Rendőrkapitányság

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 11 Május 2013, 19:44

Egyik nap sétáltam Manhattan utcáin, mikor a telefonom csengése törte meg a csendet. A meleg ellenére, szerettem sétálni. Elkotortam a telefonom a zsebem mélyéről, majd beleszóltam, miután megnéztem ki az.
- Szia Anya, mi újság veled?
- Laura, kicsim, hát te élsz? Annyira örülök.
~ Mi van?
- Miért ne lennék életben? Már beszéltünk az astóriás bevetés óta.

- Kaptunk egy telefont a rendőrkapitányságról, de a jelek szerint hamis volt a hír.
- De ki mondta nekik, hogy halott lennék? Itt valami bűzlik.
- Be kellene menned a kapitányságra.
- Pontosan ezt fogom tenni. Szia Anya és ne aggódj, utánajárok ennek az egésznek.
Mondtam, majd letettem a telefont és a séta útvonalamat módosítva megindultam a kapitányság felé.
Miután megérkeztem egy rendőr másik három személy kíséretében egy terembe vezetett minket, ahol baromi büdös volt. A rendőr megkért, hogy fogódzkodjunk meg, bár nem értettem miért, de hamar meg is kaptam a választ mikor a lepelt lehúzta.
- Mi a fene?

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Rendőrkapitányság - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Rendőrkapitányság - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Rendőrkapitányság - Page 2 Mudch0 Rendőrkapitányság - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Rendőrkapitányság - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Rendőrkapitányság - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Zed is dead Hétf. 13 Május 2013, 01:51

Woland fizimiskája:
Rendőrkapitányság - Page 2 Ava01

Fogalmam sincs miért. Egészen kényelmetlen, sőt zavaró érzés, hogy halvány lila se...
A rendőrség behív, a titkárnő a nyakamba ugrik, nem mond többet csak sietésre sarkall. Gyanús, mindenre gyanakszom is azon kívül, hogy tényleg a rendőrség hivatott. De végül eljutok a kapitányságra, Liam fegyvere bent marad az ülés alatt. Úgy tűnik mégis inkább szavakon dől majd el a kimenetel, védő beszédekkel készülünk fejben, tagadással, pokerarccal. Annyira meglepődök, hogy az utolsót s sikerül hasznosítani.
~ Az igazi Woland hullája? ~

~ Nézze a többit! Hacsak nem mind alakváltók doktor akkor itt bizony másról van szó.
~ Valóban Liam, fő a higgadtság. ~
Az arcom a grimasz után kisimul, a szagokkal nem törődök és Liam sem fejezi ki az ellenvetését, visszatartja a szitkokat és a reggelijét. Közelebb lépek, hogy egy lépés távolságból a test felé hajolhassak.
- Replikák, amíg nem tudunk többet az állapotukról... - Jegyzem érzelem mentesen, lassan mutatva ki az érdeklődésemet. Tiszta hideg érdeklődésemet.
- Ha elkezdené doktor úr megköszönném. Egy SHIELD ügynök és egy másik "hős" tökéletes mása fekszik előttünk, magaméval és a fiatal emberével együtt. Remélem elhangzik itt egy szalagcím is. - Teszem hozzá valamivel emberibben, figyelve a megfelelő hangsúlyra, miközben a nadrág farzsebéből előveszek egy jegyzet füzetet és a belsőzsebemből egy tollat.

~ Aztán túlzásba nem vigye a lazaságot doktor. Nem ismerik annyian az igazi Wolandot...~
avatar
Zed is dead
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 140
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 13 Május 2013, 10:34

Résztvevők: Laura Sylen, Simon Basley / Tökfej, Dr. Emanuel James Woland / Sway és Zack Finnigan / Metalhead
Következő körváltás: 2013. május 16. (csütörtök)

- Nem tudjuk, hogy klónok-e – mondta Finnigan-nak a doktor. – Ami azt illeti ennek a valószínűsége igencsak csekély. Hiszen az AIM korábbi technológiája elveszett a Bukáskor, és amit sikerült helyreállítani abból, azon a SHIELD „ül” jelenleg és nem használnak klónozást. Rajtuk kívül pedig az Örök Birodalom az egyetlen, aki ilyen technológiával rendelkezik, de ők pedig nem avatkoznak az emberi ügyekbe.
Ezek után fordult Woland felé.
- Dr. Woland a vizsgálatok készen vannak – magyarázta. – A halál beállta mindannyiuk esetében úgy 6-12 óra közé tehető Különféle okok vezettek a halálhoz, volt, akit lelőttek, volt, akivel szívroham végzett, olyan is, akit elütöttek, vagy agyvérzést kapott, vagy csak a belső szervei mondták fel a működést. Nem önök voltak az egyetlenek, akiknek a testét megtalálták. Több más rendőrségen is vannak tetemek rájuk is igazak ugyanezek az állítások.
Megcsóválta a fejét.
- Voltak, akik utcán, köztéren, metróban lettek rosszul, önök… vagyis ezek a testek itt a környéken kerültek elő, így azért hozták őket ide. A vizsgálatok eredményét mondtam a halál okánál, mást nem tudok mondani, egyik boncmester sem, ez meghaladta a rendőrség tudását.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Rendőrkapitányság - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 13 Május 2013, 13:01

Miközben igyekeztem feldolgozni a látottakat, figyelmesen hallgatom a doktor beszédét, ami sok fel nem tett kérdésemre választ adott.
Nem tudtam mit reagálhatnék az iméntiekre, egy pillanatig csak álltam és megpróbáltam elemezni a felmerülő alternatívákat, de nem jártam sok sikerrel így maradt a töprengés.
~ Olyan rossz előérzetem van. Nekem ez az egész ügy bűzlik, és nem csak a hullák szagától.
- Doktor, csak úgy kíváncsiságból kérdem, az én másom miben hallt meg?
Tettem fel az engem jelenleg még foglalkoztató kérdést.
~ Nem vagyok babonás, de lehet, hogy ez valami figyelmeztetés volt mindannyiunknak, hogy miként fogunk elpatkolni valamikor. Bárcsak ne így lenne és az egész egy nagy buta átverés lenne csak.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Rendőrkapitányság - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Rendőrkapitányság - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Rendőrkapitányság - Page 2 Mudch0 Rendőrkapitányság - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Rendőrkapitányság - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Rendőrkapitányság - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Tökfej Hétf. 13 Május 2013, 16:20

