AIMville - Parkok

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

AIMville - Parkok Empty AIMville - Parkok

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 13:01

Igaz maga az egész hely lakóparknak, minivárosnak minősül, így a területén igen sok park és apró tavacska is meghúzódik, ami igazán idillikus zöld övezetté teszi AIMville-t.

Az eredeti topic

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
AIMville - Parkok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Cardas Hétf. 07 Május 2012, 23:35

Közel már két napja, hogy megszöktem, és semmi jel nem utal rá, hogy bárki is keresne. Kicsit csalódott vagyok emiatt, hát senkit se érdekli a sorsom? Úgy tűnik, nem. Lassan kezdem megszokni új külsőmet, amiben igen sok hasznos tulajdonságot fedeztem fel. Már ezek a karmok is eléggé ott vannak. Első éjszakámon nem igen sikerült lehunyni a szemem, inkább újjászületett önmagam határait feszegetésével voltam elfoglalva. Azonban igen gyorsan megéheztem, nem vagyok nagy bioszos, de szerintem elég sok erőmet felemészthette az átváltozás, és azért követelte a hasam az ételt, amit végül az egyik háztetőn termesztett gyümölcsök formájában kapott meg.
Második nap úgy határoztam, meglátogatom azt a bizonyos illetőt, aki az igazolványokkal foglalkozik. Próbáltam háztetőkön vagy parkokban haladni, ugyanis fogalmam sincs, hogyan reagálnának az emberek, ha meglátnának. Mikor még kicsi voltam, eléggé ellenszenvesen viselkedtek a hozzám hasonlókkal. De néha mégis csak muszáj volt átkelni pár helyen a nyilvánosság előtt. Nem tudom, hogy én döbbentettem-e meg azokat, akik megláttak, vagy esetleg hiányos öltözetem, mely átváltozásomkor lett, amilyen. Végül csak elértem a megadott címre. Az illető nem tanúsított meglepődést, hogy itt lát, talán tudta, hogy jövök. Betessékelt, fotót készített rólam, és pár óra alatt meg is volt új személyazonosságom. „Ó, New Yorkban születtem?”, volt az első megjegyzésem, ahogy igazolványomat tanulmányoztam. Kedves ember volt, még ruhát is adott, hogy ne abban a rongyban legyek.
Ezt követően felkerestem a legnagyobb parkot AIMVille-ben, és azóta ki se mozdultam onnan. Tökéletes hely volt egy magam fajának, aki új képességeit akarta kiélni. De mégis, a legjobb időtöltésem az emberek figyelése lett. Most is éppen azt csinálom. Már rég nem láttam hétköznapi embereket, csak dokikat és pácienseket, ezért is volt nagyon izgalmas nézni a kisgyerekeket, és az aktatáskás öltönyösöket, akik a munkába igyekeztek. Főleg most, reggel indul be a gyalogosforgalom, csak úgy teli vannak a járdák a parkban.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 08 Május 2012, 13:33

A friss tavaszi levegő, a virágzó növényzet és verőfényes napsütés erős ellentétet képez a hömpölygő embertömeggel, az örökké öltönyös férfiakkal, a munkába vagy vásárolni siető emberekkel, a rohanással, amiben senkinek egy perce sincs, hogy megcsodálhassa, milyen kellemes hely ez a park, amin csak áthaladnak.
Az igazat megvallva nem keltettél nagy feltűnést, manapság a mutánsok épp oly elfogadottan élnek az emberek közt, mint nők a férfiak közt, vagy feketék a fehérek közt. Igaz, nem minden mutáns rendelkezik látható képességgel, vagy ennyire feltűnővel, de időnként észrevehetsz egy-két ilyen arcot is.
A parkban lévő rohanó világból szinte kiszakadva áll néhány ember egy kisebb téren egy szökőkút előtt. Néhány fiatal és öreg ember álldogál, egyikük kezében jegyek vannak, és a különböző Broadway és Off Broadway darabokat hirdetik nagyon olcsón, egy másik a doboza mellett áll, amiből könyveket árul természetesen akciós áron. Egy kisebb csoport fiatal is összeverődött, akik egy ósdi kazettás magnó zenéjére lejtenek break táncot, és igazán sok akrobatikus elemmel is tarkítják a showt. Egyikük mindig kalappal a kezében jár körbe a nézők közt, hogy beszedje a "belépőt".
Egy ideje nézed őket, mikor a könyvárus egyik kuncsaftja hangosan reklamálni kezd, közben egy srác is beszél hozzá, és észreveszed, hogy a jól megtervezett elterelő hadművelet közben egy harmadik alak az árushoz lopakodik, hogy kizsebelje.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Cardas Kedd 08 Május 2012, 19:13

