Rendőrkapitányság

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 31 Május 2013, 09:24

Résztvevő: Dr. Emanuel James Woland / Sway
Következő körváltás: 2013. június 3. (hétfő)

Egyedül csak Woland volt az, aki nem ment a többiekkel ki megnézni a helyszíneket. Jó néhány perc telt el, amikor még mindig a rendőrség épületében volt, amikor végül az egyik diszpécser ment oda hozzá.
- Uram, esetleg segíthetek valamiben? – érdeklődött nő. – Kér egy kávét, vagy hasonlót, amíg a társai visszaérnek?
Amennyiben a férfi igent mond, akkor hoz, ha pedig bármi mást kér, akkor kiderül, hogy mennyire tudja a nő megtenni, amit Woland szeretne.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Rendőrkapitányság - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 03 Jún. 2013, 08:11

Résztvevő: Dr. Emanuel James Woland / Sway
Következő körváltás: 2013. június 6. (csütörtök)

Ugyanaz, mint az előző körben.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Rendőrkapitányság - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 06 Jún. 2013, 09:14

Résztvevő: Dr. Emanuel James Woland / Sway

Újabb hosszú percek, talán már órák is elteltek, Woland még mindig a rendőrségen várakozott és nem indult tovább, nem válaszolt a kérdésre semmit sem. Egy idő után már végül úgy tűnt, hogy elérte azt az időtartamot, amit még a helyi yard emberei még jó szemmel néztek. Nem a patológus jött vissza hozzá, hanem a helyi rendőrőrs vezetője személyesen, aki végül először szépen kérte meg a a doktort, hogy elég ideig voltak itt, hagyják a dolgot a rendőrségre és ha lesz valami, akkor majd értesítik őt, így tegye meg, hogy most már távozik innen. Amennyiben a szép szóra nem tette meg mindezt, akkor egy közrendőrrel kísértette ki Wolandot a férfi az épületből.

//Amennyiben még be szeretnél csatlakozni, akkor a többiekhez írj az East Side-ra, mert itt befejeztem a mesélést.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Rendőrkapitányság - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Darren Cain Hétf. 10 Márc. 2014, 08:00

// Előzmény: Old but Gold Antiques //


Bár tovább folytatom, a teljesen logikus érvek felsorolását, de mintha meg sem hallaná. Valószínű, hogy minden egyes letartóztatott ugyanezeket a dolgokat mondja, de én kivételesen igazat beszélek. Bár folytatom az üvöltözést, de semmi eredménnyel nem járok. Alig pár mondattal később már kattan a bilincs a csuklómon és már vezetnek is el. Nem harcolok semmi értelme sem lenne. Még mindig többen vannak, és fegyveresek. Az én fegyverem meg valahol hátul van. Amire nincs engedélyem. Legalább egy valós indokuk is van, amiért le tartóztathatnak. Ahogy kivezetnek a boltból, már hallgatok. Nem kell nagyobb felhajtás, így is betettek az üzletnek. Örülök, ha ezután egyáltalán lesz még vevőm. De ez már mindegy, hamarosan elhagyjuk a jól ismert kerületemet és egyenesen az aimville-i rendőrségre visznek. Itt egy cellába zárnak, és közlik, hogy várjak pár órát. Ha lenne nálam száj harmonika, most játszanék rajta, csak hogy mennyjen a hangulathoz. Bár nem tudom, hogyan kell. De itt az idő megtanulni. Ám hangszer nélkül csak rá fekszek az ágyra (ha nincs, akkor a sarokban a földre ülök) és próbálom felidézni mit is látta. A videó felvétel szerint eltelt egy kis idő, amíg kisétáltam a képből és vissza a másik oldalon. De én úgy emlékszem, hogy láttam a támadót. És magamat láttam? Az egész olyan zavaros. Talán az egész délután elmegy mire kibogozom és ebben az esetben még szerencsés is leszek.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 10 Márc. 2014, 12:14