Hát ilyen nincs. El sem tudom képzelni miért is kaptam egy ilyen telefonhívást. Legalábbis ez a hivatalos változat mindenre nézve, aki szülő, tanár, vagy bármi hasonló felügyelő szervezet. Testvéreimmel kissé bambán bámulunk, és miután jó apám letett a drog, és dílerkedés vádjaival, végre meg is beszélhettük, hogy nem éppen azt a bizonyos személyt sikerült hozzám kötni.
Tökfejnek kell lenni, hogy egy ilyen jó álcával, na meg egy ilyen hamisítatlan jellemmel, sikerüljön engem összekötni. Azért az utóbbi három hónap eseményeit visszapörgettük, és ha csak nem ex mutáns iskola, és mutáns társaim be nem köptek, akkor nincs baj. E miatt meg nem aggódnék, igaz kissé feszült közöttünk a hangulat, de én se vagyok olyan hátbatámadós, hogy baj lenne belőle. Így hát teljesen képzavarban indultam el a körzeti kapitányság felé. Mert hát a szervek elől nincs kibúvó. Nem viseltem sok mindent, most aztán biztos hogy nem jelmezben megyek a találkára. Hátizsákomba csak sima iskolás cuccok vannak, na meg az egyik kis porral oltó, ami mindig nálam van vész esetére. Balesetek mindig történhetnek. A szerkezet most már nem zavar az orromban, már rég volt mikor utoljára észrevettem, és az sem zavar egy kicsit sem hogy az emberek néznek. Sokkal rosszabbul is járhattam volna. Sok társam van, kiknek elváltozásai maradandóak, és semmilyen ketyerével nem lehet ellene tenni. Nekem meg csak egy palack van a hátamon. Nagy cucc.
Még soha nem voltam a rendőrségen, így nekem most olyan mintha valami kiállításon lennék. Ide van összegyűjtve minden, ami ellen küzdök. Legalábbis remélem hogy minden, mert oly jó azt hinni, hogy a rendőrség, még ha egy kevés segítséggel is, de minden bűnözőt elkapnak. Előbb vagy utóbb. Legnagyobb meglepetésemre, azonnal odajönnek hozzám, mintha csak tudnák hogy nézek ki, és több idegennel egyetemben, azonnal a patológiára visznek. Hát nem minden tizenéves álma egy csapat fagyott hullával találkozni. De hát nincs mit tenni, próbálok nem túl feltűnő lenni, mert hát eléggé az vagyok. A szagok említésére, kissé elvigyorodok, pont annak mondja aki egész életét egy metánfelhőben éli le. De most nem is gond, a látvány elveszi a humoros hangulatomat. Először csak tátogni tudok, ami miatt több nemkívánatos elem is bejut a szájamba, így azt azonnal abbahagyom, egy kis öklendezés kíséretében.
El kell fordulnom magamtól, legalábbis a saját hullámtól. Na ez sem hangzik sokkal jobban, csak egy kicsit sikerül felpillantanom újra, ami következménye a legközelebbi kuka felkutatása lett. Gyomortartalmam nem túl hangulatos visszaöklendezése következtében sikerül összeszednem magam. Legalábbis annyira, hogy felderengjenek a rémálmaim képe, mikor is hasonló állapotban vagyok, éppen Apokalipszis, vagy Krang előtt. Ám az csak álom, most pedig itt vagyok a való világban. Na jó nem a valóság showban ez sokkal rosszabb annál.
- Hogy lehet az, hogy én itt vagyok kiterítve, miközben baromságokat beszélek állva ugyanakkor? -Tör ki belőlem a meglepetés, mert hát mit is lehet ilyenkor kérdezni? Hogy halt meg? Ez egyáltalán nem érdekel? Van egy ikertestvérem? Na ez már jobban érdekelne, ha nem tudnám hogy nincs. Szóval csak egy kérdés maradt, amire a felnőtteknek tudni kell a választ, ha már egy gyerek nem tudja. Így hát állok, és meredten próbálok bámulni mindenkire, talán valaki megadja a választ egy zavarodott kölyöknek.

_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Metalhead Szer. 15 Május 2013, 19:44

~ Nem klónok, ez felettébb érdekessé teszi az eseményt. Eseményeket. - a nő megkérdezte, hogy "ő", vagyis az övé, hogyan halt meg. Bár nem hiszem, hogy ez fontos lenne, a dokira néztem én is, hogy engem is érdekelne a dolog.
- Mi van, ha ez fenyegetés? Szerű. - tettem hozzá a végén gyorsan.
- A maffia szokott hasonló módon üzenni, úgy, hogy egy döglött halat, vagy lófejet küld a célpontnak. Mi van, ha ez is hasonló, csak valami nagyobb, nem pedig a maffia. - ötletelek tovább, hisz itt állunk nem négyen és saját magunkat nézzük halottan.
- Legalább tudjuk milyenek lennénk, ha holnap tényleg elhaláloznánk. - próbáltam feldobni a hangulatot kicsit.
Metalhead
Metalhead
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Metalhead
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Zed is dead Csüt. 16 Május 2013, 00:46

Elmosolyodom a megszólalásokon és lelkesen jegyzek a lapokra mindent amit a rendőr mondott. Szórakoztató lesz, olyan mintha valami komédiából lépett volna elő a csapat.
~ Még, hogy a maffia módszerek...~
- Látom legalább az első részét látta a trilógiának... - Jegyzem meg fitymáló hangon miközben a testek között sétálok át.
~ Azért egy pár fülest lehet érdemes lesz szétdobni az utcán, de... ~
- Üzenetnek kevés és túl sok embernek küldték. Már nálunk áldozat egy kis gyerek aki kevés nagykutyának tehetett be és egy ügynöknőcske aki szintén csak egy alkalmazott. Persze mi kettőnket fenyegethetnének, de mint mondtam ez a mennyiség miatt borulni látszik. - Kezdek neki a fejtegetésnek, közben a toll megpihen a lapon és a tekinteteket fürkészem. Úgy Mr. Finniganét, mint az összes többi résztvevőét.
- Szemtanúk uram? Merre vannak? - Kicsit utasító hangnem, de megpróbálok határozott lenni. Van egy csapat birkám akinek pásztor kell.