Néhányan kiszúrnak a fák között, ahogy rejtőzködve figyelem őket, de nem igazán tanúsítanak érdeklődést irántam, és ez eléggé meglep. Jó régen volt már, hogy elszakítottak a külvilágtól, akkoriban mondhatni, erős ellenszenvet tápláltak a mutánsok és ahhoz hasonlók iránt. Azóta megváltozhatott a helyzet? Nehéz elképzelni. Mikor azonban megpillantok egy alakot, akinek -- ha nem káprázik a szemem -- ujjak helyett polipszerű csápjai vannak, úgy határozok, ideje kimerészkedni. Ha őt nem verik laposra emiatt, akkor számomra is van remény. Nagyon óvatosan bújok elő, és közben egyik arcról a másikra tekintek, nem-e lobban fel bennük az utálat, amit kisgyerekként megtapasztaltam. De nem, sőt, az egyikük még barátságosan rám is mosolyog! Felbátorodva viszonzom a mosolyt, majd, már határozottabb léptekkel belevetetem magamat az emberek tömegébe. Úgy érzem, mintha a mennyországba kerültem volna, ez óriási dolog számomra. Ilyen, mások számára átlagos helyzetben nagyon rég nem volt részem.
Lassan kikerülök a tömegből, ahogy a járda egyre szélesedik, mígnem egy téren találom magam. Itt nem siet senki sehova, és az idő se rohan. Barátok jönnek ide társalogni, öregek, hogy azokat nézve visszaemlékezzenek gyerekkorukra. Egy illető könyvekkel próbál üzletet csinálni, de van, aki táncával próbál pénzt szerezni, és el kell ismerni, elég jól csinálja. Ha több pénzem volna, biztos én is bedobnék egy keveset a kalapba…
A látvány szinte megbabonáz, de mikor felemelt, ingerült hangra leszek figyelmes a könyvárus irányából, felocsúdok. Nem minden változik, azért még most is vannak ellentétek az emberek között. Kár, a világ sokkal jobb-- hé, rendülök meg, ahogy megpillantom az egyik kölyköt, amint alattomos módom próbál odasettenkedni a könyvárus mögé, és szeme majd kigúvad, ahogy annak zsebére koncentrál. Elindulnék feléjük, de valami megszólal a fejemben: „Semmi közöd hozzá, maradj ki belőle, nem a te dolgod.” Dehogy is nincs közöm hozzá, megakadályozhatom! Ellenkezem önmagammal, és megint lépek egyet-kettőt, mikor újra befészkeli magát egy gondolat a fejembe, de ezúttal nem ugyanaz. „Sokkal élvezetesebb lenne, ha odaosonnál. Cserkészd be, jó buli lesz…”. Fogalmam sincs, honnan jött ez, de izgalmasan hangzik. Érzem, hogy minden porcikám támogatja az ötletet, és mire észbe kapnék, már el is indultam. Miért is ne? Óvatosan, de nem olyan lassan, hogy közben kirabolják az illetőt, kerülőt teszek, megpróbálok feltűnés nélkül a kölyök mögé lopózni, közben figyelem társait is, és igyekszem úgy menni, hogy ők se vegyenek észre. Ha mégis feltűnnék nekik, akkor remélem, eliszkolnak, vagy legalábbis a kizsebelésről lemondhatnak, végül is az a cél. Viszont ha sikerül észrevétlen maradjak, akkor az utolsó pillanatban, még mielőtt elérné a zsebet, egy ugrással a srácra vetem magam a földre terítve őt, ha lehet, olyan irányból, hogy nehogy feldöntsem az eladót, vagy annak áruját. A meglepetéstől, ami váratlan feltűnésemet kísérné, még jutna bizonyára pár szabad másodpercem. Ezalatt lemásznék a kölyökről, és a félreértések elkerülése végett közölném, mire készültek ők hárman.

Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 10 Május 2012, 16:38

A megkerülő taktikád sok időt vesz igénybe, hogy feltűnés nélkül csinálhasd, nagy kört kell tenned. Eközben a veszekedő alak továbbra is szóval tartja az eladó srácot, aki egy huszonéves, jó kötésű fiatal. A zsebes közelebb lopakodik, ám a harmadik alak úgy tűnik nem volt beszervezve, ő az összetűzés miatt inkább lelép. Ebben a pillanatban a veszekedő egy másik férfi felé pillant, arra, aki a jegyeket árulja, majd kissé megjátszott módon még jobban felidegesíti magát, és meglöki az eladót, hogy verekedést kezdeményezzen. A jegyárus fickó rögtön odasiet, hogy szétválassza a verekedőket, a könyvárus nem igazán érti a helyzetet, nem tudja, miért húzta fel magát a veszekedő fickó. Ez azonban épp elég volt a zsebesnek, hogy elvégezze a dolgát, hátrál pár lépést, és megfordul, hogy elhúzza a csíkot, ám ekkor...
Ahogy oroszlánszerű testeddel ráveted magad a srácra, az eszeveszetten üvölt, halálra rémült, mert épp akkor kaptad el, mikor megfordult, nem látta, hogy közeledsz. A bunyó miatt a többiek sem néztek feléd, nyilván nem is akartak a zsebes irányába nézni, nehogy lebuktassák. Most azonban minden szem rád szegeződik, a könyvárus, a jegyüzér, és mindenki a téren a jelenetet nézi, ahogy a srác mellkasán guggolsz.
Amint lekászálódsz a zsebesről, láthatód a mellette heverő tárcát, amit elejtett ijedtében, a farmerján pedig sötét folt kúszik végig, összevizelte magát ijedtében.
-Hé, az az én tárcám! - Veszi észre az árus, és rögtön felveszi a földről. - Kösz, haver - néz rád hálásan, és kezet nyújtana, ám ebben a pillanatban a srác, aki eddig veszekedésével szóval tartotta az eladót, felkapja a kartondobozt, amiben az eladó könyvei vannak, és rohanni kezd vele. A jegyüzért és még jó pár ember fellök, a nagy tömegen keresztül rögtön szem elől téveszted.
-Fogják el, tolvaj! - Kiált utána az eladó srác, de a tömegen ő sem bír átnyomakodni a sok fellökött ember pedig lassan kecmereg fel.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Cardas Csüt. 10 Május 2012, 18:59

