ide jönnünk?
Annyi a kérdés, és ezek a látomások nem válaszokat adnak, hanem kérdéseket még jobban. Kik ezek a birodalmak, és miért akarják lerohanni a Csillagködöt? Csak azért, mert terület, vagy van más oka is? És valóban ez lesz a vége? Hideg, sötét, semmi?
Ahogy végetért a látomás zavartan álltam, és néztem Kaylynra, majd a dögökre, akikre szintén hatott. Nem jött a támadás még, de az oldalam eléggé fájt már most is. Lenéztem mennyire vérzik, majd a lények felé. Nem tudtam, hogy támadnak e újra, vagy sem, de az erőbe se volt korábban se jó érzés kinyúlni, itt ráadásul sötét oldal jelenléte miatt, lehet nem is lenne tanácsos megtennem, ha nem akarom a Naboon történteket megismételni. Kaylyn könnyen tud velük harcolni a fénykardja miatt, nekem max a puszta erőm van, amiben gátol most a seb is, mert nem lehetek teljes alakomba se, bár tény, hogy nem is nagyon akarnék Kaylyn mellett. Oké, hogy egy jó fej Birodalmi, de akkor se kéne, mert olyanoknak jelenthet róla, akiknek lehet nem kéne minden részletről tudniuk. A lángok meg azok amikhez a hely jellege miatt nem akarok nyúlni, pedig kétlem, hogy tűzállók lennének eme lények, de lehet az Erő jellege előbb okoz rosszullétet, mint, hogy sikerülne. Marad egyenlőre az, hogy ha támad, akkor próbáljak kitérni, előlük és ha tudok is csapni azt úgy tegyem, hogy figyeljek a farkukra, és nagyobb erőt adva a csapásba próbáljam meg úgy eltalálni, hogy közelebb a hasához ahol talán puhább is a bőre, vagy úgy eltalálni, hogy felborítsam, és talán a hasára tudnék támadni akkor. Azonban arra is próbáltam figyelni, hogy ha lehet ne legyen egyik se mögöttem. Ha viszont nem támadnak ők, és Kaylyn úgy dönt, hogy roham, akkor neki lódulok én is próbálva feldönteni. Egyenlőre annyi biztos, hogy a látomásban látottakat nem épp most akarnám megvitatni, és teljesen biztos, hogy Kaylyn se fog leállni erről eszmecserét futtatni.



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 23 Ápr. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az Erő rejtelmei
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Xynnar S0BgB1u
Xynnar QPJv9hX

Helyi Idő: 15:30 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Többi információ:


- Sithekről és a házi kedvenceikről van szó! – mondtam.
Egy lénnyel kevesebb! Volt olyan ostoba, hogy belefusson a fénykardba, volt egy olyan rossz érzésem, hogy ez sajnos többé nem fog megvalósulni. Azt nem teljesen értettem, hogy Miin mégis mi a fenéért engedte azt, hogy neki menjen? Főleg, hogy még talpra is állt az ütés után, és megszúrta őt. Vagy csak nekem tűntek túl veszélyesnek ezek a dögök ahhoz, hogy lehetőség szerint ne akarjam őket kartávolságon belülre engedni, csak annyira, ahol a fénykardom még felszeleteli őket? Mert szerencsére nem voltak fénykardállóak. Gondban lettünk volna, hogyha igen. Készültem volna, hogy a másik ellenfelemet is megtámadjam és elintézzem, amikor a lehető legrosszabb pillanatban történt egy látomás, ami minden eddiginél ijesztőbb volt. Itt sokkal kisebb területre összpontosult minden, mint nálunk odahaza, és nem is ismerték, hogy mi van odakint a csillagködön kívül, de most az alapján, amit láttam – és közben baromira reméltem, hogy nem fogja a lény átharapni a torkomat, vagy kibelezni – sokkal ijesztőbb volt minden, mint hittem. Három gigantikus birodalom harcolt addig a pillanatig, amíg minden élet meg nem szűnt valamilyen okból. Ettől kirázott a hideg és az egész tudat baromi rossz érzés volt. A Főnix ébredése lett volna az ok? Ezekkel hogyan kellene harcolnunk a Csillagköd olyan kicsi volt azokhoz képes, amiket ott láttunk, hogy esélyünk sem lenn ellenük, a Császár ide, vagy oda. Amikor a látomás véget ért éreztem, hogy a hideg izzadtság folyik végig a hátamon és a homlokomon, de pozitívum volt, hogy még élek! Láthatóan az ivadékokra is hatással volt. Ez meglepett, ilyesmiről nem hallottam korábban, de legalább ő sem tudott támadni, ami jó volt nekem és láthatóan Miin-nek is. egyelőre, nagy sajnálatomra nem volt lehetőség arra, hogy beszéljek, mert ezeknek a dögöknek hiába járattam volna a számat őket ez egyáltalán nem érdekelte őket. Igyekeztem a saját ellenfelmtől továbbra is olyan távol maradni, hogy ne tudjon a farkával megszúrni, mint Miin-nel tette, ha szúrna, akkor a pengémmel igyekszem levágni azt. Egyébként pedig ráhagyom a kezdeményezést és figyelem, hogy a lény miként támad, reagál, arra igyekszem kitéréssel és oldalra menő vágással támadni, hogy mihamarabb végezzünk. Jó kérdés, hogy a látomás hatása alól mikor fog kikerülni, mert úgy tűnt, hogy rájuk is hatással volt…

felszerelés/egyebek:

Xynnar U2KVIPp Xynnar E9Rn4mm Xynnar BoXhNuP Xynnar 31eWAll Xynnar DOzYLQW Xynnar M9G7Xdl







Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. április 27. (hétfő)

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:35 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Miin hátranyúlt a sebhez, hogy megnézze a látomás után, a seb vérzett, eléggé, nem túl erősen, ami rosszabb volt, hogy nem zöld színű vér folyt a sebből, hanem barnás, és eléggé büdös is volt, olyan volt, mintha máris gennyes lenne az egész, ami ilyen rövid idő alatt, hacsak nem méregről van szó, akkor nem lehetséges.