~ Aztán el ne szálljon a megváltásban doktor... Engem még aggaszt ezt a holtest dolog. Persze az, hogy nem az én alakomban fekszünk itt egyértelmű jelzése annak, hogy nem ismerik magát annyira, mint hiszik....~
avatar
Zed is dead
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 140
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 16 Május 2013, 10:07

Résztvevők: Laura Sylen, Simon Basley / Tökfej, Dr. Emanuel James Woland / Sway és Zack Finnigan / Metalhead
Következő körváltás: 2013. május 19. (vasárnap)

Laura kérésére a férfi bólintott, majd a papírjaiba mélyedt.
- Agyi ér aneurizmában – felelte. – Agyvérzés.
Simon szavaira kényszeredetten vonja meg a vállát az orvos.
- Sajnálom fiatalember, de erre még nem sikerült rájönnünk, hogy miként lehetséges ez. Azaz egy biztos, hogy nem klónok, mert a testek ugyanolyan idősek, mint önök. A klónozásnál pedig sokkal fiatalabbak lennének, nem lennének elváltozások, öregedés jelei a szervekben, se sehol, mert egy klón nem használta a testeket korábban. Sajnálom Mr. Finnigan, ehhez nem tudok mit hozzászólni.
Ekkor fordult Woland felé.
- A szemtanúk fent vannak az emeleten, hárman vannak – mondta. – Ha szeretnének velük beszélni, akkor felkísérem önöket.
Amennyiben a csapat tagjai igent mondanak, akkor az idősebb patológus felkíséri a tényleges rendőrségre a négyest és az egyik nagyobb kihallgató-helységbe kíséri őket. Odabent egy egyetemista lány, egy öreg néni és egy középkorú férfi ücsörgött. Akik nem kis megdöbbenéssel néznek a megérkezőkre, ha belépnek, révén utoljára holtan látták őket.
- Kérdezzenek tőlük nyugodtan – bíztatta a négyest a patológus.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Rendőrkapitányság - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 16 Május 2013, 19:23

Az egyik mellettem álló férfi elmélete már bennem is felmerült, de a doktor válasza majdnem teljesen kilőtte ezt az opciót.
- Nem rossz ez a maffiás elmélet, de akkor a halálnem nem stimmel, legalábbis nálam, hacsak nem egy telepatával találkozott a másom.
- Ha ezek nem is klónok voltak, mert olyan idősek mint mi, akkor lehet, hogy egy másik dimenzióból jöttek, mint Dormamu két hónapja. Csak éppen egy párhuzamosból.
A doktor tovább beszélt és én meglepődtem azon amit mondott.
- Szemtanuk? Nem hiszem hogy jó ötlet lenne találkozni velük, még a végén infarktust kapnak ha meglátnak.
Mondom.
- De ha ti fel akartok menni akkor én is veletek tartok.
Nézek a többiekre és ha megindulnak felfelé, akkor én is megyek velük.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Rendőrkapitányság - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Rendőrkapitányság - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Rendőrkapitányság - Page 2 Mudch0 Rendőrkapitányság - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Rendőrkapitányság - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Rendőrkapitányság - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Zed is dead Pént. 17 Május 2013, 00:42

~ Van négy testünk és három szemtanúnk. Kicsit keveslem, de nagyon remélem, hogy a mi esetünknél volt az egyik. Vajon mit csináltunk? ~
Eddig minden tiszta, bár a replika definíciója még illik az esetre ez elég tág. De lemásolták a testet, nem klónoztak. Viszont nem én leszek aki további vizsgálatokat fog kérni. Nem az lenne életem legokosabb húzása. Így inkább örvendek neki, hogy lehetőségem nyílik találkozni a szemtanukkal.
- Nem fontos Ms. Slyen. Nem várok el bajtársiasságot, pláne nem egy beszélgetéshez. Ha egyéb dolga is akad a haza egyik megmentőjének nyugodtan rám hagyhatja a dolgot. Gyakorlottabb vagyok az emberekkel, mint a szuper gonoszokkal és egyéb isten ostoraival. Az elméletéhez meg annyit fűznék hozzá, hogy az ARMOR valószínű első lett volna a helyszínen, ha ilyen nagy mennyiségben utazás zajlott volna le. - Magyarázom gyorsan el a hölgynek. Majdnem kiszalad a számon, hogy mit kéne még csinálnia. De még mindig nem akarok magam ellen dolgozni. Így a továbbiakban is rendes leszek és most a kis sráchoz fordulok.
- A fiatalembernek meg iskolában és nem boncteremben a helye... - Elengedek egy mosolyt hozzá, megtanultam, hogy kell őszintén csinálni. Illetve tudom, hogy kell hitelesen imitálni. A kijelentéssel pedig belépek a tanúkhoz.