Én időigényes, nagy ívű körömet teszem, míg a heves nézeteltérés más irányba terelődik, amint a három illető közül az egyik elhúzza a csíkot. A veszekedő - már-már színészeket is megszégyenítő módon - még jobban felfokozza dühét, és indulatosan meglöki a könyvárus srácot. Az alattomos szerkezet beindul, a pár lépésnyire álldogáló jegyárus már siet is, hogy elejét vegye a kibontakozó erőszakoskodásnak, és a zsebelőnek is csak ennyire volt szüksége munkája elvégzéséhez. Gyorsan megperdülne, arcán még ott virít a megkönnyebbült mosoly…
…és én épp repülök feléje előre nyújtott mancsokkal, letörölve azt a képéről. A rémület kiáltásként előtör torkából, miközben a földre érkezik, ezzel ránk volna minden tekintetet a közelben. Egy rövid időre az egész tér elcsendesül, a táncosok magnóját kivéve. Óvatosan lemászok a kölyökről, akiből bizonyos biológiai reakciót is kiváltott a váratlan belépőm.
Az eladó megpillantva tárcáját észbe kap, mi is folyik itt, és gyorsan felkapja azt a zsebtolvaj mellől egy köszönet kíséretében.
- Semmiség, csak láttam, mire készül, és… - fogadnám el a hálás kézfogást, de egyszerre az eddig figyelemelterelőként munkálkodó srác, átvéve a tolvaj szerepét megragadja a könyvvel teli dobozt, és beleveti magát a reggeli tömegbe.
Én rögtön utána iramodok, és miközben kerülgetem az fellökött embereket, egy fa irányába veszem az irányt, amint felszökkenve már pásztázom is a járdán mozgolódó sokaságot, hátha kiszúrok egy olyat, aki kezében egy dobozzal lökdösi fel az embereket maga előtt. Abban az esetben, ha megpillantanám, nem próbálom utolérni a tömegben, hanem a járda mellett haladva igyekszem követni, vagy a fákon, ha lehetőségem van rá, és hagyom, hadd higgye, lerázott. Csak ezután lépnék akcióba, és csípem el hátulról, lehetőleg, ha már nincs ennyi ember a közvetlen közelében. Ha nem találnám, akkor visszatérek a könyvárushoz, és elnézést kérek, amiért nem sikerült megállítanom.


_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
AIMville - Parkok Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 12 Május 2012, 14:35

A tömegen nem jutsz át, de egy fára hamarabb fel tudsz kapaszkodni, néhányan még mindig téged figyelnek, azt is észreveheted, hogy a táncosok már megálltak, és azt figyelik, ahogy fáról fára szökkensz könnyed mozgással.
-Ez nem semmi!
-Hasznát vennénk.
-Lulu biztos beépítené a showba - jegyzi meg egyik-másik.
A fákon haladva viszonylag gyors vagy, de a lomboktól nehéz kiszúrnod a menekülő tolvajt. Néha feltűnik, de egy pillanattal később megint elveszted szem elől, és mire a park szélére érsz, a taxik áradatában már lehetetlen a nyomára bukkanni.
Visszatérve láthatod, ahogy a könyvárus még mindig a szökőkútnál áll, néhány könyv kiesett a dobozból, mikor a fickó futni kezdett, azt szedegeti össze épp, és tisztogatja le. Amikor elnézést kérsz tőle, a srác elég meglepetten néz.
-Nincs miért elnézést kérned, még segítettél is. Különben is, hagyd a francba, azok csak régi kiadású ócskaságok voltak, nem ér az egész húsz dolcsit sem. Na nem mintha a tárcámban több lett volna... - Elhallgat, ahogy észreveszi, hogy túl sokat beszél. - Troy vagyok. Kösz még egyszer - ismét kezet nyújt, és ezúttal semmi sem jön közbe. - Meghálálhatom valahogy?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Cardas Szomb. 12 Május 2012, 15:26

Sajnos nem sikerül utolérnem a tolvajt. Bármennyire is próbálkoztam, csak meglépett, és túl messzire, a park biztonságos határain kívülre már nem igazán mertem eltávolodni. Csalódottan megyek vissza a térre, már nem olyan lelkes gyorsasággal, ahogyan elhagytam azt. Lassan a váratlan belépőmet kísérő figyelem is kezd alábbhagyni, ahogy látom. Az eladó még megmaradt áruit szedegeti fel a földről, mikor odaérek, és segítek neki letisztogatni azokról a port - bundám ehhez a feladathoz tökéletes, tapasztalom.
- Üdv, Caroline vagyok, röviden csak Oly - mutatkozok be, követve példáját.
Kérdésére először nem is tudom, mit feleljek, ez az első "kapcsolatfelvételem" akarna lenni, és gondolkodom, milyen szavak illenének ide.
- Hát, nem is tudom... kedves tőled... - dadogok, míg testtartásom is bizonytalanságomat tükrözi. Majd eszembe villan jelenlegi legnagyobb problémám. - Tudod, pár napja érkeztem a környékre, és szeretnék beilleszkedni. Csak kéne valami, amiből eltarthatnám magam, vagy legalábbis kereshetnék vele egy keveset... viszont fogalmam sincs, hogyan kéne nekikezdenem ennek az egésznek...
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 12 Május 2012, 16:13

Troy elmosolyodik azon, ahogy zavarba jössz.
-Wow, hát én egy hot dogra vagy ilyesmire gondoltam - mondja nevetve és a mögötted lévő standra mutat. Ha elfogadod, vesz két hot dogot, aztán a szökőkút szélére invitál, ahol leülhettek.
-Az igazat megvallva, errefelé sokan vannak így, itt mindenki munkát keres. Az a fickó ott - mutat az idő férfire -, Marty, alig múlt ötven, takarító volt egy iskolában, de kiabált egy sráccal, mikor az fellökte őt, és meg is ráncigálta kicsit. A szülők feljelentették, kirúgták. Azóta itt árulja a kacatjait, az életét adja centekért. Az a hapsi - mutat a jegyüzérre -, Kövér Lou, egy igazi alvilági alak, mindenben benne van a keze, ami egy kicsit is bűzlik. Drog, prostik, utcai bunyó, cuccok, amik leestek a kamionról, zsebtolvajlás... Ha rám hallgatsz, messziről elkerülöd. Azok a srácok pedig tánccal keresik a kenyerüket, versenyekre járnak, más bandák ellen "harcolnak" pénzért, és azért güriznek, hogy bekerüljenek a városi cirkuszba, ha egy-két havonta beengedik őket, egész szép pénzt össze tudnak szedni, de bitang egy élet az is, vannak ínséges hónapok és olyankor nehéz elkerülni a lecsúszást. Ha pedig egyszer lecsúsztál, már csak az olyan fickókkal lesz dolgod, mint Kövér Lou.
A felsorolás végén önmagáról egy szót sem szól, inkább hot dogjával foglalkozik.
-Ahogy elnéztem, elég... Ügyesen ugráltál a fákon, gyors vagy és pontos. Talán érdemes megpróbálnod a cirkuszt, úgy láttam, a srácoknak tetszett, amit csináltál. Nem mondom, hogy bejön, és ha mégis, akkor se biztos, hogy megélsz belőle, de kezdetnek nem rossz.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Cardas Vas. 13 Május 2012, 13:41