Az állatok pedig elég magas intelligenciáról tettek tanúságot, mert amint magukhoz tértek beleszagoltak a levegőbe, amint érzékelték Miin sebét, akkor taktikát váltottak. Mivel Miin igyekezett úgy helyezkedni, hogy a lények ne legyenek mögötte, így azok terelgetni tudták. Mire a nő észbe kapott a háta az épület falának ütközött a hátával, a két lény pedig úgy öt-hat méterre ültek le tőle két oldalon az épület falával negyvenöt-negyvenöt fokos szöget bezárva.

Így, ha Miin bármerre is próbálna futni, oldalra, vagy szembe, akkor könnyedén tudnak reagálni. Mind a kettő békésen ült le és figyelt, várakozott, határozottan értelem és intelligencia volt a szemükben. Ami pedig a sebet illette, már Miin egész oldala fájni kezdett azon az oldalon, ahol elszenvedte a sérülést, nem csak a szúrás helyén. Innen egyébként láthatta Kaylyn küzdelmét is.

Ami úgy nézett ki, hogy Kaylyn kivárt és nem támadott, meghagyta a lénynek, ami láthatóan meg akarta a társa halálát bosszulni és a nőre támadt. A lény hasonló képen próbált eljárni, mint Miin esetében, hogy közel kerül, oldalt elfutni mellette és megszúrni őt, de a kiffar erre láthatóan készült, mert a fénykarddal levágta a lény farkát, ami hangosan nyüszített fel, mire Kaylyn lecsapta a fejét, amikor megtorpant a fájdalomtól…

Xynnar CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Vas. 26 Ápr. 2020, 13:18



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


Ahogy megnéztem a mancsom, miután elhúztam a sebtől nem épp azt láttam, amire számítottam. Nem vérzett annyira, ami jó volt, de a vérem máris olyan, mint ha, egy fertőződő sebből jönne, amihez azért túl kevés idő telt el. Ezen felül ahogy próbáltam szemben maradni a dögökkel azok úgy helyezkedtek, hogy látszólag az egyik mindig próbáljon megkerülni és csak akkor esik le, hogy tereltek, amikor keménybe ütközők háttal.
- Mi a?! – morranok fel, ahogy realizálom a dolgokat.
Igen az épület fala volt az, ami nem a legjobb hír ráadásul még úgy is helyezkedtek, hogy arra ne jussak ki olyan egyszerűen amerre ők voltak. Körbe pillantottam gyorsan, hogy van e ablak ott, vagy a tető menyire van felettem. Ha más nem felfelé egy ugrással meglóghatok elölük, ha más nem egy kis időt nyerve, amim erősen fogyott. Egyre jobban fájt az oldalam és nem ott csak ahol a seb volt, hanem végig. Alak váltásról ennyit, mert ha ez ilyen hamar hat, akkor nem csak képtelen lennék egy teljesre, de még lehet gyorsabban is terjedne szét a méreg bennem. Ezen felül ahogy figyeltek, nem volt nehéz kitalálni, hogy kivárásra játszanak, és amint úgy ítélik meg, hogy már nem tudok védekezni rendesen rám is rontanak.
Érzem, ahogy emészteni kezd belül a méreg és a harag, hogy ilyen könnyelmű voltam, és hogy ilyen lényeket teremtenek a Sithek. Közben Kaylyn legalább jól boldogul, de nála legalább van valami ami vágja őket, nálam semmi… Mi a fenéért nem vagyok képes felkészülni mindenre és hozni magammal, ami kell? Még alap elsősegély csomag sincs nálam, nem hogy más… egyre jobban morgok magamban, és dühít a saját tehetetlenségem. Persze tuti megkapom a fejmosást ezért, ha nem is itt helyben, hát majd otthon… körbe pillantok, majd a dögökre. Hát legyen… próbálom felidézni azt az érzést, amit először Nabooi fogságban éreztem, majd megtanultam, később, hogy az kell a tűzhöz, bár egy ilyen helyen ahol a sötét oldal van jelen nem biztos, hogy a legjobb ötlet, de ideje lesz tennem valamit, mert ha Kaylyn jön is segíteni, attól még a másik ugyan úgy nekem jön addig.
Így ezzel megpróbáltam kinyúlni az Erőbe, azt tudom, hogy minden lesz kivétel jó érzés, ha a fagyosan mardosó üresség itt nem is lesz olyan erős, de a sötét oldal mellette biztosan az lesz. De csak egy támadás kell, csak egyetlen egy, és ha nem tűzállók ezek a lények, akkor nyertügyem van… Ha azok akkor az nagy probléma.
Csupán arra kell figyelnem, hogy ha sikerül, akkor ne legyen Kaylyn a tűzvonalban, de a dögöket, vagy legalább az egyik, ha támad Kaylyn telibe kapja. Ha sikerül elérnem az Erőt és tudom is tartani, akkor csak engednem kell, hogy dühöm, haragom, gyűlöletem átjárjon, ahhoz, hogy jöjjön a tűzokádás…
Hogy mit kezdek a méreggel az jó kérdés volt, talán Kaylynnak lesz rá ötlete, vagy annak a doki droidnak a hajón… ami azért nem két lépésnyire volt… a fenébe is…



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 27 Ápr. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az Erő rejtelmei
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Xynnar S0BgB1u
Xynnar QPJv9hX

Helyi Idő: 15:35 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Többi információ:


Ezek nem voltak túl bonyolult ellenfelek, legalább is számomra nem tűntek annak, rossz beismerni, de még Kirageen korcsa is értelmesebbnek tűnt ezeknél. De úgy tűnt, hogy Miin nem járt ilyen jól, mert a két ivadék őt már bekerítette és a falhoz szorította. De valami furcsa volt ebben. Mégis mi a fenéért ült le a két dög és figyelte őt így? Mindegy, de láthatóan semmivel sem tudja megsebezni őket, mert a fizikai erőszak nem használt – még engem sem tudtak soha annyira laposra veretni, hogy használjon bármit is – és a lőfegyverek sem. Lepillantottam az oldalamra, nem tudtam, hogy melyiket adjam oda neki. A türkizt szereztem, de nagyon a szívemhez nőtt, a másikat pedig még Nemic-től kaptam, az családi és jobban kötnek hozzá az érzelmek. Akkor marad a türkiz.
- Miin! Kapd el! – kiáltottam oda neki.
Reméltem, hogy odafigyelt, közben pedig már sietve el is indulok felé, hogy legalább az egyik dögöt elintézzem. Mivel a másik szabad kezembe – révén a DL-44-et már eltettem, úgysem veszem hasznát – elővettem a másik fénykardomat. Amint Miin rám figyelt, akkor pedig a türkizpengést odahajítottam neki, vagyis megpróbáltam, aztán reméltem, hogy el is fogja kapni.
- De aztán kérem vissza és ne vágd le a kezed, a farkad, vagy a fejed! – figyelmeztettem.
A dobás után, ha még nem érkeztem meg, akkor füttyentéssel igyekeztem magamra vonni a dögök figyelmét, és mivel futva igyekszem érkezni egy elugrás után rávetni magam az első, azaz hozzám közelebb levő dögre, miközben aktiválom a fénykardomat. Ha sikerül, akkor kezdésnek kettőbe szelni, ha nem, akkor valahogyan felaprítani levágni pár végtagját lehetőség szerint hasonló módszerrel, mint korábban. Ha a farkával csap felém, akkor azzal kezdem és próbálok kitérni előle. Attól függően, hogy a második dög miként reagál igyekszem védekezni és kitérni előle, ha megtámadna. Esetleg, ha volt rá időm és az elsőnek annyi lett, akkor még igyekeztem megtámadni a másodikat is. Túlságosan sok ha… majd kiderül.