Pár másodperc szünetet hagyok, hogy felfogják, hogy előttük állok épen és egészségesen.
- Bocsássanak meg, nem volt időnk kevésbé színpadiasan megoldani a dolgot. - Kezdek határozottan és helyet foglalok velük szemben. Ha jönnek a többiek ha nem.
- Megtennék, hogy balról-jobbra haladva elmesélnék ki és miként halt meg az önök szeme láttára? Kérem, hogy legyenek részletesek a közvetlen környezettel kapcsolatban amennyire lehet. - Közlöm még kedvesen, ha miközben jelzek kifele, hogy kérek egy pohár vizet. Ha a tanúknak nincs akkor nekik is.Előkészítem a papírt és a tollat. Valami azt súgja, hogy itt tudhatjuk meg az első hasznos pontokat.
~ Ki a fene próbálná meg így felhívni a figyelmünket? ~
avatar
Zed is dead
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 140
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Tökfej Pént. 17 Május 2013, 07:36

Hát itt olyanokat hallok, amit egy tizenegynehány éves gyereknek nem kellene. Legalábbis szerintem, és ha minden jól alakul, mármint számomra senki sem fog iskolába küldeni. Ekkor szólal meg a hapek, hát ennyit erről. Nincs sok választásom, felnőtt gyerek viszonyban mindig a felnőtteknek van igaza.
- Óóóóhhh - Csúszik ki a számon, de aztán rájövök, nem is igen akarok egy csapat hulla között lenni. Legalábbis ha az egyik saját magam. Mintha valami szentségtörést követnénk el. A nagy félszemű nem engedné, hogy egy követője harc nélkül pusztuljon. Ekkor csapok a homlokomra...
~ Hát ezaz. Én egy igazi harcos vagyok, akinek nem az oldalvonalon kell járnia, hanem a saját utamat követni, mint az igazi hősök. ~ A férfinek igaza van, legalábbis abban, hogy maguktól halottaktól nem sokat lehet megtudni. Mármint nem vagyok kórboncnok, sem orvosszakértő úgyhogy ez nem az én pályám. Amúgy ahogy nézem, itt csak én vagyok "átlagos". Nem nagyon tudnék bármit is tenni, vagy észrevenni, amit ezek az öregek nem.
- Igaza van a bácsinak. Nem szabadna itt lennem... Csókolom! - Mondom végül nagy sokára, és kisomfordálok a helyiségből. Na mit tennék én ha valami hatalmas titok elé kerülnék. "Cluedo"-ban mindig jó voltam, először is nyomokat kell találni. Ezeket a testeken nem sok személyes tárgy, vagy ruha van. (((gondolom))) A hűtőbe már szinte meztelenül pakolják be őket. Úgyhogy meg kell találnom a személyes tárgyaimat. Mármint a halott másom tárgyait. Csak én ismerem legjobban magamat, és mint a játékban is, elsőnek az alapoktól kell elindulni. Mi nem stimmel, és ki tudná jobban magamnál, hogy mi nem stimmel a saját dolgaimban.
Feltűnés mentesen megpróbálok kisomfordálni, majd mikor csapódik mögöttem az ajtó azonnal elkezdek rohanni. Meg akarom keresni a személyes tárgyaimat, amit mint jó kriminéző tudom valahol a bizonyíték raktárban lesz. Elég friss az ügy, úgyhogy nagyon nem is lehet elrejtve. Körbeszaladom a rendőrséget, legalábbis megpróbálom feltűnés mentesen tenni. Majd ha nem van a raktár megpróbálok gyermeki énemre hagyatkozni. Anyukámat keresve, kissé pityeregve, kissé bánatosan, megpróbálok bebocsájtást nyerni, hátha sikerül.

_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Metalhead Vas. 19 Május 2013, 00:35

A csípős megjegyzésre nem reagálok, jobb nem belekeveredni a bajba, egyelőre, ráadásul, ahogy elnézem egy csapatban játszunk. A doki szerint a nő "alteregoja" aneurizmás volt. Hurrá, akkor vajon mi lehet a többivel. Úgy néz ki, a patológus nem veszi a lapot, amit osztottam, de sebaj, ennyi baj legyen, majd később meg tudom, miben haltam meg, és ráfogom, hogy az asztalon fekvő pasas is. Az események pörögnek, és végül elindulunk felfelé, szinte majdnem ahonnan jöttünk, ugyanis van néhány szemtanú, akik láttak "minket" meghalni. A patológus szerint csak hárman vannak, így két dolog lehet, az első, hogy egy helyen ketten voltak, vagy pedig eggyel több holttest van, mint szemtanú. Hamarosan kiderül majd. Ahogy elérjük a kihallgatószobákat, látszik azért, hogy nem kicsit lepődtek meg azon, hogy egyáltalán látnak még minket.
Szép napot! - kezdtem bele vidáman, de mikor láttam, hogy ők kissé elhűltek, inkább változtattam a stílusomon.
- Ez valóban furcsa lehet maguknak, de nézzék el, a többiek odalent feksznek, mi nem ők vagyun, vagyis de, de még sem. - a mentés nem sikerült, de sebaj, lesz még alkalom. Megvátom a kérdéseket, és az esertleges válaszokat. A velünk lévő doki már magához is ragadta a szerepét, amit én kiegészítek:
- Nem láttak valakit velünk? Velük, odalent? - ha egy ember összeesik az sokak figyelmét felkeltik, és talán néhányan még próbálni is segítenek majd.
Metalhead
Metalhead
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Metalhead
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 19 Május 2013, 10:38

Résztvevők: Laura Sylen, Simon Basley / Tökfej, Dr. Emanuel James Woland / Sway és Zack Finnigan / Metalhead
Következő körváltás: 2013. május 22. (szerda)

Simon elrohant onnan Woland szavai után és hamarosan meg is találja azt a helyet, ahol a leadott személyes holmik vannak. Szerencsére az ottani portás eléggé kedves idősebb hölgy, aki készségesen segített a fiúnak. Csupán egy papírt kellett aláírnia és fiatalkorúsága ellenére átadták a holmijait egy papírzacskóban.
A búráját megtalálta benne összetörve, egy dobozban. A ruhája egyszerű sportcipő, farmer és egy nem márkás póló. Ezek olajosak, szakadtak és véresek. Egy összetört telefon, pont olyan, amilyet ő is használt. Ezenfelül tíz dollár és negyven cent volt még nála a pénzek is véresek.