- Ó, köszönöm, szívesen elfogadnék egyet. Farkas éhes vagyok – mondom, és miután megvesszük a hot dogot, ülve folytatjuk tovább a beszélgetést.
Ahogy Troy mesél, én igyekszem minél több nevet és arcot megjegyezni – ha valahol itt akarok gyökeret verni a környéken, akkor jó lesz tisztában lenni a dolgokkal. Mindenkinek saját története van, gondolom. Troy nem mondja el az ő sztoriját, de nem is erősködöm, talán egy régi sebet tépnék fel, vagy ilyesmi.
- Szóval akkor a tánc… - mondom elmerengve, és a magnó mellett lévő srácokra tekintek. – Bevallom, életemben nem táncoltam, és nem is jutott eszembe… de megérhet egy próbát. Köszönöm a tanácsot, nem is tudom, mihez kezdenék, ha nem futottam volna össze veled. És… ha netán kéne még egy kis segítség, akkor hol találhatlak meg? Itt a téren? – közben lassan felállok, és búcsúzkodni készülök, bár ha tényleg itt a téren találok munkát, akkor nem leszünk annyira messze.
Ezután elindulok a táncos srácokhoz szerencsét próbálni. Megpróbálok önbizalommal és ambícióval telien kinézni, de attól tartok, hogy a szövegem ezt a látszatot megint tönkre fogja vágni.
- Hali, tudjátok, egész nap szabad vagyok, és láttam, hogy hogyan néztetek utánam, mikor a fickó után mentem, és Troy - mutatok az eladó felé - azt mondta... na, a lényeg, hogy esetleg nincs egy szabad hely a csapatban? Igaz, sose táncoltam... de ha nem olyan nehéz és megtanítanátok, akkor szívesen csinálnám... - hadarom végig mondandómat, olyan gyorsan, hogy esélyt sem adok nekik közbeszólni. Persze nem szándékosan.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 13 Május 2012, 15:43

-Itt általában megtalálsz, legalábbis amíg jó az idő, utána keresnem kell egy másik helyet. Sok sikert, Oly! - Köszön el mosolyogva Troy, és a hot dogot befejezve a szökőkútban kezet mos, megtörölközik farmerjában, és felmarkolja a pár könyvet, ami megmaradt, úgy tűnik, mára ennyi volt neki a munka.
A táncosokhoz közelítve láthatod, hogy ők is figyelnek téged, épp nem szól a zene, szünetet tartanak még, üldögélnek, beszélgetnek. Nyolcan vannak, a legtöbbjük elég vékony, szálkás alkatú, a fiúk mind kopaszra vannak nyírva, a három lány is rövidre vágott frizurát visel. Észreveheted rajtuk az utcai bandákra jellemző tetoválást, egy stilizált szemre emlékeztető ábra van mindegyikük tarkójára varrva, talán azért hordanak rövid hajat, hogy jól látszódjon.
-Háh, ha nem olyan nehéz, hallottátok? - Kérdi az egyik jót nevetve a kérdéseden.
-Persze, mi is csak kijárogatunk ide, ugrabugrálunk, aztán...
-Hallgassatok! - Szól rá a többiekre a többiekre egy fekete srác, ő tűnik a legidősebbnek, de ő sem lehet több huszonötnél. Felkel a földről, és kezet nyújt. - Spark vagyok - mutatkozik be. - Szevasz!
A többiek láthatóan hallgatnak Sparkra, és abbahagyják a viccelődést, de továbbra is figyelik a beszélgetést.
-Láttam mit nyomtál le az előbb a fákon. Talán nem táncoltál még zenére, de amit ott csináltál, az is tánc. Kell hozzá a ritmus, a koordináció, na meg az erőnlét. Igaz, a külsőd kicsit különc...
-Khmkripli - vicceskedik az egyik elköhintve magát.
-Ne is figyelj rá, irigykedik.
-Bááárcsak lehetnék én is ilyen szőrös!
-Na most már befoghatod, Soul! - Szól rá a vicces srácra az egyik csaj, és meglegyinti a fejét hátulról.
-Na kagylózz ide, kislány - kezdi újra Spark. - A csapatunk profikból áll, táncosokból, nem biztos, hogy neked való, de talán van ott hely neked, ahol mi is fellépünk időnként. Van egy cirkuszi melónk, nem könnyű, de jó pénzt szakíthatsz vele, ha tényleg odateszed magad. Megadom a fejes számát, csörögj rá, mondd, hogy Spark ajánlott.
Előveszi zsebéből a mobilját, aztán mikor látja, hogy nálad gyakorlatilag semmi nincs, nem hogy telefon, a táskájához megy, és egy füzetből tép ki lapot, amire felírja a számot.
-Na itt van, ezt hívd fel, Lulu fogja felvenni, Delila McKanzie, ő a góré ott, az izé... Műsorigazgató. Elintéz neked egy castingot, kipróbál téged egy-két dologban, és szerintem talán neked valamit. Az artisták vagy a légtornászok közé besuvaszthat szerintem.
-Persze, mindig kellett az oroszlán a cirkuszba! - Szól közbe Soul.
-Próbáld meg, szerintem menni fog. Sőt, tudod mit? Ott találkozunk a legközelebbi előadáson! - Mosolyog biztatóan Spark.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Cardas Vas. 13 Május 2012, 21:03