felszerelés/egyebek:

Xynnar U2KVIPp Xynnar E9Rn4mm Xynnar BoXhNuP Xynnar 31eWAll Xynnar DOzYLQW Xynnar M9G7Xdl







Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. május 1. (péntek)

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:40 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Miin-nek volt lehetősége arra, hogy felugorjon a tetőre, bár jó kérdés volt, hogy az ivadékok tudják-e oda is követni, mert ha igen, akkor az nem volt túl jó. Közben Kaylyn oda tudta a nőnek dobni a fénykardot, aki ezt könnyedén el is tudta kapni. Ezalatt Miin felkészült arra, hogy tüzet okádjon és ezzel ölje meg a dögöket, de egyelőre úgy tűnt, hogy nem kell a sötétségbe ereszkednie.

Miután elkapta a fénykardot, mintha ez valamilyen jelzés lett volna az ivadékoknak azok indultak is volna a nő irányába, ám Kaylyn ekkor füttyentett, amire mind a kettő megtorpant és némileg zavartan fordultak a kiffar felé, aki eddigre meg is érkezett a hozzá közelebb levőhöz és mire az észbe kaphatott volna, fejetlenül hullott a porba. A kiffar mozdult is volna, hogy menjen a következőhöz, ám ekkor újabb látomás következett:

Az már feltűnhetett a két nőnek, hogy a látomások váltakoznak, egyszer a múlt, egyszer a jövő az, amit megmutat az Erő, vagy ki tudja, hogy micsoda. Így most megint a múlt volt az, ami következett. Egy bolygót lehetett látni, egy csodaszép, zöld-kék bolygót az űrből. Annyi bizonyos volt, hogy nem a Samorah volt az, hanem valami más. A bolygó erdőkkel, dzsungelekkel, tavakkal volt vele.

Egy csodaszép ősi várost lehetett látni, romokkal, illetve új épületekkel, amiket határozottan nemrég húztak fel. számtalan ember, illetve más fajba tartozó személy, akik meditáltak, gyakoroltak – harcművészetet – olvastak, tanultak, földet műveltek, az Erő fortélyait gyakorolták. Még egy laikus számára is egyértelmű volt, hogy valamilyen rend, vagy Erőhasználó társaságról volt szó.

A következő pillanatban három személyt lehetett látni, akik e felett őrködtek, bár az uralkodni talán jobb szó volt. Kint minden békésnek tűnt, de a három vezetőt a sötétség ölelte körbe, kettőt végtelen sötétség, a harmadik ingadozott. A harmadikat a későbbi képeken nem is lehetett látni, A fő vezető nő és a vele levő férfi, a tanítványa menekülni készültek, mindent felpakoltak és hajóval próbálták elhagyni a bolygót és a rendszert valami miatt.

Azonban nem jutottak túlságosan messzire. Még ki sem értek a bolygó légköréből, amikor olyasvalami történt, amire Rhen Vhar óta nem volt példa. Négy Szuper Csillagomboló lépett be a rendszerbe. A Hala – a Birodalom zászlóshajója és Cithe Főadmirális hajója – , a Shadow Hand – Lord Xeth hajója – , a Revenant – Lord Organa hajója – illetve a Dauntless – Lord Hiuval hajója. Aki volt a háborúban, vagy foglalkozott vele megismerte ezeket a hajókat.

Mondani sem kell, hogy ekkora túlerővel szemben egyetlen diplomata hajónak nem volt túl sok esélye. Nem is kellett sok idő mire a hajó már a Hala-n volt az egyik hangárban. Lord Organa személyesen hajította ki a megölt tanítvány tetemét a hajóból, Lord Hiuval pedig a nőt cipelte ki, miközben Lord Xeth figyelte őket a hajó oldalától. A páncéljaik alapján – aki tudta, hogy milyenek a páncélok – megismerte őket, ha valaki nem, akkor csak három páncélos alaknak tűntek.

Odakint a hangárban a Császár várakozott és a nőt előtte térdeltette le a három nagyúr. A császár csak a megszokott páncéljában volt, így az arca is tökéletesen látszott, ő nem fáradt azzal, hogy elrejtse azt. A császár kapta le a nőről a csuhát, így egy fiatal, szőke nő látszott alatta. Aki szinte megszólalásig hasonlított Lady Lyra Stradd-ra, Lord Xeth jobb kezére, csak ez a nő jócskán fiatalabb volt. Ezt azok ismerhetik fel, akik tudják miként néz is Stradd.

- Kreia, Kreia, Kreia… bújhatsz bármilyen külső mögé, tényleg azt hitted, hogy elbújhatsz előlem? – kérdezte némileg gúnyos éllel a Császár. – Az, hogy a Jedi tanácsot elárultad és otthagytad egy dolog, hogy után sith lettél és a Sötét Tanács tagja az dicséretes. De az, hogy a Birodalmat és ENGEM is elárultál az nem maradhat büntetés nélkül. Hamarosan kiderül, hogy a meséd, hogy halhatatlan lettél mennyire igaz! Vigyétek!