- Nem muszáj telepata ahhoz, hogy ez történhessen – mondta az orvos. – Lehetséges vele született betegség is.
A három együtt maradt felnőtt belépett a szobába, látták a meglepettséget és döbbenetet az arcokon.
- Önt – szólalt meg az egyetemista lány Wolandra nézve. – Én láttam, az East Side-n. az egyik park közelében egy padon újságot olvasott este már sötétben. Én ott tanultam a kellemes idő miatt. Valakik odamentek, nem láttam kik, sötét volt, rajtuk pedig kapucnis pulóver. Szóváltásba keveredtek, úgy véltem, hogy a legjobb, ha távozok. Már a sarkon jártam, amikor lövéseket hallottam. Mikor visszanéztem már a földön feküdt…
Az öreg néni szipogva nézett fel.
- Én is az East Side-n voltam, tegnap késő délután, boltba indultam. Amikor megláttam a lángoló fejű mutánsfiút. Kedves teremtés, a szomszédomnak segített cipekedni az utca egyik oldaláról a másikra. Amikor az utolsó csomagot vitte át egy őrült autós fordult be az utcába és áthajtott a piroson szegény fiút elütve.
Végül a középkorú férfi szólalt meg.
- A hölgyekhez hasonlóan én is az East Side utcáit jártam, amikor önt láttam meg – nézett Finnigan-ra. – Részegen kóválygott az utcán, nem figyelve arra, hogy az egyik építkezés és költözés közelébe ment. Próbáltam önre kiabálni, de nem hallgatott rám. Hallottam egy fémes pattanást és a magasból három emelet magasságából egy zongora esett önre és nyomta halálra. Azonnal meghalt az orvosok szerint.
Végül az orvos szólalt meg.
- A hölgyet pedig az egyik szemetes konténerben egy szemétszállító találta meg, ott nincs szemtanú – tette még hozzá.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Rendőrkapitányság - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 19 Május 2013, 21:33

Végül mégiscsak felment a kis társaság a szemtanúkhoz, akik eléggé megdöbbentek, mikor újra életben láthattak minket. Nem is csoda, ha én látnék valakit meghalni, majd másnap szembe jönne velem az utcán én is meglepődnék.
Figyelmesen hallgatom a szemtanúkat, majd kiderült, hogy az én esetemben nem is volt szemtanú, mert engem egy kukában találtak meg.
- De valahogy oda kellett kerülnie annak a testnek, nem hiszem, hogy épp egy szemeteskonténernek dőlve jött volna rá a másomra az agyvérzés. Szóval az a telepatás elmélet még mindig elég valószínű. Egy valami viszont biztos, mindannyiunknak ugyanott halt meg a mása: az East Side-on. Ez már egy nyom lehet, még ha nem is a legnagyobb. El kéne látogatnunk oda, hogy átfésüljük a környéket, hátha találunk más nyomot is. Mit gondoltok fiúk?
Kérdeztem két sorstársamtól.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Rendőrkapitányság - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Rendőrkapitányság - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Rendőrkapitányság - Page 2 Mudch0 Rendőrkapitányság - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Rendőrkapitányság - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Rendőrkapitányság - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Tökfej Hétf. 20 Május 2013, 08:20

[justify]Hát ez eddig jól megy. Nem véletlenül tökéletesíti az ember örökké a vele járó képességeit. Még szép hogy gyerek vagyok, és ártatlannak tűnök, még ha az orromból egy cső is lóg ki. De hát nincs mit tenni ez ügyben, az őrsön úgyis van sokkal furcsább szerzetek is. Mint például a velem jött látogatók, akik többek mint aminek mutatják magukat. Alig egy pillanatra ha meglepődtek azon, hogy saját magukat látják hullaként. Nekem még mindig borsódzik a hátam tőle, de legalább van mibe belevetni magam. Így máris sokkal könnyebb.
Jó, most hogy bejutottam, már csak számba kell venni a tárgyakat. A dolog egyre furcsább és furcsább lesz, mint abban a filmben, mikor a pasi azt hiszi hogy ő az eredeti, és közben kiderül, hogy ő a klón. Na most pont ugyan ilyen érzésem van. Először gyorsan magamat vizsgálom át, biztosra megyek. A mennydörgőért sem akarok egyik pillanatra protoplazma tócsa lenni, mint valamelyik bugyuta sci-fiben, a hasonló alakokkal szokott történni. Remélem a gyanúm nem igazolódik be, és tényleg én én vagyok, és nem holmi másolat. Ha nem én, akkor csakis az alaksorban fekvő "én" lehet az aki másolat. Bárhogyan is csinálják manapság az olyanokat. Előttem vannak az állítólagos cuccaim, és gyorsan, ám a lehető legalaposabb át is kutatom. Hát most a burával nem tudok mit kezdeni, az ilyen pénzhez meg már gyomrom nincs hozzányúlni, így maradt a telefon. Gyorsan megnézem megmaradt-e még benne a SIM-kártya, vagy nincs-e benne egy adatkártya, ha van akkor belecsúsztatom a saját telefonomba, és megnézem az utolsó hívásokat, van bármilyen mentett fájlt amit csak találok. Lehet van egy árulkodó véletlen fotó, vagy valami a híváslistán, amit a rendőrök nem vehettek észre. Mert hát honnan is tudnák, hogy én kiket szoktam hívni, vagy kiket nem.
- Gyerünk! GYERünk! Simon mondja legyen valami nyom! - Azért gyorsan leellenőrzőm még azt is, mert nem emlékszem tisztán rá, hogy GPS-es volt-e vagy sem. Apa bízik bennem, de annyira nem, hogy ne használja fel a technikai vívmányokat nyomozgatni tesómék, és utánam.
size=16]R[/size]emélem találok valami, ami közelebb visz a megoldáshoz, mert bármennyire is nem vallom be magamnak, bizonyítani akarok. Eddig jó úton haladtam, és most ölembe pottyant egy olyan világrengető rejtély, amit mondjuk nem szeretek, de hát az ilyen helyzetekben mérettetik meg az ember. És a nagy tettek juttatják be oda, ahova csak a nagy harcosok juthatnak el. A sötét gondolatot elhessegetem magam elől, még fiatal vagyok, nem kell nekem még ilyenekre gondolni, van még idő bizonyítani...