A táncosok rám sandítanak, ahogy feléjük indulok. Nem kell félbeszakítanom semmit, most pont nem dolgoznak, ezt nem bánom. A külsejük eléggé hasonlít egymáséra, mintha ez valami követelmény lenne a csapat tagjainak, ki tudja.
Lehet rossz kérdést tettem fel? Ja, inkább azt kérdezném, hogy kell jót feltenni. Nem vagyok valami jó a beszélgetésbe, főleg, ha új arcokkal kell ismerkedni. A megjegyzéseiktől még jobban elbizonytalanodom, és már fészkelődik bennem a gondolat, hogy egyszerűen otthagyjam őket, mikor azonban egyikük rendet teremt. Határozott kiállású fekete „fiatalember”, Sparknak hívják. Kezet fogok vele és bemutatkozom.
Megpróbálok a többiekre oda se figyelni, de egyiktől-másik beszólástól csalódott fintor ül ki az arcomra. Nem mindenki kedvelheti a fajtámat. Csendbe végighallgatom Sparkot. Cirkusz. Érdekesen hangzik, előbb még tánc, most cirkusz, utána már el se tudom képzelni, hova is keveredek majd.
Zsebimet mutatom neki, hogy teljesen üresek, mikor a mobiljához nyúl. Más módszerhez folyamodik, papírhoz, amivel még én is kezdhetek valamit. Elfogadom a cetlit, és elolvasom a számot. Delila McKanzine. Megjegyzem a nevet.
Soul oroszlános megjegyzése, bár nem tudom, milyen szándékból mondta, de megtetszett, és egy mosolyt eresztek felé.
- Nagyon köszönöm a segítséget, Spark – mondom. – Öö, még azt szeretném kérdezni, hogy hol tudnék telefonálni? – húzom el a szám, ezt a helyzetet hívják „égőnek”, még azt se tudom, hogy hol találjak telefont. Életembe nem telefonáltam, az intézetbe nem volt rá szükség. Miután erre választ kapok, még egyszer köszönetet mondok, és indulok is, hogy felhívjam ezt a McKanzie-t.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 15 Május 2012, 11:32

A kérdésedre hirtelen csend támad, az eddig poénkodó Soul sem tud erre mit mondani, végül az egyik lány lép oda hozzád, lepacsizik veled, és közben a kezedbe nyom valamit, aztán még alaposan be is csomagolja a markodba, nehogy elveszítsd.
-Keress egy fülkét, csajszi - néz rád kissé aggódó tekintettel.
Még néhány másodpercig csend van, végül Spark szólal meg.
-Jól van srácok, mára ennyi, jön a zuhé, mindenki húzzon haza, ha valaki megbetegszik, annak még jól szét is rúgom a seggét, világos? Holnap találkozunk!
Mindenki felpattan a földről, köszöngetnek, nagy zsongás támad, és pár másodperc alatt elszállingózik az egész csapat a placcról. Ha megnézed, mit adott a lány, láthatod, hogy egy egydolláros van a kezedben, valószínűleg kicsit több, mint amennyi a telefonhívásra kell.
Aztán valóban csöpögni kezd az eső, és az utcai árusok sorra tűnnek el, a táncosok után az idős Marty is összepakol, Troy már le is lépett, Kövér Lou kabátja zsebeiben pakolászik, még, aztán gallérját felcsapva indulna el, mikor észrevesz téged, ahogy kezedben a dollárral állsz.
-Hé, kisasszony, mondja, van hol aludnia? - Kérdi egészen udvariasan, nem úgy tűnik, mintha tényleg gengszter lenne, ahogy Troy mondta.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Cardas Szer. 16 Május 2012, 18:21

Valahogy tudtam, hogy most jön a kínos csönd. Ennyire ledöbbentettem volna őket? Talán mondani kéne valamit, hogy oldjam a feszültséget. De szerencsére az egyik lány megmozdul. Odajön hozzám, és a kezembe nyom valamit, amit halk robogós hang kísér, mintha papír lenne. Tisztára dilisnek nézhetnek most.
Akkor egy fülkét, rendben.
- Köszi – mondom a lánynak, többre nem is jut idő, mert Spark kimondja a visszavonulási vezényszavakat, mire mindenki készülődni kezd.
Megpróbálom mindegyikük köszönését viszonozni, miközben integetek is nekik. Eztán figyelmem a markomra esik. Jé! Egy egész dollár. Kis lelkiismeret furdalásom támad, talán a lánynak nagyobb szüksége lenne rá. De ekkor egy vízcsepp esik az orrom hegyére, és ez megszakítja gondolataimat. Az égre nézve látom, hogy kezd beborulni, gyülekeznek a felhők, és egyre sötétebb van. A téren mindenki szedelőzködni kezd, és látom, ahogy a Troy által bemutatott emberek lassan elszállingóznak. De az egyikük nem megy még, Kövér Lou. Felém fordul a kérdésével.
De mit válaszoljak? Troy azt mondta, nem éppen a jófiú típus, de nem úgy néz ki, mint egy elvetemült gazember, és nekem nincs hol aludnom. De ez a kedveskedő kép nem nagyon jön be. Valami azt súgja, nem pont ilyen belülről. Mit is mondott Spark az imént? „Ha valaki megbetegszik”. Na abból nem kérek.
- Nincs – felelek Lou-nak. – Épp keresni készültem egy jó helyet. Talán szállást szeretne ajánlani? – kérdezem nem túl gyanakvóan. Ha igen, elfogadom az ajánlatát, de óvatos leszek. Nem bízom benne. Sőt! Azt se hagynám neki, hogy a hátam mögé kerüljön. – Mit kérne cserébe? – teszem fel a fő kérdést.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 18 Május 2012, 13:26