Résztvevő: Darren Cain

Darren ült és várakozott, volt ágy, így oda le tudott ülni, egyedül volt, a többi kis zárkában sem látott senkit sem, így ez csak az előzetes letartóztatásoknak volt, akiket 24, vagy 72 órára tartanak bent. De legalább volt ideje arra, hogy gondolkodjon. Kintről némi fény szűrődött be, így láthatta, hogy mikor sötétedett be, ekkor lehetett meghallani azt, mintha nyíltak volna az ajtók, hogy megérkeznek végre a rendőrök, hogy kihallgassák őt. azonban a félhomályos folyosóról nem egy rendőr, vagy rendőrnő szambázott oda a cella elé, hanem egy teljesen más személy, egy igencsak furcsa és kirívó ruházatú, de embernek tűnő nő volt az. Végig bőrszerelés volt rajta, fekete haja, acélkék szemek, egy tetoválás a nyaka alatt a mellkasán. Darren egyvalamit érzett a csontjaiban, kizárt, hogy önként engedték be a nőt hozzá.
Rendőrkapitányság - Page 3 Ylanis_Esaith_the_Demoness_bw_by_dashinvaine
- Téged igencsak csőbe húztak – mondta. – Valaki, akik a te fajtádra vadásznak és a szenvedéseiden élősködnek.
Hangja kellemesen mély és búgó, ennek ellenére mégis felállt Darren hátán is a szőr tőle, pedig hihetetlenül vonzó volt a nő.
- Egy ajánlatot hoztam a mesteremtől, segít neked tisztázni magad, ha te is segítesz neki. A feladatod annyi, hogy előkeríted az igazi tettest és akkor szabad leszel. Fedhetetlen.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Darren Cain Hétf. 10 Márc. 2014, 15:48

Órákig ültem a börtönben, teljesen egyedül. Elég unalmas. Párszor végig futtattam a fejemben a teljes helyzetet, ám semmire sem jutottam. Ám egy-két óra alatt ezt is meguntam. Egy kis lyukon átszűrődött a fény, ebből láttam hogy már besötétedett. Nem kapkodták el a vallatást. Végre aztán nyílt az ajtó.
- Na végre, azt hittem már elfelejtkeztek rólam. Komolyan nem tudtak előbb jö-- itt látom meg a nőt. Igazán csinos volt, bármilyen utcán megfordultak volna utána. Valahogy mégis baljós előérzetem volt. Redundáns lett volna megkérdezni a nevét, legjobb esetben is álnevet mond. Mondjuk a tény hogy rendőrségi fogdába csak úgy besétált elég rossz ómen.
- Tényleg? Erre magamtól is rájöttem. - mondtam a nőnek. A második részen már elgondolkodtam. Nem kevés mutáns vadász van, bár itt az Államokban nem sok. De szenvedésen élősködni? Ezt a részt nem értettem. Nem elég, hogy a nő hangjától kirázott a hideg, de még ilyen rejtélyesen is beszél. Hiába volt olyan szexi, hogy egy meleg bárba besétálva 40 kérővel hagyja el, de az összkép még így is ijesztő volt.
- Ki a főnököd? Valami mutáns messiás, aki véd minden jogtalanul lecsukott mutánst? Valami fejes, hogy fedhetetlenné tud engem tenni? Egyelőre nem meggyőző üzlet.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Thorhalla Kedd 11 Márc. 2014, 10:36