U.I. Na akkor törölve is, és örülök hogy felkészült mesélőm van xD


A hozzászólást Tökfej összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Május 2013, 11:09-kor.

_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Zed is dead Szer. 22 Május 2013, 00:15

Figyelmesen hallgatom végig a beszámolókat és a címszavakat valóban le is jegyzem a noteszba. Megpróbálok mindenre figyelni, hátha valami fontosabb részletet is kiszűrhetek és ami tény, hogy minden esetben elképzelhető, hogy meg volt rendezve. Minden alkalomnál elképzelhető a tettlegesség, ráadásul direkt szemtanúkkal. A kakukktojás csupán az ügynök. Aki a válasza után egyértelműen nem tűnik normálisnak.
Kérdő arckifejezéssel felállok most a hölggyel szemben és tényleg elgondolkozom rajta:
~ Valami féle beépített tagja a csapatnak? Nincs szemtanú a haláláról és mintha direkt terelné végig a figyelmet a lényegről. Egy ügynök nem hiheti véletlen egybe esésnek, hogy egy helyre hozzák azokat akiket egy negyedben találtak, nem akart találkozni a szemtanúkkal és ráadásul feltétlen egy telepatára akarja a saját halálát terelni. Talán valami mutáns ellenes szervezettel állunk szemben. ~
- Egy pillanatra ha megbocsátanak. - Ezzel kilépek a szobából és az első rendőrt magamhoz hívom akivel találkozok.
- Az ügynököt megszemélyesítő akárki aki bent tartózkodik úgy vélem a nyomozás ellen dolgozik és erős a gyanúm, hogy az ő esetében az igazit érte a baleset. Javaslom az őrizetbe helyezését. - Jegyzem meg teljesen nyugodtan, mintha csak megosztanék vele valamilyen tényt a szakterületemmel kapcsolatban. Majd várok a válasszal miközben magamban számba veszem a lehetséges szervezeteket.

~ Valószínűleg a valami összeesküvés lehet benne. Létrehoznak több csapatot bennük beépített embereket. A médiát már meg is tudják nyerni. A rendőrök még segítenek is nekik. A bandaháborúk új kora vagy egy piszkosabb cégháború. Érdekes. Érdemes lenne majd utána kérdeznünk a családban ha itt végeztünk.~
avatar
Zed is dead
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 140
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 22 Május 2013, 09:48

Résztvevők: Laura Sylen, Simon Basley / Tökfej, Dr. Emanuel James Woland / Sway és Zack Finnigan / Metalhead
Következő körváltás: 2013. május 25. (szombat)

- Valóban nem – mondta a patológus. – Nemi erőszak áldozata lett és a nyakán fojtogatás nyomai is láthatóak, ez lehetett az, ami az agyvérzést okozta. Nem kell ahhoz mutánsnak, vagy szuperhumánnak lenni, hogy ezt valaki előidézhesse.
Ezután kiment Woland és leszólította az egyik rendőrt, aki végül bepillantott a szobába, de megrázta a fejét.
- Sajnálom uram, de ehhez a nyomozás vezetőjéhez kellene fordulnia, és a hölgy SHIELD ügynök. Nem akarunk semmilyen konfrontációt a SHIELD-del, így valószínűleg velük kellene beszélnie ez ügyben… de pusztán feltételezés alapján nem fog senki letartóztatni senkit, hiszen nincs bizonyíték a hasonmások halálának ügyében. Elnézést uram, de dolgom van.
Ezzel, hacsak nem tartja fel továbbra is Woland őt, akkor a rendőr távozik. Odabentről a patológus ekkor hessegeti ki a többieket, hogy ennyi elég volt szegény szemtanúknak.
- Ahogyan a hölgy is felvetette, ha gondolják oda tudja a rendőrség adni a helyek pontos koordinátáit és körbenézhetnek ott, hátha külsős szemmel mást is észrevesznek, amiket a rendőrök nem – ajánlotta fel a férfi.

Ezalatt Simon a telefont kezdte megnézni. Szerencséje a gyanúja nem igazolódott be, úgy nézett ki, hogy saját maga az eredeti, ugyanis se az otthoni, se az anyja, vagy a haverok száma nem volt a telefonban. Csak segélykérő számok, mint a 911, vagy a SHIELD. A fényképeket elnézve úgy tűnt, hogy mindegyik az East Side-n készülhetett valóban annak a helynek a közelében, ahol a testet is megtalálták. Főleg az utcáról, járókellőkről, kutyákról. Ám az egyik képnél valami belelógott a képbe, valami zöldes dolog, ez az egyik sikátornál volt. sajnos jobban nem tudta a telefon gyenge minősége miatt kivenni, csak annyi volt biztos, hogy ez nem oda való.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Rendőrkapitányság - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 22 Május 2013, 23:23

Amint hallgatom a doki teljes diagnóziság nem tudok rá többet reagálni csak ennyit:
- He?!
Tudom nem volt túl nőies megnyilvánulás, de mégiscsak eléggé nehéz elhinni, hogy azt akinek 10 tonnás ütése van képes legyen valaki megerőszakolni. Hacsak nem egy nála erősebb lupinról van szó. Vagy pedig más olyan képességgel rendelkező, aki képes lefogni valakit, aki elég erős.
A doki magyarázatára nem tudtam sokat reagálni, csak álltam ott kigúvvadt szemekkel. A doki szerencsére megtörte a csendet így nem nekem kellett.
- Az remek lenne. Derítsünk minél előbb fényt az ügyekre.
Mondom, majd ha megkaptam a szükséges koordinátákat, már indulok is kifelé az épületből, közben pedig ha kell bevárom a sorstársaimat az ajtóban.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Rendőrkapitányság - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Rendőrkapitányság - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Rendőrkapitányság - Page 2 Mudch0 Rendőrkapitányság - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Rendőrkapitányság - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Rendőrkapitányság - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Metalhead Pént. 24 Május 2013, 01:02