Kövér Lou egy negyvenes fekete férfi, viseltes kordzakóban, és farmerban van, fehér inget visel, és neve ellenér egyáltalán nem kövér, épp csak kicsit testes.
-Nem venném a szívemre, ha a zuhogó esőben flangálnál a parkban egy szál semmiben. Van egy vendégszobám. - Mikor az árról kérdezel, bólint. - Jó gyerek vagy, nem akarsz élősködni, látom. Hát, ha mindenképp törleszteni akarsz, segíthetsz nekem egy-két dologban, csak kis apróságok, mint amit itt is csinálunk. Eladni ezt-azt, beszélni emberekkel, beszerezni új eladni való cuccokat, ebből élek, nem egy nagy biznisz, de látod, arra elég, hogy legyen egy szobám egy elveszett léleknek - mosolyog rád kissé régimódi bajsza alatt.
-Na mit szólsz? Nem erőszak, pláne hogy simán elvernél, ahogy azt a bitang tolvajt is elkaptad. De rendes gyereknek tűnsz, nem hiszem, hogy bántanál, vagy átvernél, nem igaz?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Cardas Szer. 23 Május 2012, 06:56

- Tudja, éppen egy munkára próbálok jelentkezni, és ha felvennének, akkor nem maradhatnék sokáig itt. Szóval nem biztos, hogy ez a törlesztési mód beválna. Nincs sok pénzem, de ha esetleg összejönne a munka, akkor inkább pénzben fizetnék...
Mondom, de persze igazából nem ezért nem akarok segíteni neki a munkájában. Nem vagyok olyan ostoba, tuti valami feketébe akar belerángatni, drogüzlet vagy hasonló.
- De most elég bizonytalanok még a dolgaim... szerintem az árról később is ráérünk beszélgetni, bőrig ázunk, ha itt álldogálunk egy helyben...
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 23 Május 2012, 22:14

Kövér Lou látja, hogy hezitálsz, de egy csöppet sem bántja őt a dolog.
-Jól van, ha úgy kényelmesebb, pénzben is fizethetsz, valószínűleg olcsóbb vagyok, mint a helyi szállók. Mellesleg a nevem Lou, mindenki Kövér Lounak szólít - elmosolyodik, és a hasát tapogatja. - Most mondd meg!
Egy utolsó villámlás után repesztő dörgés hallatszik, és egyik pillanatról a másikra mintha dézsából öntenék, úgy kezd zuhogni. Lou cseppet sem aggódva kopottas zakója alól egy összecsukott esernyőt húz elő, és kinyitja, majd félig föléd, félig maga fölé tartja.
-Menjünk!
Ha követed Lout, Harlembe (Brown lakópark) vezet téged busz- és metrójáratokon keresztül, ahol végül egy kicsi, de egészen igényes, tisztán tartott lakásba értek. A város ezen része korántsem olyan világos, zöld és fényűző, mint AIMville, egyetlen parkot sem látsz a háztömb környékén. A szoba, amit ad, csak egy ágyból, és egy szekrényből áll, még ablaka sincs, de a kinti fürdő és konyha is használható, és egyelőre nem kér semmit érte, az első heti lakbért csak utólag kell kifizetned.

Vége?

//PM-et küldtem a folytatásról.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Thorhalla Pént. 01 Jún. 2012, 08:32

A sötétség és a tűz kora

New York felett hála a sötét világból érkezett Einar Thorsonnak hatalmas viharfelhők léptek el mindent. Villámok cikáztak mindenfelé, mikor mindenki a városban hatalmas morajlást hallott, aminek a hatása egy nagyobb földrengés volt. Minden beleremegett, ez volt az a pillanat, amikor Einar elvesztette az uralmát a vihar felett és visszaszerezni sem volt azt immáron képes, mert már valaki más, nála sokkalta erősebb uralta a természet erőit. A fekete felhők vörössé váltak és egész New Yorkban és a környékén New Jerseyben és természetellenes eső kezdett belőle zuhogni. Valaki pontosan ezt a hatalmas erejű Asgardi mágiát használta ki ahhoz, hogy a tervét végrehajtsa. Immáron másodszor használta fel az illető a Mjölnir hatalmát ugyanarra, egyszer korábban a Vipers pályán és most újra. Az első az ő idejövetelét segítette, a második pedig a hadaiét.
AIMville - Parkok 30190222450a063ddf8f
Már a vihar is kellően furcsa volt, ugyanis égetett, akinek a bőréhez ért azon hólyagokat és égési sebeket hagyott, a növények az eső miatt elfonnyadtak és az esőnek hála a városban is melegebb lett. Ha mindez még nem lett volna elég, egy újabb nagyobb rengés rázta meg a két említett helyet, az ARMOR még működő számítógépei is kiakadtak, megannyi térkapu és portál nyílt más dimenziókból, amikből szörnyűséges teremtmények érkeztek át a Földre, hogy elfoglalják azt. Démonok, bukott angyalok, vámpírok és egyéb természetfeletti lények hat Asgardi, Loki utódainak vezetésével, mindannyian Dormammut szolgálva. Alig néhány perc alatt lett szinte éjszakai sötét a felhők miatt, amiket mindenfelé a fellobbanó lángok világítottak meg.
AIMville - Parkok Demonwarbyfpeniche
A hordák pedig nem várakoztak túl sokat, teljesítették az alku rájuk eső részét, minden fontosabb épületet és központot folyamatos ostrom alá vettek, ami számított ezeken a helyeken, többek között a SHIELD negyedet, Raftot, Baxter-toronyot, a Kúriát és a mutáns gimit, noha az védve volt Zack és Stephanie mágiája miatt egyelőre, az Olimposz kaszinót, az Akkaba Metropoliszt, ENSZ központ és minden más fontosabb hely is. Emberek százai, ezrei estek áldozatul a mészárlásnak eddig, de ez csak a kezdet volt, mert:

A sötétség és a tűz kora kezdetét vette!