A látomás ekkor ismét szertefoszlott, ahogyan az előzőek is, és a látomás után az ivadék is nyüszítve tért magához, ami nem is nagyon mérlegelt a vesztes helyzeten, most már tényleg igyekeztek elrohanni az immáron két fénykardos nő közeléből…

Xynnar CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Csüt. 30 Ápr. 2020, 21:21



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


Úgy fest, egy minimális szerencsém volt, hogy felfelé tudtam menni, de hogy ez mennyiben lesz előny azt nem tudtam. Annyi biztos volt, hogy meglepetésemre Kaylyn átdobta nekem a fénykardját, miközben magára vonta a dögök figyelmét. Ez eléggé meglepett és ahogy elkaptam a lényekre néztem. Úgy fest, hogy azokat is meglepte ez, de az egyiknek már nem volt ideje reagálni… azonban nekem se hála egy újabb látomásnak.
Remek, tényleg nagyon remek, de legalább tudtam, hogy a lényre is hat, így nem fog ránk rontani közben. Amit látunk az jó kérdés, hogy mikor is volt, de a látottak alapján valamikor a múltban. Szép hely volt, érdekes személyekkel. Talán valamelyik erőhasználó csoport lehetett, még ha nem is tudtam így, hogy melyik is. Annyi biztos, hogy valami baj készült, ami csak hamar be is következett… Megborzongtam, mikor megláttam Xeth hajóját, volt hozzá szerencsém látni élőben is, míg a többihez szerencsére nem. Igaz olvasni olvastam és láttam is róluk képeket így megismertem őket. Újabb hidegrázás következett ahogy az eseményeket szemlélve megláttam Xeth-et is, aztán figyeltem a beszélgetésre. Hát nem volt az se megnyugtató, amit halhattunk, de ahogy véget ért nem volt nagyon időnk átgondolni, mert a lény menekülőre fogta volna. Egyedül maradt, ez volt a bölcs döntés, de ha még testem engedelmeskedik és a méreg nem gátol akkor már késő lesz neki. Aktiváltam a kardot, majd elrugaszkodva eredtem utána, egy szökkenés kíséretében suhanjak át felette és akár csak egy egyszerű karddal vágjam ketté a lendületem használva. Lehet erre semmi szükség nincs, mert hát nem közönséges merev penge, de sose volt ilyen a kezemben. Tudom, hogy nem szabad a pengéhez érni semmilyen körülmények között, de attól még sose használtam ilyet, csak hagyományost, azt is mint alap harci képzésen, és mint érdekesség, hiszen nem harcos voltam, és nem is annak képeztek. Ha végeztem vele, akkor visszamegyek Kaylyn felé nyújtva a markolatot.
Azonban, ha Kaylyn gyorsabb volt, vagy méreg hatása miatt nem tudok utána eredni, akkor, csak várok figyelve, hogy jön e más, és ha nem akkor megnézem, hogy a sebem milyen állapotban van.
Ha már nincs veszély jelenleg, akkor próbálom kicsit átgondolni a látomásokat, miközben Kaylyn felé nyújtom a markolatot.



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 01 Május 2020, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az Erő rejtelmei
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Xynnar S0BgB1u
Xynnar QPJv9hX

Helyi Idő: 15:40 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Többi információ:


Még egy állattal kevesebb és még a fénykard is célba ért, akkor azt hiszem, hogy Kirageen nem kap háziállatot, mert ezt is elfogom intézni. Már éppen indultam volna felé, aki már-már láthatóan kezdte feladni azt, hogy egyedül boldogulni fog, amikor újabb látomás következett.
- Karabast! – mondtam hangosan.
Azt már láttuk, hogy ők is látják, így talán a végén lesz időm. Ezúttal az eleje egy kellemesnek indult, barátságos és szépnek, de számomra túl csöndesnek és unalmasnak mondható hely következett, amint mint lenni szokott gonosz sötét oldali erőhasználók uralnak – mondom én, aki úgyszintén gonosz sötét oldali erőhasználóknak dolgozik a Birodalomban – és ők valószínűleg manipulálják a helyet. A harmadiknak nem volt később szerepe, de az első kettőnek igen. Ugyan nem voltam a háborúban, de amikor idekerültem meg kellett tanulnom a dolgokat, és, ó! Ez az a bolygó?! Hiszen ott voltam, amikor a másik három hajó is megjelent és mentünk valahova. Szóval ez volt, sokat nem tudtam róla, csak annyit, hogy valami fontos volt a hajón, amit a nagyurak személyesen vadásztak le. Egy biztos, hogy a Császár akkor nem volt a mi hajónkon, de oda kellett mennünk. A hajókat és a nagyurakat páncél után megismertem, ez olyan dolog volt, amit meg kellett tanulni, ha nem akarom véletlenül megöletni magam. Ha szándékosan teszek erre kísérletet az már teljesen más tészta, ahhoz volt érzékem, de a véletlent inkább elkerültem volna. Így tudtam a nagyurakat, a tanítványaikat páncélostul, aki ismert azt anélkül is, a hajókat és fontosabb embereiket. Éppen ezért volt meglepő, amikor erről a Kreia-ról lekerült a sisak, Lady Stradd?! A lánya, vagy egy klón? Mert túl fiatal volt Lyra-hoz, bár amikor egyszer találkoztam vele nem azzal voltam elfoglalva, hogy nagyon nézegessem, de ő a negyvenhez volt közelebb, nem a húszhoz. Ezek szerint nem volt halhatatlan, vagy ha igen, akkor innen nyerte el Lord Organa a saját halhatatlanságát, már ha ezzel kapcsolatban igazak a pletykák. Reméltem, hogy megtudom, hogy mi lett Kreia-val, de közben véget ért a látomás én pedig a fenébe is! Igyekeztem kinyúlni az Erőbe, hogy felgyorsulva utol tudjam érni a dögöt és lecsapni fénykarddal akár úgyis, hogy utána hajítom a fegyvert, ha nem vagyok képes arra, hogy utolérjem. De ha még dobás távolságból is kikerül, akkor inkább feladom a dolgot és hagyom, hogy meglépjen az ivadéka. Legyen bármi is az eredménye, ha sikerült Erőt használnom, akkor kissé kifulladva, ha nem, akkor teljes erőmben fordulok Miin felé.
- Egyben vagy? – kérdeztem.

felszerelés/egyebek:

Xynnar U2KVIPp Xynnar E9Rn4mm Xynnar BoXhNuP Xynnar 31eWAll Xynnar DOzYLQW Xynnar M9G7Xdl







Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. május 5. (kedd)

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:45 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Miin egyelőre láthatóan még az előzmények hatása alatt volt, vagy éppen a látomásé alatt, ami előtt, közben Kaylyn még káromkodott. Amint az egésznek vége volt, akkor a kiffar és Miin neki is látott a zavart állat után rohanni, hogy megakadályozza annak a szökését. A lény kellően gyors volt, így Miin már nem ért oda, hiába erőből akarta ellökni magát, nem volt gyors, átlag sebessége volt csak. A korábbiakkal ellentétben most kinyúlt az Erőbe Kaylyn, ami ugyan elég kellemetlen, jéghideg, fagyos érzés volt, azonban sikerült felgyorsítania magát.