- Egy zongora? - nem mindennapi, inkább a rajzfilmekre jellemző, de a tény, hogy legalább boldogan haltam meg, vigasztal. Mármint a pia miatt. Legalábbis jobb, mintha lelőnek. Végül kivezényeltek minket, és meg is értettem, a szemtanúknak nem igen lehetett könnyű ezt végigjátszatni, hát még nekünk milyen kellemetlen volt. Nekem legalábbis biztos, hogy ki kellett tenni őket ilyen traumának.
- Ahogyan a hölgy is felvetette, ha gondolják oda tudja a rendőrség adni a helyek pontos koordinátáit és körbenézhetnek ott, hátha külsős szemmel mást is észrevesznek, amiket a rendőrök nem. - az utóbbi pár percben csak csöndes megfigyelőként voltam jelen, de ez felkletette az érdeklődésem.
- Végülis, mi jobban ismerjük magunkat, mint azok. Másoknál nem voltak személyes tárgyak? - csapok le a lehetőségre, mikor kis csapatunk egyik tagjának kezében meglátom a telefont. Hátha lesz valami használható, mit viseltek, mi volt náluk, amiből ki lehet találni, hogy honnan jöttek, vagy hova tartottak.
Metalhead
Metalhead
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Metalhead
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Thorhalla Pént. 24 Május 2013, 08:24

//Metal: nincs veletek Tökfej, ő külön van a többiektől.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Tökfej Pént. 24 Május 2013, 10:50

Amilyen gyorsan csak tudom körbeböngészem "álmagam" tárgyait, és nem kevés meglepetésre lelek. Hát én meg minek járok a város egy olyan részén, ahol eddig ha egyszer sikerült eljutnom. Én igazi AIMville-i vagyok és nem nagyon szoktam onnan kikecmeregni. Talán mert ott mindent meg lehet találni, sőt még annál is többet, ami nagyban segíti kis mutáns hadjáratomat, vagyis inkább szuperhős hadjáratomat. Nem akarok diszkriminálni senkit faji hovatartozása miatt, főleg nem magamat.

//Nem tudom hogy ebben az időben szokás volt-e a SHIELD számának benne lenni minden telefonba, ha igen akkor ezt a bekezdést nyugodtan vegyétek figyelmen kívül.//

Hát ilyen nincs, mit keres a SHIELD a világ egyik legnagyobb biztonsági szervezetének a száma egy ilyen alak telefonjában. Lehet hogy valami alakváltó, hallottam már ilyenekről, és most éppen beépült az átlagos tinédzserek világába. Na mindegy sok mindent úgysem tehetek a kiderítésért. Csak egy dolog maradt, tárcsázom a telefonszámot, és várom mi sül ki belőle. Ha megszólalnak, és felveszik akkor belekezdek kissé zagyva mondandómba.
- Jó napot kívánok. A nevem Simon Basley, és ezt a számot egy telefonban találtam meg, ami bármilyen furcsán is hangozhatna saját magamnál volt. Mármint hogy nem nálam, csak valakinél aki a legutolsó hajszálig is hasonlít rám. És szeretném megtudni, hogy ez miért is van így? Mármint ha tudják az okát! - Na és már csak várok, hogy sikerül-e valami értelmes embert találnom, vagy azonnal lecsapnak, ahogy illene mert egy fiatal telefonbetyárkodik. Volt már benne részem, tudom hogy mennek az ilyen dolgok.
Lassan visszasétálok a kihallgatóba, vagy bárhova is, ahol hagytam a többi hasonmást. Természetesen előbb mindent visszapakolok, mármint úgy értve mindent, hogy mindent, igaz előtt még a képeket áttöltöm magamnak, és azt a kevés számot is megtartom jó emlékezetembe, hátha szükségem lesz még rá valamikor. Ha megtalálom a többieket, akkor már biztos lehetek benne, hogy kimaradtam valami fontosból, és hát fiatal, és naiv lévén, azonnal a legközelebbi felnőtthöz fordulok, akik elvileg mindent tudnak.
- Elnézést kérek, ha zavarok, de meg tudna bácsi (vagy néni, attól függően ki van közelebb hozzám) mondani, hogy mi is történik itt? Nem sok mindent értek, és kezdek félni is egy kicsit. - Hát igen így hamar inamba száll a bátorságom, ha ennyi kissé kemény arcot látok. Csak álmodozok a burám után, ami mintha földöntúli erővel ruházna fel. Akkor tudom, hogy nem állíthat meg senki sem, és mindig jó irányt vesznek a dolgok. De így csak egy tinédzser vagyok, egy haszontalan, és önveszélyes mutációval.

//Ha nem gond, azért válaszolok Metalhead-nek, ha már úgyis visszajöttem, és megláthatja kezemben a telefont. Ha nem jó, akkor ugyancsak vegyétek figyelmen kívül a következőket//

A kérdés nem kicsit lep meg, a fene se gondolta volna, hogy rám is figyelnek. Mármint azt tudtam, hogy tudják ott vagyok, főleg miután kibéleltem a kukát az reggelimmel, de azért csak nem járja, hogy egy tizenegynéhány évesre figyeljenek. Érzem, hogy elpirulok, és az eddig lassan gyűjtögetett önbizalmam is kezd szertefoszlani. Kissé akarnom kell, hogy ne ösztönösen rejtsem el a telefonomat a hátam mögé. De végül csak sikerül felmutatni.
- Én ezt tal... mármint ezt adták nekem, mert ez volt a személyes tárgyak között. Van rajta pár kép is, talán szeretnék megnézni. - Jól láthatóan feltartom, és megmutatom nekik azt a pár képet, amik készültek. Főleg az utolsót, amit én biztos nem tudok felismerni, de itt csak okosabb emberek vesznek körül. Úgyhogy csak kiteregetek mindent, amit tudok. Majd döntenek a további sorsomról.