AIMville - Parkok 00120

Az eső hamar eláll, de időnként mindig lesz zivatar hasonló mellékhatásokkal. Azonban a felhők nem tűnnek el New York és New Jersey környékéről, így a sötét megmarad, ennek köszönhetően a vámpírok éjjel-nappal tudnak közlekedni ezeken a területeken.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
AIMville - Parkok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Grazielle Montinje Kedd 05 Márc. 2013, 16:33

Bahh.. ki fog folyni a szeme, ha sokat tágítja a pupilláit a neonfény alatt. Egész este bent rohadt a laborban, most már ideje volt kimászni a macskalakból is. Csak éppen haza szaladt, hogy átöltözzön és bevágja a fürdőszobába a köpenyt, majd kiengedje haját és nagyot nyújtózva vegyen fel kényelmes edző ruhát. Kirobogva az épületből már rázza fejét, cigánykereket vág, de ahelyett hogy elkezdené a napi edzést elvágódik a fűben és nézi az eget percekig, ahogy a felhők táncolnak felette. Kissé honvágya is lesz tőle, így kikotorja zsebéből a telefont és nagy levegőt véve tárcsázni kezd. vár három csöngést, majd feltápászkodva törökülésbe rendezi lábait.
-Szia anya, minden rendben otthon? Igen persze.. uncsihug? Áhh már megint. Persze megoldom, nem baj. Küldjek pénzt? Még mindig duzzog, mi? Majd megnyugszik. Igen, megkaptam, köszi, nagyon szép. Nem tudom.. talán a jövőhónapban. Persze én is.. szia.
Megmasszírozva halántékát áll fel és rakja vissza a telefont, majd nyújtani kezd. Illetve kezdene, ha nem hallaná állandóan anyja szavait a fejében. spárgában hagyva lábait, könyököl le a fűre maga elé és kezdi tépkedni a kis zöld szálakat, mintha azzal ki tudná szedni a gondolatot, hogy inkább otthon kellett volna maradnia. Megfogva egy csomónyi már halott növényt nyúlik előre és hasal le, majd szórja a fejére. Most pont úgy nézhet ki, mint akinek kifeszítették a lábait és átment rajta egy úthenger főleg a fűvel a fején. Mert persze így néz ki egy komoly laboros az AIMnál. Még szerencse hogy bent nem csinál ilyeneket, ilyenkor meg a szabadidejében már had legyen újra csak egy kicsit vadmacska és nem egy agyon szocializált házi kedvenc, aki az egereket a háziúr kénye kedve szerint fogdossa össze. Mondjuk amennyit fizetnek annyiért az egész város patkánykészletét befogná kísérletezésre, de sajnos attól még nem jut közelebb a legnagyobb problémájához, mi szerint mi köze van a párducoknak az emberekhez.. Felettébb megnyugtató volt rájönni, hogy a patkányok és a malacok állnak közel a DNS-ükhöz, de még nem halott olyanról az egyedfejlődés során, hogy a macskákból alakultak volna ki a sertések.
És mindig ez van, beszél az anyjával, eszébe jut a család, a családról a történetük és vissza a munkához. Munkamániás lenne.. kétségbeejtő egy dolog.. inkább szór még egy kis füvet a fejére, hátha kinő rajta valami értelmes tevékenységi koncepció.

_________________
AIMville - Parkok 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Zed is dead Kedd 05 Márc. 2013, 19:52

Mélyen beszívja a park frissnek mondható levegőjét, nem egy Alpok, de már el is felejtette azt az illatot, Liam pedig soha nem ismerte és nem is volt annyira oda az álarcos kiruccanásokon de közös megegyezés volt az ilyen úton kötött üzletek sajátos kis hálózata. Megszokásból összehúzta magán a kabátot mikor elhaladtak Ms. Montinje lakása előtt.

~ Érdekes teremtés~
~ Reméljük hasznos is, nem tűnik éppen kivételes egyednek...~
~Hétköznapinak sem...~
- Ms. Montinjéhez van szerencsém? - Kérdezem közvetlen hangon,miközben önbizalom gerjesztő próbálok lenni ezzel a bárgyú fejjel.Kicsit erőltetettnek érzem a dolgot, de Liam azt mondta a beépítésnek az a lényege, hogy a gyengébb láncszemekkel dolgozzunk. A lány ha minden igaz nincs olyan rég az AIMnál és nem tudunk semmi olyasmiről ami a hűségét egyértelműen a céghez kötné. Csupán a lehetőség, amit mi sem akarunk tőle elvenni. De az ilyen ügyekben még nincs olyan rutinom, de az AIM egy fontos bábú a táblán. Elkel úgy kezelnünk, mint a játék részvevőjét. Minden esetre most megvárjuk, míg a hölgy válaszol a kérdésre, egy "nem" meglehetősen meglepő lenne...
avatar
Zed is dead
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 140
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Grazielle Montinje Kedd 05 Márc. 2013, 20:09

Arccal a föld felé, spárgában hasmánt elnyúlva a fűben, zöld növényekkel a hajában sok mindenre számított, csak arra nem hogy valaki ilyen hivatalos hangon szólítják meg. Kedve lenne kapásból röhögve füvet szórni rá a képtelen helyzet miatt, de inkább csak felkönyököl, majd összezárva lábait, felhúzza térdét és feláll végre, hogy megnézze, mégis ki az aki merészeli zavarni ebben a kőkemény edzésben.
-Az egyikhez, azért vagyunk még páran.
Főleg hogy apja testvére is rendelkezik leánygyermekkel ugyebár, na meg ott van az unokahúga, aki megint bele keveredett valami balhéba.
-Na és önben kit tisztelhetek?
Nem szereti ezt a stílust, már ami a magázódást és a hivatalos hangvételt jelenti, de AIM területen van, még akkor is ha a szabadidejében, bármikor behivhatja a főnökség és lehet nem kéne el poénkodnia a küldönccel.