Miin láthatta, hogy Kaylyn szinte olyan gyorsan mozgott, hogy követni sem lehet, ilyesmit Avenay mesternél láthatott korábban, és más képzett, tanult erőhasználóknál. Ennek köszönhetően a kiffar pillanatok alatt utolérte a zavart és rettegve menekülő állatot, majd egy fénykard suhintással véget is vetett az állat életének. Annak négy lába volt, máshogy nem lehetett volna ezt megtenni. Ezek után lihegve és levegőért kapkodva fordult vissza Miin felé és kérdezte, hogy a nő miként van.

Miin pedig nem volt a legjobban, bár szerencsére a fájdalom nem terjedt tovább, ugyanolyan területen volt a fájdalom, mint korábban. De legalább ellenség nem volt több a közelben, most mindenre ráült a csönd és csak a szél hangját lehetett hallani, ahogyan az épültek között fújt és néhány helyen kikezdte a tetőket, fémeket, vagy köveket, épp miből épültek itt a környék házai és annak falai, tetői.

Xynnar CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Hétf. 04 Május 2020, 17:15



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


Ehhez nagyon kevés voltam, és úgy éreztem magam, mint aki csak áll és bambul, mikor Kaylyn is begyorsított a dög után. Avenay mester volt ilyen fürge, és nekem hiába van meg a jóval nagyobb fizikai erőm, ez ilyenkor semmit se ér. Ennek fényében igen hamar feladtam a rohanást, ha aktiváltam, akkor lekapcsoltam a fénykardot és csak néztem, ahogy Kaylyn végez a döggel, majd ahogy feltette a kérdését, egy kicsit megráztam a fejem.
- Voltam már jobban is, de talán megállt a méreg terjedése egy kicsit, mert nem fáj nagyobb területen az oldalam – mondom csendesen, majd nézek körbe. Kicsit már fület sértő a csend az előzőek után, majd vissza nézek rá. – Nem tudom milyen mérge lehetett a dögnek, de az biztos, hogy nem ok nélkül vártak, így lehet meg kéne indulnunk arra amerre éreztük, hogy mennünk kéne, mielőtt újabb dögök vagy látomás nem jön… - teszem még hozzá, a markolatot felé nyújtom.
- A látomások eléggé… érdekes történetet mesélnek el. Csak lassan nem tudom eldönteni, hogy a múlt, vagy a jövő a sötétebb abból amit mutat. – jegyzem még meg, miközben a sebemet nézem, tapogatom óvatosan körbe amerre fáj az oldalam, majd ha megindul Kaylyn, akkor én is, és csak remélem, hogy nem jön más meglepetés, mármint a látomásokon kívül, amiből biztosan lesz, mert még nem teljes a történet, amit láthattunk eddig. Valahogy úgy érzem, hogy az Erő amit mutat és ahova irányít minket, az szorosabb összefüggésben lesz.
Közben fülelek, hogy hallok e valamit, vagy látok e valamit. Nem tudom mit is keresek éppen, de a látomások, korábban a templom közelében azaz érzés, és ezek a lények jelenléte egy kicsit sok volt egyszerre, és úgy érzem jobb lesz kicsit talán óvatosabbnak lennem, mert bár Kaylynnak köszönhetően most ezt megúsztam még ennyivel, de kitudja meddig, és mi jön még.
Azért van az életnek egy humora, hogy anno is jó fej birodalmival találkoztam, igaz róla kiderült, hogy ki is, és most úgy szintén egy olyannal vagyok együtt, akivel ha a legelején találkozok, lehet a Birodalomban kötöttem volna ki és nem a köztársaságban. Mindegy, most inkább figyelek és nem merengek ezen.
- Szerinted mire utalnak ezek a látomások? – pillantok rá Kaylynra, miközben a kérdésem felteszem, majd körbe nézek a helyen újfent.



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 05 Május 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az Erő rejtelmei
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Xynnar S0BgB1u
Xynnar QPJv9hX

Helyi Idő: 15:45 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Többi információ:


Mély levegő, mély hosszú levegő, próbáltam a összekapni magam a gyorsulás után, meg persze igyekeztem elérni, hogy végre ne ezt az átkozott hideget érezzem. Komolyabban kellene figyelnem arra, hogy ne nyúlkáljak itt az Erőbe, mert nem túl kellemes érzés és akkor még enyhén fogalmaztam. Közben Miin is válaszolt a kérdésre, ami nem volt túl pozitív, mert összes elsősegélybéli tapasztalatom és gyakorlatom, hogy miként veressem szét magam és lássam el azokat. Bármilyen más dologra ott a fénykard, aztán pótolják kibernetikusan. Persze nem magamnál, magamra vigyázok. Méreg. Szívás!
- Fénykarddal ki tudom égetni a sebet – ajánlottam fel előzékenyen! - Azt meg tarts magadnál amíg itt vagyunk, ha távozunk visszakérem, ki tudja, hogy lesz-e még ami ellen csak fénykard jó.
Teljesen komolyan néztem rá, bár sejtettem, hogy nem fogja elfogadni az ilyesféle sebellátást. A látomások, voltak benne újdonságok is, de a múlt az nagyjából tudtam. Ez van, ha a kiffar lánya a Birodalmat szolgálja é
- A csaj elfogásánál ott voltam a Hala-n. De iszonyú zavaró, hogy pont úgy néz ki mint… mindegy. Időnként túl sokat jártatom a számat – mondtam.
Nem mintha Lyra hordott volna sisakot, maszkot, így bárki tudhatja, hogy miként néz ki, de azért nem fogom hangosan egy Köztársaságinak ezt hangoztatni. Sötét múlt, sötét jövő, otthon is ez volt, ez sem volt sokkal másabb. Csak megvontam a vállam.
– Erre csak azt tudom mondani, hogy üdv a valóságban, amit a Jedik és a köztársaság nem hajlandó elfogadni! – mondtam.
A korábbira, hogy milyen méreg lehet fogalmam sincs, akár azt is kinézem a dögökből, hogy tartósítják az élelmet, mert nincs sok itt mióta a bolygó kihalt. De lehet, hogy gyorsan öl és már minden késő. Ha közben nem volt más, akkor elindultam a korábbi érzés felé és közben válaszolok, igyekszem válaszolni, már ha letudunk indulni.
- Szerintem ezek a lépcsők, amik a bolygó pusztulásához vezettek, a jövő meg a Főnixhez köthető – mondtam.
Jobb tippem nem volt, remélhetőleg ez is elég lesz.