Résztvevő: Darren Cain

- Mutáns? – kérdezett vissza a nő egy fintorral. – Ugyan kérlek, ne légy ennyire nevetséges.
Már a szavai is elárulták, hogy egyáltalán nem érdekli, hogy mi is a faja Darren-nek és nem is igazán érdekelte volna. Rajta egyébként semmilyen külső mutáns jegy nem volt, se semmilyen más, ami más képességgel rendelkező idegen fajta utalt volna, teljesen emberinek nézett ki, jobban is, mind Darren az ősz hajával.
- Miért van az, hogy a mutánsok mindig így túlbecsülik a saját önön jelentésüket és létértelmüket?
Kérdezte, de azonnal legyintett is, hogy nem várt választ a kérdésre és csak egy költői kérdés volt az egész a részéről.
- Nem érdekli, hogy mutáns vagy, ha ember lennél, vagy egyéb más, akkor is itt lennék. A barátod még mindig veszélyben vagy, ahogyan te is. Megvizsgáltad már magad amióta itt vagy? – meg sem várta a választ és folytatta. – Nem, biztosra vettem. Húzd fel a felsődet a bal felkarodig és ott nézd meg a bicepszedet.
Ha Darren megteszi, akkor egy tetoválást láthat meg a bőrében.
- Démoni szimbólum, a társadon is van egy, megjelöltek, néhány nap alatt ki fogja szipolyozni az életet belőletek megannyi szenvedés mellett. Nem szép halál. Ha segítesz élhetsz, a társad is, a mesterem megtöri az átkot és a védelmébe kerülsz. Ellene kevés e világi hatalom van, ami felléphetne.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Darren Cain Csüt. 13 Márc. 2014, 10:40

Úgy tűnik tévedtem, a nő maga mégsem mutáns. Fintorodott arc kifejezéséből ítélve, még csak nem is kedveli őket. Furcsa, hiszen nem tűnik embernek sem. Csak úgy besétált ide, mindenféle harcra utaló hangzavar nélkül, ráadásul elég kényelmetlen a közelségébe lenni is. Mondjuk nem tudom, milyen reakcióra számít amikor egy mutánsnak azt mondja, hogy a fajtájára vadásznak. Nyilván ez lesz az első gondolata. De mindegy is, egyenlőre hiszek még neki, főleg a bal karomon lévő tetoválás láttán. Mondjuk lehet, hogy csak részegen elsétáltam az egyik tetováló szalon előtt és megtetszett a minta. Bár talán annyira nem voltam részeg. Akárhogy is, nem ártana megnézni Tobiason is a jelet. Ahogy démonok kerülnek a dologba, nem árt vigyázni. Lehet, hogy pont a mestere bélyegzett meg.
- Nem mondom, hogy nem hiszek neked, de inkább biztosra mennék. Hadd nézzem meg a társam karját, még mielőtt döntök. Misztikus dolgokban viszonylag kezdő vagyok, de a démonokkal vigyázni kell. - nézek, a feltehetőleg démoni nőre. "Ez a mesterem ellen kevés e világi hatalom léphet fel" dolog eléggé elárulta, hogy ki is ő.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Thorhalla Pént. 14 Márc. 2014, 10:50

Résztvevő: Darren Cain

A nő bólintott arra, hogy meg akarja nézni Darren a társa karját is, hogy így van. A férfi hirtelen szédült meg és sötétedett el egy pillanatra minden, a következő pillanatban mintha a kórházban állt volna, egy szobában, mellette állt a nő, és a munkatársa feküdt az ágyban. Lélegeztetőgépre volt kötve és magánál sem volt éppen. Azt nem lehetett tudni, hogy mesterséges kóma volt-e ez, vagy még altatás után voltak és azért volt csak eszméletlen. A monitorokon az adatok teljesen normálisnak tűntek értékeket nézve, lényegében minimális kórházsorozat nézés után megállapítható volt ez. A nővérek éppen egy másik beteget néztek a szobában, az is hasonló állapotban volt, mint az öreg. Beszéltek valamiről, de mintha elmosódott volna a beszédük. Ha Darren megnézte a kart, akkor könnyedén kiszúrhatta a tetoválást rajta, tényleg ott volt. Pontosan ugyanúgy nézett ki, mint Darren-é. Ha azonban meg akarja érinteni, vagy bármit a férfi átnyúl rajta, mintha ott sem lenne valójában. Miután a nő látta, hogy a férfi megnézte jó alaposan a tetoválást, akkor intett a kezével. Darren egy rántást érzett, majd a következő pillanatban a földön fekve találta magát a börtöncellában.
- Szólnom kellett volna, hogy üljön le – mondta a nő. – Az asztrálsíkon való utazás nem lehet a legkellemesebb.
Megvárta, amíg a férfi felállt, csak utána szólalt meg újra.
- Elégedett? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Darren Cain Vas. 16 Márc. 2014, 14:49