_________________
AIMville - Parkok 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Zed is dead Kedd 05 Márc. 2013, 21:10

Egy pillanatra mintha megfagyna az arca, meglepi a hirtelen válasz vagy inkább a módja. Valahogy a dolog nem tűnik annyira emberinek, de egy másodperc fagyás után elmosolyodik kedvesen. Jobb kezét kinyújt a lány felé kézfogásra.
- Arthur, a Stockbauer Medicine képviselője. - Tisztelet tudóan fog kezet, ha a lány is belemegy, a bőre sima, mint az olyan embereké akik nem dolgoznak rendesen a kezükkel. De az erő amit magában sejtet mégis edzettségre utal.
- A cég nevében szeretnék magával beszélni és nálunk a Stockbauer Medicine-nél fontosnak tartjuk a közvetlenséget és, hogy személyesen foglalkozzunk a fontos emberekkel. - Megenged ismét egy mosolyt, olyan őszintének tűnőt. Várja a választ illedelmesen. ~ Az első paraszt a táblára, sose játszottam azt a fajtát amiben az ellenféltől is lehet szerezni bábukat. Számítok a tanácsaira O'Keeffe ~

~ Ez természetes Woland~
avatar
Zed is dead
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 140
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Grazielle Montinje Kedd 05 Márc. 2013, 21:41

Csak a szemöldökét vonja fel a z arcváltozásra, már ami a fagyottra értendő, mert amikor kedvesen elmosolyodik, mintha még hátra is lépne. Utálja ha valaki hirtelen mosolyogni kezd, tuti akar tőle valamit. A kézre először csak gyanakvóan néz, majd nagyot sóhajtva megszorítja és nem finomkodik vele, ha eltörik, hát nem az ő baja, de amint vissza kapja kacsóját, törli is bele, lehetőleg nem túl feltűnően, a nadrágjába. Már csak az kéne hogy mindenféle egyedektől legyen koszos a keze, fúj.
-Grazi, ha már maga Arthur.
És a villangók, bár ezt inkább nem teszi hozzá, mert nem valószínű hogy a másik régi mesefilmeket nézett volna.
-Nem tudok németül.
Már megint mosolyog, Grazi meg már kezd fészkelődni, éhes is lesz lassan, fürödni is akar és egyébként is, ha lenne cicafarka már rég ide oda csapkodna vele, pár perc és rá fog üvölteni a fickóra hogy nyögje már ki mit akar és ne udvariaskodjon. Ilyenkor mindig rájön, hogy miért is szereti jobban a mikroszkópját, mint az embereket.

_________________
AIMville - Parkok 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Zed is dead Kedd 05 Márc. 2013, 21:58

A bemutatkozáson nem lepődik meg Arthur, az arcán legalábbis nem látszik ilyesmi.
~ Nem a tipikus tárgyalófél...~
~ Nem, valóban nem tűnik annak.~
Amikor a kézfogás úgymond véget ér Arthur a háta mögé teszi a kezeit és ebben a testhelyzetben kapja a következő választ. Az arckifejezése még mindig barátságos, pláne mikor válaszol.
- Képzelje én sem, legalábbis nem büszkélkednék azzal ami rendelkezésemre áll. De nem akarom húzni az idejét, ha ad egy esélyt az ajánlatnak, akkor meghívnám egy kávéra... - Mondja, elején kicsit zavartabban indítva, de aztán felveszi az elvárható magabiztos hangnemet. Majd ismét vár azzal az utálatos barátságos képpel.
~ Talán oldhattuk volna humorral a dolgot...~

~ Nem akarom megsérteni, de nem feltétlen bízok a kifinomult humorérzékében...
avatar
Zed is dead
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 140
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Grazielle Montinje Kedd 05 Márc. 2013, 22:15

Tényleg tenyérbemászóan kedves képe van, bár az is igaz, hogy apja, akit általában vadállatnak tartottak és a rosszul szabott testvérei mellett, mit is várhatnánk tőle. Így ugyan a fintorgás nem látszik rajta, de nem is szereti nagyon nézegeti a vigyorgó képet, gyakran mellé pillant.
-Most? Így? Kávé?
Nem, ez a három szó az istennek se jön össze neki. Hát de mégis, hogy néz ki, edzőruhában van és fűszálak figyelnek ki a hajából. A kávét nem is szereti, túl keserű az íze, inkább tej, vagy tea párti, mondjuk a cukrozott tej amit a kávézókban adnak, na az már valami.
-Öhm hát én na.. de hát így mégsem ülhetek be sehova..
Kezdi el leporolni magát, mintha eddig észre sem vette volna hogy koszos, ideges is lesz azonnal, fogát csikorgatja, pucolkodik rendesen, majd hirtelen leáll az egésszel, megköszörüli a torkát és felveszi az arcot, amit a munkában használ.
-Megbeszélhetnénk egy találkozót a közeli kávézóban, úgy tíz perc múlva, kérem? Az ajánlat érdekelne.
Persze hogy érdekli, kíváncsinak kíváncsi.

_________________
AIMville - Parkok 481673_499516200105495_1740269251_n
x-diák - Velvet Gummer
Grazielle Montinje
Grazielle Montinje
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 92
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Grazielle Montinje
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

AIMville - Parkok Empty Re: AIMville - Parkok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.