felszerelés/egyebek:

Xynnar U2KVIPp Xynnar E9Rn4mm Xynnar BoXhNuP Xynnar 31eWAll Xynnar DOzYLQW Xynnar M9G7Xdl







Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. május 9. (szombat)

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:50 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Miin sebe változott valamennyit a korábbi fájdalommal ellentétben most az egész seb és környéke, ahogyan a fél oldala is érzéketlen lett, zsibbadt. Nem érzett semmilyen fájdalmat ott. Ez talán még kellemetlenebb is lehetett, mint a fájdalom. A levegőben semmilyen hang sem volt, csak a korábbiak, hogy a szél süvített a házak között. Így most már eltudott indulni a páros a korábban kinézett hely irányába, amit az ivadékok zavartak meg.

A haladás közben még beszélgettek és Kaylyn nem fogadta el a fénykardot sem, majd a végén kéri vissza, mert addig még kellhet. A nagyjából két-háromszáz métert könnyedén megtudták tenni, bár egy idő után Miin számára kellemetlen és nehézkes lett a járás, mert kezdte nem érezni azt a lábát, amelyik oldalon megcsípte az ivadék. Ezen felül semmi érdekes dolog nem történt és meg is érkeztek az épülethez. Ám mielőtt elindulhattak volna körülnézni, vagy bármi mást tenni újabb látomás következett:

Ahogyan az a korábbiak alapján kiderült és valószínűleg egyértelmű lett, hogy a múlt és a jövő váltakozik, akkor ennek a látomásnak ezúttal a jövőnek kellett lennie. Ez az előzőek éles képeihez képest közel sem volt az. Sokkal inkább álomszerű, elmosódott, sok esetben kivenni sem lehetett az alakokat az elején. Olyasmi képek voltak, amikor elragadnak embereket, érezni lehetett a félelmüket, ijedtségüket, sötétséget – nem az Erőben – ahogyan nem látnak semmit, de mégis utaznak valahova.

Ezek után némileg élesedett a kép, mert már jobban kivehetőek voltak az alakok. Egy börtönben voltak, elég nagy, aréna szerűségben, a helyet nem lehetett megmondani, hogy merre, mert a hely fedett volt, de körkörös alakú, belül homok és néhány helyen nagyobb oszlop is. A nézőtér, ha volt is, nem látszott, a helyégben pedig legalább száz személy látszott, ahogyan bilincsekkel és láncokkal a falhoz voltak láncoltak. Volt, aki a lábán, volt akit a kezével, vagy épp a nyakánál fogva.

Férfiak és nők vegyesen, ami feltűnő lehetett, hogy mindenki humanoid volt, főleg emberek, vagy vörös bőrű urdrarrok, esetleg urdrarr vérű személyek. semmi idegen, semmi más faj, csak ezek. A jelenlevők jelentős részének pedig a nyakán még olyan blokkoló is, amivel nem képesek Erőt használni. az egyik legfeltűnőbb rab egy urdrarr nő lehetett a legtöbbek számára, Nelrae Parsha, a jedi tanács egyik tagja, már aki ilyen körökben ismert és megláthatja.

A korábbi látomások elég személytelenek voltak, de ez nem. Mindenki láthatott ismerőst a rabok között. Kessia az egyik magasabb rangú Czerkás tisztviselőt látta a rabok között, Miin Lucky legjobb barátját, aki úgyszintén rohamosztagos volt és ő is dezertált, és még életben volt. Kaylyn egy sith-et láthatott, akivel többször is sabaccozott a Hala fedélzetén. Shuur egy magasabb rangú sith varázslót – vörös urdrarr – látott, akit jól ismerte, a mestere szövetségese volt és többször próbálta rávenni a lányt, hogy legyen a tanítványa és udvarolt is neki. Chamm egy gyerekkori jó barátját láthatta, akivel azóta is tartja a kapcsolatot. Fiwi az egyik üzleti partnerét láthatta, akivel a kezdetek óta üzletel és szállítja az árúit. Alt’or a nagybátyja szeretőjét látta a rabok között, akit a teljes klánjuk hamar megszeretett, még úgyis, hogy külvilági volt és a birodalomból dezertált a háború alatt. Edric pedig Rhyssa-t látta, bár ez furcsa volt, mert egyik pillanatban a vörös nő volt az, a másikban egy urdrarr nő.

A képek után egy furcsa szimbólumú ruhákban/csuhákban levő alakok jöttek be. A külső szimbólum a Köztársaság Végzete nevű terrorszervezet szimbóluma volt, így könnyedén felismerhető, mert már a teljes Csillagködben végeztek terrorcselekményeket, többen találkoztak is velük személyesen. A belső jel viszont már rejtélyesebb volt és valószínűleg kevesebben, vagy senki sem ismeri meg, az Rhand Varázslóinak szimbóluma volt. Ezek az alakok elkezdtek hozzáérni a rabokhoz, csak megérinteni őket bárhol a testükön.