_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 25 Május 2013, 10:50

Résztvevők: Résztvevők: Laura Sylen, Simon Basley / Tökfej, Dr. Emanuel James Woland / Sway és Zack Finnigan / Metalhead
Következő körváltás: 2013. május 28. (kedd)

- Személyes tárgyak? – kérdezte és kissé zavartan felelt. – Ami azt illeti a hölgy meztelen volt… Mr. Woland-ot kirabolták, így nem volt nála semmi. Önnél pedig csak egy üveg drágább konyak, ami széttört a zongora becsapódásakor.
Ezalatt telefonált Simon a SHIELD telefonszámára, ahol egy női diszpécser fogadta a hívást.
- Azonnal utánanézek a rendszerben, hogy történt-e erről a számról telefonhívás hozzánk – mondta, alig fél perccel később válaszolt. – Sajnálom fiatalember, de nem történt ilyesmi. Az efféle ügyekkel pedig kérem forduljon a rendőrséghez.
Majd ha Simon bontotta a vonalat, az megszakadt. Mikor a többiek kiértek, akkora érkezett vissza oda, ahonnan elzavarták. Ugyanaz a négy személy volt ott, mint korábban – a 3 JK és a patológus. A patológus szólalt meg.
- Egyelőre senki sem lett okosabb fiam, így nem csak te nem értesz mindent – nyugtatta meg a fiút.
Simon ekkor előhozta a telefonban a képeket, amiket most már mindenki láthatott. A képek mindegyike az East Side-n készülhetett valóban annak a helynek a közelében, ahol a testeteket is megtalálták az elmondás alapján. Főleg az utcáról, járókellőkről, kutyákról. Ám az egyik képnél valami belelógott a képbe, valami zöldes dolog, ez az egyik sikátornál volt ez a kép. Azonban sajnálatos módon nem igen lehetett kivenni, hogy mi az, csak annyit, hogy biztosan nem odavaló, mert nem épületről, vagy efféléről lógott bele a képbe, hanem mintha valaki, vagy valami ott állt volna a telefon előtt és emiatt lett homályos az egész. A sikátor pedig teljesen üres és oka sem igen volt annak, hogy ott fényképezkedjen a fiú.

Rendőrkapitányság - Page 2 00120

A SHIELD felel a terrorcselekményekért és ők mennek ki, ha valahol ilyenre van megalapozott gyanú, ill olyan helyre hívják őket, ahol a rendőrség már nem boldogul, így simán benne lehet a telefonokban.
Nem gond a válasz sem.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Rendőrkapitányság - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 26 Május 2013, 19:16

Kissé kiborultam a halottaktól. Nem mutattam, de a elkövetkező beszélgetéshez nem tudtam semmit sem hozzászólni.
~ Milyen megalázó vég. Megerőszakolni valakit, megfojtani, majd egyszerűen kidobni, meztelenül egy szemetes konténerbe. Ennél még az is jobb halálnem lett volna, ha agyonlőnék, vagy elütnék egy autóval.
Időközben Simon megmutatott nekünk néhány képet, amit a másánál talált.
Mindegyik az East Side-ról készült. Átlagos képek voltak, egyet leszámítva.
- Van tippetek mi lehet ez a zöld itt?
Kérdeztem a srácoktól, hátha nekik van valami tippjük.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Rendőrkapitányság - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Rendőrkapitányság - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Rendőrkapitányság - Page 2 Mudch0 Rendőrkapitányság - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Rendőrkapitányság - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Rendőrkapitányság - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Metalhead Hétf. 27 Május 2013, 22:37

Az események zajlottak. A személyes tárgyak között leginkább semmi olyan nem volt, ami használható lenne, így erről a kérdésről hamar letettem. Nem sokára csatlakozott hozzánk ismét a negyedik tag is, és előkerült egy fénykép, melyen a szokásos "tájat" valami folt zavarta meg a kamera sarkában. A kis teljesítményű fényképezőgép elkente azt a zöld alakot, vagy legyen az akármi is, de az biztosan látszott, hogy nem odavaló. Amint szemügyre vettük mindannyian, a nő kérdezett rá legelőször, hogy van-e tipp.
- Lehet, hogy a kép készítőjének bele lógott az ujja, mikor a képet csinálta. - ennél jobb tipp hirtelen nem jutott eszembe.
Metalhead
Metalhead
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Metalhead
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 28 Május 2013, 10:38

Résztvevők: Résztvevők: Laura Sylen, Simon Basley / Tökfej, Dr. Emanuel James Woland / Sway és Zack Finnigan / Metalhead
Következő körváltás: 2013. május 31. (péntek)

Jobban megnézve a képet, határozottan nem a készítő volt az, akinek valamije belelógott a képbe, az teljesen máshogyan nézett volna ki. Sötétebb sikátorokban pedig alapból nem igen nagy életbiztosítás ilyen élénk színű ruhákban lenni, nemhogy egy kamasznak bemenni még akár nappal sem. És a minőség pedig annyira gyenge volt, hogy nem igen lehetne javítani rajta. A patológus még ott áll mellettük és ismét megszólalt.
- Ismét felajánlom, hogy nézzenek kint a terepen szét, ahol a testeket megtalálták – mondta. – Az egyik járőr kiviszi magukat oda. De nekem most mennem kell, ha nincs további kérdésük.
Ha kimegy a csapat a terepre, akkor lent valóban az egyik járőr elviszi őket az East Side-ra autóval, Simon-t is kérdés nélkül.

//Ha mentek, akkor már oda írjatok a másik topicba.//


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Rendőrkapitányság - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.