Kérésemet teljesíti a nő és szinte rögtön a kórteremben állok. Vagyis a fantom zóna kórteremre hasonlító részében. Minden hang elmosódott  és semmit sem tudtam megérinteni. Légeztető gépre kötve, az ágyon ott feküdt Tobias, kómában. Szerencsére a monitorokon az értékek normálisak voltak. Jó tudni, hogy nem ölte meg őt a támadó. Aki nem én voltam. Nem lehettem én. Ahogy a nő mondta, tényleg ott volt a karján a tetoválás. Bólintottam a nőnek, hogy mehetünk. Hirtelen rántás és megint a cellában voltam. A földön. A nő szerint az asztál síkon voltunk.
- Nem ártott volna.- mondom neki. Olvastam már az asztrál síkról a német naplóban, de eddig még nem értettem mire is gondol. Elsőre nem kellemes. Lassan felállok. Nem igazán tudom, hogy mihez kezdjek. Egyfelől ha igazat mond, akkor nincs más választásom. Másrészt viszont van mágikus hatalma, akár ő is rám rakhatta a jelet és felhasznál az ellenfele megöléséhez. De nincs sok választásom. Ha nem tartok vele, akkor legjobb esetben itt maradok börtönben, legrosszabb esetben pedig meghalok pár napon belül. Ha igaza van akkor meg megtudom ölni azt a szemetet, aki ránk támadott.
- Elégedett? Távolról sem. De elég dühös, hogy veled tartsak. De figyelni foglak.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 17 Márc. 2014, 10:56

Résztvevő: Darren Cain

A nő bólintott arra, hogy a férfi belement abba, hogy úgymond vele tartson. Mármint egészen pontosan megpróbálja saját maga megoldani azt az ügyet, amire szinte biztosan képtelen lenne a rendőrség. Vagy meg sem próbálnák, hogy megtegyék, mert úgyis van gyanúsítottjuk, megdönthetetlen bizonyítékkal, az ujjlenyomatai is ott voltak mindenhol és még sorolni lehetett volni órákon keresztül a tényeket és bizonyítékokat, ami miatt bármelyik esküdtszék elítélte volna. Darren számára szinte elképzelhetetlen volt ebben a helyzetben az a tény, hogy bármikor is felmentést kapjon arra, amit tett. Jobb esetben élete végéig a Raft-on, a szuperhumán börtönben ülhetett volna ártatlanul.
- Nem lesz szükség a figyelésre – mondta sokatmondóan. – Egyedül kell dolgoznod, segítség kérés nélkül.
Ismeretlen, soha sem látott rúnák izzottak fel a nő körül, ahogyan felemelte a kezét. A következő pillanatban Darren egy klub előtt találta magát. A nő már nem volt az oldalán, így a szavai is értelmet nyertek, hogy miért nincs is szükség a figyelésre. Ha körbenézett a tömegben, ami a bejutásra várt, akkor nem látta a nőt sehol sem. A helyszínt nagyjából felismerte, hogy még mindig New Yorkban van, de nem a belvárosban, hanem valahol máshol, a pontos helyet csak akkor tudhatja, ha járt már erre, vagy a karanténban töltött idő alatt Raten beszélt neki klubjáról. Azt azonban azonnal érezte a férfi, hogy okkal hozták ide és az ok pedig odabent volt az épületben, a klubon belül.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rendőrkapitányság - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 3 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.