A legtöbbeknél semmilyen reakció nem volt erre, viszont jó néhányan meglepett, félelemmel teli arcot vágtak az érintés után és olyan lett a tekintetük, mint akik épp látnak valamit. Akiknél nem volt reakció lemészárolták őket, csak a többieket hagyták életben. A látomás itt szerte is foszlott…

Xynnar CGbKTYp

*Rátok bízom, hogy ennél jobban milyen kapcsoltban vagytok az illetővel, illetve azt is, hogy az férfi, vagy nő, révén ugye SW-ben annyira nem számít, hogy ki milyen fajhoz/nemhez vonzódik.
statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Pént. 08 Május 2020, 18:03



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


Kaylyntól kapott markolatot elrakom az övtáskám övére, hogy kéznél legyen, amíg itt vagyunk.
- Köszönöm – szólalok meg csendesen, miközben hálásan nézek rá. – Mielőtt távoznánk innét, visszaadom, ne aggódj.
Nem igazán akartam elsőre reagálni Kaylyn azon megjegyzésére, hogy az oldalamba „döfje” a fénykardot, hogy kiégesse a sebet, pedig ehhez hasonlóról már nem egyszer hallottam és volt szerencsém látni is. De egyszer se méreg esetén, inkább elfertőződő seb esetén. Nem tudom, hogy mennyire segítene most ez, mert ahogy éreztem szétterjedt a méreg, és már a nem túl kellemes hatásait is érzem egy ideje. Azonban ha ilyen gyorsan hat, akkor gyorsan el kéne tűnnöm innét, és eljutni egy olyan helyre, ahol el is látnak. Ez lenne az amit az életösztön diktálna, hogy tennem kéne, de erre én mit teszek? Na mit? Telesen logikus ám. Na még mindig nem? Persze, hogy megyek arra amerre az Erő óhajtja. Hát nem logikus, de tényleg… tényleg… nem… nem az… de ott érdekes dolog is lehet, és a látomások utáni összefüggés is érdekelne. Szóval életösztönről ennyit, és igen nagy esélyem van egy elég kemény fejmosásra, mikor haza is keveredek, már látom előre.
- Néha szeretném ha ez az elzárt csillagköd, más lenne, mint a világ odakint… - mondom egy sóhaj kíséretében - …de ahogy mondod, a valóság ilyen és kegyetlen – teszem még hozzá, miközben egyre jobban sántítok is. Egyre kevesebb a fájdalom, aminek örülnék, ha nem zsibbadna az oldalam és ahogy megtapogatom még érzéketlen is. Ráadásul a lábam is kezd azon az oldalon problémás lenni, de még haladunk.
- Lehet élnék a lehetőséggel, hogy kiégesd a sebet, bár nem hiszem, hogy sokat segítene. Zsibbad az oldalam, és a lábam is. – jegyzem meg, miközben közelebb kerülünk oda ahova az erő szeretné.
Már csak be kéne menn… újabb látomás. Egy újabb részlet, amiből megtudhatunk valami újat, vagy legalábbis reménykedtem benne.

Ez kicsit másabb volt, mint eddig. Sőt, nem is csak egy kicsit. Az egész akár egy álom, rémálom, amikben volt részem nem régen. Minden ami lényegtelen, az kivehetetlen, elmosódott. Próbáltam elkapni valamit, valakit, de csak láttam, nem voltam jelen, de éreztem a félelmet, ijedtséget, kétségbesést, ami volt azok közöt, akiket elragadtak. Majd élesedtek a dolgok, de továbbra se olyan álom volt, ahol mint ottlévő lennék, csak egy testetlen valami, ami csak látja, de nem részese… nem egy szereplője. Egy aréna, rengeteg rab, köztük ismerős arcok, de a nézőtérről senki se látszik. Hol lehetünk? Mi folyik itt?
Csak figyelem az eseményeket, ahogy látok egy ismerős arcot, majd egy újabbat, aki Rhyssa, de ő mit kereshet itt, és valami nem stimmel vele, minden zavaros.
Ezután érkeznek még az arénába valami csuhások, és van akin van ismerős jel, vagy akiken meg teljesen más, de egyre értetlenebbül állok az egész előtt. Mit tesznek? Miért? Van akikhet hozzá érnek és látnak valamit, van akiknél semmi… és megölik őket. Szinte mindenkit…

Ahogy a látomás véget ér csak állok, valamit keresek aminek neki tudok dölni, miközben mancsaimba temetem pofimat, és csak úgy ácsorgok egy kicsit.
- Mi folyik itt? – kérdem csendesen, majd a ház felé nézek, ahonnét érzem, hogy oda kell mennünk, miközben kezeim magam mellé lógatom csak. veszek egy mély levegőt, majd Kaylynra nézek.
- Remélem találunk válaszokat odabent, mert kérdésből csak egyre több és több van… - teszem hozzá. Ha Kaylyn esetleg úgy gondolja, hogy tesz egy kísérletet a seb kiégetésével, akkor nézek valamit amibe bele kapaszkodhatok, vagy lefekhetek rá, ha nem akkor megindulok a ház felé, hogy megtudjam mi is van ott, miért is kell ide jönnünk, és talán azt is, mit takarnak a látomások. Az egész összefügg, ebben biztos vagyok.



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 09 Május 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az Erő rejtelmei
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Xynnar S0BgB1u
Xynnar QPJv9hX

Helyi Idő: 15:50 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Többi információ:


Néma csönd és „hullaszag”, talán ez volt a legjobb az egész helyen most, hogy már azok a dögök is csupán múlt idő részei voltak. Csak a szelet lehetett hallani, esetleg ahogyan a meggyengült fém csapkodott, de ezeken felül tényleg semmi sem. De legalább úgy lehetett megérkezni a helyre, ahova mennünk kellett, hogy bármi megzavart volna, így pedig már-már egy remek kirándulásnak hatott az egész Balmora-n, vagy épp Toruga-n. milyen remek is lenne a tengerparton koktélt szopogatni, miközben jobbnál jobb pasik legyeznek pálmalevéllel és lesik a kívánságaidat. Lehet, hogy tényleg be kellene állnom a sith rendbe és akkor ez máris kivitelezhető lenne. Áh! A pár alkalmankénti gyarlóság nem éri meg a „lelkemet”. Akkor viszont jó mélyen a kreditchipjeimbe kell nyúlnom, hogy a hiúságom is kellően meg legyen simogatva. Bólintottam arra, ha odajutunk, hogy kiégessem a sebet, az érzéketlenségre és bénultságra nem tudtam mit mondani, ennyire sajnos nem voltam jó orvos. Már éppen indultam volna be az épületbe, amikor újabb látomás következett, ami már úgy hiányzott, mint a hátam közepére Kirageen. Ez most egész érdekes volt, láttam Lady Kiela-t, aki időnként a Hala-n szokott lenni és remek volt vele szerencsejátékozni. Azt hiszem, hogy a logisztika szférának volt a tagja, bár nem mertem volna megesküdni rá. Elfogták és nem igazán értettem, hogy mi volt ez az egész. A másik szimbólumot is megismertem, de csak onnan, hogy valamelyik aktában láttam – néha megvannak az előnyei, ha a hírszerzési szféra tagja a kiffar lánya – a Köztársaság Végzete és a Rhand Varázslói. Valamiért végigtaperolták a többieket, fogalmam sincs miért, így közben még láttam az ott tényleg a Jedi rend egyik tanács tagja volt, meg a köztáraság egyik sztárpilótája? Mindegy, a többség valamiért holtan végezte, ahogy nézem Kiela is… szívás. Majd szólni kell neki, hogy maradjon a Hala-n, nehogy elrabolhassák.
- Nézzük meg mi van itt, aztán tűnjünk innen a fenébe! Kezd átkozottul elegem lenni ezekből a látomásokból – morogtam egy sort.
Egyelőre nem fáradtam az orvosi ellátással, hanem most pedig most már tényleg, ha nem akadályoz meg semmi, akkor igyekszem a hívás környékén körülnézni az épület körül, ha pedig nem találok semmi érdekest, akkor odabent az épületen belül, hátha volt ott valami és kiderül, hogy mi hívott ide minket, vagyis inkább engem.

felszerelés/egyebek:

Xynnar U2KVIPp Xynnar E9Rn4mm Xynnar BoXhNuP Xynnar 31eWAll Xynnar DOzYLQW Xynnar M9G7Xdl







Hidegháború 9. – A halott világ – Az Erő rejtelmei





Xynnar


Résztvevők: Kaylyn Rix és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2020. május 13. (szerda)

Xynnar Krhm8Sf

Helyi Idő: 15:55 GSI, 81.5 MU
Helyszín: Xynnar, Samorah
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Karakterek: Kaylyn Rix | Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Kaylyn egyelőre nem élt azzal a lehetőséggel, hogy kiégesse Miin sebét, így maradt az a lehetőség, hogy a két nő körülnézzen kívül és belül is. Egyelőre mind a kettejüknek több kérdése volt, mint válasza, ez pedig lehet, hogy így is marad, bár ki tudja. Az épület mellett, környékén semmi sem volt, ugyanaz a kihaltság, ami egyébként jellemző volt a bolygóra. Így nem igen maradt más lehetősége a két nőnek, mintsem bemenni az épületbe.

Odabent egy nagyobb nappaliba léptek, a tárgyak széttörtek – mint amit sok-sok éve nem használtak úgy omlottak össze – elvoltak használódva, bármi is törétnt odakint, az hatott a bútorokra, épületekre is, mert a szoba fala is megvolt repedve. A földön por volt, amiben több lábnyom is vezetett ide-oda. Némelyik egyszerűen sétálgató volt, de a tetején a legfrissebbek mintha gyorsan távoztak volna innen többen is. A nyomok pedig meglehetősen újak voltak, az új porréteg még rá sem került.

Abban a helységben, ahonnan a nyomok vezettek és az Erőn át levő hívás is érkezett egy kialakított tábor látszott. A hely ki volt takarítva, semmilyen por, vagy törmelék nem volt itt, ellenben két hálózsák, hátizsákok, kutató felszerelés volt itt bent. Amennyire látszott így első ránézésre az az volt, hogy minden fel volt dúlva, minden szanaszét dobálva, tárgyak, a hálózsákok, ruhák, némelyeken vér is látható volt. az is biztos volt, hogy nem az elmúlt pár percben történt ami itt történt, valószínűleg pár órája, vagy egy napja.

Xynnar CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xynnar 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Shadow Kedd 12 Május 2020, 20:00



Xynnar ZRc43bp


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Minél több dolgot megtudni az Erőről és a Főnixről
Frakció: Köztársaság
Játékos társak:Kaylyn Rix



”Ruházat”:
”Felszerelés”:


Kaylyn nem akarta egyenlőre a sebet kiégetni aminek azért örültem is, mert nem lesz túl kellemes az biztos, de lehet nélküle se lesz túl jó. Azonban egyenlőre haladtunk tovább, ami jó részt most abból állt, hogy kívülről körbe néztük a helyet ahova majd be kellene mennünk, de nem igazán találtunk semmit se, legalábbis olyat nem ami most fontos lett volna.
- Egyetértek veled. Máskor úgy hajt a kíváncsiság, de valahol kezd kicsit már sok lenni ez az egész, plusz a sok rejtély ami benne van, inkább csak kérdéseket szül, mint választ. És ahogy szaporodnak, szerintem még kapunk néhányat hamarosan, legalábbis ha az Erő szeretne válaszokat is sugallni, vagy csak rávezetést adni rá, akkor még kell a múlthoz és a jövőhöz is. – szólalok meg csendesen nézelődés közben. Nem igazán tűnt úgy továbbra se, hogy kint lenne bármi is, így ideje volt bent körbe nézni, hátha ott van valami, ha már az Erő erre vezetett minket.
Itt volt némi dulakodásra való nyom, és nem bár sok dolog réginek tűnt, azért voltak frissebek is.
- Nem vagyok nagy nyom szakértő, de ezek eléggé frissnek tűnnek. Valaki volt itt, miután ez történt és talán nem is olyan régen – Mutatok a lábnyomok felé, miközben csendesebben szólok Kaylynhoz, majd körbe tekintek, jobban, kicsit hallgatózva is, hogy hátha hallok valami neszt vagy valamit. Aztán elkezdtem lassan követni a nyomokat, hogy honnét jöttek, belestem a helységbe, majd ha nem látok semmit ami csapdára utalna, akkor belépek és körbe nézek.
- Kik jöhettek ide? Fosztogatók akik fülest kaptak? Kutatók? esetleg Erőérzékenyek, akiket szintén ide vezetett az erő? – kérdem, ha Kaylyn utánam jött és beért, miközben nézegetem a fekhelyeket, felszereléseket. – Talán valaki meglepte őket, vagy egymás közt lett valami nézeteltérés? – gondolkozok, mikor meglátom a vért és rábökök. Próbálom kitalálni a tárgyakból, hogy kik is lehettek, esetleg ahogy nézelődök találok e valamit amiből ez kiderülhet, akár csak valami adattárolóból vagy valami ilyesmiből.



Xynnar Miin-b10

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Xynnar Empty Re: Xynnar

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.